Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BA 2006´Roudnice n. L.
Tygři Praha B
21. 5. 2022
09:00
BK Real Vitaliy Shumskyy
Vladislav Lunhul
Preview
Skupina A 1. kolo 6
Tygři Praha B
BK Teplice
22. 5. 2022
09:00
BK Real Jan Hendrych
Vladislav Lunhul
Preview
Skupina A 1. kolo 2
Kelti Nové Strašecí
BK Teplice
21. 5. 2022
11:00
BK Real Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
Preview
Skupina A 1. kolo 7
BK Beroun
BA 2006´Roudnice n. L.
22. 5. 2022
11:00
BK Real Jan Hendrych
Vojta Kočárník
Preview
Skupina A 1. kolo 3
Tygři Praha B
BK Beroun
21. 5. 2022
13:30
BK Real Vitaliy Shumskyy
Vojta Kočárník
Preview
Skupina A 1. kolo 8
Kelti Nové Strašecí
Tygři Praha B
22. 5. 2022
13:30
BK Real Vladislav Lunhul
Vojta Kočárník
Preview
Skupina A 1. kolo 4
BK Teplice
BA 2006´Roudnice n. L.
21. 5. 2022
15:30
BK Real Petr Šmůla
Michal Bakajsa
Preview
Skupina A 1. kolo 9
BK Teplice
BK Beroun
22. 5. 2022
15:30
BK Real Jindřich Nesper
Daniel Hušek
Preview
Skupina A 1. kolo 5
BK Beroun
Kelti Nové Strašecí
21. 5. 2022
18:00
BK Real Petr Šmůla
Michal Bakajsa
Preview
Skupina A 1. kolo 10
BA 2006´Roudnice n. L.
Kelti Nové Strašecí
22. 5. 2022
18:00
BK Real Jindřich Nesper
Daniel Hušek
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BA 2006´Roudnice n. L. 0 0 0
2. Kelti Nové Strašecí 0 0 0
3. Tygři Praha B 0 0 0
4. BK Teplice 0 0 0
5. BK Beroun 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
František Tichý BARoun.l. U17B 16 1
Michal Báča LYNX Liberec 17 1
Rudolf Ryska Sokol Písek Sršni B 16 1
Michal Brumlich Sokol N. Paka 15 1
Max Polák BC Nový Jičín 15 1
Ondřej Halenčák LYNX Liberec 15 1
Filip Kačírek Sokol Písek Sršni B 15 1
Zdeněk Relich BK Beroun 16 1
Mathias Brabec Sokol Vyšehrad 17 1
Ondřej Ladnar BARoun.l. U17B 15 1
Tobiáš Kubišta Sokol Vyšehrad 16 1
Martin Vlach Sokol Vyšehrad 17 1
Ludvík Kysela LYNX Liberec 16 1
Jakub Žejdlík Sokol Vyšehrad 16 1
Maxim Šašek BK Beroun 15 1
Matyáš Šanda NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Patrik Kotešovec BC Nový Jičín 15 1
Patrik Sailer BARoun.l. U17B 15 1
Filip Otta LYNX Liberec 17 1
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 14 1
Radek Korf Kelti Nové Strašecí 15 1
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 14 1
Adam Kraus Kelti Nové Strašecí 16 1
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 14 1
Radim Soukup Kelti Nové Strašecí 16 1
Jakub Fejtek Kelti Nové Strašecí 16 1
Šimon Jadlovský Kelti Nové Strašecí 16 1
Vojtěch Gargula BARoun.l. U17B 15 1
Matyáš Utěšil Kelti Nové Strašecí 15 1
Jan Slaba Sokol Vyšehrad 17 1
Daniel Petrusek BC Nový Jičín 17 1
Vojtěch Árvai Jižní Supi 15 1
Vojtěch Pelikán Sokol Písek Sršni B 15 1
Petr Žák BK Klatovy 15 1
Matyas Spielvogel BK Klatovy 15 1
Jakub Čmugr LYNX Liberec 17 1
Matyáš Nešpor NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Lukáš Prade LYNX Liberec 16 1
Aleš Pylypets BK Beroun 15 1
Matěj Košata Jižní Supi 15 1
Marian Gerlašinský Sokol Karviná 15 1
Tadeáš Janoušek NAPOS Vysoká n. L. 15 1
František Pudich BC Nový Jičín 16 1
Jindřich Dušek LYNX Liberec 16 1
Ondřej Zmrhal LYNX Liberec 16 1
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 1
Matěj Koryčanský BK Beroun 15 1
Jan Vašek BC Nový Jičín 15 1
Petr Fedor Sokol N. Paka 14 1
Štěpán Kracík Sokol N. Paka 13 1
Matěj Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Jan Buschta LYNX Liberec 17 1
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Jakub Vepřek BK Teplice 16 1
Vojtěch Synáček NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Matěj Jacko NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Ondřej Pacák LYNX Liberec 16 1
Tomáš Pecha NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Zakaria Dabdoub LYNX Liberec 17 1
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad 17 1
Václav Podzimek LYNX Liberec 16 1
Patrik Hoffman BC Kolín B 18 1
Ota Burián LYNX Liberec 16 1
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 1
Pavel Budínský Sokol N. Paka 14 1
Michal Sikora LYNX Liberec 16 1
Matěj Jiří Vlasák LYNX Liberec 16 1
Bohdan Hornychar LYNX Liberec 16 1
Marek Juračka Jižní Supi 17 1
Matěj Sojka Jižní Supi 16 1
Filip Řezníček Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Nikola Bartaušic NAPOS Vysoká n. L. 14 1
Vojtěch Dundr Kelti Nové Strašecí 15 1
David Tejnecký Jižní Supi 17 1
Ondřej Kopic BK Beroun 15 1
Petr Pučelík BK Klatovy 15 1
Tomáš Kment BC Nový Jičín 16 1
Martin Slaboch BK Klatovy 15 1
Lukáš Čurda BK Beroun 16 1
Nikola Živkovič Kelti Nové Strašecí 15 1
Albert Štícha BC Kolín B 17 1
Zdeněk Čikl LYNX Liberec 15 1
Matěj Pučelík BK Klatovy 15 1
Daniel Černý LYNX Liberec 17 1
Jakub Dörfl BKj Kralupy 16 1
Martin Hrubý BK Teplice 16 1
Petr Najman BK Teplice 16 1
Tomáš Jarolímek Sokol N. Paka 16 1
Martin Froš Sokol N. Paka 15 1
Jakub Martinec Sokol N. Paka 15 1
Šimon Hosa NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Tobias Wurm von Sterndorff BKj Kralupy 15 1
Tomas Van Geet LYNX Liberec 17 1
Tomáš Červený BK Beroun 18 1
Samuel Šáfr BARoun.l. U17B 15 1
Tomáš Zöld BARoun.l. U17B 15 1
Adam Heřmánek Sokol Vyšehrad 15 1
Jan Procházka BC Kolín B 17 1
Erik Lubojacký BC Nový Jičín 16 1
Dominik Přibyl BK Teplice 15 1
Tomáš Hotovec Kelti Nové Strašecí 17 1
Max Dolník Sokol Vyšehrad 15 1
Tomáš Vyleťal Sokol Vyšehrad 17 1
Jiří BENEŠ BKj Kralupy 14 1
Andreas Harroch Sokol Vyšehrad 15 1
Oliver Beaufort BK Beroun 15 1
Jan Mynář Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Matouš Řeřicha BKj Kralupy 15 1
Šimon Aubus NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Radek Berky BKj Kralupy 15 1
Petr Oberreiter LYNX Liberec 17 1
Jakub Štejfa LYNX Liberec 15 1
Tobiáš Strýček LYNX Liberec 17 1
Lukáš Machů Sokol Vyšehrad 17 1
Tibor Nevelöš BK Beroun 16 1
Hanuš Pešat BC Nový Jičín 17 1
Tomáš Janíček BC Nový Jičín 17 1
František Pavlů LYNX Liberec 17 1
Ryan El Bedoui LYNX Liberec 17 1
Filip Suska LYNX Liberec 15 1
Daniel Chrząszcz Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Jan Stěhulka Sokol N. Paka 13 1
Josef Vančura Sokol N. Paka 15 1
Jaromír Štáfek Kelti Nové Strašecí 14 1
Ondřej Pluta Jižní Supi 15 1
Matěj Horňak LYNX Liberec 16 1
David Egermeier BK Teplice 15 1
Marek Górak BC Nový Jičín 16 1
Gabriel Kubík Sokol N. Paka 14 1
Dominik Pova BK Teplice 15 1
David Kučera Sokol Vyšehrad 16 1
Viktor Valchář Kelti Nové Strašecí 15 1
Tomáš Durčok Sokol Karviná 15 1
Tomáš Kunštar Sokol Karviná 15 1
Viktor Holeček Sokol Vyšehrad 15 1
Matyáš Ponert BKj Kralupy 14 1
Radek Trojan Kelti Nové Strašecí 16 1
Yevhenii Opanasenko BK Beroun 16 1
Ondřej Socha Sokol N. Paka 17 1
Filip Roubíček BK Teplice 16 1
Jura Kadeřábek BKj Kralupy 15 1
Kryšpýn Bárta BKj Kralupy 13 1
Václav Nekola Jižní Supi 17 1
Matouš Janda BKj Kralupy 16 1
Patrik Kotáb BK Klatovy 15 1
Jan Kalista BKj Kralupy 15 1
David Port BK Teplice 16 1
Kostiantyn Iagupov Jižní Supi 16 1
Jakub Krutílek BC Nový Jičín 16 1
Radim Jašek BC Nový Jičín 17 1
Oldřich Ouda BK Klatovy 17 1
Adam Vomastek Jižní Supi 15 1
Jan Čapek Jižní Supi 17 1
Oliver Herold LYNX Liberec 17 1
Tomáš Červený BK Klatovy 17 1
Petr Schejbal BK Klatovy 17 1
Václav Faust BK Klatovy 17 1
Marek Lopata Sokol Písek Sršni B 15 1
Jan Klajl LYNX Liberec 17 1
Jan Bartoš Sokol Vyšehrad 17 1
Ondřej Skovajsa Sokol Písek Sršni B 16 1
Marek Reichl Sokol Písek Sršni B 15 1
Daniel Kučera BC Nový Jičín 17 1
Jakub Žídek BC Nový Jičín 16 1
Tomáš Jandl BC Nový Jičín 16 1
Kryštof Kalaš Jižní Supi 15 1
Martin Zikmund Čech BK Teplice 17 1
Matěj Hájek BC Nový Jičín 16 1
Vilém Foltýn BC Nový Jičín 16 1
Oliver Novotný Jižní Supi 17 1
Matěj Široký Jižní Supi 17 1
Vilém Vrbica NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Michal Metz Basketpoint Frýdek-Místek 17 1
Adam Novák BK Teplice 17 1
Adam Čečotka Sokol Karviná 16 1
Šimon Čermák Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Isa Halilaj BK Teplice 15 1
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Matyáš Hawiger BC Nový Jičín 16 1
Václav Novák Jižní Supi 17 1
Jáchym Kačírek Sokol Vyšehrad 17 1
Petr Homola BK Teplice 16 1
Matěj Váňa Jižní Supi 16 1
David Formánek Sokol N. Paka 14 1
Rafael Mirafuentes BC Nový Jičín 15 1
Lukáš Hanzelka BC Nový Jičín 17 1
Vojtěch Vosol Jižní Supi 16 1
Jan Stuchlík Sokol Písek Sršni B 17 1
Matyáš Zita Sokol Písek Sršni B 15 1
Šimon Kučera BC Kolín B 17 1
Matyáš Kment NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Jan Štolba Sokol Vyšehrad 17 1
Vojtěch Sýkora BC Kolín B 17 1
Filip Mráz BARoun.l. U17B 17 1
Šimon Fanta Sokol N. Paka 17 1
Petr Pojkar BARoun.l. U17B 16 1
Mikuláš Zahořík Sokol Vyšehrad 16 1
Bartoloměj Kačírek Sokol Písek Sršni B 16 1
Ondřej Koláčný BC Kolín B 17 1
Adam Žiško BC Kolín B 18 1
Adam Bareš BC Kolín B 17 1
Matyáš Klvaň BC Kolín B 17 1
David Volný BC Kolín B 18 1
Jakub Semerád BARoun.l. U17B 16 1
Vojtěch Mikulecký BARoun.l. U17B 17 1
Jakub Kaiser BK Klatovy 17 1
Vojtěch Povolný BK Beroun 17 1
Zdeněk Novák Sokol Vyšehrad 17 1
Lukáš Svoboda Jižní Supi 16 1
Vojtěch Janota Jižní Supi 17 1
Filip Šulc Sokol N. Paka 15 1
Kvido Sekot Sokol N. Paka 15 1
Jakub Knejp NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Adam Kněžour NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Vojtěch Birčák BARoun.l. U17B 16 1
Filip Korch Jižní Supi 17 1
Matěj Háp NAPOS Vysoká n. L. 17 1
Filip Sýkora BC Kolín B 16 1
Jakub Douda Sokol Písek Sršni B 17 1
Martin Kubánek BARoun.l. U17B 17 1
Josef Repka BARoun.l. U17B 16 1
David Aubrecht BARoun.l. U17B 16 1
Viktor Šmiřák Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Tomáš Habrda Sokol Karviná 15 1
Šimon Pažout BARoun.l. U17B 14 1
Matyáš Petrovický BK Klatovy 15 1
Tomáš Denk BK Klatovy 17 1
Adam Lacko NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Jaroslav Dostál BK Beroun 14 1
Bivoj Xaver Pleskot NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Dominik Kolář BK Klatovy 15 1
Mikuláš Dvořák BK Beroun 16 1
Ondřej Pánek Jižní Supi 16 1
Jindřich Zástava NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Adam Suchý BK Klatovy 16 1
Jakub Novotný NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Tomáš Zub BK Klatovy 15 1
Matěj Kracík Sokol N. Paka 15 1
David Litoš Sokol Písek Sršni B 15 1
Lucián Tabach NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Tomáš Král NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Lukáš Denk BK Klatovy 17 1
Michal Kubínek BK Teplice 15 1
Michal Jan Novák NAPOS Vysoká n. L. 15 1
Michal Hamerník BK Beroun 15 1
Jiří Kovář Sokol N. Paka 16 1
Jiří Růžička BARoun.l. U17B 16 1
Adam Svatoš BK Beroun 16 1
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 1
Lukáš Koutník BK Klatovy 16 1
Michal Slobodník BC Nový Jičín 15 1
Martin Matula BK Beroun 16 1
Lukáš Kubínek BK Teplice 15 1
Jindřich Rataj BK Klatovy 16 1
Tomáš Fedor Sokol N. Paka 16 1
Tomáš Váňa Sokol Vyšehrad 17 1
Matyáš Dragoun BK Beroun 15 1
Jáchym Řehořek Jižní Supi 16 1
David Jarolímek Jižní Supi 17 1
Radim Stehlík BK Klatovy 17 1
František Sýkora Sokol N. Paka 14 1
David Kučera BKj Kralupy 14 1
Martin Kamler BC Nový Jičín 15 1
Jan Čecho BARoun.l. U17B 15 1
Mikoláš Dratva Basketpoint Frýdek-Místek 15 1
Radim Jancur NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Jan Říha NAPOS Vysoká n. L. 16 1
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
František Němec BARoun.l. U17B 15 1
Ondřej Polívka BARoun.l. U17B 16 1
Josef Zimák BARoun.l. U17B 15 1
Marek Vonášek BK Teplice 16 1
Ondřej Plevák BC Nový Jičín 15 1
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Bruno Volný Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Adam Lautner Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Jakub Velčovský Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Václav Gola BC Nový Jičín 15 1
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 1
Jakub Šebek BK Teplice 15 1
Josef Šavrda BK Teplice 16 1
Ondřej Benda Sokol Písek Sršni B 15 1
Jindřich Kubíček Sokol Písek Sršni B 16 1
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 14 1
Tomislav Atanasov Sokol Vyšehrad 17 1
Matyáš Demeter Basketpoint Frýdek-Místek 15 1
Ondřej Kinský BK Klatovy 16 1
Michal Máj Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Adam Hrubý Basketpoint Frýdek-Místek 16 1
Alexander Hess Sokol Písek Sršni B 15 1
Radek Prošek BARoun.l. U17B 16 1
Tomáš Hrubý Sokol Písek Sršni B 16 1
Dominik Miklas Sokol Písek Sršni B 15 1
Jan Kopunec Sokol Písek Sršni B 15 1
Jáchym Peniaštek Sokol Písek Sršni B 15 1
Tim Vallet Sokol Písek Sršni B 15 1
Petr Myslivec Sokol Písek Sršni B 15 1
Antonín Podzemský BK Teplice 17 1
Štěpán Chmelíř BK Klatovy 16 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře