Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
finálová skupina 1. kolo 104
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Nusle
28. 1. 2023
12:30
SH BK Loko Karlovy Vary Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek
39
69
12
22
23
35
30
51
Review
finálová skupina 1. kolo 103
KP Brno
Basket Ostrava
28. 1. 2023
18:00
Tělocvična Purkyňova 2 Petr Jakubík
Aleš Chlup
64
56
18
10
33
25
51
40
Review
finálová skupina 1. kolo 105
DBaK
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
31. 3. 2023
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
80
59
25
11
49
32
68
42
Review
finálová skupina 2. kolo 107
DBaK
Sokol Nusle
29. 1. 2023
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
43
82
10
23
18
40
32
66
Review
finálová skupina 2. kolo 106
BK Lokomotiva Karlovy Vary
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
8. 3. 2023
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
53
75
14
20
26
40
39
62
Review
finálová skupina 3. kolo 109
KP Brno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
18. 2. 2023
15:30
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Veis
Jiří Krejčiřík
83
36
22
5
35
17
60
27
Review
finálová skupina 3. kolo 108
Sokol Nusle
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
18. 2. 2023
17:00
TJ Sokol Nusle Martin Kučírek
Pavel Hendrich
57
73
17
16
34
38
50
54
Review
finálová skupina 3. kolo 110
Basket Ostrava
DBaK
18. 2. 2023
19:00
Trojhalí Michal Slovák
Filip Hudec
103
54
24
17
56
28
92
40
Review
finálová skupina 4. kolo 111
KP Brno
DBaK
19. 2. 2023
09:30
Tělocvična Purkyňova 2 Jiří Krejčiřík
Petr Jakubík
103
60
30
16
46
35
73
43
Review
finálová skupina 4. kolo 112
Basket Ostrava
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 2. 2023
11:00
Trojhalí Michal Slovák
Filip Hudec
89
48
20
19
38
25
64
35
Review
finálová skupina 5. kolo 115
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Ostrava
4. 3. 2023
15:30
Hala ZŠ Petr Havlíček
Roman Mareš
71
86
19
27
33
47
50
61
Review
finálová skupina 5. kolo 113
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
4. 3. 2023
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jan Lejčko
Tomáš Morávek
48
40
19
7
30
16
40
23
Review
finálová skupina 5. kolo 114
Sokol Nusle
KP Brno
4. 3. 2023
17:00
TJ Sokol Nusle Dominik Kočovský
Klaudia Aleksandra Karwowska
59
73
23
25
33
51
47
60
Review
finálová skupina 6. kolo 116
Sokol Nusle
Basket Ostrava
5. 3. 2023
10:00
TJ Sokol Nusle Petr Blahout
Pavel Podhůrský
67
88
17
31
38
44
43
78
Review
finálová skupina 6. kolo 117
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
KP Brno
5. 3. 2023
12:30
Hala ZŠ Petr Havlíček
Roman Mareš
59
79
14
15
27
31
41
60
Review
finálová skupina 7. kolo 118
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Lokomotiva Karlovy Vary
24. 3. 2023
17:00
Hala ZŠ Dennis Billík
Jakub Petrák
73
61
18
12
39
33
53
48
Review
finálová skupina 7. kolo 119
Sokol Nusle
DBaK
25. 3. 2023
17:00
TJ Sokol Nusle Jan Hošek
Lucie Moravcová
54
60
14
12
22
27
42
44
Review
finálová skupina 8. kolo 121
Sokol Nusle
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 3. 2023
11:00
TJ Sokol Nusle Jan Hošek
Lucie Moravcová
54
73
16
17
32
30
45
48
Review
finálová skupina 8. kolo 122
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
DBaK
26. 3. 2023
12:30
Hala ZŠ Dominik Barták
Martin Růžička
50
65
16
17
25
32
32
49
Review
finálová skupina 8. kolo 120
Basket Ostrava
KP Brno
26. 3. 2023
13:00
Trojhalí Václav Sýkora
Michal Slovák
76
72
17
17
46
39
62
59
Review
finálová skupina 9. kolo 124
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Basket Ostrava
15. 4. 2023
17:00
SH BK Loko Karlovy Vary Dennis Billík
Štěpán Beran
51
66
15
15
25
38
40
54
Review
finálová skupina 9. kolo 123
DBaK
KP Brno
15. 4. 2023
17:30
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
51
78
23
28
29
42
43
58
Review
finálová skupina 10. kolo 126
BK Lokomotiva Karlovy Vary
KP Brno
16. 4. 2023
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Dennis Billík
Štěpán Beran
49
97
16
26
22
45
38
65
Review
finálová skupina 10. kolo 127
DBaK
Basket Ostrava
16. 4. 2023
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Petr Šmůla
Michal Bakajsa
70
58
17
14
29
28
50
35
Review
finálová skupina 10. kolo 125
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Sokol Nusle
16. 4. 2023
12:30
Hala ZŠ Daniel Čížek
Martin Koudela
54
75
10
18
31
30
43
49
Review
finálová skupina 11. kolo 129
KP Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
29. 4. 2023
15:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Martin Račanský
Jiří Krejčiřík
64
42
16
7
36
15
54
28
Review
finálová skupina 11. kolo 128
Basket Ostrava
Sokol Nusle
29. 4. 2023
16:00
Gymnázium Hladnov Adam Giecek
Ondřej Chodura
69
52
22
14
43
29
60
38
Review
finálová skupina 12. kolo 130
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
30. 4. 2023
11:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Lejčko
Lukáš Kalabza
61
42
14
7
27
19
47
28
Review
finálová skupina 12. kolo 131
KP Brno
Sokol Nusle
30. 4. 2023
11:15
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Martin Račanský
Jiří Krejčiřík
71
43
26
14
48
18
64
34
Review
finálová skupina 12. kolo 132
Basket Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
30. 4. 2023
13:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Adam Giecek
Ondřej Chodura
93
54
25
18
48
28
75
40
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 22 1.0 18.2 3.6 3.0 1.8/2.4 75.0 2.0
33 Tereza Trávníčková KP Brno 18 21 1.0 18.1 6.5 1.0 2.0/3.3 61.4 1.8
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 22 1.0 16.5 5.9 0.2 4.1/7.1 58.0 2.3
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 17 19 1.0 17.7 5.7 1.4 2.1/2.9 71.4 2.1
Hana Krupková Sokol Nusle 20 20 1.0 16.4 4.9 0.6 5.0/8.5 58.6 1.7
Veronika Kunešová KP Brno B 17 22 1.0 14.1 4.3 1.1 2.0/4.6 44.6 2.2
Karolína Velická BK Loko Karlovy Vary 18 19 1.0 15.8 6.4 0.2 2.4/3.6 65.2 3.2
Michaela Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 17 1.0 17.2 5.4 1.0 3.5/4.9 70.2 2.4
Natálie Durdová BK Brandýs n.L. 19 18 1.0 15.8 6.1 0.3 2.7/4.3 63.6 1.6
Kateřina Křemenová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 13.5 4.2 1.0 2.2/5.0 43.8 3.1
Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 19 20 1.0 13.4 4.5 1.0 1.5/2.1 70.7 2.4
Tereza Strýčková Basket Ostrava 18 21 1.0 12.4 4.2 0.6 2.2/3.2 67.6 1.7
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 19 19 1.0 13.5 5.2 0.7 1.2/1.8 0.0* 1.6
Adéla Bernáthová BŠ Tygři Praha B 18 18 1.0 14.2 4.5 0.9 2.3/3.7 62.7 1.8
24 Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 20 21 1.0 12.1 3.6 1.1 1.5/2.9 53.3 2.4
Klára Aubrechtová DBaK 18 20 1.0 12.6 4.0 1.2 1.1/2.0 52.5 2.9
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 18 1.0 13.9 4.5 0.7 2.7/4.6 59.8 0.9
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 19 22 1.0 11.3 3.0 1.0 2.0/5.1 40.2 2.3
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 20 20 1.0 12.4 3.0 1.2 2.9/4.0 73.4 3.3
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 20 1.0 12.3 3.3 1.4 1.7/2.5 68.0 3.1
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 16 1.0 15.1 4.4 1.1 3.1/4.3 73.5 2.1
Kristina Vaňková DBaK 18 18 1.0 13.2 4.7 0.7 1.7/2.6 63.8 1.7
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 20 21 1.0 11.0 3.8 0.4 2.4/5.6 42.4 3.0
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 19 18 1.0 12.8 6.0 0.0 0.8/2.9 28.3 3.0
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek 19 11 1.0 20.9 6.5 0.7 5.6/7.2 78.5 2.6
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 20 1.0 11.3 2.1 2.2 0.8/1.2 0.0* 2.2
5 Viktorie Švarcová KP Brno 17 20 1.0 10.8 3.6 0.6 1.9/3.4 56.7 1.3
99 Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 20 22 1.0 9.8 3.3 0.9 0.6/1.0 0.0* 2.2
Eliška Macháčková BŠ Tygři Praha B 19 16 1.0 13.4 5.8 0.1 1.6/3.7 42.4 3.4
Ema Ospalá KP Brno 19 21 1.0 10.1 3.9 0.4 1.3/2.1 61.4 1.3
Klára Slunečková HB Basket B 17 19 1.0 11.1 3.9 0.2 2.7/4.9 54.8 2.7
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 20 19 1.0 10.7 3.3 0.9 1.3/2.5 50.0 1.7
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 20 19 1.0 10.3 4.0 0.2 1.8/3.2 56.7 2.1
Johana Kučerová HB Basket B 17 18 1.0 10.7 3.8 0.7 1.0/3.1 32.7 0.7
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 16 1.0 11.9 5.1 0.1 1.4/3.1 44.0 2.3
15 Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 20 19 1.0 9.9 4.2 0.0 1.6/3.0 54.4 1.6
Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 22 1.0 8.6 2.8 0.9 0.5/1.1 0.0* 1.0
Dominica Hynková KP Brno 19 8 1.0 23.3 6.9 1.3 5.8/9.0 63.9 0.8
5 Lucie Zahradníková DBaK 19 18 1.0 10.3 3.7 0.3 1.9/2.5 75.6 1.4
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 19 20 1.0 9.1 2.5 0.9 1.6/3.3 47.7 2.6
13 Simona Králová Sokol Kladno 18 18 1.0 10.1 4.4 0.0 1.3/4.6 28.0 2.9
Lucie Kašparová DBaK 19 15 1.0 12.0 5.3 0.0 1.3/3.4 39.2 1.9
32 Tereza Procházková KP Brno 18 20 1.0 9.0 2.3 1.2 1.0/1.9 0.0* 1.5
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 19 20 1.0 9.0 3.5 0.4 0.9/1.9 0.0* 3.0
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 20 1.0 8.8 3.1 0.4 1.6/3.0 51.7 3.0
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 19 1.0 9.3 4.0 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.7
11 Martina Blahová Baník Most 20 10 1.0 16.8 5.3 1.4 2.0/2.9 69.0 3.3
Natálie Benešová Žabiny Brno B 20 17 1.0 9.9 3.0 0.6 2.1/3.8 56.3 2.6
Tereza Jandová HB Basket B 19 11 1.0 14.8 5.6 0.4 2.5/3.7 65.9 1.5
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 18 16 1.0 10.0 3.8 0.1 2.2/3.5 62.5 3.1
26 Klára Novotná Studánka Pardubice 19 21 1.0 7.4 1.9 1.1 0.2/0.6 0.0* 1.3
8 Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 20 13 1.0 11.7 5.0 0.0 1.7/3.2 52.4 2.0
Klára Pečivová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 11 1.0 13.6 4.6 0.5 2.7/4.2 65.2 2.5
Pavlína Budská KP Brno 20 21 1.0 7.1 2.7 0.5 0.3/0.7 0.0* 2.1
Veronika Prokešová KP Brno 19 18 1.0 8.2 2.8 0.3 1.8/3.6 50.0 2.2
9 Julie Drtíková Baník Most 17 19 1.0 7.7 2.6 0.4 1.5/2.5 59.6 1.4
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 9 1.0 15.9 5.8 0.6 2.7/5.0 53.3 2.2
Claudie Štroblová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 6.8 1.7 0.1 3.0/5.2 57.8 2.6
Karolína Divišová B. Jablonec n. N. 20 21 1.0 6.6 3.0 0.1 0.2/0.9 0.0* 2.4
21 Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 20 20 1.0 6.9 2.9 0.0 1.2/2.3 53.3 1.0
Veronika Špatková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 18 1.0 7.6 2.6 0.3 1.7/3.9 42.3 2.4
Valentýna Veselá KP Brno 18 21 1.0 6.5 2.6 0.0 1.3/2.7 50.0 2.9
Anna Benešová KP Brno 20 18 1.0 7.5 2.4 0.7 0.6/0.8 0.0* 0.3
Markéta Šafránková HB Basket B 19 17 1.0 7.9 2.2 0.6 1.8/2.9 63.3 0.6
Vendula Matuštíková Basket Ostrava 19 22 1.0 6.0 2.1 0.2 1.3/2.5 51.9 2.3
Lucie Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 19 1.0 6.9 2.0 0.4 1.6/2.3 70.5 1.9
Aneta Adámková Žabiny Brno B 17 13 1.0 10.1 3.5 0.8 0.6/1.1 0.0* 0.9
Eliška Koďousková Studánka Pardubice 18 17 1.0 7.6 2.7 0.5 0.8/1.2 0.0* 1.7
4 Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 18 14 1.0 9.1 2.9 0.5 1.8/3.3 54.3 2.7
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 19 20 1.0 6.4 2.2 0.3 1.3/2.6 50.0 2.7
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 11.5 3.9 0.5 2.3/3.6 62.5 2.0
Žofia Vajdová HB Basket B 20 15 1.0 8.4 2.9 0.5 0.9/1.8 0.0* 1.3
Alice Kinclová HB Basket B 19 12 1.0 10.4 4.3 0.3 0.9/2.4 37.9 1.6
Tereza Karasová HB Basket B 20 12 1.0 10.2 3.1 0.5 2.5/6.0 41.7 1.1
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 18 16 1.0 7.6 2.6 0.5 1.0/2.0 50.0 1.9
Monika Lojková BŠ Tygři Praha B 17 11 1.0 10.8 3.3 1.2 0.7/1.3 0.0* 1.5
Anja Válková Studánka Pardubice 19 10 1.0 11.8 3.0 1.4 1.6/2.7 59.3 1.8
Antonie Baborovská BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 5.9 2.2 0.4 0.6/1.0 0.0* 2.6
Tereza Rausová KP Brno B 19 20 1.0 5.8 1.6 0.5 1.3/2.6 51.0 2.2
Anežka Hrubá Studánka Pardubice 18 9 1.0 12.7 3.7 0.9 2.7/4.4 60.0 2.2
Nela Sadílková BŠ Tygři Praha B 20 18 1.0 6.2 2.7 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.0
Giulia Amadei Žabiny Brno B 18 14 1.0 8.0 1.9 1.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Veronika Kurzová KP Brno B 17 18 1.0 6.2 2.4 0.0 1.4/2.8 51.0 1.7
Nela Nétková Žabiny Brno B 19 9 1.0 12.4 5.7 0.1 0.8/1.3 0.0* 2.6
Alžběta Brzoňová BŠ Tygři Praha B 18 13 1.0 8.5 2.5 1.2 0.2/0.5 0.0* 1.2
Anna Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 17 9 1.0 12.3 4.3 1.0 0.7/2.7 25.0 1.8
Eliška Urbanová ŠBK P-H Sadská 20 9 1.0 12.0 4.6 0.0 2.9/4.0 72.2 2.9
Nela Hahnová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 5.4 1.8 0.1 1.6/3.0 51.7 2.3
Lucie Čejková Basket Ostrava 18 22 1.0 4.9 1.0 0.6 1.0/1.3 0.0* 3.0
Gabriela Hálová KP Brno B 18 16 1.0 6.7 1.9 0.3 2.1/3.2 64.7 3.1
Eliška Králová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 22 1.0 4.8 1.1 0.5 1.3/2.1 59.6 1.5
5 Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 20 19 1.0 5.6 1.6 0.6 0.7/1.2 0.0* 0.8
Barbora Svobodová Studánka Pardubice 19 11 1.0 9.3 2.9 1.1 0.2/0.8 0.0* 3.2
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 19 19 1.0 5.4 1.2 0.6 1.1/1.5 0.0* 2.1
Martina Buryanová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 18 1.0 5.7 1.9 0.4 0.6/0.7 0.0* 0.9
Lada Dvořáková BK Brandýs n.L. 20 17 1.0 5.9 2.1 0.4 0.8/2.1 36.1 2.2
Renata Šinovská Basket Ostrava 18 22 1.0 4.6 1.3 0.4 1.0/1.2 0.0* 1.3
Sofia Simićová BŠ Tygři Praha B 18 16 1.0 6.3 1.9 0.4 1.3/3.1 40.0 2.4
7 Magdaléna Šmolíková DBaK 20 17 1.0 5.8 1.6 0.5 0.9/1.7 0.0* 2.2
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 19 16 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Monika Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 16 1.0 6.1 2.3 0.1 1.3/2.3 54.1 1.9
10 Valerie Kopecká Baník Most 18 18 1.0 5.4 1.8 0.4 0.7/1.9 0.0* 2.0
Sofie Šturmová Sokol Nusle 19 20 1.0 4.9 1.6 0.4 0.7/2.0 0.0* 1.9
9 Tereza Pavelcová Sokol Kladno 17 6 1.0 16.0 4.8 1.5 1.8/4.0 45.8 0.8
Helena Pešková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 20 1.0 4.8 1.6 0.0 1.6/2.6 62.7 1.7
Anna Ženíšková DBaK 19 5 1.0 18.6 7.2 0.8 1.8/4.2 42.9 2.0
Klára Klugová DBaK 18 16 1.0 5.7 1.3 0.8 0.9/1.4 0.0* 1.8
Žaneta Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 20 1.0 4.6 1.8 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.5
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 18 20 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.3 44.4 2.3
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 20 10 1.0 9.0 3.5 0.1 1.7/2.8 60.7 2.2
Michaela Jíchová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 4.5 1.4 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.8
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 19 14 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.2
Johanka Kindermannová BŠ Tygři Praha B 20 15 1.0 5.7 2.3 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.3
17 Nela Heltová Baník Most 19 10 1.0 8.5 2.9 0.9 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martina Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 20 1.0 4.2 1.9 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.4
Veronika Pichrtová BK Loko Karlovy Vary 17 16 1.0 5.3 1.4 0.3 1.4/3.4 42.6 1.8
16 Isabela Vyskočilová Baník Most 18 14 1.0 6.0 2.6 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.6
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 11 1.0 7.3 3.0 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.5
Tereza Fabiánková HB Basket B 20 12 1.0 6.5 2.9 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.9
Ema Rychtecká Žabiny Brno B 17 12 1.0 6.5 2.3 0.5 0.5/0.8 0.0* 0.6
15 Natálie Křížová Baník Most 19 20 1.0 3.9 1.6 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.5
22 Ema Sojková Sokol Kladno 19 19 1.0 4.1 1.5 0.3 0.3/0.6 0.0* 2.3
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 19 12 1.0 6.4 2.3 0.2 1.3/1.8 0.0* 1.7
Barbora Převrátilová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 3.8 1.4 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.2
Alžběta Holovská BK Brandýs n.L. 20 17 1.0 4.4 1.2 0.1 1.6/3.2 50.0 2.1
6 Jana Mouchová Sokol Kladno 17 19 1.0 3.9 1.5 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.0
Ema Bartoňová Žabiny Brno B 19 11 1.0 6.7 2.5 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.9
Eliska Niamh Sieglová BK Loko Karlovy Vary 19 17 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.2
6 Tereza Koudelková Baník Most 19 14 1.0 5.1 1.8 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.3
Karolína Budská KP Brno B 17 17 1.0 4.2 1.4 0.2 0.9/1.9 0.0* 1.3
Eliška Vondrušková Žabiny Brno B 19 9 1.0 8.0 3.6 0.0 0.9/1.1 0.0* 1.0
Magdalena Mikulová Žabiny Brno B 17 12 1.0 6.0 1.9 0.5 0.7/1.8 0.0* 1.0
Elen Boráková BŠ Tygři Praha B 18 7 1.0 9.9 4.0 0.0 1.9/2.9 65.0 2.4
Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 7 1.0 9.4 3.6 0.3 1.4/2.1 66.7 1.7
29 Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 20 17 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.2
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 22 1.0 3.0 1.0 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.4
Sára Vyroubalová Žabiny Brno B 17 13 1.0 4.7 2.0 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.2
Kristína Kuklová Žabiny Brno B 19 6 1.0 10.2 3.7 0.8 0.3/1.0 0.0* 1.3
18 Ela Salačová Baník Most 17 3 1.0 20.3 8.7 0.0 3.0/5.7 52.9 1.3
8 Ema Jančárková Baník Most 18 7 1.0 8.7 3.4 0.4 0.6/1.3 0.0* 2.1
4 Adéla Hrbková Baník Most 19 14 1.0 4.3 1.4 0.1 1.2/2.2 54.8 0.9
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 18 9 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/2.3 61.9 1.7
Petra Nedbalá ŠBK P-H Sadská 19 17 1.0 3.5 0.5 0.7 0.3/1.1 0.0* 1.5
32 Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 16 1.0 3.7 1.3 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.6
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 11 1.0 5.3 1.9 0.5 0.1/0.4 0.0* 0.7
Barbora Krejcarová BŠ Tygři Praha B 17 6 1.0 9.7 1.8 1.0 3.0/5.3 56.3 1.8
Kateřina Caldrová BK Loko Karlovy Vary 20 19 1.0 3.0 1.1 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.4
13 Kateřina Žatecká Baník Most 19 18 1.0 3.2 1.2 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.6
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 18 7 1.0 8.0 3.4 0.0 1.1/2.0 57.1 1.7
Karolina Vládíková BK Frýdek-Místek 17 5 1.0 11.0 4.8 0.0 1.4/2.6 53.8 2.0
20 Eliška Ransdorfová ŠBK P-H Sadská 19 19 1.0 2.9 0.8 0.1 1.0/1.6 0.0* 2.3
Eliška Chalupová HB Basket B 18 14 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.1
Kateřina Kejíková KP Brno B 20 6 1.0 9.2 2.5 1.2 0.7/2.5 26.7 0.8
Kateřina Daňková Žabiny Brno B 19 7 1.0 7.7 2.1 1.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Eliška Čechová KP Brno B 18 5 1.0 10.8 3.4 0.0 4.0/6.0 66.7 3.6
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 18 11 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.0
Lucie Lindušková KP Brno B 17 4 1.0 13.3 4.0 1.0 2.3/3.8 60.0 1.3
Klára Vašinová BŠ Tygři Praha B 20 8 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.0
24 Eliška Perglová Sokol Kladno 18 21 1.0 2.5 0.7 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.0
21 Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 17 18 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.8
Monika Olečková KP Brno 18 7 1.0 7.3 2.3 0.3 1.9/3.6 52.0 1.6
Karolína Šplíchalová BK Loko Karlovy Vary 19 4 1.0 12.8 5.3 0.0 2.3/3.3 69.2 2.3
Klára Haniková KP Brno 19 18 1.0 2.8 1.1 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.5
21 Markéta Hviščová Sokol Kladno 19 18 1.0 2.8 1.2 0.1 0.3/0.5 0.0* 2.3
Ema Ptáčková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 2.4 0.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.8
Anna Runtschová HB Basket B 17 10 1.0 5.0 1.3 0.4 1.2/3.7 32.4 1.9
16 Klára Spilková DBaK 20 15 1.0 3.3 1.2 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.5
Petra Havlínová HB Basket B 19 14 1.0 3.5 1.3 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.4
7 Adéla Kočí Baník Most 19 8 1.0 5.9 2.0 0.4 0.8/1.8 0.0* 2.4
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 17 13 1.0 3.6 0.9 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.7
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 18 9 1.0 5.2 2.2 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.0
Kateřina Kalná Žabiny Brno B 16 6 1.0 7.8 2.8 0.2 1.7/2.5 66.7 1.0
Barbora Mokrá BK Loko Karlovy Vary 17 12 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Karolína Berková KP Brno B 19 15 1.0 3.1 1.1 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.6
Tereza Bočková Sokol Nusle 20 20 1.0 2.2 0.8 0.1 0.6/0.7 0.0* 0.9
18 Sára Kollárová BK Lvice Litoměřice 20 18 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.9
13 Adriana Krešne Baník Most 20 12 1.0 3.7 1.1 0.3 0.8/1.0 0.0* 2.2
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 19 16 1.0 2.8 1.0 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.3
Karolína Kyselicová Sokol Nusle 17 8 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.8
Lenka Kovandová HB Basket B 19 13 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.6
14 Ema Bozděchová Baník Most 18 6 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.3 50.0 2.5
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 18 11 1.0 3.7 1.5 0.2 0.3/0.4 0.0* 3.1
24 Michaela Staňková ŠBK P-H Sadská 20 13 1.0 3.2 1.1 0.1 0.8/2.2 34.5 2.1
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 18 15 1.0 2.5 0.5 0.5 0.1/0.2 0.0* 1.9
11 Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 20 8 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/1.1 0.0* 0.8
14 Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.6
Viktorie Licková KP Brno B 17 15 1.0 2.5 0.6 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.3
Andrea Tomancová TJ Rožnov pod Radhoštěm 20 20 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.6
Melánia Skálová KP Brno 19 17 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 2.8
25 Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 19 9 1.0 4.0 1.3 0.1 1.0/2.0 50.0 2.3
2 Rozálie Oplová DBaK 20 20 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.6
Barbora Michalinová B. Jablonec n. N. 20 13 1.0 2.6 0.6 0.1 1.2/1.9 0.0* 1.3
Barbora Puchnerová ŠBK P-H Sadská 20 11 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Marie Rene Janku Sokol Nusle 19 11 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 2.3
Josefína Končelíková Sokol Nusle 19 16 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.0
Ema Janoušková Sokol Nusle 18 8 1.0 4.1 1.1 0.5 0.4/0.5 0.0* 1.3
Adéla Mašková KP Brno B 20 10 1.0 3.2 0.9 0.0 1.4/3.8 36.8 1.5
43 Linda Zahradníková Sokol Kladno 17 20 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
19 Tereza Kurzová KP Brno 18 13 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 0.8
Adéla Gangurová BK Loko Karlovy Vary 20 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Adéla Šťastná Sokol Nusle 19 13 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.5
Kristýna Mladá B. Jablonec n. N. 17 8 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.5
Anna Károlyová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Eliška Ducháčková B. Jablonec n. N. 18 11 1.0 2.4 0.9 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.0
12 Pavla Kellerová Baník Most 19 20 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Aneta Frýdová DBaK 20 13 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.2
Zuzana Dudová KP Brno 17 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
Zuzana Klokočníková B. Jablonec n. N. 20 4 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/3.5 35.7 1.8
Kristýna Štětkářová TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 7 1.0 3.4 0.7 0.6 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tereza Slavíková DBaK 19 3 1.0 8.0 1.7 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.7
Kateřina Chromečková BK Frýdek-Místek 18 10 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
7 Pavlína Janů Baník Most 20 5 1.0 4.6 0.6 1.0 0.4/0.4 0.0* 1.2
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 2.0 0.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Eliška Loučková BŠ Tygři Praha B 18 4 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.8
Soňa Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 18 1.0 1.2 0.5 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.8
Anna Mária Krajčovičová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 20 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
44 Kateřina Hlušičková Sokol Kladno 18 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
Kamila Trusková Žabiny Brno B 17 5 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.2
19 Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 20 4 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/1.8 0.0* 1.0
Lucie Klementová BK Brandýs n.L. 18 15 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.1
Natálie Lavírová BK Brandýs n.L. 20 13 1.0 1.5 0.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.2
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 19 11 1.0 1.8 0.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.2
Vendula Čiklová KP Brno B 18 15 1.0 1.3 0.4 0.0 0.5/0.7 0.0* 2.9
Tereza Husáková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 16 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 19 15 1.0 1.3 0.4 0.1 0.1/0.4 0.0* 3.1
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 19 11 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 17 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
11 Kateřina Dupačová Sokol Kladno 17 19 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.5
Šimona Vaňková Žabiny Brno B 19 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
Lucie Stránská Žabiny Brno B 18 2 1.0 8.5 1.5 0.0 5.5/6.0 91.7 2.0
Barbora Havlíčková DBaK 18 14 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.7 0.0* 3.1
Adéla Zápotocká Sokol Nusle 20 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Tereza Pospíšilová DBaK 17 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Tereza Sommerová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 15 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.3
Julie Nádaská ŠBK P-H Sadská 18 6 1.0 2.7 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Michaela Mundlová BK Loko Karlovy Vary 18 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Tereza Elízová BK Loko Karlovy Vary 19 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Eliška Teršlová B. Jablonec n. N. 17 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Tereza Macháčková BŠ Tygři Praha B 17 2 1.0 7.0 2.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 3.0
Vasiliki Koulouri KP Brno B 20 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
18 Alice Procházková Baník Most 20 16 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.4
Karolína Valachová Žabiny Brno B 20 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
7 Natálie Novotná Sokol Kladno 18 8 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.4
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 18 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/2.3 42.9 2.0
Emma Smitková BK Loko Karlovy Vary 19 18 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.2
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n.L. 18 16 1.0 0.7 0.1 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.4
Klára Obadalová KP Brno B 19 12 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.1
20 Zuzana Kolářová BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.6
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 18 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Sára Štechová BŠ Tygři Praha B 17 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Veronika Šlaisová DBaK 20 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.4
Radka Čermáková BK Loko Karlovy Vary 17 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Kristýna Holčáková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 5 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.8
Sára Dosič BK Loko Karlovy Vary 17 6 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 18 8 1.0 1.1 0.4 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.4
Markéta Chadimová KP Brno B 17 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Kateřina Zábranská ŠBK P-H Sadská 18 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Ema Bucháčková ŠBK P-H Sadská 20 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.2
Adéla Hynková Studánka Pardubice 18 19 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Zuzana Pavloňová KP Brno B 20 8 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Emma Telecká BŠ Tygři Praha B 19 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eva Salačová HB Basket B 19 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
25 Adéla Marešová Sokol Kladno 19 17 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Kristýna Kozáková DBaK 19 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Magdaléna Holá BŠ Tygři Praha B 19 7 1.0 0.9 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Mátlová KP Brno B 20 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Magdaléna Štolleová BŠ Tygři Praha B 17 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek 17 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Loreta Krejčí HB Basket B 17 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 0.8
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 18 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Julie Kleinová Žabiny Brno B 18 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Linda Titzová Žabiny Brno B 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
41 Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zuzana Hamplová BŠ Tygři Praha B 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 17 5 1.0 0.4 0.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.8
Marie Tuháčková HB Basket B 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tereza Hýlová BŠ Tygři Praha B 19 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Adéla Zemanová KP Brno B 17 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.9
Alice Krýzová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Veronika Mičůnková TJ Rožnov pod Radhoštěm 20 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Kateřina Kostelecká KP Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dostálová HB Basket B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vtípilová KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pospíšilová Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kučerová HB Basket B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Dagmar Křivancová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Tereza Tůmová Baník Most 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Lívancová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vlčková DBaK 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nela Sonnevendová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Adoltová BŠ Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iva Kalousková Žabiny Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bláhová HB Basket B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Rešková KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Monika Fryčová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zemanová BK Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Synková Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Adéla Mušková BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Petele BK Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kölblová KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Krýzová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Homolová BŠ Tygři Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 33 9 6 5 4
33 Tereza Trávníčková KP Brno 18 30 11 3 6 4
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 29 11 2 9 5
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 17 42 11 6 6 5
Hana Krupková Sokol Nusle 20 29 10 2 12 3
Veronika Kunešová KP Brno B 17 34 9 5 7 5
Karolína Velická BK Loko Karlovy Vary 18 25 11 2 5 5
Michaela Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 27 11 3 10 4
Natálie Durdová BK Brandýs n.L. 19 33 11 3 7 3
Kateřina Křemenová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 31 10 3 6 5
Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 19 31 10 3 6 4
Tereza Strýčková Basket Ostrava 18 23 10 2 8 4
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 19 24 9 2 5 5
Adéla Bernáthová BŠ Tygři Praha B 18 26 10 3 7 4
24 Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 20 24 8 4 4 5
Klára Aubrechtová DBaK 18 24 8 4 5 5
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 24 9 2 8 2
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 19 23 8 3 6 4
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 20 37 9 4 7 5
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 23 6 6 6 5
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 27 8 5 10 4
Kristina Vaňková DBaK 18 26 7 3 9 4
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 20 21 8 2 6 5
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 19 23 11 0 4 5
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek 19 31 12 2 12 5
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 28 6 8 5 5
5 Viktorie Švarcová KP Brno 17 25 8 2 5 4
99 Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 20 22 8 3 6 5
Eliška Macháčková BŠ Tygři Praha B 19 28 13 1 7 5
Ema Ospalá KP Brno 19 24 11 2 6 4
Klára Slunečková HB Basket B 17 20 8 1 5 5
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 20 24 10 3 4 3
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 20 16 8 1 5 4
Johana Kučerová HB Basket B 17 24 10 2 3 3
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 28 12 1 5 5
15 Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 20 20 7 0 6 4
Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 25 9 4 3 3
Dominica Hynková KP Brno 19 37 13 4 11 2
5 Lucie Zahradníková DBaK 19 18 7 1 4 4
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 19 19 7 3 5 4
13 Simona Králová Sokol Kladno 18 23 11 0 4 5
Lucie Kašparová DBaK 19 24 12 0 6 4
32 Tereza Procházková KP Brno 18 22 7 5 4 4
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 19 19 9 2 3 5
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 17 8 3 5 5
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 18 9 2 2 5
11 Martina Blahová Baník Most 20 21 9 2 6 5
Natálie Benešová Žabiny Brno B 20 17 5 2 6 5
Tereza Jandová HB Basket B 19 23 10 2 8 5
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 18 20 8 1 4 5
26 Klára Novotná Studánka Pardubice 19 21 6 3 2 4
8 Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 20 23 11 0 6 5
Klára Pečivová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 29 11 3 5 5
Pavlína Budská KP Brno 20 18 7 3 3 4
Veronika Prokešová KP Brno 19 21 7 2 7 5
9 Julie Drtíková Baník Most 17 16 6 2 4 3
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 29 10 3 10 3
Claudie Štroblová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 16 7 1 7 5
Karolína Divišová B. Jablonec n. N. 20 16 8 1 2 5
21 Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 20 12 5 0 5 3
Veronika Špatková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 17 6 1 6 5
Valentýna Veselá KP Brno 18 11 4 0 3 5
Anna Benešová KP Brno 20 25 8 3 3 2
Markéta Šafránková HB Basket B 19 16 5 4 5 2
Vendula Matuštíková Basket Ostrava 19 16 6 2 4 4
Lucie Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 16 6 2 5 4
Aneta Adámková Žabiny Brno B 17 21 6 3 2 4
Eliška Koďousková Studánka Pardubice 18 18 6