Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 145
SKB Tišnov U19
ADFORS Basket Litomyšl
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 1. kolo 146
SKB Tišnov U19
ADFORS Basket Litomyšl
9. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 1. kolo 147
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 1. kolo 148
BK Vlčice Žďár
BK Žabiny Brno C
9. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 1. kolo 149
KP Brno B
TJ Sokol Lanžhot
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 1. kolo 150
KP Brno B
TJ Sokol Lanžhot
9. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 2. kolo 151
BK Žabiny Brno C
KP Brno B
22. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 2. kolo 152
BK Žabiny Brno C
KP Brno B
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 2. kolo 153
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlčice Žďár
22. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 2. kolo 154
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vlčice Žďár
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 2. kolo 155
BC Vysočina
SKB Tišnov U19
22. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 2. kolo 156
BC Vysočina
SKB Tišnov U19
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina C 3. kolo 157
BK Vlčice Žďár
BC Vysočina
12. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 3. kolo 158
BK Vlčice Žďár
BC Vysočina
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 3. kolo 159
KP Brno B
ADFORS Basket Litomyšl
12. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 3. kolo 160
KP Brno B
ADFORS Basket Litomyšl
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 3. kolo 161
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
12. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 3. kolo 162
TJ Sokol Lanžhot
BK Žabiny Brno C
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 4. kolo 163
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
26. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 4. kolo 164
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Sokol Lanžhot
27. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 4. kolo 165
BC Vysočina
KP Brno B
26. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 4. kolo 166
BC Vysočina
KP Brno B
27. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 4. kolo 167
SKB Tišnov U19
BK Vlčice Žďár
26. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 4. kolo 168
SKB Tišnov U19
BK Vlčice Žďár
27. 11. 2022
-
Preview
Skupina C 5. kolo 169
KP Brno B
SKB Tišnov U19
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina C 5. kolo 170
KP Brno B
SKB Tišnov U19
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina C 5. kolo 171
TJ Sokol Lanžhot
BC Vysočina
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina C 5. kolo 172
TJ Sokol Lanžhot
BC Vysočina
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina C 5. kolo 173
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
10. 12. 2022
-
Preview
Skupina C 5. kolo 174
BK Žabiny Brno C
ADFORS Basket Litomyšl
11. 12. 2022
-
Preview
Skupina C 6. kolo 175
BC Vysočina
BK Žabiny Brno C
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 6. kolo 176
BC Vysočina
BK Žabiny Brno C
8. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 6. kolo 177
SKB Tišnov U19
TJ Sokol Lanžhot
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 6. kolo 178
SKB Tišnov U19
TJ Sokol Lanžhot
8. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 6. kolo 179
BK Vlčice Žďár
KP Brno B
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 6. kolo 180
BK Vlčice Žďár
KP Brno B
8. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 7. kolo 181
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 7. kolo 182
TJ Sokol Lanžhot
BK Vlčice Žďár
22. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 7. kolo 183
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov U19
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 7. kolo 184
BK Žabiny Brno C
SKB Tišnov U19
22. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 7. kolo 185
ADFORS Basket Litomyšl
BC Vysočina
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 7. kolo 186
ADFORS Basket Litomyšl
BC Vysočina
22. 1. 2023
-
Preview
Skupina C 8. kolo 187
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Tišnov U19
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 8. kolo 188
ADFORS Basket Litomyšl
SKB Tišnov U19
5. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 8. kolo 189
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 8. kolo 190
BK Žabiny Brno C
BK Vlčice Žďár
5. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 8. kolo 191
TJ Sokol Lanžhot
KP Brno B
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 8. kolo 192
TJ Sokol Lanžhot
KP Brno B
5. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 9. kolo 193
KP Brno B
BK Žabiny Brno C
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 9. kolo 194
KP Brno B
BK Žabiny Brno C
19. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 9. kolo 195
BK Vlčice Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 9. kolo 196
BK Vlčice Žďár
ADFORS Basket Litomyšl
19. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 9. kolo 197
SKB Tišnov U19
BC Vysočina
18. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 9. kolo 198
SKB Tišnov U19
BC Vysočina
19. 2. 2023
-
Preview
Skupina C 10. kolo 199
BC Vysočina
BK Vlčice Žďár
4. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 10. kolo 200
BC Vysočina
BK Vlčice Žďár
5. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 10. kolo 201
ADFORS Basket Litomyšl
KP Brno B
4. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 10. kolo 202
ADFORS Basket Litomyšl
KP Brno B
5. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 10. kolo 203
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
4. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 10. kolo 204
BK Žabiny Brno C
TJ Sokol Lanžhot
5. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 11. kolo 205
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
18. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 11. kolo 206
TJ Sokol Lanžhot
ADFORS Basket Litomyšl
19. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 11. kolo 207
KP Brno B
BC Vysočina
18. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 11. kolo 208
KP Brno B
BC Vysočina
19. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 11. kolo 209
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov U19
18. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 11. kolo 210
BK Vlčice Žďár
SKB Tišnov U19
19. 3. 2023
-
Preview
Skupina C 12. kolo 216
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 12. kolo 211
SKB Tišnov U19
KP Brno B
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 12. kolo 212
SKB Tišnov U19
KP Brno B
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 12. kolo 213
BC Vysočina
TJ Sokol Lanžhot
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 12. kolo 214
BC Vysočina
TJ Sokol Lanžhot
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 12. kolo 215
ADFORS Basket Litomyšl
BK Žabiny Brno C
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 13. kolo 217
BK Žabiny Brno C
BC Vysočina
15. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 13. kolo 218
BK Žabiny Brno C
BC Vysočina
16. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 13. kolo 219
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov U19
15. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 13. kolo 220
TJ Sokol Lanžhot
SKB Tišnov U19
16. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 13. kolo 221
KP Brno B
BK Vlčice Žďár
15. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 13. kolo 222
KP Brno B
BK Vlčice Žďár
16. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 14. kolo 223
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
29. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 14. kolo 224
BK Vlčice Žďár
TJ Sokol Lanžhot
30. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 14. kolo 225
SKB Tišnov U19
BK Žabiny Brno C
29. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 14. kolo 226
SKB Tišnov U19
BK Žabiny Brno C
30. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 14. kolo 227
BC Vysočina
ADFORS Basket Litomyšl
29. 4. 2023
-
Preview
Skupina C 14. kolo 228
BC Vysočina
ADFORS Basket Litomyšl
30. 4. 2023
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Lanžhot 0 0 0
2. SKB Tišnov U19 0 0 0
3. Vlčice Žďár 0 0 0
4. KP Brno B 0 0 0
5. BK Žabiny Brno C 0 0 0
6. ADFORS Basket Litomyšl 0 0 0
7. BC Vysočina 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Anna Zrůstová BK Medvědi Tábor 18 1
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 16 1
Julie Merclová BK Žabiny Brno C 15 1
Tereza Mrázková BK Žabiny Brno C 15 1
Lucie Reková BK Frýdek-Místek U19 15 1
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek U19 14 1
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek U19 14 1
Karolína Siváková Vlčice Žďár 14 1
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 15 1
Hana Weberová BK Frýdek-Místek U19 15 1
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek U19 14 1
Nella Nápravníková BKj. Kralupy n.V. 17 1
Markéta Strnadelová BK Žabiny Brno C 15 1
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek U19 15 1
Rozálie Vlčková Slovan Varnsdorf 15 1
Petra Plevová Vlčice Žďár 14 1
Michaela Horká Vlčice Žďár 16 1
Tereza Kryštofová Sokol Lanžhot 16 1
Klára Jozífková Vlčice Žďár 14 1
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 16 1
Eliška Jindrová Slovan Varnsdorf 13 1
Agáta Bártová ADFORS Basket Litomyšl 14 1
Viktorie Hopanová Basket Ostrava B 15 1
Ema Štětinová BKj. Kralupy n.V. 16 1
Tereza Procházková Basket Ostrava B 14 1
Marie Olšáková BK Frýdek-Místek U19 14 1
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek U19 14 1
Terezie Svobodová Tygřice Louny 15 1
Sára Rušová Basket Ostrava B 14 1
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 16 1
Klára Szotková Basket Ostrava B 14 1
Marie Lencová Pandy Čelákovice 14 1
Eliška Nohelová BK Žabiny Brno C 15 1
Klára Jarabicová Basket Ostrava B 15 1
8 Karin Májová Basket Slovanka B 15 1
12 Nikola Marková Basket Slovanka B 16 1
Kristýna Burianová SKB Tišnov U19 15 1
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 14 1
Tereza Filková SKB Tišnov U19 15 1
Eliška Klusková SKB Tišnov U19 15 1
Pavla Vampolová Vlčice Žďár 15 1
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek U19 15 1
Veronika Varyšová BK Žabiny Brno C 14 1
Michaela Štěpánková SKB Tišnov U19 16 1
Anna Dufková SKB Tišnov U19 17 1
Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 18 1
23 Tereza Hochmannová Basket Slovanka B 15 1
10 Jasmína Pekníková Basket Slovanka B 15 1
Lucie Stehlíková BK Medvědi Tábor 16 1
Alžběta Pisková SKB Tišnov U19 15 1
Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 14 1
Adéla Folvarčná Basket Ostrava B 16 1
Lucie Hoznauerová TJ Sokol Pečky 14 1
Karolína Mikovcová TJ Sokol Pečky 15 1
Květa Kvačková TJ Sokol Pečky 15 1
50 Lenka Zimmelová Basket Slovanka B 17 1
Anna Marie Dědková TJ Sokol Pečky 15 1
Viktorie Fejfarová TJ Sokol Pečky 15 1
Aneta Tůmová TJ Sokol Pečky 14 1
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 16 1
Nela Šišuláková Slovan Varnsdorf 14 1
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 15 1
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 16 1
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 15 1
Johana Venclová Slovan Varnsdorf 15 1
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 15 1
Karolína Juránková TJ Šumperk 16 1
Klára Příhodová Tygřice Louny 14 1
Valentýna Veselá SKB Tišnov U19 17 1
32 Thao My Nguyenová Basket Slovanka B 15 1
Ema Jodlová BK Medvědi Tábor 16 1
Magda Valenčinová Basket Ostrava B 14 1
Kateřina Feketová Sokol Lanžhot 14 1
8 Sofia Borcelová Basket Slovanka B 17 1
Barbora Nešporová ADFORS Basket Litomyšl 13 1
Nela Kaločová Basket Ostrava B 15 1
Pavla Eclerová BKj. Kralupy n.V. 15 1
Bára Kocmundová Basket Ostrava B 14 1
Tereza Němcová Basket Ostrava B 14 1
Anna Sofie Saifrtová Basket Ostrava B 15 1
Klára Svačinová Basket Ostrava B 16 1
Marie Vojáčková Basket Ostrava B 14 1
45 Denisa Kalousová Basket Slovanka B 15 1
Ester Kučerová Basket Ostrava B 16 1
Tereza Zárubová Basket Ostrava B 17 1
Pavla Ondrysková Sokol Lanžhot 14 1
Laura Starcková Basket Ostrava B 16 1
Adéla Roučová TJ Šumperk 16 1
Johana Seidenglanzová TJ Šumperk 16 1
Eliška Čechová Vlčice Žďár 16 1
Anna Bartoňová SKB Tišnov U19 17 1
52 Karolína Lánská Basket Slovanka B 16 1
Eliška Hájková Slovan Varnsdorf 14 1
Jana Krátká Slovan Varnsdorf 16 1
Ema Dudová Basket Ostrava B 16 1
Alexandra Blahová Basket Ostrava B 15 1
Karolína Nešněrová TJ Sokol Pečky 14 1
Eliška Aplová TJ Šumperk 17 1
Nikola Heckelová TJ Šumperk 16 1
Laura Tallerová TJ Sokol Pečky 13 1
Eliška Poláková BKj. Kralupy n.V. 16 1
18 Anna Petraturová Basket Slovanka B 15 1
35 Silvie Šenkeříková Basket Slovanka B 17 1
Veronika Hanusová Tygřice Louny 16 1
Nicol Šindelková Vlčice Žďár 15 1
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 14 1
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 14 1
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek U19 13 1
Michaela Čápová TJ Sokol Pečky 15 1
Jana Dvořáková TJ Šumperk 16 1
Julie Drholcová BK Žabiny Brno C 15 1
31 Vanessa Nečásková Basket Slovanka B 15 1
Natálie Svobodová ADFORS Basket Litomyšl 15 1
Sofie Fňukalová Vlčice Žďár 14 1
Kateřina Vince Vlčice Žďár 14 1
43 Valentýna Hladíková Basket Slovanka B 15 1
Natálie Špirková SKB Tišnov U19 17 1
25 Markéta Kaňková Basket Slovanka B 17 1
Klára Pekáčová Vlčice Žďár 15 1
Antonína Kulaková BK Žabiny Brno C 15 1
Eliška Šoustarová Vlčice Žďár 14 1
Šárka Wawreynová BK Medvědi Tábor 16 1
Nikol Ostruszková Basket Ostrava B 14 1
Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 16 1
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomyšl 13 1
Anna Brabcová Vlčice Žďár 15 1
Beata Benešová Vlčice Žďár 14 1
Amálie Pakostová ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek U19 13 1
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek U19 13 1
Kateřina Májová BK Frýdek-Místek U19 13 1
Marlena Povalová BK Frýdek-Místek U19 14 1
Hana Nožinová Tygřice Louny 13 1
Veronika Eliášová Basket Ostrava B 14 1
Natálie Sochorová Tygřice Louny 14 1
Petra Fidranská Tygřice Louny 14 1
Magdaléna Virglerová Sokol Lanžhot 14 1
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 17 1
Michaela Veselská Basket Ostrava B 16 1
Renáta Tučková Sokol Lanžhot 15 1
26 Kristýna Růžičková Basket Slovanka B 17 1
11 Nikol Drahošová Basket Slovanka B 15 1
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 16 1
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek U19 17 1
Tereza Uhrová Sokol Lanžhot 16 1
Michaela Gergely Sokol Lanžhot 16 1
Nina Ratajská Sokol Lanžhot 16 1
Sára Schönerová BK Medvědi Tábor 16 1
Lucie Čermáková BK Žabiny Brno C 16 1
Natálie Gálová BK Žabiny Brno C 16 1
Aneta Adámková BK Žabiny Brno C 15 1
Martina Tomášková BKj. Kralupy n.V. 17 1
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 16 1
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 15 1
Ladislava Hasilová Sokol Lanžhot 16 1
Kateřina Jakubcová Pandy Čelákovice 16 1
Nela Matušková Pandy Čelákovice 15 1
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 14 1
Tereza Florianová Pandy Čelákovice 15 1
Kateřina Janáková Pandy Čelákovice 16 1
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 15 1
Gabriela Holovská Pandy Čelákovice 15 1
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 16 1
Anežka Tesařová TJ Šumperk 16 1
Monika Olečková TJ Šumperk 16 1
Vendula Kubíčková TJ Šumperk 18 1
Anita Žáčková SKB Tišnov U19 17 1
Táňa Chlupová SKB Tišnov U19 16 1
Kamila Bednářová SKB Tišnov U19 16 1
Nicol Uhrová Sokol Lanžhot 16 1
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 16 1
Anna Věchetová SKB Tišnov U19 16 1
24 Adéla Gráfová Basket Slovanka B 17 1
Lucie Nergerová BKj. Kralupy n.V. 17 1
Václava Umlaufová BKj. Kralupy n.V. 18 1
Agáta Novotná Basket Slovanka B 17 1
Sandra Mádlová Basket Slovanka B 17 1
Karolína Pešková SKB Tišnov U19 18 1
Angelina Simonsová SKB Tišnov U19 18 1
Aneta Chlubná SKB Tišnov U19 17 1
Viktorie Holcnerová SKB Tišnov U19 18 1
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 15 1
Jolana Severová ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 16 1
44 Aneta Krupková Basket Slovanka B 17 1
Karolína Krátká Basket Ostrava B 16 1
67 Vendula Gráfová Basket Slovanka B 17 1
Anna Davidová BK Medvědi Tábor 15 1
Aneta Novosadová Sokol Lanžhot 18 1
Lucie Horáková BK Žabiny Brno C 17 1
Karolína Hůrská Sokol Lanžhot 18 1
Viktorie Vildová Vlčice Žďár 16 1
Charlotte Špačková BK Žabiny Brno C 16 1
Eliška Racková BK Žabiny Brno C 16 1
17 Patricie Cahová Basket Slovanka B 17 1
Denisa Hloušková ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Nela Benešová Vlčice Žďár 16 1
51 Anežka Korytová Basket Slovanka B 17 1
Elena Hanusová Vlčice Žďár 17 1
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 16 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 16 1
23 Anna Revťáková Basket Slovanka B 17 1
55 Barbora Čechová Basket Slovanka B 16 1
Vendula Matuštíková Basket Ostrava B 17 1
Anna Eklová SKB Tišnov U19 17 1
44 Kateřina Jedličková Basket Slovanka B 17 1
Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 16 1
Klára Trávníčková BK Žabiny Brno C 16 1
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomyšl 15 1
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek U19 15 1
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek U19 15 1
Valerie Michalčáková BK Frýdek-Místek U19 17 1
Adéla Štenclová Basket Ostrava B 15 1
Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 15 1
Nela Pechoušková BK Medvědi Tábor 16 1
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek U19 17 1
41 Erika Fischerová Basket Slovanka B 17 1
25 Aneta Poštolková Basket Slovanka B 16 1
Natálie Svobodová TJ Šumperk 15 1
Jolana Havlíčková BK Žabiny Brno C 16 1
Lucie Prachařová BK Žabiny Brno C 15 1
Kateřina Kalná BK Žabiny Brno C 15 1
Terezie Švrlingová BK Žabiny Brno C 14 1
Julie Láníčková Basket Ostrava B 15 1
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomyšl 15 1
Anna Fryčáková Sokol Lanžhot 17 1
Amálie Poláchová BK Žabiny Brno C 16 1
Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 13 1
Kamila Trusková BK Žabiny Brno C 15 1
Valerie Kopecká Tygřice Louny 16 1
Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 15 1
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek U19 17 1
30 Adéla Civínová Basket Slovanka B 15 1
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava B 15 1
33 Ema Sklenářová Basket Slovanka B 16 1
38 Emma Alexandrová Basket Slovanka B 15 1
Marie Švirgová Sokol Lanžhot 17 1
55 Markéta Lodlová Basket Slovanka B 17 1
Linda Vašková Basket Ostrava B 17 1
Sára Grobařová Basket Ostrava B 15 1
Lucie Rabochová Basket Slovanka B 17 1
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomyšl 15 1
15 Dominika Marková Basket Slovanka B 15 1
36 Patricie Šubrtová Basket Slovanka B 16 1
Alice Habinová BK Žabiny Brno C 17 1
Jana Mouchová Tygřice Louny 15 1
Marie Kořínková BKj. Kralupy n.V. 16 1
Barbora Loudová BKj. Kralupy n.V. 17 1
Natálie Spálenková BKj. Kralupy n.V. 15 1
Markéta Sedlářová BK Žabiny Brno C 16 1
Ema Rychtecká BK Žabiny Brno C 15 1
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 16 1
Barbora Šubová BK Žabiny Brno C 14 1
Kateřina Dospíšilová SKB Tišnov U19 17 1
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 15 1
Šárka Radoňová Sokol Lanžhot 18 1
Jolana Kolářová ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Petra Procházková TJ Šumperk 17 1
Veronika Rozmajzlová BKj. Kralupy n.V. 17 1
17 Anita Stuchlíková Basket Slovanka B 16 1
Karolína Papežová Basket Ostrava B 14 1
14 Barbora Toušková Basket Slovanka B 17 1
7 Denisa Marková Basket Slovanka B 17 1
9 Xenie Suša Basket Slovanka B 15 1
Ema Rozsívalová BK Žabiny Brno C 15 1
Klára Jemelková Basket Ostrava B 17 1
Bohdana Metyšová ADFORS Basket Litomyšl 14 1
29 Michaela Košátková Basket Slovanka B 16 1
Marie Hamzová BK Žabiny Brno C 15 1
Kateřina Chromečková BK Frýdek-Místek U19 16 1
Eliška Kubalová BK Frýdek-Místek U19 17 1
Nella Hůrská Sokol Lanžhot 15 1
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Darina Nentvichová Vlčice Žďár 15 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře