Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 158
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
22. 10. 2022
10:00
ZŠ Komenského Tomáš Tejček
Petr Vávra
54
57
12
18
26
30
31
45
Review
Skupina D 1. kolo 155
Královští Sokoli
BK Loko Trutnov
22. 10. 2022
12:30
SH Třebeš Hradec Králové Ondřej Vlach
86
50
25
5
50
17
63
37
Review
Skupina D 1. kolo 157
BK Brandýs nad Labem
BK Brandýs n. Labem "B"
22. 10. 2022
13:00
ZŠ Na Výsluní Miloš Nesvadba
Pavel Velda
69
40
15
14
29
28
38
30
Review
Skupina D 1. kolo 156
ADFORS Basket Litomyšl
Basketbal TJ Svitavy
22. 10. 2022
13:45
Městská hala Litomyšl Petr Mynarčík
Václav Dolejš
73
77
12
31
39
46
60
56
Review
Skupina D 2. kolo 162
Basketbal TJ Svitavy
BK Brandýs n. Labem "B"
10. 9. 2022
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Janík
Rastislav Frass
65
71
15
13
33
40
50
59
Review
Skupina D 2. kolo 161
ADFORS Basket Litomyšl
BK Brandýs nad Labem
10. 9. 2022
11:00
Městská hala Litomyšl Dominik Štancl
Roman Mareš
70
59
12
10
28
29
58
37
Review
Skupina D 2. kolo 159
Královští Sokoli
BA Nymburk
10. 9. 2022
17:00
SH Třebeš Hradec Králové Jakub Hejduk
Jan Neubauer
54
76
16
19
23
42
36
62
Review
Skupina D 2. kolo 160
BK Loko Trutnov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
10. 9. 2022
17:45
3. ZŠ Jiří Šlaj
Ondřej Vlach
27
148
0
38
11
60
21
122
Review
Skupina D 3. kolo 163
Královští Sokoli
BK VIVIDBOOKS Pardubice
11. 9. 2022
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Jakub Hejduk
Jan Neubauer
38
108
4
38
17
53
27
83
Review
Skupina D 3. kolo 165
ADFORS Basket Litomyšl
BK Brandýs n. Labem "B"
11. 9. 2022
10:00
Městská hala Litomyšl Tomáš Brandejs
Jan Zima
107
47
32
16
54
26
87
37
Review
Skupina D 3. kolo 164
BK Loko Trutnov
BA Nymburk
11. 9. 2022
14:00
3. ZŠ Jiří Šlaj
Ondřej Vlach
33
100
8
28
23
52
29
75
Review
Skupina D 3. kolo 166
Basketbal TJ Svitavy
BK Brandýs nad Labem
11. 9. 2022
14:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Karel Janík
Rastislav Frass
64
73
10
19
26
39
46
47
62
62
Review
Skupina D 4. kolo 169
Královští Sokoli
ADFORS Basket Litomyšl
24. 9. 2022
10:00
SH Třebeš Hradec Králové Dominik Barták
Vladislav Trmač
67
58
18
17
36
29
51
41
Review
Skupina D 4. kolo 170
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
16. 10. 2022
11:45
3. ZŠ Radek Michlík
Otto Jarolímek
62
76
10
23
26
35
46
60
Review
Skupina D 4. kolo 168
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Brandýs n. Labem "B"
24. 9. 2022
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Vladislav Trmač
Matěj Sádovský
105
31
23
13
51
15
79
27
Review
Skupina D 4. kolo 167
BA Nymburk
BK Brandýs nad Labem
24. 9. 2022
17:00
ZŠ Komenského Lukáš Balog
Zajistí pořadatel
84
48
11
9
43
17
68
30
Review
Skupina D 5. kolo 172
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Brandýs nad Labem
25. 9. 2022
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Vladislav Trmač
Zajistí pořadatel
79
44
28
4
53
15
65
25
Review
Skupina D 5. kolo 173
Královští Sokoli
Basketbal TJ Svitavy
15. 10. 2022
10:30
SH Třebeš Hradec Králové Vladislav Trmač
Matěj Sádovský
86
78
19
24
46
36
75
54
Review
Skupina D 5. kolo 174
BK Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
25. 9. 2022
11:45
3. ZŠ Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
33
73
11
11
17
25
25
58
Review
Skupina D 5. kolo 171
BA Nymburk
BK Brandýs n. Labem "B"
25. 9. 2022
14:00
ZŠ Komenského Petr Havlíček
Martin Koudela
130
32
34
12
68
15
98
23
Review
Skupina D 6. kolo 177
BK Brandýs nad Labem
Královští Sokoli
8. 10. 2022
10:00
ZŠ Na Výsluní Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
68
65
17
15
33
41
51
48
Review
Skupina D 6. kolo 175
ADFORS Basket Litomyšl
BA Nymburk
8. 10. 2022
14:30
Městská hala Litomyšl Jan Hecl
Antonín Kapl
50
94
9
20
25
43
34
74
Review
Skupina D 6. kolo 176
Basketbal TJ Svitavy
BK VIVIDBOOKS Pardubice
8. 10. 2022
16:30
SH Na Střelnici Vladislav Trmač
Zdeněk Strmiska
45
90
9
29
19
46
33
70
Review
Skupina D 6. kolo 178
BK Brandýs n. Labem "B"
BK Loko Trutnov
8. 10. 2022
17:00
Sportcentrum Pavel Velda
Miloš Nesvadba
51
38
18
6
35
15
43
32
Review
Skupina D 7. kolo 181
BK Brandýs nad Labem
BK Loko Trutnov
9. 10. 2022
10:00
ZŠ Na Výsluní Michal Horník
Albert Jilg
65
22
12
5
28
12
47
18
Review
Skupina D 7. kolo 182
BK Brandýs n. Labem "B"
Královští Sokoli
9. 10. 2022
11:00
Sportcentrum Dominik Výborný
Filip Hackl
50
89
8
25
18
50
34
75
Review
Skupina D 7. kolo 179
ADFORS Basket Litomyšl
BK VIVIDBOOKS Pardubice
9. 10. 2022
15:00
Městská hala Litomyšl Michaela Bubeníčková
Roman Mareš
37
84
16
20
24
37
30
60
Review
Skupina D 7. kolo 180
Basketbal TJ Svitavy
BA Nymburk
9. 10. 2022
15:00
SH Na Střelnici Vladislav Trmač
Matěj Sádovský
32
114
11
19
17
52
27
87
Review
Skupina D 8. kolo 183
BK Loko Trutnov
Královští Sokoli
23. 10. 2022
11:45
3. ZŠ Roman Mareš
Martin Růžička
27
92
11
24
13
48
22
68
Review
Skupina D 8. kolo 185
BK Brandýs n. Labem "B"
BK Brandýs nad Labem
23. 10. 2022
14:00
Sportcentrum Štěpán Beran
Albert Jilg
44
87
10
16
21
27
29
51
Review
Skupina D 8. kolo 184
Basketbal TJ Svitavy
ADFORS Basket Litomyšl
23. 10. 2022
15:00
SH Na Střelnici Michaela Bubeníčková
58
72
11
17
28
26
44
49
Review
Skupina D 8. kolo 186
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
20. 10. 2022
18:20
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Matěj Sádovský
83
53
24
11
46
20
63
38
Review
Skupina D 9. kolo 190
BK Brandýs nad Labem
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Skupina D 9. kolo 187
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Královští Sokoli
12. 11. 2022
09:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
118
45
33
7
60
32
85
33
Review
Skupina D 9. kolo 188
BA Nymburk
BK Loko Trutnov
12. 11. 2022
12:00
ZŠ Komenského Barbora Toboláková
Jaroslav Janovský
103
20
37
0
60
4
82
10
Review
Skupina D 9. kolo 189
BK Brandýs n. Labem "B"
ADFORS Basket Litomyšl
13. 11. 2022
15:30
Sportcentrum Leoš Kvíz
David Volný
36
75
5
22
13
39
27
60
Review
Skupina D 10. kolo 191
BA Nymburk
Královští Sokoli
13. 11. 2022
10:00
ZŠ Komenského Petr Vávra
Dušan Dvorský
84
51
16
21
45
27
66
41
Review
Skupina D 10. kolo 192
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Loko Trutnov
13. 11. 2022
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Musil
Petr Šmůla
93
30
33
10
61
13
81
19
Review
Skupina D 10. kolo 193
BK Brandýs nad Labem
ADFORS Basket Litomyšl
13. 11. 2022
11:30
ZŠ Na Výsluní Michal Horník
Štěpán Beran
61
53
16
11
26
21
41
35
Review
Skupina D 10. kolo 194
BK Brandýs n. Labem "B"
Basketbal TJ Svitavy
9. 12. 2022
17:00
Sportcentrum
Preview
Skupina D 11. kolo 196
BK Brandýs nad Labem
BK VIVIDBOOKS Pardubice
26. 11. 2022
10:00
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Martin Koudela
63
91
8
28
18
50
34
77
Review
Skupina D 11. kolo 198
ADFORS Basket Litomyšl
BK Loko Trutnov
26. 11. 2022
15:00
Městská hala Litomyšl Petr Jakubík
Martin Růžička
73
42
27
6
44
12
67
24
Review
Skupina D 11. kolo 197
Basketbal TJ Svitavy
Královští Sokoli
26. 11. 2022
16:00
SH Na Střelnici Karel Janík
Kristýna Jansová
48
83
2
17
13
47
25
67
Review
Skupina D 11. kolo 195
BK Brandýs n. Labem "B"
BA Nymburk
7. 12. 2022
16:15
Sportcentrum
Preview
Skupina D 12. kolo 201
ADFORS Basket Litomyšl
Královští Sokoli
27. 11. 2022
09:00
Městská hala Litomyšl Antonín Kapl
Petr Jakubík
52
72
5
13
24
41
39
60
Review
Skupina D 12. kolo 202
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
27. 11. 2022
09:30
SH Na Střelnici Karel Janík
Kristýna Jansová
64
55
28
13
45
26
57
40
Review
Skupina D 12. kolo 200
BK Brandýs n. Labem "B"
BK VIVIDBOOKS Pardubice
26. 11. 2022
14:00
Sportcentrum Jan Hejnic
Zajistí pořadatel
45
102
10
30
18
60
35
82
Review
Skupina D 12. kolo 199
BK Brandýs nad Labem
BA Nymburk
6. 12. 2022
17:15
ZŠ Na Výsluní Jan Hejnic
Martin Koudela
Preview
Skupina D 13. kolo 203
BK VIVIDBOOKS Pardubice
ADFORS Basket Litomyšl
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 13. kolo 206
Královští Sokoli
BK Brandýs n. Labem "B"
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 13. kolo 205
BK Loko Trutnov
BK Brandýs nad Labem
10. 12. 2022
13:45
3. ZŠ
Preview
Skupina D 13. kolo 204
BA Nymburk
Basketbal TJ Svitavy
10. 12. 2022
14:30
ZŠ Komenského
Preview
Skupina D 14. kolo 208
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 14. kolo 209
Královští Sokoli
BK Brandýs nad Labem
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 14. kolo 210
BK Loko Trutnov
BK Brandýs n. Labem "B"
11. 12. 2022
10:00
3. ZŠ
Preview
Skupina D 14. kolo 207
BA Nymburk
ADFORS Basket Litomyšl
11. 12. 2022
12:00
ZŠ Komenského
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
17 Adam Gomboš BA Sparta Praha 13 11 1.0 29.3 12.9 0.3 2.6/5.0 52.7 2.5
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 13 9 1.0 24.3 10.3 0.1 3.3/7.3 45.5 2.6
8 Oliver Chobot BA Sparta Praha 13 11 1.0 19.2 8.3 0.5 1.3/2.5 51.9 2.2
Tomáš Hejtmánek ADFORS Basket Litomyšl 13 10 1.0 20.4 8.4 0.6 1.8/4.1 43.9 1.9
Matěj Rosecký BK Vlci Žďár 13 10 1.0 20.2 7.5 0.3 4.3/5.9 72.9 3.1
30 Jakub Vodička TJ BK Přeštice 13 9 1.0 21.6 10.1 0.0 1.3/4.3 30.8 0.0
Filip Šnejdar BK Klatovy 13 8 1.0 23.3 9.5 0.5 2.8/5.5 50.0 1.9
Radek Chaloupka USK Praha 13 8 1.0 22.5 8.8 1.0 2.0/4.1 48.5 1.1
Simon Unverdorben Lokomotiva Plzeň 13 8 1.0 22.3 10.1 0.1 1.6/4.4 37.1 2.0
Matyas Gazdačko Jiskra Kyjov 13 8 1.0 22.0 10.3 0.0 1.5/5.1 29.3 1.1
Daniel Poláček BA Nymburk 13 10 1.0 17.5 7.4 0.5 1.2/3.6 33.3 1.6
Jan Kopecký Válečníci Děčín 12 8 1.0 21.8 9.1 0.5 2.0/3.8 53.3 1.9
Vojtěch Gronský BK Opava 13 8 1.0 21.6 7.3 0.8 4.9/7.0 69.6 2.4
Matěj Sklenařík USK Praha 13 8 1.0 21.6 9.3 0.5 1.6/3.1 52.0 2.4
Jiří Pražák Slavia Kroměříž 13 11 1.0 15.6 6.8 0.0 2.0/4.5 44.0 1.5
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 13 8 1.0 21.5 8.3 0.4 3.9/6.3 62.0 2.0
Marek Koštíř Sluneta Ústí n. L. 13 9 1.0 18.4 6.4 0.7 3.6/5.1 69.6 3.3
Matěj Buben Válečníci Děčín 13 9 1.0 18.4 8.6 0.1 1.0/2.4 40.9 2.3
45 Vojtěch Dvořák BA Sparta Praha 12 11 1.0 15.1 6.2 0.5 1.1/2.0 54.5 1.9
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 12 9 1.0 18.1 7.6 0.4 1.7/4.4 37.5 2.4
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 8 1.0 20.3 8.9 0.4 1.4/1.8 0.0* 1.5
Štěpán Lička NH Ostrava 13 9 1.0 18.0 7.7 0.3 1.7/4.6 36.6 2.1
Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 13 11 1.0 14.3 4.5 1.0 2.2/4.7 46.2 2.8
Filip Kašík Tigers Č. Budějovice 12 8 1.0 19.4 7.6 0.5 2.6/4.9 53.8 1.8
František Kinský BK Klatovy 13 8 1.0 19.4 9.1 0.1 0.8/2.3 33.3 2.4
Lukáš Pastor Sluneta Ústí n. L. 13 10 1.0 15.1 6.4 0.0 2.3/4.4 52.3 2.4
Aleš Dlouhý Jižní Supi 13 9 1.0 16.8 6.1 1.0 1.6/2.7 58.3 1.8
Lukáš Prouza BK Brandýs n. L. 13 10 1.0 15.0 5.6 0.3 2.9/4.6 63.0 3.1
Šimon Socha BK Vlci Žďár 12 8 1.0 18.1 7.4 0.0 3.4/7.3 46.6 1.8
Samuel Petruška STRABAG Zlín 13 10 1.0 14.3 6.5 0.0 1.3/3.8 34.2 2.9
Vojtěch Křeček Basketbal TJ Svitavy 13 8 1.0 17.8 7.9 0.4 0.9/2.1 41.2 2.8
Filip Sládek STRABAG Zlín 13 10 1.0 14.2 6.6 0.0 1.0/2.2 45.5 2.3
Šimon Batelka BA Nymburk 13 10 1.0 14.2 6.5 0.1 0.9/2.1 42.9 1.9
Jakub Ptáček NH Ostrava 12 10 1.0 14.0 5.3 0.5 1.9/3.6 52.8 1.9
Jakub Horváth Renocar Podolí 13 8 1.0 17.5 7.1 0.3 2.5/5.8 43.5 2.5
Kamil Kupčík BK Brandýs n. L. 12 10 1.0 13.9 5.5 0.5 1.4/2.9 48.3 0.3
Filip Mašek Tygři Brno 13 6 1.0 23.0 9.3 0.2 3.8/6.8 56.1 1.5
Dominik Prokeš Královští Sokoli 13 10 1.0 13.8 6.5 0.0 0.8/3.4 23.5 2.3
Prokop Hanzlík Sj. BK Litoměřice 13 9 1.0 15.0 5.3 0.3 3.3/7.3 45.5 1.9
Adam Dřímal USK Praha 13 6 1.0 22.5 10.0 0.0 2.5/5.5 45.5 1.7
David Stoklas Slavia Kroměříž 13 11 1.0 12.2 5.3 0.1 1.4/2.7 50.0 2.7
Jan Hruška Královští Sokoli 13 10 1.0 13.1 5.8 0.0 1.5/2.5 60.0 2.3
Tomáš Sokol TJ Start Havířov 13 9 1.0 14.6 6.4 0.1 1.3/4.2 31.6 1.3
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 13 9 1.0 14.6 6.6 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.7
Marek Pražák Medvědi Tábor 13 9 1.0 14.4 5.8 0.0 2.9/6.7 43.3 2.0
Jáchym Libich Válečníci Děčín 12 9 1.0 14.4 6.0 0.3 1.4/3.1 46.4 2.8
Matěj Mršťák NH Ostrava 13 9 1.0 14.3 5.8 0.4 1.4/2.2 65.0 0.7
Jan Straka BASKET Brno 13 8 1.0 15.9 4.6 1.4 2.5/5.9 42.6 2.3
Petr Urban Sj. BK Litoměřice 12 10 1.0 12.6 5.3 0.3 1.1/3.2 34.4 2.9
Vojtěch Musil Jižní Supi 13 9 1.0 13.9 5.9 0.3 1.1/1.9 0.0* 1.0
Lukáš Žabenský BK Snakes Ostrava 13 10 1.0 12.4 6.0 0.1 0.1/1.1 0.0* 2.4
Marek Hranoš BK Snakes Ostrava 13 7 1.0 17.6 6.4 0.1 4.3/6.4 66.7 0.7
František Voda TJ Sokol Kbely 13 8 1.0 15.4 6.6 0.1 1.8/5.6 31.1 3.0
Ondřej Trkan Tygři Brno 13 8 1.0 15.1 6.9 0.0 1.4/3.8 36.7 2.1
Yaroslav Ivanov SK Žabovřesky -5 6 1.0 20.2 8.8 0.0 2.5/8.2 30.6 3.7
David Řezníček Tygři Praha 13 11 1.0 10.8 5.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Vadim Krčmář TJ Start Havířov 12 10 1.0 11.9 4.5 0.3 2.0/4.5 44.4 2.1
Jakub Kraval BK Opava 13 10 1.0 11.9 3.7 0.9 1.8/3.4 52.9 1.3
Ondřej Peč BCM Orli Prostějov 13 9 1.0 13.1 4.8 0.1 3.2/6.6 49.2 1.7
Jan Kaiser BA 2006´ Roudnice n.L. 13 10 1.0 11.8 5.0 0.2 1.2/3.8 31.6 1.7
Kryštof Kotáb BK Klatovy 13 8 1.0 14.5 6.4 0.4 0.6/2.1 29.4 1.6
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 13 8 1.0 14.5 6.0 0.5 1.0/1.9 0.0* 0.9
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 13 9 1.0 12.8 4.9 0.3 2.0/4.1 48.6 3.1
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 8 1.0 14.3 6.4 0.3 0.8/1.6 0.0* 1.1
Štěpán Gregor SKUP-BCM Olomouc 13 9 1.0 12.7 5.4 0.2 1.1/3.6 31.3 3.0
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 13 8 1.0 14.1 6.1 0.1 1.5/5.8 26.1 2.4
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 13 8 1.0 14.0 6.1 0.4 0.6/3.4 18.5 0.9
Jonáš Houser Válečníci Děčín 13 4 1.0 27.8 12.3 0.3 2.5/3.5 71.4 1.3
Michal Blabolil Tygři Praha 13 11 1.0 10.1 3.9 0.5 0.9/1.7 0.0* 1.5
11 Jonáš Radek Šnábl BK Brandýs n.L. "B" 11 8 1.0 13.9 5.5 0.0 2.9/5.0 57.5 1.6
Jan Břeň Basketbal TJ Svitavy 13 8 1.0 13.9 5.8 0.1 2.0/3.4 59.3 0.6
Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 12 10 1.0 11.0 3.0 0.6 3.2/4.4 72.7 1.7
Jan Bureš Tygři Praha 13 11 1.0 10.0 4.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.5
Jakub Šmíd Sokol Písek 11 10 1.0 11.0 4.1 0.0 2.8/5.5 50.9 3.0
Oliver Wiedner Renocar Podolí 12 8 1.0 13.6 5.1 0.1 3.0/4.6 64.9 1.0
1 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n.L. "B" 12 8 1.0 13.4 5.6 0.0 2.1/4.4 48.6 1.8
Patrik Fišer BASKET Brno 13 7 1.0 15.1 5.1 0.6 3.1/6.6 47.8 3.7
René Lehman BA 2006´ Roudnice n.L. 13 9 1.0 11.7 5.2 0.0 1.2/3.7 33.3 2.6
Hubert Kanda Tygři Praha 13 11 1.0 9.4 4.3 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.8
Vojtěch Kundrát BK Snakes Ostrava 13 10 1.0 10.3 4.1 0.3 1.2/3.3 36.4 1.4
Matyáš Kramule BA Nymburk 13 9 1.0 11.3 4.8 0.3 0.8/2.2 35.0 0.9
Matyáš Kopečný Jižní Supi 13 8 1.0 12.8 5.4 0.3 1.3/3.1 40.0 2.0
24 Michal Hubač TJ BK Přeštice 12 9 1.0 11.3 5.0 0.0 1.3/2.9 46.2 0.0
Lukáš Hejduk BK Opava 13 6 1.0 17.0 7.3 0.3 1.3/3.0 44.4 1.5
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 12 11 1.0 9.2 3.0 0.7 1.0/2.9 34.4 1.7
Adam Stoklas Slavia Kroměříž 13 10 1.0 10.1 4.8 0.0 0.5/2.4 20.8 2.8
Dominik Haller BK Vlci Žďár 13 10 1.0 10.0 3.4 0.4 2.0/4.8 41.7 1.9
Vojtěch Kubík SKUP-BCM Olomouc 13 9 1.0 11.1 5.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.4
Matěj Krátký Tygři Praha 13 6 1.0 16.5 7.3 0.0 1.8/2.0 91.7 1.8
Daniel Němeček Sokol Písek 12 10 1.0 9.8 3.3 0.0 3.2/5.6 57.1 1.7
Přemysl El Karib Tygři Praha 13 11 1.0 8.9 4.1 0.0 0.7/2.0 36.4 2.1
Ivan Pashkov USK Praha 13 5 1.0 19.6 7.8 0.4 2.8/4.0 70.0 0.8
Radek Pavelec BK Klatovy 13 8 1.0 12.1 5.5 0.1 0.8/1.5 0.0* 2.1
Tomáš Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 13 10 1.0 9.7 3.1 0.8 1.1/1.9 0.0* 0.9
Matouš Pošta Sokol Písek 12 9 1.0 10.7 4.3 0.1 1.7/6.0 27.8 2.6
Jiří Krejčí BK Vlci Žďár 12 10 1.0 9.5 4.2 0.3 0.2/0.6 0.0* 1.5
Adam Lang Tygři Praha 13 10 1.0 9.4 4.5 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.2
Robert Jelínek Medvědi Tábor 13 10 1.0 9.4 3.3 0.4 1.6/4.6 34.8 2.4
Jan Blaško ADFORS Basket Litomyšl 13 10 1.0 9.4 4.1 0.1 0.9/2.2 40.9 3.1
Matyas Kubját NH Ostrava 12 10 1.0 9.4 4.5 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.6
David Paulíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 7 1.0 13.3 6.3 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.3
Marek Borl Lokomotiva Plzeň 13 10 1.0 9.3 3.9 0.2 0.9/2.7 33.3 1.9
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 13 10 1.0 9.3 3.5 0.5 0.8/1.9 0.0* 1.8
Jan Kukačka BA Nymburk 13 10 1.0 9.2 3.9 0.0 1.4/3.3 42.4 0.8
Matyáš Dlouhý Jižní Supi 13 9 1.0 10.1 4.6 0.1 0.7/1.7 0.0* 2.3
Ondřej Nosek Sokol Pražský 13 10 1.0 9.0 3.1 0.5 1.3/3.2 40.6 2.3
Jan Buchvaldek Sokol Pražský 13 6 1.0 15.0 7.2 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.8
22 Lukáš Randýsek BA Sparta Praha 13 11 1.0 8.1 4.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Matyáš Zajíc BK Pelhřimov 13 10 1.0 8.8 3.6 0.3 0.7/2.4 29.2 2.5
6 Filip Doležal BA Sparta Praha 13 11 1.0 8.0 1.9 0.9 1.5/2.5 57.1 1.7
Jiří Motl BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 10 1.0 8.7 3.6 0.2 0.9/1.0 0.0* 1.6
Alexander Stambolidis BK Snakes Ostrava 13 10 1.0 8.7 4.1 0.0 0.5/2.0 25.0 1.3
Dominik Janošík Basketpoint Frýdek-Místek 12 8 1.0 10.6 4.5 0.0 1.6/3.9 41.9 0.1
Filip Stibor Medvědi Tábor 13 10 1.0 8.5 2.6 0.8 0.9/2.8 32.1 3.6
Tobias Zapletal Basketpoint Frýdek-Místek 13 10 1.0 8.5 3.6 0.1 1.0/2.4 41.7 0.2
Filip Kovář STRABAG Zlín 13 10 1.0 8.4 3.4 0.0 1.6/4.4 36.4 1.2
Vít Malý Tigers Č. Budějovice 13 10 1.0 8.4 3.9 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.3
Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 13 11 1.0 7.6 3.6 0.0 0.4/2.9 12.5 2.5
Tomáš Horyna Basketbal TJ Svitavy 13 8 1.0 10.5 3.5 0.9 0.9/2.3 38.9 1.0
Vít Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 9 1.0 9.2 4.2 0.1 0.4/0.8 0.0* 0.6
Tomáš Hutyra BK Snakes Ostrava 13 10 1.0 8.2 3.7 0.0 0.8/2.0 40.0 1.5
Jonáš Absolon STRABAG Zlín 13 10 1.0 8.2 3.7 0.0 0.8/3.2 25.0 2.5
Martin Šimko Tygři Brno 13 4 1.0 20.5 10.0 0.0 0.5/2.8 18.2 2.3
Adam Weiser SKUP-BCM Olomouc 12 9 1.0 9.1 4.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Jiří Kučera Tygři Praha 13 8 1.0 10.3 4.4 0.3 0.8/1.4 0.0* 1.5
Marek Vajda BK Opava 13 7 1.0 11.7 4.3 0.3 2.3/3.9 59.3 3.4
Štěpán Wolf BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 8 1.0 10.0 4.4 0.1 0.9/2.4 36.8 1.1
Jakub Chaloupka USK Praha 13 5 1.0 16.0 5.4 1.0 2.2/3.2 68.8 0.8
Matěj Kněžour Královští Sokoli 13 10 1.0 7.9 3.3 0.1 1.0/4.8 20.8 2.4
Šimon Černoch SK Žabovřesky 13 8 1.0 9.9 4.4 0.0 1.1/2.9 39.1 1.5
Jan Vybíral BK Pelhřimov 11 8 1.0 9.9 3.6 0.3 1.9/2.9 65.2 1.0
Lukáš Vaněk BK Pelhřimov 13 9 1.0 8.7 3.1 0.1 2.1/5.1 41.3 0.8
Vojtěch Macháček SKUP-BCM Olomouc 12 9 1.0 8.7 2.7 0.6 1.7/4.2 39.5 2.7
Patrik Očadlík Sokol Pražský 11 8 1.0 9.8 3.9 0.4 0.9/1.8 0.0* 0.9
Daniel Kormaník NH Ostrava 13 6 1.0 13.0 5.5 0.3 1.0/2.0 50.0 0.8
William Walter Jižní Supi 13 8 1.0 9.6 4.4 0.0 0.9/3.1 28.0 2.4
Michal Kydlíček BK Klatovy 13 6 1.0 12.8 5.5 0.2 1.3/3.5 38.1 2.0
Filip Adámek SK Žabovřesky 13 7 1.0 11.0 4.7 0.0 1.6/3.7 42.3 2.9
Vojta Šidlák Tygři Brno 13 6 1.0 12.7 5.5 0.0 1.7/4.0 41.7 1.7
Marek Houška Válečníci Děčín 13 5 1.0 15.2 5.6 1.2 0.4/2.0 20.0 1.8
Jiří Maršolek NH Ostrava 13 10 1.0 7.6 3.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.1
Matěj Konrád Tigers Č. Budějovice 12 10 1.0 7.5 3.4 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.7
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 13 9 1.0 8.3 2.9 0.4 1.2/5.1 23.9 1.4
Jakub Renner Sluneta Ústí n. L. 12 8 1.0 9.4 4.0 0.1 1.0/2.0 50.0 1.5
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 13 4 1.0 18.8 8.0 0.5 1.3/2.5 50.0 1.3
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 13 8 1.0 9.3 3.3 0.5 1.3/2.8 45.5 1.9
Matouš Novák BC Vysočina 13 11 1.0 6.7 2.9 0.0 0.9/2.0 45.5 3.7
Jan Bryška ADFORS Basket Litomyšl 13 10 1.0 7.4 3.2 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.5
Adam Holub Válečníci Děčín 12 9 1.0 8.2 2.8 0.4 1.3/2.2 60.0 1.7
Dominik Hodek ADFORS Basket Litomyšl 12 4 1.0 18.5 7.5 0.5 2.0/4.3 47.1 2.5
Vojtěch Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 9 1.0 8.2 3.0 0.1 1.9/3.4 54.8 0.9
Miky Zoubek BCM Orli Prostějov 13 9 1.0 8.2 3.4 0.0 1.3/3.7 36.4 3.3
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 13 8 1.0 9.1 3.6 0.0 1.9/5.3 35.7 1.6
Martin Fajfr Loko Trutnov 13 11 1.0 6.6 2.9 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.4
Matěj Šotola Královští Sokoli 12 9 1.0 8.1 3.0 0.2 1.4/2.6 56.5 1.2
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 8 1.0 9.0 4.1 0.0 0.8/1.8 0.0* 3.0
Matěj Zálešák Loko Trutnov 13 11 1.0 6.5 2.9 0.1 0.5/2.5 17.9 2.2
Tadeáš Kotyza Lokomotiva Plzeň 12 8 1.0 9.0 3.4 0.1 1.9/3.5 53.6 1.1
Adam Blažíček BK Vlci Žďár 13 10 1.0 7.2 3.1 0.1 0.7/2.2 31.8 1.5
Tadeáš Brejcha USK Praha 13 9 1.0 7.9 3.0 0.6 0.2/1.7 0.0* 2.1
Ondřej Kičmer TJ Start Havířov 12 10 1.0 7.0 2.7 0.0 1.6/3.4 47.1 1.8
Vojtěch Jaroš Sluneta Ústí n. L. 13 8 1.0 8.8 3.8 0.0 1.3/2.4 52.6 1.0
Jiří Dvořák Tygři Praha 13 11 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
Matyáš Bindr BK Opava 13 10 1.0 6.9 2.4 0.3 1.2/3.0 40.0 2.9
Štěpán Lálík Basketbal TJ Svitavy 13 8 1.0 8.6 3.5 0.0 1.6/3.0 54.2 2.0
Samuel František Lachs BK Brandýs n. L. 13 10 1.0 6.9 3.1 0.1 0.4/2.0 20.0 1.2
Tomáš Král BC Vysočina 13 11 1.0 6.2 2.5 0.0 1.1/3.2 34.3 0.5
Vojtěch Bubeník Sluneta Ústí n. L. 13 7 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.9
Nikolas Paulsen TJ Sokol Kbely 13 8 1.0 8.4 3.1 0.0 2.1/4.4 48.6 3.8
Samuel Slavětínský Tygři Praha 13 7 1.0 9.6 4.1 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.1
Adam Havlík Lokomotiva Plzeň 13 10 1.0 6.6 2.7 0.3 0.3/1.4 0.0* 2.5
Marek Jebavý BA Nymburk 12 10 1.0 6.6 2.6 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.6
Lukáš Novák Válečníci Děčín 12 7 1.0 9.4 3.9 0.1 1.3/2.4 52.9 1.0
Jan Kotík STRABAG Zlín 13 10 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.6
Štěpán Kmetek BK Klatovy 13 6 1.0 10.8 5.0 0.0 0.8/3.2 26.3 2.2
Adam Bergmann BA Nymburk 13 8 1.0 8.1 3.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 3.4
Štěpán Bártů BK Brandýs n. L. 12 10 1.0 6.4 2.8 0.1 0.5/2.0 25.0 2.3
Lukáš Hlavatý BK Brandýs n. L. 13 8 1.0 7.9 3.8 0.0 0.4/2.6 14.3 1.0
Šimon Zátopek TJ Start Havířov 12 10 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/2.1 33.3 2.8
Ondřej Janatka BA 2006´ Roudnice n.L. 12 9 1.0 6.9 3.3 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.0
Tomáš Stejskal BK Snakes Ostrava 13 10 1.0 6.2 3.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.9
Jakub Daneček SKUP-BCM Olomouc 12 9 1.0 6.8 2.1 0.6 0.9/1.7 0.0* 1.7
Jindřich Vašina Tygři Praha B 12 10 1.0 6.1 2.8 0.0 0.5/1.7 0.0* 0.6
Tomáš Drabina Basketpoint Frýdek-Místek 12 11 1.0 5.5 1.9 0.4 0.6/1.6 0.0* 0.2
Lukáš Klímek STRABAG Zlín 13 8 1.0 7.6 3.5 0.0 0.6/2.6 23.8 1.9
Tibor Palčík Slavia Kroměříž 12 11 1.0 5.5 2.4 0.0 0.8/2.3 36.0 1.0
Lukáš Frinta Loko Trutnov 12 10 1.0 6.0 2.2 0.4 0.4/1.1 0.0* 1.8
Kryštof Polák Královští Sokoli 12 10 1.0 5.9 2.1 0.0 1.7/3.0 56.7 0.9
Šimon Šebestík Slavia Kroměříž 13 7 1.0 8.3 4.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Dominik Žárský Slavia Kroměříž 13 9 1.0 6.4 2.6 0.0 1.3/2.1 63.2 1.2
David Novák BA 2006´ Roudnice n.L. 13 8 1.0 7.3 2.9 0.0 1.5/3.8 40.0 2.0
Jan Budík Sokol Pražský 13 10 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.2
Kvido Lebeda BA Radotín 13 6 1.0 9.5 3.7 0.2 1.7/4.5 37.0 2.7
Ondřej Miklas BASKET Brno 13 5 1.0 11.4 5.0 0.0 1.4/3.4 41.2 2.6
Bohdan Liubarskyi BASKET Brno 13 8 1.0 7.1 2.8 0.1 1.3/3.9 32.3 2.3
Jakub Kasper Loko Trutnov 12 11 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.9
Michael Stonawski NH Ostrava 13 10 1.0 5.6 2.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
Patrik Huvar BC Nový Jičín 13 10 1.0 5.6 2.2 0.0 1.2/2.5 48.0 0.9
Lukáš Kydlíček BK Klatovy 11 6 1.0 9.2 3.8 0.0 1.5/3.2 47.4 1.7
Marek Houžvička BK Brandýs n. L. 13 10 1.0 5.4 1.6 0.7 0.1/0.4 0.0* 1.4
Jan Prüher BC Vysočina 13 8 1.0 6.8 2.9 0.0 1.0/3.0 33.3 1.8
Deniz Muqa SK Žabovřesky 13 8 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.6 47.6 3.0
František Grill BK Pelhřimov 13 8 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/3.1 28.0 2.4
Jakub Hošek Jiskra Kyjov 13 8 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/2.0 31.3 2.1
Denis Kudela NH Ostrava 12 8 1.0 6.6 3.0 0.1 0.3/1.0 0.0* 2.1
Štěpán Lebeda ADFORS Basket Litomyšl 12 9 1.0 5.9 2.2 0.2 0.8/2.4 31.8 2.2
Karel Meloun BA Radotín 12 6 1.0 8.8 3.7 0.0 1.5/2.3 64.3 1.8
Kryštof Pyš NH Ostrava 13 5 1.0 10.4 4.0 0.2 1.8/2.4 75.0 1.8
David Král BC Vysočina 13 11 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/2.0 45.5 1.5
Tomáš Severa BK Pelhřimov 13 9 1.0 5.8 1.9 0.3 1.0/1.8 0.0* 3.6
Matěj Szkandera Basketpoint Frýdek-Místek 13 10 1.0 5.2 2.1 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Martin Růžička BK Vlci Žďár 12 10 1.0 5.2 2.2 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.5
Jiří Esterka SKUP-BCM Olomouc 13 8 1.0 6.4 3.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.9
Vojtěch Obermann Sokol Pražský 13 10 1.0 5.1 1.9 0.2 0.7/3.2 21.9 2.0
Josef Prause Slavia Kroměříž 13 5 1.0 10.2 5.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.2
Martin Lojek Tygři Praha B 12 7 1.0 7.3 2.9 0.0 1.6/3.0 52.4 0.9
Martin Nebus Jižní Supi 13 7 1.0 7.1 3.1 0.1 0.4/1.1 0.0* 1.0
Jiří Němeček Loko Trutnov 13 9 1.0 5.6 2.7 0.0 0.2/1.8 0.0* 1.4
Šimon Horký BA Nymburk 13 9 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.7
Petr Vysloužil BCM Orli Prostějov 13 8 1.0 6.3 2.4 0.3 0.8/1.0 0.0* 2.9
Tomáš Barbier Tygři Praha B 12 10 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.3
Max Harvánek SK Žabovřesky 13 8 1.0 6.1 2.8 0.1 0.3/2.0 12.5 3.5
Patrik Zavázal Královští Sokoli 13 10 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.9
Matěj Zouhar BK Levharti Chomutov 13 9 1.0 5.3 2.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.1
Jan Vilda BK Vlci Žďár 13 6 1.0 8.0 3.2 0.2 1.2/3.2 36.8 1.8
Lukáš Křesina Tigers Č. Budějovice 13 10 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.5
Denis Trnečka Válečníci Děčín 13 10 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Ondřej Soukup BK Brandýs n. L. 13 9 1.0 5.2 2.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Jonáš Hříbek Slavia Kroměříž 13 10 1.0 4.7 2.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.7
Matěj Matas Tygři Praha B 12 10 1.0 4.6 1.9 0.0 0.8/3.9 20.5 0.7
Ondřej Mrva NH Ostrava 13 8 1.0 5.8 1.8 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.6
Jakub Tyr BK Snakes Ostrava 13 6 1.0 7.7 3.2 0.0 1.3/3.3 40.0 1.2
5 Marek Sýkora BA Sparta Praha 13 11 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/2.1 30.4 1.6
Ondřej Sedlák BC Vysočina 13 11 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.7
Jáchym Klobouček Sj. BK Litoměřice 13 8 1.0 5.6 2.5 0.0 0.6/2.1 29.4 1.6
Hubert Hýžďal BASKET Brno 13 8 1.0 5.5 2.3 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.6
Vojtěch Stara BK VIVIDBOOKS Pardubice 12 7 1.0 6.3 2.6 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.1
Samuel Reisinger USK Praha 13 9 1.0 4.9 1.6 0.4 0.4/1.0 0.0* 1.3
Filip Štrunc BK Pelhřimov 13 10 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/3.1 22.6 2.4
Petr Šálek Sokol Pražský 12 6 1.0 7.0 1.3 1.2 0.8/1.8 0.0* 2.0
Jiří Důra Válečníci Děčín 12 8 1.0 5.3 2.0 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.4
Vojtěch Krzywoň BK Opava 12 8 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.1
Jakub Kopecký BK Pelhřimov 13 10 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.7
Zdeněk Němeček BA 2006´ Roudnice n.L. 13 10 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/2.2 27.3 0.8
Vojtěch Kubina Basketpoint Frýdek-Místek 12 7 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/2.0 35.7 0.4
Mikuláš Vajda BK Opava 11 9 1.0 4.6 1.8 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.6
Matěj Tehlár Renocar Podolí 13 7 1.0 5.9 2.1 0.4 0.3/1.1 0.0* 2.1
Jiří Worek TJ Start Havířov 12 9 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.7
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 12 7 1.0 5.7 2.1 0.1 1.0/1.9 0.0* 2.9
Čeněk Komárek USK Praha 11 3 1.0 13.3 5.3 0.7 0.7/2.0 33.3 0.3
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 12 6 1.0 6.7 2.3 0.5 0.5/1.7 0.0* 0.8
Daniel Koudelka BA 2006´ Roudnice n.L. 12 6 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.5
Viktor Janda BA 2006´ Roudnice n.L. 13 8 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/2.6 28.6 1.8
Tobiáš Benda BA Nymburk 12 4 1.0 9.8 3.5 0.5 1.3/1.5 0.0* 1.8
Adam Stejskal Medvědi Tábor 13 10 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.7
17 Adam Osman BK Brandýs n.L. "B" 12 9 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/2.7 37.5 2.2
Vojtěch Štůla Basketbal TJ Svitavy 13 8 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.5
Lukáš Rous BA 2006´ Roudnice n.L. 13 7 1.0 5.6 2.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.0
Josef Opluštil Sokol Pražský 13 10 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
23 Tobiáš Kalfus BK Brandýs n.L. "B" 12 9 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.9
Kryštof Stanko Sluneta Ústí n. L. 12 5 1.0 7.6 3.4 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.2
Vojtěch Hajda NH Ostrava 13 8 1.0 4.8 2.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.0
Oliver Chromý Tygři Brno 12 8 1.0 4.8 1.5 0.1 1.4/2.8 50.0 2.1
Samuel Wengřín NH Ostrava 13 10 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.4
Michal Pulpán Jiskra Kyjov 13 8 1.0 4.8 2.0 0.1 0.4/1.4 0.0* 0.9
Matěj Císař Slavia Kroměříž 13 10 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Jonáš Stolín Loko Trutnov 13 8 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.3
Edward Walter Jižní Supi 11 5 1.0 7.4 3.0 0.0 1.4/3.2 43.8 1.8
Velen Pospíšil Tygři Brno 13 8 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/0.4 0.0* 2.6
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 13 9 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.7
Tomáš Voplatek Sj. BK Litoměřice 12 10 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/2.6 11.5 2.6
Benjamin Benža SK Žabovřesky 13 8 1.0 4.5 1.6 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.9
Matyáš Přikryl Renocar Podolí 13 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.1
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 12 8 1.0 4.5 1.9 0.1 0.4/1.5 0.0* 0.8
David Kříž BASKET Brno 12 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/2.1 11.8 3.0
Robin Štika BA Radotín 11 6 1.0 6.0 2.3 0.0 1.3/2.5 53.3 1.7
Richard Svárovský Tygři Praha B 12 10 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/1.5 0.0* 1.4
Adam Polcar BK Levharti Chomutov 12 9 1.0 3.9 1.6 0.0 0.8/2.7 29.2 1.3
Eduard Zadražil BC Vysočina 13 9 1.0 3.9 1.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.4
Filip Fiedler BA Radotín 12 4 1.0 8.8 3.0 0.0 2.8/6.8 40.7 2.3
Marek Jarošek Slavia Kroměříž 12 6 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Jan Souček Sluneta Ústí n. L. 12 8 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.1
Tomáš Černý BK VIVIDBOOKS Pardubice 12 7 1.0 4.9 2.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.1
Prokop Pejsar TJ Sokol Kbely 13 11 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.7 0.0* 2.0
Václav Hanuš USK Praha 13 7 1.0 4.9 2.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Robin Šporik SKUP-BCM Olomouc 13 7 1.0 4.9 2.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.4
Šimon Zmrzlík TJ Start Havířov 12 10 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.2
Lukáš Toman BK Klatovy 12 6 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Tobiáš Vojta Sokol Pražský 13 3 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/3.3 30.0 1.7
30 Adam Konrád BK Brandýs n.L. "B" 13 7 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/2.3 18.8 1.7
Jan Stříž Tygři Brno 13 7 1.0 4.7 1.3 0.1 1.7/3.4 50.0 2.9
David Ošťádal BCM Orli Prostějov 13 8 1.0 4.1 1.9 0.1 0.0/0.5 0.0* 2.9
Robin Duba BC Vysočina 13 8 1.0 4.1 1.6 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.5
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 12 9 1.0 3.6 1.3 0.1 0.6/2.4 22.7 2.7
Sebastián Hodboď Tygři Praha 13 11 1.0 2.9 1.2 0.1 0.3/1.1 0.0* 0.3
Filip Růžička Tygři Praha B 12 9 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.1
Vilém Vávra USK Praha 12 5 1.0 6.4 3.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Šimon Suchánek SKUP-BCM Olomouc 12 6 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/1.7 0.0* 2.5
Lukáš Odstrčilík BK Snakes Ostrava 12 6 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Petrovický BK Klatovy 12 7 1.0 4.4 1.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.4
22 Jakub Svěrek TJ BK Přeštice 13 6 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.0
Šimon Peterek Basketpoint Frýdek-Místek 12 10 1.0 3.0 1.1 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.0
Adam Novák Sluneta Ústí n. L. 13 7 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.9
Daniel Vondrák Královští Sokoli 13 9 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
Robin Rybář Basketpoint Frýdek-Místek 13 8 1.0 3.8 1.3 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.0
Jiří Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 5 1.0 6.0 2.2 0.4 0.4/1.2 0.0* 2.8
Petr Nedvěd Medvědi Tábor 13 7 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/2.6 22.2 2.4
Jakub Bedřich Krejčí BA 2006´ Roudnice n.L. 13 9 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Vítek Peniaštek Sokol Písek 12 8 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.3
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 4 1.0 7.5 3.3 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.0
Jakub Hnojil BK Opava 13 4 1.0 7.3 3.3 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.8
Filip Mareš Sokol Písek 12 10 1.0 2.9 1.1 0.0 0.7/2.0 35.0 1.8
Adam Blažek BC Vysočina 13 7 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.0
Jan Bobrovský BASKET Brno 12 8 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
Jan Štěch BA Radotín 13 6 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.5 26.7 1.8
František Školaudy Tigers Č. Budějovice 13 8 1.0 3.5 1.4 0.0 0.8/1.1 0.0* 0.8
Jakub Svoboda BK Klatovy 12 8 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.4
Jaroslav Mencl Lokomotiva Plzeň 13 10 1.0 2.7 0.8 0.0 1.1/2.5 44.0 2.1
Karel Harazin BK Opava 13 7 1.0 3.9 1.3 0.1 0.9/1.7 0.0* 1.3
Jakub Kovač BA Nymburk 13 6 1.0 4.5 2.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Roman Vejražka Královští Sokoli 13 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Filip Fischer BA Radotín 12 4 1.0 6.8 1.3 1.3 0.5/3.3 15.4 1.3
Andrej Ilavský SKUP-BCM Olomouc 13 9 1.0 3.0 1.1 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.2
6 Jonáš Kubelka BK Brandýs n.L. "B" 11 8 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.8
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 1 1.0 26.0 12.0 0.0 2.0/3.0 66.7 4.0
Šimon Novák Tygři Praha B 12 3 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/4.3 23.1 1.3
Max Coufal Jižní Supi 13 9 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/1.6 0.0* 2.2
Vojtěch Havránek USK Praha 13 9 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.4
David Farkaš BA Nymburk 13 5 1.0 5.2 1.4 0.8 0.0/1.2 0.0* 0.8
Tomáš Ponert TJ Sokol Kbely 13 8 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Matouš Svoboda Sokol Vyšehrad 13 6 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 3.7
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 13 7 1.0 3.7 1.6 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.3
Antonín Paseka BK Pelhřimov 13 6 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/2.3 35.7 2.3
Marek Iványi Sokol Písek 12 10 1.0 2.5 0.7 0.0 1.1/1.5 0.0* 1.1
Filip Zahrádka Tygři Brno 12 8 1.0 3.1 1.0 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.1
Jakub Matejka BK Pelhřimov 13 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.2
Tobiáš Szőke BK Snakes Ostrava 13 10 1.0 2.5 0.9 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.5
Matěj Sedlačík Sokol Vyšehrad 13 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/3.5 21.4 2.0
Tomáš Dovec Královští Sokoli 13 9 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.7
30 David Štětina BA Sparta Praha 12 10 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Lukáš Otýpka Basketpoint Frýdek-Místek 13 8 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.0
2 Patrik Řihout BK Brandýs n.L. "B" 12 7 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/2.1 20.0 1.4
Šimon Svoboda Jiskra Kyjov 13 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.3
Tomáš Hazdra BA Nymburk 13 6 1.0 4.0 1.2 0.5 0.2/0.7 0.0* 2.0
Filip Zámečník Sokol Pražský 13 7 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.0
Alexandr Ševčík BK Klatovy 13 8 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 2.0
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 12 9 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.1
Dominik Svoboda Tygři Brno 12 8 1.0 3.0 1.1 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
16 Ondřej Molnár BA Sparta Praha 12 10 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.4 0.0* 0.4
Samuel Kousek BA Radotín 13 6 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/2.2 23.1 1.7