Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2019/20

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 2
Tigers Basketball České Budějovice
Sokol Písek Sršni
2. 11. 2019
10:00
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Michal Pivovarský
63
52
10
21
28
30
51
40
Review
Skupina A 1. kolo 1
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Sojky Pelhřimov
2. 11. 2019
13:00
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Ondřej Koc
62
87
2
19
23
47
40
69
Review
Skupina A 1. kolo 3
BK Kunratice DDM P10
Jižní Supi
2. 11. 2019
15:00
TJ Sokol Petrovice Dominik Výborný
Pavel Koudela
31
105
4
32
10
55
20
83
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
21. 9. 2019
10:00
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Petr Havlíček
76
55
31
12
49
24
64
40
Review
Skupina A 2. kolo 4
BŠ Tygři Praha B
Jižní Supi
21. 9. 2019
13:00
Sportovní hala Jeneč Matěj Barták
František Syrovátka
67
62
9
13
24
40
46
48
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Lions Jindřichův Hradec
Tigers Basketball České Budějovice
21. 9. 2019
13:00
Městská SH J.Hradec II-malá Lukáš Balog
Jakub Hejduk
52
122
7
33
19
67
30
103
Review
Skupina A 3. kolo 8
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
22. 9. 2019
09:00
Městská SH J.Hradec II-malá Lukáš Balog
Jakub Hejduk
53
87
16
20
26
44
36
67
Review
Skupina A 3. kolo 9
BK Sojky Pelhřimov
Tigers Basketball České Budějovice
22. 9. 2019
11:00
SH Pelhřimov Pavel Csöllei
Petr Havlíček
44
75
14
6
25
30
34
54
Review
Skupina A 3. kolo 7
BŠ Tygři Praha B
BK Kunratice DDM P10
22. 9. 2019
14:00
Sportovní hala Jeneč Ondřej Svejkovský
Jiří Siegfried
137
11
32
6
59
6
105
8
Review
Skupina A 4. kolo 12
BŠ Tygři Praha B
BK Sojky Pelhřimov
5. 10. 2019
13:30
Sportovní hala Jeneč Martin Buršík
Filip Hackl
51
104
6
42
26
56
40
75
Review
Skupina A 4. kolo 11
Jižní Supi
Sokol Písek Sršni
5. 10. 2019
15:00
TJ Sokol Petrovice Richard Menšík
Antonín Ďurana
61
81
19
22
29
47
41
66
Review
Skupina A 4. kolo 10
BK Kunratice DDM P10
Tigers Basketball České Budějovice
5. 10. 2019
15:30
ZŠ Předškolní Johana Melzerová
Pavel Týř
19
200
0
53
2
107
13
154
Review
Skupina A 5. kolo 15
BŠ Tygři Praha B
BK Lions Jindřichův Hradec
6. 10. 2019
10:45
Sportovní hala Jeneč Michal Dub
Miloslav Jon
49
68
14
20
20
26
25
49
Review
Skupina A 5. kolo 14
Jižní Supi
Tigers Basketball České Budějovice
6. 10. 2019
12:30
TJ Sokol Petrovice Richard Menšík
Antonín Ďurana
39
111
6
25
12
63
25
89
Review
Skupina A 5. kolo 13
BK Kunratice DDM P10
Sokol Písek Sršni
6. 10. 2019
16:00
ZŠ Předškolní Milan Kucharič
Michaela Tvrdíková
34
140
17
19
21
64
26
103
Review
Skupina A 6. kolo 16
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Kunratice DDM P10
19. 10. 2019
12:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Jan Krajcigr
134
26
30
5
61
12
108
15
Review
Skupina A 6. kolo 18
Sokol Písek Sršni
BŠ Tygři Praha B
19. 10. 2019
13:30
Sportovní hala Sokol Michal Pivovarský
Michal Hána
118
38
28
14
61
15
83
25
Review
Skupina A 6. kolo 17
BK Sojky Pelhřimov
Jižní Supi
19. 10. 2019
14:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Jan Krajcigr
83
40
36
7
49
20
64
29
Review
Skupina A 7. kolo 21
Tigers Basketball České Budějovice
BŠ Tygři Praha B
20. 10. 2019
10:00
SH ZŠ Kubatova Josef Opava
Michal Hána
120
39
35
7
57
19
92
24
Review
Skupina A 7. kolo 20
BK Sojky Pelhřimov
BK Kunratice DDM P10
20. 10. 2019
11:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Žaneta Fikarová
149
12
43
3
73
7
116
9
Review
Skupina A 7. kolo 19
BK Lions Jindřichův Hradec
Jižní Supi
20. 10. 2019
13:00
SH Pelhřimov Stanislav Dvořák
Žaneta Fikarová
76
62
31
19
41
31
61
47
Review
Skupina A 8. kolo 22
BK Sojky Pelhřimov
BK Lions Jindřichův Hradec
3. 11. 2019
11:00
SH Pelhřimov Václav Novák
Michal Pivovarský
105
46
37
11
62
25
76
38
Review
Skupina A 8. kolo 24
Jižní Supi
BK Kunratice DDM P10
3. 11. 2019
12:00
TJ Sokol Petrovice Dominik Výborný
Pavel Koudela
122
31
21
11
52
21
82
24
Review
Skupina A 8. kolo 23
Sokol Písek Sršni
Tigers Basketball České Budějovice
31. 10. 2019
17:30
Hala Elim Pavel Csöllei
Michal Pivovarský
37
89
2
29
18
50
23
71
Review
Skupina A 9. kolo 25
BK Kunratice DDM P10
BŠ Tygři Praha B
16. 11. 2019
15:00
TJ Sokol Petrovice Vladimír Slanina
Matěj Barták
32
99
7
36
15
55
23
79
Review
Skupina A 9. kolo 26
Sokol Písek Sršni
BK Lions Jindřichův Hradec
16. 11. 2019
15:00
Sportovní hala Sokol Jan Renc
František Syrovátka
85
53
23
10
39
24
60
46
Review
Skupina A 9. kolo 27
Tigers Basketball České Budějovice
BK Sojky Pelhřimov
16. 11. 2019
16:30
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Michal Pivovarský
103
34
22
8
51
14
83
28
Review
Skupina A 10. kolo 28
Jižní Supi
BŠ Tygři Praha B
17. 11. 2019
10:00
TJ Sokol Petrovice Vojta Schaffner
Pavel Týř
62
59
17
10
31
27
49
37
Review
Skupina A 10. kolo 30
Sokol Písek Sršni
BK Sojky Pelhřimov
17. 11. 2019
10:00
Sportovní hala Sokol Jan Renc
František Syrovátka
50
87
10
26
18
44
36
71
Review
Skupina A 10. kolo 29
Tigers Basketball České Budějovice
BK Lions Jindřichův Hradec
17. 11. 2019
10:30
SH ZŠ Kubatova Ondřej Koc
Michal Pivovarský
123
21
34
6
61
12
96
16
Review
Skupina A 11. kolo 32
Tigers Basketball České Budějovice
Jižní Supi
1. 12. 2019
11:00
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Michal Pivovarský
113
52
26
16
54
27
88
40
Review
Skupina A 11. kolo 31
Sokol Písek Sršni
BK Kunratice DDM P10
30. 11. 2019
14:00
Sportovní hala Sokol Petr Havlíček
Michal Kuncl
134
27
45
6
64
19
103
22
Review
Skupina A 11. kolo 33
BK Lions Jindřichův Hradec
BŠ Tygři Praha B
30. 11. 2019
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Renc
Petr Havlíček
65
60
19
18
32
35
55
47
Review
Skupina A 12. kolo 36
BK Sojky Pelhřimov
BŠ Tygři Praha B
1. 12. 2019
11:00
SH Pelhřimov Michal Hána
Lukáš Petrisko
105
31
30
11
52
15
78
25
Review
Skupina A 12. kolo 34
Tigers Basketball České Budějovice
BK Kunratice DDM P10
1. 12. 2019
14:00
SH ZŠ Kubatova Václav Novák
Michal Pivovarský
103
28
30
4
56
9
83
17
Review
Skupina A 12. kolo 35
Sokol Písek Sršni
Jižní Supi
1. 12. 2019
16:00
Sportovní hala Sokol Josef Opava
Stanislav Dvořák
77
72
25
21
37
40
63
55
Review
Skupina A 13. kolo 39
BŠ Tygři Praha B
Tigers Basketball České Budějovice
14. 12. 2019
12:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Martin Buršík
Albert Jilg
21
134
2
38
4
72
13
102
Review
Skupina A 13. kolo 37
Jižní Supi
BK Lions Jindřichův Hradec
14. 12. 2019
14:30
TJ Sokol Petrovice Matej Kovačovič
Michal Bakajsa
83
55
18
12
41
23
54
32
Review
Skupina A 13. kolo 38
BK Kunratice DDM P10
BK Sojky Pelhřimov
14. 12. 2019
16:30
ZŠ Předškolní Vojta Schaffner
Vojtěch Sýkora
27
107
2
36
8
53
17
72
Review
Skupina A 14. kolo 41
Jižní Supi
BK Sojky Pelhřimov
15. 12. 2019
09:30
TJ Sokol Petrovice Petr Blahout
Matej Kovačovič
42
82
14
30
19
44
32
66
Review
Skupina A 14. kolo 40
BK Kunratice DDM P10
BK Lions Jindřichův Hradec
15. 12. 2019
15:30
ZŠ Předškolní Vojta Schaffner
Petr Mondschein
37
61
8
24
14
35
24
50
Review
Skupina A 14. kolo 42
BŠ Tygři Praha B
Sokol Písek Sršni
10. 12. 2019
16:30
Sportovní hala Jeneč Vladimír Slanina
Ondřej Svejkovský
51
103
20
28
35
51
39
78
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ondřej Franěk BK Jiskra Domažlice 15 24 1.0 20.3 7.5 0.6 3.5/5.8 60.9 0.9
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 15 17 1.0 17.0 5.6 1.3 1.9/3.4 56.9 1.1
Matyáš Řezníček BK Pelhřimov 15 20 1.0 14.3 5.1 0.9 1.5/3.1 49.2 2.8
14 Adam Štěpánek BK Vlci Žďár 15 17 1.0 15.8 6.1 0.5 2.1/5.2 39.3 2.0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 17 1.0 15.6 5.2 0.9 2.5/3.5 72.9 1.9
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 20 1.0 12.7 5.3 0.5 0.7/1.4 0.0* 1.5
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 15 1.0 16.5 6.9 0.5 1.3/2.1 61.3 0.9
Lukáš Richter SAM BŠM Brno 15 15 1.0 16.1 6.3 0.4 2.3/3.7 62.5 1.9
Ondřej Snop BA Nymburk 15 18 1.0 13.2 5.8 0.0 1.6/2.8 56.9 1.9
David Nejezchleb Tygři Brno 15 16 1.0 14.7 6.3 0.3 1.4/2.4 59.0 1.1
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 15 16 1.0 13.6 5.0 0.6 1.9/5.3 35.7 2.5
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 20 1.0 9.7 3.3 0.6 1.3/2.4 52.1 1.6
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 9 1.0 20.4 7.6 1.4 1.0/2.0 50.0 2.2
Vít Vaniš SK Týniště nad Orlic 15 19 1.0 9.1 4.2 0.0 0.8/1.9 0.0* 1.4
František Tichý BA 2006´ Roudnice n.L. 15 17 1.0 9.5 3.7 0.3 1.2/4.2 29.2 2.5
25 Jan Florčík NH Ostrava 15 17 1.0 8.4 3.6 0.2 0.7/1.9 0.0* 1.5
Samuel Wangle Sj. BK Litoměřice 15 14 1.0 9.8 4.1 0.0 1.5/3.0 50.0 2.3
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 15 1.0 9.1 3.3 0.3 1.7/3.7 46.4 1.9
13 Lukáš Svoboda Jižní Supi 15 17 1.0 7.9 2.3 0.8 1.1/2.3 46.2 3.2
Jakub Kött BK Příbor 15 15 1.0 8.9 3.9 0.3 0.4/0.7 0.0* 1.5
Michal Kropáček BC Kolín 15 15 1.0 8.8 3.5 0.2 1.1/3.0 37.8 1.8
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 14 1.0 9.1 3.4 0.4 1.2/3.8 32.1 2.3
Matěj Kotrba BK Kunratice DDM P10 15 14 1.0 9.1 3.0 0.3 2.2/4.6 48.4 1.5
Adam Zajíček TJ Sokol Jaroměř-Josefov 15 16 1.0 7.1 3.3 0.0 0.5/2.5 20.0 2.4
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 5 1.0 22.0 8.6 1.4 0.6/2.8 21.4 1.8
Jan Sýtař USK Praha 14 18 1.0 5.8 1.7 0.7 0.3/0.4 0.0* 2.2
Martin Žák BK Kladno 14 18 1.0 5.3 1.6 0.2 1.4/2.9 47.2 1.8
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 13 1.0 6.9 3.3 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.8
Šimon Přecechtěl BCM Orli Prostějov 15 16 1.0 5.5 2.2 0.1 0.8/1.3 0.0* 3.2
Michal Kejmar Tygři Praha 15 17 1.0 4.9 1.9 0.1 0.8/1.6 0.0* 0.9
Jan Bradáč Lions J. Hradec 15 9 1.0 8.8 3.8 0.0 1.2/4.2 28.9 1.7
Matyáš Zita Sokol Písek 14 10 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/0.8 0.0* 1.1
13 Šimon Houfek Sokol Žižkov 15 13 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
Martin Bouzek SKUP-BCM Olomouc 15 16 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Tibor Mika BK Snakes Orlová 15 16 1.0 2.1 0.6 0.2 0.4/1.1 0.0* 2.2
Michal Pěnták BC Nový Jičín 15 6 1.0 4.7 1.5 0.2 1.2/3.2 36.8 3.3
Prokop Sušický BŠ Tygři Praha B 14 10 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.5
Michal Daněk Slavia Kroměříž 15 11 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.0
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 12 1.0 1.8 0.8 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
2 Matěj Šrámek BK Pardubice 15 12 1.0 1.8 0.4 0.3 0.2/0.4 0.0* 0.7
18 Isa Halilaj BK Teplice 14 12 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 13 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.0
14 Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 18 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Michael Stehlík BK Beroun 15 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/2.7 12.5 0.7
David Bláha BA Sparta Praha 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Adrien Petrzik BK Snakes Ostrava 15 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.5
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Ticháček Jiskra Kyjov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Jan Nováček BK Klatovy 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Elbl BK Opava 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Ondřej Franěk BK Jiskra Domažlice 15 0 0 0 0 0
Vladimír Vrba TJ Sokol Kbely 15 0 0 0 0 0
Matyáš Řezníček BK Pelhřimov 15 0 0 0 0 0
14 Adam Štěpánek BK Vlci Žďár 15 0 0 0 0 0
Lukáš Dejmek BC Vysočina 15 0 0 0 0 0
Bartoloměj Kačírek Tigers Č. Budějovice 15 35 16 2 2 4
Marek Metz Basketpoint Frýdek-Místek 15 30 15 2 5 4
Lukáš Richter SAM BŠM Brno 15 0 0 0 0 0
Ondřej Snop BA Nymburk 15 0 0 0 0 0
David Nejezchleb Tygři Brno 15 0 0 0 0 0
Jakub Knejp BK NAPOS Vysoká n. L. 15 0 0 0 0 0
Tomáš Syrovátka BA Grizzlies Plzeň 15 0 0 0 0 0
Ondřej Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 15 0 0 0 0 0
Vít Vaniš SK Týniště nad Orlic 15
František Tichý BA 2006´ Roudnice n.L. 15 0 0 0 0 0
25 Jan Florčík NH Ostrava 15 0 0 0 0 0
Samuel Wangle Sj. BK Litoměřice 15 0 0 0 0 0
Daniel Sertič Válečníci Děčín 14 0 0 0 0 0
13 Lukáš Svoboda Jižní Supi 15 0 0 0 0 0
Jakub Kött BK Příbor 15 0 0 0 0 0
Michal Kropáček BC Kolín 15 0 0 0 0 0
Adam Kněžour Královští Sokoli 14 0 0 0 0 0
Matěj Kotrba BK Kunratice DDM P10 15 0 0 0 0 0
Adam Zajíček TJ Sokol Jaroměř-Josefov 15 0 0 0 0 0
Richard Prokop Basketbal TJ Svitavy 15 0 0 0 0 0
Jan Sýtař USK Praha 14 0 0 0 0 0
Martin Žák BK Kladno 14 0 0 0 0 0
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 14 0 0 0 0 0
Šimon Přecechtěl BCM Orli Prostějov 15 0 0 0 0 0
Michal Kejmar Tygři Praha 15 0 0 0 0 0
Jan Bradáč Lions J. Hradec 15 0 0 0 0 0
Matyáš Zita Sokol Písek 14 0 0 0 0 0
13 Šimon Houfek Sokol Žižkov 15 9 4 0 1 4
Martin Bouzek SKUP-BCM Olomouc 15 0 0 0 0 0
Tibor Mika BK Snakes Orlová 15 7 2 1 2 5
Michal Pěnták BC Nový Jičín 15 0 0 0 0 0
Prokop Sušický BŠ Tygři Praha B 14 0 0 0 0 0
Michal Daněk Slavia Kroměříž 15 0 0 0 0 0
Petr Kroupa Sokol Pražský 15 0 0 0 0 0
2 Matěj Šrámek BK Pardubice 15 8 2 1 1 3
18 Isa Halilaj BK Teplice 14 0 0 0 0 0
Jakub Žalud Sluneta Ústí n. L. 13 0 0 0 0 0
14 Matyáš Utěšil kelti Nové Strašecí 14 2 1 0 2 2
Michael Stehlík BK Beroun 15 2 1 0 1 1
David Bláha BA Sparta Praha 15 0 0 0 0 0
Adrien Petrzik BK Snakes Ostrava 15 1 0 0 1 2
Nicolas Moravec BA Tygři Louny 12 0 0 0 0 0
Michal Elbl BK Opava 15 0 0 0 0 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Lions J. Hradec 17 27.2 1.2 8.1 /22.5 36.0 17.4
BK Pelhřimov 20 29.0 2.4 7.9 /16.1 49.1 17.3
Tigers Č. Budějovice 20 41.6 2.7 8.4 /16.3 51.4 15.6
Sokol Písek 19 35.9 2.1 8.6 /21.1 40.8 15.3
BK Kunratice DDM P10 19 8.9 0.4 5.1 /13.5 37.9 10.7
Jižní Supi 18 27.4 1.4 8.3 /22.5 37.0 21.1
BŠ Tygři Praha B 19 22.1 0.4 4.9 /16.3 30.0 13.0
BA Grizzlies Plzeň 20 32.5 4.0 13.9 /26.0 53.6 20.3
Lokomotiva Plzeň 18 37.3 3.1 9.7 /19.9 48.7 19.1
BK Beroun 17 15.8 0.4 4.8 /14.9 32.4 18.9
BA Sparta Praha 19 41.5 1.7 8.7 /18.9 46.0 16.8
BK Klatovy 18 26.1 1.1 8.0 /17.6 45.6 15.6
BK Jiskra Domažlice 20 36.9 4.1 10.7 /23.4 45.7 17.6
kelti Nové Strašecí 19 15.2 0.3 3.2 /12.6 25.4 10.4
BK Teplice 18 21.6 0.7 8.2 /21.2 38.7 15.3
Sluneta Ústí n. L. 20 24.9 1.4 9.5 /19.8 48.1 19.1
BK Kladno 19 26.7 1.2 9.2 /19.8 46.5 15.0
BA 2006´ Roudnice n.L. 17 24.7 1.5 12.0 /28.7 41.8 14.7
BK Levharti Chomutov 19 31.0 0.7 8.1 /19.8 40.8 17.6
BA Tygři Louny 19 16.5 1.4 6.2 /16.9 36.8 18.3
Tygři Praha 20 37.7 2.0 7.0 /15.9 44.0 17.1
BA Nymburk 18 34.3 2.1 9.8 /19.2 51.0 18.7
Sokol Pražský 18 39.9 1.9 8.1 /20.4 39.8 19.3
BK Brandýs n. L. 16 20.8 0.8 7.3 /21.7 33.5 17.3
TJ Sokol Kbely 17 32.4 1.9 8.5 /21.6 39.3 16.6
Sj. BK Litoměřice 15 16.9 0.6 6.0 /16.2 37.0 14.7
Válečníci Děčín 15 21.5 1.5 7.3 /17.9 40.9 16.9
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 17 22.7 0.8 7.1 /17.9 39.6 16.9
BK NAPOS Vysoká n. L. 16 17.8 1.4 6.3 /18.9 33.1 17.9
BK Pardubice 17 31.6 3.6 11.9 /23.1 51.5 15.5
ADFORS Basket Litomyšl 16 30.0 2.3 5.2 /13.6 38.2 14.9
USK Praha 18 27.2 1.5 7.1 /16.7 42.5 19.9
Královští Sokoli 16 18.4 1.0 6.9 /19.1 36.3 12.6
Tygři Brno 17 33.0 1.2 9.6 /20.5 46.7 15.5
Basketbal TJ Svitavy 17 23.9 1.6 6.1 /18.2 33.3 13.8
BK Vlci Žďár 17 29.8 2.2 9.0 /22.9 39.3 18.5
BC Vysočina 17 30.4 2.2 9.1 /18.2 50.2 17.6
BC Kolín 16 27.5 1.1 9.2 /23.2 39.6 21.8
Sokol Žižkov 16 12.4 0.3 5.1 /12.9 39.5 14.4
BK Snakes Ostrava 17 25.5 3.6 8.4 /21.0 39.9 24.0
SKUP-BCM Olomouc 18 36.9 0.9 14.6 /30.0 48.7 17.8
BCM Orli Prostějov 17 30.5 2.6 10.6 /20.9 50.7 14.9
SAM BŠM Brno 16 34.9 2.5 11.1 /21.0 52.8 17.4
Slavia Kroměříž 14 26.1 1.7 8.6 /18.2 47.3 16.5
Jiskra Kyjov 14 21.4 1.1 15.0 /29.9 50.1 16.1
BK Opava 15 29.5 1.1 9.4 /23.9 39.4 15.9
NH Ostrava 18 32.1 2.8 8.5 /18.6 45.8 15.6
Basketpoint Frýdek-Místek 15 22.6 1.5 4.7 /6.7 70.0 4.9
BK Snakes Orlová 17 15.5 1.1 6.1 /18.0 34.0 17.9
BK Příbor 17 32.6 1.2 10.1 /24.1 42.0 19.8
BC Nový Jičín 16 23.3 1.2 8.3 /20.3 40.9 21.6
Tým 2B 3B TH F-
Lions J. Hradec 64 4 19/46 32
BK Pelhřimov 68 7 19/38 28
Tigers Č. Budějovice 94 9 17/35 25
Sokol Písek 64 4 15/41 24
BK Kunratice DDM P10 14 2 12/38 18
Jižní Supi 57 6 16/47 34
BŠ Tygři Praha B 68 2 11/33 22
BA Grizzlies Plzeň 68 12 23/46 29
Lokomotiva Plzeň 90 10 21/42 26
BK Beroun 42 2 9/27 24
BA Sparta Praha 68 5 16/32 29
BK Klatovy 56 3 18/37 25
BK Jiskra Domažlice 81 8 23/44 30
kelti Nové Strašecí 28 2 9/29 25
BK Teplice 47 3 17/40 26
Sluneta Ústí n. L. 43 4 18/37 30
BK Kladno 43 4 25/45 25
BA 2006´ Roudnice n.L. 40 4 18/45 24
BK Levharti Chomutov 61 3 16/35 34
BA Tygři Louny 31 4 12/33 31
Tygři Praha 61 6 14/35 25
BA Nymburk 66 5 24/49 35
Sokol Pražský 77 8 21/43 34
BK Brandýs n. L. 31 2 11/31 22
TJ Sokol Kbely 56 5 20/48 26
Sj. BK Litoměřice 25 2 10/35 24
Válečníci Děčín 36 3 11/30 26
TJ Sokol Jaroměř-Josefov 37 3 14/35 23
BK NAPOS Vysoká n. L. 26 4 14/38 31
BK Pardubice 48 10 19/40 25
ADFORS Basket Litomyšl 51 6 10/28 27
USK Praha 47 4 14/29 29
Královští Sokoli 29 3 13/39 18
Tygři Brno 64 4 19/45 24
Basketbal TJ Svitavy 43 5 12/35 21
BK Vlci Žďár 64 6 17/45 26
BC Vysočina 89 6 24/41 28
BC Kolín 53 3 19/43 29
Sokol Žižkov 22 5 12/26 23
BK Snakes Ostrava 34 7 17/47 35
SKUP-BCM Olomouc 60 3 23/48 31
BCM Orli Prostějov 48 8 21/46 29
SAM BŠM Brno 52 5 20/40 26
Slavia Kroměříž 35 4 22/46 25
Jiskra Kyjov 33 3 22/50 22
BK Opava 44 4 16/46 27
NH Ostrava 56 9 14/29 24
Basketpoint Frýdek-Místek 32 4 17/31 22
BK Snakes Orlová 25 4 13/36 25
BK Příbor 44 4 22/42 31
BC Nový Jičín 34 3 16/37 33
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Zatloukal Ondřej 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Zámostný Jindřich 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Zachar Dominik 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Vybíral Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vrla Petr 6 0 6 0 1.1 1.4 1.3
Vondráčková Sabina 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 7 0 7 0 1.2 1.6 1.4
Veselý Jiří 11 9 2 0 1.2 1.2 1.2
Veselý Ondřej 10 1 9 0 1.1 1.0 1.1
Velda Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 7 5 2 0 1.1 1.4 1.3
Večeřa Pavel 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Vaníček Marek 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Vampola Jakub 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Válek Jakub 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Vagnerova Anna 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Urbánek Štěpán 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Týř Pavel 5 1 4 0 1.1 1.3 1.2
Tvrdíková Michaela 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 12 7 5 0 1.1 1.0 1.1
Toboláková Barbora 5 2 3 0 1.5 1.4 1.5
Tichov Michael 4 4 0 0 1.1 1.1 1.1
Theodor Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Tesař Michal 9 3 6 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Tauber Pavel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Šťavík Radek 10 6 4 0 1.2 1.0 1.1
Štancl Dominik 5 5 0 0 1.0 1.0 1.0
Šrámková Sandra 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Špaček Jan 6 3 3 0 1.1 1.1 1.1
Šmůla Petr 1 1 0 0 3.5 1.0 2.3
Šmíd Vojtěch 6 1 5 0 1.9 1.0 1.5
Šmíd Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Šlaj Jiří 11 3 8 0 1.0 1.0 1.0
Šenk Pavel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Šeferová Nicole 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Ščurek Vojtěch 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Syrovátka František 11 2 9 0 1.2 1.5 1.4
Sýkora Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Sýkora Václav 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Svoboda Martin 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Luděk 6 1 5 0 1.0 1.1 1.0
Svejkovský Ondřej 11 9 2 0 1.0 1.1 1.1
Strnad Pavel 1 0 1 0 1.0 2.5 1.8
Slanina Vladimír 7 7 0 0 1.0 1.4 1.2
Slámová Natálie 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Sklenář Tomáš 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Siegfried Jiří 5 1 4 0 1.1 1.0 1.1
Scholze Štěpán 2 2 0 0 1.3 1.3 1.3
Schaffner Vojta 10 9 1 0 1.1 1.1 1.1
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Sekáč Martin 14 2 12 0 1.2 1.0 1.1
Sehnal Jiří 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Salvetr Rudolf 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ryvolová Andrea 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rusz Ondřej 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Reitzová Patricie-Anna 2 0 2 0 1.5 1.3 1.4
Račanský Martin 6 0 6 0 1.0 1.3 1.1
Přidal Matouš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Prchalová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Poživil Jaroslav 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Poul Matěj 13 1 12 0 1.3 1.1 1.2
Pospíšil Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 2 1 1 0 1.3 2.0 1.6
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Podhůrský Pavel 5 2 3 0 1.1 1.1 1.1
Podařil Teodor 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Pivovarský Michal 16 2 14 0 1.1 1.3 1.2
Pilch Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrisko Lukáš 2 0 2 0 1.8 1.0 1.4
Petrák Robin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Peterková Lucie 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Perlík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 8 2 6 0 1.0 1.1 1.1
Pavýza Jiří 3 0 3 0 1.2 1.7 1.4
Opletal Petr 6 4 2 0 1.0 1.0 1.0
Opava Josef 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Olbort Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Nývltová Eva 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Novotný Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Nováková Bára 5 5 0 0 1.2 1.0 1.1
Novák Václav 10 6 4 0 1.1 1.2 1.1
Novák Petr 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Nevřela Tomáš 10 2 8 0 1.1 1.1 1.1
Neuman Ladislav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 10 2 8 0 1.0 1.0 1.0
Němec Karel 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 11 9 2 0 1.2 1.2 1.2
Mycak Michael 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Mrázek Michal 3 2 1 0 1.2 1.0 1.1
Moravcová Lucie 7 3 4 0 1.2 1.0 1.1
Mondschein Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 7 6 1 0 1.0 1.1 1.0
Menšík Richard 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Melzerová Johana 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Matys Pavel 8 4 4 0 1.0 1.1 1.0
Matějček Josef 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Štěpán 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Mareš Roman 11 9 2 0 1.2 1.1 1.2
Mareš Jan 4 3 1 0 1.3 1.0 1.1
Lysov Fedor 4 0 4 0 1.6 1.0 1.3
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Lošťák Jan 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Liška Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Liška Jaroslav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Lepší Tereza 2 1 1 0 1.0 2.3 1.6
Lejčko Jan 10 7 3 0 1.1 1.3 1.2
Lahovská Barbora 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Kvíz Leoš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Kunclová Natálie 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Kuncl Michal 6 2 4 0 1.0 1.1 1.0
Kult Michal 7 7 0 0 1.0 1.1 1.1
Kucharič Milan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubíček Jiří 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Kubeš Michal 9 3 6 0 1.4 1.5 1.5
Křenek Karel 5 4 1 0 1.0 1.2 1.1
Krob Vlastimil 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 9 7 2 0 1.0 1.3 1.1
Krejsa Vojtěch 5 0 5 0 1.5 1.1 1.3
Krejčiřík Jiří 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Krčmář Dominik 6 4 2 0 1.1 1.3 1.2
Krajcigr Jan 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Kovačovič Matej 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Kout Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koudela Pavel 10 1 9 0 1.8 1.4 1.6
Kouba Dalibor 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Kotrbatá Zuzana 6 2 4 0 1.0 1.4 1.2
Konvička Jan 6 3 3 0 1.2 1.0 1.1
Kohout Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Radomír 6 4 2 0 1.0 1.3 1.1
Kočárník Vojta 2 1 1 0 1.0 2.8 1.9
Kocián Michal 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Koc Ondřej 7 6 1 0 1.2 1.4 1.3
Klapetek René 6 0 6 0 1.3 1.1 1.2
Kesler Vladimír 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Kejklíček Roman 5 4 1 0 1.3 1.1 1.2
Kazda Petr 2 1 1 0 1.5 1.3 1.4
Karásek Jan 6 5 1 0 1.0 1.3 1.1
Karabínová Natálie 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kapounek Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 6 1 5 0 1.2 1.1 1.1
Josefus Ondřej 6 0 6 0 1.2 1.2 1.2
Jon Miloslav 6 3 3 0 1.0 1.1 1.0
Jodl Jiří 7 4 3 0 1.1 1.2 1.1
Jindřichová Simona 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Jilg Albert 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Ježek Václav 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Jelínek Jan 3 2 1 0 1.7 1.2 1.4
Jarolímek Otto 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Janovský Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Janoušek Petr 1 1 0 0 1.5 2.0 1.8
Jakubík Petr 5 2 3 0 1.2 1.4 1.3
Chojnacká Anna 4 0 4 0 1.0 1.1 1.1
Chocholoušová Karla 1 0 1 0 1.5 1.5 1.5
Chodura Ondřej 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Hušek Daniel 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Hudec Filip 10 6 4 0 1.0 1.1 1.1
Horník Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Holubová Anežka 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Holubek Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Holeš Daniel 5 5 0 0 1.0 1.1 1.1
Holaň Dominik 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Hendrych Jan 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Hendrich Pavel 4 2 2 0 1.0 1.9 1.4
Hejnic Jan 5 4 1 0 1.5 1.2 1.4
Hejduk Jakub 6 1 5 0 1.6 1.2 1.4
Havlíček Petr 5 1 4 0 1.3 1.0 1.2
Havlíček Petr 5 5 0 0 1.1 1.5 1.3
Hartig Lukáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hána Michal 4 2 2 0 1.3 1.0 1.1
Hackl Filip 9 1 8 0 1.0 1.3 1.1
Giecek Adam 5 3 2 0 1.0 1.0 1.0
Gabriel Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Friedl Miroslav 3 2 1 0 1.3 1.5 1.4
Frátrik Josef 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Frána Petr 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Flaisigová Aneta 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Fikarová Žaneta 2 0 2 0 1.3 1.5 1.4
Fanta Jiří 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Eisner Petr 9 9 0 0 1.0 1.0 1.0
Dvořák Stanislav 5 4 1 0 1.6 1.2 1.4
Ďurana Antonín 6 0 6 0 1.2 1.0 1.1
Dub Michal 7 5 2 0 1.1 1.1 1.1
Doubková Tereza 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Dostal Vojtěch 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Dombrovský Filip 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Dolejš Václav 6 6 0 0 1.2 1.3 1.3
Dokoupil Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dočkal Petr 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Deliš Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Čížek Daniel 5 2 3 0 1.0 1.0 1.0
Csöllei Pavel 4 4 0 0 1.6 1.0 1.3
Cibulka Radek 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Buryšek Zdeněk 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Buršík Martin 4 4 0 0 1.0 1.6 1.3
Buňková Klára 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bubeníčková Michaela 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Brandejs Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 5 4 1 0 1.1 1.3 1.2
Borýsková Nikola 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bohata Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Bočková Lenka 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Billík Dennis 9 2 7 0 1.0 1.1 1.0
Bendová Linda 4 0 4 0 1.1 1.0 1.1
Benda Tomáš 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Baudyš Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Barták Dominik 1 1 0 0 3.0 1.0 2.0
Barták Matěj 6 5 1 0 1.2 1.7 1.4
Balog Lukáš 6 6 0 0 1.2 1.1 1.1
Bakajsa Michal 7 0 7 0 1.1 1.1 1.1
Asztalos Ondřej 6 1 5 0 1.1 1.2 1.1
Anton Karel 13 12 1 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře