Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 2
HB Basket Praha B
BŠ Tygři Praha B
28. 9. 2022
09:30
sportovní hala Zličín Fedor Lysov
Jan Neubauer
50
74
11
15
24
32
41
46
Review
Skupina A 1. kolo 3
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Baník Most
28. 9. 2022
10:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Jan Lejčko
78
38
22
10
35
24
59
30
Review
Skupina A 1. kolo 1
DBaK
Sokol Kladno
28. 9. 2022
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Hošek
Ondřej Melzer
70
49
17
10
37
25
57
42
Review
Skupina A 2. kolo 5
Sokol Kladno
BŠ Tygři Praha B
1. 10. 2022
11:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Eisner
Ondřej Asztalos
56
65
15
13
34
39
52
52
Review
Skupina A 2. kolo 4
DBaK
HB Basket Praha B
30. 9. 2022
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
76
52
25
14
48
23
62
36
Review
Skupina A 3. kolo 7
Sokol Kladno
HB Basket Praha B
2. 10. 2022
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Eisner
Pavel Hendrich
59
75
12
15
26
34
41
57
Review
Skupina A 3. kolo 6
DBaK
BŠ Tygři Praha B
2. 10. 2022
11:30
Tělocvična 25. ZŠ Jakub Petrák
Pavel Matys
77
64
12
12
42
23
61
40
Review
Skupina A 4. kolo 9
BK Baník Most
BŠ Tygři Praha B
15. 10. 2022
10:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
60
87
10
29
36
49
51
68
Review
Skupina A 4. kolo 8
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
15. 10. 2022
16:00
SH BK Loko Karlovy Vary František Syrovátka
Ondřej Melzer
69
60
20
15
36
30
51
45
Review
Skupina A 5. kolo 10
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BŠ Tygři Praha B
16. 10. 2022
12:30
SH BK Loko Karlovy Vary František Syrovátka
Ondřej Melzer
44
42
13
10
27
19
38
27
Review
Skupina A 5. kolo 11
BK Baník Most
HB Basket Praha B
16. 10. 2022
16:00
Sportovní hala Most - malá hala Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
69
51
24
5
41
20
61
30
Review
Skupina A 6. kolo 13
Sokol Kladno
BK Baník Most
5. 11. 2022
14:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jaroslav Poživil
Tomáš Roubiček
67
69
14
13
39
27
51
45
Review
Skupina A 6. kolo 12
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 11. 2022
18:00
Tělocvična 25. ZŠ Ondřej Koc
Fedor Lysov
67
46
20
14
38
20
52
32
Review
Skupina A 7. kolo 14
DBaK
BK Baník Most
6. 11. 2022
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Ondřej Koc
Fedor Lysov
79
31
23
13
47
19
62
27
Review
Skupina A 7. kolo 15
Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
6. 11. 2022
14:30
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Blahout
Jan Musil
47
50
6
19
19
25
37
37
Review
Skupina A 8. kolo 17
BŠ Tygři Praha B
HB Basket Praha B
17. 11. 2022
09:00
Sportovní hala Jeneč Petr Blahout
Pavel Matys
54
59
13
16
25
33
43
44
Review
Skupina A 8. kolo 18
BK Baník Most
BK Lokomotiva Karlovy Vary
17. 11. 2022
09:45
Sportovní hala Most - malá hala Vojta Kočárník
Vladislav Lunhul
49
67
11
17
16
33
29
54
Review
Skupina A 8. kolo 16
Sokol Kladno
DBaK
17. 11. 2022
13:00
Hala 5. ZŠ Kladno Roman Kejklíček
František Syrovátka
41
99
7
25
18
45
28
71
Review
Skupina A 9. kolo 19
BŠ Tygři Praha B
DBaK
19. 11. 2022
13:00
Sportovní hala Jeneč Daniel Čížek
Klaudia Karwowska
52
61
11
10
28
20
38
37
Review
Skupina A 9. kolo 20
HB Basket Praha B
Sokol Kladno
26. 11. 2022
17:00
sportovní hala Zličín František Syrovátka
Pavel Matys
56
51
21
6
33
18
45
34
Review
Skupina A 10. kolo 21
HB Basket Praha B
DBaK
27. 11. 2022
09:30
sportovní hala Zličín Tomáš Tejček
Pavel Matys
53
55
11
13
28
22
39
42
Review
Skupina A 10. kolo 22
BŠ Tygři Praha B
Sokol Kladno
20. 11. 2022
10:00
Sportovní hala Jeneč Jaroslav Pazourek
Klaudia Karwowska
91
68
20
19
45
34
66
52
Review
Skupina A 11. kolo 23
BŠ Tygři Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 12. 2022
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Filip Hackl
Preview
Skupina A 11. kolo 24
HB Basket Praha B
BK Baník Most
10. 12. 2022
17:00
sportovní hala Zličín Roman Kejklíček
Michal Dub
Preview
Skupina A 12. kolo 25
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
11. 12. 2022
10:00
sportovní hala Zličín Roman Kejklíček
František Syrovátka
Preview
Skupina A 12. kolo 26
BŠ Tygři Praha B
BK Baník Most
11. 12. 2022
15:00
Sportovní hala Jeneč Štěpán Beran
Ondřej Melzer
Preview
Skupina A 13. kolo 27
BK Baník Most
DBaK
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 28
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Kladno
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 29
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 30
BK Baník Most
Sokol Kladno
15. 1. 2023
-
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 16 9 1.0 20.9 3.6 3.9 2.1/2.6 82.6 1.4
Sofie Kaducová Basket Ostrava 15 9 1.0 16.9 6.3 0.4 2.9/5.4 53.1 1.7
Tereza Trávníčková KP Brno 17 7 1.0 21.6 7.6 1.3 2.6/3.9 66.7 1.9
Hana Krupková Sokol Nusle 18 8 1.0 17.8 5.1 0.9 4.9/8.3 59.1 1.3
Adéla Bernáthová BŠ Tygři Praha B 16 8 1.0 15.8 5.3 1.0 2.3/3.8 60.0 2.0
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 18 8 1.0 15.0 5.8 0.8 1.3/1.6 0.0* 2.0
Ema Ospalá KP Brno 17 8 1.0 14.9 5.6 0.6 1.8/2.9 60.9 1.4
Eliška Macháčková BŠ Tygři Praha B 17 8 1.0 14.9 6.5 0.0 1.9/4.1 45.5 4.3
Michaela Zárubová Studánka Pardubice 15 7 1.0 16.9 5.7 1.1 2.0/2.9 70.0 1.9
Veronika Kunešová KP Brno B 15 8 1.0 14.4 5.1 0.8 1.9/5.1 36.6 2.4
Klára Aubrechtová DBaK 16 8 1.0 14.4 4.8 1.3 1.1/2.1 52.9 2.5
Tereza Strýčková Basket Ostrava 16 9 1.0 12.1 4.2 0.3 2.7/3.7 72.7 1.8
Natálie Kadaníková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 6 1.0 17.7 5.2 0.8 4.8/6.5 74.4 2.0
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 17 6 1.0 17.7 3.7 3.3 0.3/0.7 0.0* 1.8
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 17 8 1.0 13.1 3.9 0.9 2.8/4.1 66.7 0.6
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 18 8 1.0 13.1 4.6 0.3 3.1/6.5 48.1 2.9
Natálie Durdová BK Brandýs n.L. 18 8 1.0 12.9 4.5 0.3 3.1/5.3 59.5 1.6
24 Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 18 8 1.0 12.3 3.5 1.0 2.3/3.9 58.1 2.8
Viktorie Švarcová KP Brno 16 8 1.0 12.3 4.4 0.5 2.0/3.6 55.2 1.9
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 17 7 1.0 13.9 6.4 0.0 1.0/3.4 29.2 3.3
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 17 8 1.0 11.8 3.4 1.1 1.6/4.0 40.6 3.0
Pavlína Budská KP Brno 18 7 1.0 12.9 4.7 1.0 0.4/0.6 0.0* 2.1
Anna Benešová KP Brno 18 8 1.0 11.0 3.4 1.1 0.9/1.1 0.0* 0.3
Klára Slunečková HB Basket B 15 8 1.0 10.9 4.5 0.0 1.9/4.3 44.1 2.9
Lucie Zahradníková DBaK 17 7 1.0 12.1 4.3 0.4 2.3/3.0 76.2 0.9
Kristina Vaňková DBaK 16 7 1.0 11.9 4.4 0.4 1.7/3.1 54.5 1.9
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 18 8 1.0 10.4 4.1 0.0 2.1/2.8 77.3 2.5
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 16 7 1.0 11.7 3.4 0.9 2.3/4.3 53.3 3.1
Karolína Velická BK Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 13.7 5.5 0.0 2.7/4.5 59.3 2.8
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 15 6 1.0 13.2 4.3 0.7 2.5/3.3 75.0 2.7
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 18 9 1.0 8.7 3.3 0.1 1.7/2.8 60.0 2.4
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 18 6 1.0 12.5 4.3 1.0 0.8/2.0 41.7 1.7
Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 17 8 1.0 9.4 4.0 0.3 0.6/1.5 0.0* 3.6
11 Martina Blahová Baník Most 18 4 1.0 18.8 6.5 1.0 2.8/4.3 64.7 3.0
9 Tereza Pavelcová Sokol Kladno 15 4 1.0 18.5 5.0 2.0 2.5/4.8 52.6 1.0
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 18 8 1.0 9.0 2.3 0.8 2.3/3.3 69.2 3.5
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 17 8 1.0 8.9 2.1 1.0 1.6/2.6 61.9 2.6
Tereza Bosáková Basket Ostrava 16 9 1.0 7.7 2.8 0.6 0.4/0.8 0.0* 0.7
15 Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 18 8 1.0 8.5 3.6 0.0 1.3/2.3 55.6 2.0
Anja Válková Studánka Pardubice 17 7 1.0 9.7 3.1 0.9 0.9/2.0 42.9 1.9
99 Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 18 8 1.0 8.3 2.4 1.0 0.5/0.8 0.0* 2.1
Tereza Procházková KP Brno 17 6 1.0 11.0 3.3 1.0 1.3/2.7 50.0 1.2
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 17 8 1.0 8.0 1.4 1.5 0.8/1.4 0.0* 2.0
Anna Ženíšková DBaK 17 3 1.0 20.3 7.7 1.3 1.0/2.7 37.5 2.3
Natálie Benešová Žabiny Brno B 18 6 1.0 10.2 3.2 0.5 2.3/3.8 60.9 2.5
Vendula Matuštíková Basket Ostrava 17 9 1.0 6.8 2.1 0.3 1.6/2.8 56.0 2.2
13 Simona Králová Sokol Kladno 16 6 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/5.3 18.8 3.0
Magdaléna Šmolíková DBaK 18 8 1.0 7.3 2.0 0.8 1.0/1.8 0.0* 2.6
Barbora Svobodová Studánka Pardubice 17 6 1.0 9.7 2.5 1.5 0.2/0.5 0.0* 3.3
2 Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 17 7 1.0 8.0 3.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.1
Alice Kinclová HB Basket B 17 6 1.0 9.3 3.8 0.2 1.2/3.5 33.3 1.0
Anežka Hrubá Studánka Pardubice 16 5 1.0 11.2 3.4 1.0 1.4/2.2 63.6 2.6
Kateřina Kejíková KP Brno B 18 6 1.0 9.2 2.5 1.2 0.7/2.5 26.7 0.8
21 Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 18 8 1.0 6.8 2.9 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.0
Antonie Baborovská BK Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 8.8 3.7 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.5
Ema Bartoňová Žabiny Brno B 17 7 1.0 7.6 2.7 0.3 1.3/1.4 0.0* 2.1
Markéta Šafránková HB Basket B 17 7 1.0 7.4 1.3 0.9 2.3/3.3 69.6 1.0
Klára Pečivová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 4 1.0 12.8 4.5 0.3 3.0/4.0 75.0 3.8
Sofia Simićová BŠ Tygři Praha B 16 7 1.0 7.3 2.0 0.7 1.1/3.3 34.8 2.9
Renata Šinovská Basket Ostrava 16 9 1.0 5.7 1.6 0.2 1.9/2.2 85.0 1.2
Kateřina Richterová BK Brandýs n.L. 17 6 1.0 8.2 2.8 0.2 2.0/2.7 75.0 2.7
Sofie Šturmová Sokol Nusle 17 8 1.0 6.1 1.8 0.6 0.8/1.8 0.0* 2.4
Nela Nétková Žabiny Brno B 18 5 1.0 9.6 4.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 3.4
Klára Klugová DBaK 16 6 1.0 8.0 1.5 1.0 2.0/2.7 75.0 1.7
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 17 7 1.0 6.9 2.7 0.0 1.4/2.3 62.5 1.4
Johana Kučerová HB Basket B 15 6 1.0 7.7 2.8 0.3 1.0/3.3 30.0 0.5
Dominica Hynková KP Brno 18 2 1.0 23.0 6.0 1.5 6.5/7.0 92.9 0.0
11 Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 18 6 1.0 7.5 2.8 0.5 0.3/0.7 0.0* 3.2
Kateřina Kalná Žabiny Brno B 15 5 1.0 9.0 3.2 0.2 2.0/3.0 66.7 1.0
Karolína Divišová B. Jablonec n. N. 18 8 1.0 5.5 2.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.5
Valentýna Veselá KP Brno 17 7 1.0 6.3 2.3 0.0 1.7/2.0 85.7 3.0
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 17 8 1.0 5.5 1.3 0.4 1.9/3.0 62.5 2.6
Eliška Koďousková Studánka Pardubice 16 7 1.0 6.3 2.4 0.1 1.0/1.4 0.0* 1.4
5 Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 18 8 1.0 5.5 1.1 0.9 0.6/1.0 0.0* 0.9
Nela Sadílková BŠ Tygři Praha B 18 8 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.9
Klára Vašinová BŠ Tygři Praha B 18 6 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 2.3
Tereza Fabiánková HB Basket B 18 5 1.0 8.4 3.8 0.2 0.2/0.8 0.0* 3.0
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 16 8 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.9 34.8 1.6
Gabriela Hálová KP Brno B 16 7 1.0 5.7 1.7 0.1 1.9/3.0 61.9 3.3
9 Julie Drtíková Baník Most 15 6 1.0 6.7 2.3 0.3 1.0/1.3 0.0* 1.2
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 16 4 1.0 10.0 3.5 0.3 2.3/4.0 56.3 1.5
Helena Pešková TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 8 1.0 5.0 1.9 0.0 1.3/1.9 0.0* 1.6
Veronika Prokešová KP Brno 17 4 1.0 9.8 4.0 0.0 1.8/3.0 58.3 0.3
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 17 7 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.7
11 Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 18 8 1.0 4.8 1.8 0.3 0.5/1.1 0.0* 0.8
Kateřina Daňková Žabiny Brno B 17 5 1.0 7.6 1.4 1.4 0.6/1.2 0.0* 1.8
Anna Runtschová HB Basket B 15 8 1.0 4.8 1.3 0.4 1.1/3.6 31.0 2.0
Julie Drholcová Žabiny Brno B 15 4 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/3.5 42.9 1.5
Lucie Čejková Basket Ostrava 16 9 1.0 4.0 0.9 0.6 0.6/0.8 0.0* 3.4
Žaneta Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 8 1.0 4.4 1.8 0.1 0.5/1.1 0.0* 3.1
Lada Dvořáková BK Brandýs n.L. 18 7 1.0 5.0 1.7 0.3 0.7/2.1 33.3 2.0
Veronika Špatková Basketbal Sokol Horní Počernice 15 5 1.0 7.0 2.6 0.4 0.6/2.4 25.0 2.0
Sára Vyroubalová Žabiny Brno B 15 6 1.0 5.8 2.3 0.2 0.7/2.0 33.3 0.8
Lucie Kašparová DBaK 17 3 1.0 11.3 5.3 0.0 0.7/2.0 33.3 1.0
Tereza Rausová KP Brno B 17 6 1.0 5.7 1.7 0.3 1.3/3.7 36.4 1.8
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 15 5 1.0 6.8 2.2 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.4
Michaela Jíchová BK Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 5.5 1.8 0.5 0.3/0.7 0.0* 2.0
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 17 6 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
Lucie Pavelková TJ Rožnov pod Radhoštěm 14 6 1.0 5.5 2.2 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.8
10 Eliška Urbanová ŠBK P-H Sadská 18 3 1.0 11.0 3.7 0.0 3.7/5.7 64.7 3.0
Veronika Pichrtová BK Loko Karlovy Vary 15 6 1.0 5.5 1.8 0.2 1.3/4.0 33.3 1.5
Monika Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 8 1.0 4.0 1.4 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.9
6 Jana Mouchová Sokol Kladno 15 8 1.0 4.0 1.4 0.3 0.5/0.9 0.0* 0.9
Martina Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 15 8 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Žofia Vajdová HB Basket B 18 4 1.0 7.8 2.3 0.5 1.8/3.3 53.8 1.0
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 15 9 1.0 3.4 1.2 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.2
Alžběta Brzoňová BŠ Tygři Praha B 16 5 1.0 6.2 2.6 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.0
Barbora Převrátilová BK Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 5.0 1.5 0.2 1.5/2.5 60.0 1.3
Nela Hahnová BK Loko Karlovy Vary 16 6 1.0 5.0 1.8 0.0 1.3/3.0 44.4 1.7
22 Ema Sojková Sokol Kladno 17 7 1.0 4.1 1.6 0.1 0.6/0.9 0.0* 2.1
Johanka Kindermannová BŠ Tygři Praha B 18 6 1.0 4.8 2.2 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.2
Klára Haniková KP Brno 17 7 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.6
Veronika Kurzová KP Brno B 15 6 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.7
Ema Rychtecká Žabiny Brno B 15 5 1.0 5.4 2.0 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.2
Tereza Jandová HB Basket B 17 3 1.0 8.7 3.7 0.0 1.3/2.7 50.0 0.7
Lenka Kovandová HB Basket B 17 8 1.0 3.3 1.0 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.8
Barbora Puchnerová ŠBK P-H Sadská 18 6 1.0 4.3 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
10 Valerie Kopecká Baník Most 16 5 1.0 5.2 1.2 0.6 1.0/2.4 41.7 1.2
Giulia Amadei Žabiny Brno B 16 5 1.0 5.2 1.4 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.8
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 16 3 1.0 8.3 2.3 0.7 1.7/2.0 83.3 3.0
Claudie Štroblová Basketbal Sokol Horní Počernice 17 6 1.0 4.2 0.8 0.2 2.0/3.7 54.5 2.8
Kateřina Caldrová BK Loko Karlovy Vary 18 5 1.0 5.0 1.4 0.2 1.6/2.4 66.7 2.4
Zuzana Klokočníková B. Jablonec n. N. 18 4 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/3.5 35.7 1.8
Eliška Chalupová HB Basket B 16 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.2
8 Ema Jančárková Baník Most 16 4 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.0
Eliska Niamh Sieglová BK Loko Karlovy Vary 17 4 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/2.0 62.5 0.3
Alžběta Holovská BK Brandýs n.L. 18 7 1.0 3.6 0.9 0.1 1.4/3.1 45.5 2.0
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 16 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/0.8 0.0* 3.0
Magdalena Mikulová Žabiny Brno B 15 4 1.0 6.0 1.8 0.8 0.3/1.0 0.0* 0.3
Josefína Končelíková Sokol Nusle 17 8 1.0 3.0 1.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Eliška Králová Basketbal Sokol Horní Počernice 17 6 1.0 4.0 0.7 0.3 1.7/2.5 66.7 0.8
Andrea Tomancová TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 6 1.0 3.8 1.3 0.2 0.7/0.7 0.0* 1.3
Zuzana Dudová KP Brno 15 8 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.9
13 Kateřina Žatecká Baník Most 17 5 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.2 27.3 1.8
Petra Nedbalá ŠBK P-H Sadská 17 4 1.0 5.8 1.0 1.0 0.8/2.3 33.3 2.5
Aneta Adámková Žabiny Brno B 15 3 1.0 7.7 2.0 1.0 0.7/1.7 0.0* 0.3
Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 2.9 1.0 0.1 0.5/0.5 0.0* 0.6
Karolína Budská KP Brno B 15 5 1.0 4.4 1.4 0.0 1.6/2.6 61.5 1.6
Melánia Skálová KP Brno 17 8 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/1.1 0.0* 2.9
Klára Spilková DBaK 18 3 1.0 7.0 2.3 0.7 0.3/0.3 0.0* 0.7
Aneta Frýdová DBaK 18 7 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 16 3 1.0 7.0 2.7 0.0 1.7/2.0 83.3 0.7
14 Ema Bozděchová Baník Most 16 3 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.3
Barbora Michalinová B. Jablonec n. N. 18 6 1.0 3.3 0.8 0.2 1.2/2.5 46.7 1.3
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 16 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Rozálie Oplová DBaK 18 8 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
21 Markéta Hviščová Sokol Kladno 17 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.2
Tereza Kurzová KP Brno 16 6 1.0 3.3 1.2 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.0
7 Adéla Kočí Baník Most 17 3 1.0 6.7 2.0 0.7 0.7/2.0 33.3 2.7
19 Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 18 4 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/1.8 0.0* 1.0
32 Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 15 4 1.0 4.8 1.5 0.3 1.0/1.3 0.0* 2.5
29 Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 18 8 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.8
17 Nela Heltová Baník Most 17 5 1.0 3.8 1.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.2
Martina Buryanová Basketbal Sokol Horní Počernice 17 6 1.0 3.2 0.8 0.2 1.0/1.3 0.0* 0.5
8 Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 18 2 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/3.0 66.7 3.0
4 Adéla Hrbková Baník Most 17 3 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.3 60.0 1.0
Adéla Šťastná Sokol Nusle 17 5 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 16 2 1.0 8.5 3.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tereza Bočková Sokol Nusle 18 8 1.0 2.1 0.8 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.3
Lucie Stránská Žabiny Brno B 16 2 1.0 8.5 1.5 0.0 5.5/6.0 91.7 2.0
Kristýna Štětkářová TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 5 1.0 3.4 0.6 0.6 0.4/1.0 0.0* 1.6
Karolína Berková KP Brno B 17 5 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 2.2
Barbora Motlíčková BK Brandýs n.L. 17 8 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.9 0.0* 1.8
Barbora Mokrá BK Loko Karlovy Vary 15 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tereza Pospíšilová DBaK 15 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
Kateřina Hlušičková Sokol Kladno 16 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.0
Julie Kučerová BK Brandýs n.L. 17 8 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Tereza Husáková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 6 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
25 Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 17 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/2.5 20.0 2.3
Adéla Honyšová Studánka Pardubice 16 5 1.0 2.6 0.6 0.4 0.2/0.2 0.0* 1.4
Vendula Čiklová KP Brno B 16 7 1.0 1.9 0.6 0.0 0.7/1.1 0.0* 3.4
7 Natálie Novotná Sokol Kladno 16 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
43 Linda Zahradníková Sokol Kladno 15 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.7
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 16 3 1.0 4.0 1.0 0.3 1.0/2.3 42.9 2.0
Tereza Sommerová TJ Rožnov pod Radhoštěm 17 8 1.0 1.4 0.5 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.4
15 Natálie Křížová Baník Most 17 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.5
Ema Ptáčková Basketbal Sokol Horní Počernice 17 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.4
24 Eliška Perglová Sokol Kladno 16 8 1.0 1.4 0.4 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.3
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 17 9 1.0 1.2 0.4 0.1 0.0/0.2 0.0* 3.1
12 Pavla Kellerová Baník Most 17 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Marie Rene Janku Sokol Nusle 17 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Karolína Kyselicová Sokol Nusle 15 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Adéla Gangurová BK Loko Karlovy Vary 18 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.0
Karolína Valachová Žabiny Brno B 18 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Veronika Šlaisová DBaK 18 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.4
24 Michaela Staňková ŠBK P-H Sadská 18 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.0
Lucie Klementová BK Brandýs n.L. 17 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.8
Tereza Slavíková DBaK 17 1 1.0 9.0 2.0 1.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Sára Dosič BK Loko Karlovy Vary 15 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Viktorie Licková KP Brno B 15 4 1.0 2.3 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 15 3 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Kristína Kuklová Žabiny Brno B 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Adriana Krešne Baník Most 18 2 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Ema Bucháčková ŠBK P-H Sadská 18 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.0
6 Tereza Koudelková Baník Most 17 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Zuzana Pavloňová KP Brno B 18 8 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Klára Obadalová KP Brno B 17 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.0
Petra Havlínová HB Basket B 17 5 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.6
Šimona Vaňková Žabiny Brno B 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Kristýna Holčáková TJ Rožnov pod Radhoštěm 16 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Tereza Karasová HB Basket B 18 1 1.0 6.0 1.0 0.0 4.0/8.0 50.0 2.0
Šárka Pečinková Studánka Pardubice 16 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Eva Salačová HB Basket B 17 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Viktorie Jarchovská BK Brandýs n.L. 16 8 1.0 0.8 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.6
Magdaléna Holá BŠ Tygři Praha B 17 7 1.0 0.9 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Tereza Elízová BK Loko Karlovy Vary 17 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Loreta Krejčí HB Basket B 15 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 0.8
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 16 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Emma Telecká BŠ Tygři Praha B 17 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.7
Soňa Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm 15 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
16 Isabela Vyskočilová Baník Most 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Hynková Studánka Pardubice 16 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
18 Alice Procházková Baník Most 18 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 16 3 1.0 1.3 0.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
Linda Titzová Žabiny Brno B 17 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.5
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 16 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
Anna Károlyová Basketbal Sokol Horní Počernice 17 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbora Havlíčková DBaK 16 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 3.0
7 Pavlína Janů Baník Most 18 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Kolářová BK Brandýs n.L. 17 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.8
Eliška Ducháčková B. Jablonec n. N. 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Adéla Marešová Sokol Kladno 17 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Adéla Zemanová KP Brno B 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.7
Radka Čermáková BK Loko Karlovy Vary 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Lavírová BK Brandýs n.L. 18 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
18 Sára Kollárová BK Lvice Litoměřice 18 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Marie Tuháčková HB Basket B 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Arina Kairtseva Studánka Pardubice 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Tereza Hýlová BŠ Tygři Praha B 17 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
31 Kateřina Dupačová Sokol Kladno 15 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vanda Ospalá KP Brno B 15 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Alice Krýzová Basketbal Sokol Horní Počernice 17 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Vlčková DBaK 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Šmírová Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zemanová BK Loko Karlovy Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Smitková BK Loko Karlovy Vary 17 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tereza Macháčková BŠ Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Lívancová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Jemelková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Čechová KP Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Dostálová HB Basket B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Tereza Čuříková DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kostelecká KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dudová Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erika Kourková Žabiny Brno B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Kučerová Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bláhová HB Basket B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Krajíčková KP Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Jebavá Sokol Nusle 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Mertlová Baník Most 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Pavlíčková KP Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mrázková Žabiny Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Lojková BŠ Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolina Vládíková BK Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Dohaničová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Petele BK Loko Karlovy Vary 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Trusková Žabiny Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Otrubová Žabiny Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Chadimová KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Kocourová Žabiny Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Klára Honomichlová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hvolková Basket Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Karolína Matasová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
31 Alžběta Šebelová Sokol Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Fránová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Dagmar Křivancová DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Mičůnková TJ Rožnov pod Radhoštěm 18 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Vanesa Sušičová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
42 Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Novotná ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Jochová Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
26 Barbora Krausová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Janoušková Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zítková KP Brno 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Pavelková Basket Ostrava 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Natalie Amy Reitzová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Kadlečková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kölblová KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Prokýšková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Matasová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
71 Emma Fořtová BŠ Tygři Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Marková HB Basket B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Magdaléna Jarošová BŠ Tygři Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Zuzana Tomanová ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Vanduchová Sokol Nusle 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Zárubová Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Hájková HB Basket B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Polachová B. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Cibulková KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Rešková KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Gabriela Šliková Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Mátlová KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kubečková Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Franka Anna Peroutka Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Jorová Baník Most 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Černá Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mašková KP Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Balážová HB Basket B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanesa Randulová Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Kohoutová DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Knoflíčková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Sedláková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Kateřina Čejková DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Prudká BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Štěpánka Teršlová DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Kateřina Kaiserová DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Terezie Křenková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Studénková Sokol Nusle 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Bžunková Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Lucie Lucáková DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Koppová KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Streitová Žabiny Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Karterová BK Lvice Litoměřice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Iris Lišková Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Zelenková BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Petržílková BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Koubková BK Brandýs n.L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iva Kalousková Žabiny Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dorota Cabálková BŠ Tygři Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Klára Šmídová Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Adéla Chuchlerová Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kulichová BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Vrťátková Sokol Kladno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Vránová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Štenclová HB Basket B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mariana Přibylová Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Medová Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Varmužková KP Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Adoltová BŠ Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Eliška Žejdlová BŠ Tygři Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Kristýna Svobodová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Ela Salačová Baník Most 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Eliška Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Medáková KP Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Doležalová Studánka Pardubice 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Monika Olečková KP Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Synková Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Krejcarová BŠ Tygři Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alice Habinová Žabiny Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Loučková BŠ Tygři Praha B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Sedlářová Žabiny Brno B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Večeřová Sokol Kladno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Doležalová Baník Most 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Lindušková KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Agáta Martínková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Zápotocká Sokol Nusle 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Chromečková BK Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Křemenová HB Basket B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Vojtová Studánka Pardubice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Vondrušková Žabiny Brno B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Johana Krausová BŠ Tygři Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Vrabcová HB Basket B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Válková Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Klečková Basket Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Sombergová Studánka Pardubice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Brožková BK Brandýs n.L. 19 1 0.0 0.0 0.0