Celostátní liga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 58
BC Kolín
BK Studánka Pardubice
18. 11. 2023
11:00
SOU Spojů Kolín Filip Hackl
David Volný
38
86
9
20
20
40
29
66
Review
Skupina B 1. kolo 60
BK Brandýs nad Labem
Pandy Čelákovice
18. 11. 2023
11:00
ZŠ Na Výsluní Ondřej Svejkovský
Michal Mainuš
49
46
17
9
27
22
38
33
Review
Skupina B 1. kolo 59
BC Benešov
BA Sparta Praha B
18. 11. 2023
15:00
SH Benešov Petr Frána
František Kolář
81
25
22
4
43
8
66
16
Review
Skupina B 1. kolo 57
Bižuterie Jablonec n.N.
Sokol Nusle
13. 11. 2023
17:45
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Petr Baudyš
Jan Kout
72
35
14
8
34
22
52
31
Review
Skupina B 2. kolo 63
BC Kolín
BC Benešov
30. 9. 2023
09:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Tejček
Štěpán Beran
62
49
14
11
21
28
37
43
Review
Skupina B 2. kolo 62
Sokol Nusle
Pandy Čelákovice
30. 9. 2023
15:00
TJ Sokol Nusle Jan Hošek
Filip Hackl
37
85
11
24
23
47
27
73
Review
Skupina B 2. kolo 61
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Brandýs nad Labem
30. 9. 2023
16:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Adam Križanský
Michal Bakajsa
68
46
12
12
25
27
42
40
Review
Skupina B 2. kolo 64
BK Studánka Pardubice
BA Sparta Praha B
30. 9. 2023
18:00
SH ZŠ Studánka Michal Kult
Roman Mareš
101
26
27
2
52
16
80
18
Review
Skupina B 3. kolo 67
BC Kolín
BA Sparta Praha B
1. 10. 2023
09:00
SOU Spojů Kolín Petr Znamínko
Tomáš Benda
84
32
23
8
47
11
65
23
Review
Skupina B 3. kolo 68
BK Studánka Pardubice
BC Benešov
1. 10. 2023
11:30
SH ZŠ Studánka Michal Kult
Roman Mareš
72
32
15
6
30
10
52
20
Review
Skupina B 3. kolo 66
Sokol Nusle
BK Brandýs nad Labem
1. 10. 2023
12:00
TJ Sokol Nusle Jan Hošek
Filip Hackl
39
46
14
2
22
21
32
33
Review
Skupina B 3. kolo 65
Bižuterie Jablonec n.N.
Pandy Čelákovice
1. 10. 2023
12:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jan Musil
Jan Hejnic
46
54
12
11
23
27
33
42
Review
Skupina B 4. kolo 70
Pandy Čelákovice
BA Sparta Praha B
14. 10. 2023
09:30
ZŠ Kamenka Čelákovice Vojtěch Poláček
Nikola Caňkářová
71
44
19
8
29
20
55
29
Review
Skupina B 4. kolo 71
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Kolín
14. 10. 2023
11:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Jaroslav Poživil
Jan Klajl
49
61
15
19
32
34
36
47
Review
Skupina B 4. kolo 69
BK Brandýs nad Labem
BC Benešov
14. 10. 2023
12:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Jaroslav Janovský
50
73
12
22
27
37
39
59
Review
Skupina B 4. kolo 72
Sokol Nusle
BK Studánka Pardubice
14. 10. 2023
15:45
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Dominik Výborný
44
84
5
22
19
37
30
71
Review
Skupina B 5. kolo 75
Bižuterie Jablonec n.N.
BK Studánka Pardubice
15. 10. 2023
11:30
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Ivo Melichárek
Pavel Matys
47
96
9
18
19
48
24
69
Review
Skupina B 5. kolo 76
Sokol Nusle
BC Kolín
15. 10. 2023
13:00
TJ Sokol Nusle Jan Jeřáb
Klaudia Aleksandra Karwowska
52
68
11
10
26
31
45
47
Review
Skupina B 5. kolo 73
BK Brandýs nad Labem
BA Sparta Praha B
15. 10. 2023
15:30
ZŠ Na Výsluní Radek Šťavík
Václav Mezera
49
48
11
7
25
26
37
35
Review
Skupina B 5. kolo 74
Pandy Čelákovice
BC Benešov
15. 10. 2023
15:30
ZŠ Kamenka Čelákovice Dominik Barták
Tomáš Tejček
57
50
17
21
28
29
45
49
Review
Skupina B 6. kolo 80
BA Sparta Praha B
Sokol Nusle
4. 11. 2023
09:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Jáchym Povolný
29
38
6
9
11
21
21
29
Review
Skupina B 6. kolo 79
BC Benešov
Bižuterie Jablonec n.N.
4. 11. 2023
12:00
SH Benešov Jan Lejčko
Michal Mainuš
54
38
11
9
31
21
49
30
Review
Skupina B 6. kolo 77
BC Kolín
BK Brandýs nad Labem
29. 11. 2023
17:30
SOU Spojů Kolín Petr Havlíček
Tomáš Tejček
67
52
11
15
26
26
40
40
Review
Skupina B 6. kolo 78
BK Studánka Pardubice
Pandy Čelákovice
4. 11. 2023
19:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Jan Špaček
Petr Havlíček
55
51
21
15
31
25
44
39
Review
Skupina B 7. kolo 84
BA Sparta Praha B
Bižuterie Jablonec n.N.
5. 11. 2023
09:00
Hala Kuncova Vojtěch Schaffner
Jiří Šlaj
43
50
8
12
17
26
28
38
Review
Skupina B 7. kolo 81
BC Kolín
Pandy Čelákovice
5. 11. 2023
09:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Benda
David Volný
23
73
5
21
10
38
18
57
Review
Skupina B 7. kolo 82
BK Studánka Pardubice
BK Brandýs nad Labem
5. 11. 2023
11:00
hala Sportovní gymnázium Martin Růžička
Matěj Sádovský
76
33
26
9
45
18
62
23
Review
Skupina B 7. kolo 83
BC Benešov
Sokol Nusle
5. 11. 2023
11:00
SH Benešov Jan Lejčko
Michal Mainuš
58
30
14
5
25
9
42
20
Review
Skupina B 8. kolo 87
BA Sparta Praha B
BC Benešov
19. 11. 2023
09:00
Hala Kuncova Fedor Lysov
David Volný
55
69
13
20
27
40
43
57
Review
Skupina B 8. kolo 86
BK Studánka Pardubice
BC Kolín
19. 11. 2023
12:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Mareš
Ondřej Vlach
86
37
21
7
40
19
67
25
Review
Skupina B 8. kolo 85
Sokol Nusle
Bižuterie Jablonec n.N.
7. 11. 2023
18:00
TJ Sokol Nusle Ondřej Vlach
Filip Hackl
55
67
19
16
22
31
36
46
Review
Skupina B 8. kolo 88
Pandy Čelákovice
BK Brandýs nad Labem
12. 12. 2023
18:00
ZŠ Kamenka Čelákovice Martin Koudela
Fedor Lysov
55
60
11
19
23
31
48
48
Review
Skupina B 9. kolo 91
BA Sparta Praha B
BC Kolín
9. 12. 2023
09:00
Hala Kuncova Jáchym Povolný
Matěj Sádovský
35
85
10
26
16
51
27
69
Review
Skupina B 9. kolo 89
Pandy Čelákovice
Bižuterie Jablonec n.N.
9. 12. 2023
10:30
ZŠ Kamenka Čelákovice Barbora Jiroušková
Claudie Štroblová
82
54
14
14
43
24
61
42
Review
Skupina B 9. kolo 92
BC Benešov
BK Studánka Pardubice
9. 12. 2023
11:00
SH Benešov Roman Kejklíček
Tomáš Tejček
64
74
17
11
35
29
50
53
Review
Skupina B 9. kolo 90
BK Brandýs nad Labem
Sokol Nusle
9. 12. 2023
12:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Vojtěch Beneš
63
42
16
6
27
23
44
35
Review
Skupina B 10. kolo 96
BA Sparta Praha B
BK Studánka Pardubice
10. 12. 2023
09:00
Hala Kuncova Klaudia Aleksandra Karwowska
Matěj Sádovský
34
69
15
28
19
45
23
59
Review
Skupina B 10. kolo 94
Pandy Čelákovice
Sokol Nusle
10. 12. 2023
10:00
ZŠ Kamenka Čelákovice Barbora Jiroušková
Kateřina Jakubcová
75
45
18
13
35
23
58
30
Review
Skupina B 10. kolo 95
BC Benešov
BC Kolín
10. 12. 2023
11:00
SH Benešov Michal Dub
Jan Lejčko
72
63
17
19
39
37
62
53
Review
Skupina B 10. kolo 93
BK Brandýs nad Labem
Bižuterie Jablonec n.N.
10. 12. 2023
14:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Benda
Jan Mikulec
49
30
12
4
22
14
40
24
Review
Skupina B 11. kolo 100
BC Kolín
Sokol Nusle
6. 1. 2024
09:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Benda
Jaroslav Janovský
71
57
16
15
33
32
56
45
Review
Skupina B 11. kolo 99
BK Studánka Pardubice
Bižuterie Jablonec n.N.
6. 1. 2024
12:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Jan Neubauer
62
37
12
10
26
18
36
30
Review
Skupina B 11. kolo 98
BC Benešov
Pandy Čelákovice
6. 1. 2024
15:00
SH Benešov Pavel Bohata
Fedor Lysov
46
42
14
10
18
19
32
26
Review
Skupina B 11. kolo 97
BA Sparta Praha B
BK Brandýs nad Labem
16. 1. 2024
19:15
Hala Kuncova František Syrovátka
Martin Koudela
55
24
12
5
19
10
44
11
Review
Skupina B 12. kolo 101
BC Benešov
BK Brandýs nad Labem
7. 1. 2024
11:00
SH Benešov Ivo Melichárek
Michal Dub
63
29
12
7
32
16
51
20
Review
Skupina B 12. kolo 104
BK Studánka Pardubice
Sokol Nusle
7. 1. 2024
11:00
SH ZŠ Studánka Michal Scholze
Lukáš Hartig
62
41
18
10
29
26
49
32
Review
Skupina B 12. kolo 103
BC Kolín
Bižuterie Jablonec n.N.
7. 1. 2024
11:30
SOU Spojů Kolín Tomáš Benda
Jaroslav Janovský
75
57
15
10
38
22
62
38
Review
Skupina B 12. kolo 102
BA Sparta Praha B
Pandy Čelákovice
7. 1. 2024
13:00
Hala Kuncova Jiří Šlaj
Vojtěch Schaffner
43
76
13
15
17
32
31
48
Review
Skupina B 13. kolo 106
BK Brandýs nad Labem
BK Studánka Pardubice
20. 1. 2024
10:00
ZŠ Na Výsluní Tomáš Tejček
Martin Koudela
35
73
12
21
21
45
25
58
Review
Skupina B 13. kolo 105
Pandy Čelákovice
BC Kolín
20. 1. 2024
11:00
ZŠ Kamenka Čelákovice Petr Havlíček
Martin Růžička
70
45
27
16
43
23
50
30
Review
Skupina B 13. kolo 108
Bižuterie Jablonec n.N.
BA Sparta Praha B
20. 1. 2024
15:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Vitaliy Shumskyy
Ondřej Vlach
78
38
22
14
37
22
60
32
Review
Skupina B 13. kolo 107
Sokol Nusle
BC Benešov
20. 1. 2024
17:00
TJ Sokol Nusle Pavlína Šuláková
Martin Kunc
48
79
12
20
21
39
34
64
Review
Skupina B 14. kolo 111
Bižuterie Jablonec n.N.
BC Benešov
21. 1. 2024
10:00
SH SOŠOŘ Jablonec n.N. Vitaliy Shumskyy
Vladimír Kořínek
55
63
14
12
29
40
43
47
Review
Skupina B 14. kolo 112
Sokol Nusle
BA Sparta Praha B
21. 1. 2024
10:00
TJ Sokol Nusle Milan Kucharič
Pavlína Šuláková
62
67
14
16
30
33
47
46
Review
Skupina B 14. kolo 109
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín
21. 1. 2024
13:30
ZŠ Na Výsluní Petr Znamínko
Tomáš Tejček
52
62
13
17
29
35
45
47
Review
Skupina B 14. kolo 110
Pandy Čelákovice
BK Studánka Pardubice
21. 1. 2024
15:00
ZŠ Kamenka Čelákovice Pavel Matys
Fedor Lysov
73
61
17
13
35
36
58
44
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Mikovcová BC Kolín 17 21 1.0 21.0 7.2 0.8 4.1/6.3 65.9 2.0
Klára Šumberová OSK Olomouc 17 21 1.0 20.6 6.5 1.5 3.0/4.4 67.4 2.2
77 Emma Komárková Studánka Pardubice 16 19 1.0 19.9 8.2 0.2 3.2/5.1 62.5 1.8
Linda Kotrčová BK Strakonice 15 22 1.0 16.9 5.8 0.9 2.5/3.6 70.0 0.0
5 Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 21 1.0 16.2 4.8 0.6 4.7/7.0 67.3 3.0
Karolína Pavlíčková BK Strakonice 16 22 1.0 14.8 4.1 1.4 2.5/3.4 73.0 0.0
4 Petra Bodláková Pandy Čelákovice 16 21 1.0 15.4 4.2 1.1 3.5/5.2 67.9 0.9
Anežka Kaštánková BK Beroun 17 20 1.0 16.2 6.8 0.0 2.6/4.5 58.4 3.0
Lucie Misterková BK Beroun 17 19 1.0 16.9 5.3 1.5 1.7/3.9 44.6 1.5
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 17 15 1.0 19.2 5.9 1.9 1.5/4.0 38.3 3.1
Kristýna Mladá Bižuterie Jablonec n.N. 17 19 1.0 14.8 5.5 0.6 2.0/4.0 50.0 1.3
23 Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 17 16 1.0 16.4 4.4 1.6 2.9/5.1 57.3 2.1
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 16 1.0 16.4 5.1 1.1 2.9/6.5 44.2 2.5
Zuzana Urbancová BA Sparta B 16 19 1.0 13.5 5.5 0.0 2.5/5.6 44.9 3.3
Barbora Čálková USK Praha B 15 21 1.0 12.2 4.3 0.5 2.1/4.4 47.8 1.7
Nela Jeřábková OSK Olomouc 17 19 1.0 12.9 3.9 1.0 2.2/4.0 53.9 1.2
60 Hana Novotná Studánka Pardubice 16 19 1.0 12.9 4.3 0.8 1.7/2.6 66.0 1.9
Tereza Listopadová OSK Olomouc 15 21 1.0 11.6 3.2 1.1 1.8/3.5 52.1 1.6
Barbora Rendlová BK Strakonice 17 18 1.0 13.1 4.8 0.9 0.7/1.3 0.0* 0.0
15 Jana Poláková BC Slaný 16 18 1.0 12.7 4.9 0.4 1.5/2.7 55.1 0.9
Barbora Podzimková BC Benešov 16 22 1.0 10.0 3.6 0.5 1.2/2.6 47.4 1.6
Kamila Bečvářová BC Kolín 17 19 1.0 11.5 3.6 0.6 2.6/4.5 57.0 0.9
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 16 23 1.0 9.3 2.9 0.6 1.7/3.5 46.9 2.8
Michaela Brudná BK Havířov 16 17 1.0 12.5 4.0 0.8 2.1/4.3 47.9 2.2
6 Adéla Rešlová BCM Sokolov 17 21 1.0 10.1 3.2 0.4 2.4/4.4 54.8 2.0
Aneta Devátá Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 8.7 1.7 1.3 1.5/2.8 55.2 0.5
Johana Surmanová FASTAV Zlín 16 16 1.0 13.0 3.9 1.3 1.4/2.3 61.1 1.5
Ema Bartošová USK Praha B 15 20 1.0 10.4 4.6 0.0 1.2/2.3 50.0 2.4
57 Nikola Horná Studánka Pardubice 16 16 1.0 12.9 3.6 1.4 1.3/3.2 41.2 2.8
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 17 19 1.0 10.7 4.9 0.0 0.9/3.6 26.5 2.5
Adéla Pechatá BK Lvice Litoměřice 15 14 1.0 14.5 5.6 0.3 2.4/4.4 53.2 1.8
Tereza Čižmářová FASTAV Zlín 16 15 1.0 13.2 5.4 0.0 2.4/4.9 48.6 2.1
Nina Halámková BC Kolín 16 22 1.0 9.0 3.5 0.0 2.1/5.7 36.8 1.6
Barbora Strnadová Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 8.3 3.5 0.0 1.2/2.4 50.0 2.6
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 16 18 1.0 10.8 4.6 0.1 1.2/3.1 40.0 2.4
Daniela Tonková USK Praha B 15 22 1.0 8.7 3.9 0.0 1.0/2.0 47.7 1.9
21 Barbora Baxová DBaK 16 20 1.0 9.4 3.7 0.4 0.9/2.1 40.5 1.9
8 Marie Heřmanová BCM Sokolov 15 19 1.0 9.8 4.1 0.2 1.2/2.3 50.0 2.8
Anna Davidová BK Strakonice 17 16 1.0 11.6 5.0 0.0 1.6/2.9 56.5 0.0
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 18 1.0 10.0 4.1 0.2 1.1/2.4 46.5 2.3
5 Karolína Marková BC Slaný 16 16 1.0 11.3 3.5 0.8 2.0/2.8 71.1 2.1
Eliška Fialová BK Beroun 16 19 1.0 9.2 3.3 0.2 1.9/3.1 62.7 2.9
Tereza Jungová BK Beroun 17 16 1.0 10.9 4.8 0.0 1.3/2.7 46.5 2.0
Daryna Sharkan BK Strakonice 15 20 1.0 8.7 3.5 0.5 0.3/0.9 0.0* 0.0
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 22 1.0 7.8 2.9 0.0 2.0/3.6 54.4 1.8
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 20 1.0 8.6 3.3 0.0 2.0/4.4 44.8 1.6
9 Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 15 16 1.0 10.4 2.8 1.2 1.4/1.9 0.0* 1.6
Adéla Melšová Žabiny Brno B 16 17 1.0 9.7 4.3 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.8
Martina Pařízková FASTAV Zlín 15 14 1.0 11.8 4.8 0.1 2.0/3.6 54.9 2.4
31 Aneta Myslíková Studánka Pardubice 16 18 1.0 9.1 1.8 1.6 0.8/0.9 0.0* 1.2
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 22 1.0 7.4 2.8 0.0 1.6/2.7 60.0 1.5
Eliška Šťastná OSK Olomouc 17 21 1.0 7.7 2.5 0.4 1.4/2.0 67.4 1.5
13 Laura Grzonka BC Slaný 15 12 1.0 13.5 5.0 0.7 1.5/3.4 43.9 2.4
Paola Buš Tygři Praha B 16 18 1.0 9.0 3.9 0.0 1.1/2.2 50.0 1.2
Nikola Ježová Žabiny Brno B 16 19 1.0 8.4 3.2 0.3 1.2/2.8 41.5 1.8
Lucie Křiváčková BK Strakonice 17 20 1.0 8.0 3.2 0.2 1.2/1.9 0.0* 0.0
Barbora Luxová USK Praha B 15 19 1.0 8.4 2.4 0.6 1.9/3.2 60.0 1.1
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 17 21 1.0 7.6 2.4 0.6 1.0/1.9 0.0* 3.0
Tereza Malířská BK Strakonice 16 20 1.0 7.7 3.0 0.1 1.4/2.1 66.7 0.0
Anna Červenková BC Benešov 17 19 1.0 8.0 3.2 0.0 1.7/3.5 47.8 2.3
10 Natálie Havlínová BC Slaný 16 17 1.0 8.9 2.2 0.9 1.6/2.5 65.1 1.9
Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 15 1.0 10.0 4.3 0.1 1.3/2.5 51.4 1.9
4 Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 21 1.0 7.1 3.0 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.9
Lucie Frühbauerová Bižuterie Jablonec n.N. 16 12 1.0 12.4 5.4 0.1 1.3/2.5 53.3 2.6
Markéta Homolová Tygři Praha B 16 18 1.0 8.2 3.2 0.3 0.8/1.5 0.0* 2.0
Vanda Petrželová OSK Olomouc 16 17 1.0 8.6 2.8 0.1 2.8/4.6 60.3 1.5
Michaela Karoĺová BK Strakonice 15 19 1.0 7.7 2.3 0.7 0.9/2.0 47.4 0.0
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 17 22 1.0 6.5 2.3 0.0 2.0/4.1 47.3 1.7
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 16 10 1.0 14.3 4.9 0.7 2.4/3.6 66.7 1.2
Jitka Kutalová FASTAV Zlín 16 18 1.0 7.9 2.9 0.0 2.1/4.4 46.3 2.2
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 16 20 1.0 7.1 1.3 1.4 0.6/0.7 0.0* 0.9
Rozálie Ježková Sokol Nusle 16 19 1.0 7.4 2.8 0.1 1.4/3.0 47.4 1.4
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 16 19 1.0 7.4 2.0 0.8 0.9/1.5 0.0* 1.4
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 15 15 1.0 9.4 3.1 0.5 1.7/3.7 45.5 1.6
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 16 9 1.0 15.6 5.8 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Linda Přídová Tygři Praha B 16 19 1.0 7.4 2.6 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.8
Vanessa Lucia Čičmancová Bižuterie Jablonec n.N. 16 24 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/2.2 51.9 1.8
Anežka Kolářová BC Kolín 15 21 1.0 6.5 2.8 0.2 0.2/0.8 0.0* 2.4
Nikol Kekrtová BK Lvice Litoměřice 15 13 1.0 10.5 3.0 0.8 1.9/3.9 49.0 1.5
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 16 13 1.0 10.2 4.2 0.0 1.7/2.8 61.1 1.9
Alžběta Danielisová FASTAV Zlín 16 15 1.0 8.7 3.1 0.4 1.4/3.0 46.7 1.8
Aneta Wronková BK Havířov 16 18 1.0 7.1 2.4 0.3 1.2/2.2 56.4 2.4
Marie Sedláčková BA Sparta B 15 22 1.0 5.6 1.3 0.9 0.3/0.9 0.0* 1.2
24 Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 17 21 1.0 5.9 2.0 0.2 1.3/2.6 51.9 2.0
31 Marie Lencová Pandy Čelákovice 16 20 1.0 6.2 3.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Marie Tuháčková Sokol Nusle 17 18 1.0 6.8 2.6 0.2 1.1/2.2 47.5 2.7
Adina Ema Frantová USK Praha B 17 14 1.0 8.7 3.7 0.2 0.6/1.9 0.0* 0.9
Barbora Plánková FASTAV Zlín 16 14 1.0 8.6 3.0 0.4 1.4/2.9 46.3 1.9
Darja Vassilyeva BK Beroun 17 18 1.0 6.7 2.9 0.1 0.7/1.7 0.0* 3.3
Sára Štechová Tygři Praha B 17 10 1.0 11.7 4.5 0.4 1.5/2.6 57.7 0.9
7 Lenka Lukášková DBaK 15 9 1.0 12.9 4.3 0.9 1.6/2.8 56.0 2.0
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 16 12 1.0 9.6 3.5 0.7 0.6/1.6 0.0* 2.6
Veronika Grobárová Studánka Pardubice 17 14 1.0 8.1 3.6 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.6
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 16 21 1.0 5.4 2.1 0.0 1.0/2.8 36.2 1.3
Anna Jiráčková BC Benešov 17 21 1.0 5.4 2.0 0.1 0.9/1.1 0.0* 2.0
6 Marie Hupačová DBaK 15 13 1.0 8.5 3.3 0.1 1.7/3.1 55.0 1.8
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 17 18 1.0 6.2 2.2 0.2 1.1/1.9 0.0* 2.9
24 Barbora Vlčková DBaK 17 13 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
Julie Piloušková Tygři Praha B 17 15 1.0 7.1 2.5 0.4 1.0/1.9 0.0* 1.4
Martina Masárová BK Lvice Litoměřice 15 13 1.0 8.2 3.4 0.0 1.5/3.2 46.3 1.3
22 Jana Štruncová DBaK 16 15 1.0 7.0 2.2 0.5 1.0/1.4 0.0* 0.9
Anna Runtschová Sokol Nusle 17 13 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/2.5 40.6 2.8
Tereza Vaňková BC Kolín 17 13 1.0 7.8 2.1 1.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 17 18 1.0 5.6 2.3 0.0 1.1/2.4 44.2 1.7
Sára Bílková BA Sparta B 16 18 1.0 5.6 1.7 0.3 1.2/2.5 46.7 1.3
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 15 1.0 6.7 2.5 0.1 1.4/2.7 52.5 2.0
Karolína Göllnerová Tygři Praha B 15 8 1.0 12.6 4.0 0.6 2.8/5.4 51.2 1.3
17 Aneta Skřivánková BCM Sokolov 17 21 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 3.3
Sofie Lysoňová BK Havířov 15 14 1.0 7.1 2.1 0.5 1.4/2.9 48.8 1.5
Adéla Kadečková BA Sparta B 15 16 1.0 6.1 2.0 0.1 1.7/4.1 41.5 2.2
Anna Pataridisová BA Sparta B 15 22 1.0 4.4 1.6 0.0 1.1/2.4 46.2 2.5
Aneta Štvánová BK Beroun 17 20 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/1.5 0.0* 2.0
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 15 1.0 6.4 1.9 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.2
13 Klára Kopecká BCM Sokolov 17 19 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.1
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 8 1.0 11.9 4.0 0.4 2.8/4.4 62.9 1.6
Anežka Zapletalová Jiskra Kyjov 15 14 1.0 6.6 2.5 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.9
Renata Petlanová USK Praha B 16 18 1.0 5.0 2.1 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.4
7 Tereza Florianová Pandy Čelákovice 17 21 1.0 4.3 1.8 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.2
Michaela Čurdová BC Vysočina 17 18 1.0 4.9 1.2 0.4 1.2/1.6 0.0* 1.1
Tereza Bláhová BK Brandýs n.L. 16 20 1.0 4.5 1.5 0.4 0.5/1.2 0.0* 1.2
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 17 20 1.0 4.5 1.7 0.1 1.0/2.1 48.8 1.5
Tereza Němcová BK Havířov 16 12 1.0 7.3 2.7 0.4 0.7/1.4 0.0* 1.4
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 16 16 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/2.1 21.2 1.8
Sofie Čechmánková FASTAV Zlín 17 9 1.0 9.7 3.7 0.6 0.7/1.9 0.0* 1.6
Kamila Krampolová Žabiny Brno B 15 14 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.9
Anežka Misíková USK Praha B 15 5 1.0 17.2 6.6 0.8 1.6/1.8 0.0* 0.8
Nela Beránková USK Praha B 17 13 1.0 6.6 2.5 0.2 1.1/2.8 38.9 1.5
31 Amélie Kadlečková DBaK 16 14 1.0 6.1 2.4 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.3
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 16 13 1.0 6.5 1.8 0.5 1.6/3.2 50.0 3.7
Zuzana Lajžnerová Bižuterie Jablonec n.N. 17 19 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.5
Frida Jelínková Tygři Praha B 16 10 1.0 8.4 3.5 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.5
Klára Jarabicová Basket Ostrava 17 16 1.0 5.3 1.1 0.9 0.4/0.9 0.0* 2.6
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 21 1.0 4.0 0.8 0.7 0.2/0.6 0.0* 2.0
Klára Johanidesová Tygři Praha B 16 7 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/3.0 61.9 1.3
Petra Matějíčková BK Havířov 17 15 1.0 5.5 2.1 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.5
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 13 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.5 37.5 1.7
Karolína Piková Basket Ostrava 15 17 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.2 42.1 2.2
18 Anna Hrubiková BC Slaný 17 20 1.0 4.1 1.6 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.4
14 Tereza Petrovická BC Slaný 15 18 1.0 4.6 1.7 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.3
Veronika Dudová BC Benešov 15 12 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.9 42.9 0.3
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 17 11 1.0 7.4 2.7 0.1 1.6/3.3 50.0 3.2
Linda Kohoutová BC Vysočina 16 14 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.2 35.5 1.6
Jiřina Hejlová BK Havířov 17 4 1.0 20.0 6.0 0.5 6.5/9.3 70.3 2.3
Tereza Runštuková BK Havířov 15 9 1.0 8.8 3.9 0.0 1.0/2.8 36.0 0.8
Eliška Urxová Sokol Nusle 15 14 1.0 5.5 2.1 0.1 0.9/1.6 0.0* 2.5
Stella Fantová Jiskra Kyjov 15 18 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/1.1 0.0* 0.9
Adéla Kočárková USK Praha B 15 21 1.0 3.5 1.1 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.9
Nela Matušková Pandy Čelákovice 17 12 1.0 6.1 2.3 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Anna Hrubá BK Havířov 16 6 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.0 75.0 2.2
Nela Bártlová BC Kolín 16 18 1.0 3.9 1.6 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.3
Nela Dvořáková Žabiny Brno B 16 9 1.0 7.9 3.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.1
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 15 16 1.0 4.4 0.9 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.6
12 Veronika Šihovcová BCM Sokolov 17 20 1.0 3.5 1.3 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.6
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 16 1.0 4.4 1.2 0.5 0.5/0.9 0.0* 1.1
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 7 1.0 9.9 3.7 0.0 2.4/4.4 54.8 1.1
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 8 1.0 8.6 2.9 0.5 1.4/2.4 57.9 1.0
Valérie Horňáková Jiskra Kyjov 14 18 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 0.4
4 Tereza Litvová BC Slaný 16 19 1.0 3.6 1.3 0.0 1.1/2.1 53.8 1.8
Karolína Grossová BK Strakonice 15 20 1.0 3.4 1.3 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.0
Adriana Górná Basket Ostrava 15 13 1.0 5.2 1.8 0.1 1.2/3.5 35.6 0.7
Amálie Nosková BC Vysočina 16 16 1.0 4.2 1.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.1
Klára Svobodová BC Vysočina 16 19 1.0 3.5 1.2 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.5
Viktorie Smolová BK Lvice Litoměřice 17 13 1.0 5.2 1.7 0.2 1.1/2.2 50.0 1.9
69 Tereza Pecinová Studánka Pardubice 16 9 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/0.7 0.0* 1.0
Tereza Procházková Basket Ostrava 16 15 1.0 4.3 1.5 0.3 0.4/1.6 0.0* 2.3
Amálie Krejbichová Sokol Nusle 15 20 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.1
Angela Poláchová Žabiny Brno B 15 21 1.0 2.9 0.8 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.4
Ema Juchelková BC Vysočina 16 18 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.4
Eliška Nácovská Sokol Nusle 16 19 1.0 3.2 0.9 0.3 0.6/0.8 0.0* 2.4
20 Jana Mouchová BC Slaný 17 11 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.3
Zuzana Diabelková Tygři Praha B 15 13 1.0 4.5 1.4 0.2 1.0/1.8 0.0* 1.2
Ema Nováková USK Praha B 15 7 1.0 8.3 3.1 0.0 2.0/3.4 58.3 1.4
Marie Vojáčková Basket Ostrava 16 13 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Kamila Neumarová BA Sparta B 17 11 1.0 5.2 2.0 0.1 0.9/2.6 34.5 1.7
Nella Zatloukalová Bižuterie Jablonec n.N. 17 14 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.2
10 Eliška Pošarová DBaK 15 10 1.0 5.6 2.3 0.2 0.4/1.0 0.0* 0.4
7 Nella Bínová DBaK 17 18 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.9
Františka Kaštánková BK Beroun 16 14 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.4
Markéta Steffková Basket Ostrava 15 15 1.0 3.6 1.3 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.1
Veronika Skotalová Žabiny Brno B 16 16 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.5
36 Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 16 12 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.2
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 17 9 1.0 5.9 2.1 0.4 0.3/1.3 0.0* 1.3
Klára Nováková BC Slaný 16 4 1.0 13.0 4.0 1.3 1.3/1.8 0.0* 1.8
Eliška Princová BK Brandýs n.L. 15 8 1.0 6.4 2.3 0.3 1.1/2.9 39.1 1.5
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 16 9 1.0 5.6 2.0 0.0 1.6/2.1 73.7 1.9
Eliška Lomičková BA Sparta B 16 18 1.0 2.7 1.0 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.9
Karolina Neuwirthová FASTAV Zlín 16 16 1.0 3.0 1.1 0.1 0.6/0.6 0.0* 1.9
17 Justýna Harantová DBaK 15 13 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.4
Tereza Novotná Žabiny Brno B 16 3 1.0 16.0 6.3 0.3 2.3/4.0 58.3 1.7
5 Veronika Novotná DBaK 15 9 1.0 5.2 2.3 0.1 0.2/1.2 0.0* 0.4
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 16 8 1.0 5.9 1.4 0.8 0.9/1.1 0.0* 1.8
Růžena Drgová Basket Ostrava 15 11 1.0 4.3 1.4 0.4 0.5/1.1 0.0* 2.2
Veronika Dvorská BC Benešov 17 18 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Sofia Robson USK Praha B 15 5 1.0 9.4 2.2 0.8 2.6/4.6 56.5 1.8
Barbora Doležajová BK Havířov 17 16 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.0
Karolína Kusynová BK Havířov 16 7 1.0 6.6 2.7 0.0 1.1/4.4 25.8 2.3
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 2 1.0 23.0 6.5 0.5 8.5/12.0 70.8 3.5
Johana Kvasničková Sokol Nusle 15 12 1.0 3.8 1.4 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.3
Karolína Šmídová BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Linda Ottová BC Kolín 15 17 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
Michaela Jebavá BC Kolín 17 6 1.0 7.5 2.5 0.2 2.0/3.7 54.5 0.5
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 17 13 1.0 3.5 1.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.6
Natalie Němcová BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.8 0.0* 0.7
Karolína Zíková USK Praha B 15 19 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.7
Beáta Němcová BC Vysočina 15 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 16 17 1.0 2.5 0.9 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.5
Sára Rušová Basket Ostrava 16 13 1.0 3.2 1.2 0.1 0.5/1.7 0.0* 1.8
93 Adéla Studničková Studánka Pardubice 15 14 1.0 2.9 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.1
Barbora Dudová BC Benešov 17 14 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.9
Stella Bílková BA Sparta B 16 19 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.3
11 Tereza Houdková DBaK 16 8 1.0 4.9 1.8 0.4 0.3/0.8 0.0* 1.1
Lucie Hoznauerová BC Kolín 16 15 1.0 2.6 0.7 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.1
6 Dominika Hejduková BC Slaný 16 15 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.1
Karolína Kupsová BC Benešov 17 19 1.0 2.0 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.2
Leontýna Losmanová BC Kolín 16 14 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
12 Anna Cvalínová DBaK 17 17 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 17 9 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Mia Valentina Emes USK Praha B 15 15 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.2
65 Eliška Davídková Studánka Pardubice 16 20 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Eliška Průchová BK Brandýs n.L. 15 20 1.0 1.8 0.5 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.2
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 15 11 1.0 3.3 1.2 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.9
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 16 16 1.0 2.2 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.1
Karolína Novotná BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.2
Sofie Kýnová Tygři Praha B 15 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Blanka Sedláčková Tygři Praha B 15 13 1.0 2.6 0.9 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.4
14 Marie Lívancová DBaK 17 18 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.4
16 Tereza Čechová DBaK 15 7 1.0 4.6 1.4 0.3 0.9/1.4 0.0* 2.1
Vivienne Vlková FASTAV Zlín 17 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.5
Lucie Pelikánová BC Benešov 16 11 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Tereza Berglerová BA Sparta B 15 17 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.5
Ema Sochůrková BC Benešov 17 16 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.0
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 15 11 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.0
9 Natálie Topolová BC Slaný 15 11 1.0 2.7 0.8 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.4
64 Barbora Havranová Studánka Pardubice 16 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Sára Grobařová BK Havířov 17 18 1.0 1.6 0.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.1
63 Markéta Procházková Studánka Pardubice 15 15 1.0 1.9 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.6
Laura Šibravová BC Kolín 16 21 1.0 1.4 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
Kateřina Pluhařová FASTAV Zlín 17 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Barbora Hájková BC Kolín 15 16 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.6
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 17 19 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.3
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 16 5 1.0 5.6 2.0 0.4 0.4/1.6 0.0* 1.4
Eliška Rumlová Tygři Praha B 15 6 1.0 4.7 1.0 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.0
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 17 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Simona Nováková BC Vysočina 16 3 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/2.3 42.9 1.3
Natálie Christen USK Praha B 15 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.3
21 Martina Hercíková DBaK 15 7 1.0 3.7 1.4 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.6
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 16 13 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.3
15 Tereza Mádrová DBaK 16 14 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 12 1.0 2.0 0.4 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.1
12 Natálie Hejčová BC Slaný 17 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.3
Klára Szotková Basket Ostrava 16 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
11 Tereza Herinková BC Slaný 16 14 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.6
Soňa Pokorná Tygři Praha B 15 4 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Ema Sedláková Tygři Praha B 16 2 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
Kateřina Staszková BA Sparta B 16 14 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.4
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 16 12 1.0 1.9 0.6 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.3
Alžběta Slechanová USK Praha B 15 14 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Vendula Wronková BK Havířov 16 18 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.0
Vendula Robková Jiskra Kyjov 16 5 1.0 4.4 1.2 0.2 1.4/3.2 43.8 1.6
Rozálie Němcová BK Lvice Litoměřice 16 14 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Emily Caroline Ouská BA Sparta B 16 19 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Eliška Adamcová Sokol Nusle 16 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.6
Loreta Krejčí Sokol Nusle 17 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.8
Vanessa Roubíčková Studánka Pardubice 16 12 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.6
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 17 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Jana Šmídová BK Beroun 15 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Nina Jelínková Žabiny Brno B 16 11 1.0 1.8 0.5 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.1
Magdalena Vašková BA Sparta B 16 7 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.3 0.0* 2.9
Adéla Kokošková BK Havířov 15 9 1.0 2.1 0.3 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.2
Nela Kaločová Basket Ostrava 17 13 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
Julie Ressová BK Havířov 16 4 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Nela Kupčíková BK Brandýs n.L. 16 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 17 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Irena Soukupová Bižuterie Jablonec n.N. 16 9 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 15 18 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.6
Gabriela Skálová BC Vysočina 15 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Julie Láníčková Basket Ostrava 17 11 1.0 1.5 0.3 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.8
Isabela Polenová BK Strakonice 15 11 1.0 1.5 0.5 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.0
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
7 Karolína Kolaříková BC Slaný 17 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Aneta Helisová BK Brandýs n.L. 16 6 1.0 2.5 0.5 0.2 1.0/2.2 46.2 1.2
Adéla Juřenová FASTAV Zlín 16 17 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Sofie Salehová Sokol Nusle 16 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.2
Isabel Lavaud BA Sparta B 15 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sára Buřičová BC Kolín 15 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.5
Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 3 1.0 4.3 1.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.3
Adriana Rosca Tygři Praha B 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Anna Červená BK Havířov 15 1 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 2 1.0 6.5 1.5 0.5 2.0/4.5 44.4 4.0
17 Tereza Mišiková BC Slaný 16 3 1.0 3.7 0.7 0.3 1.3/2.7 50.0 2.3
Adéla Štenclová Basket Ostrava 17 11 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.6
Sára Urbanová BC Slaný 15 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Pavlína Svobodová Žabiny Brno B 15 7 1.0 1.6 0.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
3 Lucie Roubíčková BC Slaný 16 6 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.8
Nela Hromádková BC Vysočina 15 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
10 Klára Koutecká BCM Sokolov 17 13 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Barbora Váňová Studánka Pardubice 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Marie Fialová BC Vysočina 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Nicole Dorazilová FASTAV Zlín 15 1 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Ema Križanská Tygři Praha B 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Nela Viková BC Vysočina 15 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Gita Čížková BA Sparta B 15 10 1.0 0.8 0.2 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.5
Rosálie Kučerová BC Vysočina 15 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
7 Klára Kottová BCM Sokolov 16 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Tereza Školová Sokol Nusle 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Tereza Vaňáčová Sokol Nusle 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Procházková Julie Bižuterie Jablonec n.N. 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eliška Vomáčková BC Kolín 16 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Karolína Kotrcová BK Strakonice 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Veronika Převrátilová BCM Sokolov 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Barbora Gorčáková BK Havířov 16 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
15 Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 17 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.0
19 Petra Kovářová BC Slaný 17 8 1.0 0.6 0.1 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.3
18 Anežka Voláková DBaK 15 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Lian Al Taji Bižuterie Jablonec n.N. 16 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Sophia Šírerová BK Beroun 16 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Simona Kratochvílová USK Praha B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Františka Baborovská BCM Sokolov 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Barbora Škopková BC Kolín 16 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Sabina Böhmová FASTAV Zlín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Šplíchalová Basket Ostrava 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Karolína Novotná USK Praha B 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Laura Velkoborská BK Havířov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
11 Veronika Zaspalová BCM Sokolov 16 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
16 Nicol Wernerová BCM Sokolov 16 17 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
34 Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Matylda Sacherová Sokol Nusle 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Markéta Špryncová Studánka Pardubice 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Natalie Gasnárková Jiskra Kyjov 16 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Tereza Šimonová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Markéta Bublíková BC Slaný 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
19 Karolína Johnová BCM Sokolov 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Viktorie Junková Jiskra Kyjov 14 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tina Formánková Sokol Nusle 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
0 Amélie Holejšovská BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Krejčová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samantha ŠIMOVÁ Basket Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Viererová BK Strakonice 17 1