Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 4
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
16. 11. 2019
13:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Jiří Šlaj
60
94
14
28
24
47
46
67
Review
skupina A 1. kolo 3
Slavoj BK Litoměřice
BK Sluneta Ústí nad Labem
16. 11. 2019
15:00
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Karel Anton
86
63
22
16
39
33
61
54
Review
skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
BA Sparta Praha
16. 11. 2019
15:30
SH BK Klatovy Marek Vošahlík
Václav Ježek
49
107
7
28
22
51
37
81
Review
skupina A 1. kolo 2
BA Tygři Louny
BK Levharti Chomutov
6. 11. 2019
18:00
Hala ZŠ Přemyslovců Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
80
69
15
14
42
34
56
54
Review
skupina A 2. kolo 6
BA Sparta Praha
BK Kondoři Liberec
5. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Theodor
Josef Frátrik
20
0
*
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
Válečníci Děčín
5. 10. 2019
12:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Michal Kuncl
18
75
4
23
10
40
12
60
Review
skupina A 2. kolo 7
BA Tygři Louny
Slavoj BK Litoměřice
5. 10. 2019
14:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ladislav Neuman
Michal Tesař
91
74
28
10
48
27
66
54
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
5. 10. 2019
14:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Ondřej Asztalos
107
60
31
19
58
27
83
47
Review
skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
BK Kondoři Liberec
6. 10. 2019
09:00
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Jiří Kubíček
20
0
*
Review
skupina A 3. kolo 10
BA Sparta Praha
Válečníci Děčín
6. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Theodor
Josef Frátrik
89
62
24
14
44
21
67
43
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Levharti Chomutov
Slavoj BK Litoměřice
6. 10. 2019
12:00
Městská sportovní hala Michael Mycak
Michal Tesař
88
63
24
16
46
25
74
37
Review
skupina A 3. kolo 11
BA Tygři Louny
BK Sluneta Ústí nad Labem
6. 10. 2019
14:00
Hala ZŠ Přemyslovců Karel Anton
Ondřej Asztalos
81
80
21
19
33
36
59
54
Review
skupina A 4. kolo 13
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
19. 10. 2019
09:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Richard Menšík
82
49
22
14
42
23
57
35
Review
skupina A 4. kolo 16
BA Sparta Praha
BK Levharti Chomutov
19. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Koudela
Patricie-Anna Reitzová
80
57
15
15
43
25
63
41
Review
skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
BA Tygři Louny
19. 10. 2019
16:30
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
61
87
11
19
30
40
46
60
Review
skupina A 4. kolo 14
BK Kondoři Liberec
BK Sluneta Ústí nad Labem
19. 10. 2019
17:00
Sportovní hala Kort Petr Šmůla
Michal Bakajsa
83
48
17
11
25
30
62
41
Review
skupina A 5. kolo 20
BA Sparta Praha
BA Tygři Louny
20. 10. 2019
09:00
Hala Kuncova Pavel Koudela
Patricie-Anna Reitzová
108
48
26
13
60
16
94
29
Review
skupina A 5. kolo 18
BK Kondoři Liberec
Slavoj BK Litoměřice
20. 10. 2019
09:30
Sportovní hala Kort Petr Šmůla
Michal Bakajsa
87
60
33
12
45
28
63
46
Review
skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
20. 10. 2019
10:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
38
85
7
17
22
46
34
60
Review
skupina A 5. kolo 17
Válečníci Děčín
BK Sluneta Ústí nad Labem
20. 10. 2019
13:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
75
56
25
8
49
26
62
44
Review
skupina A 6. kolo 24
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Sparta Praha
2. 11. 2019
10:00
hala UJEP Karel Anton
Ondřej Asztalos
59
79
12
26
22
43
36
61
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec
2. 11. 2019
13:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Jindřich Zámostný
70
71
18
19
33
43
47
56
Review
skupina A 6. kolo 21
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
2. 11. 2019
14:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Eisner
Jindřich Nesper
62
88
16
22
30
50
45
62
Review
skupina A 6. kolo 23
Slavoj BK Litoměřice
BK Klatovy
9. 12. 2019
18:00
Hala 6. ZŠ Dalibor Kouba
Michal Tesař
88
59
24
12
42
30
60
45
Review
skupina A 7. kolo 25
BA Tygři Louny
BK Kondoři Liberec
3. 11. 2019
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Petr Eisner
Jindřich Nesper
65
123
26
33
39
68
53
88
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
3. 11. 2019
13:00
Městská sportovní hala Jaroslav Pazourek
Jindřich Zámostný
83
60
21
8
42
24
62
36
Review
skupina A 7. kolo 27
Slavoj BK Litoměřice
BA Sparta Praha
3. 11. 2019
14:00
Hala 6. ZŠ Jiří Šlaj
Michael Mycak
58
106
9
24
28
46
39
80
Review
skupina A 7. kolo 28
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Klatovy
3. 12. 2019
18:15
hala UJEP Pavel Šmíd
Michal Tesař
81
77
16
20
34
41
54
58
Review
skupina A 8. kolo 29
BA Sparta Praha
BK Klatovy
17. 11. 2019
09:00
Hala Kuncova Michal Horník
Michal Bakajsa
113
29
30
7
64
13
87
22
Review
skupina A 8. kolo 31
BK Sluneta Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
17. 11. 2019
09:00
hala UJEP Pavel Bohata
Michael Mycak
84
81
19
20
37
41
59
57
Review
skupina A 8. kolo 32
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
17. 11. 2019
10:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Poživil
Richard Menšík
100
55
22
7
49
21
82
39
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Levharti Chomutov
BA Tygři Louny
17. 11. 2019
12:00
Městská sportovní hala Daniel Čížek
Antonín Ďurana
73
94
19
22
36
43
52
74
Review
skupina A 9. kolo 36
Slavoj BK Litoměřice
BK Levharti Chomutov
30. 11. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Karel Anton
Michal Tesař
59
62
19
24
38
37
45
46
Review
skupina A 9. kolo 34
Válečníci Děčín
BA Sparta Praha
30. 11. 2019
17:30
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Daniel Rom
37
72
6
23
16
37
26
58
Review
skupina A 9. kolo 35
BK Sluneta Ústí nad Labem
BA Tygři Louny
17. 12. 2019
18:15
hala UJEP Petr Eisner
Jan Kout
74
88
15
26
34
48
59
74
Review
skupina A 9. kolo 33
BK Kondoři Liberec
BK Klatovy
18. 12. 2019
18:30
Sportovní hala Kort Michal Tesař
Jan Kout
122
69
39
8
69
29
100
42
Review
skupina A 10. kolo 40
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Levharti Chomutov
1. 12. 2019
10:00
hala UJEP Michal Kult
Jan Kout
64
86
14
20
25
46
49
64
Review
skupina A 10. kolo 38
BK Kondoři Liberec
BA Sparta Praha
1. 12. 2019
14:00
Sportovní hala Kort Petr Baudyš
Richard Menšík
66
74
18
16
33
37
51
52
Review
skupina A 10. kolo 37
Válečníci Děčín
BK Klatovy
10. 1. 2020
18:00
ARMEX Sportcentrum Jaroslav Poživil
Michal Tesař
121
35
40
10
62
16
94
28
Review
skupina A 10. kolo 39
Slavoj BK Litoměřice
BA Tygři Louny
12. 12. 2019
18:15
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Ondřej Asztalos
90
88
24
17
39
33
55
47
72
72
81
81
Review
skupina A 11. kolo 41
BK Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
14. 12. 2019
10:00
hala UJEP Pavel Bohata
Richard Menšík
73
66
17
22
35
40
56
56
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
14. 12. 2019
14:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
83
46
19
10
47
17
65
33
Review
skupina A 11. kolo 44
BA Tygři Louny
BA Sparta Praha
14. 12. 2019
15:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
65
103
15
28
24
51
45
81
Review
skupina A 11. kolo 42
Slavoj BK Litoměřice
BK Kondoři Liberec
14. 12. 2019
17:00
Hala 6. ZŠ Pavel Šmíd
Daniel Rom
79
69
28
21
46
33
55
47
Review
skupina A 12. kolo 46
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
15. 12. 2019
10:00
hala UJEP Jan Hendrych
Jan Hejnic
55
91
16
25
26
45
46
70
Review
skupina A 12. kolo 47
BA Tygři Louny
BK Klatovy
15. 12. 2019
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Ondřej Asztalos
Jindřich Nesper
92
52
22
7
47
22
66
36
Review
skupina A 12. kolo 45
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
15. 12. 2019
12:00
Hala 6. ZŠ Michael Mycak
Daniel Rom
65
60
13
16
36
23
48
37
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Levharti Chomutov
BA Sparta Praha
15. 12. 2019
13:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Jiří Šlaj
57
40
17
11
31
21
46
29
Review
skupina A 13. kolo 50
Válečníci Děčín
BK Levharti Chomutov
18. 1. 2020
09:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Daniel Rom
63
70
14
21
34
38
44
51
Review
skupina A 13. kolo 51
BA Sparta Praha
Slavoj BK Litoměřice
18. 1. 2020
09:00
Hala Kuncova Jan Lejčko
Michal Bakajsa
78
36
25
12
41
28
62
34
Review
skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
BK Sluneta Ústí nad Labem
18. 1. 2020
11:00
SH BK Klatovy Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
57
99
15
20
21
51
40
73
Review
skupina A 13. kolo 49
BK Kondoři Liberec
BA Tygři Louny
18. 1. 2020
16:00
Sportovní hala Kort Dalibor Kouba
Jaroslav Poživil
87
86
32
11
58
39
68
58
Review
skupina A 14. kolo 56
BA Sparta Praha
BK Sluneta Ústí nad Labem
19. 1. 2020
09:00
Hala Kuncova Martin Buršík
Pavel Týř
99
46
21
10
45
17
75
36
Review
skupina A 14. kolo 53
Válečníci Děčín
BA Tygři Louny
19. 1. 2020
11:00
ARMEX Sportcentrum Michael Mycak
Daniel Rom
57
79
5
23
27
46
41
67
Review
skupina A 14. kolo 54
BK Kondoři Liberec
BK Levharti Chomutov
19. 1. 2020
11:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Poživil
Michaela Martinovská
98
62
28
18
53
29
79
45
Review
skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
Slavoj BK Litoměřice
19. 1. 2020
15:00
SH BK Klatovy Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
70
101
9
28
32
52
51
70
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matouš Brunner BC Vysočina 18 15 1.0 30.8 10.5 2.5 2.5/4.5 54.4 2.9
Ondřej Vyhnánek BA Sparta Praha 18 17 1.0 25.8 5.3 3.9 3.6/4.2 84.7 1.1
Filip Horký BVK Holice 19 19 1.0 20.2 7.8 0.4 3.4/5.4 62.1 2.0
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 19 17 1.0 22.0 4.9 3.5 1.8/2.7 67.4 2.4
Dominik Maščuch Kondoři Liberec 18 18 1.0 18.5 4.8 2.3 1.8/3.3 55.0 2.1
Jordan Oupoh Lions J. Hradec 17 15 1.0 21.9 6.2 1.8 4.1/7.0 59.0 3.0
Michal Svoboda Pod U17B 19 18 1.0 17.9 4.9 1.3 4.2/6.2 67.0 2.1
Erik Havel BK Příbor 18 18 1.0 17.1 3.7 2.6 1.9/3.3 59.3 2.1
Jan Sáss BA Sparta Praha 19 14 1.0 20.7 5.8 2.2 2.5/3.9 64.8 1.9
Martin Švabík Sluneta Ústí n. L. 17 19 1.0 15.1 6.2 0.1 2.5/4.5 54.7 2.2
Šimon Valenta BK Opava 19 18 1.0 15.9 3.6 1.6 3.8/5.7 67.0 2.7
0 Tomáš Simaichl BSK - Jižní Supi 19 15 1.0 18.8 4.8 2.3 2.2/3.7 60.0 1.3
Petr Krupka Slavoj Litoměřice 19 17 1.0 16.1 5.6 0.6 3.2/6.5 48.6 3.4
11 Aleš Zadražil BK Pelhřimov 19 19 1.0 14.4 3.8 2.0 0.8/1.8 0.0* 3.2
Štěpán Kocourek Tygři Louny 19 17 1.0 15.9 4.3 1.5 2.7/4.1 65.7 2.1
Lukáš Svoboda Pod U17B 19 18 1.0 14.6 5.6 0.2 3.0/5.2 58.1 2.1
Tadeáš Slowiak Kondoři Liberec 18 14 1.0 18.5 5.9 1.2 3.1/4.9 63.8 2.0
Šimon Kořínek Kondoři Liberec 18 17 1.0 15.1 4.9 1.1 2.1/3.8 53.8 2.4
Matěj Rous Tygři JBC Brno B 19 19 1.0 13.4 5.9 0.0 1.6/3.0 54.4 2.1
Jakub Müller BA Sparta Praha 19 19 1.0 13.4 3.9 1.2 1.9/3.2 61.7 2.0
Daniel Bačík BC Vysočina 18 16 1.0 15.8 4.1 1.5 3.1/5.4 57.0 1.3
Jakub Daněk SKB Zlín 19 19 1.0 13.3 5.4 0.1 2.2/4.9 44.7 2.9
Adam Helvig Válečníci Děčín 19 17 1.0 14.5 3.7 1.9 1.3/2.4 53.7 3.0
Jan Chmelík BVK Holice 19 19 1.0 12.9 4.0 1.2 1.4/2.5 57.4 1.8
Dominik Kocek Tygři Louny 19 17 1.0 14.1 5.9 0.3 1.3/2.5 52.4 1.6
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 18 19 1.0 11.9 3.2 1.5 1.1/2.1 50.0 2.5
Adam Fiala VYS 19 19 1.0 11.8 3.1 0.9 2.9/4.6 63.6 3.1
Filip Fridrich Jiskra Kyjov 18 18 1.0 12.4 4.1 0.4 2.8/4.6 61.4 2.6
Ondřej Pospíšil Kondoři Liberec 19 14 1.0 15.7 5.3 1.2 1.5/2.3 65.6 1.3
Patrik Pavlovič BK Příbor 18 16 1.0 13.6 4.8 0.8 1.6/2.9 56.5 3.5
Martin Kamitz BVK Holice 18 19 1.0 11.0 2.5 1.5 1.5/2.4 64.4 2.8
Václav Faust BK Klatovy 17 18 1.0 11.6 3.4 1.0 1.7/3.0 57.4 3.6
Tadeáš Hřebačka Jiskra Kyjov 19 13 1.0 15.8 6.9 0.0 2.0/4.2 48.1 1.1
18 Jan Škoda Tesla Pardubice 19 16 1.0 12.9 5.2 0.4 1.4/3.5 39.3 2.0
22 Martin Votava Tesla Pardubice 18 14 1.0 14.5 6.0 0.0 2.5/5.1 49.3 2.9
Daniel Myšák BK Opava 19 17 1.0 11.8 4.7 0.1 2.1/3.3 62.5 3.7
Josef Nechanický Kondoři Liberec 18 17 1.0 11.5 4.0 0.6 1.7/2.9 59.2 3.2
17 Tomáš Veverka BSK - Jižní Supi 18 16 1.0 12.1 4.1 0.1 3.7/5.1 72.0 1.4
Vladimír Vomáčka Kondoři Liberec 19 16 1.0 11.9 4.1 0.6 2.0/3.1 64.0 2.6
Petr Kouba BVK Holice 19 17 1.0 11.1 4.1 0.5 1.4/1.9 0.0* 2.4
16 Vojtěch Kvapil Tesla Pardubice 19 16 1.0 11.4 3.6 0.8 1.8/3.7 47.5 2.8
Šimon Polívka Vlci Žďár 17 15 1.0 12.0 4.9 0.2 1.7/2.7 62.5 1.1
Jiří Majerik Slavoj Litoměřice 18 18 1.0 9.9 3.6 0.6 1.1/2.4 43.2 2.1
15 Ivo Rizák BK Pelhřimov 19 14 1.0 12.5 3.1 1.5 1.7/2.9 60.0 3.4
Ota Beneš BK Opava 19 16 1.0 10.9 2.9 1.4 0.7/1.9 0.0* 1.9
Michal Pěkný BK Brandýs n. L. 19 14 1.0 12.4 4.6 0.2 2.4/5.1 47.9 1.3
Cedric Lilele Tygři Louny 18 9 1.0 19.1 5.7 1.0 4.8/7.1 67.2 1.8
Adam Černý Pod U17B 19 16 1.0 10.7 3.8 0.8 0.8/1.4 0.0* 3.1
Vojtěch Radoš BK Opava 19 18 1.0 9.4 3.6 0.4 1.1/1.8 0.0* 1.8
David Fraňo Levharti Chomutov 19 16 1.0 10.5 3.6 0.6 1.5/2.3 66.7 2.6
Jakub Gabriel Sluneta Ústí n. L. 18 18 1.0 9.3 3.6 0.1 1.8/3.8 47.1 2.1
Jakub Jelínek SKB Zlín 19 18 1.0 9.3 3.7 0.1 1.8/3.9 47.1 2.3
Josef Janů Levharti Chomutov 19 14 1.0 11.9 5.1 0.0 1.6/2.7 60.5 2.1
Jakub Semrád BA Sparta Praha 18 17 1.0 9.8 3.8 0.1 2.1/3.1 67.9 2.2
Václav Stráda Sluneta Ústí n. L. 17 16 1.0 10.3 4.3 0.4 0.6/1.7 0.0* 1.7
Šimon Flajzar Jiskra Kyjov 18 16 1.0 10.0 4.4 0.1 1.1/2.1 51.5 2.5
Nathan Sapaly Pod U17B 19 16 1.0 9.9 3.0 1.1 0.7/1.0 0.0* 1.5
Martin Hofman BA Sparta Praha 19 15 1.0 10.2 4.2 0.3 1.0/1.9 0.0* 2.0
Matyáš Kliment SKB Zlín 19 17 1.0 8.8 2.9 0.8 0.5/1.5 0.0* 2.7
Filip Votípka Sokol Vyšehrad 18 17 1.0 8.7 2.4 0.7 1.9/3.0 62.7 3.1
Josef Krátký SAM Brno B 18 16 1.0 9.1 3.6 0.1 1.6/2.3 70.3 1.3
Vojta Kočárník Sluneta Ústí n. L. 19 13 1.0 11.2 3.2 1.1 1.5/3.7 39.6 2.4
Jan Krásný Slavia Kroměříž 18 16 1.0 9.1 3.1 0.8 0.7/1.1 0.0* 1.9
Dominik Kučera Tygři Louny 19 18 1.0 7.8 3.2 0.3 0.7/1.9 0.0* 2.9
Ivo Chytil SKB Zlín 19 9 1.0 15.7 6.4 0.2 2.1/4.7 45.2 2.1
Petr Veselý Tygři JBC Brno B 18 13 1.0 10.8 4.2 0.2 2.0/3.2 63.4 2.2
Zdeněk Bobrovský SAM Brno B 19 19 1.0 7.4 2.9 0.1 1.4/2.9 49.1 2.3
Jindřich Niesporek BK Příbor 19 18 1.0 7.8 2.8 0.3 1.1/2.1 54.1 1.4
Šimon Kolář BK Brandýs n. L. 19 19 1.0 7.3 2.7 0.5 0.5/1.8 0.0* 3.3
4 Filip Suchomel Tesla Pardubice 18 10 1.0 13.8 4.9 0.5 2.5/4.6 54.3 2.8
Ondřej Novák Sluneta Ústí n. L. 17 17 1.0 8.1 2.1 1.1 0.6/1.0 0.0* 2.3
Vojtěch Kroča BK Opava 19 19 1.0 7.2 2.1 0.6 1.4/2.8 48.1 2.2
Václav Borl BK Brandýs n. L. 18 17 1.0 7.9 2.6 0.8 0.4/0.8 0.0* 2.8
6 Jakub Láš BK Pelhřimov 19 16 1.0 8.1 2.7 0.6 1.1/1.8 0.0* 2.5
Daniel Kotil Pod U17B 19 14 1.0 9.2 3.9 0.0 1.5/2.9 51.2 2.3
Jakub Slavík Slavia Kroměříž 18 14 1.0 9.2 3.9 0.2 0.9/2.4 35.3 2.9
Vít Pochman BA 2006 Roudnice n.L. 19 17 1.0 7.5 1.5 1.1 1.1/1.5 0.0* 1.8
Šimon Průša Válečníci Děčín 19 18 1.0 7.1 2.8 0.2 0.8/2.2 38.5 1.5
Tomáš Pietsch Tygři Louny 18 12 1.0 10.6 3.3 0.9 1.3/3.1 43.2 2.5
Josef Gale Tygři JBC Brno B 17 16 1.0 7.8 3.6 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.9
Lukáš Najman BK Brandýs n. L. 19 18 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.1
Marek Petlach Slavia Kroměříž 18 16 1.0 7.8 2.9 0.3 1.1/2.0 53.1 1.1
Milan Machala BK Příbor 18 15 1.0 8.1 1.8 1.0 1.5/2.3 67.6 2.3
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 18 17 1.0 7.2 2.2 0.4 1.5/2.4 61.0 0.5
Filip Morávek Levharti Chomutov 18 18 1.0 6.7 2.1 0.7 0.6/0.7 0.0* 0.8
Marián Mráz Slavoj Litoměřice 18 18 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.2
15 Tomáš Ulrych Tesla Pardubice 18 13 1.0 9.2 2.6 0.7 1.8/2.3 80.0 1.9
Dalibor Veselý Tygři JBC Brno B 18 17 1.0 6.9 2.2 0.3 1.6/2.4 65.9 1.3
Jakub Macek SKB Zlín 19 17 1.0 6.8 2.9 0.1 0.8/2.5 31.0 3.1
Jakub Ježek Slavoj Litoměřice 18 15 1.0 7.6 2.2 0.9 0.6/0.7 0.0* 1.1
Aleš Abraham Válečníci Děčín 19 17 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/2.4 56.1 1.6
Richard Popelka Slavoj Litoměřice 19 18 1.0 6.3 2.3 0.1 1.3/2.3 56.1 1.5
Tomáš Mátl Tygři JBC Brno B 18 16 1.0 7.1 1.8 1.1 0.4/0.7 0.0* 2.1
Josef Pluhař BVK Holice 18 15 1.0 7.4 2.3 0.5 1.5/2.3 64.7 1.5
Petr Špaček Tygři JBC Brno B 19 8 1.0 13.6 3.6 1.5 1.9/3.3 57.7 2.5
Ondřej Kocourek Tygři Louny 19 5 1.0 21.8 6.6 2.0 2.6/3.8 68.4 3.2
Tomáš Cajthaml BA Sparta Praha 18 19 1.0 5.7 1.7 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.6
Tomáš Randýsek Válečníci Děčín 18 11 1.0 9.9 3.5 0.7 0.8/1.5 0.0* 2.5
16 Edgar Rázga BSK - Jižní Supi 18 16 1.0 6.8 2.4 0.4 0.8/1.9 0.0* 2.4
Patrik Suttner Pod U17B 18 18 1.0 6.0 2.4 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.4
Jan Žalud Sluneta Ústí n. L. 17 13 1.0 8.1 2.2 0.7 1.7/2.4 71.0 0.9
Jan Ehrenberger SAM Brno B 18 15 1.0 6.9 2.1 0.9 0.0/0.3 0.0* 2.5
Aleš Kejmar BK Brandýs n. L. 19 17 1.0 6.1 2.2 0.4 0.6/1.1 0.0* 2.3
Vít Stankuš SKB Zlín 18 17 1.0 6.1 2.5 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.8
Filip Maschke BK Opava 19 19 1.0 5.4 1.2 0.9 0.4/0.5 0.0* 2.2
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov 17 14 1.0 7.2 2.9 0.1 1.1/2.1 50.0 1.8
Nikola Sapaly Pod U17B 19 19 1.0 5.3 1.9 0.4 0.3/1.1 0.0* 1.2
Michal Slovák Tygři JBC Brno B 17 9 1.0 11.1 4.2 0.6 1.0/1.6 0.0* 2.6
Khalidi Husein Al Tygři JBC Brno B 19 12 1.0 8.3 2.4 0.7 1.5/2.7 56.3 2.2
Matěj Adámek TJ Klášterec nad Ohří 19 9 1.0 11.1 4.1 0.6 1.2/2.9 42.3 2.0
Kryštof Pleskač BK Příbor 19 16 1.0 6.0 2.3 0.1 1.1/3.3 34.6 2.7
Vojtěch Brom Lions J. Hradec 17 19 1.0 4.9 1.4 0.5 0.6/0.9 0.0* 1.4
Vojtěch Pšenička BA Sparta Praha 19 10 1.0 9.3 3.6 0.4 0.9/1.0 0.0* 1.2
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad 17 17 1.0 5.4 2.1 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.4
Šimon Krinke Tygři JBC Brno B 17 8 1.0 11.4 4.0 0.3 2.6/3.4 77.8 1.6
Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž 18 5 1.0 18.2 6.6 1.2 1.4/2.4 58.3 1.2
Daniel Chyška Lions J. Hradec 18 16 1.0 5.7 2.2 0.3 0.6/1.3 0.0* 2.8
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 17 18 1.0 5.0 1.2 0.3 1.8/2.2 82.5 1.6
Martin Koch Jiskra Kyjov 18 16 1.0 5.6 0.9 1.1 0.7/1.2 0.0* 1.3
Jan Grundza Tygři Louny 18 17 1.0 5.2 1.2 0.8 0.4/0.8 0.0* 0.9
Jonáš Janota BK Brandýs n. L. 17 18 1.0 4.9 1.7 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.2
Filip Raymond Válečníci Děčín 18 17 1.0 5.2 2.1 0.2 0.5/1.3 0.0* 2.1
Vojtěch Jurman Slavoj Litoměřice 19 13 1.0 6.8 1.4 1.1 0.8/1.3 0.0* 1.7
21 Dominik Procházka Tesla Pardubice 18 17 1.0 5.1 2.3 0.0 0.5/1.9 0.0* 1.5
Filip Strážnický Slavia Kroměříž 18 14 1.0 6.1 2.6 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.1
Filip Kvasnica SAM Brno B 18 18 1.0 4.8 1.8 0.2 0.7/1.6 0.0* 2.1
Roman Slovák SAM Brno B 19 5 1.0 17.0 6.6 0.2 3.2/4.8 66.7 1.6
Matyáš Müller Slavia Kroměříž 19 6 1.0 14.2 4.3 1.2 2.0/3.7 54.5 1.8
Matyáš Fichtner Válečníci Děčín 18 17 1.0 4.9 1.5 0.4 0.8/2.1 36.1 2.2
Tomáš Winter BK Klatovy 17 9 1.0 9.3 0.8 2.4 0.4/0.4 0.0* 2.0
Petr Navrátil SKB Zlín 19 17 1.0 4.9 1.7 0.2 0.8/1.6 0.0* 2.3
Bohdan Slawisch BVK Holice 17 14 1.0 5.9 2.6 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.6
Vojtěch Kubečka BK Příbor 17 12 1.0 6.8 1.4 1.0 1.0/1.5 0.0* 2.4
Radim Novák BK Opava 18 16 1.0 5.1 2.3 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.6
Michal Vitásek Slavia Kroměříž 17 8 1.0 10.1 3.8 0.3 1.9/2.8 68.2 1.3
6 Přemysl Šulc BSK - Jižní Supi 19 14 1.0 5.8 1.7 0.6 0.4/1.2 0.0* 1.9
Daniel Šich Lions J. Hradec 19 7 1.0 11.3 3.1 1.3 1.1/2.0 57.1 1.9
Šimon Kubík Jiskra Kyjov 17 15 1.0 5.1 1.4 0.4 1.1/1.7 0.0* 1.9
Ondřej Minář Lions J. Hradec 17 17 1.0 4.5 1.5 0.4 0.4/0.9 0.0* 2.3
Tomáš Lukšík SAM Brno B 19 12 1.0 6.3 2.6 0.2 0.7/2.4 27.6 2.4
David Muntág BK Příbor 19 12 1.0 6.3 2.6 0.0 1.1/1.8 0.0* 2.5
Martin Andrle Sluneta Ústí n. L. 18 18 1.0 4.1 1.7 0.1 0.4/0.8 0.0* 2.6
Tomáš Nohel SAM Brno B 18 11 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/2.0 54.5 3.3
Anthony Dennis Adamec BVK Holice 18 19 1.0 3.9 1.1 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.6
Václav Opletal SAM Brno B 19 14 1.0 5.2 1.9 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.6
Daniel Horák Válečníci Děčín 18 10 1.0 7.3 1.8 0.9 1.0/3.2 31.3 1.9
Dan Skácel Slavia Kroměříž 18 13 1.0 5.5 2.2 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.4
Vojtěch Beneš BK Brandýs n. L. 18 18 1.0 3.9 1.5 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.4
Adam Zapletal Jiskra Kyjov 17 15 1.0 4.7 1.4 0.4 0.7/1.2 0.0* 1.5
Josef Sýkora Válečníci Děčín 18 12 1.0 5.9 2.3 0.2 0.9/2.0 45.8 2.4
Tobias Bröstl Sokol Vyšehrad 18 18 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.5
Petr Arendarčík BK Opava 17 9 1.0 7.8 3.4 0.0 0.9/1.8 0.0* 0.7
Ondřej Tesař SAM Brno B 18 14 1.0 5.0 2.0 0.1 0.6/1.5 0.0* 2.5
Tadeáš Trbola Válečníci Děčín 18 17 1.0 4.1 1.3 0.4 0.6/0.9 0.0* 2.5
30 David Šebesta BSK - Jižní Supi 19 10 1.0 6.9 2.0 0.8 0.5/1.2 0.0* 1.6
22 Filip Lukeš BSK - Jižní Supi 18 15 1.0 4.5 1.3 0.5 0.5/1.2 0.0* 1.7
11 Adam Lampa BSK - Jižní Supi 19 14 1.0 4.7 1.7 0.1 0.9/1.5 0.0* 0.9
Dalibor Gojiš Slavia Kroměříž 19 12 1.0 5.5 1.4 0.8 0.4/0.8 0.0* 2.1
Alex Everett Tygři Louny 17 8 1.0 8.3 3.4 0.0 1.5/2.9 52.2 2.0
Marek Krejčí SKB Zlín 18 6 1.0 10.8 2.0 1.3 2.8/3.7 77.3 2.3
Jáchym Henzl BK Opava 17 11 1.0 5.8 1.0 0.9 1.1/1.4 0.0* 1.3
František Dvořák Jiskra Kyjov 19 13 1.0 4.9 1.5 0.2 1.4/2.2 64.3 1.5
Ondřej Vodička Slavoj Litoměřice 19 8 1.0 8.0 3.3 0.1 1.1/2.3 50.0 1.5
9 Lukáš Michalík BSK - Jižní Supi 19 13 1.0 4.9 1.4 0.4 1.0/1.8 0.0* 1.8
Daniel Dvořák Sluneta Ústí n. L. 18 8 1.0 7.9 3.1 0.3 0.9/2.4 36.8 3.3
Vít Slabihoud Levharti Chomutov 17 16 1.0 3.9 1.1 0.1 1.5/2.9 52.2 1.8
Filip Kočka Válečníci Děčín 19 15 1.0 4.1 1.6 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.3
Vít Straška Levharti Chomutov 17 17 1.0 3.5 0.5 0.8 0.1/0.4 0.0* 0.9
Michal Arleth BK Opava 19 17 1.0 3.5 1.3 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.9
14 Václav Bartoš BSK - Jižní Supi 19 5 1.0 11.6 4.8 0.2 1.4/3.2 43.8 4.2
Bohumil Železo Lions J. Hradec 19 15 1.0 3.9 1.0 0.2 1.3/1.9 0.0* 1.5
Jan Hanzlík BK Příbor 17 13 1.0 4.4 1.5 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.8
Damián Džubera BK Příbor 18 11 1.0 5.2 2.0 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.3
Tomáš Adamec BK Opava 18 12 1.0 4.8 1.5 0.5 0.3/0.3 0.0* 1.0
Matěj Kučera Sokol Vyšehrad 17 5 1.0 11.0 2.2 1.0 3.6/4.4 81.8 2.2
Michal Kala Slavoj Litoměřice 18 17 1.0 3.2 1.3 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.6
Tomáš Dejmek Lions J. Hradec 18 10 1.0 5.4 2.3 0.2 0.2/0.4 0.0* 3.3
Ondřej Chlupsa Slavoj Litoměřice 19 3 1.0 18.0 7.0 1.0 1.0/5.0 20.0 0.7
Tadeáš Hofman Kondoři Liberec 18 14 1.0 3.9 1.4 0.4 0.1/0.6 0.0* 1.4
Erik Pudil Pod U17B 19 14 1.0 3.9 1.4 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.7
Radek Pospíšil Tygři Louny 17 11 1.0 4.8 1.5 0.4 0.6/1.4 0.0* 1.7
21 Adam Rejda Tesla Pardubice 19 11 1.0 4.8 2.0 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.5
Lukáš Michna BK Příbor 17 11 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.1
Adam Bouška Kondoři Liberec 18 15 1.0 3.5 1.1 0.4 0.2/0.5 0.0* 3.1
Jiří Sedláček Olomouc 18 21 1.0 2.5 1.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.6
23 Filip Vrla BSK - Jižní Supi 18 13 1.0 4.0 1.2 0.4 0.4/0.6 0.0* 0.5
Tomáš Sedlák Slavia Kroměříž 18 15 1.0 3.4 1.2 0.3 0.2/0.7 0.0* 2.1
Ondřej Matuška Slavoj Litoměřice 19 14 1.0 3.6 1.4 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.6
Michal Priessnitz BVK Holice 19 9 1.0 5.7 1.8 0.1 1.8/3.8 47.1 2.4
Matěj Šperl Lions J. Hradec 18 17 1.0 2.9 0.8 0.5 0.0/0.2 0.0* 2.1
Radim Šváb SAM Brno B 17 12 1.0 4.2 1.7 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.3
Jakub Majer BK Klatovy 18 3 1.0 16.3 6.7 0.0 3.0/4.3 69.2 1.0
Radovan Mrázek BVK Holice 18 4 1.0 12.3 4.0 1.3 0.5/0.5 0.0* 1.8
Jakub Kryzan Lions J. Hradec 18 14 1.0 3.5 1.1 0.1 0.8/1.7 0.0* 0.9
Tomáš Dvořák Slavoj Litoměřice 19 4 1.0 12.3 3.0 1.5 1.8/3.0 58.3 1.8
Kryštof Černý Pod U17B 19 19 1.0 2.6 1.1 0.1 0.3/1.1 0.0* 2.8
Ondřej Štangler Jiskra Kyjov 19 3 1.0 16.3 5.3 0.0 5.7/9.0 63.0 2.7
Martin Mikšovský Sluneta Ústí n. L. 17 10 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/1.1 0.0* 0.9
Vojtěch Vácha BC Vysočina 18 10 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.5
Radim Stehlík BK Klatovy 17 5 1.0 9.6 2.4 1.6 0.0/0.6 0.0* 2.0
Michal Kafka Válečníci Děčín 19 9 1.0 5.2 1.7 0.3 0.9/1.3 0.0* 1.4
Jakub Nový Tygři Louny 18 7 1.0 6.7 3.0 0.0 0.7/2.3 31.3 2.4
Richard Brzobohatý BA Sparta Praha 18 13 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Stanislav Sychra Tygři JBC Brno B 19 17 1.0 2.8 1.1 0.1 0.4/0.5 0.0* 1.8
Adam Policar BC Vysočina 17 14 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 3.7
Erik Svoboda Tygři JBC Brno B 18 13 1.0 3.5 1.2 0.0 1.1/1.7 0.0* 1.0
Antonín Daňhel Kondoři Liberec 17 12 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.7
Václav Chabr Slavoj Litoměřice 18 11 1.0 4.1 1.3 0.5 0.2/0.8 0.0* 1.5
Tomáš Halámek BK Klatovy 18 13 1.0 3.5 1.4 0.2 0.2/0.8 0.0* 1.3
Radek Franěk BK Klatovy 19 10 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/2.0 35.0 3.2
Marek Slovák BK Příbor 18 16 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.4
Martin Šindelář BVK Holice 18 16 1.0 2.7 0.9 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.4
Adam Žiško BK Brandýs n. L. 18 19 1.0 2.3 0.7 0.3 0.1/0.8 0.0* 2.0
Vojtěch Konečný SAM Brno B 18 5 1.0 8.6 3.4 0.2 1.2/4.2 28.6 2.4
Zbyněk Strážnický Vlci Žďár 17 9 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.2
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 18 2 1.0 21.0 7.0 1.0 4.0/7.5 53.3 3.0
Jakub Vodehnal Pod U17B 19 14 1.0 3.0 1.2 0.1 0.4/0.7 0.0* 2.1
Viktor Rejthar Válečníci Děčín 18 7 1.0 6.0 2.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.3
Adam Mikuláš BVK Holice 18 6 1.0 7.0 2.2 0.5 1.2/2.2 53.8 1.8
Adam Kopřiva VYS 19 4 1.0 10.5 4.3 0.0 2.0/4.8 42.1 0.5
Matěj Danko Vlci Žďár 16 7 1.0 6.0 2.3 0.0 1.4/2.0 71.4 2.1
Daniel Mlčoch SKB Zlín 19 2 1.0 20.5 5.5 3.0 0.5/2.0 25.0 3.5
Alexander Fikejs SAM Brno B 18 8 1.0 5.1 1.5 0.4 1.0/2.1 47.1 1.4
Štěpán Maléř BK Příbor 17 13 1.0 3.1 0.5 0.6 0.2/0.2 0.0* 0.5
Filip Růžek Sluneta Ústí n. L. 18 18 1.0 2.2 0.8 0.1 0.5/1.2 0.0* 3.3
Ondřej Hauzer Tygři Louny 18 2 1.0 19.5 5.0 2.5 2.0/5.5 36.4 3.0
Adam Kampy Válečníci Děčín 18 9 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
6 Adam Honyš Tesla Pardubice 19 14 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.3 0.0* 0.6
Sebastián Palla Sokol Vyšehrad 18 15 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.2
Jan Rothanzl Sluneta Ústí n. L. 18 8 1.0 4.6 1.0 0.9 0.0/0.0 0.0* 1.3
Maxmilian Zavřel SAM Brno B 19 4 1.0 9.0 4.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.8
Jakub Kaiser BK Klatovy 17 6 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.7
Martin Jahoda Jiskra Kyjov 18 3 1.0 12.0 4.7 0.0 2.7/4.0 66.7 2.7
Daniel Ulvr Slavia Kroměříž 19 8 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.8
Kamil Vavrečka BK Opava 18 13 1.0 2.8 0.9 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.8
Mikulas Hylmar Sokol Vyšehrad 19 12 1.0 3.0 1.2 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.4
8 Tomáš Hřebík Tesla Pardubice 17 5 1.0 7.0 2.2 0.2 2.0/3.2 62.5 2.2
13 Adam Dvořák Tesla Pardubice 19 11 1.0 3.2 0.4 0.6 0.5/1.1 0.0* 1.3
Dominik Šenk SAM Brno B 18 9 1.0 3.9 0.8 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.4
Filip Karlíček Sokol Vyšehrad 17 4 1.0 8.5 1.5 1.8 0.3/0.3 0.0* 0.8
Zdeňek Kubovec BK Klatovy 17 8 1.0 4.3 1.5 0.1 0.9/2.1 41.2 2.0
Jiří Semrád Sokol Pražský 19 12 15.2 2.8 1.1 0.1/1.0 0.3/0.9 0.0* 2.3
8 Jakub Louda BSK - Jižní Supi 18 14 1.0 2.3 0.8 0.2 0.1/0.4 0.0* 1.9
Robin Klapetek BK Opava 18 9 1.0 3.6 1.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Eduard Myšák BK Opava 17 7 1.0 4.4 1.3 0.1 1.4/2.3 62.5 1.6
Michal Slovák BK Příbor 18 17 1.0 1.8 0.6 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.1
Václav Srb BA Sparta Praha 18 8 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.8
Michal Baselides BK Klatovy 19 2 1.0 15.5 5.5 1.0 1.5/3.0 50.0 1.5
Matyáš Holba BC Vysočina 19 12 1.0 2.5 0.9 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.5
Tomáš Červený BK Klatovy 17 17 1.0 1.8 0.5 0.2 0.1/0.3 0.0* 2.2
Ondřej Pleva Vlci Žďár 17 8 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.8
David Imenov Sokol Vyšehrad 19 16 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
99 Matyáš Franta BSK - Jižní Supi 19 13 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.5
Šimon Potměšil Kondoři Liberec 15 2 1.0 14.5 5.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 1.5
Matěj Urbanec BA Sparta Praha 18 11 1.0 2.5 0.5 0.5 0.3/0.6 0.0* 0.4
Tomáš Páral BK Brandýs n. L. 19 13 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.6
13 Christos Liakos BSK - Jižní Supi 18 9 1.0 3.0 1.1 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.3
Radek Valenta Levharti Chomutov 19 6 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.0
Vincent Šedivý Sluneta Ústí n. L. 18 15 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.3
Jáchym Trávníček BK Vlci Žďár 18 12 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.4
Adam Cíleček Tygři JBC Brno B 18 10 1.0 2.6 0.6 0.2 0.8/1.8 0.0* 1.0
Martin Zikmund Čech Levharti Chomutov 17 15 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.7
Kryštof Horák Pod U17B 18 13 1.0 1.9 0.5 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.5
Ondřej Loun Válečníci Děčín 19 8 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.4
Antonín Podzemský Levharti Chomutov 17 8 1.0 3.0 0.9 0.0 1.3/2.0 62.5 0.9
Mikuláš Kramosil BA Sparta Praha 17 5 1.0 4.8 1.2 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.2
Oldřich Ouda BK Klatovy 17 18 1.0 1.3 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.8
Daniel Grodl BK Vlci Žďár 19 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.4
Matěj Rychtecký SAM Brno 18 8 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.5
Dan Keršláger Kondoři Liberec 18 13 1.0 1.7 0.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jáchym Titlbach Tygři Louny 17 4 1.0 5.5 0.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
František Grodl BK Vlci Žďár 19 14 1.0 1.6 0.5 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.6
Marek Mašek BK Brandýs n. L. 19 6 1.0 3.7 1.0 0.3 0.7/1.5 0.0* 0.8
Martin Hajdúk BK Klatovy 18 3 1.0 7.0 2.3 0.7 0.3/1.3 0.0* 3.0
Martin Svoboda Tygři Louny 19 13 1.0 1.6 0.4 0.2 0.2/0.3 0.0* 1.1
Jakub Sojka Tygři JBC Brno B 17 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Marek Šváb SAM Brno B 19 7 1.0 3.0 1.0 0.3 0.1/0.6 0.0* 1.4
Michael Hejzlar Tesla Pardubice 19 3 1.0 7.0 2.7 0.0 1.7/3.0 55.6 2.7
Jan Topinka BK Vlci Žďár 19 16 1.0 1.3 0.6 0.1 0.0/0.1 0.0* 1.2
Jakub Koucký Sluneta Ústí n. L. 16 5 1.0 4.2 1.4 0.4 0.2/0.8 0.0* 2.0
Lukáš Filipčuk Tygři Louny 18 11 1.0 1.9 0.5 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.1
Patrik Němec Tygři JBC Brno B 17 6 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
Adam Voráč SKB Zlín 18 12 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.4
André Chlubný Tygři JBC Brno B 17 11 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Václav Šimeček Jiskra Kyjov 18 7 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.9 0.0* 0.6
Vít Frkal SAM Brno B 18 9 1.0 2.1 0.3 0.1 1.1/2.4 45.5 0.6
František Sponar Tygři JBC Brno B 18 9 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.6
33 Lukáš Svojtka BSK - Jižní Supi 18 11 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
7 Filip Telenský Tesla Pardubice 18 12 1.0 1.5 0.2 0.3 0.2/0.9 0.0* 0.8
František Kolář Levharti Chomutov 18 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.3
Tomáš Čajka Jiskra Kyjov 17 12 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Patrik Drahanský SAM Brno B 18 3 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.7
Adam Cejpek Tygři JBC Brno B 17 11 1.0 1.5 0.4 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.4
Matěj Kramoliš BK Opava 17 5 1.0 3.0 1.0 0.2 0.4/0.4 0.0* 1.4
Filip Gruber Jiskra Kyjov 17 14 1.0 1.1 0.2 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.5
David Přibyl BA Sparta Praha 17 6 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
69 Mikuláš Rett BSK - Jižní Supi 19 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.3
Filip Odložil Slavia Kroměříž 17 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adam Polanský Vlci Žďár 17 12 1.0 1.2 0.3 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.3
Lukáš Beneš Sokol Vyšehrad 17 7 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.7
Michal Kreisel BK Opava 18 5 1.0 2.8 0.6 0.4 0.4/0.4 0.0* 1.4
Vít Marek Vlci Žďár 17 15 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/1.1 0.0* 1.7
Jan Ježek Kondoři Liberec 18 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/0.6 0.0* 1.4
František Brandejs BVK Holice 18 13 1.0 1.1 0.3 0.1 0.2/0.8 0.0* 0.2
Ondřej Petkov Snakes Ostrava 18 14 9.4 0.9 0.4 0.0/0.3 0.2/0.3 0.0* 1.1
Matěj Hofman Tygři JBC Brno B 17 3 1.0 4.3 1.7 0.0 1.0/2.7 37.5 1.0
Adam Růžička Sokol pražský 18 9 11.6 1.4 0.6 0.1/0.6 0.0/0.2 0.0* 0.6
Dominik Jan Valihrach BC Vysočina 19 10 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Daniel Haller Vlci Žďár 17 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.3
Rodan Radovan Beneš Vlci Žďár 17 12 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Michal Grill Lions J. Hradec 16 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.7
Jan Dvořák Slavia Kroměříž 19 5 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Martin Bureš BK Klatovy 19 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
Tomáš Olbort Tygři JBC Brno B 18 1 1.0 12.0 4.0 0.0 4.0/9.0 44.4 4.0
Alex Ryšánek BK Příbor 18 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
32 Adam Steiner BSK - Jižní Supi 19 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Jakub Kužel Vlci Žďár 17 9 1.0 1.2 0.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.6
Tomáš Čajánek Tesla Pardubice 18 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.3
Dominik Štekl Slavoj Litoměřice 17 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Jan Vosejpka Levharti Chomutov 18 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Filip Zálešák SAM Brno B 17 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.5
Karel Řezáč Slavoj Litoměřice 18 8 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.5 0.0* 1.3
Matěj Trnka BC Vysočina 18 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Tomáš Grünwald SAM Brno B 19 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.5
Jan Novák BC Vysočina 19 3 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.7
Samuel Šnor BK Klatovy 19 7 1.0 1.3 0.3 0.1 0.3/0.3 0.0* 2.6
Jan Bezděk BK Klatovy 19 4 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Šimon Máselník Slavia Kroměříž 17 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Marek Lízálek Sokol pražský 19 4 10.5 2.0 0.3 0.5/1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Filip Čiko BK Klatovy 19 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
František Šeda BC Vysočina 19 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petr Dvořák BA Sparta Praha 18 6 1.0 1.2 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jiří Smetana Levharti Chomutov 17 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 17 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.7
Vojtěch Kadaňka BK Opava 17 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Viktor Málik Tygři JBC Brno B 18 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
David Rakovič Sokol Vyšehrad 19 12 1.0 0.5 0.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
Štěpán Heřman BK Klatovy 19 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Petr Augustin Snakes Ostrava 18 2 4.5 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Daniel Gebauer BK Opava 17 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Jiří Plaček Tesla Pardubice 19 2 1.0 2.5 0.5 0.0 1.5/5.5 27.3 1.0
Jan Hodáč BC Vysočina 19 3 1.0 1.7 0.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.3
Dominik Stuchlík Levharti Chomutov 18 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Szcotka Slavia Kroměříž 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tobiáš Krampol SAM Brno B 19 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tobiáš Petrovický Levharti Chomutov 16 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Vojtěch Ondra SKB Zlín 18 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Michal Mainuš SKB Zlín 19 2 1.0 2.0 1.0