Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
DBaK
Sokol Kladno
28. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 1. kolo 2
HB Basket Praha B
BŠ Tygři Praha B
28. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 1. kolo 3
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Baník Most
28. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 2. kolo 4
DBaK
HB Basket Praha B
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 2. kolo 5
Sokol Kladno
BŠ Tygři Praha B
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 3. kolo 6
DBaK
BŠ Tygři Praha B
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 3. kolo 7
Sokol Kladno
HB Basket Praha B
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 4. kolo 8
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha B
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 4. kolo 9
BK Baník Most
BŠ Tygři Praha B
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 5. kolo 10
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BŠ Tygři Praha B
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 5. kolo 11
BK Baník Most
HB Basket Praha B
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 6. kolo 12
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 6. kolo 13
Sokol Kladno
BK Baník Most
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 7. kolo 14
DBaK
BK Baník Most
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 7. kolo 15
Sokol Kladno
BK Lokomotiva Karlovy Vary
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 8. kolo 16
Sokol Kladno
DBaK
17. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 8. kolo 17
BŠ Tygři Praha B
HB Basket Praha B
17. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 8. kolo 18
BK Baník Most
BK Lokomotiva Karlovy Vary
17. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 9. kolo 19
BŠ Tygři Praha B
DBaK
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 9. kolo 20
HB Basket Praha B
Sokol Kladno
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 10. kolo 21
HB Basket Praha B
DBaK
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 10. kolo 22
BŠ Tygři Praha B
Sokol Kladno
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 11. kolo 23
BŠ Tygři Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 11. kolo 24
HB Basket Praha B
BK Baník Most
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 12. kolo 25
HB Basket Praha B
BK Lokomotiva Karlovy Vary
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 12. kolo 26
BŠ Tygři Praha B
BK Baník Most
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 13. kolo 27
BK Baník Most
DBaK
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 28
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Kladno
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 29
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 30
BK Baník Most
Sokol Kladno
15. 1. 2023
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. DBaK 0 0 0
2. HB Basket B 0 0 0
3. BK Loko Karlovy Vary 0 0 0
4. Sokol Kladno 0 0 0
5. Baník Most 0 0 0
6. BŠ Tygři Praha B 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 19 1
Adéla Marešová Sokol Kladno 17 1
Zuzana Medáková KP Brno B 16 1
Hana Krupková Sokol Nusle 18 1
31 Jana Opravilová BŠ Tygři Praha B 17 1
Kateřina Janáková BK Brandýs n.L. 16 1
Tereza Trávníčková KP Brno 17 1
Melánia Skálová KP Brno 17 1
Monika Olečková KP Brno 16 1
11 Klára Aubrechtová DBaK 16 1
Nina Haiblíková B. Jablonec n. N. 18 1
Alice Habinová Žabiny Brno B 17 1
Diana Hyklová BK Brandýs n.L. 16 1
Ema Sojková Sokol Kladno 17 1
Veronika Hviščová Sokol Kladno 17 1
Jana Mouchová Sokol Kladno 15 1
Veronika Cyrany B. Jablonec n. N. 17 1
5 Lucie Zahradníková DBaK 17 1
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 17 1
Štěpánka Láníková B. Jablonec n. N. 17 1
Simona Králová Sokol Kladno 16 1
Nikola Večeřová Sokol Kladno 16 1
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 16 1
Alexandra Šubová Žabiny Brno B 16 1
Martina Blahová Baník Most 18 1
Barbora Doležalová Baník Most 17 1
Kateřina Žatecká Baník Most 17 1
Agáta Martínková Studánka Pardubice 17 1
Lenka Kovandová HB Basket B 17 1
Šimona Vaňková Žabiny Brno B 17 1
Pavla Kellerová Baník Most 17 1
Adéla Zápotocká Sokol Nusle 18 1
20 Eliška Ransdorfová BŠ Tygři Praha B 17 1
Ema Bozděchová Baník Most 16 1
Josefína Končelíková Sokol Nusle 17 1
Ema Bartoňová Žabiny Brno B 17 1
Aneta Pavlicová Sokol Nusle 16 1
Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 16 1
Aneta Jurná Žabiny Brno B 19 1
Konstancie Kušnareva BŠ Tygři Praha B 19 1
19 Kateřina Hlušičková Sokol Kladno 16 1
Eliška Vondrušková Žabiny Brno B 17 1
Markéta Šafránková HB Basket B 17 1
Tereza Fabiánková HB Basket B 18 1
Barbora Synková Sokol Nusle 16 1
Pavlína Budská KP Brno 18 1
Alžběta Heroutová Žabiny Brno B 16 1
Lucie Stránská Žabiny Brno B 16 1
Tereza Vojtová Studánka Pardubice 18 1
Mariana Přibylová Studánka Pardubice 17 1
Emma Medová Studánka Pardubice 18 1
37 Tereza Hýlová BŠ Tygři Praha B 17 1
Viktorie Švarcová KP Brno 16 1
15 Kristýna Svobodová DBaK 17 1
16 Klára Spilková DBaK 18 1
3 Lucie Kašparová DBaK 17 1
35 Eliška Žejdlová BŠ Tygři Praha B 19 1
11 Eliška Macháčková BŠ Tygři Praha B 17 1
Gabriela Hálová KP Brno B 16 1
Kateřina Daňková Žabiny Brno B 17 1
Veronika Varmužková KP Brno 19 1
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 16 1
Sofie Šturmová Sokol Nusle 17 1
Klára Haniková KP Brno 17 1
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek 17 1
Vendula Čiklová KP Brno B 16 1
Anja Válková Studánka Pardubice 17 1
24 Emma Telecká BŠ Tygři Praha B 17 1
13 Magdaléna Holá BŠ Tygři Praha B 17 1
Charlotte Špačková Žabiny Brno B 16 1
Simona Dohaničová ŠBK P-H Sadská 17 1
Valentýna Oslizlová Žabiny Brno B 16 1
Beáta Kocourová Žabiny Brno B 17 1
Tereza Kurzová KP Brno 16 1
Lucie Hvolková Basket Ostrava 17 1
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 15 1
35 Karolína Matasová DBaK 17 1
6 Klára Honomichlová DBaK 17 1
Karolína Boleslavská Basket Ostrava 16 1
Valentýna Veselá KP Brno 17 1
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 18 1
Daniela Otrubová Žabiny Brno B 16 1
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 15 1
Adéla Jebavá Sokol Nusle 19 1
Klára Obadalová KP Brno B 17 1
Tereza Pavelcová Sokol Kladno 15 1
Giulia Amadei Žabiny Brno B 16 1
Markéta Hviščová Sokol Kladno 17 1
Eliška Čechová KP Brno B 16 1
Ester Kučerová Basket Ostrava 16 1
Anna Šmírová Basket Ostrava 18 1
Erika Kourková Žabiny Brno B 19 1
Tatiana Dolnik Sokol Nusle 16 1
Linda Mrázová BK Brandýs n.L. 16 1
28 Vanesa Sušičová DBaK 17 1
Monika Pavlíčková KP Brno B 16 1
Nela Nétková Žabiny Brno B 18 1
Kristína Kuklová Žabiny Brno B 17 1
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek 15 1
26 Barbora Krausová ŠBK P-H Sadská 17 1
22 Tereza Slavíková DBaK 17 1
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 15 1
Tereza Ryšavá Sokol Nusle 18 1
Kristýna Kovářová Žabiny Brno B 17 1
Kateřina Chromečková BK Frýdek-Místek 16 1
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 15 1
Kateřina Křemenová HB Basket B 17 1
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 16 1
Michaela Pavelková Basket Ostrava 16 1
13 Tereza Čuříková DBaK 17 1
Isabela Vyskočilová Baník Most 16 1
Klára Jemelková Basket Ostrava 17 1
Valentýna Pekárková Studánka Pardubice 17 1
Natálie Novotná Sokol Kladno 16 1
Daniela Albrechtová Sokol Nusle 16 1
Tereza Koudelková Baník Most 17 1
Adéla Hrbková Baník Most 17 1
Anna Krajíčková KP Brno B 17 1
Lucie Fránová Studánka Pardubice 17 1
Tereza Bosáková Basket Ostrava 16 1
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 15 1
Anežka Nenadálová Sokol Nusle 17 1
Alice Kinclová HB Basket B 17 1
Eliška Mrázková Žabiny Brno B 17 1
Valentina Mertlová Baník Most 17 1
Pavlína Janů Baník Most 18 1
Alice Procházková Baník Most 18 1
31 Alžběta Šebelová Sokol Kladno 17 1
Klára Novotná ŠBK P-H Sadská 17 1
Eliška Chalupová HB Basket B 16 1
Lucie Čejková Basket Ostrava 16 1
Daniela Jochová Studánka Pardubice 19 1
41 Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 16 1
42 Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 16 1
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek 17 1
Tereza Strýčková Basket Ostrava 16 1
7 Klára Klugová DBaK 16 1
Tereza Bočková Sokol Nusle 18 1
34 Kateřina Homolová BŠ Tygři Praha B 17 1
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 18 1
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 17 1
Marie Rene Janku Sokol Nusle 17 1
Adéla Vrťátková Sokol Kladno 19 1
Jana Streitová Žabiny Brno B 18 1
Anna Benešová KP Brno 18 1
Klára Balážová HB Basket B 18 1
Kateřina Gottwaldová Basket Ostrava 18 1
Adéla Mašková KP Brno 18 1
Michaela Kadlečková KP Brno 19 1
Eliška Prokýšková KP Brno 19 1
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 18 1
Alžběta Matasová Studánka Pardubice 17 1
Barbora Zemanová BK Lvice Litoměřice 18 1
Barbora Michalinová B. Jablonec n. N. 18 1
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 18 1
71 Emma Fořtová BŠ Tygři Praha B 19 1
Kateřina Kejíková KP Brno B 18 1
Tereza Karasová HB Basket B 18 1
Nikola Marková HB Basket B 19 1
14 Magdaléna Jarošová BŠ Tygři Praha B 19 1
7 Klára Vašinová BŠ Tygři Praha B 18 1
Tereza Procházková KP Brno 17 1
30 Zuzana Tomanová ŠBK P-H Sadská 17 1
Kamila Martínková BK Brandýs n.L. 16 1
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 16 1
Diana Vanduchová Sokol Nusle 19 1
Kateřina Zárubová Studánka Pardubice 18 1
11 Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 18 1
24 Michaela Staňková ŠBK P-H Sadská 18 1
7 Natalie Amy Reitzová ŠBK P-H Sadská 17 1
12 Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 17 1
Karolína Valachová Žabiny Brno B 18 1
Eliška Kulichová BK Brandýs n.L. 19 1
25 Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 17 1
4 Lucie Lucáková DBaK 19 1
Vendula Kohoutová DBaK 19 1
Petra Knoflíčková KP Brno 19 1
Lucie Vilímová BK Brandýs n.L. 18 1
Dominica Hynková KP Brno 17 1
Ella Sedláková KP Brno 19 1
11 Kateřina Čejková DBaK 19 1
Beáta Sykáčková Studánka Pardubice 18 1
Kateřina Prudká BK Brandýs n.L. 19 1
18 Štěpánka Teršlová DBaK 19 1
8 Kateřina Kaiserová DBaK 19 1
Terezie Křenková KP Brno 19 1
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 19 1
Alžběta Studénková Sokol Nusle 19 1
Gabriela Bžunková Sokol Kladno 19 1
Vanesa Randulová Basket Ostrava 18 1
6 Adéla Chuchlerová Sokol Kladno 19 1
Lada Dvořáková BK Brandýs n.L. 18 1
18 Klára Šmídová Sokol Kladno 19 1
Natálie Benešová Žabiny Brno B 18 1
Dorota Cabálková BŠ Tygři Praha B 19 1
Iva Kalousková Žabiny Brno B 18 1
Natálie Koubková BK Brandýs n.L. 18 1
Tereza Ježková B. Jablonec n. N. 18 1
Viktorie Petržílková BK Brandýs n.L. 19 1
Veronika Koppová KP Brno 18 1
Natálie Zelenková BK Brandýs n.L. 19 1
Vendula Rohlenová Studánka Pardubice 19 1
Sára Iris Lišková Studánka Pardubice 18 1
Barbora Míčková BK Lvice Litoměřice 18 1
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 18 1
Klára Karterová BK Lvice Litoměřice 19 1
10 Eliška Urbanová ŠBK P-H Sadská 18 1
Andrea Hájková HB Basket B 19 1
Pavla Chalupová Sokol Kladno 17 1
Tereza Vtípilová KP Brno 16 1
Markéta Oubrechtová Sokol Nusle 17 1
Amálie Hrubinová BK Brandýs n.L. 16 1
15 Marie Holá ŠBK P-H Sadská 17 1
Valentýna Bernacik Basket Ostrava 19 1
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 18 1
Petra Havlínová HB Basket B 17 1
Natálie Křížová Baník Most 17 1
Tereza Tůmová Baník Most 18 1
Nela Heltová Baník Most 17 1
Adriana Krešne Baník Most 18 1
Vendula Matuštíková Basket Ostrava 17 1
12 Anna Ženíšková DBaK 17 1
23 Kristina Vaňková DBaK 16 1
Veronika Prokešová KP Brno 17 1
Natálie Pospíšilová Sokol Nusle 16 1
Kateřina Medáková KP Brno 17 1
Ema Freitas Lopesová Sokol Nusle 17 1
Natálie Hájková Sokol Kladno 18 1
11 Natálie Jindrová Sokol Kladno 18 1
Eliška Perglová Sokol Kladno 16 1
Anežka Rupertová BK Lvice Litoměřice 18 1
Adéla Kočí Baník Most 17 1
Lucie Horáková Žabiny Brno B 17 1
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 18 1
Barbora Kučerová HB Basket B 18 1
Adéla Husáková HB Basket B 17 1
Tereza Jandová HB Basket B 17 1
Antonie Březinová Studánka Pardubice 17 1
Žofia Vajdová HB Basket B 18 1
Julie Potůčková HB Basket B 17 1
Julie Laubertová Studánka Pardubice 17 1
Adéla Dvořáková B. Jablonec n. N. 18 1
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 19 1
Eliška Bendová B. Jablonec n. N. 19 1
Ema Jetelinová Žabiny Brno B 18 1
Tereza Polachová B. Jablonec n. N. 19 1
Zuzana Klokočníková B. Jablonec n. N. 18 1
Karolína Divišová B. Jablonec n. N. 18 1
Michaela Cibulková KP Brno 18 1
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 19 1
Monika Rešková KP Brno 18 1
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 17 1
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 16 1
12 Gabriela Šliková Sokol Kladno 19 1
Eliška Mátlová KP Brno 18 1
Eliška Kubečková Sokol Nusle 18 1
Sofie Kaducová Basket Ostrava 15 1
Franka Anna Peroutka Baník Most 18 1
Barbora Jorová Baník Most 18 1
Ema Ospalá KP Brno 17 1
Kristýna Brožková BK Brandýs n.L. 19 1
Renata Šinovská Basket Ostrava 16 1
Jana Sombergová Studánka Pardubice 19 1
Linda Titzová Žabiny Brno B 17 1
Adéla Šťastná Sokol Nusle 17 1
Klaudie Kelerová Basket Ostrava 16 1
Hana Klečková Basket Ostrava 18 1
Klára Válková Basket Ostrava 18 1
6 Johana Krausová BŠ Tygři Praha B 19 1
Magdaléna Černá Studánka Pardubice 18 1
Amálie Štenclová HB Basket B 16 1
Barbora Svobodová Studánka Pardubice 17 1
7 Magdaléna Šmolíková DBaK 18 1
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 17 1
Sára Dadejíková BK Lvice Litoměřice 18 1
Alžběta Vránová BK Lvice Litoměřice 17 1
Ema Dudová Basket Ostrava 16 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře