Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
o postup do extraligy 1. kolo 1
BC Vysočina
BA Grizzlies Plzeň
20. 5. 2022
16:30
Sportovní gymnázium Plzeň Lucie Peterková
Jan Hendrych
Preview
o postup do extraligy 1. kolo 2
BCM Orli Prostějov
BA Sparta Praha
20. 5. 2022
19:00
Sportovní gymnázium Plzeň Lucie Peterková
Jan Hendrych
Preview
o postup do extraligy 2. kolo 3
BC Vysočina
BCM Orli Prostějov
21. 5. 2022
13:30
Sportovní gymnázium Plzeň Roman Kejklíček
Jakub Hejduk
Preview
o postup do extraligy 2. kolo 4
BA Grizzlies Plzeň
BA Sparta Praha
21. 5. 2022
16:00
Sportovní gymnázium Plzeň Roman Kejklíček
Jakub Hejduk
Preview
o postup do extraligy 3. kolo 5
BA Sparta Praha
BC Vysočina
22. 5. 2022
09:00
Sportovní gymnázium Plzeň Jonáš Kavan
Michal Bakajsa
Preview
o postup do extraligy 3. kolo 6
BA Grizzlies Plzeň
BCM Orli Prostějov
22. 5. 2022
11:00
Sportovní gymnázium Plzeň Jonáš Kavan
Michal Bakajsa
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Vysočina 0 0 0
2. BCM Orli Prostějov 0 0 0
3. BA Grizzlies Plzeň 0 0 0
4. BA Sparta Praha 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Adam Sabol BCM Orli Prostějov 17 1
Robin Petřivalský BCM Orli Prostějov 15 1
David Kudlata BA Sparta Praha 17 1
Tadeáš Králík BC Vysočina 15 1
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 15 1
Jan Mazanec BA Grizzlies Plzeň 16 1
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 14 1
Vojtěch Toman BA Grizzlies Plzeň 16 1
Samuel Groll BA Grizzlies Plzeň 16 1
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 15 1
Adam Gaye BA Sparta Praha 15 1
Prokop Dražďák BA Sparta Praha 16 1
Alexey Lysov BA Sparta Praha 15 1
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 16 1
Štěpán Kraus BA Sparta Praha 15 1
Andrej Gnap BA Sparta Praha 17 1
Vít Bukovjan BA Sparta Praha 15 1
Adam Pázler BA Sparta Praha 15 1
Petr Král BC Vysočina 17 1
Václav Antl BA Sparta Praha 15 1
Vojtěch Jozífek BC Vysočina 17 1
David Brož BCM Orli Prostějov 17 1
Jáchym Müller BA Sparta Praha 17 1
Samuel Kračmar BC Vysočina 16 1
Lukáš Kapec BCM Orli Prostějov 16 1
František Marek BA Grizzlies Plzeň 16 1
Danny Čechmánek BCM Orli Prostějov 15 1
Tomáš Vrátný BC Vysočina 16 1
Pavel Daranský BCM Orli Prostějov 17 1
Jonáš Němeček BA Grizzlies Plzeň 16 1
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 15 1
Eliáš Kalisz BCM Orli Prostějov 17 1
Peter Halán BC Vysočina 17 1
Matěj Němec BC Vysočina 16 1
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 14 1
Stanislav Rachůnek BC Vysočina 16 1
Ondřej Kvíčala BCM Orli Prostějov 15 1
Maxim Krämer BA Sparta Praha 16 1
Jan Erbes BA Grizzlies Plzeň 16 1
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 14 1
Filip Zdrubecký BA Sparta Praha 16 1
Michael Prokýšek BC Vysočina 15 1
Adam Policar BC Vysočina 17 1
Martin Machurek BA Sparta Praha 16 1
David Lukeš BA Grizzlies Plzeň 15 1
Ondřej Jílek BA Grizzlies Plzeň 16 1
Šimon Frous BA Grizzlies Plzeň 16 1
Daniel Krapf BA Sparta Praha 17 1
Jakub Černý BA Grizzlies Plzeň 16 1
Tomáš Hlaváček BC Vysočina 16 1
Robin Janoušek BA Sparta Praha 17 1
Martin Vraspír BC Vysočina 15 1
Tomáš Stoklas BCM Orli Prostějov 16 1
Matěj Jirák BC Vysočina 17 1
Štěpán Martínek BA Grizzlies Plzeň 15 1
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 16 1
Adam Rokos BC Vysočina 16 1
Lukáš Kourek BC Vysočina 16 1
Vincent Pešout BC Vysočina 16 1
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 16 1
Matouš Kazda BC Vysočina 17 1
Martin Jílek BA Grizzlies Plzeň 16 1
Šimon Zapletal BCM Orli Prostějov 17 1
Jakub Lukeš BA Grizzlies Plzeň 16 1
Ondřej Volf BA Grizzlies Plzeň 16 1
Petr Frňka BCM Orli Prostějov 16 1
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 16 1
Petr Novák BC Vysočina 16 1
Martin Procházka BA Sparta Praha 14 1
Tomáš Žatečka BC Vysočina 16 1
Michal Sedmík BC Vysočina 15 1
Antonín Difko BCM Orli Prostějov 16 1
Petr Fiala BA Grizzlies Plzeň 16 1
Pavel Poláček BA Grizzlies Plzeň 16 1
Michal Vitásek BCM Orli Prostějov 17 1
Petr Poláček BA Grizzlies Plzeň 16 1
Max Hrabovský BA Sparta Praha 16 1
Jakub Macháček BA Sparta Praha 17 1
Ondřej Petrák BA Sparta Praha 16 1
Nikola Ivankovič BA Sparta Praha 17 1
Jan Žvátora BCM Orli Prostějov 17 1
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 16 1
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 16 1
Leonardo Varsík BCM Orli Prostějov 17 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře