Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 61
BK Frýdek-Místek
Basket Ostrava
28. 9. 2022
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek Tomáš Holubek
Tomáš Kraina
39
89
14
18
18
40
26
63
Review
Skupina C 1. kolo 62
KP Brno
KP Brno B
28. 9. 2022
12:50
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Jan Renc
Marek Vaníček
110
24
33
5
59
13
84
20
Review
Skupina C 1. kolo 63
Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
28. 9. 2022
14:00
SH Rosnička Brno Natálie Karabínová
Klaudia Aleksandra Karwowska
95
46
20
6
37
28
67
38
Review
Skupina C 2. kolo 64
BK Frýdek-Místek
Žabiny Brno B
1. 10. 2022
14:00
SH SPŠ Frýdek Místek Adam Giecek
Michal Slovák
53
69
17
22
28
38
34
56
Review
Skupina C 2. kolo 66
TJ Rožnov pod Radhoštěm
KP Brno
1. 10. 2022
16:00
SEZŠ Rožnov p/R Jiří Fanta
Dominik Kotala
42
145
11
30
28
70
36
102
Review
Skupina C 2. kolo 65
Basket Ostrava
BK Studánka Pardubice
1. 10. 2022
18:30
Gymnázium Hladnov Natálie Karabínová
Tomáš Nevřela
87
31
28
4
43
10
64
21
Review
Skupina C 3. kolo 67
BK Frýdek-Místek
BK Studánka Pardubice
2. 10. 2022
10:00
SH SPŠ Frýdek Místek Adam Giecek
Michal Slovák
73
60
30
11
45
34
59
46
Review
Skupina C 3. kolo 69
TJ Rožnov pod Radhoštěm
KP Brno B
2. 10. 2022
10:30
SEZŠ Rožnov p/R Jiří Fanta
Dominik Kotala
62
70
15
20
31
33
49
49
Review
Skupina C 3. kolo 68
Basket Ostrava
Žabiny Brno B
2. 10. 2022
12:30
Sportovní hala SPŠ Ostrava Natálie Karabínová
Tomáš Nevřela
80
68
20
16
43
35
68
48
Review
Skupina C 4. kolo 72
BK Frýdek-Místek
TJ Rožnov pod Radhoštěm
15. 10. 2022
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek Jan Menšík
David Tichý
77
52
26
9
40
23
61
31
Review
Skupina C 4. kolo 71
BK Studánka Pardubice
KP Brno B
15. 10. 2022
17:00
tělocvična sportovní Gymnázium Petr Havlíček
Roman Mareš
68
50
19
11
41
18
58
29
Review
Skupina C 4. kolo 70
Žabiny Brno B
KP Brno
15. 10. 2022
19:00
SH Rosnička Brno Kamil Karafiát
Pavel Nehoda
40
77
8
17
15
44
27
61
Review
Skupina C 5. kolo 73
Žabiny Brno B
KP Brno B
16. 10. 2022
08:00
SH Rosnička Brno Jan Špaček
Václav Dolejš
81
41
25
12
40
16
60
31
Review
Skupina C 5. kolo 74
BK Studánka Pardubice
KP Brno
16. 10. 2022
10:00
tělocvična sportovní Gymnázium Petr Havlíček
Roman Mareš
39
107
9
28
16
56
26
85
Review
Skupina C 5. kolo 75
Basket Ostrava
TJ Rožnov pod Radhoštěm
16. 10. 2022
14:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava René Klapetek
Michal Slovák
109
38
24
13
52
22
78
30
Review
Skupina C 6. kolo 76
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Žabiny Brno B
5. 11. 2022
10:30
SEZŠ Rožnov p/R Marek Bešina
Dominik Kotala
27
115
8
26
17
56
23
87
Review
Skupina C 6. kolo 78
KP Brno B
Basket Ostrava
5. 11. 2022
13:00
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
30
107
13
36
18
56
24
79
Review
Skupina C 6. kolo 77
KP Brno
BK Frýdek-Místek
5. 11. 2022
15:15
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
85
49
21
14
41
25
59
36
Review
Skupina C 7. kolo 81
KP Brno B
BK Frýdek-Místek
6. 11. 2022
09:15
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
44
68
9
12
18
37
31
56
Review
Skupina C 7. kolo 79
TJ Rožnov pod Radhoštěm
BK Studánka Pardubice
6. 11. 2022
10:30
SEZŠ Rožnov p/R Marek Bešina
Dominik Kotala
54
71
13
13
26
34
43
57
Review
Skupina C 7. kolo 80
KP Brno
Basket Ostrava
6. 11. 2022
11:30
Tělocvična Purkyňova 2 Martin Sekáč
Jiří Krejčiřík
101
75
29
12
46
38
73
51
Review
Skupina C 8. kolo 83
KP Brno B
KP Brno
17. 11. 2022
08:55
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Petr Jakubík
Aleš Chlup
32
114
1
30
13
58
22
86
Review
Skupina C 8. kolo 84
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno B
17. 11. 2022
11:00
tělocvična sportovní Gymnázium Michaela Scholzová
Ondřej Vlach
71
90
13
14
29
39
54
62
Review
Skupina C 8. kolo 82
Basket Ostrava
BK Frýdek-Místek
17. 11. 2022
12:30
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Michal Slovák
79
73
15
15
35
35
58
54
Review
Skupina C 9. kolo 87
KP Brno B
TJ Rožnov pod Radhoštěm
19. 11. 2022
11:00
Tělocvična Purkyňova 2 Petr Jakubík
Karel Janík
76
50
26
13
38
21
58
36
Review
Skupina C 9. kolo 86
Žabiny Brno B
Basket Ostrava
19. 11. 2022
15:00
SH Rosnička Brno Jan Renc
Michal Slovák
63
76
14
24
29
48
41
59
Review
Skupina C 9. kolo 85
BK Studánka Pardubice
BK Frýdek-Místek
19. 11. 2022
16:00
tělocvična sportovní Gymnázium Michal Scholze
Jan Kovář
71
61
20
14
36
32
54
44
Review
Skupina C 10. kolo 90
KP Brno
TJ Rožnov pod Radhoštěm
20. 11. 2022
09:15
Tělocvična Purkyňova 2 Petr Jakubík
Karel Janík
95
46
25
12
43
23
73
30
Review
Skupina C 10. kolo 88
Žabiny Brno B
BK Frýdek-Místek
20. 11. 2022
10:00
SH Rosnička Brno Jan Bráblík
Natálie Kunclová
74
63
13
18
31
34
55
51
Review
Skupina C 10. kolo 89
BK Studánka Pardubice
Basket Ostrava
20. 11. 2022
13:00
SH ZŠ Studánka Marek Vondráček
Roman Mareš
56
77
19
30
34
44
47
69
Review
Skupina C 11. kolo 91
KP Brno B
Žabiny Brno B
10. 12. 2022
09:15
Tělocvična Purkyňova 2 Pavel Nehoda
Marek Bešina
42
62
11
13
21
29
34
47
Review
Skupina C 11. kolo 93
TJ Rožnov pod Radhoštěm
Basket Ostrava
10. 12. 2022
10:00
SEZŠ Rožnov p/R Tomáš Kraina
Lenka Bočková
46
116
16
24
27
55
35
88
Review
Skupina C 11. kolo 92
KP Brno
BK Studánka Pardubice
10. 12. 2022
18:00
Tělocvična Purkyňova 2 Natálie Karabínová
Michal Kult
89
40
19
15
37
25
69
31
Review
Skupina C 12. kolo 95
KP Brno B
BK Studánka Pardubice
11. 12. 2022
11:15
Tělocvična Purkyňova 2 Pavel Nehoda
Marek Vaníček
55
51
6
11
17
22
36
28
Review
Skupina C 12. kolo 94
KP Brno
Žabiny Brno B
11. 12. 2022
13:30
Tělocvična Purkyňova 2 Pavel Nehoda
Aleš Chlup
66
48
22
7
39
14
52
24
Review
Skupina C 12. kolo 96
TJ Rožnov pod Radhoštěm
BK Frýdek-Místek
11. 12. 2022
14:00
SEZŠ Rožnov p/R Jakub Kremser
Martin Račanský
41
68
9
19
16
42
29
60
Review
Skupina C 13. kolo 99
BK Frýdek-Místek
KP Brno B
14. 1. 2023
14:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Vojtěch Ščurek
Tomáš Kraina
55
64
11
7
26
22
40
42
Review
Skupina C 13. kolo 97
BK Studánka Pardubice
TJ Rožnov pod Radhoštěm
14. 1. 2023
16:00
SH ZŠ Studánka Pavel Theodor
Roman Mareš
93
41
25
12
47
20
62
33
Review
Skupina C 13. kolo 98
Basket Ostrava
KP Brno
14. 1. 2023
18:00
Trojhalí Michal Slovák
Johana Križanová
69
81
10
26
38
35
56
60
Review
Skupina C 14. kolo 101
BK Frýdek-Místek
KP Brno
15. 1. 2023
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek Vojtěch Ščurek
Tomáš Kraina
39
82
8
22
18
42
28
61
Review
Skupina C 14. kolo 102
Basket Ostrava
KP Brno B
15. 1. 2023
12:30
Trojhalí Michal Slovák
Johana Križanová
112
27
29
5
52
14
74
20
Review
Skupina C 14. kolo 100
Žabiny Brno B
TJ Rožnov pod Radhoštěm
15. 1. 2023
15:00
SH Rosnička Brno Jan Bráblík
Natálie Kunclová
103
47
30
7
59
27
79
37
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 22 1.0 18.2 3.6 3.0 1.8/2.4 75.0 2.0
33 Tereza Trávníčková KP Brno 18 21 1.0 18.1 6.5 1.0 2.0/3.3 61.4 1.8
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 22 1.0 16.5 5.9 0.2 4.1/7.1 58.0 2.3
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 17 19 1.0 17.7 5.7 1.4 2.1/2.9 71.4 2.1
Hana Krupková Sokol Nusle 20 20 1.0 16.4 4.9 0.6 5.0/8.5 58.6 1.7
Veronika Kunešová KP Brno B 17 22 1.0 14.1 4.3 1.1 2.0/4.6 44.6 2.2
Karolína Velická BK Loko Karlovy Vary 18 19 1.0 15.8 6.4 0.2 2.4/3.6 65.2 3.2
Michaela Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 17 1.0 17.2 5.4 1.0 3.5/4.9 70.2 2.4
Natálie Durdová BK Brandýs n.L. 19 18 1.0 15.8 6.1 0.3 2.7/4.3 63.6 1.6
Kateřina Křemenová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 13.5 4.2 1.0 2.2/5.0 43.8 3.1
Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 19 20 1.0 13.4 4.5 1.0 1.5/2.1 70.7 2.4
Tereza Strýčková Basket Ostrava 18 21 1.0 12.4 4.2 0.6 2.2/3.2 67.6 1.7
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 19 19 1.0 13.5 5.2 0.7 1.2/1.8 0.0* 1.6
Adéla Bernáthová BŠ Tygři Praha B 18 18 1.0 14.2 4.5 0.9 2.3/3.7 62.7 1.8
24 Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 20 21 1.0 12.1 3.6 1.1 1.5/2.9 53.3 2.4
Klára Aubrechtová DBaK 18 20 1.0 12.6 4.0 1.2 1.1/2.0 52.5 2.9
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 18 1.0 13.9 4.5 0.7 2.7/4.6 59.8 0.9
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 19 22 1.0 11.3 3.0 1.0 2.0/5.1 40.2 2.3
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 20 20 1.0 12.4 3.0 1.2 2.9/4.0 73.4 3.3
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 20 1.0 12.3 3.3 1.4 1.7/2.5 68.0 3.1
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 16 1.0 15.1 4.4 1.1 3.1/4.3 73.5 2.1
Kristina Vaňková DBaK 18 18 1.0 13.2 4.7 0.7 1.7/2.6 63.8 1.7
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 20 21 1.0 11.0 3.8 0.4 2.4/5.6 42.4 3.0
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 19 18 1.0 12.8 6.0 0.0 0.8/2.9 28.3 3.0
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek 19 11 1.0 20.9 6.5 0.7 5.6/7.2 78.5 2.6
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 20 1.0 11.3 2.1 2.2 0.8/1.2 0.0* 2.2
5 Viktorie Švarcová KP Brno 17 20 1.0 10.8 3.6 0.6 1.9/3.4 56.7 1.3
99 Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 20 22 1.0 9.8 3.3 0.9 0.6/1.0 0.0* 2.2
Eliška Macháčková BŠ Tygři Praha B 19 16 1.0 13.4 5.8 0.1 1.6/3.7 42.4 3.4
Ema Ospalá KP Brno 19 21 1.0 10.1 3.9 0.4 1.3/2.1 61.4 1.3
Klára Slunečková HB Basket B 17 19 1.0 11.1 3.9 0.2 2.7/4.9 54.8 2.7
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 20 19 1.0 10.7 3.3 0.9 1.3/2.5 50.0 1.7
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 20 19 1.0 10.3 4.0 0.2 1.8/3.2 56.7 2.1
Johana Kučerová HB Basket B 17 18 1.0 10.7 3.8 0.7 1.0/3.1 32.7 0.7
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 16 1.0 11.9 5.1 0.1 1.4/3.1 44.0 2.3
15 Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 20 19 1.0 9.9 4.2 0.0 1.6/3.0 54.4 1.6
Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 22 1.0 8.6 2.8 0.9 0.5/1.1 0.0* 1.0
Dominica Hynková KP Brno 19 8 1.0 23.3 6.9 1.3 5.8/9.0 63.9 0.8
5 Lucie Zahradníková DBaK 19 18 1.0 10.3 3.7 0.3 1.9/2.5 75.6 1.4
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 19 20 1.0 9.1 2.5 0.9 1.6/3.3 47.7 2.6
13 Simona Králová Sokol Kladno 18 18 1.0 10.1 4.4 0.0 1.3/4.6 28.0 2.9
Lucie Kašparová DBaK 19 15 1.0 12.0 5.3 0.0 1.3/3.4 39.2 1.9
32 Tereza Procházková KP Brno 18 20 1.0 9.0 2.3 1.2 1.0/1.9 0.0* 1.5
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 19 20 1.0 9.0 3.5 0.4 0.9/1.9 0.0* 3.0
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 20 1.0 8.8 3.1 0.4 1.6/3.0 51.7 3.0
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 19 1.0 9.3 4.0 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.7
11 Martina Blahová Baník Most 20 10 1.0 16.8 5.3 1.4 2.0/2.9 69.0 3.3
Natálie Benešová Žabiny Brno B 20 17 1.0 9.9 3.0 0.6 2.1/3.8 56.3 2.6
Tereza Jandová HB Basket B 19 11 1.0 14.8 5.6 0.4 2.5/3.7 65.9 1.5
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 18 16 1.0 10.0 3.8 0.1 2.2/3.5 62.5 3.1
26 Klára Novotná Studánka Pardubice 19 21 1.0 7.4 1.9 1.1 0.2/0.6 0.0* 1.3
8 Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 20 13 1.0 11.7 5.0 0.0 1.7/3.2 52.4 2.0
Klára Pečivová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 11 1.0 13.6 4.6 0.5 2.7/4.2 65.2 2.5
Pavlína Budská KP Brno 20 21 1.0 7.1 2.7 0.5 0.3/0.7 0.0* 2.1
Veronika Prokešová KP Brno 19 18 1.0 8.2 2.8 0.3 1.8/3.6 50.0 2.2
9 Julie Drtíková Baník Most 17 19 1.0 7.7 2.6 0.4 1.5/2.5 59.6 1.4
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 9 1.0 15.9 5.8 0.6 2.7/5.0 53.3 2.2
Claudie Štroblová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 6.8 1.7 0.1 3.0/5.2 57.8 2.6
Karolína Divišová B. Jablonec n. N. 20 21 1.0 6.6 3.0 0.1 0.2/0.9 0.0* 2.4
21 Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 20 20 1.0 6.9 2.9 0.0 1.2/2.3 53.3 1.0
Veronika Špatková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 18 1.0 7.6 2.6 0.3 1.7/3.9 42.3 2.4
Valentýna Veselá KP Brno 18 21 1.0 6.5 2.6 0.0 1.3/2.7 50.0 2.9
Anna Benešová KP Brno 20 18 1.0 7.5 2.4 0.7 0.6/0.8 0.0* 0.3
Markéta Šafránková HB Basket B 19 17 1.0 7.9 2.2 0.6 1.8/2.9 63.3 0.6
Vendula Matuštíková Basket Ostrava 19 22 1.0 6.0 2.1 0.2 1.3/2.5 51.9 2.3
Lucie Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 19 1.0 6.9 2.0 0.4 1.6/2.3 70.5 1.9
Aneta Adámková Žabiny Brno B 17 13 1.0 10.1 3.5 0.8 0.6/1.1 0.0* 0.9
Eliška Koďousková Studánka Pardubice 18 17 1.0 7.6 2.7 0.5 0.8/1.2 0.0* 1.7
4 Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 18 14 1.0 9.1 2.9 0.5 1.8/3.3 54.3 2.7
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 19 20 1.0 6.4 2.2 0.3 1.3/2.6 50.0 2.7
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 11.5 3.9 0.5 2.3/3.6 62.5 2.0
Žofia Vajdová HB Basket B 20 15 1.0 8.4 2.9 0.5 0.9/1.8 0.0* 1.3
Alice Kinclová HB Basket B 19 12 1.0 10.4 4.3 0.3 0.9/2.4 37.9 1.6
Tereza Karasová HB Basket B 20 12 1.0 10.2 3.1 0.5 2.5/6.0 41.7 1.1
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 18 16 1.0 7.6 2.6 0.5 1.0/2.0 50.0 1.9
Monika Lojková BŠ Tygři Praha B 17 11 1.0 10.8 3.3 1.2 0.7/1.3 0.0* 1.5
Anja Válková Studánka Pardubice 19 10 1.0 11.8 3.0 1.4 1.6/2.7 59.3 1.8
Antonie Baborovská BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 5.9 2.2 0.4 0.6/1.0 0.0* 2.6
Tereza Rausová KP Brno B 19 20 1.0 5.8 1.6 0.5 1.3/2.6 51.0 2.2
Anežka Hrubá Studánka Pardubice 18 9 1.0 12.7 3.7 0.9 2.7/4.4 60.0 2.2
Nela Sadílková BŠ Tygři Praha B 20 18 1.0 6.2 2.7 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.0
Giulia Amadei Žabiny Brno B 18 14 1.0 8.0 1.9 1.3 0.4/0.8 0.0* 1.4
Veronika Kurzová KP Brno B 17 18 1.0 6.2 2.4 0.0 1.4/2.8 51.0 1.7
Nela Nétková Žabiny Brno B 19 9 1.0 12.4 5.7 0.1 0.8/1.3 0.0* 2.6
Alžběta Brzoňová BŠ Tygři Praha B 18 13 1.0 8.5 2.5 1.2 0.2/0.5 0.0* 1.2
Anna Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 17 9 1.0 12.3 4.3 1.0 0.7/2.7 25.0 1.8
Eliška Urbanová ŠBK P-H Sadská 20 9 1.0 12.0 4.6 0.0 2.9/4.0 72.2 2.9
Nela Hahnová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 5.4 1.8 0.1 1.6/3.0 51.7 2.3
Lucie Čejková Basket Ostrava 18 22 1.0 4.9 1.0 0.6 1.0/1.3 0.0* 3.0
Gabriela Hálová KP Brno B 18 16 1.0 6.7 1.9 0.3 2.1/3.2 64.7 3.1
Eliška Králová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 22 1.0 4.8 1.1 0.5 1.3/2.1 59.6 1.5
5 Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 20 19 1.0 5.6 1.6 0.6 0.7/1.2 0.0* 0.8
Barbora Svobodová Studánka Pardubice 19 11 1.0 9.3 2.9 1.1 0.2/0.8 0.0* 3.2
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 19 19 1.0 5.4 1.2 0.6 1.1/1.5 0.0* 2.1
Martina Buryanová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 18 1.0 5.7 1.9 0.4 0.6/0.7 0.0* 0.9
Lada Dvořáková BK Brandýs n.L. 20 17 1.0 5.9 2.1 0.4 0.8/2.1 36.1 2.2
Renata Šinovská Basket Ostrava 18 22 1.0 4.6 1.3 0.4 1.0/1.2 0.0* 1.3
Sofia Simićová BŠ Tygři Praha B 18 16 1.0 6.3 1.9 0.4 1.3/3.1 40.0 2.4
7 Magdaléna Šmolíková DBaK 20 17 1.0 5.8 1.6 0.5 0.9/1.7 0.0* 2.2
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 19 16 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Monika Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 16 1.0 6.1 2.3 0.1 1.3/2.3 54.1 1.9
10 Valerie Kopecká Baník Most 18 18 1.0 5.4 1.8 0.4 0.7/1.9 0.0* 2.0
Sofie Šturmová Sokol Nusle 19 20 1.0 4.9 1.6 0.4 0.7/2.0 0.0* 1.9
9 Tereza Pavelcová Sokol Kladno 17 6 1.0 16.0 4.8 1.5 1.8/4.0 45.8 0.8
Helena Pešková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 20 1.0 4.8 1.6 0.0 1.6/2.6 62.7 1.7
Anna Ženíšková DBaK 19 5 1.0 18.6 7.2 0.8 1.8/4.2 42.9 2.0
Klára Klugová DBaK 18 16 1.0 5.7 1.3 0.8 0.9/1.4 0.0* 1.8
Žaneta Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 20 1.0 4.6 1.8 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.5
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 18 20 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.3 44.4 2.3
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 20 10 1.0 9.0 3.5 0.1 1.7/2.8 60.7 2.2
Michaela Jíchová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 4.5 1.4 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.8
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 19 14 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.2
Johanka Kindermannová BŠ Tygři Praha B 20 15 1.0 5.7 2.3 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.3
17 Nela Heltová Baník Most 19 10 1.0 8.5 2.9 0.9 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martina Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 20 1.0 4.2 1.9 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.4
Veronika Pichrtová BK Loko Karlovy Vary 17 16 1.0 5.3 1.4 0.3 1.4/3.4 42.6 1.8
16 Isabela Vyskočilová Baník Most 18 14 1.0 6.0 2.6 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.6
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 11 1.0 7.3 3.0 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.5
Tereza Fabiánková HB Basket B 20 12 1.0 6.5 2.9 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.9
Ema Rychtecká Žabiny Brno B 17 12 1.0 6.5 2.3 0.5 0.5/0.8 0.0* 0.6
15 Natálie Křížová Baník Most 19 20 1.0 3.9 1.6 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.5
22 Ema Sojková Sokol Kladno 19 19 1.0 4.1 1.5 0.3 0.3/0.6 0.0* 2.3
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 19 12 1.0 6.4 2.3 0.2 1.3/1.8 0.0* 1.7
Barbora Převrátilová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 3.8 1.4 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.2
Alžběta Holovská BK Brandýs n.L. 20 17 1.0 4.4 1.2 0.1 1.6/3.2 50.0 2.1
6 Jana Mouchová Sokol Kladno 17 19 1.0 3.9 1.5 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.0
Ema Bartoňová Žabiny Brno B 19 11 1.0 6.7 2.5 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.9
Eliska Niamh Sieglová BK Loko Karlovy Vary 19 17 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.2
6 Tereza Koudelková Baník Most 19 14 1.0 5.1 1.8 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.3
Karolína Budská KP Brno B 17 17 1.0 4.2 1.4 0.2 0.9/1.9 0.0* 1.3
Eliška Vondrušková Žabiny Brno B 19 9 1.0 8.0 3.6 0.0 0.9/1.1 0.0* 1.0
Magdalena Mikulová Žabiny Brno B 17 12 1.0 6.0 1.9 0.5 0.7/1.8 0.0* 1.0
Elen Boráková BŠ Tygři Praha B 18 7 1.0 9.9 4.0 0.0 1.9/2.9 65.0 2.4
Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 7 1.0 9.4 3.6 0.3 1.4/2.1 66.7 1.7
29 Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 20 17 1.0 3.8 1.6 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.2
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 22 1.0 3.0 1.0 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.4
Sára Vyroubalová Žabiny Brno B 17 13 1.0 4.7 2.0 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.2
Kristína Kuklová Žabiny Brno B 19 6 1.0 10.2 3.7 0.8 0.3/1.0 0.0* 1.3
18 Ela Salačová Baník Most 17 3 1.0 20.3 8.7 0.0 3.0/5.7 52.9 1.3
8 Ema Jančárková Baník Most 18 7 1.0 8.7 3.4 0.4 0.6/1.3 0.0* 2.1
4 Adéla Hrbková Baník Most 19 14 1.0 4.3 1.4 0.1 1.2/2.2 54.8 0.9
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 18 9 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/2.3 61.9 1.7
Petra Nedbalá ŠBK P-H Sadská 19 17 1.0 3.5 0.5 0.7 0.3/1.1 0.0* 1.5
32 Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 16 1.0 3.7 1.3 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.6
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 11 1.0 5.3 1.9 0.5 0.1/0.4 0.0* 0.7
Barbora Krejcarová BŠ Tygři Praha B 17 6 1.0 9.7 1.8 1.0 3.0/5.3 56.3 1.8
Kateřina Caldrová BK Loko Karlovy Vary 20 19 1.0 3.0 1.1 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.4
13 Kateřina Žatecká Baník Most 19 18 1.0 3.2 1.2 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.6
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 18 7 1.0 8.0 3.4 0.0 1.1/2.0 57.1 1.7
Karolina Vládíková BK Frýdek-Místek 17 5 1.0 11.0 4.8 0.0 1.4/2.6 53.8 2.0
20 Eliška Ransdorfová ŠBK P-H Sadská 19 19 1.0 2.9 0.8 0.1 1.0/1.6 0.0* 2.3
Eliška Chalupová HB Basket B 18 14 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.1
Kateřina Kejíková KP Brno B 20 6 1.0 9.2 2.5 1.2 0.7/2.5 26.7 0.8
Kateřina Daňková Žabiny Brno B 19 7 1.0 7.7 2.1 1.0 0.4/1.1 0.0* 2.0
Eliška Čechová KP Brno B 18 5 1.0 10.8 3.4 0.0 4.0/6.0 66.7 3.6
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 18 11 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.0
Lucie Lindušková KP Brno B 17 4 1.0 13.3 4.0 1.0 2.3/3.8 60.0 1.3
Klára Vašinová BŠ Tygři Praha B 20 8 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/1.6 0.0* 2.0
24 Eliška Perglová Sokol Kladno 18 21 1.0 2.5 0.7 0.3 0.2/0.4 0.0* 1.0
21 Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 17 18 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.8
Monika Olečková KP Brno 18 7 1.0 7.3 2.3 0.3 1.9/3.6 52.0 1.6
Karolína Šplíchalová BK Loko Karlovy Vary 19 4 1.0 12.8 5.3 0.0 2.3/3.3 69.2 2.3
Klára Haniková KP Brno 19 18 1.0 2.8 1.1 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.5
21 Markéta Hviščová Sokol Kladno 19 18 1.0 2.8 1.2 0.1 0.3/0.5 0.0* 2.3
Ema Ptáčková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 2.4 0.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.8
Anna Runtschová HB Basket B 17 10 1.0 5.0 1.3 0.4 1.2/3.7 32.4 1.9
16 Klára Spilková DBaK 20 15 1.0 3.3 1.2 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.5
Petra Havlínová HB Basket B 19 14 1.0 3.5 1.3 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.4
7 Adéla Kočí Baník Most 19 8 1.0 5.9 2.0 0.4 0.8/1.8 0.0* 2.4
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 17 13 1.0 3.6 0.9 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.7
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 18 9 1.0 5.2 2.2 0.2 0.1/0.2 0.0* 1.0
Kateřina Kalná Žabiny Brno B 16 6 1.0 7.8 2.8 0.2 1.7/2.5 66.7 1.0
Barbora Mokrá BK Loko Karlovy Vary 17 12 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Karolína Berková KP Brno B 19 15 1.0 3.1 1.1 0.1 0.7/1.1 0.0* 1.6
Tereza Bočková Sokol Nusle 20 20 1.0 2.2 0.8 0.1 0.6/0.7 0.0* 0.9
18 Sára Kollárová BK Lvice Litoměřice 20 18 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.9
13 Adriana Krešne Baník Most 20 12 1.0 3.7 1.1 0.3 0.8/1.0 0.0* 2.2
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 19 16 1.0 2.8 1.0 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.3
Karolína Kyselicová Sokol Nusle 17 8 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.8
Lenka Kovandová HB Basket B 19 13 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.3 0.0* 0.6
14 Ema Bozděchová Baník Most 18 6 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/2.3 50.0 2.5
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 18 11 1.0 3.7 1.5 0.2 0.3/0.4 0.0* 3.1
24 Michaela Staňková ŠBK P-H Sadská 20 13 1.0 3.2 1.1 0.1 0.8/2.2 34.5 2.1
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 18 15 1.0 2.5 0.5 0.5 0.1/0.2 0.0* 1.9
11 Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 20 8 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/1.1 0.0* 0.8
14 Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.6
Viktorie Licková KP Brno B 17 15 1.0 2.5 0.6 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.3
Andrea Tomancová TJ Rožnov pod Radhoštěm 20 20 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.2 0.0* 0.6
Melánia Skálová KP Brno 19 17 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 2.8
25 Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 19 9 1.0 4.0 1.3 0.1 1.0/2.0 50.0 2.3
2 Rozálie Oplová DBaK 20 20 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.6
Barbora Michalinová B. Jablonec n. N. 20 13 1.0 2.6 0.6 0.1 1.2/1.9 0.0* 1.3
Barbora Puchnerová ŠBK P-H Sadská 20 11 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Marie Rene Janku Sokol Nusle 19 11 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.7 0.0* 2.3
Josefína Končelíková Sokol Nusle 19 16 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.0
Ema Janoušková Sokol Nusle 18 8 1.0 4.1 1.1 0.5 0.4/0.5 0.0* 1.3
Adéla Mašková KP Brno B 20 10 1.0 3.2 0.9 0.0 1.4/3.8 36.8 1.5
43 Linda Zahradníková Sokol Kladno 17 20 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
19 Tereza Kurzová KP Brno 18 13 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/1.4 0.0* 0.8
Adéla Gangurová BK Loko Karlovy Vary 20 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Adéla Šťastná Sokol Nusle 19 13 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.5
Kristýna Mladá B. Jablonec n. N. 17 8 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.5
Anna Károlyová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 21 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Eliška Ducháčková B. Jablonec n. N. 18 11 1.0 2.4 0.9 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.0
12 Pavla Kellerová Baník Most 19 20 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.3
Aneta Frýdová DBaK 20 13 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.2
Zuzana Dudová KP Brno 17 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
Zuzana Klokočníková B. Jablonec n. N. 20 4 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/3.5 35.7 1.8
Kristýna Štětkářová TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 7 1.0 3.4 0.7 0.6 0.3/0.7 0.0* 1.7
Tereza Slavíková DBaK 19 3 1.0 8.0 1.7 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.7
Kateřina Chromečková BK Frýdek-Místek 18 10 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.4
7 Pavlína Janů Baník Most 20 5 1.0 4.6 0.6 1.0 0.4/0.4 0.0* 1.2
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 2.0 0.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Eliška Loučková BŠ Tygři Praha B 18 4 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.8
Soňa Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 18 1.0 1.2 0.5 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.8
Anna Mária Krajčovičová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 20 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
44 Kateřina Hlušičková Sokol Kladno 18 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
Kamila Trusková Žabiny Brno B 17 5 1.0 4.0 1.6 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.2
19 Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 20 4 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/1.8 0.0* 1.0
Lucie Klementová BK Brandýs n.L. 18 15 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.1
Natálie Lavírová BK Brandýs n.L. 20 13 1.0 1.5 0.4 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.2
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 19 11 1.0 1.8 0.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.2
Vendula Čiklová KP Brno B 18 15 1.0 1.3 0.4 0.0 0.5/0.7 0.0* 2.9
Tereza Husáková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 16 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 19 15 1.0 1.3 0.4 0.1 0.1/0.4 0.0* 3.1
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 19 11 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 17 10 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
11 Kateřina Dupačová Sokol Kladno 17 19 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.5
Šimona Vaňková Žabiny Brno B 19 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.4
Lucie Stránská Žabiny Brno B 18 2 1.0 8.5 1.5 0.0 5.5/6.0 91.7 2.0
Barbora Havlíčková DBaK 18 14 1.0 1.1 0.3 0.1 0.1/0.7 0.0* 3.1
Adéla Zápotocká Sokol Nusle 20 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Tereza Pospíšilová DBaK 17 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Tereza Sommerová TJ Rožnov pod Radhoštěm 19 15 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.3
Julie Nádaská ŠBK P-H Sadská 18 6 1.0 2.7 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Michaela Mundlová BK Loko Karlovy Vary 18 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Tereza Elízová BK Loko Karlovy Vary 19 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Eliška Teršlová B. Jablonec n. N. 17 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Tereza Macháčková BŠ Tygři Praha B 17 2 1.0 7.0 2.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 3.0
Vasiliki Koulouri KP Brno B 20 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
18 Alice Procházková Baník Most 20 16 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.4
Karolína Valachová Žabiny Brno B 20 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
7 Natálie Novotná Sokol Kladno 18 8 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.4
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 18 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/2.3 42.9 2.0
Emma Smitková BK Loko Karlovy Vary 19 18 1.0 0.7 0.2 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.2
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n.L. 18 16 1.0 0.7 0.1 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.4
Klára Obadalová KP Brno B 19 12 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.1
20 Zuzana Kolářová BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.6
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 18 1 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Sára Štechová BŠ Tygři Praha B 17 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Veronika Šlaisová DBaK 20 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.4
Radka Čermáková BK Loko Karlovy Vary 17 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Kristýna Holčáková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 5 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.8
Sára Dosič BK Loko Karlovy Vary 17 6 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 18 8 1.0 1.1 0.4 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.4
Markéta Chadimová KP Brno B 17 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Kateřina Zábranská ŠBK P-H Sadská 18 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Ema Bucháčková ŠBK P-H Sadská 20 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.2
Adéla Hynková Studánka Pardubice 18 19 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Zuzana Pavloňová KP Brno B 20 8 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Emma Telecká BŠ Tygři Praha B 19 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eva Salačová HB Basket B 19 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
25 Adéla Marešová Sokol Kladno 19 17 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Kristýna Kozáková DBaK 19 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Magdaléna Holá BŠ Tygři Praha B 19 7 1.0 0.9 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Mátlová KP Brno B 20 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Magdaléna Štolleová BŠ Tygři Praha B 17 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek 17 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Loreta Krejčí HB Basket B 17 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 0.8
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 18 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Julie Kleinová Žabiny Brno B 18 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Linda Titzová Žabiny Brno B 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
41 Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Zuzana Hamplová BŠ Tygři Praha B 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 17 5 1.0 0.4 0.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.8
Marie Tuháčková HB Basket B 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tereza Hýlová BŠ Tygři Praha B 19 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.3
Adéla Zemanová KP Brno B 17 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.9
Alice Krýzová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Veronika Mičůnková TJ Rožnov pod Radhoštěm 20 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Kateřina Kostelecká KP Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dostálová HB Basket B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vtípilová KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pospíšilová Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kučerová HB Basket B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Dagmar Křivancová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Tereza Tůmová Baník Most 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Lívancová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Vlčková DBaK 17 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nela Sonnevendová Basket Ostrava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Adoltová BŠ Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iva Kalousková Žabiny Brno B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bláhová HB Basket B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Rešková KP Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Monika Fryčová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zemanová BK Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Synková Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Adéla Mušková BK Brandýs n.L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Petele BK Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kölblová KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Krýzová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Homolová BŠ Tygři Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 33 9 6 5 4
33 Tereza Trávníčková KP Brno 18 30 11 3 6 4
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 29 11 2 9 5
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 17 42 11 6 6 5
Hana Krupková Sokol Nusle 20 29 10 2 12 3
Veronika Kunešová KP Brno B 17 34 9 5 7 5
Karolína Velická BK Loko Karlovy Vary 18 25 11 2 5 5
Michaela Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 27 11 3 10 4
Natálie Durdová BK Brandýs n.L. 19 33 11 3 7 3
Kateřina Křemenová Basketbal Sokol Horní Počernice 19 31 10 3 6 5
Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 19 31 10 3 6 4
Tereza Strýčková Basket Ostrava 18 23 10 2 8 4
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 19 24 9 2 5 5
Adéla Bernáthová BŠ Tygři Praha B 18 26 10 3 7 4
24 Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 20 24 8 4 4 5
Klára Aubrechtová DBaK 18 24 8 4 5 5
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 19 24 9 2 8 2
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 19 23 8 3 6 4
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 20 37 9 4 7 5
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 23 6 6 6 5
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 19 27 8 5 10 4
Kristina Vaňková DBaK 18 26 7 3 9 4
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 20 21 8 2 6 5
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 19 23 11 0 4 5
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek 19 31 12 2 12 5
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 28 6 8 5 5
5 Viktorie Švarcová KP Brno 17 25 8 2 5 4
99 Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 20 22 8 3 6 5
Eliška Macháčková BŠ Tygři Praha B 19 28 13 1 7 5
Ema Ospalá KP Brno 19 24 11 2 6 4
Klára Slunečková HB Basket B 17 20 8 1 5 5
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 20 24 10 3 4 3
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 20 16 8 1 5 4
Johana Kučerová HB Basket B 17 24 10 2 3 3
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 28 12 1 5 5
15 Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 20 20 7 0 6 4
Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 25 9 4 3 3
Dominica Hynková KP Brno 19 37 13 4 11 2
5 Lucie Zahradníková DBaK 19 18 7 1 4 4
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 19 19 7 3 5 4
13 Simona Králová Sokol Kladno 18 23 11 0 4 5
Lucie Kašparová DBaK 19 24 12 0 6 4
32 Tereza Procházková KP Brno 18 22 7 5 4 4
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 19 19 9 2 3 5
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 17 8 3 5 5
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 18 9 2 2 5
11 Martina Blahová Baník Most 20 21 9 2 6 5
Natálie Benešová Žabiny Brno B 20 17 5 2 6 5
Tereza Jandová HB Basket B 19 23 10 2 8 5
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 18 20 8 1 4 5
26 Klára Novotná Studánka Pardubice 19 21 6 3