Tadeáš Samuel Hlaváček

Národnost
CZE
Ročník narození
2010 - 14 let
Aktuální klub
BK Brandýs n.L. "B"
Výška
178 cm

Kariéra

Sezony
5
Zápasy
130
Procento vítězství
62.3%
Počet klubů
3

Kariéra

Sezona Tým Zápasy B 2B 3B TH TH % F-
2019/20 mladší minižáci U12 - Kvalifikace A PORG Basket 3 0.3 0 0 0.3/0.7 50.0 -
2019/20 mladší minižáci U12 - F1 PORG Basket 4 0.0 0 0 0/0 0.0 -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Kvalifikace o NF U11B(kv) semifinále Bra 2 5.0 2 0 1/2 50.0 -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B "A" BK Bran U11B 5 7.2 3.6 0 0/1.2 0.0 -
2019/20 nejmladší minižáci U11 - Přípravná soutěž nejmladších minižáků U11B"A1" BK Bran U11B 5 4.8 2.2 0 0.4/1.2 33.3 -
2020/21 mladší minižáci U12 - Oblastní přebor, minižáci U12 BK Brandýs n.L. 4 8.5 4 0 0.5/1.5 33.3 -
2021/22 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, Oblastní přebor, BK Brandýs n.L. 16 19.6 9.4 0 0.8/1.1 66.7 -
2021/22 starší minižáci U13 - Základní fáze TJ Sokol Dubeč 9 5.6 2.4 0 0.7/1.6 42.9 -
2021/22 mladší minižáci U12 - Kvalifikace o NF U12B BK Brand U12B 3 15.7 7.7 0 0.3/2 16.7 -
2021/22 mladší minižáci U12 - mladší minižáci U12, OP sk. 1. - 4. BK Brandýs n.L. 2 5.0 2.5 0 0/1 0.0 -
2022/23 mladší žáci U14 - Skupina D BK Brandýs n.L. "B" 9 13.1 5.4 0 2.2/4.3 51.3 -
2022/23 starší minižáci U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 SK B BK Brandýs nad Labem 5 16.0 7 0 2/4 50.0 -
2022/23 starší minižáci U13 - Středočeský minibasketbalový přebor starších minižáků U13 SK B1 BK Brandýs nad Labem 5 19.4 8.6 0 2.2/3.4 64.7 -
2022/23 mladší žáci U14 - liga B BK Brandýs n.L. "B" 13 16.7 6.8 0 3.2/6 52.6 -
2022/23 starší minižáci U13 - Čtvrtfinále U13B BK Brandýs nad Labem 1 41.0 19 0 3/3 100.0 -
2022/23 starší minižáci U13 - Finále kvalifikace o NF BK Brand U13B(kv) 1 27.0 7 0 13/19 68.4 -
2022/23 starší minižáci U13 - Final 4 BK Brandýs nad Labem 2 16.5 7.5 0 1.5/2.5 60.0 -
2022/23 starší minižáci U13 - o 9.-12. místo BK Brandýs nad Labem 2 14.0 4.5 0 5/6.5 76.9 -
2023/24 žáci U15 - Skupina C BK Brandýs n.L. 2 4.0 1.5 0 1/2 50.0 -
2023/24 žáci U15 - 2. kolo BK Brandýs n.L. 2 10.0 4.5 0 1/3 33.3 -
2023/24 žáci U15 - Skupina B BK Brandýs n.L. 11 9.8 4.1 0.2 1.1/2.4 46.2 -
2023/24 mladší žáci U14 - Skupina A BK Brandýs n.L. "B" 1 6.0 3 0 0/0 0.0 -
2023/24 mladší žáci U14 - Skupina B BK Brandýs n. L. 14 21.6 9.2 0.1 2.8/4.6 60.0 -
2023/24 mladší žáci U14 - Extraliga B BK Brandýs n. L. 8 22.4 9 0.3 3.6/6 60.4 -
2023/24 žáci U15 - Extraliga A BK Brandýs n.L. 1 0.0 0 0 0/0 0.0 -
Průměr za kariéru 26.0 13.8 6.0 0.0 1.7/3.1 213.3 1.4

Osobní rekordy

Sezónní rekordy

Rekord Hodnota rekordu Tým Datum
1B body 7 BK VIVIDBOOKS Pardubice 10. 2. 2024
2B body 15 BA Nymburk 7. 2. 2024
3B body 2 Válečníci Děčín 9. 12. 2023
Body 34 BA Nymburk 7. 2. 2024

Kariérní rekord

Rekord Hodnota rekordu Soupeř Datum Sezóna
1B body 13 BC Kolín 2. 4. 2023 2022/23
2B body 19 Měl U13B 25. 3. 2023 2022/23
3B body 2 Válečníci Děčín 9. 12. 2023 2023/24
Body 41 Měl U13B 25. 3. 2023 2022/23
Datum Fáze sezóny Soupeř B 2B 3B TH TH %
20. 5. 2023 Skupina C TJ Sokol Kbely 7 3 0 1/2 50.0
20. 5. 2023 Skupina C Slavoj Litoměřice 1 0 0 1/2 50.0
3. 6. 2023 2. kolo BK Medvědi Tábor 12 5 0 2/4 50.0
4. 6. 2023 2. kolo BK Medvědi Tábor 8 4 0 0/2 0.0
16. 9. 2023 Skupina B BA Sparta Praha 23 9 0 5/8 62.5
17. 9. 2023 Skupina B TJ Sokol Kbely 22 9 0 4/4 100.0
18. 9. 2023 Skupina B BK Levharti Chomutov 17 8 0 1/3 33.3
20. 9. 2023 Skupina B BK Teplice 19 8 0 3/7 42.9
23. 9. 2023 Skupina B Královští Sokoli 14 7 0 0/2 0.0
24. 9. 2023 Skupina B BA Nymburk 4 2 0 0/1 0.0
3. 10. 2023 Skupina B Sj. BK Litoměřice 19 8 0 3/3 100.0
9. 10. 2023 Skupina B Jižní Supi 14 6 0 2/4 50.0
10. 10. 2023 Skupina B Sokol Pražský 12 5 0 2/4 50.0
14. 10. 2023 Skupina B Sluneta Ústí n. L. 25 11 0 3/6 50.0
15. 10. 2023 Skupina B Válečníci Děčín 13 5 0 3/5 60.0
21. 10. 2023 Skupina B Válečníci Děčín 0 0 0 0/0 0
22. 10. 2023 Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 14 6 0 2/4 50.0
1. 11. 2023 Skupina B BA Sparta Praha 23 10 0 3/5 60.0
7. 11. 2023 Skupina B TJ Sokol Kbely 28 14 0 0/0 0
11. 11. 2023 Skupina B Slavoj Litoměřice 4 2 0 0/0 0
12. 11. 2023 Skupina B Slavoj Litoměřice 10 5 0 0/1 0.0
17. 11. 2023 Skupina B Sj. BK Litoměřice 14 7 0 0/0 0
18. 11. 2023 Skupina B BK Levharti Chomutov 18 8 0 2/4 50.0
29. 11. 2023 Skupina B BK Teplice 26 12 0 2/4 50.0
9. 12. 2023 Skupina B Válečníci Děčín 26 7 2 6/10 60.0
10. 12. 2023 Skupina B Sluneta Ústí n. L. 30 13 0 4/6 66.7
6. 1. 2024 Skupina A Var 6 3 0 0/0 0
7. 1. 2024 Extraliga B SK Žabovřesky 22 9 1 1/4 25.0
10. 1. 2024 Skupina B SLUNETA Ústí n.L. 15 5 1 2/5 40.0
13. 1. 2024 Skupina B Jižní Supi 9 2 1 2/3 66.7
14. 1. 2024 Skupina B Sokol Pražský 12 5 0 2/2 100.0
20. 1. 2024 Extraliga B BK Snakes Ostrava 19 9 0 1/2 50.0
21. 1. 2024 Extraliga B NH Ostrava 14 4 1 3/4 75.0
1. 2. 2024 Extraliga B SK UP-BCM Olomouc 12 4 0 4/6 66.7
7. 2. 2024 Extraliga B BA Nymburk 34 15 0 4/5 80.0
10. 2. 2024 Extraliga B BK VIVIDBOOKS Pardubice 23 8 0 7/12 58.3
11. 2. 2024 Extraliga B BK Vlci Žďár 25 10 0 5/6 83.3
17. 2. 2024 Extraliga A BK Sokolov 0 0 0 0/0 0
29. 2. 2024 Extraliga B BA Nymburk 30 13 0 4/9 44.4
Celkem 39 624 261 6 84/149 56.4
Průměr 39 16.0 6.7 0.2 2.2/3.8 56.4
Soupeř Z B 2B 3B TH TH % F-
BA Lynx Liberec 4 23.5 11.3 0.0 1.0/1.3 80.0 0.5
Sluneta Ústí n. L. 4 22.5 8.8 0.0 5.0/9.5 52.6 2.3
Slovan Varnsdorf 6 14.5 7.0 0.0 0.5/1.3 37.5 0.7
BA Nymburk 3 25.0 10.7 0.0 3.7/6.0 61.1 1.3
BA 2006 Roudnice n.L. 4 16.8 8.0 0.0 0.8/0.8 100.0 0.8
BK Brandýs n. L. 4 14.3 6.3 0.0 1.8/2.8 63.6 1.3
Sokol Vyšehrad 2 27.0 11.5 0.0 4.0/10.0 40.0 1.5
TJ Sokol Kbely 2 25.0 11.5 0.0 2.0/2.0 100.0 1.5
BANymbU13B 2 23.5 11.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
BA Sparta Praha 2 23.0 9.5 0.0 4.0/6.5 61.5 3.0
BK Teplice 2 22.5 10.0 0.0 2.5/5.5 45.5 3.0
Sj. BK Litoměřice 4 11.0 4.8 0.0 1.5/1.8 85.7 2.3
Měl U13B 1 41.0 19.0 0.0 3.0/3.0 100.0 3.0
Válečníci Děčín 2 19.5 6.0 1.0 4.5/7.5 60.0 2.5
BK VIVIDBOOKS Pardubice 2 18.5 7.0 0.0 4.5/7.5 60.0 2.0
Ben U13B 3 12.0 5.3 0.0 1.3/2.7 50.0 1.0
BK Levharti Chomutov 2 17.5 8.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.0
Královští Sokoli 2 16.5 6.5 0.0 3.5/8.0 43.8 2.0
SLUNETA Ústí n.L. 2 14.5 5.5 0.5 2.0/4.5 44.4 0.5
BK Vlci Žďár 1 25.0 10.0 0.0 5.0/6.0 83.3 3.0
Sokol Pražský 2 12.0 5.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
Jižní Supi 2 11.5 4.0 0.5 2.0/3.5 57.1 0.5
SK Žabovřesky 1 22.0 9.0 1.0 1.0/4.0 25.0 -
BK Medvědi Tábor 2 10.0 4.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.5
BC Ben.U11B 2 10.0 5.0 0.0 0.0/3.0 0.0 1.0
BK Snakes Ostrava 1 19.0 9.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Jižní Supi 2 9.0 4.5 0.0 0.0/1.0 0.0 0.5
BA Young Diamonds 2 8.5 3.5 0.0 1.5/3.5 42.9 2.5
BK Chomutov 1 15.0 5.0 0.0 5.0/5.0 100.0 4.0
Slavoj Litoměřice 3 5.0 2.3 0.0 0.3/1.0 33.3 1.3
NH Ostrava 1 14.0 4.0 1.0 3.0/4.0 75.0 2.0
Královští Sokoli 1 14.0 7.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Basketbal TJ Svitavy 1 12.0 5.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
SK UP-BCM Olomouc 1 12.0 4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 1.0
Sokol Vyšehrad 2 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 50.0 1.0
JUVENTA U11B 2 4.0 1.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Basketbal Kunratice 1 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Kbely 1 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Sokol Pražský 1 7.0 2.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.0
Var 1 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BA Nymburk 1 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0 3.0
BA Radotín 1 4.0 1.0 0.0 2.0/5.0 40.0 4.0
Sokol Kbely 1 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Válečníci Děčín 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
Sokol Vyšehrad 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
TJ Sokol Pražský 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
TJ Sokol Dubeč 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
BA Sparta 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 -
BK Sokolov 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0