Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2018/19

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
Sokol Písek Sršni
Tigers Basketball České Budějovice
3. 11. 2018
09:00
Hala Elim Vratislav Novák
Michal Pivovarský
72
47
14
24
35
38
53
39
Review
Skupina A 1. kolo 2
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
3. 11. 2018
11:00
SH BK Klatovy Petr Havlíček
Václav Novák
71
39
16
17
30
23
46
30
Review
Skupina A 1. kolo 3
SKB Rokycany
BK Lokomotiva Plzeň
3. 11. 2018
14:00
Sportovní hala SKB Lubomír Porvich
Martin Bílek
54
84
11
23
20
47
30
69
Review
Skupina A 2. kolo 4
Sokol Pražský
SKB Rokycany
22. 9. 2018
13:00
Sokol pražský Jan Hejnic
Karel Křenek
98
40
25
2
46
10
70
27
Review
Skupina A 2. kolo 5
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
22. 9. 2018
15:00
Sportovní hala Sokol Vratislav Novák
Michal Pivovarský
83
71
20
19
44
35
62
58
Review
Skupina A 2. kolo 6
Tigers Basketball České Budějovice
BK Jiskra Domažlice
22. 9. 2018
15:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Václav Novák
79
76
17
26
36
39
59
54
Review
Skupina A 3. kolo 7
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
23. 9. 2018
10:00
Sokol pražský Jan Hejnic
Karel Křenek
77
104
14
31
45
51
56
86
Review
Skupina A 3. kolo 8
Sokol Písek Sršni
BK Jiskra Domažlice
23. 9. 2018
10:00
Sportovní hala Sokol Vratislav Novák
Michal Pivovarský
91
61
26
16
46
32
66
42
Review
Skupina A 3. kolo 9
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
23. 9. 2018
11:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Václav Novák
58
94
10
36
34
53
47
67
Review
Skupina A 4. kolo 12
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
2. 12. 2018
14:00
Sokol pražský Karel Křenek
Daniel Vimmr
63
111
20
36
27
55
50
83
Review
Skupina A 4. kolo 10
SKB Rokycany
BK Klatovy
6. 10. 2018
15:30
Sportovní hala SKB Lucie Peterková
Michal Kocián
46
102
10
18
25
48
29
78
Review
Skupina A 4. kolo 11
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
6. 10. 2018
16:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Buňka
Klára Buňková
114
36
30
10
62
18
89
27
Review
Skupina A 5. kolo 14
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
7. 10. 2018
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Klára Buňková
70
75
19
17
42
36
54
54
Review
Skupina A 5. kolo 13
SKB Rokycany
BK Jiskra Domažlice
7. 10. 2018
15:00
Sportovní hala SKB Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
45
76
12
28
22
54
36
70
Review
Skupina A 5. kolo 15
Sokol Pražský
Tigers Basketball České Budějovice
1. 12. 2018
16:00
Sokol pražský Radomír Kohout
Pavel Týř
83
72
22
17
40
33
62
49
Review
Skupina A 6. kolo 16
Sokol Písek Sršni
SKB Rokycany
20. 10. 2018
13:30
Sportovní hala Sokol Roman Kejklíček
Michal Pivovarský
89
28
15
10
49
12
74
20
Review
Skupina A 6. kolo 18
BK Klatovy
Sokol Pražský
20. 10. 2018
16:45
SH BK Klatovy Pavel Csöllei
Petr Havlíček
63
41
15
9
27
26
53
33
Review
Skupina A 6. kolo 17
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lokomotiva Plzeň
20. 10. 2018
18:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Jakub Rypáček
74
95
14
27
34
45
52
73
Review
Skupina A 7. kolo 19
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
21. 10. 2018
11:00
Sportovní hala Sokol Matej Kovačovič
Michal Pivovarský
97
55
28
14
43
25
71
45
Review
Skupina A 7. kolo 20
Tigers Basketball České Budějovice
SKB Rokycany
21. 10. 2018
11:00
SH ZŠ Kubatova Stanislav Dvořák
Jakub Rypáček
75
40
20
10
41
15
58
31
Review
Skupina A 7. kolo 21
BK Jiskra Domažlice
Sokol Pražský
21. 10. 2018
12:30
Městská sportovní hala Jakub Petrák
Jan Lejčko
89
86
36
17
48
34
63
57
Review
Skupina A 8. kolo 23
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
4. 11. 2018
10:00
Městská sportovní hala Václav Galajda
Lubomír Porvich
68
85
19
17
35
34
51
64
Review
Skupina A 8. kolo 24
BK Lokomotiva Plzeň
SKB Rokycany
4. 11. 2018
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Lukáš Kalabza
111
36
28
8
56
16
84
18
Review
Skupina A 8. kolo 22
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni
2. 11. 2018
17:15
SH ZŠ Kubatova Vratislav Novák
Michal Pivovarský
72
96
24
23
43
53
57
76
Review
Skupina A 9. kolo 27
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
17. 11. 2018
12:30
SH BK Klatovy Ondřej Koc
Václav Novák
88
68
33
12
44
37
72
49
Review
Skupina A 9. kolo 26
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni
17. 11. 2018
15:00
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Jiří Kubíček
61
67
21
15
41
32
48
55
Review
Skupina A 9. kolo 25
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
17. 11. 2018
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Lukáš Kalabza
89
56
18
6
45
28
63
43
Review
Skupina A 10. kolo 30
BK Jiskra Domažlice
Tigers Basketball České Budějovice
18. 11. 2018
12:30
Městská sportovní hala Petr Havlíček
Jiří Kubíček
95
61
33
14
55
35
79
48
Review
Skupina A 10. kolo 28
SKB Rokycany
Sokol Pražský
18. 11. 2018
12:45
Sportovní hala SKB Rudolf Salvetr
Václav Ježek
43
64
7
7
18
26
33
41
Review
Skupina A 10. kolo 29
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
18. 11. 2018
13:00
SH BK Klatovy Michal Pivovarský
Lukáš Kalabza
64
63
10
13
29
37
51
51
Review
Skupina A 11. kolo 31
BK Jiskra Domažlice
SKB Rokycany
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
20
0
*
Review
Skupina A 11. kolo 32
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
1. 12. 2018
17:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Sandra Šrámková
37
67
9
19
15
40
25
53
Review
Skupina A 11. kolo 33
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Pražský
4. 10. 2018
17:00
SH ZŠ Kubatova Vratislav Novák
Michal Pivovarský
60
68
13
13
25
32
42
44
Review
Skupina A 12. kolo 34
BK Klatovy
SKB Rokycany
2. 12. 2018
10:00
SH BK Klatovy Jan Lejčko
Lukáš Kalabza
138
34
28
6
53
28
92
30
Review
Skupina A 12. kolo 35
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
2. 12. 2018
15:00
Městská sportovní hala Jan Lejčko
Lukáš Kalabza
72
85
18
12
37
36
54
66
Review
Skupina A 12. kolo 36
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
2. 10. 2018
16:00
Sportovní hala Sokol Michal Pivovarský
Josef Opava
106
58
31
14
53
40
90
48
Review
Skupina A 13. kolo 39
Sokol Pražský
BK Jiskra Domažlice
8. 12. 2018
11:00
Sokol pražský Jan Musil
Tomáš Tax
78
76
18
21
36
43
59
59
Review
Skupina A 13. kolo 38
SKB Rokycany
Tigers Basketball České Budějovice
15. 12. 2018
14:15
Sportovní hala SKB Jiří Jodl
Klára Buňková
40
147
7
32
16
88
21
116
Review
Skupina A 13. kolo 37
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
15. 12. 2018
17:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Kuncl
Jan Karásek
62
91
16
26
34
51
46
76
Review
Skupina A 14. kolo 41
BK Lokomotiva Plzeň
Tigers Basketball České Budějovice
16. 12. 2018
10:00
SH Plzeň - hala č.4 Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
126
83
41
14
32
25
27
23
Review
Skupina A 14. kolo 42
Sokol Pražský
BK Klatovy
16. 12. 2018
10:30
Sokol pražský Miloslav Jon
Vladimír Slanina
101
52
26
18
59
25
77
35
Review
Skupina A 14. kolo 40
SKB Rokycany
Sokol Písek Sršni
16. 12. 2018
11:00
Sportovní hala SKB Jiří Mužík
Klára Buňková
15
117
4
33
5
50
11
82
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Krinke Tygři Brno 17 31 1.0 20.0 8.1 0.2 3.1/4.8 64.2 1.9
Filip Fröhlich Baník Most 17 26 1.0 23.5 10.4 0.2 2.1/5.0 42.6 2.0
22 Jordan Oupoh BK Pelhřimov 17 28 1.0 20.1 7.8 0.4 3.3/7.6 43.7 3.1
12 Šimon Polívka BK Vlci Žďár 17 26 1.0 21.0 8.5 0.2 3.4/5.0 69.0 2.4
Jakub Ševčík BCM Orli Prostějov 15 24 1.0 22.3 8.4 0.8 3.3/5.3 62.7 2.8
Josef Svoboda Sokol Písek 17 17 1.0 29.2 10.6 1.7 2.8/4.3 65.8 1.7
Šimon Kubelka R&J EBC Mělník 17 23 1.0 21.6 6.7 1.7 3.1/5.7 54.2 3.2
Mikuláš Kramosil BA Sparta Praha 17 26 1.0 18.8 7.5 0.7 1.7/2.5 68.8 0.9
Vít Slabihoud Baník Most 17 24 1.0 20.3 8.9 0.0 2.5/5.5 45.0 2.3
Václav Stráda Sluneta Ústí n. L. 17 30 1.0 16.2 6.9 0.4 1.4/3.2 43.2 2.0
6 Petr Opluštil NH Ostrava A 17 29 1.0 16.2 7.5 0.0 1.1/3.7 31.1 2.3
5 Samuel Lněníček TJ Sokol Kbely 17 27 1.0 17.4 7.1 0.3 2.4/4.1 58.2 1.1
Adam Kolář BA Nymburk 17 22 1.0 21.3 7.7 1.0 3.0/4.8 61.3 1.8
Adam Sabol Basketbal TJ Svitavy 17 24 1.0 19.5 5.7 2.2 1.5/3.6 43.0 1.9
8 Kryštof Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 26 1.0 17.7 7.0 0.2 3.1/5.7 55.1 2.5
16 Vojtěch Brom BK Pelhřimov 17 28 1.0 15.8 5.5 0.9 2.0/4.3 47.9 2.1
Ondřej Novák Sluneta Ústí n. L. 17 33 1.0 13.1 4.6 0.7 1.9/3.2 61.0 1.4
10 Robert Lízálek Jižní Supi 17 26 1.0 16.2 6.2 0.6 2.0/6.0 33.5 2.9
Šimon Žák Sokol Písek 17 30 1.0 13.8 5.3 0.2 2.7/5.6 48.2 2.9
18 Petr Arendarčík BK Opava 17 30 1.0 13.0 5.7 0.0 1.6/4.0 40.0 2.1
21 Matyáš Vlk NH Ostrava A 17 31 1.0 12.6 5.0 0.5 1.2/2.0 57.1 1.5
Daniel Krapf BA Sparta Praha 17 25 1.0 15.0 4.9 1.0 2.1/3.8 55.3 1.2
Martin Švabík Sluneta Ústí n. L. 17 28 1.0 13.4 5.9 0.0 1.5/3.3 45.7 1.3
Ondřej Cogan BA Nymburk 17 30 1.0 12.3 4.8 0.1 2.3/4.8 49.0 1.9
23 Sebastian Uhlíř BŠ - Tygři Praha 17 31 1.0 11.4 4.9 0.1 1.1/2.2 50.7 1.3
Tomáš Hlaváček R&J EBC Mělník 17 23 1.0 15.1 6.7 0.4 0.7/1.3 0.0* 2.7
Jan Kyzivát BA 2006´ Roudnice n.L. 17 22 1.0 15.7 5.3 1.0 2.0/4.0 50.6 2.0
6 Michal Matejka TJ Sokol Kbely 17 26 1.0 13.3 6.1 0.0 1.0/2.5 41.5 0.8
Jakub Sojka Tygři Brno 17 29 1.0 11.8 4.5 0.0 2.8/5.1 55.8 2.7
Samuel Macht BK Jiskra Domažlice 16 18 1.0 19.0 8.3 0.2 1.9/3.9 49.3 2.7
Michal Vitásek BCM Orli Prostějov 17 23 1.0 14.8 6.1 0.3 1.6/2.8 56.3 2.3
Filip Karlíček Lokomotiva Plzeň 17 24 1.0 13.9 5.6 0.2 2.1/4.2 51.0 1.1
Jiří Paidar BK Jiskra Domažlice 16 19 1.0 17.4 6.2 0.6 3.3/5.1 64.9 2.5
Antonín Podzemský BK Teplice 17 22 1.0 15.0 6.5 0.0 1.7/5.2 33.3 2.0
Matěj Hofman Tygři Brno 17 23 1.0 14.2 6.3 0.0 1.7/4.5 36.5 1.5
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov 17 24 1.0 13.5 6.1 0.0 1.2/3.7 33.0 2.4
Jan Žalud Sluneta Ústí n. L. 17 29 1.0 11.0 4.2 0.5 1.2/2.6 44.7 1.4
Matyáš Ježek Válečníci Děčín 17 25 1.0 12.7 5.4 0.0 1.7/4.0 42.4 1.7
22 Pavel Poláček BK Klatovy 16 25 1.0 12.6 5.3 0.3 1.2/2.0 0.0* 2.7
0 Daniel Malíček NH Ostrava A 17 31 1.0 10.1 3.9 0.5 1.0/1.7 0.0* 1.6
8 Matěj Kramoliš BK Opava 17 28 1.0 11.1 4.6 0.0 1.8/2.9 60.5 2.3
Pavel Smažák BK Snakes Ostrava 17 20 1.0 15.2 7.2 0.1 0.7/3.3 21.5 2.9
44 karel Bělohradský BŠ - Tygři Praha 17 29 1.0 10.3 4.7 0.0 0.9/1.9 0.0* 2.7
21 Lukáš Scholz BK Opava 17 31 1.0 9.6 3.0 0.7 1.4/2.6 54.3 1.4
Radek Pospíšil BA Tygři Louny 17 22 1.0 13.5 5.6 0.1 1.9/5.5 34.4 3.2
Martin Zikmund Čech BK Teplice 17 26 1.0 11.4 4.6 0.0 2.0/7.0 29.0 3.2
Bohdan Slawisch Královští Sokoli 17 19 1.0 15.4 6.4 0.1 2.3/6.0 38.6 0.5
23 Vojtěch Kadaňka BK Opava 17 31 1.0 9.4 4.1 0.0 1.3/2.8 45.3 2.3
13 Eduard Myšák BK Opava 17 31 1.0 9.3 4.1 0.0 1.1/2.2 49.3 2.3
7 Adam Policar BK Vlci Žďár 17 21 1.0 13.7 5.0 0.0 3.8/6.3 59.4 2.2
Tomáš Folta ADFORS Basket Litomyšl 17 15 1.0 18.7 8.1 0.3 1.8/3.7 48.2 1.4
Ondřej Hornický Sj. BK Litoměřice 16 21 1.0 13.3 5.0 0.3 2.5/5.1 48.1 1.9
Lukáš Beneš Lokomotiva Plzeň 17 26 1.0 10.7 4.6 0.1 1.2/3.0 40.5 1.0
0 Štěpán Bubeník BŠ - Tygři Praha 17 26 1.0 10.7 2.9 0.9 2.1/3.2 65.1 3.2
Tomáš Šindler Lokomotiva Plzeň 16 24 1.0 11.6 3.8 0.7 1.9/3.5 53.6 2.0
4 Vojtěch Kocourek BŠ - Tygři Praha 17 29 1.0 9.6 3.7 0.5 0.7/1.4 0.0* 1.7
Tomáš Dohnal BA Nymburk 17 31 1.0 8.9 3.9 0.0 1.1/3.0 38.0 1.8
Tomáš Sedláček ADFORS Basket Litomyšl 17 24 1.0 11.5 3.1 1.5 0.6/1.8 0.0* 2.4
12 Patrik Synovec Jižní Supi 17 28 1.0 9.9 3.1 1.0 0.7/1.5 0.0* 1.9
13 Jakub Zvolánek NH Ostrava A 16 29 1.0 9.5 3.6 0.2 1.5/2.6 58.7 1.8
Kevin Dalibor Humpál Tigers Č. Budějovice 16 18 1.0 15.1 6.1 0.4 1.7/4.1 42.5 2.1
Jakub Mršťák BK NH Ostrava B 16 23 1.0 11.8 5.0 0.1 1.6/4.5 35.9 1.3
Daniel Střílka BA Sparta Praha 17 25 1.0 10.8 5.1 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.3
31 Jan Hanzlík BK Příbor 17 17 1.0 15.9 6.8 0.2 1.8/4.9 37.3 2.5
14 Petr Poláček BK Klatovy 16 24 1.0 11.1 4.5 0.3 1.3/2.9 42.9 1.4
Šimon Kubík Jiskra Kyjov 17 22 1.0 12.1 5.0 0.1 2.0/4.5 43.9 2.4
Prokop Vovesný Sokol Písek 17 30 1.0 8.9 3.2 0.5 0.9/1.9 0.0* 1.8
16 Jáchym Henzl BK Opava 17 29 1.0 9.0 2.6 0.7 1.6/2.8 57.5 2.0
Alex Everett BA Tygři Louny 17 20 1.0 12.9 5.8 0.0 1.3/7.6 17.1 1.9
19 Šimon Petržík TJ Sokol Kbely 17 27 1.0 9.6 4.2 0.0 1.1/2.3 48.4 2.0
Sebastian Křemen BA Nymburk 16 29 1.0 8.9 2.5 1.0 1.0/1.8 0.0* 1.1
Martin Javanský R&J EBC Mělník 16 20 1.0 12.9 5.4 0.5 0.6/1.3 0.0* 2.4
10 Ervín Gerö NH Ostrava A 17 24 1.0 10.7 4.1 0.5 1.1/1.8 0.0* 1.4
Zdeněk Novák BK Kunratice DDM P10 17 21 1.0 12.0 3.6 1.0 1.7/2.9 57.4 2.1
Samuel Wangle Sj. BK Litoměřice 16 25 1.0 10.1 3.6 0.1 2.4/5.3 46.2 2.2
Vojtěch Wawreyn Sokol Písek 17 27 1.0 9.3 4.1 0.0 1.1/3.9 27.9 2.2
2 Vojtěch Janota Jižní Supi 17 26 1.0 9.6 4.0 0.2 0.8/1.8 0.0* 1.2
Jakub Švéda Sokol Pražský 17 20 1.0 12.4 5.0 0.3 1.7/3.3 51.5 1.6
Andrej Puš SAM BŠM Brno 17 22 1.0 11.1 4.7 0.0 1.5/3.9 39.5 1.5
7 Jan Čapek Jižní Supi 17 24 1.0 10.2 4.1 0.4 0.9/1.9 0.0* 2.5
Michal Bálint BCM Orli Prostějov 16 23 1.0 10.6 3.8 0.7 0.8/1.6 0.0* 1.3
17 Václav Říha TJ Sokol Kbely 17 27 1.0 9.0 4.0 0.0 0.9/2.3 38.1 2.7
Vít Straška Baník Most 17 22 1.0 11.0 3.8 0.6 1.5/3.1 47.8 1.0
30 Robin Štěrbáček TJ Sokol Kbely 17 23 1.0 10.4 3.7 0.6 1.2/3.3 36.8 2.0
Matyáš Klvaň BC Kolín 17 24 1.0 9.8 4.2 0.3 0.5/3.0 16.7 2.2
16 Vojtěch Pustějovský BK Příbor 16 21 1.0 11.2 4.0 0.4 2.1/4.7 44.4 1.4
Štěpán Vilč BK Snakes Ostrava 17 23 1.0 10.2 4.1 0.4 0.9/2.2 39.2 2.6
Vojtěch Vrána BA 2006´ Roudnice n.L. 17 16 1.0 14.7 6.5 0.0 1.7/5.9 28.4 2.7
Kryštof Kudělka BC Nový Jičín 16 19 1.0 12.4 4.4 0.4 2.4/5.0 47.4 2.6
11 Adam Vondráček Synthesia Pardubice 17 26 1.0 8.9 2.7 0.7 1.4/3.3 43.0 2.8
Vojtěch Klein USK Praha 17 13 1.0 17.8 6.7 0.7 2.3/4.1 56.6 1.2
3 Václav Skřivánek BŠ - Tygři Praha 16 31 1.0 7.4 3.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.5
Viktor Ivánek BK NH Ostrava B 16 19 1.0 11.9 4.3 0.5 1.7/2.9 58.9 2.6
Adam Bareš BC Kolín 17 24 1.0 9.5 4.0 0.0 1.4/3.8 37.0 1.8
Matěj Kučera Lokomotiva Plzeň 17 26 1.0 8.7 3.1 0.6 0.7/1.3 0.0* 1.7
34 Daniel Kučera NH Ostrava A 17 29 1.0 7.8 3.8 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.8
Jan Bubeníček Královští Sokoli 17 22 1.0 10.2 3.6 0.6 1.1/1.6 0.0* 2.6
9 Matěj Danko BK Vlci Žďár 16 24 1.0 9.3 3.8 0.2 1.2/2.7 43.1 2.1
5 Václav Faust BK Klatovy 17 20 1.0 11.1 3.9 0.8 1.0/2.4 41.7 3.3
Jakub Koucký Sluneta Ústí n. L. 16 32 1.0 6.9 3.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.8
Jan Žvátora BCM Orli Prostějov 17 21 1.0 10.4 4.5 0.0 1.2/2.4 52.0 2.1
Adam Kubíček ADFORS Basket Litomyšl 17 22 1.0 10.0 3.7 0.7 0.5/1.0 0.0* 2.3
Adam Ryl BA Nymburk 17 30 1.0 7.3 3.2 0.0 1.0/2.8 34.9 1.5
David Sedlák Sluneta Ústí n. L. 17 29 1.0 7.6 2.0 0.8 1.1/1.6 0.0* 1.2
Petr Kolář Válečníci Děčín 17 23 1.0 9.5 4.1 0.2 0.8/1.9 0.0* 1.6
Jáchym Titlbach BA Tygři Louny 17 22 1.0 9.9 3.9 0.4 0.9/3.3 27.4 1.4
Adam Zapletal Jiskra Kyjov 17 20 1.0 10.9 3.5 0.9 1.3/2.5 52.0 1.9
Michal Slovák Tygři Brno 17 11 1.0 19.7 7.9 0.4 2.8/5.0 56.4 1.4
16 Adam Kašok NH Ostrava A 17 31 1.0 7.0 3.0 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.3
Karel Rajchl Válečníci Děčín 17 23 1.0 9.4 3.0 0.7 1.2/1.7 0.0* 1.8
Adam Dezort Sokol Pražský 17 19 1.0 11.3 5.2 0.0 1.0/2.8 35.8 2.0
Filip Luňáček BK Kunratice DDM P10 17 24 1.0 9.0 4.0 0.0 0.9/3.4 25.6 2.4
14 Miroslav Turna SKUP-BCM Olomouc 17 17 1.0 12.5 5.4 0.0 1.7/4.1 41.4 2.1
Daniel Sertič Kondoři Liberec 15 19 1.0 11.2 3.9 0.4 2.2/4.2 51.3 2.1
Tomáš Winter Lokomotiva Plzeň 17 25 1.0 8.4 2.2 1.3 0.3/0.8 0.0* 2.0
Martin Zavadil BK Snakes Ostrava 17 24 1.0 8.8 3.6 0.0 1.6/3.3 47.5 1.8
Josef Repka BA 2006´ Roudnice n.L. 16 18 1.0 11.6 3.9 0.8 1.5/3.1 48.2 1.1
Václav Hylmar Sokol Vyšehrad 17 9 1.0 23.1 10.0 0.2 2.4/5.4 44.9 3.0
Patrik Holub Královští Sokoli 17 21 1.0 9.9 3.5 0.3 1.9/3.9 48.8 2.1
36 Šimon Trepeš BŠ Tygři Praha B 17 25 1.0 8.2 3.7 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.4
21 Eduardo Almadana Clerisse BŠ Tygři Praha B 17 24 1.0 8.5 3.8 0.1 0.6/1.6 0.0* 2.1
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 17 20 1.0 10.2 3.4 0.3 2.6/5.0 51.5 2.2
Petr Chadima BK NH Ostrava B 16 21 1.0 9.7 3.3 0.5 1.4/2.9 49.2 2.2
Oliver Žižka Válečníci Děčín 17 22 1.0 9.2 3.4 0.4 1.3/4.4 30.2 2.5
Lukáš Bouda BA Tygři Louny 16 21 1.0 9.6 3.3 0.7 1.0/3.2 32.8 2.2
24 Josef Šavrda BK Teplice 16 25 1.0 8.0 3.6 0.0 0.9/2.5 36.5 2.5
Vojtěch Klusák USK Praha 17 27 1.0 7.4 2.4 0.6 0.9/1.4 0.0* 0.7
Matyáš Řezníček BK Pelhřimov 16 28 1.0 7.1 1.9 0.6 1.3/2.4 55.2 2.6
Tomáš Mořický Jiskra Kyjov 17 23 1.0 8.5 3.0 0.0 2.4/3.7 65.5 2.0
Tomáš Macura BK Snakes Ostrava 17 19 1.0 10.3 4.6 0.0 1.0/2.5 39.6 1.3
Jakub Macháček BA Sparta Praha 17 26 1.0 7.4 3.0 0.0 1.4/2.2 63.8 2.0
Filip Zálešák SAM BŠM Brno 17 22 1.0 8.7 3.8 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.7
14 Vojtěch Kubečka BK Příbor 17 15 1.0 12.7 3.5 1.1 2.6/4.5 57.4 1.7
16 Ondřej Pleva BK Vlci Žďár 17 26 1.0 7.3 3.2 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.7
5 Adam Vitvar Synthesia Pardubice 17 23 1.0 8.2 3.7 0.0 0.6/2.0 27.7 2.3
Josef Gale SAM BŠM Brno 17 14 1.0 13.4 6.0 0.2 0.8/2.4 32.4 1.9
Jakub Zajíc Sokol Pražský 16 12 1.0 15.4 7.0 0.0 1.4/4.0 35.4 2.1
David Douša USK Praha 17 16 1.0 11.6 5.1 0.0 1.4/3.4 42.6 2.6
Jakub Douda Sokol Písek 17 28 1.0 6.6 2.5 0.2 0.9/1.9 0.0* 2.0
Václav Burian BK Snakes Ostrava 17 18 1.0 10.2 4.7 0.0 0.7/2.9 25.0 1.1
David Látal USK Praha 17 15 1.0 12.1 3.3 1.2 2.0/3.5 56.6 2.4
Jacob Grindeland Sokol Pražský 16 18 1.0 10.1 4.8 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.1
Adam Matuška USK Praha 17 27 1.0 6.7 3.1 0.0 0.6/2.0 0.0* 1.8
Joanis Koulisianis SAM BŠM Brno 17 20 1.0 9.1 3.7 0.1 1.5/2.9 50.0 0.9
22 Pavel Jelínek BŠ - Tygři Praha 16 29 1.0 6.1 2.7 0.0 0.8/2.4 31.9 1.8
Jonáš Janota BA Nymburk 17 26 1.0 6.8 2.6 0.2 0.9/2.1 44.4 1.0
Radim Šváb SAM BŠM Brno 17 24 1.0 7.4 2.9 0.1 1.2/2.0 58.3 1.8
Filip Záhoř BK Jiskra Domažlice 16 22 1.0 8.0 3.4 0.0 1.2/2.8 43.5 1.4
Matyáš Pomezný BK NH Ostrava B 16 22 1.0 8.0 3.3 0.0 1.3/3.3 39.7 2.3
Jan Stuchlík Sokol Písek 17 31 1.0 5.7 2.3 0.2 0.4/1.0 0.0* 2.1
Štěpán Polák Baník Most 15 22 1.0 7.9 3.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 2.3
Daniel Duhajský Jiskra Kyjov 16 23 1.0 7.5 3.3 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Michal Grill BK Pelhřimov 16 18 1.0 9.6 3.6 0.2 1.9/3.8 50.7 3.1
Adam Bielko ADFORS Basket Litomyšl 17 21 1.0 8.2 3.2 0.4 0.7/1.7 0.0* 1.9
4 Samuel Groll BK Klatovy 16 24 1.0 7.1 2.9 0.2 0.7/1.6 0.0* 2.8
Martin Straka BK Pelhřimov 16 26 1.0 6.6 2.4 0.1 1.5/2.4 60.3 2.3
9 Vít Gabzdyl BK Příbor 16 22 1.0 7.7 2.5 0.4 1.5/3.4 45.9 1.8
Petr Beran SKB Rokycany 17 23 1.0 7.3 3.0 0.1 1.0/2.9 35.8 2.3
Filip Čihák Tigers Č. Budějovice 16 14 1.0 12.1 5.2 0.1 1.2/1.9 0.0* 2.0
Šimon Vondraš BK Jiskra Domažlice 16 20 1.0 8.4 2.9 0.4 1.5/4.3 34.9 1.9
Štěpán Maléř BK Snakes Ostrava 17 22 1.0 7.6 1.9 1.0 1.0/2.4 39.6 1.5
99 Kryštof Zahořík BŠ Tygři Praha B 16 22 1.0 7.6 2.7 0.3 1.5/3.5 41.0 1.4
Šimon Zapletal BCM Orli Prostějov 17 22 1.0 7.6 3.4 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.1
David Kovář SAM BŠM Brno 17 13 1.0 12.8 5.6 0.2 0.9/2.9 31.6 2.5
30 Jakub Grunta SKUP-BCM Olomouc 17 21 1.0 8.0 3.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.5
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 16 22 1.0 7.6 2.8 0.4 0.7/1.6 0.0* 2.0
Jakub Šimonek Tigers Č. Budějovice 16 14 1.0 11.8 4.8 0.1 2.0/3.7 53.8 1.6
Radim Stehlík Lokomotiva Plzeň 17 24 1.0 6.9 2.5 0.3 0.9/2.0 45.8 2.6
Ondřej Kahánek Baník Most 17 20 1.0 8.3 3.6 0.2 0.5/0.6 0.0* 1.6
Filip Brodský Sluneta Ústí n. L. 17 28 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.8
24 Ondřej Krejčík Synthesia Pardubice 16 14 1.0 11.7 4.0 0.5 2.2/3.1 72.1 2.1
Šimon Máselník Slavia Kroměříž 17 14 1.0 11.6 4.9 0.4 0.7/2.4 30.3 2.1
Jiří Růžička BA 2006´ Roudnice n.L. 16 23 1.0 7.0 3.0 0.1 0.8/2.8 28.1 0.6
Adam Volke BK Kunratice DDM P10 16 23 1.0 7.0 2.8 0.3 0.6/1.5 0.0* 2.3
14 Zbyněk Strážnický BK Vlci Žďár 17 26 1.0 6.2 2.9 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.0
Vojtěch Kučera Válečníci Děčín 17 23 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/2.9 34.3 1.0
Marek Juračka BK Kunratice DDM P10 17 17 1.0 9.4 3.8 0.0 1.9/5.2 36.0 1.6
51 David Domitra BK Příbor 16 24 1.0 6.6 2.5 0.2 1.1/3.5 31.0 2.4
Petr Haták BK Snakes Ostrava 17 23 1.0 6.9 3.2 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.0
Tomáš Hrubý Tigers Č. Budějovice 16 20 1.0 7.9 2.9 0.3 1.2/2.7 45.3 3.1
Jonáš Brýdl ADFORS Basket Litomyšl 16 21 1.0 7.5 3.1 0.2 0.6/1.0 0.0* 1.6
2 František Skřivánek BŠ - Tygři Praha 17 31 1.0 5.0 2.1 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.5
Tomáš Váňa Sokol Vyšehrad 17 24 1.0 6.5 2.8 0.0 0.8/2.9 29.0 3.1
Jan Jakubal BA Nymburk 17 28 1.0 5.5 2.4 0.1 0.4/1.6 0.0* 1.5
Petr Procházka Sokol Písek 17 31 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/2.6 24.4 3.3
Petr Bečka Sokol Písek 17 31 1.0 4.9 2.3 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.5
Adrian Pufler BA Sparta Praha 17 22 1.0 7.0 3.2 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.6
4 Michal Bílek Synthesia Pardubice 17 18 1.0 8.4 3.4 0.3 0.6/1.0 0.0* 2.1
Dominik Berisha SKB Rokycany 17 23 1.0 6.6 2.7 0.1 1.0/1.8 0.0* 3.0
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 16 23 1.0 6.6 2.9 0.1 0.6/1.7 0.0* 2.2
Ondřej Macho Sokol Vyšehrad 16 26 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.7 39.1 3.2
Jakub Hampl R&J EBC Mělník 17 20 1.0 7.4 3.2 0.1 0.8/2.2 37.2 2.3
Ondřej Holý BK Jiskra Domažlice 16 19 1.0 7.7 3.0 0.2 1.3/2.5 50.0 2.5
Ondřej Janík BK Snakes Ostrava 17 23 1.0 6.4 2.9 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.1
Jozef Kern BCM Orli Prostějov 17 21 1.0 6.9 2.4 0.4 0.8/1.4 0.0* 2.1
Lukáš Rotrekl SAM BŠM Brno 17 11 1.0 13.2 5.3 0.6 0.7/1.3 0.0* 2.3
Tomáš Dostálek Basketbal TJ Svitavy 16 24 1.0 6.0 2.7 0.0 0.6/2.9 21.7 2.7
Gio Chachkhiani Sokol Pražský 17 21 1.0 6.9 3.0 0.0 0.7/2.3 30.6 2.8
24 Alex Čandas BK Opava 17 25 1.0 5.8 2.5 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.0
Jan Kozák Válečníci Děčín 17 24 1.0 6.0 2.4 0.0 1.2/2.5 49.2 2.3
Fabián Neuman SKB Rokycany 17 20 1.0 7.1 3.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.1
14 Ondřej Minář BK Pelhřimov 17 24 1.0 5.9 2.3 0.2 0.8/1.9 0.0* 1.8
David Nejezchleb Tygři Brno 16 25 1.0 5.6 2.3 0.2 0.5/0.9 0.0* 1.4
1 Vojtěch Zeithammer BŠ - Tygři Praha 17 18 1.0 7.8 2.9 0.3 1.2/2.3 52.4 3.1
Adam Tocháček Basketbal TJ Svitavy 17 24 1.0 5.8 2.4 0.1 0.8/2.1 37.3 2.3
Robin Janoušek BA Sparta Praha 17 25 1.0 5.6 2.4 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.6
František Suchánek Tigers Č. Budějovice 16 14 1.0 9.9 3.6 0.1 2.1/3.6 58.8 2.1
Matouš Čížek Sokol Pražský 17 17 1.0 8.1 3.4 0.2 0.8/2.1 37.1 2.1
Šimon Svoboda BK Kunratice DDM P10 17 21 1.0 6.6 3.0 0.0 0.5/2.5 19.2 2.5
Jakub Sysel Tigers Č. Budějovice 17 23 1.0 6.0 2.6 0.0 0.7/2.1 35.4 1.6
20 Petr Fiedler Synthesia Pardubice 16 19 1.0 7.3 3.1 0.2 0.7/1.7 0.0* 1.1
Petr Hrubý SKB Rokycany 17 12 1.0 11.4 4.3 0.3 2.0/5.1 39.3 2.2
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 16 30 1.0 4.6 1.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.1
Pavel Bentkowski BK Snakes Ostrava 17 21 1.0 6.5 2.6 0.0 1.3/2.0 62.8 1.2
17 Tomáš Červený BK Klatovy 17 22 1.0 6.2 2.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 2.1
Filip Mráz BA 2006´ Roudnice n.L. 17 19 1.0 7.2 2.9 0.1 0.9/2.3 40.9 1.5
15 Tomáš Hřebík Synthesia Pardubice 17 14 1.0 9.6 3.2 0.5 1.6/2.9 57.5 1.9
68 Vojtěch Hajič Jižní Supi 17 20 1.0 6.7 1.7 0.7 1.4/2.7 52.8 3.1
Eduard Průšek Sokol Pražský 16 19 1.0 7.0 3.2 0.0 0.7/1.8 0.0* 2.6
Petr Szcotka Slavia Kroměříž 17 12 1.0 11.0 3.8 0.4 2.1/3.5 59.5 2.0
17 Jan Bartoš BŠ Tygři Praha B 17 23 1.0 5.7 2.5 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.8
Nikola Chotěborský BA Tygři Louny 17 24 1.0 5.5 2.2 0.1 0.8/2.6 30.2 1.4
Matěj Hanuš ADFORS Basket Litomyšl 16 24 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/0.7 0.0* 1.0
Antonín Kopic USK Praha 17 27 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.9 0.0* 2.1
13 Lukáš Dejmek BK Vlci Žďár 16 25 1.0 5.2 2.0 0.2 0.7/1.1 0.0* 1.3
Matyáš Hübl BC Nový Jičín 15 20 1.0 6.5 2.7 0.1 0.9/2.1 40.5 2.7
Petr Fiala SKB Rokycany 16 14 1.0 9.1 3.9 0.2 0.8/1.1 0.0* 2.5
Daniel Štefl USK Praha 17 24 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.2
Ondřej Jánský BC Kolín 16 23 1.0 5.5 2.0 0.1 1.1/2.3 49.1 1.5
Ondřej Petržík Lokomotiva Plzeň 17 12 1.0 10.6 3.9 0.2 2.3/3.5 64.3 1.6
Lukáš Hegar BC Nový Jičín 17 23 1.0 5.5 2.4 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.4
7 Adam Fecko Synthesia Pardubice 16 23 1.0 5.5 1.7 0.2 1.5/3.8 40.2 1.2
Matěj Kovařík Sluneta Ústí n. L. 17 33 1.0 3.8 1.2 0.3 0.5/1.1 0.0* 1.8
Kostiantyn Iagupov Sokol Pražský 16 9 1.0 14.1 6.4 0.0 1.2/2.8 44.0 1.9
Šimon Berka BK Jiskra Domažlice 16 20 1.0 6.4 2.5 0.2 0.9/2.0 42.5 2.4
24 Marek Kráčmera BŠ - Tygři Praha 17 31 1.0 4.1 1.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.9
František Tupec ADFORS Basket Litomyšl 17 20 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.4
9 Matěj Široký Jižní Supi 17 25 1.0 5.0 2.0 0.0 0.9/3.2 29.1 1.6
22 Dominik Chimiák Synthesia Pardubice 16 24 1.0 5.2 2.3 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.3
Ondřej Klement Tigers Č. Budějovice 16 18 1.0 6.8 2.9 0.1 0.7/1.8 0.0* 1.5
13 Pavel Kaštil SKUP-BCM Olomouc 16 17 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/2.3 33.3 1.6
Vojtěch Roznětínský Basketbal TJ Svitavy 16 22 1.0 5.6 2.0 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.2
Mikuláš Zahořík BŠ Tygři Praha B 16 14 1.0 8.7 3.9 0.1 0.6/1.1 0.0* 0.9
Pavel Svoboda BC Kolín 16 21 1.0 5.8 2.4 0.0 1.0/3.0 34.4 2.2
34 Viktor Procházka TJ Sokol Kbely 17 27 1.0 4.5 2.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.4
Jakub Dunka Baník Most 16 25 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.3
Martin Mikenda BK NH Ostrava B 16 23 1.0 5.2 2.1 0.0 1.0/2.0 0.0* 1.1
Leoš Sobotka Královští Sokoli 17 24 1.0 5.0 1.6 0.3 1.0/1.8 0.0* 1.5
Simon Jurdanov BC Nový Jičín 17 19 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/2.7 21.6 3.1
Mikuláš Hůserek BA Sparta Praha 17 22 1.0 5.4 2.0 0.2 0.7/1.6 0.0* 1.9
Šimon Kučera BC Kolín 17 26 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.4
28 Jan Špička SKUP-BCM Olomouc 17 20 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.2
David Dvořák Sokol Pražský 16 16 1.0 7.3 3.0 0.1 1.1/2.9 38.3 0.9
Adam Gryč BC Kolín 17 17 1.0 6.8 2.4 0.0 1.9/3.8 50.8 0.9
Vojtěch Břečka Sokol Písek 17 24 1.0 4.8 2.0 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.3
Ondřej Pánek Sokol Pražský 16 15 1.0 7.7 3.4 0.1 0.5/2.1 21.9 1.1
Josef Gabriel Sluneta Ústí n. L. 16 29 1.0 3.9 1.5 0.1 0.6/0.9 0.0* 1.3
Adam Přikryl Slavia Kroměříž 17 17 1.0 6.7 3.2 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.5
Martin Ondo Slavia Kroměříž 16 21 1.0 5.4 1.9 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.4
13 Tomas Mc Menamin BŠ Tygři Praha B 16 23 1.0 4.9 1.8 0.3 0.4/1.0 0.0* 2.6
Jaroslav Baček Slavia Kroměříž 17 18 1.0 6.2 2.6 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.6
Karel Fíla BK Kunratice DDM P10 16 20 1.0 5.6 2.4 0.0 0.9/3.5 25.7 2.4
Jan David Sluneta Ústí n. L. 16 32 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.1
7 Kristián Kušnarev BŠ Tygři Praha B 16 23 1.0 4.8 2.0 0.2 0.3/0.8 0.0* 2.4
Martin Kodera Královští Sokoli 17 14 1.0 7.7 2.9 0.1 1.8/3.6 50.0 1.5
9 Petr Schejbal BK Klatovy 17 26 1.0 4.2 1.8 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.3
Vojtěch Jorda BCM Orli Prostějov 17 22 1.0 4.9 2.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.0
Jan Florčík BK NH Ostrava B 16 21 1.0 5.1 2.4 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.6
Filip Gruber Jiskra Kyjov 17 21 1.0 5.1 1.7 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.8
Tomislav Atanasov Sokol Vyšehrad 17 24 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/2.5 33.3 1.8
Ondřej Čech Válečníci Děčín 17 24 1.0 4.4 1.8 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.5
Petr Ďurana Válečníci Děčín 17 19 1.0 5.6 2.0 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.3
Jindřich Kubíček Tigers Č. Budějovice 16 23 1.0 4.6 1.8 0.0 0.9/2.5 36.8 1.9
David Aubrecht BA 2006´ Roudnice n.L. 16 19 1.0 5.5 1.7 0.2 1.6/3.3 47.6 1.8
Jakub Malina Sj. BK Litoměřice 17 9 1.0 11.6 4.2 0.4 1.8/4.7 38.1 1.4
Martin Kubánek BA 2006´ Roudnice n.L. 17 19 1.0 5.5 2.4 0.1 0.6/2.4 23.9 0.9
Jiří Šturma Baník Most 16 24 1.0 4.3 1.5 0.2 0.6/1.7 0.0* 1.1
Václav Nádeníček Slavia Kroměříž 16 19 1.0 5.3 2.1 0.1 1.1/1.9 0.0* 1.9
Jakub Černý BA Nymburk 16 22 1.0 4.6 1.7 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.9
Martin Mikšovský Sluneta Ústí n. L. 17 29 1.0 3.5 1.3 0.2 0.3/0.8 0.0* 1.1
Alex Poriazov USK Praha 16 28 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/1.9 0.0* 1.5
Jiří Cepník Sj. BK Litoměřice 16 18 1.0 5.6 2.2 0.0 1.1/2.8 40.0 0.7
Jan Buschta Kondoři Liberec 17 22 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.4
Ondřej Volf SKB Rokycany 16 16 1.0 6.3 2.6 0.0 1.1/1.9 0.0* 2.6
Tadeáš Kostiha Jiskra Kyjov 17 24 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/2.2 37.7 1.8
Jan Cutych Sj. BK Litoměřice 17 24 1.0 4.2 2.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.0
Jan Slaba Sokol Vyšehrad 17 23 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.9 0.0* 2.3
Šimon Přecechtěl BCM Orli Prostějov 16 23 1.0 4.2 1.7 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.9
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 16 10 1.0 9.7 3.9 0.5 0.4/1.3 0.0* 2.1
Jakub Kaiser Lokomotiva Plzeň 17 23 1.0 4.2 1.3 0.1 1.1/2.4 47.3 2.3
Adam Mochan BA Sparta Praha 16 26 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.1
23 Marek Vonášek BK Teplice 16 25 1.0 3.8 1.2 0.1 1.1/2.6 42.2 1.6
1 Mikuláš Čank SKUP-BCM Olomouc 16 20 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/2.4 42.6 1.1
Adam Adamec BA Nymburk 16 21 1.0 4.5 1.0 0.6 0.7/1.0 0.0* 0.7
Adam Reithar Lokomotiva Plzeň 17 16 1.0 5.9 2.3 0.1 1.3/2.2 57.1 1.0
Lukáš Horák SAM BŠM Brno 17 24 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Hugo Zapadlo Královští Sokoli 17 14 1.0 6.7 2.1 0.4 1.1/2.5 45.7 2.7
Lukáš Richter SAM BŠM Brno 16 17 1.0 5.5 1.6 0.5 0.9/1.4 0.0* 0.5
52 Lukáš Michna BK Příbor 17 11 1.0 8.5 3.2 0.2 1.5/3.7 41.5 2.3
Eliáš Hager Jižní Supi 17 12 1.0 7.8 3.4 0.0 0.9/2.3 40.7 2.5
Štěpán Koudelka Tygři Brno 16 29 1.0 3.2 1.0 0.3 0.3/0.4 0.0* 2.1
David Brož SKUP-BCM Olomouc 17 18 1.0 5.1 2.0 0.2 0.6/2.9 21.2 2.4
Martin Soukal BC Kolín 17 22 1.0 4.1 1.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.1
9 Daniel Inemann BŠ Tygři Praha B 17 22 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.6
Jan Střítežský BA Nymburk 17 19 1.0 4.7 2.1 0.1 0.2/0.9 0.0* 1.3
17 Adam Súkala Jižní Supi 17 26 1.0 3.5 1.3 0.1 0.6/1.5 0.0* 0.8
Jakub Deliš R&J EBC Mělník 17 24 1.0 3.8 1.0 0.5 0.2/0.4 0.0* 1.3
Josef Foltýn Sj. BK Litoměřice 17 24 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.9
Andrej Gnap BA Sparta Praha 17 26 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.0
3 Michael Vala NH Ostrava A 17 29 1.0 3.1 1.1 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.9
Jiří Janásek Tygři Brno 17 28 1.0 3.2 1.0 0.2 0.6/1.2 0.0* 2.1
Filip Odložil Slavia Kroměříž 17 17 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.4 32.5 0.6
Martin Kučera Slavia Kroměříž 17 22 1.0 4.0 1.3 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.9
Maddox Dofek BC Nový Jičín 16 23 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/1.9 0.0* 2.5
11 Denis Němec NH Ostrava A 17 31 1.0 2.8 1.1 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.9
Petr Pojkar BA 2006´ Roudnice n.L. 16 22 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.5
Jakub Hasman Lokomotiva Plzeň 17 26 1.0 3.3 1.2 0.1 0.8/1.3 0.0* 1.5
Jakub Vyplel BK Snakes Ostrava 17 20 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.0
9 Daniel Kudela BK Opava 17 27 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.6
11 Jáchym Kačírek BŠ Tygři Praha B 17 12 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.8
David Cibulka SAM BŠM Brno 17 19 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.3
25 Filip Novák Synthesia Pardubice 16 26 1.0 3.3 1.4 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.0
15 Jan Křesťan BK Opava 17 29 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.2
Vojtěch Sýkora BC Kolín 17 21 1.0 4.0 1.4 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.8
Marek Černý Válečníci Děčín 17 22 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.5
Daniel Flemmer Válečníci Děčín 17 20 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.9
Matěj Koucký Sluneta Ústí n. L. 16 23 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
17 Jan Bordovský BK Příbor 16 19 1.0 4.4 1.0 0.6 0.5/1.6 0.0* 0.8
Matyáš Zita Tigers Č. Budějovice 15 22 1.0 3.8 1.5 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.3
Marek Zvolánek BK Pelhřimov 16 23 1.0 3.6 1.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.8
Benedikt Marek USK Praha 17 20 1.0 4.1 1.7 0.1 0.7/2.0 0.0* 1.1
19 David Habrda NH Ostrava A 17 30 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.2
30 Martin Moravec BŠ Tygři Praha B 17 24 1.0 3.4 1.2 0.2 0.3/1.0 0.0* 0.8
6 Vojtěch Novotný BŠ Tygři Praha B 17 9 1.0 9.0 2.9 0.9 0.6/1.3 0.0* 2.6
0 Jan Matýsek BK Opava 17 22 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.5 0.0* 2.1
Adam Pistora Sj. BK Litoměřice 17 14 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/2.6 27.8 3.8
Adam Jirát BK Kunratice DDM P10 16 17 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.5
Ondřej Koláčný BC Kolín 17 21 1.0 3.8 1.4 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.2
Tomáš Stoklas Slavia Kroměříž 16 21 1.0 3.7 1.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
Nikola Ivankovič BA Sparta Praha 17 24 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
25 Adam Král TJ Sokol Kbely 17 28 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
12 Martin Barcal Synthesia Pardubice 17 23 1.0 3.3 1.5 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.5
Richard Dittrich BA Nymburk 16 17 1.0 4.5 1.5 0.4 0.4/0.6 0.0* 1.3
František Tichý BA 2006´ Roudnice n.L. 16 18 1.0 4.3 1.6 0.3 0.3/1.6 0.0* 2.2
Šimon Michael Kovář Sokol Pražský 17 23 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.2
Ondřej Beran Královští Sokoli 17 22 1.0 3.5 1.2 0.2 0.5/1.2 0.0* 1.3
26 Matyáš Kalita SKUP-BCM Olomouc 17 12 1.0 6.3 2.9 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.6
17 Jakub Jaroš BK Vlci Žďár 16 26 1.0 2.9 1.2 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.3
André Chlubný Tygři Brno 17 28 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.2
8 Jan Jeřábek BK Vlci Žďár 16 24 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.6
Adam Křesina Sokol Písek 15 26 1.0 2.8 1.0 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.3
1 Jan Nováček BK Klatovy 15 9 1.0 8.2 3.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 3.4
34 Jonáš Merxbauer BŠ - Tygři Praha 16 29 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/1.7 0.0* 2.3
Tomáš Richter SAM BŠM Brno 16 15 1.0 4.9 1.5 0.4 0.6/1.2 0.0* 1.2
31 Alain Eminger TJ Sokol Kbely 17 20 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.9
Matěj Valentovič Basketbal TJ Svitavy 17 22 1.0 3.3 1.3 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.7
Jan Bečka Válečníci Děčín 16 24 1.0 3.0 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
Šimon Gruber Jiskra Kyjov 15 18 1.0 4.0 1.4 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.9
Ondřej Snop BA Nymburk 16 18 1.0 4.0 1.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.6
František Němec BA 2006´ Roudnice n.L. 15 17 1.0 4.2 1.7 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.5
Josef Jakub Nevřiva BC Nový Jičín 17 16 1.0 4.5 1.6 0.1 1.1/2.9 37.0 3.3
6 Michal Rabinský BK Opava 17 31 1.0 2.3 0.8 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.2
16 Jan Matušík BŠ Tygři Praha B 16 16 1.0 4.4 2.1 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.3
12 Kamil Hrbáč BK Opava 17 17 1.0 4.2 1.5 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.4
8 Richard El Karib BŠ - Tygři Praha 17 30 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.4
Filip Uchytil Kondoři Liberec 16 19 1.0 3.7 1.5 0.0 0.6/1.7 0.0*