Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 7
BC Slaný
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
12. 6. 2021
09:00
Hala ZŠ Jakub Petrák
Klaudia Karwowska
37
139
15
33
22
62
32
99
Review
skupina B 1. kolo 6
Válečnice Děčín
BC Slaný
12. 6. 2021
13:30
Hala ZŠ Klaudia Karwowska
Jakub Petrák
79
47
27
15
41
25
55
38
Review
skupina B 1. kolo 10
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
Válečnice Děčín
12. 6. 2021
18:00
Hala ZŠ Barbora Toboláková
Jakub Vampola
95
52
23
11
56
25
82
42
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 2 0 234 89 4
2. Válečnice Děčín 2 1 1 131 142 3
3. BC Slaný 2 0 2 84 218 2
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
15 Marie Holá ŠBK P-H Sadská 19 2 1.0 24.0 10.0 0.5 2.5/3.0 83.3 0.0
12 Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 19 2 1.0 17.5 6.0 1.0 2.5/4.0 62.5 1.5
10 Eliška Urbanová ŠBK P-H Sadská 20 2 1.0 16.5 7.5 0.0 1.5/4.0 37.5 2.5
Nela Sadílková BC Slaný 20 2 1.0 14.0 6.0 0.5 0.5/2.0 25.0 1.5
Mariana Přibylová Tygři Praha 19 2 1.0 14.0 6.0 0.5 0.5/2.0 25.0 3.0
Magdaléna Černá Tygři Praha 20 2 1.0 13.5 4.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Emma Franková USK Praha B 19 2 1.0 12.5 2.5 1.5 3.0/4.0 75.0 1.0
Julie Nekolná USK Praha B 20 2 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/3.5 28.6 1.0
Aneta Skoumalová Tygři Praha 19 2 1.0 11.5 5.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
7 Natalie Amy Reitzová ŠBK P-H Sadská 19 2 1.0 11.5 2.5 1.0 3.5/4.5 77.8 3.5
30 Zuzana Tomanová ŠBK P-H Sadská 19 1 1.0 19.0 8.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Emilie Brzoňová Tygři Praha 17 2 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/1.0 0.0* 2.5
Tereza Vojtová Tygři Praha 20 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/3.0 50.0 3.0
Natálie Prislupčáková Válečnice Děčín 20 2 1.0 9.5 3.0 0.0 3.5/4.5 77.8 2.0
Johanka Kindermannová BC Slaný 20 2 1.0 9.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Hana Kačírková USK Praha B 20 2 1.0 8.5 3.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 2 1.0 8.5 2.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Tereza Malá BC Slaný 20 2 1.0 8.5 2.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Karolína Petlanová USK Praha B 19 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 2.0
Alžběta Matasová Tygři Praha 18 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.0
Lucie Fránová Tygři Praha 19 2 1.0 8.0 2.5 0.0 3.0/5.5 54.5 1.5
Eliska Niamh Sieglová Loko Karlovy Vary 19 2 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Barbora Valachová Válečnice Děčín 19 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/2.0 0.0 1.0
Sára Iris Lišková Tygři Praha 20 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Jenková USK Praha B 19 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.5
Andrea Kovářová USK Praha B 19 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
25 Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 19 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 3.0
Emma Medová Tygři Praha 20 2 1.0 7.5 1.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Antonie Březinová Tygři Praha 19 2 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Adéla Linhartová USK Praha B 18 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.5
Eliška Seilerová Válečnice Děčín 20 2 1.0 6.5 2.0 0.5 1.0/3.0 33.3 0.5
Michaela Jindrová Válečnice Děčín 21 2 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/2.0 25.0 3.0
Adéla Majerová Válečnice Děčín 21 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.5
11 Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 19 2 1.0 6.0 1.5 0.5 1.5/4.0 37.5 2.0
Michaela Kulhánková Válečnice Děčín 20 2 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Lenka Spurná Válečnice Děčín 20 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.5 40.0 2.0
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
20 Eliška Ransdorfová ŠBK P-H Sadská 19 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.0
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 18 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.0 75.0 3.0
Klára Hodboďová Válečnice Děčín 20 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Petra Pajkrtová USK Praha B 20 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.5
Marianna Kmínková Válečnice Děčín 20 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
42 Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.5
Amélie Vopičková Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 0.0
Magdaléna Kmínková Válečnice Děčín 20 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Simona Pazourková USK Praha B 18 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Kateřina Caldrová Loko Karlovy Vary 20 2 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Elen Boráková Tygři Praha 18 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Romana Školníková Válečnice Děčín 21 2 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Barbora Krejčová USK Praha B 19 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Linda Srpová USK Praha B 18 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 2.5
Nikola Samcová BC Slaný 19 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 18 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Laura Samouk USK Praha B 19 2 1.0 2.5 0.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 1.5
Michaela Kučerová BC Slaný 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.5
Adéla Gangurová Loko Karlovy Vary 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Havlínová BC Slaný 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 18 1 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Aneta Zůzová BC Slaný 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Emma Smitková Loko Karlovy Vary 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Emma Fürbacherová Tygři Praha 20 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Adéla Pluchová BC Slaný 19 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Anna Pospíšilová BC Slaný 20 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Hana Zemanová Loko Karlovy Vary 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
26 Barbora Krausová ŠBK P-H Sadská 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vondrušková Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Kapicová Válečnice Děčín 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Miličová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Szentesiová BC Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Zemanová Loko Karlovy Vary 18 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Honická BC Slaný 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Zelená Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniela Petele Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Slavíková Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julia Maria Broda Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Neradová BC Slaný 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Simona Dohaničová ŠBK P-H Sadská 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
41 Natalie Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Javanská USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kolibačová BC Slaný 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Holubová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Novotná ŠBK P-H Sadská 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Plzenská Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Marie Hůlová BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Velická Loko Karlovy Vary 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nováková USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nováková BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Horelicová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Vondráčková Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Málková Tygři Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Brzoňová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Antošová USK Praha B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Hejná Loko Karlovy Vary 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Michaela Staňková ŠBK P-H Sadská 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Elízová Loko Karlovy Vary 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofia Simićová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Borešová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Šplíchalová Loko Karlovy Vary 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Bernáthová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Laubertová Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denisa Čermáková Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kučerová USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Štaflová USK Praha B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Dvořáková Válečnice Děčín 21 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hrbková Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Homolová Tygři Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Konstancie Kušnareva Tygři Praha 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Petráková USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Tomanová USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Šulcová Loko Karlovy Vary 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Adamová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Flegelová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Heřmanová USK Praha B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Opravilová Tygři Praha 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Loučková Tygři Praha 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Jarošová BC Slaný 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
15 Marie Holá ŠBK P-H Sadská 19 26 10 1 3 0
12 Natálie Jeníková ŠBK P-H Sadská 19 26 9 2 3 2
10 Eliška Urbanová ŠBK P-H Sadská 20 19 8 0 3 4
Nela Sadílková BC Slaný 20 18 7 1 1 2
Mariana Přibylová Tygři Praha 19 20 10 1 1 4
Magdaléna Černá Tygři Praha 20 14 5 2 0 1
Emma Franková USK Praha B 19 15 5 2 4 1
Julie Nekolná USK Praha B 20 18 9 0 2 1
Aneta Skoumalová Tygři Praha 19 12 6 1 0 3
7 Natalie Amy Reitzová ŠBK P-H Sadská 19 12 4 1 6 4
30 Zuzana Tomanová ŠBK P-H Sadská 19 19 8 1 0 1
Emilie Brzoňová Tygři Praha 17 13 5 1 2 4
Tereza Vojtová Tygři Praha 20 10 5 0 3 4
Natálie Prislupčáková Válečnice Děčín 20 10 3 0 4 3
Johanka Kindermannová BC Slaný 20 9 4 0 5 2
Hana Kačírková USK Praha B 20 9 4 1 0 2
16 Nikola Caňkářová ŠBK P-H Sadská 19 9 4 3 0 4
Tereza Malá BC Slaný 20 15 4 2 1 0
Karolína Petlanová USK Praha B 19 8 4 0 2 3
Alžběta Matasová Tygři Praha 18 8 4 0 0 4
Lucie Fránová Tygři Praha 19 9 3 0 3 2
Eliska Niamh Sieglová Loko Karlovy Vary 19 13 6 0 1 2
Barbora Valachová Válečnice Děčín 19 11 4 1 0 2
Sára Iris Lišková Tygři Praha 20 8 4 1 0 2
Tereza Jenková USK Praha B 19 15 6 1 0 4
Andrea Kovářová USK Praha B 19 13 5 1 0 2
25 Viktorie Strnadová ŠBK P-H Sadská 19 10 5 1 0 3
Emma Medová Tygři Praha 20 8 2 2 0 1
Antonie Březinová Tygři Praha 19 9 3 1 0 1
Adéla Linhartová USK Praha B 18 10 5 0 0 4
Eliška Seilerová Válečnice Děčín 20 8 2 1 1 1
Michaela Jindrová Válečnice Děčín 21 8 4 0 1 4
Adéla Majerová Válečnice Děčín 21 6 3 0 4 2
11 Petra Klokočníková ŠBK P-H Sadská 19 7 2 1 3 3
Michaela Kulhánková Válečnice Děčín 20 10 2 2 2 4
Lenka Spurná Válečnice Děčín 20 8 3 0 2 3
Antonie Baborovská Loko Karlovy Vary 18 10 5 0 1 2
20 Eliška Ransdorfová ŠBK P-H Sadská 19 7 3 0 1 1
27 Anna Holá ŠBK P-H Sadská 18 6 2 0 2 3
Klára Hodboďová Válečnice Děčín 20 10 5 0 0 5
Petra Pajkrtová USK Praha B 20 6 3 1 1 1
Marianna Kmínková Válečnice Děčín 20 10 5 0 0 3
42 Nela Bláhová ŠBK P-H Sadská 18 6 3 0 0 3
Amélie Vopičková Loko Karlovy Vary 18 7 3 0 1 0
Magdaléna Kmínková Válečnice Děčín 20 6 3 0 0 2
Simona Pazourková USK Praha B 18 8 3 0 2 0
Kateřina Caldrová Loko Karlovy Vary 20 6 1 0 4 3
Elen Boráková Tygři Praha 18 5 2 0 1 3
Romana Školníková Válečnice Děčín 21 4 2 0 1 3
Barbora Krejčová USK Praha B 19 6 2 0 2 2
Linda Srpová USK Praha B 18 6 2 0 2 3
Nikola Samcová BC Slaný 19 4 1 0 2 1
Nela Hahnová Loko Karlovy Vary 18 3 1 0 1 0
Barbora Převrátilová Loko Karlovy Vary 18 6 3 0 0 4
Laura Samouk USK Praha B 19 5 1 1 0 3
Michaela Kučerová BC Slaný 19 4 2 0 0 5
Adéla Gangurová Loko Karlovy Vary 20 4 2 0 0 0
Petra Havlínová BC Slaný 19 4 2 0 0 2
Michaela Jíchová Loko Karlovy Vary 18 4 1 0 2 0
Aneta Zůzová BC Slaný 20 4 2 0 0 1
Emma Smitková Loko Karlovy Vary 19 2 1 0 0 1
Emma Fürbacherová Tygři Praha 20 2 1 0 0 1
Adéla Pluchová BC Slaný 19 2 0 0 2 1
Anna Pospíšilová BC Slaný 20 1 0 0 1 3
Hana Zemanová Loko Karlovy Vary 17 0 0 0 0 1
Bára Kapicová Válečnice Děčín 19 0 0 0 0 1
Karolína Zemanová Loko Karlovy Vary 18 0 0 0 0 1
Magdaléna Neradová BC Slaný 19 0 0 0 0 1
Kristýna Dvořáková Válečnice Děčín 21 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH %
BC Slaný 2 15.5 1.5 6.5 /11.0 59.1
ŠBK Parker-Hannifin Sadská 2 43.5 5.5 13.5 /25.0 54.0
Válečnice Děčín 2 25.0 2.0 9.5 /21.0 45.2
Loko Karlovy Vary 2 15.0 0.0 8.0 /18.0 44.4
USK Praha B 2 30.0 4.0 8.5 /13.5 63.0
Tygři Praha 2 38.0 6.0 6.5 /15.5 41.9
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vampola Jakub 3 0 3 0 - - -
Toboláková Barbora 3 3 0 0 - - -
Petrák Jakub 2 1 1 0 - - -
Lysov Fedor 1 0 1 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Karwowska Klaudia 2 1 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře