Žákovská liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Extraliga A 1. kolo 228
Sokol Pražský
USK Praha
17. 2. 2024
12:30
Sokol pražský Pavel Bohata
Tomáš Mašek
55
85
14
23
27
50
42
76
Review
Extraliga A 1. kolo 225
BK Levharti Chomutov
BA Nymburk
17. 2. 2024
15:30
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Michal Kuncl
79
115
9
26
36
57
61
84
Review
Extraliga A 1. kolo 226
BK Sokolov
BK Brandýs nad Labem
17. 2. 2024
17:00
SH ISŠTE Sokolov Martin Kozel
Tomáš Morávek
73
59
18
8
30
22
51
41
Review
Extraliga A 1. kolo 227
Válečníci Děčín
Tigers Basketball České Budějovice
17. 2. 2024
19:00
ARMEX Sportcentrum Michal Dub
Pavel Matys
100
42
32
6
50
16
69
28
Review
Extraliga A 2. kolo 230
BK Sokolov
BA Nymburk
18. 2. 2024
10:00
SH ISŠTE Sokolov Martin Kozel
Tomáš Morávek
87
70
27
20
54
32
70
61
Review
Extraliga A 2. kolo 232
Sokol Pražský
Tigers Basketball České Budějovice
18. 2. 2024
11:15
Sokol pražský Pavel Bohata
Ondřej Svejkovský
58
62
14
17
29
35
44
44
Review
Extraliga A 2. kolo 229
BK Levharti Chomutov
BK Brandýs nad Labem
18. 2. 2024
13:00
Městská sportovní hala - malá Jan Hendrych
Michal Kuncl
84
77
23
29
44
43
64
64
Review
Extraliga A 2. kolo 231
Válečníci Děčín
USK Praha
23. 3. 2024
15:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Ladislav Neuman
78
75
19
26
34
47
50
62
Review
Extraliga A 3. kolo 234
BK Brandýs nad Labem
USK Praha
9. 3. 2024
10:00
ZŠ Na Výsluní Richard Gottfried
David Volný
73
91
16
19
38
42
59
69
Review
Extraliga A 3. kolo 235
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
9. 3. 2024
15:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Pazourek
Jakub Hejduk
123
40
37
11
65
15
93
25
Review
Extraliga A 3. kolo 236
Sokol Pražský
BK Sokolov
9. 3. 2024
17:15
Sokol pražský Dominik Výborný
Michal Kuncl
62
74
17
20
31
34
51
54
Review
Extraliga A 3. kolo 233
BA Nymburk
Tigers Basketball České Budějovice
20. 3. 2024
17:30
ZŠ Komenského Lucie Moravcová
Michal Mainuš
112
63
27
18
53
31
80
53
Review
Extraliga A 4. kolo 239
Válečníci Děčín
BK Sokolov
10. 3. 2024
09:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Tomáš Mašek
92
77
32
23
45
48
63
61
Review
Extraliga A 4. kolo 240
Sokol Pražský
BK Levharti Chomutov
10. 3. 2024
10:00
Sokol pražský Dominik Výborný
Michal Kuncl
101
67
11
16
39
37
74
53
Review
Extraliga A 4. kolo 237
BA Nymburk
USK Praha
10. 3. 2024
14:00
ZŠ Komenského Richard Gottfried
David Volný
68
91
17
29
38
40
50
68
Review
Extraliga A 4. kolo 238
BK Brandýs nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
19. 3. 2024
18:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Vitaliy Shumskyy
85
89
16
18
34
38
57
65
Review
Extraliga A 5. kolo 242
BK Brandýs nad Labem
BK Levharti Chomutov
23. 3. 2024
11:00
ZŠ Na Výsluní Vitaliy Shumskyy
David Volný
76
72
20
18
35
36
52
51
Review
Extraliga A 5. kolo 243
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Pražský
23. 3. 2024
15:00
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Jáchym Povolný
60
66
13
21
25
31
40
47
Review
Extraliga A 5. kolo 241
BA Nymburk
BK Sokolov
23. 3. 2024
16:00
ZŠ Komenského Petr Znamínko
Jan Renc
82
74
20
19
40
35
68
56
Review
Extraliga A 5. kolo 244
USK Praha
Válečníci Děčín
18. 2. 2024
16:00
SH Folimanka František Syrovátka
Adam Križanský
76
82
19
27
47
47
68
66
Review
Extraliga A 6. kolo 246
BK Brandýs nad Labem
BK Sokolov
24. 3. 2024
09:00
ZŠ Na Výsluní Vitaliy Shumskyy
David Volný
69
80
12
18
29
38
44
65
Review
Extraliga A 6. kolo 245
BA Nymburk
BK Levharti Chomutov
24. 3. 2024
10:00
ZŠ Komenského Fedor Lysov
Michal Mainuš
85
81
21
25
44
46
63
66
Review
Extraliga A 6. kolo 247
Tigers Basketball České Budějovice
Válečníci Děčín
24. 3. 2024
13:00
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Lukáš Kalabza
34
127
12
32
15
63
27
87
Review
Extraliga A 6. kolo 248
USK Praha
Sokol Pražský
24. 3. 2024
15:00
SH Folimanka Michal Tesař
Michal Horník
78
52
18
6
44
19
61
29
Review
Extraliga A 7. kolo 250
USK Praha
BA Nymburk
13. 4. 2024
12:00
SH Folimanka Dennis Billík
Filip Hackl
102
62
27
16
56
32
86
44
Review
Extraliga A 7. kolo 251
BK Levharti Chomutov
Sokol Pražský
13. 4. 2024
14:30
Městská sportovní hala - malá Jan Hendrych
Lukáš Kalabza
41
78
6
21
16
36
30
48
Review
Extraliga A 7. kolo 249
Tigers Basketball České Budějovice
BK Brandýs nad Labem
13. 4. 2024
14:45
Sportovní hala Sokol Michal Dub
Michal Mainuš
42
89
12
24
27
52
36
63
Review
Extraliga A 7. kolo 252
BK Sokolov
Válečníci Děčín
5. 4. 2024
17:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Hendrych
Tomáš Morávek
64
68
18
21
36
38
51
53
Review
Extraliga A 8. kolo 256
BK Sokolov
Sokol Pražský
14. 4. 2024
10:00
SH ISŠTE Sokolov Lukáš Kalabza
Jindřich Nesper
79
64
24
15
42
29
65
46
Review
Extraliga A 8. kolo 254
USK Praha
BK Brandýs nad Labem
14. 4. 2024
11:30
SH Folimanka Vojtěch Schaffner
Miloslav Jon
101
55
27
11
54
21
79
40
Review
Extraliga A 8. kolo 253
Tigers Basketball České Budějovice
BA Nymburk
14. 4. 2024
12:00
Sportovní hala Sokol Michal Dub
Michal Mainuš
52
129
8
17
20
52
39
87
Review
Extraliga A 8. kolo 255
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
11. 3. 2024
18:20
Městská sportovní hala - velká Vladislav Lunhul
Adéla Zemancová
58
108
11
26
25
54
47
75
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
62 Jiří Kučera BK Sokolov 15 24 1.0 20.3 7.0 1.2 2.7/4.9 54.7 3.0
Radek Chaloupka USK Praha 15 25 1.0 19.0 5.2 2.1 2.2/3.0 73.3 1.9
30 Filip Mašek Tygři Brno 15 24 1.0 18.8 6.2 1.0 3.3/5.5 59.1 1.8
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 20 1.0 22.1 7.3 1.0 4.6/7.9 58.2 2.9
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 22 1.0 19.7 6.2 1.8 1.9/3.9 47.7 2.4
4 Matěj Krátký BK Sokolov 15 25 1.0 17.3 6.8 0.0 3.6/6.6 54.2 2.6
Jan Břeň Basketbal TJ Svitavy 15 21 1.0 20.3 6.5 1.7 2.3/4.5 50.5 1.5
24 Martin Šimko Tygři Brno 15 23 1.0 18.6 7.6 0.0 3.3/4.8 69.1 2.8
Teodor Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 19 1.0 22.2 6.3 1.9 3.8/5.8 65.8 2.2
Marek Houška Válečníci Děčín 15 22 1.0 18.7 7.1 1.0 1.6/2.9 57.1 1.6
Matěj Šnobl BK Sokolov 13 23 1.0 17.8 3.3 2.7 2.9/3.5 83.8 2.3
Daniel Poláček BA Nymburk 15 25 1.0 16.4 6.0 0.4 3.2/5.0 62.7 2.5
Dominik Hodek BA Young Diamonds 14 22 1.0 18.5 5.5 1.7 2.5/4.3 57.9 1.9
Jakub Kraval BK Opava 15 22 1.0 18.0 5.5 1.5 2.4/4.0 59.8 1.9
Matyas Gazdačko BASKET Brno 15 22 1.0 18.0 7.8 0.3 1.5/4.2 35.5 2.8
2 Dominik Prokeš Královští Sokoli 15 20 1.0 19.6 7.1 0.9 3.0/6.8 43.4 2.5
Vojtěch Gronský BK Opava 15 19 1.0 20.6 6.8 0.6 5.2/9.2 56.0 2.3
Matěj Rosecký Vlci Žďár 15 20 1.0 19.5 6.5 1.7 1.7/2.8 60.0 2.8
Tomáš Hutyra Snakes Ostrava 15 25 1.0 15.6 5.8 0.2 3.4/5.6 60.3 2.2
11 František Kinský BK Klatovy 15 22 1.0 17.6 6.6 0.6 2.5/5.1 49.6 2.9
21 Ondřej Kubík BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 17.0 4.9 1.2 3.7/5.0 75.2 1.1
Ondřej Peč BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 16.7 5.1 0.8 4.2/6.7 62.6 1.5
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 15 19 1.0 19.3 7.7 0.4 2.7/4.3 64.2 1.8
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 17.3 6.2 1.3 1.0/1.6 0.0* 1.9
Lukáš Hejduk BK Opava 15 22 1.0 16.5 5.4 1.1 2.4/3.7 64.6 2.4
22 Filip Šnejdar BK Klatovy 15 16 1.0 22.7 7.3 0.9 5.4/9.2 58.5 1.8
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 22 1.0 16.4 4.4 1.3 3.8/5.2 72.2 2.6
Jakub Kovač BA Nymburk 15 23 1.0 15.7 5.3 1.5 0.7/1.0 0.0* 2.3
19 Jan Kučera BK Brandýs n.L. 15 21 1.0 17.0 5.0 1.5 2.6/3.5 73.0 2.2
Štěpán Lička NH Ostrava 15 21 1.0 17.0 7.3 0.2 1.6/3.5 46.6 2.7
5 Stefan Simović Tygři Brno 15 17 1.0 20.8 7.6 0.9 2.7/4.1 66.7 2.6
Jiří Pražák BCM Orli Prostějov 15 20 1.0 17.6 6.7 0.5 3.0/5.3 55.7 2.6
Vojtěch Kundrát Snakes Ostrava 15 25 1.0 14.0 3.8 1.2 2.8/4.0 69.0 1.7
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 15 21 1.0 16.6 6.9 0.3 1.8/3.1 56.9 1.7
Šimon Batelka BA Nymburk 15 25 1.0 13.9 5.2 0.4 2.2/4.2 50.9 2.6
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 15 20 1.0 17.2 6.5 0.6 2.6/4.3 60.0 3.1
Tomáš Hejtmánek BA Young Diamonds 15 22 1.0 15.5 4.8 1.0 2.8/5.4 52.5 2.2
Vojtěch Malík NH Ostrava 15 18 1.0 18.7 8.0 0.4 1.5/3.0 50.0 0.9
Filip Kovář SKB FASTAV Zlín 15 20 1.0 16.6 6.1 0.4 3.4/6.3 53.6 2.0
Richard Štráchal USK Praha 15 25 1.0 13.0 5.9 0.0 1.3/2.1 60.4 2.4
Prokop Hanzlík Slavoj Litoměřice 15 21 1.0 15.5 4.3 1.2 3.2/6.0 54.0 2.1
Alexander Stambolidis Snakes Ostrava 15 22 1.0 14.7 5.9 0.1 2.6/5.8 44.5 2.6
Michal Blabolil Tygři Praha 15 20 1.0 16.0 5.1 1.6 1.3/2.4 52.1 2.3
Marek Hranoš Snakes Ostrava 15 25 1.0 12.6 4.1 0.5 3.0/5.4 56.3 2.5
14 Simon Unverdorben Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 17.0 5.3 1.1 3.3/5.6 59.0 1.9
Jan Hrubý NH Ostrava 15 22 1.0 13.9 5.5 0.4 1.7/3.1 54.4 1.2
8 David Stoklas Slavia Kroměříž 15 21 1.0 14.4 5.0 0.9 1.8/3.3 53.6 2.6
Matěj Buben Válečníci Děčín 15 17 1.0 17.8 7.4 0.6 1.1/2.8 39.6 2.2
Jan Kotík SKB FASTAV Zlín 15 21 1.0 14.1 5.8 0.3 1.7/3.2 52.2 3.0
Matyáš Kopečný Jižní Supi 15 20 1.0 14.8 5.7 0.3 2.5/5.6 44.6 1.9
21 Vojta Šidlák Tygři Brno 15 21 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.9 39.8 2.1
Jakub Vagner Sokol Pražský 15 18 1.0 16.3 6.4 0.7 1.6/3.3 47.5 2.1
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy 15 22 1.0 13.1 4.0 1.5 0.5/1.4 0.0* 1.5
Aleš Dlouhý Jižní Supi 15 22 1.0 13.0 3.9 1.3 1.2/2.1 55.3 2.5
7 Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 15 22 1.0 12.9 5.3 0.4 1.3/2.8 45.2 3.4
Adam Dřímal USK Praha 15 20 1.0 14.0 5.6 0.2 2.3/4.0 57.0 2.2
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 15 22 1.0 12.7 4.4 0.9 1.2/2.8 43.5 1.9
Jonáš Houser Válečníci Děčín 15 20 1.0 13.9 5.7 0.4 1.5/2.6 57.7 1.8
Michal Halamíček NH Ostrava 15 23 1.0 11.9 3.6 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.0
Matěj Krmíček SK Žabovřesky 15 19 1.0 14.4 5.8 0.1 2.5/5.4 47.1 1.3
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 15 19 1.0 14.2 5.0 0.8 1.8/2.7 68.6 1.0
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 15 22 1.0 12.3 3.0 1.7 1.1/1.8 0.0* 1.6
Matěj Sklenařík USK Praha 15 17 1.0 15.8 5.8 1.0 1.2/2.5 48.8 2.5
Vojtěch Křeček Basketbal TJ Svitavy 15 14 1.0 19.1 6.6 1.3 2.1/4.9 42.6 2.9
Miky Zoubek BCM Orli Prostějov 15 21 1.0 12.7 4.4 0.5 2.4/5.3 45.9 3.8
5 Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 20 1.0 13.3 1.8 2.7 1.9/2.4 78.7 1.6
4 Jakub Skalický Královští Sokoli 15 22 1.0 11.9 4.4 0.4 2.1/4.0 51.7 1.2
Adam Gomboš BA Sparta 15 14 1.0 18.6 5.6 1.8 1.9/3.0 64.3 2.6
20 Adam Stoklas Slavia Kroměříž 15 22 1.0 11.7 4.8 0.3 1.2/2.4 50.0 2.9
Šimon Socha Vlci Žďár 14 13 1.0 19.7 7.3 0.2 4.6/7.8 59.4 2.2
10 Lukáš Prouza BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 12.8 3.8 0.8 2.8/5.5 50.0 2.4
Tobiáš Benda BA Nymburk 14 21 1.0 11.9 4.0 0.6 2.1/3.3 64.3 2.0
Jan Blaško BA Young Diamonds 15 22 1.0 11.3 3.3 1.0 1.8/3.7 49.4 3.3
Vojtěch Hornický Slavoj Litoměřice 15 18 1.0 13.7 5.8 0.4 0.8/4.1 18.9 2.7
Vojtěch Musil Jižní Supi 15 22 1.0 10.9 3.9 0.8 0.8/1.4 0.0* 1.3
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 25 1.0 9.6 3.3 0.7 1.0/1.8 0.0* 1.2
46 Štěpán Nagy BK Sokolov 15 25 1.0 9.4 1.9 1.6 0.9/1.4 0.0* 2.1
David Elich Tygři Praha 15 20 1.0 11.8 3.7 1.0 1.5/2.6 56.9 1.1
Jakub Chaloupka USK Praha 15 19 1.0 12.2 4.4 0.9 0.7/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Žabenský NH Ostrava 15 25 1.0 9.2 4.0 0.0 1.0/2.0 0.0* 2.7
Deniz Muqa SK Žabovřesky 15 22 1.0 10.4 4.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 3.6
Filip Kašík Tigers Č. Budějovice 14 12 1.0 18.8 5.9 1.6 2.3/2.9 77.1 1.9
Adam Weiser SKUP-BCM Olomouc 14 18 1.0 12.3 5.1 0.2 1.6/3.5 44.4 1.4
35 Vojtěch Jaroš SLUNETA Ústí n.L. 15 21 1.0 10.5 3.4 1.0 0.9/1.7 0.0* 1.1
Jan Kukačka BA Nymburk 15 24 1.0 9.1 3.8 0.0 1.6/3.4 46.3 0.6
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 15 21 1.0 10.3 3.4 0.1 3.1/5.7 54.2 3.5
Matyáš Přikryl BASKET Brno 15 22 1.0 9.8 3.5 0.5 1.3/2.4 54.7 1.5
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 17 1.0 12.7 4.9 0.1 2.5/4.5 54.5 2.0
17 Vojtěch Bubeník SLUNETA Ústí n.L. 15 19 1.0 11.3 4.2 0.4 1.6/3.1 51.7 2.3
Přemysl El Karib Tygři Praha 15 21 1.0 10.1 4.2 0.0 1.5/3.8 38.8 2.7
Matěj Mršťák NH Ostrava 15 23 1.0 9.2 4.0 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.2
Jakub Hošek Jiskra Kyjov 15 22 1.0 9.5 3.9 0.0 1.6/4.3 38.3 2.1
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 15 25 1.0 8.3 2.2 0.9 1.2/2.2 55.4 2.3
Vít Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 23 1.0 9.0 2.4 0.9 1.4/2.3 60.4 1.4
Jakub Ptáček BC Nový Jičín 14 14 1.0 14.6 4.1 1.4 2.4/4.3 56.7 2.5
Jonáš Absolon SKB FASTAV Zlín 15 18 1.0 11.2 4.6 0.2 1.3/2.6 50.0 2.7
Robin Šporik SKUP-BCM Olomouc 15 21 1.0 9.5 2.9 0.8 1.5/2.9 53.3 3.4
Matyas Kubját BC Nový Jičín 14 12 1.0 16.6 7.3 0.0 1.9/3.8 50.0 2.0
Martin Göpfert SK Žabovřesky 15 21 1.0 9.4 3.0 0.6 1.6/2.7 57.9 0.9
8 Jakub Vodička Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 11.4 4.1 0.4 1.9/3.4 56.1 2.6
Samuel Petruška SKB FASTAV Zlín 15 21 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.8
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 19 1.0 10.1 3.8 0.4 1.3/2.5 51.1 2.2
Samuel Slavětínský Tygři Praha 15 22 1.0 8.6 3.4 0.3 0.9/1.5 0.0* 2.1
David Zelinka Jiskra Kyjov 15 18 1.0 10.4 4.8 0.0 0.8/2.2 35.9 1.7
Jiří Krejčí Vlci Žďár 14 20 1.0 9.3 2.2 1.3 1.1/1.6 0.0* 1.7
Ivan Pashkov USK Praha 15 15 1.0 12.4 3.6 0.9 2.4/4.6 52.2 1.7
Petr Urban Slavoj Litoměřice 14 17 1.0 10.9 3.7 0.6 1.6/2.5 64.3 2.7
William Walter Jižní Supi 15 16 1.0 11.6 4.4 0.6 0.9/1.5 0.0* 2.1
Štěpán Gregor SKUP-BCM Olomouc 15 22 1.0 8.2 2.9 0.5 0.9/2.0 44.4 2.8
Vojtěch Dvořák BA Sparta 14 12 1.0 15.1 4.6 1.1 2.7/4.7 57.1 1.9
Jan Straka BASKET Brno 15 21 1.0 8.4 2.3 1.1 0.5/0.9 0.0* 2.0
Filip Sládek SKB FASTAV Zlín 15 19 1.0 9.3 3.5 0.3 1.4/2.2 63.4 2.4
Hubert Kanda Tygři Praha 15 22 1.0 7.9 2.4 0.7 0.9/1.4 0.0* 2.2
12 Jáchym Marák Lokomotiva Plzeň 15 19 1.0 9.1 2.6 0.7 1.7/3.6 47.8 3.3
Daniel Kormaník NH Ostrava 15 23 1.0 7.5 3.3 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.0
Patrik Fišer BASKET Brno 15 22 1.0 7.8 2.7 0.6 0.5/0.9 0.0* 2.4
20 Jakub Renner SLUNETA Ústí n.L. 14 14 1.0 12.1 3.3 0.4 4.3/6.8 63.2 1.9
Jan Kaiser Slavoj Litoměřice 15 19 1.0 8.9 2.6 0.5 2.2/3.8 58.3 2.2
Kryštof Pyš NH Ostrava 15 24 1.0 7.0 2.8 0.3 0.4/1.0 0.0* 2.0
35 Martin Šibal Tygři Brno 15 18 1.0 9.3 1.4 2.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 8.0 2.6 0.6 1.0/2.2 43.5 1.8
Martin Dvořák SKUP-BCM Olomouc 15 20 1.0 8.3 3.7 0.0 1.0/3.6 28.2 2.0
Vojta Konopásek Slavoj Litoměřice 15 20 1.0 8.3 2.7 0.3 2.1/3.5 60.9 1.6
Richard Zachariáš BA Nymburk 15 24 1.0 6.8 3.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 3.3
9 Šimon Šebestík Slavia Kroměříž 15 21 1.0 7.7 3.6 0.1 0.3/0.5 0.0* 2.2
Martin Bureš BK Sokolov 14 25 1.0 6.4 2.1 0.4 0.9/1.8 0.0* 2.4
Bohdan Liubarskyi BASKET Brno 15 18 1.0 8.9 2.8 0.8 0.9/2.2 42.5 2.6
7 Marek Koštíř SLUNETA Ústí n.L. 15 18 1.0 8.9 2.3 0.8 1.9/2.4 77.3 1.9
Ondřej Miklas BASKET Brno 15 19 1.0 8.3 2.8 0.5 1.3/2.3 54.5 2.1
4 Tomáš Sommer Lokomotiva Plzeň 15 19 1.0 8.2 3.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 4.0
Tadeáš Brejcha USK Praha 15 23 1.0 6.7 1.8 0.8 0.8/1.3 0.0* 1.4
13 Adam Havlík Lokomotiva Plzeň 15 22 1.0 7.0 1.9 0.6 1.4/2.4 56.6 3.7
Lukáš Chlupsa Válečníci Děčín 15 20 1.0 7.7 3.1 0.2 1.0/2.7 37.7 1.9
David Řezníček Tygři Praha 15 21 1.0 7.3 2.1 0.9 0.4/0.7 0.0* 1.2
23 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n.L. 14 18 1.0 8.3 3.4 0.1 1.1/2.2 51.3 1.7
Matyáš Dlouhý Jižní Supi 15 21 1.0 7.0 2.1 0.6 1.0/2.0 50.0 2.5
15 Josef Prause Slavia Kroměříž 15 17 1.0 8.6 3.2 0.6 0.5/0.8 0.0* 2.9
David Piloyan BC Nový Jičín 15 21 1.0 6.9 2.3 0.5 0.9/1.7 0.0* 1.4
Tomáš Sokol NH Ostrava 15 23 1.0 6.1 2.5 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.0
Vojtěch Štůla Basketbal TJ Svitavy 15 21 1.0 6.7 1.8 0.7 1.0/2.9 33.3 2.1
13 Jan Stříž Tygři Brno 15 20 1.0 6.9 2.6 0.3 1.1/1.8 0.0* 1.3
Martin Nebus Jižní Supi 15 17 1.0 8.1 2.5 0.3 2.3/4.0 57.4 1.9
Tomáš Horyna Basketbal TJ Svitavy 15 16 1.0 8.6 3.3 0.1 1.9/4.6 40.5 2.2
1 Velen Pospíšil Tygři Brno 15 23 1.0 6.0 2.2 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.0
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 6.5 0.9 1.5 0.4/0.4 0.0* 1.7
Vít Halenčák Válečníci Děčín 15 22 1.0 6.2 2.3 0.2 1.0/2.5 38.9 2.2
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 20 1.0 6.8 2.5 0.2 1.3/2.4 55.3 1.7
10 Jonáš Hříbek Slavia Kroměříž 15 16 1.0 8.4 3.6 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.1
5 Adam Konrád BK Brandýs n.L. 15 19 1.0 7.1 3.2 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.9
14 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 18 1.0 7.4 3.3 0.0 0.9/2.4 36.4 1.7
Štěpán Wolf BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 22 1.0 6.0 2.4 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.1
Vincent Žůrek BK Opava 15 17 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/3.4 29.3 2.1
Max Harvánek SK Žabovřesky 15 17 1.0 7.8 3.2 0.1 1.1/2.7 41.3 3.5
Matěj Šotola Královští Sokoli 14 18 1.0 7.3 2.2 0.5 1.5/2.9 50.9 1.7
Max Coufal Jižní Supi 15 20 1.0 6.6 2.6 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.7
Jan Bureš Tygři Praha 15 22 1.0 6.0 2.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.0
Dominik Žárský BCM Orli Prostějov 15 20 1.0 6.5 2.4 0.3 1.0/1.6 0.0* 1.9
9 Jan Hruška Královští Sokoli 15 16 1.0 8.1 2.8 0.4 1.1/2.2 51.4 1.6
Jan Buchvaldek Sokol Pražský 15 19 1.0 6.6 2.9 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.2
11 Marek Borl Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 6.9 1.9 0.7 1.1/2.2 48.7 2.5
Jakub Coubal BA Nymburk 15 25 1.0 5.0 2.0 0.0 0.9/2.6 34.4 1.2
Petr Vysloužil BCM Orli Prostějov 15 21 1.0 6.0 2.1 0.1 1.2/3.0 41.9 1.8
Matěj Křižanovský BK Opava 15 22 1.0 5.7 2.1 0.2 1.0/1.3 0.0* 1.6
Jiří Esterka SKUP-BCM Olomouc 15 16 1.0 7.7 3.5 0.0 0.7/2.0 34.4 2.2
Jiří Motl BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 25 1.0 4.9 2.0 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.5
Jakub Daneček SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 6.9 1.3 1.2 0.8/1.6 0.0* 1.8
18 Jan Souček SLUNETA Ústí n.L. 14 14 1.0 8.4 2.5 0.6 1.4/2.6 54.1 1.4
Vít Šafr BA Young Diamonds 15 16 1.0 7.3 2.9 0.1 1.2/2.3 51.4 1.8
Martin Doubek Tigers Č. Budějovice 15 7 1.0 16.4 7.1 0.1 1.7/3.9 44.4 1.4
Marian Saviola BASKET Brno 15 15 1.0 7.7 2.9 0.3 1.1/1.6 0.0* 1.7
Matěj Zouhar BK Levharti Chomutov 15 22 1.0 5.2 2.0 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.3
Ondřej Nosek BA Sparta 15 16 1.0 7.1 1.8 0.8 1.3/2.7 46.5 1.5
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 21 1.0 5.4 1.4 0.7 0.5/1.4 0.0* 2.1
Lukáš Křesina Tigers Č. Budějovice 15 20 1.0 5.6 2.0 0.2 1.2/2.7 43.4 3.1
Adam Blažíček Vlci Žďár 15 18 1.0 6.2 2.3 0.1 1.2/2.3 50.0 3.4
2 Jakub Horváth Tygři Brno 15 15 1.0 7.3 2.7 0.4 0.7/2.1 31.3 2.1
Jan Vilda Vlci Žďár 15 17 1.0 6.4 2.4 0.0 1.6/3.0 52.9 2.2
Adam Skoupil SKB FASTAV Zlín 14 12 1.0 9.1 3.0 0.3 2.1/3.1 67.6 2.2
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy 15 21 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.3
Oliver Chobot BA Sparta 15 11 1.0 9.9 3.6 0.3 1.8/2.7 66.7 2.0
Vladyslav Maior USK Praha 15 23 1.0 4.7 1.7 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.8
Adam Lang Tygři Praha 15 14 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/1.5 0.0* 0.9
Václav Hanuš USK Praha 15 22 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Matěj Kněžour BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 16 1.0 6.7 2.6 0.2 0.9/1.8 0.0* 1.6
Jan Gabriel Vereška Snakes Ostrava 15 23 1.0 4.6 1.8 0.1 0.7/0.8 0.0* 1.0
Rostislav Janča BC Nový Jičín 15 19 1.0 5.5 2.4 0.0 0.6/2.2 28.6 2.8
Vojtěch Charvát Sokol Pražský 15 21 1.0 4.9 1.8 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.9
Dominik Haller Vlci Žďár 15 18 1.0 5.7 0.8 1.2 0.4/1.4 0.0* 2.4
Marek Vajda BK Opava 15 20 1.0 5.1 1.6 0.2 1.3/2.7 48.1 3.2
Ondřej Trkan BASKET Brno 15 15 1.0 6.8 2.5 0.1 1.3/2.4 55.6 2.5
Matěj Šmíd Tigers Č. Budějovice 15 16 1.0 6.3 2.6 0.1 0.9/2.1 42.4 3.1
Vojtěch Prochovník BA Nymburk 15 24 1.0 4.2 1.5 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.3
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 15 17 1.0 5.8 2.2 0.4 0.4/1.2 0.0* 1.8
Vít Malý Tigers Č. Budějovice 15 21 1.0 4.6 1.8 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.5
Matouš Pošta Tigers Č. Budějovice 14 10 1.0 9.5 4.1 0.0 1.3/2.6 50.0 2.1
Michal Fabík SK Žabovřesky 14 18 1.0 5.3 1.5 0.3 1.3/2.4 52.3 3.2
David Pekaj Jiskra Kyjov 15 22 1.0 4.3 1.4 0.3 0.7/1.7 0.0* 3.0
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 15 19 1.0 4.9 1.5 0.5 0.5/0.9 0.0* 2.5
Šimon Černoch SK Žabovřesky 15 17 1.0 5.4 1.4 0.8 0.2/0.5 0.0* 1.2
Samuel Wengřín NH Ostrava 15 25 1.0 3.6 1.0 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.9
David Ošťádal BCM Orli Prostějov 15 17 1.0 5.4 2.3 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.2
Oliver Wiedner BASKET Brno 14 16 1.0 5.7 1.9 0.3 0.9/1.9 0.0* 1.1
Gurpreet Singh Slavoj Litoměřice 13 18 1.0 5.0 1.5 0.2 1.3/2.8 48.0 2.8
12 Štěpán Bártů BK Brandýs n.L. 14 21 1.0 4.2 1.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.4
Marek Jebavý BA Nymburk 14 23 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.8
13 Jan Vedral BK Brandýs n.L. 15 10 1.0 8.8 1.2 1.7 1.3/1.4 0.0* 1.2
Šimon Macek SK Žabovřesky 15 20 1.0 4.4 1.4 0.2 1.0/1.4 0.0* 0.6
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 15 1.0 5.7 2.1 0.3 0.7/1.2 0.0* 0.5
Vojtěch Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 23 1.0 3.7 0.8 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.4
Mykola Kashpirovskyi Sokol Pražský 15 19 1.0 4.5 1.4 0.5 0.4/1.3 0.0* 1.4
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 15 16 1.0 5.3 1.4 0.4 1.3/3.3 40.4 1.6
8 Radek Pavelec BK Klatovy 15 22 1.0 3.9 1.4 0.2 0.6/1.1 0.0* 2.4
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy 15 21 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
Benjamin Benža SK Žabovřesky 15 12 1.0 7.0 2.6 0.3 1.1/2.2 50.0 2.6
19 Filip Zahrádka Tygři Brno 14 24 1.0 3.5 1.5 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
12 Matěj Císař Slavia Kroměříž 15 18 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.2
Kvido Lebeda BA Sparta 15 13 1.0 6.1 1.7 0.3 1.8/2.7 65.7 1.8
21 Lukáš Pastor SLUNETA Ústí n.L. 15 14 1.0 5.6 1.4 0.5 1.3/2.1 62.1 1.6
13 Felix Heinz Slavia Kroměříž 14 8 1.0 9.8 3.9 0.1 1.6/3.1 52.0 2.5
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 15 18 1.0 4.3 1.6 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.0
27 Marek Houžvička BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.0
Pavel Vrána Slavoj Litoměřice 15 19 1.0 4.0 1.6 0.2 0.1/0.4 0.0* 2.5
26 Jonáš Novotný BK Brandýs n.L. 15 19 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
1 Marek Zajíček SLUNETA Ústí n.L. 15 22 1.0 3.4 1.2 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.3
Tobiáš Szőke Snakes Ostrava 15 19 1.0 3.9 1.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 2.8
Jakub Hnojil BK Opava 15 19 1.0 3.9 1.5 0.2 0.4/1.3 0.0* 2.5
František Ignác Paleta Tygři Praha 15 18 1.0 4.1 1.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.4
Lukáš Randýsek BA Sparta 15 16 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
Sebastian Ondřej Kašpar Vlci Žďár 14 15 1.0 4.8 1.9 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.1
Jan Bryška BA Young Diamonds 15 16 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.3
Tomáš Hazdra BA Nymburk 15 19 1.0 3.7 1.3 0.3 0.2/0.5 0.0* 2.9
18 Michal Kydlíček BK Klatovy 15 20 1.0 3.4 0.9 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.0
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 14 1.0 4.7 0.9 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.5
Josef Opluštil Sokol Pražský 15 16 1.0 4.1 1.4 0.3 0.3/0.6 0.0* 0.8
Šimon Zátopek BC Nový Jičín 14 13 1.0 5.1 2.1 0.1 0.7/1.5 0.0* 2.2
Jiří Maršolek NH Ostrava 15 18 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
Matěj Konrád Tigers Č. Budějovice 14 13 1.0 5.1 2.2 0.0 0.8/2.5 30.3 2.8
Vojtěch Havránek USK Praha 15 21 1.0 3.1 1.0 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
David Václavík SKB FASTAV Zlín 15 16 1.0 4.0 1.4 0.1 0.9/1.1 0.0* 1.4
Tobiáš Vojta Tygři Praha 15 14 1.0 4.4 0.9 0.8 0.4/0.6 0.0* 1.0
Jonáš Frýbort Jiskra Kyjov 15 16 1.0 3.8 1.4 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.1
Denis Kudela NH Ostrava 14 6 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.3
Adam Štikar Vlci Žďár 15 17 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.0
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 17 1.0 3.4 1.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.2
11 Roman Vejražka Královští Sokoli 15 17 1.0 3.4 1.0 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.2
Samuel Reisinger USK Praha 15 22 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.6
12 Jan Andrlík Královští Sokoli 15 21 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Šimon Suchánek SKUP-BCM Olomouc 14 13 1.0 4.2 1.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.6
36 Martin Ivanič BK Sokolov 15 25 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.8
Šimon Regeti BK Sokolov 14 23 1.0 2.4 0.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.9
16 Michal Žálec Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 3.2 1.2 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.2
Jan Debre SKUP-BCM Olomouc 15 14 1.0 3.9 1.4 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.3
Jan Beníšek Tigers Č. Budějovice 15 19 1.0 2.8 0.5 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.7
87 Tobias Langhammer BK Sokolov 15 24 1.0 2.3 0.5 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.1
Samuel Kousek BA Sparta 15 10 1.0 5.2 1.5 0.4 1.0/2.0 50.0 2.1
6 Ondřej Soukup BK Brandýs n.L. 15 17 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
3 David Krupička Královští Sokoli 15 22 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.3
Samuel Krejčí Tigers Č. Budějovice 15 12 1.0 4.3 1.0 0.7 0.3/0.8 0.0* 1.3
Matěj Tehlár BASKET Brno 15 13 1.0 3.8 1.1 0.5 0.3/0.9 0.0* 1.5
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.3 0.0* 2.4
Tomáš Voplatek Slavoj Litoměřice 14 8 1.0 6.3 2.1 0.3 1.3/2.8 45.5 2.0
Vojtěch Navrátil SK Žabovřesky 13 9 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.1
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 13 1.0 3.8 1.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.2
Vojtěch Barnáš Snakes Ostrava 15 16 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Patrik Mikula Tygři Praha 15 21 1.0 2.3 0.9 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.1
Hubert Hýžďal BASKET Brno 15 17 1.0 2.8 1.0 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.1
Lukáš Odstrčilík Snakes Ostrava 14 19 1.0 2.5 0.6 0.3 0.6/1.6 0.0* 2.0
Daniel Němeček Tigers Č. Budějovice 14 7 1.0 6.9 2.0 0.6 1.1/2.3 50.0 1.6
Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 15 1.0 3.2 1.2 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.5
Martin Růžička Vlci Žďár 14 14 1.0 3.4 0.8 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.1
21 Patrik Zavázal Královští Sokoli 15 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.7
Denis Trnečka Válečníci Děčín 15 15 1.0 3.1 0.8 0.5 0.1/0.4 0.0* 0.5
11 Pavel Přikryl Slavia Kroměříž 15 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 15 1.0 3.1 1.3 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.7
Jan Budík Sokol Pražský 15 19 1.0 2.4 0.5 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.3
8 Oliver Chromý Tygři Brno 14 18 1.0 2.6 0.8 0.0 0.9/1.3 0.0* 1.1
Kristián Pravda SKB FASTAV Zlín 14 9 1.0 5.1 1.3 0.6 0.8/1.7 0.0* 0.7
Jiří Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 7 1.0 6.6 2.4 0.1 1.3/2.7 47.4 0.9
Andrej Ilavský SKUP-BCM Olomouc 15 19 1.0 2.4 0.5 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.8
Michal Pulpán Jiskra Kyjov 15 20 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.5
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Vilém Vávra USK Praha 14 10 1.0 4.5 1.4 0.2 1.1/1.6 0.0* 0.9
Vojtěch Macháček SKUP-BCM Olomouc 14 16 1.0 2.8 0.8 0.3 0.6/0.8 0.0* 1.1
Ondřej Pop BC Nový Jičín 14 14 1.0 3.2 1.1 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.3
Václav Mrkvík BK Levharti Chomutov 15 18 1.0 2.5 0.9 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.8
Michal Čurda BASKET Brno 15 16 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/0.9 0.0* 0.2
77 Matvii Filiionchyk SLUNETA Ústí n.L. 15 18 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.9
Matěj Procházka BASKET Brno 15 10 1.0 4.3 1.0 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.9
Mykyta Kashpirovskyi Sokol Pražský 15 14 1.0 2.9 1.1 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.6
Martin Vosol Jižní Supi 15 20 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.5
Filip Adámek SK Žabovřesky 15 7 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.7
Šimon Grujbár BA Young Diamonds 15 18 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.9
Eliáš Pacola BC Nový Jičín 15 16 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Mikuláš Vajda BK Opava 13 16 1.0 2.5 0.4 0.5 0.3/0.8 0.0* 0.8
Matyáš Krkoška Snakes Ostrava 14 8 1.0 4.9 1.6 0.1 1.3/2.0 62.5 2.1
David Paulíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 16 1.0 2.4 0.9 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.1
Vojtěch Stara Basketbal TJ Svitavy 14 8 1.0 4.8 1.3 0.4 1.1/1.5 0.0* 1.3
Kryštof Polák BA Young Diamonds 14 14 1.0 2.7 0.8 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.4
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 14 15 1.0 2.5 0.5 0.3 0.8/1.2 0.0* 0.5
Vojtěch Hajda Snakes Ostrava 15 19 1.0 1.9 0.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.0
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 14 20 1.0 1.9 0.6 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.1
Lukáš Marek BCM Orli Prostějov 14 18 1.0 2.1 0.5 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.3
Matyáš Dokoupil Jiskra Kyjov 13 20 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.6
Jakub Kaššák Tigers Č. Budějovice 15 14 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.8
7 Matěj Vítek Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.6
Jiří Šíma BK Sokolov 14 24 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
10 Samuel Ejemighaye Tygři Brno 14 14 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.3
Jindřích Červený BK Levharti Chomutov 15 19 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.7
Pavel Takáč USK Praha 15 15 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Hubert Blecha Sokol Pražský 14 12 1.0 2.9 1.2 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.3
Vojtěch Kubík SKUP-BCM Olomouc 15 19 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.4
Tomáš Hanuš BA Young Diamonds 15 12 1.0 2.8 0.5 0.6 0.1/0.3 0.0* 0.4
Šimon Vrba BA Nymburk 15 15 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.1
Jakub Kremr Jižní Supi 15 19 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 0.7
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 15 20 1.0 1.6 0.7 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.5
Adam Zedník Basketbal TJ Svitavy 15 2 1.0 15.5 4.5 1.0 3.5/7.0 50.0 1.5
Jáchym Klobouček Slavoj Litoměřice 15 9 1.0 3.4 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.6
Teodor Čechák Snakes Ostrava 15 19 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Radim Kracík BC Nový Jičín 13 4 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.5
Martin Štoček Jižní Supi 15 11 1.0 2.7 0.6 0.5 0.1/0.6 0.0* 0.8
Šimon Horký BA Nymburk 15 16 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.5
Jakub Mladý BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 9 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.3
Petr Hrabal SKB FASTAV Zlín 15 20 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.5
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 9 1.0 3.1 0.9 0.3 0.3/0.4 0.0* 0.7
Kryštof Novotný Tigers Č. Budějovice 15 6 1.0 4.7 1.5 0.5 0.2/0.8 0.0* 0.7
Tomáš Stejskal Snakes Ostrava 15 22 1.0 1.3 0.4 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.0
Filip Kroha BA Sparta 15 16 1.0 1.7 0.6 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.0
12 Vojtěch Toman SLUNETA Ústí n.L. 15 13 1.0 2.1 0.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.8
František Rott BA Sparta 15 13 1.0 2.1 0.8 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.2
Vojtěch Obermann Sokol Pražský 15 4 1.0 6.8 2.3 0.8 0.0/0.5 0.0* 0.5
Petr Šálek Sokol Pražský 14 11 1.0 2.5 0.5 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.0
Adam Čech Válečníci Děčín 14 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.0
Kryštof Hlaváček Basketbal TJ Svitavy 14 21 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.2
Matěj Murárik USK Praha 15 15 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Němčák SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
Ondřej Fejta SK Žabovřesky 15 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
25 Adam Osman BK Brandýs n.L. 14 8 1.0 3.3 1.0 0.1 0.9/1.1 0.0* 1.1
8 Mathias Havrda Královští Sokoli 15 12 1.0 2.2 0.7 0.1 0.6/1.2 0.0* 0.7
David Štětina BA Sparta 14 6 1.0 4.2 1.5 0.3 0.2/1.2 0.0* 1.7
Petr Drozd BASKET Brno 14 8 1.0 3.0 0.9 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.8
Petr Krontorád SK Žabovřesky 15 16 1.0 1.4 0.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Daniele Maderloni BA Sparta 15 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.3
Štěpán Lálík Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 5.8 2.0 0.3 1.0/1.8 0.0* 0.8
Jiří Dvořák Tygři Praha 15 10 1.0 2.3 0.7 0.1 0.6/1.4 0.0* 0.6
Michal Bureš Basketbal TJ Svitavy 14 19 1.0 1.2 0.3 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.0
Jakub Auxt BA Young Diamonds 14 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
6 Tomáš Dovec Královští Sokoli 15 7 1.0 3.1 1.0 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.0
18 Daniel Vondrák Královští Sokoli 15 15 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Max Čapek Sokol Pražský 15 10 1.0 2.2 0.7 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.0
Jakub Bartoš Jižní Supi 14 6 1.0 3.7 1.5 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Vojtěch Šrámek Vlci Žďár 14 17 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.4
Otakar Klanica SKB FASTAV Zlín 14 6 1.0 3.5 1.0 0.3 0.5/0.8 0.0* 0.7
Šimon Svoboda Jiskra Kyjov 15 18 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Lukáš Toman BK Klatovy 14 13 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
Jonáš Netolický Válečníci Děčín 13 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/0.7 0.0* 1.0
Lukáš Novák Válečníci Děčín 14 6 1.0 3.2 0.5 0.3 1.2/2.5 46.7 0.8
Ondřej Mrva NH Ostrava 15 17 1.0 1.1 0.4 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.0
Samuel Vinzens BA Young Diamonds 14 9 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Kryštof Daněk BK Opava 15 16 1.0 1.1 0.4 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.9
8 Karel Vild SLUNETA Ústí n.L. 15 20 1.0 0.9 0.4 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.1
17 Matěj Zemeš Tygři Brno 15 17 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.3
Hynek Košata Jižní Supi 14 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Lukáš Klímek SKB FASTAV Zlín 15 12 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
27 David Kracík SLUNETA Ústí n.L. 15 22 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.3
Antonín Řezníček SK Žabovřesky 15 12 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
Edward Walter Jižní Supi 13 4 1.0 4.3 1.5 0.0 1.3/1.5 0.0* 0.8
David Šindler Sokol Pražský 14 8 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.1
Karel Harazin BK Opava 15 22 1.0 0.8 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Dalecký BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 5 1.0 3.4 1.0 0.2 0.8/1.0 0.0* 0.8
17 David Topolančin Královští Sokoli 15 11 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.7
Filip Doležal BA Sparta 15 10 1.0 1.6 0.1 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.5
Vojtěch Tuma Basketbal TJ Svitavy 15 17 1.0 0.9 0.4 0.0