Nadregionální liga
Základní informace
Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23
Zápasy
fáze | kolo | číslo | domácí / hosté | datum a čas | místo | rozhodčí | Komisař | skore | čtvrtiny | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skupina B | 1. kolo | 85 |
BC Kolín
TJ Sokol Pečky
|
24. 9. 2022
09:00 |
SOU Spojů Kolín |
Vojtěch Poláček Jaroslav Janovský |
59
49
|
10
11
30
15
49
34 |
Review | |
Skupina B | 1. kolo | 87 |
BK Medvědi Tábor
AŠ Mladá Boleslav
|
26. 11. 2022
14:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Daniel Tomášek Michal Pivovarský |
56
47
|
21
8
36
22
38
35 |
Review | |
Skupina B | 1. kolo | 86 |
BC Benešov "B"
Pandy Čelákovice
|
24. 9. 2022
15:00 |
SH Benešov |
Michal Kocián Štěpán Beran |
30
67
|
14
12
22
38
24
52 |
Review | |
Skupina B | 2. kolo | 89 |
BK Medvědi Tábor
Pandy Čelákovice
|
25. 9. 2022
10:30 |
Sportovní areál Mír |
Martin Šlehofer Michal Pivovarský |
51
57
|
17
13
23
24
36
41 |
Review | |
Skupina B | 2. kolo | 88 |
BC Benešov "B"
AŠ Mladá Boleslav
|
3. 11. 2022
18:30 |
SH Benešov |
Barbora Toboláková Karel Martínek |
63
44
|
12
11
26
25
43
38 |
Review | |
Skupina B | 3. kolo | 90 |
Pandy Čelákovice
AŠ Mladá Boleslav
|
8. 10. 2022
10:00 |
Miloš Nesvadba Iveta Vitovská |
58
54
|
10
13
34
25
46
41 |
Review | ||
Skupina B | 3. kolo | 91 |
BC Kolín
BC Benešov "B"
|
8. 10. 2022
10:00 |
SOU Spojů Kolín |
53
51
|
17
16
23
26
37
36 |
Review | ||
Skupina B | 3. kolo | 92 |
TJ Sokol Pečky
BK Medvědi Tábor
|
8. 10. 2022
10:15 |
Karel Martínek Jiří Pavýza |
54
59
|
8
14
16
23
38
44 |
Review | ||
Skupina B | 4. kolo | 94 |
TJ Sokol Pečky
BC Benešov "B"
|
9. 10. 2022
09:30 |
Michal Vyhlídal Jakub Hejduk |
44
51
|
10
6
19
16
25
28 |
Review | ||
Skupina B | 4. kolo | 93 |
BC Kolín
BK Medvědi Tábor
|
9. 10. 2022
12:00 |
SOU Spojů Kolín |
Miloš Nesvadba Jaroslav Janovský |
58
46
|
13
10
27
16
43
33 |
Review | |
Skupina B | 5. kolo | 96 |
Pandy Čelákovice
BC Kolín
|
22. 10. 2022
10:00 |
ZŠ Kamenka Čelákovice |
Vojtěch Poláček Dušan Dvorský |
49
54
|
11
12
26
25
33
35 |
Review | |
Skupina B | 5. kolo | 97 |
AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol Pečky
|
22. 10. 2022
14:00 |
IX. základní škola |
Petr Vávra Jan Machálek |
47
36
|
5
7
8
13
19
10
15
6 |
Review | |
Skupina B | 5. kolo | 95 |
BC Benešov "B"
BK Medvědi Tábor
|
25. 10. 2022
18:30 |
SH Benešov |
Jiří Pavýza Karel Martínek |
68
64
|
12
11
25
34
45
50 |
Review | |
Skupina B | 6. kolo | 99 |
AŠ Mladá Boleslav
BC Kolín
|
23. 10. 2022
10:00 |
IX. základní škola |
Miloš Nesvadba Pavel Velda |
43
63
|
9
14
23
29
38
48 |
Review | |
Skupina B | 6. kolo | 98 |
Pandy Čelákovice
TJ Sokol Pečky
|
23. 10. 2022
11:30 |
ZŠ Kamenka Čelákovice |
Lenka Bočková Claudie Štroblová |
58
49
|
21
6
36
21
46
34 |
Review | |
Skupina B | 7. kolo | 101 |
Pandy Čelákovice
BK Medvědi Tábor
|
12. 11. 2022
10:00 |
ZŠ Kamenka Čelákovice |
Petr Vávra Dušan Dvorský |
65
31
|
23
8
37
14
53
19 |
Review | |
Skupina B | 7. kolo | 100 |
AŠ Mladá Boleslav
BC Benešov "B"
|
12. 11. 2022
11:00 |
IX. základní škola |
Karel Křenek Pavel Velda |
58
39
|
12
13
32
22
43
31 |
Review | |
Skupina B | 8. kolo | 103 |
AŠ Mladá Boleslav
BK Medvědi Tábor
|
13. 11. 2022
10:00 |
IX. základní škola |
Jan Machálek Jiří Pavýza |
42
46
|
11
15
18
8
4
19
9
4 |
Review | |
Skupina B | 8. kolo | 102 |
Pandy Čelákovice
BC Benešov "B"
|
13. 11. 2022
11:30 |
ZŠ Kamenka Čelákovice |
David Volný Karel Martínek |
67
46
|
17
10
35
25
47
33 |
Review | |
Skupina B | 8. kolo | 104 |
TJ Sokol Pečky
BC Kolín
|
24. 11. 2022
17:00 |
Městská sportovní hala |
Martin Koudela Tomáš Tejček |
49
70
|
15
19
22
36
35
56 |
Review | |
Skupina B | 9. kolo | 106 |
BC Benešov "B"
TJ Sokol Pečky
|
3. 12. 2022
13:00 |
SH Benešov |
Petr Frána Alžběta Rýcová |
82
22
|
18
6
39
12
59
18 |
Review | |
Skupina B | 9. kolo | 105 |
BK Medvědi Tábor
BC Kolín
|
3. 12. 2022
16:00 |
Sportovní areál Mír |
Lukáš Petrisko Daniel Tomášek |
64
52
|
18
8
29
19
43
35 |
Review | |
Skupina B | 10. kolo | 108 |
BK Medvědi Tábor
TJ Sokol Pečky
|
4. 12. 2022
10:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Daniel Tomášek Michal Pivovarský |
73
29
|
26
11
46
19
63
23 |
Review | |
Skupina B | 10. kolo | 109 |
AŠ Mladá Boleslav
Pandy Čelákovice
|
18. 3. 2023
10:00 |
IX. základní škola |
Petr Vávra Dušan Dvorský |
39
53
|
8
12
25
25
27
40 |
Review | |
Skupina B | 10. kolo | 107 |
BC Benešov "B"
BC Kolín
|
4. 12. 2022
14:00 |
SH Benešov |
Petr Frána Barbora Jiroušková |
73
56
|
24
7
37
27
52
41 |
Review | |
Skupina B | 11. kolo | 110 |
TJ Sokol Pečky
Pandy Čelákovice
|
7. 1. 2023
12:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Vávra Barbora Jiroušková |
38
55
|
9
12
15
26
23
40 |
Review | |
Skupina B | 11. kolo | 111 |
BC Kolín
AŠ Mladá Boleslav
|
22. 4. 2023
14:45 |
SOU Spojů Kolín |
Jiří Pavýza Jan Machálek |
54
58
|
14
19
24
32
40
44 |
Review | |
Skupina B | 12. kolo | 113 |
TJ Sokol Pečky
AŠ Mladá Boleslav
|
8. 1. 2023
11:45 |
Městská sportovní hala |
Petr Vávra Barbora Jiroušková |
60
33
|
13
10
27
18
47
24 |
Review | |
Skupina B | 12. kolo | 112 |
BC Kolín
Pandy Čelákovice
|
27. 1. 2023
17:30 |
SOU Spojů Kolín |
Marek Vondráček Tomáš Benda |
43
76
|
15
20
28
36
36
58 |
Review | |
Skupina B | 12. kolo | 114 |
BK Medvědi Tábor
BC Benešov "B"
|
15. 12. 2022
19:00 |
Sportovní areál Mír |
Michal Pivovarský Martin Šlehofer |
70
40
|
16
11
30
11
52
25 |
Review | |
Skupina B | 13. kolo | 116 |
BC Benešov "B"
Pandy Čelákovice
|
21. 1. 2023
11:00 |
SH Benešov |
Michal Bukovský David Volný |
50
56
|
14
16
31
25
37
42 |
Review | |
Skupina B | 13. kolo | 115 |
BC Kolín
TJ Sokol Pečky
|
21. 1. 2023
12:00 |
SOU Spojů Kolín |
Pavel Velda Miloš Nesvadba |
64
51
|
13
23
32
35
53
47 |
Review | |
Skupina B | 13. kolo | 117 |
BK Medvědi Tábor
AŠ Mladá Boleslav
|
12. 3. 2023
12:00 |
IX. základní škola |
Pavel Velda Ondřej Balicz |
46
44
|
14
8
25
25
36
34 |
Review | |
Skupina B | 14. kolo | 118 |
BC Benešov "B"
AŠ Mladá Boleslav
|
16. 4. 2023
09:00 |
SH Benešov |
Jáchym Povolný Karel Martínek |
62
26
|
15
6
34
10
43
17 |
Review | |
Skupina B | 14. kolo | 119 |
BK Medvědi Tábor
Pandy Čelákovice
|
22. 1. 2023
10:00 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Michal Pivovarský Martin Šlehofer |
48
50
|
5
13
20
26
34
37 |
Review | |
Skupina B | 15. kolo | 120 |
Pandy Čelákovice
AŠ Mladá Boleslav
|
4. 2. 2023
10:00 |
ZŠ Kamenka Čelákovice |
Tomáš Tejček Nikola Caňkářová |
66
46
|
18
10
42
22
52
35 |
Review | |
Skupina B | 15. kolo | 122 |
TJ Sokol Pečky
BK Medvědi Tábor
|
4. 2. 2023
10:00 |
Městská sportovní hala |
Barbora Jiroušková Alžběta Rýcová |
48
87
|
13
22
24
49
34
66 |
Review | |
Skupina B | 15. kolo | 121 |
BC Kolín
BC Benešov "B"
|
4. 2. 2023
14:00 |
SOU Spojů Kolín |
Jaroslav Janovský Petr Frána |
76
27
|
20
4
41
12
60
19 |
Review | |
Skupina B | 16. kolo | 123 |
BC Kolín
BK Medvědi Tábor
|
5. 2. 2023
09:30 |
SOU Spojů Kolín |
Michal Horník Michal Dub |
85
82
|
15
17
41
39
58
50
76
76 |
Review | |
Skupina B | 16. kolo | 124 |
TJ Sokol Pečky
BC Benešov "B"
|
5. 2. 2023
10:00 |
Městská sportovní hala |
Jaroslav Janovský Vojtěch Podruh |
52
62
|
8
14
21
26
42
42 |
Review | |
Skupina B | 17. kolo | 125 |
BC Benešov "B"
BK Medvědi Tábor
|
26. 2. 2023
11:00 |
SH Benešov |
Tomáš Benda David Volný |
56
65
|
15
14
26
33
44
49 |
Review | |
Skupina B | 17. kolo | 127 |
AŠ Mladá Boleslav
TJ Sokol Pečky
|
25. 3. 2023
16:00 |
IX. základní škola |
Petr Vávra Jan Machálek |
65
54
|
16
8
33
29
47
43 |
Review | |
Skupina B | 17. kolo | 126 |
Pandy Čelákovice
BC Kolín
|
9. 5. 2023
18:00 |
Barbora Jiroušková Claudie Štroblová |
48
37
|
|
Review | ||
Skupina B | 18. kolo | 128 |
Pandy Čelákovice
TJ Sokol Pečky
|
26. 2. 2023
16:30 |
ZŠ Kamenka Čelákovice |
Jaroslav Janovský Petr Vávra |
56
27
|
18
6
33
19
48
21 |
Review | |
Skupina B | 18. kolo | 129 |
AŠ Mladá Boleslav
BC Kolín
|
14. 4. 2023
18:00 |
IX. základní škola |
Pavel Velda Ondřej Balicz |
38
45
|
6
11
20
20
25
39 |
Review | |
Skupina B | 19. kolo | 131 |
Pandy Čelákovice
BK Medvědi Tábor
|
11. 3. 2023
10:00 |
ZŠ Kamenka Čelákovice |
Petr Vávra Nikola Caňkářová |
57
56
|
19
15
30
31
41
37 |
Review | |
Skupina B | 19. kolo | 130 |
AŠ Mladá Boleslav
BC Benešov "B"
|
11. 3. 2023
14:00 |
IX. základní škola |
Vojtěch Poláček Dušan Dvorský |
47
44
|
4
6
20
17
26
35 |
Review | |
Skupina B | 20. kolo | 132 |
Pandy Čelákovice
BC Benešov "B"
|
12. 3. 2023
10:00 |
ZŠ Kamenka Čelákovice |
Petr Vávra Dušan Dvorský |
65
61
|
14
15
32
27
47
45 |
Review | |
Skupina B | 20. kolo | 133 |
AŠ Mladá Boleslav
BK Medvědi Tábor
|
12. 3. 2023
10:00 |
IX. základní škola |
Pavel Velda Ondřej Balicz |
38
58
|
7
20
20
37
27
47 |
Review | |
Skupina B | 20. kolo | 134 |
TJ Sokol Pečky
BC Kolín
|
12. 3. 2023
12:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Frána Matěj Prokeš |
58
77
|
14
18
29
39
44
55 |
Review | |
Skupina B | 21. kolo | 135 |
BK Medvědi Tábor
BC Kolín
|
1. 4. 2023
13:00 |
Sportovní areál Mír |
Stanislav Dvořák Jan Hanzal |
62
74
|
17
18
35
41
51
57 |
Review | |
Skupina B | 21. kolo | 136 |
BC Benešov "B"
TJ Sokol Pečky
|
1. 4. 2023
18:30 |
SH Benešov |
Petr Frána Jan Machálek |
47
59
|
14
13
24
34
38
47 |
Review | |
Skupina B | 22. kolo | 138 |
BK Medvědi Tábor
TJ Sokol Pečky
|
2. 4. 2023
10:00 |
Sportovní areál Mír |
Martin Šlehofer Jan Hanzal |
65
48
|
18
10
35
24
53
33 |
Review | |
Skupina B | 22. kolo | 139 |
AŠ Mladá Boleslav
Pandy Čelákovice
|
18. 3. 2023
12:00 |
IX. základní škola |
Dušan Dvorský Petr Vávra |
55
68
|
7
24
31
37
44
53 |
Review | |
Skupina B | 22. kolo | 137 |
BC Benešov "B"
BC Kolín
|
19. 4. 2023
18:30 |
SH Benešov |
Karel Martínek Alžběta Rýcová |
62
75
|
17
14
32
37
47
60 |
Review | |
Skupina B | 23. kolo | 141 |
BC Kolín
AŠ Mladá Boleslav
|
22. 4. 2023
12:45 |
SOU Spojů Kolín |
Jan Machálek Jiří Pavýza |
82
43
|
30
7
52
11
74
26 |
Review | |
Skupina B | 23. kolo | 140 |
TJ Sokol Pečky
Pandy Čelákovice
|
22. 4. 2023
15:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Vávra Martin Kaifer |
65
72
|
20
26
32
42
46
57 |
Review | |
Skupina B | 24. kolo | 143 |
TJ Sokol Pečky
AŠ Mladá Boleslav
|
23. 4. 2023
09:00 |
Městská sportovní hala |
Petr Vávra Vladimír Pádivý |
73
56
|
25
12
38
24
54
39 |
Review | |
Skupina B | 24. kolo | 142 |
BC Kolín
Pandy Čelákovice
|
23. 4. 2023
10:00 |
SOU Spojů Kolín |
Jan Průša Pavel Strnad |
38
47
|
8
10
16
21
30
31 |
Review | |
Skupina B | 24. kolo | 144 |
BK Medvědi Tábor
BC Benešov "B"
|
23. 4. 2023
13:30 |
Hala 7. ZŠ Helsinská |
Michal Pivovarský Jan Hanzal |
59
46
|
15
10
27
21
39
34 |
Review |
Tabulky
pořadí | tým | z | v | p | vstřeleno | obdrženo | B | posledních 5 zápasů |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pandy Čelákovice | 20 | 19 | 1 | 1.190 | 918 | 39 | |
2. | BC Kolín | 20 | 14 | 6 | 1.215 | 1.076 | 34 | |
3. | BK Medvědi Tábor | 20 | 12 | 8 | 1.188 | 1.058 | 32 | |
4. | BC Benešov "B" | 20 | 7 | 13 | 1.060 | 1.125 | 27 | |
5. | AŠ Mladá Boleslav | 20 | 5 | 15 | 923 | 1.126 | 25 | |
6. | TJ Sokol Pečky | 20 | 3 | 17 | 965 | 1.238 | 23 |
Číslo | Hráč | Tým | Věk | Z | Min. | B | 2B | 3B | TH | TH % | F- |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21 | Karolína Mikovcová | TJ Sokol Pečky | 17 | 19 | 1.0 | 19.9 | 7.7 | 0.5 | 2.9/4.5 | 65.9 | 2.3 |
Anežka Doležalová | Slovan Varnsdorf | 18 | 20 | 1.0 | 18.0 | 6.4 | 0.2 | 4.8/8.7 | 55.2 | 2.7 | |
Kristýna Lacinová | Vlčice Žďár | 18 | 22 | 1.0 | 15.2 | 5.6 | 0.1 | 3.7/5.9 | 62.8 | 2.5 | |
Michaela Tomšů | ADFORS Basket Litomyšl | 18 | 24 | 1.0 | 13.8 | 3.1 | 2.2 | 1.2/2.1 | 56.0 | 2.3 | |
Kateřina Hostoušová | Tygřice Louny | 16 | 20 | 1.0 | 14.7 | 5.9 | 0.1 | 2.6/5.1 | 50.5 | 1.7 | |
16 | Barbora Svátková | BK Medvědi Tábor | 18 | 17 | 1.0 | 17.1 | 6.8 | 0.1 | 3.2/6.5 | 49.1 | 1.7 |
Lucie Misterková | BK Beroun | 17 | 20 | 1.0 | 14.4 | 5.5 | 0.4 | 2.4/4.3 | 55.8 | 2.2 | |
7 | Tereza Fučíková | BK Medvědi Tábor | 20 | 18 | 1.0 | 14.3 | 4.0 | 1.6 | 1.7/3.9 | 42.3 | 1.8 |
Valerie Kopecká | Tygřice Louny | 18 | 20 | 1.0 | 12.8 | 4.4 | 0.8 | 1.7/3.5 | 48.6 | 2.7 | |
15 | Ema Píbilová | BK Medvědi Tábor | 18 | 19 | 1.0 | 13.4 | 5.6 | 0.4 | 0.9/2.6 | 34.0 | 2.5 |
20 | Květa Kvačková | TJ Sokol Pečky | 17 | 16 | 1.0 | 15.7 | 4.4 | 1.3 | 3.1/4.3 | 71.0 | 2.1 |
Michaela Jebavá | Kol | 17 | 13 | 1.0 | 18.2 | 6.8 | 0.0 | 4.7/7.5 | 62.2 | 2.8 | |
Nela Škeříková | ADFORS Basket Litomyšl | 17 | 21 | 1.0 | 10.9 | 5.1 | 0.0 | 0.7/1.7 | 0.0* | 0.9 | |
Kamila Bečvářová | Kol | 17 | 17 | 1.0 | 12.8 | 4.2 | 0.6 | 2.5/5.2 | 48.9 | 0.9 | |
Anežka Tesařová | TJ Šumperk | 18 | 11 | 1.0 | 19.7 | 6.9 | 0.9 | 3.2/4.8 | 66.0 | 2.2 | |
Vendula Hrdličková | ADFORS Basket Litomyšl | 18 | 21 | 1.0 | 10.3 | 4.1 | 0.3 | 1.1/3.6 | 30.3 | 2.7 | |
Veronika Suchánková | TJ Loko Krnov U19 | 17 | 10 | 1.0 | 21.5 | 7.5 | 0.8 | 4.1/7.1 | 57.7 | 2.3 | |
Karolína Juránková | TJ Šumperk | 18 | 10 | 1.0 | 20.7 | 9.1 | 0.4 | 1.3/3.8 | 34.2 | 3.4 | |
Anežka Kaštánková | BK Beroun | 17 | 20 | 1.0 | 9.6 | 3.9 | 0.0 | 1.9/3.0 | 63.3 | 3.0 | |
Berenika Gultová | ADFORS Basket Litomyšl | 17 | 20 | 1.0 | 9.4 | 3.8 | 0.1 | 1.6/4.4 | 35.6 | 1.6 | |
Nikol Hakrová | Basket Slovanka B | 16 | 19 | 1.0 | 9.8 | 3.5 | 0.5 | 1.2/2.4 | 47.8 | 1.9 | |
Michaela Pavelková | Basket Valmez | 18 | 8 | 1.0 | 22.5 | 7.3 | 1.3 | 4.3/6.5 | 65.4 | 1.8 | |
Kristýna Tomšovská | BC Vysočina | 16 | 15 | 1.0 | 11.9 | 5.0 | 0.0 | 1.9/3.8 | 50.9 | 1.9 | |
12 | Aneta Svátková | BK Medvědi Tábor | 16 | 20 | 1.0 | 8.7 | 3.7 | 0.2 | 0.9/3.3 | 27.7 | 2.5 |
6 | Eliška Jenišová | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 18 | 1.0 | 9.6 | 4.2 | 0.0 | 1.2/2.9 | 42.3 | 2.1 |
Petra Plevová | Vlčice Žďár | 16 | 18 | 1.0 | 9.4 | 3.3 | 0.7 | 0.7/1.2 | 0.0* | 1.2 | |
7 | Adéla Rešlová | Sokol Toužim | 17 | 18 | 1.0 | 9.4 | 3.7 | 0.3 | 1.3/3.2 | 39.7 | 1.1 |
Nela Benešová | Vlčice Žďár | 18 | 22 | 1.0 | 7.7 | 3.2 | 0.0 | 1.2/2.0 | 57.8 | 3.1 | |
Františka Kaštánková | BK Beroun | 16 | 17 | 1.0 | 9.9 | 3.2 | 0.4 | 2.2/3.9 | 57.6 | 1.6 | |
Natálie Svobodová | ADFORS Basket Litomyšl | 17 | 22 | 1.0 | 7.5 | 3.0 | 0.3 | 0.8/1.6 | 0.0* | 1.5 | |
6 | Lucie Struhárová | Sokol Toužim | 17 | 18 | 1.0 | 9.1 | 2.7 | 0.8 | 1.3/2.1 | 60.5 | 2.7 |
Jana Vrátilová | BK Lvice Litoměřice | 17 | 10 | 1.0 | 16.2 | 5.8 | 0.5 | 3.1/5.2 | 59.6 | 1.8 | |
Hana Ganzwohlová | Vlčice Žďár | 18 | 20 | 1.0 | 8.1 | 3.0 | 0.3 | 1.3/2.8 | 46.4 | 3.0 | |
Simona Nováková | BC Vysočina | 16 | 12 | 1.0 | 13.4 | 4.3 | 1.0 | 1.9/3.3 | 59.0 | 1.6 | |
Valerie Hocková | BC Benešov "B" | 18 | 11 | 1.0 | 14.5 | 4.2 | 1.2 | 2.6/4.8 | 54.7 | 2.5 | |
Kateřina Janáková | Pandy Čelákovice | 18 | 17 | 1.0 | 9.4 | 3.0 | 0.6 | 1.4/2.9 | 48.0 | 2.1 | |
Tereza Orságová | Basket Valmez | 18 | 11 | 1.0 | 14.3 | 5.6 | 0.5 | 1.6/3.2 | 51.4 | 2.5 | |
Aneta Bafiová | Slovan Varnsdorf | 17 | 20 | 1.0 | 7.9 | 3.2 | 0.2 | 0.9/2.1 | 41.5 | 1.6 | |
Lucie Pavelková | Basket Valmez | 16 | 10 | 1.0 | 15.7 | 5.5 | 1.1 | 1.4/2.5 | 56.0 | 1.2 | |
4 | Petra Bodláková | Pandy Čelákovice | 16 | 14 | 1.0 | 11.1 | 4.0 | 0.5 | 1.6/2.6 | 62.2 | 1.6 |
Tereza Džurdženíková | Tygřice Louny | 17 | 19 | 1.0 | 8.1 | 2.2 | 1.0 | 0.7/2.1 | 35.0 | 1.8 | |
Julie Zichová | BK Lvice Litoměřice | 17 | 14 | 1.0 | 10.9 | 3.3 | 1.1 | 0.9/2.1 | 44.8 | 1.2 | |
Martina Bilová | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 17 | 10 | 1.0 | 14.6 | 6.4 | 0.1 | 1.5/3.1 | 48.4 | 2.3 | |
Nela Matušková | Pandy Čelákovice | 17 | 17 | 1.0 | 8.5 | 3.9 | 0.1 | 0.2/0.6 | 0.0* | 2.1 | |
Michaela Čurdová | BC Vysočina | 17 | 22 | 1.0 | 6.5 | 2.2 | 0.3 | 1.2/1.8 | 0.0* | 1.8 | |
24 | Natálie Nejmanová | Pandy Čelákovice | 17 | 15 | 1.0 | 9.3 | 3.1 | 0.6 | 1.3/2.9 | 44.2 | 3.0 |
38 | Barbora Bančanská | AŠ Mladá Boleslav | 17 | 16 | 1.0 | 8.6 | 3.0 | 0.1 | 2.3/5.1 | 43.9 | 3.6 |
Klára Jozífková | Vlčice Žďár | 16 | 14 | 1.0 | 9.5 | 4.0 | 0.1 | 1.3/2.9 | 45.0 | 2.4 | |
Tereza Vaňková | Kol | 17 | 16 | 1.0 | 8.3 | 3.4 | 0.3 | 0.6/0.9 | 0.0* | 3.1 | |
Nela Bártlová | Kol | 16 | 17 | 1.0 | 7.8 | 3.2 | 0.0 | 1.3/2.5 | 52.4 | 1.8 | |
Tereza Jungová | BK Beroun | 17 | 18 | 1.0 | 7.2 | 3.2 | 0.0 | 0.8/1.7 | 0.0* | 2.8 | |
Klára Hubená | BK Lvice Litoměřice | 17 | 8 | 1.0 | 16.3 | 5.3 | 1.0 | 2.8/5.8 | 47.8 | 2.6 | |
Johana Surmanová | STRABAG Zlín U19 | 16 | 11 | 1.0 | 11.8 | 2.6 | 2.1 | 0.3/1.2 | 0.0* | 1.0 | |
Petra Fidranská | Tygřice Louny | 16 | 20 | 1.0 | 6.5 | 2.5 | 0.1 | 1.4/2.6 | 52.9 | 2.5 | |
Barbora Kulhánová | TJ Loko Krnov U19 | 17 | 9 | 1.0 | 14.4 | 5.3 | 1.0 | 0.8/1.8 | 0.0* | 3.0 | |
Alexandra Krstičová | BK Lvice Litoměřice | 17 | 14 | 1.0 | 9.1 | 2.4 | 1.3 | 0.5/1.0 | 0.0* | 2.5 | |
Anna Horká | Kol | 18 | 14 | 1.0 | 9.1 | 3.4 | 0.1 | 2.0/3.6 | 54.9 | 2.4 | |
5 | Anna Šambergerová | Sokol Toužim | 17 | 20 | 1.0 | 6.4 | 2.8 | 0.0 | 0.9/2.8 | 30.4 | 1.5 |
Jana Plachá | BK Lvice Litoměřice | 17 | 15 | 1.0 | 8.4 | 2.5 | 0.9 | 0.7/1.0 | 0.0* | 2.7 | |
Monika Bilová | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 19 | 10 | 1.0 | 12.6 | 3.8 | 1.0 | 2.0/4.1 | 48.8 | 2.6 | |
Jana Mouchová | Tygřice Louny | 17 | 16 | 1.0 | 7.8 | 2.8 | 0.6 | 0.4/1.1 | 0.0* | 1.6 | |
Sára Štechová | BK Beroun | 17 | 7 | 1.0 | 17.6 | 7.1 | 0.3 | 2.4/4.1 | 58.6 | 0.7 | |
19 | Barbora Linhartová | AŠ Mladá Boleslav | 18 | 19 | 1.0 | 6.3 | 2.5 | 0.1 | 1.2/2.3 | 50.0 | 1.9 |
Kristýna Mladá | AŠ Mladá Boleslav | 17 | 9 | 1.0 | 12.9 | 4.8 | 0.4 | 2.0/3.9 | 51.4 | 1.1 | |
Vanessa Jurašek | Vlčice Žďár | 15 | 12 | 1.0 | 9.7 | 3.1 | 0.8 | 1.3/3.2 | 39.5 | 1.3 | |
Viktorie Pittnerová | BC Vysočina | 17 | 22 | 1.0 | 5.2 | 2.4 | 0.0 | 0.5/1.1 | 0.0* | 1.0 | |
Kateřina Zatloukalová | BC Benešov "B" | 18 | 17 | 1.0 | 6.8 | 2.8 | 0.0 | 1.2/2.3 | 53.8 | 2.6 | |
Jitka Keřková | Pandy Čelákovice | 17 | 18 | 1.0 | 6.3 | 2.7 | 0.2 | 0.3/1.9 | 0.0* | 1.9 | |
Anna Zirmová | Slovan Varnsdorf | 17 | 17 | 1.0 | 6.5 | 2.5 | 0.0 | 1.5/3.4 | 43.1 | 2.5 | |
Jolana Kolářová | ADFORS Basket Litomyšl | 18 | 19 | 1.0 | 5.8 | 2.2 | 0.4 | 0.2/1.7 | 0.0* | 1.5 | |
Tereza Palmeová | Slovan Varnsdorf | 17 | 18 | 1.0 | 6.0 | 2.3 | 0.2 | 0.9/2.2 | 42.5 | 1.3 | |
Vendula Zlámalová | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 21 | 7 | 1.0 | 15.1 | 5.7 | 0.6 | 2.0/3.0 | 66.7 | 1.4 | |
2 | Sabina Netrvalová | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 19 | 1.0 | 5.5 | 2.3 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 1.9 |
Jolana Severová | ADFORS Basket Litomyšl | 19 | 20 | 1.0 | 5.3 | 1.7 | 0.5 | 0.4/0.9 | 0.0* | 1.7 | |
6 | Lucie Hoznauerová | TJ Sokol Pečky | 16 | 20 | 1.0 | 5.2 | 1.7 | 0.4 | 0.9/1.3 | 0.0* | 1.6 |
8 | Karolína Jonášová | Sokol Toužim | 16 | 19 | 1.0 | 5.4 | 2.3 | 0.0 | 0.9/2.6 | 34.0 | 1.7 |
Berenika Stráníková | Slovan Varnsdorf | 18 | 20 | 1.0 | 5.1 | 1.7 | 0.1 | 1.4/2.7 | 51.9 | 1.9 | |
23 | Ema Sedlářová | Pandy Čelákovice | 17 | 8 | 1.0 | 12.8 | 3.9 | 1.1 | 1.6/3.9 | 41.9 | 2.3 |
Natálie Sochorová | Tygřice Louny | 16 | 19 | 1.0 | 5.2 | 2.3 | 0.0 | 0.6/1.3 | 0.0* | 1.2 | |
31 | Marie Lencová | Pandy Čelákovice | 16 | 16 | 1.0 | 6.1 | 2.7 | 0.0 | 0.8/1.0 | 0.0* | 3.5 |
Kateřina Nosková | BC Vysočina | 19 | 7 | 1.0 | 13.9 | 6.0 | 0.3 | 1.0/1.7 | 0.0* | 0.9 | |
Jana Houbová | TJ Loko Krnov U19 | 20 | 9 | 1.0 | 10.8 | 3.8 | 0.8 | 0.9/1.4 | 0.0* | 2.4 | |
Anna Pánková | BC Benešov "B" | 18 | 20 | 1.0 | 4.8 | 1.9 | 0.0 | 1.1/2.9 | 38.6 | 1.8 | |
Tereza Novotná | Žabiny Brno C | 16 | 8 | 1.0 | 12.0 | 5.3 | 0.1 | 1.1/3.3 | 34.6 | 2.5 | |
9 | Aneta Bohuslavová | Pandy Čelákovice | 15 | 11 | 1.0 | 8.7 | 2.6 | 0.7 | 1.3/2.9 | 43.8 | 2.9 |
12 | Eliška Keplová | Sokol Toužim | 17 | 19 | 1.0 | 4.9 | 0.8 | 1.1 | 0.2/0.5 | 0.0* | 2.1 |
Beáta Pěničková | Tygřice Louny | 17 | 8 | 1.0 | 11.6 | 4.0 | 0.8 | 1.4/2.6 | 52.4 | 1.5 | |
Julie Novotná | Basket Slovanka B | 16 | 11 | 1.0 | 8.2 | 3.8 | 0.0 | 0.5/1.5 | 0.0* | 1.4 | |
Jana Havránková | Basket Slovanka B | 16 | 11 | 1.0 | 8.2 | 2.1 | 1.1 | 0.7/0.9 | 0.0* | 2.6 | |
Karolína Siváková | Vlčice Žďár | 16 | 14 | 1.0 | 6.4 | 2.2 | 0.1 | 1.5/3.1 | 48.8 | 1.7 | |
Aneta Štvánová | BK Beroun | 17 | 17 | 1.0 | 5.2 | 1.8 | 0.4 | 0.6/1.1 | 0.0* | 1.7 | |
Klára Jarabicová | Basket Ostrava B | 17 | 12 | 1.0 | 7.3 | 1.8 | 1.0 | 0.7/2.0 | 33.3 | 3.3 | |
10 | Lucie Kratochvílová | BK Medvědi Tábor | 18 | 19 | 1.0 | 4.6 | 1.8 | 0.2 | 0.4/2.0 | 21.1 | 2.4 |
Linda Rokosová | BC Vysočina | 16 | 6 | 1.0 | 14.0 | 4.8 | 0.8 | 1.8/6.5 | 28.2 | 2.2 | |
Markéta Dvořáková | BK Lvice Litoměřice | 17 | 17 | 1.0 | 4.9 | 2.2 | 0.0 | 0.5/1.4 | 0.0* | 2.5 | |
Jana Dvořáková | TJ Šumperk | 18 | 10 | 1.0 | 8.2 | 2.7 | 0.1 | 2.5/6.3 | 39.7 | 3.0 | |
Charlotte Skallová | Basket Slovanka B | 16 | 12 | 1.0 | 6.8 | 1.2 | 1.2 | 0.9/2.8 | 32.4 | 2.7 | |
Darja Vassilyeva | BK Beroun | 17 | 16 | 1.0 | 5.1 | 2.3 | 0.0 | 0.4/1.7 | 0.0* | 3.2 | |
Veronika Šímová | Basket Slovanka B | 17 | 8 | 1.0 | 10.0 | 3.6 | 0.0 | 2.8/5.8 | 47.8 | 1.5 | |
Dominika Spurná | TJ Loko Krnov U19 | 18 | 8 | 1.0 | 9.9 | 4.1 | 0.1 | 1.3/3.4 | 37.0 | 2.8 | |
Adéla Scholzová | Basket Valmez | 16 | 11 | 1.0 | 7.2 | 3.0 | 0.4 | 0.1/0.6 | 0.0* | 1.5 | |
Tereza Kuldová | BC Benešov "B" | 18 | 18 | 1.0 | 4.3 | 1.7 | 0.2 | 0.3/1.2 | 0.0* | 1.4 | |
11 | Adéla Kubínková | Sokol Toužim | 15 | 12 | 1.0 | 6.4 | 3.2 | 0.0 | 0.1/0.9 | 0.0* | 0.8 |
Karolína Krebsová | BK Lvice Litoměřice | 17 | 10 | 1.0 | 7.7 | 2.7 | 0.5 | 0.8/2.2 | 36.4 | 1.9 | |
Eliška Fialová | BK Beroun | 16 | 20 | 1.0 | 3.8 | 1.3 | 0.2 | 0.7/1.2 | 0.0* | 3.5 | |
Sára Rušová | Basket Ostrava B | 16 | 9 | 1.0 | 8.4 | 3.4 | 0.3 | 0.6/2.1 | 26.3 | 3.2 | |
Amálie Nosková | BC Vysočina | 16 | 21 | 1.0 | 3.5 | 1.5 | 0.1 | 0.0/0.2 | 0.0* | 1.5 | |
Helena Pešková | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 18 | 8 | 1.0 | 9.3 | 3.8 | 0.3 | 1.0/1.6 | 0.0* | 2.4 | |
Barbora Slavíková | BC Benešov "B" | 16 | 8 | 1.0 | 9.0 | 3.4 | 0.4 | 1.1/2.0 | 56.3 | 1.8 | |
Nina Halámková | Kol | 16 | 9 | 1.0 | 7.9 | 3.1 | 0.0 | 1.7/4.7 | 35.7 | 1.3 | |
Tereza Pětivlasová | BC Vysočina | 16 | 22 | 1.0 | 3.2 | 1.4 | 0.0 | 0.4/0.7 | 0.0* | 1.5 | |
Kristýna Štětkářová | STRABAG Zlín U19 | 18 | 5 | 1.0 | 14.0 | 3.8 | 1.8 | 1.0/3.0 | 33.3 | 0.4 | |
Ema Juchelková | BC Vysočina | 16 | 18 | 1.0 | 3.8 | 1.4 | 0.3 | 0.1/0.3 | 0.0* | 0.4 | |
19 | Anna Marie Dědková | TJ Sokol Pečky | 17 | 19 | 1.0 | 3.5 | 1.5 | 0.1 | 0.3/0.6 | 0.0* | 1.6 |
Soňa Bilová | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 17 | 9 | 1.0 | 7.3 | 3.4 | 0.0 | 0.4/1.7 | 0.0* | 1.3 | |
Tereza Čižmářová | STRABAG Zlín U19 | 16 | 5 | 1.0 | 13.0 | 4.6 | 0.2 | 3.2/5.8 | 55.2 | 1.6 | |
7 | Tereza Florianová | Pandy Čelákovice | 17 | 16 | 1.0 | 4.1 | 1.6 | 0.1 | 0.4/1.0 | 0.0* | 0.9 |
Natálie Hofmanová | Basket Slovanka B | 16 | 16 | 1.0 | 4.1 | 1.8 | 0.1 | 0.3/0.6 | 0.0* | 1.1 | |
15 | Michaela Červená | Sokol Toužim | 19 | 15 | 1.0 | 4.3 | 1.7 | 0.1 | 0.4/0.9 | 0.0* | 1.0 |
Jitka Kutalová | STRABAG Zlín U19 | 16 | 9 | 1.0 | 7.0 | 2.8 | 0.0 | 1.4/3.4 | 41.9 | 2.7 | |
12 | Valerie Chocholatá | TJ Sokol Pečky | 16 | 14 | 1.0 | 4.4 | 2.1 | 0.0 | 0.3/0.6 | 0.0* | 1.1 |
Tereza Hrivňáková | TJ Loko Krnov U19 | 19 | 11 | 1.0 | 5.5 | 2.3 | 0.1 | 0.7/1.4 | 0.0* | 1.5 | |
Marie Markéta Žáková | BK Lvice Litoměřice | 16 | 6 | 1.0 | 10.2 | 4.3 | 0.0 | 1.5/3.7 | 40.9 | 1.2 | |
Eliška Darmovzalová | Žabiny Brno C | 16 | 8 | 1.0 | 7.6 | 3.1 | 0.3 | 0.6/1.1 | 0.0* | 2.1 | |
Žaneta Zlámalová | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 19 | 9 | 1.0 | 6.8 | 2.8 | 0.0 | 1.2/2.6 | 47.8 | 1.8 | |
Markéta Pithartová | Kol | 18 | 17 | 1.0 | 3.5 | 1.6 | 0.0 | 0.2/0.6 | 0.0* | 2.1 | |
Laura Šibravová | Kol | 16 | 16 | 1.0 | 3.8 | 1.4 | 0.0 | 0.9/1.4 | 0.0* | 2.4 | |
Gábina Borovičková | Kol | 17 | 8 | 1.0 | 7.4 | 2.8 | 0.1 | 1.5/3.9 | 38.7 | 3.3 | |
Catherine Eva Polášková | Basket Valmez | 16 | 10 | 1.0 | 5.9 | 2.7 | 0.0 | 0.5/1.5 | 0.0* | 2.6 | |
Alžběta Danielisová | STRABAG Zlín U19 | 16 | 8 | 1.0 | 7.4 | 2.3 | 0.6 | 1.0/2.4 | 42.1 | 2.4 | |
Johana Blaško | ADFORS Basket Litomyšl | 16 | 20 | 1.0 | 2.9 | 1.1 | 0.1 | 0.5/1.7 | 0.0* | 0.7 | |
Terezie Svobodová | Tygřice Louny | 17 | 13 | 1.0 | 4.5 | 2.1 | 0.0 | 0.3/1.5 | 0.0* | 1.8 | |
19 | Ema Sochůrková | BC Benešov "B" | 17 | 19 | 1.0 | 3.1 | 0.6 | 0.4 | 0.7/2.2 | 31.7 | 2.0 |
Nela Kovářová | Basket Valmez | 16 | 10 | 1.0 | 5.5 | 2.4 | 0.0 | 0.7/1.4 | 0.0* | 2.1 | |
5 | Adélka Kalinová | BK Medvědi Tábor | 18 | 11 | 1.0 | 5.0 | 2.1 | 0.2 | 0.3/0.5 | 0.0* | 0.9 |
14 | Anita Kožíšková | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 17 | 1.0 | 3.2 | 1.1 | 0.0 | 1.1/2.6 | 40.0 | 0.8 |
Klára Svobodová | BC Vysočina | 16 | 21 | 1.0 | 2.6 | 1.3 | 0.0 | 0.0/0.2 | 0.0* | 0.8 | |
Karolína Kupsová | BC Benešov "B" | 17 | 15 | 1.0 | 3.6 | 1.5 | 0.0 | 0.5/0.9 | 0.0* | 2.1 | |
Tereza Němcová | Basket Ostrava B | 16 | 11 | 1.0 | 4.9 | 1.5 | 0.5 | 0.4/1.1 | 0.0* | 3.4 | |
Tereza Kleplová | BC Benešov "B" | 16 | 6 | 1.0 | 8.8 | 3.3 | 0.5 | 0.7/2.7 | 25.0 | 1.3 | |
45 | Kateřina Horáková | AŠ Mladá Boleslav | 17 | 19 | 1.0 | 2.8 | 1.2 | 0.0 | 0.4/1.1 | 0.0* | 0.8 |
Jana Říhová | BK Beroun | 18 | 17 | 1.0 | 3.1 | 1.4 | 0.1 | 0.1/0.1 | 0.0* | 0.5 | |
Markéta Strnadelová | Žabiny Brno C | 17 | 6 | 1.0 | 8.7 | 3.7 | 0.0 | 1.3/2.5 | 53.3 | 1.8 | |
17 | Veronika Hosnedlová | Sokol Toužim | 19 | 15 | 1.0 | 3.4 | 1.3 | 0.1 | 0.5/1.5 | 0.0* | 1.1 |
1 | Anna Hálová | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 14 | 1.0 | 3.6 | 1.3 | 0.1 | 0.6/1.6 | 0.0* | 1.8 |
Nela Dvořáková | Žabiny Brno C | 16 | 8 | 1.0 | 6.1 | 2.9 | 0.0 | 0.4/1.4 | 0.0* | 2.5 | |
4 | Veronika Dvorská | BC Benešov "B" | 17 | 13 | 1.0 | 3.7 | 1.7 | 0.0 | 0.3/1.2 | 0.0* | 1.2 |
Eliška Šoustarová | Vlčice Žďár | 16 | 14 | 1.0 | 3.4 | 1.3 | 0.0 | 0.9/2.3 | 37.5 | 1.8 | |
Kateřina Hofmanová | KP Brno B | 16 | 4 | 1.0 | 11.8 | 4.3 | 0.5 | 1.8/4.0 | 43.8 | 2.3 | |
Lucie Vorlická | Basket Slovanka B | 16 | 12 | 1.0 | 3.8 | 1.0 | 0.5 | 0.3/0.5 | 0.0* | 1.3 | |
Nikol Strnadová | Slovan Varnsdorf | 18 | 19 | 1.0 | 2.4 | 1.1 | 0.0 | 0.2/0.9 | 0.0* | 1.9 | |
Andrea Ekrtová | Tygřice Louny | 19 | 18 | 1.0 | 2.5 | 1.2 | 0.0 | 0.2/0.6 | 0.0* | 0.5 | |
Aneta Zahradníčková | BC Benešov "B" | 17 | 8 | 1.0 | 5.6 | 1.4 | 0.8 | 0.6/1.0 | 0.0* | 1.9 | |
Veronika Vejrostová | TJ Šumperk | 17 | 11 | 1.0 | 4.0 | 1.7 | 0.0 | 0.5/1.1 | 0.0* | 3.5 | |
Viktorie Licková | KP Brno B | 17 | 5 | 1.0 | 8.8 | 3.2 | 0.6 | 0.6/1.4 | 0.0* | 2.2 | |
4 | Sabina Veselá | Sokol Toužim | 17 | 14 | 1.0 | 3.1 | 0.8 | 0.4 | 0.3/1.1 | 0.0* | 1.4 |
Tereza Hrstková | Basket Valmez | 17 | 9 | 1.0 | 4.8 | 2.1 | 0.0 | 0.6/1.1 | 0.0* | 0.7 | |
Markéta Chadimová | KP Brno B | 17 | 3 | 1.0 | 14.3 | 6.3 | 0.0 | 1.7/2.7 | 62.5 | 1.7 | |
16 | Beata Franclová | Basket Slovanka B | 18 | 15 | 1.0 | 2.8 | 1.0 | 0.0 | 0.8/1.7 | 0.0* | 1.1 |
Julie Merclová | Žabiny Brno C | 17 | 4 | 1.0 | 10.5 | 4.8 | 0.0 | 1.0/3.0 | 33.3 | 0.3 | |
Natálie Žížalová | BC Benešov "B" | 17 | 12 | 1.0 | 3.3 | 1.5 | 0.0 | 0.3/1.0 | 0.0* | 1.4 | |
Sofie Čechmánková | STRABAG Zlín U19 | 17 | 5 | 1.0 | 7.8 | 3.2 | 0.0 | 1.4/3.2 | 43.8 | 1.0 | |
Linda Kohoutová | BC Vysočina | 16 | 8 | 1.0 | 4.9 | 2.1 | 0.0 | 0.6/0.9 | 0.0* | 1.1 | |
Monika Olečková | TJ Šumperk | 18 | 3 | 1.0 | 12.7 | 5.3 | 0.0 | 2.0/4.7 | 42.9 | 2.7 | |
Nicol Papadopulosová | TJ Loko Krnov U19 | 17 | 7 | 1.0 | 5.4 | 2.0 | 0.3 | 0.6/1.6 | 0.0* | 1.7 | |
Sophia Josephine Štíbrová | TJ Loko Krnov U19 | 18 | 9 | 1.0 | 4.2 | 1.3 | 0.0 | 1.6/3.3 | 46.7 | 1.1 | |
Anna Ulčová | Kol | 17 | 12 | 1.0 | 3.2 | 1.2 | 0.2 | 0.3/1.2 | 0.0* | 2.1 | |
40 | Lucie Pelikánová | BC Benešov "B" | 16 | 9 | 1.0 | 4.1 | 1.7 | 0.1 | 0.4/1.2 | 0.0* | 1.4 |
Tereza Kondratievová | Basket Slovanka B | 16 | 10 | 1.0 | 3.7 | 1.6 | 0.0 | 0.5/2.0 | 25.0 | 3.0 | |
Klára Seidlová | BC Benešov "B" | 18 | 4 | 1.0 | 9.3 | 4.0 | 0.0 | 1.3/2.3 | 55.6 | 1.8 | |
Tereza Procházková | Basket Ostrava B | 16 | 9 | 1.0 | 4.1 | 1.6 | 0.0 | 1.0/1.8 | 0.0* | 2.1 | |
Eliška Racková | Žabiny Brno C | 18 | 6 | 1.0 | 6.0 | 2.7 | 0.0 | 0.7/1.0 | 0.0* | 2.5 | |
Kateřina Harnová | STRABAG Zlín U19 | 20 | 7 | 1.0 | 5.0 | 2.1 | 0.0 | 0.7/0.9 | 0.0* | 0.9 | |
Lucie Hvězdová | Tygřice Louny | 19 | 20 | 1.0 | 1.8 | 0.9 | 0.0 | 0.1/0.2 | 0.0* | 0.3 | |
Pavla Vampolová | Vlčice Žďár | 17 | 18 | 1.0 | 1.9 | 0.7 | 0.1 | 0.2/1.1 | 0.0* | 1.7 | |
Klára Szotková | Basket Ostrava B | 16 | 11 | 1.0 | 3.1 | 1.0 | 0.0 | 1.1/2.4 | 46.2 | 2.5 | |
Tereza Hochmannová | Basket Slovanka B | 16 | 5 | 1.0 | 6.8 | 2.2 | 0.2 | 1.8/2.8 | 64.3 | 2.6 | |
Lian Al Taji | Basket Slovanka B | 16 | 17 | 1.0 | 2.0 | 0.4 | 0.2 | 0.6/1.2 | 0.0* | 1.2 | |
Lucie Frühbauerová | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 6 | 1.0 | 5.5 | 2.3 | 0.0 | 0.8/2.3 | 35.7 | 2.0 | |
17 | Anita Stuchlíková | Basket Slovanka B | 18 | 8 | 1.0 | 4.1 | 1.8 | 0.1 | 0.3/0.8 | 0.0* | 3.4 |
Beáta Němcová | BC Vysočina | 15 | 18 | 1.0 | 1.8 | 0.7 | 0.0 | 0.4/0.9 | 0.0* | 1.2 | |
Sára Petráková | Slovan Varnsdorf | 18 | 19 | 1.0 | 1.7 | 0.7 | 0.1 | 0.2/0.5 | 0.0* | 0.8 | |
Kateřina Výrostková | BC Vysočina | 19 | 2 | 1.0 | 15.5 | 5.5 | 1.5 | 0.0/0.5 | 0.0* | 0.5 | |
Tereza Sommerová | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 19 | 7 | 1.0 | 4.4 | 2.1 | 0.0 | 0.1/0.3 | 0.0* | 1.1 | |
15 | Michaela Čápová | TJ Sokol Pečky | 17 | 16 | 1.0 | 1.9 | 0.7 | 0.1 | 0.4/0.9 | 0.0* | 2.4 |
Ema Nevrlá | Žabiny Brno C | 18 | 4 | 1.0 | 7.8 | 3.5 | 0.0 | 0.8/1.0 | 0.0* | 1.3 | |
Klára Weberová | Slovan Varnsdorf | 18 | 14 | 1.0 | 2.2 | 1.1 | 0.0 | 0.1/0.5 | 0.0* | 0.6 | |
Andrea Tomancová | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 20 | 8 | 1.0 | 3.8 | 1.6 | 0.1 | 0.1/0.3 | 0.0* | 0.5 | |
Julie Láníčková | Basket Ostrava B | 17 | 12 | 1.0 | 2.5 | 0.6 | 0.4 | 0.1/0.2 | 0.0* | 1.0 | |
Tereza Mrázková | Žabiny Brno C | 17 | 4 | 1.0 | 7.3 | 3.5 | 0.0 | 0.3/0.5 | 0.0* | 0.8 | |
Lucie Iva Janíčková | TJ Šumperk | 16 | 8 | 1.0 | 3.6 | 1.8 | 0.0 | 0.1/0.3 | 0.0* | 1.8 | |
9 | Nela Málková | Sokol Toužim | 19 | 16 | 1.0 | 1.8 | 0.9 | 0.0 | 0.1/0.6 | 0.0* | 2.1 |
40 | Kateřina Zábranská | Basket Slovanka B | 18 | 3 | 1.0 | 9.3 | 3.3 | 0.7 | 0.7/1.7 | 0.0* | 3.3 |
Eliška Janštová | BK Lvice Litoměřice | 18 | 14 | 1.0 | 2.0 | 0.8 | 0.0 | 0.4/1.6 | 0.0* | 1.6 | |
Barbora Plánková | STRABAG Zlín U19 | 16 | 5 | 1.0 | 5.6 | 2.2 | 0.2 | 0.6/2.0 | 30.0 | 1.8 | |
Lucie Lavičková | ADFORS Basket Litomyšl | 15 | 6 | 1.0 | 4.7 | 2.3 | 0.0 | 0.0/0.3 | 0.0* | 0.2 | |
Zuzana Dudová | KP Brno B | 17 | 3 | 1.0 | 9.3 | 4.7 | 0.0 | 0.0/0.3 | 0.0* | 3.7 | |
Sabina Böhmová | STRABAG Zlín U19 | 16 | 8 | 1.0 | 3.5 | 1.8 | 0.0 | 0.0/0.6 | 0.0* | 1.3 | |
Nikola Žáková | Vlčice Žďár | 18 | 10 | 1.0 | 2.7 | 0.9 | 0.1 | 0.6/0.8 | 0.0* | 1.0 | |
Eva Bartoňková | STRABAG Zlín U19 | 18 | 1 | 1.0 | 26.0 | 5.0 | 5.0 | 1.0/1.0 | 0.0* | 5.0 | |
Lucie Bejdová | BK Lvice Litoměřice | 20 | 18 | 1.0 | 1.4 | 0.7 | 0.0 | 0.1/0.1 | 0.0* | 0.6 | |
Jolana Tomášková | Pandy Čelákovice | 16 | 16 | 1.0 | 1.6 | 0.7 | 0.1 | 0.1/0.1 | 0.0* | 1.0 | |
Martina Pařízková | STRABAG Zlín U19 | 15 | 7 | 1.0 | 3.7 | 1.9 | 0.0 | 0.0/1.1 | 0.0* | 1.6 | |
Simona Pilátová | BC Vysočina | 19 | 2 | 1.0 | 12.5 | 4.0 | 1.5 | 0.0/0.5 | 0.0* | 1.0 | |
41 | Radka Dlouhá | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 11 | 1.0 | 2.2 | 1.0 | 0.0 | 0.2/0.6 | 0.0* | 0.5 |
10 | Aneta Tůmová | TJ Sokol Pečky | 15 | 18 | 1.0 | 1.3 | 0.5 | 0.1 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.4 |
Eliška Vomáčková | Kol | 16 | 11 | 1.0 | 2.2 | 0.9 | 0.0 | 0.4/1.0 | 0.0* | 1.0 | |
Rozálie Žížalová | BC Benešov "B" | 17 | 4 | 1.0 | 5.8 | 1.5 | 0.8 | 0.5/0.5 | 0.0* | 2.3 | |
Nela Viková | BC Vysočina | 15 | 5 | 1.0 | 4.6 | 1.6 | 0.0 | 1.4/2.6 | 53.8 | 0.8 | |
Natálie Svobodová | TJ Šumperk | 17 | 8 | 1.0 | 2.9 | 1.1 | 0.1 | 0.3/1.3 | 0.0* | 1.6 | |
Petra Procházková | TJ Šumperk | 19 | 6 | 1.0 | 3.7 | 1.7 | 0.0 | 0.3/1.0 | 0.0* | 3.0 | |
Alena Svrčinová | TJ Loko Krnov U19 | 16 | 3 | 1.0 | 7.3 | 2.3 | 0.0 | 2.7/3.7 | 72.7 | 3.3 | |
Rozálie Němcová | BK Lvice Litoměřice | 16 | 15 | 1.0 | 1.5 | 0.6 | 0.1 | 0.1/0.7 | 0.0* | 2.1 | |
8 | Petra Porodová | BK Medvědi Tábor | 17 | 19 | 1.0 | 1.2 | 0.5 | 0.0 | 0.1/0.4 | 0.0* | 1.5 |
Anna Horová | Basket Slovanka B | 16 | 10 | 1.0 | 2.2 | 0.8 | 0.1 | 0.3/0.6 | 0.0* | 1.0 | |
Linda Šimperská | STRABAG Zlín U19 | 15 | 8 | 1.0 | 2.8 | 1.3 | 0.0 | 0.3/0.5 | 0.0* | 1.4 | |
Amálie Šimralová | BK Lvice Litoměřice | 16 | 6 | 1.0 | 3.7 | 1.7 | 0.0 | 0.3/0.7 | 0.0* | 1.0 | |
16 | Denisa Martínková | TJ Sokol Pečky | 14 | 16 | 1.0 | 1.4 | 0.6 | 0.0 | 0.3/0.4 | 0.0* | 1.4 |
37 | Sofie Jandová | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 8 | 1.0 | 2.8 | 0.8 | 0.3 | 0.5/1.6 | 0.0* | 0.4 |
65 | Laura Sobalíková | AŠ Mladá Boleslav | 18 | 13 | 1.0 | 1.6 | 0.8 | 0.0 | 0.1/0.3 | 0.0* | 1.2 |
Alice Křišťanová | TJ Loko Krnov U19 | 17 | 2 | 1.0 | 10.5 | 3.5 | 0.0 | 3.5/7.5 | 46.7 | 3.0 | |
Viktorie Frodlová | KP Brno B | 16 | 2 | 1.0 | 10.5 | 4.5 | 0.5 | 0.0/2.0 | 0.0 | 3.5 | |
9 | Klárka Porodová | BK Medvědi Tábor | 15 | 19 | 1.0 | 1.1 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.2 | 0.0* | 0.8 |
Viktorie Hejrová | BC Benešov "B" | 18 | 7 | 1.0 | 2.9 | 1.3 | 0.0 | 0.3/1.0 | 0.0* | 1.4 | |
Zuzana Pavloňová | KP Brno B | 20 | 2 | 1.0 | 10.0 | 0.5 | 3.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
Estella Faltysová | ADFORS Basket Litomyšl | 15 | 10 | 1.0 | 2.0 | 0.8 | 0.1 | 0.1/0.2 | 0.0* | 0.5 | |
Karolina Neuwirthová | STRABAG Zlín U19 | 16 | 10 | 1.0 | 1.9 | 0.8 | 0.0 | 0.3/0.4 | 0.0* | 2.4 | |
Šarlota Kusáková | Žabiny Brno C | 16 | 3 | 1.0 | 6.3 | 2.3 | 0.3 | 0.7/3.0 | 22.2 | 0.0 | |
Terezie Švrlingová | Žabiny Brno C | 16 | 2 | 1.0 | 9.5 | 4.0 | 0.5 | 0.0/0.0 | 0.0* | 2.5 | |
Hana Danielisová | STRABAG Zlín U19 | 18 | 3 | 1.0 | 5.7 | 2.0 | 0.0 | 1.7/2.3 | 71.4 | 1.7 | |
Vivienne Vlková | STRABAG Zlín U19 | 17 | 3 | 1.0 | 5.7 | 2.3 | 0.0 | 1.0/2.3 | 42.9 | 0.7 | |
Aneta Širancová | Pandy Čelákovice | 16 | 12 | 1.0 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
4 | Kristýnka Porodová | BK Medvědi Tábor | 15 | 20 | 1.0 | 0.8 | 0.3 | 0.1 | 0.1/0.3 | 0.0* | 1.4 |
Sofie Thea Mannová | Žabiny Brno C | 16 | 4 | 1.0 | 4.0 | 1.5 | 0.3 | 0.3/1.5 | 0.0* | 3.3 | |
Kateřina Pluhařová | STRABAG Zlín U19 | 17 | 7 | 1.0 | 2.3 | 1.1 | 0.0 | 0.0/0.3 | 0.0* | 1.6 | |
Sophia Šírerová | BK Beroun | 16 | 14 | 1.0 | 1.1 | 0.6 | 0.0 | 0.0/0.1 | 0.0* | 0.7 | |
Julie Nádaská | Basket Slovanka B | 18 | 1 | 1.0 | 16.0 | 6.0 | 1.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.0 | |
Anežka Kolářová | Kol | 15 | 4 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Jolana Havlíčková | Žabiny Brno C | 18 | 2 | 1.0 | 8.0 | 3.0 | 0.0 | 2.0/5.5 | 36.4 | 2.5 | |
Marika Rýdlová | BC Benešov "B" | 18 | 1 | 1.0 | 15.0 | 5.0 | 1.0 | 2.0/2.0 | 100.0 | 0.0 | |
8 | Barbora Zvolská | BC Benešov "B" | 18 | 12 | 1.0 | 1.3 | 0.5 | 0.0 | 0.3/0.5 | 0.0* | 0.4 |
Anna Červenková | BC Benešov "B" | 17 | 1 | 1.0 | 15.0 | 6.0 | 0.0 | 3.0/6.0 | 50.0 | 4.0 | |
Vendula Boskovicová | Kol | 18 | 16 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 0.0 | 0.1/0.3 | 0.0* | 0.8 | |
Kristýna Sedláčková | BC Benešov "B" | 17 | 4 | 1.0 | 3.8 | 1.0 | 0.3 | 1.0/1.0 | 0.0* | 0.8 | |
Leontýna Losmanová | Kol | 16 | 4 | 1.0 | 3.5 | 1.8 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 2.3 | |
Veronika Mičůnková | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 20 | 6 | 1.0 | 2.3 | 0.5 | 0.3 | 0.3/0.7 | 0.0* | 2.2 | |
Klaudie Kolbabová | BC Benešov "B" | 17 | 4 | 1.0 | 3.5 | 1.8 | 0.0 | 0.0/0.8 | 0.0* | 0.8 | |
12 | Karolína Nešněrová | TJ Sokol Pečky | 15 | 16 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.3 |
Johana Venclová | Slovan Varnsdorf | 17 | 13 | 1.0 | 1.1 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.2 | 0.0* | 0.4 | |
Kristýna Kudrnová | Pandy Čelákovice | 17 | 8 | 1.0 | 1.8 | 0.9 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.1 | |
Natalia Malečková | Vlčice Žďár | 16 | 19 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.1/0.1 | 0.0* | 0.3 | |
Adéla Roučová | TJ Šumperk | 17 | 4 | 1.0 | 3.3 | 1.0 | 0.0 | 1.3/3.5 | 35.7 | 2.0 | |
Nela Kaločová | Basket Ostrava B | 17 | 9 | 1.0 | 1.4 | 0.7 | 0.0 | 0.1/0.2 | 0.0* | 1.0 | |
Tereza Rausová | KP Brno B | 19 | 1 | 1.0 | 12.0 | 4.0 | 1.0 | 1.0/4.0 | 25.0 | 1.0 | |
Anna Jiráčková | BC Benešov "B" | 17 | 3 | 1.0 | 4.0 | 1.0 | 0.3 | 1.0/2.7 | 37.5 | 1.3 | |
16 | Eliška Rakušanová | AŠ Mladá Boleslav | 17 | 20 | 1.0 | 0.6 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.9 |
Michaela Mikelová | BK Lvice Litoměřice | 16 | 7 | 1.0 | 1.7 | 0.9 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.6 | |
Ema Herichová | Basket Slovanka B | 16 | 5 | 1.0 | 2.4 | 1.2 | 0.0 | 0.0/0.4 | 0.0* | 3.0 | |
Marie Kutová | Slovan Varnsdorf | 17 | 18 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.2 | 0.0* | 0.5 | |
Johana Seidenglanzová | TJ Šumperk | 17 | 7 | 1.0 | 1.7 | 0.7 | 0.0 | 0.3/0.9 | 0.0* | 0.4 | |
Natálie Gálová | Žabiny Brno C | 18 | 1 | 1.0 | 11.0 | 4.0 | 1.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Natálie Pikalová | BC Benešov "B" | 17 | 7 | 1.0 | 1.6 | 0.6 | 0.1 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.1 | |
Sophie Svobodová | BC Benešov "B" | 16 | 4 | 1.0 | 2.8 | 1.3 | 0.0 | 0.3/0.3 | 0.0* | 0.0 | |
Viktorie Hopanová | Basket Ostrava B | 17 | 9 | 1.0 | 1.2 | 0.6 | 0.0 | 0.1/0.3 | 0.0* | 0.3 | |
Kateřina Jakubcová | Pandy Čelákovice | 18 | 4 | 1.0 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/0.5 | 0.0* | 1.0 | |
Julie Goldmanová | TJ Loko Krnov U19 | 16 | 3 | 1.0 | 3.3 | 0.7 | 0.3 | 1.0/2.0 | 50.0 | 1.3 | |
Barbora Nešporová | ADFORS Basket Litomyšl | 15 | 4 | 1.0 | 2.5 | 1.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.3 | |
Klára Haniková | KP Brno B | 19 | 1 | 1.0 | 10.0 | 5.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 2.0 | |
Veronika Dušánková | BK Lvice Litoměřice | 16 | 7 | 1.0 | 1.4 | 0.7 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.4 | |
Adéla Šváchová | BC Benešov "B" | 16 | 1 | 1.0 | 10.0 | 0.0 | 2.0 | 4.0/4.0 | 100.0 | 1.0 | |
Liliana Sukupová | STRABAG Zlín U19 | 18 | 7 | 1.0 | 1.3 | 0.6 | 0.0 | 0.1/0.6 | 0.0* | 0.0 | |
Nina Jelínková | Žabiny Brno C | 16 | 7 | 1.0 | 1.3 | 0.4 | 0.1 | 0.0/0.1 | 0.0* | 1.6 | |
Agáta Božková | Žabiny Brno C | 16 | 3 | 1.0 | 3.0 | 1.0 | 0.0 | 1.0/1.0 | 0.0* | 0.7 | |
Lucie Prachařová | Žabiny Brno C | 17 | 4 | 1.0 | 2.3 | 1.0 | 0.0 | 0.3/0.8 | 0.0* | 2.0 | |
Amálie Salvetová | STRABAG Zlín U19 | 18 | 2 | 1.0 | 4.5 | 2.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 0.0* | 1.0 | |
Barbora Chytilová | TJ Loko Krnov U19 | 15 | 3 | 1.0 | 2.7 | 1.0 | 0.0 | 0.7/0.7 | 0.0* | 1.3 | |
6 | Zuzana Oláhová | BK Medvědi Tábor | 18 | 16 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.1 | 0.0* | 0.1 |
Anna Antonová | Žabiny Brno C | 16 | 3 | 1.0 | 2.7 | 1.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.7 | |
Lea Vítámvásová | TJ Loko Krnov U19 | 17 | 4 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Anna Chaloupková | Žabiny Brno C | 16 | 2 | 1.0 | 4.0 | 1.0 | 0.5 | 0.5/1.0 | 0.0* | 1.0 | |
Nikola Heckelová | TJ Šumperk | 17 | 7 | 1.0 | 1.1 | 0.1 | 0.3 | 0.0/0.3 | 0.0* | 0.6 | |
Klaudie Ertingerová | Basket Valmez | 17 | 7 | 1.0 | 1.1 | 0.6 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.4 | |
Adéla Juřenová | STRABAG Zlín U19 | 16 | 11 | 1.0 | 0.6 | 0.3 | 0.0 | 0.1/0.2 | 0.0* | 0.3 | |
Adéla Štenclová | Basket Ostrava B | 17 | 11 | 1.0 | 0.6 | 0.3 | 0.0 | 0.1/0.5 | 0.0* | 1.8 | |
25 | Laura Tallerová | TJ Sokol Pečky | 15 | 16 | 1.0 | 0.4 | 0.1 | 0.0 | 0.2/0.3 | 0.0* | 0.7 |
Nikola Němcová | Basket Valmez | 16 | 8 | 1.0 | 0.9 | 0.4 | 0.0 | 0.1/0.5 | 0.0* | 0.4 | |
Nela Bábíčková | STRABAG Zlín U19 | 19 | 2 | 1.0 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 1.5 | |
Nikol Foltová | Basket Valmez | 16 | 9 | 1.0 | 0.7 | 0.2 | 0.0 | 0.2/0.2 | 0.0* | 1.0 | |
Zuzana Mášová | KP Brno B | 16 | 2 | 1.0 | 3.0 | 1.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.5 | |
Marie Vojáčková | Basket Ostrava B | 16 | 4 | 1.0 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0* | 1.8 | |
20 | Petra Srbová | BC Benešov "B" | 16 | 4 | 1.0 | 1.5 | 0.8 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.3 |
Stella Víšková | BK Lvice Litoměřice | 15 | 6 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.8 | |
Zuzana Jarošová | Vlčice Žďár | 15 | 4 | 1.0 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/0.5 | 0.0* | 0.5 | |
Renata Fojtíková | TJ Šumperk | 16 | 7 | 1.0 | 0.7 | 0.1 | 0.0 | 0.4/0.6 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Kučerová | STRABAG Zlín U19 | 18 | 1 | 1.0 | 5.0 | 2.0 | 0.0 | 1.0/2.0 | 50.0 | 0.0 | |
Nikol Ostruszková | Basket Ostrava B | 16 | 2 | 1.0 | 2.5 | 1.0 | 0.0 | 0.5/1.0 | 0.0* | 0.0 | |
20 | Viktorie Fejfarová | TJ Sokol Pečky | 16 | 5 | 1.0 | 1.0 | 0.4 | 0.0 | 0.2/1.6 | 0.0* | 0.8 |
Vanda Ospalá | KP Brno B | 17 | 2 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Irena Soukupová | Basket Slovanka B | 16 | 7 | 1.0 | 0.6 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.4 | |
Marie Fialová | BC Vysočina | 15 | 6 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Natálie Tichá | Kol | 15 | 1 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/2.0 | 0.0 | 2.0 | |
Nikola Kostecká | Vlčice Žďár | 16 | 20 | 1.0 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.4 | |
Nela Hromádková | BC Vysočina | 15 | 6 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.2 | |
Sára Buřičová | Kol | 15 | 1 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Linda Poláková | KP Brno B | 16 | 2 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
56 | Amálie Ječná | AŠ Mladá Boleslav | 16 | 1 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0* | 0.0 |
Nela Stachová | BK Lvice Litoměřice | 16 | 3 | 1.0 | 1.3 | 0.7 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Markéta Němcová | Vlčice Žďár | 15 | 4 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.5 | 0.0* | 1.8 | |
10 | Aneta Málková | Sokol Toužim | 19 | 1 | 1.0 | 4.0 | 2.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 |
Barbora Škopková | Kol | 16 | 3 | 1.0 | 1.3 | 0.3 | 0.0 | 0.7/0.7 | 0.0* | 0.0 | |
Olga Pacáková | Pandy Čelákovice | 16 | 12 | 1.0 | 0.3 | 0.1 | 0.0 | 0.1/0.2 | 0.0* | 0.5 | |
Natálie Melnyková | ADFORS Basket Litomyšl | 18 | 2 | 1.0 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/1.0 | 0.0* | 1.0 | |
Barbora Botková | KP Brno B | 16 | 3 | 1.0 | 1.0 | 0.3 | 0.0 | 0.3/0.7 | 0.0* | 2.3 | |
Viktorie Vildová | Vlčice Žďár | 18 | 2 | 1.0 | 1.5 | 0.5 | 0.0 | 0.5/3.0 | 16.7 | 3.0 | |
Nela Pospíchalová | BK Medvědi Tábor | 19 | 9 | 1.0 | 0.2 | 0.1 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.6 | |
Veronika Varyšová | Žabiny Brno C | 16 | 1 | 1.0 | 2.0 | 1.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
14 | Monika Jindřichová | BK Medvědi Tábor | 18 | 15 | 1.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.2 |
Adéla Zemanová | KP Brno B | 17 | 4 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.8 | |
Hana Nožinová | Tygřice Louny | 15 | 6 | 1.0 | 0.3 | 0.2 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
Ema Zabranská | ADFORS Basket Litomyšl | 16 | 3 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Bednářová | TJ Šumperk | 16 | 3 | 1.0 | 0.7 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.3 | |
Natálie Štíbrová | BK Lvice Litoměřice | 16 | 5 | 1.0 | 0.4 | 0.2 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.4 | |
Vendula Pechová | BC Vysočina | 17 | 14 | 1.0 | 0.1 | 0.1 | 0.0 | 0.0/0.1 | 0.0* | 0.4 | |
Rosálie Kučerová | BC Vysočina | 15 | 4 | 1.0 | 0.5 | 0.3 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.8 | |
Vendula Čiklová | KP Brno B | 18 | 2 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 2.0 | |
Kateřina Žídková | KP Brno B | 16 | 2 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0* | 0.5 | |
Amálie Šplíchalová | Basket Ostrava B | 17 | 9 | 1.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.2/1.1 | 0.0* | 0.4 | |
Sandra Hanáková | KP Brno B | 16 | 2 | 1.0 | 1.0 | 0.5 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Ema Kahounová | Slovan Varnsdorf | 17 | 17 | 1.0 | 0.1 | 0.0 | 0.0 | 0.1/0.1 | 0.0* | 0.4 | |
Michala Maršíčková | BC Benešov "B" | 17 | 6 | 1.0 | 0.2 | 0.0 | 0.0 | 0.2/0.3 | 0.0* | 1.2 | |
Tereza Brňovjáková | Basket Valmez | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Laudátová | BK Beroun | 14 | 4 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Marlena Povalová | BK Frýdek-Místek | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Bára Vykopalová | Basket Valmez | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Vanda Černošek | KP Brno B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Feketová | Sokol Lanžhot | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Hrušovská | Kol | 15 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nikola Šigutová | Basket Ostrava B | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Radka Chrenková | Basket Slovanka B | 16 | 4 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.8 | |
Kristýna Juhasová | BC Vysočina | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Alžběta Bartoníčková | BK Beroun | 16 | 4 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.8 | |
Pavla Ondrysková | Sokol Lanžhot | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nela Luňáková | Sokol Lanžhot | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Jasmína Hyšplerová | BK Lvice Litoměřice | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Markéta Švestková | TJ Šumperk | 15 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Tereza Ledinská | Basket Slovanka B | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Kostelecká | KP Brno B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Jana Krátká | Slovan Varnsdorf | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Beata Benešová | Vlčice Žďár | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
10 | Ema Dudová | Basket Ostrava B | 18 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 |
Veronika Lodlová | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Arlinda Mustafa | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Alexandra Blahová | Basket Ostrava B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Viktorie Baslová | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
5 | Štěpánka Pavelková | AŠ Mladá Boleslav | 17 | 7 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.1 |
Pavla Mrázková | Pandy Čelákovice | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
28 | Michaela Ivanova | AŠ Mladá Boleslav | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 |
Eliška Aplová | TJ Šumperk | 18 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/1.0 | 0.0* | 0.5 | |
Ema Konvičná | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Hrabalová | KP Brno B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Darina Rufferová | BK Frýdek-Místek | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Stefanie Dimitrova | BK Medvědi Tábor | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adriana Vaculíková | Sokol Lanžhot | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Zora Flígrová | BK Medvědi Tábor | 14 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Aneta Čiháková | BC Vysočina | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Májová | BK Frýdek-Místek | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Ševčíková | TJ Šumperk | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Zástřešková | Basket Ostrava B | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anna Sedlářová | KP Brno B | 16 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 2.0 | |
Michaela Kynclová | SBŠ Ostrava B | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Hocková | KP Brno B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Xenie Suša | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Markéta Sedlářová | Žabiny Brno C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Jasmin Jiráková | BC Benešov "B" | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kristýna Holčáková | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Pečivová | TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Kleinová | Kol | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
22 | Karolína Hálová | BC Benešov "B" | 18 | 5 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.2 |
Nella Hůrská | Sokol Lanžhot | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Chromečková | BK Frýdek-Místek | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Michaela Košátková | Basket Slovanka B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Ema Rozsívalová | Žabiny Brno C | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Papežová | Basket Ostrava B | 16 | 3 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.3 | |
Anna Marie Pražáková | STRABAG Zlín U19 | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Veronika Vasileva | SBŠ Ostrava B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Keslová | Tygřice Louny | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kristýna Blablová | SBŠ Ostrava B | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Mančíková | SBŠ Ostrava B | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Kusynová | SBŠ Ostrava B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kristýna Recmanová | BK Frýdek-Místek | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Galajdová | BK Frýdek-Místek | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Vendula Šindlerová | SBŠ Ostrava B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nela Holaňová | SBŠ Ostrava B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Rychlíková | SBŠ Ostrava B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
31 | Patricie Jandová | AŠ Mladá Boleslav | 18 | 11 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 |
Natálie Adriana Weberová | Basket Slovanka B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Bahníková | AŠ Mladá Boleslav | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Buršíková | Sokol Lanžhot | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Šlachtovská | SBŠ Ostrava B | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Dorota Saviola | SBŠ Ostrava B | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Markéta Hrabalíková | SBŠ Ostrava B | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Sára Vaněčková | BC Vysočina | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Brodová | SBŠ Ostrava B | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Ester Skanderová | BK Lvice Litoměřice | 18 | 1 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Čechová | Basket Slovanka B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Vtípilová | KP Brno B | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Alžběta Heroutová | Žabiny Brno C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Stránská | Žabiny Brno C | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Ladislava Hasilová | Sokol Lanžhot | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Marie Hendrychová | Kol | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nicol Uhrová | Sokol Lanžhot | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Renáta Tučková | Sokol Lanžhot | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nikol Drahošová | Basket Slovanka B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Zuzana Vlosinská | SBŠ Ostrava B | 20 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Gabriela Válková | BK Frýdek-Místek | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Uhrová | Sokol Lanžhot | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Michaela Gergely | Sokol Lanžhot | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nina Ratajská | Sokol Lanžhot | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Galbová | Sokol Toužim | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Budská | KP Brno B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Gabriela Holovská | Pandy Čelákovice | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nikola Šilbachová | BK Frýdek-Místek | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Petra Matějíčková | SBŠ Ostrava B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Veronika Eliášová | Basket Ostrava B | 16 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Příhodová | Tygřice Louny | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anastázie Havláková | BK Frýdek-Místek | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Bužgová | BK Frýdek-Místek | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Vavřačová | BK Frýdek-Místek | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Hubáčková | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Zoe Prantlová | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Marie Olšáková | BK Frýdek-Místek | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Veronika Tomanová | BK Frýdek-Místek | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Veronika Kurzová | KP Brno B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Eliška Kaderková | SBŠ Ostrava B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karin Májová | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Natálie Kubičná | Basket Valmez | 16 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Reková | BK Frýdek-Místek | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Ema Janošcová | BK Frýdek-Místek | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nela Fiedlerová | BC Vysočina | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Julie Drholcová | Žabiny Brno C | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Vanessa Nečásková | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Veronika Hoznauerová | TJ Sokol Pečky | 14 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Hana Hejnicová | Pandy Čelákovice | 16 | 6 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.2 | |
Veronika Hanusová | Tygřice Louny | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Pekáčová | Vlčice Žďár | 17 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 1.0 | |
Barbora Kolářová | Basket Slovanka B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolína Ševčíková | BK Frýdek-Místek | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Valerie Janíková | BK Frýdek-Místek | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Kryštofová | Sokol Lanžhot | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anna Fryčáková | Sokol Lanžhot | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Radoňová | Sokol Lanžhot | 14 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Krejčí | SBŠ Ostrava B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Karolina Vládíková | SBŠ Ostrava B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Violetta Šebőková | SBŠ Ostrava B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Hvolková | BK Frýdek-Místek | 19 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Emma Alexandrová | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Klára Červenková | SBŠ Ostrava B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Marie Švirgová | Sokol Lanžhot | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Amálie Šamořilová | SBŠ Ostrava B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Chvílová | SBŠ Ostrava B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Zvolánková | SBŠ Ostrava B | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Anna Hrubá | SBŠ Ostrava B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
27 | Beáta Klimešová | BC Benešov "B" | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 |
Valentýna Veselá | SKB Tišnov | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Barbora Švirgová | Sokol Lanžhot | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Elen Popelková | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Lucie Čapatá | BK Frýdek-Místek | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Kateřina Lenerová | Basket Slovanka B | 17 | 2 | 1.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.5 | |
Jasmína Pekníková | Basket Slovanka B | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Nikola Marková | Basket Slovanka B | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Tereza Chrenáková | Sokol Toužim | 17 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Adéla Folvarčná | Basket Ostrava B | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Dagmar Fialová | BC Benešov "B" | 16 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Michaela Pithartová | Kol | 18 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 | |
Jana Šmídová | BK Beroun | 15 | 1 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0 | 0.0/0.0 | 0.0* | 0.0 |
* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas
Tým | Z | 2B | 3B | TH | TH % | F+ |
---|---|---|---|---|---|---|
BC Kolín | 20 | 23.5 | 1.0 | 11.0 /21.7 | 50.7 | 0.0 |
TJ Sokol Pečky | 20 | 17.4 | 2.1 | 7.3 /11.6 | 62.9 | 0.0 |
Basket Valmez | 11 | 26.1 | 2.7 | 7.9 /14.9 | 53.0 | 0.0 |
Basket Slovanka B | 20 | 15.5 | 2.7 | 6.1 /13.6 | 44.8 | 0.0 |
BK Beroun | 20 | 23.7 | 1.4 | 9.4 /17.2 | 54.8 | 14.5 |
SBŠ Ostrava B | 3 | 34.0 | 5.0 | 9.7 /15.0 | 64.4 | 0.0 |
Basket Ostrava B | 12 | 10.0 | 2.2 | 3.8 /10.6 | 35.7 | 0.0 |
TJ Šumperk | 11 | 24.9 | 1.6 | 9.1 /20.6 | 44.2 | 0.0 |
Slovan Varnsdorf | 20 | 18.6 | 0.7 | 9.7 /20.6 | 47.1 | 0.0 |
BK Lvice Litoměřice | 20 | 18.3 | 3.4 | 6.0 /13.2 | 45.5 | 0.0 |
Sokol Toužim | 20 | 16.9 | 2.5 | 5.2 /14.1 | 36.9 | 0.0 |
Tygřice Louny | 20 | 24.1 | 2.7 | 8.2 /18.0 | 45.4 | 0.0 |
BC Benešov "B" | 20 | 19.1 | 2.3 | 7.9 /17.9 | 44.3 | 0.0 |
Pandy Čelákovice | 20 | 21.5 | 2.6 | 6.3 /13.8 | 45.7 | 0.0 |
BK Medvědi Tábor | 20 | 22.9 | 2.4 | 6.7 /18.1 | 36.9 | 0.0 |
TJ Loko Krnov U19 | 11 | 24.0 | 2.6 | 10.2 /19.7 | 51.6 | 0.0 |
BK Frýdek-Místek | 11 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
STRABAG Zlín U19 | 12 | 20.3 | 3.7 | 6.5 /15.9 | 40.8 | 0.0 |
AŠ Mladá Boleslav | 20 | 18.2 | 0.6 | 8.1 /19.9 | 40.8 | 0.0 |
TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 | 10 | 25.9 | 2.0 | 7.6 /15.2 | 50.0 | 0.0 |
Vlčice Žďár | 20 | 22.5 | 1.8 | 10.2 /19.9 | 51.3 | 0.0 |
Žabiny Brno C | 16 | 13.9 | 0.6 | 3.1 /7.5 | 40.8 | 0.0 |
SKB Tišnov | 12 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
ADFORS Basket Litomyšl | 24 | 22.2 | 3.7 | 5.7 /15.6 | 36.4 | 0.0 |
KP Brno B | 14 | 6.9 | 0.9 | 1.2 /3.1 | 38.6 | 0.0 |
Sokol Lanžhot | 14 | 0.0 | 0.0 | 0.0 /0.0 | 0.0 | 0.0 |
BC Vysočina | 24 | 19.8 | 1.7 | 5.7 /11.7 | 48.6 | 0.0 |
Rozhodčí | Z | 1. | 2. | 3. | D | H | C |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Žatecká Kateřina | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Zemancová Adéla | 7 | 0 | 7 | 0 | - | - | - |
Zajistí pořadatel | 28 | 11 | 17 | 0 | - | - | - |
Vyplel David | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Vyhlídal Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vybíral Michal | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Vondraš Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Vondráček Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Volný David | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Vitovská Iveta | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vidlák Filip | 12 | 7 | 5 | 0 | - | - | - |
Veselý Jiří | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Veselý Rostislav | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Velda Pavel | 6 | 4 | 2 | 0 | - | - | - |
Večeřová Tereza | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Vavrečka Kamil | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Vávra Petr | 12 | 10 | 2 | 0 | - | - | - |
Vampola Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Urbánek Štěpán | 10 | 6 | 4 | 0 | - | - | - |
Tomášek Daniel | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Toboláková Barbora | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Tichý David | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Tesař Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Tesař Ondřej | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Tejček Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Štroblová Claudie | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Šorf Martin | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Šlehofer Martin | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Ščurek Vojtěch | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Svoboda Kryštof | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Strnad Pavel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Strmiska Zdeněk | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Sochor Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Slovák Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Slouková Sandra | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Slouková Daniela | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Slezák Jiří | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Schveinert Jáchym | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Schambergerová Barbora | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Shumskyy Mykhaylo | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Sehnal Jiří | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Sedláček Tomáš | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Seberová Kateřina | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Rýcová Alžběta | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Rubanová Daniela | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Průša Jan | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Prokeš Matěj | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Povolný Jáchym | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Pošvic Filip | 6 | 2 | 4 | 0 | - | - | - |
Pošvic Roman | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Posker Jan | 3 | 2 | 1 | 0 | - | - | - |
Pommer Roman | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Poliček Pavel | 4 | 4 | 0 | 0 | - | - | - |
Poláček Vojtěch | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Podruh Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pivovarský Michal | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Pilch Marek | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pilátová Simona | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Petrisko Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Pešek Lukáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Pechová Aneta | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pavýza Jiří | 6 | 3 | 3 | 0 | - | - | - |
Pádivý Vladimír | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Pacelt Jan | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Opletal Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Olbort Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Nesvadba Miloš | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Němec Karel | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Navrátil Jiří | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Morávek Tomáš | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Michal Patrik | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Menšík Jan | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Martínek Karel | 7 | 3 | 4 | 0 | - | - | - |
Marek Ondřej | 7 | 2 | 5 | 0 | - | - | - |
Máj Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Mainuš Michal | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Machálek Jan | 7 | 2 | 5 | 0 | - | - | - |
Latík Zdeněk | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kundert Mattias | 4 | 1 | 3 | 0 | - | - | - |
Kučírek Pavel | 8 | 5 | 3 | 0 | - | - | - |
Kubíček Adam | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kubeš Jan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kuba Theodor | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Křenek Karel | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Křemenová Kateřina | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kryštof Pavel | 8 | 3 | 5 | 0 | - | - | - |
Križanský Adam | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kraváček Břetislav | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Koudela Martin | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Kotrbatá Zuzana | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Koch Martin | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kočí Jaroslav | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Kocián Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klaus Jakub | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klapetek René | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Klajl Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kinka Roman | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Keslerová Barbora | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Kesler Vladimír | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Keřt Lukáš | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Kavka Radim | 9 | 7 | 2 | 0 | - | - | - |
Kaprál Lukáš | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kapl Antonín | 3 | 3 | 0 | 0 | - | - | - |
Kaifer Martin | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Kahánek Lubomír | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Jurník Vojtěch | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Jurda Aleš | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Josefus Ondřej | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Jon Miloslav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Jiříček Petr | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Jiroušková Barbora | 5 | 2 | 3 | 0 | - | - | - |
Jeřáb Matěj | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Jelínek Martin | 4 | 0 | 4 | 0 | - | - | - |
Jedličková Kateřina | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Jaroš Milan | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Janovský Jaroslav | 5 | 3 | 2 | 0 | - | - | - |
Chaloupka Libor | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Humlová Lucie | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Hudec Filip | 6 | 5 | 1 | 0 | - | - | - |
Hovorka Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Horník Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Horký Radim | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Holaň Dominik | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Heřman Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hejná Adéla | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Hejduk Jakub | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Havelek Václav | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Hanzal Jan | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Hanuš Matěj | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Hacklová Rozálie | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Gottfried Richard | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Gabriel Jakub | 4 | 3 | 1 | 0 | - | - | - |
Frána Petr | 5 | 4 | 1 | 0 | - | - | - |
Foltýnová Andrea | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Fichtner Ondřej | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Fichtner Matyáš | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Fiala Petr | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Dvořák Stanislav | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Dvořák František | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Dvorský Dušan | 6 | 1 | 5 | 0 | - | - | - |
Dub Michal | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Dolinek Ivo | 2 | 2 | 0 | 0 | - | - | - |
Doležal Vratislav | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Čermák Jan | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Čarnecký Martin | 5 | 5 | 0 | 0 | - | - | - |
Caňkářová Nikola | 2 | 0 | 2 | 0 | - | - | - |
Buršík Petr | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bulíček Adam | 10 | 4 | 6 | 0 | - | - | - |
Bukovský Michal | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Borek Dan | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Bočková Lenka | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Bill Marek | 3 | 1 | 2 | 0 | - | - | - |
Bešina Marek | 1 | 1 | 0 | 0 | - | - | - |
Beran Štěpán | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Benešová Anna | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Benda Tomáš | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Balicz Ondřej | 3 | 0 | 3 | 0 | - | - | - |
Baďura Ota | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Ašenbrenerová Ingrid | 4 | 2 | 2 | 0 | - | - | - |
Asztalos Ondřej | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Antoš Adam | 2 | 1 | 1 | 0 | - | - | - |
Albrecht Karel | 1 | 0 | 1 | 0 | - | - | - |
Adamcová Michaela | 12 | 5 | 7 | 0 | - | - | - |
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař | N | MIN | AVG | MAX | o |
---|---|---|---|---|---|
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data. |
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře