Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 289
SBŠ Ostrava B
Basket Valmez
24. 9. 2022
11:45
Hala Sportovního Gymnázia Jan Posker
Aleš Jurda
73
50
23
15
40
25
55
33
Review
Skupina D 1. kolo 2
STRABAG Zlín U19
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
21. 10. 2022
16:30
Základní škola Slovenská David Vyplel
Břetislav Kraváček
49
68
10
16
21
31
30
48
Review
Skupina D 1. kolo 3
Basket Ostrava B
TJ Šumperk
24. 9. 2022
18:00
Sportovní hala SPŠ Ostrava Jan Posker
Aleš Jurda
32
73
5
25
14
36
21
48
Review
Skupina D 1. kolo 1
TJ Loko Krnov U19
BK Frýdek-Místek U19
27. 9. 2022
19:15
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
51
61
17
20
31
33
43
45
Review
Skupina D 2. kolo 4
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
Basket Ostrava B
8. 10. 2022
10:00
SEZŠ Rožnov p/R Ivo Dolinek
Michal Slovák
78
33
14
3
32
11
53
20
Review
Skupina D 2. kolo 5
BK Frýdek-Místek U19
STRABAG Zlín U19
8. 10. 2022
12:30
SH SPŠ Frýdek Místek Jan Menšík
Radim Kavka
112
35
29
8
57
20
86
29
Review
Skupina D 2. kolo 290
TJ Šumperk
SBŠ Ostrava B
8. 10. 2022
16:00
Hala Tyršův stadion Patrik Michal
Vojtěch Jurník
46
94
11
24
26
37
35
66
Review
Skupina D 2. kolo 6
Basket Valmez
TJ Loko Krnov U19
7. 10. 2022
17:00
SPŠSt Valašské Meziříčí Filip Hudec
Aneta Pechová
70
53
16
12
36
24
54
32
Review
Skupina D 3. kolo 9
TJ Šumperk
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
22. 10. 2022
14:00
Hala Tyršův stadion Vojtěch Jurník
Patrik Michal
Preview
Skupina D 3. kolo 7
STRABAG Zlín U19
Basket Valmez
24. 11. 2022
17:00
Městská SH Zelené David Vyplel
Břetislav Kraváček
66
81
19
16
34
42
49
60
Review
Skupina D 3. kolo 291
SBŠ Ostrava B
TJ Loko Krnov U19
17. 10. 2022
17:20
Hala Sportovního Gymnázia Vojtěch Ščurek
Kateřina Seberová
111
31
28
10
55
15
79
23
Review
Skupina D 3. kolo 8
Basket Ostrava B
BK Frýdek-Místek U19
21. 10. 2022
17:20
Trojhalí Petr Opletal
Aleš Jurda
31
133
5
34
17
62
26
100
Review
Skupina D 4. kolo 10
BK Frýdek-Místek U19
TJ Šumperk
12. 11. 2022
09:00
SH SPŠ Frýdek Místek Radim Kavka
Ondřej Marek
58
56
19
13
29
24
39
38
Review
Skupina D 4. kolo 11
Basket Valmez
Basket Ostrava B
12. 11. 2022
14:30
SPŠSt Valašské Meziříčí Marek Bill
Lukáš Kaprál
62
33
17
9
35
22
53
25
Review
Skupina D 4. kolo 12
TJ Loko Krnov U19
STRABAG Zlín U19
12. 11. 2022
15:00
Hala TJ Lokomotiva Martin Čarnecký
Kateřina Jedličková
80
45
19
21
40
24
57
36
Review
Skupina D 5. kolo 14
TJ Šumperk
Basket Valmez
Bude upřesněno
-
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina D 5. kolo 15
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
BK Frýdek-Místek U19
30. 11. 2022
17:30
SEZŠ Rožnov p/R Ondřej Marek
Radim Kavka
46
65
11
14
23
34
32
55
Review
Skupina D 5. kolo 13
Basket Ostrava B
TJ Loko Krnov U19
28. 11. 2022
17:40
Janáčkova konzervatoř Aleš Jurda
Jan Posker
28
101
11
26
22
57
27
76
Review
Skupina D 6. kolo 16
Basket Valmez
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
7. 1. 2023
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina D 6. kolo 17
TJ Loko Krnov U19
TJ Šumperk
7. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina D 6. kolo 18
STRABAG Zlín U19
Basket Ostrava B
7. 1. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina D 7. kolo 20
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
TJ Loko Krnov U19
21. 1. 2023
-
SEZŠ Rožnov p/R
Preview
Skupina D 7. kolo 21
BK Frýdek-Místek U19
Basket Valmez
21. 1. 2023
09:00
7. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Skupina D 7. kolo 19
TJ Šumperk
STRABAG Zlín U19
21. 1. 2023
16:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina D 8. kolo 23
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
STRABAG Zlín U19
4. 2. 2023
-
SEZŠ Rožnov p/R
Preview
Skupina D 8. kolo 22
BK Frýdek-Místek U19
TJ Loko Krnov U19
4. 2. 2023
13:00
7. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Skupina D 8. kolo 24
TJ Šumperk
Basket Ostrava B
4. 2. 2023
16:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina D 9. kolo 25
Basket Ostrava B
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
25. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Skupina D 9. kolo 26
STRABAG Zlín U19
BK Frýdek-Místek U19
25. 2. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina D 9. kolo 27
TJ Loko Krnov U19
Basket Valmez
25. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina D 10. kolo 28
Basket Valmez
STRABAG Zlín U19
11. 3. 2023
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina D 10. kolo 30
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
TJ Šumperk
11. 3. 2023
-
SEZŠ Rožnov p/R
Preview
Skupina D 10. kolo 29
BK Frýdek-Místek U19
Basket Ostrava B
11. 3. 2023
14:00
7. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Skupina D 11. kolo 32
Basket Ostrava B
Basket Valmez
1. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
Skupina D 11. kolo 33
STRABAG Zlín U19
TJ Loko Krnov U19
1. 4. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina D 11. kolo 31
TJ Šumperk
BK Frýdek-Místek U19
1. 4. 2023
16:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina D 12. kolo 34
TJ Loko Krnov U19
Basket Ostrava B
22. 4. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina D 12. kolo 35
Basket Valmez
TJ Šumperk
22. 4. 2023
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Skupina D 12. kolo 36
BK Frýdek-Místek U19
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
22. 4. 2023
10:00
7. ZŠ Frýdek-Místek
Preview
Skupina D 13. kolo 39
Basket Ostrava B
STRABAG Zlín U19
6. 5. 2023
-
Trojhalí
Preview
Skupina D 13. kolo 37
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
Basket Valmez
6. 5. 2023
-
SEZŠ Rožnov p/R
Preview
Skupina D 13. kolo 38
TJ Šumperk
TJ Loko Krnov U19
6. 5. 2023
16:00
Hala Tyršův stadion
Preview
Skupina D 14. kolo 40
STRABAG Zlín U19
TJ Šumperk
13. 5. 2023
-
Městská SH Zelené
Preview
Skupina D 14. kolo 41
TJ Loko Krnov U19
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19
13. 5. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Skupina D 14. kolo 42
Basket Valmez
BK Frýdek-Místek U19
13. 5. 2023
-
SPŠSt Valašské Meziříčí
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 14 8 1.0 14.9 6.3 0.1 2.0/4.5 44.4 1.6
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomyšl 16 8 1.0 14.8 2.9 2.5 1.5/2.3 66.7 1.4
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 16 7 1.0 16.4 6.0 0.0 4.4/8.0 55.4 2.9
16 Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 16 7 1.0 16.0 5.9 0.1 3.9/7.6 50.9 1.9
Lucie Misterková BK Beroun 15 7 1.0 15.6 6.4 0.3 1.9/4.3 43.3 1.6
Valerie Kopecká Tygřice Louny 16 8 1.0 13.5 4.1 0.9 2.6/4.9 53.8 2.3
21 Karolína Mikovcová TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 20.2 8.0 0.4 3.0/5.0 60.0 2.4
Veronika Suchánková TJ Loko Krnov U19 15 4 1.0 24.5 10.3 1.0 1.0/2.5 40.0 1.8
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 16 6 1.0 14.0 4.8 0.2 3.8/5.8 65.7 2.7
Linda Rokosová BC Vysočina 14 6 1.0 14.0 4.8 0.8 1.8/6.5 28.2 2.2
Vendula Hrdličková ADFORS Basket Litomyšl 16 8 1.0 10.4 4.5 0.3 0.6/2.6 23.8 2.1
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomyšl 15 7 1.0 11.9 5.3 0.0 1.3/2.6 50.0 0.7
Tereza Novotná Žabiny Brno C 14 6 1.0 13.7 6.0 0.2 1.2/3.0 38.9 3.0
20 Květa Kvačková TJ Sokol Pečky 15 6 1.0 13.3 3.8 1.0 2.7/3.8 69.6 2.0
Nikol Hakrová Basket Slovanka B 14 6 1.0 13.2 4.5 0.8 1.7/2.8 58.8 2.5
Adéla Rešlová Sokol Toužim 15 7 1.0 11.0 4.7 0.1 1.1/2.7 42.1 1.6
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 15 7 1.0 11.0 3.9 0.1 2.9/5.1 55.6 3.3
Anežka Kaštánková BK Beroun 15 7 1.0 10.9 4.7 0.0 1.4/2.3 62.5 3.9
Michaela Pavelková Basket Valmez 16 3 1.0 24.7 6.7 1.7 6.3/8.7 73.1 2.3
Františka Kaštánková BK Beroun 14 7 1.0 10.4 3.4 0.6 1.9/3.9 48.1 2.4
7 Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 14.4 3.2 2.0 2.0/5.0 40.0 2.8
Jana Mouchová Tygřice Louny 15 8 1.0 8.8 2.8 0.9 0.6/0.8 0.0* 1.3
Julie Zichová BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 11.7 3.8 1.0 1.0/1.7 0.0* 1.0
Barbora Slavíková BC Benešov "B" 14 7 1.0 10.0 3.7 0.4 1.3/2.3 56.3 1.4
Michaela Jebavá Kol 15 4 1.0 16.3 5.8 0.0 4.8/6.0 79.2 3.3
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 14 7 1.0 9.3 3.6 0.1 1.7/2.4 70.6 1.3
Tereza Jungová BK Beroun 15 7 1.0 9.3 4.1 0.0 1.0/2.4 41.2 3.1
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomyšl 15 8 1.0 8.1 3.8 0.0 0.6/2.8 22.7 1.3
15 Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 16 6 1.0 10.8 4.5 0.3 0.8/2.3 35.7 3.5
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 15 7 1.0 9.0 3.3 0.0 2.4/4.6 53.1 2.4
Klára Jozífková Vlčice Žďár 14 6 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/2.8 47.1 1.8
Nela Matušková Pandy Čelákovice 15 7 1.0 8.9 4.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.1
Kateřina Janáková Pandy Čelákovice 16 6 1.0 10.3 3.8 0.3 1.7/3.0 55.6 1.8
Petra Fidranská Tygřice Louny 14 8 1.0 7.8 3.1 0.1 1.1/2.0 56.3 2.5
Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 15 7 1.0 8.7 2.6 0.6 1.9/4.4 41.9 3.3
12 Aneta Svátková BK Medvědi Tábor 14 7 1.0 8.6 3.6 0.1 1.0/4.0 25.0 2.1
Anna Horká Kol 16 6 1.0 9.5 3.8 0.0 1.8/3.7 50.0 1.3
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 15 7 1.0 8.1 3.1 0.1 1.4/3.9 37.0 1.9
Tereza Vaňková Kol 15 6 1.0 9.3 4.0 0.3 0.3/0.3 0.0* 3.0
Simona Nováková BC Vysočina 14 3 1.0 18.0 5.7 1.0 3.7/5.7 64.7 2.3
Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 16 7 1.0 7.6 2.7 0.0 2.1/3.1 68.2 2.4
Jana Vrátilová BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 17.7 6.3 0.7 3.0/3.7 81.8 2.0
Kateřina Zatloukalová BC Benešov "B" 16 6 1.0 8.3 3.3 0.0 1.7/2.8 58.8 2.0
Lucie Pavelková Basket Valmez 14 3 1.0 16.7 7.0 0.0 2.7/4.3 61.5 1.7
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno C 14 6 1.0 8.3 3.7 0.2 0.5/1.2 0.0* 2.0
Natálie Svobodová ADFORS Basket Litomyšl 15 8 1.0 6.1 2.4 0.3 0.6/1.5 0.0* 0.8
Darja Vassilyeva BK Beroun 15 6 1.0 8.2 3.7 0.0 0.8/2.5 33.3 2.7
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 14 3 1.0 16.3 6.7 0.0 3.0/5.7 52.9 2.0
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 15 7 1.0 6.9 1.7 1.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Lucie Struhárová Sokol Toužim 15 5 1.0 9.6 3.2 0.6 1.4/2.4 58.3 2.8
Kristýna Mladá AŠ Mladá Boleslav 15 3 1.0 16.0 6.0 0.3 3.0/5.7 52.9 2.3
Nela Benešová Vlčice Žďár 16 6 1.0 8.0 3.0 0.2 1.5/2.7 56.3 2.8
Petra Plevová Vlčice Žďár 14 6 1.0 8.0 2.2 1.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Kamila Bečvářová Kol 15 6 1.0 7.7 2.5 0.0 2.7/4.5 59.3 0.7
Valerie Hocková BC Benešov "B" 16 3 1.0 14.7 4.7 0.7 3.3/4.3 76.9 2.3
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 16 6 1.0 7.2 3.0 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.8
Jana Houbová TJ Loko Krnov U19 18 3 1.0 14.3 5.7 0.7 1.0/1.3 0.0* 1.7
Nela Dvořáková Žabiny Brno C 14 6 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 3.0
Martina Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 15 3 1.0 14.3 6.7 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.7
Julie Merclová Žabiny Brno C 15 4 1.0 10.5 4.8 0.0 1.0/3.0 33.3 0.3
Klára Jarabicová Basket Ostrava B 15 5 1.0 8.4 2.2 1.2 0.4/0.8 0.0* 3.4
Barbora Kulhánová TJ Loko Krnov U19 15 3 1.0 13.7 4.3 1.3 1.0/2.7 37.5 2.3
Anežka Tesařová TJ Šumperk 16 2 1.0 20.5 7.5 0.5 4.0/7.5 53.3 2.5
Dominika Spurná TJ Loko Krnov U19 16 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.8 45.5 2.8
Michaela Červená Sokol Toužim 17 6 1.0 6.5 2.7 0.2 0.7/1.7 0.0* 1.0
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 15 7 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/2.1 26.7 2.0
Natálie Sochorová Tygřice Louny 14 8 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.9
Sára Rušová Basket Ostrava B 14 4 1.0 9.5 3.5 0.5 1.0/2.5 40.0 3.0
Markéta Strnadelová Žabiny Brno C 15 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.5 50.0 2.5
Karolína Siváková Vlčice Žďár 14 4 1.0 9.3 3.5 0.3 1.5/2.8 54.5 1.8
Julie Novotná Basket Slovanka B 14 4 1.0 9.3 4.3 0.0 0.8/2.3 33.3 1.8
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 15 7 1.0 5.3 2.0 0.3 0.4/0.9 0.0* 1.7
Eliška Fialová BK Beroun 14 7 1.0 5.1 2.0 0.1 0.7/1.3 0.0* 4.0
Eliška Racková Žabiny Brno C 16 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.5
Jolana Severová ADFORS Basket Litomyšl 17 8 1.0 4.5 1.8 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.4
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 12.0 3.3 1.0 2.3/3.7 63.6 1.7
Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 13 6 1.0 6.0 2.2 0.3 0.7/2.2 30.8 2.5
Jana Havránková Basket Slovanka B 14 3 1.0 12.0 3.7 1.3 0.7/0.7 0.0* 2.0
Veronika Šímová Basket Slovanka B 15 4 1.0 9.0 3.8 0.0 1.5/3.8 40.0 1.3
Eliška Keplová Sokol Toužim 15 7 1.0 5.1 1.0 1.0 0.1/0.4 0.0* 2.4
Jitka Kutalová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 11.7 4.7 0.0 2.3/4.0 58.3 3.3
Anna Pánková BC Benešov "B" 16 7 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.1 46.7 1.4
Viktorie Licková KP Brno B 15 4 1.0 8.8 3.3 0.5 0.8/1.3 0.0* 2.3
Aneta Štvánová BK Beroun 15 4 1.0 8.8 3.5 0.3 1.0/2.0 50.0 2.5
Kateřina Hofmanová KP Brno B 14 3 1.0 11.7 4.3 0.7 1.0/2.0 50.0 2.0
Michaela Čurdová BC Vysočina 15 4 1.0 8.3 1.8 0.8 2.5/3.0 83.3 1.5
Lucie Frühbauerová AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/2.3 35.7 2.0
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 15 2 1.0 16.5 6.0 1.0 1.5/4.0 37.5 2.5
Nina Halámková Kol 14 5 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/2.6 23.1 1.4
Tereza Němcová Basket Ostrava B 14 5 1.0 6.6 2.0 0.8 0.2/0.8 0.0* 3.4
Markéta Chadimová KP Brno B 15 2 1.0 16.0 7.5 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Tereza Orságová Basket Valmez 16 3 1.0 10.3 4.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.0
Johana Surmanová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 10.3 2.7 1.7 0.0/1.3 0.0* 0.0
Vendula Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 19 2 1.0 15.5 4.5 0.5 5.0/8.0 62.5 2.0
Jolana Kolářová ADFORS Basket Litomyšl 16 8 1.0 3.9 1.3 0.4 0.3/1.5 0.0* 1.8
Monika Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 3 1.0 10.3 3.7 0.7 1.0/3.0 33.3 2.7
Anna Šambergerová Sokol Toužim 15 7 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/2.0 42.9 1.9
Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 14 5 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/2.8 28.6 2.4
12 Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 14 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.2
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 5 1.0 5.8 2.6 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.8
Ema Sochůrková BC Benešov "B" 15 7 1.0 4.1 0.9 0.6 0.7/2.3 31.3 1.9
Tereza Mrázková Žabiny Brno C 15 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Lucie Lavičková ADFORS Basket Litomyšl 13 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Marie Lencová Pandy Čelákovice 14 5 1.0 5.6 2.0 0.0 1.6/2.4 66.7 7.6
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 15 6 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.2 61.5 1.2
Zuzana Dudová KP Brno B 15 3 1.0 9.3 4.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.7
10 Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 16 7 1.0 4.0 1.6 0.3 0.0/1.4 0.0* 2.6
Tereza Florianová Pandy Čelákovice 15 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.7
Jana Říhová BK Beroun 16 7 1.0 3.7 1.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Gábina Borovičková Kol 15 3 1.0 8.7 2.7 0.3 2.3/3.7 63.6 2.0
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 4.3 1.5 0.0 1.3/3.0 44.4 1.2
Karolína Jonášová Sokol Toužim 14 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 14 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/3.0 25.0 1.5
Charlotte Skallová Basket Slovanka B 14 6 1.0 4.2 1.2 0.5 0.3/2.0 16.7 3.3
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/2.0 41.7 1.2
Helena Pešková TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 16 3 1.0 8.0 3.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín U19 14 2 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.0 75.0 0.5
Linda Kohoutová BC Vysočina 14 4 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.8
Tereza Kondratievová Basket Slovanka B 14 5 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/2.4 8.3 3.4
Amálie Nosková BC Vysočina 14 6 1.0 3.8 1.2 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Kupsová BC Benešov "B" 15 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.2
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 16 6 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.5
Ema Nevrlá Žabiny Brno C 16 2 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Lucie Vorlická Basket Slovanka B 14 5 1.0 4.2 1.4 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.4
Tereza Hrivňáková TJ Loko Krnov U19 17 4 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Pavla Vampolová Vlčice Žďár 15 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/1.3 0.0* 2.8
Veronika Hosnedlová Sokol Toužim 17 5 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/1.6 0.0* 1.4
Viktorie Frodlová KP Brno B 14 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/2.0 0.0 3.5
Vanessa Jurašek Vlčice Žďár 13 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/4.0 37.5 2.0
Tereza Kuldová BC Benešov "B" 16 7 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/1.1 0.0* 1.3
6 Lucie Hoznauerová TJ Sokol Pečky 14 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.5
Zuzana Pavloňová KP Brno B 18 2 1.0 10.0 0.5 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
Šarlota Kusáková Žabiny Brno C 14 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/3.0 22.2 0.0
Nela Bártlová Kol 14 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.5
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 16 7 1.0 2.7 1.0 0.1 0.3/0.3 0.0* 1.7
Jana Dvořáková TJ Šumperk 16 2 1.0 9.0 2.5 0.5 2.5/5.0 50.0 1.5
Andrea Ekrtová Tygřice Louny 17 8 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.6
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 16 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Karolína Krebsová BK Lvice Litoměřice 15 2 1.0 9.0 2.0 1.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Žaneta Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 2 1.0 9.0 3.5 0.0 2.0/2.5 80.0 1.5
Laura Šibravová Kol 14 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.8
Natálie Žížalová BC Benešov "B" 15 6 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.7
Julie Nádaská Basket Slovanka B 16 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Karolína Juránková TJ Šumperk 16 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jolana Havlíčková Žabiny Brno C 16 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.5
Soňa Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 15 3 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.3
Adéla Scholzová Basket Valmez 14 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 14 3 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.7 50.0 3.7
16 Beata Franclová Basket Slovanka B 16 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Sabina Veselá Sokol Toužim 15 5 1.0 3.0 0.4 0.6 0.4/1.6 0.0* 1.2
Lian Al Taji Basket Slovanka B 14 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.4 0.0* 0.7
Andrea Tomancová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 18 2 1.0 7.5 3.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Markéta Pithartová Kol 16 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.0
Lucie Iva Janíčková TJ Šumperk 14 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Anna Horová Basket Slovanka B 14 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Sára Petráková Slovan Varnsdorf 16 6 1.0 2.3 0.8 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.7
Klára Svobodová BC Vysočina 14 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Klára Szotková Basket Ostrava B 14 4 1.0 3.3 0.8 0.0 1.8/3.5 50.0 2.3
Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 0.0
Johana Blaško ADFORS Basket Litomyšl 14 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.6
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 14 6 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.7
Lucie Hvězdová Tygřice Louny 17 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Tereza Rausová KP Brno B 17 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
17 Anita Stuchlíková Basket Slovanka B 16 3 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 3.7
Alexandra Krstičová BK Lvice Litoměřice 15 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
19 Anna Marie Dědková TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Tereza Hrstková Basket Valmez 15 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Papadopulosová TJ Loko Krnov U19 15 2 1.0 6.0 2.0 0.5 0.5/1.0 0.0* 1.5
Adéla Kubínková Sokol Toužim 13 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Nela Viková BC Vysočina 13 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Kateřina Harnová STRABAG Zlín U19 18 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.7
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 14 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Barbora Plánková STRABAG Zlín U19 14 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
10 Aneta Tůmová TJ Sokol Pečky 14 5 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno C 14 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
Anna Ulčová Kol 15 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/2.0 37.5 3.3
Ema Juchelková BC Vysočina 14 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Alena Svrčinová TJ Loko Krnov U19 15 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Nela Málková Sokol Toužim 17 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Kateřina Jakubcová Pandy Čelákovice 16 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Beáta Pěničková Tygřice Louny 15 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Linda Šimperská STRABAG Zlín U19 13 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Adéla Šváchová BC Benešov "B" 14 1 1.0 10.0 0.0 2.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Eliška Vomáčková Kol 14 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 16 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Sophia Josephine Štíbrová TJ Loko Krnov U19 16 3 1.0 3.3 1.0 0.0 1.3/3.3 40.0 0.7
Tereza Sommerová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adéla Roučová TJ Šumperk 16 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Klára Haniková KP Brno B 17 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Natálie Hofmanová Basket Slovanka B 14 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.3
Monika Olečková TJ Šumperk 16 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Eliška Janštová BK Lvice Litoměřice 16 6 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.3 21.4 1.3
Lucie Prachařová Žabiny Brno C 15 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.0
Terezie Svobodová Tygřice Louny 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín U19 15 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
15 Michaela Čápová TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 3.0
Tereza Kleplová BC Benešov "B" 14 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
8 Petra Porodová BK Medvědi Tábor 15 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.9 0.0* 2.0
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 14 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Sabina Böhmová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Barbora Chytilová TJ Loko Krnov U19 14 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
Lucie Bejdová BK Lvice Litoměřice 18 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 14 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Klaudie Kolbabová BC Benešov "B" 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Anna Antonová Žabiny Brno C 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Julie Láníčková Basket Ostrava B 15 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Nina Jelínková Žabiny Brno C 14 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.8
Barbora Zvolská BC Benešov "B" 16 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Alice Křišťanová TJ Loko Krnov U19 15 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Beáta Němcová BC Vysočina 13 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Aneta Zahradníčková BC Benešov "B" 15 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.7
Marie Vojáčková Basket Ostrava B 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Martina Pařízková STRABAG Zlín U19 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
16 Denisa Martínková TJ Sokol Pečky 12 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Karolina Neuwirthová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.3
Zuzana Mášová KP Brno B 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 15 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Veronika Dvorská BC Benešov "B" 15 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
Eliška Šoustarová Vlčice Žďár 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Nela Kovářová Basket Valmez 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
20 Viktorie Fejfarová TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/1.6 0.0* 0.8
Anna Jiráčková BC Benešov "B" 15 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikol Ostruszková Basket Ostrava B 14 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Tereza Procházková Basket Ostrava B 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Rozálie Němcová BK Lvice Litoměřice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín U19 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Veronika Mičůnková TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 18 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Linda Poláková KP Brno B 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
12 Karolína Nešněrová TJ Sokol Pečky 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
6 Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 16 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sophie Svobodová BC Benešov "B" 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Ospalá KP Brno B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 14 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Sophia Šírerová BK Beroun 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Nela Kaločová Basket Ostrava B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Natálie Melnyková ADFORS Basket Litomyšl 16 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Adéla Juřenová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
25 Laura Tallerová TJ Sokol Pečky 13 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Natálie Pikalová BC Benešov "B" 15 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jana Plachá BK Lvice Litoměřice 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov U19 14 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Kristýna Sedláčková BC Benešov "B" 15 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Vendula Boskovicová Kol 16 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Lucie Pelikánová BC Benešov "B" 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Johana Seidenglanzová TJ Šumperk 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Zabranská ADFORS Basket Litomyšl 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Čiklová KP Brno B 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Nela Hromádková BC Vysočina 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Hanáková KP Brno B 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Němcová Basket Valmez 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hopanová Basket Ostrava B 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Žídková KP Brno B 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Nikola Žáková Vlčice Žďár 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Botková KP Brno B 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Klárka Porodová BK Medvědi Tábor 13 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Vendula Pechová BC Vysočina 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Irena Soukupová Basket Slovanka B 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Adéla Štenclová Basket Ostrava B 15 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.8
Adéla Zemanová KP Brno B 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
5 Adélka Kalinová BK Medvědi Tábor 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Amálie Šplíchalová Basket Ostrava B 15 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 15 7 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Vivienne Vlková STRABAG Zlín U19 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Petra Procházková TJ Šumperk 17 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Natalia Malečková Vlčice Žďár 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Klára Pekáčová Vlčice Žďár 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Aplová TJ Šumperk 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Nikola Heckelová TJ Šumperk 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hrabalová KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Škopková Kol 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Silvie Šenkeříková Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Petra Srbová BC Benešov "B" 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpánka Pavelková AŠ Mladá Boleslav 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Příhodová Tygřice Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kubičná Basket Valmez 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Blahová Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Šindelková Vlčice Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šigutová Basket Ostrava B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Lodlová Basket Slovanka B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dudová Basket Ostrava B 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Krátká Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hájková Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Černošek KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
52 Karolína Lánská Basket Slovanka B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hanusová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Markéta Kaňková Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hocková KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Májová Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Vykopalová Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Eliášová Basket Ostrava B 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Brňovjáková Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Laudátová BK Beroun 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kučerová STRABAG Zlín U19 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Hrušovská Kol 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Nožinová Tygřice Louny 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adéla Ševčíková TJ Šumperk 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Monika Jindřichová BK Medvědi Tábor 16 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Liliana Sukupová STRABAG Zlín U19 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Nikola Kostecká Vlčice Žďár 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Renata Fojtíková TJ Šumperk 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Čiháková BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bednářová TJ Šumperk 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zora Flígrová BK Medvědi Tábor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Vaculíková Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefanie Dimitrova BK Medvědi Tábor 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Fialová BC Vysočina 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Nentvichová Vlčice Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kaderková SBŠ Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Kolářová Kol 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kostelecká KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bartoňová SKB Tišnov U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rosálie Kučerová BC Vysočina 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Olga Pacáková Pandy Čelákovice 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Fňukalová Vlčice Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Ondrysková Sokol Lanžhot 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Luňáková Sokol Lanžhot 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Anna Petraturová Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Fiedlerová BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonína Kulaková Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Wawreynová BK Medvědi Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Drholcová Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jasmína Hyšplerová BK Lvice Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Salvetová STRABAG Zlín U19 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Nečásková Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hoznauerová TJ Sokol Pečky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vince Vlčice Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Poláková BKj. Kralupy n.V. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomyšl 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Brabcová Vlčice Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hejnicová Pandy Čelákovice 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
43 Valentýna Hladíková Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beata Benešová Vlčice Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Tichá Kol 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontýna Losmanová Kol 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Arlinda Mustafa Basket Slovanka B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Mrázková Pandy Čelákovice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Pakostová ADFORS Basket Litomyšl 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Konvičná Basket Slovanka B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Bartoníčková BK Beroun 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Jodlová BK Medvědi Tábor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Čechová Vlčice Žďár 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Svačinová Basket Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marlena Povalová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Starcková Basket Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ledinská Basket Slovanka B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Baslová Basket Slovanka B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Zástřešková Basket Ostrava B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zárubová Basket Ostrava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Thao My Nguyenová Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Kučerová Basket Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
45 Denisa Kalousová Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Sofie Saifrtová Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magda Valenčinová Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Kocmundová Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Eclerová BKj. Kralupy n.V. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Buřičová Kol 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*