Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
liga B 1. kolo 478
BK Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. Labem "B"
4. 3. 2023
11:30
ZŠ Na Výsluní David Volný
Barbora Jiroušková
53
52
11
16
29
24
33
39
Review
liga B 1. kolo 477
Královští Sokoli
BK Loko Trutnov
16. 4. 2023
13:00
SH Třebeš Hradec Králové Jan Hejnic
Tomáš Tejček
76
43
17
14
38
21
48
36
Review
liga B 1. kolo 480
Sokol Vyšehrad
BA 2006´Roudnice nad Labem
4. 3. 2023
14:00
Sokolovna Vyšehrad Pavlína Šuláková
Pavel Týř
50
103
14
23
23
53
36
79
Review
liga B 1. kolo 479
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
18. 1. 2023
17:00
hala UJEP Vladislav Lunhul
Jindřich Nesper
79
58
22
16
47
26
65
39
Review
liga B 2. kolo 484
BK Brandýs n. Labem "B"
Slavoj BK Litoměřice
7. 1. 2023
12:30
Sportcentrum Lucie Moravcová
David Volný
43
50
13
20
16
28
35
43
Review
liga B 2. kolo 481
Královští Sokoli
Sokol Vyšehrad
7. 1. 2023
14:00
Sportovní hala Třebeš David Schmidt
Matěj Kořínek
141
12
46
2
79
10
114
12
Review
liga B 2. kolo 483
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
7. 1. 2023
15:00
ZŠ Na Výsluní Lucie Moravcová
David Volný
56
63
22
16
33
37
47
51
Review
liga B 2. kolo 482
BK Loko Trutnov
BA 2006´Roudnice nad Labem
26. 2. 2023
16:00
3. ZŠ Martin Růžička
Michaela Bubeníčková
68
71
18
23
29
40
50
58
Review
liga B 3. kolo 487
BK Brandýs nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
8. 1. 2023
09:30
ZŠ Na Výsluní Jan Machálek
Jiří Pavýza
99
41
18
11
53
17
76
25
Review
liga B 3. kolo 486
BK Loko Trutnov
Sokol Vyšehrad
8. 1. 2023
11:45
3. ZŠ Dominik Barták
Martin Růžička
90
21
24
3
44
9
74
13
Review
liga B 3. kolo 488
BK Brandýs n. Labem "B"
SLUNETA Ústí nad Labem
8. 1. 2023
14:00
Sportcentrum Vitaliy Shumskyy
Jiří Pavýza
55
83
15
25
26
52
35
68
Review
liga B 3. kolo 485
Královští Sokoli
BA 2006´Roudnice nad Labem
8. 1. 2023
15:00
hala Sokol Hradec Králové Tomáš Tejček
Martin Koudela
90
46
22
12
47
22
65
36
Review
liga B 4. kolo 491
Královští Sokoli
BK Brandýs nad Labem
21. 1. 2023
13:00
hala Sokol Hradec Králové Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
59
37
14
7
30
13
48
25
Review
liga B 4. kolo 489
Sokol Vyšehrad
SLUNETA Ústí nad Labem
21. 1. 2023
15:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Svoboda
Dominik Barták
43
102
13
19
20
51
26
84
Review
liga B 4. kolo 492
BK Loko Trutnov
BK Brandýs n. Labem "B"
21. 1. 2023
16:00
3. ZŠ Libor Lukeš
Radek Michlík
48
55
3
21
29
35
40
43
Review
liga B 4. kolo 490
BA 2006´Roudnice nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
21. 1. 2023
17:00
SH Budyně nad Ohří Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
72
61
18
18
38
24
62
39
Review
liga B 5. kolo 494
BA 2006´Roudnice nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 1. 2023
10:30
SH Budyně nad Ohří Ondřej Asztalos
Lucie Humlová
59
76
13
24
27
40
47
55
Review
liga B 5. kolo 493
Sokol Vyšehrad
Slavoj BK Litoměřice
22. 1. 2023
11:30
Sokolovna Vyšehrad Martin Svoboda
Dominik Barták
46
62
14
18
23
33
30
51
Review
liga B 5. kolo 496
BK Loko Trutnov
BK Brandýs nad Labem
22. 1. 2023
11:45
3. ZŠ Radek Michlík
Otto Jarolímek
57
70
7
16
23
34
40
43
Review
liga B 5. kolo 495
Královští Sokoli
BK Brandýs n. Labem "B"
22. 1. 2023
13:30
hala Sokol Hradec Králové Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
80
52
20
17
44
25
65
40
Review
liga B 6. kolo 500
Slavoj BK Litoměřice
BK Loko Trutnov
4. 2. 2023
11:00
Hala 6. ZŠ Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
52
63
20
16
27
32
40
49
Review
liga B 6. kolo 497
BK Brandýs nad Labem
Sokol Vyšehrad
11. 2. 2023
12:30
ZŠ Na Výsluní Jaroslav Pazourek
Michal Dub
102
33
18
16
45
24
76
28
Review
liga B 6. kolo 498
BK Brandýs n. Labem "B"
BA 2006´Roudnice nad Labem
22. 2. 2023
17:00
Sportcentrum Dennis Billík
Lukáš Kalabza
48
80
17
15
25
29
41
56
Review
liga B 6. kolo 499
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští Sokoli
19. 4. 2023
18:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
61
82
17
13
32
33
50
55
Review
liga B 7. kolo 501
BK Brandýs nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
12. 2. 2023
10:00
ZŠ Na Výsluní Vitaliy Shumskyy
Michal Dub
89
76
22
23
38
34
67
52
Review
liga B 7. kolo 503
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Loko Trutnov
3. 2. 2023
17:00
hala UJEP Ondřej Asztalos
Vladislav Lunhul
63
68
16
19
40
32
52
50
Review
liga B 7. kolo 502
BK Brandýs n. Labem "B"
Sokol Vyšehrad
23. 2. 2023
18:00
ZŠ Plamínková Fedor Lysov
Martin Koudela
94
50
23
16
38
33
68
44
Review
liga B 7. kolo 504
Slavoj BK Litoměřice
Královští Sokoli
10. 3. 2023
18:00
Hala 6. ZŠ Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
39
99
8
28
17
51
26
75
Review
liga B 8. kolo 506
BK Brandýs n. Labem "B"
BK Brandýs nad Labem
5. 3. 2023
12:00
Sportcentrum Radek Šťavík
Barbora Jiroušková
43
58
12
11
22
19
31
41
Review
liga B 8. kolo 505
BK Loko Trutnov
Královští Sokoli
16. 4. 2023
15:00
SH Třebeš Hradec Králové František Syrovátka
Jan Lejčko
55
72
11
15
37
31
51
45
Review
liga B 8. kolo 508
BA 2006´Roudnice nad Labem
Sokol Vyšehrad
5. 3. 2023
16:30
SH Budyně nad Ohří Pavel Poliček
Adéla Zemancová
98
36
16
8
36
21
70
33
Review
liga B 8. kolo 507
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 1. 2023
17:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Jindřich Nesper
50
88
22
22
29
45
45
73
Review
liga B 9. kolo 509
BA 2006´Roudnice nad Labem
Královští Sokoli
18. 3. 2023
09:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Tomáš Morávek
Jan Matulka
65
70
8
21
21
40
48
54
Review
liga B 9. kolo 510
Sokol Vyšehrad
BK Loko Trutnov
25. 2. 2023
11:30
Sokolovna Vyšehrad Jakub Petrák
Ondřej Josefus
37
101
15
19
19
36
19
70
Review
liga B 9. kolo 512
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs n. Labem "B"
4. 4. 2023
18:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Michal Tesař
Vladislav Lunhul
76
61
20
20
46
27
58
51
Review
liga B 9. kolo 511
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
17. 4. 2023
18:30
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Vladislav Lunhul
64
54
28
16
41
21
50
42
Review
liga B 10. kolo 514
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Loko Trutnov
19. 3. 2023
16:30
SH Budyně nad Ohří Ondřej Asztalos
Vladimír Kesler
0
20
*
Review
liga B 10. kolo 516
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs n. Labem "B"
13. 3. 2023
17:00
Hala 6. ZŠ Vladimír Kesler
Vladislav Lunhul
68
62
24
16
36
26
53
45
Review
liga B 10. kolo 513
Sokol Vyšehrad
Královští Sokoli
8. 3. 2023
17:30
Sokolovna Vyšehrad Lucie Moravcová
Ondřej Vlach
42
105
9
21
26
43
36
78
Review
liga B 10. kolo 515
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
27. 3. 2023
18:30
ZŠ Na Výsluní Jan Lejčko
Martin Koudela
87
77
6
23
40
36
65
54
Review
liga B 11. kolo 519
BK Brandýs n. Labem "B"
Královští Sokoli
1. 4. 2023
09:00
Sportcentrum Pavel Matys
Jan Hejnic
20
92
7
24
18
49
20
70
Review
liga B 11. kolo 520
BK Brandýs nad Labem
BK Loko Trutnov
1. 4. 2023
11:30
ZŠ Na Výsluní Michal Horník
Jan Hejnic
55
42
7
10
27
22
37
28
Review
liga B 11. kolo 517
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Vyšehrad
1. 4. 2023
14:00
Hala 6. ZŠ Vitaliy Shumskyy
Tomáš Morávek
87
47
23
13
33
20
59
29
Review
liga B 11. kolo 518
SLUNETA Ústí nad Labem
BA 2006´Roudnice nad Labem
1. 4. 2023
16:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Michal Bukovský
Jakub Gabriel
102
51
7
24
51
35
82
39
Review
liga B 12. kolo 522
Slavoj BK Litoměřice
BA 2006´Roudnice nad Labem
2. 4. 2023
09:00
Hala 6. ZŠ Vitaliy Shumskyy
Jan Hejnic
85
46
14
14
32
23
65
33
Review
liga B 12. kolo 521
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
2. 4. 2023
12:00
Sluneta 2 - hlavní kurt František Syrovátka
Ondřej Melzer
103
65
35
14
48
39
67
53
Review
liga B 12. kolo 523
BK Brandýs nad Labem
Královští Sokoli
2. 4. 2023
13:30
ZŠ Na Výsluní Vojtěch Poláček
Jaroslav Janovský
56
72
4
22
28
39
43
58
Review
liga B 12. kolo 524
BK Brandýs n. Labem "B"
BK Loko Trutnov
28. 3. 2023
18:00
3. ZŠ Jan Špaček
Roman Mareš
67
78
18
15
34
32
51
59
Review
liga B 13. kolo 525
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Brandýs nad Labem
22. 4. 2023
10:00
SH Budyně nad Ohří Miloslav Jon
Radomír Kohout
33
108
12
24
14
57
25
88
Review
liga B 13. kolo 528
Královští Sokoli
Slavoj BK Litoměřice
22. 4. 2023
12:00
hala Sokol Hradec Králové Jan Špaček
Roman Mareš
84
38
25
9
47
18
68
28
Review
liga B 13. kolo 527
BK Loko Trutnov
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 4. 2023
14:00
3. ZŠ Ondřej Vlach
Martin Růžička
61
74
18
28
34
51
51
64
Review
liga B 13. kolo 526
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs n. Labem "B"
19. 4. 2023
17:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Dub
Jan Neubauer
41
85
14
19
19
31
35
63
Review
liga B 14. kolo 532
BK Loko Trutnov
Slavoj BK Litoměřice
23. 4. 2023
09:30
3. ZŠ Jan Musil
Štěpán Beran
62
77
13
28
27
40
45
52
Review
liga B 14. kolo 531
Královští Sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 4. 2023
10:00
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Vlach
Marek Kohout
71
60
16
16
42
30
52
46
Review
liga B 14. kolo 530
BA 2006´Roudnice nad Labem
BK Brandýs n. Labem "B"
23. 4. 2023
12:00
SH Budyně nad Ohří Jakub Petrák
Michal Horník
46
69
11
14
23
34
30
56
Review
liga B 14. kolo 529
Sokol Vyšehrad
BK Brandýs nad Labem
23. 4. 2023
14:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Neubauer
Pavel Matys
43
76
14
11
22
30
26
59
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
17 Adam Gomboš BA Sparta Praha 15 25 1.0 25.1 10.2 0.6 2.8/4.3 66.4 2.3
Filip Šnejdar BK Klatovy 15 25 1.0 24.4 10.5 0.2 2.8/5.8 47.3 1.4
30 Jakub Vodička TJ BK Přeštice 15 24 1.0 23.5 10.0 0.2 3.0/6.3 46.7 0.0
Simon Unverdorben Lokomotiva Plzeň 15 24 1.0 22.9 10.0 0.4 1.8/3.6 48.8 1.7
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 24.5 10.2 0.2 3.5/6.5 53.5 2.6
Radek Chaloupka USK Praha 15 28 1.0 18.9 7.1 0.9 1.9/3.1 60.9 1.6
Matěj Rosecký BK Vlci Žďár 15 26 1.0 20.1 7.6 0.7 2.8/4.2 67.3 2.8
Daniel Poláček BA Nymburk 15 31 1.0 16.5 6.5 0.4 2.4/5.0 46.8 1.9
Filip Mašek Tygři Brno 15 26 1.0 19.4 7.2 0.4 4.0/6.8 58.2 1.3
Matyas Gazdačko Jiskra Kyjov 15 24 1.0 20.6 8.9 0.0 2.7/6.5 41.3 1.8
František Kinský BK Klatovy 15 26 1.0 18.7 8.6 0.2 1.1/2.8 40.3 2.3
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 27 1.0 17.8 6.9 0.6 2.2/4.4 50.8 2.1
Vojtěch Křeček Basketbal TJ Svitavy 15 25 1.0 19.1 8.1 0.6 1.2/3.7 31.2 2.6
Tomáš Hejtmánek BA Young Diamonds 15 26 1.0 18.2 7.0 0.8 1.9/4.5 43.1 2.7
Teodor Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 26 1.0 17.6 7.0 0.5 2.2/4.0 53.8 2.2
Vojta Šidlák Tygři Brno 15 25 1.0 18.3 7.8 0.0 2.6/5.3 48.9 1.5
Jan Břeň Basketbal TJ Svitavy 15 23 1.0 19.7 8.6 0.0 2.4/5.7 41.7 0.8
17 Dominik Prokeš Královští Sokoli 15 28 1.0 16.2 7.6 0.0 0.9/3.0 28.9 1.9
Šimon Socha BK Vlci Žďár 14 23 1.0 19.7 7.8 0.1 3.7/7.0 51.9 1.7
Vojtěch Gronský BK Opava 15 23 1.0 19.6 5.7 1.1 5.0/7.3 67.5 2.8
Prokop Hanzlík Sj. BK Litoměřice 15 25 1.0 17.7 6.3 0.6 3.5/6.7 52.1 2.3
Marek Houška Válečníci Děčín 15 25 1.0 17.6 6.5 1.0 1.4/3.0 48.6 1.2
Matouš Pošta Sokol Písek 14 26 1.0 16.7 7.4 0.0 1.8/5.1 34.8 2.2
Martin Šimko Tygři Brno 15 24 1.0 17.9 7.7 0.1 2.1/3.8 56.0 2.2
8 Oliver Chobot BA Sparta Praha 15 27 1.0 15.6 6.4 0.6 1.2/2.0 60.0 2.1
Adam Dřímal USK Praha 15 25 1.0 16.7 7.0 0.0 2.6/6.0 43.0 2.3
Šimon Batelka BA Nymburk 15 30 1.0 13.9 5.8 0.1 1.8/3.2 55.7 2.1
Matěj Buben Válečníci Děčín 15 28 1.0 14.8 6.6 0.1 1.4/2.6 52.7 2.5
Lukáš Prouza BK Brandýs n. L. 15 26 1.0 15.8 6.3 0.2 2.6/4.9 52.3 2.9
Matěj Sklenařík USK Praha 15 23 1.0 17.7 6.9 0.7 1.9/3.6 53.7 2.5
Jan Straka BASKET Brno 15 24 1.0 16.4 5.0 1.3 2.4/5.1 47.2 2.4
Petr Urban Sj. BK Litoměřice 14 28 1.0 14.0 5.5 0.6 1.1/3.0 38.1 2.9
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 25 1.0 15.7 6.3 0.2 2.4/4.9 48.8 2.2
Kryštof Kotáb BK Klatovy 15 26 1.0 14.7 6.2 0.5 0.8/1.9 0.0* 1.5
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 15 26 1.0 14.6 6.2 0.3 1.4/2.7 52.2 2.0
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 23 1.0 16.4 4.6 1.1 4.0/7.0 56.8 3.1
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 25 1.0 15.0 6.2 0.4 1.3/1.8 0.0* 1.8
11 Jiří Pražák Slavia Kroměříž 15 26 1.0 14.3 6.1 0.0 2.0/4.5 44.9 1.3
Patrik Fišer BASKET Brno 15 21 1.0 17.6 5.9 0.8 3.5/7.5 46.2 3.1
Jakub Horváth Renocar Podolí 15 21 1.0 17.5 7.1 0.4 2.2/5.3 41.4 3.0
Marek Koštíř Sluneta Ústí n. L. 15 22 1.0 16.6 5.4 1.0 2.8/4.2 66.3 2.9
Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 15 24 1.0 15.0 5.1 1.0 1.9/3.7 50.6 2.2
Lukáš Pastor Sluneta Ústí n. L. 15 25 1.0 14.4 5.7 0.3 2.0/3.8 52.1 2.6
Štěpán Gregor SKUP-BCM Olomouc 15 26 1.0 13.8 5.4 0.1 2.6/5.0 51.9 2.6
Jakub Ptáček NH Ostrava 14 31 1.0 11.4 4.3 0.5 1.3/2.7 47.1 2.3
Lukáš Hejduk BK Opava 15 23 1.0 15.1 5.9 0.6 1.7/4.0 41.9 2.2
9 Jan Hruška Královští Sokoli 15 28 1.0 12.4 5.5 0.1 1.1/1.9 0.0* 2.1
Ondřej Peč BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 15.7 5.1 0.7 3.4/6.8 50.3 1.6
Richard Štráchal USK Praha 15 28 1.0 12.4 5.7 0.0 1.0/2.6 38.4 1.8
Oliver Wiedner Renocar Podolí 14 24 1.0 14.0 5.5 0.1 2.8/4.6 60.4 1.3
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 15 19 1.0 17.7 6.7 0.6 2.5/3.9 62.7 1.3
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 15 18 1.0 18.7 7.4 0.3 2.8/4.3 65.4 1.4
1 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n.L. "B" 14 22 1.0 15.2 6.2 0.0 2.8/5.3 52.1 2.0
Jakub Chaloupka USK Praha 15 26 1.0 12.7 4.9 0.5 1.5/2.9 50.0 1.2
Aleš Dlouhý Jižní Supi 15 24 1.0 13.7 5.0 0.5 2.2/3.8 57.1 1.1
Michal Blabolil Tygři Praha 15 31 1.0 10.5 3.5 1.0 0.6/1.2 0.0* 1.8
Filip Sládek FASTAV Zlín 15 23 1.0 14.1 5.9 0.3 1.5/2.8 53.8 2.3
Michal Halamíček NH Ostrava 15 26 1.0 12.4 4.5 0.7 1.2/2.2 57.1 2.2
10 David Stoklas Slavia Kroměříž 15 24 1.0 13.3 5.8 0.1 1.5/2.8 51.5 3.3
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 29 1.0 11.0 4.3 0.3 1.4/2.5 55.6 1.2
67 Marek Pražák Medvědi Tábor 15 19 1.0 16.1 6.7 0.0 2.7/6.3 43.7 1.8
Vojtěch Jaroš Sluneta Ústí n. L. 15 24 1.0 12.7 4.7 0.6 1.5/2.9 51.4 1.1
Jakub Kraval BK Opava 15 24 1.0 12.6 3.3 1.2 2.6/5.0 52.1 1.8
Jakub Šmíd Sokol Písek 13 26 1.0 11.6 4.4 0.2 2.2/4.5 48.7 2.2
Štěpán Lička NH Ostrava 15 22 1.0 13.7 5.5 0.3 1.7/3.7 46.3 1.9
69 Robert Jelínek Medvědi Tábor 15 26 1.0 11.5 4.8 0.3 1.0/3.4 30.3 2.2
Samuel Petruška FASTAV Zlín 15 23 1.0 13.0 5.8 0.0 1.4/3.6 38.6 2.5
45 Vojtěch Dvořák BA Sparta Praha 14 22 1.0 13.6 5.4 0.5 1.4/2.4 59.6 1.6
František Voda TJ Sokol Kbely 15 22 1.0 13.5 5.9 0.0 1.5/5.2 29.8 3.0
Jonáš Houser Válečníci Děčín 15 20 1.0 14.8 6.1 0.4 1.5/2.4 63.8 1.9
Matyas Kubját NH Ostrava 14 27 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.6
24 Michal Hubač TJ BK Přeštice 14 24 1.0 12.2 5.3 0.0 1.5/2.9 50.0 0.0
Filip Kašík Tigers Č. Budějovice 14 19 1.0 15.1 5.9 0.4 2.1/3.9 52.7 2.4
Alexander Stambolidis BK Snakes Ostrava 15 25 1.0 11.4 4.8 0.0 1.7/4.6 37.1 2.4
Marek Borl Lokomotiva Plzeň 15 24 1.0 11.8 4.8 0.5 0.8/2.5 33.3 1.8
René Lehman BA 2006´ Roudnice n.L. 15 23 1.0 12.3 4.9 0.3 1.7/4.5 38.5 3.0
Ondřej Trkan Tygři Brno 15 24 1.0 11.8 5.2 0.0 1.4/3.9 36.2 2.5
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 28 1.0 9.9 3.6 0.4 1.5/3.1 48.8 2.1
David Řezníček Tygři Praha 15 30 1.0 9.2 4.1 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.8
Matěj Zálešák Loko Trutnov 15 27 1.0 10.2 4.6 0.0 0.9/3.1 28.9 2.3
Karel Meloun BA Radotín 14 28 1.0 9.8 3.8 0.3 1.1/2.1 54.2 2.4
9 Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 15 25 1.0 10.9 4.9 0.0 1.2/3.7 31.2 3.0
Tomáš Sokol TJ Start Havířov 15 20 1.0 13.7 5.4 0.5 1.4/3.5 39.1 1.5
Miky Zoubek BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 12.4 4.8 0.2 2.0/5.0 40.9 3.0
Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 10.8 3.0 1.0 1.8/2.5 71.0 1.1
Daniel Kormaník NH Ostrava 15 25 1.0 10.8 4.1 0.5 1.1/2.2 48.2 1.0
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 15 23 1.0 11.7 4.8 0.2 1.6/4.4 36.6 1.3
Vojtěch Malík NH Ostrava 15 15 1.0 17.8 7.3 0.4 2.1/4.1 50.8 0.9
Jan Kaiser BA 2006´ Roudnice n.L. 15 24 1.0 11.1 4.3 0.4 1.5/4.0 37.9 2.0
Jakub Kovač BA Nymburk 15 25 1.0 10.6 3.8 0.8 0.6/1.0 0.0* 1.5
Kamil Kupčík BK Brandýs n. L. 14 23 1.0 11.4 4.8 0.2 1.2/2.7 44.4 0.4
Jakub Kasper Loko Trutnov 14 28 1.0 9.3 3.6 0.4 0.8/1.9 0.0* 2.7
15 Matěj Kněžour Královští Sokoli 15 26 1.0 10.0 4.3 0.1 1.2/4.2 27.5 1.8
Daniel Němeček Sokol Písek 14 23 1.0 11.3 3.9 0.2 2.9/5.3 54.9 1.4
Ivan Pashkov USK Praha 15 23 1.0 11.2 4.4 0.2 1.7/3.2 54.1 1.6
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 15 21 1.0 12.2 4.3 0.6 1.8/3.4 52.8 1.4
Lukáš Vaněk BK Pelhřimov 15 23 1.0 11.1 4.0 0.1 2.8/6.0 46.0 1.1
Matěj Mršťák NH Ostrava 15 24 1.0 10.5 4.2 0.4 0.9/1.5 0.0* 0.7
22 Adam Stoklas Slavia Kroměříž 15 24 1.0 10.5 4.8 0.0 0.9/2.3 39.3 2.6
7 Matěj Šotola Královští Sokoli 14 27 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/2.9 45.5 1.6
Vojtěch Kundrát BK Snakes Ostrava 15 25 1.0 10.0 3.6 0.2 2.1/4.2 50.5 1.8
Štěpán Bártů BK Brandýs n. L. 14 27 1.0 9.3 3.9 0.2 0.8/1.9 0.0* 2.1
Vojtěch Musil Jižní Supi 15 21 1.0 11.9 4.7 0.5 1.0/2.0 51.2 1.4
Adam Havlík Lokomotiva Plzeň 15 25 1.0 10.0 4.0 0.4 0.9/2.3 37.9 2.4
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 15 22 1.0 11.3 4.9 0.1 1.2/2.5 48.2 1.4
Jan Blaško BA Young Diamonds 15 26 1.0 9.5 3.8 0.3 0.8/2.2 39.3 2.9
Dominik Hodek BA Young Diamonds 14 17 1.0 14.5 5.4 0.8 1.5/2.7 56.5 2.4
34 Filip Stibor Medvědi Tábor 15 26 1.0 9.3 3.5 0.4 1.0/2.8 36.1 3.3
11 Jonáš Radek Šnábl BK Brandýs n.L. "B" 13 23 1.0 10.5 4.1 0.0 2.3/4.5 51.0 1.1
Michal Kydlíček BK Klatovy 15 21 1.0 11.4 4.3 0.5 1.2/2.3 51.0 1.5
Samuel František Lachs BK Brandýs n. L. 15 28 1.0 8.6 3.8 0.0 0.8/2.4 33.8 1.1
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 15 20 1.0 12.0 4.5 0.2 2.5/6.2 40.3 2.4
Tomáš Horyna Basketbal TJ Svitavy 15 26 1.0 9.2 3.0 0.6 1.4/2.8 48.6 1.2
Martin Fajfr Loko Trutnov 15 26 1.0 9.1 3.8 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.9
Lukáš Chlupsa Tygři Praha 15 22 1.0 10.4 4.0 0.3 1.4/3.0 44.8 2.0
Jonáš Absolon FASTAV Zlín 15 25 1.0 9.2 3.8 0.0 1.4/3.9 35.1 2.2
Radek Pavelec BK Klatovy 15 25 1.0 9.1 4.0 0.1 0.7/1.3 0.0* 2.1
Matyáš Dlouhý Jižní Supi 15 25 1.0 9.1 3.5 0.3 1.2/2.0 60.0 2.2
Matěj Krátký Tygři Praha 15 20 1.0 11.4 4.5 0.3 1.6/2.5 65.3 2.0
Vít Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 25 1.0 9.0 4.0 0.1 0.9/1.7 0.0* 1.3
Štěpán Lálík Basketbal TJ Svitavy 15 25 1.0 9.0 3.8 0.2 0.9/2.2 41.8 1.8
Jiří Krejčí BK Vlci Žďár 14 21 1.0 10.7 4.4 0.4 0.8/1.2 0.0* 1.5
Jan Beníšek Tigers Č. Budějovice 15 28 1.0 8.0 1.9 1.1 1.0/2.1 46.7 1.9
Šimon Zátopek TJ Start Havířov 14 26 1.0 8.6 3.9 0.1 0.6/2.2 28.6 2.0
Jan Buchvaldek Sokol Pražský 15 21 1.0 10.7 5.0 0.0 0.7/2.2 30.4 2.2
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 15 28 1.0 8.0 3.0 0.5 0.6/1.5 0.0* 2.1
David Paulíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 27 1.0 8.2 3.6 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.1
Tobias Zapletal Basketpoint Frýdek-Místek 15 22 1.0 10.1 4.0 0.2 1.4/3.1 44.9 0.1
Lukáš Žabenský BK Snakes Ostrava 15 23 1.0 9.6 4.3 0.0 0.9/2.0 44.7 2.8
Tobiáš Benda BA Nymburk 14 21 1.0 10.4 3.7 0.5 1.7/2.3 72.9 1.5
Tomáš Král BC Vysočina 15 25 1.0 8.6 3.5 0.0 1.5/3.5 42.0 0.7
Tomáš Hanuš BA Young Diamonds 15 24 1.0 8.9 2.6 0.8 1.4/2.4 58.6 0.8
Jan Bureš Tygři Praha 15 31 1.0 6.9 3.0 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.9
Deniz Muqa SK Žabovřesky 15 23 1.0 9.2 3.9 0.1 1.0/2.7 37.1 3.4
Martin Doubek Tigers Č. Budějovice 15 19 1.0 11.2 4.6 0.0 1.9/3.9 48.0 2.3
Tomáš Hutyra BK Snakes Ostrava 15 21 1.0 10.1 4.4 0.0 1.3/3.0 45.2 1.7
Jakub Hošek Jiskra Kyjov 15 25 1.0 8.4 3.8 0.0 0.8/2.2 36.4 2.0
Jiří Maršolek NH Ostrava 15 30 1.0 6.9 3.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.4
Štěpán Kmetek BK Klatovy 15 23 1.0 9.0 4.3 0.0 0.4/1.9 0.0* 1.8
William Walter Jižní Supi 15 24 1.0 8.6 3.7 0.1 0.9/2.4 36.2 2.8
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 15 25 1.0 8.2 2.9 0.3 1.5/4.5 33.0 1.7
Jakub Renner Sluneta Ústí n. L. 14 22 1.0 9.3 3.8 0.1 1.5/3.2 46.5 1.5
Matyáš Kopečný Jižní Supi 15 20 1.0 10.3 3.9 0.2 2.1/4.3 49.4 2.1
Vojtěch Kubík SKUP-BCM Olomouc 15 23 1.0 8.9 4.2 0.0 0.6/1.1 0.0* 2.2
Jakub Vagner Sokol Pražský 15 17 1.0 11.9 5.2 0.1 1.3/3.7 34.9 2.2
Samuel Slavětínský Tygři Praha 15 27 1.0 7.5 3.3 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.7
Patrik Huvar BC Nový Jičín 15 25 1.0 8.0 3.3 0.1 1.2/2.9 39.7 1.8
Filip Kovář FASTAV Zlín 15 26 1.0 7.7 2.9 0.0 1.9/4.8 40.0 1.2
Bohdan Liubarskyi BASKET Brno 15 22 1.0 9.0 3.8 0.2 1.0/3.8 25.3 3.0
David Novák BA 2006´ Roudnice n.L. 15 18 1.0 11.0 4.6 0.0 1.9/4.2 45.3 2.2
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 15 24 1.0 8.2 3.2 0.1 1.4/3.5 40.0 1.9
Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 24 1.0 8.2 3.6 0.0 1.0/2.4 43.9 0.8
Kryštof Novotný Tigers Č. Budějovice 15 25 1.0 7.8 3.1 0.3 0.7/1.8 0.0* 1.3
Mykola Kashpirovskyi Sokol Vyšehrad 15 18 1.0 10.9 3.9 0.4 1.8/3.8 47.8 3.8
Matyáš Kramule BA Nymburk 15 24 1.0 8.1 3.5 0.1 0.7/2.3 29.1 0.8
Jan Kotík FASTAV Zlín 15 24 1.0 8.1 3.8 0.0 0.6/2.1 30.0 2.5
Filip Adámek SK Žabovřesky 15 19 1.0 10.2 4.6 0.1 0.9/2.7 33.3 2.2
Ondřej Janatka BA 2006´ Roudnice n.L. 14 25 1.0 7.8 3.2 0.0 1.3/3.0 42.1 1.2
Samuel Kousek BA Radotín 15 28 1.0 6.9 2.9 0.1 0.8/2.8 29.5 1.9
Matěj Szkandera Basketpoint Frýdek-Místek 15 21 1.0 9.2 4.0 0.0 1.3/3.3 38.6 0.2
Dominik Haller BK Vlci Žďár 15 21 1.0 9.2 2.8 0.6 2.0/4.1 47.1 1.6
Matěj Šmíd Tigers Č. Budějovice 15 29 1.0 6.6 3.0 0.0 0.7/2.4 28.6 2.9
Ondřej Nosek Sokol Pražský 15 24 1.0 8.0 2.6 0.5 1.3/2.8 47.8 2.0
Přemysl El Karib Tygři Praha 15 30 1.0 6.4 2.8 0.0 0.8/2.1 36.5 1.6
Hubert Kanda Tygři Praha 15 25 1.0 7.6 3.0 0.2 0.9/1.6 0.0* 1.6
Matouš Novák BC Vysočina 15 24 1.0 7.9 3.4 0.0 1.2/2.7 43.8 2.6
Jan Kukačka BA Nymburk 15 25 1.0 7.6 3.1 0.0 1.4/3.1 46.8 1.1
Adam Lang Tygři Praha 15 22 1.0 8.6 3.9 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.2
Tomáš Sommer Lokomotiva Plzeň 15 16 1.0 11.8 5.2 0.2 0.8/2.4 34.2 2.1
Jiří Motl BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 26 1.0 7.2 2.9 0.2 1.0/1.6 0.0* 1.8
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 24 1.0 7.7 3.2 0.2 0.7/1.5 0.0* 1.8
21 Dominik Žárský Slavia Kroměříž 15 23 1.0 8.0 3.5 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.3
Jiří Esterka SKUP-BCM Olomouc 15 22 1.0 8.3 3.6 0.0 1.0/2.9 34.9 2.5
Tadeáš Brejcha USK Praha 15 29 1.0 6.3 2.4 0.4 0.3/1.0 0.0* 2.0
Jan Gabriel Vereška BK Snakes Ostrava 15 17 1.0 10.6 4.5 0.1 1.5/2.5 61.9 1.9
Marek Houžvička BK Brandýs n. L. 15 28 1.0 6.5 2.4 0.4 0.4/1.2 0.0* 1.4
Kvido Lebeda BA Radotín 15 24 1.0 7.5 3.0 0.0 1.3/2.8 47.0 2.3
Jiří Kučera Tygři Praha 15 19 1.0 9.5 3.9 0.2 1.1/2.7 41.2 1.9
Tomáš Stejskal BK Snakes Ostrava 15 28 1.0 6.4 2.5 0.0 1.4/2.5 55.1 2.6
Ondřej Miklas BASKET Brno 15 17 1.0 10.5 4.4 0.1 1.4/3.3 42.9 2.4
Matyáš Zajíc BK Pelhřimov 15 22 1.0 8.0 3.2 0.4 0.5/1.8 0.0* 2.2
11 Roman Vejražka Královští Sokoli 15 19 1.0 9.3 3.7 0.3 0.8/1.4 0.0* 0.6
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 22 1.0 8.0 2.7 0.5 1.1/2.6 43.1 1.6
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 24 1.0 7.3 2.1 1.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
Šimon Černoch SK Žabovřesky 15 18 1.0 9.7 4.2 0.1 1.0/2.8 35.3 1.6
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 15 1.0 11.6 5.3 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.8
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 15 26 1.0 6.7 2.5 0.4 0.6/1.5 0.0* 1.6
Samuel Wengřín NH Ostrava 15 31 1.0 5.6 2.4 0.1 0.5/1.3 0.0* 2.4
Georgij Tkačenko TJ Sokol Kbely 15 21 1.0 8.2 3.8 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.3
Matěj Procházka Renocar Podolí 15 23 1.0 7.5 2.5 0.3 1.5/3.3 45.5 2.4
Adam Blažíček BK Vlci Žďár 15 23 1.0 7.4 3.2 0.1 0.7/2.0 34.8 2.2
6 Filip Doležal BA Sparta Praha 15 25 1.0 6.7 1.4 1.0 1.0/1.8 0.0* 1.7
Kryštof Pyš NH Ostrava 15 23 1.0 7.2 2.6 0.3 1.0/1.9 0.0* 1.7
František Grill BK Pelhřimov 15 23 1.0 7.2 3.0 0.1 1.0/3.0 33.3 2.0
Lukáš Frinta Loko Trutnov 14 22 1.0 7.5 2.5 0.6 0.5/1.4 0.0* 1.8
Mykyta Kashpirovskyi Sokol Vyšehrad 15 18 1.0 9.2 3.6 0.3 1.2/3.1 40.0 3.4
Matěj Tehlár Renocar Podolí 15 21 1.0 7.8 2.9 0.5 0.5/1.6 0.0* 2.0
Filip Fiedler BA Radotín 14 21 1.0 7.8 3.0 0.2 1.3/3.1 43.1 3.0
Jonáš Stolín Loko Trutnov 15 24 1.0 6.8 3.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.8
Robin Šporik SKUP-BCM Olomouc 15 24 1.0 6.7 2.6 0.2 0.8/2.3 35.7 3.0
Jan Bryška BA Young Diamonds 15 25 1.0 6.4 2.7 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.3
David Král BC Vysočina 15 25 1.0 6.3 2.4 0.0 1.4/3.8 38.3 1.6
Viktor Janda BA 2006´ Roudnice n.L. 15 26 1.0 6.1 2.7 0.0 0.7/2.3 28.3 2.6
Jiří Němeček Loko Trutnov 15 25 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/2.1 19.2 2.3
Adam Weiser SKUP-BCM Olomouc 14 23 1.0 6.7 2.9 0.1 0.7/1.6 0.0* 2.0
Dominik Janošík Basketpoint Frýdek-Místek 14 15 1.0 10.3 4.7 0.0 1.0/2.5 39.5 0.1
Matyáš Přikryl Renocar Podolí 15 20 1.0 7.7 3.4 0.0 1.0/2.2 43.2 0.5
Adam Novák Sluneta Ústí n. L. 15 23 1.0 6.6 2.9 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.7
Vadim Krčmář TJ Start Havířov 14 15 1.0 10.1 3.8 0.3 1.7/3.6 46.3 1.9
Max Harvánek SK Žabovřesky 15 19 1.0 7.9 3.5 0.1 0.7/2.2 34.1 3.4
Alexandr Ševčík BK Klatovy 15 26 1.0 5.8 2.6 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.9
Matyáš Bindr BK Opava 15 25 1.0 6.0 2.1 0.3 1.0/2.6 37.5 3.4
Robin Štika BA Radotín 13 28 1.0 5.3 2.1 0.1 1.0/2.1 45.0 1.7
Lukáš Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 15 23 1.0 6.3 3.0 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.0
Lukáš Klímek FASTAV Zlín 15 23 1.0 6.3 3.0 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.4
Velen Pospíšil Tygři Brno 15 29 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 2.3
Vojtěch Macháček SKUP-BCM Olomouc 14 24 1.0 6.0 1.8 0.5 0.9/2.2 39.6 2.8
Jan Vybíral BK Pelhřimov 13 20 1.0 7.3 2.7 0.3 1.1/1.7 0.0* 1.1
Šimon Zmrzlík TJ Start Havířov 14 26 1.0 5.5 2.5 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.3
Martin Göpfert SK Žabovřesky 15 19 1.0 7.4 2.5 0.5 0.9/2.1 45.0 1.6
Filip Fischer BA Radotín 14 24 1.0 5.8 1.7 0.5 1.0/2.2 47.2 0.6
30 Adam Konrád BK Brandýs n.L. "B" 15 20 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.7
Martin Nebus Jižní Supi 15 20 1.0 7.0 2.8 0.2 0.8/2.6 28.8 1.7
Jáchym Klobouček Sj. BK Litoměřice 15 24 1.0 5.8 2.5 0.0 0.7/2.1 32.0 1.6
3 Kryštof Polák Královští Sokoli 14 23 1.0 6.0 2.3 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.0
Denis Kudela NH Ostrava 14 23 1.0 6.0 2.5 0.1 0.6/1.1 0.0* 2.2
Marek Hranoš BK Snakes Ostrava 15 8 1.0 17.3 6.4 0.1 4.1/6.5 63.5 0.6
Matěj Krmíček SK Žabovřesky 15 16 1.0 8.6 3.9 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.5
Tomáš Drabina Basketpoint Frýdek-Místek 14 21 1.0 6.5 2.0 0.5 0.9/2.2 38.3 0.1
Tomáš Ponert TJ Sokol Kbely 15 23 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.3 43.4 1.1
42 Josef Prause Slavia Kroměříž 15 18 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/1.8 0.0* 2.3
Martin Lojek Tygři Praha B 14 15 1.0 8.9 3.6 0.0 1.7/2.7 63.4 0.9
Jiří Dvořák Tygři Praha 15 27 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.6
Vít Malý Tigers Č. Budějovice 15 28 1.0 4.8 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Tadeáš Kotyza Lokomotiva Plzeň 14 19 1.0 7.0 2.1 0.6 1.0/2.1 47.5 0.6
Petr Vysloužil BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 6.0 2.4 0.1 0.9/2.0 0.0* 2.0
Marek Jebavý BA Nymburk 14 27 1.0 4.9 1.7 0.3 0.6/1.3 0.0* 1.9
Max Coufal Jižní Supi 15 26 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.0
Adam Skoupil FASTAV Zlín 14 12 1.0 10.9 4.4 0.2 1.6/4.3 37.3 1.6
Matěj Valek Sokol Vyšehrad 14 13 1.0 10.0 4.0 0.1 1.8/3.5 51.1 2.0
Štěpán Wolf BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 20 1.0 6.5 3.0 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.9
Jakub Daneček SKUP-BCM Olomouc 14 26 1.0 5.0 1.5 0.4 0.7/1.2 0.0* 1.3
22 Lukáš Randýsek BA Sparta Praha 15 23 1.0 5.5 2.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Hubert Hýžďal BASKET Brno 15 22 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/2.2 31.3 2.5
33 Šimon Šebestík Slavia Kroměříž 15 20 1.0 6.4 3.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.3
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 25 1.0 5.1 2.1 0.0 0.8/2.0 42.0 1.6
Matěj Konrád Tigers Č. Budějovice 14 24 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.6
Tomáš Barbier Tygři Praha B 14 21 1.0 6.0 2.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.6
Matěj Melša Renocar Podolí 14 21 1.0 6.0 2.5 0.1 0.7/2.0 32.6 2.2
Lukáš Hlavatý BK Brandýs n. L. 15 20 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/2.7 26.4 1.2
23 Tobiáš Kalfus BK Brandýs n.L. "B" 14 24 1.0 5.2 2.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.6
Vojtěch Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 24 1.0 5.2 1.9 0.1 1.0/1.8 0.0* 0.7
Ondřej Soukup BK Brandýs n. L. 15 23 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.0
Matěj Zouhar BK Levharti Chomutov 15 26 1.0 4.8 2.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.4
17 Adam Osman BK Brandýs n.L. "B" 14 22 1.0 5.6 2.3 0.0 1.0/2.5 38.9 2.4
Tomáš Hazdra BA Nymburk 15 23 1.0 5.3 1.8 0.3 0.6/1.3 0.0* 2.3
22 Jakub Svěrek TJ BK Přeštice 15 23 1.0 5.3 2.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.0
Jan Vilda BK Vlci Žďár 15 19 1.0 6.4 2.8 0.1 0.5/1.6 0.0* 2.2
Adam Holub Válečníci Děčín 14 26 1.0 4.7 1.4 0.3 0.8/1.7 0.0* 1.5
Yaroslav Ivanov SK Žabovřesky -3 6 1.0 20.2 8.8 0.0 2.5/8.2 30.6 3.7
Nikolas Paulsen TJ Sokol Kbely 15 18 1.0 6.7 2.6 0.1 1.3/2.8 47.1 3.5
Matěj Matas Tygři Praha B 14 21 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/3.5 32.9 1.2
60 Adam Stejskal Medvědi Tábor 15 27 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.3
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 19 1.0 6.3 2.2 0.3 1.0/1.8 0.0* 2.4
Jan Souček Sluneta Ústí n. L. 14 18 1.0 6.6 2.8 0.1 0.8/1.4 0.0* 2.6
Martin Šibal Tygři Brno 15 14 1.0 8.4 2.3 1.0 0.9/1.0 0.0* 1.4
Tobiáš Vojta Sokol Pražský 15 19 1.0 6.2 2.4 0.2 0.8/1.6 0.0* 1.6
Filip Růžička Tygři Praha B 14 25 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
Lukáš Novák Válečníci Děčín 14 23 1.0 5.0 2.0 0.1 0.7/1.3 0.0* 0.7
Richard Svárovský Tygři Praha B 14 23 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.1
Šimon Novák Tygři Praha B 14 11 1.0 10.3 4.3 0.1 1.5/3.5 42.1 0.9
Lukáš Křesina Tigers Č. Budějovice 15 31 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.6
Vojtěch Stara BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 20 1.0 5.6 2.2 0.1 1.0/1.5 0.0* 0.9
6 Tomáš Dovec Královští Sokoli 15 24 1.0 4.6 1.9 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.6
Filip Štrunc BK Pelhřimov 15 26 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/2.3 23.0 2.4
Vojtěch Charvát BA Radotín 15 21 1.0 5.2 1.9 0.2 0.8/3.1 26.2 1.8
Denis Trnečka Válečníci Děčín 15 27 1.0 4.1 1.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.0
Eduard Zadražil BC Vysočina 15 20 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/2.4 39.6 2.3
Jiří Worek TJ Start Havířov 14 22 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Jindřich Vašina Tygři Praha B 14 18 1.0 5.9 2.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.8
13 Jonáš Hříbek Slavia Kroměříž 15 23 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.2
David Ošťádal BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 4.8 2.2 0.0 0.3/1.4 0.0* 3.0
4 Jakub Skalický Královští Sokoli 15 25 1.0 4.2 1.8 0.0 0.7/1.6 0.0* 0.6
Ondřej Mrva NH Ostrava 15 29 1.0 3.6 1.4 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.3
David Blažek BC Vysočina 15 17 1.0 6.1 2.7 0.1 0.3/1.2 0.0* 1.9
Petr Šálek Sokol Pražský 14 22 1.0 4.7 1.0 0.8 0.3/0.8 0.0* 2.1
Benjamin Benža SK Žabovřesky 15 17 1.0 6.1 2.2 0.2 1.0/1.9 0.0* 2.6
Lukáš Toman BK Klatovy 14 19 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
Vojtěch Štůla Basketbal TJ Svitavy 15 26 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.9
Lukáš Rous BA 2006´ Roudnice n.L. 15 17 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.3
Jan Štěch BA Radotín 15 26 1.0 3.9 1.7 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.6
Jan Prüher BC Vysočina 15 21 1.0 4.8 2.0 0.0 0.7/2.3 31.3 2.1
Jan Kouba Sokol Písek 14 27 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
Jan Budík Sokol Pražský 15 24 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.8
Ondřej Sedlák BC Vysočina 15 26 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.3
Vítek Peniaštek Sokol Písek 14 19 1.0 5.2 2.2 0.2 0.4/0.6 0.0* 1.5
Ondřej Kičmer TJ Start Havířov 14 15 1.0 6.6 2.5 0.1 1.5/3.3 44.0 1.7
Štěpán Lebeda BA Young Diamonds 14 18 1.0 5.4 2.0 0.3 0.6/1.8 0.0* 1.7
Filip Lokos SK Žabovřesky 14 20 1.0 4.9 0.9 0.9 0.4/0.7 0.0* 1.1
Vojtěch Barnáš BK Snakes Ostrava 15 19 1.0 5.1 2.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.6
Zdeněk Němeček BA 2006´ Roudnice n.L. 15 24 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
Štěpán Altynski Tygři Praha B 14 19 1.0 4.9 1.9 0.0 1.1/2.1 50.0 0.9
Štěpán Wolf Lokomotiva Plzeň 15 11 1.0 8.5 3.4 0.3 1.0/2.8 35.5 2.5
David Kříž BASKET Brno 14 20 1.0 4.7 2.1 0.1 0.5/1.7 0.0* 3.5
6 Jonáš Kubelka BK Brandýs n.L. "B" 13 23 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 20 1.0 4.7 1.7 0.2 0.7/1.3 0.0* 0.6
Adam Blažek BC Vysočina 15 18 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Oliver Chromý Tygři Brno 14 25 1.0 3.7 1.0 0.0 1.5/2.8 52.9 1.9
Daniel Koudelka BA 2006´ Roudnice n.L. 14 14 1.0 6.6 2.8 0.1 0.8/2.3 34.4 1.1
Samuel Krejčí Tigers Č. Budějovice 15 26 1.0 3.5 1.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.8
Matěj Vítek Lokomotiva Plzeň 15 20 1.0 4.6 2.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.2
3 Alex Karel BK Brandýs n.L. "B" 14 22 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/2.2 31.3 1.2
Mikuláš Vajda BK Opava 13 21 1.0 4.3 1.7 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.0
Matouš Svoboda Sokol Vyšehrad 15 17 1.0 5.4 2.5 0.1 0.2/1.0 0.0* 3.9
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 23 1.0 4.0 1.4 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.6
Jakub Hnojil BK Opava 15 20 1.0 4.5 2.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.6
Cayden Shepperson TJ Start Havířov 15 11 1.0 8.2 3.6 0.0 0.9/2.3 40.0 0.6
68 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 19 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.6
Jakub Kaššák Sokol Písek 15 23 1.0 3.9 1.4 0.3 0.2/0.6 0.0* 1.3
63 Samuel Vostárek Medvědi Tábor 15 11 1.0 8.1 3.5 0.0 1.0/3.2 31.4 2.4
Marek Vajda BK Opava 15 9 1.0 9.9 3.7 0.2 1.9/3.4 54.8 3.2
Jáchym Marák Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 4.9 1.6 0.3 0.7/1.9 0.0* 1.6
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 19 1.0 4.6 1.9 0.2 0.2/1.0 0.0* 1.1
Adam Dvořák BK Brandýs n. L. 15 20 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 3.1
Marek Iványi Sokol Písek 14 28 1.0 3.1 1.0 0.2 0.6/1.1 0.0* 0.8
Jakub Tyr BK Snakes Ostrava 15 12 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/3.3 40.0 1.9
Vojta Konopásek Sj. BK Litoměřice 15 22 1.0 4.0 1.6 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.7
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 13 1.0 6.8 2.6 0.1 1.3/3.0 43.6 1.8
Tomáš Voplatek Sj. BK Litoměřice 14 19 1.0 4.6 2.1 0.0 0.5/1.9 0.0* 2.1
Patrik Očadlík Sokol Pražský 13 11 1.0 7.9 3.2 0.3 0.7/1.6 0.0* 0.8
Pavel Vrána Sj. BK Litoměřice 15 20 1.0 4.4 1.9 0.1 0.4/1.2 0.0* 2.3
Václav Pospíchal BA Radotín 14 24 1.0 3.6 1.3 0.1 0.8/1.7 0.0* 2.8
Filip Mareš Sokol Písek 14 26 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Vojtěch Blažek BASKET Brno 15 21 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/2.2 19.6 1.1
Robin Rybář Basketpoint Frýdek-Místek 15 23 1.0 3.7 1.3 0.2 0.7/1.2 0.0* 0.0
Matěj Sedlačík Sokol Vyšehrad 15 15 1.0 5.6 2.5 0.1 0.3/1.5 0.0* 1.5
Kryštof Janatka Tygři Praha B 14 19 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/2.3 27.3 0.4
Martin Růžička BK Vlci Žďár 14 21 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.6
Jakub Bedřich Krejčí BA 2006´ Roudnice n.L. 15 23 1.0 3.7 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Samuel Reisinger USK Praha