Severomoravská liga mužů - 1.třídaM

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 2
BC NOVÝ JIČÍN B
SLAVIA HAVÍŘOV
8. 9. 2023
18:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
Jan Menšík
94
68
36
12
61
31
86
50
Review
Základní část 1. kolo 3
BK KRNOV
VSK VŠB-TU OSTRAVA
8. 9. 2023
19:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Jan Krzywoň
100
63
29
8
55
25
80
44
Review
Základní část 1. kolo 4
BASKET OPAVA 2010
BK HLADNOV OSTRAVA B
8. 9. 2023
19:00
Sportovní hala Malé Hoštice Ivo Dolinek
Lukáš Fajkus
82
59
25
14
52
29
64
48
Review
Základní část 1. kolo 1
BK OPAVA C
BK ODRY
12. 9. 2023
20:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Kryštof Svoboda
73
59
23
17
38
29
58
39
Review
Základní část 1. kolo 5
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK SNAKES OSTRAVA B
22. 9. 2023
20:20
ZŠ Družby Karviná Tomáš Kraina
Ondřej Veselý
87
96
16
21
38
50
65
75
Review
Základní část 2. kolo 7
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BASKET OPAVA 2010
15. 9. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Marek Pilch
Jan Posker
56
83
16
17
8
30
12
22
20
14
Review
Základní část 2. kolo 10
BK PŘÍBOR
BK OPAVA C
15. 9. 2023
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia Adam Giecek
Matouš Přidal
85
83
20
18
36
39
53
57
Review
Základní část 2. kolo 9
BK ODRY
BC NOVÝ JIČÍN B
15. 9. 2023
19:15
Odry Michal Slovák
Ondřej Marek
47
76
13
15
25
36
33
61
Review
Základní část 2. kolo 6
BK HLADNOV OSTRAVA B
TJ SOKOL KARVINÁ B
15. 9. 2023
19:30
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
76
73
22
16
46
30
59
55
Review
Základní část 2. kolo 8
SLAVIA HAVÍŘOV
BK KRNOV
27. 9. 2023
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
99
93
20
23
41
42
74
65
Review
Základní část 3. kolo 12
BK KRNOV
BK ODRY
6. 10. 2023
19:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Chodura
Kryštof Svoboda
102
74
32
19
52
40
78
55
Review
Základní část 3. kolo 13
BASKET OPAVA 2010
SLAVIA HAVÍŘOV
5. 10. 2023
19:30
Sportovní hala Malé Hoštice Ivo Dolinek
Ondřej Chodura
105
58
23
19
59
32
79
43
Review
Základní část 3. kolo 11
BC NOVÝ JIČÍN B
BK PŘÍBOR
27. 9. 2023
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Radim Kavka
94
61
21
11
43
31
76
41
Review
Základní část 3. kolo 14
TJ SOKOL KARVINÁ B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
29. 9. 2023
20:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Václav Sýkora
71
63
16
21
37
36
54
46
Review
Základní část 3. kolo 15
BK SNAKES OSTRAVA B
BK HLADNOV OSTRAVA B
27. 9. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Aleš Jurda
Jiří Navrátil
56
71
17
18
27
37
45
52
Review
Základní část 4. kolo 16
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK SNAKES OSTRAVA B
13. 10. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Matouš Přidal
Jan Posker
43
86
14
20
7
15
9
24
13
27
Review
Základní část 4. kolo 19
BK PŘÍBOR
BK KRNOV
13. 10. 2023
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Lubomír Kahánek
70
93
20
19
36
47
52
74
Review
Základní část 4. kolo 18
BK ODRY
BASKET OPAVA 2010
13. 10. 2023
19:15
Odry Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
62
90
12
24
24
44
44
68
Review
Základní část 4. kolo 17
SLAVIA HAVÍŘOV
TJ SOKOL KARVINÁ B
11. 10. 2023
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
73
85
21
15
39
43
57
63
Review
Základní část 4. kolo 20
BK OPAVA C
BC NOVÝ JIČÍN B
10. 10. 2023
20:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Martin Čarnecký
76
71
32
21
51
44
63
56
Review
Základní část 5. kolo 25
BK HLADNOV OSTRAVA B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
20. 10. 2023
18:30
Gymnázium Hladnov Jan Posker
Jiří Navrátil
88
51
26
4
43
23
66
36
Review
Základní část 5. kolo 21
BK KRNOV
BK OPAVA C
20. 10. 2023
19:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
95
78
15
23
49
45
76
58
Review
Základní část 5. kolo 22
BASKET OPAVA 2010
BK PŘÍBOR
10. 11. 2023
19:00
Sportovní hala Malé Hoštice Ivo Dolinek
Lukáš Fajkus
80
61
26
21
40
38
58
51
Review
Základní část 5. kolo 23
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK ODRY
20. 10. 2023
20:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
75
49
33
19
37
25
55
41
Review
Základní část 5. kolo 24
BK SNAKES OSTRAVA B
SLAVIA HAVÍŘOV
18. 10. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
94
66
24
20
51
35
77
51
Review
Základní část 6. kolo 27
BK ODRY
BK SNAKES OSTRAVA B
31. 10. 2023
19:00
Odry Filip Hudec
Jiří Navrátil
43
94
9
22
18
40
29
62
Review
Základní část 6. kolo 28
BK PŘÍBOR
TJ SOKOL KARVINÁ B
3. 11. 2023
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
David Tichý
74
81
14
19
35
36
46
62
Review
Základní část 6. kolo 29
BASKET OPAVA 2010
BK OPAVA C
2. 11. 2023
19:30
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Kryštof Svoboda
98
66
22
15
54
34
79
51
Review
Základní část 6. kolo 26
SLAVIA HAVÍŘOV
BK HLADNOV OSTRAVA B
8. 11. 2023
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
87
72
23
16
51
34
69
51
Review
Základní část 6. kolo 30
BC NOVÝ JIČÍN B
BK KRNOV
1. 11. 2023
20:00
SH Krytý bazén Adam Giecek
Vojtěch Ščurek
103
90
28
27
48
49
72
67
Review
Základní část 7. kolo 35
VSK VŠB-TU OSTRAVA
SLAVIA HAVÍŘOV
10. 11. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Jiří Navrátil
45
69
10
13
26
32
33
43
45
69
Review
Základní část 7. kolo 32
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK OPAVA C
16. 11. 2023
20:15
ZŠ Družby Karviná Tomáš Kraina
Lukáš Stáňa
89
68
28
13
52
25
73
45
Review
Základní část 7. kolo 31
BASKET OPAVA 2010
BC NOVÝ JIČÍN B
16. 11. 2023
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice Ivo Dolinek
Kryštof Svoboda
75
73
19
18
36
28
53
56
Review
Základní část 7. kolo 33
BK SNAKES OSTRAVA B
BK PŘÍBOR
15. 11. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Jiří Navrátil
85
65
16
21
38
41
60
54
Review
Základní část 7. kolo 34
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK ODRY
15. 11. 2023
20:45
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Tomáš Nevřela
83
46
20
13
35
27
50
39
Review
Základní část 8. kolo 40
BK KRNOV
BASKET OPAVA 2010
24. 11. 2023
19:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Jan Krzywoň
68
77
17
18
29
40
48
62
Review
Základní část 8. kolo 36
BK ODRY
VSK VŠB-TU OSTRAVA
24. 11. 2023
19:15
Odry Tomáš Nevřela
Matouš Přidal
64
56
18
11
34
22
53
33
Review
Základní část 8. kolo 37
BK PŘÍBOR
BK HLADNOV OSTRAVA B
24. 11. 2023
19:30
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Filip Hudec
61
90
21
24
27
49
47
74
Review
Základní část 8. kolo 38
BK OPAVA C
BK SNAKES OSTRAVA B
7. 12. 2023
20:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Lukáš Fajkus
97
86
25
18
51
45
75
63
Review
Základní část 8. kolo 39
BC NOVÝ JIČÍN B
TJ SOKOL KARVINÁ B
22. 11. 2023
20:00
SH Krytý bazén Adam Giecek
Marek Pilch
95
61
25
19
46
32
76
45
Review
Základní část 9. kolo 44
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK PŘÍBOR
1. 12. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Matouš Přidal
68
76
11
24
33
45
51
52
68
76
Review
Základní část 9. kolo 43
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK OPAVA C
1. 12. 2023
19:20
Gymnázium Hladnov Tomáš Nevřela
Lenka Bočková
107
81
29
19
57
40
82
62
Review
Základní část 9. kolo 41
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK KRNOV
19. 1. 2024
20:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Tomáš Kraina
72
88
16
19
33
43
55
65
Review
Základní část 9. kolo 42
BK SNAKES OSTRAVA B
BC NOVÝ JIČÍN B
29. 11. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Petr Opletal
56
72
17
18
29
38
50
57
Review
Základní část 10. kolo 46
BK PŘÍBOR
SLAVIA HAVÍŘOV
15. 12. 2023
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jiří Navrátil
Tomáš Nevřela
63
85
13
22
30
44
47
63
Review
Základní část 10. kolo 47
BK OPAVA C
VSK VŠB-TU OSTRAVA
13. 12. 2023
20:00
Víceúčelová hala Opava Martin Čarnecký
Lukáš Fajkus
83
40
13
12
45
26
57
36
Review
Základní část 10. kolo 48
BC NOVÝ JIČÍN B
BK HLADNOV OSTRAVA B
13. 12. 2023
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Filip Hudec
91
74
20
5
38
28
63
48
Review
Základní část 10. kolo 50
BASKET OPAVA 2010
TJ SOKOL KARVINÁ B
14. 12. 2023
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Kryštof Svoboda
57
69
16
19
34
32
44
50
Review
Základní část 10. kolo 49
BK SNAKES OSTRAVA B
BK KRNOV
13. 12. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Václav Sýkora
82
69
32
10
50
26
64
49
Review
Základní část 11. kolo 53
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BC NOVÝ JIČÍN B
5. 1. 2024
17:30
Sportovní hala VŠB TU Jiří Navrátil
Aleš Jurda
60
91
19
26
36
49
45
73
Review
Základní část 11. kolo 52
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK KRNOV
5. 1. 2024
18:15
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
88
76
18
14
49
36
68
56
Review
Základní část 11. kolo 54
SLAVIA HAVÍŘOV
BK OPAVA C
3. 1. 2024
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Jan Posker
69
88
21
26
38
49
52
71
Review
Základní část 11. kolo 51
BK SNAKES OSTRAVA B
BASKET OPAVA 2010
3. 1. 2024
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
66
73
12
17
31
32
44
54
Review
Základní část 12. kolo 58
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK KRNOV
12. 1. 2024
17:30
Sportovní hala VŠB TU Jiří Navrátil
Jan Posker
71
100
15
27
29
46
47
66
Review
Základní část 12. kolo 57
SLAVIA HAVÍŘOV
BC NOVÝ JIČÍN B
10. 1. 2024
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
56
71
9
18
24
36
46
49
Review
Základní část 12. kolo 59
BK HLADNOV OSTRAVA B
BASKET OPAVA 2010
12. 1. 2024
19:45
Gymnázium Hladnov Tomáš Nevřela
Matouš Přidal
59
54
15
7
28
27
46
43
Review
Základní část 12. kolo 60
BK SNAKES OSTRAVA B
TJ SOKOL KARVINÁ B
10. 1. 2024
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
72
67
16
13
40
39
52
44
Review
Základní část 13. kolo 63
BK KRNOV
SLAVIA HAVÍŘOV
26. 1. 2024
19:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
85
68
27
15
49
31
67
46
Review
Základní část 13. kolo 61
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK HLADNOV OSTRAVA B
26. 1. 2024
20:00
ZŠ Družby Karviná Petr Opletal
Jan Posker
78
76
24
25
41
37
61
59
Review
Základní část 13. kolo 65
BK OPAVA C
BK PŘÍBOR
23. 1. 2024
20:00
Víceúčelová hala Opava Martin Čarnecký
Lukáš Fajkus
68
63
18
13
37
29
48
39
Review
Základní část 13. kolo 62
BASKET OPAVA 2010
VSK VŠB-TU OSTRAVA
25. 1. 2024
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Kryštof Svoboda
86
63
22
16
38
32
57
43
Review
Základní část 14. kolo 69
VSK VŠB-TU OSTRAVA
TJ SOKOL KARVINÁ B
23. 2. 2024
17:30
Sportovní hala VŠB TU Tomáš Nevřela
Marek Pilch
67
70
24
22
37
37
50
51
Review
Základní část 14. kolo 70
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK SNAKES OSTRAVA B
16. 2. 2024
19:30
Gymnázium Hladnov Tomáš Nevřela
Jan Posker
77
83
20
16
39
37
58
57
Review
Základní část 14. kolo 68
SLAVIA HAVÍŘOV
BASKET OPAVA 2010
14. 2. 2024
19:45
SPŠE Havířov Vojtěch Ščurek
Matouš Přidal
82
88
33
17
51
35
68
67
Review
Základní část 14. kolo 66
BK PŘÍBOR
BC NOVÝ JIČÍN B
9. 2. 2024
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Radim Kavka
64
93
22
21
36
44
56
66
Review
Základní část 15. kolo 74
BK KRNOV
BK PŘÍBOR
16. 2. 2024
19:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kryštof Svoboda
82
57
25
23
51
32
73
44
Review
Základní část 15. kolo 75
BC NOVÝ JIČÍN B
BK OPAVA C
1. 3. 2024
19:30
SH Krytý bazén Adam Giecek
Matouš Přidal
100
78
25
22
52
44
85
63
Review
Základní část 15. kolo 72
TJ SOKOL KARVINÁ B
SLAVIA HAVÍŘOV
22. 3. 2024
20:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Jiří Navrátil
61
73
17
23
31
44
41
55
Review
Základní část 15. kolo 71
BK SNAKES OSTRAVA B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
14. 2. 2024
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Petr Opletal
99
47
17
11
39
14
65
28
Review
Základní část 16. kolo 80
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK HLADNOV OSTRAVA B
1. 3. 2024
17:30
Sportovní hala VŠB TU Vojtěch Ščurek
Ondřej Veselý
54
76
13
27
32
43
47
60
Review
Základní část 16. kolo 77
BK PŘÍBOR
BASKET OPAVA 2010
1. 3. 2024
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
David Tichý
40
73
9
29
22
43
32
58
Review
Základní část 16. kolo 79
SLAVIA HAVÍŘOV
BK SNAKES OSTRAVA B
6. 3. 2024
19:45
SPŠE Havířov Adam Giecek
Tomáš Nevřela
61
93
15
21
29
43
43
71
Review
Základní část 16. kolo 76
BK OPAVA C
BK KRNOV
27. 2. 2024
20:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Martin Čarnecký
74
80
23
21
41
42
61
63
Review
Základní část 17. kolo 85
BK KRNOV
BC NOVÝ JIČÍN B
15. 3. 2024
19:00
Hala TJ Lokomotiva Kryštof Svoboda
Kateřina Jedličková
87
99
20
23
39
58
68
76
Review
Základní část 17. kolo 81
BK HLADNOV OSTRAVA B
SLAVIA HAVÍŘOV
19. 4. 2024
20:00
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 17. kolo 83
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK PŘÍBOR
12. 4. 2024
20:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Jan Posker
Preview
Základní část 17. kolo 84
BK OPAVA C
BASKET OPAVA 2010
12. 3. 2024
20:00
Víceúčelová hala Opava Ivo Dolinek
Kryštof Svoboda
77
71
19
11
45
23
60
35
Review
Základní část 18. kolo 88
BK PŘÍBOR
BK SNAKES OSTRAVA B
22. 3. 2024
19:00
tělocvična Masarykova gymnázia Adam Giecek
Tomáš Nevřela
60
83
16
21
27
45
51
65
Review
Základní část 18. kolo 90
SLAVIA HAVÍŘOV
VSK VŠB-TU OSTRAVA
20. 3. 2024
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
89
56
24
12
42
27
67
43
Review
Základní část 18. kolo 86
BC NOVÝ JIČÍN B
BASKET OPAVA 2010
20. 3. 2024
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Matouš Přidal
81
62
18
14
42
36
62
50
Review
Základní část 18. kolo 87
BK OPAVA C
TJ SOKOL KARVINÁ B
19. 3. 2024
20:00
Víceúčelová hala Opava Martin Čarnecký
Kryštof Svoboda
68
63
4
19
26
28
47
47
Review
Základní část 19. kolo 95
BASKET OPAVA 2010
BK KRNOV
4. 4. 2024
19:30
Sportovní hala Malé Hoštice Vojtěch Ščurek
Jiří Navrátil
79
80
23
20
43
47
62
65
Review
Základní část 19. kolo 92
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK PŘÍBOR
5. 4. 2024
19:45
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
85
95
25
19
45
47
62
75
Review
Základní část 19. kolo 94
TJ SOKOL KARVINÁ B
BC NOVÝ JIČÍN B
5. 4. 2024
20:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Václav Sýkora
75
119
22
22
33
51
59
86
Review
Základní část 19. kolo 93
BK SNAKES OSTRAVA B
BK OPAVA C
3. 4. 2024
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
91
86
22
10
39
20
55
48
76
76
Review
Základní část 20. kolo 96
BK KRNOV
TJ SOKOL KARVINÁ B
19. 4. 2024
19:00
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 20. kolo 97
BC NOVÝ JIČÍN B
BK SNAKES OSTRAVA B
19. 4. 2024
19:00
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 20. kolo 98
BK OPAVA C
BK HLADNOV OSTRAVA B
16. 4. 2024
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 20. kolo 99
BK PŘÍBOR
VSK VŠB-TU OSTRAVA
19. 4. 2024
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 21. kolo 103
BK HLADNOV OSTRAVA B
BC NOVÝ JIČÍN B
4. 5. 2024
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 21. kolo 105
TJ SOKOL KARVINÁ B
BASKET OPAVA 2010
4. 5. 2024
-
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 21. kolo 102
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK OPAVA C
3. 5. 2024
17:30
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 21. kolo 104
BK KRNOV
BK SNAKES OSTRAVA B
3. 5. 2024
19:00
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 21. kolo 101
SLAVIA HAVÍŘOV
BK PŘÍBOR
24. 4. 2024
19:45
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 22. kolo 106
BASKET OPAVA 2010
BK SNAKES OSTRAVA B
11. 5. 2024
-
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 22. kolo 107
BK KRNOV
BK HLADNOV OSTRAVA B
10. 5. 2024
19:00
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 22. kolo 108
BC NOVÝ JIČÍN B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
10. 5. 2024
19:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 22. kolo 109
BK OPAVA C
SLAVIA HAVÍŘOV
7. 5. 2024
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z
12 Tomáš Hamrus Karviná B 34 1
Šimon Veselý Karviná B 21 1
Dalibor Žídek Opava C 26 1
Milan Machala PŘI 20 1
Vojtěch Kubečka PŘI 19 1
Robin Klapetek Opava C 20 1
Jakub Němčík Opava 2010 B 23 1
David Hrňa Odry 27 1
Matyáš Zoubek Hladnov B 18 1
Dominik Tomek Karviná B 21 1
Štěpán Maléř PŘI 19 1
Jan Vala VŠB Ostrava 26 1
Petr Šindler Nový Jičín B 24 1
Filip Maschke Opava C 21 1
Petr Szczur Hladnov B 22 1
Ján Matiaško BK Krnov 45 1
Ota Beneš Opava C 21 1
Zdenek Stříbný Hladnov B 18 1
Vojtěch Kadaňka Opava C 19 1
Jindřich Niesporek PŘI 21 1
David Muntág PŘI 21 1
Jakub Kött PŘI 18 1
Jan Bordovský PŘI 18 1
Matěj Kuliha PŘI 19 1
Radim Jašek Nový Jičín B 19 1
Jakub Havrlant Nový Jičín B 25 1
Jakub Dvorský Odry 38 1
Jan Bystroň Nový Jičín B 22 1
Matouš Přidal Snakes Ostrava B 24 1
Karel Bednář Snakes Ostrava B 24 1
Jakub Zikl Karviná B 25 1
Ondřej Zhasil Hladnov B 22 1
Marek Valigura Odry 23 1
Štěpán Pavelek Opava 2010 B 21 1
René Klapetek Opava C 22 1
Martin Miklóšik Nový Jičín B 37 1
David Vyhnánek VŠB Ostrava 25 1
Dominik Janoš Opava C 25 1
Pavel Jelič Nový Jičín B 25 1
Dominik Šimeček Opava 2010 B 22 1
David Paluv Karviná B 22 1
5 Zdeněk Zima Karviná B 22 1
10 Petr Švesták Karviná B 22 1
Viktor Chalupa VŠB Ostrava 35 1
Matouš Kavan VŠB Ostrava 36 1
Orlando Duanes VŠB Ostrava 23 1
Erik Havel PŘI 20 1
Marek Slovák PŘI 20 1
Lukáš Hanzelka PŘI 21 1
Matěj Šesták BK Krnov 21 1
Vít Gabzdyl PŘI 18 1
David Mihál Odry 20 1
4 Jakub Hubáček Karviná B 29 1
Matyáš Pierník Opava C 19 1
Michal Grozman PŘI 18 1
Lukáš Pater BK Krnov 19 1
Daniel Fládr Opava C 20 1
Nikolas Parastatidis Karviná B 18 1
Tomáš Vlček Odry 28 1
Matěj Pešák Odry 26 1
Jakub Kopčanský VŠB Ostrava 24 1
David Tichý Odry 26 1
Jan Grigor BK Krnov 20 1
Dominik Priadka VŠB Ostrava 22 1
Tomáš Machold Opava 2010 B 37 1
Matouš Thienel Karviná B 19 1
14 Ondřej Smyček Karviná B 19 1
Dominik Martinec Odry 24 1
Lukáš Kuděla Opava 2010 B 21 1
Matěj Plovucha Opava 2010 B 21 1
Vojtěch Divinec Odry 24 1
Serhii Yakhno Odry 26 1
Jaroslav Meduna Odry 44 1
Alexej Punko Slavia Havířov 40 1
Andrei Serepitco Hladnov B 21 1
Adam Kavulok Snakes Ostrava B 22 1
Patrik Matzke Nový Jičín B 25 1
Roman Smolka Odry 25 1
David Straka PŘI 18 1
Přemysl Dubový Opava C 18 1
Vojtěch Pustějovský PŘI 18 1
Lukáš Hanzelka Nový Jičín B 19 1
95 Martin Kozel Hladnov B 21 1
Filip Holek VŠB Ostrava 27 1
Tom Sosna Opava C 20 1
Lukáš Scholz Opava C 19 1
Michal Štěnička Opava C 20 1
Pavel Czudek Opava C 18 1
Filip Klepek Opava C 20 1
Michal Arleth Opava C 21 1
Jan Křesťan Opava C 19 1
Jiří Rešl Nový Jičín B 35 1
Kamil Vavrečka Opava C 20 1
Jakub Rajčan Opava C 19 1
Petr Arendarčík Opava C 19 1
Luboš Heinc Slavia Havířov 51 1
Jan Přecechtěl Opava C 18 1
Ondřej Hejduk Opava C 18 1
Ondřej Slanina Opava C 19 1
18 Jakub Buchtík Karviná B 20 1
David Habrda Karviná B 19 1
Lukáš Hegar Nový Jičín B 19 1
8 Roman Hašek Karviná B 29 1
Kryštof Šafr VŠB Ostrava 24 1
Jaroslav Odehnal Karviná B 34 1
Jaroslav Kretschmann PŘI 27 1
Milan Detko Slavia Havířov 39 1
Pavel Bobko PŘI 38 1
Marek Nosek Opava 2010 B 33 1
Libor Piškytl PŘI 32 1
18 Martin Tomaštík Slavia Havířov 33 1
Martin Říčka PŘI 31 1
Petr Nakládal VŠB Ostrava 52 1
Marek Schuster Opava 2010 B 31 1
7 Václav Salamon Karviná B 33 1
Jakub Omaník Nový Jičín B 30 1
Marek Broulík VŠB Ostrava 26 1
6 Tomáš Kovalčík Hladnov B 34 1
Adam Skácelík Opava 2010 B 29 1
Miroslav Chudoba BK Krnov 27 1
Jiří Durišík BK Krnov 27 1
Petr Strnisko BK Krnov 35 1
Jiří Navrátil Snakes Ostrava B 31 1
Roman Medek Nový Jičín B 37 1
Lukáš Pindroch Nový Jičín B 32 1
20 Martin Kubáň PŘI 35 1
Vojtěch Novák PŘI 31 1
Michal Čarnecký BK Krnov 38 1
Jakub Janus VŠB Ostrava 33 1
63 Vojtěch Sedlák Slavia Havířov 34 1
Jan Sikora Hladnov B 36 1
Radek Šolc Opava 2010 B 34 1
17 Jindřich Wisla Karviná B 34 1
19 Patrik Mosler Karviná B 32 1
51 Tomáš Kraina Slavia Havířov 31 1
9 Robert Závada Slavia Havířov 31 1
Václav Sýkora Slavia Havířov 32 1
69 Daniel Giecek Hladnov B 34 1
Jakub Nosek Opava 2010 B 30 1
Robin Matějka Opava 2010 B 31 1
Jan Bobocký Opava 2010 B 28 1
Tomáš Tkačík Odry 30 1
Adam Horák Opava 2010 B 34 1
Jan Navrátil Slavia Havířov 34 1
Lukáš Příchodský Snakes Ostrava B 32 1
Jan Krutina Karviná B 28 1
Martin Štěpánek Karviná B 29 1
Marian Čarnecký BK Krnov 42 1
Václav Janovský BK Krnov 52 1
Tomáš Sokol VŠB Ostrava 37 1
Martin Benek VŠB Ostrava 48 1
4 Vojtěch Žurek Hladnov B 36 1
Ondřej Měrka VŠB Ostrava 37 1
Tomáš Večeřa PŘI 36 1
Miroslav Gibas VŠB Ostrava 35 1
František Luzar VŠB Ostrava 30 1
Vojtěch Vons Snakes Ostrava B 24 1
Ota Baďura Odry 34 1
Miroslav Zapletal Nový Jičín B 34 1
7 Patrik Smažák Hladnov B 47 1
Michal Moninec Opava 2010 B 29 1
Pavel Gniadek Snakes Ostrava B 34 1
Matouš Brůna Karviná B 23 1
15 Aleš Jurda Hladnov B 36 1
Vojtěch Ščurek Snakes Ostrava B 28 1
Vojtěch Kortiš BK Krnov 25 1
Michal Katreniak VŠB Ostrava 28 1
David Číšecký Karviná B 29 1
David Schrebenský Snakes Ostrava B 34 1
Vítězslav Branda Opava 2010 B 37 1
Michal Ihring Opava 2010 B 34 1
Roman Vítek Snakes Ostrava B 54 1
Miroslav Slovák PŘI 54 1
Jiří Kováč Nový Jičín B 30 1
Jakub Hlaváček BK Krnov 33 1
Jan Říčka PŘI 26 1
Daniel Špitalský VŠB Ostrava 25 1
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava B 24 1
Tomáš Doležel VŠB Ostrava 26 1
Jiří Klepáč Snakes Ostrava B 24 1
Jan Dedek Snakes Ostrava B 33 1
Dominik Ihring Opava C 36 1
Ondřej Brokeš Slavia Havířov 30 1
Marek Pilch Snakes Ostrava B 29 1
21 Radim Grossman Slavia Havířov 30 1
38 Tomáš Dvořák Slavia Havířov 30 1
Jiří Pavelka PŘI 46 1
Robert Dihel Opava 2010 B 39 1
44 Jiří Rabiec Hladnov B 35 1
17 Vladimír Dědek Hladnov B 35 1
Jan Tecl Opava 2010 B 29 1
Martin Horkel Snakes Ostrava B 28 1
Lukáš Veselý VŠB Ostrava 29 1
Kamil Vašťák Snakes Ostrava B 29 1
8 Filip Helštýn Hladnov B 35 1
Erik Viktorin Hladnov B 23 1
Filip Gregor Nový Jičín B 35 1
Daniel Panák Nový Jičín B 29 1
Tomáš Vlček Nový Jičín B 35 1
Matěj Smolarčík Snakes Ostrava B 27 1
Marek Sochacki Slavia Havířov 27 1
13 Pavel Malatinský Slavia Havířov 32 1
Michael Mach Slavia Havířov 33 1
Mikuláš Pavela Opava 2010 B 36 1
5 Pavel Jozek Hladnov B 31 1
Lukáš Béreš Odry 34 1
Michal Samuel Tesař Opava C 23 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Ondřej 2 0 2 0 - - -
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 15 9 6 0 - - -
Sýkora Václav 6 3 3 0 - - -
Svoboda Kryštof 10 1 9 0 - - -
Stáňa Lukáš 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 3 3 0 0 - - -
Přidal Matouš 9 2 7 0 - - -
Posker Jan 7 1 6 0 - - -
Pilch Marek 3 1 2 0 - - -
Opletal Petr 6 1 5 0 - - -
Nevřela Tomáš 11 6 5 0 - - -
Navrátil Jiří 10 3 7 0 - - -
Menšík Jan 8 7 1 0 - - -
Marek Ondřej 1 0 1 0 - - -
Krzywoň Jan 2 0 2 0 - - -
Kraina Tomáš 3 2 1 0 - - -
Kavka Radim 2 0 2 0 - - -
Kahánek Lubomír 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 2 1 1 0 - - -
Jedličková Kateřina 3 0 3 0 - - -
Chodura Ondřej 2 1 1 0 - - -
Hudec Filip 3 1 2 0 - - -
Holubek Tomáš 8 8 0 0 - - -
Holaň Dominik 5 0 5 0 - - -
Giecek Adam 13 13 0 0 - - -
Fajkus Lukáš 5 0 5 0 - - -
Dolinek Ivo 9 9 0 0 - - -
Čarnecký Martin 13 11 2 0 - - -
Bočková Lenka 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře