Žákovská liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 171
BK Opava
BC Nový Jičín
11. 11. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Kryštof Svoboda
102
47
26
12
57
25
87
31
Review
Skupina D 1. kolo 170
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
11. 11. 2023
13:00
SH Ostrava-Tatran David Tichý
Ondřej Marek
81
49
26
11
46
26
61
38
Review
Skupina D 1. kolo 172
Slavia Kroměříž
FASTAV Zlín
11. 11. 2023
15:00
Hala TJ Slavia Pavel Nehoda
Dominik Krčmář
81
69
21
21
37
37
64
56
Review
Skupina D 1. kolo 169
BCM Orli Prostějov
SKUP-BCM Olomouc
29. 11. 2023
16:30
Sportcentrum DDM 1 Daniel Krčmář
Theodor Kuba
78
85
5
28
29
51
47
72
Review
Skupina D 2. kolo 175
BK NH Ostrava
BK Opava
23. 9. 2023
10:00
SH Ostrava-Tatran Dominik Holaň
Jiří Navrátil
113
33
38
9
68
21
93
25
Review
Skupina D 2. kolo 174
SKUP-BCM Olomouc
FASTAV Zlín
23. 9. 2023
12:00
Sportovní hala UP Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
104
70
24
20
60
34
80
50
Review
Skupina D 2. kolo 176
BK Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
23. 9. 2023
12:00
ZŠ Dvorského Ondřej Veselý
Kateřina Seberová
61
68
14
13
26
37
44
51
Review
Skupina D 2. kolo 173
BCM Orli Prostějov
Slavia Kroměříž
23. 9. 2023
14:00
Sportcentrum DDM 1 Petr Jakubík
Theodor Kuba
59
92
10
21
24
51
39
78
Review
Skupina D 3. kolo 179
BK NH Ostrava
BC Nový Jičín
24. 9. 2023
08:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Jakub Kremser
113
58
33
22
60
35
84
48
Review
Skupina D 3. kolo 177
BCM Orli Prostějov
FASTAV Zlín
24. 9. 2023
09:00
Sportcentrum DDM 1 Antonín Kapl
Theodor Kuba
79
90
19
17
42
34
67
56
Review
Skupina D 3. kolo 178
SKUP-BCM Olomouc
Slavia Kroměříž
24. 9. 2023
12:00
Sportovní hala UP Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
86
33
22
10
45
20
67
22
Review
Skupina D 3. kolo 180
BK Snakes Ostrava
BK Opava
24. 9. 2023
12:00
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Kateřina Seberová
68
56
17
14
43
25
58
37
Review
Skupina D 4. kolo 181
Slavia Kroměříž
BK Opava
7. 10. 2023
11:00
Hala TJ Slavia Petr Jakubík
Daniel Krčmář
61
74
12
24
24
37
43
56
Review
Skupina D 4. kolo 184
SKUP-BCM Olomouc
BK Snakes Ostrava
7. 10. 2023
12:30
SH UP Olomouc Michal Slovák
Antonín Kapl
74
92
19
23
32
52
49
71
Review
Skupina D 4. kolo 183
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
7. 10. 2023
14:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hecl
Martin Račanský
28
144
0
51
12
78
19
113
Review
Skupina D 4. kolo 182
FASTAV Zlín
BC Nový Jičín
7. 10. 2023
16:30
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Martin Koch
94
55
27
8
51
27
73
43
Review
Skupina D 5. kolo 187
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
8. 10. 2023
09:00
Sportcentrum DDM 1 Jan Hecl
Martin Račanský
49
91
12
21
20
38
37
65
Review
Skupina D 5. kolo 186
FASTAV Zlín
BK Opava
8. 10. 2023
09:30
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Martin Koch
63
110
9
29
25
61
43
93
Review
Skupina D 5. kolo 188
SKUP-BCM Olomouc
BK NH Ostrava
8. 10. 2023
09:30
SH UP Olomouc Michal Slovák
Antonín Kapl
52
120
19
31
25
54
34
89
Review
Skupina D 5. kolo 185
Slavia Kroměříž
BC Nový Jičín
8. 10. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Daniel Krčmář
Jakub Sochor
98
31
23
8
49
28
70
31
Review
Skupina D 6. kolo 189
BK NH Ostrava
Slavia Kroměříž
21. 10. 2023
10:00
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Vojtěch Ščurek
113
37
29
11
49
21
73
33
Review
Skupina D 6. kolo 192
BC Nový Jičín
SKUP-BCM Olomouc
21. 10. 2023
11:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
David Tichý
82
66
17
9
31
28
56
44
Review
Skupina D 6. kolo 190
BK Snakes Ostrava
FASTAV Zlín
21. 10. 2023
15:00
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Jiří Navrátil
93
55
26
16
46
30
71
40
Review
Skupina D 6. kolo 191
BK Opava
BCM Orli Prostějov
21. 10. 2023
15:00
Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava Adam Giecek
Dominik Holaň
95
58
31
11
51
29
75
41
Review
Skupina D 7. kolo 195
BK Opava
SKUP-BCM Olomouc
22. 10. 2023
10:00
Sportovní hala ZŠ Mařádkova Opava Adam Giecek
Dominik Holaň
84
71
28
19
46
36
65
54
Review
Skupina D 7. kolo 193
BK NH Ostrava
FASTAV Zlín
22. 10. 2023
11:30
SH Ostrava-Tatran Jakub Kremser
Vojtěch Ščurek
106
39
21
11
56
18
78
28
Review
Skupina D 7. kolo 194
BK Snakes Ostrava
Slavia Kroměříž
22. 10. 2023
12:30
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Jiří Navrátil
86
59
20
21
52
32
65
46
Review
Skupina D 7. kolo 196
BC Nový Jičín
BCM Orli Prostějov
22. 10. 2023
13:15
SH Krytý bazén Tomáš Holubek
Petr Opletal
89
85
27
25
48
38
71
62
Review
Skupina D 8. kolo 198
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
12. 11. 2023
10:30
ZŠ Dvorského Tomáš Kraina
Ondřej Veselý
44
104
9
25
27
51
37
81
Review
Skupina D 8. kolo 199
BC Nový Jičín
BK Opava
12. 11. 2023
12:00
SH Krytý bazén Václav Sýkora
Matouš Přidal
71
85
19
21
35
47
56
72
Review
Skupina D 8. kolo 200
FASTAV Zlín
Slavia Kroměříž
12. 11. 2023
12:30
Městská SH Zelené Marek Bešina
Martin Koch
74
67
19
16
46
32
59
45
Review
Skupina D 8. kolo 197
SKUP-BCM Olomouc
BCM Orli Prostějov
24. 1. 2024
18:50
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Daniel Krčmář
76
58
29
4
47
23
70
35
Review
Skupina D 9. kolo 203
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava
2. 12. 2023
10:00
SH Krytý bazén Adam Giecek
Matouš Přidal
46
103
8
22
17
56
27
84
Review
Skupina D 9. kolo 204
BK Opava
BK Snakes Ostrava
2. 12. 2023
11:00
Víceúčelová hala Opava Lukáš Kapaňa
Václav Sýkora
62
49
15
16
30
25
48
38
Review
Skupina D 9. kolo 202
Slavia Kroměříž
SKUP-BCM Olomouc
2. 12. 2023
13:30
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Theodor Kuba
65
85
13
19
29
49
47
64
Review
Skupina D 9. kolo 201
FASTAV Zlín
BCM Orli Prostějov
2. 12. 2023
17:00
Městská SH Zelené Daniel Krčmář
Jakub Sochor
89
75
14
23
31
44
59
67
Review
Skupina D 10. kolo 205
Slavia Kroměříž
BCM Orli Prostějov
3. 12. 2023
09:00
Hala TJ Slavia Marek Bešina
Theodor Kuba
96
39
28
11
49
17
72
28
Review
Skupina D 10. kolo 207
BK Opava
BK NH Ostrava
3. 12. 2023
09:00
Víceúčelová hala Opava Jan Hecl
Václav Sýkora
36
82
10
24
20
53
30
72
Review
Skupina D 10. kolo 208
BC Nový Jičín
BK Snakes Ostrava
3. 12. 2023
12:00
SH Krytý bazén Adam Giecek
Matouš Přidal
51
73
8
21
20
38
36
52
Review
Skupina D 10. kolo 206
FASTAV Zlín
SKUP-BCM Olomouc
16. 1. 2024
18:20
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Theodor Kuba
55
74
15
19
28
39
44
52
Review
Skupina D 11. kolo 210
BK Opava
FASTAV Zlín
13. 1. 2024
09:00
Víceúčelová hala Opava Petr Opletal
Jiří Navrátil
99
69
26
16
52
38
83
51
Review
Skupina D 11. kolo 209
BC Nový Jičín
Slavia Kroměříž
13. 1. 2024
13:00
SH Krytý bazén Ondřej Zatloukal
David Tichý
40
87
13
16
26
40
35
60
Review
Skupina D 11. kolo 211
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
13. 1. 2024
15:00
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Lukáš Fajkus
90
48
26
14
50
25
78
39
Review
Skupina D 11. kolo 212
BK NH Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
10. 1. 2024
17:30
SH Ostrava-Tatran Adam Giecek
Lenka Bočková
69
36
23
14
42
23
54
27
Review
Skupina D 12. kolo 214
BC Nový Jičín
FASTAV Zlín
14. 1. 2024
10:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
David Tichý
73
57
17
17
39
38
56
50
Review
Skupina D 12. kolo 216
BK Snakes Ostrava
SKUP-BCM Olomouc
14. 1. 2024
11:15
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Lukáš Fajkus
72
62
23
17
44
32
59
49
Review
Skupina D 12. kolo 213
BK Opava
Slavia Kroměříž
14. 1. 2024
12:30
Víceúčelová hala Opava Jan Hecl
Vojtěch Ščurek
76
47
19
13
35
26
57
43
Review
Skupina D 12. kolo 215
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
14. 1. 2024
18:00
SH Ostrava-Tatran Václav Sýkora
Dominik Holaň
109
31
23
11
55
20
86
25
Review
Skupina D 13. kolo 217
FASTAV Zlín
BK NH Ostrava
27. 1. 2024
09:30
Městská SH Zelené Jan Menšík
Theodor Kuba
43
113
9
26
22
59
34
87
Review
Skupina D 13. kolo 220
BCM Orli Prostějov
BC Nový Jičín
27. 1. 2024
11:30
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Rusz
Adam Giecek
52
82
13
19
28
48
38
65
Review
Skupina D 13. kolo 219
SKUP-BCM Olomouc
BK Opava
27. 1. 2024
15:00
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Matouš Přidal
72
97
13
29
33
55
51
70
Review
Skupina D 13. kolo 218
Slavia Kroměříž
BK Snakes Ostrava
27. 1. 2024
17:00
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Jiří Krejčiřík
60
78
11
21
34
39
54
57
Review
Skupina D 14. kolo 221
Slavia Kroměříž
BK NH Ostrava
28. 1. 2024
09:00
Hala TJ Slavia Dominik Krčmář
Jiří Krejčiřík
29
117
9
29
22
55
27
82
Review
Skupina D 14. kolo 223
BCM Orli Prostějov
BK Opava
28. 1. 2024
09:00
Sportcentrum DDM 1 Ondřej Rusz
Adam Giecek
49
77
12
14
22
44
44
62
Review
Skupina D 14. kolo 224
SKUP-BCM Olomouc
BC Nový Jičín
28. 1. 2024
09:30
SH UP Olomouc Antonín Kapl
Matouš Přidal
69
60
31
13
39
29
56
50
Review
Skupina D 14. kolo 222
FASTAV Zlín
BK Snakes Ostrava
28. 1. 2024
11:15
Městská SH Zelené Jan Menšík
Theodor Kuba
60
88
16
23
29
48
45
70
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matyas Gazdačko BASKET Brno 15 16 1.0 21.1 9.3 0.3 1.8/5.0 35.0 2.4
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 15 1.0 22.1 7.5 0.9 4.3/7.7 56.5 3.0
Jan Břeň Basketbal TJ Svitavy 15 16 1.0 20.6 6.9 1.4 2.5/4.9 50.6 1.6
62 Jiří Kučera BK Sokolov 15 15 1.0 21.9 7.9 1.1 2.8/5.7 49.4 2.8
Radek Chaloupka USK Praha 15 16 1.0 20.4 5.3 2.4 2.6/3.6 73.7 1.6
Teodor Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 14 1.0 21.9 6.6 1.6 3.7/5.9 62.7 2.1
22 Filip Šnejdar BK Klatovy 15 14 1.0 21.9 6.9 0.9 5.6/9.4 59.5 2.0
30 Filip Mašek Tygři Brno 15 15 1.0 20.1 7.1 1.1 2.8/4.5 61.8 1.9
5 Stefan Simović Tygři Brno 15 13 1.0 22.8 8.8 0.8 2.8/4.0 69.2 2.5
12 Matěj Šnobl BK Sokolov 13 16 1.0 18.4 3.8 2.4 3.5/3.9 88.9 2.3
Vojtěch Gronský BK Opava 15 15 1.0 19.6 6.9 0.3 4.9/9.1 53.7 2.1
Marek Houška Válečníci Děčín 15 14 1.0 20.3 7.9 1.0 1.4/2.6 54.1 1.5
4 Matěj Krátký BK Sokolov 15 16 1.0 17.6 7.3 0.1 2.8/5.4 52.3 2.3
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 15 15 1.0 18.6 7.1 0.7 2.5/4.1 59.7 2.9
Dominik Hodek ADFORS Basket Litomyšl 14 16 1.0 17.4 5.3 1.6 2.1/3.4 61.1 1.6
Jakub Kraval BK Opava 15 16 1.0 17.3 5.2 1.6 2.1/3.8 55.0 1.8
21 Ondřej Kubík BK Brandýs n.L. 15 16 1.0 17.1 4.9 1.3 3.4/4.6 75.3 1.0
Jakub Kovač BA Nymburk 15 16 1.0 17.1 5.8 1.6 0.7/1.0 0.0* 2.2
2 Dominik Prokeš Královští Sokoli 15 14 1.0 19.4 7.4 0.5 3.1/7.1 43.0 2.6
Jakub Vagner Sokol Pražský 15 16 1.0 16.9 6.7 0.6 1.6/3.4 47.3 2.1
Vojtěch Křeček Basketbal TJ Svitavy 15 14 1.0 19.1 6.6 1.3 2.1/4.9 42.6 2.9
Matěj Rosecký Vlci Žďár 15 14 1.0 18.6 6.6 1.3 1.4/2.5 57.1 2.7
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 15 13 1.0 19.9 8.1 0.3 2.8/4.7 60.7 1.9
Lukáš Hejduk BK Opava 15 16 1.0 16.0 4.9 1.3 2.4/3.8 62.3 2.3
24 Martin Šimko Tygři Brno 15 14 1.0 18.2 7.9 0.1 2.1/3.4 62.5 2.4
Tomáš Hutyra Snakes Ostrava 15 14 1.0 17.9 6.8 0.2 3.7/6.2 59.8 1.9
Michal Blabolil Tygři Praha 15 15 1.0 16.4 5.3 1.5 1.5/2.8 52.4 2.4
Tomáš Hejtmánek ADFORS Basket Litomyšl 15 16 1.0 15.4 4.8 1.1 2.7/4.4 60.6 2.0
Štěpán Lička NH Ostrava 15 14 1.0 17.5 7.7 0.1 1.6/2.9 57.5 2.3
Daniel Poláček BA Nymburk 15 16 1.0 15.2 5.8 0.3 2.9/4.3 68.1 2.0
11 František Kinský BK Klatovy 15 15 1.0 15.8 5.9 0.6 2.3/4.4 51.5 3.1
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 16 1.0 14.6 3.4 1.4 3.6/4.6 77.0 2.7
Matěj Buben Válečníci Děčín 15 13 1.0 17.8 7.6 0.5 1.0/2.7 37.1 2.0
Richard Štráchal USK Praha 15 16 1.0 14.4 6.6 0.0 1.2/1.8 0.0* 1.9
Jiří Pražák BCM Orli Prostějov 15 14 1.0 16.5 6.1 0.5 2.9/5.0 57.1 2.4
Šimon Batelka BA Nymburk 15 16 1.0 14.4 5.3 0.5 2.3/4.1 55.4 2.5
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 13 1.0 17.5 5.7 1.5 1.8/3.1 57.5 2.5
Jan Hrubý NH Ostrava 15 13 1.0 17.5 6.8 0.5 2.2/3.5 63.0 1.3
Filip Kovář FASTAV Zlín 15 15 1.0 15.2 5.7 0.1 3.5/6.9 50.0 2.1
14 Simon Unverdorben Lokomotiva Plzeň 15 13 1.0 17.5 5.5 1.0 3.5/5.5 63.9 1.9
19 Jan Kučera BK Brandýs n.L. 15 15 1.0 14.9 4.6 1.3 1.9/2.9 65.1 2.2
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 15 15 1.0 14.7 6.4 0.2 1.3/2.3 57.1 1.8
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 13 1.0 16.9 6.1 1.2 1.1/1.8 0.0* 2.0
Prokop Hanzlík Slavoj Litoměřice 15 15 1.0 14.6 4.2 1.1 3.0/6.1 48.9 1.9
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 15 16 1.0 13.6 4.9 0.8 1.4/3.2 43.1 2.0
8 David Stoklas Slavia Kroměříž 15 16 1.0 13.4 4.5 0.8 2.0/3.9 51.6 2.9
Ondřej Peč BCM Orli Prostějov 15 16 1.0 13.4 4.5 0.3 3.6/5.5 65.9 1.8
Šimon Socha Vlci Žďár 14 11 1.0 19.5 7.3 0.1 4.6/7.7 60.0 2.2
Michal Halamíček NH Ostrava 15 16 1.0 13.3 4.3 1.3 0.8/1.1 0.0* 1.6
Jan Kotík FASTAV Zlín 15 16 1.0 13.2 5.4 0.3 1.7/3.3 50.9 3.3
Adam Gomboš BA Sparta 15 10 1.0 20.8 6.2 1.9 2.7/4.2 64.3 2.8
Adam Dřímal USK Praha 15 13 1.0 15.4 6.3 0.2 2.3/3.9 58.8 1.5
Marek Hranoš Snakes Ostrava 15 14 1.0 14.3 4.8 0.4 3.4/5.9 58.5 2.7
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 15 16 1.0 12.1 3.4 1.3 1.4/2.1 66.7 2.0
10 Lukáš Prouza BK Brandýs n.L. 15 16 1.0 12.1 3.8 0.8 2.3/4.3 53.6 2.3
Matěj Sklenařík USK Praha 15 12 1.0 16.1 5.9 1.0 1.3/2.6 48.4 2.4
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 15 13 1.0 14.8 5.5 0.6 2.0/2.9 68.4 1.1
Miky Zoubek BCM Orli Prostějov 15 15 1.0 12.8 4.3 0.5 2.7/6.1 43.5 3.5
5 Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 14 1.0 13.5 1.6 2.7 2.1/2.4 85.3 1.3
Jonáš Houser Válečníci Děčín 15 13 1.0 14.5 6.0 0.5 1.2/1.8 0.0* 1.5
Matěj Krmíček SK Žabovřesky 15 13 1.0 14.5 5.9 0.2 2.2/4.7 45.9 1.2
7 Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 15 16 1.0 11.8 4.8 0.3 1.3/2.9 45.7 3.8
21 Vojta Šidlák Tygři Brno 15 12 1.0 15.6 7.0 0.0 1.6/4.0 39.6 1.8
Aleš Dlouhý Jižní Supi 15 15 1.0 12.3 4.1 0.9 1.3/2.3 54.3 2.4
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 15 16 1.0 11.4 3.9 0.1 3.2/6.1 52.6 3.4
20 Adam Stoklas Slavia Kroměříž 15 16 1.0 11.4 4.3 0.4 1.5/2.8 54.5 2.8
Vojtěch Hornický Slavoj Litoměřice 15 13 1.0 13.5 5.5 0.6 0.6/4.1 15.1 2.5
Adam Weiser SKUP-BCM Olomouc 14 14 1.0 12.4 5.3 0.1 1.6/3.5 46.9 1.4
Lukáš Žabenský NH Ostrava 15 16 1.0 10.8 4.7 0.1 1.3/2.2 57.1 2.4
Jonáš Absolon FASTAV Zlín 15 15 1.0 11.5 4.8 0.2 1.3/2.8 45.2 2.7
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy 15 15 1.0 11.3 3.4 1.3 0.5/1.3 0.0* 1.2
Vojtěch Musil Jižní Supi 15 15 1.0 11.3 4.1 0.8 0.7/1.1 0.0* 1.1
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 15 1.0 11.3 4.0 0.9 0.7/1.3 0.0* 1.3
Matyáš Kopečný Jižní Supi 15 13 1.0 13.0 5.0 0.2 2.3/4.8 48.4 1.9
Jan Blaško ADFORS Basket Litomyšl 15 16 1.0 10.5 3.2 0.8 1.9/3.7 50.8 3.6
Martin Göpfert SK Žabovřesky 15 16 1.0 10.4 3.2 0.7 1.9/3.3 58.5 0.9
17 Vojtěch Bubeník SLUNETA Ústí n.L. 15 15 1.0 11.1 4.1 0.3 1.9/3.6 53.7 2.0
Deniz Muqa SK Žabovřesky 15 16 1.0 10.3 4.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 3.8
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 12 1.0 13.8 5.3 0.7 1.3/2.1 60.0 2.5
Jakub Ptáček BC Nový Jičín 14 10 1.0 16.1 4.1 1.6 3.1/5.3 58.5 3.1
Matyas Kubját BC Nový Jičín 14 10 1.0 16.0 7.3 0.0 1.4/3.0 46.7 2.3
Matyáš Přikryl BASKET Brno 15 16 1.0 9.9 3.8 0.4 1.2/2.3 51.4 1.5
Vojtěch Kundrát Snakes Ostrava 15 14 1.0 11.3 4.0 0.2 2.6/3.9 67.3 1.4
Matěj Mršťák NH Ostrava 15 14 1.0 11.2 5.1 0.1 0.6/1.1 0.0* 0.6
Jan Kukačka BA Nymburk 15 16 1.0 9.6 4.0 0.0 1.6/3.4 47.3 0.5
Alexander Stambolidis Snakes Ostrava 15 11 1.0 13.9 5.7 0.1 2.2/5.5 40.0 2.5
35 Vojtěch Jaroš SLUNETA Ústí n.L. 15 15 1.0 10.1 3.3 0.9 1.0/1.5 0.0* 1.3
Přemysl El Karib Tygři Praha 15 14 1.0 10.7 4.5 0.0 1.7/4.0 42.9 3.0
Jakub Hošek Jiskra Kyjov 15 16 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/3.8 34.4 2.3
4 Jakub Skalický Královští Sokoli 15 16 1.0 9.3 3.9 0.0 1.4/2.6 52.4 1.3
Filip Kašík Tigers Č. Budějovice 14 8 1.0 18.4 5.9 1.8 1.4/1.8 0.0* 2.0
Petr Urban Slavoj Litoměřice 14 13 1.0 11.2 3.8 0.7 1.6/2.3 70.0 2.6
Jan Straka BASKET Brno 15 16 1.0 9.1 2.5 1.2 0.5/0.9 0.0* 1.9
Robin Šporik SKUP-BCM Olomouc 15 16 1.0 8.8 2.7 0.6 1.7/3.2 52.9 3.6
Vojtěch Malík NH Ostrava 15 9 1.0 15.4 7.1 0.1 0.9/1.6 0.0* 1.1
Štěpán Gregor SKUP-BCM Olomouc 15 16 1.0 8.7 3.4 0.4 0.6/1.9 0.0* 3.3
Tomáš Horyna Basketbal TJ Svitavy 15 16 1.0 8.6 3.3 0.1 1.9/4.6 40.5 2.2
Tobiáš Benda BA Nymburk 14 13 1.0 10.5 3.7 0.4 2.0/3.0 66.7 2.1
David Zelinka Jiskra Kyjov 15 12 1.0 11.4 5.3 0.0 0.9/2.8 33.3 1.3
Vojtěch Dvořák BA Sparta 14 9 1.0 15.1 4.4 1.2 2.6/4.3 59.0 1.8
Bohdan Liubarskyi BASKET Brno 15 14 1.0 9.3 3.4 0.6 0.9/2.5 34.3 2.6
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 11 1.0 11.7 4.3 0.2 2.6/4.9 53.7 2.3
Vincent Žůrek BK Opava 15 15 1.0 8.6 3.7 0.0 1.1/3.9 29.3 1.9
Samuel Slavětínský Tygři Praha 15 15 1.0 8.5 3.5 0.2 0.9/1.8 0.0* 2.3
Ondřej Miklas BASKET Brno 15 15 1.0 8.5 3.0 0.4 1.3/2.4 52.8 2.3
Jakub Chaloupka USK Praha 15 10 1.0 12.7 4.5 0.9 1.0/1.3 0.0* 1.4
Daniel Kormaník NH Ostrava 15 16 1.0 7.9 3.4 0.3 0.4/0.8 0.0* 0.8
4 Tomáš Sommer Lokomotiva Plzeň 15 13 1.0 9.8 4.2 0.1 1.2/2.4 51.6 4.0
46 Štěpán Nagy BK Sokolov 15 16 1.0 7.9 1.3 1.5 0.9/1.3 0.0* 2.1
13 Jan Stříž Tygři Brno 15 15 1.0 8.4 3.1 0.3 1.1/1.7 0.0* 1.3
Tadeáš Brejcha USK Praha 15 16 1.0 7.9 2.1 0.9 0.8/1.2 0.0* 1.5
7 Marek Koštíř SLUNETA Ústí n.L. 15 12 1.0 10.4 2.8 0.9 2.0/2.7 75.0 2.0
Martin Dvořák SKUP-BCM Olomouc 15 15 1.0 8.3 3.7 0.0 0.9/2.9 29.5 2.1
20 Jakub Renner SLUNETA Ústí n.L. 14 11 1.0 11.3 3.2 0.3 4.1/6.3 65.2 1.9
13 Adam Havlík Lokomotiva Plzeň 15 16 1.0 7.7 2.1 0.6 1.8/2.9 60.9 3.8
Jiří Krejčí Vlci Žďár 14 14 1.0 8.8 2.2 1.0 1.4/1.9 0.0* 1.3
Patrik Fišer BASKET Brno 15 16 1.0 7.6 2.9 0.4 0.4/0.9 0.0* 2.0
8 Jakub Vodička Lokomotiva Plzeň 15 13 1.0 9.2 3.5 0.4 1.2/2.5 45.5 2.5
Vít Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 14 1.0 8.6 2.7 0.6 1.4/2.1 66.7 1.4
5 Adam Konrád BK Brandýs n.L. 15 16 1.0 7.5 3.4 0.0 0.8/1.0 0.0* 2.1
Hubert Kanda Tygři Praha 15 15 1.0 7.8 2.4 0.6 1.2/1.6 0.0* 2.2
Jiří Esterka SKUP-BCM Olomouc 15 15 1.0 7.8 3.5 0.0 0.7/2.1 34.4 2.3
David Elich Tygři Praha 15 13 1.0 8.9 2.5 0.8 1.5/2.8 54.1 1.2
Martin Doubek Tigers Č. Budějovice 15 7 1.0 16.4 7.1 0.1 1.7/3.9 44.4 1.4
Matyáš Dlouhý Jižní Supi 15 14 1.0 8.2 2.6 0.7 0.9/1.6 0.0* 2.8
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 15 16 1.0 7.1 2.1 0.6 1.1/2.4 47.4 2.2
Samuel Petruška FASTAV Zlín 15 16 1.0 7.0 3.1 0.0 0.9/1.7 0.0* 3.0
Kryštof Pyš NH Ostrava 15 15 1.0 7.5 3.1 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.7
Martin Nebus Jižní Supi 15 12 1.0 9.3 2.9 0.3 2.4/4.2 58.0 1.8
Jakub Daneček SKUP-BCM Olomouc 14 16 1.0 6.9 1.3 1.2 0.9/1.8 0.0* 1.8
David Řezníček Tygři Praha 15 14 1.0 7.9 2.2 0.9 0.6/0.9 0.0* 1.1
Vít Šafr ADFORS Basket Litomyšl 15 14 1.0 7.9 3.1 0.1 1.4/2.6 51.4 1.7
23 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n.L. 14 12 1.0 9.0 3.8 0.2 1.0/2.2 46.2 1.3
Matěj Kněžour BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 14 1.0 7.6 3.0 0.2 1.0/2.1 48.3 1.9
35 Martin Šibal Tygři Brno 15 9 1.0 11.9 1.8 2.6 0.7/0.9 0.0* 1.1
Filip Sládek FASTAV Zlín 15 14 1.0 7.6 2.6 0.3 1.5/2.4 61.8 2.4
9 Jan Hruška Královští Sokoli 15 12 1.0 8.8 3.1 0.4 1.3/2.5 53.3 1.6
Jan Kaiser Slavoj Litoměřice 15 12 1.0 8.7 2.7 0.5 1.8/3.4 53.7 2.0
William Walter Jižní Supi 15 11 1.0 9.5 3.8 0.4 0.7/1.3 0.0* 2.1
Tomáš Sokol NH Ostrava 15 14 1.0 7.4 2.9 0.3 0.6/1.3 0.0* 1.1
12 Jáchym Marák Lokomotiva Plzeň 15 13 1.0 7.8 2.2 0.8 1.2/2.6 47.1 3.3
7 Matěj Šotola Královští Sokoli 14 15 1.0 6.7 1.9 0.5 1.5/2.9 50.0 1.6
70 Martin Bureš BK Sokolov 14 16 1.0 6.3 1.9 0.6 0.9/1.7 0.0* 2.4
Vojtěch Štůla Basketbal TJ Svitavy 15 16 1.0 6.2 1.6 0.6 1.2/3.1 38.8 2.0
14 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 14 1.0 7.1 3.0 0.0 1.1/2.9 37.5 1.6
Max Coufal Jižní Supi 15 13 1.0 7.5 2.9 0.2 1.0/1.5 0.0* 1.6
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 12 1.0 8.1 3.0 0.5 0.6/1.4 0.0* 1.6
Adam Skoupil FASTAV Zlín 14 10 1.0 9.7 3.2 0.3 2.4/3.5 68.6 2.0
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 15 1.0 6.5 1.7 0.9 0.5/1.4 0.0* 1.7
Matěj Křižanovský BK Opava 15 16 1.0 6.1 2.1 0.3 1.1/1.4 0.0* 1.4
Lukáš Chlupsa Válečníci Děčín 15 11 1.0 8.8 3.8 0.2 0.6/1.7 0.0* 1.9
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 12 1.0 7.9 2.7 0.3 1.6/2.8 55.9 1.6
Matouš Pošta Tigers Č. Budějovice 14 10 1.0 9.5 4.1 0.0 1.3/2.6 50.0 2.1
Oliver Chobot BA Sparta 15 8 1.0 11.9 4.1 0.4 2.5/3.6 69.0 2.3
Dominik Žárský BCM Orli Prostějov 15 14 1.0 6.8 2.5 0.3 0.9/1.4 0.0* 1.9
Jan Buchvaldek Sokol Pražský 15 15 1.0 6.3 2.9 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.1
Marian Saviola BASKET Brno 15 13 1.0 7.2 2.8 0.2 1.2/1.7 0.0* 1.6
Adam Blažíček Vlci Žďár 15 14 1.0 6.6 2.5 0.1 1.2/2.4 50.0 3.7
9 Šimon Šebestík Slavia Kroměříž 15 15 1.0 6.2 2.9 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.5
Vít Halenčák Válečníci Děčín 15 14 1.0 6.6 2.4 0.4 0.6/1.8 0.0* 1.6
Jan Vilda Vlci Žďár 15 14 1.0 6.6 2.6 0.0 1.4/2.5 57.1 2.1
Matěj Šmíd Tigers Č. Budějovice 15 14 1.0 6.5 2.7 0.1 0.9/2.0 42.9 3.1
2 Jakub Horváth Tygři Brno 15 12 1.0 7.5 2.8 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.8
Dominik Haller Vlci Žďár 15 16 1.0 5.6 0.9 1.1 0.4/1.5 0.0* 2.5
Petr Vysloužil BCM Orli Prostějov 15 15 1.0 5.9 2.2 0.1 1.3/3.3 40.0 2.0
David Piloyan BC Nový Jičín 15 15 1.0 5.9 2.0 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.5
13 Jan Vedral BK Brandýs n.L. 15 10 1.0 8.8 1.2 1.7 1.3/1.4 0.0* 1.2
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 15 13 1.0 6.5 2.6 0.3 0.4/1.4 0.0* 2.2
11 Marek Borl Lokomotiva Plzeň 15 13 1.0 6.5 1.8 0.6 1.1/2.2 48.3 2.2
Vojtěch Charvát Sokol Pražský 15 15 1.0 5.6 2.0 0.4 0.4/0.9 0.0* 2.1
Jakub Coubal BA Nymburk 15 16 1.0 5.3 2.0 0.1 1.1/2.9 37.0 1.0
Václav Hanuš USK Praha 15 16 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/0.9 0.0* 0.8
Štěpán Wolf BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 14 1.0 5.9 2.5 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.3
1 Velen Pospíšil Tygři Brno 15 14 1.0 5.9 2.2 0.3 0.6/1.1 0.0* 1.5
Jan Bureš Tygři Praha 15 15 1.0 5.5 2.5 0.1 0.3/0.9 0.0* 2.1
18 Jan Souček SLUNETA Ústí n.L. 14 11 1.0 7.4 2.4 0.4 1.5/2.9 53.1 1.4
Jiří Motl BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 15 1.0 5.3 2.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.9
Matěj Zouhar BK Levharti Chomutov 15 16 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.3
10 Jonáš Hříbek Slavia Kroměříž 15 12 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.2 0.0* 1.0
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 11 1.0 7.1 0.7 1.8 0.2/0.2 0.0* 1.5
Max Harvánek SK Žabovřesky 15 11 1.0 7.1 3.0 0.0 1.1/3.1 35.3 3.6
Šimon Macek SK Žabovřesky 15 15 1.0 5.1 1.7 0.3 1.0/1.5 0.0* 0.5
Lukáš Křesina Tigers Č. Budějovice 15 14 1.0 5.4 2.1 0.1 0.9/2.3 37.5 3.3
Ondřej Nosek BA Sparta 15 11 1.0 6.8 1.5 0.8 1.5/2.4 61.5 1.2
Ivan Pashkov USK Praha 15 6 1.0 12.3 3.3 1.2 2.2/3.5 61.9 0.7
Samuel Wengřín NH Ostrava 15 16 1.0 4.6 1.3 0.5 0.5/0.8 0.0* 2.0
12 Matěj Císař Slavia Kroměříž 15 16 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.9
Marek Jebavý BA Nymburk 14 14 1.0 5.1 1.9 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.7
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy 15 15 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.4
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 15 14 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/1.0 0.0* 2.3
26 Jonáš Novotný BK Brandýs n.L. 15 15 1.0 4.6 2.1 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.2
Vladyslav Maior USK Praha 15 14 1.0 4.9 1.7 0.2 0.9/1.4 0.0* 1.8
Vít Malý Tigers Č. Budějovice 15 16 1.0 4.3 1.5 0.2 0.8/1.4 0.0* 1.2
19 Filip Zahrádka Tygři Brno 14 15 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.1
Jan Gabriel Vereška Snakes Ostrava 15 12 1.0 5.7 2.4 0.0 0.8/1.0 0.0* 1.1
Šimon Černoch SK Žabovřesky 15 12 1.0 5.7 1.2 1.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
David Pekaj Jiskra Kyjov 15 16 1.0 4.2 1.4 0.3 0.6/1.4 0.0* 2.9
Ondřej Trkan BASKET Brno 15 10 1.0 6.7 2.5 0.2 1.1/1.6 0.0* 2.5
Oliver Wiedner BASKET Brno 14 13 1.0 5.1 1.8 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.1
Vojtěch Prochovník BA Nymburk 15 15 1.0 4.3 1.6 0.3 0.1/0.4 0.0* 1.7
8 Radek Pavelec BK Klatovy 15 15 1.0 4.3 1.6 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.2
Jakub Hnojil BK Opava 15 16 1.0 4.1 1.6 0.1 0.4/1.5 0.0* 2.8
Mykola Kashpirovskyi Sokol Pražský 15 13 1.0 4.8 1.5 0.5 0.5/1.7 0.0* 1.5
Richard Zachariáš BA Nymburk 15 15 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 3.0
Adam Lang Tygři Praha 15 10 1.0 6.0 1.9 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.0
Denis Kudela NH Ostrava 14 6 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.3
Gurpreet Singh Slavoj Litoměřice 13 13 1.0 4.5 1.3 0.3 1.0/2.2 44.8 2.7
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy 15 14 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.5
Marek Vajda BK Opava 15 14 1.0 4.1 1.5 0.1 0.6/2.1 31.0 2.9
Vojtěch Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 14 1.0 4.0 1.1 0.5 0.2/0.6 0.0* 1.6
27 Marek Houžvička BK Brandýs n.L. 15 16 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
12 Štěpán Bártů BK Brandýs n.L. 14 16 1.0 3.5 1.2 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.1
Jonáš Frýbort Jiskra Kyjov 15 14 1.0 4.0 1.5 0.1 0.8/1.4 0.0* 1.9
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 9 1.0 6.1 2.2 0.2 1.0/1.8 0.0* 0.2
Jan Bryška ADFORS Basket Litomyšl 15 12 1.0 4.6 2.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Vojtěch Havránek USK Praha 15 14 1.0 3.8 1.4 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.4
15 Josef Prause Slavia Kroměříž 15 11 1.0 4.8 1.7 0.4 0.3/0.5 0.0* 3.5
Kvido Lebeda BA Sparta 15 9 1.0 5.9 1.4 0.3 2.0/2.7 75.0 2.0
Jan Debre SKUP-BCM Olomouc 15 13 1.0 4.0 1.4 0.2 0.5/1.4 0.0* 1.2
Vojta Konopásek Slavoj Litoměřice 15 13 1.0 4.0 1.5 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.7
Samuel Kousek BA Sparta 15 10 1.0 5.2 1.5 0.4 1.0/2.0 50.0 2.1
Samuel Krejčí Tigers Č. Budějovice 15 12 1.0 4.3 1.0 0.7 0.3/0.8 0.0* 1.3
David Václavík FASTAV Zlín 15 13 1.0 3.9 1.3 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.7
11 Roman Vejražka Královští Sokoli 15 15 1.0 3.4 0.9 0.3 0.7/1.1 0.0* 1.2
Benjamin Benža SK Žabovřesky 15 7 1.0 7.3 2.3 0.4 1.4/2.4 58.8 2.6
Vojtěch Navrátil SK Žabovřesky 13 9 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.1
18 Michal Kydlíček BK Klatovy 15 14 1.0 3.6 0.9 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.0
Daniel Němeček Tigers Č. Budějovice 14 7 1.0 6.9 2.0 0.6 1.1/2.3 50.0 1.6
Michal Fabík SK Žabovřesky 14 12 1.0 4.0 1.2 0.2 1.2/1.8 0.0* 3.3
David Ošťádal BCM Orli Prostějov 15 11 1.0 4.3 1.6 0.2 0.5/1.0 0.0* 2.1
36 Martin Ivanič BK Sokolov 15 16 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.3
Jiří Maršolek NH Ostrava 15 9 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 0.9
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 13 1.0 3.5 1.5 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
Jiří Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 7 1.0 6.6 2.4 0.1 1.3/2.7 47.4 0.9
47 Šimon Regeti BK Sokolov 14 14 1.0 3.3 1.2 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.0
Rostislav Janča BC Nový Jičín 15 13 1.0 3.5 1.4 0.0 0.7/2.7 25.7 3.1
Tomáš Voplatek Slavoj Litoměřice 14 7 1.0 6.4 2.1 0.3 1.3/3.0 42.9 2.1
Jan Beníšek Tigers Č. Budějovice 15 13 1.0 3.4 0.7 0.5 0.4/0.7 0.0* 1.2
Sebastian Ondřej Kašpar Vlci Žďár 14 11 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.6
Václav Mrkvík BK Levharti Chomutov 15 14 1.0 3.1 1.1 0.1 0.4/0.7 0.0* 2.1
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 8 1.0 5.4 1.3 0.9 0.3/0.9 0.0* 1.8
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 15 10 1.0 4.3 1.2 0.2 1.3/3.5 37.1 1.1
Vojtěch Barnáš Snakes Ostrava 15 12 1.0 3.5 1.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.9
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 11 1.0 3.8 1.5 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.3
13 Felix Heinz Slavia Kroměříž 14 6 1.0 7.0 2.7 0.2 1.2/2.7 43.8 2.5
Hubert Hýžďal BASKET Brno 15 14 1.0 3.0 1.1 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.2
1 Marek Zajíček SLUNETA Ústí n.L. 15 16 1.0 2.6 1.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.2
21 Lukáš Pastor SLUNETA Ústí n.L. 15 9 1.0 4.6 0.9 0.4 1.4/2.1 68.4 1.9
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 15 12 1.0 3.4 1.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.7
Filip Adámek SK Žabovřesky 15 7 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.7
Josef Opluštil Sokol Pražský 15 11 1.0 3.6 1.5 0.2 0.2/0.2 0.0* 0.5
Kristián Pravda FASTAV Zlín 14 7 1.0 5.6 1.7 0.6 0.4/1.0 0.0* 0.7
Matyáš Krkoška Snakes Ostrava 14 8 1.0 4.9 1.6 0.1 1.3/2.0 62.5 2.1
Ondřej Pop BC Nový Jičín 14 12 1.0 3.3 1.1 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.4
Lukáš Randýsek BA Sparta 15 10 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
12 Jan Andrlík Královští Sokoli 15 15 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.2
Samuel Reisinger USK Praha 15 14 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
Denis Trnečka Válečníci Děčín 15 8 1.0 4.6 1.1 0.8 0.1/0.5 0.0* 0.6
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 14 15 1.0 2.5 0.9 0.2 0.0/0.3 0.0* 2.2
Šimon Zátopek BC Nový Jičín 14 9 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.4
Michal Pulpán Jiskra Kyjov 15 14 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.9
21 Patrik Zavázal Královští Sokoli 15 14 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.9
Kryštof Polák ADFORS Basket Litomyšl 14 13 1.0 2.8 0.8 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.4
3 David Krupička Královští Sokoli 15 16 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.3
František Ignác Paleta Tygři Praha 15 12 1.0 3.0 1.1 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.4
Matěj Konrád Tigers Č. Budějovice 14 7 1.0 5.0 2.3 0.0 0.4/2.7 15.8 2.0
Matěj Tehlár BASKET Brno 15 10 1.0 3.5 1.0 0.4 0.3/1.0 0.0* 1.3
Pavel Vrána Slavoj Litoměřice 15 12 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.2
Jan Budík Sokol Pražský 15 14 1.0 2.5 0.6 0.3 0.4/0.4 0.0* 1.1
Šimon Suchánek SKUP-BCM Olomouc 14 7 1.0 5.0 1.9 0.0 1.3/2.9 45.0 0.7
10 Samuel Ejemighaye Tygři Brno 14 8 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.5
Tomáš Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 15 9 1.0 3.8 0.7 0.8 0.1/0.3 0.0* 0.2
Tomáš Hazdra BA Nymburk 15 10 1.0 3.3 0.8 0.5 0.2/0.4 0.0* 2.6
Šimon Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 15 12 1.0 2.8 1.2 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.8
6 Ondřej Soukup BK Brandýs n.L. 15 11 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
Michal Čurda BASKET Brno 15 10 1.0 3.2 1.1 0.1 0.7/1.3 0.0* 0.3
Eliáš Pacola BC Nový Jičín 15 13 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Tobiáš Szőke Snakes Ostrava 15 8 1.0 3.9 1.3 0.4 0.3/0.3 0.0* 3.1
Mikuláš Vajda BK Opava 13 12 1.0 2.6 0.5 0.4 0.3/1.0 0.0* 0.6
Vojtěch Stara Basketbal TJ Svitavy 14 7 1.0 4.4 1.0 0.4 1.1/1.4 0.0* 0.9
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 14 15 1.0 2.0 0.7 0.1 0.5/0.7 0.0* 1.7
Martin Štoček Jižní Supi 15 11 1.0 2.7 0.6 0.5 0.1/0.6 0.0* 0.8
Lukáš Marek BCM Orli Prostějov 14 16 1.0 1.9 0.5 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.4
Martin Růžička Vlci Žďár 14 12 1.0 2.4 0.6 0.3 0.5/0.8 0.0* 0.9
Šimon Horký BA Nymburk 15 13 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.7
Jáchym Klobouček Slavoj Litoměřice 15 7 1.0 4.1 1.4 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.7
77 Matvii Filiionchyk SLUNETA Ústí n.L. 15 12 1.0 2.4 0.8 0.2 0.4/0.7 0.0* 2.3
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 14 16 1.0 1.8 0.6 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.1
Vojtěch Macháček SKUP-BCM Olomouc 14 14 1.0 2.1 0.5 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.9
Matyáš Dokoupil Jiskra Kyjov 13 16 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.7
10 Jiří Šíma BK Sokolov 14 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
4 Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 11 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.6 0.0* 0.5
Šimon Vrba BA Nymburk 15 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.8
Kryštof Novotný Tigers Č. Budějovice 15 6 1.0 4.7 1.5 0.5 0.2/0.8 0.0* 0.7
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 8 1.0 3.5 1.5 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.9
Pavel Takáč USK Praha 15 9 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Jakub Kremr Jižní Supi 15 15 1.0 1.8 0.5 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.9
Martin Vosol Jižní Supi 15 14 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.4
Matěj Procházka BASKET Brno 15 7 1.0 3.7 0.9 0.6 0.3/0.6 0.0* 1.7
Petr Šálek Sokol Pražský 14 9 1.0 2.9 0.6 0.6 0.1/0.1 0.0* 1.0
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 15 15 1.0 1.7 0.7 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.6
Mykyta Kashpirovskyi Sokol Pražský 15 10 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.6
7 Matěj Vítek Lokomotiva Plzeň 15 12 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.5
8 Oliver Chromý Tygři Brno 14 9 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.1 0.0* 0.7
8 Mathias Havrda Královští Sokoli 15 9 1.0 2.8 0.9 0.1 0.7/1.3 0.0* 0.8
Matěj Murárik USK Praha 15 12 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Adam Štikar Vlci Žďár 15 11 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.8
Vojtěch Kubík SKUP-BCM Olomouc 15 14 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Patrik Mikula Tygři Praha 15 14 1.0 1.7 0.7 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.1
Tobiáš Vojta Tygři Praha 15 7 1.0 3.3 0.6 0.6 0.4/0.6 0.0* 0.9
Jiří Dvořák Tygři Praha 15 10 1.0 2.3 0.7 0.1 0.6/1.4 0.0* 0.6
Andrej Ilavský SKUP-BCM Olomouc 15 14 1.0 1.6 0.4 0.2 0.1/0.1 0.0* 1.9
Jakub Auxt ADFORS Basket Litomyšl 14 9 1.0 2.6 1.0 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.3
Štěpán Lálík Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 5.8 2.0 0.3 1.0/1.8 0.0* 0.8
12 Vojtěch Toman SLUNETA Ústí n.L. 15 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.6
Vojtěch Hajda Snakes Ostrava 15 11 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.8
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 14 10 1.0 2.1 0.4 0.1 1.0/1.4 0.0* 0.6
David Paulíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.3
Jindřích Červený BK Levharti Chomutov 15 13 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Tomáš Stejskal Snakes Ostrava 15 14 1.0 1.4 0.5 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.1
Ondřej Fejta SK Žabovřesky 15 10 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Max Čapek Sokol Pražský 15 8 1.0 2.4 0.8 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.6
Jonáš Netolický Válečníci Děčín 13 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/0.7 0.0* 1.0
Šimon Svoboda Jiskra Kyjov 15 12 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 7 1.0 2.6 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Lukáš Klímek FASTAV Zlín 15 12 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
87 Tobias Langhammer BK Sokolov 15 15 1.0 1.2 0.3 0.2 0.1/0.1 0.0* 1.1
Karel Harazin BK Opava 15 16 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
17 Matěj Zemeš Tygři Brno 15 12 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.3
Petr Hrabal FASTAV Zlín 15 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
Teodor Čechák Snakes Ostrava 15 12 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.2
25 Adam Osman BK Brandýs n.L. 14 5 1.0 3.2 0.8 0.2 1.0/1.0 0.0* 0.8
František Rott BA Sparta 15 9 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.4
66 Lukáš Bílý BK Sokolov 15 11 1.0 1.5 0.2 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.4
David Šindler Sokol Pražský 14 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Jakub Kaššák Tigers Č. Budějovice 15 8 1.0 2.0 0.6 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.9
11 Pavel Přikryl Slavia Kroměříž 15 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.1
Adam Čech Válečníci Děčín 14 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.3
Hubert Blecha Sokol Pražský 14 9 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Vilém Vávra USK Praha 14 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 0.0
David Michal USK Praha 15 9 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Antonín Boháček BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 2 1.0 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
15 Alex Karel BK Brandýs n.L. 14 9 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
16 Michal Žálec Lokomotiva Plzeň 15 11 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.1
17 David Topolančin Královští Sokoli 15 10 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.7
Samuel Vinzens ADFORS Basket Litomyšl 14 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.8
22 Daniel Kounovský Tygři Brno 15 14 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1