Žákovská liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 58
Slavoj BK Litoměřice
BK Brandýs nad Labem
11. 11. 2023
10:00
Hala 6. ZŠ Dominik Výborný
Petr Znamínko
71
89
16
33
31
47
48
74
Review
Skupina B 1. kolo 60
SLUNETA Ústí nad Labem
Válečníci Děčín
11. 11. 2023
13:00
Sluneta 2 - vedlejší kurt Petr Eisner
Jakub Hejduk
33
118
7
28
15
66
28
101
Review
Skupina B 1. kolo 57
Jižní Supi
Sokol Pražský
11. 12. 2023
17:45
TJ Sokol Petrovice Tomáš Tejček
Ondřej Vlach
66
68
18
18
31
33
49
51
Review
Skupina B 1. kolo 59
BA Nymburk
Královští Sokoli
3. 11. 2023
18:00
ZŠ Komenského Michal Dub
Jan Hejnic
92
42
30
11
64
15
82
32
Review
Skupina B 2. kolo 64
BK Brandýs nad Labem
Královští Sokoli
23. 9. 2023
10:00
ZŠ Na Výsluní Vladislav Lunhul
Vojtěch Kočárník
137
37
30
6
65
18
105
28
Review
Skupina B 2. kolo 62
Sokol Pražský
Válečníci Děčín
23. 9. 2023
11:00
Sokol pražský Jakub Petrák
Michal Mainuš
62
75
11
18
30
39
42
61
Review
Skupina B 2. kolo 63
Slavoj BK Litoměřice
BA Nymburk
23. 9. 2023
14:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Jakub Gabriel
42
95
8
23
20
47
31
69
Review
Skupina B 2. kolo 61
Jižní Supi
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 9. 2023
17:00
TJ Sokol Petrovice Miloslav Jon
Marek Škořepa
102
69
32
11
63
25
85
50
Review
Skupina B 3. kolo 67
Slavoj BK Litoměřice
Královští Sokoli
24. 9. 2023
09:00
Hala 6. ZŠ Daniel Rom
Lucie Humlová
92
41
23
5
56
10
75
25
Review
Skupina B 3. kolo 68
BK Brandýs nad Labem
BA Nymburk
24. 9. 2023
09:30
ZŠ Na Výsluní Vladislav Lunhul
Vojtěch Kočárník
76
77
19
19
34
49
66
63
Review
Skupina B 3. kolo 65
Jižní Supi
Válečníci Děčín
24. 9. 2023
10:00
TJ Sokol Petrovice Radomír Kohout
Marek Škořepa
60
91
9
30
20
51
36
72
Review
Skupina B 3. kolo 66
Sokol Pražský
SLUNETA Ústí nad Labem
24. 9. 2023
12:30
Sokol pražský Matej Kovačovič
Jan Sýtař
73
46
22
10
38
20
50
35
Review
Skupina B 4. kolo 70
Válečníci Děčín
Královští Sokoli
7. 10. 2023
16:15
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Petr Eisner
155
28
43
3
80
7
113
17
Review
Skupina B 4. kolo 69
SLUNETA Ústí nad Labem
BA Nymburk
7. 10. 2023
17:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Pavel Matys
Ondřej Melzer
34
104
9
29
22
44
30
75
Review
Skupina B 4. kolo 71
Jižní Supi
Slavoj BK Litoměřice
7. 10. 2023
17:00
TJ Sokol Petrovice Jan Matulka
Lukáš Balog
89
55
23
16
45
22
66
40
Review
Skupina B 4. kolo 72
Sokol Pražský
BK Brandýs nad Labem
10. 10. 2023
17:00
Sokol pražský Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Neubauer
79
58
18
19
41
32
61
49
Review
Skupina B 5. kolo 73
SLUNETA Ústí nad Labem
Královští Sokoli
8. 10. 2023
10:00
hala UJEP Matej Kovačovič
Ondřej Melzer
76
45
19
10
31
20
64
29
Review
Skupina B 5. kolo 76
Sokol Pražský
Slavoj BK Litoměřice
8. 10. 2023
12:30
Sokol pražský Jakub Kremser
Michal Tesař
90
38
23
21
56
26
71
32
Review
Skupina B 5. kolo 74
Válečníci Děčín
BA Nymburk
8. 10. 2023
14:00
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Petr Eisner
97
62
19
16
51
37
75
53
Review
Skupina B 5. kolo 75
Jižní Supi
BK Brandýs nad Labem
9. 10. 2023
17:30
TJ Sokol Petrovice Filip Hackl
Michal Mainuš
66
79
16
22
34
38
48
59
Review
Skupina B 6. kolo 78
BK Brandýs nad Labem
Válečníci Děčín
21. 10. 2023
11:30
ZŠ Na Výsluní Lukáš Hartig
Richard Gottfried
51
130
9
34
22
67
39
93
Review
Skupina B 6. kolo 79
BA Nymburk
Jižní Supi
21. 10. 2023
12:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Petr Vávra
90
58
20
7
39
31
64
47
Review
Skupina B 6. kolo 77
Slavoj BK Litoměřice
SLUNETA Ústí nad Labem
1. 11. 2023
17:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Jindřich Nesper
54
80
21
14
30
36
44
57
Review
Skupina B 6. kolo 80
Královští Sokoli
Sokol Pražský
24. 10. 2023
17:30
SH Třebeš Hradec Králové Roman Mareš
Matěj Pletánek
40
94
5
24
20
44
36
74
Review
Skupina B 7. kolo 82
BK Brandýs nad Labem
SLUNETA Ústí nad Labem
22. 10. 2023
09:00
ZŠ Na Výsluní René Klapetek
Jan Matulka
104
48
31
13
49
25
68
35
Review
Skupina B 7. kolo 84
Královští Sokoli
Jižní Supi
27. 1. 2024
10:00
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Vlach
Petr Dočkal
73
79
20
19
39
37
52
65
Review
Skupina B 7. kolo 83
BA Nymburk
Sokol Pražský
22. 10. 2023
11:30
ZŠ Komenského Lukáš Ulrych
Dennis Billík
79
50
29
10
44
20
50
33
Review
Skupina B 7. kolo 81
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín
7. 11. 2023
18:30
Hala 6. ZŠ Michal Tesař
Vladislav Lunhul
33
118
9
34
18
66
28
91
Review
Skupina B 8. kolo 86
BK Brandýs nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
12. 11. 2023
09:00
ZŠ Na Výsluní Vojtěch Poláček
Vojtěch Beneš
87
42
19
14
42
27
66
34
Review
Skupina B 8. kolo 88
Válečníci Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
12. 11. 2023
12:30
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Tomáš Mašek
125
36
34
11
73
19
91
27
Review
Skupina B 8. kolo 87
Královští Sokoli
BA Nymburk
4. 11. 2023
15:00
hala Sokol Hradec Králové Pavel Theodor
Matěj Pletánek
57
112
7
25
24
55
37
76
Review
Skupina B 8. kolo 85
Sokol Pražský
Jižní Supi
28. 11. 2023
17:00
Sokol pražský Ondřej Koc
Lucie Moravcová
74
56
17
11
37
28
58
47
Review
Skupina B 9. kolo 89
Válečníci Děčín
Jižní Supi
2. 12. 2023
09:15
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Jakub Gabriel
112
36
23
4
53
19
80
27
Review
Skupina B 9. kolo 92
BA Nymburk
BK Brandýs nad Labem
2. 12. 2023
10:00
ZŠ Komenského Jonáš Kavan
Daniel Čížek
89
55
23
13
46
32
72
42
Review
Skupina B 9. kolo 91
Královští Sokoli
Slavoj BK Litoměřice
2. 12. 2023
14:00
SH Třebeš Hradec Králové Dominik Štancl
Matěj Pletánek
57
87
15
21
27
46
42
66
Review
Skupina B 9. kolo 90
SLUNETA Ústí nad Labem
Sokol Pražský
2. 12. 2023
16:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Dennis Billík
Jan Lejčko
24
133
6
26
12
60
20
101
Review
Skupina B 10. kolo 93
SLUNETA Ústí nad Labem
Jižní Supi
3. 12. 2023
09:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Dennis Billík
Jakub Hejduk
58
57
17
14
30
30
39
42
Review
Skupina B 10. kolo 94
Válečníci Děčín
Sokol Pražský
3. 12. 2023
11:30
ARMEX Sportcentrum Vladislav Lunhul
Jakub Gabriel
100
42
26
9
57
22
77
33
Review
Skupina B 10. kolo 95
BA Nymburk
Slavoj BK Litoměřice
3. 12. 2023
11:30
ZŠ Komenského Jonáš Kavan
Jaroslav Pazourek
94
52
18
12
47
25
65
39
Review
Skupina B 10. kolo 96
Královští Sokoli
BK Brandýs nad Labem
3. 12. 2023
13:00
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Vlach
Matěj Pletánek
38
88
14
17
22
39
32
56
Review
Skupina B 11. kolo 100
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Pražský
13. 1. 2024
11:30
Hala 6. ZŠ Tomáš Mašek
Adéla Zemancová
54
70
17
21
31
38
44
49
Review
Skupina B 11. kolo 99
BK Brandýs nad Labem
Jižní Supi
13. 1. 2024
12:00
ZŠ Na Výsluní Jakub Petrák
David Volný
86
70
28
19
49
40
66
51
Review
Skupina B 11. kolo 98
BA Nymburk
Válečníci Děčín
13. 1. 2024
14:00
ZŠ Komenského Jan Musil
František Syrovátka
52
111
14
33
26
60
40
87
Review
Skupina B 11. kolo 97
Královští Sokoli
SLUNETA Ústí nad Labem
13. 1. 2024
18:30
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Ondřej Vlach
70
58
23
17
35
32
55
44
Review
Skupina B 12. kolo 104
BK Brandýs nad Labem
Sokol Pražský
14. 1. 2024
09:00
ZŠ Na Výsluní Jakub Petrák
David Volný
58
75
15
17
30
36
43
55
Review
Skupina B 12. kolo 103
Slavoj BK Litoměřice
Jižní Supi
14. 1. 2024
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Adéla Zemancová
53
68
13
21
28
35
37
54
Review
Skupina B 12. kolo 101
BA Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
14. 1. 2024
12:00
ZŠ Komenského Leoš Kvíz
Nikola Kvízová
107
49
22
16
35
28
62
40
Review
Skupina B 12. kolo 102
Královští Sokoli
Válečníci Děčín
14. 1. 2024
15:00
hala Sokol Hradec Králové Roman Mareš
Ondřej Vlach
64
73
10
21
29
39
44
58
Review
Skupina B 13. kolo 105
Válečníci Děčín
Slavoj BK Litoměřice
27. 1. 2024
09:00
ARMEX Sportcentrum Petr Eisner
Jakub Gabriel
78
59
22
18
50
35
63
41
Review
Skupina B 13. kolo 106
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Brandýs nad Labem
10. 1. 2024
17:00
hala UJEP Jan Hendrych
Tomáš Morávek
37
99
2
20
12
49
27
73
Review
Skupina B 13. kolo 107
Sokol Pražský
BA Nymburk
16. 1. 2024
17:00
Sokol pražský Ondřej Koc
Lucie Moravcová
73
95
26
12
38
38
51
73
Review
Skupina B 13. kolo 108
Jižní Supi
Královští Sokoli
16. 10. 2023
17:30
TJ Sokol Petrovice Jakub Hejduk
Michal Mainuš
111
62
25
6
59
25
83
51
Review
Skupina B 14. kolo 111
Jižní Supi
BA Nymburk
28. 1. 2024
09:30
TJ Sokol Petrovice Jakub Hejduk
74
103
23
26
36
56
57
77
Review
Skupina B 14. kolo 112
Sokol Pražský
Královští Sokoli
22. 1. 2024
17:00
Sokol pražský Tomáš Tejček
Ondřej Vlach
94
71
24
16
49
30
65
49
Review
Skupina B 14. kolo 109
SLUNETA Ústí nad Labem
Slavoj BK Litoměřice
23. 11. 2023
17:30
Sluneta 2 - hlavní kurt Vladislav Lunhul
Jindřich Nesper
60
86
18
16
36
45
56
76
Review
Skupina B 14. kolo 110
Válečníci Děčín
BK Brandýs nad Labem
23. 1. 2024
18:00
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Vladislav Lunhul
107
49
34
8
55
26
78
43
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 20 1.0 22.1 7.3 1.0 4.6/7.9 58.2 2.9
62 Jiří Kučera BK Sokolov 15 21 1.0 20.7 7.4 1.0 2.7/5.0 54.3 3.0
Jan Břeň Basketbal TJ Svitavy 15 21 1.0 20.3 6.5 1.7 2.3/4.5 50.5 1.5
Teodor Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 19 1.0 22.2 6.3 1.9 3.8/5.8 65.8 2.2
Radek Chaloupka USK Praha 15 20 1.0 20.5 5.5 2.4 2.3/3.2 73.0 1.7
30 Filip Mašek Tygři Brno 15 21 1.0 19.5 6.6 1.0 3.1/5.3 58.0 1.7
Jakub Kraval BK Opava 15 22 1.0 18.0 5.5 1.5 2.4/4.0 59.8 1.9
Matyas Gazdačko BASKET Brno 15 22 1.0 18.0 7.8 0.3 1.5/4.2 35.5 2.8
4 Matěj Krátký BK Sokolov 15 22 1.0 17.9 7.2 0.0 3.4/6.1 54.8 2.6
2 Dominik Prokeš Královští Sokoli 15 20 1.0 19.6 7.1 0.9 3.0/6.8 43.4 2.5
Vojtěch Gronský BK Opava 15 19 1.0 20.6 6.8 0.6 5.2/9.2 56.0 2.3
Matěj Rosecký Vlci Žďár 15 20 1.0 19.5 6.5 1.7 1.7/2.8 60.0 2.8
11 František Kinský BK Klatovy 15 22 1.0 17.6 6.6 0.6 2.5/5.1 49.6 2.9
Marek Houška Válečníci Děčín 15 19 1.0 19.8 7.8 0.8 1.6/2.7 57.7 1.5
21 Ondřej Kubík BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 17.0 4.9 1.2 3.7/5.0 75.2 1.1
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 19 1.0 19.6 6.3 1.7 1.9/3.6 52.9 2.4
24 Martin Šimko Tygři Brno 15 20 1.0 18.6 7.7 0.1 3.2/4.6 69.2 2.6
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 15 19 1.0 19.3 7.7 0.4 2.7/4.3 64.2 1.8
Ondřej Peč BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 16.7 5.1 0.8 4.2/6.7 62.6 1.5
Lukáš Hejduk BK Opava 15 22 1.0 16.5 5.4 1.1 2.4/3.7 64.6 2.4
22 Filip Šnejdar BK Klatovy 15 16 1.0 22.7 7.3 0.9 5.4/9.2 58.5 1.8
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 22 1.0 16.4 4.4 1.3 3.8/5.2 72.2 2.6
12 Matěj Šnobl BK Sokolov 13 20 1.0 18.0 3.5 2.7 2.9/3.4 85.3 2.2
Dominik Hodek ADFORS Basket Litomyšl 14 20 1.0 18.0 5.7 1.5 2.3/4.0 58.2 1.8
19 Jan Kučera BK Brandýs n.L. 15 21 1.0 17.0 5.0 1.5 2.6/3.5 73.0 2.2
Jiří Pražák BCM Orli Prostějov 15 20 1.0 17.6 6.7 0.5 3.0/5.3 55.7 2.6
Daniel Poláček BA Nymburk 15 22 1.0 15.9 5.8 0.4 3.1/4.8 65.7 2.5
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 15 21 1.0 16.6 6.9 0.3 1.8/3.1 56.9 1.7
Jakub Kovač BA Nymburk 15 20 1.0 17.4 6.1 1.5 0.7/1.0 0.0* 2.2
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 15 20 1.0 17.2 6.5 0.6 2.6/4.3 60.0 3.1
Tomáš Hutyra Snakes Ostrava 15 22 1.0 15.5 5.7 0.2 3.5/5.9 60.5 2.1
Filip Kovář FASTAV Zlín 15 20 1.0 16.6 6.1 0.4 3.4/6.3 53.6 2.0
Vojtěch Kundrát Snakes Ostrava 15 22 1.0 14.8 4.3 1.1 3.0/4.2 71.7 1.7
Prokop Hanzlík Slavoj Litoměřice 15 21 1.0 15.5 4.3 1.2 3.2/6.0 54.0 2.1
Michal Blabolil Tygři Praha 15 20 1.0 16.0 5.1 1.6 1.3/2.4 52.1 2.3
5 Stefan Simović Tygři Brno 15 14 1.0 22.6 8.5 1.0 2.6/3.9 66.7 2.6
Tomáš Hejtmánek ADFORS Basket Litomyšl 15 20 1.0 15.5 4.8 1.0 2.9/4.9 58.2 2.2
14 Simon Unverdorben Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 17.0 5.3 1.1 3.3/5.6 59.0 1.9
Štěpán Lička NH Ostrava 15 18 1.0 16.9 7.4 0.2 1.6/3.0 51.9 2.5
8 David Stoklas Slavia Kroměříž 15 21 1.0 14.4 5.0 0.9 1.8/3.3 53.6 2.6
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 18 1.0 16.6 6.2 1.1 0.9/1.6 0.0* 1.8
Šimon Batelka BA Nymburk 15 22 1.0 13.5 5.0 0.4 2.2/4.3 51.6 2.5
Jan Kotík FASTAV Zlín 15 21 1.0 14.1 5.8 0.3 1.7/3.2 52.2 3.0
Matyáš Kopečný Jižní Supi 15 20 1.0 14.8 5.7 0.3 2.5/5.6 44.6 1.9
Jan Hrubý NH Ostrava 15 19 1.0 15.5 6.2 0.4 1.9/3.5 56.1 1.2
Jakub Vagner Sokol Pražský 15 18 1.0 16.3 6.4 0.7 1.6/3.3 47.5 2.1
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy 15 22 1.0 13.1 4.0 1.5 0.5/1.4 0.0* 1.5
Aleš Dlouhý Jižní Supi 15 22 1.0 13.0 3.9 1.3 1.2/2.1 55.3 2.5
7 Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 15 22 1.0 12.9 5.3 0.4 1.3/2.8 45.2 3.4
Alexander Stambolidis Snakes Ostrava 15 19 1.0 14.9 5.9 0.1 2.7/6.0 44.7 2.6
Marek Hranoš Snakes Ostrava 15 22 1.0 12.9 4.2 0.5 3.0/5.3 57.3 2.5
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 15 22 1.0 12.7 4.4 0.9 1.2/2.8 43.5 1.9
Matěj Buben Válečníci Děčín 15 15 1.0 18.3 7.7 0.5 1.3/3.2 39.6 2.0
Matěj Krmíček SK Žabovřesky 15 19 1.0 14.4 5.8 0.1 2.5/5.4 47.1 1.3
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 15 19 1.0 14.2 5.0 0.8 1.8/2.7 68.6 1.0
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 15 22 1.0 12.3 3.0 1.7 1.1/1.8 0.0* 1.6
Miky Zoubek BCM Orli Prostějov 15 21 1.0 12.7 4.4 0.5 2.4/5.3 45.9 3.8
Adam Dřímal USK Praha 15 17 1.0 15.7 6.2 0.2 2.5/4.4 57.3 1.9
Vojtěch Křeček Basketbal TJ Svitavy 15 14 1.0 19.1 6.6 1.3 2.1/4.9 42.6 2.9
5 Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 20 1.0 13.3 1.8 2.7 1.9/2.4 78.7 1.6
Vojtěch Malík NH Ostrava 15 15 1.0 17.5 7.5 0.5 1.2/2.3 52.9 0.9
4 Jakub Skalický Královští Sokoli 15 22 1.0 11.9 4.4 0.4 2.1/4.0 51.7 1.2
Adam Gomboš BA Sparta 15 14 1.0 18.6 5.6 1.8 1.9/3.0 64.3 2.6
Richard Štráchal USK Praha 15 20 1.0 12.9 5.9 0.0 1.2/1.9 0.0* 2.3
20 Adam Stoklas Slavia Kroměříž 15 22 1.0 11.7 4.8 0.3 1.2/2.4 50.0 2.9
Šimon Socha Vlci Žďár 14 13 1.0 19.7 7.3 0.2 4.6/7.8 59.4 2.2
10 Lukáš Prouza BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 12.8 3.8 0.8 2.8/5.5 50.0 2.4
21 Vojta Šidlák Tygři Brno 15 18 1.0 13.9 6.2 0.0 1.6/3.9 40.0 2.1
Michal Halamíček NH Ostrava 15 20 1.0 12.4 4.0 1.3 0.6/1.1 0.0* 1.9
Vojtěch Hornický Slavoj Litoměřice 15 18 1.0 13.7 5.8 0.4 0.8/4.1 18.9 2.7
Vojtěch Musil Jižní Supi 15 22 1.0 10.9 3.9 0.8 0.8/1.4 0.0* 1.3
Jonáš Houser Válečníci Děčín 15 17 1.0 14.0 5.9 0.4 1.2/2.2 54.1 1.6
David Elich Tygři Praha 15 20 1.0 11.8 3.7 1.0 1.5/2.6 56.9 1.1
Deniz Muqa SK Žabovřesky 15 22 1.0 10.4 4.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 3.6
Lukáš Žabenský NH Ostrava 15 22 1.0 10.3 4.5 0.0 1.1/2.0 55.6 2.5
Filip Kašík Tigers Č. Budějovice 14 12 1.0 18.8 5.9 1.6 2.3/2.9 77.1 1.9
Jan Blaško ADFORS Basket Litomyšl 15 20 1.0 11.3 3.2 1.1 1.8/3.7 49.3 3.4
Adam Weiser SKUP-BCM Olomouc 14 18 1.0 12.3 5.1 0.2 1.6/3.5 44.4 1.4
35 Vojtěch Jaroš SLUNETA Ústí n.L. 15 21 1.0 10.5 3.4 1.0 0.9/1.7 0.0* 1.1
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 22 1.0 9.9 3.4 0.7 1.0/1.9 0.0* 1.2
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 17 1.0 12.7 4.9 0.1 2.5/4.5 54.5 2.0
Matyáš Přikryl BASKET Brno 15 22 1.0 9.8 3.5 0.5 1.3/2.4 54.7 1.5
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 15 21 1.0 10.3 3.4 0.1 3.1/5.7 54.2 3.5
46 Štěpán Nagy BK Sokolov 15 22 1.0 9.8 2.0 1.6 0.8/1.2 0.0* 2.2
17 Vojtěch Bubeník SLUNETA Ústí n.L. 15 19 1.0 11.3 4.2 0.4 1.6/3.1 51.7 2.3
Přemysl El Karib Tygři Praha 15 21 1.0 10.1 4.2 0.0 1.5/3.8 38.8 2.7
Jakub Hošek Jiskra Kyjov 15 22 1.0 9.5 3.9 0.0 1.6/4.3 38.3 2.1
Tobiáš Benda BA Nymburk 14 18 1.0 11.6 4.1 0.4 2.0/3.1 64.3 1.9
Jakub Ptáček BC Nový Jičín 14 14 1.0 14.6 4.1 1.4 2.4/4.3 56.7 2.5
Jonáš Absolon FASTAV Zlín 15 18 1.0 11.2 4.6 0.2 1.3/2.6 50.0 2.7
Robin Šporik SKUP-BCM Olomouc 15 21 1.0 9.5 2.9 0.8 1.5/2.9 53.3 3.4
Jan Kukačka BA Nymburk 15 21 1.0 9.5 3.9 0.0 1.7/3.6 47.4 0.5
Matěj Mršťák NH Ostrava 15 20 1.0 10.0 4.4 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.0
Matyas Kubját BC Nový Jičín 14 12 1.0 16.6 7.3 0.0 1.9/3.8 50.0 2.0
Martin Göpfert SK Žabovřesky 15 21 1.0 9.4 3.0 0.6 1.6/2.7 57.9 0.9
Vít Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 9.3 2.6 0.9 1.3/2.2 60.9 1.4
8 Jakub Vodička Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 11.4 4.1 0.4 1.9/3.4 56.1 2.6
Matěj Sklenařík USK Praha 15 12 1.0 16.1 5.9 1.0 1.3/2.6 48.4 2.4
Samuel Petruška FASTAV Zlín 15 21 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.8
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 16 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.9 51.1 2.6
Samuel Slavětínský Tygři Praha 15 22 1.0 8.6 3.4 0.3 0.9/1.5 0.0* 2.1
David Zelinka Jiskra Kyjov 15 18 1.0 10.4 4.8 0.0 0.8/2.2 35.9 1.7
Jiří Krejčí Vlci Žďár 14 20 1.0 9.3 2.2 1.3 1.1/1.6 0.0* 1.7
Petr Urban Slavoj Litoměřice 14 17 1.0 10.9 3.7 0.6 1.6/2.5 64.3 2.7
William Walter Jižní Supi 15 16 1.0 11.6 4.4 0.6 0.9/1.5 0.0* 2.1
Štěpán Gregor SKUP-BCM Olomouc 15 22 1.0 8.2 2.9 0.5 0.9/2.0 44.4 2.8
Vojtěch Dvořák BA Sparta 14 12 1.0 15.1 4.6 1.1 2.7/4.7 57.1 1.9
Jan Straka BASKET Brno 15 21 1.0 8.4 2.3 1.1 0.5/0.9 0.0* 2.0
Filip Sládek FASTAV Zlín 15 19 1.0 9.3 3.5 0.3 1.4/2.2 63.4 2.4
Hubert Kanda Tygři Praha 15 22 1.0 7.9 2.4 0.7 0.9/1.4 0.0* 2.2
Jakub Chaloupka USK Praha 15 14 1.0 12.4 4.5 0.9 0.8/1.2 0.0* 1.7
12 Jáchym Marák Lokomotiva Plzeň 15 19 1.0 9.1 2.6 0.7 1.7/3.6 47.8 3.3
Patrik Fišer BASKET Brno 15 22 1.0 7.8 2.7 0.6 0.5/0.9 0.0* 2.4
Jan Kaiser Slavoj Litoměřice 15 19 1.0 8.9 2.6 0.5 2.2/3.8 58.3 2.2
20 Jakub Renner SLUNETA Ústí n.L. 14 14 1.0 12.1 3.3 0.4 4.3/6.8 63.2 1.9
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 15 22 1.0 7.7 2.1 0.8 1.2/2.3 52.0 2.4
Martin Dvořák SKUP-BCM Olomouc 15 20 1.0 8.3 3.7 0.0 1.0/3.6 28.2 2.0
Vojta Konopásek Slavoj Litoměřice 15 20 1.0 8.3 2.7 0.3 2.1/3.5 60.9 1.6
9 Šimon Šebestík Slavia Kroměříž 15 21 1.0 7.7 3.6 0.1 0.3/0.5 0.0* 2.2
Bohdan Liubarskyi BASKET Brno 15 18 1.0 8.9 2.8 0.8 0.9/2.2 42.5 2.6
7 Marek Koštíř SLUNETA Ústí n.L. 15 18 1.0 8.9 2.3 0.8 1.9/2.4 77.3 1.9
Ondřej Miklas BASKET Brno 15 19 1.0 8.3 2.8 0.5 1.3/2.3 54.5 2.1
4 Tomáš Sommer Lokomotiva Plzeň 15 19 1.0 8.2 3.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 4.0
13 Adam Havlík Lokomotiva Plzeň 15 22 1.0 7.0 1.9 0.6 1.4/2.4 56.6 3.7
Daniel Kormaník NH Ostrava 15 20 1.0 7.7 3.3 0.3 0.4/0.7 0.0* 0.8
David Řezníček Tygři Praha 15 21 1.0 7.3 2.1 0.9 0.4/0.7 0.0* 1.2
Kryštof Pyš NH Ostrava 15 21 1.0 7.2 3.0 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.8
23 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n.L. 14 18 1.0 8.3 3.4 0.1 1.1/2.2 51.3 1.7
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 18 1.0 8.2 2.7 0.7 0.8/1.8 0.0* 1.6
Lukáš Chlupsa Válečníci Děčín 15 17 1.0 8.6 3.5 0.2 1.0/2.8 36.2 1.8
35 Martin Šibal Tygři Brno 15 15 1.0 9.8 1.5 2.1 0.5/0.8 0.0* 0.9
Matyáš Dlouhý Jižní Supi 15 21 1.0 7.0 2.1 0.6 1.0/2.0 50.0 2.5
15 Josef Prause Slavia Kroměříž 15 17 1.0 8.6 3.2 0.6 0.5/0.8 0.0* 2.9
David Piloyan BC Nový Jičín 15 21 1.0 6.9 2.3 0.5 0.9/1.7 0.0* 1.4
Tadeáš Brejcha USK Praha 15 18 1.0 7.9 2.2 0.9 0.8/1.2 0.0* 1.4
Tomáš Sokol NH Ostrava 15 20 1.0 7.1 2.9 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.1
Vojtěch Štůla Basketbal TJ Svitavy 15 21 1.0 6.7 1.8 0.7 1.0/2.9 33.3 2.1
13 Jan Stříž Tygři Brno 15 19 1.0 7.3 2.7 0.3 1.1/1.9 0.0* 1.4
Martin Nebus Jižní Supi 15 17 1.0 8.1 2.5 0.3 2.3/4.0 57.4 1.9
Tomáš Horyna Basketbal TJ Svitavy 15 16 1.0 8.6 3.3 0.1 1.9/4.6 40.5 2.2
10 Jonáš Hříbek Slavia Kroměříž 15 16 1.0 8.4 3.6 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.1
5 Adam Konrád BK Brandýs n.L. 15 19 1.0 7.1 3.2 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.9
14 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 18 1.0 7.4 3.3 0.0 0.9/2.4 36.4 1.7
Vincent Žůrek BK Opava 15 17 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/3.4 29.3 2.1
7 Matěj Šotola Královští Sokoli 14 18 1.0 7.3 2.2 0.5 1.5/2.9 50.9 1.7
Max Harvánek SK Žabovřesky 15 17 1.0 7.8 3.2 0.1 1.1/2.7 41.3 3.5
Max Coufal Jižní Supi 15 20 1.0 6.6 2.6 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.7
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 17 1.0 7.8 2.8 0.2 1.5/2.7 56.5 1.7
Jan Bureš Tygři Praha 15 22 1.0 6.0 2.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.0
Vít Halenčák Válečníci Děčín 15 19 1.0 6.9 2.6 0.3 0.9/2.5 37.5 2.1
Dominik Žárský BCM Orli Prostějov 15 20 1.0 6.5 2.4 0.3 1.0/1.6 0.0* 1.9
9 Jan Hruška Královští Sokoli 15 16 1.0 8.1 2.8 0.4 1.1/2.2 51.4 1.6
Richard Zachariáš BA Nymburk 15 21 1.0 6.1 2.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 3.3
70 Martin Bureš BK Sokolov 14 22 1.0 5.8 1.7 0.5 0.8/1.8 0.0* 2.5
Jan Buchvaldek Sokol Pražský 15 19 1.0 6.6 2.9 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.2
11 Marek Borl Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 6.9 1.9 0.7 1.1/2.2 48.7 2.5
Matěj Křižanovský BK Opava 15 22 1.0 5.7 2.1 0.2 1.0/1.3 0.0* 1.6
Petr Vysloužil BCM Orli Prostějov 15 21 1.0 6.0 2.1 0.1 1.2/3.0 41.9 1.8
Jiří Esterka SKUP-BCM Olomouc 15 16 1.0 7.7 3.5 0.0 0.7/2.0 34.4 2.2
Ivan Pashkov USK Praha 15 10 1.0 12.1 3.7 0.7 2.6/5.4 48.1 1.6
1 Velen Pospíšil Tygři Brno 15 20 1.0 6.1 2.4 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.0
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 18 1.0 6.6 0.8 1.5 0.4/0.4 0.0* 1.7
Jakub Daneček SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 6.9 1.3 1.2 0.8/1.6 0.0* 1.8
18 Jan Souček SLUNETA Ústí n.L. 14 14 1.0 8.4 2.5 0.6 1.4/2.6 54.1 1.4
Martin Doubek Tigers Č. Budějovice 15 7 1.0 16.4 7.1 0.1 1.7/3.9 44.4 1.4
Marian Saviola BASKET Brno 15 15 1.0 7.7 2.9 0.3 1.1/1.6 0.0* 1.7
Jiří Motl BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 22 1.0 5.2 2.2 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.3
Ondřej Nosek BA Sparta 15 16 1.0 7.1 1.8 0.8 1.3/2.7 46.5 1.5
Matěj Zouhar BK Levharti Chomutov 15 22 1.0 5.2 2.0 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.3
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 21 1.0 5.4 1.4 0.7 0.5/1.4 0.0* 2.1
Lukáš Křesina Tigers Č. Budějovice 15 20 1.0 5.6 2.0 0.2 1.2/2.7 43.4 3.1
Jakub Coubal BA Nymburk 15 22 1.0 5.1 2.0 0.0 0.9/2.5 33.9 1.0
Adam Blažíček Vlci Žďár 15 18 1.0 6.2 2.3 0.1 1.2/2.3 50.0 3.4
Štěpán Wolf BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 19 1.0 5.8 2.4 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.2
Vít Šafr ADFORS Basket Litomyšl 15 14 1.0 7.9 3.1 0.1 1.4/2.6 51.4 1.7
Oliver Chobot BA Sparta 15 11 1.0 9.9 3.6 0.3 1.8/2.7 66.7 2.0
Jan Vilda Vlci Žďár 15 17 1.0 6.4 2.4 0.0 1.6/3.0 52.9 2.2
Adam Skoupil FASTAV Zlín 14 12 1.0 9.1 3.0 0.3 2.1/3.1 67.6 2.2
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy 15 21 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.3
Adam Lang Tygři Praha 15 14 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/1.5 0.0* 0.9
Matěj Kněžour BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 14 1.0 7.6 3.0 0.2 1.0/2.1 48.3 1.9
Rostislav Janča BC Nový Jičín 15 19 1.0 5.5 2.4 0.0 0.6/2.2 28.6 2.8
Dominik Haller Vlci Žďár 15 18 1.0 5.7 0.8 1.2 0.4/1.4 0.0* 2.4
Vojtěch Charvát Sokol Pražský 15 21 1.0 4.9 1.8 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.9
Marek Vajda BK Opava 15 20 1.0 5.1 1.6 0.2 1.3/2.7 48.1 3.2
Ondřej Trkan BASKET Brno 15 15 1.0 6.8 2.5 0.1 1.3/2.4 55.6 2.5
Matěj Šmíd Tigers Č. Budějovice 15 16 1.0 6.3 2.6 0.1 0.9/2.1 42.4 3.1
Vít Malý Tigers Č. Budějovice 15 21 1.0 4.6 1.8 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.5
Michal Fabík SK Žabovřesky 14 18 1.0 5.3 1.5 0.3 1.3/2.4 52.3 3.2
Matouš Pošta Tigers Č. Budějovice 14 10 1.0 9.5 4.1 0.0 1.3/2.6 50.0 2.1
David Pekaj Jiskra Kyjov 15 22 1.0 4.3 1.4 0.3 0.7/1.7 0.0* 3.0
Jan Gabriel Vereška Snakes Ostrava 15 20 1.0 4.7 2.0 0.1 0.7/0.8 0.0* 1.1
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 15 19 1.0 4.9 1.5 0.5 0.5/0.9 0.0* 2.5
Šimon Černoch SK Žabovřesky 15 17 1.0 5.4 1.4 0.8 0.2/0.5 0.0* 1.2
David Ošťádal BCM Orli Prostějov 15 17 1.0 5.4 2.3 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.2
Oliver Wiedner BASKET Brno 14 16 1.0 5.7 1.9 0.3 0.9/1.9 0.0* 1.1
Samuel Wengřín NH Ostrava 15 22 1.0 4.1 1.2 0.5 0.4/1.0 0.0* 2.1
Gurpreet Singh Slavoj Litoměřice 13 18 1.0 5.0 1.5 0.2 1.3/2.8 48.0 2.8
2 Jakub Horváth Tygři Brno 15 12 1.0 7.5 2.8 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.8
12 Štěpán Bártů BK Brandýs n.L. 14 21 1.0 4.2 1.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.4
Vojtěch Prochovník BA Nymburk 15 21 1.0 4.2 1.5 0.3 0.4/1.3 0.0* 1.4
13 Jan Vedral BK Brandýs n.L. 15 10 1.0 8.8 1.2 1.7 1.3/1.4 0.0* 1.2
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 15 14 1.0 6.3 2.4 0.4 0.4/1.3 0.0* 2.1
Šimon Macek SK Žabovřesky 15 20 1.0 4.4 1.4 0.2 1.0/1.4 0.0* 0.6
Mykola Kashpirovskyi Sokol Pražský 15 19 1.0 4.5 1.4 0.5 0.4/1.3 0.0* 1.4
8 Radek Pavelec BK Klatovy 15 22 1.0 3.9 1.4 0.2 0.6/1.1 0.0* 2.4
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 15 16 1.0 5.3 1.4 0.4 1.3/3.3 40.4 1.6
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy 15 21 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
Marek Jebavý BA Nymburk 14 20 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.8
Benjamin Benža SK Žabovřesky 15 12 1.0 7.0 2.6 0.3 1.1/2.2 50.0 2.6
Václav Hanuš USK Praha 15 17 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.7
12 Matěj Císař Slavia Kroměříž 15 18 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.2
Kvido Lebeda BA Sparta 15 13 1.0 6.1 1.7 0.3 1.8/2.7 65.7 1.8
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 13 1.0 6.1 2.3 0.2 0.8/1.4 0.0* 0.4
21 Lukáš Pastor SLUNETA Ústí n.L. 15 14 1.0 5.6 1.4 0.5 1.3/2.1 62.1 1.6
13 Felix Heinz Slavia Kroměříž 14 8 1.0 9.8 3.9 0.1 1.6/3.1 52.0 2.5
19 Filip Zahrádka Tygři Brno 14 21 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.0
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 15 18 1.0 4.3 1.6 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.0
27 Marek Houžvička BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.0
26 Jonáš Novotný BK Brandýs n.L. 15 19 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Pavel Vrána Slavoj Litoměřice 15 19 1.0 4.0 1.6 0.2 0.1/0.4 0.0* 2.5
Vojtěch Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 3.6 0.9 0.5 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jakub Hnojil BK Opava 15 19 1.0 3.9 1.5 0.2 0.4/1.3 0.0* 2.5
1 Marek Zajíček SLUNETA Ústí n.L. 15 22 1.0 3.4 1.2 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.3
Vladyslav Maior USK Praha 15 18 1.0 4.1 1.4 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.8
František Ignác Paleta Tygři Praha 15 18 1.0 4.1 1.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.4
Sebastian Ondřej Kašpar Vlci Žďár 14 15 1.0 4.8 1.9 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.1
Lukáš Randýsek BA Sparta 15 16 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
18 Michal Kydlíček BK Klatovy 15 20 1.0 3.4 0.9 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.0
Jan Bryška ADFORS Basket Litomyšl 15 15 1.0 4.5 2.1 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.1
Tomáš Hazdra BA Nymburk 15 16 1.0 4.2 1.4 0.4 0.2/0.4 0.0* 3.2
Josef Opluštil Sokol Pražský 15 16 1.0 4.1 1.4 0.3 0.3/0.6 0.0* 0.8
Šimon Zátopek BC Nový Jičín 14 13 1.0 5.1 2.1 0.1 0.7/1.5 0.0* 2.2
Matěj Konrád Tigers Č. Budějovice 14 13 1.0 5.1 2.2 0.0 0.8/2.5 30.3 2.8
Tobiáš Szőke Snakes Ostrava 15 16 1.0 4.1 1.4 0.3 0.4/0.7 0.0* 3.1
David Václavík FASTAV Zlín 15 16 1.0 4.0 1.4 0.1 0.9/1.1 0.0* 1.4
Jiří Maršolek NH Ostrava 15 15 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Tobiáš Vojta Tygři Praha 15 14 1.0 4.4 0.9 0.8 0.4/0.6 0.0* 1.0
Jonáš Frýbort Jiskra Kyjov 15 16 1.0 3.8 1.4 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.1
Denis Kudela NH Ostrava 14 6 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.3
Adam Štikar Vlci Žďár 15 17 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.0
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 17 1.0 3.4 1.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.2
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 11 1.0 5.3 1.1 0.9 0.4/0.8 0.0* 1.5
11 Roman Vejražka Královští Sokoli 15 17 1.0 3.4 1.0 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.2
12 Jan Andrlík Královští Sokoli 15 21 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Šimon Suchánek SKUP-BCM Olomouc 14 13 1.0 4.2 1.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.6
Vojtěch Havránek USK Praha 15 17 1.0 3.2 1.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.5
Samuel Reisinger USK Praha 15 18 1.0 3.1 1.2 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.7
16 Michal Žálec Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 3.2 1.2 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.2
Jan Debre SKUP-BCM Olomouc 15 14 1.0 3.9 1.4 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.3
Jan Beníšek Tigers Č. Budějovice 15 19 1.0 2.8 0.5 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.7
36 Martin Ivanič BK Sokolov 15 22 1.0 2.4 0.9 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.9
47 Šimon Regeti BK Sokolov 14 20 1.0 2.6 1.0 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.0
Samuel Kousek BA Sparta 15 10 1.0 5.2 1.5 0.4 1.0/2.0 50.0 2.1
3 David Krupička Královští Sokoli 15 22 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.3
6 Ondřej Soukup BK Brandýs n.L. 15 17 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
Samuel Krejčí Tigers Č. Budějovice 15 12 1.0 4.3 1.0 0.7 0.3/0.8 0.0* 1.3
Vojtěch Navrátil SK Žabovřesky 13 9 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.1
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 13 1.0 3.8 1.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.2
Matěj Tehlár BASKET Brno 15 13 1.0 3.8 1.1 0.5 0.3/0.9 0.0* 1.5
87 Tobias Langhammer BK Sokolov 15 21 1.0 2.4 0.5 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.1
Tomáš Voplatek Slavoj Litoměřice 14 8 1.0 6.3 2.1 0.3 1.3/2.8 45.5 2.0
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.3 0.0* 2.4
Daniel Němeček Tigers Č. Budějovice 14 7 1.0 6.9 2.0 0.6 1.1/2.3 50.0 1.6
4 Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 15 1.0 3.2 1.2 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.5
Patrik Mikula Tygři Praha 15 21 1.0 2.3 0.9 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.1
Hubert Hýžďal BASKET Brno 15 17 1.0 2.8 1.0 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.1
Denis Trnečka Válečníci Děčín 15 12 1.0 3.9 1.0 0.6 0.2/0.5 0.0* 0.6
11 Pavel Přikryl Slavia Kroměříž 15 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
21 Patrik Zavázal Královští Sokoli 15 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.7
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 13 1.0 3.6 1.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 0.8
Martin Růžička Vlci Žďár 14 14 1.0 3.4 0.8 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.1
Andrej Ilavský SKUP-BCM Olomouc 15 19 1.0 2.4 0.5 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.8
Michal Pulpán Jiskra Kyjov 15 20 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.5
Jan Budík Sokol Pražský 15 19 1.0 2.4 0.5 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.3
Kristián Pravda FASTAV Zlín 14 9 1.0 5.1 1.3 0.6 0.8/1.7 0.0* 0.7
Jiří Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 7 1.0 6.6 2.4 0.1 1.3/2.7 47.4 0.9
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Václav Mrkvík BK Levharti Chomutov 15 18 1.0 2.5 0.9 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.8
Lukáš Odstrčilík Snakes Ostrava 14 16 1.0 2.8 0.7 0.3 0.7/1.9 0.0* 2.1
Vojtěch Macháček SKUP-BCM Olomouc 14 16 1.0 2.8 0.8 0.3 0.6/0.8 0.0* 1.1
Ondřej Pop BC Nový Jičín 14 14 1.0 3.2 1.1 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.3
Vojtěch Barnáš Snakes Ostrava 15 14 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.9
Matěj Procházka BASKET Brno 15 10 1.0 4.3 1.0 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.9
77 Matvii Filiionchyk SLUNETA Ústí n.L. 15 18 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.9
Michal Čurda BASKET Brno 15 16 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/0.9 0.0* 0.2
Filip Adámek SK Žabovřesky 15 7 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.7
Martin Vosol Jižní Supi 15 20 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.5
Mykyta Kashpirovskyi Sokol Pražský 15 14 1.0 2.9 1.1 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.6
Mikuláš Vajda BK Opava 13 16 1.0 2.5 0.4 0.5 0.3/0.8 0.0* 0.8
Eliáš Pacola BC Nový Jičín 15 16 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Matyáš Krkoška Snakes Ostrava 14 8 1.0 4.9 1.6 0.1 1.3/2.0 62.5 2.1
Šimon Grujbár ADFORS Basket Litomyšl 15 16 1.0 2.4 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 2.0
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 14 15 1.0 2.5 0.5 0.3 0.8/1.2 0.0* 0.5
Vojtěch Stara Basketbal TJ Svitavy 14 8 1.0 4.8 1.3 0.4 1.1/1.5 0.0* 1.3
Jakub Kaššák Tigers Č. Budějovice 15 14 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.8
Lukáš Marek BCM Orli Prostějov 14 18 1.0 2.1 0.5 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.3
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 14 20 1.0 1.9 0.6 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.1
Matyáš Dokoupil Jiskra Kyjov 13 20 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.6
Kryštof Polák ADFORS Basket Litomyšl 14 13 1.0 2.8 0.8 0.4 0.1/0.2 0.0* 1.4
10 Samuel Ejemighaye Tygři Brno 14 12 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
8 Oliver Chromý Tygři Brno 14 15 1.0 2.4 0.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.9
7 Matěj Vítek Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.6
Hubert Blecha Sokol Pražský 14 12 1.0 2.9 1.2 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.3
Jindřích Červený BK Levharti Chomutov 15 19 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.7
Vojtěch Kubík SKUP-BCM Olomouc 15 19 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.4
Tomáš Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 15 11 1.0 3.1 0.5 0.6 0.1/0.3 0.0* 0.4
Pavel Takáč USK Praha 15 12 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Šimon Vrba BA Nymburk 15 15 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.1
Jakub Kremr Jižní Supi 15 19 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 0.7
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 15 20 1.0 1.6 0.7 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.5
Jáchym Klobouček Slavoj Litoměřice 15 9 1.0 3.4 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.6
David Paulíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 13 1.0 2.4 1.0 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.3
Adam Zedník Basketbal TJ Svitavy 15 2 1.0 15.5 4.5 1.0 3.5/7.0 50.0 1.5
Martin Štoček Jižní Supi 15 11 1.0 2.7 0.6 0.5 0.1/0.6 0.0* 0.8
Vilém Vávra USK Praha 14 5 1.0 6.0 1.8 0.2 1.8/2.2 81.8 1.0
Radim Kracík BC Nový Jičín 13 4 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.5
Petr Hrabal FASTAV Zlín 15 20 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.5
Šimon Horký BA Nymburk 15 15 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.6
Vojtěch Hajda Snakes Ostrava 15 16 1.0 1.8 0.6 0.1 0.4/0.9 0.0* 0.9
10 Jiří Šíma BK Sokolov 14 21 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.1
Kryštof Novotný Tigers Č. Budějovice 15 6 1.0 4.7 1.5 0.5 0.2/0.8 0.0* 0.7
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 9 1.0 3.1 0.9 0.3 0.3/0.4 0.0* 0.7
Tomáš Stejskal Snakes Ostrava 15 20 1.0 1.4 0.5 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.0
Petr Šálek Sokol Pražský 14 11 1.0 2.5 0.5 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.0
František Rott BA Sparta 15 13 1.0 2.1 0.8 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.2
Vojtěch Obermann Sokol Pražský 15 4 1.0 6.8 2.3 0.8 0.0/0.5 0.0* 0.5
12 Vojtěch Toman SLUNETA Ústí n.L. 15 13 1.0 2.1 0.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.8
Filip Kroha BA Sparta 15 16 1.0 1.7 0.6 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.0
25 Adam Osman BK Brandýs n.L. 14 8 1.0 3.3 1.0 0.1 0.9/1.1 0.0* 1.1
Kryštof Hlaváček Basketbal TJ Svitavy 14 21 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.2
8 Mathias Havrda Královští Sokoli 15 12 1.0 2.2 0.7 0.1 0.6/1.2 0.0* 0.7
Ondřej Fejta SK Žabovřesky 15 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Matěj Murárik USK Praha 15 15 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Němčák SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
Adam Čech Válečníci Děčín 14 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.0
David Štětina BA Sparta 14 6 1.0 4.2 1.5 0.3 0.2/1.2 0.0* 1.7
Teodor Čechák Snakes Ostrava 15 16 1.0 1.6 0.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Petr Drozd BASKET Brno 14 8 1.0 3.0 0.9 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.8
Jiří Dvořák Tygři Praha 15 10 1.0 2.3 0.7 0.1 0.6/1.4 0.0* 0.6
Jakub Auxt ADFORS Basket Litomyšl 14 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
Michal Bureš Basketbal TJ Svitavy 14 19 1.0 1.2 0.3 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.0
Petr Krontorád SK Žabovřesky 15 16 1.0 1.4 0.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Daniele Maderloni BA Sparta 15 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.3
Štěpán Lálík Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 5.8 2.0 0.3 1.0/1.8 0.0* 0.8
Jakub Bartoš Jižní Supi 14 6 1.0 3.7 1.5 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Max Čapek Sokol Pražský 15 10 1.0 2.2 0.7 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.0
18 Daniel Vondrák