Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
finálová skupina 1. kolo 105
DBaK
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
finálová skupina 1. kolo 104
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Nusle
28. 1. 2023
12:30
SH BK Loko Karlovy Vary Ondřej Asztalos
Tomáš Morávek
39
69
12
22
23
35
30
51
Review
finálová skupina 1. kolo 103
KP Brno
Basket Ostrava
28. 1. 2023
18:00
Tělocvična Purkyňova 2 Petr Jakubík
Aleš Chlup
64
56
18
10
33
25
51
40
Review
finálová skupina 2. kolo 106
BK Lokomotiva Karlovy Vary
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
finálová skupina 2. kolo 107
DBaK
Sokol Nusle
29. 1. 2023
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
43
82
10
23
18
40
32
66
Review
finálová skupina 3. kolo 109
KP Brno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
18. 2. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
finálová skupina 3. kolo 110
Basket Ostrava
DBaK
18. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
finálová skupina 3. kolo 108
Sokol Nusle
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
18. 2. 2023
17:00
TJ Sokol Nusle
Preview
finálová skupina 4. kolo 111
KP Brno
DBaK
19. 2. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
finálová skupina 4. kolo 112
Basket Ostrava
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
finálová skupina 5. kolo 113
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
4. 3. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
finálová skupina 5. kolo 114
Sokol Nusle
KP Brno
4. 3. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
finálová skupina 5. kolo 115
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Basket Ostrava
4. 3. 2023
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 6. kolo 116
Sokol Nusle
Basket Ostrava
5. 3. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
finálová skupina 6. kolo 117
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
KP Brno
5. 3. 2023
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 7. kolo 118
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
BK Lokomotiva Karlovy Vary
25. 3. 2023
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 7. kolo 119
Sokol Nusle
DBaK
25. 3. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
finálová skupina 8. kolo 120
Basket Ostrava
KP Brno
26. 3. 2023
-
Trojhalí
Preview
finálová skupina 8. kolo 121
Sokol Nusle
BK Lokomotiva Karlovy Vary
26. 3. 2023
-
TJ Sokol Nusle
Preview
finálová skupina 8. kolo 122
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
DBaK
26. 3. 2023
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 9. kolo 123
DBaK
KP Brno
15. 4. 2023
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
finálová skupina 9. kolo 124
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Basket Ostrava
15. 4. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
finálová skupina 10. kolo 125
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Sokol Nusle
16. 4. 2023
-
Hala ZŠ
Preview
finálová skupina 10. kolo 126
BK Lokomotiva Karlovy Vary
KP Brno
16. 4. 2023
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
finálová skupina 10. kolo 127
DBaK
Basket Ostrava
16. 4. 2023
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
finálová skupina 11. kolo 128
Basket Ostrava
Sokol Nusle
29. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
finálová skupina 11. kolo 129
KP Brno
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
29. 4. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
finálová skupina 12. kolo 130
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
30. 4. 2023
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
finálová skupina 12. kolo 131
KP Brno
Sokol Nusle
30. 4. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
finálová skupina 12. kolo 132
Basket Ostrava
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
30. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Nusle 2 2 0 151 82 4
2. KP Brno 1 1 0 64 56 2
3. Basket Ostrava 1 0 1 56 64 1
4. BK Loko Karlovy Vary 1 0 1 39 69 1
5. DBaK 1 0 1 43 82 1
6. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tereza Trávníčková KP Brno 17 12 1.0 19.6 6.9 1.1 2.5/3.8 66.7 1.5
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 17 12 1.0 18.6 3.4 3.3 1.8/2.3 77.8 1.8
Sofie Kaducová Basket Ostrava 16 12 1.0 17.1 6.3 0.4 3.3/6.3 53.3 1.8
Hana Krupková Sokol Nusle 19 12 1.0 16.9 5.2 0.6 4.8/8.3 58.0 1.5
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 16 12 1.0 15.5 5.5 0.8 2.0/2.8 70.6 1.9
Adéla Bernáthová BŠ Tygři Praha B 17 12 1.0 15.2 5.0 1.0 2.2/4.0 54.2 1.9
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 18 11 1.0 16.1 4.8 0.9 3.7/5.3 70.7 1.9
Veronika Kunešová KP Brno B 16 12 1.0 14.4 4.9 0.9 1.8/4.9 37.3 2.6
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 18 12 1.0 14.1 4.6 0.8 2.7/4.2 64.0 0.9
Ema Ospalá KP Brno 18 13 1.0 12.7 4.7 0.5 1.7/2.5 66.7 1.6
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 19 12 1.0 13.7 5.3 0.7 1.0/1.6 0.0* 1.7
Karolína Velická BK Loko Karlovy Vary 17 11 1.0 14.9 6.3 0.0 2.4/3.8 61.9 3.0
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 18 10 1.0 15.8 2.9 3.0 1.0/1.6 0.0* 2.0
Klára Aubrechtová DBaK 17 11 1.0 14.0 4.6 1.2 1.2/2.2 54.2 2.6
24 Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 19 12 1.0 12.7 3.8 1.1 1.8/3.3 53.8 2.6
Tereza Strýčková Basket Ostrava 17 12 1.0 12.6 4.6 0.3 2.4/3.6 67.4 1.7
Natálie Durdová BK Brandýs n.L. 19 10 1.0 15.0 5.4 0.3 3.3/5.3 62.3 1.5
Eliška Macháčková BŠ Tygři Praha B 18 10 1.0 14.9 6.4 0.0 2.1/4.6 45.7 4.0
Viktorie Švarcová KP Brno 17 13 1.0 11.3 4.0 0.5 1.9/3.5 55.6 1.6
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 19 11 1.0 12.5 4.3 0.3 3.2/7.0 45.5 2.9
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 18 10 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/3.4 29.4 3.0
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 18 12 1.0 10.8 2.8 1.1 1.8/3.9 46.8 2.6
Tereza Bosáková Basket Ostrava 17 12 1.0 10.6 3.3 1.1 0.7/1.0 0.0* 0.8
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 16 10 1.0 12.3 3.6 1.1 1.8/2.4 75.0 3.0
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 19 11 1.0 11.2 4.8 0.0 1.5/2.2 70.8 1.8
Tereza Procházková KP Brno 17 11 1.0 11.1 2.5 1.6 1.1/2.5 44.4 1.4
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 17 10 1.0 11.9 4.1 0.6 1.9/3.5 54.3 2.8
Anja Válková Studánka Pardubice 18 10 1.0 11.8 3.0 1.4 1.6/2.7 59.3 1.8
Kristina Vaňková DBaK 17 9 1.0 13.1 4.9 0.3 2.3/3.7 63.6 1.6
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 19 11 1.0 10.5 2.6 0.9 2.5/3.5 71.1 3.4
Klára Pečivová TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 9 1.0 12.7 4.2 0.4 2.9/4.1 70.3 2.8
Pavlína Budská KP Brno 19 12 1.0 9.4 3.3 0.8 0.5/1.1 0.0* 2.4
Anna Benešová KP Brno 19 12 1.0 9.3 2.8 1.1 0.6/0.8 0.0* 0.3
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 19 10 1.0 11.1 3.5 1.0 1.1/2.2 50.0 1.8
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 18 12 1.0 9.2 2.5 0.8 1.9/4.1 46.9 2.5
Lucie Zahradníková DBaK 18 10 1.0 11.0 3.9 0.3 2.3/2.9 79.3 1.1
13 Simona Králová Sokol Kladno 17 10 1.0 11.0 4.7 0.0 1.6/6.0 26.7 2.7
11 Martina Blahová Baník Most 19 6 1.0 18.2 6.3 1.0 2.5/3.8 65.2 2.8
Natálie Benešová Žabiny Brno B 19 10 1.0 10.9 3.3 0.5 2.8/5.1 54.9 2.7
11 Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 19 10 1.0 10.8 3.5 0.9 1.1/1.6 0.0* 2.7
Klára Slunečková HB Basket B 16 10 1.0 10.7 4.1 0.1 2.2/4.5 48.9 3.0
15 Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 19 12 1.0 8.9 3.8 0.0 1.3/2.6 48.4 2.1
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 18 12 1.0 8.6 3.6 0.3 0.7/1.6 0.0* 3.4
Barbora Svobodová Studánka Pardubice 18 11 1.0 9.3 2.9 1.1 0.2/0.8 0.0* 3.2
Markéta Šafránková HB Basket B 18 11 1.0 9.1 2.3 0.7 2.4/3.5 68.4 0.8
Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 18 10 1.0 9.4 2.9 0.6 1.8/3.0 60.0 2.3
99 Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 19 12 1.0 7.7 2.5 0.8 0.4/0.7 0.0* 2.3
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 19 10 1.0 9.0 3.5 0.1 1.7/2.8 60.7 2.2
2 Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 18 9 1.0 9.9 4.3 0.3 0.2/1.0 0.0* 2.2
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 17 8 1.0 11.0 3.9 0.1 2.9/3.9 74.2 2.4
Veronika Prokešová KP Brno 18 9 1.0 9.8 3.7 0.1 2.1/3.4 61.3 1.6
Anežka Hrubá Studánka Pardubice 17 7 1.0 12.4 3.9 0.9 2.1/3.6 60.0 2.7
9 Julie Drtíková Baník Most 16 10 1.0 8.2 2.9 0.3 1.5/2.4 62.5 1.2
Vendula Matuštíková Basket Ostrava 18 12 1.0 6.8 2.2 0.3 1.4/2.6 54.8 2.3
Eliška Koďousková Studánka Pardubice 17 10 1.0 8.0 2.9 0.4 1.0/1.4 0.0* 1.6
9 Tereza Pavelcová Sokol Kladno 16 5 1.0 16.0 4.6 1.6 2.0/4.2 47.6 0.8
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 18 12 1.0 6.6 1.3 1.0 0.9/1.4 0.0* 2.4
Antonie Baborovská BK Loko Karlovy Vary 17 11 1.0 7.2 2.9 0.4 0.3/0.9 0.0* 2.6
Johana Kučerová HB Basket B 16 10 1.0 7.9 2.6 0.6 0.9/3.5 25.7 0.8
Valentýna Veselá KP Brno 18 12 1.0 6.4 2.3 0.0 1.9/3.1 62.2 2.8
Sofie Šturmová Sokol Nusle 18 12 1.0 6.3 2.1 0.5 0.7/1.7 0.0* 1.9
Alice Kinclová HB Basket B 18 8 1.0 9.4 4.0 0.1 1.0/3.1 32.0 1.5
Aneta Adámková Žabiny Brno B 16 7 1.0 10.7 3.3 1.1 0.7/1.4 0.0* 1.0
Veronika Špatková Basketbal Sokol Horní Počernice 16 8 1.0 9.0 3.0 0.4 1.9/3.6 51.7 2.6
21 Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 19 10 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/1.8 0.0* 1.0
Renata Šinovská Basket Ostrava 17 12 1.0 5.9 1.7 0.3 1.6/1.8 0.0* 1.4
Tereza Jandová HB Basket B 18 5 1.0 14.2 5.8 0.2 2.0/3.4 58.8 1.0
Lada Dvořáková BK Brandýs n.L. 19 11 1.0 6.4 2.1 0.5 0.8/2.6 31.0 2.0
Magdaléna Šmolíková DBaK 19 10 1.0 7.0 1.9 0.7 1.1/1.8 0.0* 2.4
Karolína Divišová B. Jablonec n. N. 19 11 1.0 6.3 2.9 0.1 0.2/1.1 0.0* 2.4
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 18 11 1.0 6.2 1.7 0.4 1.6/2.7 60.0 2.8
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 18 10 1.0 6.8 3.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Klára Klugová DBaK 17 9 1.0 7.3 1.4 1.0 1.4/2.2 65.0 1.4
Ema Bartoňová Žabiny Brno B 18 9 1.0 7.3 2.7 0.3 1.0/1.3 0.0* 1.9
Lucie Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 15 12 1.0 5.4 1.8 0.3 1.0/1.6 0.0* 1.4
Žofia Vajdová HB Basket B 19 8 1.0 8.1 2.8 0.4 1.5/2.8 54.5 1.1
Gabriela Hálová KP Brno B 17 9 1.0 7.2 2.3 0.1 2.2/3.7 60.6 3.3
Sofia Simićová BŠ Tygři Praha B 17 9 1.0 7.2 2.0 0.7 1.2/3.3 36.7 2.6
Nela Sadílková BŠ Tygři Praha B 19 11 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Veronika Kurzová KP Brno B 16 10 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/3.0 43.3 1.8
Veronika Pichrtová BK Loko Karlovy Vary 16 11 1.0 5.6 1.6 0.3 1.5/4.0 38.6 2.1
Anna Ženíšková DBaK 18 3 1.0 20.3 7.7 1.3 1.0/2.7 37.5 2.3
Michaela Jíchová BK Loko Karlovy Vary 17 11 1.0 5.5 1.7 0.6 0.2/0.4 0.0* 2.2
8 Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 19 6 1.0 10.0 3.8 0.0 2.3/4.0 58.3 2.3
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 18 9 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.7
Lucie Kašparová DBaK 18 6 1.0 10.0 4.3 0.0 1.3/3.7 36.4 1.7
5 Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 19 12 1.0 5.0 1.3 0.6 0.6/1.0 0.0* 0.9
17 Nela Heltová Baník Most 18 7 1.0 7.9 2.9 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.4
Julie Drholcová Žabiny Brno B 16 7 1.0 7.9 3.4 0.0 1.0/2.3 43.8 1.3
Tereza Karasová HB Basket B 19 5 1.0 11.0 3.0 0.6 3.2/7.0 45.7 1.6
8 Ema Jančárková Baník Most 17 6 1.0 9.2 3.8 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.7
Kateřina Kejíková KP Brno B 19 6 1.0 9.2 2.5 1.2 0.7/2.5 26.7 0.8
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 18 9 1.0 6.0 2.4 0.0 1.1/1.8 0.0* 1.6
Giulia Amadei Žabiny Brno B 17 8 1.0 6.8 1.6 1.0 0.5/0.6 0.0* 1.1
Klára Vašinová BŠ Tygři Praha B 19 8 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.0
Claudie Štroblová Basketbal Sokol Horní Počernice 18 10 1.0 5.3 1.3 0.2 2.1/3.6 58.3 2.5
29 Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 19 12 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/1.1 0.0* 2.2
Lucie Čejková Basket Ostrava 17 12 1.0 4.3 1.0 0.6 0.6/0.8 0.0* 3.4
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 17 11 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/2.7 33.3 2.1
Alžběta Holovská BK Brandýs n.L. 19 11 1.0 4.6 1.3 0.2 1.5/3.0 51.5 2.1
Barbora Převrátilová BK Loko Karlovy Vary 17 11 1.0 4.6 1.5 0.2 1.0/1.7 0.0* 1.4
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 17 7 1.0 7.3 2.9 0.3 0.7/1.4 0.0* 2.6
Žaneta Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 14 1.0 3.6 1.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.8
Tereza Fabiánková HB Basket B 19 7 1.0 7.1 3.3 0.1 0.1/0.7 0.0* 2.4
Nela Hahnová BK Loko Karlovy Vary 17 11 1.0 4.5 1.7 0.0 1.1/2.4 46.2 2.5
Anna Runtschová HB Basket B 16 10 1.0 5.0 1.3 0.4 1.2/3.7 32.4 1.9
Eliska Niamh Sieglová BK Loko Karlovy Vary 18 9 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.1
Nela Nétková Žabiny Brno B 19 5 1.0 9.6 4.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 3.4
10 Eliška Urbanová ŠBK P-H Sadská 19 4 1.0 12.0 4.5 0.0 3.0/4.8 63.2 2.8
Martina Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 12 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.3
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 16 12 1.0 3.9 1.3 0.1 1.2/2.0 58.3 1.5
Kateřina Kalná Žabiny Brno B 16 6 1.0 7.8 2.8 0.2 1.7/2.5 66.7 1.0
Dominica Hynková KP Brno 18 2 1.0 23.0 6.0 1.5 6.5/7.0 92.9 0.0
Helena Pešková TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 12 1.0 3.8 1.4 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.3
6 Jana Mouchová Sokol Kladno 16 12 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.8
Alžběta Brzoňová BŠ Tygři Praha B 17 7 1.0 6.6 2.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.1
Tereza Rausová KP Brno B 18 10 1.0 4.5 1.2 0.2 1.5/3.4 44.1 2.1
Magdalena Mikulová Žabiny Brno B 16 7 1.0 6.4 1.9 0.7 0.6/2.0 28.6 1.0
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 16 7 1.0 6.3 2.3 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.6
Petra Nedbalá ŠBK P-H Sadská 18 8 1.0 5.5 0.8 1.1 0.6/1.4 0.0* 2.1
Monika Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 10 1.0 4.4 1.6 0.1 0.9/1.3 0.0* 1.8
Sára Vyroubalová Žabiny Brno B 16 9 1.0 4.8 1.9 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.1
Johanka Kindermannová BŠ Tygři Praha B 19 9 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/0.7 0.0* 1.0
Eliška Králová Basketbal Sokol Horní Počernice 18 11 1.0 3.9 0.9 0.3 1.3/2.1 60.9 1.3
10 Valerie Kopecká Baník Most 17 8 1.0 5.3 1.6 0.4 0.9/2.6 33.3 1.9
13 Kateřina Žatecká Baník Most 18 9 1.0 4.4 1.7 0.0 1.1/2.6 43.5 1.6
16 Isabela Vyskočilová Baník Most 17 8 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Martina Buryanová Basketbal Sokol Horní Počernice 18 9 1.0 4.4 1.6 0.2 0.7/0.9 0.0* 0.4
15 Natálie Křížová Baník Most 18 12 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.4
18 Ela Salačová Baník Most 16 1 1.0 39.0 17.0 0.0 5.0/7.0 71.4 2.0
Kateřina Caldrová BK Loko Karlovy Vary 19 10 1.0 3.8 1.3 0.1 0.9/1.4 0.0* 2.5
Kateřina Daňková Žabiny Brno B 18 5 1.0 7.6 1.4 1.4 0.6/1.2 0.0* 1.8
11 Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 19 8 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/1.1 0.0* 0.8
Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 17 12 1.0 3.1 1.2 0.1 0.5/0.7 0.0* 0.6
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 17 6 1.0 6.2 2.5 0.3 0.2/0.8 0.0* 2.3
Klára Spilková DBaK 19 6 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/0.3 0.0* 0.7
Ema Rychtecká Žabiny Brno B 16 7 1.0 5.1 2.0 0.3 0.3/0.6 0.0* 0.4
Lenka Kovandová HB Basket B 18 12 1.0 2.9 1.0 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.7
Tereza Bočková Sokol Nusle 19 12 1.0 2.8 1.0 0.1 0.6/0.8 0.0* 1.1
Klára Haniková KP Brno 18 10 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.5
14 Ema Bozděchová Baník Most 17 4 1.0 8.3 3.5 0.0 1.3/1.8 0.0* 1.5
4 Adéla Hrbková Baník Most 18 7 1.0 4.7 1.6 0.1 1.1/2.0 57.1 1.0
Barbora Puchnerová ŠBK P-H Sadská 19 10 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Elen Boráková BŠ Tygři Praha B 17 2 1.0 16.0 6.0 0.0 4.0/5.0 80.0 3.5
25 Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 18 8 1.0 4.0 1.3 0.1 1.1/2.3 50.0 2.4
Andrea Tomancová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 12 1.0 2.6 1.0 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.8
Melánia Skálová KP Brno 18 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.8 0.0* 2.8
7 Adéla Kočí Baník Most 18 4 1.0 7.5 2.5 0.5 1.0/2.0 50.0 2.5
32 Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 16 6 1.0 5.0 1.8 0.2 0.8/1.2 0.0* 2.2
Barbora Mokrá BK Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 4.8 2.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.5
Karolína Budská KP Brno B 16 7 1.0 4.1 1.3 0.0 1.6/2.7 57.9 1.1
Karolína Berková KP Brno B 18 8 1.0 3.6 1.1 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.8
22 Ema Sojková Sokol Kladno 18 9 1.0 3.2 1.2 0.1 0.4/0.7 0.0* 2.2
Eliška Chalupová HB Basket B 17 8 1.0 3.4 1.5 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.1
Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 18 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.7
Josefína Končelíková Sokol Nusle 18 11 1.0 2.5 1.0 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.7
21 Markéta Hviščová Sokol Kladno 18 9 1.0 3.0 1.2 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.2
Rozálie Oplová DBaK 19 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 17 9 1.0 2.9 0.6 0.6 0.1/0.3 0.0* 1.6
Marie Rene Janku Sokol Nusle 18 7 1.0 3.6 1.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.0
13 Adriana Krešne Baník Most 19 6 1.0 4.2 1.0 0.5 0.7/0.7 0.0* 2.3
Zuzana Klokočníková B. Jablonec n. N. 19 4 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/3.5 35.7 1.8
Zuzana Dudová KP Brno 16 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 17 4 1.0 6.3 2.0 0.5 0.8/1.0 0.0* 3.5
Tereza Slavíková DBaK 18 3 1.0 8.0 1.7 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.7
Karolína Kyselicová Sokol Nusle 16 4 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.3
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 17 6 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
24 Eliška Perglová Sokol Kladno 17 12 1.0 2.0 0.6 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.6
Kristýna Štětkářová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 7 1.0 3.4 0.7 0.6 0.3/0.7 0.0* 1.7
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 17 4 1.0 5.8 2.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tereza Kurzová KP Brno 17 9 1.0 2.4 0.9 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.0
Adéla Šťastná Sokol Nusle 18 7 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.0
18 Sára Kollárová BK Lvice Litoměřice 19 11 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.3
43 Linda Zahradníková Sokol Kladno 16 10 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.4
Aneta Frýdová DBaK 19 10 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.2
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 17 3 1.0 7.0 2.7 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
Barbora Michalinová B. Jablonec n. N. 19 6 1.0 3.3 0.8 0.2 1.2/2.5 46.7 1.3
44 Kateřina Hlušičková Sokol Kladno 17 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
19 Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 19 4 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/1.8 0.0* 1.0
12 Pavla Kellerová Baník Most 18 12 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.2
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 18 10 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.6
7 Pavlína Janů Baník Most 19 4 1.0 4.5 0.5 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Ema Ptáčková Basketbal Sokol Horní Počernice 18 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.9
Anna Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 16 1 1.0 18.0 7.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Lucie Stránská Žabiny Brno B 17 2 1.0 8.5 1.5 0.0 5.5/6.0 91.7 2.0
Tereza Husáková Basketbal Sokol Horní Počernice 18 9 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.4
Tereza Pospíšilová DBaK 16 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
6 Tereza Koudelková Baník Most 18 5 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Vendula Čiklová KP Brno B 17 9 1.0 1.7 0.4 0.0 0.8/1.1 0.0* 3.4
Viktorie Licková KP Brno B 16 7 1.0 2.1 0.6 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.9
Tereza Elízová BK Loko Karlovy Vary 18 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.5
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 18 12 1.0 1.2 0.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 3.2
Adéla Gangurová BK Loko Karlovy Vary 19 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
Lucie Klementová BK Brandýs n.L. 18 11 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.6
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 16 6 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.2
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 17 5 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.6
Karolína Valachová Žabiny Brno B 19 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
7 Natálie Novotná Sokol Kladno 17 8 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.4
Ema Janoušková Sokol Nusle 17 4 1.0 3.0 0.8 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eliška Loučková BŠ Tygři Praha B 17 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 17 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/2.3 42.9 2.0
Eliška Ducháčková B. Jablonec n. N. 17 6 1.0 2.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Monika Lojková BŠ Tygři Praha B 16 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Šimona Vaňková Žabiny Brno B 18 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
24 Michaela Staňková ŠBK P-H Sadská 19 6 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/2.0 25.0 1.7
Tereza Sommerová TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 10 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
Petra Havlínová HB Basket B 18 7 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.7
Veronika Šlaisová DBaK 19 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.4
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n.L. 17 10 1.0 0.9 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.6
Sára Dosič BK Loko Karlovy Vary 16 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
18 Alice Procházková Baník Most 19 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.0
Klára Obadalová KP Brno B 18 7 1.0 1.3 0.4 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.9
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 17 5 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.2
31 Kateřina Dupačová Sokol Kladno 16 11 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Vondrušková Žabiny Brno B 18 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Kristína Kuklová Žabiny Brno B 18 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Soňa Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 12 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.6
Ema Bucháčková ŠBK P-H Sadská 19 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.2
Anna Mária Krajčovičová Basketbal Sokol Horní Počernice 18 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.4
Kristýna Holčáková TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Zuzana Pavloňová KP Brno B 19 8 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Emma Telecká BŠ Tygři Praha B 18 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eva Salačová HB Basket B 18 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Magdaléna Holá BŠ Tygři Praha B 18 7 1.0 0.9 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Loreta Krejčí HB Basket B 16 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 0.8
Anna Károlyová Basketbal Sokol Horní Počernice 18 11 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
25 Adéla Marešová Sokol Kladno 18 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Emma Smitková BK Loko Karlovy Vary 18 10 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Barbora Havlíčková DBaK 17 6 1.0 0.8 0.2 0.2 0.0/1.0 0.0* 2.8
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 17 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Markéta Chadimová KP Brno B 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adéla Hynková Studánka Pardubice 17 13 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Barbora Krejcarová BŠ Tygři Praha B 16 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Vasiliki Koulouri KP Brno B 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Karolína Šplíchalová BK Loko Karlovy Vary 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Titzová Žabiny Brno B 18 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Zuzana Kolářová BK Brandýs n.L. 18 12 1.0 0.3 0.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.1
Marie Tuháčková HB Basket B 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Radka Čermáková BK Loko Karlovy Vary 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Zemanová KP Brno B 16 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.7
Tereza Hýlová BŠ Tygři Praha B 18 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Lavírová BK Brandýs n.L. 19 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Vanda Ospalá KP Brno B 16 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Alice Krýzová Basketbal Sokol Horní Počernice 18 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
18 Klára Šmídová Sokol Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Adéla Chuchlerová Sokol Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Klára Honomichlová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Balážová HB Basket B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Karolína Matasová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kulichová BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kozáková DBaK 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Koubková BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vrťátková Sokol Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dorota Cabálková BŠ Tygři Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Streitová Žabiny Brno B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iva Kalousková Žabiny Brno B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Nádaská ŠBK P-H Sadská 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Daniela Otrubová Žabiny Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hvolková Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mašková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Kocourová Žabiny Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Natalie Amy Reitzová ŠBK P-H Sadská 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mrázková Žabiny Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Zárubová Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Vanduchová Sokol Nusle 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolina Vládíková BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Teršlová B. Jablonec n. N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Zuzana Tomanová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Trusková Žabiny Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Magdaléna Jarošová BŠ Tygři Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Marková HB Basket B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
71 Emma Fořtová BŠ Tygři Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Matasová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Prokýšková KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kölblová KP Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kadlečková KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Jebavá Sokol Nusle 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Šmírová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Prudká BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Kateřina Čejková DBaK 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Sedláková KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Mičůnková TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erika Kourková Žabiny Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Knoflíčková KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Štěpánka Teršlová DBaK 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Lívancová DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vlčková DBaK 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ester Kučerová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Čechová KP Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kostelecká KP Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dudová Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dostálová HB Basket B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Kohoutová DBaK 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Vanesa Sušičová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Kateřina Kaiserová DBaK 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Petržílková BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Mertlová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Dohaničová ŠBK P-H Sadská 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Zelenková BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Iris Lišková Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Karterová BK Lvice Litoměřice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Pavlíčková KP Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Petele BK Loko Karlovy Vary 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Dagmar Křivancová DBaK 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Koppová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Lucie Lucáková DBaK 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
26 Barbora Krausová ŠBK P-H Sadská 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Bžunková Sokol Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Studénková Sokol Nusle 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Křenková KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Hájková HB Basket B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Alžběta Šebelová Sokol Kladno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Krýzová Basketbal Sokol Horní Počernice 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Homolová BŠ Tygři Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Večeřová Sokol Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Hájková Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mušková BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Doležalová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Horáková Žabiny Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Husáková HB Basket B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Lindušková KP Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kleinová Žabiny Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Martínková Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonie Březinová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Potůčková HB Basket B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Laubertová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Zápotocká Sokol Nusle 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kučerová HB Basket B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Vrabcová HB Basket B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pospíšilová Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Aneta Jurná Žabiny Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chromečková BK Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alice Habinová Žabiny Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Olečková KP Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Medáková KP Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Eliška Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Kristýna Svobodová DBaK 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Eliška Žejdlová BŠ Tygři Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Konstancie Kušnareva BŠ Tygři Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Zábranská ŠBK P-H Sadská 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Adoltová BŠ Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Varmužková KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Medová Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mariana Přibylová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vojtová Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Mladá B. Jablonec n. N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Synková Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vtípilová KP Brno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Tereza Tůmová Baník Most 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Polachová B. Jablonec n. N. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bláhová HB Basket B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Vránová BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Černá Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Jorová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Jochová Studánka Pardubice 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Franka Anna Peroutka Baník Most 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kubečková Sokol Nusle 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Štenclová HB Basket B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mátlová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Gabriela Šliková Sokol Kladno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Rešková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Novotná ŠBK P-H Sadská 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Michaela Cibulková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Křemenová HB Basket B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Medáková