Sokol Lanžhot

Kategorie
Kadetky U17
Soutěž
Nadregionální soutěž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 16. 7. 2019
Lucie Šestáková
lucie.sestakova@seznam.cz
736 248 812

Trenér

od: 16. 9. 2019
Roman Ratajský
ratajsky.roman@seznam.cz
608 652 641

1. asistent trenéra

od: 16. 9. 2019
Zita Hloušková
janahlou@seznam.cz
606 609 097

Adresa

Tělovýchovná jednota Sokol Lanžhot, z.s.
Na Šlajsi
69151 Lanžhot

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Pavla Ondrysková 2008 0 13
Tereza Kryštofová 2006 0 15
Anna Fryčáková 2005 176 16
Nina Ratajská 2006 15
Tereza Uhrová 2006 15
Ladislava Hasilová 2006 165 15
Šárka Radoňová 2004 0 17
Kateřina Feketová 2008 13
Nella Hůrská 2007 14
Renáta Tučková 2007 14
Magdaléna Virglerová 2008 13
Aneta Novosadová 2004 0 17
Karolína Buršíková 2006 15
Michaela Gergely 2006 15
Marie Švirgová 2005 0 16
Nicol Uhrová 2006 15
Karolína Hůrská 2004 167 17
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
1 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 26. 9. 2021 ADFORS Basket Litomyšl 40:52
2 nadregionální soutěž (kadetky U17) Hosté 26. 9. 2021 ADFORS Basket Litomyšl 84:49
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 9. 2021
10:30
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
40
52
14
16
23
25
31
38
skupina C Review
1. kolo 26. 9. 2021
12:15
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
84
49
23
5
40
22
62
35
skupina C Review
2. kolo 9. 10. 2021
11:00
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
106
23
26
6
32
4
26
3
22
10
skupina C Review
2. kolo 9. 10. 2021
09:00
BK Blansko
TJ Sokol Lanžhot
90
31
23
12
28
4
20
11
19
4
skupina C Review
3. kolo 23. 10. 2021
14:30
SKB Tišnov
TJ Sokol Lanžhot
37
50
11
11
16
21
24
33
skupina C Review
3. kolo 23. 10. 2021
12:30
SKB Tišnov
TJ Sokol Lanžhot
65
51
14
14
32
24
51
38
skupina C Review
4. kolo 13. 11. 2021
00:00
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
4. kolo 14. 11. 2021
00:00
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
5. kolo 27. 11. 2021
00:00
TJ Spartak Uherský Brod
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
6. kolo 11. 12. 2021
00:00
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
6. kolo 12. 12. 2021
00:00
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
skupina C Preview
7. kolo 8. 1. 2022
15:00
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
7. kolo 8. 1. 2022
13:00
SKB Česká Třebová
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
8. kolo 22. 1. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
skupina C Preview
8. kolo 23. 1. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
skupina C Preview
9. kolo 12. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
skupina C Preview
9. kolo 13. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
BK Blansko
skupina C Preview
10. kolo 26. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov
skupina C Preview
10. kolo 27. 2. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov
skupina C Preview
11. kolo 12. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
skupina C Preview
11. kolo 13. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
skupina C Preview
12. kolo 26. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
12. kolo 27. 3. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
TJ Spartak Uherský Brod
skupina C Preview
13. kolo 9. 4. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
13. kolo 10. 4. 2022
00:00
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
skupina C Preview
14. kolo 23. 4. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
SKB Česká Třebová
skupina C Preview
14. kolo 24. 4. 2022
00:00
TJ Sokol Lanžhot
SKB Česká Třebová
skupina C Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 nadregionální soutěž 3 16