Kvalifikace o extraligu U19M

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2024/25

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
kvalifikace o extraligu 1. kolo 1
BCM Orli Prostějov
BK Vlci Žďár
17. 5. 2024
17:00
Hala TJ ŽĎAS Robin Petrák
Jan Bráblík
61
81
14
16
28
38
44
69
Review
kvalifikace o extraligu 1. kolo 2
GBA Sojky Pelhřimov
SLUNETA Ústí nad Labem
17. 5. 2024
19:30
Hala TJ ŽĎAS Robin Petrák
Jan Bráblík
0
20
*
Review
kvalifikace o extraligu 2. kolo 3
BCM Orli Prostějov
GBA Sojky Pelhřimov
18. 5. 2024
14:00
Hala TJ ŽĎAS Michal Kubiš
Michal Škaroupka
57
87
13
15
29
42
42
58
Review
kvalifikace o extraligu 2. kolo 4
BK Vlci Žďár
SLUNETA Ústí nad Labem
18. 5. 2024
16:30
Hala TJ ŽĎAS Michal Kubiš
Michal Škaroupka
85
82
15
30
43
62
64
72
Review
kvalifikace o extraligu 3. kolo 5
SLUNETA Ústí nad Labem
BCM Orli Prostějov
19. 5. 2024
09:30
Hala TJ ŽĎAS Robin Petrák
Marek Vaníček
98
81
35
22
60
43
74
63
Review
kvalifikace o extraligu 3. kolo 6
BK Vlci Žďár
GBA Sojky Pelhřimov
19. 5. 2024
12:00
Hala TJ ŽĎAS Robin Petrák
Marek Vaníček
66
81
14
23
34
41
50
54
Review

Tabulky

Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Miks Zviedrans GBA Sojky Pelhřimov 18 3 31.7 20.0 7.0/11.3 61.8 0.7/2.7 25.0 4.0/8.7 46.2 4.3 9.0 13.3 1.3 1.7 3.7 0.1 6.7 2.3 26.0
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n. L. 16 3 31.7 19.7 4.0/5.3 75.0 2.7/7.7 34.8 3.7/7.0 52.4 2.3 6.3 8.7 1.3 1.7 1.7 0.3 4.7 2.7 22.0
Martin Javanský GBA Sojky Pelhřimov 18 3 32.7 18.3 4.0/5.7 70.6 2.0/8.0 25.0 4.3/5.7 76.5 1.3 4.0 5.3 3.3 1.3 2.7 0.4 4.3 2.0 19.3
Matěj Danko BK Vlci Žďár 18 3 31.0 18.3 5.0/8.0 62.5 1.7/6.0 27.8 3.3/6.0 55.6 1.7 4.0 5.7 3.3 3.7 2.3 0.5 4.3 3.7 19.3
Marko Mocinec BCM Orli Prostějov 17 3 31.0 16.3 3.3/10.7 31.3 2.0/6.0 33.3 3.7/5.7 64.7 2.0 3.3 5.3 2.7 0.7 4.3 0.2 6.3 3.0 10.7
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 18 3 25.7 16.3 6.0/9.7 62.1 0.0/0.7 0.0* 4.3/6.7 65.0 4.7 3.7 8.3 0.3 1.0 3.3 0.0 4.3 3.7 17.0
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 18 3 31.7 16.3 4.0/7.7 52.2 2.0/4.7 42.9 2.3/3.3 70.0 1.3 3.3 4.7 1.3 2.0 2.3 0.2 4.0 4.0 14.7
František Beran BK Vlci Žďár 18 3 33.3 16.0 4.7/7.0 66.7 1.3/3.3 40.0 2.7/6.0 44.4 1.0 3.3 4.3 1.7 1.7 0.7 0.8 4.0 2.7 16.7
Michal Vranovič GBA Sojky Pelhřimov 17 3 29.3 15.7 4.3/6.0 72.2 1.7/4.3 38.5 2.0/2.7 75.0 1.7 5.7 7.3 0.3 1.0 4.7 0.0 2.3 1.3 15.7
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 18 2 32.5 22.5 11.0/16.0 68.8 0.0/0.5 0.0* 0.5/1.5 0.0* 1.5 5.5 7.0 1.0 1.0 0.5 1.0 1.5 1.5 25.0
Rolands Lavrinovičs GBA Sojky Pelhřimov 16 3 20.3 10.7 1.3/3.0 44.4 1.7/5.0 33.3 3.0/4.0 75.0 0.3 3.3 3.7 0.3 0.3 1.3 0.1 4.0 2.0 9.7
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 18 3 32.0 9.0 3.7/7.7 47.8 0.3/2.7 12.5 0.7/2.0 33.3 0.7 3.3 4.0 1.0 0.3 3.3 0.1 2.0 2.7 2.7
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 16 3 25.7 9.0 2.0/5.0 40.0 1.0/3.0 33.3 2.0/2.0 100.0 0.7 1.3 2.0 0.7 1.0 1.3 0.2 1.0 2.3 5.0
Ondřej Hornický SLUNETA Ústí n. L. 18 3 22.7 8.7 3.7/8.0 45.8 0.3/1.3 0.0* 0.3/1.0 0.0* 1.7 5.0 6.7 2.3 2.7 3.3 0.2 1.0 2.7 9.3
Revaz Tavartkiladze GBA Sojky Pelhřimov 17 3 28.7 8.3 2.3/5.3 43.8 1.0/4.3 23.1 0.7/1.3 0.0* 1.7 1.7 3.3 0.3 1.0 0.7 0.2 1.0 2.3 4.0
Benjamin Adler SLUNETA Ústí n. L. 17 3 24.7 8.3 1.3/2.0 66.7 1.3/3.7 36.4 1.7/2.0 83.3 0.7 1.0 1.7 0.7 0.0 2.0 0.1 1.3 1.0 5.7
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 17 2 22.0 11.0 0.5/1.0 0.0* 1.5/4.5 33.3 5.5/6.5 84.6 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.5 0.0 3.0 2.0 9.0
Pavel Kaštil BCM Orli Prostějov 18 2 29.5 11.0 2.0/4.5 44.4 1.0/5.0 20.0 4.0/5.0 80.0 1.0 11.5 12.5 1.0 0.0 3.0 0.2 3.5 1.0 16.5
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 17 3 26.0 6.7 1.0/3.7 27.3 1.0/2.3 42.9 1.7/1.7 0.0* 1.7 4.3 6.0 1.3 1.3 1.7 0.3 2.0 3.3 8.3
Ondřej Coufal GBA Sojky Pelhřimov 18 3 24.3 6.7 1.7/2.7 62.5 0.7/1.7 0.0* 1.3/2.3 57.1 0.3 1.3 1.7 0.0 0.3 0.7 0.0 1.3 2.3 4.0
Václav Wiesner SLUNETA Ústí n. L. 16 3 13.7 6.7 1.3/3.0 44.4 1.3/2.3 57.1 0.0/0.3 0.0* 0.3 1.7 2.0 0.0 0.0 0.7 0.0 0.7 1.0 4.7
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 17 3 13.3 6.0 0.7/2.0 33.3 1.3/3.0 44.4 0.7/0.7 0.0* 1.3 2.3 3.7 0.7 0.7 1.7 0.1 0.3 1.3 5.3
David Tomek BK Vlci Žďár 18 3 29.3 5.3 1.7/4.0 41.7 0.0/3.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.7 3.3 4.0 1.0 2.0 1.3 0.3 3.7 3.3 4.0
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n. L. 17 3 13.3 4.7 1.7/3.0 55.6 0.0/0.3 0.0* 1.3/3.7 36.4 2.7 3.7 6.3 0.7 1.3 1.3 0.2 2.3 2.0 8.0
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 18 3 21.7 4.0 2.0/3.0 66.7 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.3 2.0 3.3 0.3 0.0 1.3 0.1 0.0 1.0 4.3
Jan David SLUNETA Ústí n. L. 18 3 14.7 4.0 1.0/1.3 0.0* 0.3/1.3 0.0* 1.0/1.7 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.7 0.0 0.0 0.0 1.0 1.7 4.7
Danylo Sierov GBA Sojky Pelhřimov 18 3 25.3 3.7 1.7/2.3 71.4 0.0/0.7 0.0* 0.3/1.3 0.0* 3.0 5.3 8.3 1.0 0.0 0.7 0.5 1.0 2.0 9.0
Robin Petřivalský BCM Orli Prostějov 17 3 13.7 3.3 1.3/2.0 66.7 0.0/1.0 0.0* 0.7/1.0 0.0* 1.3 2.7 4.0 0.7 0.3 1.7 0.1 1.3 1.3 4.7
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 17 3 12.3 3.3 1.0/2.7 37.5 0.3/1.3 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3 1.3 1.7 1.0 0.3 1.7 0.2 1.0 1.3 1.7
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 18 3 13.3 3.0 1.0/2.3 42.9 0.0/0.3 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.3 1.3 1.7 0.7 0.0 1.0 0.2 1.3 1.3 1.7
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 17 3 10.3 2.7 1.3/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 3.7
Samuel Wangle SLUNETA Ústí n. L. 18 3 17.3 2.7 1.3/2.3 57.1 0.0/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 2.0 3.0 5.0 0.0 0.0 1.3 0.0 0.7 3.0 2.7
David Sláma BK Vlci Žďár 16 3 17.0 2.7 1.3/2.7 50.0 0.0 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.7 0.3 1.0 0.0 0.3 1.0 0.0 1.0 1.7 0.3
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 17 3 8.7 2.3 0.7/0.7 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 2.0
Oliver Langer GBA Sojky Pelhřimov 17 3 12.7 2.0 0.3/1.0 0.0* 0.3/2.7 12.5 0.3/0.3 0.0* 0.3 0.7 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0 0.3 1.7 0.7
Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 18 3 16.0 1.7 0.7/1.7 0.0* 0.0/1.7 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 1.3 2.0 1.7 0.0 1.7 0.3 1.7 1.7 0.7
Tomáš Růžička BCM Orli Prostějov 17 3 7.3 1.3 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 0.7 0.0 0.3 0.3 1.0
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 16 3 12.7 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.3/2.3 14.3 0.0/0.0 0.0* 0.7 0.3 1.0 0.7 1.0 1.0 0.2 0.0 2.0 -1.3
Robin Kalousek BCM Orli Prostějov 16 1 9.0 3.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Štěpán Tůma BK Vlci Žďár 16 3 14.7 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.3 2.3 2.7 0.7 0.3 2.0 0.1 0.3 1.0 1.0
Jakub Pohánka GBA Sojky Pelhřimov 18 1 7.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -1.0
Jakub Baxa GBA Sojky Pelhřimov 18 1 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0 0.0
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 18 2 3.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0/1.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5 0.0 0.5 0.0 -1.0
Vsevolod Diubchenko SLUNETA Ústí n. L. 17 2 7.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.5 -2.5
Richard Prokop BCM Orli Prostějov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Krčmář BK Vlci Žďár 16 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Danny Čechmánek BCM Orli Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matyáš Havelka BK Vlci Žďár 16 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Colin Onyedikachi Okparaigwe GBA Sojky Pelhřimov 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Dočekal BK Vlci Žďár 16 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Kvíčala BCM Orli Prostějov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Džurban BK Vlci Žďár 17 3 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3
Václav Trávníček BK Vlci Žďár 16 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ivan Dziubenko GBA Sojky Pelhřimov 18 1 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Miks Zviedrans GBA Sojky Pelhřimov 18 23 11 2 6 6 15 21 2 3 6 7 3 28
Jakub Žalud SLUNETA Ústí n. L. 16 27 5 4 7 3 8 10 3 3 4 7 3 28
Martin Javanský GBA Sojky Pelhřimov 18 20 5 3 6 3 4 7 4 3 4 8 3 21
Matěj Danko BK Vlci Žďár 18 23 7 2 5 3 7 8 5 4 4 6 5 22
Marko Mocinec BCM Orli Prostějov 17 20 5 3 6 3 8 10 4 2 6 10 3 16
Martin Černý SLUNETA Ústí n. L. 18 24 8 0 8 5 5 10 1 2 5 7 5 30
Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 18 18 6 3 4 2 5 6 3 4 3 6 6 21
František Beran BK Vlci Žďár 18 20 6 2 6 3 6 9 2 2 1 5 4 18
Michal Vranovič GBA Sojky Pelhřimov 17 20 8 3 3 2 7 9 1 2 7 4 3 24
Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 18 26 13 0 1 2 7 8 1 2 1 2 2 29
Rolands Lavrinovičs GBA Sojky Pelhřimov 16 17 2 3 6 1 4 5 1 1 3 6 3 17
Jan Macourek BCM Orli Prostějov 18 15 6 1 2 2 5 7 2 1 4 4 4 12
Matyáš Kühn BCM Orli Prostějov 16 19 4 3 2 2 2 3 2 2 2 1 5 12
Ondřej Hornický SLUNETA Ústí n. L. 18 14 7 1 1 3 7 10 4 5 6 2 4 14
Revaz Tavartkiladze GBA Sojky Pelhřimov 17 9 4 2 1 4 2 6 1 1 1 2 3 8
Benjamin Adler SLUNETA Ústí n. L. 17 14 3 3 5 2 2 3 2 0 3 3 3 11
Jakub Čech SLUNETA Ústí n. L. 17 16 1 2 8 1 1 2 0 0 1 4 2 16
Pavel Kaštil BCM Orli Prostějov 18 12 2 2 6 2 12 14 1 0 5 5 1 18
Michal Žitňanský BCM Orli Prostějov 17 11 2 2 5 3 7 8 2 2 4 4 4 20
Ondřej Coufal GBA Sojky Pelhřimov 18 9 2 2 2 1 2 3 0 1 1 2 3 6
Václav Wiesner SLUNETA Ústí n. L. 16 20 4 4 0 1 5 6 0 0 1 1 3 15
Josef Holub SLUNETA Ústí n. L. 17 10 1 2 2 2 5 7 1 2 2 1 2 13
David Tomek BK Vlci Žďár 18 8 3 0 4 1 5 5 2 2 2 4 4 12
Petr Krýsl SLUNETA Ústí n. L. 17 6 3 0 2 5 5 10 2 2 2 3 2 13
Michal Kratochvil BCM Orli Prostějov 18 4 2 0 0 2 3 5 1 0 2 0 2 6
Jan David SLUNETA Ústí n. L. 18 6 3 1 2 1 2 3 1 0 0 1 4 7
Danylo Sierov GBA Sojky Pelhřimov 18 7 3 0 1 4 12 16 2 0 2 2 3 19
Robin Petřivalský BCM Orli Prostějov 17 8 3 0 2 3 4 7 1 1 4 3 3 8
Jan Zapletal BCM Orli Prostějov 17 6 1 1 1 1 2 2 2 1 3 2 2 4
Adam Šinovský SLUNETA Ústí n. L. 18 6 2 0 2 1 2 3 2 0 1 3 3 5
Vojtěch Kadlík BCM Orli Prostějov 17 6 3 0 0 0 2 2 0 0 1 0 0 8
Samuel Wangle SLUNETA Ústí n. L. 18 4 2 0 0 4 5 8 0 0 2 1 5 6
David Sláma BK Vlci Žďár 16 6 3 0 0 1 1 2 0 1 2 2 3 2
Petr Chytil BCM Orli Prostějov 17 7 2 1 0 0 2 2 0 0 0 0 3 8
Oliver Langer GBA Sojky Pelhřimov 17 6 1 1 1 1 1 2 4 2 0 1 3 6
Vojtěch Mráček BK Vlci Žďár 18 5 2 0 1 2 2 3 2 0 2 3 3 9
Tomáš Růžička BCM Orli Prostějov 17 2 1 0 2 0 1 1 0 0 2 1 1 2
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 16 3 0 1 0 1 1 2 2 2 2 0 2 1
Robin Kalousek BCM Orli Prostějov 16 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
Štěpán Tůma BK Vlci Žďár 16 2 1 0 1 1 4 5 1 1 3 1 1 2
Jakub Pohánka GBA Sojky Pelhřimov 18 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 -1
Jakub Baxa GBA Sojky Pelhřimov 18 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
Petr Vorlíček SLUNETA Ústí n. L. 18 1 0 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0
Vsevolod Diubchenko SLUNETA Ústí n. L. 17 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 1 0
Pavel Krčmář BK Vlci Žďár 16
Matyáš Havelka BK Vlci Žďár 16
Colin Onyedikachi Okparaigwe GBA Sojky Pelhřimov 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Štěpán Dočekal BK Vlci Žďár 16
Jan Džurban BK Vlci Žďár 17 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 1 1
Václav Trávníček BK Vlci Žďár 16
Ivan Dziubenko GBA Sojky Pelhřimov 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 -1
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BCM Orli Prostějov 3 18.0 6.0 12.3 /16.6 74.0 8.7 28.7 37.3 8.3 4.0 19.0 16.3 17.7 1.0
BK Vlci Žďár 3 25.0 5.3 11.3 /22.3 50.7 8.0 22.7 30.7 11.0 11.7 13.7 20.0 21.7 0.3
GBA Sojky Pelhřimov 3 23.0 8.0 16.3 /27.0 60.5 13.0 31.0 44.0 8.0 6.3 14.3 21.3 17.3 0.3
SLUNETA Ústí n. L. 3 22.3 8.3 18.0 /30.3 59.3 17.3 31.0 48.3 7.3 7.7 17.7 20.0 22.0 1.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vaníček Marek 2 0 2 0 - - -
Škaroupka Michal 2 0 2 0 - - -
Petrák Robin 4 4 0 0 - - -
Kubiš Michal 2 2 0 0 - - -
Bráblík Jan 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře