Jihomoravská liga

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 12
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Třebíč B
23. 9. 2023
17:30
Hala TJ Slavia Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
75
45
25
9
46
17
63
32
Review
Základní část 1. kolo 10
TJ Sokol Hodonín
BK Vyškov
23. 9. 2023
18:00
Sportovní hala Tomáš Novotný
Jiří Slezák
60
66
18
8
30
21
44
43
Review
Základní část 1. kolo 9
Jiskra Kyjov A
Sokol Šlapanice A
23. 9. 2023
18:15
Hala TJ Jiskra Aleš Chlup
Martin Koch
69
61
27
14
39
35
48
46
Review
Základní část 1. kolo 11
Spartak Uherský Brod
ASK Blansko
23. 9. 2023
19:15
Sportovní hala Filip Hudec
Prokop Slanina
68
84
13
18
25
43
42
60
Review
Základní část 1. kolo 7
SK Žabovřesky B
T.J. Sokol Podolí A
23. 9. 2023
20:00
SH Rosnička Brno Jiří Siegfried
Roman Slovák
77
72
17
27
32
42
49
55
Review
Základní část 1. kolo 8
JBC Brno
Slovan Černá Pole C
25. 9. 2023
20:15
SH Morenda Robin Petrák
Michal Slovák
65
72
19
8
38
31
47
55
Review
Základní část 2. kolo 16
TJ Sokol Hodonín
Sokol Šlapanice A
24. 9. 2023
10:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
87
52
20
18
40
31
60
39
Review
Základní část 2. kolo 18
TJ Slavia Kroměříž B
ASK Blansko
24. 9. 2023
10:00
Hala TJ Slavia Radim Horký
Ondřej Tesař
46
68
11
29
21
41
30
60
Review
Základní část 2. kolo 15
Jiskra Kyjov A
BK Vyškov
24. 9. 2023
12:15
Hala TJ Jiskra Aleš Chlup
Martin Koch
95
40
30
16
57
20
82
26
Review
Základní část 2. kolo 17
Spartak Uherský Brod
TJ Třebíč B
24. 9. 2023
14:00
Sportovní hala Filip Hudec
Prokop Slanina
91
57
19
15
33
28
59
41
Review
Základní část 2. kolo 14
JBC Brno
T.J. Sokol Podolí A
24. 9. 2023
15:30
SH Morenda Martin Sekáč
Martin Jelínek
98
82
25
25
53
47
75
67
Review
Základní část 2. kolo 13
SK Žabovřesky B
Slovan Černá Pole C
20. 9. 2023
20:20
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Ondřej Tesař
71
50
13
22
37
29
57
39
Review
Základní část 3. kolo 20
TJ Třebíč B
Slovan Černá Pole C
7. 10. 2023
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Sehnal
Ondřej Tesař
38
88
13
17
19
42
28
69
Review
Základní část 3. kolo 21
Sokol Šlapanice A
Spartak Uherský Brod
7. 10. 2023
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Radim Horký
Dan Borek
65
49
5
20
29
30
44
42
Review
Základní část 3. kolo 22
BK Vyškov
TJ Slavia Kroměříž B
7. 10. 2023
17:00
SH Za parkem Filip Hudec
Prokop Slanina
54
74
12
17
30
24
46
50
Review
Základní část 3. kolo 19
T.J. Sokol Podolí A
ASK Blansko
7. 10. 2023
17:00
SH Podolí u Brna Kamil Karafiát
Martin Jelínek
74
52
21
16
36
37
53
44
Review
Základní část 3. kolo 23
Jiskra Kyjov A
SK Žabovřesky B
7. 10. 2023
18:00
Hala TJ Jiskra Štěpán Urbánek
Jiří Slezák
77
81
13
19
37
32
57
57
Review
Základní část 3. kolo 24
TJ Sokol Hodonín
JBC Brno
7. 10. 2023
18:00
SH Hodonín TEZA Jiří Siegfried
Michal Vybíral
79
77
18
22
32
32
54
54
Review
Základní část 4. kolo 29
TJ Sokol Hodonín
SK Žabovřesky B
8. 10. 2023
09:00
SH Hodonín TEZA Jiří Siegfried
Ondřej Tesař
70
86
24
18
43
42
61
59
Review
Základní část 4. kolo 25
T.J. Sokol Podolí A
TJ Třebíč B
8. 10. 2023
10:00
SH Podolí u Brna Jiří Sehnal
Dan Borek
96
37
20
7
42
23
66
31
Review
Základní část 4. kolo 27
Sokol Šlapanice A
TJ Slavia Kroměříž B
8. 10. 2023
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Sekáč
Martin Jelínek
75
68
15
18
34
28
48
43
Review
Základní část 4. kolo 30
Jiskra Kyjov A
JBC Brno
8. 10. 2023
15:00
Hala TJ Jiskra Filip Hudec
Prokop Slanina
62
65
24
12
40
30
55
49
Review
Základní část 4. kolo 28
BK Vyškov
Spartak Uherský Brod
6. 10. 2023
19:30
SH Za parkem Radim Horký
Roman Slovák
40
76
4
17
17
38
29
59
Review
Základní část 4. kolo 26
ASK Blansko
Slovan Černá Pole C
13. 10. 2023
20:00
SH Blansko Pavel Večeřa
Ondřej Tesař
55
90
21
27
35
43
48
70
Review
Základní část 5. kolo 34
JBC Brno
TJ Slavia Kroměříž B
21. 10. 2023
15:00
SH Morenda Kamil Karafiát
Ondřej Tesař
84
73
15
14
41
34
60
54
Review
Základní část 5. kolo 36
TJ Třebíč B
BK Vyškov
21. 10. 2023
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Radim Horký
Jaroslav Kočí
52
70
6
18
20
38
33
55
Review
Základní část 5. kolo 35
ASK Blansko
Sokol Šlapanice A
21. 10. 2023
17:30
SH Blansko Jiří Sehnal
Tomáš Novotný
63
70
19
14
35
31
51
45
Review
Základní část 5. kolo 31
Jiskra Kyjov A
T.J. Sokol Podolí A
21. 10. 2023
18:00
Hala TJ Jiskra Marek Bešina
Martin Koch
80
63
23
15
42
36
61
54
Review
Základní část 5. kolo 32
TJ Sokol Hodonín
Slovan Černá Pole C
21. 10. 2023
18:00
SH Hodonín TEZA Jiří Krejčiřík
Filip Hudec
75
100
18
16
37
40
57
74
Review
Základní část 5. kolo 33
SK Žabovřesky B
Spartak Uherský Brod
21. 10. 2023
19:00
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Ondřej Josefus
76
70
17
15
39
33
56
54
Review
Základní část 6. kolo 38
TJ Sokol Hodonín
T.J. Sokol Podolí A
22. 10. 2023
10:00
SH Hodonín TEZA Jiří Krejčiřík
Prokop Slanina
74
83
19
15
34
36
53
66
Review
Základní část 6. kolo 42
TJ Třebíč B
Sokol Šlapanice A
22. 10. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Sehnal
Jiří Slezák
47
101
16
27
23
61
36
89
Review
Základní část 6. kolo 37
Jiskra Kyjov A
Slovan Černá Pole C
22. 10. 2023
13:00
Hala TJ Jiskra Jiří Krejčiřík
Martin Koch
75
67
22
10
43
22
54
53
Review
Základní část 6. kolo 39
JBC Brno
Spartak Uherský Brod
22. 10. 2023
13:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Martin Jelínek
71
57
19
13
39
32
54
41
Review
Základní část 6. kolo 40
SK Žabovřesky B
TJ Slavia Kroměříž B
22. 10. 2023
16:00
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Ondřej Tesař
69
76
23
13
37
35
50
59
Review
Základní část 6. kolo 41
ASK Blansko
BK Vyškov
20. 10. 2023
20:00
SH Blansko Petr Mynarčík
Prokop Slanina
77
59
11
21
30
36
47
50
Review
Základní část 7. kolo 46
TJ Třebíč B
JBC Brno
11. 11. 2023
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Tomáš Novotný
Jiří Slezák
49
88
6
27
21
44
32
71
Review
Základní část 7. kolo 45
ASK Blansko
SK Žabovřesky B
11. 11. 2023
17:30
SH Blansko Radim Horký
Jiří Sehnal
44
69
9
16
21
35
36
51
Review
Základní část 7. kolo 47
Jiskra Kyjov A
Spartak Uherský Brod
11. 11. 2023
18:00
Hala TJ Jiskra Jiří Siegfried
Tereza Večeřová
86
55
30
15
48
33
71
49
Review
Základní část 7. kolo 48
TJ Sokol Hodonín
TJ Slavia Kroměříž B
11. 11. 2023
18:00
SH Hodonín TEZA Jiří Krejčiřík
Filip Hudec
86
61
23
12
41
32
64
44
Review
Základní část 7. kolo 44
Slovan Černá Pole C
BK Vyškov
10. 11. 2023
18:15
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Roman Slovák
87
38
26
3
42
18
64
28
Review
Základní část 7. kolo 43
T.J. Sokol Podolí A
Sokol Šlapanice A
11. 11. 2023
18:30
SH Podolí u Brna Štěpán Urbánek
Prokop Slanina
78
59
29
16
43
22
63
45
Review
Základní část 8. kolo 49
T.J. Sokol Podolí A
BK Vyškov
12. 11. 2023
10:00
SH Podolí u Brna Michal Kubiš
Dan Borek
66
51
24
6
41
12
52
27
Review
Základní část 8. kolo 51
TJ Třebíč B
SK Žabovřesky B
12. 11. 2023
10:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Slezák
Karel Janík
38
92
7
28
15
53
27
73
Review
Základní část 8. kolo 54
Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Hodonín
12. 11. 2023
10:00
Sportovní hala Filip Hudec
Jiří Krejčiřík
84
69
16
14
36
33
61
47
Review
Základní část 8. kolo 52
ASK Blansko
JBC Brno
12. 11. 2023
10:30
SH Blansko Jiří Sehnal
Radim Horký
54
100
11
26
26
46
39
74
Review
Základní část 8. kolo 53
Jiskra Kyjov A
TJ Slavia Kroměříž B
12. 11. 2023
11:00
Hala TJ Jiskra Jiří Siegfried
Prokop Slanina
72
66
21
10
33
33
55
50
Review
Základní část 8. kolo 50
Slovan Černá Pole C
Sokol Šlapanice A
12. 11. 2023
15:30
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Ondřej Tesař
92
53
21
6
47
21
73
42
Review
Základní část 9. kolo 60
JBC Brno
BK Vyškov
7. 1. 2024
14:30
SH Morenda Pavel Večeřa
Ondřej Tesař
85
35
20
8
45
21
68
28
Review
Základní část 9. kolo 55
Spartak Uherský Brod
T.J. Sokol Podolí A
2. 12. 2023
17:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Michal Vybíral
74
68
21
12
37
32
51
49
Review
Základní část 9. kolo 58
TJ Třebíč B
TJ Sokol Hodonín
2. 12. 2023
17:00
Sportovní hala L. Pokorného Jiří Slezák
Tomáš Novotný
51
93
14
26
31
41
33
75
Review
Základní část 9. kolo 57
ASK Blansko
Jiskra Kyjov A
24. 2. 2024
17:30
SH Blansko Petr Mynarčík
Ondřej Tesař
70
73
20
18
33
40
55
56
Review
Základní část 9. kolo 56
TJ Slavia Kroměříž B
Slovan Černá Pole C
2. 12. 2023
18:30
Hala TJ Slavia Filip Hudec
Břetislav Kraváček
54
60
11
20
27
34
33
45
Review
Základní část 9. kolo 59
SK Žabovřesky B
Sokol Šlapanice A
1. 12. 2023
20:00
SH Rosnička Brno Jan Bráblík
Tereza Večeřová
91
58
23
13
47
27
75
39
Review
Základní část 10. kolo 62
TJ Slavia Kroměříž B
T.J. Sokol Podolí A
3. 12. 2023
13:00
Hala TJ Slavia Filip Hudec
Jiří Sehnal
59
73
15
23
28
39
45
54
Review
Základní část 10. kolo 61
Spartak Uherský Brod
Slovan Černá Pole C
7. 1. 2024
15:00
Sportovní hala Jiří Krejčiřík
Filip Hudec
66
70
22
14
37
29
42
48
Review
Základní část 10. kolo 65
JBC Brno
Sokol Šlapanice A
3. 12. 2023
16:30
SH Morenda Ondřej Josefus
Karel Janík
57
46
10
8
29
24
34
34
Review
Základní část 10. kolo 66
SK Žabovřesky B
BK Vyškov
29. 11. 2023
18:50
SH Rosnička Brno Martin Veis
Roman Slovák
78
49
23
11
48
19
64
42
Review
Základní část 10. kolo 63
ASK Blansko
TJ Sokol Hodonín
1. 12. 2023
20:00
SH Blansko Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
62
63
22
19
37
32
52
49
Review
Základní část 11. kolo 67
JBC Brno
SK Žabovřesky B
16. 12. 2023
13:00
SH Morenda Jiří Siegfried
Aleš Chlup
68
67
12
14
32
30
47
38
59
59
Review
Základní část 11. kolo 71
BK Vyškov
Sokol Šlapanice A
16. 12. 2023
16:00
SH Za parkem Filip Hudec
Jiří Slezák
50
59
8
13
28
31
43
47
Review
Základní část 11. kolo 69
TJ Slavia Kroměříž B
Spartak Uherský Brod
16. 12. 2023
17:00
Hala TJ Slavia Jiří Siegfried
Prokop Slanina
83
80
18
15
34
35
53
59
74
74
Review
Základní část 11. kolo 68
TJ Sokol Hodonín
Jiskra Kyjov A
16. 12. 2023
18:00
SH Hodonín TEZA Pavel Večeřa
Dan Borek
54
77
16
16
26
36
44
51
Review
Základní část 11. kolo 72
Slovan Černá Pole C
T.J. Sokol Podolí A
16. 12. 2023
18:00
Hala Univerzity Obrany Jan Helis
Štěpán Urbánek
91
81
19
24
49
37
73
59
Review
Základní část 12. kolo 3
Spartak Uherský Brod
TJ Slavia Kroměříž B
17. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Filip Hudec
Prokop Slanina
79
61
20
13
40
26
65
43
Review
Základní část 12. kolo 5
Sokol Šlapanice A
BK Vyškov
17. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Radim Horký
Jiří Slezák
70
45
20
9
41
19
56
32
Review
Základní část 12. kolo 6
T.J. Sokol Podolí A
Slovan Černá Pole C
17. 12. 2023
10:00
SH Podolí u Brna Pavel Večeřa
Ondřej Tesař
65
94
14
19
36
44
46
74
Review
Základní část 12. kolo 1
SK Žabovřesky B
JBC Brno
15. 12. 2023
20:00
SH Rosnička Brno Pavel Večeřa
Prokop Slanina
58
53
9
13
28
27
42
47
Review
Základní část 12. kolo 2
Jiskra Kyjov A
TJ Sokol Hodonín
22. 3. 2024
20:00
Hala TJ Jiskra Štěpán Urbánek
Martin Koch
70
58
19
10
38
23
51
42
Review
Základní část 13. kolo 73
Slovan Černá Pole C
SK Žabovřesky B
13. 1. 2024
15:30
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Ondřej Tesař
83
52
20
11
42
25
56
41
Review
Základní část 13. kolo 74
T.J. Sokol Podolí A
JBC Brno
13. 1. 2024
17:00
SH Podolí u Brna Jiří Siegfried
Martin Jelínek
75
66
21
24
35
42
47
57
Review
Základní část 13. kolo 78
ASK Blansko
TJ Slavia Kroměříž B
13. 1. 2024
17:30
SH Blansko Pavel Večeřa
Jiří Sehnal
64
73
20
19
27
38
42
56
Review
Základní část 13. kolo 76
Sokol Šlapanice A
TJ Sokol Hodonín
13. 1. 2024
18:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Martin Račanský
Radim Horký
71
77
19
22
33
45
58
63
Review
Základní část 13. kolo 75
BK Vyškov
Jiskra Kyjov A
13. 1. 2024
18:30
SH Za parkem Filip Hudec
Prokop Slanina
50
88
11
28
25
45
32
68
Review
Základní část 14. kolo 79
T.J. Sokol Podolí A
SK Žabovřesky B
14. 1. 2024
10:00
SH Podolí u Brna Pavel Večeřa
Prokop Slanina
72
62
17
13
35
37
58
50
Review
Základní část 14. kolo 81
Sokol Šlapanice A
Jiskra Kyjov A
17. 3. 2024
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Pavel Večeřa
Roman Slovák
74
63
19
22
38
41
55
52
Review
Základní část 14. kolo 83
ASK Blansko
Spartak Uherský Brod
14. 1. 2024
10:30
SH Blansko Štěpán Urbánek
Jiří Slezák
61
70
20
17
35
36
41
52
Review
Základní část 14. kolo 80
Slovan Černá Pole C
JBC Brno
12. 1. 2024
19:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Tereza Večeřová
67
64
21
11
31
28
44
34
56
56
Review
Základní část 14. kolo 82
BK Vyškov
TJ Sokol Hodonín
12. 1. 2024
19:00
SH Za parkem Jiří Krejčiřík
Martin Koch
70
55
18
14
33
25
53
40
Review
Základní část 15. kolo 88
Spartak Uherský Brod
BK Vyškov
27. 1. 2024
17:00
Sportovní hala Filip Hudec
Michal Vybíral
76
52
11
16
36
27
50
40
Review
Základní část 15. kolo 89
SK Žabovřesky B
TJ Sokol Hodonín
27. 1. 2024
17:00
SH Rosnička Brno Martin Sekáč
Martin Jelínek
64
56
19
19
31
27
52
38
Review
Základní část 15. kolo 90
JBC Brno
Jiskra Kyjov A
27. 1. 2024
18:00
SH Morenda Pavel Večeřa
Tereza Večeřová
78
70
20
18
33
34
52
55
Review
Základní část 15. kolo 86
Slovan Černá Pole C
ASK Blansko
2. 2. 2024
19:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Martin Jelínek
92
49
19
11
35
24
65
36
Review
Základní část 15. kolo 87
TJ Slavia Kroměříž B
Sokol Šlapanice A
27. 1. 2024
19:00
Hala TJ Slavia Jiří Siegfried
Břetislav Kraváček
58
60
12
19
23
29
42
44
Review
Základní část 16. kolo 91
ASK Blansko
T.J. Sokol Podolí A
28. 1. 2024
10:30
SH Blansko Tomáš Novotný
Jiří Slezák
46
76
9
19
22
37
39
50
Review
Základní část 16. kolo 95
SK Žabovřesky B
Jiskra Kyjov A
28. 1. 2024
11:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Ondřej Tesař
63
66
14
15
25
24
43
46
Review
Základní část 16. kolo 94
TJ Slavia Kroměříž B
BK Vyškov
28. 1. 2024
11:30
Hala TJ Slavia Jiří Krejčiřík
Jiří Siegfried
78
42
14
6
33
24
58
33
Review
Základní část 16. kolo 93
Spartak Uherský Brod
Sokol Šlapanice A
28. 1. 2024
15:00
Sportovní hala Filip Hudec
Břetislav Kraváček
70
59
12
22
30
44
53
49
Review
Základní část 16. kolo 96
JBC Brno
TJ Sokol Hodonín
28. 1. 2024
16:30
SH Morenda Kamil Karafiát
Marek Pešák
83
72
15
11
39
29
66
46
Review
Základní část 17. kolo 98
T.J. Sokol Podolí A
TJ Sokol Hodonín
17. 2. 2024
17:00
SH Podolí u Brna Petr Mynarčík
Štěpán Urbánek
84
74
21
20
45
43
71
58
Review
Základní část 17. kolo 99
Spartak Uherský Brod
JBC Brno
17. 2. 2024
17:30
Sportovní hala Jiří Krejčiřík
Martin Koch
75
81
13
11
36
32
58
54
Review
Základní část 17. kolo 97
Slovan Černá Pole C
Jiskra Kyjov A
17. 2. 2024
19:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Ondřej Tesař
97
68
19
21
44
33
65
50
Review
Základní část 17. kolo 100
TJ Slavia Kroměříž B
SK Žabovřesky B
17. 2. 2024
19:00
Hala TJ Slavia Filip Hudec
Prokop Slanina
56
82
19
26
24
44
40
66
Review
Základní část 17. kolo 101
BK Vyškov
ASK Blansko
16. 2. 2024
19:15
SH Za parkem Prokop Slanina
Filip Hudec
71
83
15
22
38
40
57
75
Review
Základní část 18. kolo 103
T.J. Sokol Podolí A
Jiskra Kyjov A
18. 2. 2024
10:00
SH Podolí u Brna Petr Mynarčík
Martin Jelínek
61
50
16
12
25
23
42
43
Review
Základní část 18. kolo 107
Sokol Šlapanice A
ASK Blansko
18. 2. 2024
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Novotný
Martin Jansa
78
67
24
15
45
31
61
51
Review
Základní část 18. kolo 106
TJ Slavia Kroměříž B
JBC Brno
18. 2. 2024
14:00
Hala TJ Slavia Pavel Večeřa
Prokop Slanina
67
72
16
15
30
38
47
49
Review
Základní část 18. kolo 104
Slovan Černá Pole C
TJ Sokol Hodonín
18. 2. 2024
15:00
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Ondřej Tesař
94
74
35
19
56
40
76
55
Review
Základní část 18. kolo 105
Spartak Uherský Brod
SK Žabovřesky B
18. 2. 2024
15:00
Sportovní hala Filip Hudec
Jiří Krejčiřík
64
85
14
18
35
41
45
67
Review
Základní část 19. kolo 109
BK Vyškov
T.J. Sokol Podolí A
9. 3. 2024
17:00
SH Za parkem Tomáš Novotný
Jiří Sehnal
55
77
19
19
27
32
42
56
Review
Základní část 19. kolo 110
Sokol Šlapanice A
Slovan Černá Pole C
9. 3. 2024
17:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Pavel Večeřa
Ondřej Tesař
69
73
17
16
30
40
44
54
Review
Základní část 19. kolo 113
TJ Slavia Kroměříž B
Jiskra Kyjov A
9. 3. 2024
17:30
Hala TJ Slavia Filip Hudec
Prokop Slanina
78
55
17
16
34
32
52
36
Review
Základní část 19. kolo 112
JBC Brno
ASK Blansko
9. 3. 2024
18:00
SH Morenda Petr Mynarčík
Jiří Siegfried
83
58
20
18
37
31
68
46
Review
Základní část 19. kolo 114
TJ Sokol Hodonín
Spartak Uherský Brod
8. 3. 2024
19:00
Sportovní hala Pavel Večeřa
Štěpán Urbánek
83
74
18
23
38
37
58
54
Review
Základní část 20. kolo 117
SK Žabovřesky B
ASK Blansko
10. 3. 2024
08:00
SH Rosnička Brno Petr Mynarčík
Martin Jelínek
97
43
26
8
46
14
66
33
Review
Základní část 20. kolo 115
Sokol Šlapanice A
T.J. Sokol Podolí A
10. 3. 2024
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Pavel Večeřa
Martin Koch
77
82
22
22
41
39
61
60
Review
Základní část 20. kolo 120
TJ Slavia Kroměříž B
TJ Sokol Hodonín
10. 3. 2024
12:00
Hala TJ Slavia Jiří Krejčiřík
Prokop Slanina
73
44
12
11
33
28
49
36
Review
Základní část 20. kolo 119
Spartak Uherský Brod
Jiskra Kyjov A
10. 3. 2024
18:00
Sportovní hala Štěpán Urbánek
Filip Hudec
68
89
17
20
36
39
50
62
Review
Základní část 20. kolo 116
BK Vyškov
Slovan Černá Pole C
15. 3. 2024
19:15
SH Za parkem Štěpán Urbánek
Jiří Sehnal
69
80
20
16
36
34
58
57
Review
Základní část 21. kolo 122
T.J. Sokol Podolí A
TJ Slavia Kroměříž B
23. 3. 2024
17:00
SH Podolí u Brna Jiří Slezák
Marek Pešák
74
46
19
4
30
28
48
38
Review
Základní část 21. kolo 123
TJ Sokol Hodonín
ASK Blansko
23. 3. 2024
17:00
SH Hodonín TEZA Martin Koch
Michal Vybíral
73
48
13
16
32
29
50
40
Review
Základní část 21. kolo 126
BK Vyškov
SK Žabovřesky B
23. 3. 2024
17:00
SH Za parkem Tomáš Novotný
Prokop Slanina
51
97
8
21
21
49
38
74
Review
Základní část 21. kolo 121
Slovan Černá Pole C
Spartak Uherský Brod
23. 3. 2024
18:00
Hala Univerzity Obrany Štěpán Urbánek
Martin Jelínek
83
53
21
10
44
21
60
37
Review
Základní část 21. kolo 125
Sokol Šlapanice A
JBC Brno
23. 3. 2024
19:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Aleš Chlup
Karel Janík
64
66
14
10
34
21
50
47
Review
Základní část 22. kolo 129
Jiskra Kyjov A
ASK Blansko
24. 3. 2024
09:00
Hala TJ Jiskra Martin Račanský
Tereza Večeřová
83
60
21
9
40
28
63
40
Review
Základní část 22. kolo 127
T.J. Sokol Podolí A
Spartak Uherský Brod
24. 3. 2024
10:00
SH Podolí u Brna Štěpán Urbánek
Prokop Slanina
76
52
17
14
28
27
51
38
Review
Základní část 22. kolo 128
Slovan Černá Pole C
TJ Slavia Kroměříž B
24. 3. 2024
10:00
Hala Univerzity Obrany Pavel Večeřa
Marek Pešák
100
56
10
12
36
23
73
42
Review
Základní část 22. kolo 131
Sokol Šlapanice A
SK Žabovřesky B
24. 3. 2024
10:00
Sportovní hala Sokola Šlapanice Tomáš Novotný
Martin Jelínek
44
77
15
10
26
25
33
51
Review
Základní část 22. kolo 132
BK Vyškov
JBC Brno
22. 3. 2024
19:15
SH Za parkem Pavel Večeřa
Dan Borek
48
82
19
19
25
37
36
59
Review

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Slovan Černá Pole C 20 18 2 1.642 1.252 38
2. SK Žabovřesky B 20 15 5 1.502 1.222 35
3. JBC Brno 20 15 5 1.498 1.281 35
4. T.J. Sokol Podolí A 20 14 6 1.482 1.337 34
5. Jiskra Kyjov A 20 13 7 1.468 1.309 33
6. Sokol Šlapanice 0 0 0
7. Sokol Šlapanice A 20 8 12 1.264 1.382 28
8. Spartak Uh. Brod 20 7 13 1.360 1.442 27
9. TJ Sokol Hodonín 20 7 13 1.383 1.479 27
10. Slavia Kroměříž B 20 7 13 1.306 1.393 27
11. ASK Blansko 20 4 16 1.208 1.508 24
12. Slovan Černá Pole C 0 0 0
13. BK Vyškov 20 2 18 1.035 1.543 22
14. TJ Třebíč B 9 0 9 414 794 9
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Marián Hrabovský Slovan Černá Pole C 30 22 1.0 20.4 5.0 2.4 3.3/6.5 50.7 1.4
Karel Kovář Slovan Černá Pole C 39 21 1.0 14.0 4.9 0.1 3.9/5.0 77.4 2.4
Ondřej Šimeček Slovan Černá Pole C 30 22 1.0 11.5 2.6 1.6 1.5/2.3 66.0 2.5
4 Ondřej Žák Slavia Kroměříž B 25 14 1.0 15.9 4.8 1.5 1.8/4.1 43.9 1.4
Dominik Jelínek Slovan Černá Pole C 30 21 1.0 10.5 2.5 1.4 1.4/3.8 36.7 2.1
10 Vít Kořínek Slavia Kroměříž B 25 15 1.0 12.4 3.8 1.0 1.8/2.8 64.3 2.1
Matyas Ištvánek Slavia Kroměříž B 23 14 1.0 12.5 4.4 0.3 2.9/5.9 49.4 2.6
Martin Štěpánek Slovan Černá Pole C 31 22 1.0 7.1 2.5 0.2 1.5/2.6 58.6 1.5
Jan Horký Slovan Černá Pole C 23 23 1.0 5.2 1.2 0.9 0.2/0.4 0.0* 1.1
Patrik Němec Slovan Černá Pole C 19 11 1.0 9.3 3.9 0.0 1.5/2.3 64.0 1.2
Šimon Kranz Slavia Kroměříž B 23 18 1.0 5.2 1.7 0.3 1.1/3.0 35.2 2.9
Jan Krásný Slavia Kroměříž B 20 11 1.0 8.4 2.2 0.9 1.3/1.7 0.0* 2.0
Marek Petlach Slavia Kroměříž B 20 17 1.0 4.9 1.1 0.8 0.3/0.5 0.0* 1.6
Benjamin Dostál Slovan Černá Pole C 19 4 1.0 15.5 3.5 2.0 2.5/3.0 83.3 1.3
Marek Žák Slavia Kroměříž B 23 14 1.0 4.1 1.0 0.6 0.4/0.7 0.0* 1.9
Radek Chupík Slovan Černá Pole C 30 12 1.0 4.7 1.8 0.0 1.0/2.9 34.3 2.1
7 Petr Kaliňák Slavia Kroměříž B 31 12 1.0 3.8 1.2 0.3 0.5/1.4 0.0* 0.8
Dominik Holaň Slovan Černá Pole C 23 6 1.0 6.8 0.7 1.7 0.5/0.8 0.0* 1.7
Jan Křůmal Slavia Kroměříž B 22 6 1.0 6.3 2.5 0.0 1.3/3.2 42.1 1.0
68 Martin Skříček Slavia Kroměříž B 24 12 1.0 2.9 0.4 0.7 0.1/0.3 0.0* 0.4
David Nejezchleb Slovan Černá Pole C 18 3 1.0 11.0 4.0 0.3 2.0/2.7 75.0 1.0
Lukáš Hauf Slovan Černá Pole C 18 9 1.0 3.4 0.6 0.8 0.0/0.1 0.0* 1.1
24 Patrik Augustin Slavia Kroměříž B 24 14 1.0 1.6 0.6 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.6
Filip Štěpánek Slovan Černá Pole C 29 3 1.0 7.3 1.0 1.0 2.3/2.7 87.5 4.0
9 Jan Pivoda Slavia Kroměříž B 27 11 1.0 1.8 0.2 0.5 0.1/0.5 0.0* 0.8
Petr Segeďa Slovan Černá Pole C 27 10 1.0 2.0 0.7 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.7
1 Zdeněk Vacula Slavia Kroměříž B 22 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.0
Artem Devychenko Slovan Černá Pole C 20 4 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.3
Josef Gale Slovan Černá Pole C 19 2 1.0 8.0 2.0 1.0 1.0/1.0 0.0* 1.0
Martin Rochovanský Slovan Černá Pole C 23 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Pavel Langstein Slavia Kroměříž B 37 8 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.0
Patrik Kostiha Slavia Kroměříž B 26 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Daniel Maloch Slovan Černá Pole C 23 7 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.6
Tomáš Koukal Slavia Kroměříž B 28 6 1.0 1.7 0.5 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.5
Jakub Koukal Slavia Kroměříž B 24 5 1.0 1.6 0.4 0.2 0.2/0.4 0.0* 2.4
Tomáš Sedlák Slavia Kroměříž B 20 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.5
Kryštof Havlíček Slovan Černá Pole C 20 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Adam Hollý Slovan Černá Pole C 18 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Dvořák Slavia Kroměříž B 21 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Jakub Podaný Slavia Kroměříž B 30 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Haflant TJ Sokol Hodonín 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Švrlinga SK Žabovřesky B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Navrátil Spartak Uh. Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Skála TJ Třebíč B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zdeněk Bobrovský Sokol Šlapanice A 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Šudák Sokol Šlapanice A 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Tyleček ASK Blansko 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Sedlák ASK Blansko 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nohel Sokol Šlapanice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Polívka Slovan Černá Pole C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Koudelka JBC Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Albert Edes SK Žabovřesky B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michael Eraković JBC Brno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Vejr JBC Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Svoboda JBC Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vaník JBC Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Seidl BK Vyškov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Žďárský BK Vyškov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eric Vincent Valčík Spartak Uh. Brod 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hradečný Sokol Šlapanice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Sponar JBC Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hradský JBC Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Krinke JBC Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Růžička ASK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Peterka JBC Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Juříček ASK Blansko 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dennis Běhůnek Spartak Uh. Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Plhal BK Vyškov 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Dokulil TJ Třebíč B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Jirků ASK Blansko 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Červenka BK Vyškov 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexander Fikejs Sokol Šlapanice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Čevela Jiskra Kyjov A 24 19 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Slovák Slovan Černá Pole C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zálešák Spartak Uh. Brod 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Pšenička SK Žabovřesky B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Domanský Jiskra Kyjov A 29 12 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Šruc Slavia Kroměříž B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Kadlčík T.J. Sokol Podolí A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kozel ASK Blansko 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Šimčík Spartak Uh. Brod 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Krejčí Slavia Kroměříž B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Procházka Slavia Kroměříž B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Štursa Spartak Uh. Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mercl Sokol Šlapanice A 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Fitz Sokol Šlapanice A 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hrabec T.J. Sokol Podolí A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sitte T.J. Sokol Podolí A 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Mořický Slovan Černá Pole C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Slovák JBC Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zbyněk Ježek ASK Blansko 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Malík ASK Blansko 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Macka Spartak Uh. Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kubík Jiskra Kyjov A 19 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Kostiha Jiskra Kyjov A 19 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Jelínek T.J. Sokol Podolí A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hendrych Slovan Černá Pole C 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oleksii Orel Sokol Šlapanice A 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Skřivánek BK Vyškov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Fiala SK Žabovřesky B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bartl SK Žabovřesky B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Damborský JBC Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kreutzer JBC Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Lokos SK Žabovřesky B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Musil ASK Blansko 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Cupák SK Žabovřesky B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Jan Valčík Spartak Uh. Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Müller JBC Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mehdi Bani JBC Brno 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Rachůnek Spartak Uh. Brod 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bulíček TJ Třebíč B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dušan Parnicki Jiskra Kyjov A 32 18 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vlastimil Navrátil T.J. Sokol Podolí A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Veselý TJ Třebíč B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Vidlák TJ Třebíč B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Borsig Spartak Uh. Brod 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Tesař TJ Třebíč B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bedřich Bednařík SK Žabovřesky B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Zákostelský Sokol Šlapanice A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Hnízdil BK Vyškov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Timotej Šváby T.J. Sokol Podolí A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Šimeček Jiskra Kyjov A 20 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Pospíšek JBC Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Novotný JBC Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Matula Slovan Černá Pole C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Doležel BK Vyškov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Igor Kadavý BK Vyškov 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Rajsigl JBC Brno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentino Pavlović SK Žabovřesky B 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Tužil ASK Blansko 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Čajka Jiskra Kyjov A 19 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubát Jiskra Kyjov A 19 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Bobek JBC Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Hofman Slovan Černá Pole C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kovář SK Žabovřesky B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tuushinbaatar Mungunbaatar ASK Blansko 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Erik Pientak BK Vyškov 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Rous SK Žabovřesky B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Veselý JBC Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Veselý JBC Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kvarda SK Žabovřesky B 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dalibor Velecký Spartak Uh. Brod 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Zelinka JBC Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Paluda BK Vyškov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Moll ASK Blansko 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Krátký SK Žabovřesky B 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Lenikus TJ Třebíč B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marko Mižičko Spartak Uh. Brod 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Turek TJ Sokol Hodonín 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Rubecký Jiskra Kyjov A 38 21 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Vyhňák BK Vyškov 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Adamec BK Vyškov 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Svoboda TJ Třebíč B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šušák Jiskra Kyjov A 46 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Meindl Sokol Šlapanice A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Vaněk SK Žabovřesky B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Vylíčil ASK Blansko 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Buřt ASK Blansko 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Schwarz TJ Sokol Hodonín 44 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Růžička BK Vyškov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Švarc BK Vyškov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Herman SK Žabovřesky B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jansa Sokol Šlapanice A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sovadina T.J. Sokol Podolí A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kroutilík BK Vyškov 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marian Brtníček BK Vyškov 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Denis Tvarog Jiskra Kyjov A 25 19 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Šuráň Jiskra Kyjov A 26 20 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Drábek SK Žabovřesky B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Stehlík JBC Brno 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Školař ASK Blansko 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Klim TJ Sokol Hodonín 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Beneš SK Žabovřesky B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Zeman BK Vyškov 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miroslav Mrlík Spartak Uh. Brod 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kaňa BK Vyškov 37 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Danada BK Vyškov 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Navrátil ASK Blansko 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Roman Krejčiřík Spartak Uh. Brod 26 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robert Vajdík Spartak Uh. Brod 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Linhart Sokol Šlapanice A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Horák Jiskra Kyjov A 29 15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Šuráň Jiskra Kyjov A 28 16 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Čada Jiskra Kyjov A 28 15 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Hošek BK Vyškov 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Sova T.J. Sokol Podolí A 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Malčic TJ Sokol Hodonín 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Skalička Slavia Kroměříž B 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Slouka BK Vyškov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Sova Sokol Šlapanice A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rožnai Sokol Šlapanice A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kuntoš Sokol Šlapanice A 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kammermayer Sokol Šlapanice A 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Bačík TJ Sokol Hodonín 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Sláma BK Vyškov 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Nejedlý TJ Sokol Hodonín 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Lukáš ASK Blansko 43 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Popelínský JBC Brno 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Králík T.J. Sokol Podolí A 31 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Novotný Jiskra Kyjov A 43 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rostislav Mikel Spartak Uh. Brod 38 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Rafaj T.J. Sokol Podolí A 39 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Machalínek TJ Sokol Hodonín 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Musil JBC Brno 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Pavelek Slovan Černá Pole C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Bartoš T.J. Sokol Podolí A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Komínek ASK Blansko 45 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Konečný TJ Sokol Hodonín 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Franzl JBC Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Neděla Spartak Uh. Brod 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Havlík Spartak Uh. Brod 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mahdal Spartak Uh. Brod 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Valtr BK Vyškov 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Beránek BK Vyškov 51 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Bahník ASK Blansko 34 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ševčík ASK Blansko 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mahdalík TJ Třebíč B 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Prokop ASK Blansko 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Spáčil Jiskra Kyjov A 23 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Šmerda ASK Blansko 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Horuta T.J. Sokol Podolí A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Veleba TJ Třebíč B 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matouš Kratochvíl SK Žabovřesky B 23 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matej Pláňavský JBC Brno 32 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Kroutilík BK Vyškov 54 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vilém Prodělal TJ Třebíč B 55 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Balija Spartak Uh. Brod 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Špaček JBC Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rati Kereselidze T.J. Sokol Podolí A 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ďuriš TJ Sokol Hodonín 41 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Špok SK Žabovřesky B 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Lošťák JBC Brno 21 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Rožek Spartak Uh. Brod 25 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Martínek Spartak Uh. Brod 24 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Cíleček JBC Brno 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Dufek TJ Třebíč B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Janovec JBC Brno 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vladimír Gruber TJ Třebíč B 29 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Chovan TJ Třebíč B 28 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Mikoláš TJ Třebíč B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zurab Kereselidze SK Žabovřesky B 27 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Gottwald BK Vyškov 47 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Hauf JBC Brno 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Papež TJ Sokol Hodonín 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hubert Prokeš Jiskra Kyjov A 25 19 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Tvarog Jiskra Kyjov A 22 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Bělouch Sokol Šlapanice A 36 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fialík TJ Sokol Hodonín 40 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Pešek BK Vyškov 42 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*