Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina G 1. kolo 17031
TJ Start Havířov
Snakes Ostrava B
24. 9. 2022
11:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Kraina
Adam Orlewski
46
92
15
28
32
46
39
62
Review
Skupina G 2. kolo 17034
Snakes Ostrava B
BK Opava B
8. 10. 2022
08:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
80
73
22
15
41
33
51
51
Review
Skupina G 3. kolo 17037
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava B
22. 10. 2022
12:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
Radim Kavka
53
74
11
25
19
39
40
57
Review
Skupina G 4. kolo 17040
Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karviná
12. 11. 2022
11:15
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
86
34
21
9
41
14
65
26
Review
Skupina G 5. kolo 17043
BK Příbor
Snakes Ostrava B
22. 11. 2022
17:30
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Radim Kavka
83
72
21
22
36
48
62
68
Review
Skupina G 6. kolo 17046
Snakes Ostrava B
TJ Start Havířov
9. 12. 2022
17:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Aleš Jurda
80
65
20
10
46
26
66
43
Review
Skupina G 7. kolo 17049
BK Opava B
Snakes Ostrava B
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Skupina G 8. kolo 17052
Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
21. 1. 2023
14:30
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
71
83
14
13
36
37
4858
Review
Skupina G 9. kolo 17055
TJ Sokol Karviná
Snakes Ostrava B
11. 2. 2023
15:30
ZŠ Družby Karviná
Preview
Skupina G 10. kolo 17058
Snakes Ostrava B
BK Příbor
4. 3. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Hráč Tým Věk
Tým Z 2B 3B TH TH %
BK Příbor 8 34.0 8.6 10.4 /16.3 63.8
BK Opava B 7 29.7 4.9 9.4 /18.4 51.2
Slavia Kroměříž 10 32.3 3.3 5.6 /12.0 46.7
Basket Valmez 9 29.3 3.4 9.8 /22.2 44.0
LYNX Liberec 12 32.6 2.3 9.8 /20.9 46.8
Slovan Varnsdorf 12 27.2 3.4 10.8 /21.8 49.4
BK Beroun 7 22.4 3.6 9.6 /18.3 52.3
Kelti Nové Strašecí 7 18.7 3.1 6.6 /14.3 46.0
Medvědi Tábor 7 18.4 1.7 6.9 /19.3 35.6
BC Vysočina B 7 27.9 4.7 7.9 /19.6 40.1
TJ Sokol BK Chrudim 8 14.6 1.4 4.0 /10.4 38.6
SŠB Pardubice 8 26.6 3.0 8.1 /15.9 51.2
BK Klatovy 7 23.6 5.4 9.9 /22.5 43.9
BK Sokolov 7 25.0 5.0 10.0 /18.1 55.1
BA Grizzlies Plzeň B 7 21.9 4.6 7.0 /13.1 53.3
BK Kladno 7 26.4 4.0 8.4 /14.7 57.3
BK Lions J. Hradec 7 23.0 5.1 9.6 /22.5 42.7
BC Benešov 6 25.2 1.5 12.3 /27.5 44.8
Kaplice Grizzlies 7 26.0 4.3 8.7 /18.0 48.4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 7 32.6 2.0 10.7 /22.3 48.1
Sokol Vyšehrad (ms) 14 23.5 1.6 6.5 /15.4 42.1
AŠ Mladá Boleslav 13 16.5 1.2 3.8 /13.1 28.8
BK NAPOS Vysoká n.L. 8 22.3 1.5 5.3 /14.8 35.6
Sokol Nová Paka 8 34.3 4.1 8.4 /17.2 48.9
SK Týniště nad Orlicí 8 24.4 0.8 12.1 /22.4 54.2
ADFORS Basket Litomyšl 8 30.6 6.0 4.9 /10.8 45.3
Start Havířov 8 19.9 1.5 5.3 /14.8 35.6
Snakes B 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basket Kohouti 9 32.3 2.7 7.7 /13.1 58.5
SK Žabovřesky "B" 8 13.8 0.8 4.0 /11.3 35.6
TJ Šumperk 10 27.4 2.0 8.7 /19.3 45.1
TJ Spartak Uherský Brod 10 30.9 2.6 6.8 /15.1 45.0
Sokol Podolí 8 14.6 1.0 8.4 /19.4 43.2
BKj Kralupy 13 21.2 2.8 7.1 /13.8 51.4
Sokol Žižkov B 14 36.0 2.4 9.6 /19.0 50.6
BK Č. Brod 13 25.1 3.2 8.5 /17.0 50.0
Tygři Praha B 13 22.9 3.0 7.2 /17.5 41.2
Válečníci Děčín B 11 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Sluneta Ústí n. L. B 12 21.8 5.3 7.3 /13.1 55.4
BA 2006´Roudnice n. L. B 12 17.0 2.9 7.2 /16.9 42.6
BK Teplice 11 20.7 4.1 12.2 /23.6 51.7
BC Nový Jičín 8 30.5 3.6 7.0 /14.8 47.5
Sokol Karviná 7 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Pelhřimov 5 22.6 2.2 5.6 /12.8 43.8
Tygři Louny B 12 17.4 2.9 5.6 /13.9 40.4
BK Jiskra Domažlice 6 18.2 5.5 13.2 /24.9 53.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zima Jan 2 2 0 0 - - -
Zemancová Adéla 5 0 5 0 - - -
Zajistí pořadatel 21 8 13 0 - - -
Vyplel David 2 1 1 0 - - -
Vondraš Vladimír 1 0 1 0 - - -
Volný David 2 0 2 0 - - -
Vidlák Filip 2 2 0 0 - - -
Veselý Jiří 3 3 0 0 - - -
Velda Pavel 2 1 1 0 - - -
Večeřová Tereza 4 1 3 0 - - -
Vavrečka Kamil 1 0 1 0 - - -
Vávra Petr 2 2 0 0 - - -
Vampola Jakub 3 1 2 0 - - -
Urbánek Štěpán 2 1 1 0 - - -
Týř Pavel 2 0 2 0 - - -
Tvrdíková Michaela 2 1 1 0 - - -
Tomášek Daniel 2 0 2 0 - - -
Toboláková Barbora 3 3 0 0 - - -
Tichý David 2 0 2 0 - - -
Tesař Ondřej 1 0 1 0 - - -
Tauber Pavel 2 0 2 0 - - -
Šuláková Pavlína 1 1 0 0 - - -
Šťavík Radek 3 3 0 0 - - -
Štancl Dominik 1 1 0 0 - - -
Šorf Martin 2 0 2 0 - - -
Šmíd Vojtěch 3 0 3 0 - - -
Šlehofer Martin 1 0 1 0 - - -
Šlaisová Veronika 3 0 3 0 - - -
Šesták Matěj 1 1 0 0 - - -
Šenk Pavel 1 1 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Syrovátka František 1 0 1 0 - - -
Svoboda Luděk 1 0 1 0 - - -
Svoboda Kryštof 1 0 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 1 1 0 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 0 1 0 - - -
Strnad Pavel 2 2 0 0 - - -
Stolarczyk Kryštof 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Sochor Jakub 2 0 2 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 6 3 3 0 - - -
Slovák Roman 1 0 1 0 - - -
Slouková Sandra 1 0 1 0 - - -
Slezák Jiří 1 1 0 0 - - -
Slavík Josef 6 2 4 0 - - -
Skoumalová Eliška 1 1 0 0 - - -
Sklenář Tomáš 1 1 0 0 - - -
Schveinert Jáchym 3 0 3 0 - - -
Schmidt David 3 1 2 0 - - -
Schaffner Vojta 2 2 0 0 - - -
Shumskyy Mykhaylo 4 4 0 0 - - -
Sehnal Jiří 1 1 0 0 - - -
Sedláček Tomáš 3 1 2 0 - - -
Rusz Ondřej 1 1 0 0 - - -
Rom Daniel 1 1 0 0 - - -
Račanský Martin 1 1 0 0 - - -
Přidal Matouš 1 0 1 0 - - -
Průša Jan 1 0 1 0 - - -
Povolný Jáchym 2 0 2 0 - - -
Pošvic Filip 1 0 1 0 - - -
Posker Jan 3 1 2 0 - - -
Porvich Lubomír 1 1 0 0 - - -
Pommer Roman 2 0 2 0 - - -
Poliček Pavel 6 6 0 0 - - -
Polda Tomáš 2 0 2 0 - - -
Polák Richard 1 0 1 0 - - -
Poláček Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Pletánek Matěj 2 1 1 0 - - -
Pivovarský Michal 2 1 1 0 - - -
Pilch Marek 4 4 0 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 2 0 0 - - -
Petrenko Artem 1 0 1 0 - - -
Pechová Aneta 1 0 1 0 - - -
Pavýza Jiří 6 4 2 0 - - -
Pačovský Jan 3 2 1 0 - - -
Oubrechtová Markéta 1 0 1 0 - - -
Orlewski Adam 3 1 2 0 - - -
Olbort Jan 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 1 0 1 0 - - -
Nesper Jindřich 4 2 2 0 - - -
Němec Karel 1 1 0 0 - - -
Nehoda Pavel 2 2 0 0 - - -
Morávek Tomáš 1 0 1 0 - - -
Moravcová Lucie 2 0 2 0 - - -
Michlík Radek 3 2 1 0 - - -
Michal Patrik 4 0 4 0 - - -
Matys Pavel 2 0 2 0 - - -
Matulka Jan 2 1 1 0 - - -
Martínek Karel 2 1 1 0 - - -
Marek Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Mainuš Michal 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 3 0 3 0 - - -
Lysov Fedor 1 0 1 0 - - -
Lunhul Vladislav 2 1 1 0 - - -
Liga Jakub 3 2 1 0 - - -
Lejčko Jan 6 5 1 0 - - -
Latík Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 2 2 0 0 - - -
Kunclová Natálie 4 2 2 0 - - -
Kuncl Michal 1 1 0 0 - - -
Kuděj David 2 1 1 0 - - -
Kučírek Pavel 2 2 0 0 - - -
Kubíček Adam 2 2 0 0 - - -
Kuba Theodor 4 2 2 0 - - -
Křenek Karel 2 2 0 0 - - -
Křemenová Kateřina 1 0 1 0 - - -
Krčmář Dominik 3 3 0 0 - - -
Krčmář Daniel 1 0 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 2 1 1 0 - - -
Kratochvílová Diana 3 2 1 0 - - -
Krajcigrová Adéla 1 0 1 0 - - -
Krajcigr Jan 1 0 1 0 - - -
Kraina Tomáš 4 4 0 0 - - -
Kořínek Matěj 1 0 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Kohout Marek 1 1 0 0 - - -
Kohout Radomír 3 1 2 0 - - -
Kočí Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Kočárník Vojta 1 0 1 0 - - -
Klajl Jan 3 0 3 0 - - -
Kinka Roman 3 1 2 0 - - -
Kesler Vladimír 1 1 0 0 - - -
Keřt Lukáš 1 0 1 0 - - -
Kavka Radim 4 0 4 0 - - -
Karásek Jan 2 2 0 0 - - -
Karabínová Natálie 1 1 0 0 - - -
Kaprál Lukáš 1 0 1 0 - - -
Jurník Vojtěch 3 3 0 0 - - -
Jurda Aleš 2 0 2 0 - - -
Josefus Ondřej 3 3 0 0 - - -
Jon Miloslav 4 3 1 0 - - -
Jiříček Petr 5 0 5 0 - - -
Jarolímek Otto 4 1 3 0 - - -
Janovský Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Janda Martin 1 1 0 0 - - -
Chvála Daniel 3 2 1 0 - - -
Humlová Lucie 4 1 3 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Hovorka Petr 2 2 0 0 - - -
Hošťálek Jan 2 0 2 0 - - -
Helis Jan 1 1 0 0 - - -
Havlíček Petr 1 1 0 0 - - -
Havlíček Petr 1 1 0 0 - - -
Hanzal Jan 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 4 2 2 0 - - -
Hacklová Rozálie 1 1 0 0 - - -
Hackl Filip 1 0 1 0 - - -
Giecek Adam 1 1 0 0 - - -
Gabriel Jakub 5 2 3 0 - - -
Frintová Bára 1 1 0 0 - - -
Frána Petr 5 4 1 0 - - -
Flaisigová Aneta 3 2 1 0 - - -
Fichtner Matyáš 3 2 1 0 - - -
Fichtner Ondřej 5 3 2 0 - - -
Fiedler Petr 2 0 2 0 - - -
Fiala Petr 4 2 2 0 - - -
El Bedoui Ryan 1 0 1 0 - - -
Eisner Petr 1 1 0 0 - - -
Dvořák Stanislav 3 1 2 0 - - -
Dvořák Adam 1 1 0 0 - - -
Dvorský Dušan 2 0 2 0 - - -
Dubnová Lucie 2 1 1 0 - - -
Duben Pavel 2 2 0 0 - - -
Duben Tomáš 2 1 1 0 - - -
Dub Michal 1 1 0 0 - - -
Dolinek Ivo 3 3 0 0 - - -
Doležal Vratislav 1 1 0 0 - - -
Dočkal Petr 3 3 0 0 - - -
Černohorský Marek 1 0 1 0 - - -
Čarnecký Martin 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 2 2 0 0 - - -
Buňka Jiří 3 2 1 0 - - -
Bulíček Adam 2 0 2 0 - - -
Bukovský Michal 3 3 0 0 - - -
Brom Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 1 0 1 0 - - -
Borek Dan 2 1 1 0 - - -
Bočková Lenka 1 0 1 0 - - -
Billík Dennis 1 1 0 0 - - -
Bill Marek 2 0 2 0 - - -
Bešina Marek 2 2 0 0 - - -
Beran Ondřej 1 1 0 0 - - -
Beran Štěpán 1 1 0 0 - - -
Bělka Michal 2 0 2 0 - - -
Balog Lukáš 2 1 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 2 2 0 0 - - -
Albrecht Karel 2 0 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře