Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 229
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
24. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 1. kolo 230
Basket Slovanka B
BK Beroun
24. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 1. kolo 231
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
24. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 2. kolo 232
Basket Slovanka B
BA Tygřice Louny
25. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 2. kolo 233
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
25. 9. 2022
-
Preview
Skupina A 3. kolo 234
BK Beroun
BA Tygřice Louny
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 3. kolo 235
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Slovanka B
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 3. kolo 236
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Toužim
8. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 4. kolo 237
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
9. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 4. kolo 238
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
9. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 5. kolo 239
Basket Slovanka B
TJ Sokol Toužim
22. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 5. kolo 240
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
22. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 5. kolo 241
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
22. 10. 2022
09:00
Hala ZŠ Přemyslovců
Preview
Skupina A 6. kolo 242
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 6. kolo 243
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygřice Louny
23. 10. 2022
-
Preview
Skupina A 7. kolo 244
BA Tygřice Louny
Basket Slovanka B
12. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 7. kolo 245
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
12. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 8. kolo 246
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 8. kolo 247
BK Beroun
Basket Slovanka B
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 8. kolo 248
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
13. 11. 2022
-
Preview
Skupina A 9. kolo 249
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 9. kolo 250
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 10. kolo 251
BA Tygřice Louny
BK Beroun
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 10. kolo 252
Basket Slovanka B
TJ Slovan Varnsdorf
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 10. kolo 253
TJ Sokol Toužim
BK Lvice Litoměřice
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 11. kolo 254
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 11. kolo 255
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Varnsdorf
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 12. kolo 256
TJ Sokol Toužim
Basket Slovanka B
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 12. kolo 257
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 12. kolo 258
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina A 13. kolo 259
TJ Slovan Varnsdorf
BK Lvice Litoměřice
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 260
Basket Slovanka B
BK Beroun
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 13. kolo 261
TJ Sokol Toužim
BA Tygřice Louny
7. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 262
Basket Slovanka B
BA Tygřice Louny
8. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 14. kolo 263
TJ Sokol Toužim
BK Beroun
8. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 15. kolo 264
BK Beroun
BA Tygřice Louny
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 15. kolo 265
TJ Slovan Varnsdorf
Basket Slovanka B
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 15. kolo 266
BK Lvice Litoměřice
TJ Sokol Toužim
21. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 16. kolo 267
TJ Slovan Varnsdorf
TJ Sokol Toužim
22. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 16. kolo 268
BK Lvice Litoměřice
Basket Slovanka B
22. 1. 2023
-
Preview
Skupina A 17. kolo 269
Basket Slovanka B
TJ Sokol Toužim
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 17. kolo 270
BK Beroun
TJ Slovan Varnsdorf
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 17. kolo 271
BA Tygřice Louny
BK Lvice Litoměřice
4. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 18. kolo 272
BK Beroun
BK Lvice Litoměřice
5. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 18. kolo 273
BA Tygřice Louny
TJ Slovan Varnsdorf
5. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 19. kolo 274
BA Tygřice Louny
Basket Slovanka B
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 19. kolo 275
BK Beroun
TJ Sokol Toužim
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 276
BK Lvice Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 277
BK Beroun
Basket Slovanka B
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 20. kolo 278
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Toužim
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina A 21. kolo 279
TJ Sokol Toužim
TJ Slovan Varnsdorf
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 21. kolo 280
Basket Slovanka B
BK Lvice Litoměřice
11. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 281
BA Tygřice Louny
BK Beroun
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 282
Basket Slovanka B
TJ Slovan Varnsdorf
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 22. kolo 283
TJ Sokol Toužim
BK Lvice Litoměřice
12. 3. 2023
-
Preview
Skupina A 23. kolo 284
BK Lvice Litoměřice
BK Beroun
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 23. kolo 285
TJ Slovan Varnsdorf
BA Tygřice Louny
1. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 286
TJ Sokol Toužim
Basket Slovanka B
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 287
TJ Slovan Varnsdorf
BK Beroun
2. 4. 2023
-
Preview
Skupina A 24. kolo 288
BK Lvice Litoměřice
BA Tygřice Louny
2. 4. 2023
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Slovan Varnsdorf 0 0 0
2. Basket Slovanka B 0 0 0
3. Sokol Toužim 0 0 0
4. BK Beroun 0 0 0
5. BK Lvice Litoměřice 0 0 0
6. Tygřice Louny 0 0 0
7. BKj. Kralupy n.V. 0 0 0
Číslo Hráč Tým Věk Z
Anna Zrůstová BK Medvědi Tábor 18 1
Petra Plevová Vlčice Žďár 14 1
Julie Merclová BK Žabiny Brno C 15 1
Tereza Mrázková BK Žabiny Brno C 15 1
Lucie Reková BK Frýdek-Místek U19 15 1
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek U19 14 1
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek U19 14 1
Karolína Siváková Vlčice Žďár 14 1
Anna Zirmová Slovan Varnsdorf 15 1
Hana Weberová BK Frýdek-Místek U19 15 1
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek U19 14 1
Nella Nápravníková BKj. Kralupy n.V. 17 1
Markéta Strnadelová BK Žabiny Brno C 15 1
Karolína Vavřačová BK Frýdek-Místek U19 15 1
Rozálie Vlčková Slovan Varnsdorf 15 1
Berenika Stráníková Slovan Varnsdorf 16 1
Tereza Kryštofová Sokol Lanžhot 16 1
Michaela Horká Vlčice Žďár 16 1
Klára Jozífková Vlčice Žďár 14 1
Klára Weberová Slovan Varnsdorf 16 1
Eliška Jindrová Slovan Varnsdorf 13 1
Agáta Bártová ADFORS Basket Litomyšl 14 1
Viktorie Hopanová Basket Ostrava B 15 1
Ema Štětinová BKj. Kralupy n.V. 16 1
Tereza Procházková Basket Ostrava B 14 1
Marie Olšáková BK Frýdek-Místek U19 14 1
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek U19 14 1
Terezie Svobodová Tygřice Louny 15 1
Natálie Valíčková Slovan Varnsdorf 16 1
Marie Lencová Pandy Čelákovice 14 1
Eliška Nohelová BK Žabiny Brno C 15 1
Klára Jarabicová Basket Ostrava B 15 1
8 Karin Májová Basket Slovanka B 15 1
Michaela Štěpánková SKB Tišnov U19 16 1
Marie Švirgová Sokol Lanžhot 17 1
55 Markéta Lodlová Basket Slovanka B 17 1
Lucie Kratochvílová BK Medvědi Tábor 16 1
Magdaléna Virglerová Sokol Lanžhot 14 1
Valentýna Veselá SKB Tišnov U19 17 1
Petra Fidranská Tygřice Louny 14 1
Kristýna Burianová SKB Tišnov U19 15 1
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 14 1
Tereza Filková SKB Tišnov U19 15 1
Eliška Klusková SKB Tišnov U19 15 1
Pavla Vampolová Vlčice Žďár 15 1
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek U19 15 1
Veronika Varyšová BK Žabiny Brno C 14 1
Anna Dufková SKB Tišnov U19 17 1
Adéla Folvarčná Basket Ostrava B 16 1
Tereza Fučíková BK Medvědi Tábor 18 1
23 Tereza Hochmannová Basket Slovanka B 15 1
10 Jasmína Pekníková Basket Slovanka B 15 1
Lucie Stehlíková BK Medvědi Tábor 16 1
Alžběta Pisková SKB Tišnov U19 15 1
12 Nikola Marková Basket Slovanka B 16 1
50 Lenka Zimmelová Basket Slovanka B 17 1
Nikol Strnadová Slovan Varnsdorf 16 1
Nela Šišuláková Slovan Varnsdorf 14 1
Ema Kahounová Slovan Varnsdorf 15 1
Anežka Doležalová Slovan Varnsdorf 16 1
Marie Kutová Slovan Varnsdorf 15 1
Johana Venclová Slovan Varnsdorf 15 1
Tereza Palmeová Slovan Varnsdorf 15 1
Karolína Juránková TJ Šumperk 16 1
Klára Příhodová Tygřice Louny 14 1
33 Ema Sklenářová Basket Slovanka B 16 1
45 Denisa Kalousová Basket Slovanka B 15 1
Eliška Poláková BKj. Kralupy n.V. 16 1
Ema Jodlová BK Medvědi Tábor 16 1
Magda Valenčinová Basket Ostrava B 14 1
Kateřina Feketová Sokol Lanžhot 14 1
8 Sofia Borcelová Basket Slovanka B 17 1
Barbora Nešporová ADFORS Basket Litomyšl 13 1
Nela Kaločová Basket Ostrava B 15 1
Pavla Eclerová BKj. Kralupy n.V. 15 1
Bára Kocmundová Basket Ostrava B 14 1
Tereza Němcová Basket Ostrava B 14 1
Anna Sofie Saifrtová Basket Ostrava B 15 1
Klára Svačinová Basket Ostrava B 16 1
Marie Vojáčková Basket Ostrava B 14 1
Ester Kučerová Basket Ostrava B 16 1
18 Anna Petraturová Basket Slovanka B 15 1
32 Thao My Nguyenová Basket Slovanka B 15 1
Tereza Zárubová Basket Ostrava B 17 1
Laura Starcková Basket Ostrava B 16 1
Adéla Roučová TJ Šumperk 16 1
Johana Seidenglanzová TJ Šumperk 16 1
Eliška Čechová Vlčice Žďár 16 1
Anna Bartoňová SKB Tišnov U19 17 1
52 Karolína Lánská Basket Slovanka B 16 1
Eliška Hájková Slovan Varnsdorf 14 1
Jana Krátká Slovan Varnsdorf 16 1
Ema Dudová Basket Ostrava B 16 1
Alexandra Blahová Basket Ostrava B 15 1
Eliška Aplová TJ Šumperk 17 1
Nikola Heckelová TJ Šumperk 16 1
Pavla Ondrysková Sokol Lanžhot 14 1
Antonína Kulaková BK Žabiny Brno C 15 1
35 Silvie Šenkeříková Basket Slovanka B 17 1
Veronika Hanusová Tygřice Louny 16 1
Nicol Šindelková Vlčice Žďár 15 1
Aneta Širancová Pandy Čelákovice 14 1
Jolana Tomášková Pandy Čelákovice 14 1
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek U19 13 1
Jana Dvořáková TJ Šumperk 16 1
Julie Drholcová BK Žabiny Brno C 15 1
31 Vanessa Nečásková Basket Slovanka B 15 1
Natálie Svobodová ADFORS Basket Litomyšl 15 1
Sofie Fňukalová Vlčice Žďár 14 1
Kateřina Vince Vlčice Žďár 14 1
43 Valentýna Hladíková Basket Slovanka B 15 1
Natálie Špirková SKB Tišnov U19 17 1
25 Markéta Kaňková Basket Slovanka B 17 1
Klára Pekáčová Vlčice Žďár 15 1
Šárka Wawreynová BK Medvědi Tábor 16 1
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek U19 13 1
Natálie Sochorová Tygřice Louny 14 1
Veronika Eliášová Basket Ostrava B 14 1
Hana Nožinová Tygřice Louny 13 1
Marlena Povalová BK Frýdek-Místek U19 14 1
Kateřina Májová BK Frýdek-Místek U19 13 1
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek U19 13 1
Amálie Pakostová ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Eliška Šoustarová Vlčice Žďár 14 1
Beata Benešová Vlčice Žďár 14 1
Anna Brabcová Vlčice Žďár 15 1
Estella Faltysová ADFORS Basket Litomyšl 13 1
Zuzana Oláhová BK Medvědi Tábor 16 1
Nikol Ostruszková Basket Ostrava B 14 1
38 Emma Alexandrová Basket Slovanka B 15 1
Klaudie Boleslavská Basket Ostrava B 15 1
Natálie Exnerová BKj. Kralupy n.V. 17 1
Aneta Adámková BK Žabiny Brno C 15 1
Ladislava Hasilová Sokol Lanžhot 16 1
Nicol Uhrová Sokol Lanžhot 16 1
Renáta Tučková Sokol Lanžhot 15 1
26 Kristýna Růžičková Basket Slovanka B 17 1
11 Nikol Drahošová Basket Slovanka B 15 1
Ema Nevrlá BK Žabiny Brno C 16 1
Gabriela Válková BK Frýdek-Místek U19 17 1
Tereza Uhrová Sokol Lanžhot 16 1
Michaela Gergely Sokol Lanžhot 16 1
Nina Ratajská Sokol Lanžhot 16 1
Sára Schönerová BK Medvědi Tábor 16 1
Lucie Čermáková BK Žabiny Brno C 16 1
Natálie Gálová BK Žabiny Brno C 16 1
Martina Tomášková BKj. Kralupy n.V. 17 1
Aneta Novosadová Sokol Lanžhot 18 1
Anežka Černá BKj. Kralupy n.V. 16 1
Michaela Veselská Basket Ostrava B 16 1
Kristýna Kudrnová Pandy Čelákovice 15 1
Kateřina Jakubcová Pandy Čelákovice 16 1
Nela Matušková Pandy Čelákovice 15 1
Petra Bodláková Pandy Čelákovice 14 1
Tereza Florianová Pandy Čelákovice 15 1
Kateřina Janáková Pandy Čelákovice 16 1
Jitka Keřková Pandy Čelákovice 15 1
Gabriela Holovská Pandy Čelákovice 15 1
Veronika Vejrostová TJ Šumperk 16 1
Anežka Tesařová TJ Šumperk 16 1
Monika Olečková TJ Šumperk 16 1
Vendula Kubíčková TJ Šumperk 18 1
Karolína Buršíková Sokol Lanžhot 16 1
Karolína Hůrská Sokol Lanžhot 18 1
Táňa Chlupová SKB Tišnov U19 16 1
67 Vendula Gráfová Basket Slovanka B 17 1
Lucie Nergerová BKj. Kralupy n.V. 17 1
Václava Umlaufová BKj. Kralupy n.V. 18 1
Agáta Novotná Basket Slovanka B 17 1
Sandra Mádlová Basket Slovanka B 17 1
Karolína Pešková SKB Tišnov U19 18 1
Angelina Simonsová SKB Tišnov U19 18 1
Aneta Chlubná SKB Tišnov U19 17 1
Viktorie Holcnerová SKB Tišnov U19 18 1
Aneta Bafiová Slovan Varnsdorf 15 1
Jolana Severová ADFORS Basket Litomyšl 17 1
Barbora Svátková BK Medvědi Tábor 16 1
44 Aneta Krupková Basket Slovanka B 17 1
Karolína Krátká Basket Ostrava B 16 1
24 Adéla Gráfová Basket Slovanka B 17 1
Viktorie Vildová Vlčice Žďár 16 1
Anna Davidová BK Medvědi Tábor 15 1
51 Anežka Korytová Basket Slovanka B 17 1
Vendula Matuštíková Basket Ostrava B 17 1
55 Barbora Čechová Basket Slovanka B 16 1
23 Anna Revťáková Basket Slovanka B 17 1
Kristýna Lacinová Vlčice Žďár 16 1
Hana Ganzwohlová Vlčice Žďár 16 1
Elena Hanusová Vlčice Žďár 17 1
Nela Benešová Vlčice Žďár 16 1
Lucie Horáková BK Žabiny Brno C 17 1
Denisa Hloušková ADFORS Basket Litomyšl 16 1
17 Patricie Cahová Basket Slovanka B 17 1
Eliška Racková BK Žabiny Brno C 16 1
Charlotte Špačková BK Žabiny Brno C 16 1
Anita Žáčková SKB Tišnov U19 17 1
Kamila Bednářová SKB Tišnov U19 16 1
30 Adéla Civínová Basket Slovanka B 15 1
41 Erika Fischerová Basket Slovanka B 17 1
17 Anita Stuchlíková Basket Slovanka B 16 1
Petra Procházková TJ Šumperk 17 1
Sára Grobařová Basket Ostrava B 15 1
Julie Láníčková Basket Ostrava B 15 1
Linda Vašková Basket Ostrava B 17 1
Berenika Gultová ADFORS Basket Litomyšl 15 1
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek U19 15 1
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek U19 15 1
Valerie Michalčáková BK Frýdek-Místek U19 17 1
Adéla Štenclová Basket Ostrava B 15 1
Ema Sedlářová Pandy Čelákovice 15 1
Nela Pechoušková BK Medvědi Tábor 16 1
Nikola Šilbachová BK Frýdek-Místek U19 17 1
25 Aneta Poštolková Basket Slovanka B 16 1
14 Barbora Toušková Basket Slovanka B 17 1
Natálie Svobodová TJ Šumperk 15 1
Jolana Havlíčková BK Žabiny Brno C 16 1
Lucie Prachařová BK Žabiny Brno C 15 1
Kateřina Kalná BK Žabiny Brno C 15 1
Klára Trávníčková BK Žabiny Brno C 16 1
Terezie Švrlingová BK Žabiny Brno C 14 1
Nela Škeříková ADFORS Basket Litomyšl 15 1
Anna Fryčáková Sokol Lanžhot 17 1
Amálie Poláchová BK Žabiny Brno C 16 1
Aneta Bohuslavová Pandy Čelákovice 13 1
Kamila Trusková BK Žabiny Brno C 15 1
Valerie Kopecká Tygřice Louny 16 1
Natálie Nejmanová Pandy Čelákovice 15 1
Lucie Hvolková BK Frýdek-Místek U19 17 1
Karolína Papežová Basket Ostrava B 14 1
7 Denisa Marková Basket Slovanka B 17 1
Anna Eklová SKB Tišnov U19 17 1
Barbora Šubová BK Žabiny Brno C 14 1
Anna Věchetová SKB Tišnov U19 16 1
44 Kateřina Jedličková Basket Slovanka B 17 1
Lucie Rabochová Basket Slovanka B 17 1
15 Dominika Marková Basket Slovanka B 15 1
36 Patricie Šubrtová Basket Slovanka B 16 1
Alice Habinová BK Žabiny Brno C 17 1
Jana Mouchová Tygřice Louny 15 1
Marie Kořínková BKj. Kralupy n.V. 16 1
Barbora Loudová BKj. Kralupy n.V. 17 1
Natálie Spálenková BKj. Kralupy n.V. 15 1
Markéta Sedlářová BK Žabiny Brno C 16 1
Ema Rychtecká BK Žabiny Brno C 15 1
Ema Píbilová BK Medvědi Tábor 16 1
Kateřina Dospíšilová SKB Tišnov U19 17 1
9 Xenie Suša Basket Slovanka B 15 1
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 15 1
Šárka Radoňová Sokol Lanžhot 18 1
Jolana Jánová ADFORS Basket Litomyšl 15 1
Jolana Kolářová ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Bohdana Metyšová ADFORS Basket Litomyšl 14 1
Michaela Tomšů ADFORS Basket Litomyšl 16 1
Nella Hůrská Sokol Lanžhot 15 1
Eliška Kubalová BK Frýdek-Místek U19 17 1
Kateřina Chromečková BK Frýdek-Místek U19 16 1
Marie Hamzová BK Žabiny Brno C 15 1
29 Michaela Košátková Basket Slovanka B 16 1
Klára Jemelková Basket Ostrava B 17 1
Veronika Rozmajzlová BKj. Kralupy n.V. 17 1
Ema Rozsívalová BK Žabiny Brno C 15 1
Darina Nentvichová Vlčice Žďár 15 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře