Severomoravská liga mužů - 1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 1
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
BK ODRY
8. 9. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Adam Giecek
Radim Kavka
62
61
11
15
26
33
44
48
Review
Základní část 1. kolo 5
BK KRNOV
BASKET OPAVA 2010
9. 9. 2022
19:30
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Ondřej Chodura
88
82
19
18
46
41
67
66
Review
Základní část 1. kolo 6
BC NOVÝ JIČÍN B
BK PŘÍBOR
9. 9. 2022
19:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
Jan Menšík
87
55
21
22
37
32
68
46
Review
Základní část 1. kolo 4
SLAVIA HAVÍŘOV
TJ SOKOL KARVINÁ B
7. 9. 2022
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
65
79
12
22
34
43
50
57
Review
Základní část 1. kolo 3
BK LABRADOR OSTRAVA
BK HLADNOV OSTRAVA B
8. 9. 2022
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Marek Pilch
65
82
25
17
43
42
53
61
Review
Základní část 1. kolo 2
BK SNAKES OSTRAVA B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
7. 9. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Ostrava-Bělský les Ondřej Rusz
Dominik Holaň
65
61
22
10
40
31
51
41
Review
Základní část 2. kolo 11
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK LABRADOR OSTRAVA
20. 1. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Tomáš Holubek
Aleš Jurda
54
63
4
19
25
33
39
48
Review
Základní část 2. kolo 12
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
BK SNAKES OSTRAVA B
15. 9. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
66
71
19
19
29
40
51
58
Review
Základní část 2. kolo 7
BK ODRY
BK PŘÍBOR
16. 9. 2022
19:15
Odry Filip Hudec
Michal Slovák
73
61
22
13
36
27
58
40
Review
Základní část 2. kolo 10
BK HLADNOV OSTRAVA B
SLAVIA HAVÍŘOV
16. 9. 2022
19:15
Gymnázium Hladnov Tomáš Nevřela
Jan Posker
96
71
24
17
41
33
72
49
Review
Základní část 2. kolo 8
BASKET OPAVA 2010
BC NOVÝ JIČÍN B
15. 9. 2022
19:30
Sportovní hala Malé Hoštice René Klapetek
Ondřej Chodura
75
73
22
13
44
41
59
55
Review
Základní část 2. kolo 9
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK KRNOV
30. 9. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Tomáš Kraina
82
48
21
8
46
25
66
30
Review
Základní část 3. kolo 16
BK KRNOV
BK HLADNOV OSTRAVA B
23. 9. 2022
19:30
Hala TJ Lokomotiva René Klapetek
Ondřej Chodura
87
66
31
21
52
39
69
49
Review
Základní část 3. kolo 15
SLAVIA HAVÍŘOV
VSK VŠB-TU OSTRAVA
21. 9. 2022
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
76
61
14
15
30
26
41
34
Review
Základní část 3. kolo 17
BC NOVÝ JIČÍN B
TJ SOKOL KARVINÁ B
21. 9. 2022
20:00
SH Krytý bazén Jan Menšík
Radim Kavka
79
78
24
20
38
39
58
53
Review
Základní část 3. kolo 18
BK PŘÍBOR
BASKET OPAVA 2010
23. 9. 2022
20:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
48
84
8
31
28
52
36
64
Review
Základní část 3. kolo 14
BK LABRADOR OSTRAVA
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
22. 9. 2022
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Matouš Přidal
81
100
18
18
36
43
53
74
Review
Základní část 3. kolo 13
BK SNAKES OSTRAVA B
BK ODRY
21. 9. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
69
61
23
13
42
26
58
45
Review
Základní část 4. kolo 19
BK ODRY
BASKET OPAVA 2010
6. 11. 2022
17:15
Odry Matouš Přidal
Michal Slovák
71
83
16
16
33
34
53
52
Review
Základní část 4. kolo 22
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK KRNOV
7. 10. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
52
42
19
7
27
17
36
29
Review
Základní část 4. kolo 23
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
SLAVIA HAVÍŘOV
3. 11. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Jan Posker
82
56
20
15
37
30
52
43
Review
Základní část 4. kolo 21
BK HLADNOV OSTRAVA B
BC NOVÝ JIČÍN B
7. 10. 2022
19:15
Gymnázium Hladnov Matouš Přidal
Ondřej Veselý
80
84
22
26
39
45
61
65
Review
Základní část 4. kolo 20
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK PŘÍBOR
7. 10. 2022
19:45
ZŠ Družby Karviná Tomáš Kraina
Lukáš Stáňa
96
58
28
11
48
28
71
47
Review
Základní část 4. kolo 24
BK SNAKES OSTRAVA B
BK LABRADOR OSTRAVA
5. 10. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Rusz
Tomáš Nevřela
57
69
19
11
31
31
43
55
Review
Základní část 5. kolo 27
BK KRNOV
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
14. 10. 2022
19:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
94
96
26
24
47
41
72
68
Review
Základní část 5. kolo 28
BC NOVÝ JIČÍN B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
14. 10. 2022
19:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
Aneta Pechová
109
33
20
11
54
21
74
27
Review
Základní část 5. kolo 30
BASKET OPAVA 2010
TJ SOKOL KARVINÁ B
13. 10. 2022
19:30
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Ondřej Chodura
93
77
23
16
47
31
71
57
Review
Základní část 5. kolo 26
SLAVIA HAVÍŘOV
BK SNAKES OSTRAVA B
12. 10. 2022
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Jan Posker
71
56
21
15
36
30
50
43
Review
Základní část 5. kolo 25
BK LABRADOR OSTRAVA
BK ODRY
13. 10. 2022
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Marek Pilch
66
75
15
15
32
35
49
54
Review
Základní část 5. kolo 29
BK PŘÍBOR
BK HLADNOV OSTRAVA B
14. 10. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
82
76
22
19
40
43
67
60
Review
Základní část 6. kolo 33
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK PŘÍBOR
21. 10. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Marek Pilch
Jan Posker
57
87
13
24
23
38
41
66
Review
Základní část 6. kolo 32
BK HLADNOV OSTRAVA B
BASKET OPAVA 2010
21. 10. 2022
18:15
Gymnázium Hladnov Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
61
64
22
13
33
29
42
43
Review
Základní část 6. kolo 34
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
BC NOVÝ JIČÍN B
20. 10. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Adam Giecek
Petr Opletal
80
83
13
21
35
40
58
62
Review
Základní část 6. kolo 31
BK ODRY
TJ SOKOL KARVINÁ B
21. 10. 2022
19:15
Odry Ivo Dolinek
Matouš Přidal
58
73
18
20
32
37
45
49
Review
Základní část 6. kolo 36
BK LABRADOR OSTRAVA
SLAVIA HAVÍŘOV
20. 10. 2022
20:15
Trojhalí Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
66
68
17
15
25
37
47
44
Review
Základní část 6. kolo 35
BK SNAKES OSTRAVA B
BK KRNOV
2. 12. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Adam Giecek
61
43
13
17
25
25
43
29
Review
Základní část 7. kolo 38
BK KRNOV
BK LABRADOR OSTRAVA
11. 11. 2022
19:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Ondřej Chodura
80
62
26
16
39
27
62
39
Review
Základní část 7. kolo 40
BK PŘÍBOR
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
8. 11. 2022
19:30
tělocvična Masarykova gymnázia Ivo Dolinek
Michal Slovák
74
75
21
22
34
39
52
56
Review
Základní část 7. kolo 42
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK HLADNOV OSTRAVA B
11. 11. 2022
19:30
ZŠ Družby Karviná Tomáš Kraina
Tomáš Nevřela
71
77
24
18
32
41
40
60
Review
Základní část 7. kolo 37
SLAVIA HAVÍŘOV
BK ODRY
9. 11. 2022
19:50
SPŠE Havířov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
75
73
26
17
41
29
55
48
Review
Základní část 7. kolo 39
BC NOVÝ JIČÍN B
BK SNAKES OSTRAVA B
9. 11. 2022
20:00
SH Krytý bazén Tomáš Nevřela
Petr Opletal
92
76
38
21
51
36
71
62
Review
Základní část 7. kolo 41
BASKET OPAVA 2010
VSK VŠB-TU OSTRAVA
10. 11. 2022
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Ondřej Chodura
93
47
26
16
51
30
71
38
Review
Základní část 8. kolo 44
VSK VŠB-TU OSTRAVA
TJ SOKOL KARVINÁ B
18. 11. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
50
91
9
26
19
40
34
64
Review
Základní část 8. kolo 45
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
BASKET OPAVA 2010
15. 11. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Adam Giecek
Matouš Přidal
68
88
20
22
34
48
51
61
Review
Základní část 8. kolo 43
BK ODRY
BK HLADNOV OSTRAVA B
16. 11. 2022
19:20
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
69
80
29
14
38
41
58
59
Review
Základní část 8. kolo 48
SLAVIA HAVÍŘOV
BK KRNOV
16. 11. 2022
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
74
55
14
18
36
32
57
44
Review
Základní část 8. kolo 47
BK LABRADOR OSTRAVA
BC NOVÝ JIČÍN B
15. 11. 2022
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Tomáš Nevřela
56
62
21
15
34
34
41
45
Review
Základní část 8. kolo 46
BK SNAKES OSTRAVA B
BK PŘÍBOR
16. 11. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Jan Posker
87
47
25
8
47
28
65
39
Review
Základní část 9. kolo 54
BK HLADNOV OSTRAVA B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
25. 11. 2022
19:15
Gymnázium Hladnov Tomáš Nevřela
Jan Posker
106
50
27
10
59
17
78
26
Review
Základní část 9. kolo 49
BK KRNOV
BK ODRY
25. 11. 2022
19:30
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Chodura
Kateřina Jedličková
80
52
21
14
44
25
61
38
Review
Základní část 9. kolo 51
BK PŘÍBOR
BK LABRADOR OSTRAVA
13. 12. 2022
19:30
tělocvična Masarykova gymnázia Tomáš Nevřela
Vojtěch Ščurek
66
51
15
14
28
27
52
36
Review
Základní část 9. kolo 53
TJ SOKOL KARVINÁ B
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
25. 11. 2022
19:30
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Ondřej Veselý
100
89
30
20
50
49
80
72
Review
Základní část 9. kolo 50
BC NOVÝ JIČÍN B
SLAVIA HAVÍŘOV
23. 11. 2022
20:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
Michal Slovák
74
56
24
15
43
27
61
40
Review
Základní část 9. kolo 52
BASKET OPAVA 2010
BK SNAKES OSTRAVA B
24. 11. 2022
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Ondřej Chodura
57
77
14
14
35
29
45
52
Review
Základní část 10. kolo 55
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK ODRY
9. 12. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB-TU Ostrava-Poruba Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
62
55
11
11
26
24
40
39
Review
Základní část 10. kolo 56
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
BK HLADNOV OSTRAVA B
9. 12. 2022
19:00
SŠHOP Český Těšín Tomáš Kraina
Lukáš Stáňa
69
87
21
17
42
37
56
62
Review
Základní část 10. kolo 60
BC NOVÝ JIČÍN B
BK KRNOV
3. 2. 2023
19:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Michal Slovák
86
77
25
21
38
40
61
57
Review
Základní část 10. kolo 59
SLAVIA HAVÍŘOV
BK PŘÍBOR
7. 12. 2022
19:50
SPŠE Havířov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
91
74
27
21
44
40
73
59
Review
Základní část 10. kolo 58
BK LABRADOR OSTRAVA
BASKET OPAVA 2010
8. 12. 2022
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Matouš Přidal
58
97
10
21
26
50
44
75
Review
Základní část 10. kolo 57
BK SNAKES OSTRAVA B
TJ SOKOL KARVINÁ B
7. 12. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Petr Opletal
97
47
32
10
57
17
84
32
Review
Základní část 11. kolo 66
VSK VŠB-TU OSTRAVA
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
12. 5. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Jan Posker
Aleš Jurda
40
95
12
13
20
48
30
73
Review
Základní část 11. kolo 65
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK SNAKES OSTRAVA B
6. 1. 2023
19:15
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Tomáš Kraina
68
92
15
18
28
45
47
76
Review
Základní část 11. kolo 61
BC NOVÝ JIČÍN B
BK ODRY
6. 1. 2023
19:30
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Michal Slovák
77
45
18
16
34
26
65
32
Review
Základní část 11. kolo 62
BK PŘÍBOR
BK KRNOV
3. 1. 2023
19:30
tělocvična Masarykova gymnázia Filip Hudec
Michal Slovák
71
81
16
27
45
39
56
56
Review
Základní část 11. kolo 64
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK LABRADOR OSTRAVA
6. 1. 2023
19:30
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Petr Opletal
97
48
28
7
50
18
75
31
Review
Základní část 11. kolo 63
BASKET OPAVA 2010
SLAVIA HAVÍŘOV
5. 1. 2023
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice Jakub Kremser
René Klapetek
88
56
23
21
50
31
71
46
Review
Základní část 12. kolo 68
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK SNAKES OSTRAVA B
13. 1. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Petr Opletal
Aleš Jurda
40
95
11
33
18
50
29
73
Review
Základní část 12. kolo 67
BK ODRY
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
13. 1. 2023
19:15
Odry Matouš Přidal
Michal Slovák
55
87
17
34
36
48
47
70
Review
Základní část 12. kolo 69
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK LABRADOR OSTRAVA
13. 1. 2023
19:15
Gymnázium Hladnov Lukáš Stáňa
Jan Posker
86
54
19
5
44
23
64
38
Review
Základní část 12. kolo 72
BK PŘÍBOR
BC NOVÝ JIČÍN B
13. 1. 2023
19:15
tělocvična Masarykova gymnázia Adam Giecek
Radim Kavka
66
80
24
23
35
40
50
62
Review
Základní část 12. kolo 70
TJ SOKOL KARVINÁ B
SLAVIA HAVÍŘOV
13. 1. 2023
19:30
ZŠ Družby Karviná Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
60
62
11
20
26
36
47
51
Review
Základní část 12. kolo 71
BASKET OPAVA 2010
BK KRNOV
12. 1. 2023
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice René Klapetek
Kryštof Svoboda
89
63
20
17
42
32
77
47
Review
Základní část 13. kolo 73
BK PŘÍBOR
BK ODRY
20. 1. 2023
19:15
tělocvična Masarykova gymnázia Filip Hudec
Michal Slovák
77
83
22
15
36
35
57
55
Review
Základní část 13. kolo 75
BK KRNOV
TJ SOKOL KARVINÁ B
20. 1. 2023
19:30
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Chodura
Martin Čarnecký
82
86
22
11
42
23
55
53
Review
Základní část 13. kolo 76
SLAVIA HAVÍŘOV
BK HLADNOV OSTRAVA B
18. 1. 2023
19:50
SPŠE Havířov Petr Opletal
Matouš Přidal
79
83
19
19
42
45
66
62
Review
Základní část 13. kolo 74
BC NOVÝ JIČÍN B
BASKET OPAVA 2010
18. 1. 2023
20:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
Michal Slovák
63
74
19
16
30
36
43
52
Review
Základní část 13. kolo 77
BK LABRADOR OSTRAVA
VSK VŠB-TU OSTRAVA
10. 1. 2023
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Jan Posker
61
44
18
12
31
26
46
37
Review
Základní část 13. kolo 78
BK SNAKES OSTRAVA B
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
18. 1. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Rusz
Adam Giecek
90
62
22
18
44
37
71
50
Review
Základní část 14. kolo 81
VSK VŠB-TU OSTRAVA
SLAVIA HAVÍŘOV
10. 2. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Aleš Jurda
Kateřina Seberová
51
84
15
31
23
51
43
65
Review
Základní část 14. kolo 80
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
BK LABRADOR OSTRAVA
9. 2. 2023
18:30
SŠHOP Český Těšín Václav Sýkora
Tomáš Kraina
79
72
19
17
34
31
61
55
Review
Základní část 14. kolo 79
BK ODRY
BK SNAKES OSTRAVA B
10. 2. 2023
19:15
Odry Petr Opletal
Matouš Přidal
53
94
15
31
31
51
42
70
Review
Základní část 14. kolo 82
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK KRNOV
10. 2. 2023
19:15
Gymnázium Hladnov Ondřej Rusz
Jan Posker
88
73
19
18
41
37
67
54
Review
Základní část 14. kolo 83
TJ SOKOL KARVINÁ B
BC NOVÝ JIČÍN B
10. 2. 2023
20:00
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Vojtěch Ščurek
72
79
22
18
39
42
58
55
Review
Základní část 14. kolo 84
BASKET OPAVA 2010
BK PŘÍBOR
9. 2. 2023
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice Jakub Kremser
René Klapetek
93
72
22
21
44
37
70
51
Review
Základní část 15. kolo 87
BC NOVÝ JIČÍN B
BK HLADNOV OSTRAVA B
15. 2. 2023
19:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
Filip Hudec
82
68
21
14
50
38
63
54
Review
Základní část 15. kolo 86
BK PŘÍBOR
TJ SOKOL KARVINÁ B
17. 2. 2023
19:15
tělocvična Masarykova gymnázia Dominik Holaň
Ondřej Marek
68
105
25
16
40
46
53
83
Review
Základní část 15. kolo 88
BK KRNOV
VSK VŠB-TU OSTRAVA
17. 2. 2023
19:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Lukáš Fajkus
102
45
33
6
60
20
82
30
Review
Základní část 15. kolo 89
SLAVIA HAVÍŘOV
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
15. 2. 2023
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
79
98
22
21
40
57
59
82
Review
Základní část 15. kolo 90
BK LABRADOR OSTRAVA
BK SNAKES OSTRAVA B
14. 2. 2023
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Jan Posker
70
80
17
16
40
45
58
65
Review
Základní část 15. kolo 85
BASKET OPAVA 2010
BK ODRY
16. 2. 2023
20:30
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Ondřej Chodura
80
60
21
17
43
29
63
42
Review
Základní část 16. kolo 94
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BC NOVÝ JIČÍN B
3. 3. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Tomáš Holubek
Aleš Jurda
36
107
14
33
21
67
34
87
Review
Základní část 16. kolo 95
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK PŘÍBOR
27. 2. 2023
17:30
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Jan Posker
89
51
18
9
45
28
65
44
Review
Základní část 16. kolo 93
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
BK KRNOV
2. 3. 2023
18:30
SŠHOP Český Těšín Václav Sýkora
Tomáš Kraina
79
86
25
22
46
45
61
63
Review
Základní část 16. kolo 91
BK ODRY
BK LABRADOR OSTRAVA
12. 5. 2023
19:15
Odry Michal Slovák
Matouš Přidal
76
49
17
11
41
23
58
32
Review
Základní část 16. kolo 96
TJ SOKOL KARVINÁ B
BASKET OPAVA 2010
3. 3. 2023
20:00
ZŠ Družby Karviná Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
76
109
18
24
38
46
62
81
Review
Základní část 16. kolo 92
BK SNAKES OSTRAVA B
SLAVIA HAVÍŘOV
1. 3. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Petr Opletal
Vojtěch Ščurek
65
55
15
19
35
28
55
43
Review
Základní část 17. kolo 99
BK PŘÍBOR
VSK VŠB-TU OSTRAVA
9. 3. 2023
18:00
tělocvična Masarykova gymnázia Ivo Dolinek
Michal Slovák
70
65
27
21
39
34
59
50
Review
Základní část 17. kolo 98
BASKET OPAVA 2010
BK HLADNOV OSTRAVA B
8. 3. 2023
19:30
Sportovní hala Malé Hoštice Martin Čarnecký
Ondřej Chodura
86
69
22
17
51
40
67
55
Review
Základní část 17. kolo 101
BK KRNOV
BK SNAKES OSTRAVA B
28. 4. 2023
19:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
97
91
28
31
49
52
71
77
Review
Základní část 17. kolo 102
SLAVIA HAVÍŘOV
BK LABRADOR OSTRAVA
8. 3. 2023
19:50
SPŠE Havířov Adam Giecek
Marek Pilch
63
55
17
15
31
40
46
46
Review
Základní část 17. kolo 97
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK ODRY
10. 3. 2023
20:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Jan Posker
81
52
23
10
46
33
60
47
Review
Základní část 17. kolo 100
BC NOVÝ JIČÍN B
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
8. 3. 2023
20:00
SH Krytý bazén Vojtěch Ščurek
Matouš Přidal
87
59
28
14
41
31
60
45
Review
Základní část 18. kolo 107
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BASKET OPAVA 2010
17. 3. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Ondřej Rusz
Aleš Jurda
49
74
11
26
25
41
35
59
Review
Základní část 18. kolo 106
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
BK PŘÍBOR
16. 3. 2023
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
101
76
32
16
55
41
90
67
Review
Základní část 18. kolo 103
BK ODRY
SLAVIA HAVÍŘOV
17. 3. 2023
19:15
Odry Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
65
63
9
19
27
35
53
50
Review
Základní část 18. kolo 108
BK HLADNOV OSTRAVA B
TJ SOKOL KARVINÁ B
24. 3. 2023
19:15
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Tomáš Kraina
111
79
27
21
57
45
81
69
Review
Základní část 18. kolo 104
BK LABRADOR OSTRAVA
BK KRNOV
16. 3. 2023
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Matouš Přidal
47
83
11
12
28
37
42
65
Review
Základní část 18. kolo 105
BK SNAKES OSTRAVA B
BC NOVÝ JIČÍN B
15. 3. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
83
80
13
29
38
49
61
63
Review
Základní část 19. kolo 109
BK HLADNOV OSTRAVA B
BK ODRY
31. 3. 2023
18:30
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
94
72
31
17
49
32
79
45
Review
Základní část 19. kolo 111
BASKET OPAVA 2010
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
30. 3. 2023
18:30
Sportovní hala Malé Hoštice Ivo Dolinek
Ondřej Chodura
116
69
30
10
56
27
80
45
Review
Základní část 19. kolo 112
BK PŘÍBOR
BK SNAKES OSTRAVA B
31. 3. 2023
19:15
tělocvična Masarykova gymnázia Petr Opletal
Jan Posker
59
95
19
20
33
45
46
77
Review
Základní část 19. kolo 113
BC NOVÝ JIČÍN B
BK LABRADOR OSTRAVA
28. 4. 2023
19:30
SH Krytý bazén Michal Slovák
David Tichý
87
38
28
13
36
23
61
25
Review
Základní část 19. kolo 114
BK KRNOV
SLAVIA HAVÍŘOV
31. 3. 2023
19:30
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kryštof Svoboda
76
64
12
19
39
41
60
57
Review
Základní část 19. kolo 110
TJ SOKOL KARVINÁ B
VSK VŠB-TU OSTRAVA
31. 3. 2023
20:00
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Adam Orlewski
95
47
29
17
49
27
80
38
Review
Základní část 20. kolo 120
VSK VŠB-TU OSTRAVA
BK HLADNOV OSTRAVA B
14. 4. 2023
17:30
Sportovní hala VŠB TU Ondřej Veselý
Marek Pilch
44
83
17
20
23
36
30
62
Review
Základní část 20. kolo 119
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
TJ SOKOL KARVINÁ B
11. 4. 2023
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Jan Posker
81
102
11
24
38
42
57
76
Review
Základní část 20. kolo 115
BK ODRY
BK KRNOV
14. 4. 2023
19:15
Odry Adam Giecek
Aneta Pechová
75
94
19
20
38
43
59
63
Review
Základní část 20. kolo 116
SLAVIA HAVÍŘOV
BC NOVÝ JIČÍN B
26. 4. 2023
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
64
67
20
24
30
29
45
50
Review
Základní část 20. kolo 117
BK LABRADOR OSTRAVA
BK PŘÍBOR
13. 4. 2023
20:15
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Jan Posker
67
77
19
22
32
40
49
60
Review
Základní část 20. kolo 118
BK SNAKES OSTRAVA B
BASKET OPAVA 2010
12. 4. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
64
75
9
20
29
44
46
60
Review
Základní část 21. kolo 121
BK ODRY
VSK VŠB-TU OSTRAVA
22. 4. 2023
18:15
Odry Ivo Dolinek
Filip Hudec
70
34
19
11
35
20
45
30
Review
Základní část 21. kolo 124
BASKET OPAVA 2010
BK LABRADOR OSTRAVA
21. 4. 2023
18:45
Sportovní hala Malé Hoštice Ondřej Chodura
Jan Krzywoň
85
43
22
8
40
23
63
28
Review
Základní část 21. kolo 122
BK HLADNOV OSTRAVA B
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
21. 4. 2023
19:15
Gymnázium Hladnov René Klapetek
Michal Slovák
80
93
20
14
45
35
61
70
Review
Základní část 21. kolo 126
BK KRNOV
BC NOVÝ JIČÍN B
21. 4. 2023
19:30
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Martin Čarnecký
89
84
19
24
48
43
65
63
Review
Základní část 21. kolo 123
TJ SOKOL KARVINÁ B
BK SNAKES OSTRAVA B
21. 4. 2023
20:00
ZŠ Družby Karviná Adam Giecek
Lukáš Stáňa
92
84
18
29
40
48
66
64
Review
Základní část 21. kolo 125
BK PŘÍBOR
SLAVIA HAVÍŘOV
21. 4. 2023
20:30
tělocvična Masarykova gymnázia Vojtěch Ščurek
Dominik Holaň
79
92
19
24
39
54
59
67
Review
Základní část 22. kolo 132
TJ SLAVOJ ČESKÝ TĚŠÍN
VSK VŠB-TU OSTRAVA
11. 5. 2023
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
115
61
42
13
59
31
97
47
Review
Základní část 22. kolo 127
BK ODRY
BC NOVÝ JIČÍN B
5. 5. 2023
19:15
Odry Adam Giecek
Marek Pilch
62
84
18
29
34
47
45
64
Review
Základní část 22. kolo 128
BK KRNOV
BK PŘÍBOR
5. 5. 2023
19:30
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Chodura
Lukáš Fajkus
101
65
33
25
48
34
73
54
Review
Základní část 22. kolo 129
SLAVIA HAVÍŘOV
BASKET OPAVA 2010
22. 2. 2023
19:45
SPŠE Havířov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
66
100
17
33
33
49
46
70
Review
Základní část 22. kolo 130
BK LABRADOR OSTRAVA
TJ SOKOL KARVINÁ B
4. 5. 2023
20:15
Trojhalí Vojtěch Ščurek
Marek Pilch
60
83
8
25
26
41
45
64
Review
Základní část 22. kolo 131
BK SNAKES OSTRAVA B
BK HLADNOV OSTRAVA B
3. 5. 2023
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Petr Opletal
84
86
35
24
57
42
68
68
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jakub Zikl Karviná B 25 6 1.0 26.0 8.3 1.3 5.3/9.7 55.2 1.3
Jan Krutina Karviná B 28 10 1.0 13.8 5.4 0.3 2.1/3.5 60.0 2.6
Jakub Buchtík Karviná B 20 8 1.0 15.5 5.1 0.9 2.6/4.8 55.3 2.3
Petr Švesták Karviná B 22 8 1.0 15.4 3.1 2.5 1.6/2.0 81.3 2.1
Tomáš Hamrus Karviná B 34 9 1.0 12.3 2.7 2.1 0.7/0.9 0.0* 3.0
6 Dominik Tomek Karviná B 21 9 1.0 11.7 2.8 1.9 0.4/0.9 0.0* 1.9
12 Jakub Lepka Karviná B 26 4 1.0 23.5 9.3 0.8 2.8/5.3 52.4 1.8
David Habrda Karviná B 19 9 1.0 6.8 1.9 0.9 0.3/0.9 0.0* 1.3
Sebastián Kloss Karviná B 23 1 1.0 14.0 4.0 1.0 3.0/4.0 75.0 1.0
Ladislav Filo Karviná B 22 5 1.0 2.0 0.0 0.6 0.2/0.4 0.0* 1.0
Roman Hašek Karviná B 29 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.8
19 Šimon Veselý Karviná B 21 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.6
Ondřej Ciasnocha Karviná B 21 5 1.0 0.8 0.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.4
Jindřich Wisla Karviná B 34 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Lukasz Ferfecki ČT 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Šimeček Opava 2010 B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Divinec Odry 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Chalupa VŠB Ostrava 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Blačinský Hladnov B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Orlando Duanes VŠB Ostrava 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Štěrba Opava 2010 B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Stuchlik ČT 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Havel BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Slovák BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hanzelka BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šesták BK Krnov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Orság Odry 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Havrlant Nový Jičín B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Paluv Karviná B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Jašek Nový Jičín B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Žídek VŠB Ostrava 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Machala BK Příbor 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kubečka BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mariusz Kubien ČT 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Michna BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hrňa Odry 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Tomek Nový Jičín B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kuděla Opava 2010 B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Maléř BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Zima Karviná B 22 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Přemysl Kořínek Hladnov B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vlček Hladnov B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Danylo Lobach Odry 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kowalski VŠB Ostrava 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Doležel VŠB Ostrava 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Klepáč SNAK B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Vons SNAK B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Rudolf Odry 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Štiak VŠB Ostrava 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Klíma BK Krnov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Šafr VŠB Ostrava 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Artur Wojnarowský Hladnov B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Přidal SNAK B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Rygel BK LABRADOR 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Jelič Nový Jičín B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Zhasil Hladnov B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Balvín VŠB Ostrava 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Fegler Odry 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Valigura Odry 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Pavelek Opava 2010 B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Sekerák Hladnov B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Miklóšik Nový Jičín B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vyhnánek SNAK B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Janoš BK Krnov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Velička BK Příbor 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bystroň Nový Jičín B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Holek SNAK B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vala VŠB Ostrava 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Martinec Odry 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Tichý Odry 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leszek Siwy ČT 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hajduk ČT 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukasz Kuboszek ČT 56 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pater BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vlček Odry 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pešák Odry 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Grzegorz Siwy ČT 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michał Talik ČT 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kopčanský VŠB Ostrava 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simon Jurdanov Nový Jičín B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Grigor BK Krnov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hegar Nový Jičín B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Priadka VŠB Ostrava 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Šustek Odry 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Miľo Nový Jičín B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kazmierczak ČT 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Machold Opava 2010 B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Kalisz BK Krnov 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Smyček Karviná B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Janíček Nový Jičín B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Nowak Karviná B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Debicki ČT 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Pietrysko ČT 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Rešl Nový Jičín B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Przebinda ČT 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Szymon Ciompa ČT 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mihál BK LABRADOR 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Šindler Nový Jičín B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Szczur Hladnov B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ján Matiaško BK Krnov 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Valenta Opava 2010 B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holčapek SNAK B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Dadák VŠB Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Niesporek BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Muntág BK Příbor 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Filipiak Karviná B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hanzlík BK Příbor 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Dvorský Odry 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bentkowski Hladnov B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Beneš BK Krnov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hanzelka Nový Jičín B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kučeva Karviná B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
95 Martin Kozel Hladnov B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Holek SNAK B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Budín Odry 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
73 Luboš Heinc Slavia Havířov 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Štěpán BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomasz Holisz ČT 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Volný VŠB Ostrava 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Velebil BK LABRADOR 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Juraszek Karviná B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludvík Magnusek BK LABRADOR 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Říčka BK Příbor 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Špitalský VŠB Ostrava 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Kretschmann BK Příbor 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 František Siska Slavia Havířov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kovalčík Karviná B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Janus BK LABRADOR 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Bobko BK Příbor 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Libor Piškytl BK Příbor 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Martin Tomaštík Slavia Havířov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Říčka BK Příbor 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Nakládal BK LABRADOR 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Gruchala BK LABRADOR 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rafal Domajer ČT 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Schuster Opava 2010 B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Omaník Nový Jičín B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Broulík VŠB Ostrava 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Jan Navrátil Slavia Havířov 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Skácelík Opava 2010 B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Rýdel Nový Jičín B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Rumian BK Krnov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Chudoba BK Krnov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Durišík BK Krnov 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Strnisko BK Krnov 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Bratčenkov SNAK B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Zdražil Nový Jičín B 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Medek Nový Jičín B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pindroch Nový Jičín B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kubáň BK Příbor 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Novák BK Příbor 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Vojtěch Sedlák Slavia Havířov 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mateo Bilič BK Příbor 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Gibas VŠB Ostrava 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Příchodský SNAK B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Mosler Karviná B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
51 Tomáš Kraina Slavia Havířov 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Robert Závada Slavia Havířov 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Václav Sýkora Slavia Havířov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
69 Daniel Giecek Hladnov B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Černý BK LABRADOR 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Balák VŠB Ostrava 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Matějka Opava 2010 B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dihel Opava 2010 B 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bobocký Opava 2010 B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Šolc Opava 2010 B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Horák Opava 2010 B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Štěpánek Karviná B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Peter SNAK B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pospíšilík Nový Jičín B 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Křídlo Nový Jičín B 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Janovský BK Krnov 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Ježek ČT 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fukala ČT 50 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Igor Bosák ČT 52 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Beier ČT 57 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Černý VŠB Ostrava 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Sokol VŠB Ostrava 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Benek BK LABRADOR 48 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Vojtěch Žurek Hladnov B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Přemyslav Rylko ČT 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Čarnecký BK Krnov 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sikora Hladnov B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hlaváček BK Krnov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Dostál BK LABRADOR 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Formánek SNAK B 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítězslav Branda Opava 2010 B 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Choleva Nový Jičín B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Gniadek SNAK B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dedek SNAK B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Zapletal Nový Jičín B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Patrik Smažák Hladnov B 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Moninec Opava 2010 B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Zemánek BK Příbor 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Otakar Kukla Opava 2010 B 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Gniadek SNAK B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Aleš Jurda Hladnov B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Ščurek SNAK B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Béreš Odry 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kortiš BK Krnov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Šíma Karviná B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Sodomka Karviná B 32 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Katreniak VŠB Ostrava 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Číšecký Karviná B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ota Baďura Odry 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Stančík BK LABRADOR 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Schrebenský SNAK B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Ihring Opava 2010 B 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Močigemba VŠB Ostrava 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Vítek SNAK B 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kováč Nový Jičín B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Viktorin Hladnov B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Pavela Opava 2010 B 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Luzar VŠB Ostrava 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Florčík BK LABRADOR 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mikulec Nový Jičín B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Bačák VŠB Ostrava 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Radim Grossman Slavia Havířov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
33 Tomáš Dvořák Slavia Havířov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pavelka BK Příbor 46 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Dihel Opava 2010 B 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
44 Jiří Rabiec Hladnov B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Tecl Opava 2010 B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Obercian BK Příbor 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Horkel SNAK B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Veselý BK LABRADOR 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kamil Vašťák SNAK B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Pilch SNAK B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Michael Mach Slavia Havířov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Filip Helštýn Hladnov B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šíma Hladnov B 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Gregor Nový Jičín B 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Panák Nový Jičín B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Vlček BK Příbor 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Samiec VŠB Ostrava 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Peška BK LABRADOR 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Smolarčík SNAK B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Halík BK LABRADOR 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
13 Pavel Malatinský Slavia Havířov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikolajek VŠB Ostrava 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zápalka BK Krnov 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Serhii Yakhno Odry 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*