Snakes B

Kategorie
Kadeti U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 5. 7. 2014
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Adresa

BK SNAKES OSTRAVA z.s.

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Matěj Adamec 2006 187 18 0
Jakub Zetek 2007 188 17 0
Richard Štefek 2008 187 16 0
Maxmilián Škuta 2008 16 0
Vojtěch Šeděnka 2008 16 0
Zdenek Stříbný 2006 186 18 0
Daniel Stefanov 2007 176 17 0
Tomáš Slavíček 2008 16 0
Filip Řehulka 2008 16 0
Jakub Řeha 2008 0 16 0
Vojtěch Nevrla 2008 188 16 0
Ladislav Kořistka 2008 16 0
Sebastian Hynčica 2008 16 0
Lukáš Bartoň 2008 0 16 0
Matěj Žvak 2008 16 0
Matyáš Zoubek 2006 180 18 0
Adam Zapletal 2006 18 0
Jáchym Baďura 2006 187 18 0
Jakub Jícha 2006 188 18 0
Richard Bauer 2007 190 17 0
Pavel Bentkowski 2005 184 19 0
Oliver Celerin 2007 195 17 0
Marko Duspara 2008 0 16 0
Marek Filipský 2007 0 17 0
Petr Haták 2005 19 0
Štěpán Jílek 2008 16 0
Vojtěch Veselý 2007 182 17 0
Matyáš Kaspřík 2007 188 17 0
Jan Klhůfek 2007 0 17 0
Lukáš Macura 2008 16 0
Viktor Rehák 2006 18 0
Matyas Roleček 2008 16 0
Šimon Skopal 2007 200 17 0
Adam Žvak 2008 190 16 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
17335 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 4. 5. 2023 Basket Valmez* 38:75
17333 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 27. 4. 2023 TJ Šumperk 64:63
17331 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 1. 4. 2023 Basket Valmez* 81:73
17329 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 18. 3. 2023 TJ Šumperk 57:56
17049 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 5. 3. 2023 BK Opava B 59:35
17058 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 2. 2023 BK Příbor 56:93
17055 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 11. 2. 2023 Snakes Ostrava B 56:94
17052 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 21. 1. 2023 BC Nový Jičín 71:83
17046 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 9. 12. 2022 TJ Start Havířov 80:63
17043 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 11. 2022 BK Příbor 83:72
17040 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 12. 11. 2022 TJ Sokol Karviná 86:34
17037 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 22. 10. 2022 BC Nový Jičín 53:74
17034 nadregionální soutěž (kadeti U17) Domácí 8. 10. 2022 BK Opava B 80:73
17031 nadregionální soutěž (kadeti U17) Hosté 24. 9. 2022 TJ Start Havířov 46:92
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 24. 9. 2022
11:00
TJ Start Havířov
Snakes Ostrava B
46
92
15
28
32
46
39
62
Skupina G Review
2. kolo 8. 10. 2022
08:30
Snakes Ostrava B
BK Opava B
80
73
22
15
41
33
51
51
Skupina G Review
3. kolo 22. 10. 2022
12:00
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava B
53
74
11
25
19
39
40
57
Skupina G Review
4. kolo 12. 11. 2022
11:15
Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karviná
86
34
21
9
41
14
65
26
Skupina G Review
5. kolo 22. 11. 2022
17:30
BK Příbor
Snakes Ostrava B
83
72
21
22
36
48
62
68
Skupina G Review
6. kolo 9. 12. 2022
17:30
Snakes Ostrava B
TJ Start Havířov
80
63
20
10
46
26
66
43
Skupina G Review
8. kolo 21. 1. 2023
14:30
Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
71
83
14
13
36
37
4858
Skupina G Review
9. kolo 11. 2. 2023
15:30
TJ Sokol Karviná
Snakes Ostrava B
56
94
16
33
38
53
50
77
Skupina G Review
10. kolo 21. 2. 2023
19:15
Snakes Ostrava B
BK Příbor
56
93
9
16
26
33
43
67
Skupina G Review
7. kolo 5. 3. 2023
11:15
BK Opava B
Snakes Ostrava B
59
35
12
7
20
16
36
26
Skupina G Review
1. kolo 18. 3. 2023
17:00
Snakes Ostrava B
TJ Šumperk
57
56
14
18
30
28
44
40
Finále G+F o 5.-8.místo Review
2. kolo 1. 4. 2023
10:00
Basket Valmez*
Snakes Ostrava B
81
73
24
18
38
40
57
55
Finále G+F o 5.-8.místo Review
3. kolo 27. 4. 2023
18:30
TJ Šumperk
Snakes Ostrava B
64
63
15
14
31
29
51
50
Finále G+F o 5.-8.místo Review
4. kolo 4. 5. 2023
19:15
Snakes Ostrava B
Basket Valmez*
38
75
11
14
21
35
23
58
Finále G+F o 5.-8.místo Review
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 nadregionální soutěž 1 23
2022/23 nadregionální soutěž 3 16
2021/22 nadregionální soutěž 6 24
2021/22 kvalifikace o ligu 5 4
2019/20 nadregionální soutěž 5 15
2018/19 nadregionální soutěž 7 22
2017/18 nadregionální soutěž 3 23
2016/17 nadregionální soutěž 5 15