Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
23. 10. 2021
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Ondřej Josefus
Pavel Podhůrský
67
58
27
15
41
34
58
42
Review
skupina A 1. kolo 3
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
10. 12. 2021
16:30
SH BK Klatovy Václav Galajda
Jiří Jodl
83
65
17
18
37
30
57
41
Review
skupina A 1. kolo 2
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi
23. 10. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Roman Pommer
Pavel Kučírek
40
54
15
17
22
29
30
40
Review
skupina A 2. kolo 6
BA Sparta Praha
Jižní Supi
11. 9. 2021
12:00
Hala Kuncova Dennis Billík
Michal Dub
71
31
19
4
40
10
54
19
Review
skupina A 2. kolo 4
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
11. 9. 2021
13:00
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
František Syrovátka
36
100
12
25
24
48
32
75
Review
skupina A 2. kolo 5
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
11. 9. 2021
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
144
10
32
2
65
4
8
112
Review
skupina A 3. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
Jižní Supi
12. 9. 2021
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Pavel Podhůrský
Michal Kuncl
109
24
32
6
53
12
80
19
Review
skupina A 3. kolo 7
Sokol Písek Sršni
BK Jiskra Domažlice
12. 9. 2021
11:00
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
František Syrovátka
49
86
20
13
24
42
35
59
Review
skupina A 3. kolo 9
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
12. 9. 2021
11:00
Hala Kuncova Dennis Billík
Jan Neubauer
124
17
26
5
61
9
93
13
Review
skupina A 4. kolo 10
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
25. 9. 2021
10:00
SH BK Klatovy Lubomír Porvich
Aneta Flaisigová
117
14
23
5
50
9
86
11
Review
skupina A 4. kolo 12
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
16. 10. 2021
14:00
Sportovní hala Sokol Michal Dub
Simona Jindřichová
33
81
13
24
17
48
23
65
Review
skupina A 4. kolo 11
BK Jiskra Domažlice
Jižní Supi
25. 9. 2021
16:00
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Michal Kuncl
61
44
22
10
33
27
47
35
Review
skupina A 5. kolo 14
BK Jiskra Domažlice
Sokol Vyšehrad
26. 9. 2021
09:00
Městská sportovní hala Jan Karásek
Pavel Tauber
81
24
18
6
36
12
55
18
Review
skupina A 5. kolo 15
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
26. 9. 2021
12:15
Sportovní hala Sokol Jakub Hejduk
Michal Vyhlídal
48
104
9
23
17
56
30
76
Review
skupina A 5. kolo 13
BK Klatovy
Jižní Supi
26. 9. 2021
13:30
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Jakub Vampola
48
45
18
16
26
28
36
38
Review
skupina A 6. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
21. 11. 2021
10:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Tomáš Sklenář
100
45
24
7
54
22
71
33
Review
skupina A 6. kolo 17
BA Sparta Praha
BK Jiskra Domažlice
30. 10. 2021
14:00
Hala Kuncova Linda Bendová
Michal Bakajsa
116
64
20
15
71
23
94
40
Review
skupina A 6. kolo 18
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
9. 10. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Pavel Matys
Adam Križanský
41
94
10
32
49
21
70
37
Review
skupina A 7. kolo 20
BA Sparta Praha
BK Klatovy
17. 11. 2021
10:00
Hala Kuncova Jan Lejčko
Lucie Moravcová
101
52
27
16
57
22
80
34
Review
skupina A 7. kolo 19
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
31. 10. 2021
10:30
SH Plzeň - hala č.4 Jan Lejčko
Fedor Lysov
98
45
27
12
56
22
87
32
Review
skupina A 7. kolo 21
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
9. 10. 2021
11:00
TJ Sokol Petrovice Vojta Schaffner
Barbora Toboláková
60
66
14
15
29
27
39
48
Review
skupina A 8. kolo 22
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
24. 10. 2021
15:00
Hala Kuncova Jan Neubauer
Lucie Moravcová
63
75
14
19
33
33
53
51
Review
skupina A 8. kolo 23
Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
24. 10. 2021
16:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Tejček
Martin Koudela
93
39
18
9
36
18
53
33
Review
skupina A 8. kolo 24
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
15. 12. 2021
17:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Pavel Podhůrský
56
76
16
15
23
45
42
61
Review
skupina A 9. kolo 25
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni
14. 11. 2021
12:15
Městská sportovní hala Ivo Melichárek
Jakub Petrák
84
50
20
18
40
28
66
37
Review
skupina A 9. kolo 26
Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
4. 12. 2021
17:30
TJ Sokol Petrovice Roman Kejklíček
Miloslav Jon
20
79
8
12
10
37
18
59
Review
skupina A 9. kolo 27
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
10. 12. 2021
18:30
Sokolovna Vyšehrad Fedor Lysov
Jakub Hejduk
25
139
4
38
11
76
21
105
Review
skupina A 10. kolo 30
Jižní Supi
BA Sparta Praha
28. 11. 2021
10:00
TJ Sokol Petrovice Michal Dub
Miloslav Jon
27
81
12
12
12
41
21
60
Review
skupina A 10. kolo 28
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
13. 11. 2021
11:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Michal Kuncl
96
44
21
18
49
23
76
30
Review
skupina A 10. kolo 29
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
19. 12. 2021
14:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Lejčko
Simona Jindřichová
33
101
12
20
13
60
24
83
Review
skupina A 11. kolo 33
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
27. 11. 2021
11:00
Hala Kuncova Dominik Barták
Pavel Theodor
114
48
30
15
65
22
93
32
Review
skupina A 11. kolo 31
Jižní Supi
BK Klatovy
13. 12. 2021
17:30
TJ Sokol Petrovice Michal Dub
Dennis Billík
47
65
16
22
25
42
41
54
Review
skupina A 11. kolo 32
Sokol Vyšehrad
BK Jiskra Domažlice
18. 12. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Lejčko
Simona Jindřichová
48
91
2
32
14
58
31
68
Review
skupina A 12. kolo 35
Jižní Supi
BK Jiskra Domažlice
19. 12. 2021
09:00
TJ Sokol Petrovice Jakub Hejduk
Martin Koudela
73
47
18
19
33
29
53
38
Review
skupina A 12. kolo 36
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
28. 11. 2021
10:30
SH Plzeň - hala č.4 Lukáš Kalabza
Pavel Podhůrský
100
59
30
8
53
16
69
37
Review
skupina A 12. kolo 34
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
28. 11. 2021
14:00
Sokolovna Vyšehrad Radomír Kohout
David Kuděj
46
88
9
27
21
43
36
65
Review
skupina A 13. kolo 37
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
11. 12. 2021
11:00
Městská sportovní hala Lubomír Porvich
Jakub Mašek
63
90
5
20
17
53
39
66
Review
skupina A 13. kolo 39
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
11. 12. 2021
12:30
Sportovní hala Sokol Rudolf Salvetr
Jiří Jodl
54
73
13
12
29
27
37
53
Review
skupina A 13. kolo 38
BK Klatovy
BA Sparta Praha
11. 12. 2021
14:00
SH BK Klatovy Václav Galajda
Jan Hošťálek
54
75
6
20
27
40
44
59
Review
skupina A 14. kolo 40
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
12. 12. 2021
10:00
SH BK Klatovy Jiří Mužík
Tomáš Sklenář
32
59
5
7
12
22
27
39
Review
skupina A 14. kolo 41
BK Jiskra Domažlice
BA Sparta Praha
12. 12. 2021
11:30
Městská sportovní hala Petr Blahout
Jakub Hejduk
57
107
13
27
27
57
45
75
Review
skupina A 14. kolo 42
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
12. 12. 2021
12:00
Sportovní hala Sokol Stanislav Dvořák
Martin Šlehofer
87
39
28
6
42
17
60
31
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Patrik Wanke Sluneta Ústí n. L. 14 29 1.0 21.4 8.9 0.2 3.0/4.6 65.4 1.9
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 14 29 1.0 20.1 7.7 0.5 3.3/7.1 46.8 2.2
Adam Avuk BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 27 1.0 21.5 9.2 0.3 2.3/4.0 57.0 1.7
Filip Vaněk BK Jiskra Domažlice 14 23 1.0 23.4 7.2 1.7 3.7/5.9 63.2 2.2
Samuel Nohel Tygři Brno 14 29 1.0 18.3 7.6 0.0 3.1/4.2 72.4 1.7
Jiří Radouš SK Žabovřesky 14 22 1.0 23.0 9.5 0.1 3.8/7.8 49.1 1.3
Ondřej Kos BC Vysočina 14 24 1.0 20.2 7.2 0.8 3.5/6.7 52.8 2.1
Richard Novák NH Ostrava 14 24 1.0 20.1 7.3 1.5 1.1/2.1 52.0 1.7
Jan Nádherný Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 21.9 9.1 0.5 2.0/3.8 51.2 1.1
Martin Procházka BA Sparta Praha 14 23 1.0 20.3 8.2 0.7 1.8/3.3 55.3 1.7
Vojtěch Nevrla BK Snakes Ostrava 14 29 1.0 15.9 6.5 0.2 2.3/5.2 44.0 2.0
Vavřinec Zahořík Tygři Praha 14 28 1.0 16.3 7.1 0.0 2.0/4.0 50.5 1.8
11 Kryštof Brezík Sokol Pražský 14 18 1.0 25.3 8.7 1.0 4.8/7.7 63.0 1.6
Přemysl Čeněk Kadlec BCM Orli Prostějov 14 23 1.0 19.7 8.7 0.1 2.0/7.3 27.5 2.7
Vojtěch Václav Melša Královští Sokoli 14 26 1.0 16.7 6.5 0.6 1.7/2.9 60.0 2.4
23 Václav Nosek Sokol Pražský 14 20 1.0 21.5 8.9 0.5 2.2/4.5 48.3 1.3
Václav Wiesner Sluneta Ústí n. L. 14 28 1.0 15.1 6.7 0.0 1.6/3.3 50.5 2.0
Metoděj Pazdera SKUP-BCM Olomouc 14 12 1.0 35.0 14.1 0.3 5.8/11.3 51.5 2.2
Noel Wesley Ngombele Tygři Brno 14 24 1.0 17.4 7.3 0.2 2.2/4.9 44.9 2.2
6 Jan Kodyš BK Klatovy 14 24 1.0 16.6 7.3 0.1 1.8/4.2 43.6 1.9
Štěpán Lička BK NH Ostrava B 13 23 1.0 17.2 7.3 0.2 1.9/4.1 45.3 3.0
Šimon Melichar BASKET Brno 14 23 1.0 17.0 6.8 0.5 1.9/4.7 40.7 3.0
Jan Hrubý BCM Orli Prostějov 13 19 1.0 20.5 8.5 0.4 2.5/4.9 50.5 2.7
Jiří Mikeš Kelti Nové Strašecí 14 23 1.0 17.0 5.7 0.8 3.0/6.2 48.6 1.5
Radim Štěpánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 29 1.0 13.4 5.8 0.4 0.7/2.6 28.4 2.0
Matyas Gazdačko Jiskra Kyjov 13 23 1.0 16.8 7.5 0.0 1.9/3.8 48.9 1.8
Antonín Hanzlíček Lokomotiva Plzeň 14 28 1.0 13.8 4.7 0.9 1.8/3.8 46.7 3.5
Jaroslav Dostál BA Sparta Praha 14 19 1.0 19.9 8.8 0.2 1.6/3.5 47.0 1.7
0 Jakub Medveď Jižní Supi 14 21 1.0 17.9 7.7 0.2 1.8/3.1 56.9 1.7
11 David Kozel Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 14.3 4.1 1.7 1.1/1.8 0.0* 1.3
Richard Štefek BK Snakes Ostrava 14 29 1.0 12.7 4.5 0.5 2.2/3.8 56.8 1.8
Adam Pulkrábek BASKET Brno 14 23 1.0 16.0 4.6 1.7 1.7/4.0 44.0 1.8
Marek Houška Válečníci Děčín 13 24 1.0 15.1 5.1 1.0 1.7/3.0 56.2 1.7
Lukáš Poulíček Tygři Praha 14 21 1.0 16.8 7.8 0.0 1.1/3.3 34.8 2.0
Vojtěch Malík NH Ostrava 13 29 1.0 12.1 5.0 0.5 0.8/1.6 0.0* 1.3
Matyáš Janovský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 1.0 13.4 5.5 0.5 1.1/3.0 37.7 2.2
31 Štěpán Kučera BK Pelhřimov 14 22 1.0 15.8 6.2 0.6 1.5/3.7 41.5 2.4
David Reisinger USK Praha 14 24 1.0 14.3 6.0 0.3 1.6/4.0 40.6 3.0
Jan Havelka Lions J. Hradec 14 23 1.0 14.8 6.2 0.2 2.0/4.6 42.5 2.3
Martin Šimko Tygři Brno 13 21 1.0 16.0 7.1 0.0 1.8/3.1 58.5 2.5
Alexandr Krob NH Ostrava 14 29 1.0 11.4 4.3 0.7 0.6/1.1 0.0* 2.3
2 Filip Bartoš Jižní Supi 14 22 1.0 14.8 6.3 0.1 1.8/3.7 48.1 2.5
Jan Kopecký Válečníci Děčín 12 27 1.0 11.9 4.0 0.7 1.7/3.4 50.5 2.5
Patrik Újezdský BA Nymburk 14 22 1.0 14.5 6.2 0.5 0.8/1.5 0.0* 2.7
Daniel Šnaur NH Ostrava 14 23 1.0 13.9 5.8 0.6 0.5/1.5 0.0* 2.5
Jonáš Houser Válečníci Děčín 13 26 1.0 12.2 4.6 0.3 2.0/4.4 46.5 1.8
Ondřej Žila NH Ostrava 14 28 1.0 11.3 4.6 0.4 0.7/1.6 0.0* 2.4
23 Josef Šlof BK Klatovy 14 16 1.0 19.7 8.4 0.3 2.0/4.4 45.7 1.7
David Sirotek BK Vyškov 14 21 1.0 14.8 6.7 0.0 1.4/2.9 49.2 2.4
Adam Hypl Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 14.0 5.8 0.3 1.5/4.0 37.1 2.1
Petr Vondráček BA Tygři Louny 14 24 1.0 12.8 5.0 0.6 0.8/2.0 0.0* 1.8
Ondřej Pospíchal Tygři Praha 14 28 1.0 10.9 4.9 0.0 1.2/2.8 43.6 1.5
Lukáš Tichý NH Ostrava 14 26 1.0 11.8 5.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 2.0
Jan Broda SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 18.0 6.7 0.6 2.8/5.9 48.0 2.1
David Holubec Pandy Čelákovice 14 14 1.0 21.9 8.9 0.6 2.3/5.2 43.8 2.4
Jiří Nejezchleba BA Sparta Praha 14 21 1.0 14.4 6.5 0.0 1.3/4.0 32.9 1.5
Milan Pernica BK Jiskra Domažlice 14 23 1.0 13.0 5.2 0.2 2.0/4.6 43.8 2.3
Ondřej Čihánek Basketpoint Frýdek-Místek 14 22 1.0 13.6 5.7 0.5 0.7/1.9 0.0* 2.3
Filip Mašek Tygři Brno 13 30 1.0 9.9 4.2 0.1 1.1/2.3 45.7 1.4
Lukáš Podrazil Tygři Praha 14 25 1.0 11.7 5.2 0.0 1.3/3.6 37.1 2.4
Ondřej Kubík Jiskra Kyjov 14 19 1.0 15.4 6.9 0.0 1.5/3.5 41.8 1.3
Viktor Novák NH Ostrava 14 25 1.0 11.6 4.6 0.2 1.7/2.6 65.6 2.0
15 Lukáš Veselský BK Klatovy 14 20 1.0 14.4 6.7 0.0 1.0/2.9 32.8 2.4
Marek Kovář SK Žabovřesky 14 26 1.0 11.0 3.9 0.3 2.3/3.4 68.5 2.0
Tadeáš Braun SK Žabovřesky 14 23 1.0 12.4 5.2 0.0 1.9/4.5 42.3 2.6
Lukáš Chlupsa Sj. BK Litoměřice 13 24 1.0 11.8 5.1 0.4 0.5/2.2 22.6 1.8
Ondřej Nikodým Kelti Nové Strašecí 14 17 1.0 16.6 4.9 1.7 1.7/3.1 55.8 1.5
10 Bernard Kavka BK Klatovy 14 23 1.0 12.2 5.1 0.1 1.7/3.0 54.3 1.3
Matěj Soušek Sokol Písek 14 21 1.0 13.1 4.9 0.5 1.7/4.0 43.4 2.5
Jindřich Mittner BK Vyškov 14 24 1.0 11.4 5.1 0.0 1.0/2.4 43.1 1.9
Lukáš Bartoň BK Snakes Ostrava 14 21 1.0 13.0 5.3 0.1 2.0/3.5 56.2 1.7
Viktor Šilhan Tygři Brno 14 26 1.0 10.4 3.8 0.1 2.4/4.8 50.8 1.2
Jiří Vyškovský BK Vyškov 14 21 1.0 12.7 4.1 0.8 2.2/4.7 46.5 1.9
Michal Hamtil BA Nymburk 14 20 1.0 13.3 5.9 0.2 1.0/3.4 27.9 1.6
Šimon Batelka BC Kolín 13 24 1.0 11.0 4.4 0.0 2.3/5.8 38.8 1.8
Tobiáš Trávník Jiskra Kyjov 14 24 1.0 11.0 4.4 0.3 1.4/3.3 42.3 2.0
Lukáš Motlík Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 10.0 3.7 0.2 2.0/4.8 40.8 2.6
Josef Kolářík Sokol Písek 14 19 1.0 13.6 5.6 0.3 1.4/2.9 47.3 1.5
Martin Bodlák Pandy Čelákovice 14 19 1.0 13.5 4.8 0.7 1.6/2.8 58.5 2.6
Michal Halamíček BC Nový Jičín 13 23 1.0 11.0 4.2 0.5 1.3/2.7 46.0 1.8
22 Filip Šnejdar BK Klatovy 13 24 1.0 10.4 4.6 0.0 1.2/3.1 37.3 1.4
Petr Turin BASKET Brno 14 5 1.0 49.6 21.0 0.8 5.2/6.4 81.3 1.8
Michal Glac NH Ostrava 14 28 1.0 8.8 4.0 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
Jakub Ptáček BK NH Ostrava B 12 24 1.0 10.1 4.2 0.2 1.2/2.8 42.4 2.4
Vojtěch Hamáček Královští Sokoli 14 25 1.0 9.7 4.4 0.1 0.5/1.2 0.0* 2.3
Tomáš Weniger Královští Sokoli 14 25 1.0 9.7 4.2 0.2 0.7/1.7 0.0* 1.2
Tadeáš Tichý BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 1.0 9.1 3.0 0.7 1.0/1.5 0.0* 1.8
Jan Bělohradský Tygři Praha 14 22 1.0 10.5 4.6 0.1 0.9/2.0 43.2 1.9
Antonín Fastner Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 8.9 4.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jakub Broda SKUP-BCM Olomouc 14 23 1.0 9.9 4.2 0.0 1.5/4.2 35.4 1.0
Jan Kučera Pandy Čelákovice 13 20 1.0 11.4 3.8 0.7 1.9/3.4 56.7 2.5
Lukáš Žůrek STRABAG Zlín 14 21 1.0 10.8 5.0 0.0 0.9/2.4 37.3 2.0
Antonín Vojík Sj. BK Litoměřice 14 19 1.0 11.9 5.3 0.1 1.2/3.3 36.5 2.6
Filip Koval Sj. BK Litoměřice 14 21 1.0 10.7 4.6 0.0 1.4/4.2 33.7 1.4
David Horák Slavia Kroměříž 14 20 1.0 11.2 4.9 0.0 1.5/5.2 28.2 1.9
František Zikmund Lokomotiva Plzeň 14 24 1.0 9.3 3.8 0.1 1.4/2.1 66.7 1.8
Marek Zaspal Kelti Nové Strašecí 14 23 1.0 9.6 4.4 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.1
Lukáš Bílek BK Vlci Žďár 14 23 1.0 9.5 3.9 0.3 0.7/3.0 25.0 2.6
Tomáš Míča BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 17 1.0 12.9 5.1 0.5 1.4/2.8 48.9 1.4
Filip Forró Válečníci Děčín 14 25 1.0 8.6 3.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.5
Radek Chaloupka USK Praha 13 17 1.0 12.6 3.2 1.3 2.4/3.8 61.5 0.8
Matěj Rosecký BK Vlci Žďár 13 22 1.0 9.7 4.1 0.1 1.2/2.4 50.0 2.2
Marek Dvořák Tygři Brno 14 27 1.0 7.9 3.4 0.0 1.0/1.9 0.0* 1.3
4 Petr Dopita Sokol Pražský 14 22 1.0 9.7 4.3 0.0 1.1/3.3 34.2 2.2
Simon Unverdorben BK Jiskra Domažlice 13 20 1.0 10.5 4.7 0.0 1.1/2.8 39.3 2.3
Filip Čejka Basketpoint Frýdek-Místek 14 16 1.0 13.1 5.1 0.3 1.9/3.1 63.3 1.9
Daniel Prchal NH Ostrava 14 20 1.0 10.5 4.2 0.5 0.6/1.6 0.0* 1.6
Ivan Pashkov USK Praha 13 21 1.0 9.9 4.0 0.1 1.5/3.3 46.4 2.6
Roman Mřihlad BC Nový Jičín 14 18 1.0 11.5 5.2 0.0 1.1/4.1 25.7 1.8
Dominik Tuška BK Jiskra Domažlice 13 17 1.0 12.1 5.0 0.3 1.2/2.1 60.0 1.5
Jáchym Prüher BC Vysočina 14 21 1.0 9.8 4.1 0.0 1.6/4.3 37.8 2.6
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 13 23 1.0 8.9 3.7 0.2 0.9/3.0 30.0 2.6
Matěj Severa Sluneta Ústí n. L. 14 21 1.0 9.8 4.1 0.0 1.6/3.0 51.6 3.0
Vojtěch Urbánek BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 26 1.0 7.8 3.2 0.3 0.5/0.9 0.0* 0.8
Šimon Pažout BA 2006´ Roudnice n.L. 14 21 1.0 9.7 3.6 0.3 1.5/3.6 42.7 1.4
David Němec BCM Orli Prostějov 14 20 1.0 10.1 3.6 0.3 2.2/5.8 37.1 2.8
Daniel Havránek BA Tygři Louny 14 26 1.0 7.7 3.3 0.2 0.7/1.5 0.0* 2.9
Václav Čech BK Vlci Žďár 14 13 1.0 15.5 5.5 0.8 2.1/4.4 47.4 2.0
Martin Šibal Tygři Brno 13 24 1.0 8.3 3.0 0.6 0.4/0.8 0.0* 1.1
Marek Sojka BA Nymburk 14 19 1.0 10.4 4.5 0.0 1.4/3.4 41.5 1.1
Robin Salva BK Opava 14 20 1.0 9.8 4.7 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.0
Filip Jano BK Jiskra Domažlice 14 23 1.0 8.4 3.8 0.0 0.9/3.3 26.0 2.4
Hubert Menšík Tygři Brno 14 26 1.0 7.5 3.2 0.0 1.0/2.2 48.2 2.1
Marek Lihan Jiskra Kyjov 14 23 1.0 8.4 3.3 0.2 1.3/2.6 48.3 2.2
17 Safet Muhič Sokol Pražský 14 21 1.0 9.1 3.7 0.2 1.0/2.3 44.9 2.2
Vojtěch Gronský BK Opava 13 20 1.0 9.6 3.6 0.3 1.5/3.6 40.8 1.7
Daniel Cikánek BA Tygři Louny 14 24 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.3
Šimon Pučelík BA Sparta Praha 14 19 1.0 9.9 3.9 0.1 2.0/5.2 38.8 1.8
23 Šimon Malínský Slavoj Č. Brod 14 17 1.0 11.1 3.8 0.6 1.5/2.5 59.5 0.4
Jakub Řeha BK Snakes Ostrava 14 24 1.0 7.8 2.1 0.8 1.3/1.9 0.0* 3.0
Matěj Zapletal Jiskra Kyjov 13 23 1.0 8.1 3.0 0.3 1.2/2.9 41.8 1.7
Adam Žvak BK Snakes Ostrava 14 25 1.0 7.5 3.1 0.1 1.0/2.7 37.3 2.3
Tobiáš Velecký SK Žabovřesky 14 24 1.0 7.8 3.2 0.0 1.3/2.7 50.0 2.0
11 František Kinský BK Klatovy 13 24 1.0 7.7 3.3 0.0 1.2/2.5 48.3 1.1
Jiří Pražák Slavia Kroměříž 13 22 1.0 8.4 3.4 0.0 1.5/4.0 37.9 2.3
Martin Max Dzivjak Sj. BK Litoměřice 14 22 1.0 8.3 3.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.4
Jonáš Sukup STRABAG Zlín 14 15 1.0 12.1 5.0 0.2 1.5/3.0 48.9 1.3
Jakub Chrz Sokol Písek 14 20 1.0 9.0 3.9 0.0 1.2/2.4 51.1 1.9
Marek Sekáč BK Levharti Chomutov 14 14 1.0 12.9 5.7 0.2 0.8/2.7 28.9 1.7
Jakub Mlynář USK Praha 14 22 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/2.0 0.0* 2.5
Vojtěch Grubba Sj. BK Litoměřice 14 24 1.0 7.4 3.0 0.3 0.7/1.7 0.0* 2.3
Jakub Chaloupka USK Praha 13 16 1.0 11.0 4.6 0.2 1.3/2.2 60.0 1.6
10 Lukáš Hejduk BK Opava 13 20 1.0 8.8 3.6 0.3 0.8/2.4 31.3 0.7
Filip Tobiáš BA Nymburk 14 18 1.0 9.7 3.8 0.4 1.0/1.6 0.0* 1.0
25 Michal Mašín Slavoj Č. Brod 14 17 1.0 10.2 4.5 0.0 1.1/2.8 40.4 0.2
Marek Mališ NH Ostrava 14 31 1.0 5.5 2.0 0.4 0.3/0.7 0.0* 1.0
Tomáš Wasserbauer TJ Sokol Kbely 14 11 1.0 15.4 6.5 0.0 2.5/6.5 37.5 1.7
Robin Kalousek Slavia Kroměříž 14 14 1.0 12.0 4.4 0.1 2.7/4.8 56.7 1.4
David Svoboda BA Sparta Praha 14 20 1.0 8.3 2.8 0.6 1.0/1.8 0.0* 2.1
Jakub Vagner Sokol Vyšehrad 13 17 1.0 9.8 4.2 0.1 0.9/2.1 44.4 2.1
Ondřej Trkan Tygři Brno 13 24 1.0 6.9 3.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.9
Michal Klička Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 6.3 2.3 0.3 1.0/1.7 0.0* 1.7
Vadim Krčmář BK NH Ostrava B 12 23 1.0 7.1 2.9 0.2 0.7/2.3 31.5 1.7
Štěpán Bláha BC Nový Jičín 14 15 1.0 10.8 4.5 0.0 1.7/3.8 45.6 2.1
4 Jan Hlaváč Slavoj Č. Brod 14 20 1.0 8.1 3.5 0.3 0.4/0.9 0.0* 0.1
Patrik Hauser BA Nymburk 14 21 1.0 7.7 3.0 0.2 1.0/2.4 39.2 1.5
Jan Ille Lions J. Hradec 14 24 1.0 6.6 2.1 0.2 1.8/3.6 51.2 2.5
Tomáš Rybařík Sokol Písek 14 16 1.0 9.8 3.4 0.6 1.0/1.8 0.0* 1.9
David Sláma BK Vlci Žďár 14 25 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/3.3 16.9 2.9
Lukáš Žabenský BK Snakes Ostrava 13 24 1.0 6.4 2.8 0.1 0.5/1.8 0.0* 3.1
Martin Sztolarik Basketpoint Frýdek-Místek 14 17 1.0 9.0 3.3 0.5 0.8/1.5 0.0* 2.2
Jaroslav Suk Sokol Písek 14 21 1.0 7.2 3.0 0.1 0.8/2.0 40.5 2.3
Ondřej Kubík Pandy Čelákovice 13 21 1.0 7.2 2.7 0.1 1.3/1.9 0.0* 0.8
Ondřej Miklas BASKET Brno 13 21 1.0 7.2 2.5 0.2 1.6/2.7 57.9 2.3
8 Vincent Krátký Sokol Pražský 14 20 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.5
Micah Anthony Perkins BK Opava 14 21 1.0 7.0 2.9 0.1 1.0/2.9 35.0 1.2
Vojtěch Hajda BK NH Ostrava B 13 22 1.0 6.6 2.8 0.0 1.0/2.0 47.7 1.5
Pavel Krčmář BK Vlci Žďár 14 16 1.0 9.1 4.2 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Luka Kešelj TJ Sokol Kbely 14 22 1.0 6.6 2.6 0.1 1.0/2.6 38.6 2.1
Tomáš Navrátil Jiskra Kyjov 14 21 1.0 6.9 2.2 0.1 2.1/3.8 56.3 0.9
Jiří Máčala STRABAG Zlín 14 21 1.0 6.9 3.2 0.1 0.1/0.4 0.0* 2.0
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 13 20 1.0 7.2 2.8 0.4 0.6/2.5 22.0 2.1
Marek Paul BK Jiskra Domažlice 14 23 1.0 6.3 1.8 0.6 0.8/2.7 29.5 1.8
Martin Mráz Lokomotiva Plzeň 14 26 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.8
Jan Vybíral Lions J. Hradec 11 22 1.0 6.5 2.2 0.5 0.5/1.4 0.0* 1.0
Nikola Nevrlý SKUP-BCM Olomouc 14 21 1.0 6.8 2.9 0.0 1.0/2.3 44.9 2.1
Štěpán Valenta BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 23 1.0 6.1 2.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.9
Michal Valečko BK Vyškov 14 24 1.0 5.8 2.4 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.7
David Stoklas Slavia Kroměříž 13 23 1.0 6.0 2.7 0.0 0.5/2.3 20.4 4.1
7 Daniel Gasiúnas-Demčenko Sokol Pražský 13 16 1.0 8.6 3.3 0.3 1.3/1.8 0.0* 1.9
Jan Barčák BK Opava 14 10 1.0 13.7 5.6 0.0 2.5/3.7 67.6 1.3
Jakub Moravčík BASKET Brno 14 17 1.0 8.1 3.6 0.0 0.9/3.1 28.8 2.1
Aleš Jancur Královští Sokoli 14 23 1.0 6.0 2.3 0.1 0.9/2.2 40.0 1.5
Šimon Netolický Válečníci Děčín 14 24 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/2.8 23.5 1.5
Matěj Makovička BA 2006´ Roudnice n.L. 14 25 1.0 5.4 2.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.2
9 Jaroslav Melka BK Klatovy 14 18 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/4.3 35.1 3.1
Jan Škařupa BC Nový Jičín 14 17 1.0 7.8 3.6 0.0 0.5/1.7 0.0* 0.5
Jiří Maršolek BK NH Ostrava B 13 21 1.0 6.2 2.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.6
Petr Vaverka Pandy Čelákovice 14 19 1.0 6.8 2.9 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.9
Vojtěch Strnad Válečníci Děčín 13 26 1.0 5.0 1.6 0.4 0.7/1.8 0.0* 1.5
Marek Vajda BK Opava 13 19 1.0 6.8 2.5 0.3 1.0/4.0 25.0 2.1
David Hyský BC Vysočina 14 19 1.0 6.8 2.7 0.0 1.4/4.1 34.6 1.2
14 Juraj Onuška Jižní Supi 14 18 1.0 7.2 3.3 0.0 0.6/2.2 28.2 1.7
František Grill Lions J. Hradec 13 23 1.0 5.6 2.3 0.1 0.8/2.4 33.9 2.5
Darius Kimia Lokomotiva Plzeň 14 28 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.9
Ondřej Peč BK Vyškov 13 20 1.0 6.5 2.3 0.0 1.9/4.1 45.7 2.1
Dominik Suchomel BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 17 1.0 7.5 3.0 0.2 0.8/1.8 0.0* 1.2
Daniel Kormaník NH Ostrava 13 28 1.0 4.5 1.7 0.2 0.5/1.1 0.0* 0.7
7 Kryštof Kotáb BK Klatovy 13 23 1.0 5.5 2.2 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.3
Josef Böhm Tygři Brno 14 29 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.6
Oldřich Liška Sj. BK Litoměřice 14 15 1.0 8.4 4.1 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Pavel Čížek Sokol Písek 14 21 1.0 6.0 2.2 0.3 0.7/1.9 0.0* 1.2
Kryštof Pyš BK NH Ostrava B 13 21 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/1.8 0.0* 1.9
Adam Dřímal USK Praha 13 21 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/2.8 18.6 3.0
Florián Vonzino BK Snakes Orlová 13 19 1.0 6.4 2.4 0.3 0.8/3.1 25.9 2.8
Michal Nozar BA Nymburk 14 12 1.0 10.2 3.7 0.5 1.3/2.9 45.7 2.3
Matěj Hendrych BA Nymburk 14 18 1.0 6.7 2.7 0.0 1.3/2.7 46.9 0.8
Martin Šolc Pandy Čelákovice 14 18 1.0 6.7 3.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.6
Štěpán Horák BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 25 1.0 4.8 1.9 0.1 0.6/1.1 0.0* 0.8
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 13 12 1.0 9.9 3.4 0.6 1.3/3.1 43.2 3.2
Šimon Mayer Sluneta Ústí n. L. 14 19 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/2.1 55.0 2.1
Sebastian Hynčica BK Snakes Ostrava 14 25 1.0 4.7 2.0 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.5
Oliver Zdobinský BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 17 1.0 6.9 2.3 0.6 0.5/1.8 0.0* 1.8
Marek Leznar SK Žabovřesky 14 16 1.0 7.2 3.1 0.0 0.9/2.6 36.6 1.9
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 12 21 1.0 5.5 2.0 0.0 1.2/3.8 32.5 2.4
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 13 8 1.0 14.3 4.5 0.6 3.4/6.8 50.0 1.6
Štěpán Tůma BK Vlci Žďár 14 24 1.0 4.7 1.7 0.1 0.9/2.0 45.8 2.1
Tomáš Slavíček BK Snakes Ostrava 14 30 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Jakub Coubal BC Kolín 13 23 1.0 4.9 1.9 0.0 1.1/3.5 32.1 0.8
Marek Hranoš BK Snakes Ostrava 13 20 1.0 5.6 2.3 0.1 0.9/1.7 0.0* 1.0
Sean Klégr Tygři Praha 14 20 1.0 5.6 2.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Kryštof Novotný Lions J. Hradec 13 14 1.0 7.8 3.2 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.9
Alois Kudrlička Lokomotiva Plzeň 14 14 1.0 7.8 3.1 0.3 0.8/1.6 0.0* 1.1
Matěj Buben Válečníci Děčín 13 20 1.0 5.5 2.3 0.1 0.6/1.5 0.0* 2.2
Jakub Kolík BK VIVIDBOOKS Pardubice 13 23 1.0 4.7 1.4 0.4 0.6/0.8 0.0* 1.0
Kryštof Kotek Válečníci Děčín 13 25 1.0 4.3 1.6 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.0
Daniel Mrázek Tygři Brno 14 21 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.5
František Voda TJ Sokol Kbely 13 15 1.0 7.0 2.9 0.0 1.1/2.9 38.6 2.8
Jan Gabriel Vereška BK Snakes Orlová 13 11 1.0 9.5 3.8 0.2 1.4/3.2 42.9 1.5
Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 13 22 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/2.0 0.0* 2.0
Teodor Kačírek Sokol Písek 13 12 1.0 8.8 3.3 0.4 1.0/2.2 46.2 1.5
19 David Šimon BK Pelhřimov 14 22 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.7
Daniel Starý BA Tygři Louny 14 20 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.8
David Klieštik BC Vysočina 14 23 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.7
Ondřej Zeman BK Vyškov 14 19 1.0 5.4 2.0 0.4 0.3/0.9 0.0* 3.5
Hubert Kanda Tygři Praha 13 28 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Vojtěch Fučík BC Kolín 14 20 1.0 5.1 2.1 0.1 0.9/1.9 0.0* 0.7
Vojtěch Adamec BC Nový Jičín 14 24 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/2.5 26.2 2.7
Jan Ludva BC Nový Jičín 14 21 1.0 4.9 1.9 0.0 0.9/3.0 30.2 2.2
Tobias Zapletal Basketpoint Frýdek-Místek 13 18 1.0 5.6 2.0 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.2
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 12 20 1.0 5.0 1.6 0.4 0.7/1.6 0.0* 1.7
Denis Špringl BA 2006´ Roudnice n.L. 14 17 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/2.6 31.8 1.4
15 Michal Pitrák BK Pelhřimov 14 24 1.0 4.2 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.2
Nicolas Vosol BC Nový Jičín 13 20 1.0 5.0 1.9 0.1 1.0/2.6 38.5 1.6
Tomáš Řezníček BC Kolín 14 19 1.0 5.3 1.8 0.1 1.3/3.9 32.0 1.1
Josef Opluštil Kelti Nové Strašecí 13 20 1.0 5.0 2.0 0.2 0.5/1.2 0.0* 0.5
Marko Duspara BK Snakes Ostrava 14 11 1.0 9.1 3.2 0.4 1.6/2.4 69.2 1.8
Kryštof Davídek BA Nymburk 14 9 1.0 11.0 4.6 0.3 0.9/1.0 0.0* 1.4
Matěj Ulrich BA Tygři Louny 14 20 1.0 5.0 1.9 0.0 1.3/3.4 36.8 1.7
Denis Kudela BK NH Ostrava B 12 15 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.8
Šimon Klouček BA Nymburk 14 16 1.0 6.1 2.2 0.4 0.6/1.6 0.0* 0.9
Antonín Buráň STRABAG Zlín 14 17 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.9
Tomáš Pospíšil BA Tygři Louny 14 11 1.0 8.8 3.8 0.3 0.4/1.5 0.0* 1.1
Filip Řehulka BK Snakes Ostrava 14 29 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Tomáš Novotný Tygři Praha 14 25 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.4
Jan Beníšek Sokol Písek 13 18 1.0 5.3 2.0 0.2 0.7/1.8 0.0* 0.4
Jakub Kraval BK Opava 13 14 1.0 6.9 2.4 0.4 0.9/1.9 0.0* 1.1
Martin Pylypiv STRABAG Zlín 14 16 1.0 6.0 2.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
32 Štěpán Příhůnek BK Pelhřimov 14 14 1.0 6.8 2.6 0.3 0.6/1.8 0.0* 2.1
Jan Čech Sj. BK Litoměřice 14 22 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.6
Matyáš Bindr BK Opava 13 14 1.0 6.8 2.5 0.0 1.8/4.6 39.1 1.8
Matyáš Kadlec TJ Sokol Kbely 13 18 1.0 5.3 2.2 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.5
98 Marek Očadlík Sokol Pražský 14 22 1.0 4.3 1.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.4
5 Pavel Hrdina Jižní Supi 14 20 1.0 4.7 2.1 0.0 0.6/2.6 23.1 2.3
Jan Straka BASKET Brno 13 17 1.0 5.5 2.4 0.1 0.5/1.4 0.0* 1.9
Tomáš Tranžík BK Levharti Chomutov 13 15 1.0 6.3 2.7 0.1 0.6/1.9 0.0* 1.4
Jakub Skála BA Tygři Louny 14 7 1.0 13.3 4.6 0.7 2.0/4.3 46.7 2.0
Viktor Janda BA 2006´ Roudnice n.L. 13 20 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/2.9 22.8 1.3
Jakub Renner Sluneta Ústí n. L. 12 28 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Daniel Poláček BA Nymburk 13 17 1.0 5.5 2.1 0.2 0.6/2.1 31.4 0.6
Ondřej Skákal Královští Sokoli 14 10 1.0 9.2 4.3 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Filip Mikota BA 2006´ Roudnice n.L. 14 15 1.0 6.1 2.9 0.0 0.3/1.9 0.0* 1.9
Jakub Pospíšil BCM Orli Prostějov 14 19 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.9 0.0* 1.3
Filip Weniger Královští Sokoli 14 26 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Petr Hasman Sj. BK Litoměřice 14 19 1.0 4.7 2.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.0
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 14 9 1.0 10.0 3.3 0.8 1.0/3.1 32.1 0.3
Samuel Šticha STRABAG Zlín 14 18 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Marek Jebavý BC Kolín 12 12 1.0 7.4 3.1 0.0 1.3/2.9 42.9 0.9
Robin Petr Královští Sokoli 14 18 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.8 0.0* 2.7
20 Matyáš Zajíc BK Pelhřimov 13 15 1.0 5.9 2.5 0.0 1.0/2.1 48.4 1.5
Petr Šebek SK Žabovřesky 14 17 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.5 31.0 2.6
Vojtěch Šeděnka BK Snakes Ostrava 14 22 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
17 Adam Gomboš BA Sparta Praha 13 19 1.0 4.6 1.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.5
Vincent Fryc BA Sparta Praha 14 20 1.0 4.3 1.4 0.5 0.3/1.0 0.0* 1.8
Jáchym Libich Válečníci Děčín 12 22 1.0 3.9 1.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.5
Ondřej Šerý BASKET Brno 14 19 1.0 4.5 2.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.1
Samuel Růžička BCM Orli Prostějov 14 17 1.0 4.9 1.9 0.2 0.6/1.8 0.0* 1.8
Matyáš Nechvátal TJ Sokol Kbely 14 16 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.4 0.0* 2.5
Tobiáš Kracík Sj. BK Litoměřice 14 21 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Lukáš Pastor Sluneta Ústí n. L. 13 28 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Michal Putera NH Ostrava 14 21 1.0 4.0 1.6 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.5
Jaroslav Perlík BA 2006´ Roudnice n.L. 14 23 1.0 3.6 1.5 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.2
6 Radim Hušák Sokol Pražský 14 6 1.0 13.8 5.3 0.2 2.7/5.2 51.6 1.5
Jan Hruška Královští Sokoli 13 18 1.0 4.6 1.8 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.7
Roland Berauer Sokol Vyšehrad 14 15 1.0 5.5 2.1 0.1 0.8/2.7 29.3 4.2
Petr Žabenský BA Nymburk 14 14 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.9
Jan Nedorost Válečníci Děčín 14 22 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.8
Lukáš Vrána BK Vlci Žďár 14 23 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.7
Vojtěch Hornický Sj. BK Litoměřice 13 16 1.0 5.0 1.9 0.2 0.6/1.3 0.0* 2.2
Tomáš Drabina Basketpoint Frýdek-Místek 12 16 1.0 5.0 2.2 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.5
Filip Zámostný USK Praha 14 20 1.0 4.0 1.7 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.6
Adam Lang Tygři Praha 13 22 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.8
Pavel Procházka TJ Sokol Kbely 14 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.6
Václav Štuksa Lokomotiva Plzeň 14 25 1.0 3.1 0.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 0.9
Matěj Richter Pandy Čelákovice 14 18 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.7
Vojtěch Kužela BK Vlci Žďár 14 18 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.4
Tomáš Mlčoch SKUP-BCM Olomouc 13 21 1.0 3.6 1.5 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.1
Matěj Mršťák NH Ostrava 13 26 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.3 0.0* 0.5
David Řezníček Tygři Praha 13 22 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Samuel Krejčí Lions J. Hradec 13 21 1.0 3.6 1.6 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.8
Václav Mrkvík BA Tygři Louny 13 21 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.4
Michal Blabolil Tygři Praha 13 15 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.1
Jan Kaiser BA 2006´ Roudnice n.L. 13 23 1.0 3.3 1.2 0.1 0.5/1.6 0.0* 1.1
Dominik Haller BK Vlci Žďár 13 21 1.0 3.6 1.2 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.3
Jakub Eimann BA Tygři Louny 14 5 1.0 14.8 7.2 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.8
10 Vojtěch Bezstarosta BK Pelhřimov 14 20 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.5
17 Lukáš Vaněk BK Pelhřimov 13 19 1.0 3.9 1.3 0.2 0.8/1.6 0.0* 1.1
Jakub Dvořák Jiskra Kyjov 13 15 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.5
Dan Holický Královští Sokoli 14 19 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.1
Adam Syrový Pandy Čelákovice 14 19 1.0 3.7 1.6 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
Šimon Černoch SK Žabovřesky 13 18 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.6
David Horálek Slavoj Č. Brod 14 9 1.0 7.9 2.4 0.3 2.0/2.9 69.2 0.9
Adam Baltaretu BA 2006´ Roudnice n.L. 14 25 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Matěj Horák Pandy Čelákovice 14 18 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
Richard Štráchal Sokol Vyšehrad 13 17 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/2.2 32.4 3.0
Frederik Kutty BK Opava 14 15 1.0 4.7 2.1 0.1 0.3/1.5 0.0* 0.8
9 Lukáš Gregor Sokol Pražský 14 21 1.0 3.3 1.3 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.9
Marek Petlan USK Praha 14 24 1.0 2.9 1.1 0.1 0.3/1.7 0.0* 0.8
Mikuláš Kohoutek Sokol Pražský 13 14 1.0 4.9 1.5 0.3 1.1/1.9 0.0* 1.5
Vojtěch Müller Sokol Vyšehrad 13 16 1.0 4.3 1.6 0.1 1.0/2.6 39.0 1.9
Ondřej Mrva BK NH Ostrava B 13 24 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.5
Duc Anh Nguyen BK Jiskra Domažlice 14 21 1.0 3.2 1.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.7
Daniel Kopecký USK Praha 14 13 1.0 5.2 1.9 0.2 0.7/1.8 0.0* 1.6
Samuel Wengřín BK NH Ostrava B 13 26 1.0 2.6 1.0 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.8
Jan Odermatt SK Žabovřesky 14 18 1.0 3.7 1.3 0.2 0.5/1.1 0.0* 1.8
Jan Vlnas Lions J. Hradec 14 18 1.0 3.7 1.3 0.1 0.8/2.2 38.5 2.1
Matěj Šaradín SKUP-BCM Olomouc 14 17 1.0 3.9 1.5 0.0 1.0/2.6 37.8 1.9
Josef Horák BC Nový Jičín 14 15 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/1.2 0.0* 2.3
Matyáš Soukop Jiskra Kyjov 13 22 1.0 3.0 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.7
Jáchym Jakeš SKUP-BCM Olomouc 14 14 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.8
Jan Vedral Pandy Čelákovice 13 16 1.0 4.1 1.1 0.6 0.1/0.1 0.0* 1.6
13 Viktor Kolacki BK Klatovy 14 24 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
Matěj Sklenařík USK Praha 13 23 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.3
Kryštof Havránek BASKET Brno 14 21 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.0
Jiří Priedhorský SK Žabovřesky 14 16 1.0 4.0 1.6 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.6
Filip Sládek STRABAG Zlín 13 7 1.0 9.0 4.1 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.3
Jiří Koláček BK Snakes Orlová 14 11 1.0 5.7 2.0 0.3 0.9/3.1 29.4 0.8
Jakub Galko SKUP-BCM Olomouc 14 11 1.0 5.7 2.6 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.8
Adam Stoklas Slavia Kroměříž 13 23 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.9
6 Matěj Chalupa Jižní Supi 14 18 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
Marek Přindiš SKUP-BCM Olomouc 14 21 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
24 William Walter Jižní Supi 13 17 1.0 3.6 1.5 0.1 0.2/1.4 0.0* 1.5
Tomáš Klement BK VIVIDBOOKS Pardubice 14 21 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Matěj Zouhar BA Tygři Louny 13 22 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
Jakub Lukavec Sokol Vyšehrad 14 13 1.0 4.6 1.6 0.3 0.5/1.2 0.0* 3.5
8 Vojtěch Musil Jižní Supi 13 15 1.0 4.0 1.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Vojtěch Polášek BC Nový Jičín 12 12 1.0 5.0 1.6 0.3 0.8/2.2 38.5 0.6
Jakub Kovač BA Nymburk 13 10 1.0 5.9 2.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.8
Štěpán Wolf BK Jiskra Domažlice 13 18 1.0 3.3 1.1 0.1 0.8/1.4 0.0* 0.7
Daniel Horňák BA 2006´ Roudnice n.L. 14 18 1.0 3.3 1.4 0.1 0.2/1.2 0.0* 1.8
Kryštof Kačer BC Kolín 14 22 1.0 2.7 1.1 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.2
Jan Stašek SKUP-BCM Olomouc 14 23 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.7
David Pekaj Jiskra Kyjov 13 21 1.0 2.8 0.9 0.0 1.0/2.1 45.5 1.9
Matyáš Vaněček BA Sparta Praha 14 18 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
Sebastián Hodboď Kelti Nové Strašecí 13 11 1.0 5.2 1.9 0.0 1.4/3.8 35.7 1.3
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 13 18 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 1.6
25 Jakub Fučík BK Pelhřimov 14 15 1.0 3.8 1.8