Extraliga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 58
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
6. 11. 2021
14:00
SH Ostrava-Tatran Robin Petrák
Václav Sýkora
91
63
26
12
46
23
70
52
Review
skupina B 2. kolo 64
BK Snakes Ostrava
BVK Holice
18. 9. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Kamil Karafiát
Ondřej Zatloukal
81
66
30
12
52
28
62
45
Review
skupina B 3. kolo 68
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
19. 9. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Kamil Karafiát
Ondřej Zatloukal
54
67
19
13
30
28
49
44
Review
skupina B 4. kolo 72
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
2. 10. 2021
14:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Kubiš
Jiří Fanta
93
66
24
18
43
37
69
50
Review
skupina B 5. kolo 75
BASKET Brno
BK Snakes Ostrava
3. 10. 2021
10:00
Hala míč. sportů Kampus Lukáš Kapaňa
Pavel Šenk
89
53
37
19
56
25
76
33
Review
skupina B 6. kolo 78
BK Snakes Ostrava
GBA Sojky Pelhřimov
11. 11. 2021
14:00
ZŠ Dvorského Petr Nejezchleb
Martin Veis
64
90
12
27
23
48
40
70
Review
skupina B 7. kolo 82
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
9. 11. 2021
18:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Václav Sýkora
50
75
9
22
21
46
37
56
Review
skupina B 8. kolo 86
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
7. 11. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Jan Hecl
Natálie Karabínová
86
73
22
16
47
35
66
54
Review
skupina B 9. kolo 92
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
20. 11. 2021
13:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Šafařík
Ondřej Svejkovský
81
75
22
10
39
33
59
52
Review
skupina B 10. kolo 96
BVK Holice
BK Snakes Ostrava
21. 11. 2021
09:00
SH Holubova ul. Petr Baudyš
Pavel Theodor
81
94
17
32
34
49
58
70
Review
skupina B 11. kolo 99
BK Snakes Ostrava
BASKET Brno
4. 12. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Robin Petrák
Václav Sýkora
61
103
22
31
39
54
49
73
Review
skupina B 12. kolo 104
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
5. 12. 2021
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Robin Petrák
Václav Sýkora
85
66
21
31
46
41
71
47
Review
skupina B 13. kolo 106
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
30. 10. 2021
15:00
SH Morenda Pavel Nehoda
Michal Kult
105
48
30
13
52
28
78
39
Review
skupina B 14. kolo 110
GBA Sojky Pelhřimov
BK Snakes Ostrava
31. 10. 2021
11:00
SH Pelhřimov Michaela Scholzová
Dominik Barták
107
56
35
16
63
29
90
45
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
24 Jan Křenek Snakes Ostrava 18 23 30.7 23.2 6.7/11.5 57.7 1.9/6.6 29.1 4.2/6.3 66.2 1.9 6.0 8.0 1.0 0.7 2.7 0.0 4.9 3.2 21.0
9 Pavel Velek Snakes Ostrava 19 22 28.5 10.5 2.7/5.0 54.1 1.1/3.4 32.4 1.8/2.6 68.4 1.1 2.8 4.0 2.2 1.5 3.1 0.0 2.9 2.7 9.8
11 Matěj Rotrekl Snakes Ostrava 18 16 24.8 12.2 2.5/5.6 44.4 1.8/5.4 32.2 1.9/3.3 59.6 0.7 2.7 3.4 1.8 0.7 3.3 0.0 2.7 2.3 7.1
13 Ondřej Snopek Snakes Ostrava 18 20 22.0 8.3 2.5/4.7 52.7 0.5/1.7 0.0* 1.9/3.1 61.3 0.5 2.2 2.7 1.4 0.4 1.9 0.0 2.9 3.4 5.7
17 Pavel Smažák Snakes Ostrava 17 24 22.5 6.8 1.5/3.6 40.7 1.0/2.8 33.8 1.0/2.4 39.7 0.6 4.6 5.3 0.9 0.5 2.3 0.0 2.1 4.0 4.8
27 Štěpán Vilč Snakes Ostrava 17 22 24.5 4.5 1.3/2.5 51.8 0.5/1.9 0.0* 0.3/0.7 0.0* 1.2 2.5 3.6 0.9 1.0 1.9 0.0 1.2 2.3 4.0
28 Daniel Duhajský Snakes Ostrava 16 24 15.3 2.5 0.7/1.5 0.0* 0.3/1.4 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.8 1.9 2.7 0.3 0.4 1.4 0.0 0.5 1.5 1.5
15 Damián Džubera Snakes Ostrava 18 12 21.9 4.1 0.6/1.8 0.0* 0.8/2.8 30.3 0.4/0.8 0.0* 0.9 1.8 2.7 1.1 0.8 2.1 0.0 0.9 1.8 2.6
91 Petr Celerin Snakes Ostrava 18 12 18.4 2.7 0.3/1.3 0.0* 0.4/2.5 16.7 0.8/1.2 0.0* 0.4 1.3 1.7 0.5 0.5 1.3 0.0 1.0 2.2 -0.6
32 Martin Vojcík Snakes Ostrava 19 10 14.4 2.6 0.7/1.5 0.0* 0.4/1.4 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 1.7 1.7 1.0 0.3 1.4 0.1 0.1 2.1 0.4
8 Tomáš Macura Snakes Ostrava 17 14 15.4 1.1 0.4/1.9 0.0* 0.0 0.0* 0.2/0.3 0.0* 1.1 2.4 3.5 0.1 0.3 0.7 0.0 0.6 0.9 2.4
7 Lukáš Gengela Snakes Ostrava 18 5 19.2 2.4 1.2/2.8 42.9 0.0/1.6 0.0* 0.0/0.4 0.0* 1.4 1.4 2.8 1.0 0.2 2.0 0.1 0.2 3.6 -2.6
3 Petr Augustin Snakes Ostrava 18 2 9.0 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.5/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 1.0 0.5 2.5 0.2 0.5 2.0 -1.0
45 Martin Zavadil Snakes Ostrava 17 4 8.5 0.5 0.3/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 1.8 2.0 0.0 0.3 0.8 0.0 0.0 1.3 0.5
Jan Mička Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
20 Pavel Bentkowski Snakes Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Blačinský Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jonáš Balija Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
25 Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 18 3 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Škvára Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Aleš Zapletal Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Pavelek Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Radek Janisch Snakes Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
USK Praha 27 23.6 6.4 15.2 /22.3 68.2 16.1 29.6 45.7 14.7 10.5 16.9 21.9 19.1 2.8
Jižní Supi 28 19.4 5.0 11.0 /20.6 53.5 13.8 27.3 41.1 9.7 8.7 20.4 18.4 15.0 1.1
Sokol pražský 28 19.4 9.4 12.7 /20.6 61.6 16.2 30.4 46.6 16.9 10.6 21.6 20.3 23.0 3.8
BK Loko Plzeň 28 20.6 7.4 10.5 /18.6 56.3 15.0 30.6 45.7 15.5 11.6 19.8 18.1 22.2 2.2
Slavoj Litoměřice 23 21.6 6.6 11.0 /19.6 56.2 10.9 25.0 35.8 12.8 7.0 13.6 16.8 16.7 3.3
BA Nymburk 26 24.5 5.7 14.8 /24.5 60.5 17.8 30.0 47.8 14.3 8.8 17.3 20.6 22.7 3.5
GBA Lions J. Hradec 23 20.7 6.5 13.6 /21.4 63.5 11.6 27.8 39.4 11.6 9.0 22.6 18.9 21.0 2.7
Sokol Písek 28 19.9 6.5 12.6 /20.2 62.4 14.0 25.0 39.0 15.3 12.0 21.3 18.6 21.0 2.0
BCM Orli Prostějov 27 19.5 6.8 10.9 /17.8 61.2 13.4 25.7 39.2 11.0 12.6 19.7 17.8 18.0 1.4
Snakes Ostrava 24 17.2 7.0 10.7 /18.0 59.3 9.6 27.5 37.1 8.8 5.7 18.6 16.7 20.8 2.2
BVK Holice 28 19.3 5.3 12.0 /19.0 63.1 10.4 22.5 33.0 8.6 5.9 18.5 16.9 14.3 1.2
GBA Sojky Pelhřimov 26 26.3 9.7 16.6 /25.4 65.3 15.4 30.4 45.8 17.6 13.2 16.3 19.7 17.8 3.3
BK VIVIDBOOKS Pardubice 26 21.3 5.1 11.3 /19.3 58.7 14.8 30.3 45.0 12.2 8.3 22.5 17.8 19.8 2.7
NH Ostrava 25 20.1 7.2 11.6 /18.8 61.5 11.2 24.5 35.7 11.6 10.3 15.5 16.9 18.6 1.7
Tygři Brno 26 23.7 5.5 16.1 /23.9 67.3 15.5 27.2 42.6 13.5 9.9 15.2 20.4 18.0 2.0
BASKET Brno 27 25.9 5.9 17.0 /26.1 65.0 15.2 28.1 43.3 14.8 10.6 14.3 21.4 19.9 3.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Zatloukal Ondřej 6 4 2 0 1.6 1.5 1.5
Záruba Matěj 5 5 0 0 1.4 1.3 1.4
Výborný Dominik 11 5 5 1 1.2 1.7 1.4
Vošahlík Marek 5 5 0 0 1.2 2.1 1.7
Vondráček Marek 11 11 0 0 1.3 1.2 1.2
Veis Martin 11 7 4 0 1.8 1.6 1.7
Vávrová Veronika 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Ulrych Lukáš 5 5 0 0 1.3 1.9 1.6
Theodor Pavel 11 0 11 0 2.5 2.0 2.2
Škaroupka Michal 8 2 6 0 1.6 1.9 1.7
Šenk Pavel 8 2 6 0 1.4 1.6 1.5
Šafařík Michal 2 2 0 0 2.0 1.0 1.5
Sýkora Václav 8 0 8 0 1.0 1.3 1.2
Svoboda Martin 6 3 3 0 2.0 1.5 1.8
Svejkovský Ondřej 8 0 8 0 1.8 1.2 1.5
Scholzová Michaela 8 3 5 0 1.6 1.3 1.4
Scholze Michal 2 1 1 0 1.8 2.3 2.0
Salvetr Rudolf 4 4 0 0 2.0 1.6 1.8
Renc Jan 5 2 3 0 1.9 2.1 2.0
Reitzová Patricie-Anna 8 0 8 0 2.1 1.8 2.0
Pokorný Štěpán 8 8 0 0 1.4 1.4 1.4
Petrák Robin 10 8 2 0 1.5 1.9 1.7
Peterková Lucie 8 5 3 0 1.6 1.1 1.4
Perlík Michal 6 4 2 0 1.2 1.4 1.3
Pazourek Jaroslav 14 4 8 2 1.6 1.8 1.7
Nováková Bára 2 0 2 0 2.0 1.8 1.9
Nejezchleb Petr 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Nehoda Pavel 12 7 5 0 1.2 1.2 1.2
Mynarčík Petr 10 0 10 0 1.9 2.0 1.9
Musil Jan 7 1 6 0 1.1 1.7 1.4
Melichárek Ivo 4 4 0 0 1.1 1.5 1.3
Mašek Tomáš 10 2 8 0 1.3 1.6 1.4
Linhart Tomáš 3 3 0 0 1.2 2.2 1.7
Kult Michal 6 1 5 0 1.5 1.5 1.5
Kubiš Michal 7 6 1 0 1.2 1.5 1.4
Křičková Lenka 6 2 4 0 2.8 2.0 2.4
Kremser Jakub 11 4 6 1 1.7 1.4 1.5
Kovář Jan 5 2 3 0 1.9 1.0 1.5
Kovačovič Matej 7 5 2 0 1.3 1.3 1.3
Komprs Michal 2 1 1 0 1.5 1.8 1.6
Kocián Michal 6 1 5 0 1.0 1.7 1.3
Kejklíček Roman 7 2 5 0 1.6 1.7 1.6
Kec Jakub 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kavan Jonáš 7 0 7 0 1.6 1.8 1.7
Karafiát Kamil 4 4 0 0 1.1 1.8 1.4
Karabínová Natálie 8 1 7 0 1.7 1.5 1.6
Kapaňa Lukáš 5 5 0 0 1.3 1.6 1.5
Jeřáb Jan 5 4 1 0 1.0 1.4 1.2
Jedlička Jiří 2 2 0 0 1.5 1.3 1.4
Hošek Jan 8 6 2 0 1.3 1.3 1.3
Holubek Tomáš 4 2 2 0 1.0 1.4 1.2
Hendrych Jan 10 4 6 0 1.5 1.7 1.6
Hendrich Pavel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Hecl Jan 11 9 2 0 1.2 1.2 1.2
Hartig Lukáš 11 9 2 0 1.5 1.4 1.5
Fanta Jiří 5 0 5 0 1.2 1.1 1.2
Eisner Petr 7 5 2 0 2.1 1.2 1.7
Ďurana Antonín 4 0 4 0 1.5 2.0 1.8
Dombrovský Filip 4 2 2 0 1.1 1.9 1.5
Čížek Daniel 9 0 9 0 1.2 1.4 1.3
Bohata Pavel 11 9 2 0 1.4 1.3 1.3
Blahout Petr 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Baudyš Petr 3 3 0 0 1.7 1.3 1.5
Barták Dominik 5 1 4 0 2.2 1.2 1.7
Barták Matěj 5 0 5 0 1.2 1.5 1.4
Baloun Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře