Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2015/16

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní skupina A 1. kolo 1
Basketbalová škola - Tygři Praha
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
26. 9. 2015
10:00
Sportovní hala Jeneč Michal Kocián
Jindřich Zámostný
67
73
13
24
36
38
56
59
Review
základní skupina A 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni
Tigers Basketball České Budějovice
26. 9. 2015
15:00
Sportovní hala Sokol Pavel Csöllei
Jiří Kubíček
88
37
13
14
46
17
70
23
Review
základní skupina A 1. kolo 3
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Sojky Pelhřimov
26. 9. 2015
15:30
Městská SH J.Hradec II-malá Luboš Jírovec
Vratislav Novák
56
91
14
19
29
37
37
67
Review
základní skupina A 1. kolo 2
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
26. 9. 2015
16:00
Sokolovna Vyšehrad Martin Buršík
Jan Jelínek
23
101
5
26
10
51
17
82
Review
základní skupina A 1. kolo 4
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
26. 9. 2015
16:00
Tělocvična 28. ZŠ Matej Kovačovič
Marek Šmůla
67
45
11
8
31
13
48
28
Review
základní skupina A 1. kolo 6
BK Klatovy
BK Klatovy B
25. 9. 2015
18:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Jiří Kubíček
130
29
27
11
68
15
93
21
Review
základní skupina A 2. kolo 7
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Klatovy
10. 10. 2015
11:00
TJ Sokol Petrovice Lukáš Balog
Michal Dub
53
84
8
25
28
44
32
74
Review
základní skupina A 2. kolo 8
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Klatovy B
10. 10. 2015
14:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Turek
Jiří Veselý
107
57
30
8
54
17
87
36
Review
základní skupina A 2. kolo 9
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
10. 10. 2015
15:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Pačovský
Pavel Theodor
81
35
22
14
42
20
56
27
Review
základní skupina A 2. kolo 11
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
10. 10. 2015
15:30
Městská SH J.Hradec II-malá Marek Šmůla
Petr Šmůla
38
58
9
14
21
29
27
44
Review
základní skupina A 2. kolo 10
Sokol Pražský
Tigers Basketball České Budějovice
10. 10. 2015
16:00
Sokol pražský Martin Buršík
Jan Jelínek
143
16
30
9
79
11
109
16
Review
základní skupina A 2. kolo 12
BK Sojky Pelhřimov
BA Sparta Praha
10. 10. 2015
16:00
SH Pelhřimov Jan Lejčko
Adam Báča
77
43
11
11
36
20
61
33
Review
základní skupina A 3. kolo 18
BK Sojky Pelhřimov
BK Lokomotiva Plzeň
11. 10. 2015
09:00
SH Pelhřimov Jan Lejčko
Adam Báča
79
54
9
10
33
26
60
37
Review
základní skupina A 3. kolo 14
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Klatovy
11. 10. 2015
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Turek
Jiří Veselý
79
103
26
32
39
62
63
80
Review
základní skupina A 3. kolo 15
Sokol Vyšehrad
Tigers Basketball České Budějovice
11. 10. 2015
10:00
Sokolovna Vyšehrad Jan Pačovský
Pavel Theodor
75
31
24
9
49
13
57
22
Review
základní skupina A 3. kolo 17
BK Lions Jindřichův Hradec
BA Sparta Praha
11. 10. 2015
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Marek Šmůla
Petr Šmůla
47
57
15
17
24
33
36
44
Review
základní skupina A 3. kolo 16
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
11. 10. 2015
12:00
Sokol pražský Martin Buršík
Jan Jelínek
150
22
44
0
74
1
111
7
Review
základní skupina A 3. kolo 13
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Klatovy B
11. 10. 2015
14:00
TJ Sokol Petrovice Lukáš Balog
Radek Lochman
73
63
9
16
32
26
51
41
Review
základní skupina A 4. kolo 22
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sojky Pelhřimov
24. 10. 2015
13:00
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Michal Pivovarský
31
108
4
29
15
55
21
79
Review
základní skupina A 4. kolo 20
BK Klatovy B
BA Sparta Praha
24. 10. 2015
14:00
SH BK Klatovy Jiří Mužík
Pavel Podhůrský
38
80
4
28
16
51
22
61
Review
základní skupina A 4. kolo 21
Sokol Písek Sršni
BK Lions Jindřichův Hradec
24. 10. 2015
15:00
Sportovní hala Sokol Luboš Jírovec
Vratislav Novák
49
67
25
16
33
27
45
56
Review
základní skupina A 4. kolo 19
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
24. 10. 2015
16:00
SH BK Klatovy Michal Perlík
Jan Musil
79
51
13
12
36
22
54
30
Review
základní skupina A 4. kolo 23
Basketbalová škola - Tygři Praha
Sokol Vyšehrad
24. 10. 2015
17:30
TJ Sokol Petrovice Jan Hostinský
Michal Kiszka
71
51
22
17
36
23
61
37
Review
základní skupina A 4. kolo 24
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Sokol Pražský
24. 10. 2015
17:30
Víceúčelová sportovní hala Lukáš Hartig
Tomáš Brandejs
37
108
7
30
7
64
23
84
Review
základní skupina A 5. kolo 26
BK Klatovy B
BK Lokomotiva Plzeň
25. 10. 2015
09:00
SH BK Klatovy Michal Perlík
Jan Musil
41
79
13
22
20
47
26
66
Review
základní skupina A 5. kolo 27
Sokol Písek Sršni
BK Sojky Pelhřimov
25. 10. 2015
09:00
Sportovní hala Sokol Luboš Jírovec
Vratislav Novák
44
76
17
18
26
38
33
56
Review
základní skupina A 5. kolo 28
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lions Jindřichův Hradec
25. 10. 2015
09:30
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Michal Pivovarský
53
82
14
27
19
45
39
71
Review
základní skupina A 5. kolo 30
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Sokol Vyšehrad
25. 10. 2015
10:00
Víceúčelová sportovní hala Lukáš Hartig
Tomáš Brandejs
63
55
13
17
24
38
44
47
Review
základní skupina A 5. kolo 29
Basketbalová škola - Tygři Praha
Sokol Pražský
25. 10. 2015
11:00
TJ Sokol Petrovice Michal Kiszka
Lucie Moravcová
37
108
8
28
12
56
27
77
Review
základní skupina A 5. kolo 25
BK Klatovy
BA Sparta Praha
23. 10. 2015
18:00
SH BK Klatovy Jiří Mužík
Karel Kuška
84
49
18
11
33
19
62
30
Review
základní skupina A 6. kolo 33
BK Lions Jindřichův Hradec
Basketbalová škola - Tygři Praha
7. 11. 2015
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Pačovský
Pavel Theodor
57
41
13
10
29
17
47
24
Review
základní skupina A 6. kolo 36
BA Sparta Praha
Tigers Basketball České Budějovice
7. 11. 2015
14:30
Hala Kuncova Tereza Vágnerová
Matěj Stejskal
96
33
32
1
47
17
64
23
Review
základní skupina A 6. kolo 32
Sokol Pražský
BK Klatovy B
7. 11. 2015
16:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Petr Havlíček
124
12
31
9
66
11
92
12
Review
základní skupina A 6. kolo 34
BK Sojky Pelhřimov
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
7. 11. 2015
16:00
SH Pelhřimov Vladimír Slanina
Petr Šmůla
74
60
20
15
40
31
55
49
Review
základní skupina A 6. kolo 35
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
7. 11. 2015
17:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Jiří Jodl
78
47
17
8
51
19
71
39
Review
základní skupina A 6. kolo 31
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
7. 11. 2015
19:00
Sokolovna Vyšehrad Adam Báča
Michal Kocián
26
114
10
32
17
61
22
82
Review
základní skupina A 7. kolo 37
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy B
8. 11. 2015
09:00
Sokolovna Vyšehrad Radek Treml
Matěj Barták
62
49
13
11
32
25
47
43
Review
základní skupina A 7. kolo 40
BK Sojky Pelhřimov
Basketbalová škola - Tygři Praha
8. 11. 2015
09:00
SH Pelhřimov Vladimír Slanina
Petr Šmůla
59
46
20
19
36
27
54
37
Review
základní skupina A 7. kolo 39
BK Lions Jindřichův Hradec
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
8. 11. 2015
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Pačovský
Pavel Theodor
69
55
22
14
33
28
47
42
Review
základní skupina A 7. kolo 41
BK Lokomotiva Plzeň
Tigers Basketball České Budějovice
8. 11. 2015
11:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Martin Haniš
86
42
26
12
57
22
67
33
Review
základní skupina A 7. kolo 42
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
8. 11. 2015
11:00
Hala Kuncova Tereza Vágnerová
Matěj Stejskal
85
37
37
4
39
24
58
30
Review
základní skupina A 7. kolo 38
Sokol Pražský
BK Klatovy
8. 11. 2015
12:00
Sokol pražský Miloslav Jon
Petr Havlíček
106
59
23
5
40
27
81
37
Review
základní skupina A 8. kolo 43
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
21. 11. 2015
13:00
SH BK Klatovy Jiří Kubíček
Jiří Mužík
93
35
20
4
53
19
72
27
Review
základní skupina A 8. kolo 47
Sokol Vyšehrad
BK Lions Jindřichův Hradec
21. 11. 2015
14:00
Sokolovna Vyšehrad Vít Kučera
Tereza Vágnerová
46
52
11
15
25
22
37
39
Review
základní skupina A 8. kolo 46
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BA Sparta Praha
21. 11. 2015
14:30
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Jan Růzha
67
74
11
24
26
32
51
46
66
66
Review
základní skupina A 8. kolo 44
BK Klatovy B
Tigers Basketball České Budějovice
22. 11. 2015
15:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Jiří Kubíček
74
48
24
9
34
19
53
29
21
19
Review
základní skupina A 8. kolo 45
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
21. 11. 2015
17:00
Sportovní hala Jeneč Marek Vošahlík
Michal Šupej
52
90
10
30
26
59
41
70
Review
základní skupina A 8. kolo 48
Sokol Pražský
BK Sojky Pelhřimov
7. 12. 2015
17:00
Sokol pražský Jan Jelínek
Daniel Holeš
93
44
22
15
41
26
36
71
Review
základní skupina A 9. kolo 52
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Lokomotiva Plzeň
22. 11. 2015
09:00
Víceúčelová sportovní hala Miloš Nesvadba
Pavel Velda
80
68
18
16
33
35
52
56
Review
základní skupina A 9. kolo 53
Sokol Vyšehrad
BK Sojky Pelhřimov
22. 11. 2015
09:00
Sokolovna Vyšehrad Radek Treml
Daniel Vimmr
53
90
8
26
18
39
36
69
Review
základní skupina A 9. kolo 50
BK Klatovy B
Sokol Písek Sršni
21. 11. 2015
10:00
SH BK Klatovy Jiří Kubíček
Jiří Mužík
36
81
17
17
30
28
34
57
Review
základní skupina A 9. kolo 54
Sokol Pražský
BK Lions Jindřichův Hradec
22. 11. 2015
10:00
Sokol pražský Jan Hostinský
Tomáš Nejtek
93
34
22
6
43
10
64
21
Review
základní skupina A 9. kolo 49
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
22. 11. 2015
12:00
SH BK Klatovy Rudolf Salvetr
Jiří Kubíček
142
28
26
5
75
12
103
24
Review
základní skupina A 9. kolo 51
Basketbalová škola - Tygři Praha
BA Sparta Praha
22. 11. 2015
17:00
Sportovní hala Jeneč Martin Buršík
Vladimír Slanina
45
78
8
20
21
49
30
68
Review
základní skupina A 10. kolo 58
BA Sparta Praha
Sokol Pražský
5. 12. 2015
09:00
Hala Kuncova Marek Šmůla
Petr Šmůla
35
81
8
19
13
54
19
68
Review
základní skupina A 10. kolo 60
Tigers Basketball České Budějovice
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
5. 12. 2015
13:00
SH ZŠ Kubatova Jan Lejčko
Tomáš Tax
34
113
12
26
18
52
26
86
Review
základní skupina A 10. kolo 57
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
28. 11. 2015
14:30
Tělocvična 28. ZŠ Matej Kovačovič
Martin Buršík
76
45
27
8
59
19
64
38
Review
základní skupina A 10. kolo 55
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Klatovy
5. 12. 2015
16:00
Městská SH J.Hradec II-malá Pavel Csöllei
Michal Hána
60
70
6
16
24
39
37
64
Review
základní skupina A 10. kolo 56
BK Sojky Pelhřimov
BK Klatovy B
5. 12. 2015
16:00
SH Pelhřimov Petr Havlíček
Vratislav Novák
133
41
33
9
69
10
104
27
Review
základní skupina A 10. kolo 59
Sokol Písek Sršni
Basketbalová škola - Tygři Praha
5. 12. 2015
16:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Jiří Kubíček
71
86
22
25
38
40
53
56
Review
základní skupina A 11. kolo 63
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
6. 12. 2015
09:00
Tělocvična 28. ZŠ Rudolf Salvetr
Václav Ježek
42
82
12
17
19
45
25
68
Review
základní skupina A 11. kolo 65
Sokol Písek Sršni
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
6. 12. 2015
09:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Jiří Kubíček
27
86
2
24
9
34
20
63
Review
základní skupina A 11. kolo 66
Tigers Basketball České Budějovice
Basketbalová škola - Tygři Praha
6. 12. 2015
09:00
SH ZŠ Kubatova Jan Lejčko
Tomáš Tax
63
99
16
32
32
50
43
80
Review
základní skupina A 11. kolo 62
BK Sojky Pelhřimov
BK Klatovy
6. 12. 2015
11:00
SH Pelhřimov Petr Havlíček
Vratislav Novák
76
68
19
18
38
32
59
50
Review
základní skupina A 11. kolo 61
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Klatovy B
6. 12. 2015
12:00
Městská SH J.Hradec II-malá Pavel Csöllei
Michal Hána
91
51
28
7
47
23
76
32
Review
základní skupina A 11. kolo 64
BA Sparta Praha
Sokol Vyšehrad
6. 12. 2015
15:00
Hala Kuncova Marek Šmůla
Petr Šmůla
92
33
16
12
50
17
73
29
Review
základní skupina A 12. kolo 71
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni
27. 9. 2015
09:30
SH ZŠ Kubatova Petr Havlíček
Jiří Kubíček
69
87
20
24
31
47
51
64
Review
základní skupina A 12. kolo 67
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Basketbalová škola - Tygři Praha
27. 9. 2015
10:00
Víceúčelová sportovní hala Martin Buršík
Jan Jelínek
64
42
15
11
24
23
41
38
Review
základní skupina A 12. kolo 68
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
27. 9. 2015
10:00
Sokol pražský Matej Kovačovič
Matěj Záruba
109
12
33
2
51
5
79
9
Review
základní skupina A 12. kolo 69
BK Sojky Pelhřimov
BK Lions Jindřichův Hradec
27. 9. 2015
11:00
SH Pelhřimov Luboš Jírovec
Vratislav Novák
76
36
20
4
34
17
56
30
Review
základní skupina A 12. kolo 70
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
27. 9. 2015
11:00
Hala Kuncova Jan Mareš
Dominik Výborný
52
65
2
26
16
36
36
52
Review
základní skupina A 12. kolo 72
BK Klatovy B
BK Klatovy
27. 9. 2015
16:00
SH BK Klatovy Jiří Kubíček
Martin Kozel
19
154
2
38
8
71
12
123
Review
základní skupina A 13. kolo 75
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Vyšehrad
16. 1. 2016
11:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Petr Havlíček
47
72
14
23
20
40
34
60
Review
základní skupina A 13. kolo 74
BK Klatovy
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
16. 1. 2016
13:30
SH BK Klatovy Jan Karásek
Jiří Mužík
111
49
14
17
79
17
94
27
Review
základní skupina A 13. kolo 76
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
16. 1. 2016
14:00
Sportovní hala Sokol Jiří Kubíček
Vratislav Novák
25
161
6
33
12
89
16
133
Review
základní skupina A 13. kolo 77
BA Sparta Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
7. 1. 2016
15:15
Hala Kuncova Martin Buršík
Marek Vošahlík
68
32
13
7
37
18
49
24
Review
základní skupina A 13. kolo 73
BK Klatovy B
Basketbalová škola - Tygři Praha
16. 1. 2016
15:30
SH BK Klatovy Jan Karásek
Lucie Peterková
46
61
16
22
25
39
32
49
Review
základní skupina A 13. kolo 78
BK Lokomotiva Plzeň
BK Sojky Pelhřimov
16. 1. 2016
18:00
Tělocvična 25. ZŠ Michal Kocián
Dominik Kočovský
51
67
14
17
29
29
36
55
Review
základní skupina A 14. kolo 80
BK Klatovy B
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
17. 1. 2016
09:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Jiří Mužík
49
99
8
21
23
38
31
74
Review
základní skupina A 14. kolo 81
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
17. 1. 2016
09:00
Sportovní hala Sokol Jiří Kubíček
Vratislav Novák
54
59
14
11
28
28
32
36
44
44
49
49
Review
základní skupina A 14. kolo 79
BK Klatovy
Basketbalová škola - Tygři Praha
17. 1. 2016
11:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Lucie Peterková
128
53
47
4
76
17
94
37
Review
základní skupina A 14. kolo 82
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Pražský
17. 1. 2016
11:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Petr Havlíček
15
114
8
34
11
54
12
84
Review
základní skupina A 14. kolo 84
BA Sparta Praha
BK Sojky Pelhřimov
13. 1. 2016
16:15
Hala Kuncova Martin Buršík
Marek Vošahlík
83
55
18
14
41
26
59
46
Review
základní skupina A 14. kolo 83
BK Lokomotiva Plzeň
BK Lions Jindřichův Hradec
14. 1. 2016
18:30
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Smetana
Jiří Kubíček
64
39
16
8
40
21
49
31
Review
základní skupina A 15. kolo 90
Sokol Vyšehrad
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
30. 1. 2016
09:00
Sokolovna Vyšehrad Radek Treml
Jan Hostinský
50
101
24
23
38
37
40
70
Review
základní skupina A 15. kolo 88
BK Lions Jindřichův Hradec
Tigers Basketball České Budějovice
30. 1. 2016
10:30
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Lejčko
Marek Šmůla
87
38
24
8
37
22
65
27
Review
základní skupina A 15. kolo 85
BA Sparta Praha
BK Klatovy
30. 1. 2016
14:30
Hala Kuncova Václav Ježek
Milan Kucharič
52
59
15
13
27
37
40
47
Review
základní skupina A 15. kolo 87
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
30. 1. 2016
15:00
SH Pelhřimov Michal Scholze
Petr Havlíček
99
28
22
8
49
11
77
16
Review
základní skupina A 15. kolo 86
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy B
30. 1. 2016
16:00
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Jodl
Pavel Tauber
117
23
22
10
48
12
78
16
117
23
Review
základní skupina A 15. kolo 89
Sokol Pražský
Basketbalová škola - Tygři Praha
30. 1. 2016
17:00
Sokol pražský Tomáš Rosenberger
Daniel Holeš
122
19
20
10
63
11
94
13
Review
základní skupina A 16. kolo 92
BA Sparta Praha
BK Klatovy B
31. 1. 2016
09:00
Hala Kuncova Václav Ježek
Tereza Vágnerová
105
31
19
2
46
15
77
25
Review
základní skupina A 16. kolo 93
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
31. 1. 2016
09:00
Městská SH J.Hradec II-malá Adam Báča
Marek Šmůla
89
42
26
13
41
27
70
31
Review
základní skupina A 16. kolo 96
Sokol Pražský
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
31. 1. 2016
10:00
Sokol pražský Tomáš Rosenberger
Daniel Holeš
105
44
31
10
59
14
89
26
Review
základní skupina A 16. kolo 94
BK Sojky Pelhřimov
Tigers Basketball České Budějovice
31. 1. 2016
10:30
SH Pelhřimov Michal Scholze
Petr Havlíček
102
34
26
5
51
13
80
23
Review
základní skupina A 16. kolo 91
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
31. 1. 2016
14:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Karásek
Sandra Šrámková
69
56
17
9
32
23
53
31
Review
základní skupina A 16. kolo 95
Sokol Vyšehrad
Basketbalová škola - Tygři Praha
31. 1. 2016
16:30
Sokolovna Vyšehrad Jan Renc
Miroslav Kysilka
44
39
15
20
24
26
37
35
Review
základní skupina A 17. kolo 97
BK Klatovy B
Sokol Vyšehrad
13. 2. 2016
13:00
SH BK Klatovy Karel Kuška
Jiří Mužík
37
69
8
20
18
38
27
54
Review
základní skupina A 17. kolo 99
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 2. 2016
14:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Dominik Výborný
71
34
10
6
30
12
49
22
Review
základní skupina A 17. kolo 102
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
13. 2. 2016
14:00
Sportovní hala Sokol Vratislav Novák
Michal Hána
26
71
1
18
17
30
24
54
Review
základní skupina A 17. kolo 100
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Sojky Pelhřimov
13. 2. 2016
15:00
Sportovní hala Jeneč Milan Kucharič
Radomír Kohout
59
88
15
16
32
40
47
62
Review
základní skupina A 17. kolo 98
BK Klatovy
Sokol Pražský
13. 2. 2016
15:15
SH BK Klatovy Tomáš Linhart
Jan Musil
66
75
24
22
30
40
49
54
Review
základní skupina A 17. kolo 101
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lokomotiva Plzeň
13. 2. 2016
16:00
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Patrik Mašek
15
110
7
28
9
56
9
78
Review
základní skupina A 18. kolo 103
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
14. 2. 2016
09:00
SH BK Klatovy Petr Blahout
Jan Musil
97
36
23
7
46
18
77
24
Review
základní skupina A 18. kolo 107
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
14. 2. 2016
09:00
Sportovní hala Sokol Vratislav Novák
Michal Hána
23
82
6
20
10
42
12
64
Review
základní skupina A 18. kolo 108
Tigers Basketball České Budějovice
BA Sparta Praha
14. 2. 2016
10:30
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Patrik Mašek
28
81
6
22
8
41
21
59
Review
základní skupina A 18. kolo 105
Basketbalová škola - Tygři Praha
BK Lions Jindřichův Hradec
14. 2. 2016
11:00
Sportovní hala Jeneč Michal Kocián
Tomáš Tax
75
66
22
21
45
32
58
46
Review
základní skupina A 18. kolo 106
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
BK Sojky Pelhřimov
14. 2. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Dominik Výborný
Tomáš Benda
61
85
13
21
32
47
47
70
Review
základní skupina A 18. kolo 104
BK Klatovy B
Sokol Pražský
14. 2. 2016
13:30
SH BK Klatovy Martin Kozel
Jiří Mužík
30
136
8
30
24
57
28
97
Review
základní skupina A 19. kolo 110
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy B
27. 2. 2016
10:00
Sportovní hala Sokol Vratislav Novák
Michal Pivovarský
59
56
10
17
29
26
49
39
Review
základní skupina A 19. kolo 114
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Pražský
27. 2. 2016
12:30
Městská SH J.Hradec II-malá Roman Kejklíček
Jan Lejčko
42
99
15
32
27
60
37
86
Review
základní skupina A 19. kolo 112
BK Lokomotiva Plzeň
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
27. 2. 2016
14:30
Tělocvična 28. ZŠ Václav Ježek
Jiří Kubíček
82
59
15
18
32
10
13
21
22
10
Review
základní skupina A 19. kolo 111
BA Sparta Praha
Basketbalová škola - Tygři Praha
27. 2. 2016
15:00
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Daniel Holeš
102
24
18
9
45
14
79
18
Review
základní skupina A 19. kolo 109
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
27. 2. 2016
16:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Martin Veis
26
192
6
60
14
102
18
142
Review
základní skupina A 19. kolo 113
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Vyšehrad
27. 2. 2016
16:00
SH Pelhřimov Vratislav Novák
Michal Pivovarský
57
39
12
11
35
19
44
23
Review
základní skupina A 20. kolo 115
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
28. 2. 2016
11:00
Sportovní hala Sokol Petr Blahout
Vladimír Slanina
57
98
16
30
32
66
49
78
Review
základní skupina A 20. kolo 116
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy B
28. 2. 2016
12:00
SH ZŠ Kubatova Pavel Csöllei
Martin Veis
59
52
14
21
24
34
40
42
Review
základní skupina A 20. kolo 118
BA Sparta Praha
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
28. 2. 2016
12:00
Hala Kuncova Matej Kovačovič
Daniel Holeš
69
45
12
3
38
13
53
31
Review
základní skupina A 20. kolo 117
BK Lokomotiva Plzeň
Basketbalová škola - Tygři Praha
28. 2. 2016
12:15
Tělocvična 28. ZŠ Václav Ježek
Jiří Kubíček
82
45
21
15
25
7
22
15
14
8
Review
základní skupina A 20. kolo 120
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Pražský
26. 2. 2016
17:00
SH Pelhřimov Jan Černý
Michaela Scholzová
67
65
12
17
36
29
46
47
Review
základní skupina A 20. kolo 119
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Vyšehrad
26. 2. 2016
18:00
Městská SH J.Hradec II-malá Marek Vošahlík
Jan Lejčko
53
44
14
18
31
27
43
39
Review
základní skupina A 21. kolo 124
Sokol Vyšehrad
BA Sparta Praha
12. 3. 2016
11:30
Sokolovna Vyšehrad Petr Havlíček
Marek Vošahlík
28
111
10
24
16
56
24
77
Review
základní skupina A 21. kolo 121
BK Klatovy B
BK Lions Jindřichův Hradec
12. 3. 2016
13:00
SH BK Klatovy Aneta Flaisigová
Martin Bílek
62
76
21
22
34
44
48
59
Review
základní skupina A 21. kolo 122
BK Klatovy
BK Sojky Pelhřimov
12. 3. 2016
15:00
SH BK Klatovy Martin Bílek
Aneta Flaisigová
86
71
12
26
43
42
63
61
Review
základní skupina A 21. kolo 126
Basketbalová škola - Tygři Praha
Tigers Basketball České Budějovice
12. 3. 2016
15:00
Sportovní hala Jeneč Daniel Čížek
Radomír Kohout
76
58
22
9
36
24
48
43
Review
základní skupina A 21. kolo 125
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Sokol Písek Sršni
12. 3. 2016
16:00
Víceúčelová sportovní hala Vít Kučera
Jan Musil
108
58
30
24
48
36
85
45
Review
základní skupina A 21. kolo 123
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
12. 3. 2016
17:00
Sokol pražský Ondřej Svejkovský
Matěj Barták
55
45
11
6
30
21
44
36
Review
základní skupina A 22. kolo 128
BK Klatovy B
BK Sojky Pelhřimov
13. 3. 2016
09:00
SH BK Klatovy Jiří Kubíček
Jan Karásek
28
106
11
26
15
56
18
88
Review
základní skupina A 22. kolo 130
Sokol Pražský
BA Sparta Praha
13. 3. 2016
09:30
Sokol pražský Jiří Smetana
Adam Báča
55
52
10
9
29
24
42
43
Review
základní skupina A 22. kolo 127
BK Klatovy
BK Lions Jindřichův Hradec
13. 3. 2016
11:00
SH BK Klatovy Jiří Kubíček
Jan Karásek
108
24
37
5
72
6
86
15
Review
základní skupina A 22. kolo 131
Basketbalová škola - Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
13. 3. 2016
11:00
Sportovní hala Jeneč Martin Lébl
Dominik Výborný
66
69
25
14
37
32
53
61
Review
základní skupina A 22. kolo 132
ŠSK při 3. ZŠ Slaný
Tigers Basketball České Budějovice
13. 3. 2016
11:00
Víceúčelová sportovní hala Lukáš Ulrych
Jan Musil
99
34
33
2
49
17
71
22
Review
základní skupina A 22. kolo 129
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
13. 3. 2016
11:30
Sokolovna Vyšehrad Petr Havlíček
Marek Vošahlík
46
85
14
22
22
40
38
65
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
5 Jakub Šurý BK Klatovy 21 29 6.0 27.6 9.8/11.1 87.6 1.8/2.7 66.2 2.8/4.8 57.6 0.1 0.7 0.8 0.9 0.4 0.8 0.0 0.9 2.4 23.1
Roman Palas Kondoři Liberec 19 29 4.8 20.7 7.8/8.7 89.7 0.8/1.4 0.0* 2.8/4.5 61.5 0.3 1.4 1.8 0.1 0.1 0.4 0.0 0.3 1.3 18.0
21 Radek Slavíček SK Žabovřesky 20 22 1.0 26.7 11.7/11.7 100.0 0.0 0.0* 3.2/9.0 35.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.9 20.0
Matyáš Pažout BA 2006´ Roudnice n.L. 21 24 1.0 22.0 6.8/6.8 100.0 1.2/1.2 0.0* 4.9/7.6 64.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 17.8
17 Vojtěch Trojan Sokol Pražský 21 28 6.0 18.5 8.1/9.4 86.3 0.3/0.6 0.0* 1.4/3.0 45.8 0.4 0.8 1.1 0.4 0.4 0.5 0.0 0.6 1.9 15.4
Jakub Šrámek Synthesia Pardubice 21 30 4.5 16.3 7.6/8.4 90.1 0.0 0.0* 1.1/2.9 39.5 0.3 0.4 0.8 0.3 0.3 0.1 0.1 0.2 2.1 13.2
Vladimír Kořínek Kondoři Liberec 21 30 5.5 16.1 6.0/6.9 87.0 0.3/0.7 0.0* 3.1/6.4 47.7 0.3 0.6 0.9 0.5 0.3 0.7 0.0 0.8 2.8 10.6
Ondřej Hanzlík BA Sparta Praha 19 23 1.0 21.0 7.3/7.3 100.0 1.7/1.7 0.0* 1.3/2.7 50.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 17.9
Samuel Štěpnička ŠSK Slaný 21 22 1.0 21.0 8.3/8.3 100.0 0.0/0.0 0.0* 4.3/7.5 57.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 15.2
Petr Křivánek SAM BŠM Brno 19 27 5.7 17.0 5.7/10.0 57.2 1.3/3.7 36.0 1.6/2.7 58.9 0.1 0.6 0.7 0.2 0.6 0.3 0.0 0.3 1.1 9.6
18 Richard Bálint Orli Prostějov 20 28 6.2 16.2 5.3/6.4 83.2 1.5/2.2 67.7 1.1/1.4 0.0* 0.1 0.8 0.9 0.7 0.3 0.6 0.0 0.3 1.5 14.2
11 Jakub Schneider Orli Prostějov 21 27 6.0 15.8 7.1/8.1 87.7 0.1/0.2 0.0* 1.3/3.4 37.4 0.3 0.9 1.2 0.3 0.5 0.5 0.0 0.7 2.6 12.3
7 Aleš Zapletal BK Snakes Ostrava 21 21 1.0 20.1 8.3/9.2 90.2 0.0 0.0* 3.5/4.6 75.3 0.3 0.3 0.6 0.1 0.7 0.4 0.0 0.4 2.1 17.3
19 František Zýma ŠSK Slaný 19 20 1.0 21.0 8.9/8.9 100.0 0.1/0.1 0.0* 3.1/5.6 54.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 16.6
Jakub Provazník Synthesia Pardubice 20 26 4.3 15.4 6.6/7.2 92.5 0.0 0.0* 2.2/3.5 62.0 0.7 0.6 1.3 0.1 0.1 0.3 0.0 0.4 0.8 14.5
Tomáš Dvořák Synthesia Pardubice 20 28 4.7 14.1 5.5/6.3 88.6 0.5/0.8 0.0* 1.7/2.9 57.3 0.3 0.5 0.8 0.4 0.5 0.2 0.1 0.5 2.1 11.8
9 Lubomír David BK Pelhřimov 20 29 5.3 13.4 4.4/5.2 84.9 1.0/2.0 0.0* 1.6/2.6 61.8 0.9 1.7 2.6 1.1 1.2 0.7 0.1 0.2 2.2 13.0
15 Adam Šiška Orli Prostějov 20 25 6.6 15.4 6.3/7.0 89.8 0.5/1.2 0.0* 1.3/3.5 36.4 0.4 1.2 1.6 0.4 0.4 0.5 0.0 0.9 2.2 12.2
Štěpán Pavelek BK Opava 21 28 5.8 13.6 5.3/6.1 86.0 0.7/1.0 0.0* 1.0/3.0 33.7 0.2 0.9 1.1 0.3 0.3 0.4 0.0 0.5 1.3 11.0
Filip Kábrt BA Nymburk 20 23 1.0 16.5 5.3/5.3 100.0 1.0/1.0 0.0* 2.7/4.3 62.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 11.7
Martin Štrobl Lions J. Hradec 21 22 1.0 17.2 6.6/6.6 100.0 0.4/0.4 0.0* 2.7/6.0 45.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 11.0
11 Matouš Vlnas BK Klatovy 21 26 5.5 14.5 6.7/7.7 86.6 0.0 0.0* 1.1/2.3 47.5 0.4 1.8 2.2 0.2 0.2 0.4 0.0 0.3 0.8 13.9
Adam Srník Synthesia Pardubice 20 20 5.1 17.9 8.5/9.4 90.9 0.0/0.1 0.0* 0.9/1.9 0.0* 0.3 0.5 0.8 0.5 0.4 0.4 0.1 0.1 1.3 16.1
Filip Staniszewski USK Praha 21 28 1.0 12.7 4.5/4.5 100.0 0.9/0.9 0.0* 1.0/2.0 48.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 10.1
Ondřej Kočvara Synthesia Pardubice 21 22 6.0 16.1 6.1/7.9 78.0 0.9/1.4 0.0* 1.1/2.0 0.0* 0.2 0.5 0.7 0.5 0.6 0.4 0.1 1.0 1.0 14.5
Dalibor Vlk NH Ostrava 20 24 1.0 14.7 6.1/6.1 100.0 0.2/0.2 0.0* 2.0/3.3 61.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 11.3
Dominik Holeček Sokol Nová Paka 19 21 1.0 16.3 6.9/6.9 100.0 0.0/0.0 0.0* 2.4/6.8 35.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 10.5
32 Martin Valenta Sokol Pražský 19 23 6.2 14.8 6.9/8.6 80.7 0.0/0.0 0.0* 1.0/3.7 27.1 1.4 1.6 3.0 0.1 0.3 0.6 0.0 0.3 1.6 12.1
Ondřej Zajíček BA Sparta Praha 21 26 1.0 12.9 3.5/3.5 100.0 1.1/1.1 0.0* 2.5/4.0 62.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 9.2
10 Daniel Entrich Královští Sokoli 20 24 1.0 14.0 6.1/6.1 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.4/2.8 50.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 10.9
David Ságl USK Praha 19 27 1.0 12.3 5.4/5.4 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.3/2.7 45.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 9.0
Michal Popadinec BK Opava 19 25 6.1 13.0 5.5/6.9 79.7 0.0/0.0 0.0* 2.0/3.7 54.3 0.8 1.1 1.9 0.2 0.2 0.4 0.0 0.7 2.0 10.6
Jonáš Musil SAM BŠM Brno 20 27 5.1 12.0 4.6/8.4 54.6 0.6/1.4 0.0* 1.0/1.8 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.2 0.3 0.4 0.0 0.3 1.2 6.2
8 Tadeáš Fanta Sokol Pražský 20 26 6.2 12.4 5.8/6.9 83.8 0.1/0.1 0.0* 0.7/1.7 0.0* 0.6 0.5 1.1 0.3 0.5 0.5 0.0 0.2 1.3 10.7
9 Ondřej Fleisig BK Klatovy 21 30 5.5 10.7 4.2/4.6 92.7 0.3/0.7 0.0* 1.4/2.8 50.6 0.1 0.3 0.4 0.7 0.2 0.5 0.0 0.5 2.0 7.9
Petr Adamec Sj. BK Litoměřice 21 28 1.0 11.4 4.2/4.2 100.0 0.7/0.7 0.0* 0.9/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 9.5
Dominik Turek BK Pelhřimov 19 28 5.6 11.2 4.7/5.5 85.7 0.1/0.2 0.0* 1.4/4.0 33.9 0.5 1.3 1.8 1.2 0.5 1.2 0.0 0.5 2.5 8.0
Dominik Krmášek BC Vysočina 21 18 1.0 17.1 7.4/7.4 100.0 0.0 0.0* 2.3/4.0 56.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 13.3
Tadeáš Vlček Synthesia Pardubice 20 23 4.7 13.3 5.7/6.4 88.4 0.3/0.4 0.0* 1.2/2.7 44.4 0.2 0.7 1.0 0.3 0.2 0.6 0.0 0.3 1.3 11.0
Tomáš Dvořák Sj. BK Litoměřice 20 28 1.0 10.8 4.1/4.1 100.0 0.4/0.4 0.0* 1.6/3.1 52.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 7.3
Samuel Sedlák NH Ostrava 19 24 1.0 12.6 3.3/3.3 100.0 1.1/1.1 0.0* 2.6/3.6 72.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 9.5
Petr Pašník ŠSK Slaný 19 18 1.0 16.6 7.7/7.7 100.0 0.0 0.0* 1.1/3.1 36.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 12.8
14 Petr Naď BK Klatovy 21 30 4.8 9.9 4.2/4.9 84.5 0.0 0.0* 1.6/3.2 48.5 0.1 0.7 0.8 0.1 0.1 0.4 0.0 0.4 2.3 6.2
Oleksandr Shymon BA Sparta Praha 19 23 1.0 12.9 5.7/5.7 100.0 0.0 0.0* 1.4/3.3 42.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 8.4
10 František Rylich Basket Poděbrady 20 18 1.0 16.3 6.2/6.2 100.0 0.7/0.7 0.0* 1.8/3.4 52.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 13.0
Richard Ševčík SAM BŠM Brno 19 26 5.4 11.2 5.0/8.7 57.1 0.0 0.0* 1.2/2.7 46.4 0.4 0.5 0.9 0.2 0.2 0.6 0.0 0.5 1.9 5.2
14 Jakub Dvořák Sokol Pražský 20 26 3.2 11.1 5.3/6.2 85.6 0.0/0.2 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.0 0.3 0.1 0.0 0.2 1.0 9.3
Ondřej Týn BK Opava 21 27 5.6 10.6 4.4/5.6 78.7 0.3/0.6 0.0* 1.1/1.9 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.1 0.3 0.3 0.0 0.5 1.7 7.6
Jan Palička USK Praha 21 28 1.0 9.9 4.1/4.1 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.2/2.2 54.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 6.8
Ondřej Pospíšil Kondoři Liberec 20 29 5.2 9.5 4.2/4.9 87.2 0.0/0.2 0.0* 0.9/1.9 0.0* 0.1 0.7 0.8 0.0 0.2 0.6 0.0 0.1 1.6 6.7
Kryštof Kratochvíl NH Ostrava 20 23 1.0 12.0 4.1/4.1 100.0 0.6/0.6 0.0* 2.1/4.0 52.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 7.6
12 Šimon Pekárek BK Klatovy 21 30 4.9 9.1 2.6/2.8 91.7 0.9/1.3 0.0* 1.2/2.4 52.1 0.2 0.4 0.6 0.1 0.1 0.3 0.0 0.4 1.7 6.5
9 Jakub Frančík BK Klatovy B 18 22 1.0 12.0 4.3/4.3 100.0 0.1/0.1 0.0* 3.2/5.4 59.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 8.4
Matěj Dáňa BC Vysočina 19 16 1.0 16.6 6.3/6.3 100.0 0.5/0.5 0.0* 2.4/4.1 59.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 12.0
Matěj Majer Sokol Vyšehrad 21 22 1.0 11.6 4.8/4.8 100.0 0.0 0.0* 2.1/5.3 39.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.6 4.9
6 Michal Baselides BK Klatovy B 20 22 1.0 11.5 4.0/4.0 100.0 0.4/0.4 0.0* 2.3/4.5 51.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 6.7
13 Radek Janisch BK Snakes Ostrava 21 13 1.0 19.4 8.8/9.2 96.6 0.1/0.1 0.0* 1.5/3.0 48.7 0.2 0.4 0.5 0.6 0.8 0.1 0.6 0.0 1.5 18.0
Adam Kašparovský JBC mmcité Brno 19 22 3.5 11.4 5.1/6.0 84.8 0.0/0.0 0.0* 1.0/3.1 33.3 0.4 0.8 1.1 0.1 0.2 0.3 0.0 0.4 1.7 8.1
Jan Šindelář Synthesia Pardubice B 20 22 1.0 11.3 3.7/3.7 100.0 0.7/0.7 0.0* 1.7/2.8 59.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 8.1
Jakub Zeman Sj. BK Litoměřice 19 25 1.0 9.6 4.5/4.5 100.0 0.0 0.0* 0.6/2.1 30.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 6.5
Šimon Stejskal Sokol Vyšehrad 19 21 1.0 11.3 4.8/4.8 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.7/4.7 35.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 5.8
Petr Švesták NH Ostrava 21 25 1.0 9.5 4.1/4.1 100.0 0.0 0.0* 1.2/2.2 57.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 6.3
34 Ondřej Zhasil BK Snakes Ostrava 21 24 1.0 9.8 4.5/5.0 90.1 0.0 0.0* 0.7/1.9 0.0* 0.4 0.8 1.2 0.0 0.2 0.2 0.0 0.0 1.3 8.0
Kryštof Kavan BK Opava 20 25 2.8 9.3 3.8/4.0 94.0 0.2/0.4 0.0* 1.0/2.3 44.8 0.0 0.2 0.3 0.1 0.0 0.1 0.0 0.2 2.1 6.0
Jan Gabriel Sluneta Ústí n. L. 21 24 1.0 9.6 3.1/3.1 100.0 0.2/0.2 0.0* 2.7/4.8 56.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 4.5
Oskar Reitknecht SAM BŠM Brno 19 28 4.2 8.2 3.7/6.9 53.6 0.0/0.3 0.0* 0.7/2.2 31.1 0.3 0.3 0.5 0.1 0.2 0.4 0.0 0.3 2.2 1.9
Jan Hanslbauer Lions J. Hradec 21 22 1.0 10.4 4.4/4.4 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.4/3.7 38.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 5.2
4 Kryštof Pytelka BK Klatovy 20 30 5.8 7.5 3.0/3.3 89.9 0.2/0.5 0.0* 1.0/2.4 43.7 0.0 0.3 0.3 0.1 0.3 0.5 0.0 0.3 1.5 4.5
Sebastian Tvarog Slavia Kroměříž 21 20 1.0 11.1 4.9/5.3 92.4 0.0 0.0* 1.4/2.9 49.1 0.2 0.3 0.4 0.1 0.3 0.2 0.0 0.1 1.6 8.3
Matyáš Janů Synthesia Pardubice 20 22 3.9 10.0 3.7/4.4 85.4 0.5/0.6 0.0* 1.2/2.1 58.7 0.2 0.2 0.4 0.1 0.2 0.2 0.0 0.1 2.5 6.5
23 Stanislav Jiška Královští Sokoli 20 24 1.0 9.0 3.8/3.8 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.0/3.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.5 3.5
Matouš Jurman BA 2006´ Roudnice n.L. 20 23 1.0 9.4 3.3/3.3 100.0 0.6/0.6 0.0* 1.1/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 7.1
Petr Lazecký BK Opava 21 27 5.7 8.0 3.2/3.8 83.5 0.3/0.5 0.0* 0.9/1.6 0.0* 0.1 0.4 0.4 0.2 0.3 0.3 0.0 0.3 1.7 5.7
39 Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 19 22 1.0 9.5 3.4/3.6 93.8 0.5/0.5 0.0* 1.4/2.5 54.5 0.0 0.2 0.2 0.2 0.2 0.2 0.0 0.1 0.9 7.7
Jan Blaštík BK Opava 21 27 5.1 7.8 3.6/4.1 85.7 0.0/0.0 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.9 0.9 1.8 0.2 0.1 0.3 0.0 0.1 1.6 6.6
31 Adam Jež BK Snakes Ostrava 21 21 1.0 9.9 4.5/5.1 87.9 0.0 0.0* 1.0/3.3 29.0 0.3 0.7 1.0 0.0 0.3 0.1 0.0 0.3 1.4 7.2
Tomáš Dřevikovský Tigers Č. Budějovice 18 22 1.0 9.5 3.5/3.5 100.0 0.5/0.5 0.0* 1.0/3.0 33.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 6.5
Ondřej Havránek BK Opava 20 25 4.9 8.3 3.2/3.9 80.6 0.4/0.6 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.1 0.4 0.0 0.4 1.6 6.0
Vojtěch Kalný Synthesia Pardubice 20 21 5.5 9.8 4.6/5.4 85.0 0.0 0.0* 0.7/2.0 33.3 0.9 1.4 2.3 0.2 0.2 0.4 0.0 0.5 1.8 8.9
10 Jáchym Šimko BK Snakes Ostrava 19 21 1.0 9.8 3.7/4.7 78.6 0.3/0.3 0.0* 1.6/2.6 63.0 0.2 0.0 0.3 0.0 0.5 0.3 0.0 0.5 2.3 6.5
9 Jakub Rytíř Orli Prostějov 19 28 5.8 7.3 2.7/3.4 80.0 0.4/0.7 0.0* 0.7/1.4 0.0* 0.2 0.2 0.4 0.3 0.2 0.5 0.0 0.4 1.8 4.5
Martin Hadrava ŠSK Slaný 19 24 1.0 8.5 3.5/3.5 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.1/3.3 33.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 4.3
Lukáš Rozsypal Sj. BK Litoměřice 20 22 1.0 9.2 3.1/3.1 100.0 0.5/0.5 0.0* 1.5/2.7 57.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 6.6
Dominik Najman BA Nymburk 20 22 1.0 9.2 3.7/3.7 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.6/2.8 59.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 7.3
34 Jakub Jebavý Basket Poděbrady 19 24 1.0 8.3 3.7/3.7 100.0 0.0 0.0* 0.9/2.0 43.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 4.3
Daniel Mokroš NH Ostrava 20 22 1.0 9.0 3.9/3.9 100.0 0.2/0.2 0.0* 0.8/2.4 32.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 5.5
4 Marek Dolanský Sokol Pražský 21 21 6.8 9.4 3.4/4.7 73.5 0.4/0.8 0.0* 1.2/2.9 43.3 0.7 0.3 1.0 0.4 0.7 0.6 0.0 0.9 1.9 6.7
13 Daniel Kölbl BK Pelhřimov 20 27 3.7 7.3 2.0/2.2 89.8 0.7/1.0 0.0* 1.2/2.4 51.6 0.3 0.7 1.0 0.6 0.7 1.0 0.0 0.1 2.5 4.5
Jan Hanzlíček Lokomotiva Plzeň 21 25 1.0 7.8 3.6/3.6 100.0 0.1/0.1 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 5.2
Matěj Šafařík BŠ - Tygři Praha 19 17 1.0 11.5 4.5/4.5 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.9/3.4 55.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 7.5
Ondřej Chlupsa Sj. BK Litoměřice 19 26 1.0 7.5 3.0/3.0 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.6/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 4.5
18 Tobiáš Žáček SK Žabovřesky 20 21 1.0 9.3 4.4/4.4 100.0 0.0 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 5.3
Ondřej Bína Sluneta Ústí n. L. 21 22 1.0 8.9 3.6/3.6 100.0 0.0 0.0* 1.6/3.5 44.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 4.4
Tomáš Petrla Slovan Varnsdorf 19 23 1.0 8.5 3.3/3.3 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.3/2.9 44.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 4.0
Tadeáš Hauf JBC mmcité Brno 21 22 2.5 8.8 3.5/4.1 85.7 0.0/0.1 0.0* 1.6/4.0 39.8 0.0 0.2 0.3 0.0 0.2 0.4 0.0 0.2 2.7 3.4
17 Ondřej Plášil BK Pelhřimov 19 28 4.6 6.9 3.0/3.4 86.5 0.2/0.4 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.5 0.9 1.4 0.5 0.2 1.0 0.0 0.1 2.6 4.3
Daniel Olejník BŠ - Tygři Praha 19 18 1.0 10.7 4.7/4.7 100.0 0.0 0.0* 1.4/3.5 39.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 6.3
Jan Budka Kondoři Liberec 19 30 2.7 6.4 2.8/3.0 92.2 0.1/0.1 0.0* 0.7/0.9 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.1 0.1 0.2 0.0 0.2 1.8 4.6
Ondřej Novotný Lokomotiva Plzeň 21 20 1.0 9.6 3.9/3.9 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.6/3.5 45.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 4.9
Marek Zahout Lokomotiva Plzeň 20 26 1.0 7.3 3.2/3.2 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 3.8
Tomáš Obermajer Lokomotiva Plzeň 19 28 1.0 6.8 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 0.9/2.5 33.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 3.6
Jan Trávníček Slavia Kroměříž 20 21 1.0 8.9 4.0/4.4 90.2 0.0/0.0 0.0* 0.9/2.0 42.9 0.4 0.6 1.0 0.0 0.2 0.3 0.0 0.2 2.7 5.9
Filip Sertič Kondoři Liberec 20 30 4.9 6.1 2.8/3.5 80.0 0.0/0.1 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.1 0.2 0.5 0.0 0.2 2.1 3.3
Tomáš Zeman Sj. BK Litoměřice 19 26 1.0 7.0 2.9/2.9 100.0 0.0 0.0* 1.2/2.1 55.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 4.2
Květoslav Nábělek Slavia Kroměříž 21 19 1.0 9.4 3.3/3.5 95.5 0.7/0.7 0.0* 0.7/2.0 36.8 0.1 0.1 0.1 0.2 0.1 0.1 0.1 0.1 1.4 6.9
Šimon Klein JBC mmcité Brno 21 18 3.6 9.9 3.8/4.4 87.3 0.1/0.1 0.0* 2.1/3.6 57.8 0.3 0.5 0.8 0.3 0.4 0.5 0.0 0.6 2.3 7.2
Adam Pavlica USK Praha 19 26 1.0 6.8 2.9/2.9 100.0 0.0 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 4.2
Alexandr Michal SAM BŠM Brno 20 25 4.8 7.0 2.8/5.8 49.0 0.1/0.7 0.0* 1.0/2.6 37.9 0.2 0.4 0.6 0.1 0.1 0.2 0.0 0.5 1.4 1.6
Tomáš Houzar JBC mmcité Brno 20 21 2.0 8.3 3.6/3.8 93.8 0.1/0.1 0.0* 0.9/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 6.8
Ondřej Plocek Sokol Nová Paka 21 21 1.0 8.2 3.0/3.0 100.0 0.0/0.0 0.0* 2.1/5.5 37.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 3.3
Jan Neuwirth BC Vysočina 21 16 1.0 10.8 4.5/4.5 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.6/4.6 35.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 6.2
11 Vít Malina Královští Sokoli 19 16 1.0 10.8 4.6/4.6 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.4/4.6 29.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 4.6
Marko Matoničkin USK Praha 21 27 1.0 6.4 2.9/2.9 100.0 0.0 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 4.0
10 Šimon Salaj Orli Prostějov 20 27 5.0 6.4 2.1/2.3 88.9 0.6/0.9 0.0* 0.6/1.0 0.0* 0.1 0.1 0.2 0.2 0.1 0.5 0.0 0.2 1.5 4.1
22 Martin Škoda Sokol Pražský 21 27 3.0 6.4 2.9/3.3 88.8 0.0 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.0 0.1 0.4 0.0 0.4 1.7 3.5
Josef Nechanický Slovan Varnsdorf 18 24 1.0 7.2 2.5/2.5 100.0 0.3/0.3 0.0* 1.2/2.3 50.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 3.2
Lukáš Vašek Sokol Vyšehrad 21 20 1.0 8.4 3.3/3.3 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.7/4.8 34.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 2.2
Jan Peterek Lokomotiva Plzeň 21 26 1.0 6.4 2.7/2.7 100.0 0.0 0.0* 1.1/2.8 39.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 3.0
Michal Vais Sj. BK Litoměřice 19 24 1.0 6.9 2.6/2.6 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.0/3.1 33.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 3.2
Filip Novotný Sj. BK Litoměřice 19 28 1.0 5.9 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 1.0/2.3 43.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 2.9
Aleš Venzara Synthesia Pardubice 20 26 1.8 6.3 2.7/2.8 95.8 0.0 0.0* 1.0/2.3 45.0 0.1 0.1 0.2 0.0 0.1 0.2 0.0 0.0 0.8 4.3
Adam Ťupa Sokol Písek 19 16 1.0 10.2 4.4/4.4 100.0 0.0/0.3 0.0* 1.4/2.8 51.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.3 5.2
Matěj Moulis Lokomotiva Plzeň 21 20 1.0 8.2 3.7/3.7 100.0 0.0 0.0* 0.9/3.1 27.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.7 3.3
Tomáš Sýkora Tigers Č. Budějovice 20 20 1.0 8.2 3.4/3.4 100.0 0.2/0.2 0.0* 0.9/3.3 26.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 3.2
Martin Kheil BŠ - Tygři Praha 19 21 1.0 7.7 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 4.2
Daniel Hejl Sokol Písek 19 17 1.0 9.4 3.8/3.8 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.6/2.8 56.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 5.1
Ondřej Hodač BA Nymburk 19 16 1.0 9.9 3.8/3.8 100.0 0.1/0.1 0.0* 2.3/4.8 46.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 4.4
21 Ondřej Melzer Sokol Pražský 21 27 3.6 5.9 2.4/2.7 86.5 0.3/0.5 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.1 0.1 0.4 0.0 0.0 1.7 3.2
14 Ondřej Prokop Basketbal TJ Svitavy 21 13 1.0 12.2 4.9/4.9 100.0 0.5/0.5 0.0* 0.9/2.0 46.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 9.5
19 Jiří Svojanovský Basketbal TJ Svitavy 20 22 1.0 7.2 2.7/2.7 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.0/2.4 44.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 4.9
Filip Elbl SAM BŠM Brno 19 27 4.6 5.8 2.1/6.5 31.8 0.0/0.0 0.0* 1.7/3.9 42.9 0.2 0.6 0.8 0.2 0.1 0.7 0.0 0.5 1.7 -1.6
Martin Zídek USK Praha 19 11 1.0 14.3 6.0/6.0 100.0 0.3/0.3 0.0* 1.5/2.4 61.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 11.8
Filip Štěpán Lions J. Hradec 21 20 1.0 7.8 2.8/2.8 100.0 0.4/0.4 0.0* 1.1/2.2 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 4.7
Lukáš Hřebík Synthesia Pardubice 21 10 8.3 15.3 7.2/9.0 80.0 0.0 0.0* 0.9/2.1 42.9 1.0 0.5 1.5 0.3 0.2 0.8 0.0 0.9 1.2 13.2
Tomáš Fidler Synthesia Pardubice B 20 21 1.0 7.1 2.7/2.7 100.0 0.0 0.0* 1.8/3.4 52.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 3.7
8 Ladislav Jirucha Královští Sokoli 19 20 1.0 7.4 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 1.5/3.6 42.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 4.2
6 Jakub Láš BK Pelhřimov 20 26 4.5 5.6 2.4/2.8 83.8 0.2/0.4 0.0* 0.4/0.9 0.0* 0.4 0.6 1.0 0.5 0.5 0.7 0.0 0.2 1.9 4.1
Jan Vandas Sluneta Ústí n. L. 19 22 1.0 6.6 2.9/2.9 100.0 0.0 0.0* 0.8/2.5 32.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 2.9
23 Lukáš Svoboda Basket Poděbrady 20 24 1.0 6.1 1.9/1.9 0.0* 0.2/0.2 0.0* 1.8/4.3 40.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 1.0
Tomáš Jansa JBC mmcité Brno 21 11 1.0 13.3 5.4/5.4 100.0 0.0 0.0* 2.5/5.7 44.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 8.6
Vítězslav Rygl JBC mmcité Brno 21 22 2.8 6.5 2.8/3.1 91.2 0.1/0.1 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.1 0.2 0.5 0.0 0.2 1.8 4.1
5 Jakub Strnad Orli Prostějov 21 21 1.0 6.8 3.2/3.2 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 5.0
Radim Fülle Synthesia Pardubice B 21 22 1.0 6.5 2.3/2.3 100.0 0.3/0.3 0.0* 1.1/2.9 39.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 3.5
Šimon Řehula Lions J. Hradec 19 18 1.0 7.9 3.2/3.2 100.0 0.0 0.0* 1.6/6.2 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 0.3
Jáchym Cita Sluneta Ústí n. L. 21 24 1.0 5.8 1.7/1.7 0.0* 0.3/0.3 0.0* 1.8/3.8 46.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 2.7
23 Petr Špok SK Žabovřesky 21 18 1.0 7.8 3.5/3.5 100.0 0.0 0.0* 0.8/2.4 32.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 4.2
Tomáš Vyleta Lokomotiva Plzeň 21 17 1.0 8.2 3.4/3.4 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.2/2.1 58.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 5.6
Jan Voith Sokol Písek 20 20 1.0 7.0 2.8/2.8 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.4/2.4 56.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.6 2.4
33 Lukáš Vlosinský BK Snakes Ostrava 20 21 1.0 6.6 2.9/3.4 85.9 0.0 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.1 0.4 0.5 0.0 0.5 0.2 0.0 0.1 1.2 5.1
Tomáš Palas Kondoři Liberec 18 29 3.9 4.8 2.0/2.3 89.4 0.1/0.2 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.1 0.0 0.3 0.0 0.1 1.7 2.3
Patrik Cais Tigers Č. Budějovice 21 24 1.0 5.7 2.5/2.5 100.0 0.1/0.1 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 3.6
11 Martin Bureš BK Klatovy B 20 18 1.0 7.5 3.2/3.2 100.0 0.0 0.0* 1.2/3.5 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 2.3
24 Kristián Kocáb SK Žabovřesky 20 13 1.0 10.3 4.6/4.6 100.0 0.0 0.0* 1.1/3.2 34.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 6.4
14 Michael Hejzlar Královští Sokoli 20 21 1.0 6.4 2.6/2.6 100.0 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.5 40.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 2.5
Vojtěch Nádeníček Slavia Kroměříž 20 17 1.0 7.9 3.0/3.5 85.0 0.4/0.6 0.0* 0.8/1.2 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.1 0.3 0.1 0.0 0.1 1.6 5.6
8 Daniel Musil Basket Poděbrady 21 15 1.0 8.9 2.3/2.3 100.0 0.6/0.6 0.0* 2.4/4.1 58.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 5.1
Hai Son Tran Synthesia Pardubice 21 22 5.0 6.0 2.6/3.0 87.7 0.0/0.0 0.0* 0.7/2.0 0.0* 0.2 0.3 0.5 0.2 0.3 0.2 0.0 0.3 1.4 4.0
Oliver Svoboda Sokol Vyšehrad 19 19 1.0 6.9 2.8/2.8 100.0 0.0 0.0* 1.3/3.9 32.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 1.3
16 Jáchym Choc Sokol Pražský 21 30 4.0 4.4 1.9/2.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.4 0.3 0.2 0.1 0.1 1.9 2.5
Matěj Wiesner Sluneta Ústí n. L. 20 21 1.0 6.2 2.9/2.9 100.0 0.0 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 3.0
7 Jiří Hlava Sokol Pražský 21 22 2.9 5.9 2.1/2.4 88.7 0.3/0.5 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.1 0.2 0.1 0.0 0.1 1.4 3.7
Tomáš Bém USK Praha 19 21 1.0 6.1 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 1.1/2.5 45.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 3.2
Jan Rolenc Synthesia Pardubice 21 24 1.3 5.3 2.6/2.6 100.0 0.0 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 3.2
Teodor Krejčí BC Vysočina 19 18 1.0 7.1 2.7/2.7 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.4/3.6 40.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 2.9
Ondřej Patera BA 2006´ Roudnice n.L. 21 26 1.0 4.9 2.2/2.2 100.0 0.0 0.0* 0.5/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 2.3
Eduard Miklenda Orli Prostějov 21 24 5.3 5.3 2.4/2.9 82.9 0.0 0.0* 0.5/1.6 0.0* 0.2 0.6 0.8 0.2 0.0 0.4 0.0 0.0 2.0 2.4
Pavel Kyzivát BA 2006´ Roudnice n.L. 21 22 1.0 5.7 1.8/1.8 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.7/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 3.1
Kiril Mitevski SAM BŠM Brno 19 28 2.7 4.5 1.5/4.3 35.0 0.4/1.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.2 0.3 0.1 0.2 0.2 0.0 0.1 2.5 -1.6
Adam Kejval USK Praha 19 25 1.0 5.0 2.3/2.3 100.0 0.0 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 3.1
Mykhaylo Tkach Lokomotiva Plzeň 21 21 1.0 6.0 2.7/2.7 100.0 0.0 0.0* 0.6/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 3.7
David Šmíd ŠSK Slaný 19 20 1.0 6.2 2.7/2.7 100.0 0.0 0.0* 0.9/2.6 35.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 2.9
Vojtěch Řeha NH Ostrava 20 18 1.0 6.8 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 0.8/2.2 38.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 2.9
Marek Lízálek BŠ - Tygři Praha 20 15 1.0 8.2 3.7/3.7 100.0 0.0 0.0* 0.7/2.9 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 3.0
Oliver Jan Sembdner Slovan Varnsdorf 19 23 1.0 5.3 2.3/2.3 100.0 0.0 0.0* 0.8/3.2 24.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.1 -0.2
Jiří Plaček Synthesia Pardubice B 20 20 1.0 6.0 1.9/1.9 0.0* 0.2/0.2 0.0* 1.7/2.9 59.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 3.2
1 Maxmilián Navrátil BK Snakes Ostrava 20 16 1.0 7.4 3.3/3.8 88.3 0.0 0.0* 0.8/2.1 39.4 0.1 0.4 0.5 0.0 0.3 0.3 0.0 0.1 2.1 4.4
15 David Lašák Sokol Pražský 20 27 1.6 4.4 2.0/2.1 96.5 0.0/0.1 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.1 0.0 0.1 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 1.0 2.7
Tomáš Effler Slovan Varnsdorf 19 18 1.0 6.5 2.9/2.9 100.0 0.1/0.1 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.2 3.2
9 Ondřej Král Basketbal TJ Svitavy 19 20 1.0 5.8 2.2/2.2 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.2/2.4 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 3.5
Tomáš Tychna BŠ - Tygři Praha 20 24 1.0 4.8 2.2/2.2 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 2.8