Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 43
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
12. 11. 2022
-
Trojhalí
Preview
skupina B 1. kolo 44
Sokol Hradec Králové
BK Loko Trutnov
12. 11. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 1. kolo 45
BK Žabiny Brno
KP Brno
12. 11. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 2. kolo 46
Basket Ostrava
BK Žabiny Brno
24. 9. 2022
-
Trojhalí
Preview
skupina B 2. kolo 47
SBŠ Ostrava
KP Brno
24. 9. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 2. kolo 48
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Sokol Hradec Králové
24. 9. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 3. kolo 49
Basket Ostrava
KP Brno
25. 9. 2022
-
Trojhalí
Preview
skupina B 3. kolo 50
SBŠ Ostrava
BK Žabiny Brno
25. 9. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 3. kolo 51
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Loko Trutnov
25. 9. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 4. kolo 52
BK Žabiny Brno
Sokol Hradec Králové
8. 10. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 4. kolo 53
KP Brno
BK Loko Trutnov
8. 10. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
skupina B 4. kolo 54
Basket Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
8. 10. 2022
-
Trojhalí
Preview
skupina B 5. kolo 55
BK Žabiny Brno
BK Loko Trutnov
9. 10. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 5. kolo 56
KP Brno
Sokol Hradec Králové
9. 10. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
skupina B 5. kolo 57
SBŠ Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
9. 10. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 6. kolo 58
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Žabiny Brno
22. 10. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 6. kolo 59
Sokol Hradec Králové
Basket Ostrava
22. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 6. kolo 60
BK Loko Trutnov
SBŠ Ostrava
22. 10. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 61
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
KP Brno
23. 10. 2022
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 7. kolo 62
Sokol Hradec Králové
SBŠ Ostrava
23. 10. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 7. kolo 63
BK Loko Trutnov
Basket Ostrava
23. 10. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 8. kolo 64
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
13. 11. 2022
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 8. kolo 66
KP Brno
BK Žabiny Brno
13. 11. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
skupina B 8. kolo 65
BK Loko Trutnov
Sokol Hradec Králové
10. 11. 2022
17:00
3. ZŠ
Preview
skupina B 9. kolo 67
KP Brno
Basket Ostrava
3. 12. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
skupina B 9. kolo 68
BK Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
3. 12. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 9. kolo 69
BK Loko Trutnov
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
3. 12. 2022
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 10. kolo 70
BK Žabiny Brno
Basket Ostrava
4. 12. 2022
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 10. kolo 71
KP Brno
SBŠ Ostrava
4. 12. 2022
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
skupina B 10. kolo 72
Sokol Hradec Králové
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
4. 12. 2022
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 11. kolo 73
BK Loko Trutnov
BK Žabiny Brno
7. 1. 2023
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 11. kolo 74
Sokol Hradec Králové
KP Brno
7. 1. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 11. kolo 75
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
SBŠ Ostrava
7. 1. 2023
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 12. kolo 76
Sokol Hradec Králové
BK Žabiny Brno
8. 1. 2023
-
hala Sokol Hradec Králové
Preview
skupina B 12. kolo 77
BK Loko Trutnov
KP Brno
8. 1. 2023
-
3. ZŠ
Preview
skupina B 12. kolo 78
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Ostrava
8. 1. 2023
-
Hala ZŠ
Preview
skupina B 13. kolo 79
KP Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
21. 1. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
skupina B 13. kolo 80
SBŠ Ostrava
Sokol Hradec Králové
21. 1. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina B 13. kolo 81
Basket Ostrava
BK Loko Trutnov
21. 1. 2023
-
Trojhalí
Preview
skupina B 14. kolo 82
BK Žabiny Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
22. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
skupina B 14. kolo 83
Basket Ostrava
Sokol Hradec Králové
22. 1. 2023
-
Trojhalí
Preview
skupina B 14. kolo 84
SBŠ Ostrava
BK Loko Trutnov
22. 1. 2023
-
Hala Sportovního Gymnázia
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Loko Trutnov 0 0 0
2. Basket Ostrava 0 0 0
3. Sokol H. Králové 0 0 0
4. Žabiny Brno 0 0 0
5. SBŠ Ostrava 0 0 0
6. ŠBK P-H Sadská 0 0 0
7. KP Brno 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
11 Eliška Trollerová Basket Slovanka 17 1
Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 15 1
Michaela Pavelková Basket Ostrava 16 1
Aneta Strádalová Levhartice Chomutov 15 1
Julie Piloušková BA Sparta 15 1
Tereza Dvořáčková BA Sparta 16 1
Zuzana Čížková BK Strakonice 16 1
Ema Kameníková Sokol H. Králové 15 1
Petronela Zoe Potužníková BA Sparta 15 1
Elen Boráková Tygři Praha 16 1
Emma Sverenyáková BA Sparta 15 1
Sofia Salačová BA Sparta 17 1
8 Leona Kořínková Basket Slovanka 16 1
Sára Grobařová Basket Ostrava 15 1
Valerie Zdeňková SBŠ Ostrava 16 1
Tereza Koudelková Levhartice Chomutov 17 1
Anna Krajíčková KP Brno 17 1
Kristýna Blablová SBŠ Ostrava 16 1
Lucie Fránová Tygři Praha 17 1
Barbora Lounová BA Sparta 15 1
Tereza Bosáková Basket Ostrava 16 1
Eliška Koďousková Sokol H. Králové 16 1
Lucie Čejková Basket Ostrava 16 1
Vendula Šindlerová SBŠ Ostrava 15 1
Tereza Strýčková Basket Ostrava 16 1
Karolína Půroková BK Strakonice 17 1
Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 16 1
Tereza Nováková Levhartice Chomutov 16 1
Julie Drtíková Levhartice Chomutov 15 1
Anastázie Pešková BK Strakonice 16 1
Pavlína Paurová Sokol H. Králové 15 1
Tereza Trávníčková KP Brno 17 1
Melánia Skálová KP Brno 17 1
Monika Olečková KP Brno 16 1
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 15 1
Karolína Burešová ŠBK P-H Sadská 15 1
Žaneta Sirotková Basket Slovanka 16 1
19 Lucie Rabochová Basket Slovanka 17 1
15 Dominika Marková Basket Slovanka 15 1
Barbora Krejcarová Tygři Praha 15 1
Sandra Horáková Sokol H. Králové 15 1
45 Barbora Loudová Basket Slovanka 17 1
Eliška Loučková Tygři Praha 16 1
Tereza Ondráková Basket Ostrava 15 1
77 Veronika Vargová Loko Trutnov 16 1
Nikola Večeřová HB Basket 16 1
Anna Holá ŠBK P-H Sadská 16 1
Julie Bezdíčková Sokol H. Králové 16 1
21 Magdalena Soudková Basket Slovanka 17 1
Alexandra Šubová Žabiny Brno 16 1
Tereza Kučerová USK Praha 17 1
Andrea Kovářová USK Praha 17 1
Ela Zídková USK Praha 15 1
20 Viktorie Kulichová Loko Trutnov 16 1
49 Anna Zahradníková Loko Trutnov 15 1
19 Izabela Bönischová Loko Trutnov 15 1
Barbora Krejčová USK Praha 17 1
Magdalena Vítková USK Praha 15 1
Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 16 1
Klára Petelová BK Strakonice 16 1
Kateřina Pánková ŠBK P-H Sadská 15 1
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 16 1
Valentýna Veselá KP Brno 17 1
Ema Jančárková Levhartice Chomutov 16 1
Beata Trnková BA Sparta 15 1
Julie Barešová BA Sparta 15 1
Daniela Otrubová Žabiny Brno 16 1
38 Anna Chlebová Loko Trutnov 15 1
Eliška Javanská USK Praha 16 1
Karolína Mikovcová ŠBK P-H Sadská 15 1
Michaela Hrbáčová SBŠ Ostrava 16 1
Beáta Pěničková Levhartice Chomutov 15 1
Pavlína Pánková ŠBK P-H Sadská 15 1
Tereza Pavelcová HB Basket 15 1
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 15 1
Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 15 1
Veronika Kurzová KP Brno 15 1
7 Simona Vacková Loko Trutnov 14 1
11 Barbora Hyjánková Loko Trutnov 14 1
Kristína Kuklová Žabiny Brno 17 1
Veronika Sekáčová Levhartice Chomutov 16 1
Marie Holkupová BK Strakonice 15 1
Magdaléna Viererová BK Strakonice 15 1
34 Emma Rozsévačová Loko Trutnov 15 1
Tereza Hrabovská SBŠ Ostrava 16 1
35 Markéta Kamitzová Loko Trutnov 14 1
Veronika Kunešová KP Brno 15 1
Kateřina Zvolánková SBŠ Ostrava 16 1
Julie Nádaská Basket Slovanka 16 1
Ema Bláhová HB Basket 15 1
Giulia Amadei Žabiny Brno 16 1
Klára Slunečková HB Basket 15 1
Ema Janoušková HB Basket 16 1
Johana Kučerová HB Basket 15 1
Alice Kinclová HB Basket 17 1
Linda Srpová USK Praha 16 1
Alžběta Šebelová BA Sparta 17 1
Valentina Čermáková Levhartice Chomutov 16 1
Klára Bittnerová Levhartice Chomutov 15 1
Eva Frajerová BA Sparta 16 1
Eliška Mrázková Žabiny Brno 17 1
Kristýna Kovářová Žabiny Brno 17 1
Petra Matějíčková SBŠ Ostrava 15 1
Karolina Vládíková SBŠ Ostrava 15 1
Mariana Bilanová SBŠ Ostrava 15 1
Violetta Šeböková Basket Ostrava 15 1
37 Jana Hůlková Loko Trutnov 15 1
Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 15 1
Gábina Borovičková ŠBK P-H Sadská 15 1
Jana Tranžíková Levhartice Chomutov 15 1
Sarah Krstičová Levhartice Chomutov 15 1
Alexandra Krstičová Levhartice Chomutov 15 1
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno 16 1
16 Karolína Velická Basket Slovanka 16 1
Beáta Kocourová Žabiny Brno 17 1
Tereza Kurzová KP Brno 16 1
30 Adéla Civínová Basket Slovanka 15 1
Tereza Potáčková SBŠ Ostrava 16 1
Hana Manová BK Strakonice 17 1
Barbora Motlíčková ŠBK P-H Sadská 17 1
Žaneta Gucko BA Sparta 17 1
Ema Ospalá KP Brno 17 1
Natálie Vlachová Sokol H. Králové 17 1
Monika Foffová Sokol H. Králové 17 1
Klára Brodová SBŠ Ostrava 17 1
Karolína Bisová Tygři Praha 17 1
Anežka Hrubá Levhartice Chomutov 16 1
Aneta Kytlicová Žabiny Brno 17 1
9 Barbora Svobodová Loko Trutnov 17 1
Sofia Simićová Tygři Praha 16 1
Amálie Štenclová HB Basket 16 1
Vendula Krausová BA Sparta 17 1
Sandra Dubjáková BA Sparta 17 1
Renata Šinovská Basket Ostrava 16 1
Natálie Machačová BA Sparta 15 1
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 16 1
Simona Pazourková USK Praha 17 1
Adéla Krčalová BK Strakonice 16 1
Kamila Kusá Sokol H. Králové 17 1
Kateřina Medáková KP Brno 17 1
Johana Hnízdilová Basket Ostrava 16 1
10 Claudie Zitová Loko Trutnov 16 1
14 Eliška Boučková Loko Trutnov 17 1
Marie Holá ŠBK P-H Sadská 17 1
Kateřina Chodorová BA Sparta 17 1
Vendula Matuštíková Basket Ostrava 17 1
Anna Ženíšková HB Basket 17 1
Kateřina Richterová ŠBK P-H Sadská 17 1
Sofie Kaducová Basket Ostrava 15 1
12 Tereza Plašilová Loko Trutnov 16 1
Alžběta Brzoňová Tygři Praha 16 1
Marie Staňková Levhartice Chomutov 16 1
Adéla Hrdinková BA Sparta 17 1
Lucie Válková SBŠ Ostrava 17 1
Karolína Šlachtovská SBŠ Ostrava 17 1
Vanesa Capíková SBŠ Ostrava 17 1
44 Agáta Novotná Basket Slovanka 17 1
Markéta Hrabalíková SBŠ Ostrava 17 1
Adéla Žáčková BK Strakonice 17 1
Kristýna Vaněčková BK Strakonice 17 1
18 Sandra Mádlová Basket Slovanka 17 1
Martina Málková Tygři Praha 17 1
Alžběta Matasová Tygři Praha 17 1
23 Amélie Vopičková Basket Slovanka 16 1
6 Lucie Všetečková Loko Trutnov 17 1
Karolína Petlanová USK Praha 17 1
Tereza Procházková KP Brno 17 1
Laura Samouk USK Praha 17 1
Zuzana Bártů Žabiny Brno 17 1
Zuzana Tomanová ŠBK P-H Sadská 17 1
Emma Franková USK Praha 17 1
Natalie Amy Reitzová ŠBK P-H Sadská 17 1
Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 17 1
Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 17 1
Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 17 1
Denisa Ježková BA Sparta 16 1
8 Kateřina Tauchmanová Loko Trutnov 17 1
Kristina Vaňková HB Basket 16 1
53 Lenka Křivská Loko Trutnov 16 1
Kateřina Seberová SBŠ Ostrava 17 1
Nella Bernasová BK Strakonice 16 1
Michaela Zárubová Sokol H. Králové 15 1
4 Anja Válková Loko Trutnov 17 1
28 Nella Klapková Basket Slovanka 17 1
71 Nikol Drahošová Basket Slovanka 15 1
Kateřina Zábranská Basket Slovanka 16 1
Martina Kopecká Tygři Praha 15 1
Vendula Čiklová KP Brno 16 1
Adéla Stindlová Sokol H. Králové 16 1
Martina Šalkovičová BA Sparta 17 1
Lucie Podušková BA Sparta 15 1
Klára Haniková KP Brno 17 1
43 Adéla Pecháčková Loko Trutnov 16 1
Denisa Bittnerová BK Strakonice 15 1
Mariana Přibylová Tygři Praha 17 1
Karolína Tomanová USK Praha 17 1
Kateřina Daňková Žabiny Brno 17 1
Viktorie Švarcová KP Brno 16 1
Karolína Budská KP Brno 15 1
Gabriela Hálová KP Brno 16 1
Tereza Buriánková Basket Slovanka 15 1
Dominika Paurová Sokol H. Králové 17 1
Eliška Myslivcová BK Strakonice 17 1
Lucie Kašparová HB Basket 17 1
Ema Bozděchová Levhartice Chomutov 16 1
Ela Salačová Levhartice Chomutov 15 1
Eliška Ransdorfová ŠBK P-H Sadská 17 1
Ema Bartoňová Žabiny Brno 17 1
Adéla Linhartová USK Praha 16 1
17 Anna Valerie Týfová Loko Trutnov 16 1
Adéla Kočí Levhartice Chomutov 17 1
Veronika Prokešová KP Brno 17 1
Tereza Vtípilová KP Brno 16 1
Adéla Bernáthová Tygři Praha 16 1
Julie Laubertová Tygři Praha 17 1
Julie Potůčková HB Basket 17 1
Vendula Mahelová Sokol H. Králové 17 1
Antonie Březinová Tygři Praha 17 1
Tereza Jandová HB Basket 17 1
Viktorie Štaflová USK Praha 17 1
7 Adéla Husáková Basket Slovanka 17 1
Natálie Svobodová Levhartice Chomutov 17 1
Kateřina Kloudová Levhartice Chomutov 16 1
Julie Pilařová HB Basket 15 1
Natálie Petráková USK Praha 17 1
Aneta Skoumalová Tygři Praha 17 1
Adéla Mezihoráková Žabiny Brno 17 1
Barbora Leopoldová Sokol H. Králové 17 1
Julie Kleinová Žabiny Brno 16 1
Laura-Francesca Wohnerová Sokol H. Králové 17 1
Kateřina Ebertová Tygři Praha 16 1
Anna Brožová Sokol H. Králové 17 1
Kateřina Hlušičková BA Sparta 16 1
Markéta Šafránková HB Basket 17 1
Alžběta Heroutová Žabiny Brno 16 1
Lucie Stránská Žabiny Brno 16 1
Barbora Paličková BA Sparta 16 1
Eliška Čechová KP Brno 16 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře