Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
mladší žáci U14
Sezona
2016/17

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 2
BK Beroun
BSK Modřany - Jižní Supi
28. 9. 2016
10:00
TJ Sokol Petrovice Lucie Peterková
Michal Šupej
14
164
1
48
4
86
12
117
Review
Skupina A 1. kolo 3
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Mariánské Lázně
18. 9. 2016
13:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
80
50
18
12
40
18
59
31
Review
Skupina A 1. kolo 1
BK Klatovy
BK Lokomotiva Plzeň
17. 9. 2016
15:00
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Jiří Jodl
65
34
14
9
32
18
49
26
Review
Skupina A 1. kolo 4
Sokol Vyšehrad
Sokol Pražský
28. 9. 2016
15:15
Sokolovna Vyšehrad Jan Hejnic
Karel Křenek
25
109
6
25
14
43
20
77
Review
Skupina A 2. kolo 7
BK Beroun
TJ Thermia Karlovy Vary
1. 10. 2016
10:30
tělocvična ZŠ Preislerova Martin Buršík
Vladimír Slanina
76
73
22
16
36
38
53
56
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Klatovy
Sokol Vyšehrad
1. 10. 2016
13:00
SH BK Klatovy Michal Kocián
Petr Šmůla
63
38
12
11
19
19
39
28
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
1. 10. 2016
15:00
Tělocvična 28. ZŠ 43
105
13
31
17
53
32
79
Review
Skupina A 2. kolo 8
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Mariánské Lázně
1. 10. 2016
15:00
TJ Sokol Petrovice Tomáš Mašek
Richard Menšík
167
26
39
6
89
6
139
8
Review
Skupina A 3. kolo 9
BK Klatovy
Sokol Pražský
2. 10. 2016
08:00
SH BK Klatovy Matěj Záruba
Michal Kocián
48
79
5
17
17
43
33
61
Review
Skupina A 3. kolo 12
BSK Modřany - Jižní Supi
TJ Thermia Karlovy Vary
2. 10. 2016
09:30
TJ Sokol Petrovice Richard Menšík
Tomáš Mašek
129
28
42
4
74
11
103
19
Review
Skupina A 3. kolo 10
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Vyšehrad
2. 10. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Martin Krůta
73
47
15
19
26
31
57
37
Review
Skupina A 3. kolo 11
BK Beroun
BK Mariánské Lázně
2. 10. 2016
15:00
tělocvična ZŠ Preislerova Vladimír Slanina
Martin Buršík
97
44
26
6
58
12
80
32
Review
Skupina A 4. kolo 15
BK Klatovy
BK Beroun
15. 10. 2016
13:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Jan Hendrych
121
20
24
7
61
11
87
18
Review
Skupina A 4. kolo 14
Sokol Pražský
BK Mariánské Lázně
15. 10. 2016
14:30
Sokol pražský Radek Treml
Michal Bakajsa
178
5
41
0
86
0
140
3
Review
Skupina A 4. kolo 16
BK Lokomotiva Plzeň
BSK Modřany - Jižní Supi
15. 10. 2016
15:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Sandra Šrámková
51
100
10
24
22
45
33
70
Review
Skupina A 4. kolo 13
Sokol Vyšehrad
TJ Thermia Karlovy Vary
15. 10. 2016
17:45
Sokolovna Vyšehrad Radek Treml
Michal Bakajsa
100
51
28
14
55
25
74
33
Review
Skupina A 5. kolo 17
Sokol Vyšehrad
BK Mariánské Lázně
16. 10. 2016
09:00
Sokolovna Vyšehrad Lukáš Balog
Tadeáš Kapek
95
33
23
7
48
12
70
24
Review
Skupina A 5. kolo 18
Sokol Pražský
TJ Thermia Karlovy Vary
16. 10. 2016
09:30
Sokol pražský Pavel Matys
Vojtěch Sýkora
155
14
39
2
93
6
125
6
Review
Skupina A 5. kolo 20
BK Lokomotiva Plzeň
BK Beroun
16. 10. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Sandra Šrámková
127
20
36
8
76
8
105
13
Review
Skupina A 5. kolo 19
BK Klatovy
BSK Modřany - Jižní Supi
16. 10. 2016
13:00
SH BK Klatovy Jiří Jodl
Jan Hendrych
55
86
11
30
26
46
41
60
Review
Skupina A 6. kolo 21
BK Beroun
Sokol Vyšehrad
29. 10. 2016
12:00
tělocvična ZŠ Preislerova Vladimír Slanina
Daniel Sejrek
28
136
6
43
8
85
18
110
Review
Skupina A 6. kolo 23
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Klatovy
29. 10. 2016
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Barták
Zuzana Kotrbatá
34
104
11
27
20
45
26
76
Review
Skupina A 6. kolo 24
BK Mariánské Lázně
BK Lokomotiva Plzeň
29. 10. 2016
17:00
Městská sportovní hala Tomáš Husák
Lucie Veselá
30
122
6
30
7
69
18
93
Review
Skupina A 6. kolo 22
BSK Modřany - Jižní Supi
Sokol Pražský
16. 11. 2016
18:15
TJ Sokol Petrovice Miloslav Jon
Vladimír Slanina
58
78
18
16
32
32
42
60
Review
Skupina A 7. kolo 27
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Lokomotiva Plzeň
30. 10. 2016
10:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Rudolf Neudert
Matěj Doubek
46
99
9
28
17
51
34
80
Review
Skupina A 7. kolo 28
BK Mariánské Lázně
BK Klatovy
30. 10. 2016
10:00
Městská sportovní hala Lucie Veselá
Tomáš Husák
30
120
7
36
11
64
20
97
Review
Skupina A 7. kolo 25
BK Beroun
Sokol Pražský
30. 10. 2016
17:00
tělocvična ZŠ Preislerova Vladimír Slanina
Daniel Sejrek
9
154
0
33
0
81
3
119
Review
Skupina A 7. kolo 26
BSK Modřany - Jižní Supi
Sokol Vyšehrad
30. 10. 2016
17:00
TJ Sokol Petrovice Matěj Barták
Zuzana Kotrbatá
61
51
16
9
31
19
45
33
Review
Skupina A 8. kolo 29
BK Lokomotiva Plzeň
BK Klatovy
28. 9. 2016
11:00
SH Plzeň - hala č.4 Jan Hendrych
Tomáš Rosenberger
64
79
19
21
38
34
46
55
Review
Skupina A 8. kolo 32
Sokol Pražský
Sokol Vyšehrad
17. 9. 2016
11:45
Sokol pražský Matěj Záruba
Vít Kučera
94
52
20
14
33
26
63
38
Review
Skupina A 8. kolo 30
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Beroun
28. 9. 2016
14:30
TJ Sokol Petrovice Marek Vošahlík
Beáta Hromuľáková
140
33
36
13
72
17
101
23
Review
Skupina A 8. kolo 31
BK Mariánské Lázně
TJ Thermia Karlovy Vary
28. 9. 2016
15:00
Městská sportovní hala Jiří Kubíček
Jiří Jodl
51
62
17
14
27
37
37
55
Review
Skupina A 9. kolo 33
Sokol Pražský
BK Klatovy
12. 11. 2016
14:30
Sokol pražský Pavel Matys
Ondřej Svejkovský
103
42
22
5
47
21
71
40
Review
Skupina A 9. kolo 34
Sokol Vyšehrad
BK Lokomotiva Plzeň
12. 11. 2016
14:30
Sokolovna Vyšehrad Karel Anton
Pavel Bohata
61
50
18
9
44
22
53
40
Review
Skupina A 9. kolo 36
TJ Thermia Karlovy Vary
BSK Modřany - Jižní Supi
12. 11. 2016
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Matěj Doubek
Rudolf Neudert
56
84
22
26
37
41
44
65
Review
Skupina A 9. kolo 35
BK Mariánské Lázně
BK Beroun
12. 11. 2016
17:00
Městská sportovní hala Jan Vokáč
Jan Růžička
89
46
29
8
39
21
69
34
Review
Skupina A 10. kolo 38
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
13. 11. 2016
09:30
Sokol pražský Radomír Kohout
Jan Lejčko
88
34
19
7
49
12
62
26
Review
Skupina A 10. kolo 40
BK Mariánské Lázně
BSK Modřany - Jižní Supi
13. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Jan Vokáč
Rudolf Neudert
39
102
9
29
18
57
26
88
Review
Skupina A 10. kolo 39
TJ Thermia Karlovy Vary
BK Beroun
13. 11. 2016
13:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Václav Ježek
Ingrid Ašenbrenerová
114
31
28
5
59
19
85
23
Review
Skupina A 10. kolo 37
Sokol Vyšehrad
BK Klatovy
13. 11. 2016
16:15
Sokolovna Vyšehrad Karel Anton
Pavel Bohata
66
64
28
7
43
18
53
47
Review
Skupina A 11. kolo 43
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Klatovy
26. 11. 2016
14:45
TJ Sokol Petrovice Miroslav Kysilka
Ondřej Svejkovský
89
64
37
9
57
30
72
46
Review
Skupina A 11. kolo 42
TJ Thermia Karlovy Vary
Sokol Pražský
26. 11. 2016
16:00
Tělocvična ZŠ 1. máje Tomáš Husák
Barbora Schambergerová
24
121
6
26
15
59
17
91
Review
Skupina A 11. kolo 44
BK Beroun
BK Lokomotiva Plzeň
26. 11. 2016
16:15
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Veselý
Petr Frána
30
127
10
32
13
72
27
94
Review
Skupina A 11. kolo 41
BK Mariánské Lázně
Sokol Vyšehrad
26. 11. 2016
16:30
Městská sportovní hala Petr Skořepa
Lucie Veselá
68
89
10
29
29
56
49
75
Review
Skupina A 12. kolo 45
TJ Thermia Karlovy Vary
Sokol Vyšehrad
27. 11. 2016
09:30
Tělocvična ZŠ 1. máje Ingrid Ašenbrenerová
Adéla Hejná
60
70
11
28
34
35
43
52
Review
Skupina A 12. kolo 46
BK Mariánské Lázně
Sokol Pražský
27. 11. 2016
10:00
Městská sportovní hala Jan Vokáč
Jan Růžička
13
180
3
45
6
88
11
144
Review
Skupina A 12. kolo 48
BSK Modřany - Jižní Supi
BK Lokomotiva Plzeň
27. 11. 2016
10:45
TJ Sokol Petrovice Pavel Matys
Ondřej Svejkovský
99
42
19
19
50
30
71
36
Review
Skupina A 12. kolo 47
BK Beroun
BK Klatovy
27. 11. 2016
13:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Machálek
Radek Šťavík
24
135
2
23
8
63
14
110
Review
Skupina A 13. kolo 49
Sokol Pražský
BK Beroun
10. 12. 2016
09:30
Sokol pražský Lukáš Ulrych
Dominik Kočovský
165
14
44
2
88
2
124
10
Review
Skupina A 13. kolo 50
Sokol Vyšehrad
BSK Modřany - Jižní Supi
10. 12. 2016
14:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Kocián
Radomír Kohout
63
73
11
23
24
39
39
57
Review
Skupina A 13. kolo 52
BK Klatovy
BK Mariánské Lázně
10. 12. 2016
15:30
SH BK Klatovy Jiří Smetana
Lucie Peterková
127
20
27
4
50
8
84
13
Review
Skupina A 13. kolo 51
BK Lokomotiva Plzeň
TJ Thermia Karlovy Vary
10. 12. 2016
19:00
Městská sportovní hala č.2 Jan Musil
Vladimír Slanina
110
42
31
11
60
24
87
33
Review
Skupina A 14. kolo 55
BK Klatovy
TJ Thermia Karlovy Vary
11. 12. 2016
10:00
SH BK Klatovy Lubomír Porvich
Pavel Podhůrský
98
38
19
10
51
19
75
28
Review
Skupina A 14. kolo 56
BK Lokomotiva Plzeň
BK Mariánské Lázně
11. 12. 2016
10:00
Tělocvična 28. ZŠ Jan Karásek
Lukáš Kalabza
120
29
15
7
64
9
94
18
Review
Skupina A 14. kolo 54
Sokol Pražský
BSK Modřany - Jižní Supi
11. 12. 2016
11:30
Sokol pražský Jiří Smetana
Jiří Jodl
63
48
11
17
33
20
51
34
Review
Skupina A 14. kolo 53
Sokol Vyšehrad
BK Beroun
11. 12. 2016
13:30
Sokolovna Vyšehrad Radek Treml
Daniel Vimmr
110
24
33
9
73
9
92
15
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Jakub Weig BŠ - Tygři Praha 19 26 1.0 18.3 6.4/6.4 100.0 1.2/1.2 0.0* 1.8/5.3 35.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 12.1
Tomáš Tychna BŠ - Tygři Praha 19 22 1.0 16.7 6.1/6.1 100.0 0.8/0.8 0.0* 2.0/3.5 57.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 13.5
18 Jan Klenner TJ Start Havířov 19 20 1.0 15.1 6.6/6.6 100.0 0.0 0.0* 1.9/3.9 49.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 11.2
Daniel Olejník BŠ - Tygři Praha 19 24 1.0 12.3 4.7/4.7 100.0 0.6/0.6 0.0* 1.2/2.5 49.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 9.5
5 Tomáš Simaichl Sokol Pražský 19 33 3.6 8.9 3.7/4.1 91.0 0.2/0.4 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.1 0.3 0.4 0.1 0.2 0.4 0.0 0.2 1.5 7.2
25 David Šebesta Sokol Pražský 19 33 3.4 8.7 3.9/4.3 90.9 0.1/0.2 0.0* 0.7/1.2 0.0* 0.0 0.2 0.2 0.2 0.1 0.3 0.0 0.1 1.0 7.0
Aleš Abraham BK Horejsek Děčín A 19 20 1.0 13.9 6.1/6.1 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.5/4.8 30.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 9.9
Matyáš Vrábel NH Ostrava 18 17 8.1 14.1 5.2/7.1 73.6 0.2/0.2 0.0* 3.1/5.2 58.4 0.8 2.1 2.9 0.1 0.2 0.9 0.0 1.1 1.6 11.7
Adam Helvig BK Horejsek Děčín A 19 22 1.0 10.3 4.4/4.4 100.0 0.0 0.0* 1.5/2.8 51.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 7.0
Jindřich Fremr Lokomotiva Plzeň 19 24 1.0 8.6 3.9/3.9 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 5.1
Adam Vasiliak BK Horejsek Děčín A 18 20 1.0 9.9 4.5/4.5 100.0 0.2/0.2 0.0* 0.4/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 7.0
9 Tomáš Kulík Sokol Pražský 19 25 3.4 7.6 3.4/4.1 81.6 0.0/0.0 0.0* 0.8/3.1 27.3 0.2 0.6 0.8 0.2 0.2 0.5 0.0 0.2 2.1 3.3
Jan Leibner BK Snakes Ostrava B 18 12 1.0 15.3 6.4/6.4 100.0 0.0 0.0* 2.5/6.3 40.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 9.5
David Michal Kopecký BA Nymburk 19 28 1.9 6.5 2.9/3.0 96.4 0.0/0.0 0.0* 0.8/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.1 0.1 0.1 0.0 0.1 1.1 4.8
Filip Franzl Tygři Brno 19 23 1.0 7.4 2.6/2.6 100.0 0.3/0.3 0.0* 1.3/2.9 47.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 3.5
Tomáš Novotný Tygři Brno 19 22 1.0 7.7 2.8/2.8 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.5/3.4 44.6 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 4.6
19 Tomáš Schmidl Sokol Pražský 19 32 4.4 5.3 2.1/2.4 85.7 0.0/0.0 0.0* 1.1/2.5 45.0 0.2 0.2 0.3 0.1 0.2 0.3 0.0 0.2 1.9 2.1
6 Jan Haman Baskeťáci Josefov 19 17 1.0 9.6 3.7/3.7 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.5/3.2 48.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 6.8
Daniel Tomek NH Ostrava 19 19 6.6 8.6 2.5/3.3 75.8 0.9/1.4 0.0* 0.9/2.1 46.2 0.2 0.7 0.9 0.3 0.3 1.1 0.0 0.5 2.5 4.7
10 Ondřej Ciasnocha TJ Start Havířov 19 22 1.0 7.4 3.4/3.4 100.0 0.0 0.0* 0.6/2.0 28.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 4.3
Adam Košnar BA Nymburk 19 29 3.3 5.5 2.3/2.7 83.5 0.1/0.1 0.0* 0.7/1.8 0.0* 0.1 0.5 0.6 0.2 0.3 0.6 0.0 0.3 1.1 3.7
Šimon Vainer Sokol Pražský 18 25 4.5 6.3 2.4/3.1 77.9 0.2/0.2 0.0* 1.0/2.3 43.1 0.2 0.4 0.6 0.2 0.3 0.5 0.0 0.5 2.0 3.4
4 Filip Rozsíval Baskeťáci Josefov 19 17 1.0 9.1 4.4/4.4 100.0 0.0 0.0* 0.2/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 5.9
11 Aleš Zadražil BK Pelhřimov 19 27 3.8 5.7 1.6/2.0 0.0* 0.7/1.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.1 0.3 0.3 0.0 0.1 2.0 3.3
17 Štěpán Novák BK Příbor 18 19 1.0 7.8 3.3/3.3 100.0 0.0 0.0* 1.3/3.6 36.2 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 3.7
15 Ivo Rizák BK Pelhřimov 19 24 5.8 6.0 2.0/2.7 76.6 0.5/0.7 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.1 0.5 0.7 0.4 0.3 0.6 0.0 0.2 2.2 3.6
6 Martin Hofman Sokol Pražský 19 33 3.4 4.2 1.8/2.0 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.1 0.0* 0.1 0.2 0.3 0.2 0.2 0.4 0.0 0.3 1.6 2.5
David Muntág BK Snakes Ostrava 19 20 1.0 6.9 2.9/2.9 100.0 0.0 0.0* 1.2/2.4 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 2.8
Martin Vojcík BK Snakes Ostrava 19 23 1.0 6.0 2.6/2.6 100.0 0.0 0.0* 0.7/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 1.8
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 18 23 1.0 5.9 2.0/2.0 0.0* 0.0 0.0* 2.0/5.3 37.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 1.3
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 18 23 1.0 5.9 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 0.8/3.2 26.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 1.6
Kryštof Pleskač BK Snakes Ostrava 19 21 1.0 6.3 2.4/2.4 100.0 0.2/0.2 0.0* 0.8/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 2.9
Marek Vůch Lokomotiva Plzeň 19 23 1.0 5.7 2.6/2.6 100.0 0.0/0.0 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 3.7
Jakub Dluhoš BK Hladnov 17 22 1.0 5.9 2.2/2.2 100.0 0.2/0.2 0.0* 0.8/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 4.5
Josef Loužecký BK Beroun 18 14 1.0 9.2 3.3/3.3 100.0 0.2/0.2 0.0* 2.0/4.7 42.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 3.7
Matěj Šesták BK Opava 19 24 1.0 5.4 2.0/2.0 100.0 0.3/0.3 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 3.7
Jan Tychna BŠ - Tygři Praha 19 26 1.0 4.8 1.7/1.7 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 3.2
23 Filip Vrla Sokol Pražský 18 32 1.6 3.9 1.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 3.0
Vít Pochman BA 2006´ Roudnice n.L. 19 11 1.0 11.1 4.2/4.2 100.0 0.3/0.3 0.0* 1.9/4.9 38.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 6.9
David Lorenz BA Nymburk 19 28 3.2 4.3 2.0/2.1 94.9 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.5 0.4 0.9 0.1 0.1 0.3 0.0 0.0 1.5 2.9
Petr Hladík Lokomotiva Plzeň 19 22 1.0 5.3 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 1.6
Igor Janouch BK Tábor 19 17 1.0 6.8 2.3/2.3 100.0 0.2/0.2 0.0* 1.5/2.8 55.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 3.5
Aleš Janota BK Snakes Ostrava 19 24 1.0 4.8 2.1/2.1 100.0 0.1/0.1 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 2.8
Vít Veselý BK Horejsek Děčín B 19 18 1.0 6.4 2.6/2.6 100.0 0.1/0.1 0.0* 1.0/3.1 32.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 2.4
Filip Kočka BK Horejsek Děčín A 19 22 1.0 5.2 2.0/2.0 100.0 0.2/0.2 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 2.2
Jakub Holek BK Snakes Ostrava 19 21 1.0 5.3 2.2/2.2 100.0 0.2/0.2 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 4.0
Tomáš Procházka SKV Vinohrady 17 11 1.0 10.2 4.5/4.5 100.0 0.0 0.0* 1.3/2.9 43.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 7.2
Šimon Průša BK Horejsek Děčín A 19 17 1.0 6.4 2.9/2.9 100.0 0.0 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 3.5
8 Pavel Dvořák BK Pelhřimov 19 23 5.4 4.7 2.2/3.1 69.4 0.0/0.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.9 0.6 1.5 0.3 0.3 0.5 0.0 0.0 2.2 2.8
Michal Kafka BK Horejsek Děčín A 19 20 1.0 5.2 2.2/2.2 100.0 0.0 0.0* 0.9/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 2.9
Michal Kastl Lokomotiva Plzeň 19 22 1.0 4.6 2.2/2.2 100.0 0.0 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 2.6
17 David Válek TJ Start Havířov 18 19 1.0 5.3 2.5/2.5 100.0 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 3.4
7 Jindřich Hemelík Baskeťáci Josefov 19 21 1.0 4.5 1.7/1.7 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0/2.0 52.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 2.3
Martin Kheil BŠ - Tygři Praha 19 7 1.0 13.3 5.1/5.1 100.0 0.3/0.3 0.0* 2.1/3.0 71.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 10.9
František Racek Tygři Brno 18 24 1.0 3.8 1.4/1.4 0.0* 0.3/0.3 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.5
Jiří Lešák Lokomotiva Plzeň 19 23 1.0 4.0 1.6/1.6 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.7/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 1.3
Jakub Vidlář BK Snakes Ostrava B 18 12 1.0 7.5 3.2/3.2 100.0 0.0 0.0* 1.2/3.9 29.8 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 2.2
Nikola Sapaly BA Nymburk 19 28 3.3 3.1 1.1/1.3 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.1 0.1 0.4 0.0 0.1 0.7 2.0
Zdeněk Klíma BK Horejsek Děčín A 19 22 1.0 3.8 1.4/1.4 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.7/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 2.5
Jiří Veselý BK Horejsek Děčín B 18 15 1.0 5.4 2.3/2.3 100.0 0.0 0.0* 0.9/2.7 31.7 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 1.8
Benjamín Navrátil BK Snakes Ostrava B 17 10 1.0 7.6 3.3/3.3 100.0 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 5.8
Dominik Husák BK Beroun 18 16 1.0 4.6 1.6/1.6 0.0* 0.1/0.1 0.0* 1.3/3.1 42.9 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 0.6
Martin Král BK Opava 18 17 1.0 4.3 1.9/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 2.1
14 Štěpán Heřman BK Klatovy 19 21 1.0 3.4 1.5/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.8
Ondřej Frost BK Horejsek Děčín B 18 18 1.0 3.8 1.4/1.4 0.0* 0.0 0.0* 0.9/3.0 31.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 0.4
Matouš Mityska BK Horejsek Děčín A 19 21 1.0 3.3 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 1.3/2.7 47.4 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.0
Michael Jakl BK Tábor 19 17 1.0 3.9 1.7/1.7 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.9
Stanislav Sychra Tygři Brno 19 24 1.0 2.8 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.7/1.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 0.1
12 Radek Franěk BK Klatovy 19 20 1.0 3.3 1.6/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.6
Marek Pospíchal BK Beroun 18 22 1.0 2.8 1.2/1.2 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.1
Jindřich Niesporek BK Snakes Ostrava 19 21 1.0 2.9 1.3/1.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 1.2
Josef Gebert Lokomotiva Plzeň 19 15 1.0 4.0 1.9/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 2.0
4 Matouš Obruča Sokol Pražský 19 32 2.1 1.8 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.2 0.0 0.0 1.1 0.0
Lukáš Barna NH Ostrava 19 20 1.0 2.9 1.3/1.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 1.0
Matyáš Brož BA Nymburk 19 23 3.0 2.5 1.1/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.3 0.3 0.7 0.0 0.0 0.3 0.0 0.0 0.5 1.2
7 Tomáš Sork BK Příbor 18 13 1.0 4.5 1.9/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 1.9
Daniel Gebauer BK Opava 17 18 1.0 3.2 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.9 1.7
Adam Fridrich Tygři Brno 18 20 1.0 2.9 1.1/1.1 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 2.1
Lukáš Kejmar Kondoři Liberec 18 14 1.0 4.1 1.0/1.0 0.0* 0.4/0.4 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 1.2
Michal Mityska BK Horejsek Děčín A 19 22 1.0 2.5 1.0/1.0 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 0.2
Lukáš Beranovský BK Beroun 19 23 1.0 2.4 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 0.1
Jordan Iliev BK Horejsek Děčín B 18 21 1.0 2.6 1.2/1.2 0.0* 0.0 0.0* 0.2/1.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 -0.5
18 Adam Lampa Sokol Pražský 19 28 1.9 1.9 0.8/0.9 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.0 0.0 0.9 0.5
4 Lukáš Hanzelka BK Příbor 19 22 1.0 2.4 1.1/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 1.0
Tomáš Grünwald SKV Vinohrady 19 18 1.0 2.9 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.9
Dušan Mičátek TJ Start Havířov 19 2 1.0 25.5 11.0/11.0 100.0 0.5/0.5 0.0* 2.0/5.0 40.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 20.5
Václav Chabr Sj. BK Litoměřice 18 21 5.0 2.4 0.8/1.2 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.3 0.3 0.6 0.1 0.1 0.1 0.0 0.2 0.8 1.3
Filip Rogie BK Beroun 17 19 1.0 2.6 1.1/1.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.4 -0.6
11 Matěj Baldík Baskeťáci Josefov 18 21 1.0 2.3 0.9/0.9 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.8
Jakub Jureček BK Snakes Ostrava 19 19 1.0 2.5 1.1/1.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 1.7
7 Jan Bezděk BK Klatovy 19 24 1.0 2.0 0.6/0.6 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 0.5
15 Zdeněk Adam BK Klatovy 18 12 1.0 3.9 1.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 1.6
Lukáš Zídek Lokomotiva Plzeň 19 19 1.0 2.4 1.1/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 1.2
8 Tomáš Řeha TJ Start Havířov 18 20 1.0 2.3 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4 1.6
David Vlček BK Snakes Ostrava 19 18 1.0 2.4 1.1/1.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 1.6
21 Jakub Petrovics TJ Start Havířov 18 18 1.0 2.4 1.1/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 0.9
Jakub Christoph BK Hladnov 18 11 1.0 3.9 1.6/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.9 -0.3
Miroslav Jelínek Lokomotiva Plzeň 19 22 1.0 2.0 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.5
Dominik Šimek BK Beroun 17 21 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.6
Kryštof Horáček Synthesia Pardubice 18 20 1.6 2.1 0.8/1.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 0.6 1.1
Prokop Bílek BŠ - Tygři Praha 18 9 1.0 4.7 2.1/2.1 100.0 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.2 0.9
Marek Šváb SKV Vinohrady 19 19 1.0 2.2 1.1/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 0.9
5 Marek Šotnar TJ Start Havířov 18 7 1.0 5.9 2.6/2.6 100.0 0.0 0.0* 0.7/2.3 31.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.6 1.7
Michal Arleth BK Opava 19 25 1.0 1.6 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 -0.7
11 Jakub Sedlák TJ Start Havířov 19 18 1.0 2.2 0.9/0.9 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.9
Petr Šťastný BK Mariánské Lázně 17 21 1.0 1.8 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 -1.7
Jonáš Černý BK Mariánské Lázně 16 9 1.0 4.1 1.9/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.6
Marek Veselý BK Beroun 18 20 1.0 1.8 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 0.0
Vojtěch Černý Královští Sokoli 18 16 1.0 2.3 1.0/1.0 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.3
Jan Ehrenberger SKV Vinohrady 18 18 1.0 1.9 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 -0.7
Adam Rejda Synthesia Pardubice 19 10 1.5 3.5 1.7/1.8 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.2 0.1 0.3 0.0 0.1 0.2 0.0 0.0 1.1 2.2
10 Stefanos Topol Sokol Pražský 18 29 1.1 1.2 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.5
Filip Labuta BK Horejsek Děčín A 19 20 1.0 1.7 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 -0.2
Daniel Yurchenko BK Hladnov 19 17 1.0 1.9 0.8/0.8 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 -0.8
Ondřej Loun BK Horejsek Děčín B 19 13 1.0 2.4 1.1/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.2/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 0.7
Jan Schneider NH Ostrava 19 8 1.0 3.9 1.9/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.1/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.6 1.1
Tomáš Hrabec BK Snakes Ostrava B 18 8 1.0 3.9 1.6/1.6 0.0* 0.0 0.0* 0.6/1.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 1.8
Jan Lízal SKV Vinohrady 18 16 1.0 1.9 0.8/0.8 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 -0.2
Vojtěch Szrajber BK Opava 18 21 1.0 1.5 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.7
Matěj Kotala BK Snakes Ostrava 19 21 1.0 1.4 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -0.9
17 David Kec Jižní Supi 18 15 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.5 0.2
172 Sebastián Tůma Sokol Pražský 19 10 1.0 3.0 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 1.3
Filip Maschke BK Opava 19 18 1.0 1.7 0.7/0.7 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.9 0.6
Tadeáš Jakubec SKV Vinohrady 17 17 1.0 1.8 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.4/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 0.1
Lukáš Velík BK Beroun 16 15 1.0 1.9 0.9/0.9 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.7
Khalidi Husein Al Tygři Brno 19 12 1.0 2.3 0.9/0.9 0.0* 0.0 0.0* 0.4/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 1.7
Richard Janoš BK Opava 17 23 1.0 1.1 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.4 -0.6
14 Lukáš Laňka Sokol Pražský 18 22 1.0 1.2 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.1
16 Tony Martin Baskeťáci Josefov 18 15 1.0 1.7 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 1.2
Martin Horváth BK Beroun 18 11 1.0 2.2 1.1/1.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.7 0.4
Tadeáš Topinka SKV Vinohrady 18 15 1.0 1.5 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.9 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 0.1
Alex Ryšánek BK Příbor 18 16 1.0 1.4 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.9 -1.0
22 Adam Maslaňák BK Příbor 18 20 1.0 1.2 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.5
Jan Mráz BK Opava 18 17 1.0 1.4 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 -0.5
David Adámek BK Beroun 16 23 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4 0.5
Alex Pěnkava BK Horejsek Děčín B 18 14 1.0 1.6 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.3/1.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 -0.4
Jakub Laušman BK Mariánské Lázně 17 14 1.0 1.5 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.5/1.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 -0.2
9 Lukáš Michalík Jižní Supi 19 20 1.0 1.1 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 0.3
Aleš Chlup SKV Vinohrady 19 19 1.0 1.1 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.3 -0.6
Tomáš Suder BK Hladnov 17 5 1.0 4.0 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 2.8
Nikolas Ospalý Tygři Brno 19 5 1.0 3.8 1.8/1.8 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.8 1.4
Pavel Prejsek BA Nymburk 18 7 1.0 2.6 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 2.4
Petr Špaček Tygři Brno 19 9 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 1.2
10 David Hošek Baskeťáci Josefov 19 14 1.0 1.2 0.6/0.6 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.6
7 Tomáš Mička TJ Start Havířov 18 15 1.0 1.1 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.9 -0.1
Daniel Šeplavý BK Beroun 18 5 1.0 3.0 1.4/1.4 0.0* 0.0 0.0* 0.2/1.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.6 -1.6
34 Jan Stejskal Baskeťáci Josefov 17 19 1.0 0.7 0.3/0.3 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4 0.3
Jan Sáss BA Sparta Praha 19 2 1.0 6.0 3.0/3.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 4.0
Sergiu Matico BK Horejsek Děčín B 18 10 1.0 1.2 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.8
Jan Topinka BC Vysočina 19 9 2.3 1.3 0.4/0.7 0.0* 0.1/0.1 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 0.1 0.0 0.1 0.1 1.2
Lukáš Filipiak TJ Start Havířov 18 3 1.0 3.7 1.3/1.3 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.7 37.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
David Suda BK Horejsek Děčín B 19 13 1.0 0.8 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.5 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.1
Giovanni Mori Ubaldini BA Nymburk 18 20 1.4 0.5 0.3/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.3 0.0
Štěpán Vykoukal BK Hladnov 17 18 1.0 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 -0.3
Štěpán Sekanina BCM Orli Prostějov 18 6 1.0 1.3 0.7/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.5
Robin Achten SKV Vinohrady 17 9 1.0 0.9 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.7 0.2
Dan Böhm BK Beroun 17 8 1.0 1.0 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 0.0
Adam Podzemský BA Nymburk 18 1 1.0 8.0 4.0/4.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 8.0
Ondřej Kučírek BK Horejsek Děčín B 19 16 1.0 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.4 -0.1
6 Josef Mišanik BK Příbor 18 8 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.1 -0.4
9 Daniel Pustějovský BK Příbor 18 9 1.0 0.9 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 -0.3
8 Adam Komárek BK Klatovy 18 24 1.0 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -0.7
Jonáš Hartmann Synthesia Pardubice 18 2 1.0 4.0 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 4.0
Daniel Kreisel BK Opava 18 18 1.0 0.4 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 -1.1
Kevin Mitrus BK Hladnov 18 18 1.0 0.4 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.6 -0.4
Vojtěch Kvarda Tygři Brno 19 3 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Filip Čiko BK Klatovy 19 1 1.0 6.0 2.0/2.0 100.0 0.0 0.0* 2.0/6.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 5.0 -3.0
Štěpán Čechovský SKV Vinohrady 19 13 1.0 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 -0.5
0 Samuel Šnor BK Klatovy 19 10 1.0 0.6 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8 -0.4
Pavel Kubica BK Horejsek Děčín B 18 12 1.0 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0
Adam Tutter BA Nymburk 18 15 1.6 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 0.0 0.1 0.1 0.0 0.0 0.2 0.0 0.0 0.3 -0.1
Vojtěch Gavlas BK Hladnov 18 11 1.0 0.5 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 0.0
Dominik Mráz BK Tábor 19 5 1.0 1.0 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.4 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 -0.4
Jakub Tejc Královští Sokoli 19 5 1.0 0.8 0.4/0.4 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.8
Matěj Jandl BC Nový Jičín 18 15 1.0 0.3 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.2 -1.1
Lukáš Lettovský BK Hladnov 18 20 1.0 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.6 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.1 -2.4
Adam Štěpánek BK Opava 18 12 1.0 0.3 0.2/0.2 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.0
Ondřej Dvořák Sluneta Ústí n. L. 18 1 1.0 3.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/2.0 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Jan Sebastien Sapík BK Hladnov 17 4 1.0 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3
Filip Vymětal BK Příbor 18 3 1.0 0.7 0.3/0.3 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 0.3
Pavel Preisler BA Nymburk 18 1 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0
Pavel Müller TJ Start Havířov 17 1 1.0 2.0 1.0/1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 1.0
Dominik Doubek BK Hladnov 17 6 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 -0.3
Ali Daher Jižní Supi 19 9 1.0 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 -0.3
Filip Lička Tygři Brno 19 9 1.0 0.2 0.1/0.1 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.2 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.1 -0.1
Vojtěch Kubiczek TJ Start Havířov 18 2 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0
Aleš Kučeva TJ Start Havířov 18 2 1.0 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Dominik Jan Valihrach BC Vysočina 19 7 2.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.4 0.1 0.6 0.1 0.0 0.1 0.1 0.1 0.6 0.1
Vojtěch Andrla Kondoři Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
22 Tomáš Novotný Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
38 Martin Fiala Baskeťáci Josefov 19 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -2.0
Robin Hermann Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Antonín Dospěl SAM BŠM Brno 14 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dominik Stavař BK Hladnov 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Velešík SAM BŠM Brno 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jáchym Jindřich Kuzica BK Hladnov 18 9 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.3 -0.3
Matěj Sojka Jižní Supi 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Švec SAM BŠM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Sládek BC Vysočina 16 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Brabec SAM BŠM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
6 Matyáš Josef Heřta BK Mariánské Lázně 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
Filip Slepička BK Mariánské Lázně 16 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Matyáš Slepička BK Mariánské Lázně 16 4 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
Jindřich Holina BK Beroun 16 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
Filip Long BK Mariánské Lázně 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Vladyka Jižní Supi 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
13 Johan Haiblík Kondoři Liberec 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Theodor Horecký BK Tábor 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Marek Tygři Brno 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Nicolas Wutz BA Sparta Praha 18 5 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.2 -0.2
Martin Božek SKV Vinohrady 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Novotný SKV Vinohrady 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Václav Malý TJ Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Dominik Pernický BK Hladnov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
34 Martin Valenta Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Kryštof Havlíček USK Praha 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Bílek Tygři Brno 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vendelín Krkoška Kondoři Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Matěj Škoch BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Průša BK Tábor 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tobias Hedtfeld Tygři Brno 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Kubín Tygři Brno 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Karel Voith Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Janek BCM Orli Prostějov 18 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 -0.5
Michael Hejzlar Královští Sokoli 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jan Chvosta Sokol Písek 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Pavel Bozděch Lokomotiva Plzeň 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Ondřej Melzer Jižní Supi 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Trojan Jižní Supi 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Šimon Tenčík TJ Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jonáš Pučok NH Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Martin Vácha BK Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Michal Stumpf Sluneta Ústí n. L. 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
8 Marek Bartoš Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Zatloukal TJ Start Havířov 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
Norbert Halama TJ Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Lukáš Michalík TJ Start Havířov 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Václav Matyáš SKB Zlín 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Filip Melichar NH Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Znamenáček BA Nymburk 18 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Vyoral SKB Zlín 17 2 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 -2.0
Oskar Juchelka NH Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Filip Novotný Sokol Pražský 22 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
1 Karel Janda BK Klatovy 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Peterka Jižní Supi 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Hudut Jižní Supi 17 1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
Robin Gertjan Rundervoort SKV Vinohrady 18 3 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 -1.0
11 Matěj Rotrekl BK Snakes Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Damián Džubera BK Snakes Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tobiáš Niedoba TJ Start Havířov 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Valenta Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Daniel Šárek NH Ostrava 18 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Hron SAM BŠM Brno 15 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas