Celostátní liga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BK Beroun
BC Slaný
17. 12. 2023
10:30
Sportovní hala Liteň Fedor Lysov
Jan Lejčko
63
58
17
12
37
24
45
38
Review
Skupina A 1. kolo 3
USK Praha B
BK Strakonice
18. 11. 2023
11:00
Hala Královka, plocha B Tomáš Tejček
Martin Koudela
62
65
18
16
33
33
47
52
Review
Skupina A 1. kolo 4
Tygři Praha B
BK Lvice Litoměřice
18. 11. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Michal Horník
Fedor Lysov
90
46
20
12
43
25
66
40
Review
Skupina A 1. kolo 2
DBaK
BCM Sokolov
18. 11. 2023
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Adam Križanský
Vojtěch Schaffner
67
58
9
15
23
24
45
44
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Beroun
Tygři Praha B
30. 9. 2023
10:00
Sportovní hala Liteň Pavel Šenk
Jan Lejčko
59
80
17
20
26
48
37
62
Review
Skupina A 2. kolo 7
DBaK
USK Praha B
30. 9. 2023
15:00
Sportovní areál Prokopávka Plzeň František Syrovátka
Jakub Hejduk
42
75
12
14
27
37
32
58
Review
Skupina A 2. kolo 6
BC Slaný
BK Lvice Litoměřice
30. 9. 2023
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Karel Martínek
69
72
12
19
30
33
50
50
Review
Skupina A 2. kolo 8
BCM Sokolov
BK Strakonice
30. 9. 2023
16:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Petr Fiala
Roman Kinka
30
111
5
30
11
55
21
80
Review
Skupina A 3. kolo 12
BCM Sokolov
USK Praha B
1. 10. 2023
11:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Petr Hovorka
53
89
12
19
23
42
35
58
Review
Skupina A 3. kolo 10
BC Slaný
Tygři Praha B
1. 10. 2023
12:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Radek Šťavík
48
75
19
21
27
37
41
56
Review
Skupina A 3. kolo 11
DBaK
BK Strakonice
1. 10. 2023
13:00
Tělocvična 25. ZŠ František Syrovátka
Jakub Hejduk
49
71
17
13
25
35
41
49
Review
Skupina A 3. kolo 9
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
1. 10. 2023
15:00
Sportovní hala Liteň Petr Buršík
Jiří Mazur
79
49
16
16
41
25
66
38
Review
Skupina A 4. kolo 16
BC Slaný
BCM Sokolov
14. 10. 2023
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Bukovský
Václav Mezera
70
64
29
13
36
34
55
52
Review
Skupina A 4. kolo 14
BK Lvice Litoměřice
BK Strakonice
14. 10. 2023
13:00
Hala 6. ZŠ Vojtěch Kočárník
Tomáš Morávek
26
98
2
23
12
51
20
77
Review
Skupina A 4. kolo 13
Tygři Praha B
USK Praha B
14. 10. 2023
17:00
Sportovní hala Jeneč Albert Jilg
Filip Hackl
63
58
9
20
29
37
53
42
Review
Skupina A 4. kolo 15
BK Beroun
DBaK
6. 10. 2023
17:15
Sportovní hala Liteň Lucie Moravcová
Michal Dub
56
77
12
21
32
41
43
59
Review
Skupina A 5. kolo 20
BC Slaný
DBaK
15. 10. 2023
09:30
Víceúčelová sportovní hala Tomáš Benda
David Volný
48
85
14
17
28
43
32
63
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Lvice Litoměřice
USK Praha B
15. 10. 2023
10:00
Kalich aréna Jindřich Nesper
Vladimír Kesler
50
82
11
26
22
53
33
64
Review
Skupina A 5. kolo 17
Tygři Praha B
BK Strakonice
15. 10. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Filip Hackl
51
54
17
12
29
32
40
44
Review
Skupina A 5. kolo 19
BK Beroun
BCM Sokolov
15. 10. 2023
15:00
Sportovní hala Liteň Jan Matulka
Jáchym Povolný
79
55
21
11
33
30
57
47
Review
Skupina A 6. kolo 23
USK Praha B
BK Beroun
21. 1. 2024
11:00
Hala Královka, plocha B Miloslav Jon
Simona Jindřichová
69
44
21
9
45
21
54
36
Review
Skupina A 6. kolo 22
BCM Sokolov
BK Lvice Litoměřice
4. 11. 2023
14:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
60
77
18
14
34
37
47
61
Review
Skupina A 6. kolo 24
BK Strakonice
BC Slaný
4. 11. 2023
14:30
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
114
33
32
9
60
17
77
22
Review
Skupina A 6. kolo 21
DBaK
Tygři Praha B
4. 11. 2023
16:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Matys
Daniel Chvála
63
64
17
18
33
31
47
49
Review
Skupina A 7. kolo 25
DBaK
BK Lvice Litoměřice
5. 11. 2023
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Matys
Daniel Chvála
54
73
16
20
30
35
36
50
Review
Skupina A 7. kolo 27
USK Praha B
BC Slaný
5. 11. 2023
11:00
Hala Královka, plocha B Pavel Bohata
Jáchym Povolný
77
63
17
15
32
33
52
51
Review
Skupina A 7. kolo 28
BK Strakonice
BK Beroun
5. 11. 2023
13:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Lukáš Kalabza
124
44
27
10
57
24
90
31
Review
Skupina A 7. kolo 26
BCM Sokolov
Tygři Praha B
5. 11. 2023
14:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
51
80
8
19
26
39
40
58
Review
Skupina A 8. kolo 31
BK Strakonice
USK Praha B
19. 11. 2023
10:00
STARZ aréna Adam Križanský
Vojtěch Schaffner
85
65
24
14
47
34
65
46
Review
Skupina A 8. kolo 32
BK Lvice Litoměřice
Tygři Praha B
19. 11. 2023
10:00
Kalich aréna Jan Lejčko
Adéla Zemancová
33
64
13
18
16
33
26
49
Review
Skupina A 8. kolo 30
BCM Sokolov
DBaK
19. 11. 2023
11:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
62
61
15
11
33
31
43
45
55
55
Review
Skupina A 8. kolo 29
BC Slaný
BK Beroun
13. 12. 2023
19:20
Víceúčelová sportovní hala Lucie Moravcová
Michal Bukovský
60
79
14
17
36
35
46
56
Review
Skupina A 9. kolo 34
Tygři Praha B
BC Slaný
9. 12. 2023
12:30
Víceúčelová sportovní hala Fedor Lysov
Jan Mikulec
82
48
23
11
44
22
68
34
Review
Skupina A 9. kolo 35
BK Strakonice
DBaK
9. 12. 2023
13:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Ondřej Koc
106
45
24
10
52
21
86
29
Review
Skupina A 9. kolo 33
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
9. 12. 2023
14:00
Hala 6. ZŠ Jan Kout
Tomáš Morávek
41
67
9
19
21
40
37
53
Review
Skupina A 9. kolo 36
USK Praha B
BCM Sokolov
9. 12. 2023
15:30
Hala Královka, plocha B Jan Sýtař
Magdalena Soudková
81
54
18
10
37
26
57
38
Review
Skupina A 10. kolo 40
BK Strakonice
BCM Sokolov
10. 12. 2023
09:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Ondřej Koc
123
52
32
4
60
21
90
35
Review
Skupina A 10. kolo 39
USK Praha B
DBaK
10. 12. 2023
11:00
Hala Královka, plocha B Jiří Šlaj
Vojtěch Schaffner
70
48
22
11
43
26
54
37
Review
Skupina A 10. kolo 38
BK Lvice Litoměřice
BC Slaný
10. 12. 2023
13:00
Hala 6. ZŠ Vladislav Lunhul
Adéla Zemancová
48
77
16
24
28
38
41
55
Review
Skupina A 10. kolo 37
Tygři Praha B
BK Beroun
10. 12. 2023
15:00
Sportovní hala Jeneč Pavel Šenk
Jan Neubauer
63
45
14
18
30
24
44
35
Review
Skupina A 11. kolo 42
USK Praha B
BK Lvice Litoměřice
6. 1. 2024
10:00
Hala Královka, plocha B Tomáš Tejček
Martin Koudela
93
22
26
2
44
6
66
16
Review
Skupina A 11. kolo 43
BCM Sokolov
BK Beroun
6. 1. 2024
12:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Petr Hovorka
53
60
14
14
28
31
42
50
Review
Skupina A 11. kolo 44
DBaK
BC Slaný
6. 1. 2024
12:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Václav Galajda
52
62
10
10
23
31
36
46
Review
Skupina A 11. kolo 41
BK Strakonice
Tygři Praha B
6. 1. 2024
16:30
STARZ aréna Lukáš Ulrych
Miloslav Jon
81
40
16
9
38
23
59
34
Review
Skupina A 12. kolo 46
BK Strakonice
BK Lvice Litoměřice
7. 1. 2024
09:00
STARZ aréna Lukáš Ulrych
Michal Tesař
99
21
21
6
58
8
74
18
Review
Skupina A 12. kolo 47
DBaK
BK Beroun
7. 1. 2024
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
67
64
18
16
38
32
46
52
Review
Skupina A 12. kolo 45
USK Praha B
Tygři Praha B
7. 1. 2024
12:00
Hala Královka, plocha B Roman Kejklíček
Lucie Moravcová
67
56
11
23
28
32
45
43
Review
Skupina A 12. kolo 48
BCM Sokolov
BC Slaný
7. 1. 2024
12:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
69
46
17
11
29
22
43
31
Review
Skupina A 13. kolo 51
BC Slaný
USK Praha B
20. 1. 2024
09:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Lejčko
43
91
7
19
13
41
27
61
Review
Skupina A 13. kolo 49
BK Lvice Litoměřice
DBaK
20. 1. 2024
10:00
Kalich aréna Vladislav Lunhul
Michal Bukovský
50
56
12
11
20
35
33
44
Review
Skupina A 13. kolo 52
BK Beroun
BK Strakonice
20. 1. 2024
10:00
Sportovní hala Liteň Lukáš Balog
Jan Průša
62
97
14
26
23
55
40
74
Review
Skupina A 13. kolo 50
Tygři Praha B
BCM Sokolov
20. 1. 2024
15:15
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Richard Gottfried
62
56
17
17
35
28
46
43
Review
Skupina A 14. kolo 55
BK Beroun
USK Praha B
4. 11. 2023
11:00
Sportovní hala Liteň Richard Gottfried
Lukáš Balog
63
70
12
16
30
29
43
49
Review
Skupina A 14. kolo 54
BK Lvice Litoměřice
BCM Sokolov
21. 1. 2024
12:00
Kalich aréna Jan Kout
Adéla Zemancová
67
46
17
6
38
21
55
32
Review
Skupina A 14. kolo 56
BC Slaný
BK Strakonice
21. 1. 2024
12:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Lejčko
55
79
12
19
21
39
39
61
Review
Skupina A 14. kolo 53
Tygři Praha B
DBaK
21. 1. 2024
14:30
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Bohata
Michal Horník
58
54
11
16
25
27
40
41
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Karolína Mikovcová BC Kolín 17 21 1.0 21.0 7.2 0.8 4.1/6.3 65.9 2.0
Klára Šumberová OSK Olomouc 17 21 1.0 20.6 6.5 1.5 3.0/4.4 67.4 2.2
77 Emma Komárková Studánka Pardubice 16 19 1.0 19.9 8.2 0.2 3.2/5.1 62.5 1.8
Linda Kotrčová BK Strakonice 15 22 1.0 16.9 5.8 0.9 2.5/3.6 70.0 0.0
5 Adéla Vetenglová BCM Sokolov 16 21 1.0 16.2 4.8 0.6 4.7/7.0 67.3 3.0
Karolína Pavlíčková BK Strakonice 16 22 1.0 14.8 4.1 1.4 2.5/3.4 73.0 0.0
Anežka Kaštánková BK Beroun 17 20 1.0 16.2 6.8 0.0 2.6/4.5 58.4 3.0
4 Petra Bodláková Pandy Čelákovice 16 21 1.0 15.4 4.2 1.1 3.5/5.2 67.9 0.9
Lucie Misterková BK Beroun 17 19 1.0 16.9 5.3 1.5 1.7/3.9 44.6 1.5
Sabina Březinová Jiskra Kyjov 17 15 1.0 19.2 5.9 1.9 1.5/4.0 38.3 3.1
Kristýna Mladá Bižuterie Jablonec n.N. 17 19 1.0 14.8 5.5 0.6 2.0/4.0 50.0 1.3
23 Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 17 16 1.0 16.6 4.4 1.6 2.9/5.1 57.3 2.1
Barbora Čálková USK Praha B 15 21 1.0 12.2 4.3 0.5 2.1/4.4 47.8 1.7
Nicol Rozumová BK Brandýs n.L. 17 15 1.0 16.5 5.3 1.1 2.8/6.5 42.9 2.5
Nela Jeřábková OSK Olomouc 17 19 1.0 12.9 3.9 1.0 2.2/4.0 53.9 1.2
60 Hana Novotná Studánka Pardubice 16 19 1.0 12.9 4.3 0.8 1.7/2.6 66.0 1.9
Zuzana Urbancová BA Sparta B 16 18 1.0 13.6 5.5 0.0 2.6/5.5 46.5 3.4
Tereza Listopadová OSK Olomouc 15 21 1.0 11.6 3.2 1.1 1.8/3.5 52.1 1.6
Barbora Rendlová BK Strakonice 17 18 1.0 13.1 4.8 0.9 0.7/1.3 0.0* 0.0
15 Jana Poláková BC Slaný 16 18 1.0 12.7 4.9 0.4 1.5/2.7 55.1 0.9
Kamila Bečvářová BC Kolín 17 19 1.0 11.5 3.6 0.6 2.6/4.5 57.0 0.9
Michaela Brudná BK Havířov 16 17 1.0 12.5 4.0 0.8 2.1/4.3 47.9 2.2
6 Adéla Rešlová BCM Sokolov 17 21 1.0 10.1 3.2 0.4 2.4/4.4 54.8 2.0
Aneta Devátá Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 8.7 1.7 1.3 1.5/2.8 55.2 0.5
Johana Surmanová FASTAV Zlín 16 16 1.0 13.0 3.9 1.3 1.4/2.3 61.1 1.5
Ema Bartošová USK Praha B 15 20 1.0 10.4 4.6 0.0 1.2/2.3 50.0 2.4
57 Nikola Horná Studánka Pardubice 16 16 1.0 12.9 3.6 1.4 1.3/3.2 41.2 2.8
Barbora Podzimková BC Benešov 16 21 1.0 9.8 3.5 0.5 1.3/2.6 50.0 1.7
Magdaléna Štolleová Tygři Praha B 17 19 1.0 10.7 4.9 0.0 0.9/3.6 26.5 2.5
Tereza Hájková BK Brandýs n.L. 16 22 1.0 9.1 2.8 0.6 1.7/3.6 46.8 2.9
Tereza Čižmářová FASTAV Zlín 16 15 1.0 13.2 5.4 0.0 2.4/4.9 48.6 2.1
Nina Halámková BC Kolín 16 22 1.0 9.0 3.5 0.0 2.1/5.7 36.8 1.6
Barbora Strnadová Bižuterie Jablonec n.N. 17 24 1.0 8.3 3.5 0.0 1.2/2.4 50.0 2.6
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno B 16 18 1.0 10.8 4.6 0.1 1.2/3.1 40.0 2.4
Daniela Tonková USK Praha B 15 22 1.0 8.7 3.9 0.0 1.0/2.0 47.7 1.9
21 Barbora Baxová DBaK 16 20 1.0 9.4 3.7 0.4 0.9/2.1 40.5 1.9
8 Marie Heřmanová BCM Sokolov 15 19 1.0 9.8 4.1 0.2 1.2/2.3 50.0 2.8
Anna Davidová BK Strakonice 17 16 1.0 11.6 5.0 0.0 1.6/2.9 56.5 0.0
Adéla Pechatá BK Lvice Litoměřice 15 12 1.0 15.3 5.8 0.3 2.8/5.0 55.0 1.7
5 Karolína Marková BC Slaný 16 16 1.0 11.3 3.5 0.8 2.0/2.8 71.1 2.1
Rozálie Žížalová BC Benešov 17 17 1.0 10.4 4.2 0.2 1.2/2.5 46.5 2.3
Eliška Fialová BK Beroun 16 19 1.0 9.2 3.3 0.2 1.9/3.1 62.7 2.9
Tereza Jungová BK Beroun 17 16 1.0 10.9 4.8 0.0 1.3/2.7 46.5 2.0
Daryna Sharkan BK Strakonice 15 20 1.0 8.7 3.5 0.5 0.3/0.9 0.0* 0.0
9 Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 15 16 1.0 10.4 2.8 1.2 1.4/1.9 0.0* 1.6
Klaudie Kolbabová BC Benešov 17 21 1.0 7.9 2.9 0.0 2.0/3.8 54.4 1.8
Martina Pařízková FASTAV Zlín 15 14 1.0 11.8 4.8 0.1 2.0/3.6 54.9 2.4
Adéla Melšová Žabiny Brno B 16 17 1.0 9.7 4.3 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.8
31 Aneta Myslíková Studánka Pardubice 16 18 1.0 9.1 1.8 1.6 0.8/0.9 0.0* 1.2
Eliška Šťastná OSK Olomouc 17 21 1.0 7.7 2.5 0.4 1.4/2.0 67.4 1.5
Paola Buš Tygři Praha B 16 18 1.0 9.0 3.9 0.0 1.1/2.2 50.0 1.2
13 Laura Grzonka BC Slaný 15 12 1.0 13.5 5.0 0.7 1.5/3.4 43.9 2.4
Nikola Ježová Žabiny Brno B 16 19 1.0 8.4 3.2 0.3 1.2/2.8 41.5 1.8
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 16 18 1.0 8.8 3.5 0.0 1.8/4.3 42.9 1.5
Barbora Luxová USK Praha B 15 19 1.0 8.4 2.4 0.6 1.9/3.2 60.0 1.1
Lucie Křiváčková BK Strakonice 17 20 1.0 8.0 3.2 0.2 1.2/1.9 0.0* 0.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov 17 21 1.0 7.4 2.8 0.0 1.7/2.9 60.0 1.5
Tereza Malířská BK Strakonice 16 20 1.0 7.7 3.0 0.1 1.4/2.1 66.7 0.0
10 Natálie Havlínová BC Slaný 16 17 1.0 8.9 2.2 0.9 1.6/2.5 65.1 1.9
Karolína Pfafová BK Brandýs n.L. 17 20 1.0 7.5 2.5 0.6 1.0/1.9 0.0* 3.1
Lucie Frühbauerová Bižuterie Jablonec n.N. 16 12 1.0 12.4 5.4 0.1 1.3/2.5 53.3 2.6
4 Karolína Krolopová BCM Sokolov 16 21 1.0 7.1 3.0 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.9
Markéta Homolová Tygři Praha B 16 18 1.0 8.2 3.2 0.3 0.8/1.5 0.0* 2.0
Vanda Petrželová OSK Olomouc 16 17 1.0 8.6 2.8 0.1 2.8/4.6 60.3 1.5
Anna Červenková BC Benešov 17 18 1.0 8.1 3.2 0.0 1.8/3.6 49.2 2.4
Michaela Karoĺová BK Strakonice 15 19 1.0 7.7 2.3 0.7 0.9/2.0 47.4 0.0
Jitka Kutalová FASTAV Zlín 16 18 1.0 7.9 2.9 0.0 2.1/4.4 46.3 2.2
Eliška Teršlová Bižuterie Jablonec n.N. 17 22 1.0 6.5 2.3 0.0 2.0/4.1 47.3 1.7
Terezie Švrlingová Žabiny Brno B 16 10 1.0 14.3 4.9 0.7 2.4/3.6 66.7 1.2
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 16 20 1.0 7.1 1.3 1.4 0.6/0.7 0.0* 0.9
Rozálie Ježková Sokol Nusle 16 19 1.0 7.4 2.8 0.1 1.4/3.0 47.4 1.4
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 15 15 1.0 9.4 3.1 0.5 1.7/3.7 45.5 1.6
Linda Přídová Tygři Praha B 16 19 1.0 7.4 2.6 0.5 0.5/1.1 0.0* 1.8
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 16 9 1.0 15.6 5.8 0.0 4.0/7.0 57.1 2.0
Vanessa Lucia Čičmancová Bižuterie Jablonec n.N. 16 24 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/2.2 51.9 1.8
Anežka Kolářová BC Kolín 15 21 1.0 6.5 2.8 0.2 0.2/0.8 0.0* 2.4
Viktorie Vaverková BK Brandýs n.L. 16 18 1.0 7.6 2.1 0.8 0.9/1.6 0.0* 1.4
Veronika Varyšová Žabiny Brno B 16 13 1.0 10.2 4.2 0.0 1.7/2.8 61.1 1.9
Alžběta Danielisová FASTAV Zlín 16 15 1.0 8.7 3.1 0.4 1.4/3.0 46.7 1.8
Aneta Wronková BK Havířov 16 18 1.0 7.1 2.4 0.3 1.2/2.2 56.4 2.4
24 Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 17 20 1.0 6.1 2.1 0.2 1.4/2.7 51.9 1.9
Adina Ema Frantová USK Praha B 17 14 1.0 8.7 3.7 0.2 0.6/1.9 0.0* 0.9
Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 13 1.0 9.4 4.1 0.1 1.0/2.0 50.0 1.7
Barbora Plánková FASTAV Zlín 16 14 1.0 8.6 3.0 0.4 1.4/2.9 46.3 1.9
Nikol Kekrtová BK Lvice Litoměřice 15 11 1.0 10.9 3.1 0.8 2.3/3.7 61.0 1.4
Darja Vassilyeva BK Beroun 17 18 1.0 6.7 2.9 0.1 0.7/1.7 0.0* 3.3
Sára Štechová Tygři Praha B 17 10 1.0 11.7 4.5 0.4 1.5/2.6 57.7 0.9
7 Lenka Lukášková DBaK 15 9 1.0 12.9 4.3 0.9 1.6/2.8 56.0 2.0
Marie Sedláčková BA Sparta B 15 21 1.0 5.5 1.3 0.9 0.3/0.9 0.0* 1.1
Nikol Kristová Jiskra Kyjov 16 12 1.0 9.6 3.5 0.7 0.6/1.6 0.0* 2.6
31 Marie Lencová Pandy Čelákovice 16 19 1.0 6.0 2.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
Marie Bělohlávková OSK Olomouc 16 21 1.0 5.4 2.1 0.0 1.0/2.8 36.2 1.3
Veronika Grobárová Studánka Pardubice 17 14 1.0 8.1 3.6 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.6
Marie Tuháčková Sokol Nusle 17 16 1.0 7.0 2.6 0.3 1.1/2.4 47.4 2.6
6 Marie Hupačová DBaK 15 13 1.0 8.5 3.3 0.1 1.7/3.1 55.0 1.8
24 Barbora Vlčková DBaK 17 13 1.0 8.5 3.8 0.0 1.0/2.0 50.0 2.3
Eliška Mořická Jiskra Kyjov 17 18 1.0 6.2 2.2 0.2 1.1/1.9 0.0* 2.9
Julie Piloušková Tygři Praha B 17 15 1.0 7.1 2.5 0.4 1.0/1.9 0.0* 1.4
22 Jana Štruncová DBaK 16 15 1.0 7.0 2.2 0.5 1.0/1.4 0.0* 0.9
Anna Jiráčková BC Benešov 17 20 1.0 5.1 1.9 0.2 0.9/1.1 0.0* 2.2
Tereza Vaňková BC Kolín 17 13 1.0 7.8 2.1 1.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Klára Jahodová Jiskra Kyjov 17 18 1.0 5.6 2.3 0.0 1.1/2.4 44.2 1.7
Karolína Göllnerová Tygři Praha B 15 8 1.0 12.6 4.0 0.6 2.8/5.4 51.2 1.3
17 Aneta Skřivánková BCM Sokolov 17 21 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 3.3
Anna Pataridisová BA Sparta B 15 21 1.0 4.7 1.7 0.0 1.1/2.5 46.2 2.5
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 13 1.0 7.6 2.8 0.2 1.6/3.0 53.8 1.8
Sofie Lysoňová BK Havířov 15 14 1.0 7.1 2.1 0.5 1.4/2.9 48.8 1.5
Adéla Kadečková BA Sparta B 15 15 1.0 6.5 2.1 0.1 1.8/4.3 41.5 2.3
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 15 1.0 6.4 1.9 0.7 0.3/0.6 0.0* 1.2
Aneta Štvánová BK Beroun 17 20 1.0 4.8 1.4 0.4 0.8/1.5 0.0* 2.0
13 Klára Kopecká BCM Sokolov 17 19 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.3 0.0* 2.1
Sára Bílková BA Sparta B 16 17 1.0 5.6 1.7 0.4 1.1/2.4 46.3 1.2
Julie Drholcová Žabiny Brno B 17 8 1.0 11.9 4.0 0.4 2.8/4.4 62.9 1.6
Anežka Zapletalová Jiskra Kyjov 15 14 1.0 6.6 2.5 0.4 0.5/0.9 0.0* 1.9
7 Tereza Florianová Pandy Čelákovice 17 21 1.0 4.3 1.8 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.2
Renata Petlanová USK Praha B 16 18 1.0 5.0 2.1 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.4
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 17 20 1.0 4.5 1.7 0.1 1.0/2.1 48.8 1.5
Michaela Čurdová BC Vysočina 17 18 1.0 4.9 1.2 0.4 1.2/1.6 0.0* 1.1
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 16 16 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/2.1 21.2 1.8
Tereza Němcová BK Havířov 16 12 1.0 7.3 2.7 0.4 0.7/1.4 0.0* 1.4
Sofie Čechmánková FASTAV Zlín 17 9 1.0 9.7 3.7 0.6 0.7/1.9 0.0* 1.6
Nela Beránková USK Praha B 17 13 1.0 6.6 2.5 0.2 1.1/2.8 38.9 1.5
31 Amélie Kadlečková DBaK 16 14 1.0 6.1 2.4 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.3
Kamila Krampolová Žabiny Brno B 15 14 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.9
Anežka Misíková USK Praha B 15 5 1.0 17.2 6.6 0.8 1.6/1.8 0.0* 0.8
Zuzana Lajžnerová Bižuterie Jablonec n.N. 17 19 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.5
Sára Sýkorová Jiskra Kyjov 16 13 1.0 6.5 1.8 0.5 1.6/3.2 50.0 3.7
Tereza Bláhová BK Brandýs n.L. 16 19 1.0 4.5 1.4 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.3
Martina Masárová BK Lvice Litoměřice 15 11 1.0 7.7 3.3 0.0 1.2/2.6 44.8 1.2
Anna Runtschová Sokol Nusle 17 11 1.0 7.6 2.1 0.9 0.7/2.2 33.3 2.7
Klára Jarabicová Basket Ostrava 17 16 1.0 5.3 1.1 0.9 0.4/0.9 0.0* 2.6
Frida Jelínková Tygři Praha B 16 10 1.0 8.4 3.5 0.2 0.8/1.1 0.0* 1.5
Klára Johanidesová Tygři Praha B 16 7 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/3.0 61.9 1.3
Petra Matějíčková BK Havířov 17 15 1.0 5.5 2.1 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.5
14 Tereza Petrovická BC Slaný 15 18 1.0 4.6 1.7 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.3
Karolína Piková Basket Ostrava 15 17 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.2 42.1 2.2
18 Anna Hrubiková BC Slaný 17 20 1.0 4.1 1.6 0.2 0.6/1.3 0.0* 1.4
Linda Kohoutová BC Vysočina 16 14 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.2 35.5 1.6
Veronika Dudová BC Benešov 15 12 1.0 6.8 2.8 0.0 1.3/2.9 42.9 0.3
Aneta Zahradníčková BC Benešov 17 20 1.0 4.1 0.8 0.8 0.2/0.6 0.0* 2.1
Jiřina Hejlová BK Havířov 17 4 1.0 20.0 6.0 0.5 6.5/9.3 70.3 2.3
Tereza Runštuková BK Havířov 15 9 1.0 8.8 3.9 0.0 1.0/2.8 36.0 0.8
Stella Fantová Jiskra Kyjov 15 18 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/1.1 0.0* 0.9
Anna Alešová BK Brandýs n.L. 17 10 1.0 7.5 2.8 0.1 1.6/3.4 47.1 3.2
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 11 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/2.7 40.0 1.7
Adéla Kočárková USK Praha B 15 21 1.0 3.5 1.1 0.1 0.9/1.4 0.0* 1.9
Nela Matušková Pandy Čelákovice 17 12 1.0 6.1 2.3 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Anna Hrubá BK Havířov 16 6 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.0 75.0 2.2
Eliška Urxová Sokol Nusle 15 12 1.0 5.9 2.3 0.2 0.9/1.6 0.0* 2.6
Nela Bártlová BC Kolín 16 18 1.0 3.9 1.6 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.3
Nela Dvořáková Žabiny Brno B 16 9 1.0 7.9 3.4 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.1
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 15 16 1.0 4.4 0.9 0.8 0.2/0.3 0.0* 0.6
12 Veronika Šihovcová BCM Sokolov 17 20 1.0 3.5 1.3 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.6
Valérie Horňáková Jiskra Kyjov 14 18 1.0 3.8 1.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 0.4
4 Tereza Litvová BC Slaný 16 19 1.0 3.6 1.3 0.0 1.1/2.1 53.8 1.8
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 7 1.0 9.9 3.7 0.0 2.4/4.4 54.8 1.1
Ema Rozsívalová Žabiny Brno B 17 8 1.0 8.6 2.9 0.5 1.4/2.4 57.9 1.0
Karolína Grossová BK Strakonice 15 20 1.0 3.4 1.3 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.0
Klára Svobodová BC Vysočina 16 19 1.0 3.5 1.2 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.5
Amálie Nosková BC Vysočina 16 16 1.0 4.2 1.3 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.1
Adriana Górná Basket Ostrava 15 13 1.0 5.2 1.8 0.1 1.2/3.5 35.6 0.7
69 Tereza Pecinová Studánka Pardubice 16 9 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/0.7 0.0* 1.0
Tereza Procházková Basket Ostrava 16 15 1.0 4.3 1.5 0.3 0.4/1.6 0.0* 2.3
Angela Poláchová Žabiny Brno B 15 21 1.0 2.9 0.8 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.4
Anna Kadeřábková Sokol Nusle 17 14 1.0 4.4 1.1 0.6 0.4/0.6 0.0* 1.2
Ema Juchelková BC Vysočina 16 18 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.4
20 Jana Mouchová BC Slaný 17 11 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.3
Ema Nováková USK Praha B 15 7 1.0 8.3 3.1 0.0 2.0/3.4 58.3 1.4
Zuzana Diabelková Tygři Praha B 15 13 1.0 4.5 1.4 0.2 1.0/1.8 0.0* 1.2
Marie Vojáčková Basket Ostrava 16 13 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Kamila Neumarová BA Sparta B 17 10 1.0 5.7 2.2 0.1 1.0/2.9 34.5 1.9
Viktorie Smolová BK Lvice Litoměřice 17 11 1.0 5.2 1.6 0.3 1.1/2.0 54.5 2.1
Nella Zatloukalová Bižuterie Jablonec n.N. 17 14 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.2
10 Eliška Pošarová DBaK 15 10 1.0 5.6 2.3 0.2 0.4/1.0 0.0* 0.4
Amálie Krejbichová Sokol Nusle 15 18 1.0 3.1 1.3 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.1
7 Nella Bínová DBaK 17 18 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.9
Františka Kaštánková BK Beroun 16 14 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.4
Markéta Steffková Basket Ostrava 15 15 1.0 3.6 1.3 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.1
Veronika Skotalová Žabiny Brno B 16 16 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.5
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 17 9 1.0 5.9 2.1 0.4 0.3/1.3 0.0* 1.3
36 Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 16 12 1.0 4.4 2.0 0.1 0.2/0.3 0.0* 1.2
Klára Nováková BC Slaný 16 4 1.0 13.0 4.0 1.3 1.3/1.8 0.0* 1.8
Eliška Nácovská Sokol Nusle 16 17 1.0 3.1 0.9 0.2 0.6/0.9 0.0* 2.4
Eliška Princová BK Brandýs n.L. 15 8 1.0 6.4 2.3 0.3 1.1/2.9 39.1 1.5
Kristýna Gasnárková Jiskra Kyjov 16 9 1.0 5.6 2.0 0.0 1.6/2.1 73.7 1.9
Eliška Lomičková BA Sparta B 16 17 1.0 2.9 1.1 0.1 0.4/1.2 0.0* 3.0
17 Justýna Harantová DBaK 15 13 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.4
Tereza Novotná Žabiny Brno B 16 3 1.0 16.0 6.3 0.3 2.3/4.0 58.3 1.7
Karolina Neuwirthová FASTAV Zlín 16 16 1.0 3.0 1.1 0.1 0.6/0.6 0.0* 1.9
Sofia Robson USK Praha B 15 5 1.0 9.4 2.2 0.8 2.6/4.6 56.5 1.8
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno B 16 8 1.0 5.9 1.4 0.8 0.9/1.1 0.0* 1.8
Růžena Drgová Basket Ostrava 15 11 1.0 4.3 1.4 0.4 0.5/1.1 0.0* 2.2
5 Veronika Novotná DBaK 15 9 1.0 5.2 2.3 0.1 0.2/1.2 0.0* 0.4
Barbora Doležajová BK Havířov 17 16 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.0
Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 2 1.0 23.0 6.5 0.5 8.5/12.0 70.8 3.5
Karolína Kusynová BK Havířov 16 7 1.0 6.6 2.7 0.0 1.1/4.4 25.8 2.3
Linda Ottová BC Kolín 15 17 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
Karolína Šmídová BK Brandýs n.L. 15 22 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Michaela Jebavá BC Kolín 17 6 1.0 7.5 2.5 0.2 2.0/3.7 54.5 0.5
Tereza Mrázková Žabiny Brno B 17 13 1.0 3.5 1.2 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.6
Karolína Zíková USK Praha B 15 19 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.7
Beáta Němcová BC Vysočina 15 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Sára Rušová Basket Ostrava 16 13 1.0 3.2 1.2 0.1 0.5/1.7 0.0* 1.8
Natalie Němcová BK Brandýs n.L. 15 21 1.0 2.0 0.6 0.2 0.2/0.8 0.0* 0.6
93 Adéla Studničková Studánka Pardubice 15 14 1.0 2.9 1.1 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.1
Veronika Dvorská BC Benešov 17 17 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Johana Kvasničková Sokol Nusle 15 10 1.0 4.0 1.5 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.0
6 Dominika Hejduková BC Slaný 16 15 1.0 2.6 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.1
Lucie Hoznauerová BC Kolín 16 15 1.0 2.6 0.7 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.1
Stella Bílková BA Sparta B 16 18 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.2
11 Tereza Houdková DBaK 16 8 1.0 4.9 1.8 0.4 0.3/0.8 0.0* 1.1
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha B 17 9 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Leontýna Losmanová BC Kolín 16 14 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 16 16 1.0 2.4 0.8 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbora Dudová BC Benešov 17 13 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
12 Anna Cvalínová DBaK 17 17 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Mia Valentina Emes USK Praha B 15 15 1.0 2.4 0.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.2
Lucie Brabcová Žabiny Brno B 15 11 1.0 3.3 1.2 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.9
65 Eliška Davídková Studánka Pardubice 16 20 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Sofie Kýnová Tygři Praha B 15 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 16 15 1.0 2.3 0.7 0.2 0.3/0.5 0.0* 1.1
Karolína Kupsová BC Benešov 17 18 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.3
Blanka Sedláčková Tygři Praha B 15 13 1.0 2.6 0.9 0.2 0.1/0.5 0.0* 1.4
14 Marie Lívancová DBaK 17 18 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.4
Lucie Pelikánová BC Benešov 16 11 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Eliška Průchová BK Brandýs n.L. 15 19 1.0 1.7 0.4 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.2
16 Tereza Čechová DBaK 15 7 1.0 4.6 1.4 0.3 0.9/1.4 0.0* 2.1
Vivienne Vlková FASTAV Zlín 17 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.5
Tereza Berglerová BA Sparta B 15 17 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.5
9 Natálie Topolová BC Slaný 15 11 1.0 2.7 0.8 0.1 0.8/1.7 0.0* 1.4
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 15 11 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.0
Kateřina Pluhařová FASTAV Zlín 17 18 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
63 Markéta Procházková Studánka Pardubice 15 15 1.0 1.9 0.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.6
64 Barbora Havranová Studánka Pardubice 16 14 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Laura Šibravová BC Kolín 16 21 1.0 1.4 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.5
Sára Grobařová BK Havířov 17 18 1.0 1.6 0.4 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.1
Ema Sochůrková BC Benešov 17 15 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/1.1 0.0* 2.0
Barbora Hájková BC Kolín 15 16 1.0 1.8 0.6 0.1 0.1/0.1 0.0* 1.6
Eliška Rumlová Tygři Praha B 15 6 1.0 4.7 1.0 0.8 0.2/0.3 0.0* 1.0
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 17 19 1.0 1.5 0.6 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.3
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 16 5 1.0 5.6 2.0 0.4 0.4/1.6 0.0* 1.4
Zuzana Hamplová Tygři Praha B 17 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Natálie Christen USK Praha B 15 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.3
Simona Nováková BC Vysočina 16 3 1.0 8.7 3.3 0.3 1.0/2.3 42.9 1.3
21 Martina Hercíková DBaK 15 7 1.0 3.7 1.4 0.1 0.4/1.3 0.0* 0.6
Karolína Novotná BK Lvice Litoměřice 16 10 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.2
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 16 13 1.0 1.9 0.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.3
15 Tereza Mádrová DBaK 16 14 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Ema Sedláková Tygři Praha B 16 2 1.0 11.5 5.0 0.0 1.5/2.0 75.0 0.5
11 Tereza Herinková BC Slaný 16 14 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.6
12 Natálie Hejčová BC Slaný 17 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.3
Soňa Pokorná Tygři Praha B 15 4 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.0 37.5 1.3
Klára Szotková Basket Ostrava 16 12 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
Kateřina Staszková BA Sparta B 16 13 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.5
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 2.1 0.6 0.2 0.3/1.1 0.0* 1.3
Alžběta Slechanová USK Praha B 15 14 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Vendula Wronková BK Havířov 16 18 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 10 1.0 2.2 0.4 0.2 0.8/1.5 0.0* 2.3
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 16 11 1.0 2.0 0.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 2.0
Vendula Robková Jiskra Kyjov 16 5 1.0 4.4 1.2 0.2 1.4/3.2 43.8 1.6
Rozálie Němcová BK Lvice Litoměřice 16 14 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Emily Caroline Ouská BA Sparta B 16 19 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Loreta Krejčí Sokol Nusle 17 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.8
Eliška Adamcová Sokol Nusle 16 9 1.0 2.3 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.6
Vanessa Roubíčková Studánka Pardubice 16 12 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.6
Nina Jelínková Žabiny Brno B 16 11 1.0 1.8 0.5 0.3 0.1/0.2 0.0* 1.1
Jana Šmídová BK Beroun 15 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 17 14 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.5
Magdalena Vašková BA Sparta B 16 7 1.0 2.7 0.9 0.1 0.6/1.3 0.0* 2.9
Adéla Kokošková BK Havířov 15 9 1.0 2.1 0.3 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.2
Nela Kaločová Basket Ostrava 17 13 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.1
Julie Ressová BK Havířov 16 4 1.0 4.5 1.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Irena Soukupová Bižuterie Jablonec n.N. 16 9 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Nela Kupčíková BK Brandýs n.L. 16 10 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.6
Míscha Blakey Fronková Jiskra Kyjov 17 11 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Julie Láníčková Basket Ostrava 17 11 1.0 1.5 0.3 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.8
Gabriela Skálová BC Vysočina 15 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Isabela Polenová BK Strakonice 15 11 1.0 1.5 0.5 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.0
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
7 Karolína Kolaříková BC Slaný 17 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Aneta Helisová BK Brandýs n.L. 16 6 1.0 2.5 0.5 0.2 1.0/2.2 46.2 1.2
Sofie Salehová Sokol Nusle 16 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.2
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 15 16 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.6
Adéla Juřenová FASTAV Zlín 16 17 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Sára Buřičová BC Kolín 15 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.5
Adriana Rosca Tygři Praha B 16 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.0
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 2 1.0 6.5 1.5 0.5 2.0/4.5 44.4 4.0
Anna Červená BK Havířov 15 1 1.0 13.0 5.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 3 1.0 4.3 1.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.3
Isabel Lavaud BA Sparta B 15 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Štenclová Basket Ostrava 17 11 1.0 1.0 0.3 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.6
3 Lucie Roubíčková BC Slaný 16 6 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.7 0.0* 0.8
Sára Urbanová BC Slaný 15 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Pavlína Svobodová Žabiny Brno B 15 7 1.0 1.6 0.3 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.7
17 Tereza Mišiková BC Slaný 16 3 1.0 3.7 0.7 0.3 1.3/2.7 50.0 2.3
Nela Hromádková BC Vysočina 15 9 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
10 Klára Koutecká BCM Sokolov 17 13 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Nicole Dorazilová FASTAV Zlín 15 1 1.0 9.0 1.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0
Barbora Váňová Studánka Pardubice 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Marie Fialová BC Vysočina 15 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Nela Viková BC Vysočina 15 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Ema Križanská Tygři Praha B 16 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
7 Klára Kottová BCM Sokolov 16 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Rosálie Kučerová BC Vysočina 15 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tereza Vaňáčová Sokol Nusle 17 5 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Tereza Školová Sokol Nusle 15 1 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Karolína Kotrcová BK Strakonice 16 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Veronika Převrátilová BCM Sokolov 16 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Eliška Vomáčková BC Kolín 16 14 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
15 Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Barbora Gorčáková BK Havířov 16 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Alena Biedrawa BK Brandýs n.L. 17 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.0
Procházková Julie Bižuterie Jablonec n.N. 15 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
18 Anežka Voláková DBaK 15 3 1.0 1.7 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Petra Kovářová BC Slaný 17 8 1.0 0.6 0.1 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.3
Barbora Škopková BC Kolín 16 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Simona Kratochvílová USK Praha B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Elizabeth Matalová Žabiny Brno B 15 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Gita Čížková BA Sparta B 15 9 1.0 0.4 0.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.4
Lian Al Taji Bižuterie Jablonec n.N. 16 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Sophia Šírerová BK Beroun 16 11 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Františka Baborovská BCM Sokolov 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
16 Nicol Wernerová BCM Sokolov 16 17 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Karolína Novotná USK Praha B 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sabina Böhmová FASTAV Zlín 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Veronika Zaspalová BCM Sokolov 16 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
34 Arina Kairtseva Studánka Pardubice 17 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Amálie Šplíchalová Basket Ostrava 17 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Laura Velkoborská BK Havířov 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 16 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.4
Lucie Prachařová Žabiny Brno B 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Markéta Špryncová Studánka Pardubice 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/4.0 25.0 2.0
Matylda Sacherová Sokol Nusle 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
0 Amélie Holejšovská BCM Sokolov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adina Procházková Žabiny Brno B 16 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Thea Kratochvílová BC Slaný 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samantha ŠIMOVÁ Basket Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Junková Jiskra Kyjov 14 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Markéta Bublíková BC Slaný 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
19 Karolína Johnová BCM Sokolov 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kraštenič Jiskra Kyjov 17 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michaela Krejčová BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bubnová BK Lvice Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natalie Gasnárková Jiskra Kyjov 16 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Šimonová BK Strakonice 17 1 0.0 0.0 0.0