Žákovská liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
BA Sparta
Tygři Praha
11. 11. 2023
15:30
Hala Kuncova Jan Hejnic
Jáchym Povolný
64
67
13
15
30
34
43
47
Review
Skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
11. 11. 2023
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Lucie Moravcová
Filip Hackl
87
69
18
17
40
36
55
52
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Sokolov
BK Levharti Chomutov
11. 11. 2023
17:00
SH ISŠTE Sokolov Michal Kuncl
Roman Kinka
82
66
15
9
33
30
63
53
Review
Skupina A 1. kolo 1
USK Praha
Tigers Basketball České Budějovice
14. 11. 2023
18:00
SH Folimanka Ondřej Koc
Lucie Moravcová
87
52
23
11
35
18
63
31
Review
Skupina A 2. kolo 7
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta
23. 9. 2023
09:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Lubomír Porvich
94
74
23
21
44
44
65
61
Review
Skupina A 2. kolo 5
USK Praha
BK Sokolov
23. 9. 2023
11:30
SH Folimanka Vojtěch Schaffner
Marek Škořepa
118
71
36
13
59
44
95
54
Review
Skupina A 2. kolo 6
Tigers Basketball České Budějovice
BK Levharti Chomutov
23. 9. 2023
13:30
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Michal Hána
63
75
17
16
37
46
52
62
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Klatovy
Tygři Praha
23. 9. 2023
14:00
SH BK Klatovy Ondřej Melzer
Richard Gottfried
86
70
20
25
48
40
71
55
Review
Skupina A 3. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Praha
24. 9. 2023
09:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Perlík
Pavel Bohata
61
82
21
19
30
39
49
60
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Klatovy
BA Sparta
24. 9. 2023
09:00
SH BK Klatovy Ondřej Melzer
Richard Gottfried
63
65
13
19
27
37
42
51
Review
Skupina A 3. kolo 9
USK Praha
BK Levharti Chomutov
24. 9. 2023
10:00
SH Folimanka Petr Blahout
Lukáš Hartig
82
52
21
17
37
33
60
39
Review
Skupina A 3. kolo 10
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sokolov
24. 9. 2023
10:00
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Michal Hána
99
69
25
17
41
45
71
56
Review
Skupina A 4. kolo 14
BK Levharti Chomutov
Tygři Praha
7. 10. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Adéla Zemancová
85
59
26
14
52
27
70
40
Review
Skupina A 4. kolo 15
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
7. 10. 2023
11:30
SH Folimanka Jan Hošek
Jáchym Povolný
125
57
37
13
63
31
102
43
Review
Skupina A 4. kolo 16
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
7. 10. 2023
14:30
SH ZŠ Kubatova Daniel Chvála
Michal Pivovarský
87
51
19
18
50
30
71
39
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Sokolov
BA Sparta
7. 10. 2023
17:00
SH ISŠTE Sokolov Roman Kinka
Petr Skořepa
96
76
27
26
50
45
70
59
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Levharti Chomutov
BA Sparta
8. 10. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Adéla Zemancová
110
57
30
8
57
27
81
36
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Sokolov
Tygři Praha
8. 10. 2023
10:00
SH ISŠTE Sokolov Petr Skořepa
Roman Kinka
105
86
32
28
46
58
75
71
Review
Skupina A 5. kolo 20
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2023
10:00
SH ZŠ Kubatova Daniel Chvála
Michal Hána
101
67
33
17
63
30
84
47
Review
Skupina A 5. kolo 19
USK Praha
BK Klatovy
8. 10. 2023
11:00
SH Folimanka František Syrovátka
Pavel Šenk
84
46
21
10
39
19
59
32
Review
Skupina A 6. kolo 23
BA Sparta
USK Praha
21. 10. 2023
11:00
Hala Kuncova Jan Renc
Jáchym Povolný
40
121
10
37
23
63
28
94
Review
Skupina A 6. kolo 21
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sokolov
21. 10. 2023
14:30
SH Plzeň - hala č.4 Klaudia Aleksandra Karwowska
Jakub Hejduk
61
106
14
26
37
55
46
84
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Klatovy
BK Levharti Chomutov
21. 10. 2023
15:00
SH BK Klatovy Dennis Billík
Michal Dub
58
55
17
20
32
31
40
47
Review
Skupina A 6. kolo 24
Tygři Praha
Tigers Basketball České Budějovice
18. 10. 2023
19:30
Sportovní hala Jeneč Jakub Hejduk
Fedor Lysov
74
88
18
22
31
35
57
64
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Klatovy
BK Sokolov
22. 10. 2023
09:00
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Jan Karásek
82
62
25
13
39
34
59
45
Review
Skupina A 7. kolo 28
Tygři Praha
USK Praha
22. 10. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Filip Hackl
Michal Mainuš
55
109
13
33
25
60
36
88
Review
Skupina A 7. kolo 27
BA Sparta
Tigers Basketball České Budějovice
22. 10. 2023
11:00
Hala Kuncova Jaroslav Pazourek
Jáchym Povolný
50
88
6
31
16
59
32
78
Review
Skupina A 7. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň
BK Levharti Chomutov
22. 10. 2023
12:30
SH Plzeň - hala č.4 Klaudia Aleksandra Karwowska
Jakub Hejduk
55
97
13
18
27
43
39
66
Review
Skupina A 8. kolo 32
BK Levharti Chomutov
BK Sokolov
12. 11. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Petr Eisner
Vojtěch Kočárník
70
76
19
17
36
33
52
57
Review
Skupina A 8. kolo 29
Tigers Basketball České Budějovice
USK Praha
17. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Sokol Pavel Podhůrský
Jiří Jodl
61
90
16
23
28
50
39
72
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2023
13:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Lubomír Porvich
98
55
31
18
65
36
87
44
Review
Skupina A 8. kolo 31
Tygři Praha
BA Sparta
12. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Michal Tesař
Lucie Moravcová
74
69
13
20
33
43
51
56
Review
Skupina A 9. kolo 36
BA Sparta
BK Klatovy
2. 12. 2023
11:00
Hala Kuncova Ondřej Svejkovský
Dominik Kočovský
82
71
29
10
46
30
66
52
Review
Skupina A 9. kolo 33
BK Levharti Chomutov
USK Praha
2. 12. 2023
13:00
Městská sportovní hala - malá František Syrovátka
Michal Dub
59
99
18
22
33
46
56
78
Review
Skupina A 9. kolo 34
BK Sokolov
Tigers Basketball České Budějovice
11. 12. 2023
17:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Hendrych
Ondřej Asztalos
63
77
8
21
36
36
48
53
Review
Skupina A 9. kolo 35
Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
2. 12. 2023
17:15
Sportovní hala Jeneč Klaudia Aleksandra Karwowska
Filip Hackl
105
63
28
15
56
34
83
45
Review
Skupina A 10. kolo 39
BA Sparta
BK Lokomotiva Plzeň
3. 12. 2023
11:00
Hala Kuncova Jan Jeřáb
Lucie Peterková
86
67
22
15
46
34
63
56
Review
Skupina A 10. kolo 40
Tygři Praha
BK Klatovy
3. 12. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Klaudia Aleksandra Karwowska
Filip Hackl
87
68
17
16
40
33
55
47
Review
Skupina A 10. kolo 37
BK Sokolov
USK Praha
3. 12. 2023
15:00
SH ISŠTE Sokolov Jiří Jodl
Martin Kozel
57
91
11
18
27
44
44
74
Review
Skupina A 10. kolo 38
BK Levharti Chomutov
Tigers Basketball České Budějovice
15. 1. 2024
18:20
Městská sportovní hala - malá Jan Hendrych
Jindřich Nesper
59
42
10
12
24
19
42
32
Review
Skupina A 11. kolo 42
BA Sparta
BK Levharti Chomutov
13. 1. 2024
11:00
Hala Kuncova Jan Hošek
Michal Horník
62
75
14
27
30
47
41
67
Review
Skupina A 11. kolo 41
Tygři Praha
BK Sokolov
13. 1. 2024
13:15
Sportovní hala Jeneč Jan Lejčko
Michal Mainuš
77
80
22
19
45
33
59
59
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Klatovy
USK Praha
13. 1. 2024
13:30
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Fedor Lysov
48
80
13
25
27
44
37
65
Review
Skupina A 11. kolo 44
BK Lokomotiva Plzeň
Tigers Basketball České Budějovice
13. 1. 2024
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Pavel Poliček
64
69
9
21
29
38
46
59
Review
Skupina A 12. kolo 46
Tygři Praha
BK Levharti Chomutov
14. 1. 2024
09:00
Sportovní hala Jeneč František Syrovátka
Martin Koudela
84
79
23
19
35
40
62
54
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
14. 1. 2024
09:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Fedor Lysov
78
39
18
9
39
21
61
31
Review
Skupina A 12. kolo 45
BA Sparta
BK Sokolov
14. 1. 2024
11:00
Hala Kuncova Jan Hošek
Michal Horník
52
101
10
27
27
56
39
82
Review
Skupina A 12. kolo 47
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
14. 1. 2024
15:30
SH Plzeň - hala č.4 Michal Kuncl
Martin Kozel
53
130
15
34
37
64
46
102
Review
Skupina A 13. kolo 51
Tigers Basketball České Budějovice
BA Sparta
27. 1. 2024
11:00
Sportovní hala Sokol Daniel Chvála
Jan Lejčko
99
37
26
13
51
22
79
25
Review
Skupina A 13. kolo 49
BK Levharti Chomutov
BK Lokomotiva Plzeň
27. 1. 2024
12:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Ondřej Josefus
82
45
16
11
41
21
61
31
Review
Skupina A 13. kolo 52
USK Praha
Tygři Praha
27. 1. 2024
12:00
SH Folimanka Michal Horník
Michal Mainuš
102
39
16
11
48
22
80
31
Review
Skupina A 13. kolo 50
BK Sokolov
BK Klatovy
27. 1. 2024
17:00
SH ISŠTE Sokolov Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
75
66
25
14
42
32
57
44
Review
Skupina A 14. kolo 55
USK Praha
BA Sparta
28. 1. 2024
10:00
SH Folimanka Michal Horník
Michal Mainuš
122
40
31
13
63
21
95
27
Review
Skupina A 14. kolo 56
Tigers Basketball České Budějovice
Tygři Praha
28. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Sokol Jáchym Povolný
Michal Pivovarský
71
76
13
11
29
28
43
48
Review
Skupina A 14. kolo 54
BK Levharti Chomutov
BK Klatovy
28. 1. 2024
11:00
Městská sportovní hala - malá Jaroslav Pazourek
Vladislav Lunhul
65
52
12
7
39
21
53
32
Review
Skupina A 14. kolo 53
BK Sokolov
BK Lokomotiva Plzeň
26. 1. 2024
17:00
SH ISŠTE Sokolov Jan Hendrych
Jindřich Nesper
94
40
30
9
46
19
71
35
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
62 Jiří Kučera BK Sokolov 15 24 1.0 20.3 7.0 1.2 2.7/4.9 54.7 3.0
Radek Chaloupka USK Praha 15 25 1.0 19.0 5.2 2.1 2.2/3.0 73.3 1.9
30 Filip Mašek Tygři Brno 15 24 1.0 18.8 6.2 1.0 3.3/5.5 59.1 1.8
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 14 20 1.0 22.1 7.3 1.0 4.6/7.9 58.2 2.9
Jan Kopecký Válečníci Děčín 14 22 1.0 19.7 6.2 1.8 1.9/3.9 47.7 2.4
4 Matěj Krátký BK Sokolov 15 25 1.0 17.3 6.8 0.0 3.6/6.6 54.2 2.6
24 Martin Šimko Tygři Brno 15 23 1.0 18.6 7.6 0.0 3.3/4.8 69.1 2.8
Jan Břeň Basketbal TJ Svitavy 15 21 1.0 20.3 6.5 1.7 2.3/4.5 50.5 1.5
Teodor Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 19 1.0 22.2 6.3 1.9 3.8/5.8 65.8 2.2
Marek Houška Válečníci Děčín 15 22 1.0 18.7 7.1 1.0 1.6/2.9 57.1 1.6
Daniel Poláček BA Nymburk 15 25 1.0 16.4 6.0 0.4 3.2/5.0 62.7 2.5
Matěj Šnobl BK Sokolov 13 23 1.0 17.8 3.3 2.7 2.9/3.5 83.8 2.3
Dominik Hodek BA Young Diamonds 14 22 1.0 18.5 5.5 1.7 2.5/4.3 57.9 1.9
Matyas Gazdačko BASKET Brno 15 22 1.0 18.0 7.8 0.3 1.5/4.2 35.5 2.8
Jakub Kraval BK Opava 15 22 1.0 18.0 5.5 1.5 2.4/4.0 59.8 1.9
2 Dominik Prokeš Královští Sokoli 15 20 1.0 19.6 7.1 0.9 3.0/6.8 43.4 2.5
Vojtěch Gronský BK Opava 15 19 1.0 20.6 6.8 0.6 5.2/9.2 56.0 2.3
Matěj Rosecký Vlci Žďár 15 20 1.0 19.5 6.5 1.7 1.7/2.8 60.0 2.8
Tomáš Hutyra Snakes Ostrava 15 25 1.0 15.6 5.8 0.2 3.4/5.6 60.3 2.2
11 František Kinský BK Klatovy 15 22 1.0 17.6 6.6 0.6 2.5/5.1 49.6 2.9
21 Ondřej Kubík BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 17.0 4.9 1.2 3.7/5.0 75.2 1.1
Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 15 19 1.0 19.3 7.7 0.4 2.7/4.3 64.2 1.8
Ondřej Peč BCM Orli Prostějov 15 22 1.0 16.7 5.1 0.8 4.2/6.7 62.6 1.5
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 17.3 6.2 1.3 1.0/1.6 0.0* 1.9
Lukáš Hejduk BK Opava 15 22 1.0 16.5 5.4 1.1 2.4/3.7 64.6 2.4
22 Filip Šnejdar BK Klatovy 15 16 1.0 22.7 7.3 0.9 5.4/9.2 58.5 1.8
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 15 22 1.0 16.4 4.4 1.3 3.8/5.2 72.2 2.6
Jakub Kovač BA Nymburk 15 23 1.0 15.7 5.3 1.5 0.7/1.0 0.0* 2.3
19 Jan Kučera BK Brandýs n.L. 15 21 1.0 17.0 5.0 1.5 2.6/3.5 73.0 2.2
Štěpán Lička NH Ostrava 15 21 1.0 17.0 7.3 0.2 1.6/3.5 46.6 2.7
5 Stefan Simović Tygři Brno 15 17 1.0 20.8 7.6 0.9 2.7/4.1 66.7 2.6
Jiří Pražák BCM Orli Prostějov 15 20 1.0 17.6 6.7 0.5 3.0/5.3 55.7 2.6
Vojtěch Kundrát Snakes Ostrava 15 25 1.0 14.0 3.8 1.2 2.8/4.0 69.0 1.7
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 15 21 1.0 16.6 6.9 0.3 1.8/3.1 56.9 1.7
Šimon Batelka BA Nymburk 15 25 1.0 13.9 5.2 0.4 2.2/4.2 50.9 2.6
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 15 20 1.0 17.2 6.5 0.6 2.6/4.3 60.0 3.1
Tomáš Hejtmánek BA Young Diamonds 15 22 1.0 15.5 4.8 1.0 2.8/5.4 52.5 2.2
Vojtěch Malík NH Ostrava 15 18 1.0 18.7 8.0 0.4 1.5/3.0 50.0 0.9
Filip Kovář FASTAV Zlín 15 20 1.0 16.6 6.1 0.4 3.4/6.3 53.6 2.0
Richard Štráchal USK Praha 15 25 1.0 13.0 5.9 0.0 1.3/2.1 60.4 2.4
Prokop Hanzlík Slavoj Litoměřice 15 21 1.0 15.5 4.3 1.2 3.2/6.0 54.0 2.1
Alexander Stambolidis Snakes Ostrava 15 22 1.0 14.7 5.9 0.1 2.6/5.8 44.5 2.6
Michal Blabolil Tygři Praha 15 20 1.0 16.0 5.1 1.6 1.3/2.4 52.1 2.3
Marek Hranoš Snakes Ostrava 15 25 1.0 12.6 4.1 0.5 3.0/5.4 56.3 2.5
14 Simon Unverdorben Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 17.0 5.3 1.1 3.3/5.6 59.0 1.9
Jan Hrubý NH Ostrava 15 22 1.0 13.9 5.5 0.4 1.7/3.1 54.4 1.2
8 David Stoklas Slavia Kroměříž 15 21 1.0 14.4 5.0 0.9 1.8/3.3 53.6 2.6
Matěj Buben Válečníci Děčín 15 17 1.0 17.8 7.4 0.6 1.1/2.8 39.6 2.2
Jan Kotík FASTAV Zlín 15 21 1.0 14.1 5.8 0.3 1.7/3.2 52.2 3.0
Matyáš Kopečný Jižní Supi 15 20 1.0 14.8 5.7 0.3 2.5/5.6 44.6 1.9
21 Vojta Šidlák Tygři Brno 15 21 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/4.9 39.8 2.1
Jakub Vagner Sokol Pražský 15 18 1.0 16.3 6.4 0.7 1.6/3.3 47.5 2.1
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy 15 22 1.0 13.1 4.0 1.5 0.5/1.4 0.0* 1.5
Aleš Dlouhý Jižní Supi 15 22 1.0 13.0 3.9 1.3 1.2/2.1 55.3 2.5
7 Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 15 22 1.0 12.9 5.3 0.4 1.3/2.8 45.2 3.4
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 15 22 1.0 12.7 4.4 0.9 1.2/2.8 43.5 1.9
Adam Dřímal USK Praha 15 20 1.0 14.0 5.6 0.2 2.3/4.0 57.0 2.2
Jonáš Houser Válečníci Děčín 15 20 1.0 13.9 5.7 0.4 1.5/2.6 57.7 1.8
Michal Halamíček NH Ostrava 15 23 1.0 11.9 3.6 1.3 0.7/1.3 0.0* 2.0
Matěj Krmíček SK Žabovřesky 15 19 1.0 14.4 5.8 0.1 2.5/5.4 47.1 1.3
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 15 19 1.0 14.2 5.0 0.8 1.8/2.7 68.6 1.0
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 15 22 1.0 12.3 3.0 1.7 1.1/1.8 0.0* 1.6
Matěj Sklenařík USK Praha 15 17 1.0 15.8 5.8 1.0 1.2/2.5 48.8 2.5
Vojtěch Křeček Basketbal TJ Svitavy 15 14 1.0 19.1 6.6 1.3 2.1/4.9 42.6 2.9
Miky Zoubek BCM Orli Prostějov 15 21 1.0 12.7 4.4 0.5 2.4/5.3 45.9 3.8
5 Tomáš Jung Lokomotiva Plzeň 14 20 1.0 13.3 1.8 2.7 1.9/2.4 78.7 1.6
4 Jakub Skalický Královští Sokoli 15 22 1.0 11.9 4.4 0.4 2.1/4.0 51.7 1.2
Adam Gomboš BA Sparta 15 14 1.0 18.6 5.6 1.8 1.9/3.0 64.3 2.6
20 Adam Stoklas Slavia Kroměříž 15 22 1.0 11.7 4.8 0.3 1.2/2.4 50.0 2.9
Šimon Socha Vlci Žďár 14 13 1.0 19.7 7.3 0.2 4.6/7.8 59.4 2.2
10 Lukáš Prouza BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 12.8 3.8 0.8 2.8/5.5 50.0 2.4
Tobiáš Benda BA Nymburk 14 21 1.0 11.9 4.0 0.6 2.1/3.3 64.3 2.0
Jan Blaško BA Young Diamonds 15 22 1.0 11.3 3.3 1.0 1.8/3.7 49.4 3.3
Vojtěch Hornický Slavoj Litoměřice 15 18 1.0 13.7 5.8 0.4 0.8/4.1 18.9 2.7
Vojtěch Musil Jižní Supi 15 22 1.0 10.9 3.9 0.8 0.8/1.4 0.0* 1.3
Filip Hemerka BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 25 1.0 9.6 3.3 0.7 1.0/1.8 0.0* 1.2
46 Štěpán Nagy BK Sokolov 15 25 1.0 9.4 1.9 1.6 0.9/1.4 0.0* 2.1
David Elich Tygři Praha 15 20 1.0 11.8 3.7 1.0 1.5/2.6 56.9 1.1
Jakub Chaloupka USK Praha 15 19 1.0 12.2 4.4 0.9 0.7/1.3 0.0* 1.7
Lukáš Žabenský NH Ostrava 15 25 1.0 9.2 4.0 0.0 1.0/2.0 0.0* 2.7
Deniz Muqa SK Žabovřesky 15 22 1.0 10.4 4.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 3.6
Filip Kašík Tigers Č. Budějovice 14 12 1.0 18.8 5.9 1.6 2.3/2.9 77.1 1.9
Adam Weiser SKUP-BCM Olomouc 14 18 1.0 12.3 5.1 0.2 1.6/3.5 44.4 1.4
35 Vojtěch Jaroš SLUNETA Ústí n.L. 15 21 1.0 10.5 3.4 1.0 0.9/1.7 0.0* 1.1
Jan Kukačka BA Nymburk 15 24 1.0 9.1 3.8 0.0 1.6/3.4 46.3 0.6
Matyáš Přikryl BASKET Brno 15 22 1.0 9.8 3.5 0.5 1.3/2.4 54.7 1.5
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 15 21 1.0 10.3 3.4 0.1 3.1/5.7 54.2 3.5
Tomáš Pollak BC Nový Jičín 14 17 1.0 12.7 4.9 0.1 2.5/4.5 54.5 2.0
17 Vojtěch Bubeník SLUNETA Ústí n.L. 15 19 1.0 11.3 4.2 0.4 1.6/3.1 51.7 2.3
Přemysl El Karib Tygři Praha 15 21 1.0 10.1 4.2 0.0 1.5/3.8 38.8 2.7
Matěj Mršťák NH Ostrava 15 23 1.0 9.2 4.0 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.2
Jakub Hošek Jiskra Kyjov 15 22 1.0 9.5 3.9 0.0 1.6/4.3 38.3 2.1
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 15 25 1.0 8.3 2.2 0.9 1.2/2.2 55.4 2.3
Vít Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 23 1.0 9.0 2.4 0.9 1.4/2.3 60.4 1.4
Jakub Ptáček BC Nový Jičín 14 14 1.0 14.6 4.1 1.4 2.4/4.3 56.7 2.5
Jonáš Absolon FASTAV Zlín 15 18 1.0 11.2 4.6 0.2 1.3/2.6 50.0 2.7
Robin Šporik SKUP-BCM Olomouc 15 21 1.0 9.5 2.9 0.8 1.5/2.9 53.3 3.4
Matyas Kubját BC Nový Jičín 14 12 1.0 16.6 7.3 0.0 1.9/3.8 50.0 2.0
Martin Göpfert SK Žabovřesky 15 21 1.0 9.4 3.0 0.6 1.6/2.7 57.9 0.9
8 Jakub Vodička Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 11.4 4.1 0.4 1.9/3.4 56.1 2.6
Samuel Petruška FASTAV Zlín 15 21 1.0 9.1 4.1 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.8
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 19 1.0 10.1 3.8 0.4 1.3/2.5 51.1 2.2
Samuel Slavětínský Tygři Praha 15 22 1.0 8.6 3.4 0.3 0.9/1.5 0.0* 2.1
David Zelinka Jiskra Kyjov 15 18 1.0 10.4 4.8 0.0 0.8/2.2 35.9 1.7
Jiří Krejčí Vlci Žďár 14 20 1.0 9.3 2.2 1.3 1.1/1.6 0.0* 1.7
Petr Urban Slavoj Litoměřice 14 17 1.0 10.9 3.7 0.6 1.6/2.5 64.3 2.7
Ivan Pashkov USK Praha 15 15 1.0 12.4 3.6 0.9 2.4/4.6 52.2 1.7
William Walter Jižní Supi 15 16 1.0 11.6 4.4 0.6 0.9/1.5 0.0* 2.1
Vojtěch Dvořák BA Sparta 14 12 1.0 15.1 4.6 1.1 2.7/4.7 57.1 1.9
Štěpán Gregor SKUP-BCM Olomouc 15 22 1.0 8.2 2.9 0.5 0.9/2.0 44.4 2.8
Jan Straka BASKET Brno 15 21 1.0 8.4 2.3 1.1 0.5/0.9 0.0* 2.0
Filip Sládek FASTAV Zlín 15 19 1.0 9.3 3.5 0.3 1.4/2.2 63.4 2.4
Hubert Kanda Tygři Praha 15 22 1.0 7.9 2.4 0.7 0.9/1.4 0.0* 2.2
12 Jáchym Marák Lokomotiva Plzeň 15 19 1.0 9.1 2.6 0.7 1.7/3.6 47.8 3.3
Daniel Kormaník NH Ostrava 15 23 1.0 7.5 3.3 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.0
Patrik Fišer BASKET Brno 15 22 1.0 7.8 2.7 0.6 0.5/0.9 0.0* 2.4
20 Jakub Renner SLUNETA Ústí n.L. 14 14 1.0 12.1 3.3 0.4 4.3/6.8 63.2 1.9
Jan Kaiser Slavoj Litoměřice 15 19 1.0 8.9 2.6 0.5 2.2/3.8 58.3 2.2
Kryštof Pyš NH Ostrava 15 24 1.0 7.0 2.8 0.3 0.4/1.0 0.0* 2.0
35 Martin Šibal Tygři Brno 15 18 1.0 9.3 1.4 2.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
Petr Obršál BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 8.0 2.6 0.6 1.0/2.2 43.5 1.8
Martin Dvořák SKUP-BCM Olomouc 15 20 1.0 8.3 3.7 0.0 1.0/3.6 28.2 2.0
Vojta Konopásek Slavoj Litoměřice 15 20 1.0 8.3 2.7 0.3 2.1/3.5 60.9 1.6
Richard Zachariáš BA Nymburk 15 24 1.0 6.8 3.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 3.3
9 Šimon Šebestík Slavia Kroměříž 15 21 1.0 7.7 3.6 0.1 0.3/0.5 0.0* 2.2
Bohdan Liubarskyi BASKET Brno 15 18 1.0 8.9 2.8 0.8 0.9/2.2 42.5 2.6
Martin Bureš BK Sokolov 14 25 1.0 6.4 2.1 0.4 0.9/1.8 0.0* 2.4
7 Marek Koštíř SLUNETA Ústí n.L. 15 18 1.0 8.9 2.3 0.8 1.9/2.4 77.3 1.9
Ondřej Miklas BASKET Brno 15 19 1.0 8.3 2.8 0.5 1.3/2.3 54.5 2.1
4 Tomáš Sommer Lokomotiva Plzeň 15 19 1.0 8.2 3.5 0.1 0.9/1.8 0.0* 4.0
Tadeáš Brejcha USK Praha 15 23 1.0 6.7 1.8 0.8 0.8/1.3 0.0* 1.4
13 Adam Havlík Lokomotiva Plzeň 15 22 1.0 7.0 1.9 0.6 1.4/2.4 56.6 3.7
Lukáš Chlupsa Válečníci Děčín 15 20 1.0 7.7 3.1 0.2 1.0/2.7 37.7 1.9
David Řezníček Tygři Praha 15 21 1.0 7.3 2.1 0.9 0.4/0.7 0.0* 1.2
23 Tadeáš Samuel Hlaváček BK Brandýs n.L. 14 18 1.0 8.3 3.4 0.1 1.1/2.2 51.3 1.7
Matyáš Dlouhý Jižní Supi 15 21 1.0 7.0 2.1 0.6 1.0/2.0 50.0 2.5
15 Josef Prause Slavia Kroměříž 15 17 1.0 8.6 3.2 0.6 0.5/0.8 0.0* 2.9
David Piloyan BC Nový Jičín 15 21 1.0 6.9 2.3 0.5 0.9/1.7 0.0* 1.4
Tomáš Sokol NH Ostrava 15 23 1.0 6.1 2.5 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.0
Vojtěch Štůla Basketbal TJ Svitavy 15 21 1.0 6.7 1.8 0.7 1.0/2.9 33.3 2.1
Martin Nebus Jižní Supi 15 17 1.0 8.1 2.5 0.3 2.3/4.0 57.4 1.9
13 Jan Stříž Tygři Brno 15 20 1.0 6.9 2.6 0.3 1.1/1.8 0.0* 1.3
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 21 1.0 6.5 0.9 1.5 0.4/0.4 0.0* 1.7
1 Velen Pospíšil Tygři Brno 15 23 1.0 6.0 2.2 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.0
Tomáš Horyna Basketbal TJ Svitavy 15 16 1.0 8.6 3.3 0.1 1.9/4.6 40.5 2.2
Jáchym Libich Válečníci Děčín 14 20 1.0 6.8 2.5 0.2 1.3/2.4 55.3 1.7
Vít Halenčák Válečníci Děčín 15 22 1.0 6.2 2.3 0.2 1.0/2.5 38.9 2.2
10 Jonáš Hříbek Slavia Kroměříž 15 16 1.0 8.4 3.6 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.1
5 Adam Konrád BK Brandýs n.L. 15 19 1.0 7.1 3.2 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.9
14 Marek Jarošek Slavia Kroměříž 14 18 1.0 7.4 3.3 0.0 0.9/2.4 36.4 1.7
Štěpán Wolf BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 22 1.0 6.0 2.4 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.1
Vincent Žůrek BK Opava 15 17 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/3.4 29.3 2.1
Matěj Šotola Královští Sokoli 14 18 1.0 7.3 2.2 0.5 1.5/2.9 50.9 1.7
Max Coufal Jižní Supi 15 20 1.0 6.6 2.6 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.7
Max Harvánek SK Žabovřesky 15 17 1.0 7.8 3.2 0.1 1.1/2.7 41.3 3.5
Jan Bureš Tygři Praha 15 22 1.0 6.0 2.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.0
Dominik Žárský BCM Orli Prostějov 15 20 1.0 6.5 2.4 0.3 1.0/1.6 0.0* 1.9
9 Jan Hruška Královští Sokoli 15 16 1.0 8.1 2.8 0.4 1.1/2.2 51.4 1.6
Jan Buchvaldek Sokol Pražský 15 19 1.0 6.6 2.9 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.2
11 Marek Borl Lokomotiva Plzeň 15 18 1.0 6.9 1.9 0.7 1.1/2.2 48.7 2.5
Matěj Křižanovský BK Opava 15 22 1.0 5.7 2.1 0.2 1.0/1.3 0.0* 1.6
Petr Vysloužil BCM Orli Prostějov 15 21 1.0 6.0 2.1 0.1 1.2/3.0 41.9 1.8
Jakub Coubal BA Nymburk 15 25 1.0 5.0 2.0 0.0 0.9/2.6 34.4 1.2
Jiří Esterka SKUP-BCM Olomouc 15 16 1.0 7.7 3.5 0.0 0.7/2.0 34.4 2.2
Jiří Motl BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 25 1.0 4.9 2.0 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.5
Jakub Daneček SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 6.9 1.3 1.2 0.8/1.6 0.0* 1.8
18 Jan Souček SLUNETA Ústí n.L. 14 14 1.0 8.4 2.5 0.6 1.4/2.6 54.1 1.4
Vít Šafr BA Young Diamonds 15 16 1.0 7.3 2.9 0.1 1.2/2.3 51.4 1.8
Martin Doubek Tigers Č. Budějovice 15 7 1.0 16.4 7.1 0.1 1.7/3.9 44.4 1.4
Marian Saviola BASKET Brno 15 15 1.0 7.7 2.9 0.3 1.1/1.6 0.0* 1.7
Ondřej Nosek BA Sparta 15 16 1.0 7.1 1.8 0.8 1.3/2.7 46.5 1.5
Matěj Zouhar BK Levharti Chomutov 15 22 1.0 5.2 2.0 0.1 0.9/1.5 0.0* 1.3
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 14 21 1.0 5.4 1.4 0.7 0.5/1.4 0.0* 2.1
Lukáš Křesina Tigers Č. Budějovice 15 20 1.0 5.6 2.0 0.2 1.2/2.7 43.4 3.1
Adam Blažíček Vlci Žďár 15 18 1.0 6.2 2.3 0.1 1.2/2.3 50.0 3.4
2 Jakub Horváth Tygři Brno 15 15 1.0 7.3 2.7 0.4 0.7/2.1 31.3 2.1
Adam Skoupil FASTAV Zlín 14 12 1.0 9.1 3.0 0.3 2.1/3.1 67.6 2.2
Jan Vilda Vlci Žďár 15 17 1.0 6.4 2.4 0.0 1.6/3.0 52.9 2.2
16 Alexandr Ševčík BK Klatovy 15 21 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.3
Oliver Chobot BA Sparta 15 11 1.0 9.9 3.6 0.3 1.8/2.7 66.7 2.0
Vladyslav Maior USK Praha 15 23 1.0 4.7 1.7 0.2 0.7/1.2 0.0* 1.8
Adam Lang Tygři Praha 15 14 1.0 7.6 2.6 0.6 0.6/1.5 0.0* 0.9
Václav Hanuš USK Praha 15 22 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Matěj Kněžour BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 16 1.0 6.7 2.6 0.2 0.9/1.8 0.0* 1.6
Jan Gabriel Vereška Snakes Ostrava 15 23 1.0 4.6 1.8 0.1 0.7/0.8 0.0* 1.0
Rostislav Janča BC Nový Jičín 15 19 1.0 5.5 2.4 0.0 0.6/2.2 28.6 2.8
Dominik Haller Vlci Žďár 15 18 1.0 5.7 0.8 1.2 0.4/1.4 0.0* 2.4
Vojtěch Charvát Sokol Pražský 15 21 1.0 4.9 1.8 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.9
Marek Vajda BK Opava 15 20 1.0 5.1 1.6 0.2 1.3/2.7 48.1 3.2
Ondřej Trkan BASKET Brno 15 15 1.0 6.8 2.5 0.1 1.3/2.4 55.6 2.5
Matěj Šmíd Tigers Č. Budějovice 15 16 1.0 6.3 2.6 0.1 0.9/2.1 42.4 3.1
Vojtěch Prochovník BA Nymburk 15 24 1.0 4.2 1.5 0.3 0.4/1.1 0.0* 1.3
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 15 17 1.0 5.8 2.2 0.4 0.4/1.2 0.0* 1.8
Vít Malý Tigers Č. Budějovice 15 21 1.0 4.6 1.8 0.1 0.7/1.3 0.0* 1.5
Michal Fabík SK Žabovřesky 14 18 1.0 5.3 1.5 0.3 1.3/2.4 52.3 3.2
Matouš Pošta Tigers Č. Budějovice 14 10 1.0 9.5 4.1 0.0 1.3/2.6 50.0 2.1
David Pekaj Jiskra Kyjov 15 22 1.0 4.3 1.4 0.3 0.7/1.7 0.0* 3.0
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 15 19 1.0 4.9 1.5 0.5 0.5/0.9 0.0* 2.5
Šimon Černoch SK Žabovřesky 15 17 1.0 5.4 1.4 0.8 0.2/0.5 0.0* 1.2
Oliver Wiedner BASKET Brno 14 16 1.0 5.7 1.9 0.3 0.9/1.9 0.0* 1.1
David Ošťádal BCM Orli Prostějov 15 17 1.0 5.4 2.3 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.2
Samuel Wengřín NH Ostrava 15 25 1.0 3.6 1.0 0.4 0.4/0.9 0.0* 1.9
Gurpreet Singh Slavoj Litoměřice 13 18 1.0 5.0 1.5 0.2 1.3/2.8 48.0 2.8
12 Štěpán Bártů BK Brandýs n.L. 14 21 1.0 4.2 1.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.4
13 Jan Vedral BK Brandýs n.L. 15 10 1.0 8.8 1.2 1.7 1.3/1.4 0.0* 1.2
Marek Jebavý BA Nymburk 14 23 1.0 3.8 1.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.8
Šimon Macek SK Žabovřesky 15 20 1.0 4.4 1.4 0.2 1.0/1.4 0.0* 0.6
Adam Zdeněk Válečníci Děčín 14 15 1.0 5.7 2.1 0.3 0.7/1.2 0.0* 0.5
Vojtěch Pokorný BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 23 1.0 3.7 0.8 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.4
Mykola Kashpirovskyi Sokol Pražský 15 19 1.0 4.5 1.4 0.5 0.4/1.3 0.0* 1.4
8 Radek Pavelec BK Klatovy 15 22 1.0 3.9 1.4 0.2 0.6/1.1 0.0* 2.4
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 15 16 1.0 5.3 1.4 0.4 1.3/3.3 40.4 1.6
Benjamin Benža SK Žabovřesky 15 12 1.0 7.0 2.6 0.3 1.1/2.2 50.0 2.6
14 Štěpán Kmetek BK Klatovy 15 21 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
19 Filip Zahrádka Tygři Brno 14 24 1.0 3.5 1.5 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.9
12 Matěj Císař Slavia Kroměříž 15 18 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.2
Kvido Lebeda BA Sparta 15 13 1.0 6.1 1.7 0.3 1.8/2.7 65.7 1.8
21 Lukáš Pastor SLUNETA Ústí n.L. 15 14 1.0 5.6 1.4 0.5 1.3/2.1 62.1 1.6
13 Felix Heinz Slavia Kroměříž 14 8 1.0 9.8 3.9 0.1 1.6/3.1 52.0 2.5
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 15 18 1.0 4.3 1.6 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.0
27 Marek Houžvička BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.0
26 Jonáš Novotný BK Brandýs n.L. 15 19 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Pavel Vrána Slavoj Litoměřice 15 19 1.0 4.0 1.6 0.2 0.1/0.4 0.0* 2.5
1 Marek Zajíček SLUNETA Ústí n.L. 15 22 1.0 3.4 1.2 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.3
Tobiáš Szőke Snakes Ostrava 15 19 1.0 3.9 1.3 0.3 0.4/0.8 0.0* 2.8
Jakub Hnojil BK Opava 15 19 1.0 3.9 1.5 0.2 0.4/1.3 0.0* 2.5
František Ignác Paleta Tygři Praha 15 18 1.0 4.1 1.4 0.3 0.3/0.9 0.0* 2.4
Sebastian Ondřej Kašpar Vlci Žďár 14 15 1.0 4.8 1.9 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.1
Lukáš Randýsek BA Sparta 15 16 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.0
Jan Bryška BA Young Diamonds 15 16 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.3
Tomáš Hazdra BA Nymburk 15 19 1.0 3.7 1.3 0.3 0.2/0.5 0.0* 2.9
18 Michal Kydlíček BK Klatovy 15 20 1.0 3.4 0.9 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.0
Jiří Důra Válečníci Děčín 14 14 1.0 4.7 0.9 0.9 0.4/0.9 0.0* 1.5
Šimon Zátopek BC Nový Jičín 14 13 1.0 5.1 2.1 0.1 0.7/1.5 0.0* 2.2
Jiří Maršolek NH Ostrava 15 18 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.7
Josef Opluštil Sokol Pražský 15 16 1.0 4.1 1.4 0.3 0.3/0.6 0.0* 0.8
Matěj Konrád Tigers Č. Budějovice 14 13 1.0 5.1 2.2 0.0 0.8/2.5 30.3 2.8
Vojtěch Havránek USK Praha 15 21 1.0 3.1 1.0 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
David Václavík FASTAV Zlín 15 16 1.0 4.0 1.4 0.1 0.9/1.1 0.0* 1.4
Tobiáš Vojta Tygři Praha 15 14 1.0 4.4 0.9 0.8 0.4/0.6 0.0* 1.0
Jonáš Frýbort Jiskra Kyjov 15 16 1.0 3.8 1.4 0.1 0.7/1.4 0.0* 2.1
Denis Kudela NH Ostrava 14 6 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.3
Adam Štikar Vlci Žďár 15 17 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/1.9 0.0* 2.0
4 Tibor Palčík Slavia Kroměříž 14 17 1.0 3.4 1.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.2
Samuel Reisinger USK Praha 15 22 1.0 2.6 1.0 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.6
12 Jan Andrlík Královští Sokoli 15 21 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
11 Roman Vejražka Královští Sokoli 15 17 1.0 3.4 1.0 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.2
36 Martin Ivanič BK Sokolov 15 25 1.0 2.2 0.8 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.8
Šimon Suchánek SKUP-BCM Olomouc 14 13 1.0 4.2 1.6 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.6
Šimon Regeti BK Sokolov 14 23 1.0 2.4 0.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.9
Jan Debre SKUP-BCM Olomouc 15 14 1.0 3.9 1.4 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.3
Jan Beníšek Tigers Č. Budějovice 15 19 1.0 2.8 0.5 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.7
87 Tobias Langhammer BK Sokolov 15 24 1.0 2.3 0.5 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.1
16 Michal Žálec Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 3.2 1.2 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.2
Samuel Kousek BA Sparta 15 10 1.0 5.2 1.5 0.4 1.0/2.0 50.0 2.1
6 Ondřej Soukup BK Brandýs n.L. 15 17 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
Samuel Krejčí Tigers Č. Budějovice 15 12 1.0 4.3 1.0 0.7 0.3/0.8 0.0* 1.3
3 David Krupička Královští Sokoli 15 22 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.3
Matěj Tehlár BASKET Brno 15 13 1.0 3.8 1.1 0.5 0.3/0.9 0.0* 1.5
Adam Kalus BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.3 0.0* 2.4
Tomáš Voplatek Slavoj Litoměřice 14 8 1.0 6.3 2.1 0.3 1.3/2.8 45.5 2.0
Luka Jeremić Sokol Pražský 14 13 1.0 3.8 1.5 0.2 0.2/0.5 0.0* 0.2
Vojtěch Navrátil SK Žabovřesky 13 9 1.0 5.6 2.4 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.1
Vojtěch Barnáš Snakes Ostrava 15 16 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Patrik Mikula Tygři Praha 15 21 1.0 2.3 0.9 0.1 0.0/0.2 0.0* 1.1
Daniel Němeček Tigers Č. Budějovice 14 7 1.0 6.9 2.0 0.6 1.1/2.3 50.0 1.6
Lukáš Odstrčilík Snakes Ostrava 14 19 1.0 2.5 0.6 0.3 0.6/1.6 0.0* 2.0
Lukáš Kydlíček BK Klatovy 13 15 1.0 3.2 1.2 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.5
Hubert Hýžďal BASKET Brno 15 17 1.0 2.8 1.0 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.1
Martin Růžička Vlci Žďár 14 14 1.0 3.4 0.8 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.1
11 Pavel Přikryl Slavia Kroměříž 15 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
Jindřich Kovařík Válečníci Děčín 14 15 1.0 3.1 1.3 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.7
21 Patrik Zavázal Královští Sokoli 15 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.7
Denis Trnečka Válečníci Děčín 15 15 1.0 3.1 0.8 0.5 0.1/0.4 0.0* 0.5
8 Oliver Chromý Tygři Brno 14 18 1.0 2.6 0.8 0.0 0.9/1.3 0.0* 1.1
Michal Pulpán Jiskra Kyjov 15 20 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.5
Andrej Ilavský SKUP-BCM Olomouc 15 19 1.0 2.4 0.5 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.8
Martin Rosberg BCM Orli Prostějov 14 21 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Kristián Pravda FASTAV Zlín 14 9 1.0 5.1 1.3 0.6 0.8/1.7 0.0* 0.7
Jiří Fiedler BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 7 1.0 6.6 2.4 0.1 1.3/2.7 47.4 0.9
Jan Budík Sokol Pražský 15 19 1.0 2.4 0.5 0.3 0.4/0.6 0.0* 1.3
Ondřej Pop BC Nový Jičín 14 14 1.0 3.2 1.1 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.3
Václav Mrkvík BK Levharti Chomutov 15 18 1.0 2.5 0.9 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.8
Vilém Vávra USK Praha 14 10 1.0 4.5 1.4 0.2 1.1/1.6 0.0* 0.9
Vojtěch Macháček SKUP-BCM Olomouc 14 16 1.0 2.8 0.8 0.3 0.6/0.8 0.0* 1.1
Matěj Procházka BASKET Brno 15 10 1.0 4.3 1.0 0.6 0.5/0.8 0.0* 1.9
Michal Čurda BASKET Brno 15 16 1.0 2.7 1.0 0.1 0.5/0.9 0.0* 0.2
77 Matvii Filiionchyk SLUNETA Ústí n.L. 15 18 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.9
Mykyta Kashpirovskyi Sokol Pražský 15 14 1.0 2.9 1.1 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.6
Šimon Grujbár BA Young Diamonds 15 18 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.9
Martin Vosol Jižní Supi 15 20 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.5
Filip Adámek SK Žabovřesky 15 7 1.0 5.9 2.7 0.0 0.4/0.7 0.0* 2.7
Mikuláš Vajda BK Opava 13 16 1.0 2.5 0.4 0.5 0.3/0.8 0.0* 0.8
Eliáš Pacola BC Nový Jičín 15 16 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.1
David Paulíček BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 16 1.0 2.4 0.9 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.1
Matyáš Krkoška Snakes Ostrava 14 8 1.0 4.9 1.6 0.1 1.3/2.0 62.5 2.1
Mikuláš Krba BC Nový Jičín 14 15 1.0 2.5 0.5 0.3 0.8/1.2 0.0* 0.5
Vojtěch Stara Basketbal TJ Svitavy 14 8 1.0 4.8 1.3 0.4 1.1/1.5 0.0* 1.3
Kryštof Polák BA Young Diamonds 14 14 1.0 2.7 0.8 0.4 0.1/0.1 0.0* 1.4
Kryštof Reichmann BC Nový Jičín 14 20 1.0 1.9 0.6 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.1
Lukáš Marek BCM Orli Prostějov 14 18 1.0 2.1 0.5 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.3
Matyáš Dokoupil Jiskra Kyjov 13 20 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.6
Jakub Kaššák Tigers Č. Budějovice 15 14 1.0 2.6 0.9 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.8
Vojtěch Hajda Snakes Ostrava 15 19 1.0 1.9 0.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.0
Jiří Šíma BK Sokolov 14 24 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
10 Samuel Ejemighaye Tygři Brno 14 14 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.3
7 Matěj Vítek Lokomotiva Plzeň 15 17 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.6
Jindřích Červený BK Levharti Chomutov 15 19 1.0 1.8 0.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.7
Pavel Takáč USK Praha 15 15 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
Hubert Blecha Sokol Pražský 14 12 1.0 2.9 1.2 0.0 0.6/0.8 0.0* 1.3
Vojtěch Kubík SKUP-BCM Olomouc 15 19 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.4
Tomáš Hanuš BA Young Diamonds 15 12 1.0 2.8 0.5 0.6 0.1/0.3 0.0* 0.4
Šimon Vrba BA Nymburk 15 15 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.1
Jakub Kremr Jižní Supi 15 19 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 0.7
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 15 20 1.0 1.6 0.7 0.1 0.1/0.5 0.0* 1.5
Teodor Čechák Snakes Ostrava 15 19 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Jáchym Klobouček Slavoj Litoměřice 15 9 1.0 3.4 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.6
Adam Zedník Basketbal TJ Svitavy 15 2 1.0 15.5 4.5 1.0 3.5/7.0 50.0 1.5
Radim Kracík BC Nový Jičín 13 4 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 2.5
Martin Štoček Jižní Supi 15 11 1.0 2.7 0.6 0.5 0.1/0.6 0.0* 0.8
Šimon Horký BA Nymburk 15 16 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.5
Jakub Mladý BK VIVIDBOOKS Pardubice 15 9 1.0 3.2 1.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.3
Petr Hrabal FASTAV Zlín 15 20 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.5
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 14 9 1.0 3.1 0.9 0.3 0.3/0.4 0.0* 0.7
Kryštof Novotný Tigers Č. Budějovice 15 6 1.0 4.7 1.5 0.5 0.2/0.8 0.0* 0.7
Tomáš Stejskal Snakes Ostrava 15 22 1.0 1.3 0.4 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.0
Petr Šálek Sokol Pražský 14 11 1.0 2.5 0.5 0.5 0.2/0.5 0.0* 1.0
František Rott BA Sparta 15 13 1.0 2.1 0.8 0.2 0.1/0.6 0.0* 1.2
12 Vojtěch Toman SLUNETA Ústí n.L. 15 13 1.0 2.1 0.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.8
Filip Kroha BA Sparta 15 16 1.0 1.7 0.6 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.0
Vojtěch Obermann Sokol Pražský 15 4 1.0 6.8 2.3 0.8 0.0/0.5 0.0* 0.5
Ondřej Fejta SK Žabovřesky 15 16 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Kryštof Hlaváček Basketbal TJ Svitavy 14 21 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.2
Matěj Murárik USK Praha 15 15 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adam Čech Válečníci Děčín 14 4 1.0 6.5 3.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.0
25 Adam Osman BK Brandýs n.L. 14 8 1.0 3.3 1.0 0.1 0.9/1.1 0.0* 1.1
8 Mathias Havrda Královští Sokoli 15 12 1.0 2.2 0.7 0.1 0.6/1.2 0.0* 0.7
Ondřej Němčák SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
David Štětina BA Sparta 14 6 1.0 4.2 1.5 0.3 0.2/1.2 0.0* 1.7
Petr Drozd BASKET Brno 14 8 1.0 3.0 0.9 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.8
Jakub Auxt BA Young Diamonds 14 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.1
Jiří Dvořák Tygři Praha 15 10 1.0 2.3 0.7 0.1 0.6/1.4 0.0* 0.6
Petr Krontorád SK Žabovřesky 15 16 1.0 1.4 0.5 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Michal Bureš Basketbal TJ Svitavy 14 19 1.0 1.2 0.3 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.0
Štěpán Lálík Basketbal TJ Svitavy 15 4 1.0 5.8 2.0 0.3 1.0/1.8 0.0* 0.8
Daniele Maderloni BA Sparta 15 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.3
6 Tomáš Dovec Královští Sokoli 15 7 1.0 3.1 1.0 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.0
Max Čapek