Extraliga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 3
USK Praha
BA Sparta
18. 11. 2023
13:00
SH Královka Tomáš Tejček
Martin Koudela
56
52
11
9
29
18
44
36
Review
skupina A 1. kolo 4
Tygři Praha
HB Basket Praha
18. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Jeneč Albert Jilg
Jan Lejčko
58
67
16
21
25
39
37
58
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
18. 11. 2023
16:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Horník
Fedor Lysov
57
74
9
16
26
33
40
49
Review
skupina A 1. kolo 1
SLUNETA Ústí n.L.
Basket Slovanka
18. 11. 2023
17:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Tomáš Mašek
Vojtěch Kočárník
87
43
25
7
44
21
63
35
Review
skupina A 2. kolo 6
Basket Slovanka
HB Basket Praha
30. 9. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Ondřej Svejkovský
Jáchym Povolný
49
94
7
28
21
53
32
76
Review
skupina A 2. kolo 7
BK Lokomotiva Karlovy Vary
USK Praha
30. 9. 2023
15:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Martin Kozel
43
86
6
22
18
50
35
67
Review
skupina A 2. kolo 5
SLUNETA Ústí n.L.
Tygři Praha
30. 9. 2023
17:00
SPŠ spojů Jan Kout
Jindřich Nesper
44
89
12
26
15
62
26
75
Review
skupina A 2. kolo 8
BK Levhartice Chomutov
BA Sparta
30. 9. 2023
18:30
Městská sportovní hala - malá Daniel Čížek
Klaudia Aleksandra Karwowska
75
47
18
18
35
29
56
36
Review
skupina A 3. kolo 11
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BA Sparta
1. 10. 2023
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Martin Kozel
53
86
14
14
24
35
42
60
Review
skupina A 3. kolo 10
Basket Slovanka
Tygři Praha
1. 10. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Petr Blahout
Dennis Billík
21
106
5
22
16
45
21
77
Review
skupina A 3. kolo 12
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
1. 10. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Klaudia Aleksandra Karwowska
Vladislav Lunhul
75
56
16
9
37
19
62
32
Review
skupina A 3. kolo 9
SLUNETA Ústí n.L.
HB Basket Praha
1. 10. 2023
12:30
SPŠ spojů Tomáš Morávek
Jindřich Nesper
66
91
17
26
30
50
48
76
Review
skupina A 4. kolo 16
Basket Slovanka
BK Levhartice Chomutov
14. 10. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Michal Dub
Lenka Bočková
37
69
12
13
15
32
29
50
Review
skupina A 4. kolo 15
SLUNETA Ústí n.L.
BK Lokomotiva Karlovy Vary
14. 10. 2023
11:00
SPŠ spojů Jan Kout
Adéla Zemancová
82
41
22
6
45
16
68
24
Review
skupina A 4. kolo 13
Tygři Praha
USK Praha
14. 10. 2023
15:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Jan Hošek
79
55
11
15
33
31
57
42
Review
skupina A 4. kolo 14
HB Basket Praha
BA Sparta
14. 10. 2023
17:30
sportovní hala Zličín Michal Mainuš
Vojtěch Schaffner
72
37
18
9
30
18
50
23
Review
skupina A 5. kolo 17
Tygři Praha
BA Sparta
15. 10. 2023
09:00
Sportovní hala Jeneč Jan Musil
Ondřej Svejkovský
84
50
20
24
34
33
60
45
Review
skupina A 5. kolo 20
Basket Slovanka
BK Lokomotiva Karlovy Vary
15. 10. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Martin Kučírek
Lenka Bočková
71
46
23
16
41
22
57
31
Review
skupina A 5. kolo 18
HB Basket Praha
USK Praha
15. 10. 2023
12:15
sportovní hala Zličín Michal Mainuš
Petr Šmůla
83
67
19
18
39
32
62
45
Review
skupina A 5. kolo 19
SLUNETA Ústí n.L.
BK Levhartice Chomutov
15. 10. 2023
12:30
SPŠ spojů Jan Kout
Adéla Zemancová
60
62
17
17
29
31
41
44
Review
skupina A 6. kolo 24
BA Sparta
Basket Slovanka
4. 11. 2023
11:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Jáchym Povolný
64
51
25
13
39
28
53
42
Review
skupina A 6. kolo 22
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
4. 11. 2023
13:00
Městská sportovní hala - malá Matej Kovačovič
Vladislav Lunhul
48
53
13
11
24
28
34
35
Review
skupina A 6. kolo 23
USK Praha
SLUNETA Ústí n.L.
21. 1. 2024
13:00
SH Královka Lukáš Hartig
Martin Koudela
83
43
23
10
41
20
65
32
Review
skupina A 6. kolo 21
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Tygři Praha
4. 11. 2023
15:30
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Fedor Lysov
42
88
5
21
16
43
31
62
Review
skupina A 7. kolo 26
BK Levhartice Chomutov
Tygři Praha
5. 11. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Matej Kovačovič
Adéla Zemancová
48
77
7
21
19
46
42
62
Review
skupina A 7. kolo 25
BK Lokomotiva Karlovy Vary
HB Basket Praha
5. 11. 2023
11:15
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Fedor Lysov
44
79
15
19
23
41
36
65
Review
skupina A 7. kolo 28
BA Sparta
SLUNETA Ústí n.L.
5. 11. 2023
13:00
Hala Kuncova Petr Blahout
Dominik Výborný
58
70
11
24
28
36
40
50
Review
skupina A 7. kolo 27
USK Praha
Basket Slovanka
20. 1. 2024
14:00
SH Královka Lukáš Ulrych
Jakub Petrák
90
21
14
4
40
8
63
16
Review
skupina A 8. kolo 29
Basket Slovanka
SLUNETA Ústí n.L.
19. 11. 2023
10:00
ZŠ Na Slovance Dominik Kočovský
Pavel Šenk
49
73
15
19
25
29
44
53
Review
skupina A 8. kolo 30
BK Levhartice Chomutov
BK Lokomotiva Karlovy Vary
19. 11. 2023
12:00
Městská sportovní hala - malá Michal Dub
Jan Hejnic
71
46
20
11
43
21
61
30
Review
skupina A 8. kolo 32
HB Basket Praha
Tygři Praha
19. 11. 2023
12:30
SK Aritma Praha Petr Eisner
Vladislav Lunhul
64
66
26
16
40
34
53
58
Review
skupina A 8. kolo 31
BA Sparta
USK Praha
19. 11. 2023
13:00
Hala Kuncova René Klapetek
Dennis Billík
54
57
15
24
31
34
38
50
Review
skupina A 9. kolo 35
BA Sparta
BK Lokomotiva Karlovy Vary
9. 12. 2023
11:00
Hala Kuncova Petr Eisner
Jáchym Povolný
86
35
23
13
42
21
70
27
Review
skupina A 9. kolo 36
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
9. 12. 2023
14:30
SH Královka Jan Jeřáb
Štěpán Beran
77
41
10
10
25
19
53
37
Review
skupina A 9. kolo 34
Tygři Praha
Basket Slovanka
9. 12. 2023
17:15
Sportovní hala Jeneč Daniel Čížek
Jiří Jodl
110
28
31
4
60
12
82
17
Review
skupina A 9. kolo 33
HB Basket Praha
SLUNETA Ústí n.L.
9. 12. 2023
19:00
SK Aritma Praha Jan Matulka
Vojtěch Schaffner
81
53
26
8
54
19
70
39
Review
skupina A 10. kolo 37
Tygři Praha
SLUNETA Ústí n.L.
10. 12. 2023
09:00
Sportovní hala Jeneč Jiří Jodl
Tomáš Morávek
75
40
22
12
42
15
61
27
Review
skupina A 10. kolo 38
HB Basket Praha
Basket Slovanka
10. 12. 2023
09:30
sportovní hala Zličín Jan Hošek
Jáchym Povolný
103
45
20
11
43
32
75
38
Review
skupina A 10. kolo 39
USK Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
10. 12. 2023
13:00
SH Královka Jan Matulka
Jiří Šlaj
98
41
34
19
56
21
74
32
Review
skupina A 10. kolo 40
BA Sparta
BK Levhartice Chomutov
10. 12. 2023
13:00
Hala Kuncova František Syrovátka
Matěj Sádovský
74
84
13
25
34
38
53
70
Review
skupina A 11. kolo 41
BA Sparta
Tygři Praha
6. 1. 2024
11:00
Hala Kuncova Michal Tesař
Jiří Jodl
41
89
8
23
21
46
38
68
Review
skupina A 11. kolo 42
USK Praha
HB Basket Praha
6. 1. 2024
14:00
SH Královka Roman Kejklíček
Lucie Moravcová
49
59
10
18
24
32
29
53
Review
skupina A 11. kolo 43
BK Levhartice Chomutov
SLUNETA Ústí n.L.
6. 1. 2024
15:00
Městská sportovní hala - malá Michal Horník
Jindřich Nesper
60
45
12
3
32
22
46
30
Review
skupina A 11. kolo 44
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Basket Slovanka
6. 1. 2024
16:30
SH BK Loko Karlovy Vary Martin Kozel
Lukáš Kalabza
49
46
18
16
25
28
40
37
Review
skupina A 12. kolo 45
USK Praha
Tygři Praha
7. 1. 2024
10:00
SH Královka Roman Kejklíček
Lucie Moravcová
58
42
24
6
34
15
48
28
Review
skupina A 12. kolo 47
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SLUNETA Ústí n.L.
7. 1. 2024
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Martin Kozel
Lukáš Kalabza
56
73
24
19
31
42
44
59
Review
skupina A 12. kolo 46
BA Sparta
HB Basket Praha
7. 1. 2024
11:00
Hala Kuncova Pavel Bohata
Dennis Billík
64
93
28
23
40
49
53
64
Review
skupina A 12. kolo 48
BK Levhartice Chomutov
Basket Slovanka
7. 1. 2024
13:00
Městská sportovní hala - malá Klaudia Aleksandra Karwowska
Jakub Hejduk
59
35
21
10
34
19
48
25
Review
skupina A 13. kolo 50
Tygři Praha
BK Levhartice Chomutov
20. 1. 2024
13:15
Sportovní hala Jeneč Jan Matulka
Richard Gottfried
78
34
17
3
35
18
52
26
Review
skupina A 13. kolo 52
SLUNETA Ústí n.L.
BA Sparta
20. 1. 2024
16:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Tomáš Mašek
Petr Eisner
48
56
13
17
21
27
31
42
Review
skupina A 13. kolo 49
HB Basket Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
20. 1. 2024
17:30
sportovní hala Zličín Filip Hackl
Tomáš Morávek
79
43
24
9
39
19
60
34
Review
skupina A 13. kolo 51
Basket Slovanka
USK Praha
2. 11. 2023
18:15
ZŠ Na Slovance Tomáš Tejček
Michal Mainuš
50
85
17
19
30
39
41
56
Review
skupina A 14. kolo 53
Tygři Praha
BK Lokomotiva Karlovy Vary
21. 1. 2024
09:00
Sportovní hala Jeneč Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Neubauer
89
35
23
11
41
22
64
24
Review
skupina A 14. kolo 56
Basket Slovanka
BA Sparta
21. 1. 2024
10:00
ZŠ Na Slovance Jan Musil
Ondřej Svejkovský
36
54
8
15
17
26
28
42
Review
skupina A 14. kolo 54
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
21. 1. 2024
10:30
SK Aritma Praha Jakub Petrák
Filip Hackl
76
42
25
11
38
25
59
32
Review
skupina A 14. kolo 55
SLUNETA Ústí n.L.
USK Praha
4. 11. 2023
16:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Ladislav Neuman
Ondřej Josefus
42
69
6
20
21
36
30
47
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 16 28 33.4 18.0 5.7/11.9 47.9 0.7/3.1 23.3 4.5/6.5 68.3 1.8 4.4 6.1 2.5 2.7 3.9 0.0 5.1 1.6 18.5
Julie Pilařová HB Basket 17 25 27.6 18.7 6.1/10.6 57.4 1.4/3.9 35.7 2.4/3.5 67.8 2.6 5.0 7.5 3.6 5.3 3.5 0.0 2.8 1.6 24.9
23 Nela Holaňová SBŠ Ostrava 16 24 27.0 17.6 5.2/9.8 52.8 1.4/5.3 25.8 3.1/5.7 55.1 1.5 2.5 4.0 1.5 2.5 3.0 0.0 4.1 1.9 14.1
Lucie Lindušková KP Brno 17 24 31.7 16.6 4.0/11.7 34.6 1.5/7.1 21.2 4.0/5.5 74.0 1.5 4.8 6.3 2.9 3.9 6.4 0.0 4.3 2.1 11.1
Ela Zídková USK Praha 17 27 28.9 14.6 6.0/12.4 48.8 0.1/1.0 0.0* 2.0/3.3 62.5 4.0 5.6 9.6 2.1 1.3 2.0 0.0 2.6 1.2 18.9
Tereza Pavelcová HB Basket 17 25 26.5 15.6 4.4/8.0 54.5 1.5/5.4 28.4 2.3/3.7 62.0 2.0 6.4 8.4 2.2 3.9 2.8 0.0 2.2 1.4 20.7
Karolína Cahová USK Praha 17 27 27.4 14.4 5.4/11.9 45.0 0.1/0.9 0.0* 3.3/5.7 58.4 3.8 3.6 7.4 1.8 2.5 2.1 0.0 3.9 1.6 17.2
Barbora Lounová BA Sparta 17 26 30.7 14.2 5.2/13.8 37.9 0.2/1.1 0.0* 3.2/5.4 59.3 1.6 2.8 4.4 2.5 3.5 5.2 0.0 4.3 2.8 9.4
Kateřina Kalná Žabiny Brno 17 25 23.9 14.8 5.8/11.1 52.5 0.0/0.0 0.0* 3.1/5.1 61.4 4.4 5.5 9.9 0.4 1.1 2.1 0.0 3.6 1.4 20.7
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 16 25 33.0 14.6 2.6/6.9 37.6 2.3/6.3 36.3 2.5/3.5 72.4 0.8 5.4 6.1 1.8 1.6 3.8 0.0 3.2 2.2 12.2
10 Klára Trojanová SLUNETA Ústí n. L. 17 27 24.8 12.8 4.4/9.1 48.2 0.3/1.5 0.0* 3.0/5.6 53.0 4.4 7.8 12.2 1.0 1.8 3.0 0.0 4.1 2.1 18.9
Barbora Šubová Žabiny Brno 16 25 26.0 13.2 3.4/7.7 44.0 1.5/5.3 28.6 1.8/2.8 65.2 1.8 4.5 6.3 2.4 2.0 3.5 0.0 2.4 1.9 13.6
6 Eliška Salaková SLUNETA Ústí n. L. 17 27 27.5 12.0 3.6/8.4 42.5 0.7/3.9 18.3 2.7/5.2 52.5 2.3 2.5 4.8 2.3 2.4 3.4 0.0 4.5 2.5 9.7
Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 16 24 34.1 13.2 4.2/9.0 46.1 0.5/2.5 19.7 3.3/7.8 43.0 2.2 5.4 7.6 2.4 3.9 3.0 0.0 5.8 3.0 16.1
4 Dominika Pencáková Sokol H. Králové 15 24 23.0 13.1 4.4/8.4 52.0 1.1/4.7 24.1 1.0/1.8 0.0* 1.9 3.6 5.5 1.7 4.0 1.3 0.1 1.3 2.8 13.6
5 Eliška Sedláková SLUNETA Ústí n. L. 16 24 27.1 13.0 3.2/8.0 40.1 1.5/4.8 32.5 2.0/4.2 47.0 1.1 2.9 4.0 1.5 1.1 2.9 0.0 3.4 1.5 8.5
3 Pavlína Paurová Sokol H. Králové 17 24 25.3 12.7 3.8/8.4 45.3 1.0/3.5 28.6 2.1/3.2 64.9 2.9 2.8 5.7 2.5 1.7 2.6 0.0 2.9 1.9 13.0
Adéla Civínová Tygři Praha 17 25 24.6 12.2 4.0/9.1 43.4 1.0/3.3 30.5 1.2/1.7 0.0* 2.0 4.1 6.1 1.5 2.2 2.1 0.0 1.4 2.4 12.0
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 17 25 30.6 12.0 3.9/10.1 38.5 0.6/2.7 20.9 2.6/4.5 57.5 1.9 7.2 9.0 1.8 2.8 3.5 0.0 3.8 2.0 15.0
15 Michaela Zárubová Sokol H. Králové 17 23 25.5 12.3 4.9/10.4 46.9 0.4/1.9 0.0* 1.4/2.1 65.3 2.5 3.0 5.5 2.5 2.0 3.0 0.0 2.1 1.4 12.6
17 Karolina Vládíková SBŠ Ostrava 17 24 27.1 11.8 4.1/10.9 37.9 0.3/2.3 12.5 2.6/4.0 64.9 2.4 4.7 7.1 1.2 1.4 2.8 0.0 2.9 1.4 10.0
Sára Součková K2 Prostějov 16 24 32.7 11.4 3.4/9.5 35.8 0.9/5.2 16.8 1.9/3.3 57.5 1.9 4.5 6.4 1.4 2.6 3.0 0.0 3.1 2.8 7.6
Adéla Šváchová BA Sparta 16 25 28.5 10.6 2.7/6.9 39.5 0.6/2.3 26.3 3.4/4.6 73.9 1.2 2.0 3.2 1.3 1.4 3.2 0.0 3.3 1.7 8.0
Veronika Kunešová KP Brno 17 22 26.0 12.0 4.2/8.3 50.5 0.5/2.4 21.2 2.1/3.9 53.5 1.3 2.6 3.9 0.9 2.9 4.2 0.0 2.8 1.8 8.9
7 Ema Kameníková Sokol H. Králové 17 22 26.3 11.9 3.9/9.0 43.2 0.4/1.5 0.0* 2.9/4.8 59.4 2.4 6.6 9.0 2.1 2.8 2.7 0.0 3.7 2.0 17.4
Ema Rychtecká Žabiny Brno 17 22 29.2 11.7 3.4/6.5 52.1 1.3/3.7 34.6 1.1/1.5 0.0* 3.0 5.3 8.2 4.1 3.0 3.4 0.1 1.4 1.8 18.5
Lucie Podušková BA Sparta 17 22 24.5 11.4 4.5/8.8 51.0 0.0/0.0 0.0* 2.4/4.2 56.5 4.5 6.0 10.5 0.7 1.3 3.1 0.0 3.5 2.1 16.3
Anna Běláčová Tygři Praha 16 25 21.1 9.8 3.2/8.0 40.7 0.8/3.4 23.3 1.0/1.6 0.0* 0.8 2.6 3.3 2.3 2.8 2.8 0.0 1.5 2.4 6.6
Karolína Taušová USK Praha 16 24 26.3 10.2 4.0/8.3 48.7 0.3/1.2 0.0* 1.1/1.7 0.0* 2.6 4.2 6.8 2.3 2.0 1.9 0.0 1.7 0.7 15.4
Ema Bláhová HB Basket 17 23 28.1 10.2 3.0/6.3 46.6 1.0/3.9 24.7 1.4/2.1 68.8 1.4 3.3 4.7 3.0 2.4 2.3 0.1 2.0 1.4 11.7
18 Ela Salačová Levhartice Chomutov 17 14 27.4 16.6 6.3/14.9 42.3 0.1/0.6 0.0* 3.6/5.4 67.1 4.6 9.6 14.1 2.3 3.1 3.2 0.1 4.7 1.9 26.2
Monika Klementová BK Loko Karlovy Vary 16 21 29.0 11.1 4.0/10.9 37.3 0.3/1.9 0.0* 2.1/3.1 68.2 1.0 3.9 4.9 1.4 2.2 3.4 0.0 2.6 2.6 7.1
49 Anna Zahradníková Loko Trutnov 17 22 26.4 10.5 4.0/8.5 47.3 0.1/0.6 0.0* 2.2/4.3 51.1 3.6 3.6 7.2 0.5 0.8 2.4 0.0 3.1 2.3 10.4
Natálie Machačová BA Sparta 17 27 32.3 8.4 2.1/7.8 27.0 0.7/3.9 17.1 2.2/3.1 71.4 1.0 2.0 3.0 1.3 1.8 3.6 0.0 2.5 2.3 1.4
29 Jana Tranžíková Levhartice Chomutov 17 25 22.0 8.8 2.9/9.0 32.0 0.4/1.9 0.0* 2.0/3.5 55.7 1.6 3.4 5.0 1.0 1.5 2.7 0.0 2.6 2.5 4.5
Karolína Kyselicová USK Praha 17 27 17.7 8.0 3.3/8.5 38.4 0.0/0.2 0.0* 1.4/2.5 55.9 2.4 1.6 4.0 0.6 0.6 1.4 0.0 1.6 1.4 5.6
2 Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 17 17 23.8 12.8 3.5/7.2 49.2 1.0/4.3 23.3 2.7/3.5 78.0 1.0 2.5 3.5 1.2 2.8 3.8 0.0 3.0 2.5 9.3
17 Klára Ciprová SLUNETA Ústí n. L. 16 25 26.5 8.2 2.3/6.0 38.0 0.8/3.8 21.3 1.2/2.0 0.0* 0.9 1.3 2.2 1.4 0.9 2.2 0.0 2.0 0.8 4.2
10 Veronika Ryklová Sokol H. Králové 17 23 20.9 8.9 3.8/6.6 58.3 0.1/0.5 0.0* 0.8/1.2 0.0* 3.0 2.6 5.5 1.7 1.4 1.8 0.0 0.7 2.7 11.0
96 Lucie Reková SBŠ Ostrava 17 24 24.0 8.3 2.6/5.5 47.7 0.3/1.7 0.0* 2.1/2.8 75.8 0.8 2.3 3.0 1.0 1.6 3.1 0.0 2.4 2.5 5.9
Leontina Poňuchálková Tygři Praha 16 20 22.6 10.0 4.1/8.8 46.0 0.4/1.9 0.0* 0.8/1.4 0.0* 1.8 2.0 3.8 1.9 3.2 2.3 0.0 1.5 1.2 10.1
23 Veronika Pichrtová Levhartice Chomutov 17 25 27.0 7.9 2.3/6.8 33.5 0.6/3.2 20.3 1.4/2.3 60.3 1.2 3.2 4.4 2.3 2.4 2.8 0.0 2.4 2.2 6.5
Adéla Velická BK Loko Karlovy Vary 15 18 21.5 10.9 3.6/9.1 39.6 0.6/2.5 24.4 1.8/3.4 53.2 2.2 3.4 5.7 0.9 2.2 3.0 0.0 2.2 2.9 7.1
34 Jana Vrátilová Levhartice Chomutov 17 23 28.3 8.1 2.9/7.6 38.5 0.5/3.1 15.3 0.9/1.3 0.0* 1.5 2.1 3.7 1.7 1.3 1.6 0.0 1.4 1.0 6.3
Amálie Kolaříková Tygři Praha 16 22 22.1 8.3 2.4/6.0 40.5 0.6/1.9 0.0* 1.6/2.4 67.3 0.8 1.4 2.2 0.8 1.9 2.0 0.0 2.0 2.1 5.5
Kateřina Hofmanová KP Brno 16 24 26.4 7.5 2.0/7.8 25.3 0.3/2.0 0.0* 2.7/4.2 64.4 1.8 3.5 5.3 0.8 1.4 3.6 0.0 3.3 2.6 3.5
Eliška Vohradská BA Sparta 17 23 20.5 7.7 2.5/5.0 49.6 0.0/0.2 0.0* 2.8/5.1 54.2 2.3 3.4 5.7 0.9 1.3 2.6 0.0 3.3 1.3 10.1
Klára Slunečková HB Basket 17 23 19.8 7.7 2.6/5.6 45.7 0.0/0.3 0.0* 2.4/4.5 53.8 1.9 2.4 4.3 1.2 1.4 3.4 0.0 3.2 2.9 6.9
12 Tatiana Dittrichová Sokol H. Králové 16 25 20.6 6.8 1.7/4.1 42.2 1.0/4.8 21.0 0.4/0.9 0.0* 1.7 3.1 4.8 2.1 2.7 2.5 0.0 1.4 1.6 7.5
Tereza Pospíšilová HB Basket 17 22 16.0 7.7 3.4/5.6 59.7 0.0 0.0* 1.0/2.0 0.0* 2.2 2.8 5.0 0.6 1.0 1.3 0.0 1.6 2.1 9.5
Sára Karásková K2 Prostějov 16 16 29.3 10.5 3.2/7.8 41.1 0.8/4.2 19.4 1.7/3.1 55.1 1.3 3.4 4.8 2.7 3.5 4.9 0.0 3.0 3.3 7.4
Veronika Kurzová KP Brno 17 24 28.0 6.8 2.5/5.9 42.3 0.0/0.2 0.0* 1.7/3.1 54.1 4.1 4.8 8.8 0.4 1.2 2.5 0.0 2.3 2.3 10.8
Barbora Vyhlídová Tygři Praha 16 24 20.6 6.7 3.0/6.3 47.3 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.8 0.0* 4.3 5.4 9.7 0.5 2.2 1.9 0.0 2.3 1.4 14.2
32 Nela Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 18 20.0 8.8 3.2/7.8 40.4 0.2/0.8 0.0* 2.0/2.8 72.0 1.1 1.9 3.0 1.4 1.6 4.1 0.0 2.4 3.2 3.8
42 Nicol Rozumová ŠBK P-H Sadská 17 20 20.2 7.8 1.9/5.8 32.8 0.7/1.8 0.0* 1.9/3.1 60.7 1.1 2.2 3.3 0.5 1.4 2.9 0.0 2.3 2.3 4.0
Laura Marcolová Basket Slovanka 15 22 23.7 7.0 2.3/8.6 27.0 0.2/0.9 0.0* 1.9/3.5 53.9 2.0 2.4 4.4 1.2 2.3 3.8 0.0 3.0 2.5 3.4
6 Klára Žižková Sokol H. Králové 16 25 19.8 6.1 2.2/5.1 43.3 0.4/1.4 0.0* 0.6/1.4 0.0* 2.5 3.2 5.7 1.8 1.8 1.8 0.0 1.1 1.8 8.8
Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 16 20 25.6 7.5 1.6/4.2 38.1 1.2/5.7 20.2 0.8/1.1 0.0* 1.1 1.5 2.5 2.0 2.3 2.4 0.0 1.4 3.2 2.8
Johana Kučerová HB Basket 17 23 21.1 6.3 1.8/4.2 43.3 0.7/2.6 25.0 0.7/1.3 0.0* 0.3 1.2 1.6 1.3 1.1 2.5 0.0 1.0 1.7 2.1
Klára Dvořáková USK Praha 16 21 16.8 6.9 2.6/6.0 43.3 0.0/0.3 0.0* 1.5/2.8 54.2 1.6 2.0 3.6 1.6 1.9 2.3 0.0 2.4 2.4 6.7
Nina Ilončiaková Žabiny Brno 17 25 21.8 5.7 1.3/3.0 43.2 0.7/2.6 27.7 1.0/1.3 0.0* 0.8 2.5 3.3 0.9 0.6 1.4 0.0 1.0 1.1 5.2
20 Klára Červenková SBŠ Ostrava 16 19 23.5 7.4 2.5/6.1 40.9 0.2/1.3 0.0* 1.9/3.3 58.7 1.5 3.8 5.3 1.1 1.2 2.9 0.0 2.2 2.4 6.1
Petronela Zoe Potužníková BA Sparta 17 27 25.3 5.1 2.0/5.7 35.9 0.1/0.5 0.0* 0.9/2.0 0.0* 2.6 6.4 9.0 0.5 1.5 2.5 0.0 1.7 2.9 8.9
10 Ema Sedlářová Loko Trutnov 17 13 21.7 10.7 2.3/7.8 29.4 0.8/2.7 28.6 3.8/5.2 72.1 2.8 4.5 7.3 0.2 2.0 1.9 0.0 3.2 1.3 11.5
24 Michaela Jebavá ŠBK P-H Sadská 17 22 23.1 6.1 1.7/5.7 30.4 0.2/0.9 0.0* 2.1/3.3 64.4 2.3 4.3 6.5 1.0 2.0 2.4 0.0 2.2 2.3 7.5
61 Beáta Pěničková Levhartice Chomutov 17 21 21.0 6.4 2.0/5.4 36.3 0.2/1.9 0.0* 1.8/3.0 59.4 1.0 2.0 3.0 1.4 1.4 2.7 0.0 2.9 3.2 3.1
Pavlína Kučerová K2 Prostějov 17 23 21.0 5.8 1.3/4.0 31.9 0.8/4.3 19.0 0.8/1.4 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.5 1.2 1.8 0.0 0.9 2.1 -0.7
Antonie Šebestová BSK TJ Jičín 15 22 19.2 6.0 1.8/5.1 35.4 0.5/2.0 25.0 0.9/1.3 0.0* 1.8 1.4 3.2 0.5 0.7 1.5 0.0 0.8 1.2 3.5
32 Sarah Krstičová Levhartice Chomutov 17 19 23.1 6.6 1.9/6.3 30.3 0.7/3.3 20.6 0.8/1.9 0.0* 1.8 3.2 5.0 1.1 1.4 2.2 0.0 2.1 1.8 4.2
Barbora Krejcarová Tygři Praha 17 17 23.0 7.4 1.6/4.0 41.2 1.0/4.3 23.3 1.1/1.9 0.0* 1.1 2.7 3.8 1.9 2.2 3.4 0.0 2.5 2.4 5.3
23 Barbora Chmelinová SLUNETA Ústí n. L. 17 26 22.8 4.8 1.2/4.2 29.1 0.3/2.2 12.5 1.5/2.6 57.4 0.8 3.3 4.2 1.8 0.6 4.4 0.0 2.3 1.9 1.4
52 Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 16 18 24.2 6.8 1.5/4.6 32.9 0.9/3.7 24.2 1.1/2.2 51.3 0.5 2.3 2.8 0.6 1.2 1.8 0.0 1.2 1.1 2.9
6 Simona Nováková Loko Trutnov 16 15 26.4 8.1 2.1/8.8 24.2 0.9/4.7 18.6 1.3/4.3 29.7 1.9 4.3 6.2 0.9 1.3 3.7 0.0 3.6 2.0 0.9
Adéla Bednářová K2 Prostějov 16 24 25.0 5.0 1.4/3.8 37.4 0.6/2.8 21.2 0.4/1.0 0.0* 2.3 2.1 4.4 0.6 1.3 2.6 0.0 0.8 3.6 0.9
16 Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 17 14 21.9 8.6 2.6/4.4 58.1 0.2/1.6 0.0* 2.8/4.1 67.2 0.8 4.6 5.4 1.4 2.4 2.9 0.0 2.7 1.1 13.2
Kamila Trusková Žabiny Brno 17 23 13.8 5.2 2.3/3.6 65.1 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.8 0.0* 2.5 2.1 4.7 0.5 1.0 1.2 0.0 0.5 1.7 7.2
Julie Novotná Basket Slovanka 16 22 21.5 5.4 2.2/5.4 41.5 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.9 0.0* 2.5 3.0 5.4 0.5 0.8 1.6 0.0 1.3 1.6 6.2
Marie Hamzová Žabiny Brno 17 11 23.3 10.6 3.3/7.0 46.8 0.8/2.4 34.6 1.6/2.8 58.1 3.1 5.1 8.2 3.8 2.1 3.6 0.1 2.7 2.3 15.9
Adina Ema Frantová Basket Slovanka 17 8 31.5 14.4 4.5/10.6 42.4 1.3/4.3 29.4 1.6/4.1 39.4 2.1 4.9 7.0 1.9 3.9 4.6 0.1 3.3 1.4 13.1
4 Kateřina Hájková ŠBK P-H Sadská 16 21 17.8 5.4 1.6/3.9 40.2 0.2/0.8 0.0* 1.6/3.3 47.1 0.8 2.5 3.2 1.1 1.1 3.6 0.0 2.5 0.9 4.3
34 Emma Černá Loko Trutnov 15 22 22.8 5.1 1.3/4.6 27.5 0.7/2.8 25.8 0.4/1.5 0.0* 0.7 2.9 3.6 1.4 1.9 3.0 0.0 1.1 2.7 1.0
Dominika Marková Basket Slovanka 17 17 27.9 6.6 1.8/4.9 36.9 0.8/3.1 26.9 0.5/1.5 0.0* 0.5 3.8 4.4 1.6 2.9 5.5 0.0 1.9 3.6 2.2
Sára Vyroubalová Žabiny Brno 17 20 24.6 5.7 2.5/6.0 40.8 0.1/1.2 0.0* 0.6/2.0 30.0 1.2 2.6 3.8 2.4 1.7 3.2 0.0 1.8 2.3 3.8
13 Jana Holá ŠBK P-H Sadská 16 17 22.1 6.6 1.4/3.4 40.4 1.2/4.5 27.3 0.2/0.3 0.0* 0.8 1.4 2.1 0.5 0.9 1.6 0.0 0.4 1.1 2.6
Barbora Mokrá BK Loko Karlovy Vary 17 21 25.3 5.2 2.2/5.9 38.2 0.1/0.8 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.9 1.3 2.2 1.4 1.7 3.6 0.0 1.7 2.6 1.0
Radka Čermáková BK Loko Karlovy Vary 17 22 23.5 5.0 2.2/6.0 37.4 0.0 0.0* 0.5/0.8 0.0* 2.0 4.2 6.2 0.6 0.8 1.8 0.0 0.7 2.5 5.7
Sofia Robson USK Praha 15 21 18.2 5.2 1.9/4.6 40.6 0.2/1.0 0.0* 0.9/1.3 0.0* 2.2 3.5 5.7 1.5 2.7 1.6 0.0 0.9 1.5 9.3
7 Eliška Pechanová SLUNETA Ústí n. L. 16 27 20.8 4.0 1.6/4.1 38.2 0.0/0.9 0.0* 0.8/2.4 34.4 1.1 2.6 3.7 1.0 0.9 1.5 0.0 2.1 2.6 2.7
Radka Barbora Mrázková BSK TJ Jičín 16 24 26.0 4.5 1.1/4.9 22.9 0.5/2.6 21.0 0.6/1.2 0.0* 0.7 3.8 4.5 0.9 1.3 2.8 0.0 1.1 2.5 1.8
Tereza Macháčková Tygři Praha 17 12 21.0 8.9 3.7/6.7 55.0 0.1/0.5 0.0* 1.3/1.9 0.0* 4.1 3.2 7.3 1.7 4.7 3.3 0.0 2.5 3.4 14.3
Julie Janková BSK TJ Jičín 16 28 22.8 3.8 0.8/3.5 21.6 0.3/0.9 0.0* 1.4/2.3 58.5 1.0 1.9 3.0 1.8 0.9 3.2 0.0 2.9 2.8 2.1
Kateřina Hostoušová BA Sparta 16 27 16.8 3.6 1.0/3.1 33.3 0.3/0.7 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.9 2.3 3.2 0.1 0.6 1.5 0.0 0.9 1.7 2.9
11 Nikola Kubínová Sokol H. Králové 17 7 21.6 14.0 5.3/8.4 62.7 0.4/1.9 0.0* 2.1/3.1 68.2 1.1 3.6 4.7 2.1 2.9 1.9 0.2 2.4 1.0 18.1
Marie Šlemrová BK Loko Karlovy Vary 16 22 20.9 4.4 0.8/3.0 27.3 0.6/2.2 26.5 1.0/1.5 0.0* 0.6 2.3 2.9 0.7 1.0 3.3 0.0 1.5 1.5 1.4
Kristýna Antošová BK Loko Karlovy Vary 16 21 18.9 4.6 1.4/4.0 35.7 0.5/1.9 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.4 1.3 1.8 0.3 0.6 1.9 0.0 1.0 1.4 0.6
Anna Ransdorfová Tygři Praha 17 20 21.7 4.8 2.0/4.6 42.4 0.1/0.5 0.0* 0.7/1.5 0.0* 1.5 2.0 3.4 0.7 1.5 1.7 0.0 1.2 1.5 4.6
59 Denisa Uhlíková Levhartice Chomutov 15 24 19.6 3.8 0.8/1.8 0.0* 0.5/1.2 0.0* 0.6/0.9 0.0* 0.7 2.0 2.6 0.8 1.1 2.0 0.0 0.8 1.0 5.0
Monika Lojková Tygři Praha 17 13 19.2 7.1 1.3/2.9 44.7 1.3/4.5 28.8 0.5/0.9 0.0* 1.0 1.4 2.4 0.5 0.8 1.4 0.0 0.5 1.6 3.1
Lucie Frühbauerová Basket Slovanka 16 17 21.4 5.4 2.2/6.8 31.9 0.1/0.2 0.0* 0.6/1.9 0.0* 2.8 3.5 6.4 0.6 1.2 3.1 0.0 2.0 2.5 5.0
Terezie Švrlingová Žabiny Brno 16 21 17.0 4.3 1.1/3.9 28.4 0.2/1.2 0.0* 1.6/2.1 73.3 1.8 2.0 3.8 0.9 1.4 2.2 0.0 1.4 1.0 4.4
Ema Sedláková Tygři Praha 16 22 16.7 4.1 1.6/3.8 41.7 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.2 0.0* 1.0 2.1 3.2 1.1 1.4 1.4 0.0 1.1 1.2 6.0
Anastázie Řezáčová USK Praha 16 24 16.1 3.8 1.5/3.8 38.9 0.2/1.5 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.6 1.4 2.0 1.6 1.5 2.8 0.0 0.8 2.9 0.2
Julie Drholcová Žabiny Brno 17 19 12.5 4.7 1.5/4.5 32.6 0.4/1.4 0.0* 0.5/0.7 0.0* 0.8 1.3 2.1 0.6 0.7 1.4 0.0 0.5 1.6 1.6
Tereza Novotná Žabiny Brno 16 19 10.5 4.7 2.0/3.5 57.6 0.0/0.1 0.0* 0.7/1.5 0.0* 1.4 2.3 3.7 0.3 0.3 0.9 0.0 1.1 1.1 5.9
35 Markéta Kamitzová Loko Trutnov 16 21 24.7 4.2 1.1/4.2 25.8 0.3/1.9 0.0* 1.0/2.2 45.7 1.2 1.8 3.0 0.8 0.9 2.8 0.0 1.6 1.0 0.6
Martina Kopecká Tygři Praha 17 13 22.3 6.8 2.6/5.5 47.2 0.2/0.5 0.0* 1.1/1.8 0.0* 1.5 2.0 3.5 1.5 4.7 2.8 0.0 1.8 1.8 9.6
15 Kristýna Přenosilova ŠBK P-H Sadská 16 20 13.6 4.4 1.7/3.7 44.6 0.1/0.5 0.0* 0.8/1.3 0.0* 0.5 0.9 1.3 0.4 0.7 1.6 0.0 1.1 1.3 2.0
Veronika Šímová Basket Slovanka 17 18 19.8 4.9 1.8/6.4 27.6 0.0/0.3 0.0* 1.3/3.3 40.0 3.2 3.2 6.4 0.2 0.7 2.5 0.0 2.1 0.8 4.4
5 Petra Hánělová Sokol H. Králové 16 21 13.7 4.1 1.8/4.0 45.2 0.0/0.2 0.0* 0.5/0.7 0.0* 1.4 1.6 3.0 0.8 1.1 1.4 0.0 0.5 1.2 4.6
Eliška Košáková USK Praha 16 27 19.3 3.2 0.9/2.3 39.7 0.2/0.8 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.6 1.9 2.5 1.9 1.9 2.7 0.0 1.1 3.2 2.5
Magdalena Vítková HB Basket 17 22 17.2 3.8 1.6/4.4 37.1 0.0 0.0* 0.5/1.3 0.0* 1.9 2.1 4.0 0.7 0.5 2.0 0.0 0.9 1.5 3.4
15 Eliška Naarová Loko Trutnov 15 20 19.8 4.2 1.5/4.6 31.9 0.2/0.9 0.0* 0.8/2.1 39.0 1.4 3.4 4.8 0.8 1.4 4.4 0.0 2.5 2.7 1.4
Karolína Kotrcová USK Praha 16 26 18.2 3.1 0.9/2.2 40.4 0.3/1.8 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.8 1.1 1.9 1.0 1.1 1.2 0.0 0.6 1.0 2.5
Viktorie Frodlová KP Brno 16 23 19.7 3.5 1.3/4.7 27.5 0.1/0.7 0.0* 0.7/1.7 0.0* 2.0 1.9 4.0 1.3 1.2 3.8 0.0 2.6 3.0 0.7
Sára Pozníčková HB Basket 15 25 14.8 3.2 1.0/2.1 47.2 0.2/0.8 0.0* 0.8/1.6 0.0* 0.4 1.4 1.8 1.2 1.9 2.2 0.0 1.6 1.5 3.7
25 Karolína Viková Sokol H. Králové 16 21 13.8 3.9 1.4/3.0 47.6 0.2/1.6 0.0* 0.3/0.4 0.0* 0.5 1.2 1.7 1.1 1.6 1.2 0.0 0.3 0.6 3.8
Barbora Kolářová Basket Slovanka 17 20 23.1 4.0 1.5/5.7 25.4 0.1/0.8 0.0* 0.8/1.5 0.0* 2.1 4.5 6.6 0.8 1.8 2.6 0.0 1.5 2.5 5.0
Ema Rozsívalová Žabiny Brno 17 20 14.4 3.9 0.9/1.5 0.0* 0.6/2.3 26.1 0.4/0.7 0.0* 0.8 1.6 2.3 0.6 1.0 1.0 0.0 0.8 1.1 4.0
16 Bohdana Metyšová Sokol H. Králové 16 8 21.0 9.4 3.9/6.9 56.4 0.4/1.3 0.0* 0.5/1.0 0.0* 2.4 2.3 4.6 2.4 4.0 2.6 0.1 1.4 1.8 13.0
71 Anastázie Doksanská Levhartice Chomutov 15 21 16.2 3.5 1.1/2.5 44.2 0.4/2.1 18.2 0.2/0.2 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.6 0.9 1.1 0.0 0.5 0.7 2.9
Tereza Kleplová BA Sparta 16 20 19.4 3.6 0.6/2.9 21.1 0.7/2.5 26.5 0.5/1.2 0.0* 0.6 1.3 1.9 1.1 1.5 2.7 0.0 0.8 1.8 -0.6
Karolína Budská KP Brno 17 22 18.7 3.2 1.1/3.7 29.6 0.1/0.9 0.0* 0.8/1.9 0.0* 0.7 2.0 2.7 0.8 1.5 2.2 0.0 1.7 1.6 1.9
Kristýna Mladá ŠBK P-H Sadská 17 9 24.0 7.7 2.8/8.2 33.8 0.2/0.9 0.0* 1.4/2.2 65.0 2.6 3.3 5.9 1.0 0.9 2.3 0.0 1.9 2.0 6.3
Tereza Němcová SBŠ Ostrava 16 14 18.3 4.9 1.9/4.3 45.0 0.0/0.1 0.0* 1.1/1.6 0.0* 1.6 1.5 3.1 0.2 0.5 1.3 0.0 1.1 2.7 3.2
31 Gábina Borovičková ŠBK P-H Sadská 17 13 16.9 5.3 1.9/6.2 30.9 0.2/0.7 0.0* 1.0/2.4 41.9 1.7 2.5 4.2 0.5 1.2 2.3 0.0 1.7 2.2 2.2
Sára Štechová Tygři Praha 17 18 15.1 3.6 1.4/4.1 33.8 0.1/0.7 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.9 1.1 2.0 0.8 0.8 1.1 0.0 0.8 0.3 3.2
21 Klára Hubená SLUNETA Ústí n. L. 17 25 18.2 2.6 1.0/2.5 39.7 0.0/0.8 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.6 2.0 2.5 0.7 0.7 1.6 0.0 0.8 0.8 2.2
22 Tereza Mašková SLUNETA Ústí n. L. 17 23 18.2 2.7 0.9/2.3 38.5 0.1/0.6 0.0* 0.6/1.1 0.0* 1.4 2.7 4.1 0.5 0.7 1.0 0.0 0.8 1.0 4.8
Anna Marie Pražáková Žabiny Brno 17 6 23.5 10.2 3.3/7.2 46.5 0.7/2.3 28.6 1.5/2.2 69.2 1.0 3.3 4.3 2.7 1.5 2.7 0.2 1.8 1.7 10.0
5 Anežka Kyralová Loko Trutnov 17 19 23.8 3.2 1.2/4.5 25.9 0.1/0.7 0.0* 0.5/1.4 0.0* 1.2 2.3 3.5 0.9 0.8 3.6 0.0 1.2 0.9 0.2
Aneta Pekajová KP Brno 17 22 12.7 2.7 0.8/3.2 25.7 0.0/0.0 0.0* 1.1/2.3 47.1 2.2 2.5 4.7 0.1 0.9 1.9 0.0 1.5 2.5 1.9
8 Jiřina Hejlová SBŠ Ostrava 17 12 23.8 5.0 1.5/3.5 42.9 0.4/1.9 0.0* 0.8/1.9 0.0* 1.8 4.7 6.4 0.6 1.4 1.8 0.0 1.7 1.8 7.2
Petra Mičulková KP Brno 17 22 20.3 2.7 0.8/3.3 23.3 0.0 0.0* 1.1/2.9 39.7 1.5 3.4 4.9 0.4 0.5 2.8 0.0 1.9 2.3 1.3
4 Aneta Strádalová Levhartice Chomutov 17 11 19.2 5.3 2.0/4.8 41.5 0.0 0.0* 1.3/2.1 60.9 2.1 2.5 4.5 1.4 0.9 2.0 0.1 1.5 1.2 7.0
Nikol Hakrová Basket Slovanka 16 12 24.2 4.8 1.3/3.2 39.5 0.7/2.6 25.8 0.3/0.7 0.0* 0.2 1.3 1.5 1.7 1.6 4.2 0.0 1.3 2.0 0.3
Veronika Špatková USK Praha 17 25 15.9 2.3 0.7/2.8 26.1 0.2/1.2 0.0* 0.4/0.7 0.0* 0.4 1.9 2.3 1.5 1.0 3.0 0.0 1.0 1.6 0.0
17 Natálie Flaxová Sokol H. Králové 17 16 14.9 3.6 1.1/4.1 26.2 0.3/1.9 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.8 0.6 1.4 0.6 0.9 0.6 0.1 0.4 0.9 0.4
1 Johana Bláhová Loko Trutnov 16 18 21.6 3.1 1.3/4.1 31.5 0.1/0.3 0.0* 0.3/0.9 0.0* 1.5 3.1 4.6 0.2 0.5 1.7 0.0 0.7 1.5 2.7
Tereza Strbáčková K2 Prostějov 16 22 16.3 2.5 1.1/2.9 39.7 0.0 0.0* 0.2/1.0 0.0* 1.6 2.7 4.3 0.2 1.0 1.1 0.0 0.9 2.1 3.3
54 Vendula Šindlerová SBŠ Ostrava 17 18 16.2 3.0 1.1/3.3 33.3 0.1/0.3 0.0* 0.6/1.1 0.0* 1.4 1.6 2.9 0.3 0.6 1.7 0.0 0.8 3.1 -0.2
53 Laura Grzonka ŠBK P-H Sadská 15 9 15.3 5.9 1.7/4.4 37.5 0.4/1.2 0.0* 1.2/2.1 57.9 0.9 1.0 1.9 0.6 1.2 1.6 0.0 1.4 1.4 3.8
Klára Johanidesová Tygři Praha 16 17 14.0 2.9 0.7/2.9 24.0 0.3/1.1 0.0* 0.6/1.4 0.0* 1.5 1.2 2.6 0.6 0.8 1.2 0.0 0.8 1.0 2.0
Aneta Adámková Žabiny Brno 17 6 22.7 8.3 3.0/4.2 72.0 0.5/5.7 8.8 0.8/1.8 0.0* 1.0 1.7 2.7 2.3 2.7 3.3 0.1 2.5 2.7 5.7
Eliška Bahounková K2 Prostějov 17 18 15.1 2.7 0.7/1.3 0.0* 0.4/1.9 0.0* 0.2/0.2 0.0* 1.0 1.2 2.2 0.3 0.6 1.1 0.0 0.2 0.9 1.9
Jana Havránková Basket Slovanka 16 11 18.4 4.5 1.5/4.3 36.2 0.3/1.4 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.3 2.0 2.3 0.8 1.0 4.5 0.0 1.1 1.4 -0.3
Barbora Ota Urbanová HB Basket 16 20 18.7 2.4 1.2/3.3 35.4 0.0/0.4 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.8 0.7 1.4 1.1 1.0 2.5 0.0 0.7 1.7 -0.4
46 Emma Rozsévačová Loko Trutnov 17 20 13.7 2.4 0.7/2.3 30.4 0.2/1.4 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.4 1.0 1.3 0.5 0.5 2.6 0.0 1.0 1.1 -1.3
9 Karolína Krebsová SLUNETA Ústí n. L. 17 24 11.6 1.9 0.8/2.4 33.3 0.0/0.4 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.7 0.4 1.5 0.0 0.8 0.7 1.6
27 Lucie Krejčí SBŠ Ostrava 16 19 11.9 2.3 0.5/1.3 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.3 0.5 1.3 0.0 0.7 1.4 0.4
Anežka Misíková USK Praha 15 17 11.1 2.6 1.1/3.1 35.8 0.0/0.3 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.1 0.9 1.9 0.5 0.7 1.1 0.0 0.8 0.6 2.1
Magdalena Mikulová Žabiny Brno 17 5 27.0 8.8 1.4/4.8 29.2 1.6/4.4 36.4 1.2/3.6 33.3 1.4 2.0 3.4 0.2 1.0 3.0 0.0 2.4 1.8 3.6
41 Alexandra Krstičová Levhartice Chomutov 17 18 13.3 2.4 0.6/2.3 23.8 0.3/1.7 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.7 1.4 2.1 0.4 0.6 1.1 0.0 0.7 1.1 0.5
13 Tereza Ondráková SBŠ Ostrava 17 7 20.1 6.1 1.1/4.9 23.5 0.7/1.7 0.0* 1.7/2.7 63.2 1.9 4.0 5.9 0.1 1.0 2.1 0.0 2.4 3.0 5.9
Ema Nováková USK Praha 15 14 12.9 2.9 1.4/4.0 33.9 0.0 0.0* 0.2/0.5 0.0* 1.9 2.7 4.6 0.4 0.9 1.0 0.0 0.6 0.6 5.1
Karolína Kusynová SBŠ Ostrava 16 18 12.9 2.2 0.7/1.3 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.3 0.3 1.4 0.0 0.5 1.6 0.4
Tereza Hájková Basket Slovanka 16 17 20.9 2.4 0.4/2.5 16.7 0.4/1.7 0.0* 0.5/1.1 0.0* 1.1 2.5 3.6 1.5 1.5 3.1 0.0 1.0 1.7 1.4
Lenka Lukášková BK Loko Karlovy Vary 15 8 19.5 5.0 0.9/2.3 38.9 0.9/2.3 38.9 0.6/1.0 0.0* 0.9 2.5 3.4 0.4 1.9 3.0 0.0 1.4 3.3 2.8
Adéla Petříková BSK TJ Jičín 16 9 17.7 4.3 1.2/3.2 37.9 0.1/1.2 0.0* 1.6/2.2 70.0 1.1 2.9 4.0 0.7 0.9 2.2 0.0 0.9 2.4 2.4
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 17 25 11.8 1.5 0.4/1.4 0.0* 0.2/1.4 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.2 1.0 1.2 0.4 0.4 1.1 0.0 0.5 0.8 -0.1
Sára Dosič BK Loko Karlovy Vary 17 19 13.5 2.0 0.6/2.2 26.2 0.1/0.9 0.0* 0.5/1.3 0.0* 0.4 1.4 1.8 0.4 0.3 2.5 0.0 1.1 1.5 -1.6
Ela Nenadálová USK Praha 16 13 11.6 2.8 1.2/2.6 44.1 0.1/0.5 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.4 0.3 1.8 0.0 1.2 1.2 0.9
55 Nikola Rumlová Levhartice Chomutov 16 24 10.5 1.5 0.3/1.2 0.0* 0.3/1.6 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.3 0.9 1.2 0.3 0.4 1.2 0.0 0.3 1.3 -1.0
83 Tereza Forster Levhartice Chomutov 15 18 14.9 1.9 0.9/2.1 43.2 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.2 1.1 2.3 0.1 0.3 0.9 0.0 0.3 0.8 1.9
Lucie Varmužková KP Brno 15 10 19.9 3.5 1.0/3.5 28.6 0.3/1.3 0.0* 0.6/1.0 0.0* 1.8 1.8 3.6 0.9 1.3 3.0 0.0 1.3 2.4 1.6
Tereza Školová HB Basket 15 11 12.5 3.1 1.5/2.5 59.3 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.6 1.5 2.1 0.4 0.3 1.4 0.0 0.5 1.2 2.5
Valerie Janíková SBŠ Ostrava 16 8 21.9 4.3 1.4/3.4 40.7 0.1/1.0 0.0* 1.1/2.0 56.3 1.5 1.6 3.1 1.0 1.5 1.9 0.1 1.5 1.4 4.5
Tereza Röschelová BK Loko Karlovy Vary 15 20 12.9 1.7 0.7/1.5 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.4/0.8 0.0* 1.2 1.4 2.5 0.4 0.5 2.0 0.0 0.9 1.0 1.9
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín 16 22 8.4 1.5 0.5/1.6 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.7 0.8 1.5 0.5 0.4 1.0 0.0 0.2 0.8 0.7
Vanessa Jurašek BA Sparta 15 6 14.0 5.5 0.8/3.2 26.3 1.0/2.7 37.5 0.8/0.8 0.0* 1.2 2.0 3.2 0.3 0.8 1.5 0.0 0.8 0.5 4.7
Tereza Čižmářová K2 Prostějov 16 7 16.7 4.6 1.9/5.0 37.1 0.0 0.0* 0.9/1.0 0.0* 1.7 1.6 3.3 0.1 1.1 0.7 0.0 0.7 1.3 4.6
Nela Beránková Basket Slovanka 17 5 20.4 6.4 1.4/5.6 25.0 0.2/1.6 0.0* 3.0/5.6 53.6 0.8 3.8 4.6 0.8 2.4 4.8 0.0 3.6 2.8 2.6
Barbora Vlčková BK Loko Karlovy Vary 17 17 12.2 1.9 0.8/2.8 29.8 0.0/0.2 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.5 1.9 2.4 0.0 0.5 2.5 0.0 0.9 1.1 -0.6
Nela Bukovská Basket Slovanka 15 14 10.6 2.2 0.6/2.1 30.0 0.1/0.3 0.0* 0.7/1.6 0.0* 0.2 0.9 1.1 0.7 0.6 1.2 0.0 1.7 1.5 1.3
Ema Herichová Basket Slovanka 16 20 11.6 1.6 0.5/1.3 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.2 0.7 1.9 0.0 0.5 1.8 -1.4
Veronika Čiklová KP Brno 15 14 20.1 2.2 0.6/1.7 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.8 1.6 2.4 1.0 0.8 3.1 0.0 0.4 0.7 1.1
Eliška Jenišová BSK TJ Jičín 16 18 15.1 1.7 0.6/2.1 28.9 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.6 0.0* 2.2 1.9 4.2 0.4 0.5 1.6 0.0 0.3 1.4 1.9
Alžběta Danielisová K2 Prostějov 16 4 28.8 7.0 2.8/6.8 40.7 0.3/4.0 6.3 0.8/2.0 37.5 1.8 3.0 4.8 0.8 1.5 3.8 0.1 1.5 2.3 0.5
Apolena Loužecká HB Basket 16 11 10.7 2.5 0.8/2.2 37.5 0.1/0.9 0.0* 0.5/1.3 0.0* 0.9 1.5 2.5 0.5 1.5 1.0 0.0 0.6 0.4 3.4
Anabela Camphuijsen HB Basket 16 17 9.6 1.4 0.4/1.8 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.6 0.3 1.4 0.0 0.6 0.6 -0.3
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 16 17 14.3 1.4 0.4/1.5 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.1 0.6 0.7 0.1 0.4 1.5 0.0 0.2 0.5 -0.4
Natálie Adriana Weberová Basket Slovanka 17 6 14.8 4.0 1.3/3.0 44.4 0.2/2.5 6.7 0.8/1.7 0.0* 0.0 1.3 1.3 0.7 0.8 3.0 0.0 0.8 1.0 -1.2
Ema Zahradníčková BK Loko Karlovy Vary 15 4 11.3 6.0 2.5/4.8 52.6 0.0 0.0* 1.0/2.5 40.0 1.3 3.8 5.0 0.3 0.3 3.8 0.0 1.8 2.3 3.8
Marie Hupačová BK Loko Karlovy Vary 15 6 15.5 3.8 1.7/4.2 40.0 0.0/0.5 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.7 1.0 1.7 0.3 1.3 3.7 0.0 1.3 2.2 -0.7
38 Anna Bínová SLUNETA Ústí n. L. 15 8 17.6 2.8 1.0/4.5 22.2 0.0/0.4 0.0* 0.8/1.8 0.0* 1.5 1.8 3.3 0.1 0.6 1.6 0.0 1.0 1.5 0.1
58 Linda Přídová Loko Trutnov 16 6 19.3 3.7 1.3/4.8 27.6 0.2/1.5 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.8 2.2 3.0 0.2 1.2 1.7 0.0 0.8 2.8 -1.0
Marie Choutková HB Basket 15 13 7.6 1.7 0.8/1.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.2 0.5 0.7 0.0 0.2 0.7 1.0
Frida Jelínková Tygři Praha 16 8 10.6 2.5 1.1/2.6 42.9 0.0/0.4 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.5 1.0 1.5 1.1 1.4 1.0 0.1 0.3 1.3 2.9
Zuzana Urbancová BA Sparta 16 18 6.7 1.1 0.3/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.6/0.8 0.0* 0.6 0.8 1.3 0.1 0.2 0.5 0.0 0.4 0.6 1.3
Natálie Zelenková Tygři Praha 17 2 23.5 9.5 2.5/5.5 45.5 1.5/3.0 50.0 0.0/1.0 0.0* 0.5 2.0 2.5 3.5 7.0 2.5 0.7 2.0 1.5 15.5
17 Tereza Šlechtová Sokol H. Králové 17 2 15.0 9.5 1.0/2.5 40.0 2.5/4.0 62.5 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.5 1.0 0.5 0.5 0.5 1.0 8.0
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 15 8 12.0 2.3 0.5/2.0 25.0 0.4/1.0 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.9 1.4 2.3 0.9 1.4 1.1 0.1 0.3 1.5 1.9
Veronika Varyšová Žabiny Brno 16 9 6.9 2.0 0.8/1.2 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3 0.8 1.1 0.3 0.2 1.2 0.0 0.2 0.2 1.7
9 Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové 17 13 12.4 1.4 0.5/1.6 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.5 0.6 1.1 0.9 0.6 1.0 0.1 0.2 0.8 0.4
Anna Sedlářová KP Brno 16 20 10.6 0.9 0.4/1.1 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.6 1.3 1.9 0.1 0.3 0.8 0.0 0.4 0.5 1.3
25 Nela Bártlová Loko Trutnov 16 4 10.8 4.0 1.8/3.3 53.8 0.0/0.3 0.0* 0.5/0.8 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.8 0.5 4.3 0.0 1.3 0.8 1.3
Charlotte Skallová Basket Slovanka 16 6 14.0 2.5 0.5/3.2 15.8 0.2/1.3 0.0* 1.0/2.3 42.9 0.5 1.5 2.0 0.8 1.0 2.8 0.0 2.0 2.2 -1.7
21 Kristýna Tomšovská Loko Trutnov 16 3 19.0 4.7 1.7/5.3 31.3 0.0/0.3 0.0* 1.3/3.0 44.4 2.3 3.0 5.3 0.3 0.7 3.0 0.0 2.7 0.7 4.3
8 Simona Vacková Loko Trutnov 16 6 17.2 2.3 0.8/3.3 25.0 0.0/0.5 0.0* 0.7/0.8 0.0* 2.8 2.7 5.5 0.3 1.2 1.2 0.0 0.7 1.2 4.8
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 16 22 9.1 0.6 0.3/1.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.5 1.2 1.7 0.3 0.1 0.5 0.0 0.2 0.6 0.7
10 Adéla Kurková ŠBK P-H Sadská 16 8 10.9 1.6 0.5/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.8 0.0* 1.5 1.0 2.5 0.3 0.4 1.3 0.0 0.9 1.6 0.4
Petra Matějíčková SBŠ Ostrava 17 11 10.2 1.1 0.4/1.6 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.4 1.4 0.0 0.1 0.3 -0.6
Magdalena Vašková BA Sparta 16 11 5.9 1.1 0.3/1.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.9 0.7 1.6 0.1 0.2 0.8 0.0 0.5 1.2 0.4
Barbora Plánková K2 Prostějov 16 8 12.0 1.5 0.5/2.4 21.1 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.8 1.4 2.1 0.3 0.6 1.1 0.0 0.3 0.8 0.9
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 16 24 11.3 0.5 0.2/1.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.7 1.0 1.8 0.5 0.4 0.5 0.0 0.2 0.3 1.1
14 Anna Hrubá SBŠ Ostrava 16 4 17.5 2.8 0.5/3.5 14.3 0.3/0.8 0.0* 1.0/1.0 0.0* 1.0 1.3 2.3 0.0 1.0 1.8 0.0 0.8 2.0 -0.5
Julie Přichystalová Basket Slovanka 15 4 10.0 2.8 0.8/2.3 33.3 0.3/0.8 0.0* 0.5/0.5 0.0* 2.3 2.3 4.5 0.3 0.3 1.3 0.1 1.0 0.3 5.5
Adéla Garajová BK Loko Karlovy Vary 15 6 13.7 1.8 0.5/2.7 18.8 0.0 0.0* 0.8/2.0 41.7 2.0 4.2 6.2 0.0 0.2 0.8 0.0 1.0 0.8 4.2
24 Alena Vacková SLUNETA Ústí n. L. 17 27 10.7 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.8 1.2 2.0 0.3 0.3 0.3 0.0 0.2 0.6 1.9
11 Violetta Šebőková SBŠ Ostrava 17 9 13.2 1.1 0.3/1.7 0.0* 0.0/0.7 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.1 0.9 1.0 0.2 0.4 1.4 0.0 0.7 0.8 -1.3
Lucie Bartošová KP Brno 15 3 15.3 3.3 1.7/2.3 71.4 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.7 1.3 0.7 0.3 0.0 0.7 4.3
77 Barbora Havranová Loko Trutnov 16 7 11.9 1.4 0.6/2.7 21.1 0.0/0.4 0.0* 0.3/0.3 0.0* 1.1 1.0 2.1 0.3 0.4 1.1 0.0 0.1 1.0 -0.3
Anna Runtschová HB Basket 17 9 7.6 1.1 0.2/1.0 0.0* 0.1/1.0 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.2 0.4 0.7 0.3 0.4 1.3 0.0 0.8 1.1 -1.8
16 Ema Tomášová SLUNETA Ústí n. L. 16 25 8.6 0.4 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.1 1.2 1.4 0.2 0.2 0.6 0.0 0.2 0.5 0.8
82 Adéla Forster Levhartice Chomutov 15 20 10.4 0.5 0.2/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.8 0.8 1.6 0.2 0.1 1.0 0.0 0.5 0.5 0.6
Anna Mokrá BK Loko Karlovy Vary 15 17 11.4 0.5 0.2/1.4 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.6 0.7 1.4 0.2 0.2 1.2 0.0 0.3 1.8 -1.9
7 Petra Klazarová ŠBK P-H Sadská 15 8 9.8 1.1 0.4/1.5 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.6 1.1 1.8 0.4 1.0 1.5 0.0 0.6 1.5 0.3
Adéla Kadečková BA Sparta 15 16 3.3 0.5 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.3 0.0 0.2 0.2 -0.3
Tereza Tomšíková BK Loko Karlovy Vary 16 18 11.4 0.4 0.1/0.7 0.0* 0.1/0.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.1 1.4 0.4 0.4 2.1 0.0 0.2 0.7 -1.2
Renata Petlanová USK Praha 16 7 5.0 1.1 0.6/0.7 0.0* 0.0/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.4 0.9 1.3 0.3 0.1 0.3 0.1 0.0 0.3 1.6
Tereza Rumlová Levhartice Chomutov 16 14 7.3 0.6 0.2/0.9 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3 0.4 0.7 0.3 0.4 0.6 0.0 0.2 0.5 -0.1
Anna Červená SBŠ Ostrava 15 2 15.0 3.5 1.5/3.5 42.9 0.0/0.5 0.0* 0.5/3.5 14.3 1.0 2.0 3.0 0.0 0.5 0.5 0.0 2.0 2.0 1.0
Kateřina Klementová BK Loko Karlovy Vary 16 1 23.0 7.0 3.0/5.0 60.0 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 3.0 3.0 0.0 1.0 1.0 0.0 3.0 5.0 5.0
Sára Bílková BA Sparta 16 10 5.3 0.7 0.2/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.0 0.3 0.3 0.0 0.3 0.2 0.7
Klára Očenášková K2 Prostějov 15 10 4.1 0.6 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.7 0.7 0.1 0.1 0.0 0.0 0.2 0.0 1.2
Markéta Homolová Tygři Praha 16 4 15.8 1.5 0.8/3.5 21.4 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.8 1.0 1.8 0.8 1.5 0.5 0.4 0.5 1.3 1.5
8 Klára Přindová ŠBK P-H Sadská 17 9 5.6 0.7 0.3/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 1.1 0.3 1.4 0.1 0.0 0.2 0.1 0.1 0.7 0.4
Kamila Neumarová BA Sparta 17 24 6.3 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.4 0.5 0.0 0.1 0.5 0.0
Kamila Augustinová Basket Slovanka 15 5 12.2 1.0 0.4/1.4 0.0* 0.0/0.8 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.6 0.6 1.2 0.0 0.2 5.0 0.0 0.6 0.0 -4.4
Anna Uchytilová Basket Slovanka 15 2 21.0 2.5 1.0/5.5 18.2 0.0/2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.5 2.0 2.5 1.0 1.0 6.5 0.1 2.5 3.0 -8.0
51 Leontýna Losmanová Loko Trutnov 16 4 5.3 1.0 0.5/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.0 0.3 0.8 0.0 0.0 3.5 -2.8
70 Amálie Šamořilová SBŠ Ostrava 17 4 15.8 1.0 0.0/1.8 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.8 1.5 2.3 0.3 0.5 1.0 0.1 0.5 1.5 0.3
Veronika Grobárová Sokol H. Králové 17 2 8.5 2.0 1.0/3.0 33.3 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.5 1.5 3.0 0.0 2.0 1.5 0.0 0.0 0.5 3.0
30 Julie Drtíková Levhartice Chomutov 17 2 10.0 2.0 1.0/1.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.5 1.0 1.5 1.0 0.0 1.0 0.5 0.0 1.0 2.0
Klára Nováková HB Basket 16 2 16.0 2.0 1.0/4.0 25.0 0.0/3.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5 0.0 0.5 0.0 0.5 1.5 0.0 0.5 1.5 -7.0
Kateřina Kričfalušiová BK Loko Karlovy Vary 16 11 5.2 0.4 0.2/1.2 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.3 0.5 0.2 0.1 0.5 0.0 0.6 0.5 -0.3
Tereza Kondratievová Basket Slovanka 16 4 13.0 1.0 0.5/1.3 0.0* 0.0/1.8 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.5 1.5 2.3 0.1 0.3 1.5 -2.8
38 Sarah Radosavljević ŠBK P-H Sadská 14 3 8.0 1.0 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.3 2.7 3.0 0.7 0.7 1.0 0.2 1.3 1.0 3.7
Agáta Bubeníková BSK TJ Jičín 16 16 3.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.1 0.0 0.1 0.1 0.0 0.5 -0.8
6 Barbora Hájková ŠBK P-H Sadská 15 11 8.9 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.5 0.4 0.8 0.3 0.2 0.5 0.1 0.4 1.1 -0.5
Tereza Mišiková BA Sparta 16 5 5.6 0.6 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.6/1.2 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.4 0.0 0.6 0.1 0.6 0.8 -0.6
55 Anna Plačková ŠBK P-H Sadská 14 2 5.0 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.5
Ema Gotvaldová K2 Prostějov 15 5 4.2 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2 0.0 0.2 0.0 0.0 0.2 0.0 0.0 0.4 -0.4
Eliška Urxová HB Basket 15 7 6.7 0.3 0.1/0.7 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.4 0.1 1.0 0.1 0.4 1.1 -2.0
Sára Koňařová K2 Prostějov 16 17 3.6 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.1 0.1 0.2 0.0 0.0 0.2 0.1
20 Nikol Kekrtová SLUNETA Ústí n. L. 15 2 5.0 1.0 0.0/0.5 0.0* 0.0/0.5 0.0* 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0
Anna Marie Dědková ŠBK P-H Sadská 17 4 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.8 -1.0
Viktorie Licková KP Brno 17 2 7.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.0 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.0 0.5 0.5 0.5 0.5 1.5
Emma Blahová Basket Slovanka 17 1 16.0 1.0 0.0/4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0 2.0 2.0 0.0 2.0 5.0 0.0 2.0 1.0 -5.0
Barbora Čálková USK Praha 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Magdaléna Žemlová Basket Slovanka 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
16 Marie Turečková Loko Trutnov 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nikol Drahošová Basket Slovanka 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Baxová HB Basket 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Isabella Gajdáčková SBŠ Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Amélie Kadlečková BK Loko Karlovy Vary 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aneta Slabá Basket Slovanka 15 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Annamari Brychtová Basket Slovanka 14 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Mariia Kedrovska Basket Slovanka 14 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Marie Pokorná Basket Slovanka 14 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Alexandra Razuvajeva BK Loko Karlovy Vary 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0