BC Slaný

Kategorie
Juniorky U19
Soutěž
Nadregionální soutěž | Kvalifikace o ligu

Základní informace

Organizační pracovník

od: 27. 5. 2021
Ing. Jiří Pospíšil
jipospisil@csob.cz
603 800 319

Trenér

od: 5. 6. 2021
Ing. Rostislav Nič
rnic@kpk-displays.com
724 118 811

1. asistent trenéra

od: 5. 6. 2021
Ing. Jiří Pospíšil
jipospisil@csob.cz
603 800 319

Asistent trenéra

od: 5. 6. 2021
Luboš Fric
lubosfric@seznam.cz
312 524 595

Vedoucí družstva

od: 5. 6. 2021 do 13. 10. 2021
Ing. Jiří Pospíšil
jipospisil@csob.cz
603 800 319

Technický zápis

od: 13. 10. 2021
Lenka Jánská
janskal@post.cz

Vedoucí družstva

od: 13. 10. 2021
Alena Bendáková
bendakova@dopos.cz

Adresa

Basketbalový klub Slaný z.s.
Lacinova 1720
27401 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z B 2B 3B TH TH % F-
Nela Sadílková 2004 178 17 2 14.0 6.0 0.5 0.5/2.0 25.0 1.5
Johanka Kindermannová 2004 141 17 2 9.0 3.0 0.0 3.0/5.0 60.0 1.5
Tereza Malá 2004 165 17 2 8.5 2.5 1.0 0.5/1.0 50.0 0.0
Nikola Samcová 2005 144 16 2 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Aneta Zůzová 2004 17 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Petra Havlínová 2005 165 16 1 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0 2.0
Michaela Kučerová 2005 0 16 2 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0 3.5
Adéla Pluchová 2005 140 16 2 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 100.0 1.0
Anna Pospíšilová 2004 161 17 2 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 50.0 2.5
Magdaléna Neradová 2005 168 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 1.0
Martina Benetková 2004 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Pešatová 2003 170 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Kolibačová 2004 162 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Marie Hůlová 2005 0 16 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Barbora Dudáčková 2003 175 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Štěpánka Marková 2003 148 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Szentesiová 2003 159 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Simona Chárová 2003 141 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Marie Žabkovská 2003 160 18 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Tereza Honická 2004 165 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Julie Gončárová 2004 174 17 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B 3B TH TH % F-
71 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 20. 11. 2021 BK Lokomotiva Karlovy Vary 71:53 24 1 2/1 66.7% 15
68 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 6. 11. 2021 BŠ Tygři Praha B 50:51 22 0 6/16 27.3% 19
64 nadregionální soutěž (juniorky U19) Hosté 16. 10. 2021 BA Tygřice Louny 45:63 24 3 6/7 46.2% 9
63 nadregionální soutěž (juniorky U19) Domácí 2. 10. 2021 BK Baník Most 66:59 29 1 5/9 35.7% 18
7 kvalifikace o ligu (juniorky U19) Domácí 12. 6. 2021 ŠBK P-H Sadská 37:139 13 1 8/2 80% 13
6 kvalifikace o ligu (juniorky U19) Hosté 12. 6. 2021 Válečnice Děčín 79:47 18 2 5/7 41.7% 14
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 12. 6. 2021
13:30
Válečnice Děčín
BC Slaný
79
47
27
15
41
25
55
38
skupina B Review
1. kolo 12. 6. 2021
09:00
BC Slaný
ŠBK Parker-Hannifin Sadská
37
139
15
33
22
62
32
99
skupina B Review
1. kolo 2. 10. 2021
12:00
BC Slaný
BK Baník Most
66
59
15
13
30
36
51
49
skupina A Review
2. kolo 16. 10. 2021
13:00
BA Tygřice Louny
BC Slaný
45
63
12
15
22
31
37
44
skupina A Review
3. kolo 6. 11. 2021
12:15
BC Slaný
BŠ Tygři Praha B
50
51
11
24
20
40
33
46
skupina A Review
4. kolo 20. 11. 2021
11:00
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BC Slaný
71
53
16
21
24
27
50
41
skupina A Review
5. kolo 4. 12. 2021
11:00
BC Slaný
DBaK B
skupina A Preview
6. kolo 18. 12. 2021
00:00
BK Mariánské Lázně
BC Slaný
skupina A Preview
8. kolo 29. 1. 2022
00:00
BK Baník Most
BC Slaný
skupina A Preview
9. kolo 19. 2. 2022
00:00
BC Slaný
BA Tygřice Louny
skupina A Preview
10. kolo 5. 3. 2022
00:00
BŠ Tygři Praha B
BC Slaný
skupina A Preview
11. kolo 19. 3. 2022
00:00
BC Slaný
BK Lokomotiva Karlovy Vary
skupina A Preview
12. kolo 2. 4. 2022
00:00
DBaK B
BC Slaný
skupina A Preview
13. kolo 23. 4. 2022
00:00
BC Slaný
BK Mariánské Lázně
skupina A Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 kvalifikace o ligu 3 2