Kvalifikace o ligu

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 6
BK Mariánské Lázně
Thermia Karlovy Vary
19. 5. 2019
09:00
ARMEX Sportcentrum Jonáš Kavan
Lukáš Balog
51
48
12
8
27
18
40
36
Review
skupina A 1. kolo 1
Válečníci Děčín
BK Mariánské Lázně
18. 5. 2019
10:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Tomáš Mašek
60
67
9
15
28
35
52
54
Review
skupina A 1. kolo 7
BA Tygři Louny
Válečníci Děčín
19. 5. 2019
11:15
ARMEX Sportcentrum Jonáš Kavan
Lukáš Balog
76
87
19
14
37
32
56
63
Review
skupina A 1. kolo 2
BK Kralupy junior
Thermia Karlovy Vary
18. 5. 2019
12:15
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Ondřej Josefus
37
68
15
16
26
34
35
50
Review
skupina A 1. kolo 8
BK Kralupy junior
BK Mariánské Lázně
19. 5. 2019
13:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Ondřej Josefus
74
56
15
13
29
27
47
40
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Mariánské Lázně
BA Tygři Louny
18. 5. 2019
14:30
ARMEX Sportcentrum Tomáš Mašek
Ondřej Josefus
59
90
9
21
26
36
37
66
Review
skupina A 1. kolo 9
Thermia Karlovy Vary
BA Tygři Louny
19. 5. 2019
15:45
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Ondřej Josefus
76
84
18
29
37
46
57
73
Review
skupina A 1. kolo 4
Thermia Karlovy Vary
Válečníci Děčín
18. 5. 2019
16:45
ARMEX Sportcentrum Daniel Rom
Jindřich Nesper
40
72
9
19
19
30
29
48
Review
skupina A 1. kolo 10
Válečníci Děčín
BK Kralupy junior
19. 5. 2019
18:00
ARMEX Sportcentrum Pavel Bohata
Tomáš Mašek
106
61
39
17
66
26
90
38
Review
skupina A 1. kolo 5
BA Tygři Louny
BK Kralupy junior
18. 5. 2019
19:00
ARMEX Sportcentrum Daniel Rom
Jindřich Nesper
85
57
28
21
58
27
78
37
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Michal Pěkný BK Brandýs n. L. 18 15 1.0 11.3 4.1 0.3 2.0/4.5 44.1 1.3
Benjamín Navrátil BP Frýdek-Místek 17 16 1.0 10.5 2.6 1.1 / 4.0 2.0/3.3 60.4 2.3
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary 18 8 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/2.5 40.0 1.1
Filip Kubánek Basket Poděbrady 18 13 1.0 6.1 2.1 0.4 0.8/1.9 0.0* 1.5
Adam Mikuláš BK Pardubice 17 20 18.5 3.7 1.3 0.2 / 0.9 0.5/1.0 0.0* 2.1
Tomáš Plášek Snakes Ostrava 18 11 21.2 5.6 1.9 0.3 / 1.5 1.0/1.5 0.0* 3.1
24 Pavel Dohnal BCM Orli Prostějov 17 14 16.3 4.0 1.1 0.4 / 1.1 0.8/1.4 0.0* 1.2
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 4 1.0 11.5 0.8 3.3 0.3/1.5 0.0* 0.8
Petr Kouba BVK Holice 18 3 1.0 12.3 4.7 0.7 1.0/2.0 50.0 0.3
Cedric Lilele Sokol Pražský 17 10 11.4 3.3 1.2 0.2 / 1.1 0.3/0.4 0.0* 1.5
13 Ondřej Marek BP Frýdek-Místek 17 2 1.0 9.5 3.0 0.5 2.0/3.5 57.1 1.0
Vojtěch Bartoška TJ Sokol Kbely 17 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Tomáš Olbort Tygři JBC Brno B 17 21 1.0 0.3 0.1 0.0 / 0.5 0.1/0.3 0.0* 0.5
Radovan Mrázek PCE 17 4 15.3 1.5 0.8 0.0 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 1.8
Ondřej Hauzer Tygři Louny 17 2 1.0 2.5 0.0 0.5 / 2.5 1.0/1.0 0.0* 1.0
Martin Hanzlík BC Spartak Rychnov nad Kněžnou 17 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendelín Krkoška Kondoři Liberec B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Tomek Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Synek Loko Trutnov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Novák BKj Kralupy 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Adamička TJ Sokol Kbely 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Hvězda Kondoři Liberec B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulaj NH Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kořínek YDEA KONDOR 17 3 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Sembdner Slovan Varnsdorf 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Zadražil Královští Sokoli 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Maslaňák BK Příbor 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Válečníci Děčín 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Mariánské Lázně 4 17.0 5.0 9.3 /17.3 53.6 13.5
BKj Kralupy 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Thermia K. Vary 4 25.5 0.3 5.8 /15.3 37.7 15.8
Tygři Louny 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Královští Sokoli 3 28.7 0.0 9.3 /20.0 46.7 20.7
BK Brandýs n. L. 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Slovan Varnsdorf 3 27.7 2.3 12.0 /20.0 60.0 14.7
Kondoři Liberec B 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BVK Holice 3 32.7 5.3 10.7 /21.0 50.8 13.3
Tygři JBC Brno B 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Sokol Kbely 3 23.0 2.3 5.7 /13.7 41.5 17.0
Loko Trutnov 3 12.0 2.3 2.7 /7.7 34.8 15.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Toboláková Barbora 1 1 0 0 - - -
Theodor Pavel 4 2 2 0 - - -
Tesař Michal 1 0 1 0 - - -
Šmíd Pavel 1 1 0 0 - - -
Siegfried Jiří 4 0 4 0 - - -
Rusz Ondřej 1 0 1 0 - - -
Rom Daniel 2 2 0 0 - - -
Petrák Robin 1 0 1 0 - - -
Nesper Jindřich 2 0 2 0 - - -
Menšík Jan 4 4 0 0 - - -
Mašek Tomáš 4 2 2 0 - - -
Lejčko Jan 2 0 2 0 - - -
Kult Michal 4 0 4 0 - - -
Kremser Jakub 2 0 2 0 - - -
Krejsa Vojtěch 4 0 4 0 - - -
Kout Jan 1 1 0 0 - - -
Kavan Jonáš 2 2 0 0 - - -
Kapl Antonín 2 2 0 0 - - -
Josefus Ondřej 4 0 4 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Hartig Lukáš 2 2 0 0 - - -
Eisner Petr 1 0 1 0 - - -
Čarnecký Martin 2 2 0 0 - - -
Bohata Pavel 4 4 0 0 - - -
Baudyš Petr 4 4 0 0 - - -
Barták Dominik 2 2 0 0 - - -
Balog Lukáš 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře