Žákovská liga

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 103
KP Brno
SK Renocar Podolí
28. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 104
BK Žabiny Brno
K2 Prostějov
28. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 1. kolo 105
SK Bruntál
BK Mohelnice
28. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 106
KP Brno
BC Vysočina
17. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 107
BK Žabiny Brno
SK Bruntál
17. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 2. kolo 108
K2 Prostějov
BK Mohelnice
17. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 109
SK Renocar Podolí
BC Vysočina
18. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 110
BK Žabiny Brno
BK Mohelnice
18. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 3. kolo 111
K2 Prostějov
SK Bruntál
18. 9. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 112
BC Vysočina
SK Bruntál
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 113
KP Brno
BK Žabiny Brno
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 4. kolo 114
SK Renocar Podolí
K2 Prostějov
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 115
BC Vysočina
BK Mohelnice
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 116
KP Brno
K2 Prostějov
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 5. kolo 117
SK Renocar Podolí
BK Žabiny Brno
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 118
BK Žabiny Brno
BC Vysočina
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 119
SK Bruntál
KP Brno
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 6. kolo 120
BK Mohelnice
SK Renocar Podolí
15. 10. 2022
09:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina D 7. kolo 121
K2 Prostějov
BC Vysočina
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 7. kolo 122
SK Bruntál
SK Renocar Podolí
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina D 7. kolo 123
BK Mohelnice
KP Brno
16. 10. 2022
09:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina D 8. kolo 124
SK Renocar Podolí
KP Brno
17. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 8. kolo 125
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno
17. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 8. kolo 126
BK Mohelnice
SK Bruntál
17. 11. 2022
09:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina D 9. kolo 127
BC Vysočina
SK Renocar Podolí
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 9. kolo 129
SK Bruntál
K2 Prostějov
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 9. kolo 128
BK Mohelnice
BK Žabiny Brno
5. 11. 2022
09:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina D 10. kolo 130
BC Vysočina
KP Brno
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 10. kolo 131
SK Bruntál
BK Žabiny Brno
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 10. kolo 132
BK Mohelnice
K2 Prostějov
6. 11. 2022
09:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina D 11. kolo 134
K2 Prostějov
KP Brno
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 11. kolo 135
BK Žabiny Brno
SK Renocar Podolí
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 11. kolo 133
BK Mohelnice
BC Vysočina
19. 11. 2022
09:30
Tělocvična ZŠ
Preview
Skupina D 12. kolo 136
SK Bruntál
BC Vysočina
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 12. kolo 137
BK Žabiny Brno
KP Brno
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 12. kolo 138
K2 Prostějov
SK Renocar Podolí
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina D 13. kolo 139
BC Vysočina
K2 Prostějov
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 13. kolo 140
SK Renocar Podolí
SK Bruntál
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 13. kolo 141
KP Brno
BK Mohelnice
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 14. kolo 142
BC Vysočina
BK Žabiny Brno
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 14. kolo 143
KP Brno
SK Bruntál
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina D 14. kolo 144
SK Renocar Podolí
BK Mohelnice
11. 12. 2022
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BK Mohelnice 0 0 0
2. KP Brno 0 0 0
3. Žabiny Brno 0 0 0
4. SK Bruntál 0 0 0
5. K2 Prostějov 0 0 0
6. Renocar Podolí 0 0 0
7. BC Vysočina 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Johana Rizáková BK Strakonice 15 1
Linda Šimperská SKB Zlín 13 1
Marie Choutková HB Basket 13 1
Eliška Nácovská HB Basket 14 1
Martina Pařízková SKB Zlín 13 1
Michaela Šedá BK Loko K. Vary 15 1
Karolína Hudečková BC Vysočina 14 1
Nela Fiedlerová BC Vysočina 13 1
Laura Šibravová Kol U15 14 1
Vanessa Roubíčková Studánka Pardubice 14 1
Magdaléna Viererová BK Strakonice 15 1
Kateřina Malířská BK Strakonice 14 1
Marie Holkupová BK Strakonice 15 1
Barbora Vyhlídová Tygři Praha 14 1
Emma Komárková Studánka Pardubice 14 1
Veronika Olšarová BKHAV 14 1
Tereza Součková Loko Trutnov 15 1
Julie Drholcová Žabiny Brno 15 1
12 Zuzana Majerová DBaK 15 1
Valentina Vyplelová SKB Zlín 12 1
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK 15 1
Eliška Trojanová BK Strakonice 15 1
Leontina Poňuchálková BK Loko K. Vary 14 1
Ema Janošcová FM 13 1
Barbora Hyjánková Loko Trutnov 14 1
Daniela Františáková SK Bruntál 14 1
Amálie Nosková BK Mohelnice 14 1
Simona Vacková Loko Trutnov 14 1
Helena Havva Gürbüz BK Mohelnice 13 1
Dorota Hudečková KP Brno 15 1
Amálie Pospíšilová BK Loko K. Vary 14 1
Marie Kučerová BK Mohelnice 14 1
Sára Pozníčková HB Basket 13 1
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov 14 1
Kateřina Ellnerová OSK Olomouc 14 1
Valérie Tlustá BC Vysočina 14 1
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 14 1
Tereza Runštuková BKHAV 13 1
Patricie Baláková K2 Prostějov 14 1
Elisabeth Charvátová SK Bruntál 13 1
Barbora Kolářová USK Praha 15 1
Karolína Cibáková SK Bruntál 14 1
Simona Olbertová BKHAV 14 1
Julie Ressová BKHAV 14 1
Taťána Lucie Rudolfová BK Mohelnice 13 1
Adéla Vildová BKHAV 14 1
Adéla Hudečková BC Vysočina 12 1
Rosálie Kučerová BC Vysočina 13 1
Michaela Brudná BKHAV 14 1
Adéla Kokošková BKHAV 13 1
Sára Dosič BK Loko K. Vary 15 1
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov 14 1
Aneta Prokopová Loko Trutnov 14 1
Adriana Rosca Tygři Praha 14 1
Miriam Skalická Loko Trutnov 14 1
Emma Rozsévačová Loko Trutnov 15 1
Tereza Petráňková BSK TJ Jičín 14 1
Lucie Roubíčková BC Slaný 14 1
Markéta Kamitzová Loko Trutnov 14 1
Apolena Loužecká USK Praha 14 1
Frida Jelínková Tygři Praha 14 1
Marianna Pémová HB Basket 14 1
Nina Halámková Kol U15 14 1
Nikola Kubínová BSK TJ Jičín 15 1
Adéla Kurková ŠBK P-H Sadská 14 1
25 Anna Horová Basket Slovanka 14 1
98 Jana Havránková Basket Slovanka 14 1
Barbora Macháčková BK Mohelnice 14 1
Adéla Lávičková BK Mohelnice 14 1
Alena Vacková Sluneta Ústí n.L. 15 1
Julie Merclová Žabiny Brno 15 1
14 Nikol Hakrová Basket Slovanka 14 1
Ema Bartošová Studánka Pardubice 15 1
Karolína Vavřačová FM 15 1
Ema Hervertová BA Sparta 15 1
Markéta Strnadelová Žabiny Brno 15 1
Barbora Bužgová FM 14 1
Hana Weberová FM 15 1
Anastázie Havláková FM 14 1
Valerie Janíková FM 14 1
Lucie Reková FM 15 1
Marie Šlemrová BK Loko K. Vary 14 1
Tereza Mrázková Žabiny Brno 15 1
Eliška Sedláková Sluneta Ústí n.L. 14 1
Anna Králová ŠBK P-H Sadská 13 1
Eliška Nohelová Žabiny Brno 15 1
Tereza Tomšíková BK Loko K. Vary 14 1
Nicol Štampochová BSK TJ Jičín 14 1
Tereza Vaňková ŠBK P-H Sadská 15 1
Kateřina Hájková ŠBK P-H Sadská 14 1
Anna Ulčová ŠBK P-H Sadská 15 1
Tereza Pavelcová HB Basket 15 1
Petra Kovářová BC Slaný 15 1
Monika Lojková Tygři Praha 15 1
Kateřina Mikulášová Studánka Pardubice 14 1
Adéla Šváchová USK Praha 14 1
Barbora Trčková Loko Trutnov 15 1
Markéta Palánová ŠBK P-H Sadská 15 1
Vendula Jezvinová Loko Trutnov 15 1
Anežka Kaštánková BA Sparta 15 1
Adéla Kolářová SK Bruntál 14 1
Adéla Sloupová Loko Trutnov 15 1
8 Adéla Chmelíková DBaK 15 1
Anabela Camphuijsen Tygři Praha 14 1
Leonie Šlajerová ŠBK P-H Sadská 15 1
Karolína Kyselicová USK Praha 15 1
Viktorie Licková KP Brno 15 1
Johana Surmanová SKB Zlín 14 1
Sofia Krenciv BA Sparta 14 1
Nikola Horná Studánka Pardubice 14 1
8 Karin Májová Basket Slovanka 15 1
20 Eliška Jančarová BK START Ostrava 14 1
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov 14 1
Klára Pavlíková DBaK 15 1
Kateřina Pešková Studánka Pardubice 15 1
Amálie Sejpalová Studánka Pardubice 15 1
Eliška Kaderková SBŠ Ostrava 14 1
Julie Jarošová BK Loko K. Vary 14 1
77 Klára Szotková BK START Ostrava 14 1
Karolína Cahová USK Praha 15 1
23 Sára Rušová BK START Ostrava 14 1
Zuzana Hamplová Tygři Praha 15 1
26 Charlotte Skallová Basket Slovanka 14 1
Nela Beránková USK Praha 15 1
Magdaléna Štolleová Tygři Praha 15 1
Karolína Moravcová USK Praha 15 1
Viktorie Hopanová Basket Ostrava 15 1
Tereza Procházková Basket Ostrava 14 1
Marie Olšáková FM 14 1
Viktorie Smolová Sluneta Ústí n.L. 15 1
Kateřina Žídková KP Brno 14 1
Eliška Davídková Studánka Pardubice 14 1
Aneta Hönigová BK Levhartice Chomutov 14 1
Jana Plachá BK Levhartice Chomutov 15 1
Daniela Prošková BK Levhartice Chomutov 14 1
Veronika Tomanová FM 14 1
Veronika Kurzová KP Brno 15 1
Nicole Hargašová BA Sparta 14 1
11 Natálie Patová DBaK 15 1
Pavlína Pánková ŠBK P-H Sadská 15 1
Terezie Kovářová BK Levhartice Chomutov 14 1
Kateřina Homolková BK Strakonice 15 1
Michaela Keřtová SKB Zlín 14 1
Markéta Steffková Basket Ostrava 13 1
Blanka Vaňourková BK Levhartice Chomutov 14 1
30 Julie Novotná Basket Slovanka 14 1
24 Barbora Vlčková DBaK 15 1
Marie Vojáčková Basket Ostrava 14 1
Anna Sofie Saifrtová Basket Ostrava 15 1
Sofie Salehová HB Basket 14 1
Adriana Górná Basket Ostrava 13 1
14 Marie Lívancová DBaK 15 1
Viktorie Krejčíková BK Strakonice 14 1
Tereza Němcová Basket Ostrava 14 1
25 Laura Vávrová BK START Ostrava 14 1
27 Tereza Kondratievová Basket Slovanka 14 1
15 Tereza Ledinská Basket Slovanka 14 1
Kamila Kašková BK Levhartice Chomutov 15 1
Anna Kundrátová BK Levhartice Chomutov 14 1
Dominika Hejduková BC Slaný 14 1
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 12 1
Sofie Čechmánková SKB Zlín 15 1
Karolína Lepšová K2 Prostějov 14 1
Sára Koňařová K2 Prostějov 14 1
Ema Gotvaldová K2 Prostějov 13 1
Nela Kaločová Basket Ostrava 15 1
Valerie Marková K2 Prostějov 13 1
Agáta Zapletalová K2 Prostějov 15 1
Nelly Maulisová BA Sparta 14 1
Markéta Procházková Studánka Pardubice 13 1
Bára Ožďanová Loko Trutnov 14 1
Kateřina Byrtusová SK Bruntál 13 1
Adéla Šibalová SK Bruntál 14 1
22 Bára Račáková BK START Ostrava 13 1
Nela Hromádková BC Vysočina 13 1
Karolína Veselá BK Mohelnice 14 1
Eva Mekysková BK Mohelnice 12 1
Michaela Řehořková DBaK 15 1
Sára Tesaříková K2 Prostějov 14 1
Dominica Siegelová K2 Prostějov 14 1
6 Lucie Langová DBaK 15 1
Pavla Kružíková BC Vysočina 15 1
Anna Staňková BKHAV 13 1
Eliška Jořenková BK Mohelnice 13 1
Karolína Kůrková K2 Prostějov 13 1
Iveta Roubíková BK Levhartice Chomutov 14 1
Natálie Krajánková BK Levhartice Chomutov 15 1
Ema Juchelková BC Vysočina 14 1
Nela Cafourková BC Vysočina 13 1
Adéla Barvíková BKHAV 14 1
Markéta Bublíková BC Slaný 15 1
Denisa Horáková BK Mohelnice 13 1
Fatima Al-Shammri KP Brno 15 1
Kateřina Kostelecká KP Brno 15 1
7 Nella Bínová DBaK 15 1
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov 14 1
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 15 1
13 Martina Rubnerová DBaK 15 1
Emily Dunstová BC Vysočina 13 1
35 Alena Mlýnková BK START Ostrava 15 1
Nikola Šigutová Basket Ostrava 13 1
24 Nikola Bučková BK START Ostrava 15 1
26 Adéla Kubínová BK START Ostrava 13 1
32 Aneta Dedková BK START Ostrava 14 1
Růžena Drgová Basket Ostrava 13 1
Alexandra Blahová Basket Ostrava 15 1
4 Radka Chrenková Basket Slovanka 14 1
Magda Valenčinová Basket Ostrava 14 1
Klaudie Čelikovská Tygři Praha 15 1
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 13 1
25 Lucie Vorlická Basket Slovanka 14 1
Barbora Gorčáková BKHAV 14 1
Denisa Uhlíková BK Levhartice Chomutov 13 1
Leona Gáborová BK Levhartice Chomutov 14 1
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov 14 1
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 14 1
Veronika Plutová Basket Ostrava 12 1
Veronika Doláková SKB Zlín 14 1
28 Irena Soukupová Basket Slovanka 14 1
Nela Viková BC Vysočina 13 1
Vendula Pechová BC Vysočina 15 1
Sabina Böhmová SKB Zlín 14 1
Hana Karásková BKHAV 15 1
Adéla Zemanová KP Brno 15 1
Marlena Povalová FM 14 1
Zuzana Urbancová BA Sparta 14 1
Michaela Vitnerová K2 Prostějov 14 1
Veronika Eliášová Basket Ostrava 14 1
Markéta Tomanová BK Levhartice Chomutov 14 1
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 13 1
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov 14 1
Vivienne Vlková SKB Zlín 15 1
Paola Buš Tygři Praha 14 1
10 Andrea Dydeková DBaK 15 1
Vanda Černošek KP Brno 14 1
16 Lian Al Taji Basket Slovanka 14 1
Barbora Žoričová BKHAV 13 1
Linda Poláková KP Brno 14 1
Michaela Čurdová BC Vysočina 15 1
Ema Bohušová SBŠ Ostrava 13 1
Kateřina Rupčíková BKHAV 13 1
Zuzana Dobrá DBaK 14 1
33 Barbora Křižanová BK START Ostrava 15 1
17 Nikola Skripová BK START Ostrava 13 1
Alžběta Chlebová BKHAV 13 1
Veronika Kunešová KP Brno 15 1
Alžběta Danielisová SKB Zlín 14 1
Simona Němcová Basket Ostrava 12 1
23 Barbora Baxová DBaK 14 1
Antonína Kulaková Žabiny Brno 15 1
Nikol Ostruszková Basket Ostrava 14 1
Ema Vraštilová Studánka Pardubice 13 1
Sofie Lysoňová BKHAV 13 1
Sára Fousková SKB Zlín 14 1
Markéta Špryncová Studánka Pardubice 13 1
Michaela Kroužilová Kol U15 14 1
Anna Šafářová BK Mohelnice 13 1
18 Lucie Pavlíková BK START Ostrava 13 1
Karolína Krislová BKHAV 13 1
Tereza Mišiková BC Slaný 14 1
5 Nikol Badžgoňová BK START Ostrava 14 1
Jasmína Trněná BC Vysočina 12 1
Kristýna Rutschová BC Vysočina 12 1
Barbora Spíchalová Loko Trutnov 14 1
Alena Timková USK Praha 15 1
13 Terezie Lukáčová BK START Ostrava 14 1
12 Gabriela Lukáčová BK START Ostrava 14 1
Alena Žáková BK Strakonice 14 1
Anna Marie Výlupková SKB Zlín 14 1
Karolina Neuwirthová SKB Zlín 14 1
Adriana Smolková OSK Olomouc 14 1
Liliana Poučenská OSK Olomouc 14 1
Kristýna Hrdá BSK TJ Jičín 15 1
Karolína Mikulecká Studánka Pardubice 15 1
31 Natálie Rundtová BK START Ostrava 13 1
Eliška Procházková ŠBK P-H Sadská 14 1
Kateřina Pánková ŠBK P-H Sadská 15 1
Kristýna Přenosilova ŠBK P-H Sadská 14 1
Lucie Zachovalová BSK TJ Jičín 15 1
Eliška Lomičková BA Sparta 14 1
Anna Červená SBŠ Ostrava 13 1
Julie Láníčková Basket Ostrava 15 1
Monika Klementová BK Loko K. Vary 14 1
Sára Grobařová Basket Ostrava 15 1
Veronika Vasileva SBŠ Ostrava 15 1
Natálie Starostková OSK Olomouc 15 1
Linda Kotrčová BK Strakonice 13 1
Karolína Papežová Basket Ostrava 14 1
Lucie Zubzandová BK Loko K. Vary 15 1
Barbora Chmelinová Sluneta Ústí n.L. 15 1
Kristýna Hornová BK Loko K. Vary 15 1
Ema Rozsívalová Žabiny Brno 15 1
Emma Sverenyáková BA Sparta 15 1
Tatiana Dittrichová Sokol H. Králové 14 1
Petronela Zoe Potužníková BA Sparta 15 1
Stella Bílková BA Sparta 14 1
Markéta Musilová BK Loko K. Vary 14 1
Ema Kameníková Sokol H. Králové 15 1
Klára Šumberová OSK Olomouc 15 1
Vanda Petrželová OSK Olomouc 14 1
Anna Opavová Sokol H. Králové 15 1
Klára Johanidesová BK Loko K. Vary 14 1
Tereza Zemanová SKB Zlín 15 1
Julie Piloušková BA Sparta 15 1
Tereza Macháčková Tygři Praha 15 1
Anna Běláčová DBaK 14 1
Adéla Bednářová K2 Prostějov 14 1
Aneta Strádalová BK Levhartice Chomutov 15 1
Marie Hamzová Žabiny Brno 15 1
Simona Nováková BC Vysočina 14 1
Michaela Karoľová BK Strakonice 13 1
Sára Bílková BA Sparta 14 1
Tereza Šimonová BK Strakonice 15 1
Anna Burdová Sluneta Ústí n.L. 15 1
Klára Slunečková HB Basket 15 1
Aneta Doležalová Studánka Pardubice 15 1
Ema Bláhová HB Basket 15 1
Aneta Vodvářková Studánka Pardubice 15 1
Linda Rokosová BC Vysočina 14 1
Linda Kohoutová BC Vysočina 14 1
Aneta Myslíková Studánka Pardubice 14 1
Natálie Fiedlerová Studánka Pardubice 14 1
Klára Svobodová BC Vysočina 14 1
Aneta Wronková BKHAV 14 1
Ema Tomášová Sluneta Ústí n.L. 14 1
Klára Ciprová Sluneta Ústí n.L. 14 1
Vendula Salaková Sluneta Ústí n.L. 12 1
Petra Tatarlová Sluneta Ústí n.L. 13 1
Martina Šidáková Sluneta Ústí n.L. 15 1
Kamila Neumarová BA Sparta 15 1
Adéla Štenclová Basket Ostrava 15 1
Tereza Florjánková USK Praha 15 1
Karolína Kusynová SBŠ Ostrava 14 1
Žaneta Málková Studánka Pardubice 15 1
Barbora Lounová BA Sparta 15 1
Kristýna Recmanová FM 15 1
Tereza Galajdová FM 15 1
Valerie Pastrňáková SBŠ Ostrava 13 1
Magdalena Vítková USK Praha 15 1
Vendula Šindlerová SBŠ Ostrava 15 1
Nela Holaňová SBŠ Ostrava 14 1
Eliška Rychlíková SBŠ Ostrava 14 1
Tereza Malířská BK Strakonice 14 1
Klaudia Bohm BKHAV 14 1
Markéta Kolářová BK Loko K. Vary 15 1
Amálie Nosková BC Vysočina 14 1
Julie Drtíková BK Levhartice Chomutov 15 1
Zuzana Dudová KP Brno 15 1
Eliška Bahounková OSK Olomouc 15 1
Eliška Pechanová Sluneta Ústí n.L. 14 1
Kateřina Hofmanová KP Brno 14 1
Ela Salačová BK Levhartice Chomutov 15 1
Tereza Mazalová SK Bruntál 15 1
Viola Franková SK Bruntál 15 1
Michaela Němcová SK Bruntál 15 1
Michaela Barbier BA Sparta 15 1
Natálie Flaxová BSK TJ Jičín 15 1
Aneta Adámková Žabiny Brno 15 1
Dominika Píchová OSK Olomouc 15 1
Nela Jeřábková OSK Olomouc 15 1
Eliška Šťastná OSK Olomouc 15 1
Emma Marie Šimáčková OSK Olomouc 15 1
Magdalena Mikulová OSK Olomouc 15 1
Karolína Grossová BK Strakonice 13 1
Amálie Kolaříková Sluneta Ústí n.L. 14 1
Michaela Zárubová Sokol H. Králové 15 1
Natálie Machačová BA Sparta 15 1
Eliška Salaková Sluneta Ústí n.L. 15 1
Vanda Ospalá KP Brno 15 1
Sarah Nigrini HB Basket 15 1
Anna Davidová BK Strakonice 15 1
Julie Pilařová HB Basket 15 1
Veronika Pacáková Sokol H. Králové 15 1
Karolína Budská KP Brno 15 1
Lucie Adoltová Tygři Praha 15 1
11 Nikol Drahošová Basket Slovanka 15 1
Martina Kopecká Tygři Praha 15 1
Lucie Podušková BA Sparta 15 1
Valérie Marcinová SBŠ Ostrava 15 1
Denisa Bittnerová BK Strakonice 15 1
Klára Trojanová Sluneta Ústí n.L. 15 1
Veronika Ryklová Sokol H. Králové 15 1
Tereza Mašková Sluneta Ústí n.L. 15 1
Eliška Mohelníková SK Bruntál 14 1
Bohdana Metyšová Studánka Pardubice 14 1
Izabela Bönischová Loko Trutnov 15 1
Anna Zahradníková Loko Trutnov 15 1
Ela Zídková USK Praha 15 1
Adéla Podroužková USK Praha 15 1
Aneta Zahradníčková Tygři Praha 15 1
Adina Ema Frantová USK Praha 15 1
Lucie Lindušková K2 Prostějov 15 1
Barbora Šubová Žabiny Brno 14 1
Tereza Dyntrová BSK TJ Jičín 15 1
Karolína Krebsová Sluneta Ústí n.L. 15 1
Tereza Tegelová BSK TJ Jičín 14 1
Jana Holá ŠBK P-H Sadská 14 1
Ema Rychtecká Žabiny Brno 15 1
Tereza Řeháčková BSK TJ Jičín 14 1
Valérie Strnadová ŠBK P-H Sadská 14 1
Veronika Špatková USK Praha 15 1
Markéta Burešová ŠBK P-H Sadská 15 1
Karolína Burešová ŠBK P-H Sadská 15 1
Nikola Kvízová ŠBK P-H Sadská 14 1
Klára Přindová ŠBK P-H Sadská 15 1
27 Natálie Adriana Weberová Basket Slovanka 15 1
15 Dominika Marková Basket Slovanka 15 1
Barbora Krejcarová Tygři Praha 15 1
Valentýna Havránková BSK TJ Jičín 14 1
Eliška Cvrčková BSK TJ Jičín 15 1
Sandra Horáková Sokol H. Králové 15 1
Sára Vyroubalová USK Praha 15 1
Anna Marie Pražáková SKB Zlín 15 1
Pavlína Paurová Sokol H. Králové 15 1
Julie Janková BSK TJ Jičín 14 1
Johana Kučerová HB Basket 15 1
Lucie Prachařová Žabiny Brno 15 1
Veronika Přenosilová ŠBK P-H Sadská 14 1
5 Amélie Kadlečková DBaK 14 1
Zuzana Wlasáková K2 Prostějov 14 1
Lucie Čapatá FM 15 1
Natálie Topinková BK Strakonice 14 1
Veronika Pichrtová BK Loko K. Vary 15 1
Adéla Velická BK Loko K. Vary 13 1
Natálie Hejčová BC Slaný 15 1
Sára Štechová Tygři Praha 15 1
Tereza Uhříčková BK Levhartice Chomutov 15 1
Tereza Strbáčková K2 Prostějov 14 1
Vanesa Pospíšilová K2 Prostějov 14 1
Julie Barešová BA Sparta 15 1
Beata Trnková BA Sparta 15 1
Tereza Mádrová DBaK 14 1
Karolína Kotrcová BK Strakonice 14 1
Kateřina Hostoušová USK Praha 14 1
Linda Přídová Tygři Praha 14 1
Barbora Havranová Studánka Pardubice 14 1
Karolína Piková Basket Ostrava 13 1
Anna Hrubá SBŠ Ostrava 14 1
Barbora Váňová Studánka Pardubice 13 1
Adéla Zvolánková Studánka Pardubice 14 1
Laura Ptáčková Studánka Pardubice 14 1
Tereza Pecinová Studánka Pardubice 14 1
Hana Novotná Studánka Pardubice 14 1
Vendula Wronková BKHAV 14 1
Nikol Šedivcová DBaK 13 1
Lucie Maršolková SBŠ Ostrava 13 1
22 Jana Štruncová DBaK 14 1
Adéla Hrdličková Studánka Pardubice 15 1
Markéta Homolová Tygři Praha 14 1
Barbora Ota Urbanová HB Basket 14 1
Veronika Varyšová Žabiny Brno 14 1
Kristýna Černá BK Loko K. Vary 14 1
Jiřina Hejlová BKHAV 15 1
Veronika Šímová BSK TJ Jičín 15 1
Michaela Jebavá ŠBK P-H Sadská 15 1
Laura Grzonka BC Slaný 13 1
Natálie Havlínová BC Slaný 14 1
Karolína Taušová BC Slaný 14 1
Tereza Herinková BC Slaný 14 1
Beáta Pěničková BK Levhartice Chomutov 15 1
Jana Poláková BC Slaný 14 1
Karolína Marková BC Slaný 14 1
Karolína Kolaříková BC Slaný 15 1
Klára Nováková BC Slaný 14 1
Tereza Litvová BC Slaný 14 1
Anna Hrubiková BC Slaný 15 1
Lucie Frühbauerová Loko Trutnov 14 1
Petra Hofmanová Loko Trutnov 14 1
Klára Jarabicová Basket Ostrava 15 1
Pavlína Kučerová K2 Prostějov 15 1
Lenka Farkalínová BK Loko K. Vary 15 1
Sofia Almadana Clerisse Tygři Praha 15 1
23 Tereza Hochmannová Basket Slovanka 15 1
Natálie Hofmanová Basket Slovanka 14 1
10 Jasmína Pekníková Basket Slovanka 15 1
7 Klára Brezňanová BK START Ostrava 13 1
Markéta Besperátová BK Loko K. Vary 15 1
Anna Chlebová Loko Trutnov 15 1
Emily Ouská BA Sparta 14 1
Nela Bártlová Kol U15 14 1
18 Anna Uchytilová Basket Slovanka 13 1
Sára Součková OSK Olomouc 14 1
Lucie Hoznauerová Kol U15 14 1
7 Karolína Mikovcová Basket Slovanka 15 1
Beáta Němcová BC Vysočina 13 1
24 Ema Herichová Basket Slovanka 14 1
Barbora Chvílová SBŠ Ostrava 14 1
Valentýna Vargová BC Slaný 15 1
Karolína Šmejkalová Sokol H. Králové 15 1
Anna Runtschová HB Basket 15 1
Markéta Mičková SK Bruntál 15 1
Ema Sedláková Tygři Praha 14 1
Helena Třeštíková Sluneta Ústí n.L. 14 1
Klára Dvořáková USK Praha 14 1
Sára Karásková K2 Prostějov 14 1
Alexandra Krstičová BK Levhartice Chomutov 15 1
Sarah Krstičová BK Levhartice Chomutov 15 1
Emma Marková BK Levhartice Chomutov 15 1
Jana Tranžíková BK Levhartice Chomutov 15 1
Zuzana Kytlicová K2 Prostějov 14 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře