Liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
BK Sojky Pelhřimov
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 11. 2016
13:00
SH Pelhřimov Pavel Večeřa
Martin Veis
56
51
22
8
31
19
46
31
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
12. 11. 2016
15:30
SH BK Klatovy Lucie Peterková
Petr Havlíček
43
50
9
9
20
19
32
36
Review
skupina A 1. kolo 3
BC Benešov
USK Praha B
12. 11. 2016
16:00
SH Benešov Jiří Šlaj
Dalibor Kouba
26
87
4
18
11
45
16
65
Review
skupina A 1. kolo 2
BA 2006´Roudnice n. L.
BSK Modřany - Jižní Supi
5. 11. 2016
18:00
BK Real Miloslav Jon
Petr Šmůla
85
78
27
13
53
38
70
51
Review
skupina A 2. kolo 6
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lions Jindřichův Hradec
1. 10. 2016
09:00
SH ZŠ Kubatova Vratislav Novák
Petr Havlíček
73
58
18
23
41
38
58
46
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
BK Sojky Pelhřimov
1. 10. 2016
15:30
SH BK Klatovy Petr Šmůla
Matěj Záruba
71
61
25
5
43
20
60
42
Review
skupina A 2. kolo 7
BA 2006´Roudnice n. L.
BC Benešov
1. 10. 2016
17:00
BK Real Radek Treml
Ondřej Svejkovský
166
48
40
10
72
21
123
33
Review
skupina A 2. kolo 8
BSK Modřany - Jižní Supi
USK Praha B
1. 10. 2016
17:15
TJ Sokol Petrovice Richard Menšík
Tomáš Mašek
60
52
15
7
31
20
47
36
Review
skupina A 3. kolo 10
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sojky Pelhřimov
2. 10. 2016
10:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Vratislav Novák
104
93
32
15
54
41
75
68
Review
skupina A 3. kolo 11
BA 2006´Roudnice n. L.
USK Praha B
2. 10. 2016
10:00
BK Real Jaroslav Liška
Denisa Kovačiková
72
53
18
12
34
34
63
45
Review
skupina A 3. kolo 12
BSK Modřany - Jižní Supi
BC Benešov
2. 10. 2016
12:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Mašek
Richard Menšík
105
44
29
8
43
24
78
32
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
BK Lions Jindřichův Hradec
2. 10. 2016
13:00
SH BK Klatovy Michal Kocián
Petr Šmůla
73
58
12
10
30
28
51
39
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
BA 2006´Roudnice n. L.
15. 10. 2016
10:30
SH BK Klatovy Jan Hendrych
Jiří Jodl
53
72
15
20
34
35
36
61
Review
skupina A 4. kolo 16
Tigers Basketball České Budějovice
BSK Modřany - Jižní Supi
15. 10. 2016
16:00
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Michal Hána
63
85
20
22
37
46
50
65
Review
skupina A 4. kolo 14
BK Lions Jindřichův Hradec
USK Praha B
11. 10. 2016
18:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Vratislav Novák
60
62
13
14
32
36
42
49
Review
skupina A 4. kolo 13
BK Sojky Pelhřimov
BC Benešov
15. 10. 2016
19:00
SH Pelhřimov Vladislav Trmač
Dominik Štancl
84
38
20
12
38
20
55
33
Review
skupina A 5. kolo 20
Tigers Basketball České Budějovice
BA 2006´Roudnice n. L.
16. 10. 2016
11:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Vratislav Novák
68
75
20
15
35
31
48
55
Review
skupina A 5. kolo 18
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Benešov
16. 10. 2016
15:00
Městská sportovní hala Vratislav Novák
Pavel Csöllei
103
50
27
14
59
21
82
37
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
BSK Modřany - Jižní Supi
16. 10. 2016
15:30
SH BK Klatovy Jan Hendrych
Jiří Jodl
59
65
19
13
35
32
47
42
Review
skupina A 5. kolo 17
BK Sojky Pelhřimov
USK Praha B
19. 10. 2016
18:30
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Petr Havlíček
58
69
10
22
32
32
43
59
Review
skupina A 6. kolo 21
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Sojky Pelhřimov
29. 10. 2016
16:00
BK Real Pavel Šmíd
Daniel Rom
67
55
22
12
30
31
44
48
Review
skupina A 6. kolo 23
BC Benešov
BK Klatovy
29. 10. 2016
16:00
tělocvična ZŠ Preislerova Vladimír Slanina
Daniel Sejrek
44
92
13
16
20
41
33
69
Review
skupina A 6. kolo 24
USK Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
29. 10. 2016
17:30
SH Folimanka Martin Svoboda
Karel Křenek
41
49
4
10
15
16
32
29
Review
skupina A 6. kolo 22
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Lions Jindřichův Hradec
2. 11. 2016
18:00
TJ Sokol Petrovice Marek Vošahlík
Pavel Theodor
51
70
12
17
28
36
38
53
Review
skupina A 7. kolo 27
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
30. 10. 2016
09:00
SH Benešov Petr Havlíček
Pavel Csöllei
26
101
1
32
7
57
15
78
Review
skupina A 7. kolo 28
USK Praha B
BK Klatovy
30. 10. 2016
12:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Karel Křenek
72
49
18
20
26
36
54
43
Review
skupina A 7. kolo 25
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Lions Jindřichův Hradec
26. 10. 2016
17:30
BK Real Petr Blahout
Marek Vošahlík
67
68
23
26
37
36
56
50
Review
skupina A 7. kolo 26
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Sojky Pelhřimov
9. 11. 2016
18:15
TJ Sokol Petrovice Jan Hejnic
Michal Šupej
70
58
18
16
32
28
53
41
Review
skupina A 8. kolo 29
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
13. 11. 2016
11:00
SH ZŠ Kubatova Michal Perlík
Zuzana Kotrbatá
69
76
20
8
33
30
53
53
Review
skupina A 8. kolo 32
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Sojky Pelhřimov
12. 11. 2016
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Michal Hána
Václav Novák
99
59
18
17
48
30
73
36
Review
skupina A 8. kolo 30
BSK Modřany - Jižní Supi
BA 2006´Roudnice n. L.
6. 11. 2016
12:15
TJ Sokol Petrovice Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
80
73
17
17
35
36
62
56
Review
skupina A 8. kolo 31
USK Praha B
BC Benešov
13. 11. 2016
20:00
SH Folimanka Tomáš Linhart
Miloslav Jon
103
33
32
5
55
13
84
25
Review
skupina A 9. kolo 36
BC Benešov
BSK Modřany - Jižní Supi
26. 11. 2016
10:30
SH Benešov Michal Kocián
Vratislav Novák
36
107
6
35
18
57
28
77
Review
skupina A 9. kolo 33
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Klatovy
26. 11. 2016
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Martin Kučírek
Matej Kovačovič
106
48
22
11
49
25
87
38
Review
skupina A 9. kolo 34
BK Sojky Pelhřimov
Tigers Basketball České Budějovice
26. 11. 2016
16:00
SH Pelhřimov Vladimír Slanina
Matěj Barták
73
57
20
11
36
24
58
45
Review
skupina A 9. kolo 35
USK Praha B
BA 2006´Roudnice n. L.
26. 11. 2016
16:00
SH Folimanka Petr Znamínko
Marek Vošahlík
64
60
19
21
30
29
43
50
Review
skupina A 10. kolo 38
BK Lions Jindřichův Hradec
Tigers Basketball České Budějovice
27. 11. 2016
09:00
Městská SH J.Hradec II-malá Martin Kučírek
Matej Kovačovič
58
53
12
11
31
30
45
41
Review
skupina A 10. kolo 37
BK Sojky Pelhřimov
BK Klatovy
27. 11. 2016
10:00
SH Pelhřimov Vladimír Slanina
Matěj Barták
71
52
21
12
41
27
58
35
Review
skupina A 10. kolo 39
BC Benešov
BA 2006´Roudnice n. L.
27. 11. 2016
11:00
tělocvična ZŠ Preislerova Michal Kocián
Vratislav Novák
58
146
17
35
29
79
45
116
Review
skupina A 10. kolo 40
USK Praha B
BSK Modřany - Jižní Supi
27. 11. 2016
16:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Jan Hejnic
80
73
16
15
42
29
55
45
Review
skupina A 11. kolo 42
BC Benešov
BK Lions Jindřichův Hradec
10. 12. 2016
14:30
tělocvična ZŠ Preislerova Lukáš Ulrych
Dominik Kočovský
41
90
10
25
17
49
29
63
Review
skupina A 11. kolo 41
USK Praha B
BK Sojky Pelhřimov
10. 12. 2016
15:30
SH Folimanka Michal Perlík
Jiří Šlaj
59
38
17
8
37
19
44
29
Review
skupina A 11. kolo 43
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Klatovy
10. 12. 2016
17:15
TJ Sokol Petrovice Dominik Výborný
Daniel Holeš
97
51
22
17
43
33
70
46
Review
skupina A 11. kolo 44
BA 2006´Roudnice n. L.
Tigers Basketball České Budějovice
10. 12. 2016
18:00
BK Real Jan Hendrych
Daniel Rom
84
70
23
23
46
39
66
54
Review
skupina A 12. kolo 45
BC Benešov
BK Sojky Pelhřimov
11. 12. 2016
09:00
SH Benešov Petr Havlíček
Vratislav Novák
39
108
8
26
18
59
26
86
Review
skupina A 12. kolo 48
BSK Modřany - Jižní Supi
Tigers Basketball České Budějovice
11. 12. 2016
10:00
TJ Sokol Petrovice Jan Jeřáb
Petr Šmůla
80
75
16
25
35
45
56
62
Review
skupina A 12. kolo 47
BA 2006´Roudnice n. L.
BK Klatovy
11. 12. 2016
12:00
BK Real Pavel Šmíd
Daniel Rom
115
50
33
9
62
20
92
38
Review
skupina A 12. kolo 46
USK Praha B
BK Lions Jindřichův Hradec
11. 12. 2016
15:00
SH Folimanka Jiří Šlaj
Pavel Bohata
58
42
15
7
32
13
44
26
Review
skupina A 13. kolo 50
BK Sojky Pelhřimov
BSK Modřany - Jižní Supi
7. 1. 2017
10:00
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Vratislav Novák
89
72
25
17
43
23
67
45
Review
skupina A 13. kolo 49
BK Lions Jindřichův Hradec
BA 2006´Roudnice n. L.
7. 1. 2017
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Peška
Stanislav Dvořák
86
57
20
20
36
33
59
42
Review
skupina A 13. kolo 51
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
7. 1. 2017
15:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Vratislav Novák
107
42
28
11
62
20
80
30
Review
skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
USK Praha B
7. 1. 2017
17:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Jan Karásek
30
63
16
21
21
38
28
45
Review
skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
BC Benešov
8. 1. 2017
10:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Jan Karásek
99
41
31
11
51
22
79
32
Review
skupina A 14. kolo 56
Tigers Basketball České Budějovice
USK Praha B
8. 1. 2017
10:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Vratislav Novák
55
82
21
26
30
44
40
63
Review
skupina A 14. kolo 53
BK Sojky Pelhřimov
BA 2006´Roudnice n. L.
8. 1. 2017
11:00
SH Pelhřimov Jan Jeřáb
Michal Perlík
50
69
12
14
24
28
42
46
Review
skupina A 14. kolo 54
BK Lions Jindřichův Hradec
BSK Modřany - Jižní Supi
6. 1. 2017
18:45
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Vratislav Novák
76
61
25
14
39
28
55
45
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Vojtěch Kašpárek BK Opava 21 22 1.0 11.8 4.1 0.6 1.8/3.1 58.0 2.6
Tomáš Mráz BK Pardubice B 20 24 1.0 10.7 3.2 1.0 1.2/2.2 52.8 2.1
Martin Vyroubal Sokol Šlapanice 25 26 27.2 9.7 3.9 0.3 / 1.7 1.1/2.8 40.3 2.0
Martin Sedmík BK Pelhřimov 21 20 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/3.2 47.6 2.2
Jakub Procházka Lions J. Hradec 21 24 1.0 9.5 1.5 2.0 0.5/0.7 0.0* 1.6
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 20 1.0 11.4 3.4 0.7 2.6/3.7 69.9 2.6
Filip Chvalný USK Praha B 21 42 1.0 5.3 2.4 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.8
Jakub Víšek TJ Jiskra Heřmanův M 21 16 1.0 9.7 3.1 0.9 0.8/1.3 0.0* 1.6
Marek Vyroubal USK 20 22 22.7 7.0 1.9 0.8 / 3.3 0.9/1.4 0.0* 1.3
Matyáš Meisner Loko Trutnov 21 10 1.0 15.0 4.9 1.4 1.0/2.4 41.7 1.8
Šimon Seibert NH Ostrava 20 26 25.6 5.5 2.1 0.0 / 0.3 1.2/2.1 56.4 1.4
Matěj Kafka SKB Zlín 21 24 1.0 5.6 2.3 0.0 0.9/1.8 0.0* 2.4
Lukáš Palek VYS 21 19 1.0 6.9 1.6 1.1 0.5/0.7 0.0* 1.1
56 Richard Barac BSK - Jižní Supi 20 12 1.0 11.0 3.8 0.6 1.6/2.7 59.4 1.4
Matěj Žáček Tigers Č. Budějovice 20 18 1.0 7.1 2.4 0.6 0.5/0.8 0.0* 0.6
Matěj Tužil SAM BŠM Brno 23 23 21.9 5.5 1.3 0.5 / 2.4 1.3/2.0 66.0 2.0
99 David Janowski Kanonýři Josefov 21 11 1.0 8.9 4.0 0.2 0.4/0.9 0.0* 3.3
7 Jakub Bár Sluneta Ústí n. L. 21 12 1.0 8.1 2.0 0.9 1.3/2.7 50.0 1.4
Jakub Nosek SK UP-BCM Olomouc 20 7 1.0 11.0 4.1 0.3 1.9/3.7 50.0 1.6
Jiří Zídek Sokol Žižkov C 21 20 1.0 3.4 1.1 0.2 0.7/1.6 0.0* 2.0
Dominik Papírník BC Benešov 21 15 1.0 4.4 1.5 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.4
Jakub Trusina BK Lit U17 "B" 20 4 1.0 13.5 2.8 1.8 2.8/2.8 100.0 1.0
Štěpán Odstrčil BŠM Brno B 21 15 1.0 3.5 1.2 0.3 0.1/0.3 0.0* 2.0
Dominik Plešingr Nym 21 3 1.0 15.3 4.0 1.7 2.3/3.3 70.0 0.7
8 Matěj Musil Tesla Pardubice 21 12 1.0 3.6 1.0 0.3 0.8/2.3 37.0 0.9
4 Matěj Veleba BCM Orli Prostějov 21 18 16.5 2.2 0.9 0.0 / 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.3
David Bidlo Kondoři Liberec 21 6 1.0 6.7 2.5 0.3 0.7/2.0 33.3 2.0
14 Matěj Koc Sokol Písek 20 12 6.3 1.9 0.9 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.0
Jan Bráblík Renocar Podolí 25 6 1.0 3.5 1.0 0.3 0.5/0.5 0.0* 1.2
16 Matouš Pelikán BCM Orli Prostějov 20 4 17.0 5.3 2.0 0.0 1.3/3.0 41.7 0.5
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 20 2 20.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Vojtěch Hronský BC Nový Jičín 21 14 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Marek Bečvář Královští Sokoli 21 7 1.0 0.9 0.1 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.3
15 Jan Mazáč BCM Orli Prostějov 23 5 6.8 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Tomáš Kalabis OLM 21 7 11.4 0.7 0.3 0.0 / 0.4 0.1/0.3 0.0* 1.1
Alexandr Markl BC Nový Jičín 21 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Martin Hrabovský SK Žabovřesky 22 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Vojtěch Šourek LJH 21 1 5.0 3.0 0.0 1.0 / 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Filip Jimramovský BRN 24 6 3.0 0.3 0.2 0.0 / 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jan Sladký TJ Třebíč 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Karel Vlasák BARoun.l. U17B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Fischer VSK Technika 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dufek BK Velké Meziříčí 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Luboš Mynář Sokol Židlochovice 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Nový Slezi Basket "B" 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Machalínek Sok Hodonín 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bartl SAM Brno 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Filip Zemek Sokol Podolí 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Valič 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radomír Tupa Sok. Šlapanice A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Otisk ASK Blansko 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Dračka BK B4N Brno 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Reška Žabovřesky S 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vykypěl BCS Husovice A 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Gabriel Pták BK Klatovy 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Choutka Sokol Vyšehrad 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Vojtěch Kašpárek BK Opava 21 32 15 4 8 5
Tomáš Mráz BK Pardubice B 20 24 8 4 5 5
Martin Vyroubal Sokol Šlapanice 25
Martin Sedmík BK Pelhřimov 21 17 8 0 8 4
Jakub Procházka Lions J. Hradec 21 58 10 14 8 8
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 48 16 4 14 8
Filip Chvalný USK Praha B 21 32 12 0 8 10
Jakub Víšek TJ Jiskra Heřmanův M 21
Marek Vyroubal USK 20
Matyáš Meisner Loko Trutnov 21 37 14 4 5 4
Šimon Seibert NH Ostrava 20 20 8 0 5 4
Matěj Kafka SKB Zlín 21 30 14 0 10 10
Lukáš Palek VYS 21 21 8 3 2 5
56 Richard Barac BSK - Jižní Supi 20 24 9 2 6 4
Matěj Žáček Tigers Č. Budějovice 20 19 8 3 2 2
Matěj Tužil SAM BŠM Brno 23
99 David Janowski Kanonýři Josefov 21 21 9 1 5 5
7 Jakub Bár Sluneta Ústí n. L. 21 28 9 2 7 3
Jakub Nosek SK UP-BCM Olomouc 20 18 6 1 4 4
Jiří Zídek Sokol Žižkov C 21 10 5 1 3 5
Dominik Papírník BC Benešov 21 12 4 0 4 8
Jakub Trusina BK Lit U17 "B" 20 29 9 4 8 2
Štěpán Odstrčil BŠM Brno B 21 9 4 2 2 4
Dominik Plešingr Nym 21 21 5 4 3 1
8 Matěj Musil Tesla Pardubice 21 20 10 2 8 4
4 Matěj Veleba BCM Orli Prostějov 21
David Bidlo Kondoři Liberec 21 25 9 2 3 4
14 Matěj Koc Sokol Písek 20 10 1 0 8 5
Jan Bráblík Renocar Podolí 25
16 Matouš Pelikán BCM Orli Prostějov 20
10 Vojtěch Sýkora Sokol Písek 20 40 14 2 6 3
Vojtěch Hronský BC Nový Jičín 21 2 1 0 2 1
Marek Bečvář Královští Sokoli 21 10 3 3 3 3
15 Jan Mazáč BCM Orli Prostějov 23
Tomáš Kalabis OLM 21 20 8 3 5 5
Alexandr Markl BC Nový Jičín 21 13 3 2 4 5
Martin Hrabovský SK Žabovřesky 22
Vojtěch Šourek LJH 21 24 8 4 5 5
15 Filip Jimramovský BRN 24
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
BK Klatovy 22 19.7 5.2 7.9 /16.8 47.2 19.3
Tigers Č. Budějovice 22 25.4 2.5 9.9 /20.2 49.1 12.3
BA 2006´Roudnice n. L. 24 30.7 1.9 13.1 /23.2 56.5 13.0
BSK - Jižní Supi 22 26.3 3.5 9.3 /18.7 49.8 18.3
BC Benešov 14 15.0 1.7 5.3 /12.7 41.8 14.4
USK Praha B 24 21.0 3.4 6.7 /12.0 56.1 15.1
BK Pelhřimov 22 24.9 2.5 8.0 /17.4 45.8 17.7
Lions J. Hradec 22 20.5 6.7 7.4 /14.1 52.4 16.3
Královští Sokoli 24 25.0 4.4 8.2 /15.7 52.1 15.3
Loko Trutnov 24 23.0 4.5 6.8 /15.1 45.2 14.9
Sluneta Ústí n. L. 24 27.1 3.4 10.0 /17.6 56.8 16.9
Sj BK Litoměřice "B" 24 21.2 8.5 9.5 /16.0 59.2 11.4
Tesla Pardubice 24 18.3 1.8 5.9 /13.9 42.6 13.9
BA Nymburk B 24 24.8 6.1 7.8 /12.8 60.7 12.8
Sokol Vyšehrad 24 21.1 5.5 11.5 /18.0 63.8 15.5
Sokol Žižkov C 24 20.7 5.4 7.6 /14.6 52.0 16.5
SK UP-BCM Olomouc 24 21.7 2.5 7.8 /15.6 50.1 15.2
BK Pardubice B 24 27.5 4.4 8.2 /15.1 54.1 15.5
BC Nový Jičín 24 20.2 3.3 8.6 /16.1 53.4 16.5
BK Opava 24 24.9 3.7 9.2 /17.5 52.6 14.1
Jiskra Kyjov 24 20.0 4.1 11.8 /19.8 59.5 19.0
SAM BŠM Brno 24 31.1 3.6 9.2 /19.5 47.1 17.8
Slavia Kroměříž 24 19.6 2.9 6.3 /13.3 47.5 15.9
SKB Zlín 24 17.9 4.8 9.7 /17.0 57.2 13.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Zima Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Záruba Matěj 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Zámostný Jindřich 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Vyplel David 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 5 1 4 0 1.2 1.0 1.1
Vošahlík Marek 6 2 4 0 1.3 1.3 1.3
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Veis Martin 11 3 8 0 1.3 1.6 1.5
Večeřa Pavel 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Vágnerová Tereza 3 3 0 0 1.5 1.0 1.3
Ulrych Lukáš 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Trmač Vladislav 7 5 2 0 1.2 1.5 1.4
Treml Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Toboláková Barbora 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Tesárek Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 1 0 1 0 2.5 2.0 2.3
Tax Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Šupej Michal 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Štancl Dominik 15 0 15 0 1.0 1.3 1.2
Šmůla Petr 7 4 3 0 1.4 1.7 1.5
Šmůla Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Pavel 5 2 3 0 1.0 1.6 1.3
Šlaj Jiří 8 5 3 0 1.1 1.4 1.3
Škaroupka Michal 4 4 0 0 1.0 1.8 1.4
Šindelář Miloš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Šafařík Michal 2 1 1 0 1.3 1.0 1.1
Sýkora Václav 2 1 1 0 2.0 1.3 1.6
Svoboda Martin 10 9 1 0 1.1 1.2 1.1
Svejkovský Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Stančík Robin 4 2 2 0 1.1 1.0 1.1
Soudek Milan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Smetana Jiří 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Slanina Vladimír 6 4 2 0 1.3 1.0 1.2
Siegfried Jiří 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Scholzová Michaela 5 2 3 0 1.3 1.2 1.3
Scholze Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Scholze Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Schaffner Vojta 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Sejrek Daniel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rozmanová Markéta 4 0 4 0 1.0 1.3 1.1
Rosenberger Tomáš 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Rom Daniel 4 0 4 0 1.0 1.5 1.3
Renc Jan 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Příchodský Lukáš 3 1 2 0 1.5 1.5 1.5
Pörner Marek 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Polda Tomáš 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Pokorný Štěpán 2 2 0 0 1.8 1.0 1.4
Petrák Robin 12 2 10 0 1.3 1.3 1.3
Petrák Jakub 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Peterková Lucie 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Peška Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Perlík Michal 8 4 4 0 1.2 1.4 1.3
Panák Daniel 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Opršal Martin 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Opletal Petr 4 4 0 0 1.3 1.3 1.3
Novák Václav 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Novák Vratislav 15 2 13 0 1.2 1.5 1.3
Neuman Ladislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nehoda Pavel 5 0 5 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 5 4 1 0 1.3 1.0 1.2
Mrázek Michal 7 7 0 0 1.0 1.0 1.0
Mikšík Milan 9 7 2 0 1.0 1.3 1.1
Menšík Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Richard 6 3 3 0 1.0 1.6 1.3
Melichárek Ivo 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Mašek Tomáš 7 3 4 0 1.0 1.5 1.3
Lukeš Libor 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Lukeš Petr 2 1 1 0 1.8 1.3 1.5
Lochman Radek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Linhart Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Lejčko Jan 2 0 2 0 1.5 2.0 1.8
Kysilka Miroslav 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Kvoch Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kuřitka Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Martin 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Kučera Vít 2 1 1 0 1.5 1.0 1.3
Kubiš Michal 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 9 2 7 0 1.2 1.3 1.3
Křenek Karel 11 1 10 0 1.5 1.3 1.4
Krejsa Pavel 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Krejsa Vojtěch 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Kovář Jan 3 3 0 0 1.2 1.2 1.2
Kovačovič Matej 5 3 2 0 1.4 1.1 1.3
Kovačiková Denisa 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Kouba Dalibor 3 0 3 0 1.7 1.0 1.3
Kotrbatá Zuzana 5 0 5 0 1.5 1.4 1.5
Kočovský Dominik 2 0 2 0 2.0 1.0 1.5
Kocurek Ondřej 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Kocián Michal 6 5 1 0 1.5 1.3 1.4
Kejklíček Roman 1 1 0 0 2.0 1.0 1.5
Karásek Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Karabínová Natálie 4 0 4 0 1.6 1.4 1.5
Kapl Antonín 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jon Miloslav 5 4 1 0 1.5 1.8 1.7
Jodl Jiří 4 1 3 0 1.4 1.1 1.3
Ježek Václav 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Jeřáb Jan 5 5 0 0 1.2 1.2 1.2
Jelínek Jan 5 1 4 0 1.0 1.6 1.3
Jakubík Petr 5 1 4 0 1.1 1.8 1.5
Hrdý Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 3 0 3 0 1.2 2.0 1.6
Holeš Daniel 11 4 7 0 1.5 1.2 1.3
Hlobil Jan 4 4 0 0 1.3 1.4 1.3
Hendrych Jan 8 3 5 0 1.3 1.2 1.2
Hejnic Jan 7 6 1 0 1.4 1.5 1.5
Hecl Jan 4 1 3 0 1.0 1.4 1.2
Havlíček Petr 13 10 3 0 1.3 1.3 1.3
Havlíček Petr 4 1 3 0 1.5 1.1 1.3
Hána Michal 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Giecek Adam 11 4 7 0 1.5 1.2 1.3
Fanta Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 5 3 2 0 1.4 1.6 1.5
Dvořák Stanislav 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Dostal Vojtěch 10 2 8 0 1.4 1.5 1.5
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 9 6 3 0 1.1 1.8 1.5
Černý Jan 6 6 0 0 1.3 1.2 1.2
Čarnecký Martin 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Csöllei Pavel 11 5 6 0 1.1 1.3 1.2
Cikánek Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Buršík Martin 6 4 2 0 1.1 1.1 1.1
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Brandejs Tomáš 8 2 6 0 1.4 1.3 1.3
Bohata Pavel 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Blahout Petr 5 4 1 0 1.5 1.0 1.3
Bešina Štefan 6 2 4 0 1.8 1.4 1.6
Bernáth Lukáš 5 4 1 0 1.4 1.0 1.2
Baudyš Petr 6 6 0 0 1.0 1.2 1.1
Barták Dominik 5 2 3 0 1.2 1.0 1.1
Barták Matěj 6 0 6 0 1.5 1.0 1.3
Balog Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 6 6 0 0 1.1 1.3 1.2
Anton Karel 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře