Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2017/18

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 3
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Medvědi Tábor
28. 9. 2017
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Pavel Csöllei
Ondřej Koc
83
26
20
7
57
14
70
18
Review
Skupina A 1. kolo 1
NBK Praha 2004
BA Sparta Praha
28. 9. 2017
10:30
Hala Královka, plocha B Matěj Záruba
Lukáš Ulrych
52
94
9
16
24
44
43
73
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Klatovy
BK Jiskra Domažlice
28. 9. 2017
17:00
SH BK Klatovy Václav Ježek
Martin Haniš
100
30
24
9
22
8
13
4
Review
Skupina A 1. kolo 2
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
30. 11. 2017
17:30
Hala Elim Petr Havlíček
Vratislav Novák
88
45
28
11
57
22
73
33
Review
Skupina A 2. kolo 7
Sokol Písek Sršni
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
23. 9. 2017
09:00
Hala Elim Pavel Csöllei
Petr Havlíček
92
67
30
21
47
38
70
47
Review
Skupina A 2. kolo 5
NBK Praha 2004
BK Klatovy
23. 9. 2017
14:30
SH Královka Marek Vošahlík
Jakub Petrák
62
85
20
25
24
43
46
60
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Lokomotiva Plzeň
BK Medvědi Tábor
23. 9. 2017
16:30
Městská sportovní hala č.2 Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
70
79
17
28
40
36
55
53
Review
Skupina A 2. kolo 6
BA Sparta Praha
BK Jiskra Domažlice
23. 9. 2017
18:00
Hala Kuncova Jakub Petrák
Petr Šmůla
112
31
26
11
57
15
85
15
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
24. 9. 2017
10:00
Městská sportovní hala č.2 Zuzana Kotrbatá
Hana Šmídková
34
90
5
30
16
51
27
73
Review
Skupina A 3. kolo 9
NBK Praha 2004
BK Jiskra Domažlice
24. 9. 2017
10:30
Hala Královka, plocha B Jan Musil
Jan Renc
81
39
36
8
55
13
61
27
Review
Skupina A 3. kolo 10
BA Sparta Praha
BK Klatovy
24. 9. 2017
12:30
Hala Kuncova Jan Hejnic
Karel Křenek
68
34
12
6
26
15
55
23
Review
Skupina A 3. kolo 11
Sokol Písek Sršni
BK Medvědi Tábor
9. 11. 2017
17:30
Hala Elim Petr Havlíček
Vratislav Novák
83
48
28
8
48
27
65
34
Review
Skupina A 4. kolo 16
BA Sparta Praha
BK Lokomotiva Plzeň
7. 10. 2017
09:00
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Petr Buršík
92
43
15
10
46
20
65
32
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Klatovy
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
7. 10. 2017
10:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Pavel Podhůrský
59
66
19
15
27
39
45
56
Review
Skupina A 4. kolo 14
BK Jiskra Domažlice
BK Medvědi Tábor
7. 10. 2017
15:30
Městská sportovní hala Lucie Peterková
Jakub Petrák
43
79
16
18
24
39
26
65
Review
Skupina A 4. kolo 15
NBK Praha 2004
Sokol Písek Sršni
7. 10. 2017
19:00
Hala Kuncova Karel Martínek
Jiří Veselý
58
78
9
13
14
41
31
68
Review
Skupina A 5. kolo 18
BK Jiskra Domažlice
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
8. 10. 2017
12:15
Městská sportovní hala Rudolf Salvetr
Jakub Petrák
27
114
10
23
13
49
21
86
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Klatovy
BK Medvědi Tábor
8. 10. 2017
13:00
SH BK Klatovy Jan Karásek
Pavel Podhůrský
53
41
23
9
30
18
42
26
Review
Skupina A 5. kolo 20
BA Sparta Praha
Sokol Písek Sršni
8. 10. 2017
13:00
Hala Kuncova Luděk Svoboda
Karel Martínek
43
59
8
12
18
29
33
49
Review
Skupina A 5. kolo 19
NBK Praha 2004
BK Lokomotiva Plzeň
8. 10. 2017
17:00
Hala Kuncova Martin Kučírek
Hana Šmídková
55
63
14
8
24
24
37
45
Review
Skupina A 6. kolo 21
Sokol Písek Sršni
BK Klatovy
3. 12. 2017
11:30
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Petr Havlíček
70
51
20
11
34
21
51
35
Review
Skupina A 6. kolo 24
BK Medvědi Tábor
BA Sparta Praha
21. 10. 2017
13:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Jan Melichar
28
93
13
15
18
52
24
69
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
BK Jiskra Domažlice
21. 10. 2017
14:00
Městská sportovní hala č.2 Lucie Peterková
Jiří Smetana
87
38
26
10
47
20
66
27
Review
Skupina A 6. kolo 23
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
NBK Praha 2004
21. 10. 2017
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Stanislav Dvořák
Josef Beran
105
51
29
9
56
17
89
38
Review
Skupina A 7. kolo 27
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BA Sparta Praha
22. 10. 2017
10:00
Městská SH J.Hradec II-malá Stanislav Dvořák
Josef Beran
62
59
11
16
31
26
43
48
Review
Skupina A 7. kolo 28
BK Medvědi Tábor
NBK Praha 2004
22. 10. 2017
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Michal Pivovarský
Augustin Koch
70
77
15
10
28
26
50
54
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
22. 10. 2017
13:30
Městská sportovní hala č.2 Jan Karásek
Michal Kuncl
41
73
8
13
23
27
35
47
Review
Skupina A 7. kolo 25
Sokol Písek Sršni
BK Jiskra Domažlice
2. 12. 2017
14:00
Sportovní hala Sokol Jiří Smetana
Petr Havlíček
128
30
27
9
63
15
99
20
Review
Skupina A 8. kolo 29
BA Sparta Praha
NBK Praha 2004
17. 11. 2017
08:30
Hala Kuncova Dominik Výborný
Martin Koudela
90
68
22
7
51
25
76
50
Review
Skupina A 8. kolo 32
BK Jiskra Domažlice
BK Klatovy
24. 11. 2017
17:30
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Jakub Tauer
47
109
9
25
19
49
29
90
Review
Skupina A 8. kolo 31
BK Medvědi Tábor
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
15. 11. 2017
17:45
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Petr Havlíček
32
60
8
25
18
38
24
55
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
20. 10. 2017
18:30
Městská sportovní hala č.2 Lucie Peterková
Jiří Smetana
47
85
15
23
29
42
36
67
Review
Skupina A 9. kolo 35
BK Medvědi Tábor
Sokol Písek Sršni
24. 9. 2017
10:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Pavel Csöllei
Petr Havlíček
27
78
6
25
13
45
17
63
Review
Skupina A 9. kolo 33
BK Jiskra Domažlice
NBK Praha 2004
4. 11. 2017
15:30
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jan Renc
60
73
8
16
30
36
39
54
Review
Skupina A 9. kolo 36
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Lokomotiva Plzeň
4. 11. 2017
16:00
Městská SH J.Hradec II-malá Ivo Melichárek
Lenka Křičková
103
50
29
18
57
24
78
35
Review
Skupina A 9. kolo 34
BK Klatovy
BA Sparta Praha
4. 11. 2017
16:30
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jan Lejčko
61
47
7
9
23
23
46
37
Review
Skupina A 10. kolo 40
BK Medvědi Tábor
BK Lokomotiva Plzeň
5. 11. 2017
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Petr Havlíček
Vratislav Novák
55
66
2
23
22
40
37
52
Review
Skupina A 10. kolo 38
BK Jiskra Domažlice
BA Sparta Praha
5. 11. 2017
12:15
Městská sportovní hala Marek Vošahlík
Jan Renc
32
127
8
30
19
47
25
85
Review
Skupina A 10. kolo 37
BK Klatovy
NBK Praha 2004
5. 11. 2017
13:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Radek Lahoda
70
48
20
8
33
22
50
39
Review
Skupina A 10. kolo 39
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
Sokol Písek Sršni
1. 11. 2017
17:15
Městská SH J.Hradec II-malá Petr Havlíček
Michal Hána
69
49
11
18
27
21
53
37
Review
Skupina A 11. kolo 44
Sokol Písek Sršni
BA Sparta Praha
18. 11. 2017
14:00
Hala Elim Václav Novák
Augustin Koch
80
54
21
25
42
42
62
43
Review
Skupina A 11. kolo 41
BK Medvědi Tábor
BK Klatovy
18. 11. 2017
15:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Ulrych
Jan Musil
56
45
4
9
28
23
32
39
Review
Skupina A 11. kolo 42
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Jiskra Domažlice
18. 11. 2017
15:00
Městská SH J.Hradec II-malá Jan Lejčko
Kristina Štelbacká
117
29
24
6
63
10
84
19
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Lokomotiva Plzeň
NBK Praha 2004
25. 11. 2017
17:00
Městská sportovní hala č.2 Miloslav Jon
Pavel Tauber
75
82
17
25
28
43
53
56
Review
Skupina A 12. kolo 45
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
BK Klatovy
17. 11. 2017
11:00
Městská SH J.Hradec II-malá Pavel Csöllei
Michal Hána
66
50
11
12
30
20
46
38
Review
Skupina A 12. kolo 46
BK Medvědi Tábor
BK Jiskra Domažlice
19. 11. 2017
12:00
Hala 7. ZŠ Helsinská Lukáš Ulrych
Jan Musil
69
32
16
14
31
15
49
28
Review
Skupina A 12. kolo 47
Sokol Písek Sršni
NBK Praha 2004
19. 11. 2017
14:00
Hala Elim Václav Novák
Augustin Koch
126
46
30
12
55
20
91
30
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Lokomotiva Plzeň
BA Sparta Praha
23. 11. 2017
18:15
SH Plzeň - hala č.4 Jiří Smetana
Jan Lejčko
55
102
13
25
22
47
35
79
Review
Skupina A 13. kolo 51
BA Sparta Praha
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
2. 12. 2017
09:00
Hala Kuncova Marek Vošahlík
Martin Koudela
63
46
9
9
29
27
46
40
Review
Skupina A 13. kolo 50
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
2. 12. 2017
13:00
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
87
41
23
7
19
7
16
16
Review
Skupina A 13. kolo 49
BK Jiskra Domažlice
Sokol Písek Sršni
23. 10. 2017
17:30
Městská sportovní hala Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
39
106
15
26
19
51
28
85
Review
Skupina A 13. kolo 52
NBK Praha 2004
BK Medvědi Tábor
2. 12. 2017
18:00
Hala Kuncova Rostislav Milata
Martin Buršík
48
52
Review
Skupina A 14. kolo 53
BK Klatovy
Sokol Písek Sršni
21. 10. 2017
10:00
SH BK Klatovy Lubomír Porvich
Pavel Podhůrský
49
61
12
15
22
25
32
50
Review
Skupina A 14. kolo 54
BK Jiskra Domažlice
BK Lokomotiva Plzeň
3. 12. 2017
12:15
Městská sportovní hala Václav Ježek
Jiří Mužík
87
81
21
16
34
35
62
53
Review
Skupina A 14. kolo 55
NBK Praha 2004
Basket Fio banka Jindřichův Hradec
3. 12. 2017
15:00
Hala Kuncova Michal Kocián
Daniel Holeš
60
81
14
24
27
49
40
65
Review
Skupina A 14. kolo 56
BA Sparta Praha
BK Medvědi Tábor
3. 12. 2017
17:00
Hala Kuncova Jan Musil
Radek Lahoda
76
48
24
7
44
24
64
34
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Vosyka BK Kladno 17 24 1.0 21.7 8.7 0.3 3.5/6.2 55.7 1.6
39 Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 17 25 1.0 17.2 6.2 0.7 2.7/4.5 59.3 2.0
Petr Steško Slovan Varnsdorf 17 26 1.0 13.9 6.2 0.0 1.6/4.1 39.3 1.7
Ondřej Komárek BCM Orli Prostějov 17 21 1.0 16.0 5.8 0.2 3.7/6.7 55.3 3.2
15 Martin Smrž Medvědi Tábor 17 25 1.0 10.7 3.4 0.8 1.4/3.5 39.8 2.4
Jakub Ježek Sj. BK Litoměřice 17 10 1.0 26.3 8.9 2.0 2.5/3.5 71.4 1.3
Matouš Brunner BC Vysočina 17 12 1.0 21.4 8.5 0.5 2.9/5.1 57.4 3.4
Alexander Fikejs Sokol Šlapanice 17 24 1.0 9.4 2.9 0.7 1.6/2.5 62.3 2.5
Patrik Drahanský SAM BŠM Brno 17 29 1.0 7.8 3.3 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.9
Filip Suchomel Synthesia Pardubice 17 14 1.0 13.1 4.1 0.7 2.8/5.6 49.4 2.6
Damian Hepnar SKUP-BCM Olomouc 17 26 1.0 6.8 3.1 0.0 0.7/2.2 32.1 2.0
Jan Kalíšek BK Jiskra Domažlice 17 25 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.1 30.8 2.4
Lukáš Kejmar BA Nymburk 17 14 1.0 6.6 2.5 0.3 0.8/1.8 0.0* 1.7
Adam Sabol 16 12 1.0 7.7 2.9 0.5 0.3/0.7 0.0* 0.0
Matyáš Karfík BA 2006´ Roudnice n.L. 17 24 1.0 3.3 1.5 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Hugo Kanda BŠ - Tygři Praha 17 21 1.0 3.8 1.6 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.2
18 Adam Jenčík AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.6
Ondřej Snopek BK Příbor 17 17 1.0 4.2 1.6 0.1 0.8/2.0 41.2 3.1
Benjamín Navrátil BK Snakes Ostrava 17 10 1.0 6.9 2.7 0.3 0.6/0.9 0.0* 1.4
Jakub Král ŠSK Slaný 17 23 1.0 2.6 1.0 0.1 0.3/1.7 0.0* 1.5
Daniel Dvořák Sluneta Ústí n. L. 17 9 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/2.1 36.8 1.9
Tomáš Maleček Sokol Písek 17 30 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Jakub Drinka BA Tygři Louny 17 22 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.7
David Vomáčka ADFORS Basket Litomyšl 17 13 1.0 1.3 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.6
41 Jakub Sojka Tygři Brno 16 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 2.0
Kryštof Linke BA Sparta Praha 17 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Adam Dvořák BK Brandýs n. L. 17 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 2.2
Jan Pavlík Sokol Vyšehrad 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Michal Fojtík BK Chomutov 17 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jakub Knejfl TJ Sokol Kbely 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Radek BK Opava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicholas Newbold Perkins NBK Praha 2004 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Ježek BK Horejsek Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pelčák SK Žabovřesky 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vojtěch Klein Lokomotiva Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Lhoták BVK Holice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Toman BK Klatovy 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Boleslav Polívka Jiskra Kyjov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gaizl Kondoři Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Novotný Sokol Pražský 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Šuch NH Ostrava A 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
NBK Praha 2004 24 24.5 0.5 10.5 /22.0 47.7 15.3
BA Sparta Praha 28 26.0 1.2 6.8 /17.9 37.7 17.8
Sokol Písek 33 30.0 1.5 10.2 /21.7 47.0 17.9
Lokomotiva Plzeň 26 29.7 1.0 8.0 /20.0 40.0 20.2
Fio banka J. Hradec 28 28.4 1.4 8.4 /18.9 44.4 17.3
Medvědi Tábor 26 21.5 1.2 6.8 /17.5 38.9 13.7
BK Klatovy 26 29.9 1.8 6.5 /14.2 45.8 16.0
BK Jiskra Domažlice 26 16.3 0.0 7.8 /21.1 37.1 20.0
BK Kladno 24 33.6 1.3 10.5 /22.9 45.7 16.9
ŠSK Slaný 24 17.1 0.5 5.2 /14.8 35.2 16.6
BA Tygři Louny 24 18.4 1.4 5.3 /17.6 30.3 14.0
BK Chomutov 24 26.3 0.6 8.2 /21.0 39.1 19.5
TJ Sokol Kbely 22 33.1 0.1 8.8 /23.6 37.3 16.1
Sokol Pražský 31 40.4 2.1 9.2 /20.4 45.1 18.8
USK Praha 26 27.3 2.5 7.3 /16.2 45.0 16.8
BŠ - Tygři Praha 28 33.8 1.5 8.4 /18.7 44.8 16.8
BA 2006´ Roudnice n.L. 26 17.5 0.4 5.7 /17.9 32.0 14.8
AŠ Mladá Boleslav 26 20.8 0.5 6.7 /17.3 38.5 17.9
Kondoři Liberec 33 26.8 1.8 10.4 /20.6 50.4 17.9
BK Horejsek Děčín 33 30.1 1.1 8.5 /21.0 40.5 17.8
Slovan Varnsdorf 26 19.5 0.0 6.0 /15.7 38.2 15.0
Sluneta Ústí n. L. 26 30.2 1.3 6.8 /19.2 35.5 17.1
Sj. BK Litoměřice 26 22.4 2.3 6.4 /15.4 41.4 12.5
ADFORS Basket Litomyšl 22 24.9 3.3 6.0 /14.0 42.9 15.0
BVK Holice 26 26.2 2.4 9.0 /19.7 45.7 12.9
Sokol Vyšehrad 24 18.8 0.6 5.3 /14.4 37.0 19.4
BK Brandýs n. L. 22 15.4 1.8 6.5 /14.3 45.2 14.4
Královští Sokoli 22 23.4 2.1 7.5 /19.1 39.3 16.6
BA Nymburk 31 31.4 1.1 7.9 /13.8 57.2 12.5
Synthesia Pardubice 26 24.4 2.7 9.9 /20.6 48.0 15.7
Sokol Šlapanice 26 32.9 2.4 8.3 /13.3 62.2 19.2
SK Žabovřesky 11 8.4 0.0 5.0 /17.4 28.8 19.0
SAM BŠM Brno 31 31.2 0.6 10.2 /25.0 40.8 16.8
Tygři Brno 26 27.9 2.7 10.1 /19.2 52.7 17.9
Jiskra Kyjov 26 24.2 1.5 9.0 /20.4 44.0 19.3
Slavia Kroměříž 26 25.8 1.8 7.6 /15.3 49.6 17.9
BC Vysočina 21 31.7 1.0 9.9 /20.7 47.8 16.5
BK Opava 28 28.9 1.1 8.9 /23.0 38.7 16.5
BK Snakes Frýdek-Místek 28 21.3 3.0 10.4 /23.8 43.6 18.5
BK Snakes Ostrava 33 42.6 3.4 9.8 /17.9 54.7 18.4
SKUP-BCM Olomouc 28 26.2 0.5 8.1 /20.0 40.6 16.4
BCM Orli Prostějov 28 18.5 0.6 8.6 /19.1 45.0 12.9
BC Nový Jičín 28 13.9 0.9 6.1 /15.6 39.0 17.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 4 4 0 0 1.1 1.3 1.2
Zima Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 3 2 1 0 1.0 1.0 1.0
Záruba Matěj 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Zámostný Jindřich 9 5 4 0 1.3 1.4 1.3
Zachara Jakub 5 5 0 0 1.4 1.4 1.4
Zachar Dominik 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vyplel David 7 7 0 0 1.1 1.1 1.1
Vyhlídal Michal 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Výborný Dominik 5 5 0 0 1.2 1.4 1.3
Vrla Petr 1 0 1 0 3.5 2.0 2.8
Vošahlík Marek 8 7 1 0 1.3 1.2 1.3
Vondráček Marek 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Vimmr Daniel 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vildová Linda 6 0 6 0 1.2 1.0 1.1
Veselý Jiří 6 3 3 0 1.2 1.0 1.1
Veselý Ondřej 10 0 10 0 1.2 1.2 1.2
Velda Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Veis Martin 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Večeřa Pavel 7 7 0 0 1.1 1.3 1.2
Vávrová Veronika 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vávra Petr 1 0 1 0 2.0 2.0 2.0
Vaníček Marek 9 1 8 0 1.0 1.2 1.1
Válek Jakub 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Vágnerová Tereza 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 4 3 1 0 1.1 1.6 1.4
Týř Pavel 4 3 1 0 1.8 1.4 1.6
Týř Jan 4 1 3 0 1.0 1.0 1.0
Tvrdíková Michaela 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Turek Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Trmač Vladislav 15 7 8 0 1.2 1.7 1.5
Toboláková Barbora 3 1 2 0 1.2 1.0 1.1
Timko Viktor 5 1 4 0 1.2 1.0 1.1
Tichov Michael 10 5 5 0 1.0 1.4 1.2
Theodor Pavel 12 6 6 0 1.3 1.5 1.4
Tesař Michal 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 8 0 8 0 1.3 1.3 1.3
Tax Tomáš 4 2 2 0 1.0 1.5 1.3
Tauer Jakub 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Tauber Pavel 2 1 1 0 1.0 1.8 1.4
Šupej Michal 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Štelbacká Kristina 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šťavík Radek 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Štancl Dominik 6 5 1 0 1.1 1.7 1.4
Šrámková Sandra 1 1 0 0 1.5 1.5 1.5
Šmůla Petr 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šmůla Marek 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šmídková Hana 8 1 7 0 1.6 1.0 1.3
Šmíd Pavel 15 6 9 0 1.0 1.1 1.1
Šmíd Vojtěch 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Šlaj Jiří 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Škaroupka Michal 4 2 2 0 1.1 1.3 1.2
Šenk Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Šafařík Michal 3 3 0 0 1.3 1.0 1.2
Sýkora Václav 6 5 1 0 1.0 1.1 1.0
Sýkora Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Luděk 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Svoboda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Svejkovský Ondřej 16 5 11 0 1.1 1.3 1.2
Sutr David 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Strnad Pavel 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Stáňa Lukáš 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Sochor Filip 1 0 1 0 2.0 4.0 3.0
Smetana Jiří 11 9 2 0 1.0 1.1 1.0
Smelty Jiří 17 4 13 0 1.3 1.2 1.3
Slezák Filip 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Slanina Vladimír 10 6 4 0 1.2 1.3 1.2
Siegfried Jiří 4 4 0 0 1.1 1.0 1.1
Scholzová Michaela 4 3 1 0 1.6 1.0 1.3
Scholze Michal 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Schaffner Vojta 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Sekáč Martin 7 3 4 0 1.1 1.2 1.1
Sehnal Jiří 3 3 0 0 1.0 1.8 1.4
Sedláček Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Salvetr Rudolf 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Rypáček Jakub 2 0 2 0 2.0 2.0 2.0
Rusz Ondřej 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Rom Daniel 14 1 13 0 1.1 1.2 1.1
Renc Jan 8 1 7 0 1.6 1.3 1.4
Reitzová Patricie-Anna 3 3 0 0 1.3 1.3 1.3
Račanský Martin 5 0 5 0 1.0 1.1 1.1
Prchalová Simona 3 0 3 0 1.2 1.0 1.1
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Posker Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 3 1 2 0 1.0 1.2 1.1
Polda Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Podhůrský Pavel 9 4 5 0 1.3 1.1 1.2
Plecháč Vojtěch 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Pivovarský Michal 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Robin 5 1 4 0 1.1 1.3 1.2
Petrák Jakub 10 7 3 0 1.3 1.1 1.2
Peterková Lucie 5 5 0 0 1.1 1.2 1.2
Peška Petr 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Perlík Michal 6 6 0 0 1.8 1.6 1.7
Pazourek Jaroslav 5 1 4 0 1.2 1.1 1.2
Pačovský Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 13 9 4 0 1.0 1.2 1.1
Nováková Bára 12 0 12 0 1.3 1.2 1.2
Novák Václav 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Novák Vratislav 7 0 7 0 1.4 1.1 1.3
Novák Petr 6 3 3 0 1.3 1.0 1.1
Neuman Ladislav 11 11 0 0 1.0 1.3 1.1
Nesvadba Miloš 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 9 4 5 0 1.1 1.1 1.1
Nejezchleb Petr 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Nehoda Pavel 9 5 4 0 1.1 1.1 1.1
Mynarčík Petr 11 1 10 0 1.1 1.5 1.3
Mycak Michael 14 1 13 0 1.5 1.4 1.5
Mužík Jiří 6 0 6 0 1.2 1.0 1.1
Musil Jan 12 8 4 0 1.3 1.2 1.2
Mrázek Michal 4 3 1 0 1.0 1.3 1.1
Moravcová Lucie 3 0 3 0 1.3 1.2 1.3
Minich Radovan 1 1 0 0 1.5 4.0 2.8
Milata Rostislav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Michlík Radek 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Menšík Jan 14 6 8 0 1.0 1.1 1.1
Menšík Richard 6 2 4 0 1.0 1.1 1.0
Melichárek Ivo 6 6 0 0 1.1 1.1 1.1
Melichar Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Matějček Josef 12 8 4 0 1.3 1.2 1.2
Mašek Tomáš 14 4 10 0 1.1 1.3 1.2
Martinovská Michaela 2 1 1 0 1.0 1.3 1.1
Martínek Karel 3 1 2 0 1.5 1.3 1.4
Mareš Jan 10 7 3 0 1.4 1.3 1.3
Mareš Roman 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Marečková Eliška 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Málek Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Machková Romana 3 0 3 0 1.0 1.8 1.4
Lukeš Petr 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Liška Jaroslav 6 3 3 0 1.0 1.1 1.0
Linhart Tomáš 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Lejčko Jan 8 5 3 0 1.0 1.3 1.1
Lahovská Barbora 7 0 7 0 1.3 1.4 1.3
Lahoda Radek 6 0 6 0 1.0 1.2 1.1
Kvoch Jan 1 1 0 0 3.0 2.0 2.5
Kuncl Michal 2 1 1 0 2.3 1.0 1.6
Kult Michal 4 0 4 0 1.3 1.6 1.4
Kucharič Milan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kučírek Martin 5 5 0 0 1.3 1.0 1.2
Kučera Vít 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kubiš Michal 5 3 2 0 1.1 1.3 1.2
Kubíček Jiří 6 1 5 0 1.8 1.7 1.8
Kubeš Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Křičková Lenka 7 1 6 0 1.2 1.0 1.1
Křenek Karel 20 7 13 0 1.2 1.1 1.1
Kroček Jiří 5 4 1 0 1.2 1.5 1.4
Krob Vlastimil 2 0 2 0 1.5 2.0 1.8
Kremser Jakub 7 2 5 0 1.0 1.1 1.1
Krejsa Vojtěch 8 2 6 0 1.6 1.6 1.6
Krejsa Pavel 12 4 8 0 1.5 1.5 1.5
Krčmář Dominik 17 0 17 0 1.1 1.1 1.1
Kovář Jan 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Kovačovič Matej 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Kout Jan 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Koudela Pavel 5 0 5 0 1.5 1.1 1.3
Koudela Martin 6 2 4 0 1.4 1.6 1.5
Kouba Dalibor 7 5 2 0 1.1 1.3 1.2
Kotrbatá Zuzana 6 3 3 0 1.2 1.2 1.2
Kotala Dominik 3 1 2 0 1.0 1.3 1.2
Konvička Jan 6 5 1 0 1.0 1.1 1.0
Komprs Michal 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Koch Augustin 3 0 3 0 1.0 2.0 1.5
Kohout Radomír 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Kohout Marek 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Kocurek Ondřej 3 1 2 0 1.0 1.8 1.4
Kocián Michal 7 1 6 0 1.4 1.1 1.3
Koc Ondřej 3 0 3 0 1.3 1.0 1.2
Kmošek Jakub 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Kesler Vladimír 8 7 1 0 1.2 1.3 1.3
Kejklíček Roman 9 5 4 0 1.8 1.3 1.5
Kavan Jonáš 6 2 4 0 1.2 1.3 1.2
Kašpar Vojtěch 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Karásek Jan 10 9 1 0 1.0 1.1 1.0
Karafiát Kamil 3 3 0 0 1.0 1.2 1.1
Karabínová Natálie 11 3 8 0 1.2 1.5 1.3
Kapl Antonín 4 4 0 0 1.3 1.0 1.1
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 4 0 4 0 1.5 1.1 1.3
Kalabza Petr 1 0 1 0 3.5 1.5 2.5
Josefus Ondřej 7 5 2 0 1.4 1.0 1.2
Jon Miloslav 17 11 6 0 1.3 1.4 1.3
Ježek Václav 7 5 2 0 1.5 1.4 1.5
Janoušek Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jakubík Petr 8 5 3 0 1.2 1.1 1.1
Chocholoušová Karla 2 2 0 0 2.0 1.3 1.6
Hudec Filip 4 2 2 0 1.0 1.3 1.1
Hošek Václav 6 2 4 0 1.2 1.0 1.1
Horník Michal 2 1 1 0 1.0 1.5 1.3
Holubek Tomáš 7 7 0 0 1.0 1.1 1.0
Holeš Daniel 10 8 2 0 1.3 1.4 1.3
Hendrych Jan 8 8 0 0 1.1 1.2 1.1
Helis Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 17 12 5 0 1.3 1.3 1.3
Hejduk Jakub 1 0 1 0 1.0 3.0 2.0
Hecl Jan 5 5 0 0 1.0 1.2 1.1
Havlíček Petr 14 6 8 0 1.1 1.1 1.1
Havlíček Petr 4 2 2 0 1.4 1.9 1.6
Hartig Lukáš 6 4 2 0 1.3 1.2 1.3
Haniš Martin 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Hána Michal 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
Grobarčíková Michaela 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Giecek Adam 9 8 1 0 1.0 1.1 1.0
Ftáčková Lucie 4 1 3 0 1.3 1.0 1.1
Frátrik Josef 6 4 2 0 1.6 1.1 1.3
Flaisigová Aneta 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Fanta Jiří 5 3 2 0 1.1 1.0 1.1
Eisner Petr 7 6 1 0 1.0 1.2 1.1
Dvořák Stanislav 7 5 2 0 1.1 1.4 1.3
Ďurana Antonín 8 1 7 0 1.1 1.1 1.1
Dub Michal 6 4 2 0 1.1 1.0 1.0
Draboňová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dostal Vojtěch 6 6 0 0 1.2 1.3 1.2
Dombrovský Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolinek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Doležal Vratislav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Dolejš Václav 11 7 4 0 1.4 1.2 1.3
Doksanský Milan 1 0 1 0 1.5 3.0 2.3
Dočkal Petr 4 2 2 0 1.3 1.3 1.3
Čarnecký Martin 7 7 0 0 1.1 1.4 1.3
Csöllei Pavel 12 11 1 0 1.1 1.1 1.1
Cibulka Radek 4 2 2 0 1.6 1.6 1.6
Buryšek Zdeněk 3 0 3 0 1.0 1.2 1.1
Buršík Petr 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Buršík Martin 9 1 8 0 1.3 1.2 1.3
Bukovský Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 1.5 1.5 1.5
Bohata Pavel 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Blašková Martina 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Blahout Petr 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
Bílek Martin 1 0 1 0 2.0 1.5 1.8
Bešina Marek 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Bešina Štefan 8 2 6 0 1.4 1.1 1.3
Beran Josef 2 0 2 0 2.0 1.8 1.9
Benda Tomáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Bělouch Jiří 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Barták Dominik 3 3 0 0 1.0 2.0 1.5
Barták Matěj 7 2 5 0 1.1 1.0 1.1
Balog Lukáš 3 1 2 0 1.2 1.2 1.2
Ašenbrenerová Ingrid 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Anton Karel 8 6 2 0 1.0 1.1 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře