Štěpán Bártů

Národnost
CZE
Ročník narození
2010 - 14 let
Aktuální klub
BK Brandýs n. L. B
Výška
171 cm

Kariéra

Sezony
6
Zápasy
146
Procento vítězství
67.1%
Počet klubů
2

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A" BK Brandýs nad Labem 1 6.0 3 0 0/0 0.0 -
2019/20 starší minižáci U13 - Přípravná soutěž starších minižáků U13B "A1" BK Brandýs nad Labem 1 6.0 3 0 0/0 0.0 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B" Bra U12B"A"(ms) 6 1.7 0.8 0 0/0 0.0 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "B1" Bra U12B"A"(ms) 6 1.7 0.8 0 0/0 0.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A" Bra U12B"A"(ms) 7 6.4 2.4 0.3 0.7/1.4 50.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž mladších minižáků U12B "A1" Bra U12B"A"(ms) 6 3.0 1 0.2 0.5/0.5 100.0 -
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B "B" Bra U12B"A"(ms) 1 18.0 9 0 0/0 0.0 -
2020/21 mladší minižáci U12 - Přípravná soutěž U12B"B1" Bra U12B"A"(ms) 1 12.0 6 0 0/2 0.0 -
2018/19 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o národní finále U12B finále BraU12B 2 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF U12B(kv) semifinále 2 BraU12B 2 0.0 0 0 0/1 0.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A" BK Bran U11B 8 2.8 1.3 0 0.3/1.5 16.7 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" BK Bran U11B 8 4.5 2.3 0 0/0.6 0.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 1-4 B BK Bran U11B 2 2.5 1 0 0.5/0.5 100.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Skupina 3-4 BK Bran U11B 2 2.5 1 0 0.5/1 50.0 -
2019/20 nejmladší minižactvo U11 - Kvalifikace o NF U11mix BK Brandýs n/L 1 4.0 2 0 0/0 0.0 -
2018/19 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o národní finále U11B BK Brand U11B (kv) 5 3.8 1.8 0 0.2/0.4 50.0 -
2021/22 starší minižáci U13 - Středočeský přebor starších minižáků U13B BraU13B 13 6.8 3.3 0 0.2/0.8 27.3 -
2021/22 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF 1.kolo BK Brand U13B(kv) 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2021/22 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF 2.kolo BK Brand U13B(kv) 2 6.5 3 0 0.5/2 25.0 -
2021/22 starší minižáci U13 - Kvalifikace o NF 3.kolo BK Brand U13B(kv) 2 5.5 2.5 0 0.5/1.5 33.3 -
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina D BK Brandýs n. L. 14 8.5 3.7 0.1 0.6/2.1 31.0 -
2022/23 mladší žáci U14 - liga B BK Brandýs n. L. 13 10.2 4.2 0.3 0.9/1.8 52.2 -
2023/24 žáci U15 - Skupina C BK Brandýs n.L. 2 8.5 2.5 0.5 2/2 100.0 -
2023/24 žáci U15 - 2. kolo BK Brandýs n.L. 2 7.5 3 0.5 0/0 0.0 -
2023/24 žáci U15 - Skupina B BK Brandýs n.L. 14 3.6 1.1 0.3 0.4/0.7 60.0 -
2023/24 mladší žáci U14 - Skupina A Sokol Pražský 14 15.4 5.4 1.3 0.6/1.7 37.5 -
2023/24 žáci U15 - Skupina D BK Brandýs n. L. B 3 27.3 10.7 1 3/5.7 52.9 -
2023/24 mladší žáci U14 - Extraliga A Sokol Pražský 5 8.2 3 0.2 1.6/3.2 50.0 -
2023/24 žáci U15 - Extraliga A BK Brandýs n.L. 2 3.0 1.5 0 0/0 0.0 -
Průměr za kariéru 12.2 6.9 2.8 0.3 0.5/1.2 69.7 1.1

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 5 SLUNETA Ústí n.L. 22. 10. 2023
2B body 17 Basket Poděbrady 14. 1. 2024
3B body 6 Lions J. Hradec 4. 11. 2023
Body 35 Basket Poděbrady 14. 1. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 5 SLUNETA Ústí n.L. 22. 10. 2023 2023/24
2B body 17 Basket Poděbrady 14. 1. 2024 2023/24
3B body 6 Lions J. Hradec 4. 11. 2023 2023/24
Body 35 Lions J. Hradec 4. 11. 2023 2023/24
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
20. 5. 2023 Skupina C TJ Sokol Kbely 13 3 1 4/4 100.0
20. 5. 2023 Skupina C Slavoj Litoměřice 4 2 0 0/0 0
3. 6. 2023 2. kolo BK Medvědi Tábor 15 6 1 0/0 0
4. 6. 2023 2. kolo BK Medvědi Tábor 0 0 0 0/0 0
16. 9. 2023 Skupina A Medvědi Tábor 14 6 0 2/2 100.0
17. 9. 2023 Skupina A Lions J. Hradec 32 13 2 0/2 0.0
23. 9. 2023 Skupina B Královští Sokoli 9 3 1 0/0 0
24. 9. 2023 Skupina B BA Nymburk 0 0 0 0/0 0
28. 9. 2023 Skupina A Jižní Supi 20 7 2 0/0 0
30. 9. 2023 Skupina A Lokomotiva Plzeň 16 5 2 0/3 0.0
1. 10. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 18 9 0 0/0 0
9. 10. 2023 Skupina B Jižní Supi 7 2 1 0/0 0
10. 10. 2023 Skupina B Sokol Pražský 4 2 0 0/0 0
14. 10. 2023 Skupina A BK Klatovy 8 3 0 2/5 40.0
15. 10. 2023 Skupina A Sokol Písek 7 2 1 0/2 0.0
21. 10. 2023 Skupina B Válečníci Děčín 0 0 0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 12 2 1 5/6 83.3
2. 11. 2023 Skupina A Medvědi Tábor 20 7 2 0/0 0
4. 11. 2023 Skupina A Lions J. Hradec 35 8 6 1/2 50.0
11. 11. 2023 Skupina B Slavoj Litoměřice 0 0 0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina B Slavoj Litoměřice 1 0 0 1/2 50.0
12. 11. 2023 Skupina D Pandy Čelákovice 25 7 2 5/8 62.5
15. 11. 2023 Skupina A Jižní Supi 12 5 0 2/4 50.0
18. 11. 2023 Skupina A BA Grizzlies Plzeň 13 5 1 0/0 0
19. 11. 2023 Skupina A Lokomotiva Plzeň 13 4 1 2/4 50.0
2. 12. 2023 Skupina B BA Nymburk 0 0 0 0/0 0
3. 12. 2023 Skupina B Královští Sokoli 5 1 1 0/0 0
10. 12. 2023 Skupina A BK Klatovy 5 1 1 0/0 0
9. 12. 2023 Skupina A Sokol Písek 2 1 0 0/0 0
7. 1. 2024 Extraliga A BK Levharti Chomutov 4 1 0 2/2 100.0
10. 1. 2024 Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 6 3 0 0/0 0
13. 1. 2024 Skupina D Slavoj Č. Brod 22 8 1 3/7 42.9
13. 1. 2024 Skupina B Jižní Supi 0 0 0 0/0 0
14. 1. 2024 Skupina B Sokol Pražský 6 3 0 0/0 0
14. 1. 2024 Skupina D Basket Poděbrady 35 17 0 1/2 50.0
20. 1. 2024 Extraliga A Sokol Písek 8 3 0 2/4 50.0
21. 1. 2024 Extraliga A Jižní Supi 6 1 1 1/2 50.0
23. 1. 2024 Skupina B Válečníci Děčín 0 0 0 0/2 0.0
10. 2. 2024 Extraliga A USK Praha 16 7 0 2/4 50.0
11. 2. 2024 Extraliga A Tygři Praha 7 3 0 1/4 25.0
17. 2. 2024 Extraliga A BK Sokolov 0 0 0 0/0 0
18. 2. 2024 Extraliga A BK Levharti Chomutov 6 3 0 0/0 0
Celkem 42 426 153 28 36/71 50.7
Průměr 42 10.1 3.6 0.7 0.9/1.7 50.7
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
Lions J. Hradec 2 33.5 10.5 4.0 0.5/2.0 25.0 2.5
BK Brandýs n.L. "B" 4 11.3 4.3 0.5 1.3/2.8 45.5 3.8
Jižní Supi 3 12.7 4.3 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Královští Sokoli 4 9.0 4.0 0.3 0.3/1.3 20.0 1.8
Basket Poděbrady 1 35.0 17.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Medvědi Tábor 2 17.0 6.5 1.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Sj. BK Litoměřice 2 15.5 6.5 0.0 2.5/3.5 71.4 1.5
BA Grizzlies Plzeň 2 15.5 7.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
ŠSK Sla U13 2 15.0 7.5 0.0 0.0/1.0 0.0 -
Lokomotiva Plzeň 2 14.5 4.5 1.5 1.0/3.5 28.6 2.0
BA Nymburk 2 12.5 5.0 0.5 1.0/2.5 40.0 2.0
Pandy Čelákovice 1 25.0 7.0 2.0 5.0/8.0 62.5 4.0
Slavoj Č. Brod 1 22.0 8.0 1.0 3.0/7.0 42.9 2.0
Sokol Vyšehrad 2 9.5 3.5 0.5 1.0/3.0 33.3 0.5
Bol U12B 4 4.8 2.0 0.3 0.0/0.5 0.0 0.3
Basketbal TJ Svitavy 2 9.0 4.5 0.0 0.0/0.0 0.0 1.5
SLUNETA Ústí n.L. 2 9.0 2.5 0.5 2.5/3.0 83.3 2.5
Sokol Písek 3 5.7 2.0 0.3 0.7/2.0 33.3 3.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 8.0 4.0 0.0 0.0/0.5 0.0 1.5
USK Praha 1 16.0 7.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Sluneta Ústí n. L. 2 7.5 3.5 0.0 0.5/0.5 100.0 2.0
BK Medvědi Tábor 2 7.5 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
Královští Sokoli 2 7.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0 0.5
TJ Sokol Kbely 1 13.0 3.0 1.0 4.0/4.0 100.0 3.0
BK Klatovy 2 6.5 2.0 0.5 1.0/2.5 40.0 1.5
BANYM U13B(kv) 3 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 25.0 0.7
JUVENTA U12B 3 4.0 1.0 0.3 1.0/1.0 100.0 1.0
Sokol Pražský 2 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Jižní Supi 2 3.5 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 1.5
Tygři Praha 1 7.0 3.0 0.0 1.0/4.0 25.0 -
BA Young Diamonds 2 3.0 1.5 0.0 0.0/1.5 0.0 -
Tygři U13B 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Levharti Chomutov 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BANymU12B 2 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 33.3 0.5
Slavoj Litoměřice 3 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 50.0 1.0
BANymbU13B 2 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Ben U13B 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 -
BA Nymburk 2 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.5
Válečníci Děčín 2 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0 1.0
Měl U13B 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BKKlaU12B 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Sokolov 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0