Celostátní liga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
play-out B 1. kolo 231
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
10. 2. 2024
17:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Michal Perlík
Vitaliy Shumskyy
63
50
21
11
39
18
50
36
Review
play-out B 1. kolo 229
BC Kolín
Sokol Nusle
13. 3. 2024
17:15
SOU Spojů Kolín Michal Horník
Michal Bukovský
90
48
33
10
53
21
72
35
Review
play-out B 1. kolo 230
BK Brandýs nad Labem
BA Sparta Praha B
9. 2. 2024
19:15
ZŠ Na Výsluní Dominik Kočovský
Michal Dub
49
37
11
6
23
18
35
24
Review
play-out B 2. kolo 232
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
11. 2. 2024
09:00
ZŠ Na Výsluní Jan Renc
Adéla Zemancová
55
56
14
14
22
28
37
42
Review
play-out B 2. kolo 233
Bižuterie Jablonec n.N.
BA Sparta Praha B
11. 2. 2024
09:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Michal Perlík
Vitaliy Shumskyy
59
51
18
10
31
19
42
34
Review
play-out B 3. kolo 234
BA Sparta Praha B
BC Benešov
24. 2. 2024
10:00
Hala Kuncova Pavel Matys
Fedor Lysov
59
64
19
18
34
38
45
51
Review
play-out B 3. kolo 236
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
21. 2. 2024
16:30
TJ Sokol Nusle Pavel Šenk
Ondřej Koc
37
56
12
12
20
30
29
47
Review
play-out B 3. kolo 235
BC Kolín
BK Brandýs nad Labem
8. 3. 2024
17:00
SOU Spojů Kolín Jakub Hejduk
David Volný
64
42
17
13
36
15
49
29
Review
play-out B 4. kolo 238
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
3. 4. 2024
16:30
TJ Sokol Nusle Ondřej Koc
Michal Dub
41
61
5
15
21
24
32
38
Review
play-out B 4. kolo 237
BC Kolín
Bižuterie Jablonec n.N.
14. 2. 2024
17:15
SOU Spojů Kolín Pavel Šenk
Tomáš Tejček
56
47
10
11
25
23
49
36
Review
play-out B 5. kolo 240
BA Sparta Praha B
BC Kolín
16. 3. 2024
12:30
Hala Kuncova Petr Eisner
Jakub Petrák
48
82
6
25
21
45
30
64
Review
play-out B 5. kolo 241
BC Benešov
Sokol Nusle
16. 3. 2024
15:00
SH Benešov Jiří Veselý
Alžběta Rýcová
68
52
19
15
37
29
48
42
Review
play-out B 5. kolo 239
BK Brandýs nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
15. 3. 2024
17:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Vitaliy Shumskyy
55
62
9
11
22
23
38
51
Review
play-out B 6. kolo 243
BC Benešov
BC Kolín
17. 3. 2024
10:00
SH Benešov Michal Bukovský
Claudie Štroblová
72
81
21
18
38
41
58
58
Review
play-out B 6. kolo 242
BA Sparta Praha B
Sokol Nusle
17. 3. 2024
11:30
Hala Kuncova Petr Eisner
Jakub Petrák
57
54
20
17
32
26
39
43
Review
play-out B 7. kolo 244
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
5. 4. 2024
17:30
SH Benešov Jakub Hejduk
Fedor Lysov
62
45
26
15
41
24
54
33
Review
play-out B 7. kolo 245
BA Sparta Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
9. 4. 2024
19:15
Hala Kuncova Ondřej Koc
Richard Gottfried
45
49
13
11
25
16
38
31
Review
play-out B 8. kolo 248
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
7. 4. 2024
14:00
SH Benešov Jakub Petrák
Petr Havlíček
62
35
18
8
42
16
50
28
Review
play-out B 8. kolo 246
Sokol Nusle
BC Kolín
6. 4. 2024
15:00
TJ Sokol Nusle Marek Vošahlík
Filip Hackl
56
64
19
16
40
24
53
41
Review
play-out B 8. kolo 247
BA Sparta Praha B
BK Brandýs nad Labem
23. 4. 2024
19:30
Hala Kuncova Lucie Moravcová
Ondřej Koc
29
59
2
13
12
34
21
45
Review
play-out B 9. kolo 249
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Kolín
20. 4. 2024
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Pavel Matys
Adam Križanský
58
76
17
25
34
40
46
63
Review
play-out B 9. kolo 250
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
20. 4. 2024
19:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Matys
Adam Križanský
48
46
15
15
25
23
34
32
Review
play-out B 10. kolo 253
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
21. 4. 2024
09:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Ladislav Neuman
Jan Kout
60
52
13
11
25
19
35
39
Review
play-out B 10. kolo 252
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín
21. 4. 2024
12:00
ZŠ Na Výsluní Jan Neubauer
Michal Horník
42
59
11
20
18
40
24
46
Review
play-out B 10. kolo 251
BC Benešov
BA Sparta Praha B
21. 4. 2024
12:30
SH Benešov Ondřej Koc
Jakub Petrák
65
35
16
10
30
18
57
26
Review
play-out B 11. kolo 255
BC Kolín
BC Benešov
4. 5. 2024
10:00
SOU Spojů Kolín Dominik Kočovský
Pavel Matys
66
60
20
16
32
29
48
43
Review
play-out B 11. kolo 254
Sokol Nusle
BA Sparta Praha B
30. 4. 2024
17:45
TJ Sokol Nusle Dennis Billík
Fedor Lysov
53
67
7
25
17
38
35
50
Review
play-out B 12. kolo 258
Sokol Nusle
BC Benešov
5. 5. 2024
10:00
TJ Sokol Nusle Vitaliy Shumskyy
Michal Horník
67
71
23
18
34
36
50
59
Review
play-out B 12. kolo 256
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs nad Labem
12. 4. 2024
17:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Vladislav Lunhul
Vitaliy Shumskyy
50
68
5
23
18
40
28
59
Review
play-out B 12. kolo 257
BC Kolín
BA Sparta Praha B
29. 4. 2024
17:30
SOU Spojů Kolín Tomáš Tejček
Martin Koudela
85
45
19
7
34
20
65
32
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Mikovcová BC Kolín 17 23 1.0 21.0 7.4 0.7 3.9/6.2 62.9 2.1
Klára Šumberová OSK Olomouc 17 22 1.0 20.6 6.6 1.5 2.9/4.5 63.6 2.2
Emma Komárková Studánka Pardubice 16 21 1.0 20.5 8.4 0.2 3.1/5.2 60.0 1.8
Anežka Kaštánková BK Beroun 17 23 1.0 16.8 7.0 0.0 2.8/4.8 58.6 3.0
Linda Kotrčová BK Strakonice 15 24 1.0 15.5 5.3 0.8 2.3/3.3 70.0 0.0
Lucie Misterková BK Beroun 17 22 1.0 16.8 5.2 1.6 1.6/3.7 42.7 1.4
5 Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 22 1.0 16.7 5.0 0.6 5.0/7.4 67.5 3.1
4 Petra Bodláková Pandy Čelákovice 16 23 1.0 15.1 4.1 1.1 3.4/5.1 66.9 0.9
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 17 17 1.0 19.2 5.9 1.9 1.5/4.0 38.2 3.1
Karolína Pavlíčková BK Strakonice 16 24 1.0 13.6 3.8 1.3 2.3/3.1 73.0 0.0
Barbora Čálková USK Praha B 15 23 1.0 13.0 4.7 0.5 2.2/4.3 50.5 1.7
15 Jana Poláková BC Slaný 16 21 1.0 14.0 5.2 0.5 2.0/3.3 62.3 0.9
23 Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 17 18 1.0 16.3 4.1 1.7 2.9/5.1 56.5 2.2
Zuzana Urbancová BA Sparta B 16 21 1.0 13.7 5.6 0.0 2.6/5.8 44.3 3.4
Kristýna Mladá Bižuterie Jablonec n.N. 17 19 1.0 14.8 5.5 0.6 2.0/4.0 50.0 1.3
Hana Novotná Studánka Pardubice 16 21 1.0 12.5 4.2 0.8 1.9/2.7 68.4 2.0
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 16 1.0 16.4 5.1 1.1 2.9/6.5 44.2 2.5
Nela Jeřábková OSK Olomouc 17 20 1.0 13.0 4.0 1.0 2.2/4.0 55.0 1.2
Michaela Brudná BK Havířov 16 19 1.0 13.2 4.3 0.8 2.3/4.8 47.8 2.3
Tereza Listopadová OSK Olomouc 15 22 1.0 11.3 3.1 1.1 1.7/3.3 52.1 1.6
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 17 21 1.0 11.6 5.2 0.0 1.1/3.7 29.5 2.3
Adéla Pechatá BK Lvice Litoměřice 15 16 1.0 15.2 5.8 0.4 2.4/4.8 51.3 1.8
Barbora Podzimková BC Benešov 16 24 1.0 10.0 3.6 0.5 1.4/2.9 49.3 1.6
Tereza Čižmářová FASTAV Zlín 16 17 1.0 14.1 5.9 0.0 2.2/4.6 47.4 2.1
Barbora Rendlová BK Strakonice 17 20 1.0 11.8 4.3 0.9 0.7/1.2 0.0* 0.0
Nina Halámková BC Kolín 16 24 1.0 9.5 3.6 0.0 2.3/5.8 38.6 1.8
Johana Surmanová FASTAV Zlín 16 18 1.0 12.6 3.8 1.3 1.2/2.0 61.1 1.5
Nikola Horná Studánka Pardubice 16 18 1.0 12.4 3.6 1.4 1.2/2.9 39.6 2.8
6 Adéla Rešlová BCM Sokolov 17 22 1.0 10.0 3.2 0.4 2.4/4.3 54.7 2.1
21 Barbora Baxová DBaK 16 22 1.0 10.0 3.9 0.4 1.0/2.3 42.0 1.8
Kamila Bečvářová BC Kolín 17 19 1.0 11.5 3.6 0.6 2.6/4.5 57.0 0.9
Ema Bartošová USK Praha B 15 22 1.0 9.9 4.4 0.0 1.1/2.2 52.1 2.4
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 16 23 1.0 9.3 2.9 0.6 1.7/3.5 46.9 2.8
Aneta Devátá Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 8.7 1.7 1.3 1.5/2.8 55.2 0.5
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 22 1.0 9.4 3.7 0.0 2.0/4.5 44.0 1.7
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 16 19 1.0 10.7 4.6 0.1 1.3/3.1 40.7 2.5
Daniela Tonková USK Praha B 15 24 1.0 8.5 3.8 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.8
Martina Pařízková FASTAV Zlín 15 16 1.0 12.5 5.2 0.1 1.8/3.4 50.9 2.4
5 Karolína Marková BC Slaný 16 18 1.0 11.1 3.6 0.7 1.8/2.6 71.7 2.0
Barbora Strnadová Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 8.3 3.5 0.0 1.2/2.4 50.0 2.6
Eliška Fialová BK Beroun 16 22 1.0 8.8 3.1 0.2 2.0/3.1 63.8 2.9
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 24 1.0 8.0 2.8 0.0 2.2/3.8 57.8 2.0
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 19 1.0 10.1 4.1 0.2 1.2/2.7 44.2 2.4
8 Marie Heřmanová BCM Sokolov 15 20 1.0 9.6 4.0 0.2 1.1/2.2 50.0 2.8
Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 17 1.0 11.2 4.6 0.1 1.8/3.2 56.4 2.1
Paola Buš Tygři Praha B 16 20 1.0 9.4 4.1 0.0 1.2/2.4 51.1 1.3
Tereza Jungová BK Beroun 17 17 1.0 11.1 4.9 0.0 1.3/2.9 44.9 2.2
Anna Červenková BC Benešov 17 21 1.0 8.9 3.4 0.0 2.0/4.2 47.2 2.4
13 Laura Grzonka BC Slaný 15 14 1.0 13.4 4.6 0.7 1.9/3.9 49.1 2.2
Anna Davidová BK Strakonice 17 18 1.0 10.3 4.4 0.0 1.4/2.6 56.5 0.0
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 16 20 1.0 8.8 1.8 1.5 0.7/0.8 0.0* 1.2
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 24 1.0 7.3 2.8 0.0 1.6/2.8 59.1 1.5
Daryna Sharkan BK Strakonice 15 22 1.0 7.9 3.2 0.4 0.3/0.8 0.0* 0.0
Nikola Ježová Žabiny Brno B 16 20 1.0 8.6 3.3 0.3 1.1/2.7 41.5 1.9
Barbora Luxová USK Praha B 15 21 1.0 8.2 2.4 0.5 1.9/3.0 60.9 1.0
10 Natálie Havlínová BC Slaný 16 20 1.0 8.5 2.3 0.9 1.5/2.3 64.4 1.8
9 Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 15 16 1.0 10.4 2.8 1.2 1.4/1.9 0.0* 1.6
Adéla Melšová Žabiny Brno B 16 18 1.0 9.3 4.1 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.7
Eliška Šťastná OSK Olomouc 17 22 1.0 7.5 2.4 0.5 1.4/2.0 66.7 1.5
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 15 17 1.0 9.8 3.4 0.5 1.5/3.5 44.1 1.6
Jitka Kutalová FASTAV Zlín 16 20 1.0 8.1 3.0 0.0 2.1/4.5 46.7 2.3
Markéta Homolová Tygři Praha B 16 20 1.0 8.1 3.2 0.3 0.9/1.6 0.0* 2.2
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 17 21 1.0 7.6 2.4 0.6 1.0/1.9 0.0* 3.0
Rozálie Ježková Sokol Nusle 16 21 1.0 7.6 3.0 0.1 1.4/3.0 46.8 1.4
Lucie Křiváčková BK Strakonice 17 20 1.0 8.0 3.2 0.2 1.2/1.9 0.0* 0.0
4 Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 22 1.0 7.1 3.1 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.9
Nikol Kekrtová BK Lvice Litoměřice 15 16 1.0 9.8 2.8 0.8 1.8/3.8 48.3 1.4
Linda Přídová Tygři Praha B 16 21 1.0 7.4 2.7 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.7
Tereza Malířská BK Strakonice 16 22 1.0 7.0 2.7 0.1 1.3/1.9 0.0* 0.0
Lucie Frühbauerová Bižuterie Jablonec n.N. 16 12 1.0 12.4 5.4 0.1 1.3/2.5 53.3 2.6
Alžběta Danielisová FASTAV Zlín 16 17 1.0 8.8 3.1 0.4 1.4/3.0 47.1 1.9
Aneta Wronková BK Havířov 16 20 1.0 7.4 2.5 0.4 1.3/2.5 53.1 2.5
Vanda Petrželová OSK Olomouc 16 18 1.0 8.2 2.6 0.1 2.6/4.3 60.3 1.4
Michaela Karoĺová BK Strakonice 15 19 1.0 7.7 2.3 0.7 0.9/2.0 47.4 0.0
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 16 21 1.0 6.8 1.2 1.3 0.6/0.8 0.0* 0.9
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 17 22 1.0 6.5 2.3 0.0 2.0/4.1 47.3 1.7
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 16 10 1.0 14.3 4.9 0.7 2.4/3.6 66.7 1.2
Anežka Kolářová BC Kolín 15 23 1.0 6.2 2.7 0.2 0.2/0.8 0.0* 2.5
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 16 19 1.0 7.4 2.0 0.8 0.9/1.5 0.0* 1.4
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 16 9 1.0 15.6 5.8 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
24 Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 17 23 1.0 6.1 2.1 0.2 1.3/2.6 50.8 2.1
31 Marie Lencová Pandy Čelákovice 16 22 1.0 6.3 3.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Marie Sedláčková BA Sparta B 15 24 1.0 5.8 1.4 0.9 0.3/0.9 0.0* 1.2
Vanessa Lucia Čičmancová Bižuterie Jablonec n.N. 16 24 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/2.2 51.9 1.8
Darja Vassilyeva BK Beroun 17 21 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.7 0.0* 3.3
Julie Piloušková Tygři Praha B 17 17 1.0 7.8 2.6 0.5 1.2/2.2 54.1 1.4
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 16 13 1.0 10.2 4.2 0.0 1.7/2.8 61.1 1.9
Marie Tuháčková Sokol Nusle 17 20 1.0 6.6 2.5 0.2 1.0/2.0 47.5 2.9
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 16 14 1.0 9.4 3.5 0.6 0.6/1.8 0.0* 2.5
Barbora Plánková FASTAV Zlín 16 16 1.0 8.1 2.9 0.4 1.3/2.9 42.6 1.9
Anna Jiráčková BC Benešov 17 23 1.0 5.6 2.2 0.1 0.8/1.1 0.0* 2.1
Veronika Grobárová Studánka Pardubice 17 16 1.0 7.9 3.4 0.1 0.9/1.7 0.0* 1.7
24 Barbora Vlčková DBaK 17 15 1.0 8.4 3.7 0.0 0.9/2.0 46.7 2.4
6 Marie Hupačová DBaK 15 14 1.0 8.9 3.4 0.1 1.7/3.1 55.8 1.7
7 Lenka Lukášková DBaK 15 10 1.0 12.4 4.3 0.8 1.4/2.5 56.0 2.0
Adina Ema Frantová USK Praha B 17 14 1.0 8.7 3.7 0.2 0.6/1.9 0.0* 0.9
Martina Masárová BK Lvice Litoměřice 15 15 1.0 8.1 3.3 0.1 1.3/2.9 43.2 1.3
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 17 20 1.0 6.0 2.2 0.2 1.0/1.9 0.0* 2.9
Sára Bílková BA Sparta B 16 20 1.0 5.9 1.9 0.3 1.2/2.6 47.1 1.4
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 16 22 1.0 5.4 2.1 0.0 1.0/2.6 36.2 1.3
Sára Štechová Tygři Praha B 17 10 1.0 11.7 4.5 0.4 1.5/2.6 57.7 0.9
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 18 1.0 6.3 2.3 0.1 1.3/2.5 51.1 2.4
22 Jana Štruncová DBaK 16 17 1.0 6.6 2.2 0.5 0.9/1.2 0.0* 0.8
7 Tereza Florianová Pandy Čelákovice 17 23 1.0 4.8 1.9 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.3
Aneta Štvánová BK Beroun 17 23 1.0 4.7 1.3 0.5 0.7/1.3 0.0* 2.0
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 16 15 1.0 7.3 2.0 0.5 1.9/3.8 49.1 3.6
Sofie Lysoňová BK Havířov 15 16 1.0 6.8 1.9 0.6 1.3/2.7 48.8 1.5
Anna Pataridisová BA Sparta B 15 24 1.0 4.5 1.7 0.0 1.0/2.2 47.2 2.5
Anna Runtschová Sokol Nusle 17 13 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/2.5 40.6 2.8
17 Aneta Skřivánková BCM Sokolov 17 22 1.0 4.7 2.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 3.3
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 17 20 1.0 5.1 2.1 0.0 1.0/2.4 42.6 1.7
Tereza Vaňková BC Kolín 17 13 1.0 7.8 2.1 1.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Adéla Kadečková BA Sparta B 15 17 1.0 5.9 1.9 0.1 1.7/4.1 42.0 2.1
Karolína Göllnerová Tygři Praha B 15 8 1.0 12.6 4.0 0.6 2.8/5.4 51.2 1.3
Anežka Zapletalová Jiskra Kyjov 15 16 1.0 6.3 2.4 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.8
13 Klára Kopecká BCM Sokolov 17 20 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.1
31 Amélie Kadlečková DBaK 16 15 1.0 6.6 2.5 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.3
18 Anna Hrubiková BC Slaný 17 23 1.0 4.2 1.5 0.2 0.7/1.3 0.0* 1.3
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 15 1.0 6.4 1.9 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.2
14 Tereza Petrovická BC Slaný 15 21 1.0 4.6 1.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.3
Michaela Jebavá BC Kolín 17 8 1.0 11.9 4.1 0.4 2.5/4.1 60.6 0.6
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 23 1.0 4.1 0.9 0.7 0.2/0.6 0.0* 2.1
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 8 1.0 11.9 4.0 0.4 2.8/4.4 62.9 1.6
Viktorie Smolová BK Lvice Litoměřice 17 15 1.0 6.2 2.1 0.3 1.3/2.4 52.8 2.1
Karolína Piková Basket Ostrava 15 19 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/2.1 45.0 2.3
Petra Matějíčková BK Havířov 17 17 1.0 5.3 2.1 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.4
Renata Petlanová USK Praha B 16 18 1.0 5.0 2.1 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.4
Michaela Čurdová BC Vysočina 17 18 1.0 4.9 1.2 0.4 1.2/1.6 0.0* 1.1
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 17 20 1.0 4.5 1.7 0.1 1.0/2.1 48.8 1.5
Tereza Bláhová BK Brandýs n.L. 16 20 1.0 4.5 1.5 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.2
Sofie Čechmánková FASTAV Zlín 17 9 1.0 9.7 3.7 0.6 0.7/1.9 0.0* 1.6
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 16 16 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/2.1 21.2 1.8
Tereza Němcová BK Havířov 16 12 1.0 7.3 2.7 0.4 0.7/1.4 0.0* 1.4
Klára Jarabicová Basket Ostrava 17 17 1.0 5.1 1.1 0.8 0.4/0.8 0.0* 2.6
Kamila Krampolová Žabiny Brno B 15 15 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.9
Nela Beránková USK Praha B 17 13 1.0 6.6 2.5 0.2 1.1/2.8 38.9 1.5
Anežka Misíková USK Praha B 15 5 1.0 17.2 6.6 0.8 1.6/1.8 0.0* 0.8
Zuzana Lajžnerová Bižuterie Jablonec n.N. 17 19 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.5
Stella Fantová Jiskra Kyjov 15 20 1.0 4.3 1.6 0.1 0.8/1.0 0.0* 1.0
Frida Jelínková Tygři Praha B 16 10 1.0 8.4 3.5 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.5
Klára Johanidesová Tygři Praha B 16 7 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/3.0 61.9 1.3
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 13 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.5 37.5 1.7
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 17 11 1.0 7.4 2.7 0.1 1.6/3.3 50.0 3.2
Linda Kohoutová BC Vysočina 16 14 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.2 35.5 1.6
Nela Dvořáková Žabiny Brno B 16 10 1.0 8.1 3.6 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.1
Veronika Dudová BC Benešov 15 12 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.9 42.9 0.3
Jiřina Hejlová BK Havířov 17 4 1.0 20.0 6.0 0.5 6.5/9.3 70.3 2.3
Adriana Górná Basket Ostrava 15 14 1.0 5.7 2.1 0.1 1.4/3.9 35.2 0.7
Nela Bártlová BC Kolín 16 20 1.0 4.0 1.7 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.4
Zuzana Diabelková Tygři Praha B 15 15 1.0 5.3 1.9 0.2 0.9/1.7 0.0* 1.2
Tereza Runštuková BK Havířov 15 9 1.0 8.8 3.9 0.0 1.0/2.8 36.0 0.8
Adéla Kočárková USK Praha B 15 23 1.0 3.4 1.0 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.9
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 8 1.0 9.6 3.8 0.0 2.1/3.9 54.8 1.0
4 Tereza Litvová BC Slaný 16 22 1.0 3.5 1.1 0.0 1.1/2.1 51.1 1.8
Eliška Urxová Sokol Nusle 15 14 1.0 5.5 2.1 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.5
Františka Kaštánková BK Beroun 16 15 1.0 5.1 1.9 0.1 1.1/2.4 44.4 1.5
Valérie Horňáková Jiskra Kyjov 14 20 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/0.9 0.0* 0.4
Amálie Krejbichová Sokol Nusle 15 22 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.0
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 15 17 1.0 4.4 0.9 0.8 0.2/0.4 0.0* 0.6
Nela Matušková Pandy Čelákovice 17 12 1.0 6.1 2.3 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 18 1.0 4.1 1.1 0.5 0.4/0.8 0.0* 1.2
12 Veronika Šihovcová BCM Sokolov 17 21 1.0 3.4 1.2 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.5
Anna Hrubá BK Havířov 16 6 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.0 75.0 2.2
Tereza Procházková Basket Ostrava 16 17 1.0 4.2 1.5 0.3 0.4/1.5 0.0* 2.4
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 8 1.0 8.6 2.9 0.5 1.4/2.4 57.9 1.0
Amálie Nosková BC Vysočina 16 16 1.0 4.2 1.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.1
Klára Svobodová BC Vysočina 16 19 1.0 3.5 1.2 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.5
Karolína Grossová BK Strakonice 15 22 1.0 3.0 1.1 0.1 0.4/0.6 0.0* 0.0
Angela Poláchová Žabiny Brno B 15 22 1.0 3.0 0.8 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.4
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 16 9 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/0.7 0.0* 1.0
Johana Kvasničková Sokol Nusle 15 14 1.0 4.4 1.6 0.1 0.9/1.3 0.0* 2.6
Ema Juchelková BC Vysočina 16 18 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.4
Eliška Nácovská Sokol Nusle 16 20 1.0 3.0 0.9 0.3 0.6/1.0 0.0* 2.4
7 Nella Bínová DBaK 17 19 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.0
20 Jana Mouchová BC Slaný 17 12 1.0 4.9 2.1 0.1 0.5/0.8 0.0* 2.3
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 17 11 1.0 5.4 2.0 0.4 0.3/1.1 0.0* 1.3
Barbora Doležajová BK Havířov 17 18 1.0 3.3 1.2 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.0
Ema Nováková USK Praha B 15 7 1.0 8.3 3.1 0.0 2.0/3.4 58.3 1.4
10 Eliška Pošarová DBaK 15 11 1.0 5.3 2.2 0.2 0.4/0.9 0.0* 0.4
Kamila Neumarová BA Sparta B 17 11 1.0 5.2 2.0 0.1 0.9/2.6 34.5 1.7
Eliška Lomičková BA Sparta B 16 20 1.0 2.9 1.1 0.1 0.5/1.3 0.0* 3.1
Markéta Steffková Basket Ostrava 15 17 1.0 3.4 1.2 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.1
Nella Zatloukalová Bižuterie Jablonec n.N. 17 14 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.2
Marie Vojáčková Basket Ostrava 16 13 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Veronika Skotalová Žabiny Brno B 16 17 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.5
Karolina Neuwirthová FASTAV Zlín 16 18 1.0 3.1 1.2 0.1 0.6/0.7 0.0* 1.9
Linda Ottová BC Kolín 15 19 1.0 2.9 1.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.2
5 Veronika Novotná DBaK 15 10 1.0 5.4 2.3 0.2 0.2/1.1 0.0* 0.4
Veronika Dvorská BC Benešov 17 20 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 16 12 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.2
Klára Nováková BC Slaný 16 4 1.0 13.0 4.0 1.3 1.3/1.8 0.0* 1.8
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 17 14 1.0 3.7 1.2 0.4 0.2/0.3 0.0* 0.7
Blanka Sedláčková Tygři Praha B 15 15 1.0 3.5 1.1 0.3 0.3/0.9 0.0* 1.4
Karolína Kusynová BK Havířov 16 9 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/3.9 25.7 2.0
Eliška Princová BK Brandýs n.L. 15 8 1.0 6.4 2.3 0.3 1.1/2.9 39.1 1.5
12 Anna Cvalínová DBaK 17 19 1.0 2.7 1.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.3
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 16 9 1.0 5.6 2.0 0.0 1.6/2.1 73.7 1.9
Karolína Zíková USK Praha B 15 21 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.9
11 Tereza Houdková DBaK 16 9 1.0 5.4 1.9 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.1
Sára Rušová Basket Ostrava 16 14 1.0 3.5 1.4 0.1 0.6/1.9 0.0* 2.0
Tereza Novotná Žabiny Brno B 16 3 1.0 16.0 6.3 0.3 2.3/4.0 58.3 1.7
17 Justýna Harantová DBaK 15 13 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.4
Růžena Drgová Basket Ostrava 15 11 1.0 4.3 1.4 0.4 0.5/1.1 0.0* 2.2
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 16 8 1.0 5.9 1.4 0.8 0.9/1.1 0.0* 1.8
Sofia Robson USK Praha B 15 5 1.0 9.4 2.2 0.8 2.6/4.6 56.5 1.8
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 2 1.0 23.0 6.5 0.5 8.5/12.0 70.8 3.5
Stella Bílková BA Sparta B 16 21 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.2
93 Adéla Studničková Studánka Pardubice 15 16 1.0 2.8 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.1
Karolína Šmídová BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Natalie Němcová BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.8 0.0* 0.7
Barbora Havranová Studánka Pardubice 16 16 1.0 2.8 1.2 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.8
14 Marie Lívancová DBaK 17 20 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.6
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 16 19 1.0 2.3 0.8 0.2 0.1/0.1 0.0* 1.7
Beáta Němcová BC Vysočina 15 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Barbora Dudová BC Benešov 17 15 1.0 2.8 1.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.0
Mia Valentina Emes USK Praha B 15 17 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Lucie Hoznauerová BC Kolín 16 16 1.0 2.4 0.7 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.0
6 Dominika Hejduková BC Slaný 16 15 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.1
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 15 12 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/2.0 50.0 1.9
16 Tereza Čechová DBaK 15 8 1.0 4.8 1.5 0.3 1.0/1.5 0.0* 2.0
Karolína Novotná BK Lvice Litoměřice 16 13 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.3
Leontýna Losmanová BC Kolín 16 14 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 17 9 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Karolína Kupsová BC Benešov 17 19 1.0 2.0 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.2
Eliška Davídková Studánka Pardubice 16 20 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Eliška Průchová BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 1.8 0.5 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.2
Sofie Kýnová Tygři Praha B 15 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Tereza Berglerová BA Sparta B 15 19 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.7
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 16 18 1.0 1.9 0.6 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.0
Sára Grobařová BK Havířov 17 20 1.0 1.7 0.5 0.3 0.1/0.3 0.0* 1.0
Markéta Procházková Studánka Pardubice 15 17 1.0 2.0 0.6 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.6
Adéla Kokošková BK Havířov 15 11 1.0 3.0 0.6 0.5 0.1/0.4 0.0* 1.3
Lucie Pelikánová BC Benešov 16 11 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Vivienne Vlková FASTAV Zlín 17 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.5
Ema Sochůrková BC Benešov 17 18 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.9
Laura Šibravová BC Kolín 16 22 1.0 1.4 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 15 13 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.0
9 Natálie Topolová BC Slaný 15 11 1.0 2.7 0.8 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.4
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 17 20 1.0 1.5 0.6 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.3
Kateřina Pluhařová FASTAV Zlín 17 20 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Barbora Hájková BC Kolín 15 18 1.0 1.7 0.6 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.9
Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 14 1.0 2.1 0.4 0.2 0.6/1.1 0.0* 2.0
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 16 15 1.0 1.9 0.5 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.5
Magdalena Vašková BA Sparta B 16 9 1.0 3.1 1.1 0.1 0.6/1.2 0.0* 3.0
Eliška Rumlová Tygři Praha B 15 6 1.0 4.7 1.0 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.0
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 16 5 1.0 5.6 2.0 0.4 0.4/1.6 0.0* 1.4
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 17 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
11 Tereza Herinková BC Slaný 16 15 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.6
Natálie Christen USK Praha B 15 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.3
Vendula Wronková BK Havířov 16 20 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Simona Nováková BC Vysočina 16 3 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/2.3 42.9 1.3
21 Martina Hercíková DBaK 15 7 1.0 3.7 1.4 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.6
Julie Láníčková Basket Ostrava 17 13 1.0 1.9 0.2 0.5 0.1/0.3 0.0* 0.7
Kateřina Staszková BA Sparta B 16 15 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 16 13 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.3
15 Tereza Mádrová DBaK 16 15 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.1
Soňa Pokorná Tygři Praha B 15 4 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Klára Szotková Basket Ostrava 16 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
Ema Sedláková Tygři Praha B 16 2 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 17 17 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.6
12 Natálie Hejčová BC Slaný 17 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.3
Alžběta Slechanová USK Praha B 15 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Matylda Sacherová Sokol Nusle 14 3 1.0 7.3 2.0 0.3 2.3/4.0 58.3 1.3
Vanessa Roubíčková Studánka Pardubice 16 14 1.0 1.6 0.6 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.6
Vendula Robková Jiskra Kyjov 16 5 1.0 4.4 1.2 0.2 1.4/3.2 43.8 1.6
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.0
Eliška Adamcová Sokol Nusle 16 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.6
Loreta Krejčí Sokol Nusle 17 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.8
Emily Caroline Ouská BA Sparta B 16 19 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Rozálie Němcová BK Lvice Litoměřice 16 15 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.3
Jana Šmídová BK Beroun 15 17 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Nina Jelínková Žabiny Brno B 16 11 1.0 1.8 0.5 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.1
Nela Kaločová Basket Ostrava 17 13 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
7 Karolína Kolaříková BC Slaný 17 10 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.2
Adéla Juřenová FASTAV Zlín 16 19 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 15 21 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.5
Julie Ressová BK Havířov 16 4 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 17 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Nela Kupčíková BK Brandýs n.L. 16 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Sára Urbanová BC Slaný 15 4 1.0 4.3 1.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.5
Irena Soukupová Bižuterie Jablonec n.N. 16 9 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Isabela Polenová BK Strakonice 15 11 1.0 1.5 0.5 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.0
Gabriela Skálová BC Vysočina 15 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Aneta Helisová BK Brandýs n.L. 16 6 1.0 2.5 0.5 0.2 1.0/2.2 46.2 1.2
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Sofie Salehová Sokol Nusle 16 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.2
Sára Buřičová BC Kolín 15 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.5
Isabel Lavaud BA Sparta B 15 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 2 1.0 6.5 1.5 0.5 2.0/4.5 44.4 4.0
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 14 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.5
Anna Červená BK Havířov 15 1 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Adéla Štenclová Basket Ostrava 17 12 1.0 1.1 0.3 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.8
Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 3 1.0 4.3 1.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.3
Adriana Rosca Tygři Praha B 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Františka Baborovská BCM Sokolov 14 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.5
Gita Čížková BA Sparta B 15 12 1.0 1.0 0.3 0.1 0.1/0.7 0.0* 0.5
Pavlína Svobodová Žabiny Brno B 15 7 1.0 1.6 0.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
3 Lucie Roubíčková BC Slaný 16 6 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.8
17 Tereza Mišiková BC Slaný 16 3 1.0 3.7 0.7 0.3 1.3/2.7 50.0 2.3
Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 15 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
10 Klára Koutecká BCM Sokolov 17 14 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Nela Hromádková BC Vysočina 15 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Barbora Váňová Studánka Pardubice 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Marie Fialová BC Vysočina 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Nicole Dorazilová FASTAV Zlín 15 1 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Nela Viková BC Vysočina 15 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Sophia Šírerová BK Beroun 16 14 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.2
Karolína Novotná USK Praha B 15 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Ema Križanská Tygři Praha B 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Rosálie Kučerová BC Vysočina 15 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tereza Školová Sokol Nusle 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
7 Klára Kottová BCM Sokolov 16 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Tereza Vaňáčová Sokol Nusle 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
15 Veronika Převrátilová BCM Sokolov 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Karolína Kotrcová BK Strakonice 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Procházková Julie Bižuterie Jablonec n.N. 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Barbora Gorčáková BK Havířov 16 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Eliška Vomáčková BC Kolín 16 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 17 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.0
19 Petra Kovářová BC Slaný 17 9 1.0 0.6 0.1 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.2
18 Anežka Voláková DBaK 15 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Kratochvílová USK Praha B 15 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.4
Barbora Škopková BC Kolín 16 16 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Lian Al Taji Bižuterie Jablonec n.N. 16 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Laura Velkoborská BK Havířov 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Simona Němcová Basket Ostrava 14 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Amálie Šplíchalová Basket Ostrava 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Sabina Böhmová FASTAV Zlín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
16 Nicol Wernerová BCM Sokolov 16 18 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
11 Veronika Zaspalová BCM Sokolov 16 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 17 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Markéta Špryncová Studánka Pardubice 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
8 Markéta Bublíková BC Slaný 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aneta Pekajová Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Zichová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Bílová BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Chodilová OSK Olomouc 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sára Mináriková Basketky Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tereza Pospíšilová DBaK 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 17 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Šebestová Basketky Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ela Nenadálová Sokol Nusle 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Čumrdová BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Amélie Holejšovská BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Rokosová BC Vysočina 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natalie Gasnárková Jiskra Kyjov 16 15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kulhánová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Jelínková BK Brandýs n.L. 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Karolína Johnová BCM Sokolov 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Alexandra Figallová BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anita Šmídová BK Lvice Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Poráčová BK Lvice Litoměřice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexa Trnková Basketky Krnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Natálie Sotolářová BCM Sokolov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Sofie Suchopárová BCM Sokolov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Nela Ferenecová BCM Sokolov 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Rozálie Maláčová FASTAV Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Stoklasová Jiskra Kyjov 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Ovčáčková FASTAV Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Vaněčková FASTAV Zlín 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Anastasiia Ivashkina DBaK 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bubnová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Hotařová FASTAV Zlín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Bittnerová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adina Procházková Žabiny Brno B 16 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Pavlína Pilecká Bižuterie Jablonec n.N. 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Laudátová BK Beroun 14 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emily Brožová USK Praha B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samantha ŠIMOVÁ Basket Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Šimonová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Kateřina Stojanová BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Voráčová FASTAV Zlín 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kučerová BA Sparta B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hrušovská BC Kolín 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ondráková Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Minaříková BA Sparta B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kudrnová