2. liga žen

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 115
ŠKO-ENERGO MB
Loko Trutnov B
9. 12. 2023
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Michal Horník
Vitaliy Shumskyy
72
76
24
12
44
36
61
61
Review
skupina B 1. kolo 114
BK Brandýs nad Labem
Basket Poděbrady
9. 12. 2023
14:00
ZŠ Na Výsluní Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Hošek
58
60
17
14
27
31
44
41
Review
skupina B 1. kolo 113
SK Renocar Podolí
Vlčice Žďár
9. 12. 2023
15:30
SH Podolí u Brna Michal Škaroupka
Michal Slovák
84
48
10
16
37
30
60
41
Review
skupina B 1. kolo 112
SBŠ Ostrava B
Basket Ostrava
8. 12. 2023
19:40
Hala Sportovního Gymnázia Adam Giecek
Petr Opletal
54
56
6
13
26
25
45
38
Review
skupina B 2. kolo 117
BC Kolín
Loko Trutnov B
16. 9. 2023
13:00
SOU Spojů Kolín Pavel Theodor
Ondřej Vlach
23
66
9
10
15
31
20
50
Review
skupina B 2. kolo 118
SBŠ Ostrava B
BK Brandýs nad Labem
16. 9. 2023
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Vojtěch Ščurek
Kryštof Svoboda
31
76
10
23
12
41
24
61
Review
skupina B 2. kolo 116
BK Sojky Pelhřimov
ŠKO-ENERGO MB
16. 9. 2023
15:15
SH Pelhřimov Michal Dub
Albert Jilg
45
101
12
28
24
51
33
78
Review
skupina B 2. kolo 119
Basket Ostrava
Basket Poděbrady
16. 9. 2023
18:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Lenka Bočková
Ondřej Marek
63
71
11
11
27
37
46
56
Review
skupina B 3. kolo 122
SBŠ Ostrava B
Basket Poděbrady
17. 9. 2023
10:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Petr Opletal
35
84
7
18
17
43
29
59
Review
skupina B 3. kolo 120
BK Sojky Pelhřimov
Loko Trutnov B
17. 9. 2023
11:00
SH Pelhřimov Michal Dub
Albert Jilg
33
81
8
14
22
33
27
65
Review
skupina B 3. kolo 123
Basket Ostrava
BK Brandýs nad Labem
17. 9. 2023
11:30
Sportovní hala SPŠ Ostrava Lenka Bočková
Ondřej Marek
64
77
22
19
35
43
48
63
Review
skupina B 3. kolo 121
BC Kolín
ŠKO-ENERGO MB
17. 9. 2023
13:00
SOU Spojů Kolín Dennis Billík
František Syrovátka
40
60
6
18
20
30
30
44
Review
skupina B 4. kolo 125
Loko Trutnov B
Vlčice Žďár
30. 9. 2023
-
3. ZŠ
20
0
*
Review
skupina B 4. kolo 127
BC Kolín
Basket Ostrava
30. 9. 2023
11:00
SOU Spojů Kolín Tomáš Tejček
Štěpán Beran
36
113
5
34
12
67
25
95
Review
skupina B 4. kolo 126
BK Sojky Pelhřimov
SBŠ Ostrava B
30. 9. 2023
15:30
SH Pelhřimov Petr Mynarčík
Michal Kubeš
46
59
12
10
18
27
34
43
Review
skupina B 4. kolo 124
ŠKO-ENERGO MB
SK Renocar Podolí
30. 9. 2023
16:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Frána
David Volný
65
55
26
12
35
22
48
50
Review
skupina B 5. kolo 128
ŠKO-ENERGO MB
Vlčice Žďár
1. 10. 2023
09:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Jan Musil
Jan Hejnic
73
62
22
9
37
26
62
48
Review
skupina B 5. kolo 130
BK Sojky Pelhřimov
Basket Ostrava
1. 10. 2023
09:00
SH Pelhřimov Petr Mynarčík
Michal Kubeš
58
88
15
22
28
45
34
64
Review
skupina B 5. kolo 131
BC Kolín
SBŠ Ostrava B
1. 10. 2023
11:00
SOU Spojů Kolín Petr Znamínko
Tomáš Benda
39
42
6
11
25
22
34
33
Review
skupina B 5. kolo 129
Loko Trutnov B
SK Renocar Podolí
1. 10. 2023
11:45
3. ZŠ Pavel Bohata
Martin Růžička
54
65
14
25
26
38
38
54
Review
skupina B 6. kolo 132
SBŠ Ostrava B
ŠKO-ENERGO MB
14. 10. 2023
14:00
Hala Sportovního Gymnázia Michal Slovák
Tomáš Kraina
64
80
20
24
34
39
45
63
Review
skupina B 6. kolo 134
SK Renocar Podolí
BK Brandýs nad Labem
14. 10. 2023
15:30
SH Podolí u Brna Jiří Fanta
Martin Račanský
78
54
17
16
33
26
64
40
Review
skupina B 6. kolo 135
Vlčice Žďár
Basket Poděbrady
14. 10. 2023
17:15
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Tereza Večeřová
53
66
10
19
27
35
43
56
Review
skupina B 6. kolo 133
Basket Ostrava
Loko Trutnov B
14. 10. 2023
18:00
Trojhalí Václav Sýkora
Jan Menšík
80
68
18
19
29
35
54
48
Review
skupina B 7. kolo 139
Vlčice Žďár
BK Brandýs nad Labem
15. 10. 2023
11:00
Hala 2. ZŠ Michal Kubeš
Tereza Večeřová
50
71
11
18
24
28
36
50
Review
skupina B 7. kolo 136
SBŠ Ostrava B
Loko Trutnov B
15. 10. 2023
12:30
Hala Sportovního Gymnázia Michal Slovák
Tomáš Kraina
45
71
10
21
24
42
38
50
Review
skupina B 7. kolo 138
SK Renocar Podolí
Basket Poděbrady
15. 10. 2023
12:30
SH Podolí u Brna Jiří Fanta
Martin Račanský
47
61
10
22
21
37
37
49
Review
skupina B 7. kolo 137
Basket Ostrava
ŠKO-ENERGO MB
15. 10. 2023
13:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Václav Sýkora
Jan Menšík
58
74
16
20
37
22
33
53
Review
skupina B 8. kolo 143
BC Kolín
Vlčice Žďár
4. 11. 2023
11:00
SOU Spojů Kolín Daniel Čížek
Jan Hošek
50
47
17
13
27
20
39
31
Review
skupina B 8. kolo 140
ŠKO-ENERGO MB
BK Brandýs nad Labem
4. 11. 2023
12:30
IX. základní škola Tomáš Tejček
Martin Koudela
60
70
18
18
30
35
42
52
Review
skupina B 8. kolo 142
BK Sojky Pelhřimov
SK Renocar Podolí
4. 11. 2023
16:00
SH Pelhřimov Robin Petrák
Michal Škaroupka
52
69
19
20
29
36
43
52
Review
skupina B 8. kolo 141
Loko Trutnov B
Basket Poděbrady
4. 11. 2023
17:30
3. ZŠ František Syrovátka
Ondřej Melzer
47
46
12
11
25
22
34
35
Review
skupina B 9. kolo 146
BK Sojky Pelhřimov
Vlčice Žďár
5. 11. 2023
09:00
SH Pelhřimov Robin Petrák
Michal Škaroupka
36
89
8
23
15
41
32
59
Review
skupina B 9. kolo 144
ŠKO-ENERGO MB
Basket Poděbrady
5. 11. 2023
10:00
IX. základní škola Jan Jeřáb
Pavel Šenk
47
56
17
9
26
27
35
45
Review
skupina B 9. kolo 145
Loko Trutnov B
BK Brandýs nad Labem
5. 11. 2023
11:15
3. ZŠ František Syrovátka
Ondřej Melzer
59
67
11
13
26
33
40
50
Review
skupina B 9. kolo 147
BC Kolín
SK Renocar Podolí
5. 11. 2023
13:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Petr Znamínko
Jan Hejnic
58
69
14
22
27
39
43
55
Review
skupina B 10. kolo 150
BK Brandýs nad Labem
BK Sojky Pelhřimov
18. 11. 2023
13:00
ZŠ Na Výsluní Ondřej Svejkovský
Michal Mainuš
81
46
25
6
36
17
55
33
Review
skupina B 10. kolo 151
Basket Poděbrady
BC Kolín
18. 11. 2023
16:00
MSH Ostende Jan Renc
Ondřej Vlach
55
43
10
13
27
23
46
28
Review
skupina B 10. kolo 148
SK Renocar Podolí
SBŠ Ostrava B
18. 11. 2023
18:00
SH Podolí u Brna Michal Škaroupka
Jiří Krejčiřík
54
50
15
8
29
19
40
31
Review
skupina B 10. kolo 149
Vlčice Žďár
Basket Ostrava
18. 11. 2023
18:15
Hala 2. ZŠ Jan Bráblík
Tereza Večeřová
72
81
18
15
29
38
54
58
Review
skupina B 11. kolo 153
Vlčice Žďár
SBŠ Ostrava B
19. 11. 2023
11:00
Hala 2. ZŠ Jan Bráblík
Tereza Večeřová
71
50
20
19
31
30
54
45
Review
skupina B 11. kolo 154
BK Brandýs nad Labem
BC Kolín
19. 11. 2023
12:00
ZŠ Na Výsluní Ondřej Svejkovský
Jakub Hejduk
61
52
22
10
32
29
50
32
Review
skupina B 11. kolo 152
SK Renocar Podolí
Basket Ostrava
19. 11. 2023
14:00
SH Podolí u Brna Jiří Krejčiřík
Aleš Chlup
54
63
8
16
25
35
40
48
Review
skupina B 12. kolo 160
Loko Trutnov B
ŠKO-ENERGO MB
10. 12. 2023
11:45
3. ZŠ Vitaliy Shumskyy
Ondřej Vlach
86
69
23
24
44
38
67
56
Review
skupina B 12. kolo 156
BC Kolín
BK Sojky Pelhřimov
10. 12. 2023
13:00
SOU Spojů Kolín Dominik Výborný
Petr Havlíček
72
30
14
11
37
14
53
21
Review
skupina B 12. kolo 159
Basket Poděbrady
BK Brandýs nad Labem
10. 12. 2023
13:30
MSH Ostende Lukáš Ulrych
Tomáš Tejček
61
62
17
10
32
20
46
42
Review
skupina B 12. kolo 158
Vlčice Žďár
SK Renocar Podolí
10. 12. 2023
15:00
Hala 2. ZŠ Ondřej Josefus
Tereza Večeřová
59
74
14
20
36
37
48
52
Review
skupina B 12. kolo 157
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava B
6. 12. 2023
19:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
59
45
21
12
41
25
48
36
Review
skupina B 13. kolo 164
BK Brandýs nad Labem
Basket Ostrava
6. 1. 2024
13:00
ZŠ Na Výsluní Jan Renc
Jakub Petrák
80
68
28
15
51
30
65
50
Review
skupina B 13. kolo 162
ŠKO-ENERGO MB
BC Kolín
6. 1. 2024
16:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Lukáš Balog
Jiří Pavýza
68
60
18
16
36
25
57
40
Review
skupina B 13. kolo 163
Basket Poděbrady
SBŠ Ostrava B
6. 1. 2024
18:00
MSH Ostende Petr Havlíček
Dominik Štancl
73
43
18
12
34
14
54
28
Review
skupina B 14. kolo 167
BK Brandýs nad Labem
SBŠ Ostrava B
7. 1. 2024
10:00
ZŠ Na Výsluní Jan Renc
Jakub Petrák
60
40
9
11
29
20
46
31
Review
skupina B 14. kolo 168
Basket Poděbrady
Basket Ostrava
7. 1. 2024
12:00
MSH Ostende Petr Havlíček
Dominik Štancl
58
51
18
9
30
23
44
34
Review
skupina B 14. kolo 166
Loko Trutnov B
BC Kolín
7. 1. 2024
12:15
3. ZŠ Roman Mareš
Martin Růžička
69
37
13
10
30
16
51
24
Review
skupina B 15. kolo 172
SBŠ Ostrava B
BC Kolín
20. 1. 2024
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Václav Sýkora
Jiří Navrátil
52
59
17
14
25
30
38
35
49
49
Review
skupina B 15. kolo 170
SK Renocar Podolí
Loko Trutnov B
20. 1. 2024
15:30
SH Podolí u Brna Robin Petrák
Kristýna Jansová
73
55
20
8
32
21
55
36
Review
skupina B 15. kolo 169
Vlčice Žďár
ŠKO-ENERGO MB
20. 1. 2024
17:30
Hala 2. ZŠ Petr Jakubík
Daniel Chvála
61
84
11
19
17
41
43
63
Review
skupina B 16. kolo 174
Vlčice Žďár
Loko Trutnov B
21. 1. 2024
09:00
Hala 2. ZŠ Petr Jakubík
Daniel Chvála
58
65
17
17
29
32
37
50
Review
skupina B 16. kolo 173
SK Renocar Podolí
ŠKO-ENERGO MB
3. 3. 2024
12:30
SH Podolí u Brna Robin Petrák
Dominik Krčmář
102
56
26
12
42
30
71
43
Review
skupina B 16. kolo 176
Basket Ostrava
BC Kolín
21. 1. 2024
13:30
Trojhalí Adam Giecek
Lukáš Fajkus
88
60
21
10
43
24
67
49
Review
skupina B 17. kolo 178
ŠKO-ENERGO MB
Basket Ostrava
10. 2. 2024
09:30
Sportovní hala Ml. Boleslav Tomáš Tejček
Martin Koudela
73
66
18
19
35
40
58
46
Review
skupina B 17. kolo 180
BK Brandýs nad Labem
Vlčice Žďár
10. 2. 2024
12:00
ZŠ Na Výsluní Jan Renc
David Volný
70
53
16
8
32
15
46
37
Review
skupina B 17. kolo 177
Loko Trutnov B
SBŠ Ostrava B
10. 2. 2024
17:30
3. ZŠ Michal Kult
Roman Mareš
87
38
20
10
43
25
64
32
Review
skupina B 17. kolo 179
Basket Poděbrady
SK Renocar Podolí
10. 2. 2024
18:00
MSH Ostende Pavel Bohata
Richard Gottfried
51
45
12
10
21
23
35
33
Review
skupina B 18. kolo 182
Loko Trutnov B
Basket Ostrava
11. 2. 2024
09:00
3. ZŠ Michal Kult
Roman Mareš
67
57
16
14
28
25
46
45
Review
skupina B 18. kolo 184
Basket Poděbrady
Vlčice Žďár
11. 2. 2024
10:00
MSH Ostende Pavel Bohata
Richard Gottfried
64
46
15
8
28
17
48
36
Review
skupina B 18. kolo 181
ŠKO-ENERGO MB
SBŠ Ostrava B
11. 2. 2024
10:00
Sportovní hala Ml. Boleslav Petr Znamínko
Jáchym Povolný
60
43
23
7
35
18
45
31
Review
skupina B 18. kolo 183
BK Brandýs nad Labem
SK Renocar Podolí
11. 2. 2024
11:00
ZŠ Na Výsluní Jan Renc
Adéla Zemancová
74
64
30
18
45
32
60
48
Review
skupina B 19. kolo 186
BK Brandýs nad Labem
Loko Trutnov B
24. 2. 2024
11:00
ZŠ Na Výsluní Klaudia Aleksandra Karwowska
Jan Neubauer
53
66
14
20
29
37
44
59
Review
skupina B 19. kolo 185
Basket Poděbrady
ŠKO-ENERGO MB
24. 2. 2024
13:00
MSH Ostende Petr Havlíček
Tomáš Tejček
72
45
16
15
36
27
56
35
Review
skupina B 19. kolo 188
SK Renocar Podolí
BC Kolín
2. 3. 2024
16:30
SH Podolí u Brna Robin Petrák
Dominik Krčmář
61
48
16
10
32
29
49
42
Review
skupina B 20. kolo 190
Basket Poděbrady
Loko Trutnov B
25. 2. 2024
10:30
MSH Ostende Petr Havlíček
Tomáš Tejček
57
60
16
19
32
38
40
48
Review
skupina B 20. kolo 192
Vlčice Žďár
BC Kolín
25. 2. 2024
13:30
Hala 2. ZŠ Václav Dolejš
Ondřej Josefus
49
47
10
11
28
23
43
32
Review
skupina B 20. kolo 189
BK Brandýs nad Labem
ŠKO-ENERGO MB
25. 2. 2024
15:00
ZŠ Na Výsluní Klaudia Aleksandra Karwowska
Michal Dub
72
69
13
19
28
35
40
50
Review
skupina B 21. kolo 195
BC Kolín
BK Brandýs nad Labem
16. 3. 2024
11:00
SOU Spojů Kolín Michaela Scholzová
Tomáš Tejček
47
51
8
15
18
33
35
41
Review
skupina B 21. kolo 193
Basket Ostrava
SK Renocar Podolí
16. 3. 2024
14:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Dominik Holaň
Kryštof Svoboda
63
76
10
18
30
39
41
66
Review
skupina B 21. kolo 194
SBŠ Ostrava B
Vlčice Žďár
16. 3. 2024
15:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Kraina
Petr Opletal
30
73
9
20
14
40
24
54
Review
skupina B 22. kolo 198
Basket Ostrava
Vlčice Žďár
17. 3. 2024
10:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Dominik Holaň
Kryštof Svoboda
46
71
19
15
30
36
34
57
Review
skupina B 22. kolo 200
BC Kolín
Basket Poděbrady
17. 3. 2024
12:00
SOU Spojů Kolín Ivo Melichárek
Jakub Hejduk
37
73
8
22
15
40
28
57
Review
skupina B 22. kolo 197
SBŠ Ostrava B
SK Renocar Podolí
17. 3. 2024
14:30
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Kraina
Petr Opletal
38
66
4
14
22
28
30
43
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tereza Brůžková Tigers Basketball ČB 22 20 1.0 20.4 7.1 0.3 5.3/8.5 62.7 1.9
12 Tereza Poživilová Lokomotiva Liberec 31 22 1.0 18.4 5.6 1.5 2.5/3.7 69.1 1.4
Kristýna Herinková B. Jablonec n. N. 26 25 1.0 16.1 6.1 0.1 3.5/4.9 71.5 1.8
Eliška Misíková BC Benešov 24 26 1.0 14.1 2.8 2.2 1.9/2.6 73.1 1.7
Zuzana Čermáková BK Lvice Litoměřice 26 22 1.0 15.5 5.5 0.3 3.6/5.5 65.6 3.0
18 Klára Šmídová Sokol Kladno 21 22 1.0 13.8 4.5 0.7 2.5/3.5 71.8 2.0
Lucie Jirchářová B. Jablonec n. N. 21 25 1.0 11.9 5.1 0.0 1.6/2.6 60.6 1.4
9 Klaudie Kelerová Basket Ostrava 18 14 1.0 20.6 3.4 3.7 2.7/3.6 74.5 2.4
11 Pavlína Vitovská Ško-Energo MB 21 18 1.0 15.8 4.4 0.8 4.4/7.8 56.7 2.7
7 Simona Prchalová Lokomotiva Liberec 35 22 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/1.9 0.0* 3.0
23 Eliška Malíková Sokol Kladno 22 22 1.0 11.9 2.0 1.6 2.9/4.2 67.7 2.9
Monika Fučíková BC Benešov 22 14 1.0 18.5 5.0 2.1 2.1/2.9 70.7 1.1
Simona Pazourková Slovanka Roudnice 18 19 1.0 13.4 3.5 1.0 3.4/5.2 65.7 2.2
Melánie Štréblová SLUNETA Ústí n. L. 20 21 1.0 12.1 3.0 1.5 1.4/2.3 61.2 2.3
Daniela Kyselová DBaK 25 20 1.0 12.5 3.9 1.4 0.7/1.5 0.0* 1.6
Natálie Budilová BC Benešov 23 25 1.0 9.9 2.7 0.7 2.3/3.4 67.1 2.4
4 Tereza Bosáková Basket Ostrava 18 17 1.0 14.5 3.4 2.1 1.6/2.7 58.7 1.9
Adéla Morávková SK Renocar Podolí 29 20 1.0 11.9 3.1 1.1 2.7/4.9 54.1 2.4
Natálie Juhászová DBaK 23 20 1.0 11.9 5.1 0.2 1.2/2.2 55.8 1.2
Leona Kořínková Slovanka Roudnice 18 20 1.0 11.6 3.5 1.2 1.1/2.1 52.4 2.8
Nikola Švambergová DBaK 23 22 1.0 10.2 3.1 0.8 1.7/3.2 54.3 2.9
Alžběta Seifrtová Pod 20 22 1.0 10.2 2.9 0.8 2.1/4.5 48.0 1.8
Marie Riegertová SLUNETA Ústí n. L. 20 21 1.0 10.1 3.1 0.8 1.6/3.0 54.0 2.0
Eliška Urbanová Pod 20 19 1.0 11.2 4.1 0.0 3.1/4.3 70.7 2.1
Martina Míková BC Benešov 31 24 1.0 8.6 3.6 0.0 1.3/2.2 61.5 2.9
Michaela Potočková Pod 28 18 1.0 11.4 2.8 1.3 1.9/2.6 72.3 0.8
Tereza Čmejrková B. Jablonec n. N. 22 25 1.0 8.0 1.5 1.4 0.7/0.9 0.0* 1.7
10 Kateřina Ebertová BK Lvice Litoměřice 18 19 1.0 10.4 4.3 0.3 1.0/2.3 44.2 2.3
Karolína Bisová BK Lvice Litoměřice 19 17 1.0 11.6 4.4 0.4 1.9/2.6 72.7 2.0
88 Sofie Kaducová Basket Ostrava 17 11 1.0 17.2 5.4 0.5 5.1/8.7 58.3 2.5
16 Eliška Strnadová Sokol Kladno 22 22 1.0 8.4 1.1 1.8 0.8/1.1 0.0* 1.5
12 Tereza Plašilová Loko Trutnov B 18 16 1.0 11.6 3.6 0.4 3.2/4.6 69.9 2.3
22 Michaela Mocová Ško-Energo MB 29 14 1.0 13.1 4.9 0.0 3.3/6.4 51.1 2.1
Kateřina Votrubová BK Brandýs n.L. 21 18 1.0 10.1 2.5 0.9 2.2/3.1 71.4 0.9
Nela Hahnová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 9.0 3.1 0.3 1.9/3.8 50.0 2.3
8 Zuzana Motúzová Ško-Energo MB 37 13 1.0 13.7 4.8 0.7 2.1/2.5 81.8 1.3
Lucie Kadlecová Tigers Basketball ČB 30 20 1.0 8.8 2.0 1.2 1.3/1.6 0.0* 3.2
Klára Vondřičková SLUNETA Ústí n. L. 20 17 1.0 10.3 3.7 0.4 1.8/3.4 54.4 2.8
Eva Frajerová Sla 18 19 1.0 9.1 2.2 1.0 1.7/2.6 64.0 1.8
Viola Zajícová SLUNETA Ústí n. L. 20 20 1.0 8.7 2.8 0.6 1.3/1.9 0.0* 0.9
Michaela Jíchová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 8.6 2.8 0.8 0.6/0.9 0.0* 2.7
Eliška Hálová BC Benešov 22 9 1.0 18.8 5.8 0.7 5.2/7.1 73.4 2.3
Darina Peterková Tigers Basketball ČB 20 10 1.0 16.8 4.8 1.6 2.4/4.1 58.5 2.4
16 Adéla Hlavová Lokomotiva Liberec 24 22 1.0 7.6 2.0 0.5 1.9/3.4 54.7 1.7
Monika Hamplová BK Brandýs n.L. 31 18 1.0 9.2 2.9 0.7 1.4/2.1 68.4 1.9
Johana Chvojková BK Lvice Litoměřice 20 20 1.0 8.3 3.5 0.0 1.4/2.2 61.4 2.0
10 Adéla Jiránková Lokomotiva Liberec 24 21 1.0 7.7 3.0 0.2 1.0/1.7 0.0* 1.8
22 Barbora Krausová BCKol 19 18 1.0 8.9 0.9 2.1 0.9/1.2 0.0* 2.2
7 Tereza Strýčková Loko Trutnov B 18 17 1.0 9.4 2.8 0.8 1.2/1.9 0.0* 1.2
Agáta Novotná Slovanka Roudnice 18 18 1.0 8.7 2.6 1.1 0.4/1.0 0.0* 2.1
Tereza Ryšavá Pod 20 22 1.0 7.1 2.9 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.1
Anna Benešová SK Renocar Podolí 20 18 1.0 8.7 1.6 1.6 0.8/1.1 0.0* 1.4
Terezie Zirmová B. Jablonec n. N. 20 25 1.0 6.2 1.7 0.7 0.8/1.5 0.0* 2.7
Monika Pošvicová Vlčice Žďár 34 13 1.0 11.9 3.8 0.5 3.0/3.8 78.0 2.6
8 Nela Michálková Lokomotiva Liberec 24 16 1.0 9.5 1.8 1.6 1.3/2.0 65.6 2.0
Klára Buňková DBaK 26 22 1.0 6.9 2.2 0.5 0.8/1.2 0.0* 0.7
Hana Tomková BK Brandýs n.L. 19 20 1.0 7.6 2.8 0.4 0.8/1.3 0.0* 1.5
Alžběta Matasová Slovanka Roudnice 18 9 1.0 16.4 4.3 1.4 3.4/6.1 56.4 3.3
Klára Votrubová BK Brandýs n.L. 24 20 1.0 7.3 1.2 1.2 1.5/1.9 0.0* 1.5
Adéla Bernáthová Slovanka Roudnice 18 17 1.0 8.6 2.3 0.8 1.5/2.3 66.7 1.5
Veronika Bisová BK Lvice Litoměřice 22 18 1.0 8.1 3.4 0.2 0.8/1.6 0.0* 0.5
Andrea Jurašek Vlčice Žďár 38 15 1.0 9.7 2.9 1.1 0.5/0.8 0.0* 2.0
13 Markéta Dřevová Ško-Energo MB 36 13 1.0 11.2 2.7 0.9 3.0/4.2 72.2 2.2
Klára Aubrechtová DBaK 18 18 1.0 8.0 1.6 1.3 0.9/1.4 0.0* 1.8
Tereza Rosůlková SK Renocar Podolí 21 15 1.0 9.6 3.7 0.0 2.1/3.1 68.1 2.6
14 Tereza Fekarová BCKol 25 18 1.0 7.8 1.8 0.9 1.4/1.8 0.0* 2.2
Viktorie Juricová B. Jablonec n. N. 21 15 1.0 9.2 2.9 0.5 2.1/3.1 66.0 2.3
Tereza Krebsová BK Lvice Litoměřice 20 22 1.0 6.2 1.8 0.7 0.4/0.6 0.0* 2.3
16 Barbora Bušková BCKol 22 16 1.0 8.4 3.3 0.1 1.7/4.1 40.9 2.3
Denisa Klimenková SBŠ Ostrava B 21 16 1.0 8.3 1.4 0.9 2.8/4.2 65.7 1.4
Kateřina Michalová SK Renocar Podolí 23 20 1.0 6.5 1.4 0.8 1.6/2.6 60.8 1.5
Tereza Ješkeová B. Jablonec n. N. 25 11 1.0 11.7 5.4 0.0 1.0/3.5 28.2 1.2
75 Aneta Finková Loko Trutnov B 21 11 1.0 11.7 3.0 1.2 2.2/2.5 85.7 2.5
Kamila Knopová BC Benešov 23 22 1.0 5.9 1.8 0.5 0.7/1.0 0.0* 1.6
Karolína Velická BK Loko Karlovy Vary 18 13 1.0 9.8 3.5 0.0 2.8/3.6 76.6 1.5
Anna Svobodová BK Lvice Litoměřice 26 17 1.0 7.5 1.2 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.4
Barbora Pešatová Sla 21 16 1.0 7.9 2.6 0.3 1.9/2.8 66.7 1.5
Natálie Benešová SK Renocar Podolí 20 18 1.0 7.0 2.2 0.3 1.8/3.2 56.9 2.2
9 Dominika Máchová BCKol 28 18 1.0 6.9 1.4 1.1 0.9/2.0 44.4 2.3
Eliska Niamh Sieglová BK Loko Karlovy Vary 19 18 1.0 6.7 2.2 0.1 1.9/3.6 53.8 1.8
Adéla Krejčová SLUNETA Ústí n. L. 21 22 1.0 5.5 1.8 0.2 1.1/1.8 0.0* 2.5
Kateřina Ebenhöhová BK Brandýs n.L. 20 7 1.0 16.9 5.7 0.9 2.9/3.7 76.9 2.6
Kateřina Kaiserová DBaK 21 16 1.0 7.4 2.4 0.3 1.6/2.1 73.5 1.9
Diana Soukupová Tigers Basketball ČB 21 17 1.0 6.8 2.7 0.3 0.5/0.9 0.0* 1.6
Žaneta Gucko Tigers Basketball ČB 19 20 1.0 5.8 2.2 0.2 0.9/1.4 0.0* 2.6
Lucie Lucáková DBaK 21 19 1.0 6.1 2.2 0.2 1.2/1.9 0.0* 1.4
Ema Jetelinová SK Renocar Podolí 20 20 1.0 5.7 1.6 0.5 1.1/1.9 0.0* 1.2
Anna Ženíšková DBaK 19 14 1.0 8.1 2.9 0.2 1.6/2.4 66.7 2.1
Kristýna Helebrantová Pod 22 19 1.0 5.9 1.2 0.8 1.3/1.4 0.0* 2.4
Barbora Převrátilová BK Loko Karlovy Vary 18 20 1.0 5.6 2.2 0.1 1.0/1.6 0.0* 1.8
Veronika Martínková BK Brandýs n.L. 21 11 1.0 10.2 3.4 0.5 2.1/3.1 67.6 1.7
17 Tereza Králová Loko Trutnov B 22 7 1.0 15.7 5.7 0.7 2.1/2.6 83.3 1.6
3 Veronika Borsová Loko Trutnov B 21 10 1.0 11.0 3.3 0.9 1.7/1.9 0.0* 0.6
Bára Hopjanová SBŠ Ostrava B 22 15 1.0 7.2 0.9 1.7 0.1/0.7 0.0* 1.4
Tereza Kazdová Vlčice Žďár 23 14 1.0 7.7 2.2 0.6 1.4/1.7 0.0* 2.9
16 Viktorie Kulichová Loko Trutnov B 17 13 1.0 8.2 2.2 0.8 1.2/2.4 48.4 2.0
Věra Stočková Vlčice Žďár 46 15 1.0 7.1 2.5 0.0 2.1/3.5 60.4 1.5
Klára Jirchářová B. Jablonec n. N. 21 22 1.0 4.8 1.0 0.8 0.5/1.0 0.0* 1.3
32 Zuzana Hašková Sokol Kladno 22 17 1.0 6.1 2.1 0.0 1.8/2.6 68.9 0.8
33 Karolína Boleslavská Basket Ostrava 18 15 1.0 6.9 2.3 0.5 0.8/2.7 30.0 3.6
82 Eliška Linhartová Loko Trutnov B 21 11 1.0 9.1 3.2 0.5 1.4/2.2 62.5 2.3
Agáta Seidelová SLUNETA Ústí n. L. 20 21 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.5
79 Barbora Keliarová Loko Trutnov B 20 18 1.0 5.2 2.1 0.1 0.8/1.3 0.0* 2.2
Julie Gončárová Sla 20 18 1.0 5.2 1.4 0.3 1.6/3.7 42.4 1.6
Sofie Šturmová BC Benešov 19 22 1.0 4.2 1.1 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.4
Adéla Zápotocká BC Benešov 20 26 1.0 3.5 0.7 0.5 0.7/0.8 0.0* 0.4
Kateřina Stará SLUNETA Ústí n. L. 35 18 1.0 5.1 1.3 0.5 0.9/1.7 0.0* 1.5
Sabrina Svobodová Tigers Basketball ČB 23 20 1.0 4.6 1.5 0.2 1.1/2.0 0.0* 1.9
Klára Bodláková BK Brandýs n.L. 21 10 1.0 9.1 3.5 0.4 0.9/1.2 0.0* 2.5
Kristýna Mináriková SK Renocar Podolí 28 17 1.0 5.4 0.7 1.1 0.8/1.1 0.0* 1.7
Petra Janderová B. Jablonec n. N. 23 23 1.0 3.9 1.3 0.2 0.7/1.4 0.0* 1.7
Alice Najmanová BK Brandýs n.L. 22 19 1.0 4.6 1.4 0.2 1.2/1.6 0.0* 1.9
33 Viola Kratochvílová Sokol Kladno 22 17 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.8
Veronika Rozmajzlová Slovanka Roudnice 19 15 1.0 5.6 2.1 0.1 1.1/1.6 0.0* 1.5
Nela Sadílková Sla 20 10 1.0 8.2 2.9 0.3 1.5/2.2 68.2 1.0
8 Renata Šinovská Basket Ostrava 18 17 1.0 4.8 1.2 0.6 0.7/1.1 0.0* 2.2
Kateřina Gregarová Vlčice Žďár 26 13 1.0 6.3 1.2 0.9 1.1/2.1 51.9 2.0
Romana Urbanová Pod 30 22 1.0 3.7 0.6 0.6 0.6/1.1 0.0* 1.7
53 Lenka Křivská Loko Trutnov B 17 18 1.0 4.4 1.8 0.2 0.4/0.7 0.0* 1.1
Petra Havlínová Sla 19 19 1.0 4.2 0.9 0.3 1.6/2.4 68.9 2.7
14 Jana Pilařová Sokol Kladno 25 22 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.6
Viktorie Urbánková SLUNETA Ústí n. L. 20 18 1.0 4.3 1.5 0.1 1.0/2.2 45.0 1.3
Tereza Potáčková SBŠ Ostrava B 18 15 1.0 5.2 1.3 0.5 1.1/2.0 56.7 1.9
Denisa Lebedová SLUNETA Ústí n. L. 21 23 1.0 3.3 1.1 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.4
Štěpánka Teršlová DBaK 21 17 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.8
Tereza Stará SK Renocar Podolí 26 17 1.0 4.5 1.0 0.7 0.4/0.9 0.0* 1.2
Lucie Mühlfeitová BK Lvice Litoměřice 25 20 1.0 3.8 1.1 0.4 0.4/0.8 0.0* 0.6
Barbora Kuhnová Vlčice Žďár 28 15 1.0 5.1 1.7 0.3 0.6/0.9 0.0* 3.3
Antonie Baborovská BK Loko Karlovy Vary 18 15 1.0 4.9 1.7 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 18 15 1.0 4.9 1.3 0.1 1.9/2.8 66.7 2.1
Aneta Chmielová SBŠ Ostrava B 21 16 1.0 4.6 1.5 0.3 0.8/1.1 0.0* 1.7
Karolína Šplíchalová Slovanka Roudnice 19 4 1.0 18.3 7.0 0.8 2.0/3.5 57.1 3.3
Veronika Varmužková SK Renocar Podolí 21 17 1.0 4.3 1.4 0.4 0.4/0.7 0.0* 2.3
Adéla Kynclová BK Brandýs n.L. 26 15 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/1.5 0.0* 2.7
Miriam Ištoňová SK Renocar Podolí 22 15 1.0 4.8 1.4 0.5 0.6/0.8 0.0* 1.7
Veronika Kuderová SBŠ Ostrava B 21 16 1.0 4.5 0.8 0.9 0.4/1.0 0.0* 3.0
Lucie Kopicová Vlčice Žďár 27 13 1.0 5.5 1.8 0.2 1.2/1.5 0.0* 1.2
Jana Opravilová Sla 19 17 1.0 4.2 1.7 0.1 0.4/1.0 0.0* 2.0
Tereza Zahradníková B. Jablonec n. N. 19 12 1.0 5.8 1.6 0.6 0.9/1.7 0.0* 2.5
35 Daniela Kronusová Sokol Kladno 25 18 1.0 3.9 1.2 0.3 0.6/1.2 0.0* 1.6
Denisa Ježková B. Jablonec n. N. 18 10 1.0 6.9 1.3 1.2 0.7/0.9 0.0* 1.1
Barbora Valachová SLUNETA Ústí n. L. 19 6 1.0 11.5 2.5 1.3 2.5/3.2 78.9 1.8
Johanka Kindermannová Sla 20 15 1.0 4.6 1.7 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.1
15 Aneta Zimolová Sokol Kladno 23 11 1.0 6.2 1.5 0.6 1.2/1.6 0.0* 2.5
24 Kateřina Latová BCKol 26 16 1.0 4.2 1.1 0.5 0.6/0.8 0.0* 2.3
10 Radka Štěpánková BCKol 28 9 1.0 7.4 1.6 0.9 1.7/3.0 55.6 1.8
Nikola Caňkářová Pod 19 14 1.0 4.7 0.9 0.9 0.1/0.1 0.0* 0.6
6 Adéla Vítová Ško-Energo MB 21 11 1.0 6.0 1.3 0.9 0.7/0.8 0.0* 2.0
Hana Caldová Pod 29 16 1.0 4.1 1.5 0.1 0.7/1.2 0.0* 2.5
14 Lucie Čejková Basket Ostrava 18 17 1.0 3.7 0.5 0.6 0.7/1.2 0.0* 3.2
16 Tereza Švancarová Ško-Energo MB 30 14 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.0 0.0* 2.0
Žaneta Sirotková Slovanka Roudnice 18 10 1.0 6.1 1.1 1.1 0.6/0.9 0.0* 0.9
Petra Nedbalá Pod 19 19 1.0 3.2 0.1 0.7 0.9/1.3 0.0* 1.2
Tereza Bočková BC Benešov 20 24 1.0 2.5 0.5 0.5 0.1/0.3 0.0* 0.7
Veronika Špeldová Pod 20 15 1.0 3.9 0.7 0.5 1.0/1.8 0.0* 2.5
11 Dana Fejfarová Lokomotiva Liberec 23 19 1.0 3.1 1.5 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.6
9 Kateřina Všetečková Lokomotiva Liberec 22 13 1.0 4.5 1.8 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.5
Barbora Davidová SLUNETA Ústí n. L. 20 16 1.0 3.6 0.4 0.8 0.6/1.3 0.0* 1.0
55 Adéla Blažková Loko Trutnov B 21 14 1.0 4.1 1.5 0.3 0.2/0.5 0.0* 1.0
41 Barbora Šauerová Sokol Kladno 25 9 1.0 6.2 1.9 0.2 1.8/3.2 55.2 2.2
Andrea Michňová SBŠ Ostrava B 24 12 1.0 4.5 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 2.5
Václava Seifrtová Pod 24 18 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Michaela Mundlová BK Loko Karlovy Vary 18 14 1.0 3.7 1.3 0.1 0.7/1.1 0.0* 0.9
27 Vendula Matuštíková Basket Ostrava 19 12 1.0 4.3 1.3 0.3 0.8/1.0 0.0* 2.1
Markéta Šmahelová Loko Trutnov B 22 6 1.0 8.5 3.2 0.3 1.2/2.5 46.7 2.3
12 Adéla Chuchlerová Sokol Kladno 21 12 1.0 4.1 1.2 0.3 1.0/1.3 0.0* 2.0
Anna Kalábová Vlčice Žďár 28 17 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
4 Pavla Chalupová Sokol Kladno 19 15 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.7
Anna Pospíšilová Sla 20 19 1.0 2.5 0.7 0.2 0.5/0.8 0.0* 1.9
10 Markéta Houšková Ško-Energo MB 35 10 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/0.8 0.0* 2.4
Dominika Menčíková BK Lvice Litoměřice 19 9 1.0 5.1 2.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Vanessa Ada Mayunga BC Benešov 19 9 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.1
Drahomíra Košvancová Ško-Energo MB 37 8 1.0 5.6 2.4 0.0 0.9/2.3 38.9 2.0
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 18 17 1.0 2.6 0.7 0.3 0.4/0.8 0.0* 1.2
Oliwia Ewa Růžičková BK Brandýs n.L. 22 18 1.0 2.4 0.5 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.5
17 Anastasiia Zaitseva Lokomotiva Liberec 32 17 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Barbora Turková SBŠ Ostrava B 25 14 1.0 3.1 0.6 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.6
Kristina Vaňková DBaK 18 10 1.0 4.3 1.4 0.4 0.3/0.4 0.0* 1.4
Kristína Petrovičová SK Renocar Podolí 22 15 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.9
18 Lucie Kolářová Ško-Energo MB 34 13 1.0 3.3 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.7
15 Aneta Dyntarová Lokomotiva Liberec 23 14 1.0 3.0 1.1 0.1 0.5/0.6 0.0* 2.0
Eliška Čechová Vlčice Žďár 18 8 1.0 5.3 2.1 0.1 0.6/1.0 0.0* 2.0
Claudia Heroldová BK Loko Karlovy Vary 22 17 1.0 2.4 0.5 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.4
18 Tereza Deličová Lokomotiva Liberec 25 17 1.0 2.4 0.5 0.4 0.3/0.4 0.0* 1.2
Hana Oubrechtová BC Benešov 19 8 1.0 5.0 2.0 0.3 0.3/0.4 0.0* 1.1
Jitka Wirsigová B. Jablonec n. N. 35 23 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Lucie Najmanová B. Jablonec n. N. 18 8 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.3
Aneta Volná SBŠ Ostrava B 22 11 1.0 3.5 0.3 0.9 0.3/0.4 0.0* 1.0
Marie Žílová Pod 21 3 1.0 12.7 4.0 1.0 1.7/3.0 55.6 1.3
Kateřina Caldrová BK Loko Karlovy Vary 20 16 1.0 2.3 0.6 0.3 0.3/0.5 0.0* 1.7
Petra Klokočníková Ško-Energo MB 19 6 1.0 6.2 1.5 1.0 0.2/0.8 0.0* 3.5
51 Anna Horká BCKol 18 14 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.6
Alžběta Studénková BC Benešov 21 19 1.0 1.9 0.6 0.1 0.4/0.8 0.0* 1.1
Barbora Dudáčková Sla 21 18 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.9
Klára Haniková SK Renocar Podolí 19 13 1.0 2.8 0.9 0.2 0.5/0.9 0.0* 0.7
13 Johana Hnízdilová Basket Ostrava 18 3 1.0 11.3 4.0 1.0 0.3/0.7 0.0* 3.0
Alena Sopirjáková Ško-Energo MB 44 3 1.0 11.3 5.0 0.0 1.3/2.3 57.1 0.7
Barbora Loudová Slovanka Roudnice 19 1 1.0 34.0 10.0 4.0 2.0/2.0 100.0 2.0
30 Hana Hajnová Loko Trutnov B 22 6 1.0 5.5 1.2 1.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Eliška Baumgartnerová Pod 23 13 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.9
Eva Dolejšová SBŠ Ostrava B 40 12 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.8
Andrea Zíková Tigers Basketball ČB 38 9 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.8
Renáta Březinová BK Brandýs n.L. 34 3 1.0 10.3 2.3 1.7 0.7/0.7 0.0* 1.7
Tereza Dvořáčková Sla 18 10 1.0 3.1 1.0 0.1 0.8/1.6 0.0* 0.4
2 Klaudie Boleslavská Basket Ostrava 17 17 1.0 1.8 0.6 0.1 0.4/1.1 0.0* 2.1
Laura Barthová B. Jablonec n. N. 18 13 1.0 2.3 0.6 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.3
Valerie Hocková BC Benešov 18 9 1.0 3.3 0.9 0.4 0.2/0.4 0.0* 2.6
Karolína Tomanová SLUNETA Ústí n. L. 19 12 1.0 2.5 0.6 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.7
Lada Ingrid Brisudová SBŠ Ostrava B 21 10 1.0 2.9 0.7 0.4 0.3/0.7 0.0* 2.0
44 Sabina Hartmanová BCKol 26 18 1.0 1.6 0.5 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.4
14 Eliška Boučková Loko Trutnov B 19 7 1.0 4.0 0.9 0.4 1.0/1.6 0.0* 2.6
Eliška Formánková BK Lvice Litoměřice 20 5 1.0 5.4 2.4 0.2 0.0/0.4 0.0* 0.4
Kateřina Čejková DBaK 21 9 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Amélie Vopičková Slovanka Roudnice 18 4 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/0.8 0.0* 2.0
Pavlína Komárková B. Jablonec n. N. 18 9 1.0 2.8 1.2 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.8
96 Viktorie Vltavská Basket Ostrava 25 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/0.7 0.0* 1.2
Veronika Pondělíčková BK Brandýs n.L. 27 4 1.0 6.3 2.0 0.5 0.8/0.8 0.0* 2.3
Adéla Sýkorová SBŠ Ostrava B 22 13 1.0 1.8 0.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 1.2
11 Veronika Kuželková Loko Trutnov B 21 5 1.0 4.8 1.8 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.0
Dominika Šliková Sokol Kladno 26 5 1.0 4.6 1.0 0.6 0.8/0.8 0.0* 2.2
Veronika Herciková Pod 31 13 1.0 1.8 0.2 0.4 0.2/0.3 0.0* 1.8
99 Veronika Vargová Loko Trutnov B 18 8 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
9 Anna Valerie Týfová Loko Trutnov B 18 2 1.0 11.0 3.0 1.0 2.0/4.0 50.0 3.5
Kateřina Dolejšová DBaK 23 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Denisa Bezpalcová DBaK 32 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.0
Nikola Klanicová BK Brandýs n.L. 23 9 1.0 2.3 0.7 0.1 0.7/0.9 0.0* 1.4
Emma Smitková BK Loko Karlovy Vary 19 12 1.0 1.8 0.8 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.2
Johana Krausová Sla 21 11 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.5
Ellen Antošová BK Brandýs n.L. 18 12 1.0 1.7 0.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
11 Aneta Hoznauerová BCKol 26 8 1.0 2.4 0.5 0.4 0.3/0.5 0.0* 1.1
Tereza Elízová BK Loko Karlovy Vary 19 18 1.0 1.1 0.2 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.2
Miloslava Šibalová SK Renocar Podolí 40 3 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.3 60.0 2.7
Adéla Stiborová Tigers Basketball ČB 23 4 1.0 4.5 1.0 0.0 2.5/3.0 83.3 0.8
4 Markéta Hudíková Lokomotiva Liberec 39 9 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.8
Iveta Vitovská Ško-Energo MB 41 5 1.0 3.4 1.2 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.6
Adéla Gangurová BK Loko Karlovy Vary 20 11 1.0 1.5 0.4 0.3 0.0/0.5 0.0* 1.3
Michaela Tintěrová SLUNETA Ústí n. L. 21 11 1.0 1.5 0.5 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.1
32 Nela Sonnevendová Basket Ostrava 19 3 1.0 5.3 1.0 0.7 1.3/1.3 0.0* 2.0
Eliška Mátlová SK Renocar Podolí 20 5 1.0 3.2 1.0 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.4
31 Alžběta Šebelová Sokol Kladno 19 17 1.0 0.9 0.2 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.2
Adéla Kopicová B. Jablonec n. N. 18 3 1.0 5.0 2.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Kristýna Lačná BC Benešov 24 2 1.0 7.5 2.0 0.0 3.5/4.0 87.5 3.0
Dorota Saviola SBŠ Ostrava B 20 2 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
24 Michaela Hofmanová Basket Ostrava 21 5 1.0 3.0 0.6 0.2 1.2/2.0 60.0 2.8
8 Kateřina Tauchmanová Loko Trutnov B 19 1 1.0 14.0 4.0 1.0 3.0/4.0 75.0 0.0
Lucie Blažejovská Vlčice Žďár 31 5 1.0 2.8 0.8 0.0 1.2/1.2 0.0* 1.6
4 Dominika Bezoušková BCKol 29 16 1.0 0.8 0.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
Michaela Martinovská Lokomotiva Liberec 26 4 1.0 3.3 0.8 0.3 1.0/1.5 0.0* 1.8
Anna Chalupecká SLUNETA Ústí n. L. 21 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.1
Sára Kollárová BK Lvice Litoměřice 20 8 1.0 1.6 0.5 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.5
Lucie Stehlíková Tigers Basketball ČB 18 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Petra Kohoutková BK Brandýs n.L. 18 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Lucie Kašparová DBaK 19 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/3.0 66.7 1.0
Sandra Mádlová Slovanka Roudnice 19 1 1.0 12.0 5.0 0.0 2.0/5.0 40.0 1.0
6 Zuzana Poživilová Lokomotiva Liberec 33 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/4.0 75.0 0.0
Karolína Kynzlová BK Lvice Litoměřice 20 4 1.0 2.5 0.3 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.8
Antonie Gangurová BK Loko Karlovy Vary 23 7 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.9 0.0* 1.0
Iva Procházková SLUNETA Ústí n. L. 20 9 1.0 1.1 0.4 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
14 Zuzana Havelková Ško-Energo MB 21 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Tereza Zajíčková Sla 20 4 1.0 2.3 0.5 0.3 0.5/1.0 0.0* 2.3
Klára Seidlová BC Benešov 18 5 1.0 1.8 0.4 0.2 0.4/1.0 0.0* 1.8
Lucie Chladová SLUNETA Ústí n. L. 37 4 1.0 2.3 0.5 0.0 1.3/2.0 62.5 0.5
18 Karolína Mikovcová BCKol 17 1 1.0 9.0 1.0 1.0 4.0/4.0 100.0 1.0
17 Veronika Hviščová Sokol Kladno 19 2 1.0 4.5 1.5 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Freitas Lopesová Pod 19 5 1.0 1.8 0.2 0.2 0.8/1.2 0.0* 0.0
Tereza Nováková Sla 18 13 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eva Veselá BK Loko Karlovy Vary 22 9 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Beata Franclová Slovanka Roudnice 18 14 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Simona Baboráková Ško-Energo MB 34 2 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Natálie Tomiová BK Lvice Litoměřice 20 5 1.0 1.2 0.2 0.2 0.2/1.2 0.0* 1.4
12 Lenka Šípová Ško-Energo MB 35 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
14 Lucie Draboňová Lokomotiva Liberec 25 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Tereza Rausová SK Renocar Podolí 19 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.5
Adéla Rabasová Sla 22 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Kamila Novotná BK Loko Karlovy Vary 38 12 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
Marika Rýdlová BC Benešov 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 1.5
Karolína Huláková BK Brandýs n.L. 23 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
Eliška Ducháčková B. Jablonec n. N. 18 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Jarošová Sla 21 11 1.0 0.3 0.0 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Zábranská Slovanka Roudnice 18 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Marianna Kmínková Sla 20 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
93 Hedvika Hartmanová Loko Trutnov B 21 1 1.0 3.0 0.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Markéta Plocová Tigers Basketball ČB 23 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Lucie Schicková Tigers Basketball ČB 20 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
13 Simona Králová Sokol Kladno 18 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Andrea Šandová BK Brandýs n.L. 18 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Květa Kvačková BCKol 17 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 4.0
5 Karolína Červinková Ško-Energo MB 22 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Magdaléna Kmínková Sla 20 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Michaela Holíková Pod 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Wawreynová Tigers Basketball ČB 18 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Kristýna Blablová SBŠ Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Michaela Patzaková Lokomotiva Liberec 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Marie Suchardová SLUNETA Ústí n. L. 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Hnátová BK Sojky Pelhřimov 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Šmídová Lokomotiva Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Šimková BK Sojky Pelhřimov 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Kristýna Čermáková BCKol 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Kateřina Kozumplíková Loko Trutnov B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Vávrová Tigers Basketball ČB 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Slavíková DBaK 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Zaňáková BK Sojky Pelhřimov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alena Katrnošková Ško-Energo MB 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Dvořáková BK Sojky Pelhřimov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Mejzlíková BK Loko Karlovy Vary 44 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Michaela Soukupová BK Sojky Pelhřimov