Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina F 1. kolo 17260
Snakes Ostrava B
BK Snakes Orlová
25. 9. 2021
09:00
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Jan Posker
78
80
14
24
38
49
61
62
Review
skupina F 2. kolo 17264
TJ Šumperk
Snakes Ostrava B
7. 10. 2021
18:30
Hala Tyršův stadion Antonín Kapl
Jan Hecl
86
76
17
8
43
43
61
57
Review
skupina F 3. kolo 17269
Snakes Ostrava B
BK Opava B
23. 10. 2021
13:45
ZŠ Dvorského Marek Pilch
Julie Valerie Ostráková
63
57
16
14
30
28
51
45
Review
skupina F 4. kolo 17275
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava B
24. 10. 2021
12:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
David Tichý
51
55
12
10
4
14
18
11
17
20
Review
skupina F 5. kolo 17278
Snakes Ostrava B
TJ Start Havířov
28. 1. 2022
19:15
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
95
27
30
5
53
11
68
24
Review
skupina F 6. kolo 17286
BK Krnov
Snakes Ostrava B
9. 1. 2022
11:00
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
86
56
28
11
49
27
71
39
Review
skupina F 7. kolo 17287
Snakes Ostrava B
STRABAG Zlín
11. 12. 2021
18:00
ZŠ Dvorského Tomáš Kraina
Dominik Krčmář
48
65
10
10
24
37
38
57
Review
skupina F 9. kolo 17298
Basketpoint Frýdek-Místek
Snakes Ostrava B
8. 1. 2022
12:00
Basketpoint aréna Radim Kavka
Jan Posker
109
50
21
17
55
24
82
32
Review
skupina F 10. kolo 17305
BK Snakes Orlová
Snakes Ostrava B
4. 5. 2022
15:30
Hala Gymnázia Marek Pilch
Aleš Jurda
57
60
14
9
30
24
38
45
Review
skupina F 11. kolo 17309
Snakes Ostrava B
TJ Šumperk
6. 2. 2022
12:00
ZŠ Dvorského Ostrava-Bělský les Petr Opletal
Johana Križanová
79
70
25
12
42
31
61
53
Review
skupina F 12. kolo 17314
BK Opava B
Snakes Ostrava B
19. 2. 2022
15:00
Víceúčelová hala Opava Kateřina Jedličková
Matěj Šesták
77
62
20
12
42
33
57
42
Review
skupina F 13. kolo 17320
Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín
20. 2. 2022
12:00
ZŠ Dvorského Filip Hudec
Matouš Přidal
39
66
7
22
17
13
12
14
Review
skupina F 14. kolo 17323
TJ Start Havířov
Snakes Ostrava B
12. 3. 2022
12:30
Městská SH ZŠ Žákovská Václav Sýkora
Barbora Snopková
61
87
9
15
23
36
37
67
Review
skupina F 15. kolo 17331
Snakes Ostrava B
BK Krnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
skupina F 16. kolo 17332
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava B
9. 4. 2022
17:30
Městská SH Zelené Dominik Kotala
Aneta Pechová
58
92
22
24
31
47
44
64
Review
skupina F 18. kolo 17343
Snakes Ostrava B
Basketpoint Frýdek-Místek
Bude upřesněno
-
Preview
Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Krnov 15 23.5 1.7 9.5 /17.2 55.2 0.0
TJ Šumperk 15 20.8 2.4 8.8 /18.6 47.3 0.0
Spartak Rychnov nad Kněžnou 26 27.3 4.2 7.1 /18.0 39.4 0.0
SK Týniště nad Orlicí 24 25.0 0.7 8.1 /17.0 47.7 0.0
Basketbal TJ Svitavy 24 23.9 4.0 8.3 /18.5 44.9 0.0
Renocar Podolí 16 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kelti Nové Strašecí 14 21.9 4.7 7.6 /15.8 48.2 0.0
SKB Rokycany 14 26.7 2.6 6.9 /14.7 47.1 0.0
Sokol Písek Sršni B 12 36.4 6.3 9.5 /15.8 60.0 0.0
Kaplice Grizzlies 12 20.4 3.6 10.2 /21.0 48.6 0.0
BK Přelouč 24 24.8 1.2 6.0 /15.8 38.2 0.0
BC Kolín 27 31.0 4.6 6.3 /14.9 42.0 0.0
Snakes B 11 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Snakes Orlová 15 17.0 3.5 4.2 /11.4 36.8 0.0
SK Bruntál 5 20.0 0.4 4.0 /7.6 52.6 10.8
Basketpoint Frýdek-Místek 13 13.7 2.4 4.8 /9.6 50.4 0.0
BBK Blansko 28 25.2 1.4 7.7 /18.7 41.1 0.0
SK UP Olomouc B 15 16.7 1.9 0.1 /0.1 100.0 0.0
BC Benešov 12 15.8 1.5 5.0 /17.8 28.0 0.0
BC Vysočina B 12 26.1 3.2 5.6 /15.0 37.2 0.0
Start Havířov 14 13.4 2.6 6.1 /17.4 35.0 0.0
BK Opava B 15 25.8 5.6 8.3 /17.0 48.6 0.0
Kanonýři Josefov 24 20.2 4.6 5.6 /12.4 45.0 0.0
Sokol N. Paka 22 29.3 2.7 10.0 /20.4 49.1 0.0
BK Beroun 14 19.2 3.8 7.9 /18.2 43.3 0.0
Thermia K. Vary 14 25.9 0.4 6.6 /18.1 36.4 0.0
BA Grizzlies Plzeň B 14 22.4 4.1 6.7 /15.6 42.9 0.0
BK Jiskra Domažlice 14 34.1 6.9 10.3 /18.2 56.7 0.0
NAPOS Vysoká n. L. 26 22.8 1.5 5.6 /15.9 35.3 0.0
Královští Sokoli 18 22.3 3.3 6.3 /17.0 37.0 0.0
Lions J. Hradec B 12 32.3 5.0 8.1 /17.7 45.8 0.0
SKB Strakonice 12 28.7 3.2 6.0 /12.0 50.0 0.0
BC Nový Jičín 16 21.3 4.4 8.6 /19.8 43.4 0.0
STRABAG Zlín 14 17.5 3.9 7.4 /16.5 44.6 0.0
BK Bizoni Náchod 24 21.5 1.3 7.4 /20.7 35.8 0.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 24 28.9 3.3 5.8 /16.4 35.5 0.0
BK Sokolov 14 37.9 3.7 8.4 /16.8 49.8 0.0
Tygři Louny B 14 18.9 3.5 3.6 /11.9 30.5 0.0
SKB Česká Třebová 28 24.7 3.5 5.1 /13.7 37.5 0.0
Sp. DDM Uh. Brod 14 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Pelhřimov 12 20.3 4.5 6.3 /15.6 40.6 0.0
TBS Přerov 24 30.7 3.7 6.6 /15.6 42.3 0.0
Basket Kohouti 17 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
BK Teplice 20 23.8 4.7 10.6 /20.8 50.8 0.0
Válečníci Děčín B 20 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SŠB Pardubice 22 21.3 2.8 5.6 /12.9 43.5 0.0
AŠ Mladá Boleslav 20 23.8 3.0 8.7 /19.3 44.9 0.0
BK Č. Brod 19 22.2 4.6 7.1 /16.4 43.4 0.0
BC Kolín B 20 24.1 5.6 8.4 /17.4 48.1 0.0
Slovan Varnsdorf 19 18.1 4.1 7.8 /17.4 44.9 0.0
LYNX Liberec 20 21.8 4.2 6.6 /14.3 46.3 0.0
Sokol Žižkov B 20 26.0 2.0 7.0 /16.9 41.4 0.0
BA 2006´Roudnice n. L. 20 28.4 5.0 7.7 /20.9 36.9 0.0
Tým 2B 3B TH F-
Krnov 38 7 21/38 0
TJ Šumperk 32 6 18/33 0
Spartak Rychnov nad Kněžnou 47 10 15/47 0
SK Týniště nad Orlicí 46 5 20/40 0
Basketbal TJ Svitavy 35 10 16/34 0
Renocar Podolí 0 0 0/0 0
Kelti Nové Strašecí 37 12 28/46 0
SKB Rokycany 47 7 13/31 0
Sokol Písek Sršni B 48 11 16/29 0
Kaplice Grizzlies 30 11 16/35 0
BK Přelouč 43 5 12/36 0
BC Kolín 44 13 15/37 0
Snakes B 0 0 0/0 0
BK Snakes Orlová 34 10 13/29 0
SK Bruntál 29 2 9/17 18
Basketpoint Frýdek-Místek 41 7 12/30 0
BBK Blansko 39 5 15/40 0
SK UP Olomouc B 45 10 1/1 0
BC Benešov 22 3 14/42 0
BC Vysočina B 44 7 13/35 0
Start Havířov 21 7 11/36 0
BK Opava B 39 8 20/35 0
Kanonýři Josefov 32 10 16/30 0
Sokol N. Paka 47 9 21/44 0
BK Beroun 38 9 16/46 0
Thermia K. Vary 40 2 11/31 0
BA Grizzlies Plzeň B 38 6 17/36 0
BK Jiskra Domažlice 49 12 17/39 0
NAPOS Vysoká n. L. 39 4 12/37 0
Královští Sokoli 40 11 15/41 0
Lions J. Hradec B 48 15 16/36 0
SKB Strakonice 52 5 11/23 0
BC Nový Jičín 35 7 13/32 0
STRABAG Zlín 39 10 16/33 0
BK Bizoni Náchod 36 6 17/38 0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48 11 12/35 0
BK Sokolov 55 10 16/37 0
Tygři Louny B 30 7 7/24 0
SKB Česká Třebová 38 8 10/26 0
Sp. DDM Uh. Brod 0 0 0/0 0
BK Pelhřimov 29 9 13/30 0
TBS Přerov 41 9 17/35 0
Basket Kohouti 0 0 0/0 0
BK Teplice 47 8 19/34 0
Válečníci Děčín B 0 0 0/0 0
SŠB Pardubice 45 7 16/30 0
AŠ Mladá Boleslav 35 11 16/36 0
BK Č. Brod 33 10 14/36 0
BC Kolín B 40 12 18/42 0
Slovan Varnsdorf 28 8 20/40 0
LYNX Liberec 30 7 13/37 0
Sokol Žižkov B 40 6 15/37 0
BA 2006´Roudnice n. L. 42 13 15/44 0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 3 2 1 0 - - -
Zima Jan 20 10 10 0 - - -
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 - - -
Zatloukal Ondřej 3 1 2 0 - - -
Záruba Matěj 1 0 1 0 - - -
Zajistí pořadatel 5 2 3 0 - - -
Vyplel David 3 2 1 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 0 1 0 - - -
Výborný Dominik 1 1 0 0 - - -
Vybíral Michal 2 1 1 0 - - -
Vondráčková Sabina 8 1 7 0 - - -
Vondráček Marek 3 3 0 0 - - -
Volný David 1 0 1 0 - - -
Vildová Linda 4 1 3 0 - - -
Vidlák Filip 1 0 1 0 - - -
Veselý Jiří 6 4 2 0 - - -
Veselý Rostislav 1 1 0 0 - - -
Veselá Lucie 1 0 1 0 - - -
Velda Pavel 9 9 0 0 - - -
Večeřová Tereza 14 5 9 0 - - -
Vavrečka Kamil 5 1 4 0 - - -
Vávra Petr 6 5 1 0 - - -
Vampola Jakub 1 0 1 0 - - -
Válek Jakub 3 2 1 0 - - -
Urbánek Štěpán 14 9 5 0 - - -
Týř Pavel 1 1 0 0 - - -
Tichý David 4 0 4 0 - - -
Tejček Tomáš 3 1 2 0 - - -
Tauber Pavel 3 2 1 0 - - -
Šťavík Radek 3 1 2 0 - - -
Šrámek Jakub 4 2 2 0 - - -
Špaček Jan 1 1 0 0 - - -
Šmůla Petr 1 1 0 0 - - -
Šlehofer Martin 6 0 6 0 - - -
Šlaj Jiří 1 0 1 0 - - -
Šlaisová Veronika 2 0 2 0 - - -
Škarda Jakub 1 0 1 0 - - -
Šesták Matěj 5 2 3 0 - - -
Šenk Pavel 1 1 0 0 - - -
Šeferová Nicole 4 1 3 0 - - -
Šedivý Jan 2 0 2 0 - - -
Šedivý Vincent 3 3 0 0 - - -
Ščurek Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Sýkora Václav 2 2 0 0 - - -
Svoboda Luděk 3 0 3 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 1 0 0 - - -
Strnad Pavel 5 5 0 0 - - -
Stáňa Lukáš 2 0 2 0 - - -
Sokolovský Ladislav 6 2 4 0 - - -
Snopková Barbora 4 0 4 0 - - -
Slovák Miroslav 1 0 1 0 - - -
Slovák Marek 3 2 1 0 - - -
Slovák Michal 7 2 5 0 - - -
Skoumalová Eliška 4 2 2 0 - - -
Skořepa Petr 2 1 1 0 - - -
Sklenář Tomáš 2 1 1 0 - - -
Schmidt David 8 4 4 0 - - -
Schaffner Vojta 1 1 0 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 2 1 1 0 - - -
Seidl Josef 1 1 0 0 - - -
Sehnal Jiří 18 12 6 0 - - -
Ryvolová Andrea 1 0 1 0 - - -
Růžička Martin 2 1 1 0 - - -
Roučka Michal 1 0 1 0 - - -
Roubiček Tomáš 12 7 5 0 - - -
Rosenberger Tomáš 1 0 1 0 - - -
Račanský Martin 2 2 0 0 - - -
Přidal Matouš 2 1 1 0 - - -
Poživil Jaroslav 2 1 1 0 - - -
Povolný Jáchym 3 0 3 0 - - -
Posker Jan 10 1 9 0 - - -
Porvich Lubomír 2 0 2 0 - - -
Pommer Roman 2 0 2 0 - - -
Poliček Pavel 6 2 4 0 - - -
Polda Tomáš 18 9 9 0 - - -
Polák Richard 4 0 4 0 - - -
Podruh Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Podhůrský Pavel 1 0 1 0 - - -
Pletánek Matěj 8 5 3 0 - - -
Pivovarský Michal 10 8 2 0 - - -
Pilch Marek 8 8 0 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 2 0 0 - - -
Pechová Aneta 7 4 3 0 - - -
Pazourek Jaroslav 1 0 1 0 - - -
Pavýza Jiří 1 0 1 0 - - -
Pacelt Jan 1 0 1 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 3 2 1 0 - - -
Opletal Petr 3 1 2 0 - - -
Opava Josef 4 4 0 0 - - -
Olbort Jan 2 1 1 0 - - -
Nývltová Eva 4 3 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 1 1 0 - - -
Novotný Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Novotná Klára 6 3 3 0 - - -
Nevřela Tomáš 2 1 1 0 - - -
Neudert Rudolf 3 0 3 0 - - -
Neubauer Jan 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 8 1 7 0 - - -
Nesper Jindřich 6 4 2 0 - - -
Němec Karel 21 17 4 0 - - -
Mycak Michael 1 0 1 0 - - -
Mužík Jiří 2 2 0 0 - - -
Musil Jan 2 1 1 0 - - -
Mrzena Lukáš 10 0 10 0 - - -
Morávek Tomáš 7 2 5 0 - - -
Moravcová Lucie 1 0 1 0 - - -
Mikšík Milan 1 0 1 0 - - -
Michlík Radek 8 4 4 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Matulka Jan 1 0 1 0 - - -
Mašek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Mašek Jakub 5 0 5 0 - - -
Martinovská Michaela 5 4 1 0 - - -
Marek Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Mainuš Michal 4 1 3 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Lysov Fedor 1 0 1 0 - - -
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 - - -
Lkhagvadivaa Sainbold 2 0 2 0 - - -
Linhart Tomáš 1 1 0 0 - - -
Lejčko Jan 1 1 0 0 - - -
Latík Zdeněk 4 4 0 0 - - -
Lampa Adam 1 0 1 0 - - -
Kvoch Jan 2 1 1 0 - - -
Kvíz Leoš 7 5 2 0 - - -
Kundert Mattias 3 1 2 0 - - -
Kunclová Natálie 2 2 0 0 - - -
Kuncl Michal 1 0 1 0 - - -
Kucharič Milan 2 2 0 0 - - -
Kuděj David 1 1 0 0 - - -
Kučírek Pavel 1 0 1 0 - - -
Kuba Theodor 5 0 5 0 - - -
Křenek Karel 2 2 0 0 - - -
Kryštof Pavel 3 0 3 0 - - -
Krob Vlastimil 1 0 1 0 - - -
Križanský Adam 1 1 0 0 - - -
Križanová Johana 1 0 1 0 - - -
Kremser Jakub 3 2 1 0 - - -
Krčmář Dominik 3 0 3 0 - - -
Kraváček Břetislav 8 3 5 0 - - -
Kratochvílová Diana 3 0 3 0 - - -
Krajcigrová Adéla 12 6 6 0 - - -
Krajcigr Jan 4 2 2 0 - - -
Kraina Tomáš 7 6 1 0 - - -
Kovář Jan 1 1 0 0 - - -
Kovačovič Matej 1 1 0 0 - - -
Kout Jan 3 3 0 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 1 1 0 0 - - -
Kotala Dominik 7 6 1 0 - - -
Koranda Vladimír 1 1 0 0 - - -
Kopřiva Martin 3 0 3 0 - - -
Kolář Jaroslav 5 3 2 0 - - -
Koch Martin 6 2 4 0 - - -
Kohout Radomír 3 2 1 0 - - -
Kohout Marek 17 6 11 0 - - -
Kočí Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Kmošek Jakub 2 1 1 0 - - -
Klapetek René 3 3 0 0 - - -
Kinka Roman 3 1 2 0 - - -
Keslerová Barbora 1 1 0 0 - - -
Kesler Vladimír 2 2 0 0 - - -
Kavka Radim 6 4 2 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 6 6 0 0 - - -
Karabínová Natálie 1 1 0 0 - - -
Kapl Antonín 5 5 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 2 2 0 0 - - -
Kalabza Petr 1 1 0 0 - - -
Kalabza Lukáš 3 3 0 0 - - -
Jurda Aleš 4 0 4 0 - - -
Josefus Ondřej 3 1 2 0 - - -
Jon Miloslav 1 1 0 0 - - -
Jodl Jiří 2 2 0 0 - - -
Jiříček Petr 8 4 4 0 - - -
Jeřábek Antonín 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 6 4 2 0 - - -
Jaroš Milan 4 2 2 0 - - -
Jarolímek Otto 4 2 2 0 - - -
Jansová Kristýna 4 2 2 0 - - -
Janovský Jaroslav 10 2 8 0 - - -
Janík Karel 1 1 0 0 - - -
Jakubík Petr 1 0 1 0 - - -
Chvála Daniel 3 0 3 0 - - -
Chojnacká Anna 2 0 2 0 - - -
Chodura Ondřej 5 1 4 0 - - -
Chlup Aleš 10 4 6 0 - - -
Chaloupka Libor 4 3 1 0 - - -
Humlová Lucie 1 0 1 0 - - -
Hudec Filip 3 2 1 0 - - -
Hovorka Petr 4 2 2 0 - - -
Hošťálek Jan 1 0 1 0 - - -
Hošek Václav 7 5 2 0 - - -
Holaň Dominik 3 2 1 0 - - -
Heřman Matěj 6 4 2 0 - - -
Hendrych Jan 1 1 0 0 - - -
Hecl Jan 1 0 1 0 - - -
Havlíček Petr 1 0 1 0 - - -
Hána Michal 5 3 2 0 - - -
Hacklová Rozálie 1 0 1 0 - - -
Hackl Filip 2 1 1 0 - - -
Grobelná Natálie 3 1 2 0 - - -
Giecek Adam 1 1 0 0 - - -
Galajda Václav 3 3 0 0 - - -
Gabriel Jakub 2 1 1 0 - - -
Frintová Bára 14 7 7 0 - - -
Frass Rastislav 7 4 3 0 - - -
Frána Petr 10 6 4 0 - - -
Fichtner Matyáš 8 2 6 0 - - -
Fiala Petr 2 1 1 0 - - -
Fanta Jiří 3 2 1 0 - - -
Dvořák Stanislav 6 2 4 0 - - -
Dvořák František 2 1 1 0 - - -
Dvorský Dušan 3 0 3 0 - - -
Dubnová Lucie 12 6 6 0 - - -
Duben Tomáš 6 3 3 0 - - -
Dub Michal 2 1 1 0 - - -
Doubková Tereza 8 5 3 0 - - -
Dolinek Ivo 13 13 0 0 - - -
Doležal Vratislav 5 2 3 0 - - -
Dočkal Petr 10 5 5 0 - - -
Černohorský Marek 2 1 1 0 - - -
Čabala Tadeáš 3 3 0 0 - - -
Buryšek Zdeněk 2 0 2 0 - - -
Buršík Petr 6 5 1 0 - - -
Buňka ml. Jiří 4 1 3 0 - - -
Buňka Jiří 1 1 0 0 - - -
Bukovský Michal 2 1 1 0 - - -
Bubeníčková Michaela 2 1 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 8 5 3 0 - - -
Borek Dan 2 0 2 0 - - -
Bohata Pavel 1 1 0 0 - - -
Blahout Petr 1 1 0 0 - - -
Bill Marek 2 0 2 0 - - -
Beránek Martin 10 5 5 0 - - -
Beran Štěpán 2 1 1 0 - - -
Beran Antonín 10 5 5 0 - - -
Benda Tomáš 2 0 2 0 - - -
Bělka Michal 10 5 5 0 - - -
Baron Martin 2 0 2 0 - - -
Balog Lukáš 1 0 1 0 - - -
Bakajsa Michal 1 0 1 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
Ašenbrenerová Ingrid 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 14 14 0 0 - - -
Anton Karel 1 1 0 0 - - -
Abraham Aleš 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře