Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 229
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
24. 9. 2022
10:00
Sportovní hala Barbora Keslerová
Ondřej Fichtner
43
52
14
8
26
22
35
37
Review
Skupina A 1. kolo 230
Basket Slovanka B
BK Beroun
24. 9. 2022
10:00
ZŠ Hovorčovická Vladimír Vondraš
Adam Križanský
36
84
9
25
17
41
21
62
Review
Skupina A 1. kolo 231
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
24. 9. 2022
15:00
Sportovní hala města Adéla Hejná
Ingrid Ašenbrenerová
31
56
13
10
25
25
29
41
Review
Skupina A 2. kolo 232
Basket Slovanka B
BA Tygřice Louny
25. 9. 2022
09:00
ZŠ Hovorčovická Zuzana Kotrbatá
Richard Gottfried
32
53
10
15
16
26
25
34
Review
Skupina A 2. kolo 233
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
25. 9. 2022
10:00
Sportovní hala města Adéla Hejná
Ingrid Ašenbrenerová
38
96
11
17
15
42
26
75
Review
Skupina A 3. kolo 234
BK Beroun
BA Tygřice Louny
8. 10. 2022
14:00
Sportovní hala Liteň 41
56
8
14
16
33
31
45
Review
Skupina A 3. kolo 236
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Toužim
8. 10. 2022
17:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
66
38
17
7
38
18
52
24
Review
Skupina A 3. kolo 235
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Slovanka B
8. 10. 2022
17:15
Sportovní hala Matyáš Fichtner
Ondřej Fichtner
42
44
13
13
22
25
31
32
Review
Skupina A 4. kolo 238
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
9. 10. 2022
10:00
Kalich aréna Jakub Gabriel
Adéla Zemancová
20
69
2
27
10
39
13
49
Review
Skupina A 4. kolo 237
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
9. 10. 2022
12:00
Sportovní hala města Ingrid Ašenbrenerová
Petr Fiala
47
61
12
12
27
26
32
43
Review
Skupina A 5. kolo 241
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
22. 10. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
61
44
13
12
34
28
47
37
Review
Skupina A 5. kolo 240
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
22. 10. 2022
12:15
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
56
50
18
10
31
21
43
34
Review
Skupina A 5. kolo 239
Basket Slovanka B
TJ Sokol Toužim
22. 10. 2022
14:00
ZŠ Hovorčovická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
55
48
9
16
22
25
40
35
Review
Skupina A 6. kolo 243
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygřice Louny
23. 10. 2022
12:15
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
46
82
10
21
29
47
41
64
Review
Skupina A 6. kolo 242
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
23. 10. 2022
16:00
Sportovní hala Liteň Michal Dub
Karel Albrecht
51
42
11
10
28
19
35
34
Review
Skupina A 7. kolo 244
BA Tygřice Louny
Basket Slovanka B
12. 11. 2022
12:00
Hala ZŠ Přemyslovců Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
63
44
16
9
31
28
47
39
Review
Skupina A 7. kolo 245
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
12. 11. 2022
14:00
Sportovní hala Liteň Petr Jiříček
Jáchym Schveinert
74
64
12
13
36
26
45
43
Review
Skupina A 8. kolo 246
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
13. 11. 2022
09:00
Kalich aréna Barbora Keslerová
Zajistí pořadatel
63
49
20
18
30
24
46
35
Review
Skupina A 8. kolo 248
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
13. 11. 2022
10:00
Hala ZŠ Přemyslovců Mattias Kundert
Kateřina Žatecká
55
47
21
6
41
18
46
29
Review
Skupina A 8. kolo 247
BK Beroun
Basket Slovanka B
13. 11. 2022
11:30
Sportovní hala Liteň Rozálie Hacklová
Petr Jiříček
77
60
11
17
32
23
56
38
Review
Skupina A 9. kolo 250
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
3. 12. 2022
09:00
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina A 9. kolo 249
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
3. 12. 2022
17:00
Sportovní hala
Preview
Skupina A 10. kolo 251
BA Tygřice Louny
BK Beroun
4. 12. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina A 10. kolo 252
Basket Slovanka B
TJ Slovan Varnsdorf
4. 12. 2022
11:00
ZŠ Hovorčovická
Preview
Skupina A 10. kolo 253
TJ Sokol Toužim
BK Lvice Litoměřice
4. 12. 2022
14:00
Sportovní hala města
Preview
Skupina A 11. kolo 255
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Varnsdorf
26. 11. 2022
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Adéla Zemancová
68
43
16
13
36
22
58
34
Review
Skupina A 11. kolo 254
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
17. 12. 2022
16:00
Hala 6. ZŠ
Preview
Skupina A 12. kolo 256
TJ Sokol Toužim
Basket Slovanka B
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 12. kolo 257
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 12. kolo 258
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
9. 12. 2022
17:30
Kalich aréna
Preview
Skupina A 13. kolo 259
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 260
Basket Slovanka B
BK Beroun
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 261
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 262
Basket Slovanka B
BA Tygřice Louny
8. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 263
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
8. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 15. kolo 264
BK Beroun
BA Tygřice Louny
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 15. kolo 265
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Slovanka B
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 15. kolo 266
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Toužim
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 16. kolo 267
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
22. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 16. kolo 268
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
22. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 17. kolo 269
Basket Slovanka B
TJ Sokol Toužim
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 17. kolo 270
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 17. kolo 271
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 18. kolo 272
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
5. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 18. kolo 273
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Varnsdorf
5. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 19. kolo 274
BA Tygřice Louny
Basket Slovanka B
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 19. kolo 275
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 276
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 277
BK Beroun
Basket Slovanka B
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 278
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 21. kolo 279
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 21. kolo 280
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 281
BA Tygřice Louny
BK Beroun
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 282
Basket Slovanka B
TJ Slovan Varnsdorf
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 283
TJ Sokol Toužim
BK Lvice Litoměřice
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 23. kolo 284
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 23. kolo 285
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygřice Louny
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 286
TJ Sokol Toužim
Basket Slovanka B
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 287
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 288
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
2. 4. 2023
-
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 14 8 1.0 14.9 6.3 0.1 2.0/4.5 44.4 1.6
16 Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 16 7 1.0 16.0 5.9 0.1 3.9/7.6 50.9 1.9
Lucie Misterková BK Beroun 15 7 1.0 15.6 6.4 0.3 1.9/4.3 43.3 1.6
Valerie Kopecká Tygřice Louny 16 8 1.0 13.5 4.1 0.9 2.6/4.9 53.8 2.3
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 16 6 1.0 17.8 6.5 0.0 4.8/7.8 61.7 2.8
21 Karolína Mikovcová TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 20.2 8.0 0.4 3.0/5.0 60.0 2.4
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomyšl 16 6 1.0 15.5 2.8 2.8 1.3/2.0 66.7 1.3
Linda Rokosová BC Vysočina 14 6 1.0 14.0 4.8 0.8 1.8/6.5 28.2 2.2
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 16 6 1.0 14.0 4.8 0.2 3.8/5.8 65.7 2.7
Tereza Novotná Žabiny Brno C 14 6 1.0 13.7 6.0 0.2 1.2/3.0 38.9 3.0
20 Květa Kvačková TJ Sokol Pečky 15 6 1.0 13.3 3.8 1.0 2.7/3.8 69.6 2.0
Nikol Hakrová Basket Slovanka B 14 6 1.0 13.2 4.5 0.8 1.7/2.8 58.8 2.5
Adéla Rešlová Sokol Toužim 15 7 1.0 11.0 4.7 0.1 1.1/2.7 42.1 1.6
Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 15 7 1.0 11.0 3.9 0.1 2.9/5.1 55.6 3.3
Anežka Kaštánková BK Beroun 15 7 1.0 10.9 4.7 0.0 1.4/2.3 62.5 3.9
Michaela Pavelková Basket Valmez 16 3 1.0 24.7 6.7 1.7 6.3/8.7 73.1 2.3
Františka Kaštánková BK Beroun 14 7 1.0 10.4 3.4 0.6 1.9/3.9 48.1 2.4
7 Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 18 5 1.0 14.4 3.2 2.0 2.0/5.0 40.0 2.8
Jana Mouchová Tygřice Louny 15 8 1.0 8.8 2.8 0.9 0.6/0.8 0.0* 1.3
Barbora Slavíková BC Benešov "B" 14 7 1.0 10.0 3.7 0.4 1.3/2.3 56.3 1.4
Julie Zichová BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 11.7 3.8 1.0 1.0/1.7 0.0* 1.0
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 14 7 1.0 9.3 3.6 0.1 1.7/2.4 70.6 1.3
15 Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 16 6 1.0 10.8 4.5 0.3 0.8/2.3 35.7 3.5
Veronika Suchánková TJ Loko Krnov U19 15 3 1.0 21.7 9.0 1.0 0.7/2.0 33.3 1.7
Michaela Jebavá Kol 15 4 1.0 16.3 5.8 0.0 4.8/6.0 79.2 3.3
Tereza Jungová BK Beroun 15 7 1.0 9.3 4.1 0.0 1.0/2.4 41.2 3.1
Klára Jozífková Vlčice Žďár 14 6 1.0 10.3 4.5 0.0 1.3/2.8 47.1 1.8
Nela Matušková Pandy Čelákovice 15 7 1.0 8.9 4.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.1
Kateřina Janáková Pandy Čelákovice 16 6 1.0 10.3 3.8 0.3 1.7/3.0 55.6 1.8
Petra Fidranská Tygřice Louny 14 8 1.0 7.8 3.1 0.1 1.1/2.0 56.3 2.5
Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 15 7 1.0 8.7 2.6 0.6 1.9/4.4 41.9 3.3
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomyšl 15 6 1.0 10.0 4.3 0.0 1.3/2.3 57.1 0.5
12 Aneta Svátková BK Medvědi Tábor 14 7 1.0 8.6 3.6 0.1 1.0/4.0 25.0 2.1
Anna Horká Kol 16 6 1.0 9.5 3.8 0.0 1.8/3.7 50.0 1.3
Vendula Hrdličková ADFORS Basket Litomyšl 16 6 1.0 9.5 4.2 0.2 0.7/3.0 22.2 1.8
Tereza Vaňková Kol 15 6 1.0 9.3 4.0 0.3 0.3/0.3 0.0* 3.0
Simona Nováková BC Vysočina 14 3 1.0 18.0 5.7 1.0 3.7/5.7 64.7 2.3
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 15 6 1.0 9.0 3.3 0.0 2.3/4.3 53.8 2.0
Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 16 7 1.0 7.6 2.7 0.0 2.1/3.1 68.2 2.4
Jana Vrátilová BK Lvice Litoměřice 15 3 1.0 17.7 6.3 0.7 3.0/3.7 81.8 2.0
Kateřina Zatloukalová BC Benešov "B" 16 6 1.0 8.3 3.3 0.0 1.7/2.8 58.8 2.0
Eliška Darmovzalová Žabiny Brno C 14 6 1.0 8.3 3.7 0.2 0.5/1.2 0.0* 2.0
Lucie Pavelková Basket Valmez 14 3 1.0 16.7 7.0 0.0 2.7/4.3 61.5 1.7
Kristýna Tomšovská BC Vysočina 14 3 1.0 16.3 6.7 0.0 3.0/5.7 52.9 2.0
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 15 6 1.0 8.2 3.0 0.2 1.7/4.5 37.0 2.0
Darja Vassilyeva BK Beroun 15 6 1.0 8.2 3.7 0.0 0.8/2.5 33.3 2.7
Petra Plevová Vlčice Žďár 14 6 1.0 8.0 2.2 1.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 15 7 1.0 6.9 1.7 1.0 0.4/0.9 0.0* 2.0
Nela Benešová Vlčice Žďár 16 6 1.0 8.0 3.0 0.2 1.5/2.7 56.3 2.8
Lucie Struhárová Sokol Toužim 15 5 1.0 9.6 3.2 0.6 1.4/2.4 58.3 2.8
Kristýna Mladá AŠ Mladá Boleslav 15 3 1.0 16.0 6.0 0.3 3.0/5.7 52.9 2.3
Kamila Bečvářová Kol 15 6 1.0 7.7 2.5 0.0 2.7/4.5 59.3 0.7
Valerie Hocková BC Benešov "B" 16 3 1.0 14.7 4.7 0.7 3.3/4.3 76.9 2.3
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 16 6 1.0 7.2 3.0 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.8
Nela Dvořáková Žabiny Brno C 14 6 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 3.0
Julie Merclová Žabiny Brno C 15 4 1.0 10.5 4.8 0.0 1.0/3.0 33.3 0.3
Anežka Tesařová TJ Šumperk 16 2 1.0 20.5 7.5 0.5 4.0/7.5 53.3 2.5
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomyšl 15 6 1.0 6.8 3.0 0.0 0.8/3.0 27.8 1.0
Michaela Červená Sokol Toužim 17 6 1.0 6.5 2.7 0.2 0.7/1.7 0.0* 1.0
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 15 7 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/2.1 26.7 2.0
Natálie Sochorová Tygřice Louny 14 8 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.9
Karolína Siváková Vlčice Žďár 14 4 1.0 9.3 3.5 0.3 1.5/2.8 54.5 1.8
Julie Novotná Basket Slovanka B 14 4 1.0 9.3 4.3 0.0 0.8/2.3 33.3 1.8
Markéta Strnadelová Žabiny Brno C 15 4 1.0 9.3 3.8 0.0 1.8/3.5 50.0 2.5
Klára Jarabicová Basket Ostrava B 15 4 1.0 9.3 2.5 1.3 0.5/1.0 0.0* 3.3
Martina Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 15 2 1.0 18.5 9.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 2.5
Veronika Šímová Basket Slovanka B 15 4 1.0 9.0 3.8 0.0 1.5/3.8 40.0 1.3
Alžběta Danielisová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 12.0 3.3 1.0 2.3/3.7 63.6 1.7
Eliška Keplová Sokol Toužim 15 7 1.0 5.1 1.0 1.0 0.1/0.4 0.0* 2.4
Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 13 6 1.0 6.0 2.2 0.3 0.7/2.2 30.8 2.5
Jana Havránková Basket Slovanka B 14 3 1.0 12.0 3.7 1.3 0.7/0.7 0.0* 2.0
Eliška Racková Žabiny Brno C 16 6 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.5
Eliška Fialová BK Beroun 14 7 1.0 5.1 2.0 0.1 0.7/1.3 0.0* 4.0
Aneta Štvánová BK Beroun 15 4 1.0 8.8 3.5 0.3 1.0/2.0 50.0 2.5
Viktorie Licková KP Brno B 15 4 1.0 8.8 3.3 0.5 0.8/1.3 0.0* 2.3
Jitka Kutalová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 11.7 4.7 0.0 2.3/4.0 58.3 3.3
Anna Pánková BC Benešov "B" 16 7 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.1 46.7 1.4
Kateřina Hofmanová KP Brno B 14 3 1.0 11.7 4.3 0.7 1.0/2.0 50.0 2.0
Michaela Čurdová BC Vysočina 15 4 1.0 8.3 1.8 0.8 2.5/3.0 83.3 1.5
Klára Hubená BK Lvice Litoměřice 15 2 1.0 16.5 6.0 1.0 1.5/4.0 37.5 2.5
Lucie Frühbauerová AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 5.5 2.3 0.0 0.8/2.3 35.7 2.0
Nina Halámková Kol 14 5 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/2.6 23.1 1.4
Sára Rušová Basket Ostrava B 14 3 1.0 11.0 4.3 0.3 1.3/3.3 40.0 3.0
Markéta Chadimová KP Brno B 15 2 1.0 16.0 7.5 0.0 1.0/2.5 40.0 0.5
Barbora Kulhánová TJ Loko Krnov U19 15 2 1.0 15.5 4.5 2.0 0.5/1.0 0.0* 3.0
Tereza Orságová Basket Valmez 16 3 1.0 10.3 4.3 0.0 1.7/3.3 50.0 2.0
Johana Surmanová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 10.3 2.7 1.7 0.0/1.3 0.0* 0.0
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 15 6 1.0 5.0 1.8 0.3 0.3/0.7 0.0* 2.0
12 Valerie Chocholatá TJ Sokol Pečky 14 6 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.2
Anna Šambergerová Sokol Toužim 15 7 1.0 4.3 1.7 0.0 0.9/2.0 42.9 1.9
Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 14 5 1.0 6.0 2.6 0.0 0.8/2.8 28.6 2.4
Markéta Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 5 1.0 5.8 2.6 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.8
Jana Houbová TJ Loko Krnov U19 18 2 1.0 14.5 5.5 1.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Ema Sochůrková BC Benešov "B" 15 7 1.0 4.1 0.9 0.6 0.7/2.3 31.3 1.9
Tereza Mrázková Žabiny Brno C 15 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
10 Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 16 7 1.0 4.0 1.6 0.3 0.0/1.4 0.0* 2.6
Lucie Lavičková ADFORS Basket Litomyšl 13 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.2
Marie Lencová Pandy Čelákovice 14 5 1.0 5.6 2.0 0.0 1.6/2.4 66.7 7.6
Zuzana Dudová KP Brno B 15 3 1.0 9.3 4.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 3.7
Viktorie Pittnerová BC Vysočina 15 6 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.2 61.5 1.2
Tereza Němcová Basket Ostrava B 14 4 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/0.5 0.0* 3.5
Tereza Florianová Pandy Čelákovice 15 7 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.7
Natálie Svobodová ADFORS Basket Litomyšl 15 6 1.0 4.5 1.7 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.8
Gábina Borovičková Kol 15 3 1.0 8.7 2.7 0.3 2.3/3.7 63.6 2.0
Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 4.3 1.5 0.0 1.3/3.0 44.4 1.2
Jana Říhová BK Beroun 16 7 1.0 3.7 1.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Charlotte Skallová Basket Slovanka B 14 6 1.0 4.2 1.2 0.5 0.3/2.0 16.7 3.3
Jolana Severová ADFORS Basket Litomyšl 17 6 1.0 4.2 1.5 0.2 0.7/1.0 0.0* 1.3
Karolína Jonášová Sokol Toužim 14 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/2.0 25.0 1.5
Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 4.2 1.7 0.0 0.8/2.0 41.7 1.2
Monika Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 2 1.0 12.5 5.0 0.5 1.0/3.5 28.6 3.5
Marie Markéta Žáková BK Lvice Litoměřice 14 4 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/3.0 25.0 1.5
Tereza Čižmářová STRABAG Zlín U19 14 2 1.0 12.0 4.5 0.5 1.5/2.0 75.0 0.5
Jolana Kolářová ADFORS Basket Litomyšl 16 6 1.0 4.0 1.2 0.5 0.2/1.3 0.0* 1.5
Linda Kohoutová BC Vysočina 14 4 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.8
Tereza Kondratievová Basket Slovanka B 14 5 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/2.4 8.3 3.4
Amálie Nosková BC Vysočina 14 6 1.0 3.8 1.2 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Karolína Kupsová BC Benešov "B" 15 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.2
Ema Nevrlá Žabiny Brno C 16 2 1.0 10.5 4.5 0.0 1.5/2.0 75.0 1.5
Veronika Hosnedlová Sokol Toužim 17 5 1.0 4.2 1.6 0.2 0.4/1.6 0.0* 1.4
Lucie Vorlická Basket Slovanka B 14 5 1.0 4.2 1.4 0.4 0.2/0.4 0.0* 1.4
Viktorie Frodlová KP Brno B 14 2 1.0 10.5 4.5 0.5 0.0/2.0 0.0 3.5
Pavla Vampolová Vlčice Žďár 15 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/1.3 0.0* 2.8
Zuzana Pavloňová KP Brno B 18 2 1.0 10.0 0.5 3.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 15 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
Vanessa Jurašek Vlčice Žďár 13 2 1.0 10.0 3.5 0.5 1.5/4.0 37.5 2.0
Tereza Kuldová BC Benešov "B" 16 7 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/1.1 0.0* 1.3
6 Lucie Hoznauerová TJ Sokol Pečky 14 6 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.5
Šarlota Kusáková Žabiny Brno C 14 3 1.0 6.3 2.3 0.3 0.7/3.0 22.2 0.0
Nela Bártlová Kol 14 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.5
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 16 5 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Jana Dvořáková TJ Šumperk 16 2 1.0 9.0 2.5 0.5 2.5/5.0 50.0 1.5
Karolína Krebsová BK Lvice Litoměřice 15 2 1.0 9.0 2.0 1.0 2.0/3.5 57.1 3.0
Andrea Ekrtová Tygřice Louny 17 8 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.6
Helena Pešková TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 16 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.5
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 16 2 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.5
Laura Šibravová Kol 14 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.8
Natálie Žížalová BC Benešov "B" 15 6 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.7
Tereza Hrivňáková TJ Loko Krnov U19 17 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Jolana Havlíčková Žabiny Brno C 16 2 1.0 8.0 3.0 0.0 2.0/5.5 36.4 2.5
Adéla Scholzová Basket Valmez 14 3 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vendula Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 19 1 1.0 16.0 4.0 1.0 5.0/8.0 62.5 3.0
Karolína Juránková TJ Šumperk 16 1 1.0 16.0 8.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 14 3 1.0 5.3 2.0 0.0 1.3/2.7 50.0 3.7
Julie Nádaská Basket Slovanka B 16 1 1.0 16.0 6.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Lian Al Taji Basket Slovanka B 14 7 1.0 2.1 0.7 0.0 0.7/1.4 0.0* 0.7
16 Beata Franclová Basket Slovanka B 16 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Sabina Veselá Sokol Toužim 15 5 1.0 3.0 0.4 0.6 0.4/1.6 0.0* 1.2
Dominika Spurná TJ Loko Krnov U19 16 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.0
Sára Petráková Slovan Varnsdorf 16 5 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.8
Žaneta Zlámalová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 1 1.0 14.0 6.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Markéta Pithartová Kol 16 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.0
Klára Svobodová BC Vysočina 14 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Lucie Iva Janíčková TJ Šumperk 14 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Anna Horová Basket Slovanka B 14 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 15 2 1.0 6.5 2.5 0.0 1.5/3.0 50.0 0.0
19 Anna Marie Dědková TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Tereza Pětivlasová BC Vysočina 14 6 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.7
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 16 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.8
17 Anita Stuchlíková Basket Slovanka B 16 3 1.0 4.0 1.3 0.3 0.3/1.3 0.0* 3.7
Tereza Rausová KP Brno B 17 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Soňa Bilová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 15 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/1.5 0.0* 0.5
Lucie Hvězdová Tygřice Louny 17 8 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Tereza Hrstková Basket Valmez 15 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Kubínková Sokol Toužim 13 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.3
Alexandra Krstičová BK Lvice Litoměřice 15 1 1.0 12.0 3.0 2.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Barbora Plánková STRABAG Zlín U19 14 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 14 5 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Nela Viková BC Vysočina 13 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Anna Ulčová Kol 15 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/2.0 37.5 3.3
Ema Juchelková BC Vysočina 14 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Alena Svrčinová TJ Loko Krnov U19 15 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/6.0 50.0 3.0
Kateřina Harnová STRABAG Zlín U19 18 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.7
10 Aneta Tůmová TJ Sokol Pečky 14 5 1.0 2.2 0.8 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Sofie Thea Mannová Žabiny Brno C 14 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 2.0
Kateřina Jakubcová Pandy Čelákovice 16 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Adéla Šváchová BC Benešov "B" 14 1 1.0 10.0 0.0 2.0 4.0/4.0 100.0 1.0
Klára Haniková KP Brno B 17 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adéla Roučová TJ Šumperk 16 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/4.0 25.0 1.0
Andrea Tomancová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 18 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Beáta Pěničková Tygřice Louny 15 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Eliška Vomáčková Kol 14 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Linda Šimperská STRABAG Zlín U19 13 4 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
Nela Málková Sokol Toužim 17 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Tereza Sommerová TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 17 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 16 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Monika Olečková TJ Šumperk 16 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Eliška Janštová BK Lvice Litoměřice 16 6 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/2.3 21.4 1.3
15 Michaela Čápová TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 1.8 0.6 0.2 0.0/0.0 0.0* 3.0
Natálie Hofmanová Basket Slovanka B 14 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.3
Sofie Čechmánková STRABAG Zlín U19 15 2 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Terezie Svobodová Tygřice Louny 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Lucie Prachařová Žabiny Brno C 15 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.0
Michaela Mikelová BK Lvice Litoměřice 14 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Klaudie Kolbabová BC Benešov "B" 15 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Anna Antonová Žabiny Brno C 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Klára Szotková Basket Ostrava B 14 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.7
Sabina Böhmová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Tereza Kleplová BC Benešov "B" 14 2 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Veronika Dušánková BK Lvice Litoměřice 14 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
Barbora Chytilová TJ Loko Krnov U19 14 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
Lucie Bejdová BK Lvice Litoměřice 18 5 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
8 Petra Porodová BK Medvědi Tábor 15 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.9 0.0* 2.0
Nina Jelínková Žabiny Brno C 14 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 1.8
Barbora Zvolská BC Benešov "B" 16 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Zuzana Mášová KP Brno B 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 15 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 15 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nela Kovářová Basket Valmez 14 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Aneta Zahradníčková BC Benešov "B" 15 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.7
Eliška Šoustarová Vlčice Žďár 14 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Karolina Neuwirthová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 2.3
16 Denisa Martínková TJ Sokol Pečky 12 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Beáta Němcová BC Vysočina 13 2 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.5
Martina Pařízková STRABAG Zlín U19 13 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Alice Křišťanová TJ Loko Krnov U19 15 1 1.0 6.0 1.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Veronika Dvorská BC Benešov "B" 15 3 1.0 2.0 0.7 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.3
Nikol Ostruszková Basket Ostrava B 14 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
20 Viktorie Fejfarová TJ Sokol Pečky 15 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/1.6 0.0* 0.8
Julie Láníčková Basket Ostrava B 15 4 1.0 1.3 0.3 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Johana Blaško ADFORS Basket Litomyšl 14 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.2
Nicol Papadopulosová TJ Loko Krnov U19 15 1 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Anna Jiráčková BC Benešov "B" 15 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 14 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Kateřina Pluhařová STRABAG Zlín U19 15 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Sophie Svobodová BC Benešov "B" 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Mičůnková TJ Rožnov pod Radhoštěm U19 18 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Vanda Ospalá KP Brno B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 15 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 14 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/3.0 33.3 0.5
Nela Kaločová Basket Ostrava B 15 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marie Vojáčková Basket Ostrava B 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
6 Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 16 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Poláková KP Brno B 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Rozálie Němcová BK Lvice Litoměřice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Sophia Šírerová BK Beroun 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Nela Stachová BK Lvice Litoměřice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Amálie Šimralová BK Lvice Litoměřice 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
12 Karolína Nešněrová TJ Sokol Pečky 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Adéla Juřenová STRABAG Zlín U19 14 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Natálie Melnyková ADFORS Basket Litomyšl 16 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
25 Laura Tallerová TJ Sokol Pečky 13 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Natálie Pikalová BC Benešov "B" 15 3 1.0 1.0 0.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.3
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 15 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Němcová Basket Valmez 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Botková KP Brno B 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Kristýna Sedláčková BC Benešov "B" 15 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 0.0
Vendula Boskovicová Kol 16 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Kateřina Žídková KP Brno B 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Tereza Procházková Basket Ostrava B 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jana Plachá BK Lvice Litoměřice 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Lucie Pelikánová BC Benešov "B" 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Adéla Zemanová KP Brno B 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Vendula Pechová BC Vysočina 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
Nikola Žáková Vlčice Žďár 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Goldmanová TJ Loko Krnov U19 14 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 0.0
Irena Soukupová Basket Slovanka B 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Adéla Štenclová Basket Ostrava B 15 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.0
Nela Hromádková BC Vysočina 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Hanáková KP Brno B 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Čiklová KP Brno B 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
5 Adélka Kalinová BK Medvědi Tábor 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
9 Klárka Porodová BK Medvědi Tábor 13 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Johana Seidenglanzová TJ Šumperk 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Zabranská ADFORS Basket Litomyšl 14 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vivienne Vlková STRABAG Zlín U19 15 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Petra Procházková TJ Šumperk 17 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 5.0
Sophia Josephine Štíbrová TJ Loko Krnov U19 16 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/3.0 16.7 1.0
Natalia Malečková Vlčice Žďár 14 4 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 15 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Amálie Šplíchalová Basket Ostrava B 15 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
Eliška Čechová Vlčice Žďár 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Sofie Saifrtová Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Dudová Basket Ostrava B 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Svačinová Basket Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Krátká Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hájková Slovan Varnsdorf 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
45 Denisa Kalousová Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nicol Šindelková Vlčice Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
52 Karolína Lánská Basket Slovanka B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Bartoňová SKB Tišnov U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Kučerová Basket Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
35 Silvie Šenkeříková Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
32 Thao My Nguyenová Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Kostelecká KP Brno B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zárubová Basket Ostrava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ledinská Basket Slovanka B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Starcková Basket Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kubičná Basket Valmez 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karin Májová Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Příhodová Tygřice Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Špirková SKB Tišnov U19 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Lodlová Basket Slovanka B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stefanie Dimitrova BK Medvědi Tábor 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Brňovjáková Basket Valmez 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Laudátová BK Beroun 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Ševčíková TJ Šumperk 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Monika Jindřichová BK Medvědi Tábor 16 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Liliana Sukupová STRABAG Zlín U19 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Renata Fojtíková TJ Šumperk 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Čiháková BC Vysočina 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bednářová TJ Šumperk 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zora Flígrová BK Medvědi Tábor 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adriana Vaculíková Sokol Lanžhot 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Fialová BC Vysočina 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Šigutová Basket Ostrava B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Nentvichová Vlčice Žďár 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kostecká Vlčice Žďár 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Škopková Kol 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Hrabalová KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Heckelová TJ Šumperk 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kaderková SBŠ Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Aplová TJ Šumperk 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Štěpánka Pavelková AŠ Mladá Boleslav 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Eclerová BKj. Kralupy n.V. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Blahová Basket Ostrava B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Kocmundová Basket Ostrava B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Feketová Sokol Lanžhot 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Švestková TJ Šumperk 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Kučerová STRABAG Zlín U19 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Baslová Basket Slovanka B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marlena Povalová BK Frýdek-Místek U19 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Černošek KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Drholcová Žabiny Brno C 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Štíbrová BK Lvice Litoměřice 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Vanessa Nečásková Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hoznauerová TJ Sokol Pečky 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Hocková KP Brno B 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Nožinová Tygřice Louny 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Sofie Fňukalová Vlčice Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Vince Vlčice Žďár 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hana Hejnicová Pandy Čelákovice 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Nela Fiedlerová BC Vysočina 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Tichá Kol 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Leontýna Losmanová Kol 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Veronika Eliášová Basket Ostrava B 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Buřičová Kol 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Pekáčová Vlčice Žďár 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Stella Víšková BK Lvice Litoměřice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Hanusová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Srbová BC Benešov "B" 14 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
25 Markéta Kaňková Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
43 Valentýna Hladíková Basket Slovanka B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Zástřešková Basket Ostrava B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Májová BK Frýdek-Místek U19 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Nešporová ADFORS Basket Litomyšl 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavla Ondrysková Sokol Lanžhot 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Sofia Borcelová Basket Slovanka B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Olga Pacáková Pandy Čelákovice 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0