Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
nadstavba A 1. kolo 85
USK Praha
Žabiny Brno
4. 2. 2023
14:00
SH Královka Michal Kocián
Pavel Podhůrský
56
48
12
15
29
27
38
35
Review
nadstavba A 1. kolo 86
Basket Slovanka
KP Brno
4. 2. 2023
14:00
ZŠ Hovorčovická Michal Tesař
Ondřej Asztalos
57
62
9
22
30
32
40
45
Review
nadstavba A 1. kolo 87
Sokol Hradec Králové
HB Basket Praha
4. 2. 2023
14:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Výborný
Ondřej Vlach
55
74
12
21
25
33
42
58
Review
nadstavba A 1. kolo 88
Basket Ostrava
BK Levhartice Chomutov
4. 2. 2023
16:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava René Klapetek
Michal Slovák
66
70
24
17
39
37
55
52
Review
nadstavba A 2. kolo 90
Basket Slovanka
Žabiny Brno
5. 2. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Michal Tesař
Ondřej Asztalos
60
66
23
14
40
32
50
44
57
57
Review
nadstavba A 2. kolo 91
Sokol Hradec Králové
BK Levhartice Chomutov
5. 2. 2023
12:00
hala Sokol Hradec Králové Dominik Barták
Ondřej Vlach
66
65
17
7
36
26
50
52
Review
nadstavba A 2. kolo 92
Basket Ostrava
HB Basket Praha
5. 2. 2023
12:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava René Klapetek
Michal Slovák
71
64
11
21
28
36
44
50
Review
nadstavba A 2. kolo 89
USK Praha
KP Brno
5. 2. 2023
14:00
SH Královka Michal Kocián
Pavel Podhůrský
66
65
8
14
30
30
42
44
54
54
Review
nadstavba A 3. kolo 94
BK Levhartice Chomutov
KP Brno
25. 2. 2023
11:30
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Ondřej Asztalos
51
50
16
10
28
24
39
39
Review
nadstavba A 3. kolo 96
Basket Ostrava
Basket Slovanka
25. 2. 2023
13:30
Trojhalí Tomáš Kraina
Johana Križanová
89
61
18
12
41
32
64
41
Review
nadstavba A 3. kolo 95
Sokol Hradec Králové
USK Praha
25. 2. 2023
15:00
hala Sokol Hradec Králové Pavel Theodor
Martin Koudela
72
52
18
7
33
25
51
39
Review
nadstavba A 3. kolo 93
HB Basket Praha
Žabiny Brno
25. 2. 2023
16:00
SK Aritma Praha Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
68
70
20
18
40
35
53
50
Review
nadstavba A 4. kolo 97
BK Levhartice Chomutov
Žabiny Brno
26. 2. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Ondřej Asztalos
52
53
17
12
31
24
40
32
Review
nadstavba A 4. kolo 98
HB Basket Praha
KP Brno
26. 2. 2023
09:00
SK Aritma Praha Lukáš Kalabza
Lucie Moravcová
81
33
24
14
39
19
58
24
Review
nadstavba A 4. kolo 100
Basket Ostrava
USK Praha
26. 2. 2023
11:00
Trojhalí Ondřej Chodura
Johana Križanová
104
68
26
21
54
37
83
52
Review
nadstavba A 4. kolo 99
Sokol Hradec Králové
Basket Slovanka
26. 2. 2023
12:00
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Martin Koudela
76
58
22
12
41
24
65
40
Review
nadstavba A 5. kolo 103
HB Basket Praha
Basket Ostrava
11. 3. 2023
15:00
sportovní hala Zličín Michal Horník
Jan Lejčko
79
73
21
24
44
38
64
46
Review
nadstavba A 5. kolo 102
KP Brno
USK Praha
11. 3. 2023
15:45
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
36
69
11
21
20
41
29
56
Review
nadstavba A 5. kolo 104
BK Levhartice Chomutov
Sokol Hradec Králové
17. 3. 2023
16:00
Městská sportovní hala - velká Ladislav Neuman
Pavel Šenk
56
70
11
22
25
36
38
53
Review
nadstavba A 5. kolo 101
Žabiny Brno
Basket Slovanka
11. 3. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Martin Veis
83
29
22
8
39
20
55
27
Review
nadstavba A 6. kolo 105
Žabiny Brno
USK Praha
12. 3. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Karel Janík
60
59
16
26
28
36
41
47
Review
nadstavba A 6. kolo 107
HB Basket Praha
Sokol Hradec Králové
12. 3. 2023
11:00
sportovní hala Zličín Michal Bakajsa
Michal Dub
56
61
19
13
31
33
43
51
Review
nadstavba A 6. kolo 108
BK Levhartice Chomutov
Basket Ostrava
12. 3. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Antonín Ďurana
Jan Kout
45
72
10
21
20
35
32
53
Review
nadstavba A 6. kolo 106
KP Brno
Basket Slovanka
12. 3. 2023
11:15
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Maxmilian Zavřel
Jan Bráblík
67
58
16
10
31
25
50
43
Review
nadstavba A 7. kolo 112
Basket Slovanka
Sokol Hradec Králové
1. 4. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Matěj Barták
Klaudia Aleksandra Karwowska
46
78
12
19
24
33
34
48
Review
nadstavba A 7. kolo 111
USK Praha
Basket Ostrava
1. 4. 2023
14:00
SH Královka Petr Eisner
Vladimír Kesler
58
76
15
17
33
44
41
62
Review
nadstavba A 7. kolo 109
KP Brno
HB Basket Praha
1. 4. 2023
15:30
Tělocvična Purkyňova 1 Michal Kubiš
Martin Sekáč
68
72
21
9
37
26
51
54
Review
nadstavba A 7. kolo 110
Žabiny Brno
BK Levhartice Chomutov
1. 4. 2023
17:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Dominik Kotala
63
69
15
19
31
30
46
51
Review
nadstavba A 8. kolo 113
Žabiny Brno
HB Basket Praha
2. 4. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Pavel Nehoda
Dominik Kotala
63
65
18
16
27
34
43
46
Review
nadstavba A 8. kolo 116
Basket Slovanka
Basket Ostrava
2. 4. 2023
09:30
ZŠ Na Slovance Dominik Výborný
Klaudia Aleksandra Karwowska
47
69
13
18
31
32
38
58
Review
nadstavba A 8. kolo 115
USK Praha
Sokol Hradec Králové
2. 4. 2023
12:00
SH Královka Petr Eisner
Vladimír Kesler
64
53
17
15
34
26
50
36
Review
nadstavba A 8. kolo 114
KP Brno
BK Levhartice Chomutov
2. 4. 2023
14:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Michal Kubiš
Martin Sekáč
57
67
13
20
29
34
37
48
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 23 27.3 20.1 3.7/8.5 43.1 3.2/8.7 36.7 3.3/4.6 71.7 1.6 2.7 4.3 0.7 2.2 1.9 0.0 3.2 2.0 15.2
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 23 25.7 15.6 6.0/13.0 46.0 0.1/0.5 0.0* 3.2/6.5 48.7 5.8 5.3 11.1 1.0 2.0 2.6 0.0 4.7 3.3 18.1
Ela Zídková USK Praha 17 23 29.3 13.5 5.2/10.9 47.8 0.2/0.5 0.0* 2.4/3.4 71.8 3.7 4.5 8.2 1.3 1.4 2.8 0.0 2.8 1.0 17.3
18 Ela Salačová Levhartice Chomutov 17 21 27.5 14.6 6.0/14.8 41.0 0.0/0.4 0.0* 2.5/4.2 59.1 3.9 5.7 9.6 1.1 3.0 2.3 0.0 3.5 2.1 17.3
5 Viktorie Švarcová KP Brno 17 22 33.8 13.9 4.4/10.5 42.2 0.7/2.8 24.6 3.0/5.8 52.3 2.0 2.8 4.7 2.4 2.4 3.5 0.0 4.7 2.5 11.5
Lucie Lindušková KP Brno 17 23 30.3 12.8 3.3/10.0 33.3 0.7/3.3 21.3 4.0/5.7 70.5 1.2 3.0 4.2 1.6 2.5 4.2 0.0 4.1 1.1 9.1
Nikola Večeřová HB Basket 18 23 24.4 12.5 4.9/8.8 55.2 0.1/0.7 0.0* 2.3/4.1 56.8 2.3 6.0 8.3 1.7 2.2 3.5 0.0 3.1 2.5 17.0
30 Adéla Civínová Basket Slovanka 17 25 29.8 11.4 4.6/12.2 37.4 0.3/2.8 11.3 1.3/2.6 50.0 2.3 4.7 7.0 0.8 1.7 3.9 0.0 2.5 3.4 5.1
Julie Pilařová HB Basket 17 21 31.1 13.0 4.8/9.8 48.8 0.4/1.8 0.0* 2.3/4.0 57.8 3.3 2.5 5.9 2.7 3.8 2.5 0.1 3.6 1.0 17.3
12 Tereza Plašilová Loko Trutnov 18 20 28.7 13.5 3.8/9.7 39.2 0.3/1.5 0.0* 5.1/7.8 65.4 1.7 6.8 8.4 3.0 1.1 5.4 0.0 5.6 2.7 13.8
Barbora Šubová Žabiny Brno 16 24 26.2 10.5 3.7/8.9 41.3 0.5/2.4 20.7 1.7/2.8 61.2 2.1 5.1 7.2 1.0 1.8 3.6 0.0 2.4 2.6 9.8
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 18 31.3 13.8 2.7/7.8 34.8 1.6/4.8 32.2 3.7/5.1 72.5 1.1 4.1 5.2 1.9 2.0 5.8 0.0 5.3 2.8 9.8
10 Nella Bernasová Tygři Praha 18 20 25.4 12.3 2.6/5.6 45.5 1.9/6.0 30.8 1.6/2.8 58.2 0.8 2.0 2.8 1.6 2.3 2.9 0.0 2.2 2.2 7.9
Eva Frajerová BA Sparta 18 18 30.3 13.6 3.6/9.5 37.4 1.2/3.8 31.9 2.8/4.6 62.2 1.2 2.4 3.6 1.3 1.8 5.8 0.0 3.8 3.4 4.6
Tereza Strýčková Basket Ostrava 18 23 30.6 10.6 3.4/9.2 37.0 0.7/2.5 26.3 1.8/3.0 60.0 2.3 4.8 7.1 0.4 1.0 2.3 0.0 2.1 1.6 9.4
11 Nikola Kubínová Sokol H. Králové 17 23 24.4 10.5 3.5/7.8 44.4 0.6/2.8 21.9 1.7/3.0 57.1 2.3 4.2 6.5 2.2 2.0 2.2 0.0 2.7 1.0 13.6
Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 22 26.7 10.8 4.0/8.0 50.3 0.5/1.6 0.0* 1.4/2.3 62.0 1.6 3.2 4.8 1.0 2.3 2.3 0.0 1.8 2.3 10.2
Karolína Cahová USK Praha 17 23 24.8 10.1 3.7/9.5 38.8 0.1/0.3 0.0* 2.4/5.0 48.7 3.3 5.0 8.4 0.9 1.9 3.6 0.0 3.1 2.7 10.3
Monika Olečková KP Brno 18 21 28.2 11.0 3.3/11.1 29.9 0.9/4.9 17.6 1.8/3.8 46.8 2.8 6.1 9.0 1.6 3.6 3.1 0.0 4.0 3.6 8.9
Tereza Pavelcová HB Basket 17 23 22.9 9.7 2.8/5.0 56.1 1.2/4.7 25.2 0.6/1.7 0.0* 1.2 2.9 4.1 1.4 2.7 2.1 0.0 1.4 1.9 9.5
Ema Rychtecká Žabiny Brno 17 25 23.0 8.8 2.8/6.5 42.3 0.7/2.8 25.7 1.2/1.7 0.0* 2.4 3.6 6.1 1.2 2.1 2.2 0.0 1.4 1.6 9.9
Marie Staňková Levhartice Chomutov 17 21 26.4 10.5 3.1/8.1 38.6 0.5/2.6 18.5 2.8/4.3 63.7 2.6 4.1 6.7 1.2 1.5 2.2 0.0 3.6 2.4 11.0
Adéla Linhartová USK Praha 18 23 26.1 9.4 3.6/7.0 50.6 0.1/0.4 0.0* 1.9/2.8 67.7 1.2 1.7 3.0 1.7 2.2 3.1 0.0 2.0 2.7 7.8
Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 18 15 26.7 14.3 4.5/10.2 44.4 0.4/1.9 0.0* 4.0/5.6 71.4 1.2 3.5 4.7 1.3 2.8 2.2 0.0 4.8 2.8 14.2
3 Pavlína Paurová Sokol H. Králové 17 20 22.0 10.7 3.1/7.8 39.1 0.8/3.6 22.2 2.2/3.5 62.9 2.1 2.5 4.6 1.3 1.6 2.6 0.0 2.2 1.1 7.9
Anastázie Pešková BK Strakonice 18 17 31.8 12.2 4.6/10.7 43.4 0.1/0.8 0.0* 2.8/4.7 58.8 1.5 5.6 7.1 1.8 2.9 3.7 0.0 3.2 2.1 12.9
8 Leona Kořínková Basket Slovanka 18 24 27.9 8.6 3.3/8.8 38.1 0.1/0.3 0.0* 1.7/3.2 53.9 3.0 5.2 8.2 1.3 2.3 3.0 0.0 2.6 2.6 11.7
Barbora Lounová BA Sparta 17 18 29.6 11.2 4.3/11.4 37.6 0.3/1.9 0.0* 1.8/4.9 36.0 1.4 2.8 4.3 1.9 1.6 4.5 0.0 3.6 3.3 2.9
23 Nela Holaňová SBŠ Ostrava 16 17 24.5 11.7 3.6/7.4 49.6 1.0/3.5 28.8 1.4/3.3 42.9 1.6 2.6 4.3 1.2 1.8 2.2 0.0 2.8 1.6 10.1
23 Amélie Vopičková Basket Slovanka 18 21 28.8 9.4 2.5/6.8 36.4 0.6/2.4 24.0 2.7/4.3 63.3 1.8 2.7 4.4 2.0 3.2 4.7 0.0 4.0 2.4 8.5
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 18 16 30.2 12.2 3.9/8.8 44.3 0.2/1.3 0.0* 3.9/6.3 61.4 2.7 6.7 9.4 1.0 1.4 3.5 0.0 5.3 2.4 16.4
Ema Bláhová HB Basket 17 21 27.6 9.3 2.5/6.8 36.4 0.9/3.8 22.8 1.8/2.4 74.0 1.3 1.8 3.0 3.0 2.3 3.0 0.0 2.0 1.6 7.3
Klára Slunečková HB Basket 17 23 22.7 8.3 3.1/7.0 44.7 0.0/0.9 0.0* 1.9/4.3 44.0 1.2 2.3 3.6 1.1 2.0 3.2 0.0 3.1 2.9 5.6
Kateřina Kalná Žabiny Brno 17 25 21.1 7.5 3.1/6.6 46.4 0.0/0.1 0.0* 1.4/3.6 38.2 3.0 4.5 7.4 0.6 0.9 2.5 0.0 2.8 2.7 10.0
Anežka Hrubá Sokol H. Králové 18 23 17.6 8.1 2.6/6.9 37.7 0.6/2.3 24.5 1.2/2.0 59.6 1.9 1.7 3.6 1.6 1.5 1.7 0.0 1.4 2.2 5.7
Adéla Kölblová KP Brno 18 25 27.7 7.5 2.1/6.2 33.3 0.6/1.8 0.0* 1.4/3.0 46.1 1.3 2.6 3.8 1.2 1.8 2.7 0.0 2.0 1.9 4.8
Marie Hamzová Žabiny Brno 17 19 24.6 9.6 3.1/7.3 42.0 0.3/1.4 0.0* 2.7/4.7 58.4 2.2 5.2 7.4 2.9 2.8 5.3 0.0 4.1 3.1 12.0
38 Bohdana Metyšová Loko Trutnov 16 14 26.1 13.1 4.4/10.1 43.0 0.4/1.8 0.0* 3.3/5.4 60.5 2.9 5.1 8.0 1.0 3.1 3.4 0.0 4.1 2.2 14.4
Kateřina Hlušičková BA Sparta 18 18 25.9 10.1 4.1/9.2 44.0 0.0 0.0* 2.0/4.4 45.0 2.7 4.2 6.9 0.9 1.7 2.4 0.0 3.5 3.6 10.0
15 Michaela Zárubová Sokol H. Králové 17 23 20.8 7.7 2.9/7.6 37.9 0.3/1.6 0.0* 1.0/1.5 0.0* 2.3 2.8 5.1 2.3 1.5 2.5 0.0 1.2 1.2 8.2
3 Karolína Velická Basket Slovanka 18 20 26.7 8.7 3.3/7.6 43.7 0.1/1.1 0.0* 1.8/3.2 56.3 3.1 4.8 7.9 0.6 2.0 2.4 0.0 3.2 2.9 11.0
49 Anna Zahradníková Loko Trutnov 17 19 27.4 9.1 2.8/7.3 39.1 0.3/1.5 0.0* 2.5/3.8 64.4 2.8 1.8 4.7 0.3 1.1 1.4 0.0 2.5 2.1 7.4
Tereza Potáčková SBŠ Ostrava 18 20 30.3 8.7 1.8/5.4 32.7 1.1/5.3 20.8 1.9/3.2 57.8 1.0 2.4 3.4 1.1 2.2 2.8 0.0 2.7 2.8 3.4
Julie Bezdíčková Sokol H. Králové 18 21 19.0 8.2 2.6/6.6 39.1 0.7/3.2 22.4 0.9/1.6 0.0* 1.2 2.0 3.3 2.0 2.9 2.7 0.0 1.3 2.1 5.9
Kristina Vaňková HB Basket 18 23 24.2 7.4 2.0/5.0 40.0 0.8/2.9 27.3 1.0/1.5 0.0* 1.1 2.9 4.0 2.3 2.9 3.6 0.0 1.4 2.5 6.6
Linda Srpová USK Praha 18 22 26.8 7.7 2.9/6.7 42.9 0.1/0.6 0.0* 1.6/3.4 47.3 0.9 3.5 4.5 3.4 3.2 4.6 0.0 3.8 3.0 8.9
Michaela Hrbáčová SBŠ Ostrava 18 14 29.0 12.0 2.4/7.4 33.0 0.9/2.6 32.4 4.6/7.9 58.2 2.1 4.1 6.2 0.9 1.6 2.6 0.0 5.9 2.1 12.1
8 Sandra Horáková Sokol H. Králové 17 18 24.6 9.3 3.7/9.0 41.4 0.0/0.1 0.0* 1.8/4.0 45.8 5.7 8.2 13.9 1.1 2.7 3.4 0.0 2.7 2.9 17.3
Eliška Javanská USK Praha 18 19 24.1 8.6 3.2/7.8 40.9 0.3/1.6 0.0* 1.4/2.6 55.1 1.2 3.5 4.7 1.6 1.8 3.3 0.0 2.3 1.8 7.5
16 Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 17 17 27.2 9.4 2.3/6.6 34.5 0.5/2.8 17.0 3.4/4.8 69.5 1.0 5.2 6.2 1.2 2.3 3.5 0.0 4.5 1.9 11.6
7 Ema Kameníková Sokol H. Králové 17 22 20.6 7.2 2.3/6.5 35.9 0.4/1.6 0.0* 1.5/2.3 66.0 3.1 3.9 7.0 0.6 1.2 1.7 0.0 2.2 1.4 9.4
12 Adéla Bernáthová Tygři Praha 18 19 24.8 8.3 2.8/6.4 43.4 0.6/2.5 22.9 0.9/2.1 45.0 1.0 2.4 3.4 1.2 1.4 2.4 0.0 1.7 1.4 5.6
Eva Bartoňková Žabiny Brno 18 17 21.6 9.1 0.6/1.8 0.0* 2.5/7.3 34.7 0.3/0.5 0.0* 0.6 0.8 1.4 0.2 0.8 1.5 0.0 0.4 1.0 3.3
16 Viktorie Kulichová Loko Trutnov 17 19 28.1 7.6 2.3/6.4 35.5 0.5/2.7 19.2 1.5/2.4 64.4 1.2 1.5 2.6 0.4 0.5 2.1 0.0 1.8 2.5 1.2
4 Alžběta Brzoňová Tygři Praha 18 20 23.0 7.2 2.3/6.3 36.0 0.7/2.9 24.1 0.6/1.0 0.0* 0.4 1.7 2.1 1.3 0.8 2.9 0.0 0.9 2.5 0.4
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 23 25.6 6.2 2.0/5.1 39.8 0.2/1.2 0.0* 1.4/2.4 60.0 3.0 3.3 6.4 0.7 1.0 2.2 0.0 2.0 3.4 5.8
Veronika Kurzová KP Brno 17 25 25.4 5.4 2.3/6.2 37.4 0.0 0.0* 0.7/2.0 36.0 2.3 3.6 5.8 0.7 0.7 2.0 0.0 1.5 2.5 5.3
Adéla Stindlová Sokol H. Králové 18 22 17.7 6.0 2.2/5.5 40.5 0.2/1.5 0.0* 0.9/1.8 0.0* 1.5 1.5 2.9 1.0 2.0 1.0 0.0 1.4 1.6 5.8
17 Karolina Vládíková SBŠ Ostrava 17 16 23.6 8.3 3.3/7.6 43.8 0.1/0.9 0.0* 1.3/2.8 47.7 1.6 2.9 4.5 0.4 1.2 2.6 0.0 2.0 1.3 6.1
17 Natálie Flaxová Sokol H. Králové 17 22 17.4 5.9 1.8/4.6 39.2 0.5/2.2 24.5 0.6/1.1 0.0* 1.0 1.2 2.1 0.5 1.1 1.1 0.0 0.7 1.3 3.0
Petronela Zoe Potužníková BA Sparta 17 18 24.6 7.2 3.0/6.2 48.2 0.0/0.3 0.0* 1.2/2.4 50.0 2.1 5.7 7.8 0.7 1.4 2.4 0.0 1.9 2.2 10.6
23 Elen Boráková Tygři Praha 18 17 21.2 7.6 3.2/6.2 52.4 0.0/0.1 0.0* 1.2/1.9 0.0* 2.8 4.5 7.3 0.7 0.7 1.6 0.0 1.6 2.4 10.5
17 Anna Valerie Týfová Loko Trutnov 18 18 21.8 7.2 1.0/5.8 17.3 1.1/4.9 22.5 1.8/3.6 51.6 0.8 3.2 4.0 0.7 0.9 3.5 0.0 3.1 1.7 0.3
Lucie Čejková Basket Ostrava 18 23 24.9 5.4 0.8/2.7 28.6 1.0/4.7 22.2 0.7/1.3 0.0* 3.3 3.5 6.8 1.3 1.9 2.6 0.0 1.8 3.1 5.3
42 Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 14 23.9 8.9 3.6/9.1 39.4 0.4/1.4 0.0* 0.6/1.4 0.0* 2.4 3.6 6.1 0.7 2.1 2.5 0.0 1.5 3.4 6.4
5 Barbora Krejcarová Tygři Praha 17 20 22.4 6.2 1.8/5.2 34.0 0.4/2.0 17.5 1.7/3.1 53.2 0.7 3.6 4.3 2.1 1.3 5.0 0.0 2.9 2.4 3.0
Anna Davidová BK Strakonice 17 16 24.8 7.6 3.2/6.3 50.5 0.0/0.2 0.0* 1.3/2.6 47.6 2.4 5.2 7.6 0.3 1.1 2.8 0.0 2.6 3.2 9.1
32 Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 15 25.9 7.9 3.4/10.3 32.9 0.1/1.1 0.0* 0.9/2.0 46.7 1.0 3.2 4.2 1.0 1.9 5.6 0.0 2.3 2.7 0.0
24 Žaneta Sirotková Basket Slovanka 18 18 17.9 6.6 1.6/5.1 31.9 0.6/2.4 25.6 1.5/2.2 69.2 0.9 1.8 2.8 0.4 1.1 3.1 0.0 1.4 1.8 1.6
Ema Jančárková Levhartice Chomutov 18 22 26.7 5.4 1.5/5.0 30.0 0.6/3.0 20.0 0.6/1.6 0.0* 0.7 2.2 2.9 0.6 1.5 2.7 0.0 1.4 2.0 0.7
Alexandra Šubová Žabiny Brno 18 25 21.7 4.6 1.8/4.9 36.1 0.2/1.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.2 2.5 3.8 1.6 2.0 2.9 0.0 1.2 1.5 5.0
Denisa Bittnerová BK Strakonice 17 14 26.1 8.1 2.6/6.7 38.3 0.6/1.9 0.0* 1.1/2.6 41.7 1.0 3.5 4.5 0.4 1.7 3.3 0.0 2.7 3.0 4.6
Anna Marie Pražáková Žabiny Brno 17 19 20.3 5.8 2.3/6.9 33.3 0.1/0.9 0.0* 1.1/2.3 46.5 1.5 2.5 4.0 1.2 1.6 2.3 0.0 2.1 0.9 4.8
Klára Aubrechtová HB Basket 18 23 19.0 4.7 2.0/3.8 51.1 0.2/1.3 0.0* 0.2/0.8 0.0* 1.3 2.9 4.2 0.8 2.1 2.2 0.0 0.9 2.6 4.8
Magdalena Vítková USK Praha 17 22 18.4 5.0 2.1/5.0 41.4 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.0 0.0* 1.8 3.4 5.1 0.7 0.7 1.9 0.0 1.0 1.2 6.5
13 Tereza Ondráková SBŠ Ostrava 17 17 22.2 6.4 1.5/5.1 29.1 0.5/1.8 0.0* 2.1/4.4 47.3 1.4 4.0 5.4 0.4 1.5 2.9 0.0 3.5 2.8 4.9
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno 18 23 15.7 4.7 1.7/4.7 35.8 0.1/0.6 0.0* 1.0/1.6 0.0* 1.7 1.9 3.6 0.4 0.7 1.7 0.0 1.1 2.6 2.4
Johana Kučerová HB Basket 17 21 17.4 4.9 1.4/3.1 44.6 0.5/2.4 21.6 0.5/1.1 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.9 0.8 1.7 0.0 0.9 1.3 1.0
Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 23 18.4 4.4 1.1/4.1 26.3 0.5/2.2 21.6 0.8/1.6 0.0* 1.0 2.4 3.4 1.0 1.8 2.2 0.0 1.3 1.2 3.3
35 Sofia Simićová Tygři Praha 18 20 26.5 5.0 1.4/3.6 38.0 0.3/2.0 0.0* 1.5/2.9 52.6 1.2 3.6 4.7 2.2 2.2 2.8 0.0 3.1 3.0 6.1
Eliška Koďousková Sokol H. Králové 18 22 15.5 4.4 1.7/4.0 42.0 0.1/1.9 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.9 2.0 3.9 0.5 0.6 1.0 0.0 0.7 1.4 3.9
16 Anna Ransdorfová Tygři Praha 17 20 16.0 4.9 2.1/4.8 42.7 0.1/0.4 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.5 1.4 1.9 0.5 0.7 1.4 0.0 0.9 0.8 2.9
Tereza Dvořáčková BA Sparta 18 17 24.2 5.5 1.5/4.1 37.1 0.5/2.4 20.0 1.0/2.0 50.0 0.5 2.5 2.9 1.0 1.2 3.9 0.0 2.4 2.8 0.8
77 Veronika Vargová Loko Trutnov 18 20 21.3 4.5 1.5/4.6 32.6 0.1/0.4 0.0* 1.2/2.8 41.8 1.6 3.0 4.5 0.2 0.5 1.4 0.0 2.1 3.1 2.5
Dominika Marková Basket Slovanka 17 18 27.2 4.8 1.6/5.6 27.7 0.4/2.9 13.5 0.6/1.4 0.0* 0.7 2.9 3.6 1.6 2.1 5.5 0.0 2.5 2.7 -0.9
Veronika Kunešová KP Brno 17 20 15.0 4.4 1.4/3.4 40.3 0.4/1.3 0.0* 0.6/1.3 0.0* 0.8 1.4 2.2 0.2 1.0 1.9 0.0 0.9 1.5 1.8
Giulia Amadei Žabiny Brno 18 22 13.5 3.9 1.0/2.4 39.6 0.5/1.7 0.0* 0.5/0.8 0.0* 1.7 1.8 3.5 0.6 0.6 2.1 0.0 0.6 0.9 3.2
2 Kateřina Ebertová Tygři Praha 18 18 20.0 4.8 1.7/4.4 38.8 0.2/0.3 0.0* 0.8/1.3 0.0* 2.8 4.7 7.5 1.1 0.8 2.2 0.0 1.1 3.1 7.7
Aneta Adámková Žabiny Brno 17 16 18.2 5.3 1.1/3.7 28.8 0.6/3.0 20.8 1.3/1.9 0.0* 1.3 1.8 3.1 1.2 1.1 2.3 0.0 1.9 1.7 2.9
29 Jana Tranžíková Levhartice Chomutov 17 23 15.3 3.7 1.3/4.3 30.0 0.2/1.5 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.7 1.7 2.3 0.3 0.7 2.3 0.0 0.8 2.1 -1.5
Zuzana Čížková BK Strakonice 18 15 25.9 5.5 1.8/6.9 26.2 0.1/1.3 0.0* 1.7/3.6 48.1 1.5 1.5 3.1 1.1 2.1 5.1 0.0 3.0 1.5 0.1
Magdalena Mikulová Žabiny Brno 17 17 19.1 4.9 1.5/4.4 33.3 0.3/1.9 0.0* 1.1/2.4 45.0 0.8 1.4 2.2 0.7 1.1 2.0 0.0 1.6 1.5 1.5
4 Aneta Strádalová Levhartice Chomutov 17 18 21.9 4.6 2.2/4.5 48.1 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.8 0.0* 2.2 3.4 5.7 0.7 0.8 1.8 0.0 1.1 1.6 6.5
Eliška Čechová KP Brno 18 22 14.6 3.7 1.3/4.4 29.9 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.7 0.0* 3.6 2.9 6.5 0.7 1.3 1.5 0.0 1.2 2.4 5.9
Valerie Zdeňková SBŠ Ostrava 18 9 27.4 8.9 1.3/4.4 30.0 1.8/6.0 29.6 0.9/1.6 0.0* 0.3 2.6 2.9 0.7 1.7 3.0 0.0 1.3 2.0 2.6
Klára Petelová BK Strakonice 18 6 25.5 13.0 3.5/7.7 45.7 0.8/2.8 29.4 3.5/5.7 61.8 1.3 3.7 5.0 1.5 2.0 4.8 0.1 3.3 2.5 9.3
23 Veronika Pichrtová Levhartice Chomutov 17 17 19.7 4.5 1.6/4.5 35.1 0.2/1.1 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.9 1.8 2.7 0.8 1.5 1.9 0.0 0.6 1.4 2.5
10 Veronika Ryklová Sokol H. Králové 17 19 14.6 3.9 1.6/2.8 57.4 0.2/0.6 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.1 2.2 3.3 0.4 0.6 1.2 0.0 0.4 2.1 3.7
8 Tereza Macháčková Tygři Praha 17 11 15.1 6.7 2.5/4.7 53.8 0.2/0.6 0.0* 1.1/1.6 0.0* 2.3 3.5 5.8 0.7 1.5 2.9 0.0 1.9 3.1 7.7
52 Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 16 17 29.6 4.3 1.1/3.1 35.8 0.5/3.8 14.1 0.5/0.8 0.0* 0.8 2.0 2.8 1.4 1.5 2.1 0.0 1.3 1.9 1.8
Klára Bittnerová Levhartice Chomutov 17 4 29.3 17.3 5.0/10.5 47.6 1.8/2.8 63.6 2.0/3.3 61.5 0.5 6.5 7.0 1.3 1.3 1.0 0.3 2.5 1.3 22.3
Karolína Taušová USK Praha 16 21 15.5 3.1 1.1/3.3 32.9 0.0/0.3 0.0* 1.0/1.3 0.0* 1.0 2.3 3.2 0.9 1.0 1.9 0.0 1.0 0.5 4.0
3 Eliška Loučková Tygři Praha 18 15 22.9 4.4 1.5/5.5 27.7 0.2/0.8 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.9 3.7 4.6 1.3 1.9 3.7 0.0 2.1 2.5 2.9
24 Michaela Jebavá ŠBK P-H Sadská 17 15 23.7 4.3 1.7/4.7 35.7 0.1/0.3 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.3 3.6 4.9 0.3 0.9 1.3 0.0 1.1 1.7 4.7
17 Monika Lojková Tygři Praha 17 19 12.9 3.4 1.3/2.5 53.2 0.1/0.7 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.9 1.2 2.1 0.6 0.5 0.6 0.0 0.7 0.6 4.1
20 Klára Červenková SBŠ Ostrava 16 12 21.1 5.3 1.5/4.3 35.3 0.5/2.9 17.1 0.8/1.6 0.0* 1.5 2.8 4.3 0.8 1.1 2.0 0.0 1.4 2.1 3.4
Lucie Podušková BA Sparta 17 16 20.9 3.9 1.7/3.4 49.1 0.0/0.1 0.0* 0.6/1.6 0.0* 2.7 3.9 6.6 0.9 0.6 2.4 0.0 1.3 2.0 6.4
Eliška Košáková BK Strakonice 16 13 24.8 4.8 1.0/2.7 37.1 0.8/3.8 22.4 0.2/0.5 0.0* 1.1 2.8 3.9 1.4 1.7 2.0 0.1 0.9 2.6 3.5
40 Kateřina Zábranská Basket Slovanka 18 16 18.8 3.8 0.9/3.4 25.5 0.5/1.9 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.3 1.4 1.8 0.3 1.1 4.0 0.0 1.8 2.3 -2.0
Veronika Šímová Basket Slovanka 17 24 16.8 2.5 0.9/2.9 31.9 0.0/0.0 0.0* 0.7/1.6 0.0* 2.8 3.0 5.8 0.4 0.5 1.4 0.0 1.1 1.1 5.1
Ela Nenadálová USK Praha 16 20 13.9 3.0 1.0/3.3 30.3 0.1/0.7 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.3 1.9 2.2 1.0 0.9 3.3 0.0 1.4 1.4 0.2
25 Julie Nádaská Basket Slovanka 18 23 19.2 2.6 0.6/2.1 29.2 0.4/1.9 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4 1.2 1.6 0.6 0.8 1.7 0.0 0.3 1.0 0.2
53 Lenka Křivská Loko Trutnov 17 20 22.0 3.0 1.2/3.5 34.3 0.1/0.5 0.0* 0.4/1.0 0.0* 1.5 1.9 3.4 0.8 0.6 1.9 0.0 2.0 1.3 3.2
Renata Šinovská Basket Ostrava 18 23 7.8 2.5 0.7/2.0 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.6 0.4 1.0 0.1 0.3 0.8 0.0 0.4 0.7 1.3
Charlotte Špačková Žabiny Brno 18 21 12.0 2.6 1.0/2.2 46.8 0.1/0.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.6 1.5 3.1 0.3 0.5 0.9 0.0 0.5 1.0 3.3
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 23 14.5 2.3 0.7/2.8 23.4 0.0/0.3 0.0* 1.0/1.7 0.0* 1.6 1.5 3.1 0.4 0.7 0.9 0.0 1.2 1.6 2.4
Karolína Kotrcová BK Strakonice 16 13 25.1 4.2 0.8/3.0 28.2 0.7/3.4 20.5 0.4/0.9 0.0* 1.2 1.1 2.2 0.9 1.2 3.0 0.0 0.9 1.1 0.0
Tereza Vtípilová KP Brno 18 25 10.3 2.1 0.8/2.5 30.6 0.1/0.6 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.5 1.0 1.5 0.1 0.8 0.9 0.0 1.2 1.0 0.5
Julie Piloušková BK Strakonice 17 16 19.3 3.3 1.2/3.5 33.9 0.3/0.8 0.0* 0.1/0.6 0.0* 1.9 2.1 3.9 0.4 0.8 1.2 0.0 0.9 1.4 3.4
10 Ema Sedlářová Loko Trutnov 17 13 17.6 3.9 1.2/3.7 33.3 0.2/1.1 0.0* 1.0/2.2 46.4 2.2 3.9 6.2 0.1 0.9 0.8 0.0 1.4 1.4 5.8
34 Jana Vrátilová Levhartice Chomutov 17 13 21.2 3.8 1.2/3.7 31.3 0.2/1.1 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.3 2.2 3.5 0.7 0.3 2.0 0.0 1.2 1.2 2.8
Ema Bozděchová Levhartice Chomutov 18 17 23.5 2.9 1.1/3.6 29.0 0.1/0.5 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.6 1.2 2.8 0.9 1.4 2.2 0.0 1.5 1.8 2.1
Kristýna Blablová SBŠ Ostrava 18 18 16.8 2.6 1.2/2.7 42.9 0.0/0.1 0.0* 0.3/0.4 0.0* 1.2 1.9 3.2 0.3 0.6 1.1 0.0 0.7 1.6 3.3
Tereza Kurzová KP Brno 18 23 24.1 2.0 0.6/3.2 18.9 0.0 0.0* 0.8/1.5 0.0* 1.8 2.5 4.3 0.4 0.8 1.9 0.0 1.3 2.8 0.9
Gabriela Hálová KP Brno 18 15 14.9 3.0 1.3/3.7 35.7 0.0/0.3 0.0* 0.3/1.5 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.3 0.9 1.1 0.0 1.1 1.9 0.5
Karolína Pavlíčková BK Strakonice 16 8 18.1 5.5 1.0/2.5 40.0 1.1/3.8 30.0 0.1/0.4 0.0* 0.1 1.5 1.6 0.8 0.8 1.4 0.1 0.5 1.8 1.8
Karolína Kyselicová USK Praha 17 17 8.8 2.4 0.9/2.3 41.0 0.0/0.1 0.0* 0.5/0.6 0.0* 0.6 1.2 1.8 0.1 0.4 0.7 0.0 0.4 1.4 1.4
Amálie Štenclová HB Basket 18 8 20.3 5.0 1.9/4.6 40.5 0.4/1.6 0.0* 0.1/0.6 0.0* 1.6 2.6 4.3 1.4 1.8 1.5 0.1 0.6 1.0 6.4
8 Jiřina Hejlová SBŠ Ostrava 17 6 24.0 6.3 1.8/4.2 44.0 0.5/2.2 23.1 1.2/3.0 38.9 3.2 3.7 6.8 0.5 1.5 1.0 0.1 2.7 1.8 9.3
61 Beáta Pěničková Levhartice Chomutov 17 12 14.8 3.0 0.6/3.5 16.7 0.4/1.4 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.7 1.1 1.8 1.2 0.9 2.1 0.0 0.8 2.0 -0.8
32 Sarah Krstičová Levhartice Chomutov 17 14 15.4 2.6 0.7/3.6 19.6 0.3/1.6 0.0* 0.3/0.6 0.0* 1.0 1.6 2.6 0.4 1.1 1.5 0.0 0.9 1.1 0.4
Ema Janoušková USK Praha 18 21 11.6 1.7 0.7/2.1 31.8 0.1/0.4 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.4 0.5 1.1 0.0 0.2 1.0 0.0
30 Julie Drtíková Levhartice Chomutov 17 15 10.4 2.3 0.9/1.9 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.3 1.3 1.6 0.4 0.3 0.7 0.0 0.4 0.6 1.9
Kateřina Konopková Levhartice Chomutov 15 12 15.6 2.8 0.7/1.8 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.3 2.2 2.5 0.4 0.3 1.8 0.0 0.6 0.7 2.0
Barbora Ota Urbanová HB Basket 16 20 13.1 1.7 0.6/1.9 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.4 0.5 0.9 0.4 0.3 1.4 0.0 0.6 1.1 -0.6
96 Lucie Reková SBŠ Ostrava 17 8 18.4 4.0 1.6/3.6 44.8 0.0 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.1 1.3 1.4 0.9 1.5 2.4 0.0 0.8 2.8 0.8
31 Gábina Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 16 14.3 1.9 0.7/2.8 24.4 0.0/1.0 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.6 1.1 1.6 0.3 0.4 1.8 0.0 0.7 1.6 -1.7
Magdaléna Viererová BK Strakonice 17 17 15.8 1.8 0.4/1.5 0.0* 0.2/1.5 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.3 1.2 1.5 0.2 0.6 2.4 0.0 1.1 1.5 -2.1
64 Eliška Cvrčková Loko Trutnov 17 4 24.5 7.0 2.0/5.5 36.4 0.0/1.8 0.0* 3.0/4.0 75.0 3.0 3.0 6.0 2.0 1.8 2.0 0.3 2.3 0.3 11.0
Veronika Špatková USK Praha 17 19 12.5 1.5 0.5/2.4 19.6 0.1/0.7 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.7 1.3 1.9 1.2 0.5 2.2 0.0 0.4 1.3 -0.8
Lucie Adoltová BK Strakonice 17 8 14.4 3.1 1.5/4.1 36.4 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.1 0.4 0.9 0.0 0.3 0.6 0.5
11 Violetta Šebőková SBŠ Ostrava 17 7 17.4 3.4 1.0/3.6 28.0 0.1/0.9 0.0* 1.0/1.4 0.0* 0.6 0.9 1.4 0.7 0.6 1.7 0.1 1.3 0.3 1.7
23 Kateřina Mikulášová Loko Trutnov 16 6 16.5 3.7 1.7/5.7 29.4 0.0/0.5 0.0* 0.3/1.7 0.0* 1.3 1.8 3.2 0.7 0.8 2.0 0.1 1.5 0.8 1.2
8 Klára Přindová ŠBK P-H Sadská 17 18 13.2 1.2 0.5/1.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.8 1.1 1.9 0.0 0.2 1.3 0.0 0.6 0.9 0.1
13 Jana Holá ŠBK P-H Sadská 16 13 21.2 1.5 0.3/2.2 13.8 0.3/3.0 10.3 0.0/0.0 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.8 0.5 1.8 0.0 0.5 0.6 -1.8
46 Emma Rozsévačová Loko Trutnov 17 18 9.2 1.1 0.2/0.7 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.4 0.2 0.7 0.2 0.1 0.7 0.0 0.7 0.6 0.3
Tereza Pospíšilová HB Basket 17 12 7.0 1.5 0.8/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2 1.3 1.4 0.3 0.3 0.8 0.0 0.3 0.6 1.5
Lucie Čapatá SBŠ Ostrava 17 6 13.5 2.8 0.7/2.0 33.3 0.2/0.5 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.3 0.8 1.2 0.3 0.0 1.3 0.0 1.0 0.7 1.3
Tereza Malířská BK Strakonice 16 7 14.0 2.3 1.1/2.0 57.1 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.9 0.6 1.4 0.7 0.4 3.0 0.0 0.1 0.4 0.7
Sára Vyroubalová Žabiny Brno 17 12 9.5 1.3 0.6/2.8 20.6 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.7 0.8 1.4 0.3 0.7 1.2 0.0 0.5 0.9 -0.7
Klára Dvořáková USK Praha 16 11 7.1 1.4 0.6/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.5 0.7 1.3 0.3 0.4 1.0 0.0 0.4 0.9 1.0
15 Kristýna Přenosilova ŠBK P-H Sadská 16 3 22.7 5.0 0.7/2.3 28.6 0.7/3.0 22.2 1.7/2.0 83.3 1.3 1.0 2.3 0.0 1.0 3.0 0.0 1.3 1.3 1.0
41 Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 10 17.2 1.4 0.7/2.9 24.1 0.0/0.9 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.4 2.4 2.8 0.5 0.9 2.2 0.0 0.6 1.9 -1.2
Kateřina Hofmanová KP Brno 16 18 9.5 0.7 0.3/1.6 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.1 0.7 1.4 0.0 0.3 1.3 -1.4
Barbora Paličková BA Sparta 18 17 14.6 0.7 0.4/2.1 17.1 0.0/0.4 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.7 1.2 1.9 0.4 0.6 0.9 0.0 0.5 1.4 -0.9
Sára Bílková BA Sparta 16 14 7.1 0.9 0.2/0.6 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.2 0.1 0.3 0.2 0.1 0.4 0.0 0.6 0.2 0.6
Tereza Nováková BA Sparta 18 9 14.2 1.2 0.4/1.6 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.4 0.3 1.7 0.0 0.3 1.3 -2.0
70 Amálie Šamořilová SBŠ Ostrava 17 8 12.1 1.4 0.6/1.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.5 0.0* 1.1 1.9 3.0 0.4 0.6 1.3 0.0 0.4 1.4 2.3
16 Amálie Hrubinová Basket Slovanka 17 9 8.2 1.1 0.3/1.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.2 0.3 1.3 0.0 0.6 0.7 -0.3
Barbora Rendlová BK Strakonice 17 2 17.5 5.0 1.5/2.5 60.0 0.5/2.0 25.0 0.5/1.0 0.0* 1.0 0.5 1.5 0.5 1.0 1.5 0.2 0.5 1.5 2.5
Kateřina Zvolánková SBŠ Ostrava 18 9 10.9 1.1 0.3/1.6 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.9 0.9 1.8 0.4 0.4 1.0 0.0 0.9 0.4 1.0
Marianna Pémová HB Basket 16 10 8.8 1.0 0.5/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.9 1.4 0.6 0.5 0.3 0.2 0.0 0.5 1.7
41 Alexandra Krstičová Levhartice Chomutov 17 11 5.9 0.9 0.2/0.7 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.3 0.2 0.5 0.0 0.1 0.5 0.4
35 Markéta Kamitzová Loko Trutnov 16 11 10.2 0.9 0.2/0.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.3 0.6 0.9 0.1 0.0 0.4 0.0 0.5 0.1 1.6
Kamila Trusková Žabiny Brno 17 6 13.7 1.5 0.7/2.5 26.7 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.2 2.2 3.3 0.2 0.5 1.5 0.0 0.7 1.8 0.5
Tereza Hrabovská SBŠ Ostrava 18 2 20.5 4.5 1.0/2.0 50.0 0.5/2.5 20.0 1.0/1.0 0.0* 1.0 2.5 3.5 0.0 1.5 1.0 0.0 1.0 2.0 4.5
Lucie Stránská Žabiny Brno 18 3 14.7 3.0 0.0/0.7 0.0* 0.7/1.7 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.7 0.3 1.0 0.7 1.0 0.3 0.7 1.3 1.3 2.7
55 Nikola Rumlová Levhartice Chomutov 16 6 6.8 1.3 0.2/1.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.0 0.2 0.8 0.0 0.2 0.7 -0.8
4 Kateřina Hájková ŠBK P-H Sadská 16 2 21.0 3.5 1.0/4.5 22.2 0.0/3.0 0.0 1.5/3.0 50.0 0.5 2.0 2.5 0.0 0.0 2.5 0.0 1.5 2.0 -5.0
24 Hana Novotná Loko Trutnov 16 1 27.0 7.0 2.0/3.0 66.7 1.0/3.0 33.3 0.0/1.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 1.0 1.0 4.0 0.3 0.0 1.0 2.0
Karolína Budská KP Brno 17 11 4.1 0.6 0.2/0.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.3 0.2 0.3 0.1 0.3 0.2 1.0
Zuzana Urbancová BA Sparta 16 11 5.0 0.5 0.3/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.4 0.5 0.1 0.2 0.5 0.0 0.1 0.6 0.2
Karolína Mikovcová ŠBK P-H Sadská 17 3 15.3 2.0 0.3/1.7 0.0* 0.0/1.0 0.0* 1.3/1.3 0.0* 0.7 0.3 1.0 0.0 0.0 1.7 0.0 1.7 1.7 -1.0
Alžběta Heroutová Žabiny Brno 18 2 18.5 3.0 0.5/1.5 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.5/2.0 25.0 0.5 1.5 2.0 0.0 0.5 2.5 0.0 1.5 2.5 -1.5
Anastázie Řezáčová USK Praha 16 4 10.0 1.3 0.5/2.0 25.0 0.0/1.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 2.0 2.3 0.3 0.3 2.0 0.0 0.8 1.3 -1.3
Kamila Neumarová BA Sparta 17 18 9.4 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3 1.0 1.3 0.2 0.6 0.6 0.0 0.2 0.9 0.6
Klára Nováková HB Basket 16 6 5.8 0.5 0.0/0.2 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.2 0.2 0.7 0.0 0.0 0.3 -1.0
Lucie Křiváčková BK Strakonice 17 2 17.0 1.5 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 2.0 2.5 1.0 0.5 0.5 1.0 1.0 2.0 2.5
14 Nikol Hakrová Basket Slovanka 16 5 5.6 0.6 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.0 0.0 0.6 0.0 0.4 0.0 0.6
Stella Vodvárková Sokol H. Králové 18 1 15.0 3.0 0.0/2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 0.0/0.0 0.0* 1.0 5.0 6.0 0.0 1.0 1.0 0.0 1.0 2.0 3.0
29 Kateřina Pánková ŠBK P-H Sadská 17 3 5.0 0.7 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.3 0.3 0.3
Kateřina Malířská BK Strakonice 16 1 13.0 2.0 1.0/2.0 50.0 0.0/2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -1.0
98 Jana Havránková Basket Slovanka 16 5 4.0 0.4 0.0/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.4 0.4 0.2 0.2 0.2 0.2 0.4 0.4 0.0
Karolína Krausová Sokol H. Králové 18 9 6.9 0.2 0.1/1.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.2 0.2 1.3 0.0 0.2 0.2 -0.9
Apolena Loužecká USK Praha 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michaela Karoĺová BK Strakonice 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Rumlová Levhartice Chomutov 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
17 Anita Stuchlíková Basket Slovanka 18 13 10.6 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.6 0.7 1.0 0.0 0.5 1.3 -0.2
Linda Kotrčová BK Strakonice 15 1 7.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
Emma Sverenyáková BA Sparta 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Topinková BK Strakonice 16 3 21.0 0.0 0.0/3.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.3 0.7 1.7 0.1 0.0 0.0 -2.7
Veronika Suchánková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
11 Barbora Hyjánková Loko Trutnov 16 1 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Machačová BA Sparta 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
10 Adéla Kurková ŠBK P-H Sadská 16 2 13.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.5 1.5 0.0 0.5 1.5 -1.5
Barbora Kolářová USK Praha 17 2 7.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.0 1.0 0.3 0.0 1.0 -1.0
Adéla Zemanová KP Brno 17 3 8.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.7 0.2 0.3 1.0 -1.0
59 Denisa Uhlíková Levhartice Chomutov 15 1 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0 1.0 0.0 -2.0
Adina Ema Frantová USK Praha 17 2 7.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.5 1.5 0.5 0.0 1.0 0.3 0.5 0.5 0.0
Denisa Ježková BA Sparta 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Němcová Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marie Vojáčková Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Florjánková USK Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
54 Vendula Šindlerová SBŠ Ostrava 17 2 7.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.0 0.0 0.0 0.5 -2.0
8 Simona Vacková Loko Trutnov 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Veronika Přenosilová ŠBK P-H Sadská 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Beata Trnková BA Sparta 17 9 3.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.0 0.0 0.2 0.0 0.1 0.0 0.1
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Klára Jarabicová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lucie Veselková BK Strakonice 16 1 9.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 -1.0
Kristýna Vodvářková BK Strakonice 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Julie Kleinová Žabiny Brno 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Natálie Havlínová HB Basket 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Anna Runtschová HB Basket 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Martina Kopecká Tygři Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
21 Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
7 Petra Klazarová ŠBK P-H Sadská 15 1 19.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 3.0 3.0 1.0 2.0 1.0 1.0 0.0 0.0 3.0
Vendula Čiklová KP Brno 18 1 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 -3.0
Zuzana Dudová KP Brno 17 1 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 2.0 2.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Eliška Adamcová ŠBK P-H Sadská 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
99 Tereza Buriánková Basket Slovanka 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Karolína Grossová BK Strakonice 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nela Beránková USK Praha 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jana Plachá Levhartice Chomutov 17 2 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Julie Barešová BA Sparta 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tereza Šimonová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 38 10 6 12 4 7 10 3 6 4 8 5 43
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 30 12 2 7 12 10 22 3 5 6 9 5 38
Ela Zídková USK Praha 17 23 10 1 10 10 9 16 5 5 7 8 2 31
18 Ela Salačová Levhartice Chomutov 17 33 14 0 9 9 9 18 4 6 5 7 4 42
5 Viktorie Švarcová KP Brno 17 23 8 3 8 7 6 10 6 6 9 11 5 29
Lucie Lindušková KP Brno 17 20 8 2 9 4 5 8 5 7 8 7 4 23
Nikola Večeřová HB Basket 18 21 10 2 6 5 12 16 7 7 9 8 5 32
30 Adéla Civínová Basket Slovanka 17 25 9 2 7 6 13 17 2 5 9 7 5 28
Julie Pilařová HB Basket 17 20 9 2 6 7 7 13 7 9 5 8 3 29
12 Tereza Plašilová Loko Trutnov 18 27 7 1 12 4 16 16 7 5 12 11 5 27
Barbora Šubová Žabiny Brno 16 19 9 2 7 6 10 14 3 5 8 6 5 27
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 27 8 3 11 4 9 11 6 6 12 10 5 28
10 Nella Bernasová Tygři Praha 18 25 6 4 6 2 6 8 5 5 8 6 5 24
Eva Frajerová BA Sparta 18 30 8 4 10 3 6 6 5 6 11 9 5 25
Tereza Strýčková Basket Ostrava 18 21 7 2 5 6 9 13 2 4 7 4 4 29
11 Nikola Kubínová Sokol H. Králové 17 20 7 3 7 6 8 10 6 4 5 8 3 27
Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 20 8 2 5 4 10 14 3 7 5 4 5 23
Karolína Cahová USK Praha 17 20 9 1 9 7 11 16 3 7 7 7 5 25
Monika Olečková KP Brno 18 18 8 3 4 6 11 15 6 13 6 8 5 38
Tereza Pavelcová HB Basket 17 18 6 4 3 5 7 8 8 5 4 5 4 19
Ema Rychtecká Žabiny Brno 17 24 6 3 5 5 11 14 6 7 5 3 5 29
Marie Staňková Levhartice Chomutov 17 21 6 3 8 9 9 13 3 5 5 8 5 24
Adéla Linhartová USK Praha 18 20 10 1 7 5 7 9 4 6 9 6 5 24
Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 18 26 8 3 9 3 8 10 5 7 6 8 5 32
3 Pavlína Paurová Sokol H. Králové 17 20 7 3 7 6 5 11 4 3 5 8 3 19
Anastázie Pešková BK Strakonice 18 21 9 1 10 6 14 15 5 8 7 8 5 34
8 Leona Kořínková Basket Slovanka 18 14 6 1 5 9 10 15 4 7 7 9 5 24
Barbora Lounová BA Sparta 17 21 8 1 6 5 6 8 6 5 11 11 5 16
23 Nela Holaňová SBŠ Ostrava 16 24 9 3 7 6 7 9 4 5 5 8 5 28
23 Amélie Vopičková Basket Slovanka 18 18 6 2 9 4 6 9 5 7 9 7 5 20
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 18 21 9 2 10 9 14 19 4 3 7 9 5 31
Ema Bláhová HB Basket 17 21 7 3 7 5 4 7 7 6 10 7 4 19
Klára Slunečková HB Basket 17 16 7 1 5 3 7 10 3 7 8 7 5 22
Kateřina Kalná Žabiny Brno 17 17 7 0 4 7 11 15 3 3 7 6 5 26
Anežka Hrubá Sokol H. Králové 18 17 8 3 4 6 5 9 6 5 5 4 5 18
Adéla Kölblová KP Brno 18 19 5 3 5 3 7 10