Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 21
Sokol Nová Paka
BK NAPOS Vysoká n. L.
21. 5. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem Lukáš Hartig
Michal Kult
48
79
12
22
26
39
39
64
Review
Skupina C 1. kolo 22
BK NAPOS Vysoká n. L.
TJ Sokol Karviná
21. 5. 2022
12:00
SH Vysoká nad Labem Lukáš Hartig
Michal Kult
102
45
34
6
55
24
85
35
Review
Skupina C 1. kolo 23
TJ Sokol Karviná
Sokol Nová Paka
21. 5. 2022
15:00
SH Vysoká nad Labem Jan Špaček
Vladislav Trmač
46
75
4
25
14
38
37
55
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. NAPOS Vysoká n. L. 2 2 0 181 93 4
2. Sokol N. Paka 2 1 1 123 125 3
3. Sokol Karviná 2 0 2 91 177 2
4. Tygři JBC Brno C 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 16 4 1.0 27.3 6.8 3.0 4.8/7.5 63.3 1.5
Josef Repka BARoun.l. U17B 16 4 1.0 25.5 8.5 1.5 4.0/5.3 76.2 1.5
Matěj Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 17.8 5.8 1.0 3.2/4.2 76.2 3.4
Michal Podrazil Tygři Praha B 16 6 1.0 13.8 6.0 0.0 1.8/3.7 50.0 3.3
Tomáš Fedor Sokol N. Paka 16 4 1.0 20.5 8.8 0.0 3.0/6.0 50.0 3.5
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 15.4 3.2 2.0 3.0/4.2 71.4 3.0
Lukáš Prade LYNX Liberec 16 4 1.0 18.5 6.8 0.5 3.5/6.3 56.0 1.0
Matyáš Zita Sokol Písek Sršni B 15 4 1.0 16.8 7.0 0.5 1.3/4.3 29.4 1.0
Lukáš Poulíček Tygři Praha B 14 6 1.0 10.2 2.7 1.3 0.8/1.3 0.0* 1.7
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 14 5 1.0 12.0 2.4 1.6 2.4/3.4 70.6 2.4
Šimon Brzák BC Kolín 15 3 1.0 19.3 7.3 1.0 1.7/5.3 31.3 1.0
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 15 4 1.0 14.3 4.8 1.3 1.0/3.5 28.6 0.8
Michal Hamerník BK Beroun 15 4 1.0 14.0 1.3 3.3 1.8/3.3 53.8 2.5
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 11.0 3.6 1.0 0.8/2.4 33.3 3.6
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 15 4 1.0 13.8 6.8 0.0 0.3/1.8 0.0* 3.0
Vojtěch Synáček NAPOS Vysoká n. L. 16 2 1.0 27.0 8.0 1.5 6.5/7.5 86.7 2.5
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 3 1.0 17.7 3.0 3.3 1.7/5.3 31.3 3.7
František Němec BARoun.l. U17B 15 4 1.0 12.8 4.5 0.5 2.3/4.3 52.9 2.0
Josef Šavrda BK Teplice 16 4 1.0 12.8 4.5 0.3 3.0/7.0 42.9 3.3
Jonatan Asor Tygři Praha B 15 6 1.0 8.3 3.0 0.3 1.3/2.0 66.7 0.8
34 Patrik Kotáb BK Klatovy 15 4 1.0 12.0 3.8 0.8 2.3/3.0 75.0 1.8
17 Tomáš Zub BK Klatovy 15 4 1.0 11.8 4.0 0.0 3.8/8.8 42.9 2.5
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 16 4 1.0 11.8 4.5 0.3 2.0/2.8 72.7 1.5
Pavel Budínský Sokol N. Paka 14 4 1.0 11.3 4.8 0.0 1.8/3.0 58.3 0.8
Jaroslav Dostál BK Beroun 14 4 1.0 11.0 3.5 0.5 2.5/2.8 90.9 3.0
2 Dominik Kolář BK Klatovy 15 4 1.0 11.0 4.0 0.5 1.5/3.5 42.9 1.8
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 8.6 2.8 0.2 2.4/4.0 60.0 3.0
Matěj Střelba Tygři Praha B 15 6 1.0 7.0 2.8 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.7
Ondřej Benda Sokol Písek Sršni B 15 4 1.0 10.5 5.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.3
Michal Brumlich Sokol N. Paka 15 4 1.0 10.3 2.5 0.3 4.5/6.8 66.7 3.0
Ondřej Jánský BC Kolín 16 3 1.0 13.0 4.3 1.0 1.3/3.3 40.0 1.7
Ondřej Halenčák LYNX Liberec 15 4 1.0 9.8 4.0 0.5 0.3/1.5 0.0* 3.0
Adam Křesina Sokol Písek Sršni B 15 3 1.0 13.0 3.0 2.0 1.0/1.3 0.0* 1.3
Jan Kopunec Sokol Písek Sršni B 15 4 1.0 9.5 4.0 0.3 0.8/1.5 0.0* 1.0
Radek Berky BKj Kralupy 15 4 1.0 9.0 3.8 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.3
30 Matyáš Petrovický BK Klatovy 15 4 1.0 8.8 2.5 1.0 0.8/0.8 0.0* 2.0
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 14 4 1.0 8.8 2.0 1.0 1.8/2.5 70.0 1.3
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 15 4 1.0 8.5 3.3 0.5 0.5/1.3 0.0* 0.3
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 16 4 1.0 8.3 2.0 1.0 1.3/2.0 62.5 2.3
Matyáš Hawiger BC Nový Jičín 16 3 1.0 10.7 1.3 1.0 5.0/6.7 75.0 2.7
Tomas Mc Menamin Tygři Praha B 16 4 1.0 8.0 2.0 0.8 1.8/2.3 77.8 1.8
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 16 2 1.0 15.5 4.0 2.5 0.0/0.5 0.0* 0.5
Marek Vonášek BK Teplice 16 3 1.0 10.0 3.3 0.3 2.3/4.0 58.3 0.3
Ondřej Kopic BK Beroun 15 4 1.0 7.3 1.8 0.3 3.0/4.0 75.0 2.8
Matouš Janda BKj Kralupy 16 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.3
Matěj Adámek BC Kolín 16 3 1.0 9.3 3.3 0.0 2.7/3.3 80.0 3.7
Matěj Langšádl Tygři Praha B 15 6 1.0 4.7 1.8 0.2 0.5/0.7 0.0* 0.7
Maxim Šťastný BC Kolín 16 3 1.0 9.3 2.7 0.0 4.0/6.7 60.0 2.3
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 16 4 1.0 6.8 3.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Matěj Kracík Sokol N. Paka 15 4 1.0 6.8 2.3 0.3 1.5/2.8 54.5 2.5
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 16 4 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/1.0 0.0* 1.5
Daniel Král Tygři Praha B 15 6 1.0 4.3 1.3 0.2 1.2/2.3 50.0 1.0
Martin Matula BK Beroun 16 4 1.0 6.5 2.8 0.0 1.0/2.5 40.0 1.3
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 15 3 1.0 8.3 3.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.0
Ludvík Kysela LYNX Liberec 16 4 1.0 6.3 2.5 0.3 0.5/1.5 0.0* 1.0
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 16 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/1.0 0.0* 2.5
David Aubrecht BARoun.l. U17B 16 4 1.0 6.0 2.0 0.3 1.3/5.0 25.0 2.5
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 14 5 1.0 4.8 1.6 0.4 0.4/1.0 0.0* 2.6
Alexander Hess Sokol Písek Sršni B 15 4 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.3
Antonín Kabriel Sokol Písek Sršni B 15 4 1.0 5.8 2.0 0.5 0.3/0.8 0.0* 0.3
Filip Šulc Sokol N. Paka 15 4 1.0 5.8 2.5 0.3 0.0/0.8 0.0* 3.5
Kvido Sekot Sokol N. Paka 15 4 1.0 5.8 0.8 1.0 1.3/3.0 41.7 3.3
Michal Kubínek BK Teplice 15 4 1.0 5.8 1.5 0.8 0.5/0.8 0.0* 1.3
Prokop Macků Tygři Praha B 16 6 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.7
Maxim Šašek BK Beroun 15 4 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Tomáš Kment BC Nový Jičín 16 3 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/2.0 66.7 2.7
František Burian BC Nový Jičín 15 3 1.0 7.3 1.7 1.0 1.0/1.3 0.0* 2.0
Kryštof Zahořík Tygři Praha B 16 2 1.0 10.5 4.0 0.0 2.5/5.0 50.0 2.5
Václav Gola BC Nový Jičín 15 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.0 33.3 3.3
Matyáš Ponert BKj Kralupy 14 4 1.0 5.3 2.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Kalista BKj Kralupy 15 4 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.3 55.6 1.5
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 16 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Michal Kropáček BC Kolín 16 3 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/2.3 42.9 3.7
Ondřej Pospíchal Tygři Praha B 14 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 16 4 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
13 Petr Pučelík BK Klatovy 15 4 1.0 4.8 1.3 0.5 0.8/3.0 25.0 3.0
21 Adam Suchý BK Klatovy 16 4 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/2.0 37.5 3.5
Matyáš Nešpor NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Adam Hruška BC Kolín 16 3 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 3.3
Radim Vrána BK Teplice 16 4 1.0 4.5 0.8 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 16 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 16 2 1.0 9.0 2.5 0.5 2.5/3.5 71.4 2.0
Mikoláš Černý Tygři Praha B 15 5 1.0 3.4 1.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.0
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 14 4 1.0 4.3 0.8 0.5 1.3/2.0 62.5 1.0
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 16 2 1.0 8.5 3.0 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.0
Bruno Volný Basketpoint Frýdek-Místek 16 5 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.8
Dominik Pova BK Teplice 15 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 3.0
Jindřich Dušek LYNX Liberec 16 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.5
69 Petr Žák BK Klatovy 15 4 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Tadeáš Janoušek NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Michal Jan Novák NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 8.0 2.5 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 14 4 1.0 4.0 0.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 0.8
Vavřinec Zahořík Tygři Praha B 14 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Josef Zimák BARoun.l. U17B 15 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petr Homola BK Teplice 16 3 1.0 4.7 1.3 0.3 1.0/1.3 0.0* 2.0
Fabian Bergmann BK Beroun 15 3 1.0 4.3 0.7 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Ondřej Pacák LYNX Liberec 16 4 1.0 3.3 1.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Filip Suska LYNX Liberec 15 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/2.5 10.0 1.5
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 16 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 3.0
Aleš Pylypets BK Beroun 15 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 14 5 1.0 2.4 0.2 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.4
20 Lukáš Hajdúk BK Klatovy 16 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/0.8 0.0* 0.5
Lukáš Podrazil Tygři Praha B 14 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Matěj Jiří Vlasák LYNX Liberec 16 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.5
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 15 5 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.6
Matouš Řeřicha BKj Kralupy 15 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/2.3 28.6 3.3
Matěj Koryčanský BK Beroun 15 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.3
Matěj Jacko NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.5 0.0* 2.0
Petr Najman BK Teplice 16 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Daniel Tichovský BC Kolín 16 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/2.3 28.6 1.0
Jakub Dörfl BKj Kralupy 16 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/2.0 25.0 1.0
Matyáš Dragoun BK Beroun 15 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Radim Konývka BC Kolín 15 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jakub Šebek BK Teplice 15 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 15 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Sebastian Kodytek BC Kolín 16 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Radim Křenek BC Nový Jičín 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lukáš Kubínek BK Teplice 15 4 1.0 1.5 0.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tobias Wurm von Sterndorff BKj Kralupy 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Pojkar BARoun.l. U17B 16 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.5
Kristián Kušnarev Tygři Praha B 16 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
Zdeněk Relich BK Beroun 16 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.5
Jakub Štejfa LYNX Liberec 15 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.8
Isa Halilaj BK Teplice 15 3 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.3
Martin Kamler BC Nový Jičín 15 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 13 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.3
Jakub Žídek BC Nový Jičín 16 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ondřej Ladnar BARoun.l. U17B 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Mikuláš Dvořák BK Beroun 16 4 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jakub Matoušek BC Kolín 16 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
David Egermeier BK Teplice 15 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Adam Svatoš BK Beroun 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 14 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Maxmilián FEK BKj Kralupy 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Erik Lubojacký BC Nový Jičín 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
František Radomil Hanč BC Kolín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Ondřej Polívka BARoun.l. U17B 16 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Roubíček BK Teplice 16 3 1.0 0.7 0.0 0.0 0.7/2.0 33.3 0.7
14 Ondřej Kinský BK Klatovy 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Adam Lautner Basketpoint Frýdek-Místek 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
František Tichý BARoun.l. U17B 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
David Kučera BKj Kralupy 14 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Nikola Živkovič Kelti Nové Strašecí 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
7 Matěj Pučelík BK Klatovy 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.0
Martin Froš Sokol N. Paka 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.5
Štěpán Kracík Sokol N. Paka 13 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Václav Nekola Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Petrusek BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Štěpán Chmelíř BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ferenc Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Šáfr BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Červený BK Beroun 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Pelikán Sokol Písek Sršni B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yevhenii Opanasenko BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zöld BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Petrák Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Árvai Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Slaba Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Procházka BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Utěšil Kelti Nové Strašecí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Jadlovský Kelti Nové Strašecí 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksii Gavrylenko Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jura Kadeřábek BKj Kralupy 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Pavel Martinec Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Deml Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sean Klégr Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Přibyl BK Teplice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Travar Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Heřmánek Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Schreiber Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Janeček Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Matyas Spielvogel BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Pereverza Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Polák BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Juraj Polák Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Hager Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Valchář Kelti Nové Strašecí 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Lukáš Telecký Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šimek Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Šebesta Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendelín Valenta Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Kolářík Sokol Písek Sršni B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Suk Sokol Písek Sršni B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Hroch Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rybařík Sokol Písek Sršni B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán CVIRKO BKj Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Schaffer BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Chramosta BK Beroun 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Svoboda BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rudolf Ryska Sokol Písek Sršni B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Schiel Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Zbroj Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kanaloš Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Opravil Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Vinkler Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Socha Sokol N. Paka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Sailer BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Včelička BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Gargula BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Korf Kelti Nové Strašecí 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří BENEŠ BKj Kralupy 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tomáš Vyleťal Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Port BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Jedrzejczyk Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stěhulka Sokol N. Paka 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Dolník Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Králík Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Strýček LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ryan El Bedoui LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Pavlů LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Klimeš Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Černý LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rakušan Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Hosa NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jarolímek Sokol N. Paka 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Vančura Sokol N. Paka 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Hanuš Pešat BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Martin Slaboch BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Čurda BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tibor Nevelöš BK Beroun 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Minh Thao Ha Sokol Písek Sršni B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Machů Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artem Mirokhin BKj Kralupy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Štícha BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Čikl LYNX Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hrubý BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriel Kubík Sokol N. Paka 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ulman Basketpoint Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Škařupa BC Nový Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Chrząszcz Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Valeš Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Holeček Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Močárko LYNX Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Kolacki BK Klatovy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kunštar Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Škraňka Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Danail Tsvetanov Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veselský BK Klatovy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Lázňovský Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Houda LYNX Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Beaufort BK Beroun 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tomáš Durčok Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Tejnecký Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kmošek Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kučera Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Górak BC Nový Jičín 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jan Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ladislav Klofáč Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Oberreiter LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Buchart Sokol Vyšehrad 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomas Van Geet LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Horňak LYNX Liberec 16 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Martinec Sokol N. Paka 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pluta Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Štáfek Kelti Nové Strašecí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Plass Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Zmrhal LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Schmidt LYNX Liberec 16 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klajl LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Guk BC Kolín 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Václav Novák Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Kačírek Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Váňa Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Formánek Sokol N. Paka 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Zikmund Čech BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Vojtěch Sazama BK Klatovy 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kalaš Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Novák BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vomastek Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Bartoš Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Čapek Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Linhart Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Herold LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Červený BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Schejbal BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Čečotka Sokol Karviná 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Metz Basketpoint Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oldřich Ouda BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Velčovský Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Myslivec Sokol Písek Sršni B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Soušek Sokol Písek Sršni B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Podzemský BK Teplice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Prošek BARoun.l. U17B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Čecho BARoun.l. U17B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Vrbica NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Habrda Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Střela Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vosol Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Šmiřák Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Novotný Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Široký Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pulkrábek Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Faust BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Lopata Sokol Písek Sršni B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Miklas Sokol Písek Sršni B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Haman NAPOS Vysoká n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Mikulecký BARoun.l. U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Semerád BARoun.l. U17B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kučera BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Štolba Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Sýkora BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Mráz BARoun.l. U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Stuchlík Sokol Písek Sršni B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Fanta Sokol N. Paka 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdenek Stříbný Sokol Karviná 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Zahořík Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek Sršni B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Koláčný BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Žiško BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bareš BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Klvaň BC Kolín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Volný BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kubánek BARoun.l. U17B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Douda Sokol Písek Sršni B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bartoš Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kaiser BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Reichl Sokol Písek Sršni B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Novotný NAPOS Vysoká n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kučera BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Hájek BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Novák Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Sýkora BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Svoboda Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Janota Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Prokeš BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Povolný BK Beroun 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kněžour NAPOS Vysoká n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Korch Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Háp NAPOS Vysoká n. L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Peniaštek Sokol Písek Sršni B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Ludvík Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Báča LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vepřek BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Hartman LYNX Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Sikora LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Ostrý LYNX Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Juračka Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Sojka Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Bartaušic NAPOS Vysoká n. L. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Košata Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Prokop Šámal LYNX Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Müller Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Laštuvička Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Parastatidis Sokol Karviná 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marian Gerlašinský Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Pospíchal Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jeřáb Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Pudich BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ota Burián LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Hoffman BC Kolín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Medveď Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Gasiúnas-Demčenko Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Miškovský Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mathias Brabec Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tobiáš Kubišta Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Vlach Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Nádaský Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Žejdlík Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Šanda NAPOS Vysoká n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Podzimek LYNX Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Čmugr LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Otta LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Melka BK Klatovy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kodyš BK Klatovy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pecha NAPOS Vysoká n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zakaria Dabdoub LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vašek BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hrubý Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bernard Kavka BK Klatovy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Mudra Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Zástava NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Denk BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Denk BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Buřič BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Šlof BK Klatovy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pánek Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Novotný NAPOS Vysoká n. L. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Muras Sokol Karviná 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Litoš Sokol Písek Sršni B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucián Tabach NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Král NAPOS Vysoká n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Sýkora Sokol N. Paka 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mach BC Kolín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomislav Atanasov Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Máj Basketpoint Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Stehlík BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Lacina Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Fedor Sokol N. Paka 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bělohradský Tygři Praha B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Buschta LYNX Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Domnosil BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kosťantyn Jagupov Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Pažout BARoun.l. U17B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kovář Sokol N. Paka 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Koutník BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Kikta Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Slobodník BC Nový Jičín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Rataj BK Klatovy 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Váňa Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Řehořek Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Donner Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Jarolímek Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Jakovec Sokol Vyšehrad 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas