Nadregionální soutěž

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 17227
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Teplice
7. 10. 2017
14:00
IX. základní škola Michal Dub
Eliška Marečková
46
97
19
19
30
42
42
69
Review
skupina A 1. kolo 17226
Válečníci Děčín
BA 2006´Roudnice n. L. B
7. 10. 2017
17:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Michaela Grobarčíková
73
71
17
14
31
35
48
50
Review
skupina A 2. kolo 17229
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006´Roudnice n. L. B
8. 10. 2017
10:00
Sportovní hala Jaroslav Poživil
Václav Hošek
86
67
23
13
44
27
64
47
Review
skupina A 2. kolo 17231
BK Baník Most (MS)
BK Teplice
8. 10. 2017
15:00
Sportovní hala Most - malá hala Vlastimil Krob
Michal Tesař
61
53
13
10
31
21
49
34
Review
skupina A 3. kolo 17233
BA 2006´Roudnice n. L. B
TJ AŠ Mladá Boleslav
21. 10. 2017
10:00
BK Real Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
122
26
25
12
59
20
93
24
Review
skupina A 3. kolo 17235
BK Kondoři Liberec B
TJ Slovan Varnsdorf
21. 10. 2017
17:00
Sportovní hala Kort Otto Jarolímek
Jan Kout
59
103
16
24
31
47
44
76
Review
skupina A 4. kolo 17238
BK Kondoři Liberec B
Válečníci Děčín
22. 10. 2017
15:00
Sportovní hala Kort Jan Kout
Michaela Grobarčíková
95
72
30
10
49
33
71
54
Review
skupina A 4. kolo 17236
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Baník Most (MS)
17. 10. 2017
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Milan Doksanský
60
62
14
14
23
27
42
44
Review
skupina A 5. kolo 17239
Válečníci Děčín
TJ Slovan Varnsdorf
4. 11. 2017
12:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Dominik Lipenský
54
94
22
31
38
61
48
75
Review
skupina A 5. kolo 17241
BK Baník Most (MS)
BK Kondoři Liberec B
4. 11. 2017
15:00
Sportovní hala Most - malá hala Anna Chojnacká
Jiří Kroček
102
46
30
10
52
24
78
35
Review
skupina A 5. kolo 17242
BK Teplice
BA 2006´Roudnice n. L. B
4. 11. 2017
17:00
Sokolovna Na Letné Michal Tesař
Ondřej Asztalos
68
77
10
21
32
41
48
60
Review
skupina A 6. kolo 17243
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Kondoři Liberec B
5. 11. 2017
09:00
IX. základní škola Jakub Zachara
Tomáš Tejček
52
84
13
24
27
46
42
64
Review
skupina A 7. kolo 17249
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most (MS)
17. 11. 2017
16:30
Sportovní hala Václav Hošek
Martin Boček
71
64
17
10
40
30
54
52
Review
skupina A 7. kolo 17248
Válečníci Děčín
TJ AŠ Mladá Boleslav
18. 11. 2017
18:00
ARMEX Sportcentrum Ondřej Josefus
Romana Machková
106
37
31
10
52
16
83
26
Review
skupina A 8. kolo 17252
Válečníci Děčín
BK Baník Most (MS)
19. 11. 2017
09:00
ARMEX Sportcentrum Rudolf Výborný
Ondřej Josefus
64
42
3
13
25
23
44
31
Review
skupina A 8. kolo 17253
TJ Slovan Varnsdorf
TJ AŠ Mladá Boleslav
19. 11. 2017
12:15
Sportovní hala Jaroslav Liška
Václav Hošek
161
44
33
16
78
27
120
36
Review
skupina A 8. kolo 17251
BK Kondoři Liberec B
BK Teplice
19. 11. 2017
14:00
Sportovní hala Kort Martin Boček
Michal Tesař
77
63
15
9
29
34
48
46
Review
skupina A 9. kolo 17254
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Baník Most (MS)
2. 12. 2017
10:30
IX. základní škola Michal Dub
Tomáš Tejček
34
105
6
30
13
57
25
81
Review
skupina A 9. kolo 17255
BK Teplice
Válečníci Děčín
2. 12. 2017
17:00
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Jiří Šlaj
70
59
18
18
42
28
59
41
Review
skupina A 10. kolo 17258
BK Teplice
TJ Slovan Varnsdorf
3. 12. 2017
10:00
Sokolovna Na Letné Rudolf Výborný
Jiří Šlaj
62
84
19
24
34
49
46
68
Review
skupina A 10. kolo 17260
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Kondoři Liberec B
3. 12. 2017
11:00
BK Real Vladimír Kesler
Jan Kout
67
53
15
17
37
29
57
40
Review
skupina A 11. kolo 17261
BA 2006´Roudnice n. L. B
TJ Slovan Varnsdorf
16. 12. 2017
17:30
BK Real Lucie Ftáčková
Jiří Kroček
49
100
7
25
22
49
31
70
Review
skupina A 11. kolo 17263
BK Teplice
BK Baník Most (MS)
14. 12. 2017
19:30
Sokolovna Na Letné Petr Eisner
Jan Hendrych
45
73
10
20
22
42
34
60
Review
skupina A 12. kolo 17266
BK Teplice
TJ AŠ Mladá Boleslav
17. 12. 2017
09:30
Sokolovna Na Letné Ondřej Asztalos
Vladimír Kesler
85
53
21
9
37
24
59
35
Review
skupina A 12. kolo 17265
BA 2006´Roudnice n. L. B
Válečníci Děčín
17. 12. 2017
13:00
tělocvična, Gymnázium Roudnice nad Labem Vladimír Kesler
Barbora Lahovská
84
51
15
17
30
26
64
31
Review
skupina A 13. kolo 17270
Válečníci Děčín
BK Kondoři Liberec B
13. 1. 2018
17:00
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Radek Kroupa
48
75
19
22
25
34
39
60
Review
skupina A 13. kolo 17268
BK Baník Most (MS)
BA 2006´Roudnice n. L. B
9. 1. 2018
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Jan Hendrych
Vladimír Kesler
108
78
25
15
57
34
83
59
Review
skupina A 14. kolo 17272
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA 2006´Roudnice n. L. B
14. 1. 2018
09:00
IX. základní škola Tomáš Benda
Luděk Laš
46
73
8
20
18
38
30
57
Review
skupina A 14. kolo 17274
TJ Slovan Varnsdorf
BK Kondoři Liberec B
14. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Jaroslav Liška
Václav Hošek
67
57
20
13
41
25
51
38
Review
skupina A 15. kolo 17275
BK Kondoři Liberec B
TJ AŠ Mladá Boleslav
27. 1. 2018
16:30
Sportovní hala Kort Václav Hošek
Michaela Martinovská
138
38
38
15
89
22
112
28
Review
skupina A 16. kolo 17278
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín
28. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Michaela Grobarčíková
Jan Kout
114
58
33
12
63
25
89
37
Review
skupina A 16. kolo 17280
BK Kondoři Liberec B
BK Baník Most (MS)
28. 1. 2018
10:00
Sportovní hala Kort Jaroslav Liška
Michaela Martinovská
92
68
23
10
45
23
68
51
Review
skupina A 16. kolo 17281
BA 2006´Roudnice n. L. B
BK Teplice
28. 1. 2018
10:30
BK Real Michael Linka
Michal Tesař
83
52
21
11
39
26
62
41
Review
skupina A 17. kolo 17283
BK Teplice
BK Kondoři Liberec B
10. 2. 2018
10:30
Sokolovna Na Letné Milan Doksanský
Michal Tesař
40
79
3
20
22
33
30
53
Review
skupina A 17. kolo 17285
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Slovan Varnsdorf
10. 2. 2018
16:30
IX. základní škola Luděk Laš
Jakub Zachara
31
126
7
34
15
69
25
101
Review
skupina A 17. kolo 17284
BK Baník Most (MS)
Válečníci Děčín
9. 2. 2018
18:00
Sportovní hala Most - malá hala Michael Linka
Michal Tesař
77
52
28
8
44
24
66
38
Review
skupina A 18. kolo 17289
BK Baník Most (MS)
TJ Slovan Varnsdorf
11. 2. 2018
12:00
Sportovní hala Most - malá hala Jiří Šlaj
Michal Tesař
79
66
23
19
36
31
57
52
Review
skupina A 18. kolo 17288
TJ AŠ Mladá Boleslav
Válečníci Děčín
24. 2. 2018
18:00
IX. základní škola Tomáš Tejček
Michal Dub
56
93
13
17
28
40
39
70
Review
skupina A 19. kolo 17292
BK Kondoři Liberec B
BA 2006´Roudnice n. L. B
25. 2. 2018
12:30
Sportovní hala Kort Václav Hošek
Michaela Martinovská
61
49
17
15
34
20
41
35
Review
skupina A 19. kolo 17290
TJ Slovan Varnsdorf
BK Teplice
24. 2. 2018
17:00
Sportovní hala Jan Kout
Roman Šikner
111
67
24
21
49
31
85
48
Review
skupina A 20. kolo 17293
BK Baník Most (MS)
TJ AŠ Mladá Boleslav
25. 2. 2018
11:00
Sportovní hala Most - malá hala Michael Linka
Michal Tesař
104
60
28
20
57
31
81
43
Review
skupina A 20. kolo 17294
Válečníci Děčín
BK Teplice
19. 1. 2018
19:30
ARMEX Sportcentrum Jan Kout
Ondřej Josefus
56
66
12
15
34
30
46
49
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
21 Lukáš Gregor BK Sokolov 20 37 1.0 16.3 7.3 0.0 1.7/3.6 46.6 1.3
Dominik Vlasák BVK Holice 21 37 1.0 15.1 4.9 1.2 1.8/3.8 47.5 2.2
David Strnad Slovan Varnsdorf 20 18 1.0 21.9 9.1 0.3 2.8/6.3 44.2 3.4
Jaroslav Syrový Thermia K. Vary 19 32 1.0 10.5 3.9 0.4 1.4/2.8 50.0 2.1
Lukáš Rozsypal Válečníci Děčín 19 25 1.0 12.7 3.3 1.6 1.2/2.1 58.5 1.3
Michal Kamler BKj Kralupy 19 16 1.0 19.3 8.8 0.0 1.8/3.9 46.0 3.2
Jakub Musil Loko Břeclav 20 26 1.0 9.7 4.0 0.2 1.0/2.6 38.8 1.7
Adam Jetmar Sokol Vysoké Mýto 20 24 1.0 8.8 4.0 0.0 0.9/4.6 19.1 1.8
Filip Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 17 12 1.0 17.2 7.0 0.5 1.7/3.2 52.6 2.6
Ondřej Chylík SK Žabovřesky 19 27 1.0 7.6 3.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.3
Martin Šindelář BVK Holice 17 26 1.0 7.8 2.8 0.3 1.3/2.6 51.5 1.9
Šimon Růžička BK Teplice 19 22 1.0 9.0 2.9 0.9 0.6/1.4 0.0* 1.1
Ondřej Prokop Basketbal TJ Svitavy 19 12 1.0 15.4 3.9 2.3 0.8/1.1 0.0* 1.1
Václav Řidkošil TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 10 1.0 18.3 8.1 0.0 2.1/4.5 46.7 2.1
21 Tomáš Kotěra BC Chrud. 19 24 1.0 6.9 2.1 0.5 1.1/2.2 50.9 1.6
21 Marek Smutný Tesla Pardubice 21 14 1.0 11.1 4.6 0.4 0.6/1.9 0.0* 1.6
Jan Hlatký Start Havířov 18 10 1.0 13.4 4.6 1.0 1.2/1.9 0.0* 3.0
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 21 1.0 6.3 2.8 0.1 0.3/1.6 0.0* 2.4
Josef Láska Spartak Rychnov nad Kněžnou 19 24 1.0 5.2 1.7 0.2 1.2/1.9 0.0* 2.1
Dominik Krmášek Žďár n. S. B 19 6 1.0 18.3 8.8 0.0 0.7/2.7 25.0 3.0
Lukáš Vavruša Slavia Kroměříž 20 23 1.0 4.6 1.2 0.4 0.9/1.6 0.0* 2.3
David Křižka Sokol Bor 19 9 1.0 11.6 3.0 0.9 2.9/7.7 37.7 2.7
Jonáš Balija SKB Zlín 19 17 1.0 6.1 1.8 0.4 1.4/2.2 60.5 2.8
Tomáš Sedlák SK UP-BCM Olomouc 20 21 1.0 4.7 1.9 0.0 1.0/2.1 45.5 1.6
Jeroným Lněnička ADFORS Basket Litomyšl 19 22 1.0 4.4 1.9 0.2 0.1/0.6 0.0* 2.4
Václav Vávra BK Brandýs n. L. 19 11 1.0 7.8 2.2 0.9 0.7/2.1 34.8 1.5
David Petrla Slovan Varnsdorf 17 7 1.0 11.7 5.0 0.0 1.7/4.1 41.4 2.7
Martin Hornát SKB Strakonice 21 4 1.0 18.3 8.3 0.0 1.8/3.3 53.8 2.5
Vladimír Valtr BBK Blansko 19 17 1.0 3.9 1.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.7
12 Jan Procházka BBK DS Brno 19 8 1.0 7.9 3.3 0.0 1.4/2.5 55.0 2.8
Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19 24 1.0 2.5 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.2
Jakub Macháček BC Kolín 19 18 1.0 3.2 0.9 0.3 0.6/1.1 0.0* 0.0
Pavel Kaplan Sokol Vysoké Mýto 20 12 1.0 4.8 1.9 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.5
Tomáš Petrla SloVarn U19 19 11 1.0 5.1 1.5 0.5 0.6/1.8 0.0* 2.3
Tomáš Baar Sokol Karviná 20 2 1.0 27.5 12.5 0.0 2.5/7.5 33.3 2.5
7 Tomáš Mareček BK Brandýs 19 13 1.0 3.9 1.2 0.2 0.9/1.5 0.0* 2.7
Václav Sedláček ŠSK Slaný 17 9 1.0 5.6 2.4 0.0 0.7/2.0 33.3 1.3
0 Jakub Jiránek BA 2006 Roudnice n.L. 20 12 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.3
Daniel Lanc BK Loko Plzeň 20 12 4.0 3.3 1.0 0.3 / 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.1
Tomáš Vrba AŠ Mladá Boleslav 20 6 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/1.8 0.0* 3.2
23 Vojtěch Pavelka HLAD 19 10 1.0 3.5 1.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.7
Adam Žiško BA Nymburk 17 11 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
David Novotný BC Kolín B 18 28 1.0 1.1 0.3 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.8
Karel Vlasák BA 2006´Roudnice n. L. B 20 14 1.0 2.1 0.7 0.1 / 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.1
11 Tomáš Pešek BK Chomutov 17 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.6
Dominik Škarda BK Přelouč 20 12 1.0 2.0 0.3 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.7
12 Marek Vomáčka GBA B 20 4 1.0 4.3 1.0 0.8 0.0/0.0 0.0* 1.8
Jan Kolář ŠSK Slaný 19 9 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.6
Jiří Škuta Sokol Karviná 20 2 1.0 7.5 3.5 0.0 0.5/2.5 20.0 3.5
Jan Budka Kondoři Liberec 19 24 7.8 0.5 0.2 0.0 / 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.8
21 Filip Zifčák Krnov 20 10 1.0 1.0 0.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.4
Petr Pašník ŠSK Slaný 19 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.7
Adam Jež Snakes Ostrava B 19 2 1.0 4.5 1.0 0.5 1.0/2.0 50.0 0.5
Jiří Buňka ml. BK Loko Plzeň 20 8 11.3 0.9 0.3 0.0 / 0.6 0.4/0.4 0.0* 0.8
Matyáš Sysala KRN 19 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.3
44 Philip Stryka Tesla Pardubice 20 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
8 Vojtěch Höll BK Klatovy 19 14 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Daniel Nerušil SK UP Olomouc B 20 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 5.0
4 Vojtěch Řeha NH Ostrava 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
15 Šimon Svoboda Žďár nad Sáz. 19 3 1.0 1.3 0.0 0.0 1.3/1.3 0.0* 1.3
Adam Domnosil BC Kolín 19 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Gamrot Karviná 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Kevin Týml OVA 19 2 2.5 0.0 0.0 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ondřej Sušický TJ Klášterec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Šrytr BARoun.l. U17B 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Collins Baník Most (MS) 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Staněk Sp. DDM Uh. Brod 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Kočař Snakes B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Bican Thermia KV (MS) 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Barcal BK Přelouč 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
21 Lukáš Gregor BK Sokolov 20 64 28 0 8 10
Dominik Vlasák BVK Holice 21 68 26 6 16 10
David Strnad Slovan Varnsdorf 20 39 17 2 11 5
Jaroslav Syrový Thermia K. Vary 19 78 26 8 14 10
Lukáš Rozsypal Válečníci Děčín 19 84 28 12 14 4
Michal Kamler BKj Kralupy 19 45 22 0 5 5
Jakub Musil Loko Břeclav 20 23 10 1 6 5
Adam Jetmar Sokol Vysoké Mýto 20 19 9 0 3 5
Filip Suchomel ADFORS Basket Litomyšl 17
Ondřej Chylík SK Žabovřesky 19 36 14 2 6 8
Martin Šindelář BVK Holice 17 15 7 1 3 3
Šimon Růžička BK Teplice 19 38 16 6 6 8
Ondřej Prokop Basketbal TJ Svitavy 19 46 10 9 8 4
Václav Řidkošil TJ Jiskra Havlíčkův Brod 21 25 12 0 6 5
21 Tomáš Kotěra BC Chrud. 19 17 6 2 3 4
21 Marek Smutný Tesla Pardubice 21 24 11 2 2 4
Jan Hlatký Start Havířov 18 28 10 2 3 5
Jan Křůmal Slavia Kroměříž 19 15 7 1 2 4
Josef Láska Spartak Rychnov nad Kněžnou 19
Dominik Krmášek Žďár n. S. B 19
Lukáš Vavruša Slavia Kroměříž 20
David Křižka Sokol Bor 19 21 8 3 9 4
Jonáš Balija SKB Zlín 19
Tomáš Sedlák SK UP-BCM Olomouc 20 24 12 1 9 5
Jeroným Lněnička ADFORS Basket Litomyšl 19 10 4 2 2 5
Václav Vávra BK Brandýs n. L. 19 19 5 4 4 5
David Petrla Slovan Varnsdorf 17 3 1 1 0 1
Martin Hornát SKB Strakonice 21 24 11 0 5 4
Vladimír Valtr BBK Blansko 19 12 5 1 2 2
12 Jan Procházka BBK DS Brno 19 15 7 0 4 5
Ondřej Karbaš Basketbal TJ Svitavy 19 9 3 1 2 4
Jakub Macháček BC Kolín 19
Pavel Kaplan Sokol Vysoké Mýto 20 27 9 5 2 4
Tomáš Petrla SloVarn U19 19 19 4 3 8 4
Tomáš Baar Sokol Karviná 20 40 18 0 4 3
7 Tomáš Mareček BK Brandýs 19 23 8 2 8 5
Václav Sedláček ŠSK Slaný 17 0 0 0 0 1
0 Jakub Jiránek BA 2006 Roudnice n.L. 20
Daniel Lanc BK Loko Plzeň 20 30 12 2 2 8
Tomáš Vrba AŠ Mladá Boleslav 20 11 5 0 2 4
23 Vojtěch Pavelka HLAD 19
Adam Žiško BA Nymburk 17 9 4 1 2 2
David Novotný BC Kolín B 18 4 2 1 2 3
Karel Vlasák BA 2006´Roudnice n. L. B 20 22 10 0 2 2
11 Tomáš Pešek BK Chomutov 17 7 3 0 1 3
Dominik Škarda BK Přelouč 20 27 10 3 6 4
12 Marek Vomáčka GBA B 20 24 10 2 3 4
Jan Kolář ŠSK Slaný 19 6 3 0 2 3
Jiří Škuta Sokol Karviná 20 18 4 4 4 4
Jan Budka Kondoři Liberec 19
21 Filip Zifčák Krnov 20 3 1 0 2 2
Petr Pašník ŠSK Slaný 19 55 27 0 6 4
Adam Jež Snakes Ostrava B 19 28 12 4 5 4
Jiří Buňka ml. BK Loko Plzeň 20 20 9 0 2 5
Matyáš Sysala KRN 19 7 3 0 1 5
44 Philip Stryka Tesla Pardubice 20 41 20 0 4 6
8 Vojtěch Höll BK Klatovy 19
Daniel Nerušil SK UP Olomouc B 20 4 2 0 0 5
4 Vojtěch Řeha NH Ostrava 19 12 5 0 5 5
15 Šimon Svoboda Žďár nad Sáz. 19 23 8 2 5 4
Adam Domnosil BC Kolín 19 25 11 1 3 5
13 Kevin Týml OVA 19 37 16 6 6 4
Pavel Šrytr BARoun.l. U17B 19 9 4 0 3 3
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Válečníci Děčín 16 21.3 4.4 7.8 /17.1 45.6 17.1
BA 2006´Roudnice n. L. B 18 26.5 2.3 9.6 /19.0 50.6 15.1
AŠ Mladá Boleslav 16 20.5 0.1 6.8 /20.3 33.5 14.5
BK Teplice 16 23.4 2.3 7.4 /16.9 43.7 17.6
Slovan Varnsdorf 18 36.3 3.7 11.3 /21.5 52.6 19.1
Baník Most (MS) 18 27.9 2.6 8.3 /18.1 45.7 13.7
Kondoři Liberec B 18 28.0 4.2 6.6 /14.5 45.4 18.5
BK Brandýs n. L. 16 23.2 3.4 7.6 /17.4 43.7 16.9
Thermia K. Vary 16 36.2 1.9 11.1 /23.7 46.7 19.5
BK Loko Plzeň B 16 28.7 2.4 6.1 /14.1 43.1 20.9
TJ Klášterec 15 14.0 0.4 6.9 /19.5 35.5 16.7
Sokol Bor 15 12.9 1.5 3.6 /11.1 32.3 9.0
SKB Strakonice 16 26.9 1.9 7.3 /17.6 41.6 17.0
BK Sokolov 16 36.6 2.0 10.4 /21.8 47.9 18.1
BKj Kralupy 16 27.1 3.3 5.9 /14.9 39.5 16.8
ŠSK Slaný 16 35.9 1.6 9.3 /18.9 49.0 15.3
BVK Holice 28 27.5 4.1 5.5 /12.9 42.9 8.8
BC Kolín B 28 16.5 1.4 4.4 /11.1 39.7 10.2
Basketbal TJ Svitavy 28 23.6 5.8 5.5 /12.1 45.1 10.7
Tesla Pardubice 28 29.9 2.9 6.1 /15.2 40.1 16.4
Spartak Rychnov nad Kněžnou 28 31.6 3.0 5.4 /12.9 41.6 12.6
BK Přelouč 28 31.5 4.4 6.4 /14.3 44.6 13.1
ADFORS Basket Litomyšl 28 21.0 2.6 5.8 /14.1 41.0 13.9
Sokol Vysoké Mýto 28 27.5 3.1 5.3 /15.0 35.1 13.8
Žďár n. S. B 28 19.0 1.3 6.6 /16.4 40.1 11.1
BBK DS Brno 28 15.8 0.8 6.4 /14.7 43.4 16.8
Slavia Kroměříž 28 34.0 2.9 5.3 /11.4 46.3 17.4
SK Žabovřesky 28 41.1 3.3 8.5 /16.6 51.1 13.3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 28 29.3 1.4 9.6 /19.4 49.4 15.4
BBK Blansko 28 17.3 2.0 5.1 /13.2 38.7 11.2
Sp. DDM Uh. Brod 28 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Loko Břeclav 28 19.8 0.4 4.9 /9.8 49.6 11.8
SK UP Olomouc B 16 27.4 1.5 8.6 /16.7 51.7 14.9
Krnov 16 27.3 1.4 6.8 /14.7 46.0 18.6
Snakes B 16 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Start Havířov 16 25.2 5.4 11.2 /20.1 55.6 17.4
Sokol Karviná 16 23.3 2.4 10.5 /20.4 51.4 16.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 2 1 1 0 - - -
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 - - -
Zachara Jakub 6 3 3 0 - - -
Zachar Dominik 1 0 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 5 1 4 0 - - -
Výborný Rudolf 3 3 0 0 - - -
Vybíral Michal 2 1 1 0 - - -
Vildová Linda 2 0 2 0 - - -
Veselý Jiří 5 2 3 0 - - -
Velda Pavel 3 2 1 0 - - -
Večeřa Miroslav 4 2 2 0 - - -
Večeřa Pavel 1 1 0 0 - - -
Vávra Petr 3 1 2 0 - - -
Válek Jakub 2 2 0 0 - - -
Urbánek Štěpán 7 4 3 0 - - -
Týř Jan 2 0 2 0 - - -
Tesař Michal 11 3 8 0 - - -
Tejchman Martin 4 2 2 0 - - -
Tejček Tomáš 4 2 2 0 - - -
Tauber Pavel 5 3 2 0 - - -
Šupej Michal 1 0 1 0 - - -
Šuláková Pavlína 1 0 1 0 - - -
Šťavík Radek 5 5 0 0 - - -
Štancl Dominik 2 1 1 0 - - -
Šrámková Sandra 2 2 0 0 - - -
Šorf Martin 6 3 3 0 - - -
Šmíd Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Šlaj Jiří 4 1 3 0 - - -
Škaroupka Michal 1 1 0 0 - - -
Šindelář Miloš 8 3 5 0 - - -
Šikner Roman 1 0 1 0 - - -
Šebesta Zdeněk 6 3 3 0 - - -
Ščurek Vojtěch 3 3 0 0 - - -
Sýkora Václav 2 1 1 0 - - -
Svojanovský Daniel 2 0 2 0 - - -
Svoboda Karel 2 1 1 0 - - -
Suder Lubor 7 0 7 0 - - -
Strnad Pavel 2 0 2 0 - - -
Stáňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Spáčil Jan 2 1 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 4 2 2 0 - - -
Sochor Filip 2 0 2 0 - - -
Smolík Ondřej 2 0 2 0 - - -
Smelty Jiří 1 1 0 0 - - -
Slezák Filip 7 3 4 0 - - -
Slavíková Lenka 2 0 2 0 - - -
Slavík Josef 12 6 6 0 - - -
Slámová Natálie 3 0 3 0 - - -
Sládek Ondřej 2 1 1 0 - - -
Skořepa Petr 4 3 1 0 - - -
Scholze Štěpán 2 1 1 0 - - -
Schmidt David 2 1 1 0 - - -
Seifert Jakub 2 1 1 0 - - -
Sehnal Jiří 12 8 4 0 - - -
Sedláček Jan František 4 1 3 0 - - -
Rychnavský Christian 1 0 1 0 - - -
Růžička Jan 5 3 2 0 - - -
Růzha Jan 3 2 1 0 - - -
Rusz Ondřej 1 1 0 0 - - -
Rosenberger Tomáš 1 1 0 0 - - -
Reitzová Patricie-Anna 1 1 0 0 - - -
Reichl Petr 2 1 1 0 - - -
Ratajský Roman 12 6 6 0 - - -
Račanský Martin 6 2 4 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Poul Matěj 18 10 8 0 - - -
Pospíšil Zdeněk 3 2 1 0 - - -
Posker Jan 2 2 0 0 - - -
Pololáníková Veronika 1 0 1 0 - - -
Polke Petr 5 0 5 0 - - -
Plecháč Vojtěch 4 2 2 0 - - -
Plánka Jakub 5 5 0 0 - - -
Pivovarský Michal 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 6 2 4 0 - - -
Petrák Robin 1 0 1 0 - - -
Perlík Michal 1 0 1 0 - - -
Pazourek Jaroslav 3 1 2 0 - - -
Pačovský Jan 14 7 7 0 - - -
Opava Josef 1 1 0 0 - - -
Olbort Jan 2 0 2 0 - - -
Nývltová Markéta 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 6 4 2 0 - - -
Novák Petr 1 0 1 0 - - -
Novák Vratislav 1 0 1 0 - - -
Novák Václav 1 0 1 0 - - -
Neudert Rudolf 3 1 2 0 - - -
Nesvadba Miloš 4 1 3 0 - - -
Němec Karel 20 10 10 0 - - -
Mrázek Michal 1 1 0 0 - - -
Moravcová Lucie 2 0 2 0 - - -
Minich Radovan 6 6 0 0 - - -
Mikšík Milan 4 3 1 0 - - -
Menšík Richard 2 1 1 0 - - -
Melichar Jan 2 1 1 0 - - -
Mazourek Petr 1 0 1 0 - - -
Matějček Josef 3 3 0 0 - - -
Martinovská Michaela 5 1 4 0 - - -
Martínek Karel 6 3 3 0 - - -
Mareš Štěpán 2 1 1 0 - - -
Mareš Roman 7 4 3 0 - - -
Marek Vojtěch 2 1 1 0 - - -
Marečková Eliška 2 1 1 0 - - -
Málek Jan 1 0 1 0 - - -
Malán Daniel 5 0 5 0 - - -
Machková Romana 1 0 1 0 - - -
Machálek Jan 1 1 0 0 - - -
Liška Jaroslav 5 4 1 0 - - -
Lipenský Dominik 1 0 1 0 - - -
Linka Michael 4 4 0 0 - - -
Laš Luděk 2 1 1 0 - - -
Lang Martin 2 1 1 0 - - -
Lahovská Barbora 7 3 4 0 - - -
Kvoch Jan 4 2 2 0 - - -
Kuncl Michal 2 1 1 0 - - -
Kučírek Pavel 2 1 1 0 - - -
Kubeš Michal 4 2 2 0 - - -
Křápek Petr 12 3 9 0 - - -
Kroupa Radek 2 0 2 0 - - -
Kroček Jiří 4 1 3 0 - - -
Krob Vlastimil 2 1 1 0 - - -
Kremser Jakub 3 0 3 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 1 1 0 - - -
Kraus Jiří 5 5 0 0 - - -
Krajcigrová Adéla 2 0 2 0 - - -
Krajcigr Miroslav 2 1 1 0 - - -
Krajcigr Jan 10 5 5 0 - - -
Kout Jan 8 5 3 0 - - -
Kotala Dominik 2 1 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 4 2 2 0 - - -
Koch Augustin 3 2 1 0 - - -
Kohout Marek 2 1 1 0 - - -
Kocurek Ondřej 2 0 2 0 - - -
Koc Ondřej 1 1 0 0 - - -
Kmošek Jakub 18 9 9 0 - - -
Kesler Vladimír 12 7 5 0 - - -
Kejklíček Roman 1 1 0 0 - - -
Kazda Petr 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 2 2 0 0 - - -
Kavan Jonáš 2 1 1 0 - - -
Kašpar Tomáš 12 6 6 0 - - -
Kašpar Vojtěch 12 5 7 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 5 1 4 0 - - -
Jurda Aleš 2 2 0 0 - - -
Juránek Zdeněk 2 1 1 0 - - -
Josefus Ondřej 6 3 3 0 - - -
Jiříček Petr 2 1 1 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 0 2 0 - - -
Jarolímek Otto 1 1 0 0 - - -
Jansa Martin 2 2 0 0 - - -
Janovský Martin 6 5 1 0 - - -
Janík Karel 9 6 3 0 - - -
Janda Petr 5 1 4 0 - - -
Chojnacká Anna 2 1 1 0 - - -
Chocholoušová Karla 9 5 4 0 - - -
Chalupová Kateřina 2 1 1 0 - - -
Chaloupka Libor 7 3 4 0 - - -
Chaloupka Tomáš 6 3 3 0 - - -
Hušek Daniel 1 0 1 0 - - -
Husák Tomáš 4 1 3 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Hrdý Jakub 4 2 2 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 3 2 1 0 - - -
Hošek Václav 8 3 5 0 - - -
Horsáková Natálie 2 2 0 0 - - -
Horký Radim 3 2 1 0 - - -
Holubová Anežka 6 3 3 0 - - -
Holaň Dominik 3 0 3 0 - - -
Hendrych Jan 3 2 1 0 - - -
Hecl Jan 1 1 0 0 - - -
Hána Michal 1 1 0 0 - - -
Grobarčíková Michaela 3 1 2 0 - - -
Götz Patrik 1 0 1 0 - - -
Giecek Adam 1 0 1 0 - - -
Ftáčková Lucie 2 2 0 0 - - -
Foretová Alena 2 1 1 0 - - -
Fikarová Žaneta 4 2 2 0 - - -
Fanta Jiří 4 1 3 0 - - -
Eisner Petr 1 1 0 0 - - -
Dubnová Lucie 2 1 1 0 - - -
Duben Pavel 2 1 1 0 - - -
Duben Tomáš 6 3 3 0 - - -
Dub Michal 8 5 3 0 - - -
Draboňová Lucie 1 1 0 0 - - -
Dostal Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Dospíšil Josef 8 2 6 0 - - -
Doležal Vratislav 6 3 3 0 - - -
Doksanský Milan 4 3 1 0 - - -
Dokoupil Tomáš 2 1 1 0 - - -
Dočkal Petr 10 6 4 0 - - -
Černohorský Marek 4 2 2 0 - - -
Čarnecký Martin 1 1 0 0 - - -
Čada Filip 8 4 4 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 2 0 0 - - -
Buršík Petr 2 1 1 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
Bubeníček Daniel 4 2 2 0 - - -
Bříza Jiří 2 2 0 0 - - -
Brus Lukáš 4 2 2 0 - - -
Brandejs Tomáš 4 2 2 0 - - -
Bráblík Jan 2 1 1 0 - - -
Boček Martin 2 1 1 0 - - -
Bílek Martin 2 1 1 0 - - -
Bešina Štefan 3 2 1 0 - - -
Benda Tomáš 3 3 0 0 - - -
Bělouch Jiří 4 2 2 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 5 4 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 5 2 3 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře