Liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 6
USK Praha B
Levharti Chomutov
19. 12. 2015
11:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Michal Horník
47
78
12
23
25
47
37
62
Review
skupina A 1. kolo 1
Sokol Vyšehrad
BK Kondoři Liberec
19. 12. 2015
17:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Znamínko
Jan Mareš
56
69
16
17
26
32
38
50
Review
skupina A 1. kolo 2
KARA Trutnov
BC Kolín
19. 12. 2015
17:00
3. ZŠ Michal Scholze
Jan Pačovský
101
59
23
22
46
33
75
48
Review
skupina A 1. kolo 5
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Sokol Žižkov C
19. 12. 2015
17:00
Městská sportovní hala Martin Kučírek
Marek Vošahlík
81
74
20
27
53
40
62
62
Review
skupina A 1. kolo 3
Válečníci Děčín
BK Sluneta Ústí nad Labem
2. 12. 2015
18:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Richard Menšík
73
77
12
15
33
33
46
58
73
73
Review
skupina A 1. kolo 4
BC Benešov
Tigers Basketball České Budějovice
15. 12. 2015
18:00
tělocvična ZŠ Preislerova Tomáš Linhart
Jan Musil
81
55
26
6
43
25
60
41
Review
skupina A 2. kolo 10
BC Kolín
Sokol Žižkov C
10. 10. 2015
12:00
SOU Spojů Kolín Martin Lébl
Dominik Výborný
63
109
6
24
21
60
42
90
Review
skupina A 2. kolo 12
BK Sluneta Ústí nad Labem
Tigers Basketball České Budějovice
10. 10. 2015
14:00
hala UJEP Tomáš Mašek
Richard Menšík
106
57
23
21
52
32
82
48
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Kondoři Liberec
Levharti Chomutov
10. 10. 2015
15:00
Sportovní hala Kort Jiří Šlaj
Pavel Bohata
93
64
34
11
59
24
81
41
Review
skupina A 2. kolo 11
Válečníci Děčín
BC Benešov
10. 10. 2015
16:45
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
65
53
16
12
34
20
45
33
Review
skupina A 2. kolo 9
KARA Trutnov
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
10. 10. 2015
17:00
3. ZŠ Michal Šafařík
Radek Cibulka
83
50
13
6
37
20
64
33
Review
skupina A 2. kolo 7
Sokol Vyšehrad
USK Praha B
10. 10. 2015
17:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Pačovský
Pavel Theodor
70
58
16
15
35
30
54
39
Review
skupina A 3. kolo 17
Válečníci Děčín
Tigers Basketball České Budějovice
11. 10. 2015
08:30
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Tomáš Rosenberger
59
58
13
15
28
36
44
40
Review
skupina A 3. kolo 14
BK Kondoři Liberec
USK Praha B
11. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Jiří Šlaj
Pavel Bohata
83
49
21
17
45
29
63
40
Review
skupina A 3. kolo 15
KARA Trutnov
Sokol Žižkov C
11. 10. 2015
11:00
3. ZŠ Petr Blahout
Michal Scholze
80
81
15
26
35
43
51
69
Review
skupina A 3. kolo 16
BC Kolín
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
11. 10. 2015
11:00
SOU Spojů Kolín Martin Lébl
Dominik Výborný
73
97
13
27
34
53
47
74
Review
skupina A 3. kolo 18
BK Sluneta Ústí nad Labem
BC Benešov
11. 10. 2015
11:00
hala UJEP Tomáš Mašek
Richard Menšík
99
62
26
15
55
31
77
45
Review
skupina A 3. kolo 13
Sokol Vyšehrad
Levharti Chomutov
11. 10. 2015
12:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Pačovský
Pavel Theodor
81
52
16
14
40
27
69
33
Review
skupina A 4. kolo 19
USK Praha B
BC Benešov
24. 10. 2015
12:00
SH Folimanka Marek Vošahlík
Michal Kocián
41
55
14
13
19
23
31
40
Review
skupina A 4. kolo 22
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Žižkov C
24. 10. 2015
12:00
Sportcentrum SLUNETA Jaroslav Poživil
Jiří Šlaj
96
69
27
23
45
36
71
57
Review
skupina A 4. kolo 24
BK Kondoři Liberec
BC Kolín
24. 10. 2015
14:30
Sportovní hala Kort Jan Lejčko
Marek Šmůla
110
43
30
11
55
16
77
27
Review
skupina A 4. kolo 21
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Válečníci Děčín
24. 10. 2015
16:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
63
60
29
13
37
31
51
46
Review
skupina A 4. kolo 20
Levharti Chomutov
Tigers Basketball České Budějovice
24. 10. 2015
18:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
82
79
19
22
35
33
56
47
69
69
Review
skupina A 4. kolo 23
Sokol Vyšehrad
KARA Trutnov
23. 10. 2015
18:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Černý
Dominik Barták
51
68
14
14
22
30
36
46
Review
skupina A 5. kolo 25
USK Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
25. 10. 2015
10:00
SH Folimanka Veronika Vávrová
Michal Kocián
55
53
11
12
28
21
46
39
Review
skupina A 5. kolo 26
Levharti Chomutov
BC Benešov
25. 10. 2015
10:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
83
66
15
19
39
36
61
47
Review
skupina A 5. kolo 30
BK Kondoři Liberec
KARA Trutnov
25. 10. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Jan Lejčko
Marek Šmůla
86
60
24
21
46
37
68
48
Review
skupina A 5. kolo 28
Válečníci Děčín
Sokol Žižkov C
25. 10. 2015
12:00
ARMEX Sportcentrum Dalibor Kouba
Jiří Šlaj
61
84
15
24
34
43
51
58
Review
skupina A 5. kolo 27
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Sluneta Ústí nad Labem
25. 10. 2015
12:30
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
44
95
18
30
31
46
39
70
Review
skupina A 5. kolo 29
Sokol Vyšehrad
BC Kolín
25. 10. 2015
14:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Černý
Dominik Barták
83
55
28
26
49
30
68
42
Review
skupina A 6. kolo 32
BC Kolín
Levharti Chomutov
7. 11. 2015
13:00
SOU Spojů Kolín Pavel Kuřitka
Lukáš Hartig
61
92
14
26
22
52
41
65
Review
skupina A 6. kolo 33
Válečníci Děčín
Sokol Vyšehrad
7. 11. 2015
14:30
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Petr Eisner
63
48
24
12
38
18
45
28
Review
skupina A 6. kolo 31
KARA Trutnov
USK Praha B
7. 11. 2015
17:00
3. ZŠ Petr Lukeš
Libor Lukeš
79
39
19
16
38
23
56
37
Review
skupina A 6. kolo 34
BK Sluneta Ústí nad Labem
BK Kondoři Liberec
13. 11. 2015
17:00
hala UJEP Pavel Šmíd
Tomáš Rosenberger
47
55
20
15
32
34
36
41
Review
skupina A 6. kolo 35
BC Benešov
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
7. 11. 2015
17:00
SH Benešov Jan Černý
Michaela Scholzová
55
61
10
10
23
20
37
38
Review
skupina A 6. kolo 36
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Žižkov C
7. 11. 2015
17:30
SH ZŠ Kubatova Dominik Kočovský
Jiří Kubíček
41
64
15
22
33
42
41
64
Review
skupina A 7. kolo 39
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec
8. 11. 2015
09:00
ARMEX Sportcentrum Petr Blahout
Jan Jeřáb
53
76
10
32
33
43
40
60
Review
skupina A 7. kolo 41
BC Benešov
Sokol Žižkov C
8. 11. 2015
09:00
SH Benešov Michal Scholze
Michaela Scholzová
46
80
9
22
24
42
36
62
Review
skupina A 7. kolo 42
Tigers Basketball České Budějovice
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
8. 11. 2015
09:30
SH ZŠ Kubatova Dominik Kočovský
Jiří Kubíček
67
68
15
17
42
39
53
55
Review
skupina A 7. kolo 38
BC Kolín
USK Praha B
8. 11. 2015
10:00
SOU Spojů Kolín Petr Znamínko
Marek Vondráček
78
70
23
14
47
33
61
55
Review
skupina A 7. kolo 37
KARA Trutnov
Levharti Chomutov
8. 11. 2015
11:00
3. ZŠ Lukáš Ulrych
Ladislav Neuman
74
41
16
15
38
27
56
35
Review
skupina A 7. kolo 40
BK Sluneta Ústí nad Labem
Sokol Vyšehrad
8. 11. 2015
13:00
hala UJEP Karel Anton
Tomáš Rosenberger
87
42
24
9
44
25
64
32
Review
skupina A 8. kolo 48
BC Kolín
BK Sluneta Ústí nad Labem
21. 11. 2015
11:00
SOU Spojů Kolín Adam Báča
Jan Lejčko
43
108
13
34
28
61
35
84
Review
skupina A 8. kolo 43
USK Praha B
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
21. 11. 2015
14:00
SH Folimanka Martin Kučírek
Daniel Holeš
49
37
15
9
27
14
35
27
Review
skupina A 8. kolo 46
BK Kondoři Liberec
Tigers Basketball České Budějovice
21. 11. 2015
14:30
Sportovní hala Kort Marek Šmůla
Petr Šmůla
101
55
22
23
49
33
78
46
Review
skupina A 8. kolo 45
Sokol Vyšehrad
BC Benešov
21. 11. 2015
16:30
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Jan Mareš
70
51
16
10
38
21
52
39
Review
skupina A 8. kolo 47
KARA Trutnov
Válečníci Děčín
21. 11. 2015
17:00
3. ZŠ Petr Lukeš
Martin Mühlbach
61
72
12
18
28
39
47
57
Review
skupina A 8. kolo 44
Levharti Chomutov
Sokol Žižkov C
21. 11. 2015
19:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Pavel Bohata
71
50
20
13
41
28
51
45
Review
skupina A 9. kolo 50
Levharti Chomutov
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
22. 11. 2015
09:00
Městská sportovní hala Tomáš Rosenberger
Pavel Bohata
83
49
20
10
42
17
62
38
Review
skupina A 9. kolo 54
BC Kolín
Válečníci Děčín
22. 11. 2015
10:00
SOU Spojů Kolín Adam Báča
Jan Lejčko
55
90
13
22
33
38
41
71
Review
skupina A 9. kolo 52
BK Kondoři Liberec
BC Benešov
22. 11. 2015
10:30
Sportovní hala Kort Marek Šmůla
Petr Šmůla
87
44
28
9
45
29
71
33
Review
skupina A 9. kolo 53
KARA Trutnov
BK Sluneta Ústí nad Labem
22. 11. 2015
11:00
3. ZŠ Petr Lukeš
Martin Mühlbach
51
83
14
10
24
31
40
50
Review
skupina A 9. kolo 49
USK Praha B
Sokol Žižkov C
22. 11. 2015
13:00
SH Folimanka Jiří Smetana
Matej Kovačovič
63
69
19
23
43
36
55
46
Review
skupina A 9. kolo 51
Sokol Vyšehrad
Tigers Basketball České Budějovice
22. 11. 2015
16:00
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Jan Mareš
62
56
10
15
33
26
47
40
Review
skupina A 10. kolo 58
Tigers Basketball České Budějovice
BC Kolín
5. 12. 2015
15:00
SH ZŠ Kubatova Jan Lejčko
Tomáš Tax
92
66
27
13
48
30
78
37
Review
skupina A 10. kolo 59
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Sokol Vyšehrad
5. 12. 2015
15:30
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Matěj Záruba
83
49
21
11
43
24
64
37
Review
skupina A 10. kolo 56
BK Sluneta Ústí nad Labem
Levharti Chomutov
5. 12. 2015
16:00
hala UJEP Michal Perlík
Jan Jelínek
108
51
30
11
57
28
83
35
Review
skupina A 10. kolo 57
BC Benešov
KARA Trutnov
5. 12. 2015
16:00
SH Benešov Štěpán Pokorný
Lukáš Ulrych
42
78
15
13
25
38
30
57
Review
skupina A 10. kolo 60
Sokol Žižkov C
BK Kondoři Liberec
5. 12. 2015
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Martin Lébl
57
70
16
12
32
38
45
48
Review
skupina A 10. kolo 55
Válečníci Děčín
USK Praha B
5. 12. 2015
18:00
ARMEX Sportcentrum David Heinrich
Veronika Vávrová
62
49
13
10
28
17
42
35
Review
skupina A 11. kolo 63
BC Benešov
BC Kolín
6. 12. 2015
09:00
SH Benešov Petr Blahout
Lukáš Ulrych
105
65
23
20
49
31
72
53
Review
skupina A 11. kolo 66
Sokol Žižkov C
Sokol Vyšehrad
6. 12. 2015
10:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Martin Lébl
91
50
27
10
51
21
72
37
Review
skupina A 11. kolo 62
BK Sluneta Ústí nad Labem
USK Praha B
6. 12. 2015
11:00
hala UJEP Michal Perlík
Jan Jelínek
87
35
31
6
48
20
70
28
Review
skupina A 11. kolo 64
Tigers Basketball České Budějovice
KARA Trutnov
6. 12. 2015
11:00
SH ZŠ Kubatova Jan Lejčko
Tomáš Tax
68
72
10
17
30
35
49
50
Review
skupina A 11. kolo 61
Válečníci Děčín
Levharti Chomutov
6. 12. 2015
11:15
ARMEX Sportcentrum David Heinrich
Veronika Vávrová
78
55
23
19
39
36
63
48
Review
skupina A 11. kolo 65
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BK Kondoři Liberec
6. 12. 2015
12:30
Městská sportovní hala Tomáš Linhart
Matěj Záruba
50
71
19
13
24
36
36
48
Review
skupina A 12. kolo 71
Sokol Žižkov C
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
20. 12. 2015
10:00
Víceúčelová sportovní hala Petr Znamínko
Jan Mareš
114
75
28
7
57
23
80
46
Review
skupina A 12. kolo 72
Levharti Chomutov
USK Praha B
20. 12. 2015
10:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jindřich Nesper
105
44
33
6
49
16
76
30
Review
skupina A 12. kolo 67
BK Kondoři Liberec
Sokol Vyšehrad
20. 12. 2015
10:30
Sportovní hala Kort Pavel Bohata
Richard Menšík
81
62
16
28
46
40
63
51
Review
skupina A 12. kolo 68
BC Kolín
KARA Trutnov
20. 12. 2015
11:00
SOU Spojů Kolín Marek Šmůla
Petr Šmůla
60
80
16
21
32
33
53
58
Review
skupina A 12. kolo 69
BK Sluneta Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
9. 12. 2015
17:30
hala UJEP Karel Anton
Pavel Šmíd
72
61
17
15
34
33
53
43
Review
skupina A 12. kolo 70
Tigers Basketball České Budějovice
BC Benešov
8. 12. 2015
18:30
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Pavel Csöllei
66
86
25
15
44
36
55
59
Review
skupina A 13. kolo 73
Levharti Chomutov
Sokol Vyšehrad
16. 1. 2016
10:00
Městská sportovní hala Pavel Bohata
Václav Ježek
86
52
33
12
54
23
62
38
Review
skupina A 13. kolo 74
USK Praha B
BK Kondoři Liberec
23. 2. 2016
14:30
SH Folimanka Matej Kovačovič
Marek Pörner
41
63
18
14
25
37
34
53
Review
skupina A 13. kolo 77
Tigers Basketball České Budějovice
Válečníci Děčín
16. 1. 2016
15:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Petr Havlíček
68
64
19
17
34
34
48
48
Review
skupina A 13. kolo 76
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BC Kolín
16. 1. 2016
15:30
Městská sportovní hala Michal Horník
Matej Kovačovič
74
80
20
17
35
37
48
58
Review
skupina A 13. kolo 78
BC Benešov
BK Sluneta Ústí nad Labem
16. 1. 2016
17:30
SH Benešov Lukáš Ulrych
Jan Lejčko
31
100
8
32
17
49
21
72
Review
skupina A 13. kolo 75
Sokol Žižkov C
KARA Trutnov
16. 1. 2016
18:00
Víceúčelová sportovní hala Roman Kejklíček
Martin Lébl
83
73
26
25
47
36
65
55
Review
skupina A 14. kolo 83
BC Benešov
Válečníci Děčín
17. 1. 2016
09:00
SH Benešov Vladimír Slanina
Jan Lejčko
62
53
15
10
35
22
44
38
Review
skupina A 14. kolo 84
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sluneta Ústí nad Labem
17. 1. 2016
09:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Petr Havlíček
55
89
14
21
32
47
41
65
Review
skupina A 14. kolo 82
Sokol Žižkov C
BC Kolín
17. 1. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Martin Lébl
102
73
26
24
62
36
80
54
Review
skupina A 14. kolo 81
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
KARA Trutnov
17. 1. 2016
12:30
Městská sportovní hala Michal Horník
Matej Kovačovič
55
78
7
23
25
42
41
57
Review
skupina A 14. kolo 79
USK Praha B
Sokol Vyšehrad
17. 1. 2016
14:30
SH Folimanka Roman Kejklíček
Marek Pörner
62
61
15
10
32
31
44
48
Review
skupina A 14. kolo 80
Levharti Chomutov
BK Kondoři Liberec
10. 2. 2016
19:00
Městská sportovní hala Petr Eisner
Jan Hendrych
84
48
23
11
47
26
67
34
Review
skupina A 15. kolo 87
BK Sluneta Ústí nad Labem
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
30. 1. 2016
13:00
hala UJEP Ladislav Neuman
Tomáš Mašek
84
48
20
12
34
25
59
32
Review
skupina A 15. kolo 90
KARA Trutnov
BK Kondoři Liberec
30. 1. 2016
15:00
3. ZŠ Martin Mühlbach
Matěj Stejskal
67
84
15
19
28
40
52
59
Review
skupina A 15. kolo 89
BC Kolín
Sokol Vyšehrad
30. 1. 2016
15:30
SOU Spojů Kolín Martin Lébl
Dominik Výborný
55
85
16
18
27
46
37
65
Review
skupina A 15. kolo 88
Sokol Žižkov C
Válečníci Děčín
30. 1. 2016
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Michal Šupej
83
60
25
21
45
36
62
51
Review
skupina A 15. kolo 85
Tigers Basketball České Budějovice
USK Praha B
30. 1. 2016
17:00
SH ZŠ Kubatova Jan Karásek
Martin Kozel
80
42
20
14
42
18
71
23
Review
skupina A 15. kolo 86
BC Benešov
Levharti Chomutov
30. 1. 2016
18:15
tělocvična ZŠ Preislerova Petr Znamínko
Michal Perlík
56
54
15
9
30
30
42
38
Review
skupina A 16. kolo 93
Válečníci Děčín
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
31. 1. 2016
09:00
ARMEX Sportcentrum Lukáš Ulrych
Jan Musil
73
49
15
8
30
19
57
28
Review
skupina A 16. kolo 92
Tigers Basketball České Budějovice
Levharti Chomutov
31. 1. 2016
10:00
SH ZŠ Kubatova Petr Peška
Stanislav Dvořák
70
47
13
13
35
23
51
36
Review
skupina A 16. kolo 96
BC Kolín
BK Kondoři Liberec
31. 1. 2016
10:30
SOU Spojů Kolín Marek Vondráček
Dominik Výborný
41
112
15
21
17
58
25
84
Review
skupina A 16. kolo 94
Sokol Žižkov C
BK Sluneta Ústí nad Labem
31. 1. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hejnic
Michal Šupej
50
75
12
23
27
40
36
62
Review
skupina A 16. kolo 95
KARA Trutnov
Sokol Vyšehrad
31. 1. 2016
11:15
3. ZŠ Martin Mühlbach
Matěj Stejskal
50
60
12
13
29
28
40
50
Review
skupina A 16. kolo 91
BC Benešov
USK Praha B
31. 1. 2016
12:15
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Jeřáb
Michal Horník
72
55
19
10
43
27
60
45
Review
skupina A 17. kolo 99
BK Kondoři Liberec
Válečníci Děčín
13. 2. 2016
10:30
Sportovní hala Kort Dominik Kočovský
Jan Lejčko
66
39
14
4
28
18
43
31
Review
skupina A 17. kolo 98
USK Praha B
BC Kolín
13. 2. 2016
11:45
SH Folimanka Jiří Smetana
Lucie Peterková
95
47
34
10
60
30
79
35
Review
skupina A 17. kolo 97
Levharti Chomutov
KARA Trutnov
13. 2. 2016
14:00
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
110
58
27
13
56
29
92
38
Review
skupina A 17. kolo 100
Sokol Vyšehrad
BK Sluneta Ústí nad Labem
13. 2. 2016
14:00
Sokolovna Vyšehrad Petr Znamínko
Jaroslav Poživil
67
80
20
16
36
34
53
58
Review
skupina A 17. kolo 102
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Tigers Basketball České Budějovice
13. 2. 2016
15:30
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
72
86
20
21
40
45
60
70
Review
skupina A 17. kolo 101
Sokol Žižkov C
BC Benešov
13. 2. 2016
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Dominik Výborný
63
61
16
17
31
37
51
43
57
57
Review
skupina A 18. kolo 104
Levharti Chomutov
BC Kolín
14. 2. 2016
11:30
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jindřich Nesper
87
33
22
10
47
14
71
20
Review
skupina A 18. kolo 107
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
BC Benešov
14. 2. 2016
12:30
Městská sportovní hala Lukáš Ulrych
Vladimír Slanina
59
69
18
18
29
42
46
55
Review
skupina A 18. kolo 108
Sokol Žižkov C
Tigers Basketball České Budějovice
14. 2. 2016
13:00
Víceúčelová sportovní hala Ladislav Neuman
Dominik Výborný
90
74
27
14
52
27
70
47
Review
skupina A 18. kolo 103
USK Praha B
KARA Trutnov
14. 2. 2016
14:00
SH Folimanka Jiří Smetana
Petr Havlíček
58
46
17
6
29
18
43
30
Review
skupina A 18. kolo 106
BK Kondoři Liberec
BK Sluneta Ústí nad Labem
14. 2. 2016
15:00
Sportovní hala Kort Dominik Kočovský
Jan Lejčko
59
67
21
11
34
35
44
53
Review
skupina A 18. kolo 105
Sokol Vyšehrad
Válečníci Děčín
14. 2. 2016
15:30
Sokolovna Vyšehrad Marek Vondráček
Štěpán Pokorný
76
72
11
21
35
42
66
56
Review
skupina A 19. kolo 109
Sokol Žižkov C
USK Praha B
27. 2. 2016
13:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Šupej
Jindřich Zámostný
58
72
12
20
32
36
48
52
Review
skupina A 19. kolo 113
BK Sluneta Ústí nad Labem
KARA Trutnov
27. 2. 2016
14:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Bohata
Petr Eisner
82
54
17
17
35
33
61
43
Review
skupina A 19. kolo 114
Válečníci Děčín
BC Kolín
27. 2. 2016
14:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
85
54
20
15
41
22
60
37
Review
skupina A 19. kolo 110
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
Levharti Chomutov
27. 2. 2016
16:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jiří Smetana
75
59
25
16
42
33
61
44
Review
skupina A 19. kolo 112
BC Benešov
BK Kondoři Liberec
27. 2. 2016
17:30
SH Benešov Lukáš Hartig
Karel Svoboda
32
69
6
12
22
29
26
45
Review
skupina A 19. kolo 111
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Vyšehrad
27. 2. 2016
20:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Martin Veis
60
58
10
17
25
32
38
44
Review
skupina A 20. kolo 119
Válečníci Děčín
KARA Trutnov
28. 2. 2016
09:00
ARMEX Sportcentrum Karel Anton
Jaroslav Poživil
60
75
12
13
28
31
46
52
Review
skupina A 20. kolo 118
Tigers Basketball České Budějovice
BK Kondoři Liberec
28. 2. 2016
10:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Martin Veis
64
100
11
19
22
44
40
70
Review
skupina A 20. kolo 116
Sokol Žižkov C
Levharti Chomutov
28. 2. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Šupej
Jindřich Zámostný
87
36
31
10
43
22
68
26
Review
skupina A 20. kolo 120
BK Sluneta Ústí nad Labem
BC Kolín
28. 2. 2016
12:00
Sportcentrum SLUNETA Pavel Bohata
Petr Eisner
106
75
33
22
61
41
88
58
Review
skupina A 20. kolo 115
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
USK Praha B
28. 2. 2016
12:30
Městská sportovní hala Veronika Vávrová
Jiří Smetana
53
73
12
29
27
41
45
58
Review
skupina A 20. kolo 117
BC Benešov
Sokol Vyšehrad
28. 2. 2016
13:00
SH Benešov Lukáš Hartig
Karel Svoboda
47
73
13
19
27
36
39
51
Review
skupina A 21. kolo 121
Levharti Chomutov
Válečníci Děčín
26. 9. 2015
10:00
Městská sportovní hala Pavel Šmíd
Tomáš Rosenberger
82
34
25
6
39
19
68
25
Review
skupina A 21. kolo 122
USK Praha B
BK Sluneta Ústí nad Labem
26. 9. 2015
10:30
SH Folimanka Marek Vondráček
Marek Pörner
63
56
22
16
35
33
46
47
Review
skupina A 21. kolo 125
BK Kondoři Liberec
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
26. 9. 2015
15:30
Sportovní hala Kort Tomáš Mašek
Richard Menšík
92
49
24
12
44
23
66
35
Review
skupina A 21. kolo 123
BC Kolín
BC Benešov
26. 9. 2015
17:00
SOU Spojů Kolín Jan Lejčko
Tomáš Tax
75
85
20
26
41
44
56
73
Review
skupina A 21. kolo 124
KARA Trutnov
Tigers Basketball České Budějovice
26. 9. 2015
17:00
3. ZŠ Jan Pačovský
Martin Svoboda
85
43
19
4
44
16
62
28
Review
skupina A 21. kolo 126
Sokol Vyšehrad
Sokol Žižkov C
26. 9. 2015
18:30
Sokolovna Vyšehrad Martin Buršík
Jan Jelínek
64
63
13
26
33
34
44
52
Review
skupina A 22. kolo 128
Levharti Chomutov
BK Sluneta Ústí nad Labem
27. 9. 2015
09:00
Městská sportovní hala Karel Anton
Tomáš Rosenberger
70
48
23
12
41
29
53
41
Review
skupina A 22. kolo 129
KARA Trutnov
BC Benešov
27. 9. 2015
09:00
3. ZŠ Pavel Theodor
Martin Svoboda
65
43
21
8
38
29
49
35
Review
skupina A 22. kolo 127
USK Praha B
Válečníci Děčín
27. 9. 2015
10:00
SH Folimanka Marek Vondráček
Marek Pörner
73
53
13
14
30
32
52
36
Review
skupina A 22. kolo 130
BC Kolín
Tigers Basketball České Budějovice
27. 9. 2015
10:00
SOU Spojů Kolín Jan Lejčko
Tomáš Tax
59
99
29
28
33
54
42
79
Review
skupina A 22. kolo 132
BK Kondoři Liberec
Sokol Žižkov C
27. 9. 2015
10:00
Sportovní hala Kort Tomáš Mašek
Richard Menšík
72
55
14
22
30
26
52
38
Review
skupina A 22. kolo 131
Sokol Vyšehrad
Basketbal Jiskra Domažlice (MS)
27. 9. 2015
13:30
Sokolovna Vyšehrad Martin Buršík
Jan Jelínek
77
74
26
14
42
31
59
46
65
65
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kryštof Baťa KARA Trutnov 22 27 1.0 22.2 9.0 0.0 4.3/6.1 69.3 1.4
13 Matěj Štumar BC Vysočina 22 24 1.0 20.4 7.2 0.2 5.4/8.3 64.8 2.7
Jaroslav Bednář BCM Ostrava B 21 24 1.0 20.0 7.0 1.1 2.5/4.0 62.9 2.6
9 Jakub Samoel Tesla Pardubice 23 27 1.0 17.4 6.6 0.6 2.4/5.1 46.0 2.3
Johan Haiblík Kondoři Liberec 22 25 1.0 18.1 4.4 2.5 1.9/2.7 70.1 3.0
Jan Karlovský Levharti Chomutov 22 25 1.0 18.1 6.6 0.8 2.5/4.0 61.4 2.8
Marek Pokorný SAM BŠM Brno 22 27 1.0 15.6 6.6 0.0 2.3/4.3 53.4 2.0
Jakub Tegel Kondoři Liberec 22 25 1.0 15.7 5.8 0.6 2.2/3.0 72.0 1.8
Dominik Janoš BK Opava 23 26 1.0 15.0 4.8 0.8 3.0/5.2 57.0 2.1
Desmond Akahomen Sokol Vyšehrad 23 23 1.0 16.6 5.8 0.5 3.6/5.3 67.5 1.9
12 David Švojgr Sokol Žižkov C 23 16 1.0 23.4 9.3 0.1 4.7/7.0 67.0 2.0
Jan Robek Jiskra Kyjov 21 24 1.0 15.3 3.8 1.5 3.3/4.6 70.9 2.6
8 Matěj Šindelář Tesla Pardubice 23 26 1.0 13.5 4.3 1.0 1.8/3.3 54.1 2.4
6 Jan Plšek Tesla Pardubice 23 26 1.0 13.5 5.4 0.3 1.6/3.2 51.2 3.5
Jan Maděra Slavoj Litoměřice 23 24 1.0 14.5 5.2 0.3 3.3/4.7 69.0 2.4
7 Filip Zahradníček BC Kolín 22 18 1.0 19.2 6.5 1.2 2.6/4.5 56.8 2.8
Martin Klouda Levharti Chomutov 22 27 1.0 12.6 4.2 0.8 1.8/2.8 64.0 2.9
Matouš Kurečka BK Opava 22 25 1.0 13.3 3.8 1.0 2.7/5.2 51.5 2.4
Michal Sedlák Slavoj Litoměřice 23 24 1.0 13.2 3.1 2.0 1.1/1.8 0.0* 1.9
Jakub Seifert Levharti Chomutov 23 27 1.0 11.7 3.5 1.2 1.1/1.8 0.0* 1.8
Karel Bednář BCM Ostrava B 21 25 1.0 12.5 4.4 0.9 1.1/1.8 0.0* 2.9
11 Filip Hauzer Sokol Pražský 22 27 1.0 11.3 4.3 0.0/0.0 2.6/5.6 46.7 3.3
Rudolf Vaclík Tigers Č. Budějovice 23 23 1.0 13.2 5.2 0.0 2.7/5.2 52.5 2.3
6 Jan Fiala Sokol Žižkov C 23 21 1.0 14.4 5.0 0.8 2.2/4.3 51.6 3.3
Jan Boukal Lions J. Hradec 21 26 1.0 11.4 4.8 0.2 1.2/2.2 54.4 2.3
Ondřej Josefus Válečníci Děčín 23 26 1.0 11.1 4.2 0.3 1.9/3.6 52.7 2.8
Pavel Jelič BC Nový Jičín 23 22 1.0 12.7 3.6 1.4 1.3/2.5 53.7 1.5
Jiří Šícha Kondoři Liberec 22 24 1.0 11.7 4.4 0.5 1.2/2.0 60.4 1.5
Martin Janoušek Válečníci Děčín 23 17 1.0 16.2 5.0 1.0 3.2/4.8 67.9 2.1
Vojtěch Loyka SK UP-BCM Olomouc 23 17 1.0 15.8 5.3 0.4 4.2/7.1 59.2 2.8
15 Martin Sedmík BC Vysočina 21 27 1.0 9.9 4.4 0.0 1.2/2.9 41.0 3.3
7 Kryštof Kučera Sokol Žižkov C 23 20 1.0 13.3 5.8 0.0 1.8/4.6 39.1 2.6
Jakub Hampl Sokol Vyšehrad 23 26 1.0 10.2 4.1 0.0 2.0/3.7 54.2 2.8
Matěj Sůva Jiskra Domažlice (MS) 22 16 1.0 16.4 4.9 1.4 2.4/3.9 60.3 2.6
Jonáš Písařík Válečníci Děčín 23 28 1.0 8.9 1.9 1.5 0.8/1.8 0.0* 1.6
Mikuláš Hron Jiskra Domažlice (MS) 23 23 1.0 10.8 3.3 1.0 1.2/2.4 49.1 2.9
David Bidlo USK Praha B 22 22 1.0 11.1 3.5 1.0 0.9/1.9 0.0* 2.3
9 Tomáš Vebr Sokol Žižkov C 22 24 1.0 10.1 3.5 0.4 1.8/3.2 57.1 3.3
Alan Rufer Kondoři Liberec 21 25 1.0 9.5 3.6 0.2 1.8/3.4 52.3 2.5
Lukáš Kopeček SK UP-BCM Olomouc 23 24 1.0 9.8 2.8 1.0 1.1/2.2 50.0 1.9
Marek Kos Tigers Č. Budějovice 21 27 1.0 8.7 2.0 1.1 1.2/1.8 0.0* 1.0
Štěpán Borovka Lions J. Hradec 22 15 1.0 15.5 4.9 1.4 1.5/2.3 64.7 2.2
Marek Ulenfeld SK UP-BCM Olomouc 22 21 1.0 10.7 3.7 0.6 1.5/2.6 56.4 2.2
Radek Vyskočil Tigers Č. Budějovice 22 28 1.0 7.8 2.6 0.7 0.6/1.3 0.0* 1.4
Dominik Lipenský Válečníci Děčín 23 23 1.0 9.5 3.5 0.5 0.9/2.3 38.5 1.5
Lukáš Palek USK Praha B 22 21 1.0 10.3 2.9 1.2 1.0/1.5 0.0* 1.2
4 Matyáš Knol Tesla Pardubice 22 27 1.0 7.9 3.5 0.0 0.8/1.2 0.0* 2.3
Tomáš Smrčka Tigers Č. Budějovice 22 22 1.0 9.5 3.7 0.0 2.0/4.4 45.4 2.5
Ondřej Táborský Sokol Vyšehrad 22 12 1.0 17.1 6.4 0.5 2.8/4.8 56.9 2.5
Jan Havránek BK Opava 21 22 1.0 9.2 3.0 0.3 2.5/5.2 47.0 3.6
14 Petr Vokurka Sokol Žižkov C 22 21 1.0 9.4 3.3 0.4 1.5/2.8 53.4 2.1
Přemysl Kořínek BCM Ostrava B 22 21 1.0 9.4 2.4 0.9 2.0/2.7 71.9 2.4
Matěj Anderle BK Děčín 21 18 1.0 10.8 3.3 0.8 1.7/2.5 66.7 1.8
David Krist Jiskra Kyjov 23 20 1.0 9.8 4.5 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.4
Jakub Slavík BCM Ostrava 23 19 29.6 10.0 2.8 0.9/3.5 1.5/2.5 58.3 2.4
David Šlachta Tigers Č. Budějovice 23 14 1.0 13.6 4.6 0.2 3.6/6.4 56.7 2.9
Ondřej Novotný Lions J. Hradec 22 17 1.0 11.1 2.8 1.2 1.8/2.8 64.6 2.5
Tomáš Buryšek SAM BŠM Brno 21 22 1.0 8.4 2.5 0.4 2.2/3.5 64.5 1.9
Jiří Klepáč BCM Ostrava B 22 17 1.0 10.8 4.0 0.4 1.7/3.0 56.9 2.2
Lukáš Strnka SAM BŠM Brno 22 21 1.0 8.5 2.7 0.5 1.7/3.6 46.7 2.8
Denis Tvarog Jiskra Kyjov 23 16 1.0 11.2 2.6 1.4 1.8/3.3 53.8 2.6
Michal Kira USK Praha B 22 26 1.0 6.8 1.8 0.8 0.7/1.4 0.0* 2.2
Hubert Prokeš Jiskra Kyjov 23 15 1.0 11.9 5.1 0.0 1.6/3.1 52.2 1.5
Lukáš Křivka SAM BŠM Brno 22 15 1.0 11.7 3.1 0.9 2.6/3.1 83.0 2.1
5 Jan Pavel Petrek Levharti Chomutov 23 23 1.0 7.5 3.1 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.6
Daniel Suchánek SKB Zlín 22 22 21.2 7.6 1.9 0.9/2.9 1.1/1.7 0.0* 2.0
Matyáš Meisner KARA Trutnov 22 18 1.0 9.2 3.2 0.6 1.2/2.3 51.2 2.6
Kryštof Kučera SAM BŠM Brno 21 26 1.0 6.2 1.9 0.5 0.8/1.8 0.0* 1.7
Ondřej Skládal Lions J. Hradec 22 22 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/2.7 45.0 2.1
Tomáš Tkadlec Královští Sokoli 23 26 22.3 6.1 1.3 0.9/3.8 0.8/1.6 0.0* 2.5
Prokop Mičán BC Vysočina 23 24 1.0 6.4 1.8 0.5 1.3/2.6 48.4 2.8
16 Filip Duchoň Tesla Pardubice 21 26 1.0 5.8 2.3 0.0 1.1/2.3 49.2 2.2
Viktor Tělecký USK 21 21 1.0 7.0 1.7 0.8/0.8 1.2/1.7 0.0* 1.9
Erik Klepač Levharti Chomutov 21 20 1.0 7.3 1.3 1.5 0.3/0.7 0.0* 1.5
Marek Pšenica Sokol Karviná 22 18 1.0 8.1 1.1 1.5 1.4/2.0 72.2 2.4
Vojtěch Pour Kondoři Liberec 23 25 1.0 5.6 2.0 0.4 0.3/1.1 0.0* 1.8
15 Matyáš Kubec Sokol Žižkov C 22 10 1.0 13.9 5.8 0.0 2.3/5.2 44.2 2.2
Stanislav Bayarchuk SAM BŠM Brno 21 25 1.0 5.5 2.2 0.0 1.1/2.2 48.2 3.5
10 Ikounga Djoh Toueret Ngatse Sokol Pražský 22 28 1.0 4.9 1.8 0.1/0.1 1.2/2.3 52.4 2.8
Josef Perner BCM Ostrava B 22 23 1.0 5.9 1.9 0.7 0.2/0.9 0.0* 1.6
Petr Pavlíček BC Kolín 21 13 1.0 10.5 3.0 1.0 1.5/1.7 0.0* 2.9
17 Petr Macháč BC Benešov 22 14 1.0 9.2 3.2 0.5 1.3/2.5 51.4 1.9
Tomáš Havlík BCM Ostrava 23 20 22.5 6.5 1.2 1.1/4.2 1.0/1.9 0.0* 1.7
Lukáš Holčapek BCM Ostrava B 22 25 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.7
23 Tomáš Bíbr Tesla Pardubice 22 23 1.0 5.4 1.8 0.3 0.8/1.5 0.0* 2.0
Martin Koksa Jiskra Kyjov 23 20 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.2 55.8 2.5
Matěj Hrnčíř SK UP-BCM Olomouc 22 16 1.0 7.6 3.3 0.0 0.9/2.1 44.1 3.6
Marek Vyroubal SAM BŠM Brno 21 10 1.0 12.0 3.1 1.4 1.6/3.6 44.4 0.6
Adam Klepač Levharti Chomutov 21 25 1.0 4.8 1.1 0.8 0.1/0.2 0.0* 1.0
Jakub Robek Jiskra Kyjov 23 23 1.0 5.2 1.7 0.3 0.9/1.8 0.0* 2.6
Matěj Turček BCM Ostrava B 23 22 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.8
Jakub Zikl BCM Ostrava 23 20 16.1 6.0 2.4 0.0/0.2 1.3/2.5 50.0 2.4
Štěpán Odstrčil SAM BŠM Brno 21 26 1.0 4.5 1.5 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.5
7 David Schmidt Tesla Pardubice 22 9 1.0 12.8 2.9 1.3 3.0/4.2 71.1 1.3
12 Jan Rola Levharti Chomutov 22 22 1.0 5.2 2.0 0.1 0.8/1.7 0.0* 2.5
Ondřej Žák Slavia Kroměříž 23 23 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Robert Hajda BC Nový Jičín 22 19 1.0 5.9 1.9 0.1 2.0/2.8 70.4 2.1
Patrick Samoura USK 21 19 1.0 5.7 1.9 0.1/0.1 1.5/3.1 47.5 2.3
Josef Pokorný Slavoj Litoměřice 22 20 1.0 5.4 1.9 0.3 0.8/1.3 0.0* 2.7
Norbert Martišek Sokol Vyšehrad 23 21 1.0 4.9 1.9 0.0 1.0/2.1 44.4 3.3
Jaroslav Šimon USK 21 23 1.0 4.4 1.6 0.2/0.2 0.5/1.1 0.0* 1.6
David Neděla BC Nový Jičín 22 16 1.0 6.0 2.3 0.1 1.2/4.2 28.4 2.5
Matyáš Beneš BC Nový Jičín 22 9 1.0 10.2 2.4 1.0 2.3/3.4 67.7 1.4
František Fuxa BK Pelhřimov 21 10 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/5.1 17.6 3.7
Jakub Koukal Slavia Kroměříž 22 18 1.0 4.9 2.1 0.0 0.8/1.6 0.0* 2.1
Filip Chvalný USK Praha B 21 27 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.6
Jan Sladký BC Vysočina 25 16 1.0 5.5 1.8 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.5
13 Jan Netolický Tesla Pardubice 22 24 1.0 3.6 1.4 0.2 0.4/0.9 0.0* 1.2
Martin Malíček NH Ostrava 23 17 1.0 5.1 1.0 1.0 0.1/0.2 0.0* 1.9
Daniel Plášil BK Pelhřimov 20 5 1.0 17.4 7.4 0.8 0.2/1.4 0.0* 2.4
Matěj Michalčík Orli Prostějov 22 14 1.0 6.1 1.9 0.1/0.1 2.0/2.7 73.7 1.8
Jakub Schorník Slavia Kroměříž 22 18 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.2
Radim Dušek USK Praha B 22 21 1.0 4.0 1.6 0.0 0.9/2.2 39.1 2.1
17 Pavel Pecha Sokol Žižkov C 22 23 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.5
Jan Chytil USK 21 22 1.0 3.7 1.5 0.1/0.1 0.5/1.4 0.0* 0.9
Martin Hornát USK 21 22 1.0 3.6 1.3 0.1/0.1 0.5/1.4 0.0* 1.7
32 Lukáš Kosík BC Kolín 25 13 1.0 6.0 2.2 0.0 1.7/2.8 61.1 0.0
Tomáš Kalabis SK UP-BCM Olomouc 21 17 1.0 4.6 1.6 0.1 0.9/3.3 28.6 3.5
Jan Folprecht USK Praha B 23 22 1.0 3.5 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Daniel Homola SK UP-BCM Olomouc 21 11 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.8
Jakub Škarda Lions J. Hradec 22 12 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/2.0 50.0 2.2
Tobiáš Visinger Jiskra Kyjov 22 16 1.0 4.7 1.5 0.3 0.9/2.0 46.9 2.9
8 Zdeněk Kraus Sokol Žižkov C 23 21 1.0 3.5 0.9 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.0
Vojtěch Skalický Kondoři Liberec 22 23 1.0 3.1 1.2 0.2 0.2/0.2 0.0* 2.1
17 Václav Pova Levharti Chomutov 23 22 1.0 3.3 1.5 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.9
Matěj Musil Lions J. Hradec 21 22 1.0 3.2 1.2 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.4
Dominik Řezník Jiskra Kyjov 22 16 1.0 4.3 1.1 0.4 0.9/1.1 0.0* 2.9
Oliver Kulenović USK Praha B 22 27 1.0 2.5 0.9 0.0 0.7/1.5 0.0* 2.6
Dominik Lukáč BCM Ostrava B 21 6 1.0 11.3 3.0 1.0 2.3/4.0 58.3 2.0
Tomáš Šufeisl SAM BŠM Brno 21 23 1.0 2.9 0.8 0.1 1.0/1.8 0.0* 2.4
Jakub Talafant Slavia Kroměříž 22 8 1.0 8.3 3.0 0.0 2.3/2.9 78.3 3.1
Alexander Sabáček Kondoři Liberec 22 21 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.2
Jakub Pešek BCM Ostrava B 21 17 1.0 3.8 1.5 0.0 0.9/1.4 0.0* 2.1
Daniel Vítek Sokol Vyšehrad 22 20 1.0 3.2 1.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.8
11 Nestor Boyko Levharti Chomutov 22 3 1.0 21.0 8.7 0.0 3.7/5.3 68.8 1.3
Filip Šimon BC Kolín 22 6 1.0 10.3 3.3 0.5 2.2/3.8 56.5 1.2
14 Michal Šobek BC Kolín 21 12 1.0 5.1 1.3 0.6 0.8/1.4 0.0* 2.1
Adam Hrdlička BC Nový Jičín 22 11 1.0 5.5 2.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.2
Marek Bendík Tigers Č. Budějovice 21 21 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Jan Hrabec BCM Ostrava B 21 21 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.0
Daniel Szarowski BC Nový Jičín 22 4 1.0 14.5 3.0 2.5 1.0/1.3 0.0* 2.0
Jakub Dombek NH Ostrava 23 4 1.0 13.8 4.3 0.5 3.8/6.3 60.0 2.8
David Jakel BCM Ostrava 23 16 12.0 3.4 0.7 0.6/2.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
Matěj Kafka SKB Zlín 22 27 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Matouš Nerad Tesla Pardubice 21 20 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
10 Tomáš Peer Sokol Žižkov C 23 16 1.0 3.3 1.3 0.1 0.4/1.5 0.0* 1.6
3 Vojtěch Vilhum Sokol Vyšehrad 21 23 1.0 2.3 0.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
Dominik Šťastný Sokol Vyšehrad 23 10 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
Jiří Trachta USK 23 20 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.2
Ondřej Šmíd SAM BŠM Brno 21 11 1.0 4.6 1.4 0.5 0.3/0.5 0.0* 0.7
Filip Štoidl Lions J. Hradec 22 21 1.0 2.3 0.8 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.5
Lukáš Bobek USK 22 25 1.0 1.9 0.6 0.2/0.2 0.2/1.2 0.0* 1.4
Lukáš Karlíček Jiskra Domažlice (MS) 22 3 1.0 14.3 4.7 1.3 1.0/4.3 23.1 4.3
Tomáš Vanický BK Děčín 23 13 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
David Juřena Jiskra Kyjov 23 11 1.0 3.6 0.7 0.6 0.3/0.5 0.0* 1.5
Patrik Augustin Slavia Kroměříž 22 15 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.7
Bohdan Kutovij Válečníci Děčín 22 5 1.0 7.4 2.8 0.4 0.6/2.0 30.0 1.8
Marek Hradil SKB Zlín 21 7 14.1 5.1 1.3 0.7/2.6 0.4/0.9 0.0* 0.9
Michael Zachara SKB Zlín 21 22 1.0 1.6 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.8
Daniel Chvála Lions J. Hradec 22 23 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Jan Soukup Sokol Vyšehrad 22 9 1.0 3.7 1.4 0.0 0.8/1.9 0.0* 3.0
Daniel Buroň BCM Ostrava B 21 11 1.0 2.7 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.2
Alex Dehier BCM Ostrava B 21 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Josef Kiselica Tigers Č. Budějovice 21 17 1.0 1.6 0.5 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.4
Tomáš Havel Lions J. Hradec 22 10 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.7
Miroslav Procházka Tigers Č. Budějovice 22 1 1.0 26.0 8.0 3.0 1.0/1.0 0.0* 2.0
Jiří Balcar USK 21 10 1.0 2.5 1.1 0.1/0.1 0.0/0.0 0.0* 2.2
Vojtěch Julák Válečníci Děčín 21 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.4
Jan Žák Kondoři Liberec 21 8 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.9
Maxmilián Fojtášek BCM Ostrava B 22 4 1.0 6.3 2.0 0.8 0.0/0.5 0.0* 3.5
David Postl Tigers Č. Budějovice 21 18 1.0 1.3 0.4 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.5
Jonáš Bubeník BC Kolín 21 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.2
4 Lukáš Ngaleka Levharti Chomutov 22 10 1.0 2.2 1.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.1
5 Filip Šašek Sokol Žižkov C 21 16 1.0 1.3 0.3 0.0 0.6/2.1 29.4 1.6
Květoslav Nábělek Slavia Kroměříž 20 4 1.0 4.5 0.3 1.0 1.0/1.5 0.0* 1.0
4 Vojtěch Myška BC Kolín 22 15 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kroc Jiskra Domažlice (MS) 22 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 3.8
Oliver Vitouš Kondoři Liberec 22 22 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.5
6 Josef Kopecký BC Kolín 22 16 1.0 1.0 0.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.0
Marek Holčák SAM BŠM Brno 22 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 4.0
František Váňa OLM 24 2 1.0 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 3.0
11 David Kraus Sokol Žižkov C 23 15 1.0 0.9 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.7
13 Marek Zelenka Sokol Žižkov C 21 21 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Tomáš Kalivoda Slavia Kroměříž 22 10 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
18 Martin Janda Sokol Žižkov C 21 11 1.0 1.2 0.5 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.7
Tomáš Pistulka Lions J. Hradec 22 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.5 20.0 4.0
Ondřej Tetter Tigers Č. Budějovice 21 12 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.6
David Loučka Slavia Kroměříž 23 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
5 Matouš Fuxa BK Pelhřimov 20 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/4.0 75.0 5.0
Vít Kořínek Slavia Kroměříž 23 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Mikoláš Houser Tigers Č. Budějovice 20 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tomáš Kira Kondoři Liberec 22 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jan Ježek Lions J. Hradec 23 9 1.0 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.4
Vilém Kovář Slavia Kroměříž 21 8 1.0 1.0 0.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.6
Ondřej Vaněk Jiskra Domažlice (MS) 21 6 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
22 Pavel Novák BC Kolín 19 1 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Michal Schneider SKB Zlín 20 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Kristián Michálek Slavia Kroměříž 21 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Adam Uherka Slavia Kroměříž 21 7 1.0 0.9 0.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 1.1
Matěj Koc Tigers Č. Budějovice 21 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
33 Martin Platzer BC Kolín 21 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Matyáš Varga Sokol Žižkov C 21 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
14 David-Vonut Trandafir Levharti Chomutov 23 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.5
Marek Štefka BC Vysočina 21 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Neuwirth BC Vysočina 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Pták Tigers Č. Budějovice 21 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Český Tigers Č. Budějovice 21 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Martin Machalínek SAM BŠM Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Palas Kondoři Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Brožek SAM BŠM Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Snopek BCM Ostrava B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Konečný Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Krkoška Slavia Kroměříž 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Hanák Slavia Kroměříž 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Jakub Víšek Tesla Pardubice 22 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Richard Ševčík SAM BŠM Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Klemš Kondoři Liberec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Vítek BK Pelhřimov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hron BK Pelhřimov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Kalina Jiskra Domažlice (MS) 21 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Janda Tigers Č. Budějovice 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Franěk BK Pelhřimov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Spáčil SAM BŠM Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Kratochvíl SAM BŠM Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Růžek SAM BŠM Brno 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Marek SAM BŠM Brno 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Radomír Tupa SAM BŠM Brno 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Jimramovský SAM BŠM Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
94 Jakub Hajlek Sokol Vyšehrad 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Kliment SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Albrecht Lions J. Hradec 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Hanc Tigers Č. Budějovice 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Laštůvka SAM BŠM Brno 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Danko BC Vysočina 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Heger BC Benešov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kubíček Válečníci Děčín 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kuncl Válečníci Děčín 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Matěj Hahn Sluneta Ústí n. L. 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Novotný BC Vysočina 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Navrátil SKB Zlín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Jelínek SAM BŠM Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0