1. liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina VÝCHOD 1. kolo 3
Snakes Ostrava
Basketbal Olomouc
19. 9. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Michal Kubiš
Robin Petrák
Oldřich Sládek
93
91
23
28
46
46
63
62
82
82
Review
skupina VÝCHOD 2. kolo 9
STRABAG Zlín
Snakes Ostrava
24. 9. 2021
19:00
Městská SH Zelené Petr Nejezchleb
Lenka Křičková
Jiří Süss
Preview
skupina VÝCHOD 3. kolo 12
Snakes Ostrava
BC Nový Jičín
3. 10. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia Ondřej Zatloukal
Pavel Nehoda
Renáta Kašparová
Preview
skupina VÝCHOD 4. kolo 20
BASKET Brno U23
Snakes Ostrava
10. 10. 2021
16:00
Městská hala míčových sportů-nová Petr Reichl
Preview
skupina VÝCHOD 5. kolo 21
Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
17. 10. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 6. kolo 30
Snakes Ostrava
Basket Opava 2010
22. 10. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 7. kolo 32
Tuři Svitavy
Snakes Ostrava
31. 10. 2021
16:00
SH Na Střelnici
Preview
skupina VÝCHOD 8. kolo 39
Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
7. 11. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 9. kolo 43
BC Vysočina
Snakes Ostrava
14. 11. 2021
15:30
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina VÝCHOD 10. kolo 48
Basketbal Olomouc
Snakes Ostrava
19. 11. 2021
19:00
SH Gymnázia Olomouc
Preview
skupina VÝCHOD 11. kolo 54
Snakes Ostrava
STRABAG Zlín
28. 11. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 12. kolo 57
BC Nový Jičín
Snakes Ostrava
3. 12. 2021
19:00
SH Krytý bazén
Preview
skupina VÝCHOD 13. kolo 65
Snakes Ostrava
BASKET Brno U23
12. 12. 2021
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 14. kolo 66
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Snakes Ostrava
17. 12. 2021
20:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
skupina VÝCHOD 15. kolo 75
Basket Opava 2010
Snakes Ostrava
7. 1. 2022
20:00
Víceúčelová hala Opava
Preview
skupina VÝCHOD 16. kolo 77
Snakes Ostrava
Tuři Svitavy
16. 1. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview
skupina VÝCHOD 17. kolo 84
BCM Orli Prostějov
Snakes Ostrava
21. 1. 2022
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
skupina VÝCHOD 18. kolo 88
Snakes Ostrava
BC Vysočina
28. 1. 2022
17:00
Hala Sportovního Gymnázia
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. BC Nový Jičín 1 1 0 105 92 2
2. BASKET Brno U23 1 1 0 98 74 2
3. Snakes Ostrava 1 1 0 93 91 2
4. Basket Opava 2010 1 1 0 74 72 2
5. Tuři Svitavy 1 1 0 91 54 2
6. STRABAG Zlín 1 0 1 74 98 1
7. Basketbal Olomouc 1 0 1 91 93 1
8. BC Vysočina 1 0 1 72 74 1
9. BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 0 1 92 105 1
10. BCM Orli Prostějov 1 0 1 54 91 1
Hráč Tým Věk Z
David Jakel SNAK A 22 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BASKET Brno U23 1 21.0 16.0 8.0 /15.0 53.3 19.0 37.0 56.0 23.0 11.0 11.0 13.0 21.0 4.0
STRABAG Zlín 1 18.0 7.0 17.0 /23.0 73.9 8.0 33.0 41.0 13.0 5.0 17.0 21.0 13.0 0.0
Sokol Vyšehrad 1 16.0 6.0 6.0 /8.0 75.0 6.0 29.0 35.0 6.0 8.0 22.0 11.0 26.0 2.0
SP BASKET 1 21.0 3.0 22.0 /33.0 66.7 24.0 29.0 53.0 7.0 12.0 13.0 26.0 11.0 1.0
BK Levharti Chomutov 1 33.0 6.0 13.0 /22.0 59.1 26.0 32.0 58.0 13.0 17.0 18.0 20.0 22.0 0.0
GBA Sojky Pelhřimov 1 19.0 11.0 18.0 /29.0 62.1 7.0 25.0 32.0 7.0 12.0 22.0 22.0 21.0 2.0
USK Praha B 1 24.0 4.0 9.0 /14.0 64.3 18.0 32.0 50.0 15.0 8.0 25.0 17.0 18.0 2.0
SK Slavia Praha 1 27.0 5.0 12.0 /17.0 70.6 17.0 25.0 42.0 21.0 15.0 12.0 18.0 17.0 2.0
BK Loko Plzeň 1 28.0 6.0 15.0 /28.0 53.6 13.0 23.0 36.0 21.0 13.0 18.0 24.0 21.0 3.0
Basketbal Polabí 1 21.0 9.0 11.0 /17.0 64.7 11.0 19.0 30.0 19.0 10.0 20.0 21.0 24.0 2.0
Slavoj Litoměřice 1 22.0 9.0 17.0 /29.0 58.6 12.0 40.0 52.0 23.0 2.0 18.0 30.0 23.0 2.0
Sokol Písek 1 18.0 8.0 15.0 /22.0 68.2 18.0 26.0 44.0 13.0 14.0 10.0 23.0 30.0 0.0
BC Nový Jičín 1 25.0 12.0 19.0 /26.0 73.1 17.0 36.0 53.0 26.0 13.0 17.0 22.0 19.0 2.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 1 27.0 9.0 11.0 /19.0 57.9 12.0 37.0 49.0 14.0 9.0 22.0 19.0 22.0 2.0
Basket Opava 2010 1 18.0 9.0 11.0 /23.0 47.8 12.0 29.0 41.0 14.0 7.0 17.0 23.0 26.0 2.0
BC Vysočina 1 18.0 6.0 18.0 /30.0 60.0 15.0 28.0 43.0 18.0 9.0 15.0 25.0 23.0 1.0
Tuři Svitavy 1 24.0 12.0 7.0 /11.0 63.6 15.0 39.0 54.0 30.0 9.0 15.0 18.0 15.0 6.0
BCM Orli Prostějov 1 11.0 9.0 5.0 /12.0 41.7 10.0 23.0 33.0 14.0 9.0 15.0 15.0 18.0 2.0
Snakes Ostrava 1 25.0 9.0 16.0 /19.0 84.2 19.0 28.0 47.0 18.0 17.0 17.0 19.0 22.0 1.0
Basketbal Olomouc 1 28.0 8.0 11.0 /24.0 45.8 19.0 34.0 53.0 15.0 12.0 26.0 22.0 19.0 1.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3.
Zatloukal Ondřej 1 0 1 0
Vošahlík Marek 1 0 1 0
Vondráček Marek 1 1 0 0
Vávrová Veronika 1 0 1 0
Ulrych Lukáš 1 0 1 0
Pokorný Štěpán 1 0 1 0
Petrák Robin 2 0 2 0
Nejezchleb Petr 1 1 0 0
Melichárek Ivo 1 0 1 0
Linhart Tomáš 1 1 0 0
Kurz Vlastimil 1 1 0 0
Kubiš Michal 1 1 0 0
Karafiát Kamil 1 1 0 0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0
Jeřáb Jan 1 1 0 0
Jedlička Jiří 1 0 1 0
Hartig Lukáš 1 1 0 0
Dombrovský Filip 1 0 1 0
Blahout Petr 1 1 0 0
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
Komisař N MIN AVG MAX o
Valoušek Zdeněk 2 8.000 8.000 8.000 0.000
Süss Jiří 2 7.000 7.250 7.500 0.250
Smetana Jiří 2 7.500 7.750 8.000 0.250
Sládek Oldřich 2 8.000 8.000 8.000 0.000
Reichl Petr 2 8.000 8.000 8.000 0.000
Kurucz Daniel 2 8.000 8.000 8.000 0.000
Kmošek Jakub 2 6.500 6.750 7.000 0.250
Buršík Petr 2 8.000 8.000 8.000 0.000
Beneš Otakar 2 7.000 7.000 7.000 0.000
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře